سید حسن خمینی

سید حسن خمینی

خبر فوریخبر فوری1 روز قبل
زینب حقی: حجت السلام احمد مازنی روحانی سیاستمدار اصلاح طلب است که با لیست امید از حوزه انتخابیه تهران وارد انتخابات مجلس شد. خبر فوری: با نزدیک شدن به انتخابات دوره یازدهم مجلس انتقادها از فراکسیون امید افزایش یافته است. به عبارتبرخی فعالین اصلاح طلب چون فیلتر شورای نگهبان مانع از ورود چهره‌های اصلی اصلاح طلب به مجلس شد مجبور به ارائه لیست امید برای مجلس دهم شدند. نداشتن تعهد تشکیلاتی را در انتخابات ۹۸ تکرار نخواهیم کردمعتقدم جریان اصلاح طلب باید در انتخابات ۹۸ با ائتلاف بین احزاب و تشکل هایی که دردوران جریان اصلاح طلب هستند ویا حزبی مثل حزب اعتدال و توسعه اگر شرایط را قبول کند وارد ائتلاف انتخاباتی شود. خوشبختانه آدم‌های عاقل جریان اصلاح طلب و اصولگرا میگویند که راه درست است.

تصاویر روز: از آیین مشعل ‎گردانی تا حضور سید حسن خمینی در مراسم عزاداری

31+
انتخابانتخاب1 هفته قبل
خبر فوریخبر فوری2 هفته قبل
برهم زدن سخنرانی رئیس دفتر تبلیغات اسلامی از آن دست اتفاقاتی است که حداقل در یک دهه اخیر نمونه‌های متعددی از آن مشاهده شد. رویه‌ای که به نظر می‌رسد در سال انتخابات مجلس قرار است تا اسفندماه در دستور کار این طیف باشد. التهابی که از روزهای تبلیغات برای انتخابات ریاست جمهوری شروع شد و اولین قدم را احمدی‌نژاد در مناظره با میرحسین موسوی برداشت. هرچند جلسه با التهاب زیادی شروع شد اما هیچکسی فکرش را نمی‌کرد قرار است محمود احمدی‌نژاد به پخش فیلمی علیه رئیس مجلس رو بیاورد و نهایتا آن جلسه پر التهاب رقم بخورد. آن‌ها سپس به سمت وی حمله کردند و مسئولان حفاظت رئیس مجلس مجبور شدند علی لاریجانی را از صحنه خارج کنند.
خبرآنلاینخبرآنلاین2 هفته قبل
رویه‌ای که به نظر می‌رسد در سال انتخابات مجلس قرار است تا اسفندماه در دستور کار این طیف باشد. التهابی که از روزهای تبلیغات برای انتخابات ریاست جمهوری شروع شد و اولین قدم را احمدی‌نژاد در مناظره با میرحسین موسوی برداشت. هرچند جلسه با التهاب زیادی شروع شد اما هیچکسی فکرش را نمی‌کرد قرار است محمود احمدی‌نژاد به پخش فیلمی علیه رئیس مجلس رو بیاورد و نهایتا آن جلسه پر التهاب رقم بخورد. آن‌ها سپس به سمت وی حمله کردند و مسئولان حفاظت رئیس مجلس مجبور شدند علی لاریجانی را از صحنه خارج کنند. این افراد با چوب و سنگ به خودروی وی حمله کردند و با شکستن شیشه‌های خودروی این نماینده مجلس اجازه عبور به خودرو را نمی‌دادند.
خانه ملتخانه ملت2 هفته قبل
اهم اظهارات مطهری را بخوانید؛ *مرحوم #آیت_الله_هاشمی_رفسنجانی خصلت‌های نیکی و ماندگاری داشت که منحصر به خود او بود. * او حاضر شد تمام مسئولیت پذیرش قطعنامه ۵۹۸ را به عهده بگیرد و خود را سپر بلای امام و انقلاب کند. پذیرش مسئولت قطعنامه نمونه از خود گذشتگی مرحوم هاشمی بود. علی اصغر یوسف نژاد عکس زیر را از مراسم افتتاح نمایشگاه عکس شهرکهای صنعتی مازندران در ساری به اشتراک گذاشته است. غلامرضا کاتب نیز مطالب زیر را درباره افتتاح‌های انجام شده در حوزه انتخابیه به اشتراک گذاشته است. روح الله حضرت پور مطلب زیر را از مراسم کلنگ زنی سالن ورزشی روستای ساری بیگلوی چراغ به اشتراک گذاشته است.
عصر ایرانعصر ایران3 هفته قبل
وی ادامه داد: در این مسیر مطالعه انقلاب چین برای ما بسیار خواندنی و آموزنده است. وی با تأکید بر اینکه بازگشت دین به عرصه جامعه مولود انقلاب اسلامی ایران است، تصریح کرد: اینکه یک رهبر دینی عهده دار یک مبارزه انقلابی می‌شود از نمودهای این پدیده است. سید حسن خمینی با تأکید بر اینکه تمایز انقلاب ما با دیگران ورود دین به عرصه اجتماع است، اظهار داشت: نکته مهم این است که کدام دین و کدام قرائت؟ تفکر امام و اندیشه انقلاب برآیند یک نگاه سنتی نیست. اگر دین وارد عرصه حکومت شده که وجه ممیزه ما است، پشتوانه‌ای با عنوان خطابات قانونیه دارد که امام در مباحث اصول فقه مطرح می‌کنند. در چارچوب این مباحث امام، رابطه دین و مردم، از موالی و عبید باید به رابطه شهروند و قانونگذار تغییر کند.
افکارنیوزافکارنیوز3 هفته قبل
وی با طرح این سؤال که «چه کار کنیم که جامعه ما اخلاقی شود؟» گفت: باید سعی کنیم هنجارهای اخلاقی در جامعه تبدیل به ارزش شود. تولیت آستان بنیانگذار جمهوری اسلامی ادامه داد: یکی از مهمترین عوامل اخلاقی کردن جامعه این است که ما سعی کنیم نظام ارزشی ما نظام هنجاری پذیرفته جامعه باشد. پس برای اینکه یک مسأله در جامعه اخلاقی شود باید سعی کنیم آن هنجارها را به ارزش اجتماعی تبدیل کنیم. کسی که گام در جهت فقرزدایی بر می‌دارد گام بلندی بر می‌دارد که جامعه را اخلاقی کند. وی با تأکید بر اینکه باید فقر ناخواسته را ریشه کن کرد، افزود: اگر به دنبال جامعه اخلاقی هستیم، باید به سراغ زدودن فقر برویم.
فراروفرارو3 هفته قبل
نخستین سالگرد افتتاح خانه موزه آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی پنجشنبه شب با حضور خانواده شهدای هفتم تیر و هشتم شهریور سال ۱۳۶۰ و حجت الاسلام سید حسن خمینی در حسینیه جماران برگزار شد. عکسی از خوش و بش سید حسن خمینی و علی اکبر صالحی معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی را در این مراسم ببینید.
کرد آنلاینکرد آنلاین3 هفته قبل
عصر کرد - علی مطهری گفت: مرحوم هاشمی رفسنجانی چیزی را که به مصلحت جامعه تشخیص می‌داد آبروی خود را پای آن می‌گذاشتصحبتهای علی مطهری در افتتاحیه موزه آیت الله اکبر هاشمی رفسنجاننخستین سالگرد افتتاح خانه موزه آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی با حضور خانواده شهدای هفتم تیرماه و هشتم تیر ۶۰، حجت الاسلام سید حسن خمینی، سیدمحمد موسوی بجنوردی، مجید انصاری، محمد رضا باهنر، علی مطهری، علی اکبر صالحی، سید علیرضا بهشتی، مرتضی الویری، ابراهیم امینی و حسن روشن روز پنجشنبه در حسینیه جماران برگزار شد. علی مطهری در این مراسم با اشاره به اینکه امروز اولین سالروز افتتاح موزه مرحوم هاشمی و روز تولد آن مرحوم است، گفت: زنده ماندن نام و راه بزرگانی چون حضرت امام (ره)، شهید مطهری، شهید بهشتی و هاشمی رفسنحانی به مثابه زنده نگه داشتن اندیشه آنهاست. اهم اظهارات مطهری را به نقل از خبرگزاری‌ها بخوانید؛ *مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی خصلت‌های نیکی و ماندگاری داشت که منحصر به خود او بود. مطهری: هاشمی نمی‌خواست مردم حسرت بخورند*او حاضر شد تمام مسئولیت پذیرش قطع نامه ۵۹۸ را به عهده بگیرد و خود را سپر بلای امام و انقلاب کند. پذیرش مسئولت قطعنامه نمونه از خود گذشتگی مرحوم هاشمی بود. رفسنجانی می‌خواست ایران نمونه و الگوی کشورهای اسلامی شود که مردم حسرت امارات و ترکیه را نخورند.
ایسناایسنا3 هفته قبل
وی ادامه داد: هدف بزرگ در بیانیه‌ گام دوم، جهاد بزرگ برای ساختن ایران اسلامی با حفظ روحیه‌ انقلابی ذکر شده است. ما باید به وسیله نیروهای مؤمن و وفادار به انقلاب، جریان‌های سیاسی را به سمت احزاب ببریم. وی تأکید کرد: تشکیل جهاددانشگاهی بدون هیچ شکی، حاصل خودباوری و دم مسیحایی حضرت امام (ره) بود. موفقیت این نهاد را حاصل تفکر جهادی یعنی تقاطع علم، ایمان و عمل می‌دانیم. تفکر جهادی به‌ویژه در شرایط کنونی که کشور به درهای بسته‌ زیادی می‌خورد، ضرورت دارد و ممکن است ۳ تا ۱۱ سال برای تحقق یک هدف زمان نیاز باشد؛ ما در جهاددانشگاهی از خوردن به درهای بسته ناامید نشدیم و برای همین است که احساس می‌کنیم سال‌هاست بیانیه‌ی گام دوم در جهاددانشگاهی جاری و ساری شده است و ما خود را در متن آن می‌بینیم.
اقتصادنیوزاقتصادنیوز3 هفته قبل
به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرآنلاین، نخستین سالگرد افتتاح خانه موزه آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی پنجشنبه شب با حضور خانواده شهدای هفتم تیر و هشتم شهریور سال ۱۳۶۰ و حجت الاسلام سید حسن خمینی در حسینیه جماران برگزار شد. عکسی از خوش و بش سید حسن خمینی و علی اکبر صالحی معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی را در این مراسم ببینید.
خبرآنلاینخبرآنلاین3 هفته قبل
به گزارش خبرآنلاین، نخستین سالگرد افتتاح خانه موزه آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی پنجشنبه شب با حضور خانواده شهدای هفتم تیر و هشتم شهریور سال ۱۳۶۰ و حجت الاسلام سید حسن خمینی در حسینیه جماران برگزار شد. عکسی از خوش و بش سید حسن خمینی و علی اکبر صالحی معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی را در این مراسم ببینید.
اقتصادنیوزاقتصادنیوز3 هفته قبل
به فرموده حضرت علی (ع)، فقر نفس را ذلیل، عقل را زایل و هر چه غم است می‌آورد. اگر در پی جامعه اخلاقی هستیم باید ریشه فقر را بکنیم. فرزند یادگار امام (ره) یادآور شد: بسیار از مرحوم هاشمی رفسنجانی شنیدم که می‌گفت راه حل بسیاری از مشکلات جامعه این است که مردم باید کار داشته باشند. سید حسن خمینی افزود: اگر فقر به جامعه‌ای آمد، از آن در چیزهای دیگری بیرون می‌رود. تلاش‌های گذشتگان و عزمی که داشتند هم بدانیم و بیان کرده و برای گام‌های بعدی همت کنیم.
برترین‌هابرترین‌ها3 هفته قبل
خبرآنلاین: نخستین سالگرد افتتاح خانه موزه آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی در حسینیه جماران برگزار شد. نخستین سالگرد افتتاح خانه موزه آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی پنجشنبه شب با حضور خانواده شهدای هفتم تیر و هشتم شهریور سال ۱۳۶۰ و حجت الاسلام سید حسن خمینی در حسینیه جماران برگزار شد. عکسی از خوش و بش سید حسن خمینی و علی اکبر صالحی معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی را در این مراسم ببینید.
فردا نیوزفردا نیوز3 هفته قبل
در آن زمان بعضی از شاگردان حضرت امام (ره) بر کارهای فرهنگی و عده‌ای بر اطلاع رسانی و تهییج جامعه متمرکز شدند. وی افزود: زمانی که حضرت امام در قم دستگیر و به تهران منتقل می‌شدند، ماموری از ایشان سوال کرد که با کدام سربازان قصد انقلاب دارید؟ امام فرمودند سربازان من در گهواره‌ها هستند. به طوری که یاران امام این ماموریت را احساس کردند که نسل انقلاب را آماده کنند و پایه‌های انقلاب را بسازند. باهنر درباره تعریف و فهم خط امام (ره) خاطرنشان کرد: وقتی به سخنان امام مراجعه می‌کنیم متوجه می‌شویم خط آن بزرگمرد این است که در حضور خدا معصیت نکنیم بنابراین خط امام خط خداپرستی و صداقت است. باهنر گفت: زمانی که شهید رجائی شهید باهنر را به عنوان نخست وزیر معرفی کرد، حضرت امام (ره) بحث دولت کریمه را مطرح کردند.
خبرآنلاینخبرآنلاین3 هفته قبل
چون در اصطلاح آن روز، هرکس انقلابی و چپ و یا دیندار و راست بود، اما انقلاب اسلامی شکست بزرگ این دوگانه است. * بازگشت دین به عرصه جامعه مولود انقلاب اسلامی ایران است، اینکه یک رهبر دینی عهده دار یک مبارزه انقلابی می‌شود از نمودهای این پدیده است. اگر دین وارد عرصه حکومت شده که وجه ممیزه ما است، پشتوانه‌ای تحت عنوان خطابات قانونیه دارد که امام در مباحث اصول فقه مطرح می‌کنند. در چارچوب این مباحث امام، رابطه دین و مردم، از موالی و عبید باید به رابطه شهروند و قانونگذار تغییر کند. برای عبور از بحران‌های پیش رو محتاج توجه به دین غیر متحجر و نقش زمان و مکان در اجتهاد هستیم؛ چیزی که امام آخر عمر به آن اسلام ناب محمدی (ص) می‌گفتند.
صدا و سیماصدا و سیما3 هفته قبل
حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی: گام اول انقلاب با توجه به دو نکته‌ی آوردن دین به اجتماع و تحجر زدایی از دین طی شد و پیمودن گام دوم هم نیازمند همین مسئله استبه گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ وی در آیین پایانی اردوی ملی فرهنگی آموزشی طریق جاوید با اشاره به تاریخچه انقلاب‌های مهم تاریخ گفت: بازگشت دین به جامعه مولود انقلاب اسلامی ایران است اینکه یک رهبر دینی سردمدار مبارزه می‌شود، در هیچ یک از انقلاب‌هایی که تاکنون در جهان شکل گرفته به اندازه انقلاب ایران نیست. حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی افزود: اما نکته‌ای وجود دارد آیا اندیشه امام بر آیند یک نگاه سنتی است؟ خیر؛ امام خمینی (ره) به مسائل مختلف به شکل سنتی نگاه نمی‌کردند. وی گفت: مسیر گام اول انقلاب با دو عنصر آوردن دین به اجتماع و تحجر زدایی از دین طی شده است گام دوم هم باید با همین سپری شود، اگر فکر کنیم عبور از دین راه حل است اشتباه کرده‌ایم. حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی افزود: برای عبور از بحران‌های پیش رو محتاج توجه به دین غیر متحجر و نقش زمان و مکان در اجتهاد هستیم، آنچه امام در پایان عمر آن را اسلام ناب محمدی خطاب می‌کردند. در پایان این مراسم از چهره‌های برتر اردو طریق جاوید تجلیل شد.
موجموج3 هفته قبل
نوری سپس ادامه داد: استاد خروش از مربیان بزرگی بهره برده است و بزرگترین آنها ذات خوب خودش بوده است. *پرتره‌های رامبراند به آثار خروش نمی‌رسنداین هنرمند در ادامه گفت: چه کسی گفته که رامبراند و مانند او، از استاد خروش بهتر کارکرده‌اند. نوری اظهار داشت: اگر با دقت نگاه کنیم استاد خروش برگی از تاریخ هنر ایران است که آثارش باقی مانده است اما ما بیگانه پرستیم. وی در توصیف شخصیت خروش بیان کرد: اخلاق استاد خروش نیز مثل حریر، نرم است و هیچگاه کلام تلخی به کسی نگفته است و همیشه از شنیدن کلام تلخ نیز دوری می‌کند. در انتها هم احمد عبدالرضا یمینی عضو شورای تخصصی موزه خوشنویسی ایران خاطره‌ای گفت و یک رباعی خواند.
ایسناایسنا3 هفته قبل
یادگار امام با بیان اینکه ورزش کشور توان جهش بسیار بالاتری را دارد، گفت: تجربه بسکتبال، والیبال، کبدی و هاکی بیانگر این است که برنامه ریزی خوب جواب مثبت می‌دهد. به گزارش ایسنا به نقل از جماران، حجت الاسلام والمسلمین سید حسن خمینی در دیدار با جمعی از پیشکسوتان ورزش کشور، گفت: گذشتگان ما از خدا می‌خواستند که به آنها «توفیق» دهد. علتش این است که درصد کمی از عوامل موفقیت در دست ما است و بسیاری از آنها از حوزه اختیار ما خارج است. وی با تاکید بر اینکه تلاش شرط لازم پیشرفت است، ادامه داد: به هر حال بخشی از کارها در حوزه فعالیت ما است و باید تلاش کنیم. لذا پیامبران جامعه را بالا می‌برند اما این جامعه است که نوابغ را پدید می‌آورد.
موجموج3 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری موج به نقل از وزارت ورزش و جوانان، مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان در دیدار با پیشکسوتان ورزش کشور با حاج سید حسن خمینی در جماران اظهار کرد: حاج سید حسن خمینی انصافا یکی از بزرگ‌ترین حامیان ورزش و پیشکسوتان ورزشی ایران هستند که همیشه جامعه ورزش از عنایات ایشان بهره مند شده است. وی گفت: در فشار و تحریم‌های امروز کشور هنر مدیریت ما باید در این باشد از تمام ظرفیت پیشکسوتان و باتجربه‌های ورزش کشور در عرصه‌های مختلف استفاده کنیم. سلطانی فر با گرامیداشت یاد و خاطره دو شهید بزرگوار رجایی و باهنر، افزود: هفته دولت را به تمام همکارانم به ویژه در مجموعه ورزش و جوانان کشور تبریک می‌گویم. وزیر ورزش خاطرنشان کرد: از ابتدای سال ۱۳۹۷ تاکنون در بسیاری از رشته‌های ورزشی افتخارات بزرگی در رویدادهای بین المللی کسب شده که برخی از آنها تاریخی بوده است. سلطانی فر در پایان خاطرنشان کرد: سراسر کشور پر از استعدادهای گوناگون است و برگزاری المپیاد ورزشی استعدادهای برتر که در حال برگزاری است باعث می‌شود در بسیاری از رشته هایی که تاکنون حرفی برای گفتن در المپیک‌ها نداشتیم در آینده مقتدرانه ظاهر شویم.
ایسناایسنا3 هفته قبل
وزیر ورزش و جوانان در دیدار با پیشکسوتان ورزش کشور با یادگار امام در جماران گفت: در فشار و تحریم‌های امروز کشور هنر مدیریت ما باید در این باشد تا از تمام ظرفیت پیشکسوتان و باتجربه‌های ورزش کشور در عرصه‌های مختلف استفاده کنیم. به گزارش ایسنا و به نقل از وزارت ورزش و جوانان، مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان در دیدار با پیشکسوتان ورزش کشور با حاج سید حسن خمینی در جماران افزود: حاج سید حسن خمینی انصافا یکی از بزرگ‌ترین حامیان ورزش و پیشکسوتان ورزشی ایران هستند که همیشه جامعه ورزش از عنایات ایشان بهره مند شده است. وی گفت: در فشار و تحریم‌های امروز کشور هنر مدیریت ما باید در این باشد از تمام ظرفیت پیشکسوتان و باتجربه‌های ورزش کشور در عرصه‌های مختلف استفاده کنیم. سلطانی فر با گرامیداشت یاد و خاطره دو شهید بزرگوار رجایی و باهنر، افزود: هفته دولت را به تمام همکارانم به ویژه در مجموعه ورزش و جوانان کشور تبریک می‌گویم. وزیر ورزش خاطرنشان کرد: از ابتدای سال ۱۳۹۷ تاکنون در بسیاری از رشته‌های ورزشی افتخارات بزرگی در رویدادهای بین المللی کسب شده که برخی از آنها تاریخی بوده است.
دنیای اقتصاددنیای اقتصاد3 هفته قبل
روحانی با تاکید بر اینکه دولت از انتقاد دلسوزانه استقبال و حمایت می‌کند، اظهار کرد: انتقاد از دولت بلامانع است و حتی در دولت یازدهم و دوازدهم انتقاد از دولت بی‌هزینه و حتی توأم با جایزه و تشویق بوده است. رئیس‌جمهور با بیان اینکه انتقاد بی‌هزینه از آثار دولت یازدهم و دوازدهم است که برای همیشه باقی می‌ماند، گفت: بسیار سخت است که این آثار دولت یازدهم و دوازدهم را پس از این کسی بتواند تغییر دهد. لزوم ادامه گفتمانی توام با سعه صدربه گزارش پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، رئیس‌جمهور با اشاره به اینکه همه توان دولت برای اجرای آرمان‌های انقلاب به کار گرفته می‌شود، گفت: امروز روز حمایت بیشتر مردم از دولت و خدمت بیشتر دولت به مردم است و مطمئنا با وحدت دولت و ملت، از پیچ تاریخی کنونی عبور و دشمن را مایوس خواهیم کرد. امروز روز حمایت بیشتر از دولت استسید حسن خمینی نیز در مراسم تجدید میثاق رئیس‌جمهوری و اعضای هیات دولت با آرمان‌های امام خمینی (س)، ضمن تبریک هفته دولت گفت: امروز روز حمایت بیشتر از دولت و خدمت بیشتر به ملت است. همت بالای دولت، ارکان نظام و تک تک مردم می‌تواند این امر مهم را بیشتر فراهم آورد.

تصاویر: تجدید میثاق رئیس جمهور و اعضای هیأت دولت با آرمان‌های امام خمینی

18+
انتخابانتخاب4 هفته قبل
موجموج4 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری موج، حجت الاسلام والمسلمین سید حسن خمینی یادگار امام در مراسم تجدید میثاق رئیس جمهور و اعضای هیات دولت با آرمان‌های امام خمینی (ره)، ضمن تبریک هفته دولت گفت: امروز روز حمایت بیشتر از دولت و خدمت بیشتر به ملت است. وی یادآور شد: خطاها، قصورها، تقصیرها و تحمیل‌های خارجی عواملی است که می‌تواند مشکلات بسیار زیاد فراهم آمده را بیشتر کند. سیدحسن خمینی ادامه داد: همه به خوبی می‌دانیم که یک دولت نابخرد در ایالات متحده با همراهی رژیم صهیونیستی، که گستاخانه طالب فروپاشی ملت ایران است و از جمهوری اسلامی فراتر می‌اندیشد، امروزه ظلم بسیار وسیعی را متوجه کشورمان کرده است. یادگار امام در پایان با اشاره به سخنان رییس جمهور مبنی بر تثبیت وضعیت اقتصادی کشور، اظهار کرد: امید داریم بتوانیم رشد مثبتی را در فضای اقتصادی کشور شاهد باشیم. همت بالای دولت، ارکان نظام و تک تک مردم می‌تواند این امر مهم را بیشتر فراهم آورد.
پارس نیوزپارس نیوز1 ماه قبل
پارس نیوز، به گزارشفرزاد حسنی (زادهٔ ۲۱ شهریور ۱۳۵۶ در تهران) بازیگر، مجری تلویزیون و ترانه‌سرای اهل ایران است. فرزاد حسنی در سال ۱۳۵۶ در محله خانی‌آباد تهران متولد شد. برنامهٔ تلویزیونی گفتگو محور کوله‌پشتی که به مجری‌گری او بین سال‌های ۸۳ تا ۸۶ پخش می‌گردید باعث شهرت او شد. در اردیبهشت ۱۳۹۲ فرزاد حسنی و آزاده نامداری با حضورشان در کنسرت فرزاد فرزین ازدواج خود را رسانه‌ای و در ۶ تیر ۱۳۹۲ به عقد هم درآمدند و سید حسن خمینی عاقد آن‌ها بود. اما بعد از حدود یک سال در خرداد ۱۳۹۳ این دو از هم جدا شدند.
اقتصادنیوزاقتصادنیوز1 ماه قبل
پیروزیمنطقه خیابان پیروزی و میدان شهدا و خیابان مجاهدین اسلام هم یکی دیگر از مناطق سیاسی تهران است. یکی از دلایل این موضوع این است که یک منطقه مسئول‌نشین دیگر تهران، خیابان ایران است. علاوه بر مجتمع مسکونی سبحان در قیطریه که آن هم محل سکونت برخی از نمایندگان فعلی و قبلی مجلس است. از جهت بافت محله، اگرچه در جنوب تهران قرار گرفته، اما آن را می‌توان یکی از مرفه‌ترین محله‌های جنوب تهران دانست کما اینکه ساکنان آن را باید از طبقه متوسط جامعه دانست. مثلا حسن روحانی رئیس جمهور در منطقه ولنجک تهران سکونت دارد، على لاریجانی رئیس فعلی مجلس در منطقه قیطریه تهران سکونت دارد.
برنابرنا1 ماه قبل
حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی در پیامی درگذشت خواهر مکرمه دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام را تسلیت گفت. به گزارش برنا، متن پیام تسلیت سید حسن خمینی به دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام بدین شرح است: بسمه تعالیبرادر گرامی جناب آقای دکتر محسن رضایی دامت تأییداته▪️درگذشت خواهر مکرمه تان را صمیمانه تسلیت عرض نموده، علو درجات آن فقیده سعیده و دوام توفیقات جنابعالی را از خدای سبحان مسئلت دارم.
ساعت ۲۴ساعت ۲۴1 ماه قبل
ساعت ۲۴-درحالی که دو- سه روز از تحریم ظریف از سوی امریکا سپری شده است اما واکنش‌های داخلی و تحلیلگران و مقامهای خارجی به این تصمیم آمریکا ادامه دارد. تحلیلگران خارجی بیشتربرروی این موضوع تاکیدارند که این تصمیم آمریکا احتمال بسته شدن راه گفت وگو را می‌بنددو احتمال جنگ را درآینده افزایش خواهد داد. تحلیلگران و سیاست ورزان داخلی نیز این رفتار آمریکا را ترس از قدرت ظریف دانسته و تاکیددارند که آزادی ادعایی آمریکایی افسانه است. می‌توان به سادگی دریافت که چنین تصمیمی با ناخرسندی و اعتراض مقامات ایران روبرومی شود و از سوی آنان محکوم گردد. عباسعلی کدخدائی، سخنگوی شورای نگهبان، نیز می‌پندارد که «آمریکا نخ تنها از موشک که از سخن گفتن ایران نیز هراس دارد».
ایمناایمنا1 ماه قبل
به گزارش ایمنا، حجت‌الاسلام و المسلمین «سید حسن خمینی» در تماس تلفنی شب گذشته (شامگاه پنج شنبه) ضمن محکوم کردن اقدام وزارت خزانه‌داری آمریکا در تحریم وزیر امور خارجه ایران تاکید کرد: دود این اقدام به چشم خود آنها خواهد رفت. وی خطاب به ظریف تاکید کرد: مردم به شما اعتماد دارند و با وجود ادعاهای بی‌اساس دولتمردان آمریکا، همگان می‌دانند که شما مسئول اصلی سیاست خارجی ایران هستید و تاکنون نیز آن را به خوبی پیش برده‌اید. یادگار امام راحل، بالاترین شاهد این حسن عملکرد را رضایت مردم و محبوبیت ظریف در میان مردم دانست. پرنشاط به کار خویش ادامه می‌دهمدر ادامه این تماس، ظریف ضمن تشکر از حمایت‌های مردم تصریح کرد: پرنشاط به کار خویش ادامه خواهم داد. وی افزود: بزرگ‌ترین دلیل بی‌اثر بودن اقدام اخیر آمریکا، اعتماد عمومی مردم به دستگاه سیاست خارجی است.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین1 ماه قبل
*آنچه که شما در سازمان صداوسیما دیدید اتفاقا با گذشته سازمان بسیار متفاوت بود. من از آقای احمدی‌نژاد به عنوان نظر شخصی خودم خواهش کردم این ۲۰ دقیقه را استفاده نکند. * در دولت احمدی‌نژاد برخی افراد که نمی‏خواهم از آنها نام ببرم به‌طور مرتب علیه من و صداوسیما مطلب می‏نوشتند. تا جایی که سال ۸۶ شکایات ایشان از صداوسیما نزد رهبری برده شد و رهبری دستور رسیدگی دادند. خیر؛ تعدادی از اعضای خبرگان این را از رهبری درخواست کردند و رهبری مخالفت کردند.

به انتهای لیست رسیدید