سپیدرود رشت

سپیدرود رشت

موجموج2 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری موج، تیم‌های فوتبال استقلال و سپیدرود رشت در رقابت‌های هفته سی ام لیگ برتر هجدهم فوتبال ایران پنج شنبه ۲۶ اردیبهشت ۹۸ از ساعت ۲۱:۳۰ در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند. استقلالسید حسین حسینی، میلاد زکی پور، آرمین سهرابیان، پژمان منتظری، ووریا غفوری، روزبه چشمی، علی کریمی، آیاندا پاتوسی، مهدی قائدی، روح الله باقری، مرتضی تبریزیسپیدرود رشتکوروش ملکی، میثم فردوسی، میثم تهیدست، میلاد شیخ سلیمانی، محمد بلبلی، میلاد قربان زاده، هومن ربیع زاده، مهرداد بایرامی، حسین شنانی، لوکا نوزادزه و ابراهیم لطفینیمه نخست: دقیقه ۲: پاس به عقب نوزادزه به ملکی در محوطه جریمه خطرناک بود و سنگربان سپیدرود با شیرجه بلند این توپ را به آغوش کشید. دقیقه ۵: توپ ارسالی از جناح چپ زمین را قائدی نتوانست تبدیل به گل کند تا توپ بعد از برخورد. دقیقه ۶: مهدی قائدی گل اول را برای استقلال به ثمر رساند. دقیقه ۷: ضربه سر علی کریمی با فاصله کمی از کنار دروازه سپیدرود به بیرون رفت.
موجموج2 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری موج، شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه در خط ۵ به تماشاگران مسابقه فوتبال استقلال و سپیدرود رشت امروز پنجشنبه (۲۶ اردیبهشت ماه) خدمات ویژه ارائه می‌دهد. مدیریت ارتباطات شرکت بهره برداری مترو اعلام کرد: به دلیل برگزاری مسابقه فوتبال بین این دو تیم در ساعت ۲۱:۳۰ در ورزشگاه آزادی، دو قطار قوق العاده از ورزشگاه آزادی به مقصد گلشهر و صادقیه اعزام خواهد شد. محسن محمدیان افزود: در حال حاضر خط ۵ مترو حد فاصل ایستگاه‌های تهران (صادقیه) - گلشهر و بالعکس تا ساعت ۲۲:۳۰ دقیقه سرویس دهی دارد اما با توجه به برگزاری مسابقه فوتبال در ساعت ۲۱:۳۰ شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه به منظور تسهیل تردد و رفاه حال تماشاگران در پایان مسابقه دو قطار در سکوهای ایستگاه ورزشگاه آزادی مستقر می‌کند تا بعد از سوارشدن تماشاگران، به مقصد تهران (صادقیه) و گلشهر اعزام شود. به گفته وی تماشاگران مسابقه فوتبال با انتخاب مترو به عنوان وسیله حمل و نقل عمومی، برای رسیدن به ورزشگاه آزادی و بازگشت به مقاصد اولیه خود می‌توانند سفری ایمن، سریع و پاک را تجربه کنند.
فوتبالیفوتبالی2 ماه قبل
وب سایت رسمی فوتبالی- شایعات مربوط به پخش بازی استقلال و سپیدرود رشت از شبکه ورزش رد شده و به نظر می‌رسد این بازی از شبکه شما پخش خواهد شد. پیش از این شنیده می‌شد که به دلیل برگزاری بازی استقلال در تهران، شبکه سه سیما دیدار این تیم مقابل سپیدرود را پخش خواهد کرد و بازی پرسپولیس از شبکه ورزش پخش می‌شود. این در حالی است که بعد از پیگیری مسئولان باشگاه پرسپولیس طی صحبتی که با مسئولان شبکه سه داشتند، مطلع شدند که بازی تیم شان به دلیل حساسیت بیشتر از شبکه سه سیما پخش می‌شود. بازی سپاهان و استقلال خوزستان هم به دلیل اینکه سپاهان شانس قهرمانی دارد از شبکه ورزش پخش خواهد شد و بازی تیمهای استقلال و سپیدرود از شبکه شما روی آنتن خواهد رفت. انتقال بازی استقلال و سپیدرود به شبکه شما موجب دلخوری و اعتراض هواداران استقلال به تصمیم مدیران سازمان صدا و سیما شده است.
موجموج2 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری موج، تیم‌های فوتبال استقلال و سپیدرود رشت در رقابت‌های هفته سی ام لیگ برتر هجدهم فوتبال ایران پنج شنبه ۲۶ اردیبهشت ۹۸ از ساعت ۲۱:۳۰ در ورزشگاه آزادی به مصاف هم خواهد رفت. بر این اساس این دیدار با قضاوت علیرضا فغانی برگزار خواهد شد. کمک‌ها: علی میرزابیگی – سعید قاسمیکمک داوران اضافی: حسن اکرمی – سیدعلی اصغر مؤمنیداور چهارم: ایوب غلامزادهناظر: محمدعلی فروغی
موجموج2 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری موج، تیم‌های فوتبال استقلال و سپیدرود رشت در رقابت‌های هفته سی ام لیگ برتر هجدهم فوتبال ایران در ورزشگاه آزادی به مصاف هم خواهد رفت. این دیدار پنج شنبه ۲۶ اردیبهشت ۹۸ ساعت ۲۱:۳۰ برگزار خواهد شد.

به انتهای لیست رسیدید