سیستم عاملiOS

سیستم عاملiOS

نامه‌نیورنامه‌نیور2 ماه قبل
افزایش سقف انتقال وجه، فراخوان سرویس صوتی برای برخی از خدمات، تعیین سقف کیف پول همراه پلاس ملت در همراه بانک و امکان ورود به سامانه همراه بانک از طریق اسکن چشم (Iris)، از مهم‌ترین خدمات ارائه شده در نسخه جدید همراه بانک ملت است. این گزارش حاکی است، مشتریان می‌توانند با مراجعه به سایت بانک ملت به نشانیwww. bankmellat. irنسبت به دریافت نرم افزار همراه بانک برای هر دو سیستم عامل اندروید (نسخه ۱٫۱.۹) و سیستم عاملiOS (نسخه ۱٫۱.۰) اقدام کنند.
مهرمهر2 ماه قبل
یک روز پس از عرضه نسخه جدید سیستم عامل، آیفون۱۱، آیفون ۱۱ پرو و آیفون ۱۱ پرو مکس روانه بازار می‌شوند. سیستم عامل iOS۱۳ به طور وسیع ارتقا یافته است. با نسخه جدید سیستم عامل، صدای سیری نیز طبیعی‌تر خواهد شد. از سوی دیگر طی هفته‌های گذشته گزارش‌ها و شایعاتی درباره تولید هدست واقعیت افزوده در اپل منتشر شد. البته اپل شب گذشته در برنامه رونمایی از محصولات جدیدش به واقعیت افزوده یا واقعیت مجازی اشاره‌ای نکرد.
موجموج3 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی بانک ملت، این بانک با هدف تکمیل خدمات سامانه همراه بانک و بهبود عملکرد سامانه مطابق با سلیقه مشتری، نسخه جدید را با اعمال تغییراتی روانه بازار کرد. افزایش سقف انتقال وجه، فراخوان سرویس صوتی برای برخی از خدمات، تعیین سقف کیف پول همراه پلاس ملت در همراه بانک و امکان ورود به سامانه همراه بانک از طریق اسکن چشم (Iris)، از مهم‌ترین خدمات ارائه شده در نسخه جدید همراه بانک ملت است. این گزارش حاکی است، مشتریان می‌توانند با مراجعه به سایت بانک ملت به نشانیwww. bankmellat. irنسبت به دریافت نرم افزار همراه بانک برای هر دو سیستم عامل اندروید (نسخه ۱٫۱.۹) و سیستم عاملiOS (نسخه ۱٫۱.۰) اقدام کنند.
نامه‌نیورنامه‌نیور3 ماه قبل
نسخه جدید سامانه همراه بانک ملت با ارائه خدمات جدید و اعمال تغییرات در برخی از خدمات با افزایش ملاحظات امنیتی، در دسترس مشتریان قرار گرفت. به گزارش نامه نیوز، این بانک با هدف تکمیل خدمات سامانه همراه بانک و بهبود عملکرد سامانه مطابق با سلیقه مشتری، نسخه جدید را با اعمال تغییراتی روانه بازار کرد. افزایش سقف انتقال وجه، فراخوان سرویس صوتی برای برخی از خدمات، تعیین سقف کیف پول همراه پلاس ملت در همراه بانک و امکان ورود به سامانه همراه بانک از طریق اسکن چشم (Iris)، از مهم‌ترین خدمات ارائه شده در نسخه جدید همراه بانک ملت است. این گزارش حاکی است، مشتریان می‌توانند با مراجعه به سایت بانک ملت به نشانیwww. bankmellat. irنسبت به دریافت نرم افزار همراه بانک برای هر دو سیستم عامل اندروید (نسخه ۱٫۱.۹) و سیستم عاملiOS (نسخه ۱٫۱.۰) اقدام کنند.

به انتهای لیست رسیدید