سنی

سنی

خبرآنلاینخبرآنلاین18 دقیقه قبل
مشروح گفتگو با این عضو شورای سیاستگذاری اصلاح طلبان در کافه خبرگزاری خبرآنلاین را در ادامه بخوانید؛ *****آقای رسولی! شخصیت هایی مثل آیت الله امامی‌کاشانی یا آقایان ناطق نوری، ابوترابی و علی اکبری امام جمعه تهران می‌توانند واسطه بین اصلاح طلبان و حاکمیت باشند. بنابراین به عنوان عضو شورای عالی اصلاحات عرض میکنم که طرح به بعد موکول نشده و عقب نیفتاده است. طبعا از ایشان به عنوان عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی و فصل مشترک جریان اصلاحات با حاکمیت چنین انتظاری است. یعنی اگر ما نتوانیم به لیست واحد انتخاباتی مثلا در پایتخت برسم، فلسفه وجودی شورای عالی اصلاحات زیر سوال می‌رود.
نامه‌نیورنامه‌نیور23 دقیقه قبل
بررسی مقایسه سه روش تمرین درمانی، برق درمانی و دارو درمانی در بیماران مبتلا به کمر درد حاد نشان می‌دهد که روش برق درمانی نسبت به دو روش دیگر از تاثیر بیشتری برخوردار است. از این رو پژوهش حاضر با هدف مقایسه سه روش تمرین‌ درمانی، برق‌ درمانی و دارو درمانی بر روی ۲۰ زن مبتلا به کمردرد حاد با میانگین سنی ۲۲ سال انجام شد. میانگین نمرات گروه دارو درمانی نیز از ۱۳٫۶ به ۹٫۸ کاهش داشت. نتایج نشان داد که بین گروه‌های برق درمانی، دارو درمانی و تمرین درمانی اختلاف معناداری وجود دارد و علی‌رغم تاثیر هر سه روش در کاهش درد، روش برق درمانی اثر بهتری در درمان کمر درد دارد و نسبت به گروه دارو درمانی ۱۱٫۴ امتیاز و در مقایسه با گروه تمرین درمانی ۱۰ امتیاز عملکرد بهتری داشت. از این رو روش برق درمانی نسبت به دو روش تمرین درمانی و دارو درمانی از تاثیر بیشتری در کاهش درد بیماران زن مبتلا به کمردرد برخوردار بود.

عکسی که ازدواج دوم هومن سیدی را لو داد / او و آزاده صمدی ۷ سال گذشته جدا شده بودند + تصاویر

22+
رکنارکنا56 دقیقه قبل
عصر ایرانعصر ایران1 ساعت قبل
عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور گفت: به محض ارسال اطلاعات داوطلبان انتخابات مجلس شورای اسلامی از مراجع چهارگانه به هیات‌های اجرایی، این هیات‌ها کار خود را آغاز خواهند کرد. به گزارش بامداد چهاشنبه وزارت کشور، رحمانی فضلی افزود: از روز شنبه که ثبت نام داوطلبان یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی به پایان رسید، هیات‌های اجرایی کار خود را شروع کرده‌اند. وی تصریح کرد: با این حال در اکثر مناطق هنوز کار هیات‌های اجرایی آغاز نشده است؛ چرا که تعداد ثبت نام کنندگان بیش از ۱۶ هزار نفر و بررسی اطلاعات این تعداد زمانبر است اما به محض اینکه مدارک و مستندات به هیات‌های اجرایی ارسال شود، کار خود را آغاز می‌کنند. رئیس ستاد انتخابات کشور درباره میزان انصرافی‌های داوطلبان ثبت نام شده گفت: به شکل قطعی آماری نداریم اما به شکل موردی نامه ارسال کردند و درخواست انصراف داشتند. امیدواریم افراد کارآمد و در تراز انقلاب برای انتخابات مجلس انتخاب شوند.
ایسناایسنا1 ساعت قبل
بررسی مقایسه سه روش تمرین درمانی، برق درمانی و دارو درمانی در بیماران مبتلا به کمر درد حاد نشان می‌دهد که روش برق درمانی نسبت به دو روش دیگر از تاثیر بیشتری برخوردار است. از این رو پژوهش حاضر با هدف مقایسه سه روش تمرین‌ درمانی، برق‌ درمانی و دارو درمانی بر روی ۲۰ زن مبتلا به کمردرد حاد با میانگین سنی ۲۲ سال انجام شد. میانگین نمرات گروه دارو درمانی نیز از ۱۳٫۶ به ۹٫۸ کاهش داشت. نتایج نشان داد که بین گروه‌های برق درمانی، دارو درمانی و تمرین درمانی اختلاف معناداری وجود دارد و علی‌رغم تاثیر هر سه روش در کاهش درد، روش برق درمانی اثر بهتری در درمان کمر درد دارد و نسبت به گروه دارو درمانی ۱۱٫۴ امتیاز و در مقایسه با گروه تمرین درمانی ۱۰ امتیاز عملکرد بهتری داشت. از این رو روش برق درمانی نسبت به دو روش تمرین درمانی و دارو درمانی از تاثیر بیشتری در کاهش درد بیماران زن مبتلا به کمردرد برخوردار بود.
فارسفارس7 ساعت قبل
اتحادیه جهانی برای جلوگیری از مشکلات احتمالی در قرعه‌کشی مسابقات، سیستم بلاک‌چین را به تشک کشتی می‌آورد. به گزارش خبرگزاری فارس، اتحادیه جهانی کشتی از اجرای یک روند جدید برای قرعه‌کشی شامل استفاده از فناوری بلاک‌چین برای اطمینان از انتصاب واقعا تصادفی ورزشکاران در جدول مسابقات خبر داده است. خوشحالم که بلاک‌چین را معرفی کردم زیرا این امر باعث می‌شود در قرعه‌کشی اوزان اطمینان کامل از انتخاب تصادفی مطلق داشته باشیم تا زمان را صرفه‌جویی کنیم. در واقع به این معنی خواهد بود که ورزشکاران، مربیان و هواداران می‌توانند تا ۳ روز جلوتر از این رقابت‌ها جداول‌ را ببینند. این روند همیشه در دست بررسی است و این تغییرات نشان می‌دهد که ما آماده انطباق با نیاز مربیان، ورزشکاران و هواداران خود هستیم.
تسنیمتسنیم8 ساعت قبل
سرمربی تیم فوتبال تاتنهام در این باره گفت: این یک بازی مهم برای ماست زیرا ما نماینده هواداران هستیم. تاتنهام، تاتنهام است و این موضوع همیشه حس مسئولیت پذیری به ما می‌دهد. باید برای تاتنهام بازی کنیم و این مسئولیت ما است اما در عین حال موارد دیگری هم وجود دارد. هواداران تاتنهام دوست دارند بازیکنانی جوان که از آکادمی و سایر نقاط جهان را در ترکیب مشاهده کنند. در آخرین بازی و در حالی که لوسلسو و اریکسن را روی نیمکت داشتم به بازیکنان زیر ۲۰ سال جوان میدان دادم.
ایمناایمنا10 ساعت قبل
خواص شگفت انگیز نان جوامروزه نان جو به یکی از محبوب‌ترین نان‌های رژیمی و پر خاصیت در میان مردم تبدیل شده است. نان جو بخورید تا قند خونتان کاهش پیدا کند: پس نان جو برای افراد دیابتی بسیار مفید است. شناخت افراد مجاز به بوتاکسدانشیار دانشگاه علوم پزشکی تهران، با اشاره ‌به شرایط استفاده از بوتاکس، اظهار کرد: استفاده از بوتاکس، محدودیت سنی ندارد. این ‌متخصص ‌گوش ‌و ‌حلق ‌و ‌بینی با ‌تاکید کاربردهای ‌درمانی ‌بوتاکس، گفت: اسپاسم‌های ‌حنجره با بوتاکس ‌درمان می‌‌شود، همین ‌طور اسپاسم‌های ‌عضلات ‌و ‌خیلی از سردردهای میگرنی به واسطه بوتاکس درمان می‌شود. وی ‌تصریح کرد: یکی دیگر از مزیت‌های بوتاکس اصلاح برخی رفتارهای فرد است ‌و با انجام بوتاکس، یک سری از رفتارهای فرد مثل اخم کردن، فراموش می‌‌شود.
مهرمهر10 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، «سجاد کوراوند» در خصوص دومین جشنواره سنتور نوازی غرب کشور با عنوان پایور اظهار کرد: این جشنواره با حضور استان‌های خوزستان، بوشهر، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویر احمد، لرستان، ایلام و کرمانشاه برگزار می‌شود. وی با اشاره به اینکه در مراسم اختتامیه این جشنواره به نفرات برگزیده هر گروه سنی هدایایی اهدا می‌شود، عنوان کرد: مهلت ارسال آثار تا ۳۰ دی ماه است. کوراوند با بیان اینکه هنرمندان شرکت کننده در این جشنواره باید به اجرای گوشه‌ها و قطعات ضربی از ردیف میرزا عبدالله و ابوالحسن خان صبا و ردیف پایور بپردازند، افزود: اساس و پایه این جشنواره موسیقی دستگاهی است. وی با اشاره به اینکه این برنامه در اهواز برگزار می‌شود و متولی آن حوزه هنری خوزستان است، بیان کرد: سعی ما بر این است که در سال‌های آینده این جشنواره را به صورت فراتر و کشوری برگزار کنیم. به گزارش خبرنگار مهر، علاقه مندان می‌توانند آثار خود به دبیرخانه این جشنواره به نشانی اهواز – امانیه خیابان دز شرقی – بین عارف و لقمان، واحد موسیقی حوزه هنری خوزستان به صورت تصویری ارسال و برای اطلاعات بیشتر با شماره ۰۹۱۶۹۹۴۲۹۳۰ تماس بگیرند.
خبر فوریخبر فوری12 ساعت قبل
۱۱ داوطلب شرکت در انتخابات میان دوره‌ای مجلس خبرگان رهبری در خراسان‌رضوی ثبت نام قطعی کرده اندبه گزارش مشهد فوری، حسن جعفری رئیس ستاد انتخابات خراسان رضوی با بیان اینکه فرآیند ثبت نام در انتخابات میان دوره‌ای مجلس خبرگان رهبری از روز جمعه ۱۵ آذرماه آغاز شده است، اظهار کرد: به ترتیب در روزهای اول تا پنجم، صفر، پنج، یک، دو و سه نفر ثبت نام قطعی انجام داده‌اند. وی افزود: مسن‌ترین داوطلب که تاکنون ثبت نام کرده است، ۵۶ ساله و جوان‌ترین آن‌ها ۲۴ ساله بوده و میانگین سنی داوطلبان هم ۳۹٫۴ سال است. رئیس ستاد انتخابات خراسان رضوی تصریح کرد: داوطلبان برای ثبت نام در انتخابات میان دوره‌ای مجلس خبرگان رهبری نیازی به سکونت یا تولد در حوزه انتخابیه محل ثبت نام ندارند. وی گفت: خبرگان با اکثریت نسبی آرای شرکت کنندگان در انتخابات، انتخاب می‌شوند.
ورزش۳ورزش۳13 ساعت قبل
به گزارش «ورزش سه»، صعود تاتنهام به عنوان تیم دوم گروه بعد از بایرن مونیخ قطعی شده و بازی فردا شب دو تیم تشریفاتی خواهد بود. اما ژوزه مورینیو در کنفرانس مطبوعاتی پیش از دیدار با بایرن مدعی شد به چند دلیل این بازی برای تاتنهام اهمیت فراوانی خواهد داشت. تاتنهام، تاتنهام است و این موضوع همیشه حس مسئولیت پذیری به ما می‌دهد. ما نمی‌توانیم اول شویم و به این موقعیت دست پیدا کنیم، پس نتیجه دیدار فردا شب مقابل بایرن مونیخ نیز چیزی را تغییر نمی‌دهد. ما باید برای تاتنهام بازی کنیم و این مسئولیت ما است اما در عین حال موارد دیگری نیز وجود دارد.
همشهریهمشهری13 ساعت قبل
به گزارش همشهری آنلاین به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی ستاد مبارزه با مواد مخدر، دکتر اسکندر مومنی روز سه‌شنبه در دیدار با آیت‌الله حسین نوری همدانی از مراجع تقلید گفت: ۵٫۴ درصد از جامعه فعال کشور مصرف مستمر مواد مخدر دارند که این آمار در قم نصف میانگین کشوری است. مومنی با بیان اینکه ۷۴ درصد مواد مخدر کشف‌شده در یک سال اخیر در استان‌های شرقی کشور بوده که بخش زیادی از این کشفیات با کار اطلاعاتی دقیق انجام ‌شده است، تاکید کرد: کشفیات مواد مخدر در سال جاری نسبت سال گذشته ۱۷ درصد افزایش‌یافته، ضربه به بنیان‌های اقتصادی قاچاقچیان بزرگ مواد مخدر بیشتر شده، درگیری با اشرار افزایش‌یافته و شهدای مقابله با مواد مخدر نیروی انتظامی در سال جاری ۸۰ درصد کاهش‌یافته است. وی گفت: ضربه به بنیان‌های اقتصادی قاچاقچیان مواد مخدر به‌عنوان یک اولویت مهم در دستور کار ستاد مبارزه با مواد مخدر است که در این زمینه برخی خلاءهای قانونی در کشور وجود دارد که حل این خلاءها ضروری است. دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر با بیان اینکه باید همه اموال قاچاقچیان کلان مواد مخدر مصادره شود، گفت: مصادره اموال قاچاقچیان در سال جاری نسبت به سال گذشته افزایش ‌یافته و این موجب شده تا این افراد فرصت دوباره ساماندهی باندهای مواد مخدر را نداشته باشند. وی ادامه داد: با هماهنگی خوب میان دستگاه‌های مختلف، بخش زیادی از معتادان متجاهر از سطح شهرهای کشور جمع‌آوری و در اردوگاه‌های ترک اعتیاد ساماندهی شده‌اند.
همشهریهمشهری13 ساعت قبل
این ممنوعیت‌ها را پزشک متخصص تشخیص می‌دهد. امینی آمالی، دانشیار دانشگاه علوم‌پزشکی تهران، با عنوان این مطلب که بوتاکس در ابتدا برای جنبه‌های درمانی وارد شد، گفت: بعد از این‌که مشخص شد علاوه بر جنبه‌های درمانی، بوتاکس در زیبایی نیز تاثیر می‌گذارد، استفاده از بوتاکس برای زیبایی نیز رواج یافت. این متخصص گوش و حلق و بینی به کاربردهای درمانی بوتاکس اشاره کرد و افزود: اسپاسم‌های حنجره، اسپاسم‌های عضلات و بسیاری از سردردهای میگرنی با تزریق بوتاکس درمان می‌شود. آمالی یکی از مزیت‌های بوتاکس را اصلاح برخی رفتارهای فرد عنوان کرد و گفت: با انجام بوتاکس، یک سری از رفتارهای فرد مثل اخم کردن فراموش می‌شود. دانشیار دانشگاه علوم‌پزشکی تهران در پاسخ به این سوال که چه کسانی مجاز به استفاده از بوتاکس هستند، اظهار کرد: بوتاکس یک سم است که عضلات را فلج می‌کند برای همین لازم است افراد مجاز به این کار توسط پزشک متخصص شناسایی شوند و این‌گونه نیست که هر کسی بخواهد بوتاکس انجام دهد.
خوزستان آنلاینخوزستان آنلاین13 ساعت قبل
به همت حوزه هنری خوزستان؛ پیام خوزستان - اهواز مسئول واحد موسیقی حوزه هنری خوزستان از برگزاری دومین جشنواره سنتور نوازی غرب کشور با عنوان پایور به میزبانی اهواز خبر داد. به گزارش خبرگزاری مهر، «سجاد کوراوند» در خصوص دومین جشنواره سنتور نوازی غرب کشور با عنوان پایور اظهار کرد: این جشنواره با حضور استان‌های خوزستان، بوشهر، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویر احمد، لرستان، ایلام و کرمانشاه برگزار می‌شود. کوراوند با بیان اینکه هنرمندان شرکت کننده در این جشنواره باید به اجرای گوشه‌ها و قطعات ضربی از ردیف میرزا عبدالله و ابوالحسن خان صبا و ردیف پایور بپردازند، افزود: اساس و پایه این جشنواره موسیقی دستگاهی است. وی با اشاره به اینکه این برنامه در اهواز برگزار می‌شود و متولی آن حوزه هنری خوزستان است، بیان کرد: سعی ما بر این است که در سال‌های آینده این جشنواره را به صورت فراتر و کشوری برگزار کنیم. به گزارش خبرنگار مهر، علاقه مندان می‌توانند آثار خود به دبیرخانه این جشنواره به نشانی اهواز – امانیه خیابان دز شرقی – بین عارف و لقمان، واحد موسیقی حوزه هنری خوزستان به صورت تصویری ارسال و برای اطلاعات بیشتر با شماره ۰۹۱۶۹۹۴۲۹۳۰ تماس بگیرند.

مروری بر خاطرات عوامل و بازی‌سازهای پلی استیشن به مناسبت ۲۵ سالگی این کنسول

14+
زوم‌جیزوم‌جی14 ساعت قبل
تسنیمتسنیم15 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی سازمان ورزش شهرداری تهران، مراسم افتتاحیه نخستین دوره لیگ فوتبال کودکان آینده‌ساز مناطق ۲۲گانه شهرداری با رویارویی تیم‌های «کودکان آینده ساز منطقه ۱۲» و «بلندهمتان کوتاه قامت» آغاز خواهد شد. محمد مومنی، مسئول استعدادیابی فوتبال محلات و اقشار سازمان در این خصوص اظهار داشت: مسابقات لیگ فوتبال کودکان آینده‌ساز با همکاری مشترک سازمان ورزش، منطقه ۱۲ شهرداری و پویش صعود، در رده سنی ۱۱ تا ۱۶ سال انجام می‌پذیرد. بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده، آیین افتتاحیه با دعوت از شهرداران و معاونین اجتماعی مناطق ۲۲گانه در مجموعه شهید هرندی برگزار می‌شود. افتتاحیه مسابقات یادشده روز چهارشنبه ۲۰ آذرماه در مجموعه ورزشی شهید هرندی منطقه ۱۲ برگزار و رقابت‌ها از روز پنجشنبه، ۲۸ آذرماه به صورت رسمی آغاز می‌شود. انتهای پیام/
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین15 ساعت قبل
اگر وام خرید خانه می‌گرفتیم هم می‌توانستم خانه بخرم و هم یک جهیزیه متوسط؛ اما به‌خاطر اینکه وسایلم درچشم باشد، همه پول را دادم و بهترین جهیزیه را خریدم. فهیمه هم مثل لیلا خرید کرده، هر چیزی را که نیاز بوده، خریده نه بیشتر؛ «من فرصت زیادی برای خرید جهیزیه داشتم. من چون خودم هزینه خرید جهیزیه را می‌ دادم و شاید در سنی بودم که منطقی‌تر فکر می‌کردم، الکی خرید نکردم. من اگر عقل امروز را داشتم، بهتر تصمیم می‌گرفتم.» خانواده دوستم، برای خرید جهیزیه او یک زمین اطراف تهران داشتند که آن را فروختند، جهیزیه خوبی خرید ولی یک سال بعد شوهرش فوت کرد. همسر نازی موقع خرید جهیزیه او بیشترین دخالت را کرده؛ «من خیلی راحت جهیزیه نخریدم.
خوزستان آنلاینخوزستان آنلاین15 ساعت قبل
پیام خوزستان - اهواز - رییس هیات وزنه‌برداری خوزستان گفت: آمادگی کامل برای برگزاری مسابقات وزنه‌برداری قهرمانی کشور را داریم و سعی می‌کنیم این رقابت‌ها را در کیفیت بهتری نسبت به پارسال برگزار کنیم. رییس هیات وزنه برداری خوزستان افزود: در این پیکارها ۳۲ استان و ۳۵۰ وزنه‌بردار، داور، مربی و عوامل اجرایی حضور دارند و خوزستان با یک تیم در رقابت‌ها حاضر می‌شود و شانس قرار گرفتن روی سکو را دارد. با توجه به نزدیکی رقابت‌های المپیک ۲۰۲۰، رشته‌های المپیکی خوزستان همچون وزنه برداری نیازمند حمایت هرچه بیشتر هستند تا بتوانند افتخارآفرینی کنند. رییس هیات وزنه برداری خوزستان در خصوص توسعه این رشته در بین بانوان خوزستان گفت: وزنه برداری در بین بانوان خوزستان رشد قابل ملاحظه‌ای داشته و امسال بانوان مستعدی جذب این رشته شدند و هم اکنون حدود ۱۰۰وزنه بردار خانم در رده سنی نوجوانان تا بزرگسالان در حال فعالیت هستند. برچسب‌هاوزنه برداری خوزستان اهواز ورزشی
ایسناایسنا15 ساعت قبل
ایسنا/سمنان وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با اشاره به شرایط این وزارتخانه در زمان وزارت وی گفت: این وزارتخانه را با ۲۰ هزار میلیارد تومان کسری تحویل گرفته‌ام. وی با بیان اینکه امروز واکسیناسیون افراد زیر ۲۵ سال در کشور به‌صورت ۱۰۰ درصد انجام می‌شود. تصریح کرد: امروز در بسیاری از شاخص‌های بخش سلامت جایگاه خوبی داریم. وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با اشاره به اینکه در گذشته بیماری‌های واگیردار تلفات زیادی داشت خاطرنشان کرد: امروز گرفتاری‌ بیماری‌ها و دشواری‌هایی همچون قلب و عروق، حوادث جاده‌ای، دیابت و … هستیم که با واکسن قابل پیشگیری نیستند. وی با بیان اینکه وزارت بهداشت نمی‌تواند به تنهایی به درمان این بیماری‌ها بپردازد گفت: درمان این بیماری‌ها و گرفتاری‌ها نیازمند مشارکت همه مردم است.
ایسناایسنا16 ساعت قبل
ایسنا/بوشهر «بحران ۳۰ سالگی!» چیزی که اگر هم با آن برخورد نکرده باشید و یا سنتان به آن قد ندهد حداقل باید نام آن را در کنار سایر بحران‌های تعریف شده در طول زندگی انسان‌ها شنیده باشید …کارشناس ارشد روانشناسی بالینی در گفت‌وگو با ایسنا در پاسخ به اینکه بحران سی سالگی چیست و اصلا در آن چه اتفاقاتی می‌افتد، عنوان کرد: طبق اطلاعاتی که من دارم این بحران تقریبا از سن ۲۸ سالگی شروع می‌شود و ممکن است تا ۳۲ یا ۳۳ سالگی بروز یافته و یا ادامه داشته باشد و در خانم‌ها نیز بیشتر دیده می‌شود. بحران سی سالگی اینگونه است. ممکن است در همان لحظه یعنی در برهه ۳۰ سالگی و بدون اینکه مطمئن باشد تصمیمات جدید و غیرمنتظره‌ای بگیرد، مثلا تصمیم به ازدواجی که منجر به شکست می‌شود. این کارشناس ارشد روانشناسی بالینی در خصوص علائم و نشانه‌های بحران موسوم به سی سالگی، به ایسنا گفت: پرخوری، کم خوری، احساس کلافه بودن و سردرگمی؛ همه اینها زمانی است که انسان احساس می‌کند به چیزهایی که میخواسته نرسیده است و این تمام حالت هایی است که به بحران سی سالگی معروف است. مرادی نسب افزود: باید سعی کنیم در سال‌های پیش رو -بعد از سی سالگی- مراقبت بیشتری از خود کرده، ورزش و رژیم غذایی مناسب را رعایت کنیم.
ایمناایمنا16 ساعت قبل
به گزارش ایمنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ مسابقات واترپلو قهرمانی جهان رده سنی زیر ۲۰ سال ۲۱ تا ۲۹ آذر ۱۳۹۸ (۱۲ تا ۲۰ دسامبر) با حضور ۲۰ تیم در قالب چهار گروه به میزبانی کشور کویت برگزار می‌شود. تیم ملی ایران در این مسابقات با تیم‌های مونته‌نگرو، آمریکا، کویت و ایتالیا هم گروه است. ملی‌پوشان ایران امروز (سه‌شنبه) با بدرقه مسئولان فدراسیون و جمعی از خانواده‌های آنها تهران را به مقصد کویت ترک کردند. محمد بیات، سید علیرضا پورنگ، حسین لاله سیاه، خشایار قره ضیاالدین، امیررضا جلیل پور، امید آقایی کریم، مهدی برزگر شریف‌آباد، امید خسور، علی لطفی، امیر علی مرادی، محمد امین حسنی، پویا فاتحی، محمد حسنی نفرات اعزامی تیم ملی هستند. علی محب به عنوان سرپرست، مجید غلامی (سرمربی) و مهدی پنام تاش (مربی) اعضای کادر فنی تیم ملی واترپلوی جوانان جهان هستند.
خوزستان آنلاینخوزستان آنلاین17 ساعت قبل
هیات هندبال اهواز نیز نماینده خوزستان در لیگ دسته یک هندبال آقایان کشور است که این تیم هم مانند تیم بانوان با مشکلات مالی دست و پنجه نرم می‌کند. مسئولان در توجه به تیم‌ها، اولویت‌بندی کنندرئیس هیات هندبال خوزستان گفت: مشکلات مالی چهار نماینده خوزستان در لیگ دسته یک هندبال آقایان و بانوان کشور را اذیت می‌کند. شش ماهه نخست سال، ۵۶ ملی‌پوش داشته‌ایموی با بیان این‌که در شش ماهه نخست سال، خوزستان ۵۶ ملی‌پوش در هندبال داشته است، افزود: از اداره‌کل ورزش و جوانان خوزستان می‌خواهم بررسی کند که چرا هیات هندبال خوزستان یک سالن اختصاصی در اهواز ندارد. تاکنون یک ریال هم به هیات هندبال پرداخت نشده استکجبافی عنوان کرد: از اداره‌کل ورزش و جوانان خوزستان می‌خواهم بر اساس عملکرد هیات‌ها سالن‌های ورزشی را تقسیم کند. اداره‌کل ورزش حق هندبال را بدهدرئیس هیات هندبال خوزستان گفت: از اداره‌کل ورزش و جوانان خوزستان می‌خواهم حق هندبال را بدهد تا ما هم بتوانیم به تیم‌های‌مان کمک کنیم.
اصلاحات پرساصلاحات پرس17 ساعت قبل
وی با بیان اینکه «با افزایش وام ازدواج با شرایط بازپرداخت کنونی آن موافق نیستم» اظهار کرد: به نظر می‌رسد با شرایط کنونی افزایش رقم وام ازدواج کمکی به افزایش میزان ازدواج در کشور نمی‌کند، بلکه ممکن است زمینه ساز مشکلات و آسیب‌های دیگری نیز شود. معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان ادامه داد: مشکل این است که جوانان باید بتوانند از پس بازپرداخت این وام بربیایند، به طوریکه همین الان هم با دریافت وام ۳۰ میلیون تومانی، برخی از جوانان اظهار می‌کنند که نمی‌توانند از پس بازپرداخت و اقساط این وام بربیایند. هر زوج با دریافت ۶۰ میلیون وام ازدواج حدود یک میلیون و ۱۰۰ هزار تومان قسط ماهیانه پرداخت می‌کنند که رقم زیادی است. وی در ادامه نسبت به سوء استفاده از تسهیلات ازدواج نیز هشدار داد و گفت: آمارها نشان می‌دهد که بعد از افزایش وام مذکور موضوع کودک همسری نیز در برخی نقاط به شدت افزایش یافته و حداقل نسبت به سال گذشته این موضوع در برخی نقاط کشور تا ۴ برابر بیشتر شده است. معاون امور جوانان توضیح داد: بررسی‌ها نشان می‌دهد که در برخی از نقاط کشور که با فقر فرهنگی و اقتصادی رو به رو هستیم، از وام ازدواج برای معامله کودکان زیر ۱۵ سال استفاده می‌شود.
مهرمهر17 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، مسابقات واترپلو قهرمانی جهان رده سنی زیر ۲۰ سال ۲۱ الی ۲۹ آذر ۱۳۹۸ (۱۲ الی ۲۰ دسامبر) با حضور ۲۰ تیم در قالب چهار گروه به میزبانی کشور کویت برگزار می‌شود. تیم ملی ایران در این مسابقات با تیم‌های مونته‌نگرو، آمریکا، کویت و ایتالیا هم گروه است. بر این اساس ۱۳ بازیکن به همراه ۳ نفر کادر فنی عازم کویت می‌شوند تا با حریفان خود به رقابت بپردازند و این مسابقات شرایط خوبی برای کسب تجربه و آمادگی جوانان واترپلو ایران خواهد بود. ملی پوشان ایران امروز سه‌شنبه با بدرقه مسئولان فدراسیون و جمعی از خانواده‌های آنها تهران را به مقصد کویت ترک کردند. اسامی بازیکنان اعزامی به شرح زیر است: * محمد بیات* سید علیرضا پورنگ* حسین لاله سیاه* خشایار قره ضیاالدین* امیر رضا جلیل پور* امیر آقایی کریم* مهدی برزگر شریف آباد* امید خسور* علی لطفی* امیر علی مرادی* محد امین حسنی* پویا فاتحی* محمد حسنیکادرفنی: سرپرست: علی محبسرمربی: مجید غلامیمربی: مهدی پنام تاش
تسنیمتسنیم17 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو، مسابقات واترپلو قهرمانی جهان رده سنی زیر ۲۰ سال ۲۱ تا ۲۹ آذر ۱۳۹۸ با حضور ۲۰ تیم در قالب چهار گروه به میزبانی کشور کویت برگزار می‌شود. تیم ملی ایران در این مسابقات با تیم‌های مونته‌نگرو، آمریکا، کویت و ایتالیا هم گروه است. بر این اساس ۱۳ بازیکن به همراه ۳ نفر کادر فنی عازم کویت می‌شوند تا با حریفان خود به رقابت بپردازند. ملی پوشان ایران امروز (سه‌شنبه) با بدرقه مسئولان فدراسیون و جمعی از خانواده‌های آنها تهران را به مقصد کویت ترک کردند. اسامی بازیکنان تیم واترپلو زیر ۲۰ سال اعزامی به کویت به شرح زیر است: محمد بیات، سید علیرضا پورنگ، حسین لاله سیاه، خشایار قره ضیاالدین، امیررضا جلیل پور، امید آقایی کریم، مهدی برزگر شریف آباد، امید خسور، علی لطفی، امیر علی مرادی، محمد امین حسنی، پویا فاتحی و محمد حسنیسرپرست: علی محبسرمربی: مجید غلامیمربی: مهدی پنام تاشانتهای پیام/
ایسناایسنا17 ساعت قبل
در حوزه انتخابیه تبریز، آذرشهر و اسکو نیز بانوان ۱۳ درصد از کل ثبت نامی‌ها را به خود اختصاص داده‌اند و این درحالی است که بانوی فعال و توانمند در این خطه کم نداریم! به گفته رییس ستاد انتخابات شهرستان تبریز ۱۰ نفر از داوطلبان شرکت در انتخابات مجلس از حوزه انتخابیه تبریز، آذرشهر و اسکو دارای سابقه نمایندگی مجلس هستند. جوانگرایی آذربایجان شرقی برای انتخابات مجلس یازدهمرئیس ستاد انتخابات استان در نشستی که روز گذشته با اصحاب رسانه‌ داشت، در مورد گروه‌ سنی داوطلبان مجلس در استان، گفت: عموم داوطلبان از قشر جوان هستند. او در مورد مدرک تحصیلی داوطلبان نیز ادامه داد: بیشترین مدرک تحصیلی مربوط به مدرک فوق لیسانس با ۶۳۵ داوطلب بوده است؛ همچنین ۹۸ داوطلب با مدرک دکتری و ۲۰ داوطلب نیز با مدرک حوزوی ثبت‌نام کرده‌اند. امید است حائزان شرایط شرکت در رای گیری، با تحقیق و بررسی در مورد داوطلبان، نمایندگانی را راهی بهارستان کنند که در شان نام و تاریخ این مردم باشد.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین18 ساعت قبل
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری میزان و به نقل از روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ مسابقات واترپلو قهرمانی جهان رده سنی زیر ۲۰ سال ۲۱ تا ۲۹ آذر ۱۳۹۸ (۱۲ تا ۲۰ دسامبر) با حضور ۲۰ تیم در قالب چهار گروه به میزبانی کشور کویت برگزار می‌شود. تیم ملی ایران در این مسابقات با تیم‌های مونته‌نگرو، آمریکا، کویت و ایتالیا هم گروه است. بر این اساس ۱۳ بازیکن به همراه ۳ نفر کادر فنی عازم کویت می‌شوند تا با حریفان خود به رقابت بپردازند و این مسابقات شرایط خوبی برای کسب تجربه و آمادگی جوانان واترپلو ایران خواهد بود. ملی‌پوشان ایران امروز (سه‌شنبه) با بدرقه مسئولان فدراسیون و جمعی از خانواده‌های آن‌ها تهران را به مقصد کویت ترک کردند. علی محب به عنوان سرپرست، مجید غلامی (سرمربی) و مهدی پنام تاش (مربی) اعضای کادر فنی تیم ملی واترپلوی جوانان جهان هستند.
تسنیمتسنیم18 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهدمقدس، علی‌اصغر رجبی ظهر امروز در نشست خبری خود با اصحاب رسانه اظهار داشت: دومین جشنواره نقش اول استعدادیابی با شعار یک شهر، نقش اول در رشته‌های بازیگری مقابل دوربین، مجری‌گری تلویزیون و استندآپ کمدی در خراسان رضوی برگزار می‌شود. وی افزود: اندیشه‌های امام حسین (ع)، نظام، انقلاب، دفاع مقدس، مدافعان حرم و غیره باید در زبان هنر به‌خوبی به مردم معرفی شود، چیزی که مقام معظم رهبری هم بر آن تاکید دارند؛ به‌طور مثال در واقعه کربلا اگر بخواهیم درس‌های عاشورا را به‌خوبی و در این جشنواره می‌خواهیم فرهنگ اصیل ایرانی اسلامی را ترویج دهیم. رجبی تصریح کرد: شهرستانی‌ها حضور خوبی در دوره گذشته داشتند و در دوره گذشته برگزیدگانی از نیشابور و باخزر داشتیم و تمامی برگزیدگان مشهدی نبودند و با حضور تمامی برگزیدگان جشنواره نقش اول نیز سریال نقش اولی‌ها ساخته می‌شود که این سریال در ایام‌الله دهه مبارک فجر از شبکه استانی سیمای خراسان رضوی پخش خواهد شد. وی تاکید کرد: برگزیدگان ضمن دریافت تندیس و تقدیر جشنواره و یک پک ویژه از دوره‌های آموزشی رایگانی که در آن رشته توسط سازمان بسیج هنرمندان خراسان رضوی برگزار می‌شوند شرکت داده خواهند شد. انتهای پیام/۲۸۱/ش
فارسفارس18 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ مسابقات واترپلو قهرمانی جهان رده سنی زیر ۲۰ سال ۲۱ تا ۲۹ آذر ۱۳۹۸ (۱۲ تا ۲۰ دسامبر) با حضور ۲۰ تیم در قالب چهار گروه به میزبانی کشور کویت برگزار می‌شود. تیم ملی ایران در این مسابقات با تیم‌های مونته‌نگرو، آمریکا، کویت و ایتالیا هم گروه است. بر این اساس ۱۳ بازیکن به همراه ۳ نفر کادر فنی عازم کویت می‌شوند تا با حریفان خود به رقابت بپردازند و این مسابقات شرایط خوبی برای کسب تجربه و آمادگی جوانان واترپلو ایران خواهد بود. ملی‌پوشان ایران امروز (سه‌شنبه) با بدرقه مسئولان فدراسیون و جمعی از خانواده‌های آنها تهران را به مقصد کویت ترک کردند. علی محب به عنوان سرپرست، مجید غلامی (سرمربی) و مهدی پنام تاش (مربی) اعضای کادر فنی تیم ملی واترپلوی جوانان جهان هستند.

به انتهای لیست رسیدید