سید جلال ملکی

سید جلال ملکی

ایسناایسنا2 روز قبل
مردی میانسال پس از وقوع حریق در خانه‌اش خود را از پنجره طبقه سوم به بیرون پرتاب کرد. سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی‌شهرداری تهران با بیان اینکه گروهی دیگر از آتش‌نشانان نیز همزمان برای اطفای حریق وارد عمل شدند، گفت: کانون حریق اتاق خواب واحدی مسکونی در طبقه سوم ساختمان بود که آتش‌نشانان بلافاصله اقدام به مهار و اطفای حریق آن کرده و از گسترش آتش در دیگر فضاها و واحدهای این ساختمان جلوگیری کردند. ملکی در مورد علت وقوع این حادثه نیز گفت: براساس شواهد موجود گویا داخل اتاق خواب لوازم اشتعال‌زایی که از آن برای جشن تولد و مراسم‌های شادی استفاده می‌شود، قرار داشته و همزمان مرد میانسال در حال کار با دستگاه فرز بوده که جرقه‌های ناشی از آن روی لوازم اشتعال‌زا افتاده و سبب وقوع حریق شده است. به گفته سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران، آتش نشانان پس از ایمن‌سازی محل دقایقی پیش به عملیات خود خاتمه دادند. انتهای پیام
تسنیمتسنیم4 روز قبل
سید جلال ملکی در گفت‌وگو با خبرنگار حوادث باشگاه خبرنگاران پویا با اشاره به اعزام ۱۵۰ آتش‌نشانان تهرانی به مرزهای چهارگانه و کشور عراق، در این رابطه اظهار کرد: ۴۴ آتش‌نشان در شهر کربلا، ۲۲ آتش‌نشان در شهر نجف و ۱۱ آتش‌نشان در شهر کوفه حضور دارند. سخنگوی آتش‌نشانی تهران افزود: سایر آتش‌نشانان تهرانی نیز در مرزهای چهارگانه مستقر شده‌اند. وی تصریح کرد: آتش‌نشانان اعزام شده به شهرهای کربلا، نجف و کوفه فقط در محل استقرار پرسنل شهرداری تهران حضور دارند و محدوده ایمنی خود را رصد می‌کنند البته انجام امور عملیاتی به این آتش‌نشانان محول نشده است. سخنگوی آتش‌نشانی تهران خاطرنشان کرد: آتش‌نشانان تهرانی مستقر در مرزهای چهارگانه در صورت بروز حوادث احتمالی، کارهای امدادی را انجام می‌دهند همچنین به بازدید از مواکب و رصد ایمنی محدوده‌های مدنظر می‌پردازند. به گفته ملکی، حضور آتش‌نشانان تهرانی تا چند روز پس از اربعین حسینی (ع) در مرزهای چهارگانه ادامه خواهد یافت.

سقوط جرثقیل بر روی تاکسی و عابر پیاده در بزرگراه محلاتی تهران/فعلا سه نفر فوت شدند

7+
نامه‌نیورنامه‌نیور1 هفته قبل

تهران| ۲ کشته و ۴ زخمی بر اثر سقوط جرثقیل روی تاکسی و عابران پیاده + تصاویر

6+
تسنیمتسنیم1 هفته قبل
رکنارکنا1 هفته قبل
به گزارش رکنا، رییس مرکز اورژانس تهران گفت: ساعت ۱۲:۱۸ امروز این حادثه در بزرگراه شهید محلاتی تقاطع بسیج به سامانه ۱۱۵ اعلام و بلافاصله تکنسین‌های اورژانس به محل حادثه اعزام شدند. پیمان صابریان افزود: تکنسین‌های اورژانس در محل حادثه مشغول مداوای مصدومان هستند. همچنین سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران گفت: در حال حاضر آتش نشانان در محل حادثه مشغول نجات و ایمن سازی محل هستند. سید جلال ملکی افزود: بر اثر شدت این حادثه چند نفر در شرایط وخیمی قرار دارند. به گفته وی، جزئیات این حادثه پس از پایان عملیات اطلاع رسانی می‌شود. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
انتخابانتخاب1 هفته قبل
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از سقوط یک دستگاه جرثقیل سنگین در اتوبان بسیج خبر داد. سید جلال ملکی درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: ساعت ۱۲ و ۱۹ دقیقه امروز یک مورد حادثه سقوط جرثقیل به سامانه ۱۲۵ آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران اطلاع داده شد. وی با بیان اینکه بلافاصله نیروهای امدادی به محل حادثه واقع در اتوبان بسیج، انتهای محلاتی اعزام شدند، گفت: تاکنون جزئیات بیشتری از تعداد مصدومان یا کشته شدگان احتمالی این حادثه مشخص نیست. گفتنی‌ است که روابط عمومی اورژانس تهران نیز اعلام کرده که نیرو‌های امدادی اورژانس نیز به محل حادثه اعزام شده‌اند. اخبار تکمیلی متعاقبا اعلام خواهد شد.
تسنیمتسنیم1 هفته قبل
سید جلال ملکی در گفت‌وگو با خبرنگار حوادث باشگاه خبرنگاران پویا با اعلام خبر تصادف چندین دستگاه خودرو در غرب پایتخت درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: ۲۱ دقیقه از بامداد امروز گذشته بود که حادثه تصادف بین چند دستگاه خودرو در مسیر شرق به غرب بزرگراه شهید همدانی، نرسیده به خروجی بزرگراه شهید لشگری به سامانه ۱۲۵ اعلام شد که به سرعت آتش‌نشانان دو ایستگاه آتش‌نشانی به محل حادثه اعزام شدند. سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تهران ادامه داد: در محل حادثه مشاهده شد چهار دستگاه خودرو شامل دو دستگاه خودروی پژو ۴۰۵، یک دستگاه خودرو M. V. M و یک دستگاه خودروی لیفان به شدت با هم برخورد کرده‌اند. به گفته ملکی، در این حادثه پنج نفر شامل سه آقا و دو خانم مصدوم شده و تحویل عوامل اورژانس شدند. سخنگوی آتش‌نشانی تهران افزود: در نهایت محل حادثه تحویل عوامل پلیس راهور شد و عملیات در ساعت ۱:۴۶ به پایان رسید. وی از رانندگان خواست همواره با سرعت مطمئنه رانندگی کرده و فاصله ایمنی خودرو را با خودروهای مقابل و جانبی رعایت کنند.
عصر ایرانعصر ایران1 هفته قبل
۵ دستگاه خودرو سواری در شرق تهران با یکدیگر برخورد کردند که در این تصادف ۳ مرد و ۲ زن از سرنشینان این خودروها مصدوم شدند. سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران روز جمعه به خبرنگار ایرنا گفت: ساعت ۲۱ دقیقه بامداد این حادثه در مسیر شرق به غرب بزرگراه شهید همدانی نرسیده به خروجی بزرگراه شهید لشکری به سامانه ۱۲۵ اعلام که بلافاصله ماموران ۲ ایستگاه آتش نشانی به محل حادثه اعزام شدند. سید جلال ملکی می‌افزاید: در این حادثه ۴ خودرو سواری شامل ۲ پژو ۴۰۵ و همچنین ام وی ام و لیفان بدلایل نامشخص با یکدیگر برخورد کردند. وی به رانندگان توصیه کرد در ساعات پایانی شب به هنگام رانندگی در بزرگراه‌ها با سرعت مطمئنه حرکت کرده و فاصله خود را با خودرو جلویی رعایت کنند. همچنین در تصادف زنجیره‌ای حوالی ساعت یک بامداد امروز در بزرگراه شهید باکری تهران نیز ۲ نفر مصدوم شدند.
ایسناایسنا1 هفته قبل
به گزارش ایسنا، اداره اخبار اجتماعی امروز (۱۰ مهر ماه) ۵۵ خبر روی خروجی خود منتشر کرده که برخی از مهمترین آن‌ها در ادامه آمده است. کاهش ۶۸ میلیاردی درآمد شهرداری با طرح ترافیک جدیدمحسن پور سیدآقایی - معاون حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران - در واکنش به برخی شائبات مبنی بر درآمد میلیاردی شهرداری از محل عوارض طرح‌های ترافیکی گفت: برخی درصدد القای کلیدواژه «پولی کردن» هستند. کاهش ساعت کاری معلولان شاغل و کارمندان دارای معلول در خانوادهقانون ۳۴ ماده‌ای حمایت از حقوق معلولان، قانونی جامع است که بعد از حدود ۱۳ سال مورد بازنگری قرار گرفت و در سال ۹۶ به تصویب رسید. قوانین حوزه ایمنی باید شفاف شوندسید جلال ملکی - سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران - بر ضرورت شفاف شدن قوانین در حوزه ایمنی تاکید کرد. وی افزود: امروز تصادفات رانندگی به یکی از معضلات جدی در سطح جهان بدل شده است.
عصر ایرانعصر ایران1 هفته قبل
تصادف ۳ دستگاه خودرو سواری در حوالی میدان رسالت موجب مرگ ۲ نفر شد. سید جلال ملکی افزود: در این حادثه یک دستگاه خودرو ۲۰۶ با چهار سرنشین بدلایل نامشخص با ۲ دستگاه خودرو پرشیا و ۴۰۵ برخورد کرده بود. وی ادامه داد: بدلیل شکسته شدن گاردریل‌های میانی مسیر، خودرو ۲۰۶ از لاین مخالف با ۲ خودرو برخورد کرده بود. ملکی خاطرنشان کرد: آتش نشانان پیکر یک نفر محبوس شده در داخل خودرو را با برش قطعات، خارج کردند. میدان رسالت در شرق پایتخت واقع شده است.
افکارنیوزافکارنیوز1 هفته قبل
افکارنیوز، به گزارشسید جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران گفت: ساعت ۱:۰۸ بامداد امروز حادثه تصادف در مسیر غرب به شرق خیابان رسالت، بعد از میدان رسالت به سامانه ۱۲۵ سازمان سازمان آتش نشانی شهر تهران اعلام شد که ۲ ایستگاه به محل اعزام شد. اخبار اجتماعی- وی گفت: در محل مشاهده شد یک دستگاه خودرو پژو ۲۰۶ با ۴ سرنشین با یک دستگاه پرشیا و یک خودروی ۴۰۵ برخورد کرده است. سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران بیان کرد: با توجه به شکسته شدن گاردریل‌های وسط خیابان این احتمال وجود دارد که پژو ۲۰۶ از لاین مقابل منحرف و وارد لاین مقابل شده است. ملکی گفت: قبل از رسیدن آتش نشان‌ها سه نفر از داخل خودرو خارج شده بودند و فقط یک نفر در داخل خودرو باقی مانده بود که آتش نشان‌ها با برش دادن قطعات خودرو فرد را بیرون آوردند که به تایید عوامل اورژانس این فرد فوت کرده بود. وی افزود: یک فرد دیگر هم در کنار خیابان دراز کشیده بود که این فرد نیز فوت کرده بود و دو نفر هم به دلیل شدت مصدومیت تحویل عوامل اورژانس داده شدند.
ایسناایسنا1 هفته قبل
سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران بر ضرورت شفاف شدن قوانین در حوزه ایمنی تاکید کرد. وی با بیان اینکه در حوزه تجهیزات آتش نشانی و حوزه نرم افزاری وضعیت قابل قبولی داریم، گفت: نیروهای آتش نشانی در قالب استادیار برای آموزش به دیگر کشورها اعزام می‌شوند. این قدرت در برخی از کشورها به اندازه‌ای است که از مدیرعامل آتش نشانی برای تعیین مصوبات قوانین ایمنی در مجلس و شورای شهر مشاوره می‌گیرند. وی با اشاره به مشکلات در شفافیت و اجرای قوانین در حوزه ایمنی اظهار کرد: قوانین شفاف و بازدارنده می‌تواند در خصوص امنیت مکان‌ها بسیار موثر باشد. برای مثال قوانین حوزه راهنمایی و رانندگی بسیار شفاف است اما در حوزه ایمنی هنوز قوانین شفاف و الزام آور کامل نشده است.
انتخابانتخاب2 هفته قبل
تصادف مینی‌بوس با یک اصله درخت تنومند در خیابان استخر تهران موجب مصدومیت ۱۰ نفر از سرنشینان آن شد. به گزارش ایرنا این حادثه شب گذشته رخ داد. سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران روز دوشنبه درباره جزییات این حادثه به خبرنگار ایرنا گفت: محل دقیق این حادثه تهرانپارس، خیابان استخر، نبش کوچه بوستان ۱۲ بود که مینی بوس پس از انحراف از خیابان به درخت برخورد کرده است. به گفته وی ۲ مصدوم دیگر نیز در محل به‌صورت سرپایی درمان شدند. رییس مرکز اورژانس تهران نیز در این باره به خبرنگار ایرنا اعلام کرد که ۱۰ مصدوم این حادثه توسط تکنسین‌های اورژانس به بیمارستان شهدای تجریش منتقل شدند.
الفالف2 هفته قبل
گروه حوادث الف، ۸ مهر ۱۳۹۸، ۰۲:۰۰ ۳۹۸۰۷۰۸۰۰۴سید جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران در گفت و گو با باشگاه خبرنگاران جوان، اظهار کرد: ساعت ۱۹:۴۵امشب حادثه تصادف در تهرانپارس، خیابان استخر، نبش کوچه بوستان ۱۲به سامانه ۱۲۵سازمان آتش نشانی شهر تهران اعلام شد که یک ایستگاه به محل اعزام شد. وی گفت: در محل مشاهده شد که یک دستگاه مینی بوس با ۱۳سرنشین به دلیل نامشخصی از مسیر حرکت منحرف شده و پس از برخورد با جدول‌های کنار خیابان با یک اصله درخت تنومند برخورد کرده است. ملکی بیان کرد: سمت راست اتوبوس خسارت زیادی دیده بود. وی گفت: در این حادثه ده نفر از مسافران مینی بوس شامل ۸زن و ۲مرد دچار مصدومیت شدند که تحویل عوامل اورژانس داده شدند.
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز2 هفته قبل
وی با اشاره به آتش‌سوزی خودرو در پی این حادثه، گفت: خوشبختانه هر سه نفر در لحظات اولیه از خودرو خارج اما دچار مصدومیت شده بودند. ملکی تصریح کرد: آتش‌نشانان به سرعت خودروی شعله‌ور را خاموش کردند و مصدومان را تحویل عوامل اورژانس دادند؛ یکی از مصدومان حال وخیمی داشت و تقریبا دست وی از ناحیه مچ قطع شده بود. سخنگوی آتش‌نشانی تهران افزود: محل حادثه برای بررسی علت تحویل عوامل پلیس راهور شد و در ساعت ۱:۳۵ بامداد عملیات پایان یافت. وی متذکر شد: باز هم ازدحام جمعیت بسیار زیادی را در محل حادثه شاهد بودیم که برخی از این افراد با این ازدحام، مانع کار نیروهای امدادی می‌شدند. ملکی، بهترین کمک کردن به نیروهای امدادی را اطلاع‌رسانی به موقع یک حادثه دانست و خاطرنشان کرد: کمک‌رسانی به مصدومان یک حادثه در صورت عدم تخصص و وجود تجهیزات لازم، می‌تواند منجر به آسیب رسیدن بیشتر به مصدومان شود.
رکنارکنا2 هفته قبل
به گزارش رکنا، سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران روز شنبه گفت: ساعت ۵۹ دقیقه بامداد حادثه تصادف در مسیر شمال به جنوب بزرگراه امام علی (ع) بعد از خیابان دماوند به سامانه ۱۲۵ اعلام و بلافاصله ماموران ۲ ایستگاه آتش نشانی به محل حادثه اعزام شدند. سید جلال ملکی افزود: یک دستگاه خودرو پژو ۲۰۶ با ۳ سرنشین مرد جوان حدود ۲۵ ساله به هنگام حرکت و بدلایل نامشخص از مسیر اصلی منحرف و پس از برخورد با دیواره کناری بزرگراه بدلیل شدت برخورد دچار آتش سوزی شد. وی ادامه داد: آتش کاملا خودرو را در بر گرفته بود اما ۳ سرنشین این خودرو موفق شده بودند خودشان را از داخل خودرو خارج کنند. ملکی خاطرنشان کرد: این ۳ سرنشین از نواحی مختلف اندام‌ها دچار مصدومیت شدند که یکی از آنها از ناحیه دست دچار مصدومیت شدید شده بود که احتمال قطع عضو این فرد وجود داشت. سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران تاکید کرد: در این حادثه بازهم تعدادی از شهروندان در محل تجمع کرده بودند که کار عملیاتی آتش نشانان و پلیس راهور را با مشکل مواجه کرد که از همه شهروندان می‌خواهیم به هنگام بروز حادثه‌ای از تجمع در محل خودداری کنند تا آتش نشانان در کمترین زمان ممکن به محل برسند و در سریع‌ترین زمان نسبت به مهار آتش اقدام کنند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
ایسناایسنا2 هفته قبل
او بعد از بازدید از مغازه‌ی آتش گرفته در میدان حسن‌آباد به خبرنگار ایسنا می‌گوید: یک مغازه که در طبقه همکف ضلع شمال شرقی میدان است، احتمالا به دلیل اتصالی برق آتش گرفته، هر چند خوشبختانه آسیب چندانی به بنا وارد نکرده است. شیخ الاسلام با تاکید بر تعریف سه فاز مرمتی برای احیای ضلع شمال غربی که بیش از دو ماه قبل در میدان حسن‌آباد آتش گرفته، نیز توضیح می‌دهد: رفع خطر، اقدامات و کارهای اضطراری و احتیاطی روی بنای آتش گرفته باید در بازه‌ی زمانی ۶ ماهه انجام شوند، پروژه‌ای که متولی آن شهرداری تهران است. ضلع شمال غربی میدان حسن‌اباد که ۲۷ تیر امسال دچار اتش‌سوزی شدسید جلال ملکی - سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران - بامداد جمعه پنجم مهر، از وقوع آتش‌سوزی در یکی از مغازه‌های میدان حسن‌آباد خبر داد. به گفته‌ی وی؛ طبقه همکف این ساختمان کاملا شعله‌ور شده و شعله‌های آتش در حال گسترش و سرایت به بخش‌هایی از نیم طبقه بالایی بود، اظهارکرد: دود زیادی هم از مغازه متصاعد میشد که نیروها در مغازه را باز کردند، مشغول عملیات شدند و به‌سرعت آتش را خاموش کردند. ضلع شمال غربی میدان حسن‌اباد که ۲۷ تیر امسال دچار اتش‌سوزی شدضلع شمال غربی میدان حسن‌اباد که ۲۷ تیر امسال دچار اتش‌سوزی شدضلع شمال غربی میدان حسن‌اباد که ۲۷ تیر امسال دچار اتش‌سوزی شدانتهای پیام
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز2 هفته قبل
این آتش سوزی داخل مغازه‌ای طی بامداد روز جمعه رخ داده و آتش نشانی اعلام کرده به محض مشاهده دود، مغازه را باز و آن را اطفا کرده است. آتش سوزی اواخر تیرماه امسال نیز داخل مغازه ابزار و یراق رخ داد که خسارت زیادی به بناهای تاریخی این میدان وارد کرد و ۲ گنبد آن نیز تخریب شد. سخنگوی آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران در این باره توضیح داد: آتش سوزی ساعت ۵:۴۰ صبح امروز در ضلع شمال شرقی میدان حسن آباد روی داد. ملکی با بیان اینکه دود زیادی از داخل مغازه به بیرون متصاعد می‌شد گفت: آتش نشانان در مغازه را باز کردند، مشغول عملیات شدند و پس از دقایقی موفق شدند آتش را خاموش کنند. وی بیان کرد: کارشناسان آتش نشانی در حال بررسی علت وقوع این آتش سوزی هستند.
ایسناایسنا2 هفته قبل
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از وقوع حریق در میدان حسن آباد خبر داد. سید جلال ملکی در گفت وگو با ایسنا افزود: حوالی ساعت ساعت ۵:۴۰ صبح امروز وقوع حادثه حریق در یکی از مغازه‌های میدان حسن آباد از سوی نگهبان ایستگاه شماره یک آتش نشانی اطلاع داده شد که درپی آن عوامل این ایستگاه به محل این حریق واقع در ضلع شمال شرقی میدان اعزام شدند. وی با بیان اینکه آتش‌نشانان در ۲۳ ثانیه به محل رسیدند، گفت: با حضور آتش‌نشانان در محل مشاهده شد که یک باب مغازه به وسعت حدود ۱۵ متر که دارای دو و نیم طبقه نیز بود، دچار حریق شد. در قسمت بالایی این مغازه نیز انباری به مساحت حدود ۵۰ مترمربع قرار داشت که مملو از کالا بود. به گفته ملکی خوشبختانه این حادثه مصدومی نداشته و علت آن نیز از سوی کارشناسان آتش نشانی در حال بررسی است.
رکنارکنا2 هفته قبل
به گزارش رکنا، زمان این حادثه ساعت ۲۲:۳۷ شامگاه سه شنبه اعلام شده است. سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران در این باره گفت: شب گذشته حادثه تصادف در مسیر جنوب به شمال بزرگراه امام علی (ع) بعد از جاده معدن به سامانه ۱۲۵ اعلام و ماموران ۲ ایستگاه نیز به محل حادثه اعزام شدند. سید جلال ملکی روز چهارشنبه افزود: یک دستگاه تریلر کفی در حال حرکت با یک پیکان تصادف و به علت شدت ضربه، خودرو پیکان با پژو ۲۰۶ برخورد کرد. وی ادامه داد: پنج سرنشین پیکان شامل ۲ مرد و سه زن مصدوم شدند و پسر نوجوان ۱۵ ساله‌ای نیز در این حادثه کشته شد. به گفته ملکی ۲ مرد و زن سرنشین ۲۰۶ نیز که صدمه دیده بودند به همراه سایر مصدومان تحویل عوامل اورژانش شدند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
عصر ایرانعصر ایران2 هفته قبل
تصادف یک دستگاه تریلر با ۲ خودرو سواری در بزرگراه امام علی (ع) تهران یک کشته و ۶ مصدوم داشت. سید جلال ملکی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: یک دستگاه تریلر کفی در حال حرکت با یک پیکان تصادف و به علت شدت ضربه، خودرو پیکان با پژو ۲۰۶ برخورد کرد. وی ادامه داد: پنج سرنشین پیکان شامل ۲ مرد و سه زن مصدوم شدند و پسر نوجوان ۱۵ ساله‌ای نیز در این حادثه کشته شد. به گفته ملکی ۲ مرد و زن سرنشین ۲۰۶ نیز که صدمه دیده بودند به همراه سایر مصدومان تحویل عوامل اورژانش شدند. ملکی گفت که علت دقیق حادثه در دست بررسی کارشناسان پلیس راهور قرار دارد.
خبر فوریخبر فوری3 هفته قبل
سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران از وقوع انفجار در یک ساختمان مسکونی در شهرآرا - خیابان پاتریس خبر داد. سید جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران گفت: ساعت ۲۰:۳۲ امروز حادثه انفجار در یک ساختمان مسکونی در شهرآرا - خیابان پاتریس به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد که درپی آن ستاد فرماندهی آتش‌نشانان دو ایستگاه را به محل حادثه اعزام شد. ملکی بیان کرد: محل وقوع حادثه یک ساختمان مسکونی سه طبقه بوده که انفجار در طبقه منفی یک در انبار حدود ۵ متری رخ داده است. وی گفت: ‌پس از حضور آتش‌نشانان در محل حادثه مشاهده شد که انفجار در یکی از واحد‌ها به علت احتمالی نشت گاز بوده است. ملکی گفت: علت اصلی وقوع حادثه توسط کارشناسان آتش نشانی در دست بررسی است.
رکنارکنا3 هفته قبل
سید جلال ملکی با اعلام خبر حریق گسترده در دو سوله در جاده خاوران درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: ساعت ۱۵:۱۴ امروز آتش‌سوزی در سوله کارگاهی در جاده خاوران، شهرک صنعتی خاوران به سامانه ۱۲۵ اعلام شد که به سرعت آتش‌نشانان سه ایستگاه آتش‌نشانی همراه با خودروی حامل تجهیزات تنفسی و تانکر آب به محل حادثه اعزام شدند. سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تهران ادامه داد: محل آتش‌سوزی داخل یکی از بخشهای شهرک صنعتی بود که در آن بخش، تمام کارگاه‌ها با کاربری ساخت مصنوعات چوبی فعالیت می‌کردند. وی تصریح کرد: ۶ باب سوله با متراژهای ۳۰۰ تا ۴۰۰ متر کنار هم فعالیت داشتند و دو سوله ۳۰۰ متری مسقف از این ۶ باب سوله که داخل آنها مقادیر زیادی چوب، الوار و تخته نگهداری می‌شد دچار آتش‌سوزی شده بود. ملکی افزود: داخل سوله سوم نیز رنگ و تینر نگهداری می‌شد که آتش در حال سرایت به آن بود و در صورت سرایت حریق به آن وضعیت می‌توانست بحرانی شود. به گفته سخنگوی آتش‌نشانی تهران، آتش‌نشانان به سرعت مشغول مهار آتش شده و هم‌اکنون با برش سقفها، کار شعله‌زنی اولیه صورت گرفته است.
خبر فوریخبر فوری3 هفته قبل
سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران از آتش‌سوزی در یک انبار کالا در بزرگراه خاوران خبر داد. سید جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران گفت: ساعت ۱۵:۱۴ ظهر امروز حادثه آتش سوزی در یک انبار کالا در بزرگراه خاوران به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش نشانی شهر تهران اعلام شد که بلافاصله ۳ ایستگاه به همراه خودروی آب و تجهیزات تنفسی به محل اعزام شدند. محل گفت: محل حادثه داخل یکی از بخش‌های شهرک صنعتی بود که در آن بخش، تمام کارگاه‌ها با کاربری ساخت مصنوعات چوبی فعالیت می‌کردند. وی تصریح کرد: ۶ باب سوله با متراژ‌های ۳۰۰ تا ۴۰۰ متر کنار هم فعالیت داشتند و دو سوله ۳۰۰ متری مسقف از این ۶ باب سوله که داخل آن‌ها مقادیر زیادی چوب، الوار و تخته نگهداری می‌شد دچار آتش‌سوزی شده بود. ملکی افزود: داخل سوله سوم نیز رنگ و تینر نگهداری می‌شد که آتش در حال سرایت به آن بود و در صورت سرایت حریق به آن وضعیت می‌توانست بحرانی شود.
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز3 هفته قبل
سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از حادثه آتش سوزی ۲ انبار چوب در شهرک صنعتی خاوران خبر داد و گفت: این حادثه بدون مصدومیت مهار شد. سید جلال ملکی عصر جمعه در این‌باره اعلام کرد: ساعت ۱۵:۱۴ امروز حادثه آتش سوزی انبار چوب در شهرک صنعتی خاوران به سامانه ۱۲۵ اعلام که بلافاصله ماموران ۳ ایستگاه آتش‌نشانی با امکانات کامل به محل حادثه اعزام شدند. وی افزود: در این شهرک صنعتی ۶ باب سوله وجود داشت که آتش به ۲ باب سوله انبار چوب رسیده بود. به گفته ملکی؛ اگر آتش به سوله لوازم رنگرزی می‌رسید، شاهد بروز حادثه انفجار در این مجموعه بودیم. ملکی علت این آتش سوزی را در دست بررسی کارشناسان اعلام کرد.
تسنیمتسنیم3 هفته قبل
سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تهران ادامه داد: محل آتش‌سوزی داخل یکی از بخشهای شهرک صنعتی بود که در آن بخش، تمام کارگاه‌ها با کاربری ساخت مصنوعات چوبی فعالیت می‌کردند. وی تصریح کرد: ۶ باب سوله با متراژهای ۳۰۰ تا ۴۰۰ متر کنار هم فعالیت داشتند و دو سوله ۳۰۰ متری مسقف از این ۶ باب سوله که داخل آنها مقادیر زیادی چوب، الوار و تخته نگهداری می‌شد دچار آتش‌سوزی شده بود. ملکی افزود: داخل سوله سوم نیز رنگ و تینر نگهداری می‌شد که آتش در حال سرایت به آن بود و در صورت سرایت حریق به آن وضعیت می‌توانست بحرانی شود. به گفته سخنگوی آتش‌نشانی تهران، آتش‌نشانان به سرعت مشغول مهار آتش شده و هم‌اکنون با برش سقفها، کار شعله‌زنی اولیه صورت گرفته است. وی خاطرنشان کرد: این حادثه تاکنون مصدوم و تلفات جانی بر جای نگذاشته اما منجر به بروز خسارات زیادی شده است.
انتخابانتخاب3 هفته قبل
سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از وقوع آتش سوزی در ساختمان اداری واقع در خیابان جمهوری خبر داد. سید جلال ملکی روز جمعه در این‌ باره به ایرنا اعلام کرد: ساعت ۱۱:۴۶ امروز حادثه آتش سوزی در یک ساختمان اداری خیابان جمهوری نرسیده به میدان فردوسی به سامانه ۱۲۵ اعلام که آتش نشانان فوری به محل حادثه اعزام شدند. وی افزود: آتش سوزی از بخش سرسرای همایش‌های ساختمان حدود ۷ طبقه آغاز شده که آتش‌نشانان مشغول مهار آتش هستند. ملکی ادامه داد: تاکنون در این حادثه به فردی آسیب نرسیده است. سخنگوی آتش‌نشانی تهران بیان کرد: در اثر این حادثه، ترافیک سنگینی در خیابان جمهوری ایجاد شده که عوامل پلیس راهور مشغول روان‌سازی خیابان هستند.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز3 هفته قبل
به گزارش مشرق، سید جلال ملکی با اعلام خبر آتش‌سوزی در یک ساختمان اداری در خیابان جمهوری درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: ساعت ۱۱:۴۶ امروز آتش‌سوزی در یک ساختمان اداری در خیابان جمهوری نرسیده به میدان فردوسی به سامانه ۱۲۵ اعلام شد که به سرعت آتش‌‌‌نشانان سه ایستگاه آتش‌نشانی همراه با تجهیزات لازم از جمله نردبان هیدرولیکی به محل حادثه اعزام شدند. سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تهران ادامه داد: محل حادثه یک ساختمان چند طبقه اداری است که سالن اجتماعات آن در طبقه پنجم دچار حریق شده و هم‌اکنون نیروها مشغول عملیات هستند. به گفته ملکی، این حادثه تاکنون مصدوم تلفات جانی بر جای گذاشته اما ترافیک سنگینی در محل حادثه ایجاد شده است.
تسنیمتسنیم3 هفته قبل
سید جلال ملکی در گفت‌وگو با خبرنگار حوادث باشگاه خبرنگاران پویا در باره تمهیدات سازمان آتش‌نشانی تهران برای تأمین ایمنی نودمین شهرآورد بین تیمهای پرسپولیس و استقلال اظهار کرد: سازمان آتش‌نشانی تهران مانند شهرآوردهای گذشته تمام تلاش خود را برای تأمین ایمنی این مسابقه به کار می‌بندد. سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تهران ادامه داد: در همین راستا علاوه بر آماده‌باش همیشگی ۱۳۱ ایستگاه آتش‌نشانی مستقر در شهر تهران، ایستگاه شماره ۲۰ (قرار گرفته در جوار ورزشگاه آزادی) در روز مسابقه شهرآورد در آماده‌باش ویژه و کاملی قرار خواهد گرفت. به گفته ملکی، مدیران ارشد و روسای محدوده شمال‌غرب آتش‌نشانی تهران نیز با خودروهای در اختیار ضمن گشت‌زنی در محدوده‌های مورد نظر، به کنترل وضعیت ایمنی می‌پردازند. سخنگوی آتش‌نشانی تهران از تماشاگران خواست مانند همیشه همکاری خوبی با نیروهای امدادی مخصوصا آتش‌نشانان داشته باشند و در صورت مشاهده وضعیت ناایمن موضوع را اطلاع‌رسانی کنند. وی متذکر شد: تماشاگران در صورت بروز هرگونه حوادث احتمالی، ضمن حفظ خونسردی از محل حادثه فاصله گرفته و مراتب را به آتش‌نشانان مستقر در ورزشگاه یا سامانه ۱۲۵ اطلاع دهند.
تسنیمتسنیم3 هفته قبل
سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تهران ادامه داد: محل آتش سوزی یک ساختمان هفت طبقه ۱۴ واحدی بود که در هر طبقه آن دو واحد وجود داشت. وی تصریح کرد: آتش از قسمت پذیرایی یکی از واحدها به متراژ ۱۰۰ متر در طبقه دوم آغاز شده و به سرعت در حال سرایت به سایر بخشهای این منزل بود. ملکی با اشاره به فراگرفتن دود در طبقات بالایی این ساختمان، گفت: اطلاعات اولیه حاکی از آن بود افرادی داخل ساختمان محبوس هستند که آتش‌نشانان همزمان با خاموش کردن آتش به طبقات بالایی رفته و مشغول خارج کردن افراد محبوس شده شدند. به گفته سخنگوی آتش‌نشانی تهران، ۱۰ نفر شامل پنج آقا و پنج خانم در این عملیات از میان دود و حریق نجات یافتند و تحیول عوامل اورژانس شدند. ملکه ادامه داد: یکی از این مصدومان به علت شدت دودگرفتگی به مرکز درمانی انتقال یافت و چهار نفر نیز در محل حادثه تحت درمان قرار گرفتند همچنین عملیات پس از ایمن‌سازی محل حادثه در ساعت ۱۲:۰۳ به پایان رسید.

به انتهای لیست رسیدید