سهمیه بندی بنزین

سهمیه بندی بنزین

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز2 روز قبل
متاسفانه در هفته‌های اخیر بخشی از طیف اصلاح طلب در اقدامی مسبوق به سابقه به بلندگوی ترامپ در ایران تبدیل شده‌اند. ** برجام قبل از اینکه توافق اقتصادی باشد، توافقی سیاسی امنیتی استروزنامه اعتماد در یادداشتی به قلم «کوروش احمدی» نوشت: «اساسا برجام قبل از اینکه یک توافق اقتصادی باشد، یک توافق سیاسی – امنیتی است و تمرکز آن بر توقف سیاست امنیتی سازی ایران قرار داشته است. با خروج امریکا از برجام اگر چه به منافع اقتصادی ایران و روند عادی شدن روابط اقتصادی ایران با دنیای خارج لطمه سختی وارد شد، اما همچنان سیاست امریکا مبنی بر امنیتی سازی مجدد ایران در محاق باقی مانده و تلاش‌های دولت ترامپ برای منزوی کردن ایران با مخالفت جامعه بین‌المللی مواجه شده است». اما با اینجال، طیف اصلاح طلب با بزک اروپا، نسخه انفعال می‌پیچد. اما گویا این نماینده اصلاح طلب مجلس، گوی سبقت از رسانه‌های معاند ربوده است.
مازن آنلاینمازن آنلاین2 روز قبل
شرکت راه آهن کشور از چند سال پیش به خاطر همین مزیت قطارهای محلی را راه اندازی کرد تا مسافران محلی را در این مسیرها جا به جا کند. قطار محلی از گرگان هم هر روز صبح ساعت ۶ و ۲۰ دقیقه حرکت می‌کند. مثلا هزینه قطار محلی از پل سفید تا گرگان ۶۰ هزار ریال معادل یک سفر کوتاه درون شهری با آژانس و تاکسی تلفنی است. البته برخی از مسافران قطارهای محلی هم خواستا افزایش ساعات تردد این قطارها و همچنین افزایش ایستگاههای محل توقف شدند. برچسب‌هاراه آهن قطار مازندران حمل و نقل مسافری
مازن آنلاینمازن آنلاین2 روز قبل
صیادی به روش پره در استان مازندران دارای عناوین شغلی مختلفی مانند سر صیاد، فوکا پوش، تورریز، چینت چی، قایقران و تراکتورران است. کاهش نرخ بیمه حق سهم صیادان از ۲۷ درصد به ۱۷درصد از مصوبات دولت است که وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی باید آن را عملیاتی کند. کاهش حق سهم صیادان، مصوبه‌ای که اجرایی نشدرئیس سازمان شیلات ایران نیز پیش از این در سفر یک روزه‌اش در فرودین ماه امسال به مازندران در جمع صیادان این استان با بیان اینکه کاهش نرخ بیمه حق سهم صیادان از ۲۷درصد به ۱۷درصد از مصوبات هیات دولت است و وزارت رفاه باید آن را عملیاتی کند، گفت: پیگیری و حل این مصوبه برای صیادان شمالی از اولویت برنامه‌های امسال سازمان است. دکتر نبی الله خون میرزایی افزود: وزارت رفاه همچنان به دلیل مشکلات مالی مصوبه هیات دولت مبنی بر کاهش ۱۰ درصد حق سهم بیمه صیادان را اعمال نمی‌کند. وی تصریح کرد: امسال با جدیت بیشتر برای حل این معضل تلاش خواهیم کرد تا صیادان شمالی که درآمد آنان نیز در سال‌های اخیر به دلیل کاهش صید کم شده است، جبران شود.
ایرناایرنا3 روز قبل
صیادی به روش پره در استان مازندران دارای عناوین شغلی مختلفی مانند سر صیاد، فوکا پوش، تورریز، چینت چی، قایقران و تراکتورران است. کاهش نرخ بیمه حق سهم صیادان از ۲۷ درصد به ۱۷درصد از مصوبات دولت است که وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی باید آن را عملیاتی کند. کاهش حق سهم صیادان، مصوبه‌ای که اجرایی نشدرئیس سازمان شیلات ایران نیز پیش از این در سفر یک روزه‌اش در فرودین ماه امسال به مازندران در جمع صیادان این استان با بیان اینکه کاهش نرخ بیمه حق سهم صیادان از ۲۷درصد به ۱۷درصد از مصوبات هیات دولت است و وزارت رفاه باید آن را عملیاتی کند، گفت: پیگیری و حل این مصوبه برای صیادان شمالی از اولویت برنامه‌های امسال سازمان است. دکتر نبی الله خون میرزایی افزود: وزارت رفاه همچنان به دلیل مشکلات مالی مصوبه هیات دولت مبنی بر کاهش ۱۰ درصد حق سهم بیمه صیادان را اعمال نمی‌کند. وی تصریح کرد: امسال با جدیت بیشتر برای حل این معضل تلاش خواهیم کرد تا صیادان شمالی که درآمد آنان نیز در سال‌های اخیر به دلیل کاهش صید کم شده است، جبران شود.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین3 روز قبل
فرمانده انتظامی تهران بزرگ تاکید کرد که پلیس شب و روز در خدمت تامین آسایش و آرامش مردم است و در این میان خستگی نمی‌شناسد. ایشان از سال ی۹۰ وارد پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ شد و از سال ۹۲ نیز به ریاست این پلیس رسید. رحیمی به پاکسازی دره فرحزاد نیز اشاره کرد و گفت‌: امروز در جلسه پاکسازی دره فرحزاد بودیم و من نمی‌دانم چرا برای چنین مساله‌ای سازمان مسئول باید رده هشتادم مقام مسئولش را بفرستد؟. رحیمی با اشاره به میزان کشفیات مواد مخدر در پایتخت گفت: امسال میزان کشفیات مواد مخدر در مشابه سال قبل ۴۵ درصد افزایش داشت. رحیمی با اشاره به پاکسازی دره فرحزاد گفت: در حال حاضر ۳۰ تا ۴۰ درصد دره فرحزاد پاکسازی شده و مابقی به زودی پاکسازی می‌شود.
ایرناایرنا3 روز قبل
شرکت راه آهن کشور از چند سال پیش به خاطر همین مزیت قطارهای محلی را راه اندازی کرد تا مسافران محلی را در این مسیرها جا به جا کند. ساعات حرکت قطارهای محلی از مازندران صبح‌ها ساعت پنج و ۱۵ دقیقه از ایستگاه پلسفید است که ساعت ۹ و ۳ دقیقه به گرگان می‌رسد. قطار محلی از گرگان هم هر روز صبح ساعت ۶ و ۲۰ دقیقه حرکت می‌کند. مثلا هزینه قطار محلی از پل سفید تا گرگان ۶۰ هزار ریال معادل یک سفر کوتاه درون شهری با آژانس و تاکسی تلفنی است. البته برخی از مسافران قطارهای محلی هم خواستا افزایش ساعات تردد این قطارها و همچنین افزایش ایستگاههای محل توقف شدند.
مازن آنلاینمازن آنلاین3 روز قبل
عباس دهقان روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اظهار این که افزایش متقاضیان دوگانه سوز کردن خودروها و تعداد کم مراکز مجاز سبب شده است تا مردم به مراکز غیرمجاز مراجعه کنند، گفت: ضروری است مالکان خودروها به مراکز مجاز فنی خدمات مراجعه و با این کار امنیت جان خود و سلامت خودروی خود را تضمین کنند. وی افزود: در حال حاضر ۲۰ مرکز مجاز خدمات فنی مخازن سوخت خودروها در مازندران زیر نظر اتحادیه سوخت جایگزین مشغول ارائه خدمات استاندارد دوگانه سوز کردن خودروها هستند و پس از این کار هم کارت سلامت سیستم به مالکان خودرو تحویل می‌شود. او توضیح داد: با توجه به صدور کارت سلامت خودرو توسط مراکز مجاز فنی خودرو، مالکان وسایل نقلیه این را مدنظر داشته باشند که برای اخذ این کارت سلامت باید به صورت مجاز و استاندارد نصب سیستم را انجام دهند. دهقان گفت: متاسفانه با نصب تجهیزات دوگانه سوز کردن خودرو در مراکز غیرمجاز، عملا هزینه بیشتری هم به مردم تحمیل می‌شود چرا که برای دریافت کارت سلامت مجبور به تجدید روند نصب تجهیزات در مراکز مجاز هستنند. دهقان وعده داد که بزودی پنج مرکز جدید دوگانه سوزی مجاز در شهرستان‌های تنکابن، چالوس و عباس آباد ایجاد شود.
ایسناایسنا4 روز قبل
ایسنا/اصفهان با گذشت یک ماه و نیم از زمان سهمیه بندی بنزین، گزارش‌های میدانی حکایت از آن دارد که نرخ کرایه تاکسی در بعضی از خطوط بی سرو صدا افزایش یافته و از کورسی ۸۰۰ به ۱۰۰۰ تومان رسیده است. با این وجود مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری اصفهان می‌گوید: افزایش قیمت بنزین روی فعالیت تاکسی‌ها اثر چندانی نداشته و برخلاف افزایش قیمت بسیاری از کالاها، کرایه تاکسی در یک ماه و نیم اخیر افزایشی نداشته است. ضمن این که فعالان ناوگان تاکسیرانی نیز نرخ‌های مصوب را رعایت کرده‌اند، یعنی اگر با وجود این که قیمت برخی کالاها و خدمات گران شده اما کرایه تاکسی در یک ماه و نیم اخیر افزایشی نداشته است. مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری اصفهان درباره احتمال بازنگری در نرخ کرایه تاکسی‌های خطی و گردشی نیز توضیح داد: افزایش قیمت کرایه، فعلا در دستور کار نیست فقط ممکن است در آینده در زمینه سرویس مدرسه تغییراتی ایجاد شود. البته نرخ کرایه تاکسی کورسی خطی و درون شهری ثابت خواهد ماند، اما چون بیشتر سرویس‌های مدارس، بنزینی هستند، ممکن است نرخ کرایه آنها درصدی افزایش یابد آن هم پس از گذراندن مراحل قانونی و کار کارشناسی و کارگروه ماده ۱۸ و پس از تصویب در شورای شهر، فرمانداری و استانداری.
رکنارکنا5 روز قبل
پیشرانه سمند EF۷ نسبت به سمند ال ایکس معمولی بازدهی بهتری دارد و مصرف سوخت بهتری را ثبت می‌کند. شرایط پیش فروش سمند EF۷ در هفته‌های پیش نیز در اختیار متقاضیان قرار داده شده بود. البته از سوی دیگر سمند ال ایکس معمولی نیز عاری از مزایا نیست. این گونه از سمند که به موتور پژویی شهرت دارد، از سال‌ها پیش در ایران خودرو به تولید می‌رسید و پیشرانه‌ای مشترک با پژو پارس سال و پژو ۴۰۵ دارد. در ادامه می‌توانید شرایط پیش فروش پژو پارس به همراه شرایط پیش فروش سمند ال ایکس را که از روز دوشنبه جاری می‌شوند، مشاهده نمایید: منبع: اقتصادنیوزبرای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
کرد آنلاینکرد آنلاین5 روز قبل
عصر کرد - سنندج - رییس اداره انجمن اولیا و مربیان آموزش و پرورش کردستان گفت: در پی اجرای طرح سهمیه بندی بنزین در آبان امسال و تخصیص سهمیه به سرویس‌های مدارس مشروط به ثبت نام در سامانه سپند، اطلاعات یک هزار و ۹۵۰ نفر از رانندگان سرویس‌ها در این سامانه ثبت شد. رییس اداره انجمن اولیا و مربیان آموزش و پرورش کردستان یادآور شد: در راستای ثبت نام تمام رانندگان خودروهای بنزین سوز سرویس‌ مدارس سامانه سپند تا اواخر آذر باز شد و در این مدت اطلاعات یک هزار و ۹۵۰ راننده در استان کردستان در این سامانه به ثبت رسید. وی اضافه کرد: تعدادی از این رانندگان سهمیه بنزین خود را دریافت کرده و تعدادی نیز منتظر دریافت آن هستند ضمن اینکه تلاش می‌شود رانندگانی که موفق به ثبت نام نشده‌اند طی مکاتباتی با مرکز، زمینه ثبت نام‌شان در سامانه فراهم شود. در سال تحصیلی جاری حدود ۴۰ هزار دانش‌آموز مقاطع مختلف تحصیلی استان کردستان از سرویس مدارس استفاده می‌کنند. برچسب‌هامدارس کردستان بنزین سرویس مدارس حمل و نقل
فردا نیوزفردا نیوز6 روز قبل
رحمانی فضلی گفت: تعداد کل تجمعات اعتراضی در آذر امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل کاهش ۴۶ درصدی داشته است. باشگاه خبرنگاران: به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ چهل و چهارمین جلسه ستاد اطلاع رسانی و تبلیغات اقتصادی کشور به ریاست عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور عصر روز شنبه ۲۱ دی ماه در محل وزارت کشور برگزار شد. در این جلسه ضمن بررسی اخبار و موضوعات اقتصادی مهم روز و نحوه اجرایی شدن مصوبات جلسات پیشین ستاد، گزارشی از روند تغییرات قیمت‌ها پس از افزایش قیمت بنزین و انعکاس آن در فضای عمومی ارائه و مورد بحث و بررسی قرار گرفت. وزیر کشور در همین زمینه به جزئیات تفکیک شده‌ای از روند کاهش تجمعات در یک ماهه اخیر نسبت به مدت مشابه سال گذشته ارائه کرد و گفت: تجمعات کارگری ۴۴ درصد، تجمعات صنفی ۴۴ درصد و تجمعات اقتصادی ۶۲ درصد، نسبت به مدت مشابه سال گذشته کاهش داشته است. همچنین وزیر کشور در پایان این جلسه ضمن مرور برخی موضوعات اساسی در عرصه اقتصادی کشور و ابعاد اطلاع رسانی آن، با تاکید بر استمرار پیگیری‌های دقیق برای صیانت از تثبیت قیمت ارز از سوی بانک مرکزی، تأکید کرد: انتظار داریم نوساناتی که در روز‌های پشت سر گذاشته در این زمینه شاهد بودیم، بیش از پیش کنترل شود.
مهرمهر6 روز قبل
استاندار ایلام در در ادامه با عنوان این مطلب که ما به نمایندگان اصناف، نمایندگان مردم و منتخبین مردم و اقشار و توده‌های مختلف مردم اعتماد داریم، اظهار داشت: اینجا لازم است صمیمانه از همراهی خوب مردم استان بویژه در قضیه سهمیه بندی بنزین تقدیر و تشکر بکنم. سلیمانی دشتکی در ادامه مدیری را موفق دانست که ضمن اینکه دعای خیر مردم را پشت سر خود داشته باشد، مسائل و مشکلات آنان را رفع کند و البته بهترین خدمت به نظام هم رفع مشکلات مردم است. وی در ادامه ضمن ابراز رضایت از رویه وحدت و همدلی ایجاد شده در استان، گفت: این فضای مثبت باعث ایجاد هم افزایی در امور پیش رو شده است بطوری که در این شرایط سخت اقتصادی، در استان اقدامات خوب و ارزشمندی انجام شده و یا در حال انجام است. وزارت نفت بیش از ۱۵ هزار میلیارد تومان در ایلام سرمایه گذاری کرده استوی افزود: اقدامات بسیار مهم دیگری چون ایجاد خط راه آهن ایلام به اسلام آباد، ایجاد آزاد راه حمیل ایلام مهران کربلا، ایجاد آزاد راه پل زال چیلات نجف اشرف، ایجاد پتروشیمی در شهرستان‌های مهران، هلیلان و دره شهر و … نیز در شرف انجام است. وی در ادامه پیش شرط توسعه استان را در گرو ایجاد سرمایه گذاری عنوان کرد و گفت: امروز دولت سرمایه گذاری بسیار خوب و قابل توجه‌ای در استان انجام داده است بطور مثال ظرف یک سال گذشته تنها وزارت نفت بیش از ۱۵ هزار میلیارد تومان سرمایه گذاری نموده است.

کدام نمایندگان مجلس با اقدامات خود صلاحیت نمایندگی را از دست داده‌اند؟

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 هفته قبل
در ابتدا نگاهی اجمالی بر کارنامه علی مطهری خواهیم انداخت تا زوایای مختلف عملکرد وی آشکار گردد. علی مطهری در گفت و گو با برنامه اینترنتی رو در رو گفت: «نهضت آزادی ایران یک گروه با سابقه اسلامی است. [۵] · سال ۸۹ علی مطهری در مجلس هشتم،، در جلسه‌ای خطاب به حمید رسایی می‌گوید: «خفه‌شو مرتیکه» [۶] · در شهریور ۹۷ علی مطهری در گلپایگان در پاسخ به یک جوان که می‌گوید نایب رئیس مجلس باید در مورد مسائل اقتصادی صحبت کند می‌گوید: خیلی احمقی!! [۷] · در آبانماه ۹۸ علی مطهری در دانشگاه شهید بهشتی یکی از دانشجویان در جریان تناقضاتی که در صحبت‌های مطهری بود گفت: آقای مطهری لطفا قرص ضدفراموشی به‌همراه داشته باشید. آقای مطهری نظر رهبری درباره حصر سران فتنه را این‌گونه نقل می‌کنند: «من قبلا درباره بصیرت صحبت کرده‌ام و اینکه نباید راه شهدا و راه انقلاب را گم کنیم.
چرخانچرخان1 هفته قبل
با گرانی بنزین و سهمیه بندی شدن قیمت این سوخت، بازهم شاهد روی کارآمدن کارت سوخت در سازوکار سوخت‌گیری کشور شده‌ایم که البته مشکلات فراوانی را برای مردم ایجاد کرده است. به گزارش چرخان، طبق خبرهای منتشر شده از سوی ارگان‎های مربوطه، سازوکار درخواست و صدور کارت سوخت به چیزی در حدود یکماه رسیده که بازه زمانی زیادی برای مردم محسوب می‌شود. بسیاری از درخواست کنندگان کارت سوخت افرادی هستند که به دلایل مختلف کارت خود را گم کرده‌اند و برای دریافت دوباره آن اقدام نموده‌اند. این رو هم بخون: آیا یک نفر امکان استفاده از چند کارت سوخت را خواهد داشت؟ اما یکی از سوالات مردم در رابطه با کارت سوخت این است که در صورت گم شدن چندباره این کارت، فرایند صدور دوباره آن انجام می‌شود و یا عملا باید قید این کارت ارزشمند را زد؟ به طور کلی در پاسخ به این سوال باید گفت که سخنگوی شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی صدور هر چندباره کارت سوخت را تایید کرده و محدودیتی در درخواست مردم وجود ندارد. البته به این معنی نیست که برای یک خودرو دوبار کارت صادر شود، بلکه در صورت فقدان کارت یا به دلایل دیگر، صدور کارت انجام می‌شود.
عصر ایرانعصر ایران1 هفته قبل
فرمانده نیروی انتظامی با تاکید بر اینکه انتقام سختی در انتظار آمریکایی‌ها خواهد بود، گفت: به لطف و عنایت الهی و مطالبه همه آزادیخواهان جهان، آمریکایی‌ها تقاص سختی را پس خواهند داد. فرمانده نیروی انتظامی ادامه داد: همزمان با اجرای طرح سهمیه بندی بنزین، نیروی انتظامی در آماده باش کامل بود، به طوری که دقایقی قبل ازعملیاتی شدن این طرح، اکیپ‌های چند نفره پلیس در پمپ بنزین‌ها حاضر شدند. فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به شهادت سردار سپهبد قاسم سلیمانی مطرح کرد: فرمانده ارزشمند، بزرگوار و پرافتخاری امروز دیگر در میان ما نیست. سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی؛ مجاهد فی‌سبیل الله و یک انقلابی تمام عیار بود، فرمانده‌ای شجاع، مقتدر، استراتژیست، بی بدیل، بی نظیر، دلسوز مردم، نظام و خانواده شهدا و فرزندانشان بود. فرمانده نیروی انتظامی با تاکید بر اینکه انتقام سختی در انتظار آمریکایی‌ها خواهد بود، بیان کرد: به لطف و عنایت الهی و مطالبه همه آزادیخواهان جهان، آمریکایی‌ها تقاص سختی را پس خواهند داد.
خوزستان آنلاینخوزستان آنلاین1 هفته قبل
پیام خوزستان - اهواز - مدیرشرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه خوزستان (اهواز) گفت: تقاضا برای احداث جایگاه گاز سی. ان. جی در خوزستان پس از اجرای طرح مدیریت سوخت (بنزین) به ۴۰ فقره رسیده است. وی گفت: به تبع کاهش مصرف بنزین، شاهد بهبود نسبی محیط زیست و کاهش میزان آلاینده‌ها به ویژه در کلانشهر اهوازهستیم. وی گفت: طبق توافق به عمل آمده سهمیه آذر و دی به صورت یکجا در کارت سوخت قایق‌های صیادی خوزستان واریز می‌شود. نجفی همچنین از افزایش ۴۰ لیتری سهمیه بنزین خودروهای جانبازان و معلولان خبر داد و افزود: این سهمیه خاص خودروهای ویژه جانبازان و معلولان است و شامل همه آنان نخواهد شد. برچسب‌هانفت و گاز کارت سوخت طرح تخصیص سهمیه سوخت شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی
فارسفارس1 هفته قبل
وی با اشاره به زندگی ساده سپهبد سلیمانی ادامه داد: خردمندی و قدرت تفکر یکی از خصوصیات بارز سردار سلیمانی بود. حدادعادل با بیان خاطراتی از سردار سلیمانی اظهار داشت: سردار سلیمانی دلش برای شهادت پر می‌زد. وی در پاسخ به سوالی درباره حضور گسترده مردم در تشییع سردار سلیمانی تصریح کرد: این حضور میلیونی نشان داد ارزش‌های ملت ایران چیست. وی تصریح کرد: مردم سردار سلیمانی را دوست داشتند چون می‌دیدند سردار تمام وجودش را فدای امنیت مردم کرده است. عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام تاکید کرد: شهادت سردار سلیمانی، نقطه عطفی در داخل ایران و حتی در منطقه است.
خوزستان آنلاینخوزستان آنلاین1 هفته قبل
پیام خوزستان - اهواز - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خوزستان گفت: وانت‌بارهای بین شهری از بهمن آینده درصورتی که نسبت به دریافت اسناد حمل (بارنامه) اقدام نکنند با کاهش سهمیه بنزین روبه رو خواهند شد. وی در خصوص نحوه ثبت نام و اخذ بارنامه گفت: رانندگانی که تاکنون کارت هوشمند دریافت نکرده‌اند باید به مراکز مجاز ثبت‌نام در سراسر کشور مراجعه و نسبت به اخذ آن اقدام کنند. مراجعه رانندگان وانت‌بارها به شرکت‌های حمل‌ونقل کالامدیرکل راهداری و حملونقل جاده‌ای خوزستان ادامه داد: رانندگان مشمول پس از ثبت نام و دریافت رسید کارت می‌توانند برای دریافت بارنامه به کلیه شرکت‌های حملونقل کالا در سراسر خوزستان مراجعه کنند. به گزارش ایرنا طرح افزایش قیمت و سهمیه بندی بنزین از روز جمعه ۲۴ آبان ۱۳۹۸ در کشور کلید خورد. برچسب‌هاراهداری بنزین خوزستان حمل و نقل
اقتصادنیوزاقتصادنیوز1 هفته قبل
با توجه به افزایش قیمت سوخت و سهمیه بندی بنزین، سمند EF۷ دوگانه‌ سوز به انتخاب افراد بسیاری در بازار تبدیل شده است. این افراد می‌توانند از شرایط پیش فروش سمند EF۷ دوگانه‌ سوز که از روز دوشنبه ۱۶ دی‌ماه برقرار می‌شود، استفاده کنند. پژو ۲۰۶ تیپ ۲ نیز در کنار پراید، تیبا و ساینا عمده خودروهای ارزان‌قیمت بازار را تشکیل می‌دهند. پیش فروش پژو ۲۰۶ تیپ ۲ چندی پیش نیز اجرا شده بود و افرادی که از دور قبلی جا ماندند، می‌توانند از دور جدید پیش فروش پژو ۲۰۶ تیپ ۲ که از روز دوشنبه ۱۶ دی‌ماه جاری خواهد شد، بهره‌مند شوند. در ادامه می‌توانید شرایط پیش فروش سمند EF۷ پایه گازسوز و پژو ۲۰۶ تیپ ۲ را مشاهده نمایید: (قیمت‌ها به تومان است) خودرو رنگ‌های قابل عرضه پیش پرداخت موعد تحویل پژو ۲۰۶ تیپ ۲ آبی کاسپین، قرمز دو پوششه، گیلاسی، سفید، مشکی، خاکستری، نقره‌ای ۳۳۵۰۰۰۰۰ دی ۹۹ سمند EF۷ دوگانه سوز سفید، مشکی، خاکستری متال، آبی کبود ۳۶۹۰۰۰۰۰ دی ۹۹
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 هفته قبل
خبرگزاری میزان- گروهی که تردد روزانه در شهرها، جزو لاینفک فعالیت روزانه کاری‌شان است، اما در سهمیه‌بندی بنزین نادیده گرفته شده‌اند، مربی‌های آموزشگاه‌های رانندگی هستند. به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان، پس از ۲۴ آبان‌ امسال (آغاز سهمیه بندی بنزین) با پیگیری نهاد‌ها و اصناف مختلف، اصلاحاتی در زمینه تخصیص سهمیه بنزین وسایل نقلیه عمومی، قایق‌های صیادی و … صورت گرفت. در این بین، بسیاری از فعالان حمل و نقل به اصلاحات مد نظرشان در خصوص میزان سهمیه بنزین رسیدند و برخی نیز همچون تاکسی‌های دوگانه سوز درون شهری به آنچه مدنظرشان بود نرسیدند، اما در این بین گروهی هستند که در تخصیص سهمیه بنزین، به طور کل نادیده گرفته شده‌اند. برخی از این افراد اعلام کردند که هیچ سهمیه بنزین ویژه‌ای با توجه به نوع فعالیت‌شان به آن‌ها تعلق نگرفته و پیگیری‌های صنفی و فردی آن‌ها نیز از نهاد‌ها و ارگان‌های مختلف، تاکنون بی‌نتیجه مانده است. در پیگیری اصل ماجرا از شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران، فاطمه کاهی، سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی در این خصوص گفت: شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی مجری طرح سهمیه بندی بنزین است و آنچه به ما ابلاغ شده است را اجرا می‌کنیم.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین1 هفته قبل
اعتمادآنلاین| سوم خردادماه ۹۴، دولت بنزین را تک‌نرخی و ۱۰۰۰ تومانی کرد و با حذف سهمیه‌بندی و توقف عرضه دونرخی بنزین در ماه‌های بعد از آن، رفته رفته استفاده از کارت سوخت شخصی به فراموشی سپرده شد تا جایی که با فراخوان سال ۹۷ برای الزامی شدن استفاده از کارت سوخت شخصی، تعداد زیادی از مردم، کارت سوخت قبلی خود را حفظ نکرده بودند و در یک سال اخیر، شاهد ثبت نام بیش از ۵ میلیون متقاضی کارت سوخت المثنی بودیم. وکیل زاده، مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران آبان ماه امسال در خصوص تعداد کارت سوخت‌های صادر شده گفت: «حدود ۲۴ میلیون خودرو و موتورسیکلت داریم، ولی تاکنون حدود ۴۸ میلیون کارت سوخت صادر شده است.» شهرام رضایی، مدیر برنامه‌ریزی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی گفت: در حال حاضر تعداد کارت‌های سوخت فعال حدود ۲۴ میلیون عدد است، اما از ابتدا تاکنون بیش از ۵۰ میلیون کارت سوخت در کشور صادر شده است. وی افزود: برخی از افراد، تاکنون چندین و چند بار کارت سوخت خود را سوزانده‌اند و به دلایل مختلف، اقدام به ثبت نام برای کارت سوخت المثنی کرده‌اند؛ در طی ۱۲ سال گذشته برخی از مالکان وسیله نقلیه هستند که ۷ یا ۸ بار کارت سوخت برای آنها صادر شده و به طور متوسط تا امروز به ازای هر مالک خودرو و موتورسیکلت در کشور، ۲ نوبت کارت سوخت صادر شده است. مدیر برنامه‌ریزی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی خاطرنشان کرد: آمار صادر شدن بیش از ۵۰ میلیون کارت سوخت، از تیرماه سال ۸۶ که ابتدای فعالیت سامانه هوشمند سوخت بوده تا امروز است.
تسنیمتسنیم1 هفته قبل
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، پس از ۲۴ آبان‌ماه امسال (آغاز سهمیه بندی بنزین) با پیگیری نهادها و اصناف مختلف، اصلاحاتی در زمینه تخصیص سهمیه بنزین وسایل نقلیه عمومی، قایق‌های صیادی و … صورت گرفت. در این بین، بسیاری از فعالان حمل و نقل به اصلاحات مد نظرشان در خصوص میزان سهمیه بنزین رسیدند و برخی نیز همچون تاکسی‌های دوگانه سوز درون شهری به آنچه مدنظرشان بود نرسیدند، اما در این بین گروهی هستند که در تخصیص سهمیه بنزین، به طور کل نادیده گرفته شده‌اند. این گروه که تردد روزانه در شهرها، جزو لاینفک فعالیت روزانه کاری‌شان است، مربی‌های آموزشگاه‌های رانندگی هستند. در پیگیری اصل ماجرا از شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران، فاطمه کاهی، سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم در این خصوص گفت: شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی مجری طرح سهمیه بندی بنزین است و آنچه به ما ابلاغ شده است را اجرا می‌کنیم. وی افزود: از ابتدای سهمیه بندی تاکنون، هیچ ابلاغی در خصوص تخصیص سهمیه بنزین مختص مربی‌های آموزشگاه‌های رانندگی به ما صورت نگرفته و تا زمانی که نهادهای مربوطه در این زمینه تصمیم گیری نکرده و ابلاغی صورت نگیرد، به این افراد سهمیه‌ای ویژه فعالیت‌شان تعلق نخواهد گرفت.
خبرآنلاینخبرآنلاین1 هفته قبل
سوم خردادماه ۹۴، دولت بنزین را تک‌نرخی و ۱۰۰۰ تومانی کرد و با حذف سهمیه‌بندی و توقف عرضه دونرخی بنزین در ماه‌های بعد از آن، رفته رفته استفاده از کارت سوخت شخصی به فراموشی سپرده شد تا جایی که با فراخوان سال ۹۷ برای الزامی شدن استفاده از کارت سوخت شخصی، تعداد زیادی از مردم، کارت سوخت قبلی خود را حفظ نکرده بودند و در یک سال اخیر، شاهد ثبت نام بیش از ۵ میلیون متقاضی کارت سوخت المثنی بودیم. وکیل زاده، مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران آبان ماه امسال در خصوص تعداد کارت سوخت‌های صادر شده گفت: «حدود ۲۴ میلیون خودرو و موتورسیکلت داریم، ولی تاکنون حدود ۴۸ میلیون کارت سوخت صادر شده است.» شهرام رضایی، مدیر برنامه‌ریزی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی گفت: در حال حاضر تعداد کارت‌های سوخت فعال حدود ۲۴ میلیون عدد است، اما از ابتدا تاکنون بیش از ۵۰ میلیون کارت سوخت در کشور صادر شده است. وی افزود: برخی از افراد، تاکنون چندین و چند بار کارت سوخت خود را سوزانده‌اند و به دلایل مختلف، اقدام به ثبت نام برای کارت سوخت المثنی کرده‌اند؛ در طی ۱۲ سال گذشته برخی از مالکان وسیله نقلیه هستند که ۷ یا ۸ بار کارت سوخت برای آنها صادر شده و به طور متوسط تا امروز به ازای هر مالک خودرو و موتورسیکلت در کشور، ۲ نوبت کارت سوخت صادر شده است. مدیر برنامه‌ریزی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی خاطرنشان کرد: آمار صادر شدن بیش از ۵۰ میلیون کارت سوخت، از تیرماه سال ۸۶ که ابتدای فعالیت سامانه هوشمند سوخت بوده تا امروز است.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 هفته قبل
به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان، سوم خرداد ۹۴، دولت بنزین را تک‌نرخی و ۱۰۰۰ تومانی کرد و با حذف سهمیه‌بندی و توقف عرضه دونرخی بنزین در ماه‌های بعد از آن، رفته رفته استفاده از کارت سوخت شخصی به فراموشی سپرده شد تا جایی که با فراخوان سال ۹۷ برای الزامی شدن استفاده از کارت سوخت شخصی، تعداد زیادی از مردم، کارت سوخت قبلی خود را حفظ نکرده بودند و در یک سال اخیر، شاهد ثبت نام بیش از ۵ میلیون متقاضی کارت سوخت المثنی بودیم. وکیل زاده، مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران آبان ماه امسال در خصوص تعداد کارت سوخت‌های صادر شده گفت: «حدود ۲۴ میلیون خودرو و موتورسیکلت داریم، ولی تاکنون حدود ۴۸ میلیون کارت سوخت صادر شده است.» شهرام رضایی، مدیر برنامه‌ریزی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی اظهار داشت: در حال حاضر تعداد کارت‌های سوخت فعال حدود ۲۴ میلیون عدد است، اما از ابتدا تاکنون بیش از ۵۰ میلیون کارت سوخت در کشور صادر شده است. وی افزود: برخی از افراد، تاکنون چندین و چند بار کارت سوخت خود را سوزانده‌اند و به دلایل مختلف، اقدام به ثبت نام برای کارت سوخت المثنی کرده‌اند؛ در طی ۱۲ سال گذشته برخی از مالکان وسیله نقلیه هستند که ۷ یا ۸ بار کارت سوخت برای آن‌ها صادر شده و به طور متوسط تا امروز به ازای هر مالک خودرو و موتورسیکلت در کشور، ۲ نوبت کارت سوخت صادر شده است. مدیر برنامه‌ریزی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی خاطرنشان کرد: آمار صادر شدن بیش از ۵۰ میلیون کارت سوخت، از تیرماه سال ۸۶ که ابتدای فعالیت سامانه هوشمند سوخت بوده تا امروز است.
اقتصادنیوزاقتصادنیوز1 هفته قبل
به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از تسنیم، سوم خردادماه ۹۴، دولت بنزین را تک‌نرخی و ۱۰۰۰ تومانی کرد و با حذف سهمیه‌بندی و توقف عرضه دونرخی بنزین در ماه‌های بعد از آن، رفته رفته استفاده از کارت سوخت شخصی به فراموشی سپرده شد تا جایی که با فراخوان سال ۹۷ برای الزامی شدن استفاده از کارت سوخت شخصی، تعداد زیادی از مردم، کارت سوخت قبلی خود را حفظ نکرده بودند و در یک سال اخیر، شاهد ثبت نام بیش از ۵ میلیون متقاضی کارت سوخت المثنی بودیم. وکیل زاده، مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران آبان ماه امسال در خصوص تعداد کارت سوخت‌های صادر شده گفت: «حدود ۲۴ میلیون خودرو و موتورسیکلت داریم، ولی تاکنون حدود ۴۸ میلیون کارت سوخت صادر شده است.» شهرام رضایی، مدیر برنامه‌ریزی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، اظهار داشت: در حال حاضر تعداد کارت‌های سوخت فعال حدود ۲۴ میلیون عدد است، اما از ابتدا تاکنون بیش از ۵۰ میلیون کارت سوخت در کشور صادر شده است. وی افزود: برخی از افراد، تاکنون چندین و چند بار کارت سوخت خود را سوزانده‌اند و به دلایل مختلف، اقدام به ثبت نام برای کارت سوخت المثنی کرده‌اند؛ در طی ۱۲ سال گذشته برخی از مالکان وسیله نقلیه هستند که ۷ یا ۸ بار کارت سوخت برای آنها صادر شده و به طور متوسط تا امروز به ازای هر مالک خودرو و موتورسیکلت در کشور، ۲ نوبت کارت سوخت صادر شده است. مدیر برنامه‌ریزی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی خاطرنشان کرد: آمار صادر شدن بیش از ۵۰ میلیون کارت سوخت، از تیرماه سال ۸۶ که ابتدای فعالیت سامانه هوشمند سوخت بوده تا امروز است.
ایران‌جیبایران‌جیب1 هفته قبل
مدیرکل استاندارد ایلام گفت: استفاده از گازهای مایع به عنوان سوخت خودرو ممنوع و مسئولیت عواقب خطرناک آن بر عهده مصرف کننده است. مدیرکل استاندارد ایلام گفت: استفاده از گازهای مایع به عنوان سوخت خودرو ممنوع و مسئولیت عواقب خطرناک آن بر عهده مصرف کننده است. مهناز همتی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: استفاده از گاز مایع سیلندری به عنوان سوخت خودرو کاری غیرایمن و بسیار خطرناک بوده چرا که این گاز فقط جهت سوخت لوازم خانگی گازسوز بوده و استفاده از آن به عنوان سوخت خودروهای شخصی ممنوع است. مدیرکل استاندارد ایلام یادآور شد: بر اساس مقررات سازمان ملی استاندارد ایران این عمل غیر قانونی بوده و مسئولیت حوادث ناشی از استفاده غیرمجاز از گاز مایع سیلندری به عهده مصرف کننده خواهد بود. همتی از شهروندان خواست با توجه به اینکه معمولا این عمل خلاف قانون در مکان‌های ناشناخته و در کنار جاده‌ها انجام می‌شود، به دلیل خطرات جدی این عمل از انجام شارژ گاز مایع در خودروها جدا خودداری کنند.
تسنیمتسنیم1 هفته قبل
وکیل زاده، مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران آبان ماه امسال در خصوص تعداد کارت سوخت‌های صادر شده گفت: «حدود ۲۴ میلیون خودرو و موتورسیکلت داریم، ولی تاکنون حدود ۴۸ میلیون کارت سوخت صادر شده است.» این اظهار نظر، ۲ روز پیش از آغاز سهمیه بندی بنزین صورت گرفت؛ و با آغاز سهمیه بندی بنزین در بامداد ۲۴ آبان‌ماه، عده‌ای از مردم که هنوز باوری در زمینه ضرورت دریافت کارت سوخت نداشتند، از روز شنبه ۲۵ آبان‌ماه، شروع به ثبت نام برای دریافت کارت سوخت المثنی کردند و این ثبت‌نام‌ها هنوز هم ادامه دارد. شهرام رضایی، مدیر برنامه‌ریزی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، اظهار داشت: در حال حاضر تعداد کارت‌های سوخت فعال حدود ۲۴ میلیون عدد است، اما از ابتدا تاکنون بیش از ۵۰ میلیون کارت سوخت در کشور صادر شده است. وی افزود: برخی از افراد، تاکنون چندین و چند بار کارت سوخت خود را سوزانده‌اند و به دلایل مختلف، اقدام به ثبت نام برای کارت سوخت المثنی کرده‌اند؛ در طی ۱۲ سال گذشته برخی از مالکان وسیله نقلیه هستند که ۷ یا ۸ بار کارت سوخت برای آنها صادر شده و به طور متوسط تا امروز به ازای هر مالک خودرو و موتورسیکلت در کشور، ۲ نوبت کارت سوخت صادر شده است. مدیر برنامه‌ریزی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی خاطرنشان کرد: آمار صادر شدن بیش از ۵۰ میلیون کارت سوخت، از تیرماه سال ۸۶ که ابتدای فعالیت سامانه هوشمند سوخت بوده تا امروز است.
ساعت ۲۴ساعت ۲۴1 هفته قبل
این در شرایطی است که بازارهای جهانی نیز در التهاب افزایش تنش‌ها در غرب آسیا هیجان منفی شدیدی را تجربه می‌کنند. همان طور که انتظار می‌رفت، بازار سرمایه دیروز معاملات خود را با هیجان منفی شدید آغاز کرد و موجب افت ۱۶ هزار واحدی، معادل ۴٫۳ درصد در شاخص کل شد. این در شرایطی است که بازارهای جهانی نیز در التهاب افزایش تنش‌ها در غرب آسیا هیجان منفی شدیدی را تجربه می‌کنند. به طور معمول، همواره بازار سرمایه بعد از اتفاقات سیاسی و تنش‌های نظامی، در ابتدا با یک واکنش منفی گریزناپذیر مواجه می‌شود و بعد از آن به مرور به مدار تعادل برمی گردد. سه شاخص اصلی بورس آمریکا حدود یک درصد ریزش کردند.
خبرآنلاینخبرآنلاین1 هفته قبل
به طور معمول، همواره بازار سرمایه بعد از اتفاقات سیاسی و تنش‌های نظامی، در ابتدا با یک واکنش منفی گریزناپذیر مواجه می‌شود و بعد از آن به مرور به مدار تعادل برمی گردد. با این حال با حمایت حقوقی‌ها در ساعات پایانی صف فروش برخی سهم‌های بنیادین و شاخص ساز بازار جمع شد. دیروز جلسه شورای عالی بورس هم برگزار شد. سه شاخص اصلی بورس آمریکا حدود یک درصد ریزش کردند. همزمان قیمت طلا به بالاترین سطح شش سال گذشته (حدود ۱۵۵۲ دلار) رسید و نفت هم به محدوده ۶۹ دلار جهش کرد.

به انتهای لیست رسیدید