سید حسن

سید حسن

فردا نیوزفردا نیوز2 روز قبل
ابتلای ۲ نفر به «کرونا» در عمان پس از بازگشت از ایرانعمان از ابتلای دو نفر در این کشور به ویروس «کرونا» خبر داد. به گزارش ایلنا به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، عمان از ابتلای دو نفر در این کشور به ویروس «کرونا» خبر داد. ۲ بازیکن تیم ملی فوتبال کرونا گرفتند؟ به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، دیروز خبری منتشر شد مبنی بر اینکه ۲ بازیکن تیم ملی فوتبال نوجوانان ایران که بالای تب ۴۰ درجه داشتند دچار کرونا هستند و به همین دلیل اردو تیم‌های ملی لغو و برگزاری کلاس‌های مربیگری به تعویق افتاد. پس از انتشار این خبر، سرپرست تیم ملی فوتبال نوجوانان این خبر را تکذیب کرد. لازم به ذکر است، به همین دلیل اردوی تیم ملی جوانان لغو شد و همچنین کلاس‌های مربیگری که قرار بود در مرکز ملی فوتبال برگزار شود به تعویق افتاد.
قدس آنلاینقدس آنلاین2 روز قبل
همچنین در روزهای گذشته بزرگداشتی برای این معلم ادبیات انقلاب برگزار شد و بسیاری از علاقه مندان و استادان ادبیات فارسی از این شاعر و استاد دانشگاه تقدیر کردند. * من ابتدا گمان می‌کردم شاید شما طنز و لطایف کلام امام (ره) را بسط داده‌اید و نوعی نثر طنز را با محوریت شوخی‌های کلام ایشان به وجود آورده‌اید. من این نکات را توضیح داده‌ام و اغراض امام (ره) را بیان کرده‌ام. کاری من کرده‌ام این است که بر کلام امام توضیحاتی برای آشنایی مخاطب نوشته‌ام. حال من مثل عاشقی است که همیشه در جوار معشوق به سر می‌برد.
مهرمهر2 روز قبل
به گزارش خبرنگار مهر، سید حسن اینانلو بعداظهر دوشنبه در نشستی خبری اعلام کرد که مورد مثبت ویروس کرونا در استان البرز مشاهده شده است. وی گفت: باید در جلسات شورای امنیت و یا پدافتد غیرعامل مجدد بر تعطیلی دانشگاه‌ها، مدارس، آموزشگاه‌های استان تاکید شود. اینانلو با اشاره به اینکه مردم باید در خانه بمانند و خودمراقبتی کنند تا از خطر ابتلاء به ویروس کرونا دور بمانند، گفت: رعایت بهداشت فردی در این مورد بسیار مهم است. قرنطینه مبتلایان به ویروس کرونا در بخش ایزولهوی تاکید کرد: ما تنها موارد مشکوکی را در بیمارستان‌ها بستری می‌کنیم که علائمی مانند پایین آمدن غلظت خون، سطح اکسیژن و یا مشکلات ریوی و تنفسی دارند. اینانلو اضافه کرد: موارد مثبتی که در خصوص ابتلاء به ویروس کرونا در استان البرز مشاهده می‌شود در بخش ایزوله بیمارستان‌های استان قرنطینه می‌شوند، رفت و آمد به بخش‌هایی که آنها هستند ممنوع می‌شود و از طریق معاونت بهداشتی نیز خانواده‌های آنها تحت مراقبت قرار می‌گیرند.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز4 روز قبل
به گزارش مشرق، مرکز چهارمحال و بختیاری، آرای نامزد‌های انتخاباتی شهرستان‌های لردگان و خانمیرزا به ترتیب اکثریت به شرح زیر است: حسین بامیری ۳۱ هزار و ۴۱۴ رأیسید روح الله موسوی بیدلی ۲۹ هزار و ۲۹۴ رأیشمس الدین جلیلی پیران ۱۶ هزارو ۱۳۶ رأیغلامرضاجمالی ارمندی ۱۴ هزارو ۷۳۲ رأیمحمد خالدی سردشتی ۱۲ هزارو ۲۶۰ رأیحشمت الله تیرگیر مال خلیفه ۱۱هزارو ۶۱۰ رأیانوشیروان شریفی ریگی ۴ هزار و ۳۷ رأیسید حسن موسوی ۲ هزارو ۵۰۴ رأیرسول بیژنی ۲ هزارو ۱۸۸ رأیمهدی مشرفیان دوست ۱۶۳ رأیجمع آرا ۱۲۴ هزارو ۳۳۸ رأی
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین4 روز قبل
وی ادامه داد: افرادی که دچار سرماخوردگی ساده می‌شوند می‌بایست بهداشت فردی را رعایت و از ماسک استفاده کنند. این مسوول بیان داشت: افرادی که دچار سرماخوردگی یا آنفلوانزا شده‌اند دستمال کاغذی استفاده شده را می‌بایست در کیسه‌های سربسته قرار دهند. وی با اشاره به اینکه ماسک برای تمام افراد جامعه ضروری نیست، افزود: تنها افرادی که مبتلا به کرونا و یا مراقبان بیماران کرونایی می‌بایست از ماسک استفاده کنند. تیزویر خاطرنشان کرد: اکنون کارگروه کرونا در تمام بیمارستان‌های البرز تشکیل شده است و هر یک از بیمارستان‌ها یک بخش به ایزوله و کرونا اختصاص داده است. وی تاکید کرد: در صورتی که افرادی علائم بیماری کرونا را در خود احساس کنند، می‌بایست یک تا ۲ هفته در یکی از اتاق‌های منزل استراحت کنند ضمن آنکه از مصرف مایعات گرم و غذاهای آبکی غافل نشوند.
نامه‌نیورنامه‌نیور4 روز قبل
سرپرست معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی البرز با اشاره به اینکه مردم در زمان ابتلاء به بیماری سرماخوردگی و یا مشاهده علائم آن آمپول دگزامتازون و یا کورتون تزریق نکنند، گفت: تزریق این موارد در چنین شرایطی که ویروس کرونا وارد کشور شده موجب تضیعف سیتسم ایمنی بدن فرد سرماخورده می‌شود. سید حسن اینانلو روز شنبه سوم اسفند در حاشیه برگزاری نخستین جلسه اطلاع رسانی کمیته ویژه ویروس کرونا در استان البرز، در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: به بیمارستان‌های استان تکلیف شده موارد مشکوک به ویروس کرونا را در همان مراکز درمانی مدوا و قرنطینه کنند. به گزارش ایسنا، وی با تاکید بر اینکه در بیمارستان‌های استان بیماران با مشکل تنفسی و مشکوک به کرونا از دیگران بیماران جدا می‌شوند، گفت: این موارد مهم به تمامی مراکز درمانی استان البرز تکلیف شده است. وی با اشاره به اینکه مردم در زمان ابتلاء به بیماری سرماخوردگی و یا مشاهده علائم آن آمپول دگزامتازون و یا کورتون تزریق نکنند، گفت: تزریق این موارد در چنین شرایطی که ویروس کرونا وارد کشور شده موجب تضیعف سیتسم ایمنی بدن فرد سرماخورده می‌شود. سرپرست معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی البرز اشاره کرد: تهیه وسایل بهداشتی و شوینده‌ها از طریق وزارت بهداشت و درمان برای ادارات و مدارس در دستور کار قرار داده شده است
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین4 روز قبل
به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، مهدی علی‌نژاد عصر امروز (شنبه) در اردوی تیم ملی کاراته کشورمان حاضر شد. معاون قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان بعد از اینکه دقایقی تمرینات کاراته‌کاران را تماشا کرد، در جمع اردونشینان مرد و زن به صحبت پرداخت و ضمن اعلام حمایت از فدراسیون عنوان کرد از شریط تیم و فدراسیون رضایت کامل دارد. شهرام هروی، سرمربی تیم ملی کاراته نیز دقایقی به صحبت پرداخت. همچنین سید حسن طبابایی رئیس فدراسیون کاراته و ذبیح‌الله پورشیب نیز به نمایندگی از ورزشکاران نیز صحبت‌هایی با علی‌نژاد داشتند. در پایان نیز اعضای تیم ملی کاراتا با علی‌نژاد عکس یادگاری گرفتند.
اقتصادنیوزاقتصادنیوز4 روز قبل
من با همکارانم برای تحریم کل بخش‌های مالی ایران تلاش می‌کنم. کروز در ادامه در مورد برجام مدعی شد: این توافق، ایران را به سیستم مالی بین‌المللی متصل کرد و امکانات مالی را برای حمایت از تروریسم در اختیار ایران قرار داد. سیاست فاجعه‌آمیز دونالد ترامپ هر روز دارد ایران را تقویت می‌کند، بازوهای ایران تهاجمی‌تر شده‌، برنامه هسته‌ای ایران دوباره آغاز شده و شبه نظامیان به سمت پایگاههای ما شلیک می‌کنند». ترامپ گفته سناتور مورفی در راستای تضعیف سیاست خارجی دولت با ظریف دیدار کرده است. علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی هفته پیش در یک سفر دو روزه به سوریه و لبنان سفر کرده بود.
ایسناایسنا4 روز قبل
معاون ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان از اردوی تیم ملی کاراته بازدید کرد. به گزارش ایسنا، نخستین روز اردوی تیم ملی کاراته برای حضور در رقابت‌های لیگ جهانی اتریش از امروز (چهارشنبه) در آکادمی ملی المپیک آغاز شد. ملی پوشان کاراته ایران از ساعت ۱۹ امروز (شنبه) دومین نوبت تمرینی خود را زیر نظر سید شهرام هروی برگزار کردند. مهدی علی نژاد معاون ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان به همراه سید حسن طباطبایی رییس فدراسیون کاراته از اردوی ملی پوشان کاراته بازدید و نظاره‌گر تمرینات آن‌ها شدند. تیم ملی کاراته در راه کسب سهمیه‌های المپیک دو رویداد لیگ جهانی اتریش و مراکش را پیش رو دارد.
مهرمهر4 روز قبل
به گزارش خبرنگار مهر، نتایج و آرای نهایی ۱۵ کاندیدای حوزه انتخابیه مرند و جلفا به تفکیک آرای کاندیداها اعلام شد. ۱ معصومه پاشایی بهرام ۴۰۲۹۴۲ عزت اله حبیب زاده ۳۴۴۶۳۳ اکبر زراعی یام ۱۷۶۲۲۴ جعفر فتحعلی زاده ۵۰۷۵۵ نوروز علی واحد ۳۸۷۲۶ اصغر خلفی ۳۸۳۰۷ رسول حسین زاده ۳۵۸۸۸ رضا نظری ۳۰۲۴۹ هادی جمشیدی ۲۹۴۷۱۰ سید رسول موسوی ۲۴۰۴۱۱ محمد رضا توکلی مرند ۱۱۰۱۱۲ مهدی جعفر پور ۱۰۷۵۱۳ سید حسن میر کاظم زاده اقدم ۳۵۲۱۴ عیسی میرزایی ۳۲۸۱۵ داود رفاهی ۷۲گفتنی است، جمع کل آرا شهرستان‌های مرند و جلفا ۱۲۰ هزار و ۴۷ رأی بود. با این حساب، معصومه پاشایی به عنوان منتخب مردم مرند و جلفا به بهارستان راه پیدا کرد، وی به صورت مستقل در انتخابات شرکت کرده بود؛ وی تنها نماینده زن استان آذربایجان شرقی در مجلس یازدهم خواهد بود.
ایرناایرنا4 روز قبل
وی ادامه داد: افرادی که دچار سرماخوردگی ساده می‌شوند می‌بایست بهداشت فردی را رعایت و از ماسک استفاده کنند. این مسوول بیان داشت: افرادی که دچار سرماخوردگی یا آنفلوانزا شده‌اند دستمال کاغذی استفاده شده را می‌بایست در کیسه‌های سربسته قرار دهند. وی با اشاره به اینکه ماسک برای تمام افراد جامعه ضروری نیست، افزود: تنها افرادی که مبتلا به کرونا و یا مراقبان بیماران کرونایی می‌بایست از ماسک استفاده کنند. تیزویر خاطرنشان کرد: اکنون کارگروه کرونا در تمام بیمارستان‌های البرز تشکیل شده است و هر یک از بیمارستان‌ها یک بخش به ایزوله و کرونا اختصاص داده است. وی تاکید کرد: در صورتی که افرادی علائم بیماری کرونا را در خود احساس کنند، می‌بایست یک تا ۲ هفته در یکی از اتاق‌های منزل استراحت کنند ضمن آنکه از مصرف مایعات گرم و غذاهای آبکی غافل نشوند.
عصر ایرانعصر ایران4 روز قبل
سرپرست معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی البرز با اشاره به اینکه مردم در زمان ابتلاء به بیماری سرماخوردگی و یا مشاهده علائم آن آمپول دگزامتازون و یا کورتون تزریق نکنند، گفت: تزریق این موارد در چنین شرایطی که ویروس کرونا وارد کشور شده موجب تضیعف سیتسم ایمنی بدن فرد سرماخورده می‌شود. سید حسن اینانلو روز شنبه سوم اسفند در حاشیه برگزاری نخستین جلسه اطلاع رسانی کمیته ویژه ویروس کرونا در استان البرز، در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: به بیمارستان‌های استان تکلیف شده موارد مشکوک به ویروس کرونا را در همان مراکز درمانی مدوا و قرنطینه کنند. به گزارش ایسنا، وی با تاکید بر اینکه در بیمارستان‌های استان بیماران با مشکل تنفسی و مشکوک به کرونا از دیگران بیماران جدا می‌شوند، گفت: این موارد مهم به تمامی مراکز درمانی استان البرز تکلیف شده است. وی با اشاره به اینکه مردم در زمان ابتلاء به بیماری سرماخوردگی و یا مشاهده علائم آن آمپول دگزامتازون و یا کورتون تزریق نکنند، گفت: تزریق این موارد در چنین شرایطی که ویروس کرونا وارد کشور شده موجب تضیعف سیتسم ایمنی بدن فرد سرماخورده می‌شود. سرپرست معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی البرز اشاره کرد: تهیه وسایل بهداشتی و شوینده‌ها از طریق وزارت بهداشت و درمان برای ادارات و مدارس در دستور کار قرار داده شده است.
ایسناایسنا4 روز قبل
با موافقت نابغه کشتی ایران و جهان استاد عبدالله موحد خانه کشتی شماره یک کشور به نام پهلوان شهید ابراهیم هادی مزین شد. به گزارش ایسنا و به نقل از فدراسیون کشتی، در راستای تغییر نام جام یادگار امام (ره) به جام بین المللی عبدالله موحد، آئین نامگذاری خانه کشتی شماره یک کشور به نام کشتی گیر شهید ابراهیم هادی، روز دوشنبه ۵ اسفندماه و مقارن با شب میلاد امام محمدباقر (ع) برگزار می‌شود. در این راستا همچنین با معاضدت و موافقت نابغه کشتی ایران و جهان - استاد عبدالله موحد - خانه کشتی شماره یک کشور نیز به نام کشتی گیر شهید ابراهیم هادی مزین خواهد شد. شهید هادی دوران دبستان را به مدرسه طالقانی رفت و دبیرستان را نیز در مدارس ابوریحان و کریم‌خان گذراند. گاهی اوقات پیکرهای مطهر شهدا در ارتفاعات بازی‌دراز بر شانه‌های ابراهیم می‌نشست تا به دست خانواده‌هایشان برسد.
مهرمهر4 روز قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، آیت الله سید حسن عاملی، نماینده ولی فقیه در استان و اکبر بهنام‌جو استاندار اردبیل با صدور پیام مشترکی از حضور باشکوه مردم استان در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی قدردانی کردند. در این پیام آمده است: «حمد و سپاس بی‌کران به درگاه پروردگار منان که حضور چشمگیر ملت بزرگ ایران و از جمله مردم ولایی استان اردبیل در انتخابات امروز، شکوه جاودانه‌ای را آفرید و برگ زرین دیگری بر افتخارات این سرزمین الهی افزود. آری گام‌های استوار، عزم راسخ و مشارکت پرشعور مردان و زنان غیور استان‌مان در جشن ملی انتخابات، که با درک صحیح شرایط حساس فعلی، در پاسخ به ندای خیرخواهانه رهبر معظم انقلاب، همدل و همراه با خیل عظیم دیگر ایرانیان سلحشور، در پای صندوق‌های رأی حاضر شدند و حماسه‌ای به یادماندنی رقم زدند سربلندی کشور عزیزمان را قوت بخشید و دشمنان قسم خورده ایران اسلامی را مایوس‌تر ساخت. ضمن ادای احترام به ارواح مطهر شهدا که با نثار خون پاک‌شان، عزت، استقلال و آزادی را برای همه ما به ارمغان آوردند، از حضور دریاوار اهالی و نیز از زحمات خالصانه تمامی دست‌اندرکاران برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان، اعم از نیروهای اجرایی، نظارتی، قضائی، بازرسی، امنیتی و انتظامی، همچنین از صداوسیمای مرکز اردبیل و سایر رسانه‌ها به لحاظ اطلاع‌رسانی شایسته در خصوص روند انتخابات، صمیمانه قدردانی و از خداوند قادر متعال مسالت می‌نمائیم مردم فهیم ما را همواره مورد عنایات خاصه‌اش قرار دهد.»
تسنیمتسنیم4 روز قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از اهواز، آمار نهایی یازدهمین دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه شوش دانیال (ع) اعلام شد که بر این اساس محمد کعب عمیر با اکثریت آرا به پارلمان راه یافت و سید راضی نوری نتوانست دوباره اعتماد مردم را جلب کند و از راهیابی به پارلمان باز ماند. کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات ستاد انتخابات شهرستان شوش در اطلاعیه‌ای نتیجه نهائی یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه شهرستان شوش دانیال (ع) شامل اسامی و آرای قطعی این حوزه انتخابیه را اعلام کرد. متن این اطلاعیه بدین شرح است: با سپاس از حضور غرورآفرین و پرشور مردم انقلابی و شهیدپرور شهرستان شوش در عرصه انتخابات مجلس شورای اسلامی، بدینوسیله اسامی و آرای قطعی انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه شوش از مجموع ۱۴۲ شعبه اخذ رای و ۹۲۳۴۳ آرای مأخوذه صحیح به ترتیب زیر اعلام می‌شود:۱- محمد کعب عمیر ۲۳۳۵۸ رای۲- بیژن چگنی ۱۸۹۸۵ رای۳- ناصر چنانی ۱۵۱۳۶ رای۴- سید راضی نوری ۱۴۷۲۵ رای۵- سید حسن نجاتی زاده ۱۳۳۷۲ رای۶- سید مرتضی موتورچی ۴۷۰۴ رای۷- هدیه مسحنه ۷۹۷ رای۸- سید عباس موسوی امین ۷۵۶ رای۹- ثریا آل کثیر ۵۱۰ رایانتهای پیام/۳۳۱/ ع
تسنیمتسنیم4 روز قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، در راستای تغییر نام جام یادگار امام (ره) به جام بین المللی عبدالله موحد، آئین نامگذاری خانه کشتی شماره یک کشور به نام کشتی گیر شهید ابراهیم هادی، روز دوشنبه ۵ اسفندماه و مقارن با شب میلاد امام محمدباقر (ع) برگزار می‌شود. در این راستا همچنین با معاضدت و موافقت نابغه کشتی ایران و جهان - استاد عبدالله موحد - خانه کشتی شماره یک کشور نیز به نام کشتی گیر شهید ابراهیم هادی مزین خواهد شد. شهید هادی دوران دبستان را به مدرسه طالقانی رفت و دبیرستان را نیز در مدارس ابوریحان و کریم‌خان گذراند. یکی از کارهای ابراهیم انتقال مجروحان و شهدا از منطقه به عقب جبهه بود. گاهی اوقات پیکرهای مطهر شهدا در ارتفاعات بازی‌دراز بر شانه‌های ابراهیم می‌نشست تا به دست خانواده‌هایشان برسد.
ایسناایسنا4 روز قبل
ایسنا/اردبیل نماینده ولی فقیه در استان و استاندار اردبیل در پیام مشترکی از حضور پرشور مردم استان در انتخابات مجلس یازدهم تقدیر کردند. در پیام آیت الله سید حسن عاملی و اکبر بهنامجو آمده است: حضور چشمگیر ملت بزرگ ایران و از جمله مردم ولایی استان اردبیل در انتخابات امروز، شکوه جاودانه‌ای را آفرید و برگ زرین دیگری بر افتخارات این سرزمین الهی افزود. این پیام افزوده است: آری گام‌های استوار، عزم راسخ و مشارکت پرشعور مردان و زنان غیور استانمان در جشن ملی انتخابات، که با درک صحیح شرایط حساس فعلی، در پاسخ به ندای خیرخواهانه رهبر معظم انقلاب، همدل و همراه با خیل عظیم دیگر ایرانیان سلحشور، در پای صندوق‌های رای حاضر شدند و حماسه‌ای به یادماندنی رقم زدند سربلندی کشور عزیزمان را قوت بخشید و دشمنان قسم خورده ایران اسلامی را مایوس‌تر ساخت. به گزارش گروه دریافت ایسنا، در این پیام همچنین اضافه شده است: ضمن ادای احترام به ارواح مطهر شهدا که با نثار خون پاک‌شان، عزت، استقلال و آزادی را برای همه ما به ارمغان آوردند، از حضور دریاوار اهالی و نیز از زحمات خالصانه تمامی دست‌اندرکاران برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان، اعم از نیروهای اجرایی، نظارتی، قضایی، بازرسی، امنیتی و انتظامی، همچنین از صداوسیمای مرکز اردبیل و سایر رسانه‌ها به لحاظ اطلاع‌رسانی شایسته درخصوص روند انتخابات، صمیمانه قدردانی و از خداوند قادر متعال مسالت می‌نماییم مردم فهیم ‌ما را همواره مورد عنایات خاصه‌اش قرار دهد. انتهای پیام
ایسناایسنا5 روز قبل
یادگار بنیانگذار جمهوری اسلامی ایرای در انتخابات مجلس شرکت کرد. به گزارش ایسنا، حجت‌الاسلام سید حسن خمینی دقایقی پیش با حضور در حسینیه جماران رای خود را برای انتخابات مجلس یازدهم و میان‌دوره‌ای خبرگان به صندوق انداخت. انتهای پیام
ایسناایسنا1 هفته قبل
هم‌زمان با صحبت‌های بسیاری که در اراضی اشغالی وجود دارد در مورد سناریوهای تیره‌ای که انتظار اسرائیلی‌ها را در جنگ آتی با مقاومت لبنان می‌کشد، هشدارهایی نسبت به توسعه و تقویت توانمندی‌های حزب‌الله و موشک‌های نقطه‌زن آن مطرح می‌شود که این امر به معنای بهای سنگینی است که جبهه داخلی اسرائیل در هر جنگ در آینده با آن روبه‌رو خواهد بود. به گزارش ایسنا، به نقل از شبکه کان اسرائیل، رسانه‌های اسرائیلی مجددا از توانمندی‌های موشکی حزب‌الله سخن به میان آورده و به اسرائیلی‌ها نسبت به آنچه که در رویارویی آتی با حزب‌الله در انتظار آنهاست، هشدار داده و اعلام کردند که حزب‌الله به آسانی می‌تواند با موشک‌های نقطه‌زن پارلمان رژیم صهیونیستی (کنست) را تخریب کند. شبکه کان اسرائیل گزارش داد که اسرائیلی‌ها آنچه را که واقعا در رویارویی آتی با حزب‌الله در انتظار آنها است، درک نمی‌کنند. این شبکه اسرائیلی در یک مستند عنوان داشت که حزب‌الله موشکهایی با دقت ۱۰ متر در اختیار دارد و این موشک‌های حزب‌الله یک تهدید استراتژیک به شمار می‌آید که «اسرائیل» با آن نمی‌تواند کنار بیاید. انتهای پیام
ایرناایرنا1 هفته قبل
حال آن که وعده‌های انتخاباتی عملگرایانه نقش بسزایی در ایجاد فضای امید و اعتماد در جامعه دارد و از عوامل افزایش سلامت روح و روان افراد به شمار می‌رود. پس می‌توان گفت وعده‌های نامزدها، تاثیر بسزایی در افزایش اعتماد یا سلب آن در میان شهروندان دارد. اما دلیل ارائه قول‌ها و وعده‌های غیر عملی این است که نامزدها یا شناخت کاملی نسبت به وعده‌ها ندارند یا عملی شدن وعده‌ها را خیلی ساده می‌پندارند. موسوی چلک ادامه می‌دهد: شکاف بیشتر میان ملت و حاکمیت هم از دیگر تبعات وعده‌های دروغینی است که موجبات نارضایتی و ناامیدی را فراهم می‌کند. این برخوردها، بیش از هرچیزی در اذهان عمومی باقی خواهد ماند و در صورت پیروزی در انتخابات هم، مردم هرگز فراموش نخواهند کرد.
انتخابانتخاب1 هفته قبل
«علی لاریجانی» رئیس مجلس شورای اسلامی ایران پس از سوریه در دومین مقصد منطقه‌ای خود وارد لبنان شد و قرار است در سفر دو روزه خود به این کشور با مقامات مختلف لبنانی دیدار کند. وی سپس حسن روابط میان دو کشور را ستود و افزود: جمهوری اسلامی ایران همواره و در تمام سختی‌ها در کنار لبنان بوده است. طبعا لبنان کشوری مؤثر در منطقه است و همیشه روابط دوستانه‌ای میان ایران و کشور بردار لبنان برقرار بوده است. همانطور که می‌دانید ایران همواره تلاش کرده تا لبنان را کشوری آزاد و مستقل ببیند، در همین چارچوب به ملت و مردم لبنان تلاش‌های موفقی را که منجر به تشکیل دولت جدید شد، تبریک می‌گویم. همیشه تلاش خواهیم کرد که روابط دوجانبه میان دو کشور، روابط ممتاز باشد و از خدا برای شما آرزوی توفیق دارم.
تسنیمتسنیم1 هفته قبل
به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم؛ شاید کمتر کسی باشد که در موفقیت‌آمیز بودن قانون جدید چک تردید داشته باشد. قانونی که با تعبیه شدن مکانیسم‌های پیشگیری و نظارت در آن از رویه افسارگسیخته چک برگشتی در کشور بعد از چند دهه ممانعت شد. سال‌ها بود که چک برگشتی از مهم‌ترین معضلات فعالان اقتصادی و بازار همچنین یکی از دلایل اصلی افزایش پرونده‌های پرونده‌های ورودی به دستگاه قضائی شده بود؛ مطابق گزارش مرکز پژوهش‌های مجلس در بین موانع کسب و کار چک برگشتی پنجمین عامل مانع کسب و کار بود از سوی دیگر، پرونده‌های مربوط به چک برگشتی رتبه دوم را در بین پرونده‌های حقوقی دستگاه قضائی دارد. از این رو نیاز بود تا قانون‌گذاران در قانون چک یک بازنگری اساسی انجام دهند؛ این بازنگری اساسی در پاییز سال قبل صورت گرفت. از مهم‌ترین اقدامات صورت گرفته در قانون جدید چک می‌توان به یکپارچه‌سازی فرآیند صدور دسته چک از طریق سامانه صیاد، امکان استعلام وضعیت اعتباری صادرکننده در لحظه صدور چک (سوابق چک برگشتی، مانده تعهدات جاری و …)، کاهش زمان صدور اجراییه به ۲۰، روز و ایجاد چک الکترونیک اشاره کرد.

فیلمی از همنشینی نصرالله با شهیدان سلیمانی و مغنیه

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز2 هفته قبل
امروز سالگرد ترور شهید فرمانده حاج عماد مغنیه، معروف به حاج رضوان حزب الله لبنان در سوریه است. فیلمی از همنشینی سید حسن نصرالله با شهیدان سلیمانی و مغنیه را ببینید.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین2 هفته قبل
به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری میزان، مراسم اربعین سرداردل‌ها شهید سپهبد قاسم سلیمانی، شهید ابومهدی المهندس و همرزمان‌شان پنجشنبه، ۲۴ بهمن‌ماه از ساعت ۱۸:۳۰ در مرکز همایش‌های بین‌المللی شهید آوینی فرهنگ‌سرای بهمن برگزار می‌شود. بیشتر بخوانیدجدیدترین گفتگوی سید حسن نصرالله به مناسبت اربعین شهادت حاج قاسمانتهای پیام/
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز2 هفته قبل
به گزارش مشرق، در اجرای ماده ۳۶ آئین‌نامه اجرایی و قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی و تبصره‌های ذیل آن اسامی و مشخصات نامزدهای انتخاباتی حوزه انتخابیه قائنات و زیرکوه به شرح زیر اعلام شد. ۱- آقای سید جواد احمدی فرزند سید حسن۲- آقای فواد احمدی فرزند علیرضا۳- آقای سلمان اسحقی فرزند اسحق۴- آقای مهدی بصیری فرزند صفر۵- آقای محمد بلوطی فرزند غلام۶- آقای سید مصطفی جلالی فرزند سیدرضا۷- آقای علی حسینی‌مقدم فرزند عزیزآقا۸- آقای آصف رضایی اسفدن فرزند محمد تقی۹- آقای حسین عباس‌زاده فرزند محمد علی۱۰- آقای منوچهر محمدی‌مقدم فرزند امان‌الله۱۱- آقای سید سجاد مصطفوی فرزند سید ضیاء الدین۱۲- آقای احسان نژادحسین فرزند محمد حسین۱۳- آقای محمدحسن وجدی فرزند حسین
ایسناایسنا2 هفته قبل
اسامی نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه تهران از سوی فرمانداری اعلام شد. به گزارش ایسنا، فرمانداری تهران اسامی نامزدهای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در تهران و همچنین اسلامی و همچنین نامزدهای انتخاباتی اقلیت‌های دینی برای انتخابات مجلس شورای اسلامی را با انتشار بر روی سایت فرمانداری تهران اعلام کرد. برای مشاهده اسامی نامزدهای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در تهران، اینجا کلیک کنید. نامزدهای انتخاباتی اقلیت‌های دینی مسیحیان آشوری و کلدانی برای انتخابات مجلس شورای اسلامی نیز در اینجا قابل مشاهده است. بر اساس این اعلام اسامی نامزدهای حوزه انتخابیه مسیحیان ارمنی شمال ایران در اینجا قابل روئیت است.
مهرمهر2 هفته قبل
به گزارش خبرنگار مهر، در اجرای ماده ۳۶ آئین‌نامه اجرایی و قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی و تبصره‌های ذیل آن اسامی و مشخصات نامزدهای انتخاباتی حوزه انتخابیه قائنات و زیرکوه به شرح زیر اعلام شد. ۱- آقای سید جواد احمدی فرزند سید حسن۲- آقای فواد احمدی فرزند علیرضا۳- آقای سلمان اسحقی فرزند اسحق۴- آقای مهدی بصیری فرزند صفر۵- آقای محمد بلوطی فرزند غلام۶- آقای سید مصطفی جلالی فرزند سیدرضا۷- آقای علی حسینی‌مقدم فرزند عزیزآقا۸- آقای آصف رضایی اسفدن فرزند محمد تقی۹- آقای حسین عباس‌زاده فرزند محمد علی۱۰- آقای منوچهر محمدی‌مقدم فرزند امان‌الله۱۱- آقای سید سجاد مصطفوی فرزند سید ضیاء الدین۱۲- آقای احسان نژادحسین فرزند محمد حسین۱۳- آقای محمدحسن وجدی فرزند حسین
خوزستان آنلاینخوزستان آنلاین2 هفته قبل
پیام خوزستان - اهواز - رییس ستاد انتخابات خوزستان اسامی نهایی نامزدهای تایید صلاحیت شده برای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه شوش را اعلام کرد. شوش یک نماینده در مجلس شورای اسلامی دارد. یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و انتخابات میان دوره‌ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری، دوم اسفند سال امسال برگزار خواهد شد. حوزه‌های انتخابیه آبادان و اهواز هر کدام با سه کرسی در مجلس شورای اسلامی بیشترین تعداد نمایندگان استان را دارند. برچسب‌هااستانداری خوزستان انتخابات مجلس شورای اسلامی
ایسناایسنا2 هفته قبل
ایسنا/سمنان رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان ار این استان به عنوان یکی از استان‌های مستعد در حوزه کشت گیاهان دارویی نام برد و گفت: در حال حاضر ۲۵۰۰ هکتار از سطوح زراعی استان سمنان به کشت گیاهان دارویی اختصاص دارد. رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان بیان کرد: در بخش محصولات گیاهان دارویی نیز دو هزار و ۵۰۰ هکتار از سطوح زراعی استان سمنان به کشت گیاهان دارویی اختصاص دارد و در بخش مراتع استان سمنان نیز ظرفیت بسیار خوبی برای تولید گیاهان دارویی وجود دارد که از این ظرفیت به‌خوبی استفاده‌شده است. رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان گفت: امسال ۶۵ هزار تن پسته‌تر و حداقل ۲۵ هزار تن پسته خشک در استان سمنان تولید شده است. رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان گفت: در سال زراعی جاری بیش از پنج هزار تن بذر اصلاح‌شده و گواهی‌شده در اختیار بهره‌برداران بخش کشاورزی قرار داده‌شده است. رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان بیان کرد: امسال مجموع اعتباری که در بحث آب‌وخاک استان سمنان هزینه شده است؛ ۶۰ میلیارد تومان بود که امیدواریم این روند ادامه یابد.

به انتهای لیست رسیدید