سیاوش طهمورث

سیاوش طهمورث

تسنیمتسنیم1 هفته قبل
«مشت آخر» مهدی فخیم‌زاده را روی پرده نقره‌ای دارد؛ اگر به کارنامه‌اش نگاهی بیندازیم حضور پررنگش در سریال‌ها و فیلم‌های این کارگردان صاحب‌نام، نشان می‌دهد که چه‌قدر رامین راستاد با فخیم‌زاده سابقه همکاری دارند. خودش بارها اعلام کرده که یکی از بهترین مباهات سابقه بازیگری‌اش به همین اعتباری برمی‌گردد که از اعتماد مهدی فخیم‌زاده دارد. سریال «نفس» دیگر تجربه رامین راستاد در این ژانر (سیاسی) به شمار می‌رود که این بار جلوی دوربین جلیل سامان رفت. وی با اشاره به بازگشت مهدی فخیم‌زاده به تلویزیون افزود: وقتی نام مهدی فخیم‌زاده می‌آید و حالا که می‌شنوم قرار است ایشان برای تلویزیون کار کنند بسیار خوشحال می‌شوم. (چند روز پیش در یک‌ گفت‌وگوی تلویزیونی مهدی فخیم‌زاده به بازگشت و کاری جدید در تلویزیون اشاره کرده بود.)
افکارنیوزافکارنیوز1 ماه قبل
افکارنیوز، به گزارشپخش سریال «به رنگ خاک» به کارگردانی مشترک حسن لفافیان و محسن یوسفی و تهیه کنندگی سعید بشیری به تازگی به پایان رسیده است. با پایان سریال قرار است پشت صحنه این مجموعه تلویزیونی به مدت ۵۰ دقیقه امشب چهارشنبه ۲۰ آذر ماه از شبکه یک پخش شود. اخبار فرهنگ و هنر - این مجموعه ادای دین سازمان صدا و سیما به مردمان خونگرم جزایر جنوب کشور بود. به گفته سعید بشیری تهیه کننده این سریال، تنوع جغرافیایی جزایر خلیج فارس و تعدد بازیگران شناخته شده و محبوب، موسیقی جنوبی، پرداختن به اهمیت هویت تاریخی خلیج فارس از ویژگی‌های سریال «به رنگ خاک» بود. این تهیه کننده در ادامه اظهار کرد: از شاخصه‌های جذاب این سریال استفاده از جزایر لارک، هرمز و هنگام به عنوان لوکیشن اصلی سریال و همچنین معرفی این جزایر به عنوان مناطق بکر گردشگری در ایران بوده است.
تسنیمتسنیم1 ماه قبل
*** «وارش» در شبکه سهمجموعه نمایشی «وارش» به کارگردانی احمد کاوری و تهیه‌کنندگی محمودرضا تخشید از یک شنبه ۱۷ آذر ماه هر شب ساعت ۲۰:۴۵ روی آنتن شبکه سه سیما می‌رود. سریال «وارش» کاری از گروه فیلم و سریال شبکه سه سیما است که در ۳۴ قسمت به قلم جابر قاسمعلی نگارش شده است. فصل دوم این برنامه اسفندماه سال‌جاری با ۲ حوزه جدید، روی آنتن شبکه سه سیما می‌رود. عرفانی سرپرست اداره کل تولید و انتشارات معاونت فضای مجازی نیز در ادامه بیان کرد: تلویزیون مخاطب خودش را دارد ولی مصرف محتوا در فضای مجازی رشد قابل توجهی در سال‌های اخیر داشته است. ما در معاونت فضای مجازی قالب‌های محتوای متعددی داریم که می‌توانند رقابت خوبی با هم داشته باشند.

سکانس‌هایی از فیلم آن سفر کرده

تابناکتابناک1 ماه قبل
فیلم سینمایی «آن سفر کرده» به کارگردانی احمد نیک‌آذر و نویسندگی مجید قاری زاده محصول سال ۱۳۶۳ است. حجت به شهر مهاجرت کرده و در کارخانه‌ای مشغول کار است. حسین کسبیان، فردوس کاویانی، محمدتقی کهنمویی، سیاوش طهمورث و احمد عباسقلی در این فیلم مقابل دوربین کریم دوامی بازی کردند. فریدون شهبازیان موسیقی متن این فیلم را ساخت و سیاوش شاکری این اثر را تدوین کرد. سکانس‌هایی از این فیلم سینمایی را در تابناک تماشا می‌کنید.

رونمایی از جدیدترین تیزر فیلم سینمایی «معکوس»

مهرمهر1 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی فیلم، اکران نخستین تجربه کارگردانی پولاد کیمیایی با عنوان «معکوس» از هفته گذشته در سینماهای کشور آغاز و به تازگی جدیدترین تیزر این فیلم منتشر شده است. سازنده تیزر جدید فیلم سینمایی «معکوس» آرش وزیری‌تبار است. در این فیلم، بابک حمیدیان، شهرام حقیقت‌دوست، لیلا زارع، علیرضا کمالی، با حضور اکبر زنجان‌پور، پروانه معصومی و سیاوش طهمورث به ایفای نقش پرداخته‌اند. «معکوس» به تهیه‌کنندگی مسعود کیمیایی و سرمایه‌گذاری محمد خوشنام ساخته شده است و پخش آن را «فیلم آفرین» بر عهده دارد.
افکارنیوزافکارنیوز1 ماه قبل
افکارنیوز، به گزارشاکران نخستین تجربه کارگردانی پولاد کیمیایی با عنوان «معکوس» از هفته گذشته در سینماهای کشور آغاز و به تازگی جدیدترین تیزر این فیلم منتشر شده است. اخبار فرهنگ و هنر - سازنده تیزر جدید فیلم سینمایی «معکوس» آرش وزیری‌تبار است. در این فیلم، بابک حمیدیان، شهرام حقیقت‌دوست، لیلا زارع، علیرضا کمالی، با حضور اکبر زنجان‌پور، پروانه معصومی و سیاوش طهمورث به ایفای نقش پرداخته‌اند. «معکوس» به تهیه‌کنندگی مسعود کیمیایی و سرمایه‌گذاری محمد خوشنام ساخته شده است و پخش آن را «فیلم آفرین» بر عهده دارد.
تسنیمتسنیم2 ماه قبل
بی‌شک اگر قرار باشد ژانری در موسیقی ایران مورد حمایت قرار گیرد و از سوی رسانه‌ها به مردم معرفی شود، بهترینش همین موسیقی نواحی ایران است. موسیقی جنوب ایران نغمه‌ها و ریتم‌ها و سازهای بسیای دارد که می‌تواند هم موسیقی متن سریال و هم تیتراژ سریال را به بهترین شکل ممکن تامین کند. متاسفانه سازندگان سریال «به رنگ خاک» آنگونه که باید، از موسیقی جنوب ایران برای سریال‌شان بهره نگرفته‌اند. نه در موسیقی متن و نه در تیتراژ این سریال، نغمه‌های چندانی از موسیقی جنوب شنیده نمی‌شود. آهنگسازان بسیاری در ایران هستند که می‌توانند با بهره بردن از سازهای موسیقی جنوب، موسیقی متن چنین سریالی را بنویسند.
سینماپرسسینماپرس2 ماه قبل
سینماپرس: اکران فیلم سینمایی «معکوس» به کارگردانی پولاد کیمیایی، از ۶ آذرماه در سینماهای کشور آغاز می‌شود. به گزارش سینماپرس، پوستر اصلی فیلم سینمایی «معکوس» که نخستین تجربه کارگردانی پولاد کیمیایی است و در سی‌وهفتمین جشنواره فیلم فجر حضور داشت، در فاصله دو روز مانده تا اکران این فیلم رونمایی شد. این فیلم سینمایی از چهارشنبه ۶ آذرماه، در سینماهای کشور اکران می‌شود. «معکوس» داستانی متفاوت و اکشن درباره یک مسابقه اتومبیلرانی غیرقانونی دارد که برنده آن می‌تواند چیزهای زیادی را به دست بیاورد. «معکوس» به تهیه‌کنندگی مسعود کیمیایی و سرمایه‌گذاری محمد خوشنام ساخته شده است.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین2 ماه قبل
قرار بود فیلم سینمایی «معکوس» چهارشنبه ۲۹ آبان اکران شود، اما تا به این لحظه خبری از آن نیست. اعتمادآنلاین| فیلم سینمایی «معکوس» به کارگردانی پولاد کیمیایی قرار بود چهارشنبه ۲۹ آبان به سرگروهی آستارا به جای «مسخره باز» اکران شود؛ اما با گذشت چهار روز هنوز به سر در سینما‌ها نرسیده است. باید دید دلیل آن چیست و تصمیم شورای صنفی در این باره چه خواهد بود؟ در خلاصه داستان «معکوس» آمده: فرزندان دو دوست قدیمی قبل از انقلاب که یکی فعال سیاسی است و یکی مکانیک، وارد مسابقات زیرزمینی اتومبیلرانی می‌شوند. اولین نمایش «معکوس» در سی و هفتمین جشنواره ملی فیلم فجر بود. بابک حمیدیان، شهرام حقیقت دوست، لیلا زارع، اکبر زنجانپور، پروانه معصومی، علیرضا کمالی نژاد، اکبر معززی و سیاوش طهمورث بازیگران این فیلم سینمایی هستند.
سینماپرسسینماپرس2 ماه قبل
سینماپرس: قرار بود فیلم سینمایی «معکوس» به کارگردانی پولاد کیمیایی چهارشنبه ۲۹ آبان اکران شود، اما تا به این لحظه خبری از اکران آن نیست. به گزارش سینماپرس، فیلم سینمایی «معکوس» به کارگردانی پولاد کیمیایی قرار بود چهارشنبه ۲۹ آبان به سرگروهی آستارا به جای «مسخره باز» اکران شود؛ اما با گذشت چهار روز هنوز به سر در سینماها نرسیده است. اولین نمایش «معکوس» در سی و هفتمین جشنواره ملی فیلم فجر بود. بابک حمیدیان، شهرام حقیقت دوست، لیلا زارع، اکبر زنجانپور، پروانه معصومی، علیرضا کمالی نژاد، اکبر معززی و سیاوش طهمورث بازیگران این فیلم سینمایی هستند. دیگر عوامل این فیلم عبارتند از: تهیه‌کننده: مسعود کیمیایی، فیلمنامه‌نویس: پولاد کیمیایی، مدیر فیلمبرداری: تورج منصوری، چهره‌پرداز: محمدرضا قومی، طراح صحنه و لباس: بابک کریمی طاری، تدوین: مصطفی خرقه پوش و امیر ادیب پرور، صدابردار: پرویز آبنار، صداگذار: پرویز آبنار، موسیقی: بهزاد عبدی، جلوه‌های ویژه میدانی: ارشا اقدسی، جلوه‌های ویژه بصری: بهنام خاکسار، عکاس: علی نیک رفتار.
افکارنیوزافکارنیوز2 ماه قبل
افکارنیوز، به گزارشفیلم سینمایی «معکوس» به کارگردانی پولاد کیمیایی قرار بود چهارشنبه ۲۹ آبان به سرگروهی آستارا به جای «مسخره باز» اکران شود؛ اما با گذشت چهار روز هنوز به سر در سینما‌ها نرسیده است. باید دید دلیل آن چیست و تصمیم شورای صنفی در این باره چه خواهد بود؟ اخبار چهره‌ها - در خلاصه داستان «معکوس» آمده: فرزندان دو دوست قدیمی قبل از انقلاب که یکی فعال سیاسی است و یکی مکانیک، وارد مسابقات زیرزمینی اتومبیلرانی می‌شوند. اولین نمایش «معکوس» در سی و هفتمین جشنواره ملی فیلم فجر بود. بابک حمیدیان، شهرام حقیقت دوست، لیلا زارع، اکبر زنجانپور، پروانه معصومی، علیرضا کمالی نژاد، اکبر معززی و سیاوش طهمورث بازیگران این فیلم سینمایی هستند. دیگر عوامل این فیلم عبارتند از: تهیه‌کننده: مسعود کیمیایی، فیلمنامه‌نویس: پولاد کیمیایی، مدیر فیلمبرداری: تورج منصوری، چهره‌پرداز: محمدرضا قومی، طراح صحنه و لباس: بابک کریمی طاری، تدوین: مصطفی خرقه پوش و امیر ادیب پرور، صدابردار: پرویز آبنار، صداگذار: پرویز آبنار، موسیقی: بهزاد عبدی، جلوه‌های ویژه میدانی: ارشا اقدسی، جلوه‌های ویژه بصری: بهنام خاکسار، عکاس: علی نیک رفتار.

«به رنگ خاک» سریالی که برای اولین‌بار دردانه‌های خلیج‌فارس را نشان می‌دهد

5+
تسنیمتسنیم2 ماه قبل
همشهریهمشهری2 ماه قبل
به گزارش همشهری آنلاین به نقل از مهر سیاوش طهمورث بازیگر و کارگردان تئاتر درباره برنامه‌ریزی خود برای اجرای اثری جدید در مقام کارگردان گفت: قصد دارم در جدیدترین فعالیت خود در زمینه کارگردانی تئاتر، نمایش «مولانا» را روی صحنه ببرم. وی درباره زمان و مکان مدنظر خود برای اجرای نمایش «مولانا»، اظهار کرد: قصد دارم این نمایش را نیمه اول سال ۹۹ در تالار وحدت روی صحنه ببرم. طهمورث درباره نوع نگاهی که به مولانا در این اثر نمایشی دارد، توضیح داد: در این اثر قرار است مخاطب در ابتدا با مولانا آشنا شود و بعد از آن وارد برخورد مولانا با شمس تبریزی می‌شویم. وی با اشاره به اینکه نمایش «مولانا» دارای تعداد بازیگر بالایی است، بیان کرد: در اجرای این نمایش یک خواننده معتبر حضور خواهد داشت و یک آهنگساز شناخته شده نیز سمفونی این نمایش را خواهد ساخت. طهمورث در پایان سخنان خود یادآور شد: امسال روی «خسرو و شیرین» و «شیرین و فرهاد» ناصر خسرو نیز کار می‌کنم ولی در ابتدا قصد دارم نمایش «مولانا» را روی صحنه ببرم و بعد از آن کار روی «خسرو و شیرین» و «شیرین و فرهاد» را به اجرا برسانم.
همشهریهمشهری2 ماه قبل
به گزارش همشهری آنلاین به نقل از مهر، سیاوش طهمورث بازیگر و کارگردان تئاتر درباره اجرای اثری جدید در مقام کارگردان، گفت: می‌خواهم تجربه جدیدی در کارگردانی تئاتر، با نمایش «مولانا» به اجرا درآورم. ۱۷ سال پیش طرحی را بر اساس زندگی مولانا مدنظر داشتم که به سرانجام نرسید و حالا قصد دارم این اثر را روی صحنه ببرم. وی درباره زمان و مکان مدنظر خود برای اجرای نمایش «مولانا»، اظهار کرد: قصد دارم این نمایش را نیمه اول سال ۹۹ در تالار وحدت روی صحنه ببرم. طهمورث درباره نوع نگاهی که به مولانا در این اثر نمایشی دارد، توضیح داد: در این اثر قرار است مخاطب در ابتدا با مولانا آشنا شود و بعد از آن به برخورد مولانا با شمس تبریزی وارد شود. وی با اشاره به اینکه نمایش «مولانا» پربازیگر است، بیان کرد: در اجرای این نمایش یک خواننده شناخته شده و یک آهنگساز معتبر حضور خواهند داشت.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین2 ماه قبل
سیاوش طهمورث، کارگردان و بازیگر باسابقه تئاتر، سینما و تلویزیون قصد دارد نیمه اول سال ۹۹ نمایش «مولانا» را در تالار وحدت روی صحنه ببرد. اعتمادآنلاین| سیاوش طهمورث، بازیگر و کارگردان تئاتر درباره برنامه‌ریزی خود برای اجرای اثری جدید در مقام کارگردان، گفت: قصد دارم در جدیدترین فعالیت خود در زمینه کارگردانی تئاتر، نمایش «مولانا» را روی صحنه ببرم. او درباره زمان و مکان مدنظر خود برای اجرای نمایش «مولانا»، اعلام کرد: قصد دارم این نمایش را نیمه اول سال ۹۹ در تالار وحدت روی صحنه ببرم. طهمورث درباره نوع نگاهی که به مولانا در این اثر نمایشی دارد، توضیح داد: در این اثر قرار است مخاطب در ابتدا با مولانا آشنا شود و بعد از آن وارد برخورد مولانا با شمس تبریزی می‌شویم. او با اشاره به اینکه نمایش «مولانا» دارای تعداد بازیگر بالایی است، بیان کرد: در اجرای این نمایش یک خواننده معتبر حضور خواهد داشت و یک آهنگساز شناخته‌شده نیز سمفونی این نمایش را خواهد ساخت.
قدس آنلاینقدس آنلاین2 ماه قبل
سیاوش طهمورث کارگردان و بازیگر باسابقه تئاتر، سینما و تلویزیون قصد دارد در نیمه اول سال ۹۹ نمایش «مولانا» را در تالار وحدت روی صحنه ببرد. به گزارش قدس آنلاین، سیاوش طهمورث بازیگر و کارگردان تئاتر درباره برنامه‌ریزی خود برای اجرای اثری جدید در مقام کارگردان گفت: قصد دارم در جدیدترین فعالیت خود در زمینه کارگردانی تئاتر، نمایش «مولانا» را روی صحنه ببرم. وی درباره زمان و مکان مدنظر خود برای اجرای نمایش «مولانا»، اظهار کرد: قصد دارم این نمایش را نیمه اول سال ۹۹ در تالار وحدت روی صحنه ببرم. طهمورث درباره نوع نگاهی که به مولانا در این اثر نمایشی دارد، توضیح داد: در این اثر قرار است مخاطب در ابتدا با مولانا آشنا شود و بعد از آن وارد برخورد مولانا با شمس تبریزی می‌شویم. وی با اشاره به اینکه نمایش «مولانا» دارای تعداد بازیگر بالایی است، بیان کرد: در اجرای این نمایش یک خواننده معتبر حضور خواهد داشت و یک آهنگساز شناخته شده نیز سمفونی این نمایش را خواهد ساخت.
مهرمهر2 ماه قبل
سیاوش طهمورث بازیگر و کارگردان تئاتر درباره برنامه‌ریزی خود برای اجرای اثری جدید در مقام کارگردان، به خبرنگار مهر گفت: قصد دارم در جدیدترین فعالیت خود در زمینه کارگردانی تئاتر، نمایش «مولانا» را روی صحنه ببرم. وی درباره زمان و مکان مدنظر خود برای اجرای نمایش «مولانا»، اظهار کرد: قصد دارم این نمایش را نیمه اول سال ۹۹ در تالار وحدت روی صحنه ببرم. طهمورث درباره نوع نگاهی که به مولانا در این اثر نمایشی دارد، توضیح داد: در این اثر قرار است مخاطب در ابتدا با مولانا آشنا شود و بعد از آن وارد برخورد مولانا با شمس تبریزی می‌شویم. این هنرمند تئاتر درباره وضعیت نگارش نمایشنامه «مولانا»، افزود: طرح این اثر را با ۲ مولانا شناس و یک دکترای ادبیات فارسی در میان گذاشته‌ام و کار نگارش متن در دست انجام است. وی با اشاره به اینکه نمایش «مولانا» دارای تعداد بازیگر بالایی است، بیان کرد: در اجرای این نمایش یک خواننده معتبر حضور خواهد داشت و یک آهنگساز شناخته شده نیز سمفونی این نمایش را خواهد ساخت.
برترین‌هابرترین‌ها2 ماه قبل
سیاوش طهمورث کارگردان و بازیگر باسابقه تئاتر، سینما و تلویزیون قصد دارد در نیمه اول سال ۹۹ نمایش «مولانا» را در تالار وحدت روی صحنه ببرد. خبرگزاری مهر: سیاوش طهمورث بازیگر و کارگردان تئاتر درباره برنامه‌ریزی خود برای اجرای اثری جدید در مقام کارگردان، گفت: قصد دارم در جدیدترین فعالیت خود در زمینه کارگردانی تئاتر، نمایش «مولانا» را روی صحنه ببرم. وی درباره زمان و مکان مدنظر خود برای اجرای نمایش «مولانا»، اظهار کرد: قصد دارم این نمایش را نیمه اول سال ۹۹ در تالار وحدت روی صحنه ببرم. طهمورث درباره نوع نگاهی که به مولانا در این اثر نمایشی دارد، توضیح داد: در این اثر قرار است مخاطب در ابتدا با مولانا آشنا شود و بعد از آن وارد برخورد مولانا با شمس تبریزی می‌شویم. وی با اشاره به اینکه نمایش «مولانا» دارای تعداد بازیگر بالایی است، بیان کرد: در اجرای این نمایش یک خواننده معتبر حضور خواهد داشت و یک آهنگساز شناخته شده نیز سمفونی این نمایش را خواهد ساخت.
دنیای اقتصاددنیای اقتصاد2 ماه قبل
در این فیلم، بابک حمیدیان، شهرام حقیقت‌دوست، لیلا زارع، علیرضا کمالی، اکبر زنجان‌پور، پروانه معصومی و سیاوش طهمورث به ایفای نقش پرداخته‌اند. «معکوس» داستانی متفاوت و اکشن درباره یک مسابقه اتومبیل‌رانی غیرقانونی دارد که برنده‌ آن می‌تواند چیزهای زیادی به دست بیاورد. این فیلم به تهیه‌کنندگی مسعود کیمیایی و سرمایه‌گذاری محمد خوشنام ساخته شده است و پخش آن را فیلم آفرین بر عهده دارد.
افکارنیوزافکارنیوز2 ماه قبل
افکارنیوز، به گزارشاز تیزر فیلم سینمایی «معکوس» به کارگردانی پولاد کیمیایی و تهیه‌کنندگی مسعود کیمیایی رونمایی شد. اخبار چهره‌ها - «معکوس» نخستین تجربه کارگردانی پولاد کیمیایی است که در سی‌وهفتمین جشنواره فیلم فجر حضور داشت و قرار است از اواخر آبان‌ماه در سینماهای کشور اکران شود. در این فیلم، بابک حمیدیان، شهرام حقیقت‌دوست، لیلا زارع، علیرضا کمالی، اکبر زنجان‌پور، پروانه معصومی و سیاوش طهمورث به ایفای نقش پرداخته‌اند. «معکوس» داستانی متفاوت و اکشن درباره یک مسابقه اتومبیل‌رانی غیرقانونی دارد که برنده‌ آن می‌تواند چیزهای زیادی را به دست بیاورد. این فیلم به تهیه‌کنندگی مسعود کیمیایی و سرمایه‌گذاری محمد خوشنام ساخته شده است و پخش آن را فیلم آفرین بر عهده دارد.

تیزر فیلم «پولاد کیمیایی» رونمایی شد/سینماها در آستانه یک فیلم «معکوس»

میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین2 ماه قبل
به گزارش خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان، تیزر فیلم سینمایی «معکوس» به کارگردانی پولاد کیمیایی و تهیه‌کنندگی مسعود کیمیایی رونمایی شد. فیلم سینمایی «معکوس» نخستین تجربه کارگردانی «پولاد کیمیایی» نخستین بار در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر آماده رونمایی شد و در همان با نقدهای بسیار متفاوتی روبرو شد، این فیلم هیچ جایزه‌ای را دریافت نکرد اما همچنان به امید اکران راهی سال جدید شد. بیشتر بخوانید: برای مطالعه اخبار بیشتر پیرامون فیلم «معکوس» اینجا کلیک کنید. «معکوس» نخستین تجربه کارگردانی پولاد کیمیایی است که در سی‌وهفتمین جشنواره فیلم فجر حضور داشت و قرار است از اواخر آبان‌ماه در سینما‌های کشور اکران شود. «پولاد کیمیایی» بازیگر سینما و تلویزیون نخستین تجربه کارگردانی خود را پشت سر می‌گذارد.
سینماپرسسینماپرس2 ماه قبل
سینماپرس: از تیزر فیلم سینمایی «معکوس» به کارگردانی پولاد کیمیایی رونمایی شد. به گزارش سینماپرس، از تیزر فیلم سینمایی «معکوس» به کارگردانی پولاد کیمیایی و تهیه‌کنندگی مسعود کیمیایی رونمایی شد. فایل آن‌را از اینجا دانلود کنید: «معکوس» نخستین تجربه کارگردانی پولاد کیمیایی است که در سی‌وهفتمین جشنواره فیلم فجر حضور داشت و قرار است از اواخر آبان‌ماه در سینماهای کشور اکران شود. «معکوس» داستانی متفاوت و اکشن درباره یک مسابقه اتومبیل‌رانی غیرقانونی دارد که برنده‌ آن می‌تواند چیزهای زیادی را به دست بیاورد. این فیلم به تهیه‌کنندگی مسعود کیمیایی و سرمایه‌گذاری محمد خوشنام ساخته شده است و پخش آن را فیلم آفرین بر عهده دارد.

رونمایی از تیزر «معکوس»

مهرمهر2 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی پروژه، از تیزر فیلم سینمایی «معکوس» به کارگردانی پولاد کیمیایی و تهیه‌کنندگی مسعود کیمیایی رونمایی شد. «معکوس» نخستین تجربه کارگردانی پولاد کیمیایی است که در سی‌وهفتمین جشنواره فیلم فجر حضور داشت و قرار است از اواخر آبان‌ماه در سینماهای کشور اکران شود. نخستین تیزر این فیلم را آرش وزیری‌تبار ساخته است. «معکوس» داستانی متفاوت و اکشن درباره یک مسابقه اتومبیل‌رانی غیرقانونی دارد که برنده‌ آن می‌تواند چیزهای زیادی را به دست بیاورد. این فیلم به تهیه‌کنندگی مسعود کیمیایی و سرمایه‌گذاری محمد خوشنام ساخته شده است و پخش آن را فیلم آفرین بر عهده دارد.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین2 ماه قبل
«حیایی» قاتل و «حقیقت دوست» وحشی فیلم جدید حمید نعمت‌الله/دو پروژه مهم سینمایی را از دست دادمبازیگر فیلم «قاتل و وحشی» گفت: برخی می‌گویند فیلم قاتل وحشی در صورتی که اینطور نیست، این فیلم به این دلیل قاتل و وحشی نامگذاری شده که هر کدام از این اسامی دو شخصیت اصلی فیلم نعمت الله را بازی می‌کنند. وی درباره نامگذاری این فیلم سینمایی تاکید کرد: برخی می‌گویند فیلم «قاتل وحشی» در صورتی که اینطور نیست، این فیلم به این دلیل «قاتل و وحشی» نامگذاری شده که هر کدام از این اسامی دو شخصیت اصلی فیلم نعمت الله را بازی می‌کنند. بازیگر فیلم «گاو» با اشاره به عدم حضورش در فیلم داریوش مهرجویی اضافه کرد: در ابتدا قرار بود من در فیلم «لامینور» بازی کنم، مدت آفیش من در فیلم قاتل و وحشی ۱۰ روز بود اما این مدت زمان طول کشید و من به فیلم مهرجویی نرسیدم. بیشتر بخوانید: آخرین گفت‌وگوی محمدرضا هنرمند پیرامون سینما را اینجا بخوانید. وی به میزان خرید کتاب از سوی خانواده‌ها اشاره و تاکید کرد: با تغییر وضعیت معیشتی مردم و کاهش میل جامعه به کتاب کتاب خوانی روز به روز شاهد کم رنگ شدن جایگاه کتاب در جامعه هستیم، همین امر سبب شده تا فضای مجازی جای این خلع را پر کند.
وانانیوزوانانیوز2 ماه قبل
فیلم سینمایی «معکوس» به کارگردانی پولاد کیمیایی و تهیه‌کنندگی مسعود کیمیایی از اواخر آبان روی پرده سینماهای کشور می‌رود. به گزارش وانانیوز، «معکوس» به عنوان نخستین تجربه کارگردانی پولاد کیمیایی در سی‌وهفتمین جشنواره فیلم فجر حضور داشت و طبق برنامه‌ریزی‌ها از اواخر آبان‌ در سینماهای کشور اکران می‌شود. در این فیلم بابک حمیدیان، شهرام حقیقت‌دوست، لیلا زارع، علیرضا کمالی، اکبر زنجان‌پور، پروانه معصومی، علیرضا کمالی نژاد و سیاوش طهمورث به ایفای نقش پرداخته‌اند. «معکوس» داستانی متفاوت و اکشن درباره یک مسابقه اتومبیل‌رانی غیرقانونی دارد که برنده‌ آن می‌تواند چیزهای زیادی را به دست بیاورد. این فیلم به تهیه‌کنندگی مسعود کیمیایی و سرمایه‌گذاری محمد خوشنام ساخته شده است و پخش آن را «فیلم آفرین» بر عهده دارد.
دنیای اقتصاددنیای اقتصاد2 ماه قبل
شاید همین وضعیت نامطلوب مدیران این رسانه را در وضعیت آماده‌باش قرار داده تا آستین‌هایشان را بالا بزنند و برای عبور از بحران برنامه‌ریزی کنند و براساس خبرهای منتشرشده مهم‌ترین تاکتیکشان در این موقعیت تولید سریال‌های پرماجرا بوده است. شبکه ۱سریال «به رنگ خاک» به کارگردانی حسن لفافیان از روز گذشته از شبکه اول سیما آغاز شد. این سریال هر شب ساعت ۲۲:۱۵ از شبکه یک سیما پخش می‌شود. شبکه ۲ «حکایت‌های کمال» در ۳۱ قسمت به کارگردانی قدرت‌الله صلح میرزایی و تهیه‌کنندگی محسن شایانفر از امروز شنبه از شبکه دوم سیما آغاز می‌شود. «لیسانسه‌ها» پیش از این در دو فصل به تولید رسید و از شبکه سه سیما پخش شد و فصل سوم آن با نام «فوق لیسانسه‌ها» آماده پخش است.
برنابرنا3 ماه قبل
سریال‌های جدید تلویزیون در آستانه آغاز ماه ربیع معرفی شدند. به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا؛ سریال‌های «به رنگ خاک»، «حکایت‌های کمال»، «گیله وا» و «فوق لیسانسه‌ها» پس از پایان ماه صفر روی آنتن می‌روند. «حکایت‌های کمال» در ۳۱ قسمت به کارگردانی قدرت الله صلح میرزایی و تهیه کنندگی محسن شایانفر از شنبه ۱۱ آبان از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۲۱:۳۰ روی آنتن شبکه دو سیما می‌رود. شبکه سه سیما نمایش دو سریال «گیله وا» و «فوق لیسانسه‌ها» را بعد از اتمام سریال «ستایش»، برای مخاطبان در نظر گرفته است. از بازیگران اصلی این مینی سریال می‌توان به حمیدرضا پگاه، ستاره اسکندری، امیرحسین صدیق، مهدی زمین پرداز، امیر حسین‌هاشمی، مهران رجبی و پریا مردانیان اشاره کرد.
ایلناایلنا3 ماه قبل
شبکه‌های مختلف سیما، با آغاز ماه ربیع الاول سریال‌های جدید خود را روی آنتن می‌برند. به گزارش ایلنا، شبکه‌های سیما برای فصل پاییز سریال‌های مختلفی را در نظر گرفته‌اند؛ در همین راستا، بعد از ماه محرم و صفر، پخش سریال‌های «به رنگ خاک»، «حکایت‌های کمال»، «گیله وا» و «فوق لیسانسه‌ها» پخش می‌شوند. «به رنگ خاک» سریال «به رنگ خاک» به کارگردانی حسن لفافیان و تهیه‌کنندگی سعید بشیری یکی از سریال‌های جدید است که از جمعه ۱۰ آبان ساعت ۲۲:۱۵ هر شب از شبکه یک سیما پخش می‌شود. «گیله وا» شبکه سه سیما نمایش دو سریال «گیله وا» و «فوق لیسانسه‌ها» را بعد از اتمام سریال «ستایش»، برای مخاطبان در نظر گرفته است. این مینی سریال از پنجشنبه ۹ آبان ساعت ۲۰:۴۵ روی آنتن شبکه سه سیما می‌رود.
فردا نیوزفردا نیوز3 ماه قبل
«به رنگ خاک» سریال «به رنگ خاک» یکی از سریال‌های جدید است که دهم آبان ماه از شبکه اول سیما پخش می‌شود. پخش این سریال از دهم آبان ماه در شبکه یک سیما آغاز می‌شود. «حکایت‌های کمال» سریال «حکایت‌های کمال» به کارگردانی قدرت الله صلح میرزایی و تهیه کنندگی محسن شایانفر از ۱۱ آبان ماه جاری هر شب ساعت ۲۱:۳۰ روی آنتن شبکه دوم سیما می‌رود. گفتنی است «لیسانسه‌ها» به نویسندگی سروش صحت و ایمان صفایی و کارگردانی سروش صحت در دو فصل به تولید رسید و از شبکه سه سیما پخش شد. فصل سوم آن با نام «فوق لیسانسه‌ها» برای تولید در این شبکه تصویب و اواخر فروردین ماه کلید خورد تا برای پخش از شبکه سه سیما آماده شود.
ایسناایسنا3 ماه قبل
سریال «به رنگ خاک» با موضوع مرزبانان مرزهای دریایی، از دهم آبان در شبکه اول سیما به روی آنتن خواهد رفت. به گزارش ایسنا به نقل از روابط‌عمومی مجموعه، تصویربرداری «به رنگ خاک» از بهمن ماه سال ۹۶ از جزیره هنگام آغاز و اسفند سال ۹۷ در روستای «لافت» در جزیره قشم به پایان رسید. تهیه کننده به رنگ شب در ادامه افزود: تا حد زیادی برای مخاطبان آثار نمایشی به نقطه اشباع رسیده و دیدن مکرر فضاهای به اصطلاح آپارتمانی یا شهری است. مناطقی که هر کدامشان دارای جذابیت‌های طبیعی، آئین‌ها و فرهنگ و رسومی است که برای گردشگران می‌تواند بسیار جذاب باشد. یکی از ویژگی‌های این سریال ۳۵ قسمتی بازخوانی روابط انسانی و فعالیت‌های اجتماعی ساکنان جزیره‌های خلیج فارس در کنار روایت داستان اصلی این مجموعه است.

به انتهای لیست رسیدید