سید حسن نصرالله

سید حسن نصرالله

(تصاویر) دیدار قائم‌مقام سید حسن نصرالله با ابراهیم رئیسی

6+
فراروفرارو4 روز قبل
برنابرنا4 روز قبل
دبیر شورای عالی امنیت ملی به شکست آمریکا در سوریه و بی تاثیری تحریم این کشور علیه حزب الله لبنان گفت: راهبرد ایجاد آشوب در لبنان با هدف تلاش برای جبران شکست در جبهه‌های دیگر دنبال شد که با هوشیاری مردم، مسئولان و احزاب و گروه‌های لبنانی با شکست روبه رو شد. وی با اشاره به شکست آمریکا در سوریه و بی تاثیری تحریم این کشور علیه حزب الله لبنان گفت: راهبرد ایجاد آشوب در لبنان با هدف تلاش برای جبران شکست در جبهه‌های دیگر دنبال شد که با هوشیاری مردم، مسئولان و احزاب و گروه‌های لبنانی با شکست روبه رو شد. شمخانی با تجلیل از تدابیر و مواضع حکیمانه سید حسن نصرالله، از حزب الله لبنان بعنوان کانون ثبات ساز و امنیت آفرین در لبنان و منطقه یاد کرد. دبیر شورای عالی امنیت ملی بر تداوم حمایت همه جانبه جمهوری اسلامی ایران جریان مقاومت برای مقابله با تهدیدات رژیم صهیونیستی تاکید کرد. در این دیدار شیخ نعیم قاسم قائم مقام حزب الله لبنان نیز در سخنانی با قدردانی از حمایت‌های بی‌دریغ جمهوری اسلامی از عناصر فعال در خط مقدم مبارزه با رژیم صهیونیستی تصریح کرد: حزب الله لبنان با الهام از مقاومت بی‌نظیر ملت ایران در برابر تهدیدات و فشارهای آمریکا هرگز اجازه نخواهد داد رژیم صهیونیستی به اهداف خطرناک خود در منطقه دست پیدا کند.
صدا و سیماصدا و سیما5 روز قبل
وی هدف تمام تحرکات استکبار را تامین منافع رژیم صهیونیستی دانست و افزود: آنان در پی پاک کردن مسئله فلسطین به نفع این رژیم اشغال‌گر هستند. آقای همیز افزود: رژیم اشغالگر قدس نبرد با گروه‌های مقاومت اسلامی را به عمق سوریه، عراق و یمن کشانده است و کل تحرکات آنان برای استمرار حیات این غده سرطانی است. آقای همیز گفت: آنان ‌می‌خواهند ملت یمن از اصولش دست بکشد و ارتباطش با برادران ایرانی و حزب الله لبنان را قطع کند در حالی که ارتباط با آنان بخشی از باور‌های ماست. وی با تاکید بر ضرورت مقابله با رژیم صهیونیستی خطاب به حاضران در نشست مجمع جهانی بیداری اسلامی افزود: از شما دعوت می‌کنیم که با قدرت به این مقابله ادامه دهید و از ملت یمن حمایت کنید. نماینده انصارالله یمن گفت: همانطور که سید حسن نصرالله اعلام کرد ملت یمن با بزرگترین مظلومیت مواجه است با این حال اگر تجاوز علیه یمن شکست بخورد پروژه‌های صهیونیستی تا ۷۰ درصد شکست خورده است.
تسنیمتسنیم6 روز قبل
در شمال لبنان نیز جاده حلبا العبده در دو راهی دنون بازگشایی شد، اما جاده‌های البداوی و پل البالما و المنیه همچنان قطع است. توضیح دفتر باسیل درباره خبر شبکه «ام تی وی» دفتر جبران باسیل وزیر خارجه دولت پیشبرد امور لبنان امروز مطالب شبکه تلویزیونی «ام تی وی» به نقل از باسیل را دقیق ندانست. این درحالی است که بیانیه دفتر جبران باسیل به طور کلی مطالب شبکه «ام تی وی» را رد کرده و به طور دقیق مشخص نکرده است که آیا منظورش بخشی از مطالب یا همه آنها است. این منابع افزودند: اما حریری اصرار داشت که فرد دیگری مامور تشکیل دولت آینده شود و بعد از اینکه اطمینان حاصل کرد که تمام سلام نیز ریاست دولت آینده را نمی‌پذیرد، گفت که نخست وزیران سابق موافقت کردند که محمد الصفدی برای تشکیل دولت آینده معرفی شود. این منابع گفتند حریری متعهد شد که جریان المستقبل را نمایندگی کرده و وزیر برای دولت معرفی کند.
فارسفارس6 روز قبل
«بسام ابوشریف» مشاور پیشین رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین ترور یک فرمانده ارشد جنبش جهاد اسلامی توسط رژیم صهیونیستی را طبق نقشه مشترک با آمریکا خواند و گفت حماقت جدید ترامپ و نتانیاهو فروپاشی رژیم اشغالگر را به جلو می‌اندازد. ۲ - ناتوانی واشنگتن در به زانو درآوردن ایران یا حتی ترغیب آن به مذاکره با ایران. ۶- شکست طرح و برنامه ترامپ برای خاورمیانه (معامله قرن) با رد آن از سوی فلسطینی‌ها. همان گونه که «سید حسن نصرالله» دبیر کل حزب الله هم درباره عملیات برنامه ریزی شده اسرائیل هشدار داده و وعده مقابله با آن را می‌دهد. نویسنده در پایان تصریح کرد: همه این مسائل شامل حال مقاومت در قدس اشغالی هم می‌شود.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز6 روز قبل
به گزارش مشرق، النشره گزارش داد: بعد از ظهر روز گذشته جبران باسیل رئیس جریان ملی آزاد لبنان با سید حسن نصرالله دبیر کل حزب الله لبنان دیدار و گفتگو کرده است. بیشتر بخوانید: ابراز امیدواری میشل عون به تشکیل دولت لبنان تا چند روز آیندهبر اساس این گزارش؛ این دیدار در راستای تلاش‌های مربوط به یافتن راهکاری برای حل بحران کنونی لبنان و توافق درباره تشکیل دولت در اسرع وقت برگزار شده است. این در حالی است که رسانه‌های لبنانی اعلام کردند که رایزنی هایی که طی ساعات گذشته تسریع شده است نشانه‌های مثبتی در خود دارد که بشارت دهنده دولت جدید در اسرع وقت است. از سوی دیگر النشره اعلام کرد که معترضان برخی جادهها از جمله اتوبان الناعمه، خلده به سمت الاوزاعی، الشویفات نزدیک بانک پابلوس، جاده دمیت در تقاطع سیرجبیل الشوف و نیز جاده‌های جدیتا، قب الیاس، تعلبایا، سعدنایل، جب جنین را بسته‌اند.
تسنیمتسنیم6 روز قبل
به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، العهد از دیدار حریری و حسین خلیل معاون سیاسی دبیرکل حزب الله خبر داد. بر اساس این گزارش، دیدار سحریری و حسین الخلیل پایان یافت، در این دیدار علی خلیل از وزیران کابینه هم حضور داشت. انتهای پیام/

سه برادری که چیزی از پیکرشان نماند/ با بدل سید حسن نصرالله آشنا شوید +عکس

7+
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 هفته قبل
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 هفته قبل
به گزارش مشرق، سعدالله زارعی تحلیلگر مسائل بین‌المللی در دومین نشست تخصصی تعالی و توانمندسازی مسئولان و جانشینان مراکز استانی و مسئولان دفاتر هماهنگی بسیج اساتید کشور در دانشگاه تهران به بیان پشت پرده مسائل عراق و لبنان پرداخت. زارعی بیان کرد: کشور عراق دارای موقعیت ویژه برای دشمنان ماست و در قضایای اخیر آمریکایی‌ها تلاش کردند علاوه بر تمام کردن تحریم‌ها و فشار حداکثری با قطع ارتباط ایران و عراق به اهداف خود دست یابند. در پرونده سوریه، عراق با ایجاد یک گذرگاه استراتژیک ارتباطی میان سوریه و عراق، کمک ویژه‌ای کرد و این همکاری عراق تعیین کننده بود. بنابراین راه تغییر نظام سیاسی در لبنان بسته است. اما در نهایت آنچه در لبنان شاهد آن هستیم آنست که در صحنه لبنان تا این حد بیشتر جلوروی نمی‌توانند انجام دهند و بیش از این پیش نخواهند رفت.
فارسفارس1 هفته قبل
تحلیلگر مسائل بین‌المللی در دومین نشست تخصصی تعالی و توانمندسازی مسئولان و جانشینان مراکز استانی و مسئولان دفاتر هماهنگی بسیج اساتید کشور در دانشگاه تهران به بیان پشت پرده مسائل عراق و لبنان پرداخت. به گزارش خبرنگار تشکل‌های دانشگاهی خبرگزاری فارس، سعدالله زارعی تحلیلگر مسائل بین‌المللی در دومین نشست تخصصی تعالی و توانمندسازی مسئولان و جانشینان مراکز استانی و مسئولان دفاتر هماهنگی بسیج اساتید کشور در دانشگاه تهران به بیان پشت پرده مسائل عراق و لبنان پرداخت. زارعی بیان کرد: کشور عراق دارای موقعیت ویژه برای دشمنان ماست و در قضایای اخیر آمریکایی‌ها تلاش کردند علاوه بر تمام کردن تحریم‌ها و فشار حداکثری با قطع ارتباط ایران و عراق به اهداف خود دست یابند. در پرونده سوریه، عراق با ایجاد یک گذرگاه استراتژیک ارتباطی میان سوریه و عراق، کمک ویژه‌ای کرد و این همکاری عراق تعیین کننده بود. اما در نهایت آنچه در لبنان شاهد آن هستیم آنست که در صحنه لبنان تا این حد بیشتر جلوروی نمی‌توانند انجام دهند و بیش از این پیش نخواهند رفت.
ایسناایسنا1 هفته قبل
نخست‌وزیر پیشین لبنان اظهارات اخیر سید حسن نصرالله درباره فساد را ستود. به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری فرانسه، فؤاد سنیوره، نخست‌وزیر پیشین لبنان گفت: اگر بگویند که من اقدام غیرقانونی انجام داده‌ام به این معناست که دولت‌های بعد از دولت من نیز اشتباه کرده‌اند. دستگاه قضایی لبنان امروز در این پرونده در معرض آزمون سرنوشت‌سازی است و من امیدوارم که در آن موفق شود. سنیوره همچنین اظهارات سید حسن نصرالله، دبیرکل حزب الله لبنان را ستود و بر اهمیت مرجع بودن دستگاه قضایی و ضرورت ایفای نقش این دستگاه در شفافیت و عدالت تأکید کرد. اخیرا دادستان مالی لبنان سنیوره را برای بازجویی درباره ۱۱ میلیارد دلار که در دوره نخست‌وزیری وی صرف شده، احضار کرد.
تسنیمتسنیم1 هفته قبل
رئیس‌جمهور لبنان اشاره کرد: من درگیر تناقضات جامعه هستم و هسته‌های فاسد نیز کشور را محاصره کرده‌اند. عون خاطرنشان کرد که باید روی یک برنامه سه نقطه‌ای برای تشکیل دولت کار کنیم: مبارزه با فساد٬ بهبود وضعیت اقتصادی و برپایی دولت مدنی. رئیس جمهور لبنان خاطرنشان کرد: دولت تکنوکرات قادر به تعیین سیاست کشور نیست و من دولت تکنوسیاسی را تایید می‌کنم. عون همچنین اشاره کرد: اولویت نخست من استقلال و حاکمیت و آزادی لبنان است و هیچ کس نمی‌تواند حذف حزبی مانند حزب‌الله از دولت را که حداقل یک سوم لبنانی‌ها را تشکیل می‌دهد٬ به من تحمیل کند. شرکت کنندگان در این نشست تاکید کردند که اعتراضات مردمی باید این مواضع را درک کرده و مردم باید برای تشکیل یک دولت مستقل و آزاد از فشارهای آمریکا همکاری کنند.
قدس آنلاینقدس آنلاین1 هفته قبل
رأی الیوم در گزارشی ضمن بررسی توان موشکی حزب‌الله لبنان، به اعتراف فرماندهان صهیونیست که حزب‌الله را تهدیدی برای موجودیت اسرائیل می‌دانند، پرداخت. به گزارش گروه بین الملل قدس آنلاین، روزنامه اینترنتی رأی الیوم نوشت تل آویو به توان موشکی حزب‌الله و برابری بازدارندگی آن معترف است. رأی الیوم در یادداشتی با اعلام این مطلب نوشت هم زمان با پایان تجاوز اسرائیل به لبنان در تابستان ۲۰۰۶، «یتسحاق هرتسوگ» از وزرای وقت کابینه اسرائیل با قاطعیت گفت حزب‌الله یکی از قوی‌ترین ارتش‌های جهان است. همچنین بنا به گفته منابع امنیتی آگاه در تل آویو که با روزنامه عبری هاآرتص گفت‌وگو کرده‌اند چند برابر شدن تعداد موشک‌ها منبع اصلی قدرت حزب‌الله است. منابع امنیتی می‌گویند هرچند سخن از تنها چند هزار موشک نقطه زن در میان است، اما این مسئله‌ای نگران کننده است.
تسنیمتسنیم1 هفته قبل
با این وجود رئیس جمهوری هنوز زمانی را برای رایزنی‌های الزامی پارلمان انتخاب نکرده است. این موضوع نشان دهنده عمق بحران سیاسی در لبنان باشد. به این ترتیب به نظر می‌رسد دولت جدید لبنان نیز دولتی مختلط خواهد بود. این توافق طی چند دوره اخیر قدرتی به حزب‌الله لبنان در حاکمیت اجرایی کشور داده که پیش از این در اختیار حزب الله نبوده است. رئیس پارلمان لبنان اظهار داشت: از همه اعضای فراکسیون پارلمانی خود می‌خواهم محرمانه بودن حساب‌های بانکی خود را لغو کنند.
مهرمهر1 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از شبکه «ال بی سی»، شبکه اجتماعی «توئیتر» در اقدامی سیاسی صفحه مربوط به فرزند دبیرکل حزب الله لبنان را مسدود کرده است. بر اساس این گزارش، این اقدام توئیتر به بهانه این ادعا که «جواد نصرالله» قواعد حاکم بر توئیتر را نقض کرده، صورت گرفته است. این درحالی است که توئیتر پیشتر نیز در راستای اعمال محدودیت بر فعالیت‌های رسانه‌ای حزب الله، صفحه متعلق به شبکه المنار را مسدود کرده بود.
تسنیمتسنیم1 هفته قبل
به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، روزنامه رای الیوم نوشت: هر انسان معمولی عربی که اظهارات مسئولان رژیم صهیونیستی و رسانه‌های آن درباره اعتراضات لبنان و عراق را پیگیری می‌کند، به این نتیجه می‌رسد که تل آویو به دنبال تحقق دو هدف راهبردی خود در جریان این اعتراضات است که هر دوی آن به امنیت ملی این رژیم مربوط می‌شود. این رسانه افزود اولین هدف رژیم صهیونیستی از این اعتراضات، جلوگیری از شکل گیری «هلال شیعی» و نفود ایران در منطقه است. هدف دوم هم این است که حزب الله و الحشد الشعبی عراق خلع سلاح شوند، زیرا به گفته تسفی بارئیل شرق شناس اسرائیلی و تحلیلگر مسائل جهان عرب، حزب الله و الحشد تهدیدی خطرناک برای رژیم محسوب می‌شوند، به خصوص اینکه از حمایت ایران دشمن شماره یک تل آویو برخوردارند. روزنامه اسرائیلی «جروزالم پست» در گزارشی ضمن اعلام خبر سفر مخفیانه نتانیاهو به ریاض، نوشت که محور گفت‌وگوی سه جانبه نتانیاهو، بن سلمان و مارک اسپر، کشور لبنان و تحولات جاری آن بود که به دنبال آن دیگر رسانه‌های جهان فاش کردند هدف از برگزاری این نشست سه جانبه، بررسی اعتراضات کنونی لبنان بود. در ادامه این گزارش آمده که مایک پامپئو وزیر امور خارجه آمریکا، در سفرش به لبنان در ماه مارس، به میشل عون رئیس جمهور لبنان هشدار داد که باید حزب الله مهار شود یا عواقب بی سابقه‌ای در انتظار آن خواهد بود.
ایسناایسنا1 هفته قبل
توییتر حساب کاربری پسر سید حسن نصرالله را بست. به گزارش ایسنا، به نقل از شبکه خبری العربیه، توییتر حساب کاربری سید جواد نصرالله، پسر سید حسن نصرالله، دبیرکل حزب الله لبنان را بست. توییتر مدعی شده که این اقدام را در راستای طرحی با عنوان طرح «مبارزه با تروریسم» اتخاذ کرده است. پیشتر واشنگتن در اقدامی خصمانه علیه حزب الله لبنان، سید جواد نصرالله را در فهرست «تروریست‌های بین المللی» قرار داده بود. انتهای پیام
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 هفته قبل
طی روزهای گذشته٬ تلاش‌های مستقیم آمریکا برای موج‌سواری بر اعتراضات مردمی لبنان فاش شد؛ به‌ویژه با ادعاهای مایک پامپئو وزیر امور خارجه ایالات متحده در خصوص کمک به لبنانی‌ها برای رهایی از نفوذ ایران در این کشور! سید حسن نصرالله همچنین با صحبت از گزینه‌های جایگزین اقتصادی در لبنان که شامل شرکت‌های چینی و روسی و ایرانی بوده و در نتیجه وتوهای معروف آمریکا از سرمایه‌گذاری در لبنان محروم‌ می‌شوند٬به تلاش‌های آمریکا برای جلوگیری از پیشرفت اقتصادی لبنان اشاره کرد. در عین حال سید نصرالله اشاره کرد که سوریه و عراق نیز به شکل اساسی جزء جایگزین‌های اقتصادی لبنان است که آمریکا باز هم مانع استفاده لبنانی‌ها از فرصت بزرگی که پیش رو دارند چه در بازار گسترده عراق و چه عملیات بازسازی در سوریه می‌شود. براساس این تفاسیر به یک معادله روشن می‌رسیم که دبیرکل حزب‌الله می‌خواست آن را بگوید. درواقع چشم‌ انداز سیدنصرالله حرکت به سمت یک دولتی بود که بتواند در برابر خواسته‌ها و فشارهای آمریکا ایستادگی کند.
صدا و سیماصدا و سیما1 هفته قبل
ما در حزب الله با توجه به اهمیت این عملیات روز شهادت احمد قصیر را روز شهید نامیده‌ایم. من به شما می‌گویم که هراسی نداشته باشید و من تضمین می‌کنم که حزب الله به اقدامات شما احترام می‌گذارد و شما را تشویق می‌کند. تحریم‌ها پیامد‌های بدی روی بانک‌های لبنان داشته است، اما مسئول این شرایط حزب الله است؟ ما بانک‌ها را تحت فشار قرار داده‌ایم؟ ما حزب الله اصلا کاری به بانک‌ها نداریم ما نمی‌خواهیم بانک‌ها را اشغال کنیم. امریکایی‌ها می‌گویند هدف تحریم‌های ما حزب الله است ما روز اول گفتیم تحریم‌ها را بردارید ثروت و دارایی‌های حزب الله در بانک نیست. این دولت را دولت حزب الله نام گذاری کردند بخدا قسم اگر این دولت، دولت حزب الله بود اولین اقدامی که انجام می‌داد ارتباط با سوریه بود.
تسنیمتسنیم1 هفته قبل
سید حسن نصرالله همچنین با صحبت از گزینه‌های جایگزین اقتصادی در لبنان که شامل شرکت‌های چینی و روسی و ایرانی بوده و در نتیجه وتوهای معروف آمریکا از سرمایه‌گذاری در لبنان محروم‌ می‌شوند٬به تلاش‌های آمریکا برای جلوگیری از پیشرفت اقتصادی لبنان اشاره کرد. در عین حال سید نصرالله اشاره کرد که سوریه و عراق نیز به شکل اساسی جزء جایگزین‌های اقتصادی لبنان است که آمریکا باز هم مانع استفاده لبنانی‌ها از فرصت بزرگی که پیش رو دارند چه در بازار گسترده عراق و چه عملیات بازسازی در سوریه می‌شود. براساس این تفاسیر به یک معادله روشن می‌رسیم که دبیرکل حزب‌الله می‌خواست آن را بگوید. البته این معادله همچنان در سطح یک گزینه است و به مرحله تصمیم‌گیری نرسیده است و احتمالا این برگه‌ای است که حزب الله می‌خواهد رو کند. درواقع چشم‌‌‌ انداز سیدنصرالله حرکت به سمت یک دولتی بود که بتواند در برابر خواسته‌ها و فشارهای آمریکا ایستادگی کند.
افکارنیوزافکارنیوز1 هفته قبل
اخبار بین‌الملل-طی روزهای گذشته٬ تلاش‌های مستقیم آمریکا برای موج‌سواری بر اعتراضات مردمی لبنان فاش شد؛ به‌ویژه با ادعاهای مایک پامپئو وزیر امور خارجه ایالات متحده در خصوص کمک به لبنانی‌ها برای رهایی از نفوذ ایران در این کشور! سید حسن نصرالله همچنین با صحبت از گزینه‌های جایگزین اقتصادی در لبنان که شامل شرکت‌های چینی و روسی و ایرانی بوده و در نتیجه وتوهای معروف آمریکا از سرمایه‌گذاری در لبنان محروم‌ می‌شوند٬به تلاش‌های آمریکا برای جلوگیری از پیشرفت اقتصادی لبنان اشاره کرد. در عین حال سید نصرالله اشاره کرد که سوریه و عراق نیز به شکل اساسی جزء جایگزین‌های اقتصادی لبنان است که آمریکا باز هم مانع استفاده لبنانی‌ها از فرصت بزرگی که پیش رو دارند چه در بازار گسترده عراق و چه عملیات بازسازی در سوریه می‌شود. براساس این تفاسیر به یک معادله روشن می‌رسیم که دبیرکل حزب‌الله می‌خواست آن را بگوید. درواقع چشم‌‌‌ انداز سیدنصرالله حرکت به سمت یک دولتی بود که بتواند در برابر خواسته‌ها و فشارهای آمریکا ایستادگی کند.
مهرمهر1 هفته قبل
کمیته‌های مقاومت فلسطین نیز اعلام کردند که دشمن صهیونیستی با ترور این فرمانده فلسطینی مرتکب حماقت بزرگی شده است. رسانه‌های رژیم صهیونیستی نیز با اذعان به این حملات تاکید کردند که موشک باران تل آویو هم چنان ادامه دارد. مقامات رژیم صهیونیستی از دیر باز سیاست ترور را در رأس سیاستهای مربوط به مقابله با مقاومت فلسطین قرار داده‌اند. رئیس رژیم صهیونیستی نیز روز گذشته نسبت به شدت اختلافات سیاسی میان سران این رژیم هشدار داده بود. عبدالملک الحوثی در سخنانی به مناسبت میلاد پیامبر اکرم (ص) اعلام کرده بود در صورتی که رژیم صهیونیستی مرتکب حماقت شود علیه این رژیم اعلام جهاد خواهیم کرد.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین1 هفته قبل
در حالی که رهبران سیاسی لبنانی درباره خروج مذاکرات از بن‌بست سخن می‌گویند، رهبر دینی اهل تسنن این کشور خواستار تشکیل دولت نجات ملی لبنان شد. اعتمادآنلاین|‌‌ در حالی‌که رهبران سیاسی لبنانی درباره خروج مذاکرات از بن بست سخن می‌گویند، رهبر دینی اهل تسنن این کشور خواستار تشکیل دولت نجات ملی لبنان شد. به گزارش اعتمادآنلاین، شیخ عبداللطیف دریان مفتی اهل تسنن لبنان خواستار تشکیل فوری دولت نجات ملی از شخصیت‌های تکنوکرات شد. وی با بیان اینکه ملت لبنان استحقاق زندگی بهتری را دارد، خواستار تسریع در تشکیل کابینه جدیدی شد که قادر باشد به مقابله با چالش‌های اقتصادی و اجتماعی موجود بپردازد. جمیل السید در پایان نامه خود تاکید می‌کند: ‌ «پس اطمینان داشته باش آنان (در فرصت مناسب) از پشت به تو هم خنجر خواهند زد.»

خبری که ترامپ را دق می‌دهد! / کنایه سید حسن نصرالله به رئیس جمهور آمریکا

میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 هفته قبل
خبرگزاری میزان- سید حسن نصرالله، دبیرکل «حزب الله» لبنان در سخنرانی خود به مناسبت بزرگداشت روز شهدای لبنان با کنایه‌ای به ترامپ گفت: رئیس جمهور آمریکا فقط به پول فکر می‌کند و وی با شنیدن خبر کشف میدان نفتی جدید ایران حتما دق می‌کند.
ایمناایمنا1 هفته قبل
ترامپ به خاطر میدان‌های نفتی نیروهای آمریکایی را در سوریه نگاه داشت. تداوم تظاهرات‌ها در پایتخت و استان‌های جنوبی عراقعبدالکریم خلف، سخنگوی نظامی عادل عبدالمهدی، فرمانده کل نیروهای مسلح عراق از اقدام گروهی که آنها را «متواری» توصیف کرد، برای منفجر کردن یکی از برج‌های مراقبت در شرق بغداد خبر داد. این منبع تصریح کرد، تظاهرکنندگان دیگری نیز مسیر منتهی به میدان نفتی البزرکان را بستند و نیروهای امنیتی مداخله‌ای برای گشودن مسیر نکردند. کمیته حقوق بشر در پارلمان عراق نیز روز یکشنبه آمار قربانیان اعتراضات در عراق را از ابتدای اکتبر ۳۱۹ تن اعلام کرد. گفته می‌شود نیروهای امنیتی میدان البحریه در مرکز بصره را محاصره و نیروهایی را مستقر کرده‌اند.
افکارنیوزافکارنیوز1 هفته قبل
افکارنیوز، به گزارشسید حسن نصرالله دبیر کل حزب الله لبنان در سخنانی به مناسبت روز شهید حزب الله (حزب الله لبنان یازدهم نوامبر را روز شهید نامگذاری کرده و هر سال این روز را به یاد شهدایش گرامی می‌دارد) گفت: به همه مسلمانان سالروز میلاد رسول گرامی اسلام (ص) را تبریک می‌گوییم. روز شهید به مثابه سالروزی برای هر شهیدی از شهدای حزب الله است. دبیر کل حزب الله لبنان بیان کرد: مقاومت امروز در اوج قدرت خود قرار دارد و بخشی از محور مقاومت در منطقه است. دبیر کل حزب الله لبنان بیان کرد: رژیم صهیونیستی باید بداند که فضای راهبردی جدیدی در رویارویی با آن وجود دارد. ما قومی تسلیم ناپذیر هستیمدبیر کل حزب الله لبنان در پایان خطاب به ملت لبنان اعلام کرد: اجازه ندهید که شما را به سوی جنگ داخلی سوق دهد.

روایت سید حسن نصرالله از شکست راهبرد ترامپ در برابر ایران

الفالف1 هفته قبل
روایت سید حسن نصرالله از شکست راهبرد ترامپ در برابر ایرانگروه ویدئو الف، ۲۰ آبان ۱۳۹۸، ۲۰:۰۳ ۳۹۸۰۸۲۰۱۶۹برخی به جنگ آمریکا علیه ایران دلبسته‌اند و می‌گویم که این ۹۹درصد منتفی است. ترامپ نیروهای آمریکا را در سوریه به خاطر میادین نفتی باقی نگه داشت. اسرائیل به مواضع عبدالملک الحوثی بسیار دقت کرد.
برنابرنا1 هفته قبل
به گزارش گروه خبر خبرگزاری برنا، سید حسن نصرالله دبیر کل حزب الله لبنان در سخنانی به مناسبت روز شهید حزب الله (حزب الله لبنان یازدهم نوامبر را روز شهید نامگذاری کرده و هر سال این روز را به یاد شهدایش گرامی می‌دارد) گفت: به همه مسلمانان سالروز میلاد رسول گرامی اسلام (ص) را تبریک می‌گوییم. وی در ادامه بیان کرد: در روز شهید یادآور می‌شویم که چگونه شارون به خاطر شکستی که به ارتشش پس از عملیات استشهادی احمد قصیر وارد ش، خوار و ذلیل شد. روز شهید به مثابه سالروزی برای هر شهیدی از شهدای حزب الله است. آن شهیدان جنگشان در راه خدا و دفاع از مقدسات و مظلومان بود. دبیر کل حزب الله لبنان گفت: دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا با ارتش آمریکا همانند مزدوران رفتار می‌کند و از این رو آنها تصور می‌کنند که همه مردم به این شکل هستند.

به انتهای لیست رسیدید