سگ هار

سگ هار

فارسفارس1 هفته قبل
امام‌جمعه بجنورد با اشاره به اقدامات موشکی سپاه علیه موضع آمریکا در منطقه گفت: این اقدامت ضربات جانانه‌ای به دشمن مستکبر بود و قدردان آن هستیم. به گزارش خبرگزاری فارس از بجنورد حجت‌الاسلام‌والمسلمین ابوالقاسم یعقوبی در آیین عبادی سیاسی نماز جمعه بجنورد با اشاره به‌ویژگی‌های امت اسلام از منظر قرآن اظهار کرد: امت اسلامی مستحکم، نفوذناپذیر و ستبر بوده و باتقوای الهی خداوند همراه آنان است. امام‌جمعه بجنورد با تأکید بر اهمیت قدرت جامعه اسلامی و نقش آن در محاسبات دشمنان تصریح کرد: امت اسلامی باید دارای قوت و شدت باشد و دشمنان از آنان باید بترسند و همواره نسبت به امت اسلامی غیظ داشته باشد. وی با گوشزد کرد درباره ضعف مقابل دشمنان خاطرنشان کرد: نمایش ضعف برابر دشمنان باعث می‌شود تا استکبار همچون سگ هار بر حملات خود بیفزاید و باید برابر اقدامات آنان ضربات جانانه‌ای وارد کرد. خطیب جمعه بجنورد اقدامات اخیر سپاه علیه مواضع آمریکایی‌ها در منطقه را ضربه‌ای جانانه توصیف کرد و افزود: این حرکات همه معادلات منطقه را برهم زد و بابت این سیلی به دشمنان، قدردان فرزندان انقلاب هستیم.
همشهریهمشهری1 هفته قبل
جامعه زخم‌خورده ایران که چندان از آبان و نوع برخوردهای صورت گرفته با اعتراض‌ها به افزایش قیمت بنزین فاصله نگرفته با ترور فرمانده سپاه قدس جمهوری اسلامی با دستور مستقیم رییس‌جمهوری ایالات متحده، چنان راهپیمایی باشکوهی را برگزار و پیکر سلیمانی و یارانش را بدرقه کرد که تاریخ معاصر کمتر به خود دیده است. همین حضور قرارگیری دو جناح مقابل هم در یک صف، ناظران را به تمجید اتحاد وا داشته بود تا اینکه دوباره تندروهای منسوب به جریان سیاسی خاص وارد میدان شده و با بهره‌گیری از تریبون‌های خود به اصلاح‌طلبان و دولت تاختند. ادعاهای عباسی اما به همین جا ختم نمی‌شود. او که خود را فعال در «بازار» معرفی کرد و از این طریق مذاکره دوباره با امریکا را اقدامی «ابلهانه» توصیف کرد. قاسمیان همچنین از سکوت ایجاد شده در ایران پس از «به خاک و خون کشیدن پیغمبر» توسط رییس‌جمهوری انتقاد کرد و همچنین معرفی «امام حسین» به عنوان «نماد مذاکره» را اشتباه و همانند معرفی قاسم سلیمانی به عنوان نماد «عقب‌نشینی» عنوان کرد که با تصدیق مجری اصولگرای برنامه را نیز به همراه داشت.
ایرناایرنا2 هفته قبل
وی افزود: بسیاری از خریداران پس از آگاهی از موضوع، نسبت به رهاسازی سگ‌ها در سطح شهر اقدام می‌کنند که این امر شهرداری تهران را با مشکلات جدی روبرو کرده است. این مقام مسئول در شهرداری تهران گفت: همچنین سایتی توسط حامیان حیوانات در حال آماده سازی است تا از این پس سگ‌های نژاددار در این مکان توسط سازمان‌های مردم نهاد معرفی و به صورت رایگان واگذار شوند. بحرانی که سگ‌ها ایجاد می‌کننداین مقام مسئول در شهرداری تهران تصریح کرد: بحث سگ‌های بدون صاحب تهران در حال تبدیل شدن به یک بحران است. تحصیلی افزود: به همین دلیل، به دستور شهردار تهران طرح ضربتی به منظور جمع آوری سگ‌های بلاصاحب آغاز شده است. روابط عمومی شرکت ساماندهی مشاغل و صنایع شهر تهران نیز گزارش داد که با حضور حامیان حیوانات در دومین مرحله از رهاسازی سگ‌های بدون صاحب تعداد ۱۵۰ قلاده سگ در مناطق امن و پناهگاه رها شده‌اند.
رکنارکنا3 هفته قبل
ساکنان مناطق نزدیک به زمین‌های کشاورزی دزفول که بیشتر در تماس با سگ‌های ولگرد هستند نیز همواره نسبت به پرسه زدن سگ‌های ولگرد و خطرات آنها برای فرزندان خود اعتراض دارند و خواستار جمع‌آوری این حیوانات هستند. وی درخصوص روش‌های کاهش جمعیت سگ‌های ولگرد گفت: زنده‌گیری، غربالگری، عقیم‌سازی، رهاسازی در نقاط دوردست، فروش و اقدامات دیگری برای کاهش جمعیت این سگ‌ها درنظر گرفته شده است. استادچینی‌گر افزود: شهرداری دزفول از سال‌ها قبل بدنبال اجرای این دستورالعمل بوده و محلی برای نگهداری سگ‌های بی‌صاحب معرفی کرده که اداره حفاظت محیط زیست دزفول نیز موافقت خود را درخصوص این محل اعلام کرده است. رییس اداره حفاظت محیط زیست دزفول از مردم دوستدار محیط زیست و انجمن‌های محیط زیستی این شهرستان برای حساسیت در موضوع حیوان‌آزاری تقدیر کرد و افزود: امید است مهربانی با حیوانات به یک خواسته اجتماعی تبدیل شود. معاون امور شهری شهرداری دزفول ادامه داد: شهرداری بعد از بستن قرارداد و واگذاری زمین درخصوص تامین غذای سگ‌های ولگرد از طریق پسماندهای کشتارگاه‌ها نیز آماده همکاری است.
فردا نیوزفردا نیوز3 هفته قبل
مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران با اشاره به آمار سگ‌های ولگرد در مناطق مختلف تهران از مشاهده سگ‌های «هار» در تهران و دستور جمع‌آوری این سگ‌ها از سطح شهر تهران خبر داد. مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران با اشاره به آدرس سایت و بهره‌برداری حامیان دارای صلاحیت گفت: به‌زودی این سایت از سوی تشکلی که راه‌اندازی کرده است، معرفی خواهد شد. مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران درباره ظرفیت مرکز نگهداری سگ‌های بی‌صاحب گفت: این مرکز ظرفیت نگهداری ۵۰۰ قلاده سگ را دارد که سگ‌ها پس از ورود به این مراکز، قرنطیه و در ادامه فرایند عقیم‌سازی انجام و سپس تحویل حامیان می‌شود. تحصیلی همچنین به حکم دادستانی تهران برای جمع‌آوری سگ‌های بی‌صاحب در سطح شهر تهران اشاره و تصریح کرد: براساس این حکم، کلانتری‌های سطح شهر تهران با شرکت ساماندهی همکاری لازم را انجام می‌دهند و در این بخش نیز همکاری خوبی وجود دارد و در صورتی که برخی از افراد بخواهند مشکل ایجاد کنند با آن‌ها برخورد می‌شود. مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران در پاسخ به این پرسش که در کدام مناطق تهران شاهد حضور بیش‌ترین سگ‌های بی‌صاحب هستیم، تصریح کرد: در غرب تهران محله کوهستان، شهرک ازگل، مناطق ۱، ۲۲، ۵، ۲۱، ۴ و ۱۵ بیش‌ترین سگ‌های بی‌صاحب را دارند.
فراروفرارو1 ماه قبل
منصور پهلوان استاد علوم قرآن و حدیث دانشگاه تهران در روزنامه ایران نوشت: اخیرا یکی از کارشناسان امور دینی صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران توصیه کرده که با دستگیر شدگان اغتشاشات اخیر با خشونت تمام رفتار شود و حتی گفته است که آنان نه تنها باید اعدام شوند بلکه بایستی آنان را زجرکش کرد! البته وجود این قبیل عقاید و نظرات شخصی در جامعه امر شگفتی نیست، اما اگر کسی به عنوان کارشناس مذهبی آن هم از رسانه ملی چنین تفسیری را بیان کند، واقعا جای تأمل است. ٢- زجرکش کردن برای کسانی که در محاربه حتی مرتکب قتل هم شده باشند جایز نیست. فعل (یقتلوا) که در آیه برای این افراد به کار رفته از مصدر تقتیل است و در هیچ یک از متون لغوی این واژه در معنای کشتن همراه با زجر و شکنجه استعمال نشده است. در کتاب‌های لغت آمده است: (قتل القوم: قتل کثیرا منهم) ٣- چگونه است که کارشناس مذهبی که بایستی قرآن را در پرتو تعالیم ائمه اطهار علیهم السلام معنا کند نمی‌داند که زجرکش کردن یک عمل غیراسلامی و غیرانسانی است.
خبرآنلاینخبرآنلاین1 ماه قبل
البته وجود این قبیل عقاید و نظرات شخصی در جامعه امر شگفتی نیست اما اگر کسی به عنوان کارشناس مذهبی آن هم از رسانه ملی چنین تفسیری را بیان کند، واقعا جای تأمل است. ٢- زجرکش کردن برای کسانی که در محاربه حتی مرتکب قتل هم شده باشند جایز نیست. فعل (یقتلوا) که در آیه برای این افراد به کار رفته از مصدر تقتیل است و در هیچ یک از متون لغوی این واژه در معنای کشتن همراه با زجر و شکنجه استعمال نشده است. در کتاب‌های لغت آمده است: (قتل القوم: قتل کثیرا منهم) ٣- چگونه است که کارشناس مذهبی که بایستی قرآن را در پرتو تعالیم ائمه اطهار علیهم السلام معنا کند نمی‌داند که زجرکش کردن یک عمل غیراسلامی و غیرانسانی است. علی علیه السلام در آخرین سفارش‌های خود فرموده‌اند: بنگرید اگر من از این ضربت مردم، تنها قاتل مرا با یک ضربت مجازات کنید و مبادا او را مثله کنید که من از رسول خدا شنیدم که می‌فرمود از مثله کردن بپرهیزید گرچه با سگ هار و گزنده باشد (نهج‌البلاغه نامه ٤٧) ٤- نکته دیگر آن که امام اختیار دارد یکی از مجازات‌های چهارگانه را که در آیه آمده است بر محاربین اعمال کند، چنان که در روایت از امام صادق علیه السلام آمده است: (ان شاء قطع و ان شاء نفی …) راوی می‌گوید به کجا تبعید کند؟ و امام صادق فرمودند (ینفی من مصر الی آخر و قال: ان علیا نفی رجلین من الکوفه الی البصره) الکافی ٢٤٥/٧کارشناس محترم صدا و سیما بداند که تفسیر داعشی از قرآن و اسلام با تعالیم پیامبر رحمت و ائمه هدی علیهم السلام سازگار نیست و دشمنان اسلام می‌کوشند اسلام را دینی خشونت آمیز و غیر انسانی و داعشی جلوه دهند. ‌
برترین‌هابرترین‌ها1 ماه قبل
البته وجود این قبیل عقاید و نظرات شخصی در جامعه امر شگفتی نیست اما اگر کسی به عنوان کارشناس مذهبی آن هم از رسانه ملی چنین تفسیری را بیان کند، واقعا جای تأمل است. ٢- زجرکش کردن برای کسانی که در محاربه حتی مرتکب قتل هم شده باشند جایز نیست. فعل (یقتلوا) که در آیه برای این افراد به کار رفته از مصدر تقتیل است و در هیچ یک از متون لغوی این واژه در معنای کشتن همراه با زجر و شکنجه استعمال نشده است. در کتاب‌های لغت آمده است: (قتل القوم: قتل کثیرا منهم). ٣- چگونه است که کارشناس مذهبی که بایستی قرآن را در پرتو تعالیم ائمه اطهار علیهم السلام معنا کند نمی‌داند که زجرکش کردن یک عمل غیراسلامی و غیرانسانی است.
برترین‌هابرترین‌ها1 ماه قبل
خبرآنلاین: منصور پهلوان استاد علوم قرآن و حدیث دانشگاه تهران در روزنامه ایران نوشت: اخیرا یکی از کارشناسان امور دینی صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران توصیه کرده که با دستگیر شدگان اغتشاشات اخیر با خشونت تمام رفتار شود و حتی گفته است که آنان نه تنها باید اعدام شوند بلکه بایستی آنان را زجرکش کرد! البته وجود این قبیل عقاید و نظرات شخصی در جامعه امر شگفتی نیست اما اگر کسی به عنوان کارشناس مذهبی آن هم از رسانه ملی چنین تفسیری را بیان کند، واقعا جای تأمل است. ٢- زجرکش کردن برای کسانی که در محاربه حتی مرتکب قتل هم شده باشند جایز نیست. فعل (یقتلوا) که در آیه برای این افراد به کار رفته از مصدر تقتیل است و در هیچ یک از متون لغوی این واژه در معنای کشتن همراه با زجر و شکنجه استعمال نشده است. در کتاب‌های لغت آمده است: (قتل القوم: قتل کثیرا منهم) ٣- چگونه است که کارشناس مذهبی که بایستی قرآن را در پرتو تعالیم ائمه اطهار علیهم السلام معنا کند نمی‌داند که زجرکش کردن یک عمل غیراسلامی و غیرانسانی است.
ایسناایسنا1 ماه قبل
ایسنا/لرستان کارشناس معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی لرستان با اشاره به این‌که در شهرستان‌های بروجرد، پل‌دختر، خرم‌آباد، دورود و کوهدشت درگیر طغیان هاری حیوانی هستیم، گفت: در سال جاری تاکنون ۵۱ مورد دام مثبت هاری گزارش شده است. علی چگنی شرفی در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان این‌که مراقبت از افرادی که دچار حیوان گزیدگی‌ شده‌اند یکی از رسالت‌های دانشگاه علوم پزشکی لرستان است، گفت: در این راستا سال گذشته حدود ۱۹ میلیارد تومان هزینه شده است. وی ادامه داد: در سال گذشته در سراسر استان پنج هزار و ۶۰۰ نفر دچار حیوان‌گزیدگی شدند. کارشناس معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی لرستان تصریح کرد: در بررسی‌های انجام شده شاهد هستیم که مرگ‌هایی که براثر هاری اتفاق افتاده در سال‌های ۹۱ و ۹۲ بیشتر براثر روباه‌گزیدگی بوده اما بعد از آن سگ گزیدگی رتبه اول را به خود اختصاص داده است. این مسئول با بیان این‌که در سال جاری شاهد حیوان‌گزیدگی در منطقه حفاظت شده شهرستان دورود بودیم، تصریح کرد: در این زمینه وظایف دستگاه‌های اجرایی مشخص شده و لازم است که اجرایی شود.

تخریب دولت به چه قیمتی؟

3+
ایمناایمنا2 ماه قبل
ایسناایسنا2 ماه قبل
دونالد ترامپ در واکنش به حمله اخیر کره شمالی به جو بایدن که او را یک «سگ هار» خوانده بود گفت، جو بایدن «شاید خوابالو و بسیار کند باشد اما سگ هار نیست بلکه کمی از آن بهتر است»! به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در توئیتی در واکنش به توصیف کره شمالی از جو بایدن، نامزد ریاست جمهوری پیشتاز در حزب دموکرات با لفظ «سگ هار» نوشت، «او کمی از آن بهتر است». ترامپ در متن توئیتش خطاب به کیم جونگ اون رهبر کره شمالی عنوان کرد: «آقای رئیس، جو بایدن شاید خوابالو و بسیار کند باشد اما او یک سگ هار نیست.» بایدن در پاسخ به این حمله کره شمالی به خودش گفت، این توهین‌ها را «نشان افتخار» برای خود می‌داند. کره شمالی تا پایان سال جاری میلادی به دولت آمریکا برای انعقاد یک توافق بین دو کشور مهلت داده است.
صدا و سیماصدا و سیما2 ماه قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما به نقل از شبکه تلویزیونی ان اچ کی، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا بار دیگر از کیم جونگ اون رهبر کره شمالی خواست اقدامات بیشتری برای دست یابی به یک توافق در راستای خلع سلاح هسته‌ای این کشور انجام دهد. ترامپ روز یکشنبه, در توئیتر خود نوشت «آقای رئیس, ممکن است جو بایدن خواب آلود و بسیار کند باشد اما» سگ هار" نیست. شما باید سریعا اقدام کنی و سبب دست یابی به یک توافق نامه شوی. ترامپ و کیم در سومین دیدار خود در ماه ژوئن توافق کردند مذاکره کنندگان از هر دو کشور ظرف چند هفته مذاکره با یکدیگر را آغاز کنند. به نظر می‌رسد این تأخیر در راستای حمایت از تلاش‌های دیپلماتیک برای بازگرداندن کره شمالی به میز مذاکرات انجام شده است.
برترین‌هابرترین‌ها2 ماه قبل
دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا خطاب به کیم جونگ اون رهبر کره شمالی گفت: برای رسیدن به توافق با آمریکا سریع عمل کند و در مورد خلع سلاح هسته‌ای با من به توافق برسید. خبرگزاری ایرنا: دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا خطاب به کیم جونگ اون رهبر کره شمالی گفت: برای رسیدن به توافق با آمریکا سریع عمل کند و در مورد خلع سلاح هسته‌ای با من به توافق برسید. به گزارش یونهاپ، ترامپ روز یکشنبه در توئیتی گفت: من تنها کسی هستم که می‌توانم شما را به جایی برسانم که باید در آنجا باشید شما باید سریع عمل کنید، معامله را انجام دهید شما را بزودی می‌بینیم. وی همچنین ضمن انتقاد از کره شمالی که جو بایدن رقیب انتخاباتی وی را سگ هار خطاب کرده بود اظهار کرد بایدن در واقع از سگ هار بهتر است او خواب آلود و تنبل است اما سگ هار نیست بلکه کمی از سگ هار بهتر است. روز یکشنبه، کره جنوبی و ایالات متحده از تعویق تمرین‌های نظامی مشترک خود در این کشور خبر دادند کره شمالی این رزمایش‌ها را یک «تهدید بزرگ» خوانده بود و نسبت به آنها هشدار داده بود.
مهرمهر2 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا امروز یکشنبه در پیامی توئیتری در واکنش به انتقاد کره شمالی از جو بایدن معاون دولت پیشین آمریکا اعلام کرد: آقای رئیس (کیم جونگ اون رهبر کره شمالی)، جو بایدن شاید خواب آلود و بسیار کند باشد، اما یک سگ هار نیست. رئیس جمهوری آمریکا در این باره ادامه داد: در واقع، او مقداری (از سگ هار) بهتر است. اما فقط من هستم که می‌ توانم شما را به جایی که باید باشید، برسانم. شما باید سریع اقدام کنید و توافق کنید. گفتنی است، ترامپ هفته گذشته اعلام کرده بود که کره شمالی «سگ هار» است و «باید آنقدر او را با چوب زد تا بمیرد».
فارسفارس2 ماه قبل
رئیس‌جمهور آمریکا در واکنش به موضع‌گیری تند کره شمالی علیه معاون دولت سابق آمریکا، بایدن را «مقداری بهتر» از یک «سگ هار» توصیف کرد. به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور آمریکا روز یکشنبه گفت «جو بایدن» معاون دولت سابق آمریکا آنقدرها هم که کره شمالی می‌گوید بد نیست و «مقداری» از یک «سگ هار» بهتر است. رسانه رسمی کره شمالی هفته گذشته در واکنش به موضع‌گیری‌های بایدن علیه پیونگ‌یانگ، در مطلبی انتقادی نامزد پیشتاز دموکرات‌ها در انتخابات ریاست‌جمهوری ۲۰۲۰ را به یک «سگ هار» تشبیه کرد که «باید آنقدر او را با چوب زد تا بمیرد.» ترامپ در واکنش به این موضع‌گیری، در توییتر نوشت: «آقای رئیس [کیم جونگ اون]، جو بایدن شاید «خوابالو» و «بسیار کند» باشد، اما یک «سگ هار» نیست.» وی افزود: «در حقیقت، او مقداری [از سگ هار] بهتر است. ترامپ پیش از این گفته بایدن را نامزد نهایی احتمالی دموکرات‌ها در انتخابات سال آینده می‌داند. افشای همین فشارها که به گفته دموکرات‌ها اهداف شخصی دارد، آغازگر پرونده‌ای موسوم به «اوکراین‌گیت» شده که ترامپ را در آستانه استیضاح قرار داده است.
عصر ایرانعصر ایران2 ماه قبل
رئیس‌جمهوری آمریکا به اظهارات مقام‌های کره شمالی درباره نامزد انتخابات ۲۰۲۰ واکنش نشان داد. به گزارش ایلنا، «دونالد ترامپ»، رئیس‌جمهوری آمریکا به اظهارات مقام‌های کره شمالی درباره «جو بایدن»، نامزد انتخابات ۲۰۲۰ واکنش نشان داد. چندی پیش کره شمالی جو بایدن را «سگ هار» خوانده و گفته باید او را «آنقدر با چوب زد تا بمیرد.» ترامپ در پیامی توئیتری در واکنش به این اظهارات گفت: «رئیس کیم، جو بایدن شاید خواب‌آلود و بسیار کند باشد اما سگ هار نیست. اما من تنها کسی هستم که می‌توانم شما را به جایگاهی که شایسته آن هستید برسامک. به‌زودی می‌بینمتان!» این در حالی است که بایدن در واکنش به توصیف اخیر کره شمالی از وی به عنوان «سگ هار» گفت که او چنین توهین‌هایی را «نشان افتخار» می‌داند.
انتخابانتخاب2 ماه قبل
«جو بایدن» معاون رئیس‌جمهور سابق آمریکا و نامزد دموکرات انتخابات ریاست‌جمهوری سال ۲۰۲۰، در واکنش به توصیف اخیر کره شمالی از وی به عنوان «یک سگ هار» گفت که او چنین توهین‌هایی را «یک نشان افتخار» می‌داند. به نوشته خبرگزاری «یونهاپ»، بایدن «کیم جونگ اون» را یک «دیکتاتور قاتل» توصیف کرد مدعی شد که کره شمالی «نمی‌خواهند من رئیس‌جمهور باشم.» این نامزد دموکرات انتخابات آمریکا، ضمن انتقاد از روابط گرم «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور آمریکا و رهبر کره شمالی اظهار داشت، تمام آنچه که ترامپ در این خصوص انجام می‌دهد «کیم را جسورتر می‌کند و متحدان ما را به خطر می‌اندازد.» چندی پیش کره شمالی جو بایدن را «سگ هار» خوانده و گفته باید او را «آنقدر با چوب زد تا بمیرد.»
افکارنیوزافکارنیوز2 ماه قبل
کره شمالی تاکید کرده است آمریکا و کره جنوبی باید بار دیگر تصمیمی قاطع برای توقف رزمایش‌های مشترک بگیرند و دست از چنین تحرکاتی بردارند. این روزنامه تاکید کرد کره شمالی در روز دوم اکتبر یک موشک زیردریایی بالستیک پرتاب کرد و به آمریکا فرصت داد تا راه گفت و گو و یا مقابله را انتخاب کند نشریه اضافه کرده است موشک فوق قوی کره شمالی می‌تواند پایگاه نظامی آمریکا در پیونگ تاک در استان گیونگی کره جنوبی را هدف قرار دهد. در همین حال خبرگزاری رسمی کره شمالی در گزارشی «جو بایدن» معاون رئیس جمهوری سابق آمریکا و نامزد دموکرات‌ها برای انتخابات ۲۰۲۰ را سگ هار توصیف کرد و گفت او مزخرفاتی علیه مقام رهبری کره شمالی مطرح کرده که مستحق مجازات است. یکی دیگر از مباحثی که با مقام‌های دفاعی کره جنوبی درباره آن رایزنی کرد موضوع توافق تبادل اطلاعات مرتبط با کره شمالی و شبه جزیره کره بین کره جنوبی و آمریکا و ژاپن بود. وزیران دفاع کره جنوبی و آمریکا روز جمعه در سیول با یکدیگر برای تقویت همکاری‌های نظامی برای مقابله با کره شمالی به توافق رسیدند.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین2 ماه قبل
خبرگزاری میزان- معاون رئیس جمهور سابق آمریکا، کیم جونگ اون رهبر کره شمالی را «دیکتاتور قاتل» خطاب کرد. ان. ‌ای در واکنش به آن نوشت: این آخرین تلاش یک سگ هار است که زندگی‌اش رو به مرگ است. به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان، به نقل از روزنامه خراسان، خبرگزاری کی. ای، رسانه رسمی کره شمالی جو بایدن را یک «سگ هار» توصیف کرد که باید از بین برود. ان. ‌ای در واکنش به آن نوشت: «این آخرین تلاش یک سگ هار است که زندگی‌اش رو به مرگ است.
عصر ایرانعصر ایران2 ماه قبل
خبرگزاری رسمی کره شمالی (KCNA) «جو بایدن» معاون رییس جمهوری سابق آمریکا و یکی از نامزدهای اصلی حزب دموکرات برای انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ را به یک «سگ هار» تشبیه کرده است. به گزارش عصرایران به نقل از خبرگزاری «آسوشیتدپرس»، این خبرگزاری در مطلبی که روز جمعه (امروز) روی خروجی خبر خود قرار داده، نوشت: بایدن سگ هاری است که باید او را آنقدر با چوب کتک زد که بمیرد. " خبرگزاری رسمی کره شمالی که منعکس کننده دیدگاه‌ رسمی حکومت این کشور است درباره بایدن نوشته است: «سگ‌های هاری مانند بایدن در صورت رها بودن می‌توانند به بسیاری از افراد صدمه بزنند بنابراین بهتر است پیش از آنکه دیر شود آنها را با چوب چنان کتک زد تا بمیرند.» خبرگزاری رسمی کره شمالی همچنین بایدن را دارای نشانه‌هایی از مراحل پیشرفته بیماری زوال عقل دانسته است. در ماه می‌سال جاری نیز خبرگزاری رسمی کره شمالی پس از اینکه بایدن در یک سخنرانی رهبر کره شمالی را دیکتاتور و مستبد توصیف کرده بود در مطلبی او را کودن و احمق خطاب کرده بود.
تسنیمتسنیم2 ماه قبل
به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، خبرگزاری رسمی کره شمالی در مطلبی نوشته است: «جو بایدن» مزخرفاتی علیه شأن و مقام رهبری کره شمالی مطرح کرده که مستحق «مجازاتی بی‌رحمانه» است. کره شمالی در این مطلب بایدن را «سگ هاری» توصیف کره که باید آنقدر با چوب زد تا بمیرد. حزب دموکرات دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا را به دوستی با «دیکتاتورها و مستبدان» متهم می‌کند و منتقد دیدارهای رو در روی ترامپ و کیم جونگ اون رهبر کره شمالی بوده است. وی به نام رهبر کره شمالی و ولادمیر پوتین رئیس جمهور روسیه اشاره و آنها را «اراذل» توصیف کرده بود. یونهاپ خبرگزاری کره جنوبی احتمال داده کره شمالی با اینگونه خطاب کردن بایدن قصد دارد تا دل ترامپ را به دست آورد چرا که ترامپ همواره ارتباط خود با کیم را دوستانه توصیف کرده است.
خبرآنلاینخبرآنلاین2 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری رویترز، خبرگزاری کی. سی. ان. ای کره شمالی به تهمتی که جوزف بایدن، معاون رئیس جمهوری سابق آمریکا به کیم جونگ اون، رهبری کره شمالی زده بود، اشاره‌ای نکرد اما بایدن گفته که با یک «دیکتاتور قاتل» روبروست. این آخرین تلاش یک سگ هار است که زندگی‌اش رو به مرگ است. این در حالیست که کره شمالی به روابط فردی نزدیک بین کیم جونگ اون و دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا برای حفاظت از روابط بین دو کشور، ارج و قرب نهاده است. ترامپ از حملات رسانه‌های کره شمالی علیه بایدن که پیشتر صورت گرفته بود، حمایت کرده است. در مه، کره شمالی بایدن را به خاطر انتقاد از رهبری این کشور یک «ابله» توصیف کرده بود.
ایلناایلنا2 ماه قبل
خبرگزاری رسمی کره‌شمالی، معاون رئیس جمهوری سابق آمریکا و از نامزد‌های حزب دموکرات برای انتخابات ۲۰۲۰ این کشور را «سگ هار» رو به مرگ توصیف کرد. به گزارش ایلنا به نقل از یونهاپ، خبرگزاری رسمی کره‌شمالی امروز –جمعه- طی یادداشتی با انتقاد شدید از «جو بایدن» معاون رئیس‌جمهوری آمریکا و نامزد دموکرات انتخابات ریاست‌جمهوری سال آینده به دلیل اهانت به «کیم جونگ اون» رهبر کره‌شمالی، وی را «سگ هار» خواند. این خبرگزاری اعلام کرد که بایدن سگ هاری است که باید آنقدر با چوب زده شود تا بمیرد. خبرگزاری رسمی کره‌شمالی در این یادداشت گزارش داده است که بایدن نشانه‌های «مرحله پایانی زوال عقل» را از خود نشان داده و «اکنون زمان برای پایان دادن به زندگی اش فرا رسیده است». در بخش دیگری از این یادداشت آمده است که این فرد به خود جرات داد به کرامت مقام رهبر کره‌شمالی اهانت کند.
صدا و سیماصدا و سیما2 ماه قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صداوسیما؛ رسانه دولتی کره شمالی «جو بایدن» معاون رئیس جمهور سابق آمریکا و از نامزد‌های حزب دموکرات برای انتخابات ۲۰۲۰ این کشور را «سگ هار» رو به مرگ توصیف کرد. خبرگزاری رسمی کره شمالی (KCNA) امروز جمعه جو بایدن را به خاطر تهمت زدن به رئیس کره شمالی مورد انتقاد شدید قرار داد و او را سگ هاری توصیف کرد که باید آنقدر با چوب زده شود تا بمیرد. خبرگزاری رسمی کره شمالی اشاره‌ای نکرد به اینکه چطور بایدن به کیم جونگ اون رئیس کره شمالی توهین کرده است، اما نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ آمریکا منتقد شدید سیاست دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکاست و گفته است ترامپ در حال ناز کشیدن یک دیکتاتور قاتل است. این خبرگزاری در مطلب خود آورده است: معاون رئیس جمهور سابق آمریکا نشانه‌های «مرحله پایانی زوال عقل» را از خود نشان داده و «اکنون زمان برای پایان دادن به زندگی اش فرا رسیده است». در بخش دیگری از این یادداشت آمده است: چنین مردی جرات کرد به کرامت مقام رهبر جمهوری دموکراتیک خلق کره تهمت بزند. این آخرین تلاش‌های یک سگ هار بود که لحظه مرگ وی سریع فرا می‌رسد. اگر اجازه داده شود سگ‌های هاری مثل بایدن جولان بدهند، می‌توانند به آدم‌های زیادی صدمه بزنند. قبل از آنکه دیر شود باید این سگ‌ها را با چوب تا حد مرگ زد. در مقابل، کره شمالی به «روابط شخصی نزدیک» بین کیم و ترامپ به خاطر نجات روابط بین کشورهایشان از یک الگوی مخرب خصمانه اعتبار داده است. سران دو کشور برای بحث و رایزنی برای بهبود روابط و پایان دادن به برنامه تسلیحات هسته‌ای کره شمالی سه بار با یکدیگر دیدار کرده‌اند. ترامپ از حمله شخصی قبلی کره شمالی به بایدن حمایت کرده بود و انتقادات مبنی بر اینکه وی از یک دیکتاتور خارجی حمایت می‌کند، رد کرده بود. کره شمالی در ماه مه بایدن را بخاطر انتقاد از رئیس خود «آدم ابله» توصیف کرده بود.
اقتصادنیوزاقتصادنیوز2 ماه قبل
به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرگزاری فارس، کره شمالی از «جو بایدن»، معاون رئیس‌جمهور سابق آمریکا و یکی از نامزدهای حزب دموکرات برای انتخابات ۲۰۲۰ این کشور را «سگ هار» خوانده و گفته باید او را «آنقدر با چوب زد تا بمیرد.»
فارسفارس2 ماه قبل
به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، کره شمالی از «جو بایدن»، معاون رئیس‌جمهور سابق آمریکا و یکی از نامزدهای حزب دموکرات برای انتخابات ۲۰۲۰ این کشور را «سگ هار» خوانده و گفته باید او را «آنقدر با چوب زد تا بمیرد.» در حال تکمیل ….
برترین‌هابرترین‌ها2 ماه قبل
خبرگزاری فارس: کره شمالی از «جو بایدن»، معاون رئیس‌جمهور سابق آمریکا و یکی از نامزدهای حزب دموکرات برای انتخابات ۲۰۲۰ این کشور را «سگ هار» خوانده و گفته باید او را «آنقدر با چوب زد تا بمیرد.» خبرگزاری رسمی کره شمالی در مطلبی نوشته است: «یک سگ هار در آمریکا در طمع قدرت به دوره‌ای دیگر از اسپاسم مبتلا شده است.» در حال تکمیل
فارسفارس2 ماه قبل
این در حالی است که استراتژی ترامپ مبنی بر فشار حداکثری بر ایران نتیجه‌ای جز ثبات و بقای جمهوری اسلامی ایران نخواهد داشت. طیف اصلاح طلب و اخیرا اعتدالی با توجه به مبانی فکری و عملکرد بهترین گزینه و نقطه امید آمریکا در ایران محسوب می‌شوند. مواضع و عملکرد اصلاح طلبان طی ۲۲ سال گذشته باعث شد تا بارها مقامات آمریکا و اسراییل از اصلاح طلبان به عنوان، سرمایه اجتماعی، خط مقدم آمریکا!، بزرگترین سرمایه و … در ایران نام ببرند. در ایام فتنه ۸۸، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی با صراحت اعلام کرد که «اصلاح‌طلبان بزرگ‌ترین سرمایه اسرائیل در ایران هستند!» همچنین شیمون پرز، رئیس‌جمهور رژیم اسرائیل گفت: «اصلاح‌طلبان به نمایندگی از اسرائیل با رژیم اسلامی ایران می‌جنگند». دقیقا همان نقطه‌ای که آمریکا می‌خواهد و اینجاست که به این جریان امید بسته است.

به انتهای لیست رسیدید