سعدالله زارعی

سعدالله زارعی

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز2 ساعت قبل
نیروی مقاومت با فلش داخلی و نیروی قدس با فلش خارجی، ابتکار عمل استراتژیک به حساب می‌آمد. مواجهه نیروی قدس با اشغال کشورهای مسلماندر دوره حیات نیروی قدس هفت اشغال سرزمینی در قلمرو کشورهای اسلامی اتفاق افتاده است. اما عملکرد نیروی قدس در مواجهه با تروریسمی که امروزه یک تهدید عمومی و حتی جهانی خوانده می‌شود، این تبلیغات را به حاشیه برده است و از این رو در کنار ادامه اقدامات تبلیغاتی وهم انگیز علیه نیروی قدس شاهد اعترافات فراوان و فراگیر نسبت به قانونی عمل کردن نیروی قدس و فرمانده نام آشنای آن هستیم. نحوه عمل نیروی قدسعمل نیروی قدس براساس «جهاد»، بنا گذاشته شده است این جهاد دارای دو جنبه جهاد با نفس و جهاد با دشمنان مردم است. یکی از مزیت‌های مهم نیروی قدس، وجود نیروی ماهر و تجربه دیده است.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز3 ساعت قبل
سپاه قدس یک نیرویی است که با سعه صدر به همه جا و همه کس نگاه می‌کند. بخشی از این استدلال‌های مرتبط با هر فراز سخنان حضرت آیت‌الله خامنه‌ای عبارت‌اند از:۱ «سپاه قدس یک نهاد انسانی و دارای انگیزه‌های بزرگ و روشن انسانی است». سپاه قدس و هر نهاد مشابه آن برای پر کردن خلأهایی پدید می‌آیند که سازوکارهای موجود قادر به حل و فصل آنها نیستند. ۲ «سپاه قدس نیرویی است که با سعه صدر به همه جا و همه کس نگاه می‌کند». سپاه قدس به حسب عملکرد خود به هیچ وجه رنگ و بوی مذهب و طایفه و ملیت به خود نگرفته است.
تسنیمتسنیم4 ساعت قبل
نیروی مقاومت با فلش داخلی و نیروی قدس با فلش خارجی، ابتکار عمل استراتژیک به حساب می‌آمد. مواجهه نیروی قدس با اشغال کشورهای مسلماندر دوره حیات نیروی قدس هفت اشغال سرزمینی در قلمرو کشورهای اسلامی اتفاق افتاده است. اما عملکرد نیروی قدس در مواجهه با تروریسمی که امروزه یک تهدید عمومی و حتی جهانی خوانده می‌شود، این تبلیغات را به حاشیه برده است و از این رو در کنار ادامه اقدامات تبلیغاتی وهم انگیز علیه نیروی قدس شاهد اعترافات فراوان و فراگیر نسبت به قانونی عمل کردن نیروی قدس و فرمانده نام آشنای آن هستیم. نحوه عمل نیروی قدسعمل نیروی قدس براساس «جهاد»، بنا گذاشته شده است این جهاد دارای دو جنبه جهاد با نفس و جهاد با دشمنان مردم است. یکی از مزیت‌های مهم نیروی قدس، وجود نیروی ماهر و تجربه دیده است.
تسنیمتسنیم5 ساعت قبل
بخشی از این استدلال‌های مرتبط با هر فراز سخنان حضرت آیت‌الله خامنه‌ای عبارت‌اند از:۱ «سپاه قدس یک نهاد انسانی و دارای انگیزه‌های بزرگ و روشن انسانی است». سپاه قدس و هر نهاد مشابه آن برای پر کردن خلأهایی پدید می‌آیند که سازوکارهای موجود قادر به حل و فصل آنها نیستند. کمی به عقب برگردیم. ۲ «سپاه قدس نیرویی است که با سعه صدر به همه جا و همه کس نگاه می‌کند». سپاه قدس به حسب عملکرد خود به هیچ وجه رنگ و بوی مذهب و طایفه و ملیت به خود نگرفته است. سپاه قدس در سال‌های گذشته از یکسو سعه‌ی مردم در پذیرش مشکلات را افزایش داده و از سوی دیگر انگیزه‌ی رفع و امید به حل مسائل را در بعد ملی بالا برده است.
فارسفارس6 ساعت قبل
بخشی از این استدلال‌های مرتبط با هر فراز سخنان حضرت آیت‌الله خامنه‌ای عبارت‌اند از:۱ «سپاه قدس یک نهاد انسانی و دارای انگیزه‌های بزرگ و روشن انسانی است». سپاه قدس و هر نهاد مشابه آن برای پر کردن خلأهایی پدید می‌آیند که سازوکارهای موجود قادر به حل و فصل آنها نیستند. ۲ «سپاه قدس نیرویی است که با سعه صدر به همه جا و همه کس نگاه می‌کند». سپاه قدس به حسب عملکرد خود به هیچ وجه رنگ و بوی مذهب و طایفه و ملیت به خود نگرفته است. سپاه قدس در سال‌های گذشته از یکسو سعه‌ی مردم در پذیرش مشکلات را افزایش داده و از سوی دیگر انگیزه‌ی رفع و امید به حل مسائل را در بعد ملی بالا برده است.
فردا نیوزفردا نیوز1 روز قبل
سعدالله زارعی گفت: با حمله ایران به پایگاه عین الاسد به یک اتفاق مهم و قابل تکرار بدل شد که صفحه معادلات نظامی بین ایران و آمریکا را تغییر داد. خبرگزاری تسنیم: سعد الله زارعی کارشناس مسائل منطقه درباره چرایی نقطه عطف بودن حمله موشکی سپاه به پایگاه آمریکایی عین‌الاسد گفت: اساسا آمریکایی‌ها در طول تاریخ سیاسی خودشان اقدام نظامی از سوی یک دولت دیگر علیه خودشان را تحمل نکرده‌اند. زارعی ادامه داد: حمله سپاه به پایگاه عین الاسد این روند را منسوخ کرد و به یک اتفاق مهم قابل تکرار بدل شد و به همین جهت هم رهبر انقلاب آن را یک نقطه عطف دانستند. وی تصریح کرد: اتفاق روز ۱۸ دیماه و حمله ایران به پایگاه عین الاسد این صفحه را هم تغییر داد و معلوم شد که ایران بین دفاع از شهروندان و سرزمینش و تلاش برای عدم درگیر شدن با آمریکا گزینه اول را انتخاب می‌کند. امروز دیگر آمریکایی‌ها مطمئن هستند هر کنش نظامی آن‌ها علیه جمهوری اسلامی با واکنش ایران روبرو می‌شود.
تسنیمتسنیم1 روز قبل
به گزارش گروه رسانه‌های خبرگزاری تسنیم، سعدالله زارعی در روزنامه کیهان نوشت: خطبه‌های دیروز رهبر معظم انقلاب اسلامی- دامت برکاته- در نماز جمعه تهران را می‌توان «شکرانه ایام‌الله» دانست. ما تشییع پرشکوه شهیدان را کم ندیده‌ایم اما این یکی به واسطه معنای خاصی که ایجاد می‌کرد و گستره آن «استثنایی» بود. امروز دو قطب الهی و شیطانی قدرت در جهان وجود دارد که جمهوری اسلامی در کانون قدرت الهی و آمریکا در کانون قدرت شیطانی قرار دارند. این راز هراس بزرگ آمریکا و عوامل آن از تلألو روز افزون انقلاب اسلامی و راه امام خمینی- سلام‌ا‌لله علیه- در جهان است. اقدام سپاه، پایان استیلای نظامی آمریکا بود و این در حالی بود که قدرت نظامی مهم‌ترین رکن ابرقدرتی آمریکا به حساب می‌آمد.
تسنیمتسنیم4 روز قبل
به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، اخبار کوتاهی از شبکه‌های سیما را در ادامه می‌بینید: افسانه‌ای از کشور یونان در «افسون افسانه» رادیو نمایشاین هفته در برنامه «افسون افسانه»، افسانه‌ای از کشور یونان به روی آنتن رادیو نمایش می‌رود. در برنامه «افسون افسانه» افسانه‌ای از کشور یونان به نام «میداس دست طلا» را خواهید شنید. پنجشنبه بیست و ششم دی‌ماه، ساعت ۲۲:۴۵ از رادیو نمایش پخش می‌شود و تکرار آن را روز جمعه ساعت ۱۰:۳۰ دقیقه است. بررسی ابعاد سیاسی و رسانه‌ای انتقام سخت در شبکه ۴گفت‌وگوی زنده سیاسی شبکه چهار سیما امشب به موضوع «ابعاد سیاسی، رسانه‌ای و بین‌المللی انتقام سخت» اختصاص یافته است. مشروح کامل این سخنرانی، چهارشنبه (۲۵ دی‌ماه) ساعت ۲۰ روی آنتن شبکه افق سیما می‌رود.
ایسناایسنا4 روز قبل
گفتگوی زنده سیاسی شبکه چهار سیما امشب به موضوع «ابعاد سیاسی، رسانه‌ای و بین المللی انتقام سخت» اختصاص یافته است. به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی شبکه چهار سیما، مجله زنده تلویزیونی «رودررو» با اجرای مراد عنادی امشب (۲۵ دی ماه) ساعت ۱۹ با موضوع «ابعاد سیاسی، رسانه‌ای و بین المللی انتقام سخت» روی آنتن می‌رود. دکتر سعدالله زارعی و مجتبی امانی از کارشناسان مسائل غرب آسیا میهمانان این گفتگوی زنده تلویزیونی خواهند بود. برنامه گفتگو محور «رودررو» با حضور کارشناسان خبره هر هفته و در قالب گفتگوی زنده تلویزیونی، به بررسی مهمترین موضوعات سیاسی، اجتماعی و فرهنگی کشور و جهان می‌پردازد. «رو در رو» به تهیه‌کنندگی شهریار افشاری‌پور، چهارشنبه‌ها ساعت ۱۹ از شبکه چهار سیما پخش می‌شود.
تسنیمتسنیم6 روز قبل
سردار سلیمانی در هر موقعیت، ظرفیت‌‌سازی کرده است. سردار سلیمانی این مأموریت را با هوشمندی بسیار بالا و در زمانی -نسبتا- کوتاه به سامان رساند. در واقع سردار سلیمانی از بحران‌ها فرصت ساخت و تهدیدات دشمنان را مورد استفاده قرار‌ داد. بر این اساس مذاکرات زیادی میان سردار سلیمانی و دولت افغانستان برای پذیرش آنان به عنوان نیروی مدافع کشور افغانستان صورت گرفت. کما اینکه با وجود این ارتش مقاومت، امکان وقوع کودتا علیه حکومت از سوی ارتش عراق هم تا حدود زیادی از بین رفته است.
ایرناایرنا1 هفته قبل
روزنامه رسالت در گفت وگو با صاحب‌نظران در خصوص مصوبه خروج نظامیان آمریکایی، آورده است: بر اساس این مصوبه، پارلمان عراق خواستار پایان حضور تمام نیروهای خارجی در خاک عراق، لغو درخواست کمک‌ از ائتلاف بین‌المللی مبارزه با داعش، منع استفاده نیروهای خارجی از حریم هوایی عراق، شکایت از آمریکا به شورای امنیت سازمان ملل متحد و نیز انحصار تسلیحات در دست دولت عراق شد. ترامپ بزدل نیز در واکنش به تصویب طرح در پارلمان عراق برای خروج نظامیان آمریکایی از این کشور، آن‌ها را تهدید به اعمال تحریم‌های شدید کرد. عراق با تصویب خروج نیروهای نظامی آمریکا در پارلمان‌، وارد جریان نظامی می‌شودحسن هانی زاده، کارشناس مسائل بین‌الملل درباره مصوبه خروج نظامیان آمریکایی از عراق بیان کرد: «مصوبه اخیر پارلمان عراق پس از اقدام جنایتکارانه آمریکا و شهادت سردار سپهبد قاسم سلیمانی و ابو مهدی المهندس، پاسخی درست و سریع تلقی می‌شود. از طرفی دیگر با توجه به شرایط کنونی عراق ممکن بود موج فعلی قابل‌کنترل نباشد بنابراین پارلمان عراق واکنشی سیاسی و استراتژیک را تصویب کرد تا به‌موجب آن نیروهای آمریکایی به‌طور کامل از این کشور خارج شوند. بعد از این مصوبه دولت عراق وارد جریان نظامی می‌شود.» این کارشناس مسائل بین‌الملل ادامه داد: «مصوبه انقلابی پارلمان عراق شرایطی جدید را برای نیروهای نظامی آمریکایی در عراق ایجاد و موجب احساس خطر آنان می‌شود، ازاین‌رو ترامپ شروع به تهدید عراق کرد اما این تهدیدات بی‌پایه موجب لغو این مصوبه نشد.
تسنیمتسنیم2 هفته قبل
دانشجویان در این تجمع با در دست داشتن پلاکاردها و تصاویری از سپهبد سلیمانی تاکید کردند مسیر شهدای انقلاب را با قدرت تمام ادامه می‌دهند. * برای انتقام بزرگ لحظه‌شماری می‌کنیمدریادار پاسدار علیرضا تنگسیری، فرمانده نیروی دریایی سپاه نیز با انتشار پیامی نسبت به شهادت سردار سلیمانی واکنش نشان داد. * مشخصات موشکی که به خودروی سردار سلیمانی خوردروزنامه دیلی‌میل درباره نوع موشک‌هایی که در ترور سردار سلیمانی استفاده شد نوشته: موشک ضد زره هل‌فایر با کلاهک جنگی حدود ۱۷ کیلوگرمی که می‌تواند تانک را نیز از بین ببرد، استفاده شده و ۴ فروند از این موشک‌ها به سمت کاروان حامل سردار سلیمانی و المهندس شلیک شده است. * هراس مقامات آمریکا از عملیات انتقامی ایراناقدام احمقانه ترامپ در صدور فرمان ترور سپهبد قاسم سلیمانی همچنان محل حیرت و سرزنش مقامات آمریکایی است. سوزان رایس، مشاور امنیت ملی دولت پیشین ایالات متحده نیز دیروز در واکنش به ترور سپهبد شهید قاسم سلیمانی گفت خطرات متعاقب این ترور احتمالا از منافعش پیشی می‌گیرد.
تسنیمتسنیم2 هفته قبل
شاید از نظر او عراق را فقط با مجاهدت نمی‌توان ساخت باید با شهادت آن را ساخت واقعا هم همینطور بود. آنان گمان کردند یک ضربه می‌زنند، یک ضربه می‌خورند و کار تمام می‌شود و آنان می‌توانند آن یک ضربه را دستمایه قدرت‌نمایی رسانه‌ای خود کنند. سردار قاسم سلیمانی به همراه نزدیک‌ترین‌ها به او در سحرگاه جمعه به شهادت رسید. او در لبنان، سوریه، عراق و … کار می‌کرد و چون اهل جلوه‌گری نبود، حساسیت افراد میدانی را برنمی‌انگیخت. ما می‌دانیم که در همین عراق هر حزب و گروه سیاسی هم‌اینک به چند حزب و گروه تبدیل شده‌اند.
افکارنیوزافکارنیوز2 هفته قبل
شاید از نظر او عراق را فقط با مجاهدت نمی‌توان ساخت باید با شهادت آن را ساخت واقعا هم همینطور بود. خدا مالک را بیامرزد، اگر کوه می‌بود، قله‌ای دست‌نیافتنی و دور و بلند می‌نمود! آنان گمان کردند یک ضربه می‌زنند، یک ضربه می‌خورند و کار تمام می‌شود و آنان می‌توانند آن یک ضربه را دستمایه قدرت‌نمایی رسانه‌ای خود کنند. سردار قاسم سلیمانی به همراه نزدیک‌ترین‌ها به او در سحرگاه جمعه به شهادت رسید. او در لبنان، سوریه، عراق و … کار می‌کرد و چون اهل جلوه‌گری نبود، حساسیت افراد میدانی را برنمی‌انگیخت.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز2 هفته قبل
شاید از نظر او عراق را فقط با مجاهدت نمی‌توان ساخت باید با شهادت آن را ساخت واقعا هم همینطور بود. خدا مالک را بیامرزد، اگر کوه می‌بود، قله‌ای دست‌نیافتنی و دور و بلند می‌نمود! آنان گمان کردند یک ضربه می‌زنند، یک ضربه می‌خورند و کار تمام می‌شود و آنان می‌توانند آن یک ضربه را دستمایه قدرت‌نمایی رسانه‌ای خود کنند. سردار قاسم سلیمانی به همراه نزدیک‌ترین‌ها به او در سحرگاه جمعه به شهادت رسید. او در لبنان، سوریه، عراق و … کار می‌کرد و چون اهل جلوه‌گری نبود، حساسیت افراد میدانی را برنمی‌انگیخت.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز2 هفته قبل
وی افزود: این عملیات اشتباه دومی بود که آمریکایی‌ها مجبور شدند برای جبران اشتباه اول خود انجام دهند چرا که اینها اکنون می‌گویند اتفاقی که در سفارت آمریکا انجام شد ما می‌خواهیم جبران کنیم لذا کار پیچیده‌تری انجام داده‌اند. اکبری همچنین خاطرنشان کرد: بسیاری از جبهه مقاومت حتی بیشتر از ما آمریکا را تهدید کرده‌ و حتی نیروهای خود را آماده‌باش داده‌اند. در سوریه هم که وارد جنگ شده‌اند و در فلسطین و بصره هم معامله قرن را ایجاد کردند. خیلی‌ها می‌گویند قضیه کارتر دوباره تکرار می‌شود یعنی همان اشتباهی که کارتر درباره ایران کرد ترامپ هم انجام داده است. در ادامه این برنامه، سعدالله زارعی کارشناس مسائل منطقه و بین‌الملل در همین رابطه اظهار داشت: سردار سلیمانی به تعبیر دقیق رهبر معظم انقلاب نمونه برجسته‌ای از تربیت‌شدگان اسلام و مکتب امام خمینی بود.
فارسفارس2 هفته قبل
این کارشناس مسائل منطقه و بین‌الملل گفت: طبیعتا هر چقدر اشخاص بزرگتر باشند نقش‌شان هم بزرگتر است و در روندی که در یک مسیر ایجاد می‌شود سرعت خاصی می‌دهند. وی افزود: باید اعتراف کنیم آنچه که در طول این دو دهه به خصوص در منطقه ما اتفاق افتاده است سردار سلیمانی نقش بسیار بسیار ویژه‌ای داشت و یک نقش عادی معمولی نیست چرا که این به لحاظ عظمت شخصیت سردار سلیمانی است. این کارشناس مسائل منطقه و بین‌الملل یادآور شد: پروسه اشغال نظامی عراق که در سال ۲۰۰۳ شروع شد در سال ۲۰۱۱ به اتمام رسید. وی در همین خصوص خاطرنشان کرد: اگر روند و سیر صحنه تحولات را بررسی کنیم می‌بینیم که جبهه مقاومت بعد از انقلاب اسلامی در مسیر ترقی و رشد قرار گرفته است و حتی جبهه مقاومت در حوزه غیرمسلمان‌ها نیز تکثیر شده است. زارعی با بیان اینکه جبهه مقاومت مدام تکامل می‌یابد و برگ جدیدی رو می‌کند، ‌ گفت: می‌بینید که جبهه مقابل جبهه مقاومت همواره از یک معامله قرن صحبت می‌کنند که به موافقت چندین کشور نیاز دارد اما در آن سو جبهه مقاومت برای رژیم صهیونیستی تاریخ تعیین کرده و برای آن برنامه‌ریزی می‌کند و برای آن نیز به موافقت جایی نیاز ندارد.
ایسناایسنا2 هفته قبل
در پی حملات اخیر آمریکا در خاک عراق، برنامه «کنکاش» در روز شنبه (۱۴ دی ماه) به تحلیل وضعیت کنونی و پیامدهای اقدامات آمریکا می‌پردازد. به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی صداوسیما، در روزهای اخیر، آمریکا با حمله هوایی به خاک عراق و مقر نیروهای حشد الشعبی بار دیگر چهره واقعی خود را نمایان کرد. این پرسش مطرح است که چرا آمریکا به پایگاه جدی‌ترین نیروهایی که با تروریست‌های داعشی مبارزه می‌کنند، حمله کرده است؟ برنامه «کنکاش» با حضور سید هادی سید افقهی، کارشناس مسایل غرب آسیا و سعدالله زارعی، تحلیلگر ارشد مسایل غرب آسیا به تحلیل و بررسی حملات اخیر آمریکا در خاک عراق و هدف قراردادن مواضع نیروهای بسیج مردمی این کشور می‌پردازد. همچنین در بخش پنجره که مریم هدیه لو اجرا می‌کند، به روند تاریخی دخالت‌ها و نفوذ آمریکا در منطقه غرب آسیا، به ویژه حمله به عراق و افغانستان و نقش این کشور در شکل‌گیری گروه‌های تروریستی پرداخته می‌شود. کنکاش، شنبه ۱۴ دی ماه (۴ ژانویه ۲۰۲۰) با تهیه‌کنندگی فریدون ماهر، ساعت ۲۰:۳۰ دقیقه به وقت تهران (برابر با ساعت ۱۸:۰۰ به وقت اروپای مرکزی، ۱۰:۳۰ به وقت مرکز آمریکا و ۰۴:۰۰ به وقت سیدنی) به صورت زنده از شبکه جهانی جام جم پخش می‌شود.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز2 هفته قبل
به گزارش مشرق، سعدالله زارعی، با اشاره به ماجراجویی اخیر آمریکا در عراق، گفت: آمریکایی‌ها در صدد هستند از اغتشاشات عراق سواستفاده کرده و سمت وسوی مطالبات مردمی را تغییر دهند. کارشناس مسائل غرب آسیا با بیان اینکه امنیت، موضوع مهمی است که تاکنون باعث ایجاد وحدت در کشور عراق شده است، گفت: آمریکایی‌ها، حمله به مقر حشد الشعبی (بسیج مردمی عراق) را به امید ایجاد دو قطبی در عراق دنبال کردند تا عده‌ای را موافق و دسته‌ای را مخالف ادامه فعالیت‌های حشدالشعبی کنند. زارعی یادآور شد: آمریکایی‌ها از حمله به مقر حشدالشعبی نیت دیگری هم داشتند مبنی بر اینکه از آن به‌عنوان اهرم فشاری استفاده کنند و حشدالشعبی را در ماموریت‌های برون مرزی‌شان تحت فشار بگذارند و یا جلوی‌شان را بگیرند. وی خاطرنشان کرد: آمریکایی‌ها اگر بتوانند پرونده حشدالشعبی را در عراق ببندند و یا محدود کنند از این اقدام فروگذار نخواهند کرد. آمریکایی‌ها امیدوار هستند چنین اقدامات محدودکننده‌ای را در خصوص دیگر کشورهای عضو محور مقاومت در منطقه داشته باشند تا در نهایت جبهه مقاومت را تضعیف کنند و این در برنامه کلی‌شان قرار دارد.
افکارنیوزافکارنیوز2 هفته قبل
افکارنیوز، به گزارشسعدالله زارعی، با اشاره به ماجراجویی اخیر آمریکا در عراق، گفت: آمریکایی‌ها در صدد هستند از اغتشاشات عراق سواستفاده کرده و سمت وسوی مطالبات مردمی را تغییر دهند. کارشناس مسائل غرب آسیا با بیان اینکه امنیت، موضوع مهمی است که تاکنون باعث ایجاد وحدت در کشور عراق شده است، گفت: آمریکایی‌ها، حمله به مقر حشد الشعبی (بسیج مردمی عراق) را به امید ایجاد دو قطبی در عراق دنبال کردند تا عده‌ای را موافق و دسته‌ای را مخالف ادامه فعالیت‌های حشدالشعبی کنند. زارعی یادآور شد: آمریکایی‌ها از حمله به مقر حشدالشعبی نیت دیگری هم داشتند مبنی بر اینکه از آن به‌عنوان اهرم فشاری استفاده کنند و حشدالشعبی را در ماموریت‌های برون مرزی‌شان تحت فشار بگذارند و یا جلوی‌شان را بگیرند. وی خاطرنشان کرد: آمریکایی‌ها اگر بتوانند پرونده حشدالشعبی را در عراق ببندند و یا محدود کنند از این اقدام فروگذار نخواهند کرد. آمریکایی‌ها امیدوار هستند چنین اقدامات محدودکننده‌ای را در خصوص دیگر کشورهای عضو محور مقاومت در منطقه داشته باشند تا در نهایت جبهه مقاومت را تضعیف کنند و این در برنامه کلی‌شان قرار دارد.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین2 هفته قبل
خبرگزاری میزان- کارشناس مسائل غرب آسیا با بیان اینکه امنیت، موضوع مهمی است که تاکنون باعث ایجاد وحدت در کشور عراق شده است، گفت: آمریکایی‌ها، حمله به مقر حشدالشعبی را به امید ایجاد دو قطبی در عراق دنبال کردند تا عده‌ای را موافق و دسته‌ای را مخالف ادامه فعالیت‌های حشدالشعبی کنند. سعدالله زارعی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری میزان، با اشاره به ماجراجویی اخیر آمریکا در عراق، گفت: آمریکایی‌ها در صدد هستند از اغتشاشات در گفت‌وگو با خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری میزان، با اشاره به ماجراجویی اخیر آمریکا در عراق، گفت: آمریکایی‌ها در صدد هستند از اغتشاشات عراق سواستفاده کرده و سمت وسوی مطالبات مردمی را تغییر دهند. کارشناس مسائل غرب آسیا با بیان اینکه امنیت، موضوع مهمی است که تاکنون باعث ایجاد وحدت در کشور عراق شده است، گفت: آمریکایی‌ها، حمله به مقر حشد الشعبی (بسیج مردمی عراق) را به امید ایجاد دو قطبی در عراق دنبال کردند تا عده‌ای را موافق و دسته‌ای را مخالف ادامه فعالیت‌های حشدالشعبی کنند. زارعی یادآور شد: آمریکایی‌ها از حمله به مقر حشدالشعبی نیت دیگری هم داشتند مبنی بر اینکه از آن به‌عنوان اهرم فشاری استفاده کنند و حشدالشعبی را در ماموریت‌های برون مرزی‌شان تحت فشار بگذارند و یا جلو‌ی‌شان را بگیرند. وی خاطرنشان کرد: آمریکایی‌ها اگر بتوانند پرونده حشدالشعبی را در عراق ببندند و یا محدود کنند از این اقدام فروگذار نخواهند کرد.
افکارنیوزافکارنیوز2 هفته قبل
افکارنیوز، به گزارش «سعدالله زارعی» با اشاره به انگیزه آمریکایی‌ها از قاچاق و غارت نفت سوریه گفت: آمریکایی‌ها وقتی خودشان صریحا اعلام می‌کنند که به منظور تصاحب «نفت سوریه» در این کشور حضور داریم طبیعتا دیگر نیازی به اسنادی نیست که نفت دزدی و غارتگری آمریکا در سوریه را اثبات کنیم. آمریکایی‌ها که توانایی انکار اسناد واضح روس‌ها پیرامون نفت دزدی واشنگتن در شرق سوریه را نداشتند، مستقیما به این غارتگری اعتراف کردند. «دونالد ترامپ» رئیس رژیم آمریکا، ۶ آبان در یک گردهمایی پلیسی به غارت نفت سوریه اعتراف کرد و گفت: ما نفت سوریه را نگه می‌داریم و ماهانه ۴۵ میلیون دلار از این راه پول درمی‌آوریم. چند روز بعد از اعتراف ترامپ به نفت دزدی آمریکا در سوریه، «مایک پنس» معاون رئیس‌جمهور آمریکا نیز در مصاحبه با یک رسانه آمریکایی ضمن اقرار مجدد به غارت نفت سوریه توسط آمریکا، گفت: واشنگتن اجازه نخواهد داد که میادین نفتی در شمال سوریه توسط دولت سوریه اداره شود! «بشار اسد» رئیس‌جمهور سوریه اواخر آذرماه در مصاحبه با شبکه چینی فونیکس، گفت: آمریکا کشوری است که نفت سوریه را سرقت می‌کند و آن را به ترکیه می‌فروشد.
تسنیمتسنیم2 هفته قبل
به گزارش گروه رسانه‌های خبرگزاری تسنیم، «سعدالله زارعی» با اشاره به انگیزه آمریکایی‌ها از قاچاق و غارت نفت سوریه گفت: آمریکایی‌ها وقتی خودشان صریحا اعلام می‌کنند که به منظور تصاحب «نفت سوریه» در این کشور حضور داریم طبیعتا دیگر نیازی به اسنادی نیست که نفت دزدی و غارتگری آمریکا در سوریه را اثبات کنیم. آمریکایی‌ها که توانایی انکار اسناد واضح روس‌ها پیرامون نفت دزدی واشنگتن در شرق سوریه را نداشتند، مستقیما به این غارتگری اعتراف کردند. «دونالد ترامپ» رئیس رژیم آمریکا، ۶ آبان در یک گردهمایی پلیسی به غارت نفت سوریه اعتراف کرد و گفت: ما نفت سوریه را نگه می‌داریم و ماهانه ۴۵ میلیون دلار از این راه پول درمی‌آوریم. چند روز بعد از اعتراف ترامپ به نفت دزدی آمریکا در سوریه، «مایک پنس» معاون رئیس‌جمهور آمریکا نیز در مصاحبه با یک رسانه آمریکایی ضمن اقرار مجدد به غارت نفت سوریه توسط آمریکا، گفت: واشنگتن اجازه نخواهد داد که میادین نفتی در شمال سوریه توسط دولت سوریه اداره شود! «بشار اسد» رئیس‌جمهور سوریه اواخر آذرماه در مصاحبه با شبکه چینی فونیکس، گفت: آمریکا کشوری است که نفت سوریه را سرقت می‌کند و آن را به ترکیه می‌فروشد.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز2 هفته قبل
به گزارش مشرق، «سعدالله زارعی» با اشاره به انگیزه آمریکایی‌ها از قاچاق و غارت نفت سوریه گفت: آمریکایی‌ها وقتی خودشان صریحا اعلام می‌کنند که به منظور تصاحب «نفت سوریه» در این کشور حضور داریم طبیعتا دیگر نیازی به اسنادی نیست که نفت دزدی و غارتگری آمریکا در سوریه را اثبات کنیم. آمریکایی‌ها که توانایی انکار اسناد واضح روس‌ها پیرامون نفت دزدی واشنگتن در شرق سوریه را نداشتند، مستقیما به این غارتگری اعتراف کردند. «دونالد ترامپ» رئیس رژیم آمریکا، ۶ آبان در یک گردهمایی پلیسی به غارت نفت سوریه اعتراف کرد و گفت: ما نفت سوریه را نگه می‌داریم و ماهانه ۴۵ میلیون دلار از این راه پول درمی‌آوریم. چند روز بعد از اعتراف ترامپ به نفت دزدی آمریکا در سوریه، «مایک پنس» معاون رئیس‌جمهور آمریکا نیز در مصاحبه با یک رسانه آمریکایی ضمن اقرار مجدد به غارت نفت سوریه توسط آمریکا، گفت: واشنگتن اجازه نخواهد داد که میادین نفتی در شمال سوریه توسط دولت سوریه اداره شود! «بشار اسد» رئیس‌جمهور سوریه اواخر آذرماه در مصاحبه با شبکه چینی فونیکس، گفت: آمریکا کشوری است که نفت سوریه را سرقت می‌کند و آن را به ترکیه می‌فروشد.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین2 هفته قبل
«سعدالله زارعی» در گفت‌وگو با خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری میزان، با اشاره به انگیزه آمریکایی‌ها از قاچاق و غارت نفت سوریه گفت: آمریکایی‌ها وقتی خودشان صریحا اعلام می‌کنند که به منظور تصاحب «نفت سوریه» در این کشور حضور داریم طبیعتا دیگر نیازی به اسنادی نیست که نفت دزدی و غارتگری آمریکا در سوریه را اثبات کنیم. آمریکایی‌ها که توانایی انکار اسناد واضح روس‌ها پیرامون نفت دزدی واشنگتن در شرق سوریه را نداشتند، مستقیما به این غارتگری اعتراف کردند. «دونالد ترامپ» رئیس رژیم آمریکا، ۶ آبان در یک گردهمایی پلیسی به غارت نفت سوریه اعتراف کرد و گفت: ما نفت سوریه را نگه می‌داریم و ماهانه ۴۵ میلیون دلار از این راه پول درمی‌آوریم. چند روز بعد از اعتراف ترامپ به نفت دزدی آمریکا در سوریه، «مایک پنس» معاون رئیس‌جمهور آمریکا نیز در مصاحبه با یک رسانه آمریکایی ضمن اقرار مجدد به غارت نفت سوریه توسط آمریکا، گفت: واشنگتن اجازه نخواهد داد که میادین نفتی در شمال سوریه توسط دولت سوریه اداره شود! «بشار اسد» رئیس‌جمهور سوریه اواخر آذرماه در مصاحبه با شبکه چینی فونیکس، گفت: آمریکا کشوری است که نفت سوریه را سرقت می‌کند و آن را به ترکیه می‌فروشد.
فراروفرارو2 هفته قبل
نشریه ‎پاسدار اسلام متعلق به دفتر تبلیغات حوزه علمیه قم به مدیر مسئولی محمدحسن ‎رحیمیان آماری جدید از کشته شدگان اعتراضات آبان ارائه کرده است. سعدالله زارعی نویسنده روزنامه کیهان در ماهنامه «پاسدار اسلام» در تحلیل حوادث و اعتراضات آبان ماه گزارشی نوشته که در بخشی از آن آمده است:۲۵ استان کشور درگیر اغتشاشات شدند. *در این آشوب‌ها ۱۷ شهر استان خوزستان درگیر شدند. *۳۴ آمبولانس، ۷۳۱ بانک مورد حمله قرار گرفت. * ۱۴۰ مکان عمومی، ۹ مرکز مذهبی مورد حمله قرار گرفت.
عصر ایرانعصر ایران2 هفته قبل
نشریه پاسدار اسلام به قلم سعدااله زارعی نویسنده روزنامه کیهان به اعتراضات بنزینی و آمار و ارقام تلفات و تخریب‌ها در این اعتراضات پرداخت. بر این اساس افزایش ضروری قیمت بنزین به یک مسئله عمومی تبدیل و با واکنش عمومی مواجه شد. دامنه این واکنش‌ها تا آنجا بود که خود رئیس‌جمهور هم حدود یک هفته پس از افزایش قیمت‌ها، وانمود کرد که دستی در افزایش قیمت بنزین نداشته است! خود این موضوع نشان می‌دهد افرادی که در آشوب‌های روز شنبه در اعتراض به افزایش قیمت بنزین به خیابان آمدند، «عمومی» و پرحجم نیست و لذا باید برای این موضوع فکری می‌شد. در دولت‌های مختلف راه‌حل‌ها به افزایش قیمت بنزین ختم می‌شد و از قضا چندان کارساز هم نبود و به کاهش اتلاف سرمایه کشور کمکی نمی‌کرد.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین2 هفته قبل
گروه سیاسی خبرگزاری میزان؛ اصلی‌ترین هدف آمریکا از لشکرکشی و تجاوز به منطقه غرب آسیا، «نفت دزدی» است. آمریکایی‌ها که توانایی انکار اسناد واضح روس‌ها پیرامون نفت دزدی واشنگتن در شرق سوریه را نداشتند، مستقیما به این غارتگری اعتراف کردند. «دونالد ترامپ» رئیس رژیم آمریکا، ۶ آبان در یک گردهمایی پلیسی به غارت نفت سوریه اعتراف کرد و گفت: ما نفت سوریه را نگه می‌داریم و ماهانه ۴۵ میلیون دلار از این راه پول درمی‌آوریم. «بشار اسد» رئیس‌جمهور سوریه اواخر آذرماه در مصاحبه با شبکه چینی فونیکس، گفت: آمریکا کشوری است که نفت سوریه را سرقت می‌کند و آن را به ترکیه می‌فروشد. اما ولع آمریکایی‌های غارتگر برای نفت خواری و نفت دزدی تنها به سوریه منحصر نمی‌شود بلکه آن‌ها برای تصاحب منابع نفتی عراق نیز برنامه دارند.
کرد آنلاینکرد آنلاین2 هفته قبل
عصر کرد - نشریه ‌پاسدار اسلام متعلق به دفتر تبلیغات حوزه علمیه قم ادعای جدیدی درباره آمار کشته‌شدگان حوادث ‌بنزینی مطرح کرده استادعای جدیدی درباره آمار کشته‌شدگان حوادث ‌بنزینیپایگاه خبری دیده‌بان ایران نوشت: سعدالله زارعی نویسنده روزنامه کیهان در ماهنامه «پاسدار اسلام» در تحلیل حوادث و اعتراضات آبان ماه گزارشی نوشته که در بخشی از آن ادعا شده است: در این اغشاشات به بیش از ۵۰ پایگاه و پاسگاه انتظامی و نظامی حمله شد. ۳۴ آمبولانس، ۷۳۱ بانک، ۱۴۰ مکان عمومی، ۹ مرکز مذهبی، ۷۰ پمپ بنزین، ۳۰۷ خودروی شخصی و غیردولتی، ۱۸۳ خودرو انتظامی و ۱۰۷۶ موتور سیکلت شخصی مورد حمله قرار گرفتند. تعداد کشته‌های این سه روز حدود ۱۷۰ نفر بود که شامل به شهادت رسیدن تعدادی از نیروهای انتظامی، امنیتی و بسیج هم می‌شود. این آمار به‌خوبی نشان می‌دهد که هدف اصلی درگیری‌هایی که در این سه روز روی داد، منفعل کردن مردم و ایجاد وحشت در آنان بوده است. یک گزارش بیانگر آن است که ورود جدی نیروی انتظامی در روز یکشنبه تأثیر زیادی در مهار تخریب‌ها داشت.
برترین‌هابرترین‌ها2 هفته قبل
امروز ۱۰ دی‌ماه ۹۸، سخنگوی قوه قضاییه در نشست هفتگی خود با خبرنگاران بار دیگر اعلام تعداد کشته‌شدگان را به آینده‌ای نامعلوم موکول کرد. امروز ۱۰ دی‌ماه ۹۸، سخنگوی قوه قضاییه در نشست هفتگی خود با خبرنگاران بار دیگر اعلام تعداد کشته‌شدگان را به آینده‌ای نامعلوم موکول کرد. آخرین تعداد کشته‌شدگان به روایت سازمان عفو بین‌الملل حداقل ۳۰۴ کشته است. اسماعیلی سخنگوی قوه قضاییه در توضیح این ادعاها می‌گوید: «شاهد دروغ سازی‌ها و جعل اخبار از ناحیه رسانه‌های بیگانه هستیم. چرا قوه قضاییه آمار رسمی را اعلام نمی‌کند!

به انتهای لیست رسیدید