سید مهدی رحمتی

سید مهدی رحمتی

فوتبالیفوتبالی4 روز قبل
پایگاه خبری فوتبالی- یک باخت غیرقابل دفاع در مقابل عراق تردیدها را در مورد امکان موفقیت تیم ملی با ویلموتس افزایش داده است. ایرادها در بازی تیم ملی آن قدر زیاد است که هر بیننده عادی نیز می‌تواند لیستی از آنها را ارائه دهد. در کل می‌توان گفت که تیم ملی در دو بازی اخیر خود فاقد استراتژی مشخصی در سبک بازی خود بوده. ویلموتس ناچار است تیم ملی را به دوران پساکی‌روش ببرد و بذر تفکر و اندیشه خود را در تیم ملی بکارد. نمی‌شود که با همان بازیکنان دوران کی‌روش بازی کرد و در عین حال سبک بازی تیم ملی را تغییر داد.
طرفداریطرفداری4 روز قبل
طرفداری- افزایش قیمت بنزین در ایران، اعتراض چهره‌های مشهور فوتبالی ایران را در پی داشته است و پس از علی کریمی و سید مهدی رحمتی، سردار آزمون نیز به این مسئله واکنش نشان داد. مهاجم تیم ملی ایران با انتشار یک استوری اینستاگرامی خواستار حمایت رئیس جمهور ایران از مردم این کشور شد: با این گرانی بنزین و تورم … حقوق کارمندان و کارگران را هم ۳ برابر کنین این مردم حقشون این نیست. آقای رئیس جمهور به داد مردم کشور برس.
برترین‌هابرترین‌ها4 روز قبل
برترین‌ها: افزایش قیمت بنزین در ایران، اعتراض چهره‌های مشهور فوتبالی ایران را در پی داشته است و پس از علی کریمی و سید مهدی رحمتی، سردار آزمون نیز به این مسئله واکنش نشان داد. مهاجم تیم ملی ایران با انتشار یک استوری اینستاگرامی خواستار حمایت رئیس جمهور ایران از مردم این کشور شد: با این گرانی بنزین و تورم … حقوق کارمندان و کارگران را هم ۳ برابر کنین این مردم حقشون این نیست. آقای رئیس جمهور به داد مردم کشور برس.
انتخابانتخاب4 روز قبل
تیم‌های شهرخودرو مشهد و گل‌گهر سیرجان، عصر امروز در دیداری معوقه از هفته هشتم لیگ برتر فوتبال ایران به مصاف هم رفتند که این بازی با برتری یک بر صفر شاگردان یحیی گل‌محمدی به پایان رسید. تک‌گل این بازی را امین قاسمی‌نژاد در دقیقه ۶۵ به ثمر رساند تا شهرخودرو با ۲۳ امتیاز در رده نخست جدول رده‌بندی قرار بگیرد. ترکیب شهرخوردو: سید مهدی رحمتی، محمدحسین مرادمند، علی نعمتی، فرشاد محمدی‌مهر، علی فرامرزی، اکبر صادقی، علی نبی‌زاده، سعید صادقی، امین قاسمی‌نژاد، سروش رفیعی و حسین مهربان. پس از شهرخودرو که با ۲۳ امتیاز در رده نخست جدول قرار دارد، تیم‌های سپاهان با ۲۲، ‌ پرسپولیس با ۱۹، استقلال با ۱۸ و تراکتور با ۱۷ امتیاز در رده‌های دوم تا پنجم قرار دارند. هفته یازدهم لیگ برتر از پنجشنبه ۳۰ آبان آغاز می‌شود.
ورزش۳ورزش۳5 روز قبل
با بسته ماندن دروازه شهر خودرو در دیدار برابر گل گهر سیرجان، تعداد بازی‌های بدون گل خورده مشهدی‌ها به عدد ۷ رسید تا همچنان پس از سپاهان، دومین خط برتر لیگ نوزدهم قلمداد شوند. به گزارش «ورزش سه» به مانند هفته پیش و تقابل با پارس جنوبی جم، امشب هم در ورزشگاه امام رضا (ع) مشهد و بازهم در حضور کمتر از چهار هزار هواداران مشهدی جشن پیروزی برای شاگردان یحیی به پا شد؛ این‌بار مقابل شاگردان آقامعلم. تشابه دیگر دو پیروزی متوالی شهر خودرویی‌ها، دو برد یک گله و البته بسته ماندن دروازه آنهاست که حالا عدد کلین شیت مهدی رحمتی را در پایان ده مسابقه، به عدد ۷ رسانده است تا او در جمع بهترین گلرهای لیگ نوزدهم به مانند فصول گذشته قرار گیرد. با کلین شیت امشب مهدی رحمتی که برخلاف تقابل با پارس جنوبی جم، با چند سیو تماشایی همراه بود تا جایی که سید مهدی رحمتی بالاتر از حتی امین قاسمی نژاد گل‌زن، به عنوان ستاره میدان معرفی شود میزان دقایق بسته ماندن دروازه شهر خودرو به عدد ۵۰۸ رسید؛ عددی که در به ثمر نشستن آن تا به امروز، حسین مرادمند و علی نعمتی دو دفاع میانی شهر خودرویی‌ها هم نقش آفرینی عالی داشته‌اند. باید منتظر ماند و دید مقاومت دفاعی تیم یحیی و از آن‌سو پیروزی‌های اقتصادی مشهدی‌ها تا کی می‌تواند آنها را در صدر جدول نگه دارد و مقاومت مهدی رحمتی، علی نعمتی و حسین مرادمند به عنوان ارکان اصلی خط دفاعی شهر خودرو تا چه زمانی برای رسیدن به خط دفاعی برتر لیگ نوزدهم تداوم خواهد داشت؟
ورزش۳ورزش۳5 روز قبل
به گزارش «ورزش سه» از ساعت ۱۵:۴۵ امروز (جمعه) در ورزشگاه امام رضا (ع) مشهد و در حالی‌که هواداران بسیار اندکی از شهر خودرو برای حمایت از تیم‌شان به ورزشگاه آمده بودند، شاگردان گل محمدی به مصاف گل گهر سیرجان رفتند؛ در پایان نیمه نخست تقابل دو تیم، توپی از خط دروازه‌ها عبور نکرد اما عملکرد سید مهدی رحمتی فوق العاده درخشان بود و توانست با واکنش‌های دیدنی خود مانع از فروپاشی دروازه شهر خودرو شود. او در این نیمه، یک موقعیت تک به تک که حاصل اشتباه علی نعمتی بود را از هم‌بازی سابق خود بهنام برزای با واکنشی دیدنی مهار کند و در فرصتی دیگر شوت سرکش بازیکنان گل گهر را از درون محوطه جریمه شهر خودرو، به شکلی تماشایی دفع کرد تا امید برای کسب پیروزی و رسیدن به صدر جدول برای شاگردان یحیی باقی بماند. بازی تا پایان نیمه نخست با تساوی بدون گل به پایان رسید و باید دید در پایان این دیدار معوقه، آیا شهر خودرویی‌ها با کسب پیروزی موفق به صعود به صدر جدول خواهند شد یا شاگردان مجید جلالی امتیازی ارزشمند را از مشهد با خود به سوغات خواهند برد؟
ورزش۳ورزش۳5 روز قبل
گزارش لحظه به لحظه دیدار تیم‌های شهرخودرو و گل‌گهر را در همین صفحه از «ورزش سه» دنبال کنید: معوقه هفته هشتم لیگ برتر؛ جمعه: ۹۸/۰۸/۲۴؛ ساعت ۱۵:۴۵استادیوم: امام رضا مشهد/ تماشاگر:؟؟؟ داور: کمیل غلامی/ کمک‌ها: عسگر محمدی و عباس پورحیدری؛ داور چهارم: حامد تازه‌پور؛ کمک داوران پشت دروازه: حمید حاج‌ملک و حامد سیری/ ناظر داوری: اسماعیل صفیری. شهرخودرو مشهدسید مهدی رحمتیمحمدحسین مرادمندعلی نعمتیفرشاد محمدی‌مهرعلی فرامرزیاکبر صادقیعلی نبی‌زادهسعید صادقیامین قاسمی‌نژادسروش رفیعیحسین مهربانسرمربی: یحیی گل‌محمدیگل‌گهر سیرجانمیلاد فراهانیسید علیرضا ابراهیمیسید عبدالله حسینییوسف وکیامهران گلزاریعلی قربانخانیمهرداد عبدیامین پورعلیرضا محمودآبادیپیمان رنجبریبهنام برزایسرمربی: مجید جلالیلحظات حساس؟؟؟؟؟؟؟ در حاشیه* در حالی که به نظر می‌رسید باتوجه به حساسیت بالای جدول برای تیم میزبان، تماشاگران استقبال چشمگیری از دیدار معوقه داشته باشند اما جمعیتی کمتر از ۲ هزار نفر به ورزشگاه امام رضا آمده‌اند. * یحیی گل‌محمدی پس از ورود به زمین توسط اندک هواداران حاضر در ورزشگاه مورد تشویق قرار گرفت و به ابراز احساسات آنها پاسخ داد. * پیش از آغاز بازی گل محمدی، مطهری و سرآسیایی به سمت نیمکت گل‌گهر رفتند و به گرمی با مجید جلالی به خوش و بش پرداختند که البته طولانی‌تر از زمان معمول هم بود. * بهنام برزای و سید عبدالله حسینی که سابقه بازی در تیم مشهدی را دارند، قبل از بازی به سمت گل محمدی آمدند و از او برای حضور در میدان رخصت گرفتند.
قدس آنلاینقدس آنلاین1 هفته قبل
اعتراض چراغ خاموش یحیی گل محمدی به عملکرد سروش رفیعی و روح‌الله باقری به عملکرد ضعیف آن‌ها نشان داد استراتژی سرمربی موفق شهرخودرو همچنان عدم اتکا به ستاره‌های کاغذی فوتبال ایران است. *اتکا به آماردر سایت متریکا که بر اساس ریز عملکرد بازیکنان نمره می‌دهد هم سروش رفیعی و روح‌الله باقری قعرنشین هستند. روح‌الله باقری هم پس از گلزنی در هفته نخست، دیگر شادی گلی نداشت. آمارها نشان می‌دهد احتمالا منظور یحیی گل‌محمدی به بازیکنانی که پول خوب گرفتند اما در حد انتظار ظاهر نشدند، سروش رفیعی و روح‌الله باقری است. کسی چه می‌داند شاید کالدرون هم برای اخراج سروش رفیعی همان دلایل گل محمدی را داشته و دارد.
مازن آنلاینمازن آنلاین1 هفته قبل
هفته ششم لیگ برتر فوتبال ایران؛ پیام مازند - هفته ششم لیگ برتر به طور همزمان و با برگزاری بازی‌های مهیجی در تهران، مشهد، اصفهان و تبریز پیگیری می‌شود. در سوی دیگر نفت مسجد سلیمان صددرصد مساوی را از خود در پنج بازی لیگ برتر به ثبت رسانده است و بدون برد و حتی باخت است. آن‌ها با صعود به مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی کاملا آماده هستند و با انگیزه برابر سایپا به میدان می‌روند. آن‌ها می‌دانند که در این هفته کار سختی در آبادان خواهند داشت ولی این بازی مصداق بازی شش امتیاز در لیگ برتر است. پرسپولیس و کالدرون برای جبران شکست هفته گذشته در ورزشگاه آزادی مقابل سپاهان پای به مشهد می‌گذارند و دوست ندارند برای دومین هفته متوالی طعم شکست را تجربه کنند.
ورزش۳ورزش۳1 هفته قبل
شهر خودرو با کسب ۶ پیروزی و تحمل تنها یک شکست در ۹ هفته اخیر، حالا در آستانه رسیدن به صدر جدول قرار دارد و از این پس باید خود را برای برگزاری دیدارهای ۶ امتیازی (تراکتور، استقلال و سپاهان) آماده کند. مشهدی‌ها ضعیف‌ترین خط حمله را در میان مدعیان دارند و در طول ۹ هفته تنها ۹ گل زده داشتند که اصلا آمار قابل دفاعی نیست! از سوی دیگر نقطه قوت تیم یحیی، به دژ دفاعی آنها باز می‌گردد؛ جایی که رحمتی رهبری ارکستر دفاع شهر خودرو را بر عهده دارد و مرادمند و نعمتی به عنوان دو دفاع میانی مشهدی‌ها به خوبی حملات رقبا را خنثی می‌کنند تا جایی که بسیاری از کارشناسان زوج دفاعی شهر خودرو را لایق دعوت به تیم ملی می‌دانند. از آخرین گلی که شهر خودرو دریافت کرده تا به امروز ۴۱۸ دقیقه گذشته است و حسین ابراهیمی در مسجدسلیمان، آخرین کسی بود که توانست دروازه شهر خودرو را تا به امروز در لیگ نوزدهم باز کند. فارغ از ثبت رکوردها و آمار و ارقام، تیم یحیی تا به اینجا هر چه در حمله کم فروغ و ناکام بوده است در فاز دفاعی به خوبی و با شایستگی اثبات کرده است که لیاقت حضور در جمع مدعیان را داشته است و باید دید در ادامه راه لیگ و آغاز دیدار‌های دشوار شهر خودرو، چه سرنوشتی در انتظار شاگردان یحیی گل محمدی خواهد بود؟
فوتبالیفوتبالی1 هفته قبل
پایگاه خبری فوتبالی- شاگردان گل محمدی با پیروزی مقابل پارس جنوبی می‌توانند به رتبه دوم جدول صعود کنند. او در بازی مقابل سایپا برای پنجمین بار در لیگ نوزدهم موفق به بسته نگه داشتن دروازه خود شد. یونس شاکری برای شهر خودرو و مجید علیاری از پارس جنوبی گلزنان آن دیدار بودند. وضعیت در جدول: شهر خودرو با ۵ برد، ۲ مساوی، ۱ شکست و ۱۷ امتیار در جایگاه چهارم و پارس جنوبی با ۸ امتیاز در رتبه سیزدهم جدول قرار دارد. *جمعه ۱۷ آبان ۹۸شهرخودرو - پارس جنوبی جم ساعت ۱۶:۰۰ ورزشگاه امام رضا (ع) داور: امیر عراب براقیکمک‌ها: مهدی عالیقدر - محسن بابایی۱۹۸۴
برترین‌هابرترین‌ها2 هفته قبل
بعد از این مقطع، تیم ملی همواره از کمبود دروازه‌بان‌های مدعی و درجه یک رنج می‌برد. در این مدت دروازه‌بان‌هایی مثل بهروز سلطانی، احمد سجادی، بهزاد غلامپور، نیما نکیسا، هادی طباطبایی، حسن رودباریان، داوود فنایی، پرویز برومند، هادی طباطبایی و … به تناوب در ترکیب تیم ملی قرار گرفتند، اما هرگز نتوانستند برای مدتی طولانی مرد شماره یک تیم ملی باشند. البته ابراهیم میرزاپور در مقطعی در تیم ملی ثبات داشت، اما ثبات او به دلیل ضعف مفرط دیگر گلر‌های تیم ملی و البته بی‌اعتمادی بلاژویچ و برانکو به رحمتی بود. بیرانوند حتی با وجود گاف‌های گاه و بیگاهش، همواره مورد اعتماد سرمربیانش در پرسپولیس و تیم ملی بوده است. با این نمایش‌ها، حسینی احتمالا دوباره به تیم ملی دعوت خواهد شد و رقابت با دیگر مدعیان را از سر خواهد گرفت.
ورزش۳ورزش۳2 هفته قبل
به گزارش «ورزش سه» جوان اصالتا آذربایجانی فوتبال ایران در خانواده‌ای چهار نفره، دوران حرفه‌ای فوتبال‌اش را با یک سوگ بزرگ آغاز کرد؛ از دست دادن خواهر کوچک‌اش در سن ۱۸ سالگی. نقطه تاریک زندگی مهدی رحمتی که حتی گذر زمان هم نتوانست از اندوه او بکاهد. موقعیتی که بعدها با ثبت گرانترین قراردادهای تاریخ لیگ تغییر کرد اما چیزی که عوض نشد همان فراز و نشیب‌ها بود. رحمتی تنها فوتبالیست تاریخ فوتبال ایران است که در نوزده دوره لیگ برتر حضور داشته و آمار بازی‌هایش مرز ۴۵۰ را هم پشت سر گذاشته. رحمتی که فاصله بین محبوبیت و دلخوری شدید هواداران را بارها به صورت آسانسوری طی کرده، می‌داند این چیزها اصالت کمتری از سعی و تلاشی دارند که او را دو دهه در بام فوتبال ایران نگه داشته است.
مهرمهر2 هفته قبل
* دو دروازه‌بان بدون گل خوردهتاکنون تنها دو دروازه‌بان در لیگ برتر به میدان رفته‌اند که هنوز دروازه آنها باز نشده است. در این آیتم رشید مظاهری افت فاحشی داشته و با با یک گل خورده به ازای هر ۱۳۵ دقیقه بازی در رده هفتم برترین‌ها قرار می‌گیرد. ضعیف‌ترین عملکرد در این آیتم به محمد باقر صادقی دروازه‌بان تیم ذوب آهن با یک گل خورده به ازای هر ۳۰ دقیقه بازی تعلق می‌گیرد. * خشن‌ترین دروازه‌بانخشن‌ترین دروازه‌بان لیگ، حامد لک سنگربان تیم ماشین سازی است. به جز لک یک دروازه‌بان دیگر طعم اخراج را چشیده و او ماکسیم کوویلیتایا سنگربان تیم فوتبال شاهین بوشهر است.
روزنوروزنو3 هفته قبل
روزبه چشمی در تابستان تا آستانه جدایی با آبی پوشان پایتخت پیش رفت اما در نهایت بعد از کش و قوس‌های زیاد قراردادش را تمدید کرد و در تیم ماندنی شد. با آمدن روزبه چشمی به کلی شرایط استقلال تغییر کرده و در ۴ دیدار اخیر آبی پوشان ۱۰ امتیاز کسب کرده‌اند. با جدایی بازیکنان باتجربه مثل سید مهدی رحمتی و خسرو حیدری و پژمان منتظری و اضافه شدن چند بازیکن جوان خلا تجربه در آبی پوشان به شدت احساس می‌شد. با بازگشت روزبه چشمی استقلال باتجربه‌تر از قبل هم شده است و این بازیکن کمک زیادی به تیم در ادامه فصل خواهد کرد. روزبه چشمی مشکلی برای حضور در این دیدار ندارد و می‌تواند تیمش را همراهی کند.
روزنوروزنو4 هفته قبل
در این دیدار نمایش درخشان دو ستاره شهرخودرو مهمترین علت ناکامی شاگردان منصوریان در کسب امتیاز بود. سید مهدی رحمتی درون دروازه و سروش رفیعی در میانه‌های میدان عملکرد فوق العاده‌ای داشتند تا گل محمدی دست پر اصفهان را ترک کند. *تکنیکی و تاثیرگذار مثل سروشتک گل دیدار روی ارسال دیدنی هافبک خلاق شهرخودرویی‌ها به ثمر رسید. نمایش درخشان سید و سروش شهرخودرو را ۱۶ امتیازی کرد تا شاگردان گل محمدی رتبه سوم جدول را از آن خود کنند. آنها امیدوارند بازی روز جمعه شان در مشهد و مقابل تیم قعرجدولی گل گهر برگزار شود تا روند امتیاز گیریشان مختل نشود.
ایسناایسنا4 هفته قبل
در چارچوب هفته هفتم لیگ برتر فوتبال تیم­‌های ذوب‌آهن و شهر خودرو به مصاف هم رفتند که این بازی با نتیجه یک بر صفر به سود شهر خودرو به اتمام رسید. به گزارش ایسنا، تیم‌­های ذوب‌آهن اصفهان و شهر خودرو مشهد در چارچوب هفته هفتم رقابت‌­های لیگ برتر فوتبال از ساعت ۱۶:۵۰ در ورزشگاه فولادشهر به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه یک بر صفر به سود تیم شهر خودرو به پایان رسید. - دقیقه ۳۶ بازی شهر خودرو صاحب یک کرنر شد و پس از ارسال، ضربه سر خطرناک بازیکن شهر خودرو به خوبی توسط یوسف بهزادی دفع شد. *پیش از شروع بازی همه بازیکنان تیم ذوب آهن به سمت نیمکت شهر خودرو رفتند و با یحیی گل محمدی و دیگر نیمکت نشینان شهر خودرو خوش و بش کردند. *در دقایق پایانی بازی هواداران ذوب آهن علیه منصوریان شعار­های «حیا کن، رها کن» و «مربی بی­غیرت نمی­‌خوایم» سر دادند.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز4 هفته قبل
به گزارش مشرق، در ادامه‌ی هفته‌ی هفتم رقابت‌های لیگ برتر امروز از ساعت ۱۶:۵۰ ذوب‌آهن با قضاوت وحید کاظمی به مصاف شهرخودرو رفت. شاگردان یحیی گل‌محمدی در تیم شهرخودرو که میهمان این بازی بودند موفق شدند با تک گل امین قاسمی‌نژاد که در نیمه اول به ثمر رسید، شاگردان علیرضا منصوریان در تیم ذوب‌آهن را شکست دادند. دقیقه ۴۶: شوت خطرناک عباسی از داخل محوطه جریمه را سیدمهدی رحمتی به زیبایی در اختیار گرفت. ذوب‌آهن در حالی این بازی خانگی را به میهمان خود شهرخودرو واگذار کرد که همراه با علیرضا منصوریان بعد از گذشت هفت هفته هنوز نتوانسته بردی در لیگ برتر بدست بیاورد. باخت به شهرخودرو سومین باخت این فصل ذوب‌آهن در لیگ برتر است.
ایمناایمنا4 هفته قبل
به گزارش خبرنگار ایمنا، تیم فوتبال ذوب‌آهن در ادامه ناکامی‌های این چند هفته اخیر مغلوب پدیده شد. دقیقه۲۵- اوت بلند اقاجانی با ضربه نژاد مهدی همراه شد که توپ به مداعان شهرخودرو خورد و به کرنر رفت. دقیقه۳۵- کرنر صادقی با ضربه سر مرادمند همراه شد که بهزادی توپ را به کرنر فرستاد. اتفاق ویژه: شعار هواداران ذوب آهن علیه منصوریان که خواستار جدایی سرمربی تیمشان شدند اتفاق ویژه این بازی بود. بهترین بازیکن: اکبر صادقی کاپیتان شهر خودرو در کنار محمدحسین مرادمند از بهترین بازیکنان این بازی بودند.
نودنود4 هفته قبل
شاگردان علیرضا منصوریان در تیم ذوب‌آهن متحمل یک شکست خانگی مقابل شاگردان یحیی گل‌محمدی در تیم شهرخودرو شدند. به گزارش وبسایت نود، در ادامه‌ی هفته‌ی هفتم رقابت‌های لیگ برتر امروز از ساعت ۱۶:۵۰ ذوب‌آهن با قضاوت وحید کاظمی به مصاف شهرخودرو رفت. شاگردان یحیی گل‌محمدی در تیم شهرخودرو که میهمان این بازی بودند موفق شدند با تک گل امین قاسمی‌نژاد که در نیمه اول به ثمر رسید، شاگردان علیرضا منصوریان در تیم ذوب‌آهن را شکست دادند. دقیقه ۴۶: شوت خطرناک عباسی از داخل محوطه جریمه را سیدمهدی رحمتی به زیبایی در اختیار گرفت. باخت به شهرخودرو سومین باخت این فصل ذوب‌آهن در لیگ برتر است.
طرفداریطرفداری4 هفته قبل
طرفداری- در چارچوب رقابت‌های فوتبال لیگ برتر و در هفته هفتم، دو تیم شهر خودرو و ذوب آهن به مصاف هم رفتند که این بازی با برتری ۱ بر ۰ شهر خودروی مشهد به پایان رسید. اطلاعات بازیذوب آهن اصفهان - شهر خودروهفته هفتم لیگ برتر، جام خلیج فارسدوشنبه ۲۹ مهرماه، ساعت ۱۶:۵۰ورزشگاه فولادشهر اصفهانداور: سید وحید کاظمی - کمک‌ها: سعید علی نژادیان- فرهاد فرهاد‌پورگل: امین قاسمی نژاد در دقیقه ۴۲ترکیب دو تیمذوب آهن: یوسف بهزادی، محمد نژادمهدی، هادی محمدی، حمید بوحمدان، محمدرضا عباسی، قاسم حدادی فر، مهران درخشان مهر، مجتبی حقدوست، مصطفی آقاجانی، میلاد فخرالدینی و ارسلان مطهریشهرخودرو: سید مهدی رحمتی، علی نعمتی، محمد حسین مرادمند، فرشاد فرجی، سروش رفیعی، اکبر صادقی، امین قاسمی نژاد، سعید صادقی، محمدعلی فرامرزی، یونس شاکری و علی نبی زادهشرح گل هادر دقیقه ۴۲ سروش رفیعی در سمت راست محوطه جریمه ذوب آهن صاحب توپ شد و پس از یک سر توپ زیبا، توپ را به دهانه دروازه ذوب آهن فرستاد تا امین قاسمی نژاد با یک ضربه سر، گل نخست تیمش را به ثمر برساند.
نودنود4 هفته قبل
ذوب‌آهن در نیمه اول بازی را به میهمان خود با یک گل واگذار کرد. به گزارش وبسایت نود، در ادامه‌ی هفته‌ی هفتم رقابت‌های لیگ برتر امروز از ساعت ۱۶:۵۰ ذوب‌آهن با قضاوت وحید کاظمی به مصاف شهرخودرو رفته است. این شاگردان یحیی گل‌محمدی در تیم میهمان بودند که موفق شدند در نیمه اول با تک گل امین قاسمی‌نژاد، شاگردان علیرضا منصوریان را شکست دهند. ترکیب ذوب‌آهنیوسف بهزادی، محمد نژادمهدی، هادی محمدی، حمید بوحمدان، محمدرضا عباسی، قاسم حدادی‌فر، مهران درخشان‌مهر، مجتبی حقدوست، مصطفی آقاجانی، میلاد فخرالدینی و ارسلان مطهریترکیب شهرخودروسید مهدی رحمتی، علی نعمتی، محمد حسین مرادمند، فرشاد فرجی، سروش رفیعی، اکبر صادقی، امین قاسمی‌نژاد، سعید صادقی، محمدعلی فرامرزی (دقیقه ۲۴- محمد آقاجانپور)، یونس شاکری و علی نبی‌زادهدقایق حساسدقیقه ۳۶: سروش رفیعی از سمت راست کرنری را به محوطه جریمه ارسال کرد که ضربه سر خطرناک مرادمند را بهزادی در اختیار گرفت. ذوب‌آهن صفر - شهر خودرو یک (دقیقه ۴۲- امین قاسمی‌نژاد): شهر خودرو در یک ضد حمله برق آسا تا محوطه جریمه ذوب‌آهن پیش آمد و سروش رفیعی از سمت چپ با یک تو سر توپ عالی و سانتر فنی باعث شد تا قاسمی‌نژاد با ضربه سر اولین گل خود در لیگ نوزدهم را به ثمر برساند.
ورزش۳ورزش۳4 هفته قبل
در این دیدار نمایش درخشان دو ستاره شهرخودرو مهمترین علت ناکامی شاگردان منصوریان در کسب امتیاز بود. سید مهدی رحمتی درون دروازه و سروش رفیعی در میانه‌های میدان عملکرد فوق العاده‌ای داشتند تا گل محمدی دست پر اصفهان را ترک کند. *تکنیکی و تاثیرگذار مثل سروشتک گل دیدار روی ارسال دیدنی هافبک خلاق شهرخودرویی‌ها به ثمر رسید. نمایش درخشان سید و سروش شهرخودرو را ۱۶ امتیازی کرد تا شاگردان گل محمدی رتبه سوم جدول را از آن خود کنند. آنها امیدوارند بازی روز جمعه شان در مشهد و مقابل تیم قعرجدولی گل گهر برگزار شود تا روند امتیاز گیریشان مختل نشود.
ایمناایمنا4 هفته قبل
به گزارش خبرنگار ایمنا، ذوب آهن اصفهان و شهر خودرو در چهار چوب هفته هفتم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال در ورزشگاه فولادشهر به مصاف یکدیگر رفته‌اند. ترکیب تیم ذوب آهن برای رویارویی با تیم فوتبال شهر خودرو به شرح زیر است: یوسف بهزادی، محمد نژاد مهدی، هادی محمدی، حمید بوحمدان، محمدرضا عباسی، قاسم حدادی فر، مهران درخشان مهر، مجتبی حق دوست، مصطفی آقاجانی، میلاد شیخ فخرالدینی، امیر ارسلان مطهریترکیب تیم شهر خودرو برای رویارویی با تیم فوتبال ذوب آهن به شرح زیر است: سید مهدی رحمتی، علی نعمتی، محمد حسین مرادمند، فرشاد فرجی، سروش رفیعی، اکبر صادقی، امین قاسمی نژاد، سعید صادقی، محمد علی فرامرزی، یونس شاکری، علی نبی زادهداوران: سید وحید کاظمی، سعید علی نژادیان، فرهاد فرهاد پور، علی اکبر عظیم پور
طرفداریطرفداری4 هفته قبل
طرفداری- دو تیم ذوب آهن و شهر خودرو از ساعت ۱۶:۵۰ امروز روبروی هم قرار خواهند گرفت. در این دیدار که از هفته هفتم لیگ برتر برگزار می‌شود، ترکیب دو تیم به شرح زیر است: ذوب آهن: یوسف بهزادی، محمد نژادمهدی، هادی محمدی، حمید بوحمدان، محمدرضا عباسی، قاسم حدادی فر، مهران درخشان مهر، مجتبی حقدوست، مصطفی آقاجانی، میلاد فخرالدینی و ارسلان مطهری
نودنود4 هفته قبل
یازده بازیکن اصلی دو تیم ذوب‌آهن و شهرخودرو مشخص شدند. به گزارش وبسایت نود، در ادامه‌ی هفته‌ی هفتم رقابت‌های لیگ برتر امروز از ساعت ۱۶:۵۰ ذوب‌آهن با قضاوت وحید کاظمی پذیرای شهرخودرو است. ذوبی‌ها در حالی میزبان شهرخودرو هستند که این فصل نتایج قابل قبولی نگرفته‌اند و بعد از باخت در دربی اصفهان و حذف شدن در جام حذفی به دنبال اولین برد این فصل خود مقابل شهرخودرو هستند. شهر خودرویی‌ها هم بعد از برد مقابل پرسپولیس و کنار رفتن در جام حذفی به اصفهان آمده‌اند تا در این بازی خارج از خانه امتیاز کسب کنند. علیرضا منصوریان سرمربی ذوب‌آهن و یحیی گل‌محمدی سرمربی شهرخودرو یازده بازیکن اصلی خود برای این بازی را مشخص کردند.
ایلناایلنا4 هفته قبل
منصوریان و گل محمدی ترکیب مورد نظر خود را برای دیدار امروز مشخص کردند. به گزارش ایلنا، ترکیب ذوب آهن و شهر خودرو برای دیدار امروز به شرح زیر است: ذوب آهن: یوسف بهزادی، محمد نژادمهدی، هادی محمدی، حمید بوحمدان، محمدرضا عباسی، قاسم حدادی فر، مهران درخشان مهر، مجتبی حقدوست، مصطفی آقاجانی، میلاد فخرالدینی و ارسلان مطهریشهرخودرو: سید مهدی رحمتی، علی نعمتی، محمد حسین مرادمند، فرشاد فرجی، سروش رفیعی، اکبر صادقی، امین قاسمی نژاد، سعید صادقی، محمدعلی فرامرزی، یونس شاکری و علی نبی زاده
تسنیمتسنیم4 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، دیدار تیم‌های ذوب‌آهن و شهرخودرو مشهد در هفته هفتم رقابت‌های لیگ برتر، جام خلیج فارس، از ساعت ۱۶:۵۰ امروز دوشنبه ۲۹ مهرماه در ورزشگاه فولادشهر برگزار می‌شود. ترکیب تیم فوتبال شهرخودرو در این دیدار دقایقی پیش اعلام شد که به شرح زیر است: سید مهدی رحمتی، علی نعمتی، محمدحسین مرادمند، فرشاد فرجی، سروش رفیعی، اکبر صادقی، امین قاسمی‌نژاد، سعید صادقی، محمدعلی فرامرزی، یونس شاکری و علی نبی‌زاده. این دیدار در شرایطی برگزار می‌شود که هر ۲ تیم بازیکن محروم و یا مصدومی نداشته و با ترکیب کامل در این بازی حضور خواهند داشت. انتهای پیام/ف
ورزش۳ورزش۳4 هفته قبل
حساس‌ترین دیدار هفته هفتم لیگ نوزدهم بین دو تیم شهر خودرو و ذوب‌آهن برگزار می‌شود و منصوریان به دنبال اولین برد خود در لیگ جاری است. به گزارش «ورزش سه» تا دقایقی دیگر حساس‌ترین دیدار هفته هفتم در ورزشگاه فولادشهر اصفهان برگزار می‌شود. خارج از رقابت همیشگی منصوریان و گل محمدی، تقابل سرمربی ذوب‌آهن و سیدمهدی رحمتی نیز می‌تواند جذاب باشد. سبزپوشان اصفهانی چند روز قبل از مس کرمان شکست خوردند و شهر خودرو نیز با قبول شکست برابر نفت مسجدسلیمان از جام حذفی کنار رفتند و حالا هر دو تیم برای جبران آمده‌اند. گزارش زنده این دیدار را از ورزش سه دنبال کنید: روز: دوشنبه، تاریخ: ۲۹/۷/۹۸ساعت: ۱۶:۵۰ورزشگاه: فولادشهر اصفهانداور: سید وحید کاظمیکمک‌ها: سعید علی نژادیان- فرهاد فرهاد پورکمک داوران اضافی: علی صفایی- عبدالنبی پور خلفداور چهارم: علی اکبر عظیم پورناظر داوری: سعید بطحاییذوب‌آهن اصفهان: یوسف بهزادیمحمد نژادمهدیهادی محمدیحمید بوحمدانمحمدرضا عباسیقاسم حدادی فرمهران درخشان مهرمجتبی حقدوستمصطفی آقاجانیمیلاد فخرالدینیارسلان مطهریسرمربی: علیرضا منصوریانشهرخودرو: سید مهدی رحمتیعلی نعمتیمحمد حسین مرادمندفرشاد فرجیسروش رفیعیاکبر صادقیامین قاسمی نژادسعید صادقیمحمدعلی فرامرزییونس شاکریعلی نبی زادهسرمربی: یحیی گل محمدی
ورزش۳ورزش۳4 هفته قبل
به گزارش «ورزش سه» تا دقایقی دیگر حساس‌ترین دیدار هفته هفتم لیگ برتر در اصفهان برگزار می‌شود و شهر خودرو مهمان ذوب‌آهن خواهد بود. * علی نعمتی و مرادمند دو مدافع مرکزی شهر خودرو هستند و فرشاد فرجی در سمت راست و فرازمرزی در سمت چپ خط دفاعی بازی می‌کنند. * اکبر صادقی تک هافبک دفاعی شهر خودرو است. قاسمی نژاد، رفیعی، سعید صادقی و علی نبی زاده دیگر بازیکنان خط میانی این تیم در سمت راست، چپ و مرکز هستند تا قدرت این تیم در میانه میدان مشخص شود. * یونس شاکری نیز جلوتر از روح الله باقری تک مهاجم نماینده مشهد برابر ذوب‌آهن خواهد بود.

به انتهای لیست رسیدید