سلام بمبئی

سلام بمبئی

عصر ایرانعصر ایران3 هفته قبل
محمد جلالی، عصر ایران- تلویزیون ایران هر از چندگاهی دست به اقداماتی می‌زند که تعجب همگان را بر‌ می‌انگیزد! البته استدلال تلویزیون این بود که چون آن فرد کاندیدای نمایندگی مجلس است نمی‌توان او را معرفی کرد. این اولین اقدام تلویزیون ایران نیست! و شاید بد نباشد که در تبلیغات انتخاباتی گفته شود من همان آباژوری هستم که حقایق را گفتم و شما خندیدید! بیننده چگونه باور کند که آن فرد با انگشتر عقیق، با کت و شلوار و صدایی تغییر یافته یک نماینده صادق است و قرار است زندگی او به چالش کشیده شود؟ _________________________________پوشاندن چهره نماینده مجلس در تلویزیون با سبک آباژور (فیلم) _________________________________

دوبله عجیب فیلم سلام بمبئی گلزار و بنیامین / آخه چرا؟ + فیلم

رکنارکنا3 هفته قبل
به گزارش رکنا، کارگردان فیلم «سلام بمبئی» با ابراز نارضایتی از دوبله‌ای که برای پخش این فیلم از تلویزیون انجام شده گفت: این نسخه مورد تایید من نیست مخصوصا اینکه تغییراتی در آن به وجود آمده که اصلا در فیلمنامه نبود. پنج شنبه شب ۵ دی ماه نسخه‌ای از فیلم سینمایی «سلام بمبئی» به کارگردانی قربان محمدپور با بازی محمدرضا گلزار وبنیامین بهادری از شبکه «ای فیلم» تلویزیون پخش شد که نحوه دوبله آن، دیدن فیلم را دست کم برای کسانی که قبلا «سلام بمبئی» را در سینما دیده بودند سخت و غیرقابل تحمل می‌کردبرای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

(ویدئو) تغییرات فیلم «سلام بمبئی» در پخش از آی فیلم

فراروفرارو3 هفته قبل
عصر ایرانعصر ایران4 هفته قبل
کارگردان فیلم «سلام بمبئی» با ابراز نارضایتی از دوبله‌ای که برای پخش این فیلم از تلویزیون انجام شده گفت: این نسخه مورد تایید من نیست مخصوصا اینکه تغییراتی در آن به وجود آمده که اصلا در فیلمنامه نبود. به گزارش ایسنا، پنج شنبه شب ۵ دی ماه نسخه‌ای از فیلم سینمایی «سلام بمبئی» به کارگردانی قربان محمدپور با بازی محمدرضا گلزار و بنیامین بهادری از شبکه «ای فیلم» تلویزیون پخش شد که نحوه دوبله آن، دیدن فیلم را دست کم برای کسانی که قبلا «سلام بمبئی» را در سینما دیده بودند سخت و غیرقابل تحمل می‌کرد. البته اصرار برای دوبله فیلم زمان اکران هم وجود داشت که مخالفت من با انجام نشدن این کار نتیجه داد اما برای پخش از تلویزیون گفتند باید حتما دوبله شود. محمدپور ادامه داد: زمان اکران سلام بمبئی هجمه‌های زیادی به فیلم وارد شده بود ولی دوبله شد تا از تلویزیون پخش و مشخص شود که مشکلی نداشته است. این پروژه محصول مشترک ایران و ویتنام است و داستانی عاشقانه دارد که بازیگران ویتنامی مشخص شده و به زودی بازیگران ایرانی هم مشخص می‌شوند.
رکنارکنا4 هفته قبل
فیلم سینمایی «سلام بمبئی» با بازی محمدرضا گلزار پنجشنبه شب روی آنتن آی‌فیلم قرار می‌گیرد. این فیلم در ژانر عاشقانه به کارگردانی و نویسندگی قربان محمدپور و تهیه‌کنندگی جواد نوروزبیگی ساخته شده و محصول مشترک ایران و هند در سال ۱۳۹۴ است. «سلام بمبئی» داستان آشنایی یک دختر هندی (دیا میرزا) و یک پسر ایرانی (محمدرضا گلزار) را روایت می‌کند که هر دو دانشجوی پزشکی هستند و درگیر اتفاقات پیچیده‌ای می‌شوند …. بنیامین بهادری، گلشن گروور، بهروز چاهل، شایلی محمودی، دالیپ تاهیل و پونم دهلون دیگر بازیگران این فیلم سینمایی بوده‌اند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
تسنیمتسنیم1 ماه قبل
نظرسنجی آذرماه ۹۸ مرکز تحقیقات سازمان صداوسیما همچنین نشان می‌دهد که شبکه سه با ۶ برنامه بالای ۱۰ درصد، شبکه‌های یک و نسیم هرکدام با پنج برنامه بالای ۱۰ درصد و شبکه ورزش هم با سه برنامه بالای ۱۰ درصد بیشترین برنامه‌های پرمخاطب را در خود جای‌ داده‌اند. «راهنمای مسافران کهکشان» به تهیه‌کنندگی مریم نیکانلو محصول گروه دانش شبکه چهار سیما است که جمعه‌ها ساعت ۲۲ از شبکه چهار سیما پخش می‌شود. گفت‌وگوی محمد دلاوری با رئیس رئیس فدراسیون نابینایان و کم بینایان کشور جمعه ۶ دیماه ساعت ۲۰ از شبکه پنج سیما پخش خواهد شد. برنامه «سفرگرد» به تهیه‎کنندگی مجید قره گوزلو پنجشنبه‌ها ساعت ۱۴:۱۵ از شبکه هفت سیما روی آنتن می‌رود. برنامه «افسون افسانه» به تهیه‌کنندگی زهرا عبدالله‌زاده، صدابرداری محمدرضا محتشمی و افکتوری محمدرضا قبادی‌فر، ساعت ۲۲:۴۵ از رادیو نمایش پخش می‌شود.
اقتصادنیوزاقتصادنیوز1 ماه قبل
به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از برنا، این فیلم در ژانر عاشقانه به کارگردانی و نویسندگی قربان محمدپور و تهیه‌کنندگی جواد نوروزبیگی ساخته شده و محصول مشترک ایران و هند در سال ۱۳۹۴ است. «سلام بمبئی» داستان آشنایی یک دختر هندی (دیا میرزا) و یک پسر ایرانی (محمدرضا گلزار) را روایت می‌کند که هر دو دانشجوی پزشکی هستند و درگیر اتفاقات پیچیده‌ای می‌شوند. بنیامین بهادری، گلشن گروور، بهروز چاهل، شایلی محمودی، دالیپ تاهیل و پونم دهلون دیگر بازیگران این فیلم سینمایی بوده‌اند. «سلام بمبئی» پنجشنبه ۵ دی، ساعت ۲۲ روی آنتن می‌رود و در ساعت‌های ۶ صبح و ۲ بعدازظهر روز جمعه تکرار آن پخش خواهد شد.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 ماه قبل
به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان، فیلم سینمایی «سلام بمبئی» با بازی محمدرضا گلزار پنجشنبه شب روی آنتن شبکه آی‌فیلم قرار می‌گیرد. این فیلم در ژانر عاشقانه به کارگردانی و نویسندگی قربان محمدپور و تهیه‌کنندگی جواد نوروزبیگی ساخته شده و محصول مشترک ایران و هند در سال ۱۳۹۴ است. «سلام بمبئی» داستان آشنایی یک دختر هندی (دیا میرزا) و یک پسر ایرانی (محمدرضا گلزار) را روایت می‌کند که هر دو دانشجوی پزشکی هستند و درگیر اتفاقات پیچیده‌ای می‌شوند. بنیامین بهادری، گلشن گروور، بهروز چاهل، شایلی محمودی، دالیپ تاهیل و پونم دهلون دیگر بازیگران این فیلم سینمایی بوده‌اند. بیشتر بخوانید: بازیگر لاکچری میوه فروش شد «سلام بمبئی» پنجشنبه ۵ دی، ساعت ۲۲ روی آنتن می‌رود و در ساعت‌های ۶ صبح و ۲ بعدازظهر روز جمعه تکرار آن پخش خواهد شد.

رضا یزدانی از خوانندگی تا بازیگری + عکس

4+
کرد آنلاینکرد آنلاین1 ماه قبل
قدس آنلاینقدس آنلاین1 ماه قبل
اوایل فکر می‌کردم که قرار است یک تله فیلم بازی کنم و گمان نمی‌کردم که فیلم سینمایی باشد. پاکزاد: دوست دارم کار در سینما را ادامه بدهم ولی متاسفانه همه فیلم‌های سینمای ایران خوب نیستند. سینمای ایران، فیلم نوجوان خیلی کم دارد، شما هم این خلا را احساس کرده بودید؟ کرمانی: معمولا فیلم‌های روی پرده یا فیلم کودک بودند یا بزرگسال. از زمانی که به یاد دارم و سینما می‌رفتم، یادم نمی‌آید که فیلم نوجوان ساخته شده باشد و خلا آن به شدت احساس می‌شد. امیدوارم آنقدر فیلم نوجوان ساخته شود که نوجوانها بتوانند انتخاب کنند که کدام فیلم را ببینند.
سینماپرسسینماپرس2 ماه قبل
سینماپرس: قربان محمدپور از پایان نگارش فیلمنامه سینمایی «ملاقات در شانگهای» خبر داد. به گزارش سینماپرس، قربان محمدپور نویسنده و کارگردان سینما از پایان نگارش فیلمنامه «ملاقات در شانگهای» خبر داد و در صفحه اینستاگرامش نوشت: «و پایان نگارش یکی از بهترین فیلمنامه هایم». آخرین فیلم بلند سینمایی این کارگردان «دختر شیطان» بود که اکران عمومی شد. محمدپور پیش از این آثاری چون «دختر شیطان»، «سلام بمبئی»، «آنچه مردان درباره زنان نمی‌دانند»، «دل بیقرار» و «زبان مادری» را کارگردانی کرده است.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین2 ماه قبل
اعتمادآنلاین| قربان محمدپور نویسنده و کارگردان سینما از پایان نگارش فیلمنامه «ملاقات در شانگهای» خبر داد و در صفحه اینستاگرامش نوشت: «و پایان نگارش یکی از بهترین فیلمنامه‌هایم». آخرین فیلم بلند سینمایی این کارگردان «دختر شیطان» بود که اکران عمومی شد. محمدپور پیش از این آثاری چون «دختر شیطان»، «سلام بمبئی»، «آنچه مردان درباره زنان نمی‌دانند»، «دل بیقرار» و «زبان مادری» را کارگردانی کرده است. منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

پیام عاشقانه خواننده زن زیبای امریکایی به محمدرضا گلزار + عکس

11+
رکنارکنا2 ماه قبل
مهرمهر3 ماه قبل
بنابراین برای فربه کردن هدفمند و ارتقا صنعت گردشگری ایران می‌توان از مکانیزم‌های مختلفی استفاده کرد. ولی در سطح ملی ما هنوز به استثنای موارد معدود چون منشور حقوق گردشگر، منشوری دیگر که در سطوح و اشکال مختلف ماهیت گردشگری کشور را پوشش دهد، ارائه نشده است. بسیاری از این منشور‌های گردشگری می‌توانند حقوق و تکالیف گردشگر و مجری و فعالان حوزه گردشگری و همچنین دولت را تعریف کند و از بی نظمی و یا خسارات فرهنگی، معنوی، مادی و یا زیست محیطی در حوزه‌های مختلف گردشگری جلوگیری کند. چنانچه در دو سال اخیر بعنوان مثال در ازبکستان به دستور رئیس جمهور این کشور، ‌ آقای صادق بابک، سرمایه گذار حوزه گردشگری آنتالیای ترکیه (سناتور سابق این ایالت) را بعنوان مشاور خارجی گردشگری سازمان گردشگری انتخاب کردند. راه اندازی شبکه گردشگری ایران به زبان انگلیسیاین کارشناس گردشگری گفت: با توجه به اهمیت نقش رسانه در معرفی و ایجاد تصویر مثبت از ایران، ضرورت راه اندازی تلویزیون گردشگری ایران به زبان انگلیسی و ترجمه آن به زبان‌های دیگر بیش از پیش احساس می‌شود.
موجموج3 ماه قبل
در حوزه تولید مشترک فیلم، در دوره جدید، تمرکز بر روی این امر مهم به شکل راهبردی نهاده شد. همکاری در بخش پنل تولید مشترک جشنواره زردآلوی طلایی. تولید مشترک فیلم «یه‌وا» ساخته آناهید آباد. تولید مشترک در فیلم «قلعه عشق» به‌تهیه کنندگی امیر شهاب رضویان در سال گذشته. پخش و توزیع فیلم، و گفت‌وگو و بحث در باب تولید مشترک دو فیلم سینمایی.
ایسناایسنا3 ماه قبل
مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی گفت: تشکیل بازار فیلم منطقه‌ای، مهم‌ترین راهبرد سینمای ایران در دوران جدید است. در حوزه تولید مشترک فیلم، در دوره جدید، تمرکز بر روی این امر مهم به شکل راهبردی نهاده شد. تولید مشترک فیلم «یه‌وا» ساخته آناهید آباد. پخش و توزیع فیلم، و گفت‌وگو و بحث در باب تولید مشترک دو فیلم سینمایی. او ادامه داد: تشکیل بازار فیلم منطقه‌ای، بزرگترین و مهم‌ترین راهبرد سینمای ایران در دوران جدید است و تاکنون توانسته‌ایم گام‌های بسیار مهمی در تحقق این امر برداریم.
همشهریهمشهری3 ماه قبل
«بیداری مورچه‌ها» در جشنواره‌های بین‌المللی مختلف مانند جشنواره فیلم کاستاریکا، جشنواره فیلم گواناهواتو، جشنواره فیلم آمریکای لاتین لیما، جشنواره فیلم سیاتل نمایش داده شد و جوایزی نیز دریافت کرد. «رما» بجز جایزه اسکار بهترین فیلم بلند بین‌المللی، در دو بخش بهترین کارگردانی و بهترین فیلمبرداری هم اسکار گرفت. «The Whistlers» بعد از ونیز در جشنواره فیلم تورنتو و بعد در جشنواره فیلم نیویورک نمایش داده شد. آلمودوار در ۲۰۰۲ برای فیلم «با او حرف بزن» برنده اسکار بهترین فیلمنامه غیراقتباسی شد و برای همین فیلم نامزد اسکار بهترین کارگردان بود. «به سوی خانه» در جشنواره بین‌المللی فیلم اودسا برنده جایزه بزرگ و در جشنواره بین‌المللی فیلم بخارست برنده جایزه بهترین فیلم شد.

هجوم اجنه‌های بلوند به سینمای ایران

3+
سینماپرسسینماپرس3 ماه قبل

هجوم اجنه‌های بلوند به سینمای ایران

3+
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز3 ماه قبل
برترین‌هابرترین‌ها4 ماه قبل
دقیقا همین حالا هم باید نام چند نفر دیگر را به لیست‌های قبلی اضافه کنیم؛ بنیامین ‏بهادری، بهرام رادان، بهنام تشکر و حتی نادر طالب زاده. احسان علیخانی از پارسال با برنامه ماه عسل ‏خداحافظی کرده بود، بنابراین جدول برنامه‌های شبکه سه در ماه رمضان امسال خالی‌تر از همیشه مانده بود. ‏مدیران شبکه سه هم سعی کردند این جای خالی را با حضور یک سلبریتی دیگر پر کنند و قرعه‌شان به نام ‏بنیامین بهادری برای اجرای برنامه ماه ماه افتاد. به هر ترتیب از او برای اجرای مرحله نخست مسابقه «مافیا» ‏در شبکه سلامت دعوت شده تا خود را در این حوزه هم محک بزند. در جریان حضور بنیامین بهادری در برنامه ماه ماه و لغو آن هم، معاونت سیما از آیین نامه‌ای برای ‏محدودیت اجرای سلبریتی‌ها رونمایی کرد.
انتخابانتخاب4 ماه قبل
انجمن فیلم‌های هند، فیلم سینمایی «پسر خیابان» را به عنوان نماینده این کشور انتخاب کرد. هند فیلم سینمایی «پسر خیابان» را به عنوان نماینده رسمی این کشور برای حضور در بخش فیلم‌های بین المللی اسکار انتخاب کرد. در حالی که کشور هند تا کنون سه بار در این بخش که با نام بخش خارجی زبان اسکار شناخته می‌شد، نامزد شده بود (مادر هند در سال ۱۹۵۷، سلام بمبئی در سال ۱۹۸۹ و لاگان: روز و روزگاری در هند در سال ۲۰۰۲)، تا کنون موفق به کسب جایزه اسکار نشده است. اگرچه این کشور در بخش دریافت جایزه برای فیلم‌ نا موفق بوده، اما در سال ۱۹۸۲ طراح لباس هندی فیلم «گاندی» این جایزه را کسب کرد. نود و دومین جوایز آکادمی اسکار در تاریخ ۹ فوریه ۲۰۲۰ (۲۰ بهمن) برگزار خواهد شد.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین4 ماه قبل
انجمن فیلم‌های هند، فیلم سینمایی «پسر خیابان» را به عنوان نماینده این کشور انتخاب کرد. اعتمادآنلاین| هند فیلم سینمایی «پسر خیابان» را به عنوان نماینده رسمی این کشور برای حضور در بخش فیلم‌های بین‌المللی اسکار انتخاب کرد. این فیلم به کارگردانی زویا اختر، زندگی یک خواننده به نام‌‌های با بازی رانویر سینگ را به تصویر می‌کشد. اگرچه این کشور در بخش دریافت جایزه برای فیلم‌ نا موفق بوده، اما در سال ۱۹۸۲ طراح لباس هندی فیلم «گاندی» این جایزه را کسب کرد. نود و دومین جوایز آکادمی اسکار در تاریخ ۹ فوریه ۲۰۲۰ (۲۰ بهمن) برگزار خواهد شد.
تسنیمتسنیم4 ماه قبل
به گزارش خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا، بعد از معرفی نماینده دیگر کشورهای آسیایی و اروپایی در اسکار این بار هند نماینده خود را برای اسکار معرفی کرد. این فیلم که به کارگردانی «زویا اختر» تولید شده است، زندگی خواننده‌ای به نام‌ «های» با بازی «رانویر سینگ» که یک رپر خیابانی است را به تصویر کشیده است. این خواننده خیابانی که در زاغه زندگی می‌کند آرزوی این را دارد که بتواند با موسیقی، صدایی برای رفع رنج و تبعیض باشد. در حالی که کشور هند سه بار در این بخش که با نام بخش خارجی زبان اسکار شناخته می‌شود، نامزد شده بود (مادر هند در سال ۱۹۵۷، سلام بمبئی در سال ۱۹۸۹ و لاگان: روز و روزگاری در هند در سال ۲۰۰۲)، تا کنون موفق به کسب جایزه اسکار نشده است. البته اگرچه هند نتوانسته است موفق به کسب اسکار شود، اما فیلم «میلیونر زاغه‌نشین» که توسط کمپانی‌های هالیوودی ساخته شد با داستانی هندی که در این کشور می‌گذرد و با بازیگران آن توانست اسکار بهترین فیلم سینمایی را در سال ۲۰۰۸ به دست آورد.
سینماپرسسینماپرس4 ماه قبل
سینماپرس: انجمن فیلم‌های هند، فیلم سینمایی «پسر خیابان» را به عنوان نماینده این کشور انتخاب کرد. به گزارش سینماپرس به نقل از هالیوود ریپورتر، هند فیلم سینمایی «پسر خیابان» را به عنوان نماینده رسمی این کشور برای حضور در بخش فیلم‌های بین المللی اسکار انتخاب کرد. در حالی که کشور هند تا کنون سه بار در این بخش که با نام بخش خارجی زبان اسکار شناخته می‌شد، نامزد شده بود (مادر هند در سال ۱۹۵۷، سلام بمبئی در سال ۱۹۸۹ و لاگان: روز و روزگاری در هند در سال ۲۰۰۲)، تا کنون موفق به کسب جایزه اسکار نشده است. اگرچه این کشور در بخش دریافت جایزه برای فیلم‌ نا موفق بوده، اما در سال ۱۹۸۲ طراح لباس هندی فیلم «گاندی» این جایزه را کسب کرد. نود و دومین جوایز آکادمی اسکار در تاریخ ۹ فوریه ۲۰۲۰ (۲۰ بهمن) برگزار خواهد شد.
افکارنیوزافکارنیوز4 ماه قبل
افکارنیوز، به گزارشهند فیلم سینمایی «پسر خیابان» را به عنوان نماینده رسمی این کشور برای حضور در بخش فیلم‌های بین المللی اسکار انتخاب کرد. در حالی که کشور هند تا کنون سه بار در این بخش که با نام بخش خارجی زبان اسکار شناخته می‌شد، نامزد شده بود (مادر هند در سال ۱۹۵۷، سلام بمبئی در سال ۱۹۸۹ و لاگان: روز و روزگاری در هند در سال ۲۰۰۲)، تا کنون موفق به کسب جایزه اسکار نشده است. اگرچه این کشور در بخش دریافت جایزه برای فیلم‌ نا موفق بوده، اما در سال ۱۹۸۲ طراح لباس هندی فیلم «گاندی» این جایزه را کسب کرد. ساتیاجیت رای نیز در سال ۱۹۹۲ جایزه افتخاری این آکادمی را دریافت کرد. نود و دومین جوایز آکادمی اسکار در تاریخ ۹ فوریه ۲۰۲۰ (۲۰ بهمن) برگزار خواهد شد.
برنابرنا4 ماه قبل
انجمن فیلم‌های هند، فیلم سینمایی «پسر خیابان» را به عنوان نماینده این کشور انتخاب کرد. به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا؛ هند فیلم سینمایی «پسر خیابان» را به عنوان نماینده رسمی این کشور برای حضور در بخش فیلم‌های بین المللی اسکار انتخاب کرد. در حالی که کشور هند تا کنون سه بار در این بخش که با نام بخش خارجی زبان اسکار شناخته می‌شد، نامزد شده بود (مادر هند در سال ۱۹۵۷، سلام بمبئی در سال ۱۹۸۹ و لاگان: روز و روزگاری در هند در سال ۲۰۰۲)، تا کنون موفق به کسب جایزه اسکار نشده است. اگرچه این کشور در بخش دریافت جایزه برای فیلم‌ نا موفق بوده، اما در سال ۱۹۸۲ طراح لباس هندی فیلم «گاندی» این جایزه را کسب کرد. نود و دومین جوایز آکادمی اسکار در تاریخ ۹ فوریه ۲۰۲۰ (۲۰ بهمن) برگزار خواهد شد.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین4 ماه قبل
احسان علیخانی از پارسال با برنامه ماه عسل ‌خداحافظی کرده بود، بنابراین جدول برنامه‌های شبکه سه در ماه رمضان امسال خالی‌تر از همیشه مانده بود. ‌مدیران شبکه سه هم سعی کردند این جای خالی را با حضور یک سلبریتی دیگر پر کنند و قرعه‌شان به نام ‌بنیامین بهادری برای اجرای برنامه ماه ماه افتاد. بعد هم مشخص شد که معاونت سیما با حضور این سلبریتی به‌عنوان مجری مخالفت کرده ‌است. به هر ترتیب از او برای اجرای مرحله نخست مسابقه «مافیا» ‌در شبکه سلامت دعوت شده تا خود را در این حوزه هم محک بزند. در جریان حضور بنیامین بهادری در برنامه ماه ماه و لغو آن هم، معاونت سیما از آیین نامه‌ای برای ‌محدودیت اجرای سلبریتی‌ها رونمایی کرد.
خبر فوریخبر فوری4 ماه قبل
بنیامین و نبرد با کلیشه‌های نامطلوب خانوادگیصفحه اینستاگرام این خواننده پر است از عکس‌ها و ویدئوهایی از همسر و سه فرزندش و نیز نوشته‌هایی درباره آنها. راستی حالا بین جوان‌ها خانواده پنج‌نفره هم پیدا می‌شود مگر؟ ایده بنیامین برای تشکیل دوباره خانواده و افزودن تعداد فرزندانش، با ایده بسیاری از هم‌نسلانش متفاوت بوده است. آمارها هم می‌گوید ما با کلی خانواده دونفره و نهایتا سه‌نفره مواجهیم. ‌ بنیامین از همسر درگذشته‌اش یک فرزند و از همسر دومش دو فرزند دارد. در میان کامنت‌ها، یکی از کاربران که فرنوش بنیامینی نام دارد و عکس پروفایلش نیز او را به همراه بنیامین نشان می‌دهد نوشته که «خونه‌مون» برنامه‌ای تلویزیونی خواهد بود. فارغ از این بحث، نکته‌ای که بنیامین خواسته یا ناخواسته در حال دامن‌زدن به آن است، توجه به کانون خانواده است؛ گزاره‌ای که دست‌کم بین بسیاری از هنرمندان، نکته‌ای فراموش‌شده به نظر می‌رسد.
برنابرنا4 ماه قبل
«بنیامین بهادری» پس از مدت‌ها سکوت به‌زودی فعالیت جدیدی در عرصه هنر خواهد داشت. به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا، بنیامین بهادری خواننده موسیقی پاپ چند روز پیش عکسی از خود به همراه اعضای خانواده‌اش در صفحه شخصی‌اش در اینستاگرام منتشر کرد و در توضیح آن نوشت: «به‌زودی می‌تونین بیاین خونه‌مون». به فاصله کوتاهی پس از انتشار این تصویر، صحبت‌هایی مطرح شده مبنی بر اینکه بنیامین قصد تولید یک ریلیتی‌شو با موضوع خانواده و زندگی شخصی خود را دارد. برخی رسانه‌های سینمایی هم با انعکاس این موضوع، گمانه‌زنی‌ها درباره فعالیت هنری جدید بنیامین بهادری را تقویت کرده‌اند. بنیامین بهادری پس از یک دوره پرکار و بازی در فیلم‌سینمایی «سلام بمبئی»، از خرداد سال ۹۶ تا کنون قطعه جدیدی منتشر نکرده و پس از تولد فرزند سوم خود در سکوت کامل خبری به سر می‌برد.
سینماپرسسینماپرس4 ماه قبل
سینماپرس: قربان محمدپور جزئیات اکران خارجی «دختر شیطان» را تشریح کرد. به گزارش سینماپرس، قربان محمدپور کارگردان سینما، درباره آخرین وضعیت اکران خارجی «دختر شیطان» به باشگاه خبرنگاران جوان گفت: طبق صحبت‌هایی که با کمپانی هندی پخش کننده بین المللی فیلم انجام دادیم احتمال دارد زمستان از کشور هند اکران‌های خارجی آغاز و این فیلم در کشورهای عربی و برخی دیگر از کشورها اکران داشته باشد. حمید فرخ نژاد، جکی شروف، سیمران میشکروتی، ایشا روات و فردین حفیظی بازیگران این فیلم سینمایی هستند و فیلمبرداری آن در کشور هند انجام شد. نویسندگی و کارگردانی این فیلم بر عهده قربان محمدپور است که پیش از این پروژه «سلام بمبئی» را کارگردانی کرده بود.

به انتهای لیست رسیدید