سفر روحانی به گیلان

سفر روحانی به گیلان

ایرناایرنا10 ماه قبل
خبر جعلی یک اکانت جعلی از سوی مخالفان داخلی و همیشگی دولت و نیز دشمنان خارج نشین ملت مورد استقبال واقع شد. گروه اول این رویداد جعلی را به سیاست‌های دولت ربط دادند و گروه دوم آن را واکنشی علیه کل نظام تعبیر کردند! اسماعیلی در توییت خود نوشت: یک اکانت جعلی در توییتر دروغی را مطرح و کانال‌های همسویش آن را بازنشر کردند. بعد کانال پر مخاطب خبرهای فوری بدون اندکی بررسی، این خبر فک را بازنشر و خواهان روشنگری می‌شود. **ضرورت آگاهی بخشی درباره اهداف خبرسازی‌های دروغانتشار، بازنشر و تحلیل و در نهایت تکذیب خبر جعلی پرتاب لنگه کفش به رییس جمهوری بار دیگر ضرورت آگاهی بخشی و آموزش به افکار عمومی جامعه درباره راه‌های تشخیص خبر به اصطلاح فیک از خبر واقعی را ضروری می‌سازد.
افتصادنیوزافتصادنیوز10 ماه قبل
اقتصادنیوز؛ علیرضا معزی، در واکنش به برخی شایعه‌پردازی‌ها درباره سفر روحانی به گیلان، مخالفان دولت را به اجیرکردن افرادخاص برای حمله به دولت و رئیس جمهور متهم کرد.

تصاویر| سفر روحانی به گیلان

44+
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز10 ماه قبل
ایلناایلنا10 ماه قبل
رضا رسولی با اشاره به لایحه انتقال آب دریای خزر اضافه کرد: اینک دوباره نقطه از سر خط، داریم اشتباه بزرگ و غیر قابل جبرانی را دامن می‌زنیم. عضو شورا با اظهار تاسف از امضای این لایحه توسط نمایندگان مردم در مجلس گفت: پر واضح است، لایحه بودجه به‌عنوان یکی از ارکان و اساس مالیه عمومی کشور از مراحل پیشنهاد، تصویب، تخصیص و تفریغ تشکیل می‌شود. علاوه بر ایراد شکلی فوق به لحاظ ماهوی و اینکه آیا مطالعات و امکان سنجی چنین طرحی انجام شده است یا خیر؟ ابهامات اساسی وجود دارد. یکی از ایرادات وارده به برخی کنش‌های مدیریتی در سطح کلان کشور در گذشته همین اهمال در تدقیق آثار و پیامد طرح‌های خلق الساعه و شتابزده بوده است. رسولی با اشاره به سفر روحانی به گیلان خطاب به وی گفت: آقاى رئیس جمهور، حضرتعالى این هفته میهمان گیلان خواهید بود و بنده به عنوان یک شهروند رشتى و گیلانى که به مهمان نوازى و خونگرمى شهره‌اند، قطعا واجبات میهمان نوازى که احترام به میهمان است را بجا خواهم آورد.
افتصادنیوزافتصادنیوز10 ماه قبل
اقتصادنیوز؛ جلسه هماهنگی سفر کاروان تدبیر و امید به استان گیلان به ریاست رئیس جمهور و با هدف بررسی نیازمندی‌های این استان و روند اجرای طرح‌ها در مسیر تحقق توسعه همه جانبه و پایدار استان گیلان تشکیل شد. به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس؛ جلسه هماهنگی سفر کاروان تدبیر و امید به استان گیلان، روز دوشنبه به ریاست حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور و با هدف بررسی نیازمندی‌های این استان و روند اجرای طرحها در مسیر تحقق توسعه همه جانبه و پایدار استان گیلان تشکیل شد. جزئیات این طرح‌ها که می‌تواند شتاب و تحول تازه‌ای در روند پیشرفت و توسعه پایدار استان گیلان ایجاد کند، توسط رئیس جمهوری و در جریان سفر اعلام می‌شود. رئیس دفتر رئیس جمهور، رئیس سازمان برنامه و بودجه، رئیس سازمان حفاظت محیط زیست، رئیس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری، دبیر شورایعالی مناطق آزاد، به همراه شماری از وزیران کابینه، مسوولان اقتصادی و مدیران ارشد استان گیلان از جمله شرکت کنندگان در این نشست بودند. رئیس جمهور قرار است در ادامه سفرهای استانی خود، طی روزهای آینده به استان گیلان سفر کند.

به انتهای لیست رسیدید