اخبار آسانسور - آخرین و مهم ترین اخبار آسانسور از خبرگزاری‌های ایران | خبری

سقوط

افکارنیوزافکارنیوز3 ساعت قبل
افکارنیوز، به گزارشمهدی خداپرست مدیر روابط عمومی شرکت ساخت مترو تهران، در واکنش به انتقاد الهام فخاری عضو شورای شهر تهران مبنی بر این نکته که خط ۶ و ۷ مترو برای معلولان مناسب سازی نشده است، گفت: باید به این نکته اشاره کنم که تا به امروز در دوره جدید مدیریت مترو (از زمان روی کار آمدن علی امام مدیر عامل شرکت ساخت مترو تهران) هیچ ایستگاهی در خطوط مترو بدون پله برقی افتتاح نشده است. اخبار اجتماعی - مدیر روابط عمومی شرکت ساخت مترو تهران افزود: ممکن است برخی از ایستگاه‌های افتتاح شده آسانسور نداشته باشند، اما به طور حتم هیچ ایستگاهی بدون پله برقی افتتاح نشده است و شهروندان باید بدانند که ما نمی‌توانیم به علت نبود آسانسور از مسافرگیری شهروندان جلوگیری کنیم. خداپرست تصریح کرد: چندی پیش مناقصه‌ای برگزار شد که در این مناقصه قرار شد ۲۰۰ دستگاه آسانسور تهیه و در خطوط مترو نصب شود، اما باید گفت برخی از ایستگاه‌های مترو امکان جانمایی جهت نصب آسانسور را ندارند. او تصریح کرد: اگر ما ایستگاهی را به دلیل نداشتن آسانسور افتتاح کردیم پس از آن تعهد کردیم که ظرف مدت ۳ ماه آسانسور آن را تأمین و نصب کنیم.
خبرآنلاینخبرآنلاین5 ساعت قبل
پیروز حناچی، شهردار تهران برای ایراد سخنرانی پیش از خطبه نمازجمعه که به امامت حجت‌الاسلام محمدحسن ابوترابی‌فرد برگزار شد، در مصلی بزرگ تهران حاضر شد. حناچی ادامه داد: ١۴ دستگاه هستند که در موضوع آلودگی هوا نقش دارند و فقط شهرداری تهران در این مورد مسئولیت ندارد. ٣ اصل اساسی ما برای خدمت‌رسانی به شهروندان در میادین میوه‌وتره‌بار، کیفیت مطلوب، قیمت مناسب و احترام به مشتریان است. وی عنوان طرح شهرداری تهران برای مدیریت پسماند را «کاپ» خواند و توضیح داد: این واژه خلاصه‌ «کاهش پسماند زباله‌های شهر تهران» است که اقدامات ما در این حوزه را در بر می‌گیرد. امیدواریم تا با تحول، تغییر رویکرد، استفاده از سرمایه‌های اجتماعی و همراهی مردم، بتوانیم مأموریت بزرگ مدیریت بهتر شهر تهران را پشت‌سر بگذاریم.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین9 ساعت قبل
شرکتی با بیش از سه دهه فعالیت در زمینه فروش و نصب و راه اندازی آسانسور و پله برقی، جهت تکمیل کادر فروش خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می‌نماید.
فارسفارس11 ساعت قبل
بدیهی است پیامدهای حضور فرد معلول در خانواده و جامعه از جنبه‌های مختلفی مانند عاطفی اجتماعی و اقتصادی قابل تامل است. وی افزود: دنیا در حال حاضر به سرعت در تغییر بوده و جوامع نیز دگرگون می‌شوند در این میان، افراد معلول بیش از دیگران از تاثیرات بحران‌ها و چالش‌های محیطی آسیب می‌بینند و نباید این شرایط ادامه پیدا کند و باید افراد معلول در سیاست گذاری‌ها و تصمیم‌گیری‌ها مشارکت داده شود. سلمان رحم دل طی گفت و گو با خبرنگار فارس با اشاره به مشکلات افراد معلول در سطح جامعه اظهار کرد: ما برای عبور و مرور در سطح جامعه و معابر دچار مشکل هستیم و کف معابر برای رفت و آمد افراد نابینا مناسب نبوده و برجستگی‌های موزاییک‌ها استاندارد لازم را ندارد و بیشتر موزائیک‌ها لق بوده و باعث می‌شود افراد نابینا زمین بخورند و دچار آسیب شوند. همسر اقای رحم دل که معلم نابینایان است اظهار کرد: برخی ادارات مربوطه نامناسب‌ترین وضعیت برای تردد افراد معلول را دارد و از وضعیت نامناسب پله‌ها، خرابی آسانسور‌ها و رفتار و برخورد نامناسب برخی کارکنان ابراز نارضایتی کرد. وی از کاهش ساعات کاری معلولان ناراضی بود و تصریح کرد: کاهش ساعت کاری که حق معلولان است در مجلس تصویب شده اما متاسفانه این قانون در آموزش و پرورش درست اجرا نمی‌شود و اضافه کار به افراد معلول تعلق نمی‌گیرد.

آلوده‌ترین نقاط اطرافتان که باعث انتقال آنفلوانزا می‌شوند

9+
الفالف14 ساعت قبل
مهرمهر23 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، محسن پور سیدآقایی معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران به همراه مدیران زیر مجموعه این حوزه، با حضور در جلسه ارتباط مستقیم این هفته ۱۸۸۸ که روز چهارشنبه ۱۳ آذر برگزار شد، به درخواست ۲۷۳ شهروند پاسخ دادند. مهمترین موضوعات درخواستی شهروندان در این جلسه به ترتیب مربوط به تغییر مسیر و اصلاح هندسی معابر، پیگیری جهت افزایش سهمیه بنزین تاکسی‌ها و موضوع پله برقی و آسانسور به ویژه در ایستگاه مترو شادمان بود. وی با اشاره به سهمیه بندی بنزین و گلایه مندی تاکسیرانان از میزان سهمیه در نظر گرفته شده برای تاکسی‌ها گفت: سهمیه تخصیص داده شده به تاکسیرانان سهمیه اولیه بوده و با رویکرد مثبت وزارت نفت و کشور، مقرر شده تا این میزان سهمیه بر اساس گزارش هایی که ما ارائه میدهیم بهبود یابد. وی افزود: راهکار اساسی برای رفع مشکل کمبود بنزین تاکسیرانان پیمایشی کردن سهمیه بنزین تاکسی هاست؛ بدین معنا که هر ون یا تاکسی بر اساس میزان حمل و نقل و مسافرگیری سهمیه بنزین دریافت خواهد کرد. افندی زاده افزود: حوزه حمل و نقل و ترافیک با توجه به داشتن مترو، اتوبوس، تاکسی، بحث‌های ترافیکی و غیره بالاترین آمار مخاطبان را به خود اختصاص داده است که همین امر باعث شده تا اطلاع رسانی در خصوص این موضوعات نیز اهمیت بیشتری یاید.
مهرمهر1 روز قبل
به گزارش خبرنگار مهر، بهمن رحمتی بعدازظهر پنجشنبه در جمع خبرنگاران افزود: در غیر این صورت طبق قانون، مسئولیت هرگونه حوادث احتمالی، بر عهده مالکین و مدیران ساختمان خواهد بود. رحمتی افزود: با توجه به قانون تملک آپارتمانها که توسط مجلس شورای اسلامی تصویب شده، وظیفه پیگیری بازرسی ادواری آسانسور و تمدید گواهینامه به عهده مدیر ساختمان است. وی همچنین با اشاره به برگزاری دوره‌های آشنایی با استانداردهای اجرایی آسانسورها اظهار داشت: دوره آموزشی آشنایی با ضوابط فنی و استانداردهای اجرایی آسانسورها در استان برگزار شد. رحمتی افزود: این دوره با مشارکت شورای فنی و سازمان نظام مهندسی ساختمان برگزار شد. وی با بیان اینکه در این دوره مشخصات و ضوابط فنی آسانسورهای برقی کششی و هیدرولیکی تشریح شد، گفت: در این دوره نحوه ثبت درخواستهای بازرسی آسانسور و مراحل دریافت گواهی ایمنی آسانسور از شرکتهای بازرسی تایید صلاحیت شده سازمان ملی استاندارد ایران تشریح شد.
سلامت نیوزسلامت نیوز1 روز قبل
سلامت نیوز-*مسعود مجرد: متاسفانه با وجود لابی‌گری‌ها و لاپوشانی‌های ممکن مشکلات متعدد مدیریتی موجود در سیستم دانشگاه علوم پزشکی ارومیه آنگونه که باید و شاید مورد توجه قرار نمیگیرد و واقعیت‌های نهفته در باطن بحران مدیریتی دانشگاه از دید مسئولین مغفول مانده است. با این اوضاع آیا ساخت و تجهیز بیمارستان ۳۵۰ تختخوابی بدون تعیین ردیف بودجه‌ای و با ادعای صرفه جویی در هزینه‌های دانشگاه باید در اولویت قرار بگیرد یا تعمییر و نوسازی آسانسورهای تنها مرکز ترومای استان؟! مسئولین استانی و کشوری در بازدید‌های خود بیشتر به واقعیتهای موجود توجه کنند و با برنامه ریزی مناسب و تعیین درست و دقیق نیازمندی‌های مردم اولیت‌ها را تشخیص دهند تا ملت در مراجعات خود به بیمارستان‌های استان کمتر با مشکل مواجه شوند. همچنین کارکنان و پزشکان و پرسنل پرستاری دانشگاه انتظار دارند که وضعیت معوقات و بدهی‌های کثیر دانشگاه تعیین تکلیف شود و با وجود فشار کاری فراوان و ارائه خدمات صادقانه دغدغه‌ای جز خدمت به مردم و بیماران عزیز نداشته باشند. *فعال صنفی و عضو هیت مدیره نظام پرستاری ارومیه
افکارنیوزافکارنیوز1 روز قبل
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین2 روز قبل
امام با اشاره به این که این ایستگاه در تقاطع خط ۲ و ۴ قرار داشته و روزانه حجم زیادی از شهروندان در این ایستگاه تردد می‌کنند، عنوان کرد: با نصب این پله برقی شهروندان می‌توانند با سهولت بیشتری در ورودی جنوبی این ایستگاه تردد کنند. مدیرعامل شرکت مترو تاکید کرد: ایستگاه‌های قدیمی مترو نیز رصد شده و مناسب سازی آنها برای افراد معلول و کم توان در دستور کار قرار دارد. در این میان نصب پله برقی ایستگاه شادمان یکی از مواردی بود که در دستور کار قرار داشت و خوشبختانه اکنون در حال نصب و راه اندازی می‌باشد. او در پایان با اشاره به این که خود را موظف به تامین پله برقی همزمان با بهره برداری از ایستگاه‌های تازه افتتاح شده می‌دانیم، گفت: مشکلات مالی سال‌های اخیر در مترو و نیز تحریم‌ها مانعی بر سر راه تامین تجهیزات مترو شده است. اما تلاش ما بر این است که با تکیه بر توان و پیگیری مستمر نصب آسانسور و پله برقی برای ایستگاه‌ها و به منظور رعایت حال معلولان و افراد کم توان و نیز سهولت استفاده سایر شهروندان در اولویت قرار گیرد.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین2 روز قبل
محسن پورسیدآقایی، معاون حمل و نقل و ترافیک شهردار تهران، گفت: راه کاهش ترافیک و آلودگی هوا، توسعه حمل‌ونقل عمومی با کمک دولت است. پورسیدآقایی، معاون حمل و نقل و ترافیک شهردار تهران: اعتمادآنلاین| جلسه نظارت همگانی ۱۸۸۸ صبح امروز با حضور محسن پورسیدآقایی، معاون حمل و نقل و ترافیک شهردار تهران و مدیران عامل سازمان‌ها و شرکت‌های تحت مدیریت وی در ساختمان مرکزی شهرداری تهران برگزار شد. معاون شهردار و مدیران عامل سازمان‌ها و شرکت‌های حوزه حمل و نقل و ترافیک به بیش از ۲۵۰ تماس تلفنی شهروندان و سوالات آن‌ها پاسخ دادند. معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری تهران تاکید کرد: ساکنان محدوده‌های ترافیکی باید بدهکاری خود را پرداخت و نسبت به ثبت‌نام در سامانه «تهران من» اقدام کنند تا بتوانند از مزایای سکونت در محدوده طرح‌های ترافیکی بهره‌مند شوند. پورسیدآقایی در ادامه با تاکید بر اینکه مساله حمل‌ونقل شهری به‌عنوان یک مساله جدی و روزمره شهروندان مطرح است و نمی‌توانیم به این مقوله مهم نگاه عادی داشته باشیم، افزود: بارها گفته‌ایم راه کاهش ترافیک و آلودگی هوا، توسعه حمل‌ونقل عمومی با کمک دولت است، درحالی‌که در چند سال اخیر حتی یک دستگاه اتوبوس به تهران تحویل نشده و مترو نیز مورد بی‌مهری قرار گرفته است.
ایسناایسنا2 روز قبل
جلسه نظارت همگانی ۱۸۸۸ صبح امروز با حضور محسن پورسیدآقایی، معاون حمل و نقل و ترافیک شهردار تهران و مدیران عامل سازمان‌ها و شرکت‌های تحت مدیریت وی در ساختمان مرکزی شهرداری تهران برگزار شد. به گزارش ایسنا، معاون شهردار و مدیران عامل سازمان‌ها و شرکت‌های حوزه حمل و نقل و ترافیک به بیش از ۲۵۰ تماس تلفنی شهروندان و سوالات آن‌ها پاسخ دادند. معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری تهران تاکید کرد: ساکنان محدوده‌های ترافیکی باید بدهکاری خود را پرداخت و نسبت به ثبت‌نام در سامانه «تهران من» اقدام کنند تا بتوانند از مزایای سکونت در محدوده طرح‌های ترافیکی بهره‌مند شوند. بر اساس گزارش روابط عمومی معاونت حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری تهران، پورسیدآقایی در ادامه با تاکید بر اینکه مساله حمل‌ونقل شهری به‌عنوان یک مساله جدی و روزمره شهروندان مطرح است و نمی‌توانیم به این مقوله مهم نگاه عادی داشته باشیم، افزود: بارها گفته‌ایم راه کاهش ترافیک و آلودگی هوا، توسعه حمل‌ونقل عمومی با کمک دولت است، درحالی‌که در چند سال اخیر حتی یک دستگاه اتوبوس به تهران تحویل نشده و مترو نیز مورد بی‌مهری قرار گرفته است. انتهای پیام
مازن آنلاینمازن آنلاین2 روز قبل
پیام مازند - مرد تهرانی که دختر جوان را در آسانسور مورد آزار و اذیت قرار داده بود، وی اول دختر را کشت و سپس کار کثیف خود را انجام دادتجاوز به دختر نگون‌ بخت در آسانسورزنی جوان با پلیس ۱۱۰ تهران بزرگ تماس گرفت و گفت جنازه‌ای در برج…. به آن دختر، پیشنهاد کار در یکی از برج‌های شهرک نفت را دادم و با هم به راه افتادیم. در برج، موضوع را به فامیلم گفتم، اما جواب مثبت نداد. ‌می‌خواستم در پارکینگ ۳ به دختر جوان تجاوز کنمرضا ادامه داد: به همراه آن دختر، سوار آسانسور شده بودیم که ناگهان اسیر وسوسه شیطانی شدم و به جای آنکه دکمه همکف را بزنم، منفی سه را فشردم. نوبت دفاع به مرد عصیانگر که رسید یک بار دیگر جنایت را گردن گرفت: وقتی دختر جوان به همراه من سوار آسانسور شد چشمش به کیف پولی افتاد که در دست من بود. با شنیدن آن تقاضا، حرف‌هایی زدم که منجر به سوءتفاهم و ناراحتی دختر جویای کار شد.
مهرمهر2 روز قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، علی امام مدیرعامل این شرکت از نصب پله برقی ورودی جنوبی ایستگاه متروی شادمان واقع در خط ۴خبر داد. امام با اشاره به این که این ایستگاه در تقاطع خط ۲ و ۴ قرار داشته و روزانه حجم زیادی از شهروندان در این ایستگاه تردد می‌کنند، عنوان کرد: با نصب این پله برقی شهروندان می‌توانند با سهولت بیشتری در ورودی جنوبی این ایستگاه تردد کنند. مدیرعامل شرکت مترو تاکید کرد: ایستگاه‌های قدیمی مترو نیز رصد شده و مناسب سازی آنها برای افراد معلول و کم توان در دستور کار قرار دارد. در این میان نصب پله برقی ایستگاه شادمان یکی از مواردی بود که در دستور کار قرار داشت و خوشبختانه اکنون در حال نصب و راه اندازی می‌باشد. اما تلاش ما بر این است که با تکیه بر توان و پیگیری مستمر نصب آسانسور و پله برقی برای ایستگاه‌ها و به منظور رعایت حال معلولان و افراد کم توان و نیز سهولت استفاده سایر شهروندان در اولویت قرار گیرد.
اقتصادنیوزاقتصادنیوز2 روز قبل
به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از تسنیم، ‌ بررسی فایل بنگاه‌های املاک تهران نشان می‌دهد در حال حاضر یک واحد مسکونی ۵۰ متری با پارکینگ، انباری و آسانسور واقع در شهران جنوبی با قیمت ۸۰۰ میلیون تومان یعنی هر مترمربع ۱۶ میلیون تومان در فایل فروش قرار گرفته است. یک دستگاه آپارتمان ۵۰ متری یک خوابه واقع در ظفر ۹۰۰ میلیون تومان (هر مترمربع ۱۸ میلیون تومان)، یک واحد مسکونی ۵۰ متری بازشازی شده در تهرانپارس فاقد پارکینگ و آسانسور ۴۵۰ میلیون تومان (هر مترمربع ۹ میلیون تومان) و آپارتمان ۵۰ متری ۱۷ سال ساخت در قیطریه ۱٫۳ میلیارد تومان (هر مترمربع ۲۶ میلیون تومان) قیمتگذاری شده است. قیمت واحدهای مسکونی ۵۰ متری در تهران
کرد آنلاینکرد آنلاین2 روز قبل
عصر کرد - مرد تهرانی که دختر جوان را در آسانسور مورد آزار و اذیت قرار داده بود، وی اول دختر را کشت و سپس کار کثیف خود را انجام دادتجاوز به دختر نگون‌ بخت در آسانسورزنی جوان با پلیس ۱۱۰ تهران بزرگ تماس گرفت و گفت جنازه‌ای در برج…. به آن دختر، پیشنهاد کار در یکی از برج‌های شهرک نفت را دادم و با هم به راه افتادیم. در برج، موضوع را به فامیلم گفتم، اما جواب مثبت نداد. ‌می‌خواستم در پارکینگ ۳ به دختر جوان تجاوز کنمرضا ادامه داد: به همراه آن دختر، سوار آسانسور شده بودیم که ناگهان اسیر وسوسه شیطانی شدم و به جای آنکه دکمه همکف را بزنم، منفی سه را فشردم. نوبت دفاع به مرد عصیانگر که رسید یک بار دیگر جنایت را گردن گرفت: وقتی دختر جوان به همراه من سوار آسانسور شد چشمش به کیف پولی افتاد که در دست من بود. با شنیدن آن تقاضا، حرف‌هایی زدم که منجر به سوءتفاهم و ناراحتی دختر جویای کار شد.
عصر ایرانعصر ایران2 روز قبل
افراد مبتلا به کم‌کاری تیروئید احساس می‌کنند که از توان کافی برای انجام کارهای روزمره برخوردار نیستند. وزنه زدن: انجام تمرینات قدرتی به شکل‌گیری و حفظ توده عضلانی در بدن کمک می‌کند. بهبود رژیم غذایی: برای مبتلایان به این اختلال تیروئیدی مصرف رژیم غذایی سرشار از میوه‌ها، سبزیجات، غلات و حبوبات توصیه می‌شود. تحرک داشتن: نیازی به رعایت برنامه ورزشی کامل نیست و پیاده روی کوتاه مدت نیز کمک می‌کند تا فرد احساس سرزندگی داشته باشد. همچنین بالا و پایین رفتن از پله‌ها به جای استفاده از آسانسور توصیه می‌شود.
خوزستان آنلاینخوزستان آنلاین2 روز قبل
پیام خوزستان - ایسنا/خوزستان بیستمین نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان از امروز (سه‌شنبه، ۱۲ آذرماه) در اهواز آغاز به کار می‌کند. بیستمین نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان از امروز (سه‌شنبه) همزمان با نمایشگاه کاشی و سرامیک، درب و پنجره و تاسیسات و آسانسور در محل نمایشگاه بین‌المللی اهواز برپا خواهد شد. به گزارش ایسنا، این نمایشگاه تا ۱۵ آذرماه برای علاقه‌مندان به این حوزه برپا خواهد بود و بازدیدکنندگان می‌توانند از ساعت ۱۶ تا ۲۲ از این نمایشکاه بازدید کنند. در این نمایشگاه لوازم و مشاعات ساختمانی، آسانسور، پله برقی و کاشی و سرامیک در معرض دید عموم قرار می‌گیرد. انتهای پیام
مهرمهر3 روز قبل
در این دیدار که معلولان به بیان مشکلات خود در سطح شهر پرداختند این مشکلات بیشتر از سایر مشکلات مد نظر بود. عدم وجود پارکینگ ویژه معلولین در سطح شهر، عدم مناسب سازی شهری و عدم دسترسی به برخی از ادارات از جمله پرتکرار‌ترین مشکلات معلولان بود. برخی از این افراد متذکر شدند که نمیتوانند از مکان‌های مذهبی بازدید کنند چون مناسب سازی در این مکان‌های مذهبی انجام نشده است. مطالبه‌گری در اولویت‌های نیازهای معلولینمعاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس گفت: بیش از ۵٠٠ هزار نفر در استان فارس معلول وجود دارد و این افراد باید در خصوص نیازهای خود مطالبه‌گر باشند. او تاکید کرد: مناسب سازی در بسیاری از مکان‌های عمومی صورت نگرفته است البته باید فرهنگ سازی در جامعه نیز ایجاد شود.
ایسناایسنا3 روز قبل
توضیحات استاندارتهران درباره بوی نامطبوع/ وجود ۲۷ کانون انتشار بو در جنوب تهراناستاندار تهران توضیحاتی در خصوص بوی نامطبوعی که بار دیگر روز گذشته تهران را فرا گرفت، گفت: در جنوب تهران ۲۷ کانون انتشار بو وجود دارد که برای آنها اقداماتی صورت گرفته است. تفاوت ترکیبات بوی نامطبوع امسال با سال گذشتهپرونده ناتمام بوی مرموز پایتختروز گذشته بوی نامطبوعی بار دیگر در برخی مناطق پایتخت از جمله مناطق ۹، ۱۰، ۱۱ و بخشی از منطقه ۲ تهران به مشام رسید که همانند اتفاق مشابه در دی ماه سال گذشته مسوولان تاکنون اظهارنظر قطعی درباره منشا آن نکرده‌اند. مدیرعامل شرکت کنترل کیفیت هوای تهران هم با اشاره به تفاوت این بو با بوی به استشمام شده در سال گذشته، احتمال می‌دهد که منشا آن خارج از شهر تهران باشد. بررسی تاسیس هنرستان‌ زبان‌های خارجی/برای همه زبان‌های خارجی، کتاب درسی داریم؟ توجه به تنوع در آموزش زبان‌های خارجی از جمله دغدغه‌های مقام معظم رهبری بود که در دیدار با فرهنگیان در سال ۹۵ به آن اشاره فرمودند. رییس هلال احمر استعفا دادرییس روابط عمومی جمعیت هلال احمر از استعفای دکتر پیوندی رییس این جمعیت خبر داد.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین3 روز قبل
به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری میزان به نقل از روابط عمومی تئاتر شهر، در آستانه فرا رسیدن سالروز وفات «حضرت معصومه (س)» تمامی نمایش‌های روی صحنه در تالار‌های مختلف مجموعه تئاتر شهر جمعه ۱۵ آذر ماه اجرا ندارند. بیشتر بخوانید: برای مشاهده آخرین اخبار از تئاتر شهر اینجا کلیک کنیدهم اکنون نمایش‌های «فرانکنشتاین» به کارگردانی ایمان افشاریان در تالار اصلی، «خاک و تاج» به کارگردانی زهرا صبری در تالار قشقایی، «دست‌های آلوده» به کارگردانی مسعود موسوی در تالار قشقایی، «سگدو» به کارگردانی عباس غفاری در تالار سایه، «پارتی» به کارگردانی آرش عباسی در تالار سایه، «آسانسور نداره» به کارگردانی لبخند بدیعی در کارگاه نمایش تئاتر شهر روی صحنه هستند. انتهای پیام/
عصر ایرانعصر ایران3 روز قبل
رپرتاژ آگهیهفتمین نمایشگاه بین‌المللی مصالح و تکنولوژی سبک‌سازی، مقاوم‌سازی و انبوه‌سازی ساختمان و ماشین‌آلات و تجهیزات وابسته از ۲۸ آبان ماه تا ۱ آذر ماه سال جاری در محل دائمی برگزاری نمایشگاه‌های بین‌المللی اصفهان به طور همزمان با یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی آسانسور، پله‌برقی، صنایع و ماشین‌آلات وابسته برگزار خواهد شد. این نمایشگاه اولین دوره برگزاری نمایشگاه صنعت ساختمان در قالبی نو می‌باشد. ساختمان آنلاین سعی دارد با اطلاع رسانی دقیق تمامی رویدادها و دوره‌های حوزه صنعت ساختمان، شما را یاری کند. هدف این نمایشگاه معرفی آخرین فناوری‌ها و تکنولوژی‌های نو داخلی و خارجی در زمینه سبک‌سازی، مقاوم‌سازی و انبوه‌سازی و در سه بخش ساختمان، ماشین‌‌آلات و تجهیزات وابسته است. از دیگر اقدامات مهم ستاد برگزاری نمایشگاه بین‌المللی مصالح و تکنولوژی سبک‌سازی، مقاوم‌سازی و انبوه‌سازی ساختمان و ماشین‌آلات و تجهیزات وابسته، تلاش در جهت دعوت از مقامات کشوری و استانی به منظور حضور در افتتاحیه نمایشگاه می‌باشد.
ایسناایسنا3 روز قبل
معاون حمل‌ و نقل و ترافیک شهرداری تهران هم‌زمان با روز جهانی معلولان، اهم اقدامات صورت گرفته برای مناسب‌سازی معابر و ناوگان عمومی پایتخت را برای معلولان تشریح کرد. به گزارش ایسنا، محسن پورسیدآقایی با اشاره به اهمیت نیازهای افراد دارای معلولیت و نام‌گذاری سوم دسامبر (۱۲ آذرماه) به‌ عنوان روز جهانی افراد دارای معلولیت، گفت: با توجه به سیاست‌های اداره کل سلامت شهرداری تهران و با هدف تحقق شعار «تهران، شهری برای همه» و به‌ منظور تلاش در زمینه مناسب‌سازی معابر برای افراد دارای معلولیت اقداماتی صورت گرفته است. همچنین ارائه تخفیف ۹۰ درصدی در عوارض تردد وسایل نقلیه دارای پلاک معلولیت در محدوده‌های خاص ترافیکی و تخصیص یک ‌خانه دوچرخه در بوستان پلیس جهت آموزش و استفاده افراد دارای معلولیت و همچنین تخصیص سه‌چرخه مناسب جهت ترویج استفاده از سیستم حمل‌ونقل پاک از اهم این اقدامات است. مجموعه اقداماتی است که در بخش اتوبوس‌رانی شهر تهران صورت گرفته است. معاون شهردار تهران در پایان تاکید کرد به‌رغم اقدامات صورت گرفته هنوز تا رسیدن به نقطه‌ی مطلوب در مناسب‌سازی فاصله داریم اما حتما برای رسیدن به این نقطه برنامه‌ریزی و تلاشی مستمر خواهیم داشت.
وانانیوزوانانیوز3 روز قبل
وی در پاسخ به این سوال که چرا تنها از شرکت اسنپ درخواست شده گفت: این شرکت بر اساس مسئولیت‌های اجتماعی وارد میدان شده و هر شرکت دیگری که مایل باشد می‌تواند به معلولان کمک کنند. در ادامه عبدالرضا گلپایگانی معاون شهرسازی شهرداری تهران نیز با بیان اینکه بودجه ستاد مناسب سازی برای معلولان طی دو سال اخیر حدود ۳٫۵ برابر شده که جا دارد از زحمات نژادبهرام در این خصوص تشکر کنیم، گفت: ما برای آنکه تهران را شهری برای همه بکنیم راه درازی داریم. وی ادامه داد: ‌ وسعت نابسامانی شهر به قدری زیاد است که هنوز اقدامات شهرداری در راستای مناسب سازی معابر به چشم نیامده اما کارهای خوبی در حال انجام است. وی با بیان اینکه امیدواریم در بودجه سال ۹۹ نیز شاهد افزایش بودجه حوزه مناسب سازی باشیم، گفت: شاید مبلغ ۶۰۰۰ تومانی که شرکت اسنپ به مسافران کم توانش تخفیف می‌دهد مبلغ زیادی نباشد اما این نشان دهنده حساسیت آنها در حوزه افراد کم توان است. وی با بیان اینکه در دوره‌های پیشین نیز معابر مناسب سازی شده بود اما شبکه سازی نشده بود گفت: ‌ در نظر داریم طرح جامعی برای شبکه مناسب سازی معابر برای معلولان ایجاد کنیم.
ایسناایسنا3 روز قبل
ایسنا/همدان مدیرکل بهزیستی استان همدان با بیان اینکه یک قرن از سیستم مناسب سازی عقب هستیم، اعلام کرد: رویکرد و نگرش مردم همدان به معلولان باید تغییر کند و معلولان را به عنوان افراد توانمند بشناسند. الوند با بیان اینکه باید از ظرفیت‌های تحصیلی، مهارتی و دانشی معلولان استفاده کرده و زیرساخت‌های لازم برای استفاده از این ظرفیت‌ها فراهم آید، افزود: رویکرد و نگرش مردم همدان به معلولان باید تغییر کند و معلولان را به عنوان افراد توانمند بشناسند. وی با اشاره به اینکه سه گروه شهروندان، خانواده و معلولان باید باور کنند که معلولان قدرتمند هستند، اضافه کرد: نمایشگاه دستاوردهای معلولان در مجتمع عین القضات همدانی افتتاح شده و آثار بی نظیری از توانبخشان در معرض دید عموم قرار گرفته است. مدیرکل بهزیستی استان همدان با اشاره به اقدامات انجام شده برای معلولان، بیان کرد: ۱۰۵۷ واحد مسکن برای معلولان افتتاح شده که سهم همدان ۲۵ واحد بوده و ۵۰ مسکن نیز در دهه فجر افتتاح خواهد شد همچنین امسال ۶۵ واحد مسکن مددجویان بهزیستی به ارزش ۱۹ میلیارد ریال افتتاح شده است. مدیرکل بهزیستی استان همدان در پایان با بیان اینکه یک قرن از سیستم مناسب سازی عقب هستیم، تصریح کرد: امیدواریم روزی برسد که معلولان از سیستم حقه خود برخوردار شوند.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین3 روز قبل
اعتمادآنلاین| همزمان با فرا رسیدن سالروز وفات حضرت معصومه (س) تمامی نمایش‌های به صحنه رفته در تالارهای مختلف مجموعه تئاتر شهر جمعه ۱۵ آذر ماه اجرا نمی‌شوند. هم اکنون نمایش‌های «فرانکنشتاین» به کارگردانی ایمان افشاریان در تالار اصلی، «خاک و تاج» به کارگردانی زهرا صبری در تالار قشقایی، «دست‌های آلوده» به کارگردانی مسعود موسوی در تالار قشقایی، «سگدو» به کارگردانی عباس غفاری در تالار سایه، «پارتی» به کارگردانی آرش عباسی در تالار سایه، «آسانسور نداره» به کارگردانی لبخند بدیعی در کارگاه نمایش تئاتر شهر روی صحنه هستند.
مهرمهر3 روز قبل
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از واحد ارتباطات، آموزش و پژوهش مجموعه تئاتر شهر، همزمان با فرا رسیدن سالروز وفات حضرت معصومه (س) تمامی نمایش‌های به صحنه رفته در تالارهای مختلف مجموعه تئاتر شهر جمعه ۱۵ آذر ماه اجرا نمی‌شوند. هم اکنون نمایش‌های «فرانکنشتاین» به کارگردانی ایمان افشاریان در تالار اصلی، «خاک و تاج» به کارگردانی زهرا صبری در تالار قشقایی، «دست‌های آلوده» به کارگردانی مسعود موسوی در تالار قشقایی، «سگدو» به کارگردانی عباس غفاری در تالار سایه، «پارتی» به کارگردانی آرش عباسی در تالار سایه، «آسانسور نداره» به کارگردانی لبخند بدیعی در کارگاه نمایش تئاتر شهر روی صحنه هستند.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین3 روز قبل
به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری میزان به نقل از روابط عمومی تئاتر شهر، در آستانه فرا رسیدن سالروز وفات «حضرت معصومه (س)» تمامی نمایش‌های روی صحنه در تالار‌های مختلف مجموعه تئاتر شهر جمعه ۱۵ آذر ماه اجرا ندارند. بیشتر بخوانید: برای مشاهده آخرین اخبار تئاتر طی هفته جاری اینجا کلیک کنیدهم اکنون نمایش‌های «فرانکنشتاین» به کارگردانی ایمان افشاریان در تالار اصلی، «خاک و تاج» به کارگردانی زهرا صبری در تالار قشقایی، «دست‌های آلوده» به کارگردانی مسعود موسوی در تالار قشقایی، «سگدو» به کارگردانی عباس غفاری در تالار سایه، «پارتی» به کارگردانی آرش عباسی در تالار سایه، «آسانسور نداره» به کارگردانی لبخند بدیعی در کارگاه نمایش تئاتر شهر روی صحنه هستند. انتهای پیام/
تسنیمتسنیم3 روز قبل
به گزارش باشگاه خبرنگاران پویا، واحد ارتباطات، آموزش و پژوهش مجموعه تئاتر شهر خبر داد همزمان با فرارسیدن سالروز وفات حضرت معصومه (س) تمامی نمایش‌های به صحنه رفته در تالارهای مختلف مجموعه تئاتر شهر جمعه ۱۵ آذرماه اجرا نمی‌شوند. هم‌اکنون نمایش‌های «فرانکنشتاین» به کارگردانی ایمان افشاریان در تالار اصلی، «خاک و تاج» به کارگردانی زهرا صبری در تالار قشقایی، «دست‌های آلوده» به کارگردانی مسعود موسوی در تالار قشقایی، «سگدو» به کارگردانی عباس غفاری در تالار سایه، «پارتی» به کارگردانی آرش عباسی در تالار سایه، «آسانسور نداره» به کارگردانی لبخند بدیعی در کارگاه نمایش تئاتر شهر روی صحنه‌اند. انتهای پیام/
فارسفارس3 روز قبل
شرکت مترو تهران اعلام کرد: امروز آسانسور ۲ ایستگاه مترو بسیج و محمدیه به بهره‌برداری رسید و مناقصه برای تهیه ۱۹۶ آسانسور هم در دستور کار قرار گرفت. از همین رو تمامی ایستگاه‌های جدید با پله برقی و آسانسور به بهره برداری می‌رسند و در صورت عدم تکمیل آسانسور، شرکت مترو متعهد شده است که ظرف مدت۳ ماه پس از بهره برداری نسبت به راه اندازی آسانسور در این ایستگاه‌ها اقدام کند. شرکت مترو در راستای تعهد خود در این خصوص در صدد است عملیات تجهیز و بهره برداری از آسانسور را در ایستگاه‌های قدیمی و بهره برداری شده که فاقد آسانسور هستند نیز اجرایی کند. بدین منظور مناقصه تهیه ۱۹۶ آسانسور برای خطوط قدیمی به ویژه خطوط ۳ و ۴ در دستور کار قرار دارد تا پس از مشخص شدن پیمانکار و تهیه آسانسور برای ایستگاه‌هایی که قابلیت نصب آسانسور دارند اقدام لازم صورت پذیرد. همچنین به زودی با ورود ۴۸ دستگاه آسانسور به شبکه متروی تهران، ۲ ایستگاه از خط یک، ۸ ایستگاه از خط ۳ و ۵ ایستگاه از خط ۴ جهت استفاده بهتر افراد کم توان مناسب سازی خواهند شد.

به انتهای لیست رسیدید