سعید پورصمیمی

سعید پورصمیمی

مهرمهر50 دقیقه قبل
دهه دوم برگزاری جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر از سال‌های ۷۱ تا ۸۰ در تهران برگزار و جشنواره در طی این سال‌ها با تغییرات زیادی روبرو شد. در ادامه به مرور دوره‌های یازدهم تا بیستم جشنواره تئاتر فجر می‌پردازیم. هفدهمین جشنواره تئاتر فجر دارای ویژه‌نامه بوده است. این دوره از جشنواره دارای ۸ شماره خبرنامه هجدهمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر بوده و ۷ نمایش جشنواره نیز در این دوره نقد و بررسی شدند. این دوره از جشنواره دارای کاتالوگ بیستمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر، خبرنامه نمایش در ۱۲ شماره با سردبیری لاله تقیان، کتاب برگزیده آثار نمایشنامه‌نویس نوزدهمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر و کتاب نوزدهمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر از نگاه یک عکاس بوده است.
رکنارکنا5 روز قبل
جواد عزتی با بازی در فیلم‌های «آتابای»، «خورشید»، «دوزیست»، «شنای پروانه» و «مغر استخوان» جزو پرکارترین بازیگر مرد سی و هشتمین دوره جشنواره فیلم فجر قرار گرفت. هادی حجازی‌فر، طناز طباطبایی، بابک حمیدیان، علی شادمان، پریناز ایزدیار و پژمان جمشیدی با دو فیلم در جشنواره امسال حضور دارند. شهاب حسینی «آن شب»، حسن معجونی «آبادان یازده ۶۰»، سحر دولتشاهی «آتابای»، ناصر هاشمی «پوست»، فرامرز قریبیان و پانته آ پناهی‌ها «خروج»، سام درخشانی و ریحانه پارسا «خوب بد جلف: ارتش سری»، محسن تنابنده «سه کام حبس»، امیرآقایی و پانته آ بهرام «شنای پروانه»، فاطمه معتمد آریا و هوتن شکیبا، نوید پورفرج و بهروز شعیبی «مغز استخوان»، الناز شاکردوست، امیرجعفری، مهران احمدی و ستاره پسیانی «من می‌ترسم»، علی نصیریان «خورشید»، سعید آقاخانی و سیامک انصاری «خون شد»، مهران مدیری، پیمان معادی و مینا ساداتی «درخت گردو»، سعید پورصمیمی «دوزیست»، لیلا زارع «روزبلوا»، امیر جدیدی و ساعد سهیلی «روز صفر» جزو بازیگرانی هستند که در یک فیلم ایفای نقش کردند. این در حالی است که بسیاری از بازیگران و هنرمندان به دلیل اتفاقات تلخ اخیر که مربوط به سقوط هواپیما مسافربری بوده است، از حضور در جشنواره فیلم فجر امتناع و آن را تحریم کردند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
افکارنیوزافکارنیوز1 هفته قبل
افکارنیوز، به گزارشبا نگاهی به اسامی فیلم‌های سودای سیمرغ سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر می‌توان بازیگران مطرحی را دید که جزو پرکارترین‌ها هستند اما برخی از آنها هم فقط در یک فیلم بازی کرده‌اند. پرکارترین بازیگر مرد فجر ۳۸اخبار فرهنگ و هنر- جواد عزتی با بازی در فیلم‌های «آتابای»، «خورشید»، «دوزیست»، «شنای پروانه» و «مغر استخوان» جزو پرکارترین بازیگر مرد سی و هشتمین دوره جشنواره فیلم فجر قرار گرفت. نقش آفرینی در دو فیلمهادی حجازی‌فر، طناز طباطبایی، بابک حمیدیان، علی شادمان، پریناز ایزدیار و پژمان جمشیدی با دو فیلم در جشنواره امسال حضور دارند. تک فیلم‌هاشهاب حسینی «آن شب»، حسن معجونی «آبادان یازده ۶۰»، سحر دولتشاهی «آتابای»، ناصر هاشمی «پوست»، فرامرز قریبیان و پانته آ پناهی‌ها «خروج»، سام درخشانی و ریحانه پارسا «خوب بد جلف: ارتش سری»، محسن تنابنده «سه کام حبس»، امیرآقایی و پانته آ بهرام «شنای پروانه»، فاطمه معتمد آریا و هوتن شکیبا، نوید پورفرج و بهروز شعیبی «مغز استخوان»، الناز شاکردوست، امیرجعفری، مهران احمدی و ستاره پسیانی «من می‌ترسم»، علی نصیریان «خورشید»، سعید آقاخانی و سیامک انصاری «خون شد»، مهران مدیری، پیمان معادی و مینا ساداتی «درخت گردو»، سعید پورصمیمی «دوزیست»، لیلا زارع «روزبلوا»، امیر جدیدی و ساعد سهیلی «روز صفر» جزو بازیگرانی هستند که در یک فیلم ایفای نقش کردند.
عصر ایرانعصر ایران1 هفته قبل
به گزارش ایسنا، جشنواره فیلم فجر امسال اگرچه چند غایب سرشناس فیلمساز دارد، اما همان‌هایی هم که به بخش مسابقه سینمای ایران راه یافته‌اند دوره‌ای سخت را برای داوران رقم می‌زنند؛ جایی که مسعود کیمیایی با فیلمی تازه به جشنواره فجر آمده و اگر داریوش مهرجویی هم آمده بود در کنار هم رقابتی جالب با نسل‌های بعدی خود داشتند. «آتابای» نیکی کریمی که در بسیاری از دوره‌های جشنواره فجر به عنوان بازیگر حضور داشته امسال با پنجمین فیلمش به عنوان کارگردان پس از فیلم‌های «یک شب»، «چند روز بعد»، «سوت پایان» و «شیفت شب» به جشنواره می‌آید. فرامرز قریبیان با بازی در نقض اصلی این فیلم پس از چند سال دوباره به سینما و جشنواره فجر برگشته تا نقش یک جانباز شیمیایی دوران جنگ تحمیلی را بازی کند. «خون شد» باسابقه‌ترین و قدیمی‌ترین کارگردان جشنواره امسال مسعود کیمیایی است که بیست‌ونهمین اثرش را در جشنواره فجر رونمایی می‌کند. هیچکی هیچ غلطی نکرده تا حالا؟!» «من می‌ترسم» آخرین فیلم بخش سودای سیمرغ جشنواره فجر تازه‌ترین ساخته بهنام بهزادی پس از «وارونگی» است که حدود یک سال پیش فیلمبرداری آن تمام شد.
خبر فوریخبر فوری4 هفته قبل
در حالی که سعید خانی تهیه‌کننده‌ «دوزیست» اعلام کرده بود در تلاش برای اکران این فیلم پیش از جشنواره فجر است، اما ظاهرا با مهیا نشدن شرایط اکران و اتمام مراحل اولیه فنی، نسخه‌ای از فیلم تحویل دفتر جشنواره شد. به گزارش خبر فوری به نقل از روابط عمومی فیلم، «دوزیست» فیلم دیگری از برزو نیک‌نژاد است که تجربه‌ای متفاوت نسبت به «لونه زنبور» آخرین فیلم اکران شده این کارگردان خواهد بود. جواد عزتی، هادی حجازی‌فر، ستاره پسیانی، مجید نوروزی و پژمان جمشیدی با حضور مانی حقیقی و سعید پورصمیمی تیم بازیگری این فیلم اجتماعی را تشکیل می‌دهند. همچنین در این فیلم بازیگر تازه‌ای به نام الهام اخوان معرفی شده است. در خلاصه داستان این اثر آمده است: «حمید، دوزیسته دیگه، نره زیر آب که، میره زیر دست و پا له میشه»
ایمناایمنا4 هفته قبل
به گزارش ایمنا، «دوزیست» فیلم دیگری از برزو نیک‌نژاد است که تجربه‌ای متفاوت نسبت به «لونه زنبور» آخرین فیلم اکران شده این کارگردان خواهد بود. جواد عزتی، هادی حجازی‌فر، ستاره پسیانی، مجید نوروزی و پژمان جمشیدی با حضور مانی حقیقی و سعید پورصمیمی تیم بازیگری این فیلم اجتماعی را تشکیل می‌دهند. همچنین در این فیلم بازیگر تازه‌ای به نام الهام اخوان معرفی شده است. در خلاصه داستان این اثر آمده است: «حمید، دوزیسته دیگه، نره زیر آب که، میره زیر دست و پا له میشه»
انتخابانتخاب4 هفته قبل
نسخه‌ای از فیلم سینمایی «دوزیست» به کارگردانی برزو نیک‌نژاد تحویل دفتر سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر شد. در حالی که سعید خانی تهیه‌کننده‌ «دوزیست» اعلام کرده بود در تلاش برای اکران این فیلم پیش از جشنواره فیلم فجر است، اما با مهیا نشدن شرایط اکران و اتمام مراحل اولیه فنی، نسخه‌ای از فیلم تحویل دفتر سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر شد. جواد عزتی، هادی حجازی‌فر، ستاره پسیانی، مجید نوروزی و پژمان جمشیدی، مانی حقیقی، الهام اخوان و سعید پورصمیمی تیم بازیگری این فیلم اجتماعی را تشکیل می‌دهند. در خلاصه داستان این اثر آمده است: «حمید، دوزیسته دیگه، نره زیر آب که، میره زیر دست و پا له میشه.» فهرست عوامل «دوزیست» عبارت است از نویسنده و کارگردان: برزو نیک نژاد، مدیر فیلمبرداری: علیرضا برازنده، مجری طرح و مدیر تولید: کامران حجازی، گریم: ایمان امیدواری، طراح صحنه: امیر حسین قدسی، مدیر صدابرداری: مهدی صالح کرمانی، طراح لباس: ملودی اسماعیلی، برنامه‌ریز: افشین رضایی، دستیار اول کارگردان: نوید صلاحی، جانشین تولید: علیرضا اصلانی، مدیر تدارکات: فرامرز رضایی، دستیاراول فیلمبردار: محمد عزت خواه، عکاس: مجید طالبی، منشی صحنه: غزل رشیدی، سرمایه گذار: دکتر جلال تیموری، تهیه کننده: سعید خانی.
خبرآنلاینخبرآنلاین4 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، «دوزیست» فیلم دیگری از برزو نیک‌نژاد است که تجربه‌ای متفاوت نسبت به «لونه زنبور» آخرین فیلم اکران شده این کارگردان خواهد بود. جواد عزتی، هادی حجازی‌فر، ستاره پسیانی، مجید نوروزی و پژمان جمشیدی با حضور مانی حقیقی و سعید پورصمیمی تیم بازیگری این فیلم اجتماعی را تشکیل می‌دهند. همچنین در این فیلم بازیگر تازه‌ای به نام الهام اخوان معرفی شده است. در خلاصه داستان این اثر آمده است: «حمید، دوزیسته دیگه، نره زیر آب که، میره زیر دست و پا له میشه» ۲۵۸۲۵۸
برترین‌هابرترین‌ها4 هفته قبل
در حالی که سعید خانی تهیه‌کننده «دوزیست» اعلام کرده بود در تلاش برای اکران این فیلم پیش از جشنواره فجر است، اما ظاهرا با مهیا نشدن شرایط اکران و اتمام مراحل اولیه فنی، نسخه‌ای از فیلم تحویل دفتر جشنواره شد. خبرگزاری خبرآنلاین: «دوزیست» فیلم دیگری از برزو نیک‌نژاد است که تجربه‌ای متفاوت نسبت به «لونه زنبور» آخرین فیلم اکران شده این کارگردان خواهد بود. جواد عزتی، هادی حجازی‌فر، ستاره پسیانی، مجید نوروزی و پژمان جمشیدی با حضور مانی حقیقی و سعید پورصمیمی تیم بازیگری این فیلم اجتماعی را تشکیل می‌دهند. همچنین در این فیلم بازیگر تازه‌ای به نام الهام اخوان معرفی شده است. در خلاصه داستان این اثر آمده است: «حمید، دوزیسته دیگه، نره زیر آب که، میره زیر دست و پا له میشه»
تسنیمتسنیم1 ماه قبل
یکی از تازه‌ترین رویدادهای فرهنگی هنری که در کیش به وقوع پیوسته اکران فیلم «در سکوت» ساخته رژر هاشم‌زاده است. هاشم‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ما ضمن اشاره به سختی‌های کار فیلمسازی در ایران گفت: «در سکوت» نخستین فیلم بلند سینمایی من و ساخت سال ۹۴ می‌باشد. فاطمه معتمدآریا، سعید پورصمیمی، ویشکا آسایش، پانته‌آ پناهی و احترام‌السادات برومند؛ بازیگرانی هستند که در این فیلم به ایفای نقش پرداخته‌اند. هاشم‌زاده، سال‌ها در سمت برنامه‌ریز و دستیار کارگردان در کنار فیلم‌سازانی مثل همایون اسعدیان، ابوالحسن داوودی و ایرج طهماسب فعالیت کرده است. اکران فیلم‌های سینمای هنر و تجربه به همت معاونت فرهنگی اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش از حدود دو سال پیش در کیش آغاز شده است.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 ماه قبل
وی در آن گفتگو بیان کرد: می‌توانیم با کمک خود صنف تئاتر، سازمان زیباسازی شهرداری تهران و سایر ذی‌نفعان به طرحی مشترک برسیم که هم ضابطه‌مند بوده و تبعیض‌آمیز نباشد و هم اینکه قابلیت نظارت دقیقی داشته باشد تا جای گلایه برای کسی باقی نماند. حیدری ماهر تصریح کرد: جدا از پیگیری این ماجرا، هم مدیر دفتر مدیرعامل سازمان زیباسازی و هم مدیر دفتر معاون مدیرعامل به من گفتند که چون تئاتر بلیت فروشی دارد، تجاری است و ما از فعالیت‌های تجاری حمایت برای بیلبورد رایگان نداریم. مجری طرح نمایش «فرانکنشتاین» در پایان سخنان خود گفت: قصد داشتم که حضوری آقای ضرغامی مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری تهران را ببینم و موضوع را با ایشان مطرح کنم که گفته شد ایشان جلسه دارند. هنوز مشخص نیست که سازمان زیباسازی شهرداری تهران خود را موظف به حمایت از فعالیت‌های هنری به ویژه تئاتر که گروه‌ها به سختی و از طریق گیشه باید هزینه‌های خود را تأمین کنند، می‌داند یا نه. اینکه تئاتر به دلیل بلیت فروشی تجاری است اظهارنظری غیرکارشناسانه و کاملا سطحی است و مشخص نیست شورای شهر تهران و کمیسیون فرهنگی شورا و همچنین شهرداری تهران چرا به چنین تفکر نادرست در سازمان زیباسازی شهر تهران پایان نمی‌دهند.
مهرمهر1 ماه قبل
به گزارش خبرنگار مهر، در نیمه دوم سال جاری موضوعی در میان خانواده تئاتر مطرح شد حاکی از اینکه سازمان زیباسازی شهرداری تهران دیگر به گروه‌های تئاتری برای تبلیغ آثارشان بیلبورد شهری رایگان ارائه نمی‌کند. این موضوع که کاملا دور از منطق و شناخت درست از تئاتر بود، واکنش‌هایی را به همراه داشت. حیدری ماهر تصریح کرد: جدا از پیگیری این ماجرا، هم مدیر دفتر مدیرعامل سازمان زیبازسازی و هم مدیر دفتر معاون مدیرعامل به من گفتند که چون تئاتر بلیت فروشی دارد، تجاری است و ما از فعالیت‌های تجاری حمایت برای بیلبورد رایگان نداریم. هنوز مشخص نیست که سازمان زیباسازی شهرداری تهران خود را موظف به حمایت از فعالیت‌های هنری به ویژه تئاتر که گروه‌ها به سختی و از طریق گیشه باید هزینه‌های خود را تأمین کنند، می‌داند یا نه. اینکه تئاتر به دلیل بلیت فروشی تجاری است اظهارنظری غیرکارشناسانه و کاملا سطحی است و مشخص نیست شورای شهر تهران و کمیسیون فرهنگی شورا و همچنین شهرداری تهران چرا به چنین تفکر نادرست در سازمان زیباسازی شهر تهران پایان نمی‌دهند.
سینماپرسسینماپرس1 ماه قبل
سینماپرس: تهیه‌کننده فیلم سینمایی «دوزیست» به کارگردانی برزو نیک‌نژاد اعلام کرد به‌زودی نسخه نهایی این فیلم به دبیرخانه سی‌وهشتمین جشنواره فیلم فجر ارائه می‌شود. به گزارش سینماپرس، سعید خانی تهیه‌کننده سینما مدیر شرکت پخش «خانه فیلم» به مهر گفت: در حال حاضر مراحل پست پروداکشن فیلم سینمایی «دوزیست» به کارگردانی برزو نیک‌نژاد در حال انجام است تا بتوانیم آن را برای حضور در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر آماده کنیم. وی بیان کرد: موسیقی این فیلم نیز توسط آرمان موسی‌پور ساخته شده است، همچنین علیرضا علویان صداگذاری این پروژه را به پایان رسانده است و فکر می‌کنم تا ۱۰ روز دیگر نسخه نهایی «دوزیست» آماده تحویل به دبیرخانه جشنواره فیلم فجر شود. مدیر شرکت پخش «خانه فیلم» ادامه داد: در مورد اعضای هیات انتخاب سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر باید خوشبین باشیم و امیدوارم هر فیلمی که شایستگی آن را دارد در این دوره از جشنواره حضور پیدا کند. خانی در پایان گفت: در حوزه پخش نیز فیلم سینمایی «خط استوا» را داریم که کارگردان آن اصغر نعیمی است و سعی می‌کنیم که طی یک ماه آینده این فیلم را در سینماهای کشور اکران کنیم.
برترین‌هابرترین‌ها1 ماه قبل
پیکر نصرت کریمی بازیگر، کارگردان و مجسمه‌ساز روز شنبه ۱۶ آذرماه به سمت قطعه هرمندان بهشت زهرا تشییع شد. خبرگزاری صبا: مراسم تشییع پیکر نصرت کریمی بازیگر، کارگردان و مجسمه‌ساز صبح روز شنبه ۱۶ آذر ماه از مقابل ساختمان شماره ۲ خانه سینما برگزار شد. در آغاز این مراسم، مهرداد اسکویی مستندساز و داماد نصرت کریمی که اجرای این مراسم را برعهده داشت، متنی را به مناسبت درگذشت این هنرمند خواند. او می‌دانست هنر برای زیبا زندگی کردن و زندگی را زیبا کردن بهترین ابزار است. اگر فیلم نمی‌ساخت یا بازیگری نمی‌کرد به مجسمه‌ها و صورتک‌های زیبایی که می‌ساخت، عشق می‌ورزید.

انتشار نخستین آنونس رسمی «نرگس مست» +فیلم

رکنارکنا1 ماه قبل
به گزارش رکنا، فیلم نرگس مست داستانی از زندگی چهار شاعر و تصنیف ساز معاصر را همراه با تاریخچه موسیقی ایرانی در قالبی عاشقانه و شاعرانه به تصویر می‌کشد. بازیگران اصلی این فیلم سعید پورصمیمی، میترا حجار، مهدی پاکدل، هومن برق نورد، سیامک صفری، امیرحسین مدرس، متین ستوده، نگار عابدی، بهنام قربانی، مژگان اخلاقی، هستی فرحی و مهدی فرجوند بوده‌اند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

انتشار آنونس فیلم «نرگس مست» +فیلم

ایلناایلنا1 ماه قبل
نخستین آنونس رسمی فیلم سینمایی «نرگس مست» منتشر شد. به گزارش ایلنا، فیلم سینمایی «نرگس مست» به نویسندگی و کارگردانی جلال‌الدین دری و تهیه‌کنندگی عبدالله اسفندیاری بزودی روی پرده خواهد رفت و در آستانه اکران آن پس از مدتها تعویق، آنونس آن نیز منتشر شد. فیلم نرگس مست داستانی از زندگی چهار شاعر و تصنیف ساز معاصر را همراه با تاریخچه موسیقی ایرانی در قالبی عاشقانه و شاعرانه به تصویر می‌کشد. بازیگران اصلی این فیلم سعید پورصمیمی، میترا حجار، مهدی پاکدل، هومن برق نورد، سیامک صفری، امیرحسین مدرس، متین ستوده، نگار عابدی، بهنام قربانی، مژگان اخلاقی، هستی فرحی و مهدی فرجوند بوده‌اند. پخش‌کننده جهانی فیلم سولماز اعتماد است.

انتشار نخستین آنونس رسمی «نرگس مست»

مهرمهر1 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی پروژه، فیلم سینمایی «نرگس مست» به نویسندگی و کارگردانی جلال‌الدین دری و تهیه‌کنندگی عبدالله اسفندیاری به‌زودی روی پرده می‌رود و در آستانه اکران آن پس از مدت‌ها تعویق، آنونس آن نیز منتشر شد. فیلم «نرگس مست» داستانی از زندگی چهار شاعر و تصنیف ساز معاصر را همراه با تاریخچه موسیقی ایرانی در قالبی عاشقانه و شاعرانه به تصویر می‌کشد. بازیگران اصلی این فیلم سعید پورصمیمی، میترا حجار، مهدی پاکدل، هومن برق نورد، سیامک صفری، امیرحسین مدرس، متین ستوده، نگار عابدی، بهنام قربانی، مژگان اخلاقی، هستی فرحی و مهدی فرجوند بوده‌اند. پخش‌کننده جهانی فیلم سولماز اعتماد است.
افکارنیوزافکارنیوز1 ماه قبل
افکارنیوز، به گزارشفیلم سینمایی «نرگس مست» به نویسندگی و کارگردانی جلال‌الدین دری و تهیه‌کنندگی عبدالله اسفندیاری به‌زودی روی پرده می‌رود و در آستانه اکران آن پس از مدت‌ها تعویق، آنونس آن نیز منتشر شد. اخبار چهره‌ها - فیلم «نرگس مست» داستانی از زندگی چهار شاعر و تصنیف ساز معاصر را همراه با تاریخچه موسیقی ایرانی در قالبی عاشقانه و شاعرانه به تصویر می‌کشد. بازیگران اصلی این فیلم سعید پورصمیمی، میترا حجار، مهدی پاکدل، هومن برق نورد، سیامک صفری، امیرحسین مدرس، متین ستوده، نگار عابدی، بهنام قربانی، مژگان اخلاقی، هستی فرحی و مهدی فرجوند بوده‌اند. پخش‌کننده جهانی فیلم سولماز اعتماد است.
سینماپرسسینماپرس1 ماه قبل
سینماپرس: سید جلال‌الدین دری کارگردان فیلم سینمایی «نرگس مست» گفت اکران این فیلم همچنان در هاله‌ای از ابهام قرار دارد. به گزارش سینماپرس، سید جلال‌الدین دری کارگردان سینما، درباره آخرین وضعیت اکران «نرگس مست» به خبرنگاران جوان، گفت: با گذشت چند سال از تولید این اثر، کماکان اکران آن در هاله‌ای از ابهام قرار دارد. به نظرم با این روند فیلم در کمای اکران خواهد ماند و مشخص نیست چه اتفاقی برایش بیفتد. فیلم «نرگس مست» اولین تجربه بلند سینمایی سید جلال‌الدین دری است که تهیه‌کنندگی آن را عبدالله اسفندیاری بر عهده دارد. او در فضای ذهنی خودش اساتید موسیقی ایران را گاه به جای آن‌ها تصور می‌کند و ما ترانه‌های ماندگار فارسی را از آن اساتید می‌شنویم.
افکارنیوزافکارنیوز1 ماه قبل
افکارنیوز، به گزارشسید جلال‌الدین دری کارگردان سینما، درباره آخرین وضعیت اکران «نرگس مست»، گفت: با گذشت چند سال از تولید این اثر، کماکان اکران آن در هاله‌ای از ابهام قرار دارد. به نظرم با این روند فیلم در کمای اکران خواهد ماند و مشخص نیست چه اتفاقی برایش بیفتد. اخبار فرهنگ و هنر - فیلم «نرگس مست» اولین تجربه بلند سینمایی سید جلال‌الدین دری است که تهیه‌کنندگی آن را عبدالله اسفندیاری بر عهده دارد. در خلاصه داستان این فیلم آمده است: داستان راجع به یک سازنده قدیمی تار است که در خانه‌اش با گروه جوانی که تمرین موسیقی می‌کنند، مراوده دارد. او در فضای ذهنی خودش اساتید موسیقی ایران را گاه به جای آن‌ها تصور می‌کند و ما ترانه‌های ماندگار فارسی را از آن اساتید می‌شنویم.
سینماپرسسینماپرس1 ماه قبل
سینماپرس: «برزو نیک‌نژاد» نویسنده و کارگردان فیلم سینمایی «دوزیست» از ارسال این فیلم به سی‌وهشتمین جشنواره فیلم فجر خبر داد. به گزارش سینماپرس، «برزو نیک‌نژاد» نویسنده و کارگردان فیلم سینمایی «دوزیست» از حضور آخرین ساخته سینمایی خود در سی‌وهشتمین جشنواره فیلم فجر خبر داد و به خبرنگاران گفت: برای حضور «دوزیست» در جشنواره فجر فرم پر کردیم و امیدوارم شاهد نخستین اکران این فیلم در جشنواره فیلم فجر باشیم. وی افزود: هم‌اکنون مراحل فنی «دوزیست» در حال انجام است و ما از ابتدا فیلم را به نیت شرکت در جشنواره کلید زدیم؛ ‌ به نظر من جشنواره فیلم فجر مهم‌ترین اتفاق سینمایی ایران است و من از ابتدا ترجیحم این بود که فیلم راهی جشنواره شود. تصویری از پژمان جمشیدی در فیلم سینمایی دوزیست «دوزیست» چهارمین فیلم بلند سینمایی برزو نیک‌نژاد در کسوت کارگردان پس از ساخت «ناخواسته»، «زاپاس» و «لونه‌زنبور» است. جواد عزتی، هادی حجازی‌فر، ستاره پسیانی، مجید نوروزی، پژمان جمشیدی، مانی حقیقی و سعید پورصمیمی با معرفی الهام اخوان، ‌ ترکیب بازیگران فیلم سینمایی «دوزیست» را تشکیل می‌دهند.
تسنیمتسنیم1 ماه قبل
به گزارش خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا، «برزو نیک‌نژاد» نویسنده و کارگردان فیلم سینمایی «دوزیست» در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی تسنیم از حضور آخرین ساخته سینمایی خود در سی‌وهشتمین جشنواره فیلم فجر خبر داد و گفت: برای حضور «دوزیست» در جشنواره فجر فرم پر کردیم و امیدوارم شاهد نخستین اکران این فیلم در جشنواره فیلم فجر باشیم. وی افزود: هم‌اکنون مراحل فنی «دوزیست» در حال انجام است و ما از ابتدا فیلم را به نیت شرکت در جشنواره کلید زدیم؛ ‌ به نظر من جشنواره فیلم فجر مهم‌ترین اتفاق سینمایی ایران است و من از ابتدا ترجیحم این بود که فیلم راهی جشنواره شود. وی در پاسخ به این پرسش که چرا پیش از این اخباری مبنی بر اکران «دوزیست» در سینماهای کشور به گوش رسیده بود، گفت: نظر سعید خانی تهیه کننده فیلم این بود که «دوزیست» راهی اکران شود اما با طولانی شدن مراحل فنی فیلم، تصمیم بر این شد که فیلم را در سی‌وهشتمین جشنواره فیلم فجر شرکت دهیم. تصویری از پژمان جمشیدی در فیلم سینمایی دوزیست «دوزیست» چهارمین فیلم بلند سینمایی برزو نیک‌نژاد در کسوت کارگردان پس از ساخت «ناخواسته»، «زاپاس» و «لونه‌زنبور» است. جواد عزتی، هادی حجازی‌فر، ستاره پسیانی، مجید نوروزی، پژمان جمشیدی، مانی حقیقی و سعید پورصمیمی با معرفی الهام اخوان، ‌ ترکیب بازیگران فیلم سینمایی «دوزیست» را تشکیل می‌دهند.

۳۵ فیلم متقاضی سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر را بشناسید

31+
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 ماه قبل
قدس آنلاینقدس آنلاین2 ماه قبل
به گزارش قدس آنلاین، در ابتدای این نشست ژرژهاشم‌زاده که سابقه کارگردانی فیلم کوتاه و دستیار کارگردانی در سینما را دارد درباره اولین فیلم بلندش گفت: از بیست‌وپنج سال پیش به این‌ طرف فیلم کوتاه می‌ساختم و هر سال باید یک فیلم کوتاه بسازم. اما از پنج یا ده سال قبل دلم می‌خواست فیلم اولم را بسازم ولی شرایط جور نمی‌شد. تا اینکه از سه سال قبل که تصمیم گرفتم ساخت فیلمنامه در سکوت را شروع کنم. ابتدا فیلمنامه دیگری به وزارت ارشاد داده بودم که تصویب شد اما آنها محترمانه به من گفتند آن فیلم را نسازم و فیلم دیگری جایگزین آن کنم. هاشم زاده افزود: همیشه دوست داشتم فیلم بلند کارکنم و برای تولید این فیلم از لحظه ایی که تصمیم گرفتم تا پایان کار، پنج سال زمان برد تا «درسکوت» آماده شد. در فیلم هم سعی کردم به تاثیرات و عوارض این آسیب در طول زندگی فرد بپردازم.
ایمناایمنا2 ماه قبل
فیلم سینمایی «نابغه» به کارگردانی میشائیل گراندج، جمعه ۲۴ آبان ماه ساعت ۳۰ دقیقه بامداد از شبکه سه سیما پخش می‌شود. فیلم سینمایی «چهار شگفت انگیز» به کارگردانی جوش ترانک، جمعه ۲۴ آبان ماه ساعت ۱۹ از شبکه سه سیما پخش می‌شود. شبکه پنج سیماانیمیشن سینمایی «زرد مشکی» به کارگردانی کیانوش عابدی، پنج‌شنبه ۲۳ آبان ماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه پنج سیما پخش می‌شود. شبکه امیدانیمیشن سینمایی «کارگاه کونان» به کارگردانی تاچیکاوا یوزارا، پنج‌شنبه ۲۳ آبان ماه ساعت ۱۸ از شبکه امید پخش خواهد شد. فیلم سینمایی «محمد رسول الله» به کارگردانی مصطفی عقاد، جمعه ۲۴ آبان ماه ساعت ۱۸:۳۰ از شبکه افق پخش خواهد شد.
ایلناایلنا2 ماه قبل
**************************************************انیمیشن سینمایی «ریو» به کارگردانی کارلوس سالدانا، جمعه ۲۴ آبان ماه ساعت ۸ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد. ****************************************************** شبکه سه سیمافیلم سینمایی «یه حبه قند» به کارگردانی رضا میرکریمی، پنج‌شنبه ۲۳ آبان ماه ساعت ۱۰ از شبکه سه سیما پخش می‌شود. **************************************************فیلم سینمایی «نابغه» به کارگردانی میشائیل گراندج، جمعه ۲۴ آبان ماه ساعت ۳۰ دقیقه بامداد از شبکه سه سیما پخش می‌شود. **************************************************فیلم سینمایی «چهار شگفت انگیز» به کارگردانی جوش ترانک، جمعه ۲۴ آبان ماه ساعت ۱۹ از شبکه سه سیما پخش می‌شود. ****************************************************** شبکه پنج سیماانیمیشن سینمایی «زرد مشکی» به کارگردانی کیانوش عابدی، پنج‌شنبه ۲۳ آبان ماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه پنج سیما پخش می‌شود.
افکارنیوزافکارنیوز2 ماه قبل
این فیلم سینمایی از محاصره‌ مسلمانان در شعب ابی ‌طالب آغاز می‌‌شود و سپس به دوره پیش از تولد پیامبر اسلام باز می‌شود. علیرضا شجاع نوری، مهدی پاکدل، محسن تنابنده، مینا ساداتی، ساره بیات، داریوش فرهنگ، رعنا آزادی‌ور و نسرین نصرتی از بازیگران این فیلم‌اند در فیلم سینمایی «محمد رسول الله (ص)» هنرنمایی کرده‌اند. قسمت دوم فیلم سینمایی «محمد رسول‌الله (ص)» به کارگردانی مجید مجیدی، جمعه ۲۴ آبان‌ماه ساعت ۱۵ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد. فیلم سینمایی «نابغه» به کارگردانی میشائیل گراندج، جمعه ۲۴ آبان‌ماه ساعت ۳۰ دقیقه بامداد از شبکه سه سیما پخش می‌شود. فیلم سینمایی «چهار شگفت انگیز» به کارگردانی جوش ترانک، جمعه ۲۴ آبان‌ماه ساعت ۱۹ از شبکه سه سیما پخش می‌شود.
فردا نیوزفردا نیوز2 ماه قبل
این فیلم سینمایی از محاصره مسلمانان در شعب ابی طالب آغاز می‌شود و سپس به دوره پیش از تولد پیامبر اسلام باز می‌شود. قسمت دوم فیلم سینمایی «محمد رسول‌الله (ص)» به کارگردانی مجید مجیدی، جمعه ۲۴ آبان‌ماه ساعت ۱۵ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد. فیلم سینمایی «نابغه» به کارگردانی میشائیل گراندج، جمعه ۲۴ آبان‌ماه ساعت ۳۰ دقیقه بامداد از شبکه سه سیما پخش می‌شود. فیلم سینمایی «چهار شگفت انگیز» به کارگردانی جوش ترانک، جمعه ۲۴ آبان‌ماه ساعت ۱۹ از شبکه سه سیما پخش می‌شود. فیلم سینمایی «محمد رسول الله» به کارگردانی مصطفی عقاد، جمعه ۲۴ آبان‌ماه ساعت ۱۸:۳۰ از شبکه افق پخش خواهد شد.
برترین‌هابرترین‌ها2 ماه قبل
خبرگزاری تسنیم: فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی همچون «محمد رسول‌الله»، «قندون جهیزیه»، «آینه بغل»، «چهار شگفت‌انگیز» و «سریع و خشن» برای روزهای تعطیل آخر هفته تلویزیون درنظر گرفته شده است. فیلم سینمایی «نابغه» به کارگردانی میشائیل گراندج، جمعه ۲۴ آبان‌ماه ساعت ۳۰ دقیقه بامداد از شبکه سه سیما پخش می‌شود. رمان چاپ و پر فروش می‌شود اما …فیلم سینمایی «قندون جهیزیه» به کارگردانی علی ملاقلی پور، جمعه ۲۴ آبان‌ماه ساعت ۱۴:۳۰ از شبکه سه سیما پخش می‌شود. فیلم سینمایی «چهار شگفت انگیز» به کارگردانی جوش ترانک، جمعه ۲۴ آبان‌ماه ساعت ۱۹ از شبکه سه سیما پخش می‌شود. فیلم سینمایی «محمد رسول الله» به کارگردانی مصطفی عقاد، جمعه ۲۴ آبان‌ماه ساعت ۱۸:۳۰ از شبکه افق پخش خواهد شد.
تسنیمتسنیم2 ماه قبل
این فیلم سینمایی از محاصره‌ مسلمانان در شعب ابی ‌طالب آغاز می‌‌شود و سپس به دوره پیش از تولد پیامبر اسلام باز می‌شود. قسمت دوم فیلم سینمایی «محمد رسول‌الله (ص)» به کارگردانی مجید مجیدی، جمعه ۲۴ آبان‌ماه ساعت ۱۵ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد. فیلم سینمایی «نابغه» به کارگردانی میشائیل گراندج، جمعه ۲۴ آبان‌ماه ساعت ۳۰ دقیقه بامداد از شبکه سه سیما پخش می‌شود. فیلم سینمایی «چهار شگفت انگیز» به کارگردانی جوش ترانک، جمعه ۲۴ آبان‌ماه ساعت ۱۹ از شبکه سه سیما پخش می‌شود. فیلم سینمایی «محمد رسول الله» به کارگردانی مصطفی عقاد، جمعه ۲۴ آبان‌ماه ساعت ۱۸:۳۰ از شبکه افق پخش خواهد شد.

به انتهای لیست رسیدید