سیگار

سیگار

ساعت ۲۴ساعت ۲۴3 دقیقه قبل
ساعت ۲۴- «مشارکت در انتخابات امری ضروری و بدیهی است و دغدغه همه مسئولان از جمله اعضای شورای نگهبان است. برخی از رسانه‌ها از شورای نگهبان تمجید کردند و برخی دیگر آن را سیاسی‌کاری و جناحی‌بازی خواندند. مجلس شورای اسلامی خانه ملت و رکن اساسی قانونگذاری و پیوند مردم با مسئولان و دستگاه‌های مختلف است. برخی از آنها در طول دوره نمایندگی خطاهایی داشته‌اند که صلاحیت نمایندگی را برای دوره بعد از دست داده‌اند. مشارکت در انتخابات امری ضروری و بدیهی است و دغدغه همه مسئولان از جمله اعضای شورای نگهبان است.

مجلس سالم و خدمتگزار/ اصرار بر اشغالگری آمریکا و اراده مردم عراق

3+
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز17 دقیقه قبل
خبرآنلاینخبرآنلاین20 دقیقه قبل
مجلس شورای اسلامی خانه ملت و رکن اساسی قانونگذاری و پیوند مردم با مسئولان و دستگاه‌های مختلف است. آنچه قانون در شرایط داوطلبان نمایندگی مجلس بیان کرده، برای تشکیل چنین مجلسی کافی نیست و حداقل‌هاست. عدم تأیید صلاحیت نمایندگان لزوما به معنای فساد آنان نیست. برخی از آنها در طول دوره نمایندگی خطاهایی داشته‌اند که صلاحیت نمایندگی را برای دوره بعد از دست داده‌اند. مشارکت در انتخابات امری ضروری و بدیهی است و دغدغه همه مسئولان از جمله اعضای شورای نگهبان است.
فردا نیوزفردا نیوز27 دقیقه قبل
«مشارکت در انتخابات امری ضروری و بدیهی است و دغدغه همه مسئولان از جمله اعضای شورای نگهبان است. برخی از رسانه‌ها از شورای نگهبان تمجید کردند و برخی دیگر آن را سیاسی‌کاری و جناحی‌بازی خواندند. مجلس شورای اسلامی خانه ملت و رکن اساسی قانونگذاری و پیوند مردم با مسئولان و دستگاه‌های مختلف است. برخی از آن‌ها در طول دوره نمایندگی خطا‌هایی داشته‌اند که صلاحیت نمایندگی را برای دوره بعد از دست داده‌اند. مشارکت در انتخابات امری ضروری و بدیهی است و دغدغه همه مسئولان از جمله اعضای شورای نگهبان است.
تسنیمتسنیم34 دقیقه قبل
به گزارش گروه رسانه‌های خبرگزاری تسنیم، عباسعلی کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان طی یادداشتی در روزنامه کیهان نوشت: بررسی صلاحیت نمایندگان محترم مجلس در رسانه‌ها حساسیت‌هایی ایجاد کرد. مجلس شورای اسلامی خانه ملت و رکن اساسی قانونگذاری و پیوند مردم با مسئولان و دستگاه‌های مختلف است. جایگاه مجلس به هیچ وجه نباید تضعیف شود و حساب معدود افراد متخلف با نمایندگان سالم و خدمتگزار نباید یکی شود. یک مجلس خوب، مجلس شجاع، متعهد، متدین، سالم و خدمتگزار است. آنچه قانون در شرایط داوطلبان نمایندگی مجلس بیان کرده، برای تشکیل چنین مجلسی کافی نیست و حداقل‌هاست.
خبر فوریخبر فوری50 دقیقه قبل
برخی از رسانه‌ها از شورای نگهبان تمجید کردند و برخی دیگر آن را سیاسی‌کاری و جناحی‌بازی خواندند. مجلس شورای اسلامی خانه ملت و رکن اساسی قانونگذاری و پیوند مردم با مسئولان و دستگاه‌های مختلف است. آنچه قانون در شرایط داوطلبان نمایندگی مجلس بیان کرده، برای تشکیل چنین مجلسی کافی نیست و حداقل‌هاست. برخی از آنها در طول دوره نمایندگی خطاهایی داشته‌اند که صلاحیت نمایندگی را برای دوره بعد از دست داده‌اند. مشارکت در انتخابات امری ضروری و بدیهی است و دغدغه همه مسئولان از جمله اعضای شورای نگهبان است.
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز1 ساعت قبل
به گزارش «مدیکال نیوز تودی»، انفارکتوس میوکارد با صعود قطعه اس‌تی قدامی (STEMI) اصطلاح پزشکی برای یک حمله قلبی بیوه‌ساز است. در ادامه این مطلب با یک حمله قلبی بیوه‌ساز بیشتر آشنا می‌شویم. علائمیک حمله قلبی بیوه‌ساز موجب علائمی مشابه با انواع دیگر حمله قلبی می‌شود. نرخ بقامطالعه‌ای که در سال ۲۰۱۸ منتشر شد، نشان داد که حملات قلبی بیوه‌ساز به بیشترین میزان افزایش خطر مرگ، نارسایی قلبی، و سکته مغزی در مقایسه با انواع دیگر حمله قلبی منجر می‌شوند. با این وجود، افرادی که پس از نخستین حمله قلبی خود زنده می‌مانند در مقایسه با افرادی که هرگز یک حمله قلبی را تجربه نکرده‌اند در معرض خطر بیشتری برای حمله قلبی دوم یا یک سکته مغزی قرار دارند.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 ساعت قبل
بر اساس اعلام سخنگوی شورای نگهبان، صلاحیت حدود ۳۰ درصد نامزدهای انتخابات مجلس تأیید نشد. به‌خاطر دوستی با من چند نفر را رد صلاحیت کرده‌اند! رد صلاحیت به‌خاطر نسبت داشتن با رئیس‌جمهور؟ نمونه جالب دیگر، حرف‌های کامبیز مهدی‌زاده، داماد حجت‌الاسلام روحانی رئیس‌جمهور است که در صفحه اینستاگرام خود نوشته بود: «آقای کدخدایی! در برابر رد صلاحیت‌ها در دوره قبل مقاومت کردیم، حالا رد صلاحیت شدیم! اما مطرح کردن دروغ‌های شاخدار به حرف‌های داوطلبین رد صلاحیت شده در اردوگاه اصلاحات ختم نشد.
ایسناایسنا1 ساعت قبل
«مشارکت در انتخابات امری ضروری و بدیهی است و دغدغه همه مسئولان از جمله اعضای شورای نگهبان است. برخی از رسانه‌ها از شورای نگهبان تمجید کردند و برخی دیگر آن را سیاسی‌کاری و جناحی‌بازی خواندند. مجلس شورای اسلامی خانه ملت و رکن اساسی قانونگذاری و پیوند مردم با مسئولان و دستگاه‌های مختلف است. برخی از آنها در طول دوره نمایندگی خطاهایی داشته‌اند که صلاحیت نمایندگی را برای دوره بعد از دست داده‌اند. مشارکت در انتخابات امری ضروری و بدیهی است و دغدغه همه مسئولان از جمله اعضای شورای نگهبان است.
مهرمهر3 ساعت قبل
به گفته محققان، احتمال زایمان زودهنگام (قبل از هفته ۳۴ بارداری) تا یک چهارم کاهش می‌یابد. تمام زنان اولین بارداری شأن بود. نیمی از آنها در گروه دریافت کننده آسپرین با دوز پایین قرار گرفتند و نیمی دیگر قرص دارونما دریافت کردند. زنان مصرف روزانه آسپرین یا دارونما را در هفته ششم بارداری آغاز کردند و تا هفته ۳۶ یا تا زمان زایمان ادامه دادند. در پایان مشخص شد مصرف آسپرین کاهش احتمال زایمان زودرس را ۱۱٫۶ درصد کاهش داد در حالیکه در زنان دریافت کننده دارونما این رقم ۱۳٫۱ درصد بود.
افکارنیوزافکارنیوز3 ساعت قبل
افکارنیوز، به گزارشبررسی صلاحیت نمایندگان محترم مجلس در رسانه‌ها حساسیت‌هایی ایجاد کرد. مجلس شورای اسلامی خانه ملت و رکن اساسی قانونگذاری و پیوند مردم با مسئولان و دستگاه‌های مختلف است. جایگاه مجلس به هیچ وجه نباید تضعیف شود و حساب معدود افراد متخلف با نمایندگان سالم و خدمتگزار نباید یکی شود. یک مجلس خوب، مجلس شجاع، متعهد، متدین، سالم و خدمتگزار است. آنچه قانون در شرایط داوطلبان نمایندگی مجلس بیان کرده، برای تشکیل چنین مجلسی کافی نیست و حداقل‌هاست.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز6 ساعت قبل
به گزارش مشرق، علی مطلق رئیس اداره سرطان وزارت بهداشت در برنامه تهران کلینیک رادیو تهران با توجه به شعار سرطان هفته سرطان که «پیشگیری و درمان با خودمراقبتی و امید» نامیده شده است، گفت: این شعار به این دلیل انتخاب شده که ۴۰ تا ۵۰ درصد سرطان‌ها قابل پیشگیری هستند. مطلق افزود: نکته قابل توجه دیگر در این شعار قابل درمان بودن سرطان است که بیش از ۷۰ درصد سرطان‌ها در کودکان قابل درمان بوده و طول عمر بیمار افزایش می‌یابد ولی امید دادن به بیمار اهمیت بسیار زیادی دارد ما باید به بیماران امید دهیم تا بتوانند دوره درمان خود را به خوبی سپری کنند. سرطان‌های دستگاه ادراری مثل پروستات در مردان و سرطان مثانه در زنان بروز بالایی در جمعیت ایران دارد. مطلق بیان کرد: بر اساس مطالعات جدیدی که انجام شده است متاسفانه حدود ۶۰ درصد جمعیت بزرگسالان افزایش دارند و حدود بیش از ۶۰ درصد جمعیت فعالیت بدنی کمی دارند و میزان مصرف سبزی‌ها و میوه هم در این افراد کمتر از ۲۰ درصد است و این‌ها مواردی هستند که افراد را مستعد به سرطان می‌کند. رئیس اداره سرطان وزارت بهداشت گفت: عدم استفاده از فست فودها و مواد غذایی فراوری شده و عدم مصرف سیگار در کاهش ابتلا به بیماری سرطان موثر است.
الفالف6 ساعت قبل
گروه سلامت الف، ۶ بهمن ۱۳۹۸، ۰۳:۰۰ ۳۹۸۱۱۰۶۰۰۷به گزارش ایسنا، سازمان جهانی بهداشت در گزارشی هشدار داد سیگارهای الکترونیکی هم برای مصرف کننده و هم برای افرادی که در معرض دود آن قرار دارند مضرند. برخی دولت‌ها و تولیدکنندگان، سیگارهای الکترونیکی را جایگزین سیگارهای سنتی و فاکتور کمک کننده در ترک سیگار معرفی کرده‌اند. سازمان جهانی بهداشت با بررسی پرسش‌ها و پاسخ‌های مطرح در مورد سیگارهای الکترونیکی اعلام کرده که شواهد کافی در مورد تاثیر این سیگارها در کمک به ترک سیگارهای معمولی وجود ندارد هرچند بی‌تردید این سیگارها برای سلامت خطرناک هستند. تحقیقاتی که انجام گرفته نشان می‌دهد استعمال سیگار الکترونیکی توسط نوجوانان بسیار پرخطر است. به گزارش ژاپن تودی، به گفته کارشناسان این موضوع بسیار نگران کننده است چرا که استعمال سیگارهای الکترونیکی در میان بسیاری از جوانان در کشورهای متعددی رواج پیدا کرده است.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین8 ساعت قبل
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، سازمان جهانی بهداشت در گزارشی هشدار داد سیگارهای الکترونیکی هم برای مصرف کننده و هم برای افرادی که در معرض دود آن قرار دارند مضرند. برخی دولت‌ها و تولیدکنندگان، سیگارهای الکترونیکی را جایگزین سیگارهای سنتی و فاکتور کمک کننده در ترک سیگار معرفی کرده‌اند. سازمان جهانی بهداشت با بررسی پرسش‌ها و پاسخ‌های مطرح در مورد سیگارهای الکترونیکی اعلام کرده که شواهد کافی در مورد تاثیر این سیگارها در کمک به ترک سیگارهای معمولی وجود ندارد هرچند بی‌تردید این سیگارها برای سلامت خطرناک هستند. تحقیقاتی که انجام گرفته نشان می‌دهد استعمال سیگار الکترونیکی توسط نوجوانان بسیار پرخطر است. به گزارش ژاپن تودی، به گفته کارشناسان این موضوع بسیار نگران کننده است چرا که استعمال سیگارهای الکترونیکی در میان بسیاری از جوانان در کشورهای متعددی رواج پیدا کرده است.
ایسناایسنا9 ساعت قبل
سازمان جهانی بهداشت (WHO) اعلام کرد: در خطرزا بودن سیگارهای الکترونیکی تردیدی وجود ندارد. به گزارش ایسنا، سازمان جهانی بهداشت در گزارشی هشدار داد سیگارهای الکترونیکی هم برای مصرف کننده و هم برای افرادی که در معرض دود آن قرار دارند مضرند. برخی دولت‌ها و تولیدکنندگان، سیگارهای الکترونیکی را جایگزین سیگارهای سنتی و فاکتور کمک کننده در ترک سیگار معرفی کرده‌اند. سازمان جهانی بهداشت با بررسی پرسش‌ها و پاسخ‌های مطرح در مورد سیگارهای الکترونیکی اعلام کرده که شواهد کافی در مورد تاثیر این سیگارها در کمک به ترک سیگارهای معمولی وجود ندارد هرچند بی‌تردید این سیگارها برای سلامت خطرناک هستند. به گزارش ژاپن تودی، به گفته کارشناسان این موضوع بسیار نگران کننده است چرا که استعمال سیگارهای الکترونیکی در میان بسیاری از جوانان در کشورهای متعددی رواج پیدا کرده است.
مهرمهر9 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ عزت اله غلامی شامگاه شنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه در راستای ارتقای امنیت اجتماعی، پاسخ به مطالبات مردمی و ناامن کردن محیط برای هنجارشکنان، طرح پاکسازی و ارتقای امنیت اجتماعی در حوزه کلانتری ۱۲ جعفری با بسیج نیروهای صف و ستاد به مرحله اجرا در آمد، اظهار داشت: کشف و ضبط ۱۰ هزار و ۲۰۰ نخ سیگار خارجی، ۹۰ بسته تنباکو، ۱۰ لیتر مشروبات الکلی و ۲۵۰۸ عدد انواع قرص‌های غیر مجاز، کشف یک دستگاه موتورسیکلت مسروقه، ۲ قبضه سلاح شکاری و ۱۶۸ عدد فشنگ مربوطه، کشف ۱۳۰ گرم انواع مواد مخدر، ۱۹ تیغه چاقو، کشف اموال مسروقه از جمله ۳ عدد جک ماشین سنگین، ۵ عدد کمک خودرو و ۳ دستگاه دینام، توقیف ۸ دستگاه موتورسیکلت متخلف و ۶ دستگاه خودروی متخلف، ۱ قبضه شمشیر، دستگیری ۷ نفر سارق منزل و محتویات خودرو و دستگیری ۲ نفر عامل تیراندازی‌های اخیر، از نتایج این طرح بوده است. وی ضمن تقدیر و قدردانی از مردم بخاطر تعامل سازنده و مثمر ثمر با پلیس افزود: اجرای این گونه طرح‌ها به صورت مستمر در دستور کار پلیس بوده و شهروندان می‌توانند با منعکس کردن گزارش‌های به موقع پلیس را در امر خدمت رسانی و برخورد با قانون گریزان و هنجارشکنان یاری کرده و نقش بی بدیل و مؤثری در تحکیم امنیت و ارتقا اجتماعی داشته باشند.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز10 ساعت قبل
به گزارش مشرق، «عباسعلی کدخدایی»، سخنگوی شورای نگهبان در یادداشتی در روزنامه کیهان نوشت: بررسی صلاحیت نمایندگان محترم مجلس در رسانه‌ها حساسیت‌هایی ایجاد کرد. مجلس شورای اسلامی خانه ملت و رکن اساسی قانونگذاری و پیوند مردم با مسئولان و دستگاه‌های مختلف است. جایگاه مجلس به هیچ وجه نباید تضعیف شود و حساب معدود افراد متخلف با نمایندگان سالم و خدمتگزار نباید یکی شود. یک مجلس خوب، مجلس شجاع، متعهد، متدین، سالم و خدمتگزار است. آنچه قانون در شرایط داوطلبان نمایندگی مجلس بیان کرده، برای تشکیل چنین مجلسی کافی نیست و حداقل‌هاست.
ایلناایلنا18 ساعت قبل
رئیس پلیس امنیت عمومی پایتخت از کشف ۴۰۰ میلیاردی سیگار و تنباکوی قاچاق در انباری در محدوده شهر ری خبرداد. وی با بیان اینکه در این رابطه یک متهم دستگیر شد، تصریح کرد: در بازرسی از داخل انبار ۳ دستگاه خودرو حامل بار سیگار و تنباکو فاقد فاکتور و مجوزهای گمرکی کشف شد. رئیس پلیس امنیت عمومی پایتخت افزود: در بررسی‌های بیشتر مشخص شد که خودروها حاوی ۲۲ تن انواع سیگار‌های خارجی قاچاق بوده که هر ۳ خودرو توقیف شد. ذوالقدری با اشاره به اینکه انبار مذکور با دستور قضائی پلمب و محموله قاچاق تحویل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی شد، ابراز داشت: ارزش این کالاها ۴۰۰ میلیارد ریال برآورد شده است. رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ خاطرنشان کرد: با تکمیل تحقیقات مقدماتی متهم در اختیار تعزیرات حکومتی شهرستان ری قرار گرفت.
خبر فوریخبر فوری20 ساعت قبل
سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی اقدامات این سازمان در ۱۰ ماه گذشته را تشریح کرد. افزایش قیمت بلیت هواپیما در یک دقیقهرایگانی درباره گران فروشی بلیت هواپیما گفت: انتظار ما نظارت بیشتر روی قیمت فروش بلیت هواپیما است، چند روز گذشته من خودم شخصا نمونه‌ای از گرانفروشی بلیت هواپیما را مشاهده کردم. وی ادامه داد: شخصا برای خرید بلیت تهران-اهواز وارد سامانه شدم و ابتدا قیمت این بلیت ۳۲۰ هزار تومان بود و پس از خرید نفر اول قیمت بلیت به یکباره پس از یک دقیقه افزایش پیدا کرد و تفاوت قیمت ۱۴۰ هزار تومانی رخ داد. سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی افزود: انتظار ما این است که مسئولان شرکت‌های هواپیمایی مدیریت مناسب‌تری در این حوزه داشته باشند. سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی ادامه تا: ایران خودرو و سایپا اعلام کردند تعهدات خود را به صفر می‌رسانند و امیدواریم که بتوانیم به این هدف برسیم.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین22 ساعت قبل
هر چند پس از تقدیم لایحه بودجه به مجلس‌، کمیسیون تلفیق برای افزایش درآمدهای مالیاتی دولت تدابیر و پایه‌های جدیدی اندیشید. در این تبصره‌ها فروش نفت خام، میعانات گازی و گاز طبیعی به پالایشگاه‌ها همچنین واردات بنزین، گاز طبیعی و سوخت هواپیما توسط وزارت نفت مشمول مالیات نیست. بر این اساس نرخ مالیات فروش در خرده‌فروشی توسط شرکت‌های خصوص خریدار نفت و محصولات آنها، از مابه‌التفاوت قیمت خرید محصولات و قیمت فروش به مصرف‌کننده محاسبه می‌شود. افزایش نرخ مالیات مواد دخانی دو تبصره نیز داشت. ایجاد پایه‌های مالیاتی جدید همواره یکی از راهکارهای دولت برای جبران کسری بودجه در سال آینده بود.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل
طبق مصوبه کمیسیون تلفیق، شهرداری‌ها مکلف به شناسایی خانه‌های خالی شده و ۵۰ درصد از مالیات بر خانه‌های خالی را دریافت می‌کنند. همچنین براساس بررسی‌هایی که از سوی گمرک صورت گرفته، کشفیات قاچاق خودرو افزایش چشمگیری داشته است. یعنی ارزش کشفیات قاچاق این محصول در بازه زمانی یاد شده، بیش از ۳۱ درصد کاهش یافته است. در همین حال، آمار مربوط به کشفیات قاچاق «فرآورده‌های نفتی» نیز نشان از رشد حدود ۲۱۴ درصدی کشفیات این محصول تا پایان آبان ۹۸ دارد. ارزیابی‌های صورت گرفته نیز نشان می‌دهد، ۳هزار و ۶۱۰ میلیارد ریال معادل ۲۵ درصد کل را عملیات فروش به خود اختصاص داده و ۵۰۷ میلیارد ریال (۳٫۵ درصد) به انهدام کالا اختصاص داشته است.
ایمناایمنا1 روز قبل
زمانی که فرد دچار پوکی استخوان می‌شود با ضربه‌های معمولی ‌و یا در مراحل شدید ‌حتی‌ ‌با ‌یک ‌سرفه ‌ممکن ‌است دچار شکستگی استخوان شود. بیماری پوکی استخوان چیست؟ استخوان بافتی زنده ‌و درحال تولید، جذب ‌و ‌تغییر است. عامل دیگر سن بیمار است ‌و با افزایش سن، پوکی استخوان به صورت اولیه بیشتر می‌شود. راه تشخیص پوکی استخوان چیست؟ پوکی استخوان بیماری خاموش است، راه تشخیص این بیماری ‌از طریق سیستم غربالگری ‌و ‌انجام آزمایش برای اندازه گیری تراکم استخوان است. اگر کسی دچار کمبود ویتامین دی باشد اختلال کلسیم پیدا می‌کند ‌و دچار پوکی استخوان می‌شود.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل
او افزود: بیماری پسوریازیس یا بیماری صدف یک بیماری پوستی خود ایمنی است که بدن بر علیه خودش عمل می‌کند. عین اللهی درباه علائم بیماری پسوریازیس گفت: ایجاد زخم‌هایی نقره‌ای رنگ و ضخیم بر سطح پوست، قرمزی، خارش، خشکی پوست، ضخیم شدن ناخن‌ها، ترک خوردن و تورم پوست از علائم ابتلا به بیماری پسوریازیس است. عین اللهی با اشاره به انواع بیماری پسوریازیس اظهار کرد: بیماری پسوریازیس پلاک شایع‌ترین نوع پسوریازیس است که حدود ۹۰ درصد از انواع این بیماری را با علائم پوستی خشک و قرمزی رنگ زخم‌ها تشکیل می‌دهند. دلیل اصلی ابتلا به بیماری پسوریازیس چیست؟ این متخصص پوست، مو، زیبایی با اشاره به دلیل اصلی ابتلا به بیماری پسوریازیس اظهار کرد: سابقه‌ی خانوادگی و ژنتیک، استرس، آب و هوای سرد، مصرف بیش از حد الکل، عفونت‌ها مخصوصا عفونت گلو یا برفک دهان، صدمه به پوست و کشیدن سیگار از دلایل اصلی ابتلا به بیماری پسوریازیس هستند. این متخصص پوست، مو، زیبایی با اشاره به درمان بیماری پسوریازیس اظهار کرد: بیماری پسوریازیس درمان قطعی ندارد، اما می‌توان با مراجعه به متخصص پوست روند این بیماری را کنترل کرد.
رکنارکنا1 روز قبل
یاد و خاطره شهید فضلی و همه دیده‌بانان لشکر ویژه ۲۵ کربلا و شهدای گرانقدر ادوات گرامی باد. چه می‌کنی؟ تک‌پسر خانواده بود و بی‌تاب رفتن به جبهه، حتی مخالفت‌های خانواده هم بی‌ثمر بود، تا این که پدر فکری به خاطرش رسید! همه تعجب کردند، سید گفت: «من ۲۱ رمضان به دنیا آمدم و ۲۱ رمضان هم شهید می‌شوم». یادباد خاطرات همه شهدای لشکر ویژه ۲۵ کربلا و شهدای گردان مسلم که تا آخرین روز‌های جنگ حماسه‌ها آفریدند و جزیره مجنون را برای همیشه باخون‌شان رنگین کردند. راوی: قاسمعلی کارگر اومالی برادر شهیدشهید محمدعلی کارگر متولد ۱۳۴۲ نکا شهادت ۱۳۶۷ جزیره مجنونبرای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
برترین‌هابرترین‌ها1 روز قبل
عصر ایران: بیماری کرون و کولیت زخمی (اولسراتیو) دو شکل رایج از بیماری التهابی روده هستند. در بسیاری موارد، یک متخصص گوارش آموزش دیده با استفاده از نتایج آزمایش‌های مختلف می‌تواند تشخیص دهد که بیماری التهابی روده یک مورد بیماری کرون است یا کولیت زخمی. درمانداروهادر بسیاری موارد، داروهایی که برای درمان کولیت زخمی و بیماری کرون استفاده می‌شوند، مشابه هستند. به عنوان مثال، سیمزیا (سرتولیزوماب پگول) تنها برای درمان بیماری کرون و کولازال (بالسالازید دی‌سدیم) تنها برای درمان کولیت زخمی تایید شده است. کیسه‌های داخلی معمولا در بیماران مبتلا به بیماری کرون که باید تحت کولکتومی قرار بگیرند، ایجاد نمی‌شوند، زیرا بیماری کرون ممکن است در کیسه رخ دهد.
ایسناایسنا1 روز قبل
ایسنا/کرمان معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمان در خصوص سرطان‌های شایع استان کرمان گفت: طبق آخرین آمار دانشگاه علوم پزشکی کرمان سرطان‌های شایع در استان در بین زنان، سرطان پستان، پوست، تیروئید و روده بزرگ و در مردان استان مثانه، پوست، ریه و حنجره است. معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمان در خصوص آمار ابتلا به سرطان در کشور گفت: طبق آخرین آمار کشوری میزان بروز خام سرطان در بین مردان ایرانی ۱۴۹/۸۶ و در بین زنان ایرانی۱۳۲/۹۰ در صد هزار نفر می‌باشد. احمدی طباطبایی گفت: پنج سرطان شایع مردان ایرانی به ترتیب معده، پوست، پروستات، سرطان روده بزرگ و مثانه است و در زنان ایرانی سرطان پستان، روده بزرگ، پوست، تیروئید و سرطان معده شایع‌ترین‌ها هستند و بر اساس نظام ثبت مرگ کشور در حال حاضر سرطان سومین عامل مرگ و میر در کشور محسوب می‌شود. وی در خصوص سرطان‌های شایع استان کرمان گفت: طبق آخرین آمار دانشگاه علوم پزشکی کرمان سرطان‌های شایع در استان در بین زنان، سرطان پستان، پوست، تیروئید و روده بزرگ و در مردان استان مثانه، پوست، ریه و حنجره می‌باشد. انتهای پیام
ایرناایرنا1 روز قبل
در این هفته از ۵ تا ۱۱ بهمن‌ماه همزمان با ایام فاطمیه نمایش‌های بسیاری صحنه را ترک می‌کنند و به دلیل آغاز برگزاری سی و هشتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر نمایش‌های جدید انگشت شماری به صحنه اضافه می‌شوند. نمایش‌هایی که به صحنه اضافه می‌شوندنمایش خطر عبور حیوانات وحشی نوشته ماتئی ویسنی یک و به کارگردانی دانیال اربابی ۱۰ تا ۱۴ بهمن‌ماه هر شب ساعت ۱۹ به مدت ۶۰ دقیقه در تماشاخانه شانونمایش ژوئیسانس به نویسندگی و کارگردانی امیر باباشهابی ۶ تا ۱۱ بهمن‌ماه هر شب ساعت ۱۸:۳۰ به مدت ۵۰ دقیقه در عمارت روبرونمایش زخم معده به نویسندگی و کارگردانی سجاد دستیار ۶ تا ۳۰ بهمن‌ماه هر شب ساعت ۱۸ به مدت ۶۰ دقیقه در عمارت نوفل‌لوشاتونمایش تبعید به کارگردانی سعید فرخ نیا ۵ تا ۲۳ بهمن‌ماه هر شب ساعت ۱۹ به مدت ۷۰ دقیقه در خانه نمایش مهرگاننمایش زندگی یک رؤیاست به کارگردانی سعید تقوایی و نویسندگی مهدی میرباقری ۷ تا ۲۲ بهمن‌ماه هر شب ساعت ۱۹:۳۰ به مدت ۷۰ دقیقه در خانه نمایش مهرگاننمایش‌هایی که صحنه را ترک می‌کنندنمایش مانداب به کارگردانی مهدی کیهان نژاد و فردین افشارفر و نویسندگی اشکان بخشنده و فردین افشارفر تا ۶ بهمن‌ماه هر شب ساعت ۲۱:۱۵ به مدت ۷۰ دقیقه در عمارت نوفل‌لوشاتونمایش جنگ و صلح به نویسندگی حسن شوندی و کارگردانی پیمان قیاسی تا ۶ بهمن‌ماه هر شب ساعت ۲۰:۳۰ به مدت ۷۰ دقیقه در تماشاخانه ایران تماشانمایش سه تفنگدار و یکی به کارگردانی مهدی شاه حسینی و نویسندگی عقیل جماعتی بر اساس طرحی از مهدی شاه حسینی تا ۵ بهمن‌ماه‌ هر شب ساعت ۲۱ به مدت ۷۵ دقیقه در تماشاخانه سپندنمایش خرس نوشته آنتوان چخوف و کارگردانی کیوان ظهرابی تا ۶ بهمن‌ماه‌ هر شب ساعت ۱۹ به مدت ۷۰ دقیقه در خانه نمایش مهرگاننمایش پلیکان نوشته آگوست استریندبرگ و به کارگردانی حسین الیاسی تا ۶ بهمن‌ماه‌ هر شب ساعت ۱۹ به مدت ۶۰ دقیقه در خانه نمایش مهرگاننمایش رفتم سیگار بخرم ده سال طول کشید به نویسندگی و کارگردانی باقر سروش تا ۷ بهمن‌ماه هر شب ساعت ۲۰:۳۰ به مدت ۷۰ دقیقه در تالار مولوینمایش چنور به نویسندگی و کارگردانی قطب الدین صادقی تا ۷ بهمن‌ماه‎ هر شب ساعت ۱۹:۳۰ به مدت ۶۰ دقیقه در سالن چهارسو تئاترشهرنمایش مرثیه‌ای برای ژاله. م و قاتلش به نویسندگی و کارگردانی میلاد فرج زاده تا ۷ بهمن‌ماه هر شب ساعت ۱۸ به مدت ۶۵ دقیقه در سالن اصلی تالار مولوینمایش جان و جو نوشته آگوتا کریستوف و به کارگردانی محمدرضا چرختاب تا ۷ بهمن‌ماه‌ هر شب ساعت ۱۹:۳۰ به مدت ۶۰ دقیقه در عمارت نوفل‌لوشاتونمایش آقای اسمیت، آقای ایوانف و یک خانواده کم اهمیت آفریقایی به نویسندگی و کارگردانی محمد مروج تا ۷ بهمن‌ماه‌ هر شب ساعت ۱۸ به مدت ۸۵ دقیقه در تالار حافظنمایش جنایات قلب نوشته بت هنلی و به کارگردانی دلارا نوشین تا ۷ بهمن‌ماه‌ هر شب ساعت ۱۹:۳۰ در سالن سایه تئاترشهرنمایش شیر خشک به نویسندگی و کارگردانی نوید معمار تا ۷ بهمن‌ماه هر شب ساعت‌ ۲۱ به مدت ۸۰ دقیقه در سالن استاد ناظرزاده کرمانی تماشاخانه ایرانشهرنمایش لانچر ۵ به نویسندگی و کارگردانی پویا سعیدی و مسعود صرامی تا ۷ بهمن‌ماه هر روز ساعت ۱۶ در تماشاخانه ایرانشهرنمایش سقوط در کوه مورگان نوشته آرتور میلر و کارگردانی منیژه محامدی تا ۷ بهمن‌ماه‌ هر شب ساعت ۱۹:۳۰ به مدت ۷۰ دقیقه در سالن قشقایی تئاتر شهرنمایش بوقلمون به نویسندگی و کارگردانی خیراله تقیانی پور تا ۷ بهمن‌ماه هر شب ساعت ۱۹ در سالن استاد سمندریان تماشاخانه ایرانشهرنمایش کوچه مختار بود و ساسان بود و سیمین به کارگردانی جواد صداقت و الهام ابنی و نویسندگی رضا گشتاسب تا ۷ بهمن‌ماه هر شب ساعت ۱۹:۳۰ به مدت ۶۰ دقیقه در تالار مولوینمایش نسخه ویراستار به نویسندگی و کارگردانی بهروز سالمی تا ۷ بهمن‌ماه‌ هر شب ساعت ۱۸:۳۰ به مدت ۴۵ دقیقه در سالن استاد انتظامی خانه هنرمنداننمایش کر به نویسندگی و کارگردانی فریدون ولایی تا ۷ بهمن‌ماه‌ هر شب ساعت ۱۷:۳۰ به مدت ۷۵ دقیقه در سالن سایه تئاترشهرنمایش فرانکنشتاین به نویسندگی و کارگردانی ایمان افشاریان تا ۷ بهمن‎ماه هر شب ساعت ۲۰ به مدت ۹۰ دقیقه سالن اصلی تئاترشهرنمایش من یک زنم صدامو می‌شنوین؟ به نویسندگی و کارگردانی کامیلا غزالی تا ۷ بهمن‌ماه‌ هر شب ساعت ۲۰:۳۰ به مدت ۶۰ دقیقه در تالار حافظنمایش متساوی الساقین به نویسندگی و کارگردانی عمادالدین رجبلو تا ۷ بهمن‌ماه هر شب ساعت ۱۸ به مدت ۶۰ دقیقه در کارگاه نمایش تئاترشهرنمایش نیم فاصله به کارگردانی رضا رشادت و نویسندگی الهه مجلسی تا ۷ بهمن‌ماه هر شب ساعت ۲۰ به مدت ۵۰ دقیقه در سالن استاد انتظامی خانه هنرمنداننمایش حقیغت حغیقت بر اساس نمایشنامه چنین است اگر چنین به نظرتان می‌رسد از لوئیجی پیراندلو و کارگردانی امیرعلی ابراهیمی تا ۸ بهمن‌ماه هر شب ساعت ۱۹ به مدت ۶۵ دقیقه در تماشاخانه شانونمایش مجلس قتل رئیس جمهور به نویسندگی و کارگردانی امیر امیری تا ۸ بهمن‌ماه هر شب ساعت ۱۷:۳۰ به مدت ۶۵ دقیقه در خانه نمایش مهرگاننمایش سیری بر کاپیتالیسم نویسنده دو گاو به کارگردانی امید خاکدان و نویسندگی حامد اسلامی تا ۱۰ بهمن‌ماه هر شب ساعت ۲۰:۳۰ به مدت ۶۰ دقیقه در تماشاخانه ایران تماشانمایش دراکولای سفید به طراحی و کارگردانی محسن میرزاخانی تا ۱۱ بهمن‎‌ماه هر شب ساعت ۲۰:۳۰ پردیس تئاتر شهرزادنمایش ۳/۱۴ به نویسندگی و کارگردانی امیر موسی کاظمی تا ۱۱ بهمن‌ماه‌ هر شب ساعت ۱۹:۳۰ به مدت ۶۰ دقیقه در تئاتر هاموننمایش مانستر به نویسندگی کوروش شاهونه و حمید رضا اسدزاده و کارگردانی کوروش شاهونه تا ۱۱ بهمن‌ماه‌ هر شب ساعت ۱۸ به مدت ۷۰ دقیقه در پردیس تئاتر شهرزادنمایش کریملوژی به کارگردانی رضا بهرامی و نویسندگی مهران رنج بر تا ۱۱ بهمن‌ماه‌ هر شب ساعت ۱۸ به مدت ۵۵ دقیقه در تئاتر هاموننمایش زندگی با طعم خردل به کارگردانی سعید نجفیان و نویسندگی محمد غدیرزاده تا ۱۱ بهمن‌ماه هر شب ساعت ۲۰:۳۰ به مدت ۶۰ دقیقه در تماشاخانه سرونمایش پارک شهر به طراحی و کارگردانی بهزاد خا
کرد آنلاینکرد آنلاین1 روز قبل
عصر کرد - سنندج - امام جمعه سنندج گفت: مدیران دستگاه‌های مختلف باید در مسوولیتی که بر عهده دارند امانت‌دار بوده و تمام تلاش خود را برای خدمت صادقانه به مردم بکار گیرند. ماموستا فایق رستمی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه سنندج اظهار داشت: مدیران بخش‌های مختلف باید نسبت به جامعه دلسوز باشند و از خیانت در امانت و مدیریت اجتناب کنند. وی با بیان اینکه امانتداری همواره مورد تاکید قران و پیامبر (ص) بوده است، اضافه کرد: باید خدمتگزار دین و ملت باشیم و از فرصت مسوولیت در راستای رفع مشکلات مردم و خدمت صحیح به آنان بهره گیریم. وی با بیان اینکه اسلام مکتب بزرگی برای هدایت بشریت است، افزود: باید در برابر مشکلات و نارسایی‌ها صبور باشیم و با رفتار و اخلاق صحیح، رضایت خداوند را بدست آوریم. برچسب‌هاکردستان نماز جمعه اهل سنت سنندج خطبه‌ها
رکنارکنا1 روز قبل
به گزارش رکنا، یک مرد بنگاه دار پس از قتل همسرش مدعی بود با دستور اجنه، زنش را کشته تا زنده بماند. شهروز مرد میانسال بنگاهداری است که صبح ۲۶ آذر امسال همسرش را در خانه‌اش در محله ونک به قتل رساند. اجنه دستور قتل را دادند! آن‌ها به من دستور قتل زنم را دادند. اختیاری از خودم نداشتم و با دستور اجنه لباس سورمه‌ای زنم را برداشتم و با انداختن آن دور گردنش او راخفه کردم.
ایسناایسنا2 روز قبل
یادم هست در نوجوانی بازی کویت و عراق را در باغشمال تماشا کردم که منجر به درگیری و بزن‌بزن شدید دو تیم شد. با وجود این درخشش و فروغی که عسگرخانی در کویت داشت صدور بخشنامه تازه فدراسیون فوتبال کویت او را مجبور به ترک این کشور کرد. تیم ملی نخست به یک اردوی دوازده روزه رفت و از اول آذر ۱۳۵۰ خود را گرم کرد. حالا بچه‌های تیم ملی فوتبال ایران در نظر دارند پیامی به تهران مخابره کنند به این منظور که برای جنگیدن با متجاوزان آماده‌ایم. الان خلبان نامرد عراقی می‌بیند.» وقتی اتوبوس حامل تیم ملی در خیابان آزادی توقف کرده بود هر کس سوار ماشینی شده بود.

به انتهای لیست رسیدید