شاختار دونتسک

شاختار دونتسک

طرفداریطرفداری2 روز قبل
طرفداری- رابین گوزنس در حال سپری کردن یک فصل رویایی با آتالانتا است. به گزارش نیکولو اسکیرا از گاتزتا دلو اسپورت، نمایندگان باشگاه‌های لیون و لایپزیش، امشب در تورین هستند و بازی گوزنس را از نزدیک زیر نظر گرفته‌اند. گفته می‌شود آتالانتا حاضر است در تابستان این بازیکن را با قیمت ۳۰ میلیون یورو به فروش برساند. رابین گوزنس از هراکلس هلند به برگامو آمده و سابقه بازی در تیم دوم ویتسه را هم در کارنامه خود دارد. دفاع چپ آلمانی باشگاه ایتالیایی که در تیم گاسپرینی به عنوان وینگ بک چپ بازی می‌کند در این فصل از سری آ توانسته آمار ۷ گل و ۴ پاس گل را به ثبت برساند.
فارسفارس1 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری فارس، سایت «prostoprosport» روسیه امروز در گزارشی به گران‌ترین خریدهای زنیت سن پترزبورگ پرداخت که سردار آزمون، مهاجم ملی پوش کشورمان با ۱۲ میلیون یورو در رده پنجم ایستاد. *۵ خرید گران قمیت تاریخ باشگاه زنیت در زمستان به ترتیب زیر است:۱- «ویلیان» از ماخاچ قلعه به زنیت با (۳۵ میلیون یورو) ۲- «سالومون روندون» از روبین کازان به زنیت با (۱۸ میلیون یورو) ۳- «ویلمیر باریوس» از بوکاجونیورز به زنیت با (۱۵ میلیون یورو) ۴- «آناتولی تیموشچوک» از شاختار دونتسک با (۱۴٫۵ میلیون یورو) ۵- «سردار آزمون» از روبین کازان به زنیت با (۱۲ میلیون یورو) این سایت در توضیح درباره سردار خبر داد که باشگاه‌های زیادی در لیگ برتری روسیه و برخی باشگاه‌های چینی به دنبال او هستند. انتهای پیام/ا
رکنارکنا1 هفته قبل
طرفداران زنیت همواره عادت دارند در اولین روزهای سال نو میلادی خود را آماده استقبال از خریدهای گران قیمت زمستانی کنند. روالی که سال هاست در این باشگاه ادامه دارد و این بار هم شنیده می‌شود سرگئی سیماک درصدد اضافه کردن یکی دو مهره کلیدی به تیمش برای ادامه یکه تازی و رسیدن به دومین عنوان قهرمانی روسیه است. در گیر و دار گمانه زنی‌ها در خصوص خریدهای جدید زنیت سایت prostoprosport روسیه در گزارشی جالب به گران‌ترین نقل و انتقالات زمستانی تاریخ باشگاه پرداخت و از سردار آزمون به عنوان پنجمین در عین حال موفق‌ترین خرید زمستانی باشگاه محبوب سن پطرزبورگ در سال‌های گذشته نام برد که حالا سه برابر رقمی که هزینه شد برای زنیت ارزش دارد. فهرست پنج نقل و انتقال زمستانی گران قیمت باشگاه زنیت از دید این سایت روسی به این شرح است؛ ژانویه ۲۰۱۳ «ویلیان» از ماخاچ قلعه به زنیت با ۳۵ میلیون یوروژانویه ۲۰۱۴ «سالومون روندون» از روبین کازان به زنیت با ۱۸ میلیون یوروفوریه ۲۰۱۹ «ویلمیر باریوس» از بوکاجونیورز به زنیت با ۱۵ میلیون یوروفوریه ۲۰۰۷ «آناتولی تیموشچوک» از شاختار دونتسک با ۱۴٫۵ میلیون یوروفوریه ۲۰۱۹ «سردار آزمون» از روبین کازان به زنیت با ۱۲ میلیون یوروسایت prostoprosport در تحلیل خود از ستاره ایرانی نوشت: «بعد از هفت سال حضور در روسیه وقتش رسیده بود تا سردار با نمایش‌ها و توانایی‌های بالقوه پیراهن باشگاهی بزرگ را برتن کند. او برحسب روابط خوب روبینی‌ها با زنیت سر از سن پطرزبورگ در آورد و در همان سال اول ثابت کرد ارزش این هزینه گزاف را داشت چون حالا تیم‌های از انگلیس، ایتالیا و سوپرلیگ چین حاضر به پرداخت سه تا چهار برابر ۱۲ میلیون یورو برای شکار او هستند». برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
برترین‌هابرترین‌ها1 هفته قبل
خبرآنلاین: طرفداران زنیت همواره عادت دارند در اولین روزهای سال نو میلادی خود را آماده استقبال از خریدهای گران قیمت زمستانی کنند. روالی که سال هاست در این باشگاه ادامه دارد و این بار هم شنیده می‌شود سرگئی سیماک درصدد اضافه کردن یکی دو مهره کلیدی به تیمش برای ادامه یکه تازی و رسیدن به دومین عنوان قهرمانی روسیه است. در گیر و دار گمانه زنی‌ها در خصوص خریدهای جدید زنیت سایت prostoprosport روسیه در گزارشی جالب به گران‌ترین نقل و انتقالات زمستانی تاریخ باشگاه پرداخت و از سردار آزمون به عنوان پنجمین در عین حال موفق‌ترین خرید زمستانی باشگاه محبوب سن پطرزبورگ در سال‌های گذشته نام برد که حالا سه برابر رقمی که هزینه شد برای زنیت ارزش دارد. فهرست پنج نقل و انتقال زمستانی گران قیمت باشگاه زنیت از دید این سایت روسی به این شرح است؛ ژانویه ۲۰۱۳ «ویلیان» از ماخاچ قلعه به زنیت با ۳۵ میلیون یوروژانویه ۲۰۱۴ «سالومون روندون» از روبین کازان به زنیت با ۱۸ میلیون یوروفوریه ۲۰۱۹ «ویلمیر باریوس» از بوکاجونیورز به زنیت با ۱۵ میلیون یوروفوریه ۲۰۰۷ «آناتولی تیموشچوک» از شاختار دونتسک با ۱۴,۵ میلیون یوروفوریه ۲۰۱۹ «سردار آزمون» از روبین کازان به زنیت با ۱۲ میلیون یوروسایت prostoprosport در تحلیل خود از ستاره ایرانی نوشت: «بعد از هفت سال حضور در روسیه وقتش رسیده بود تا سردار با نمایش‌ها و توانایی‌های بالقوه پیراهن باشگاهی بزرگ را برتن کند. او برحسب روابط خوب روبینی‌ها با زنیت سر از سن پطرزبورگ در آورد و در همان سال اول ثابت کرد ارزش این هزینه گزاف را داشت چون حالا تیم‌های از انگلیس، ایتالیا و سوپرلیگ چین حاضر به پرداخت سه تا چهار برابر ۱۲ میلیون یورو برای شکار او هستند».
ورزش۳ورزش۳1 هفته قبل
به گزارش «ورزش سه»، طرفداران زنیت همواره عادت دارند در اولین روزهای سال نو میلادی خود را آماده استقبال از خریدهای گران قیمت زمستانی کنند. روالی که سال هاست در این باشگاه ادامه دارد و این بار هم شنیده می‌شود سرگئی سیماک درصدد اضافه کردن یکی دو مهره کلیدی به تیمش برای ادامه یکه تازی و رسیدن به دومین عنوان قهرمانی روسیه است. در گیر و دار گمانه زنی‌ها در خصوص خریدهای جدید زنیت سایت prostoprosport روسیه در گزارشی جالب به گران‌ترین نقل و انتقالات زمستانی تاریخ باشگاه پرداخت و از سردار آزمون به عنوان پنجمین در عین حال موفق‌ترین خرید زمستانی باشگاه محبوب سن پطرزبورگ در سال‌های گذشته نام برد که حالا سه برابر رقمی که هزینه شد برای زنیت ارزش دارد. فهرست پنج نقل و انتقال زمستانی گران قیمت باشگاه زنیت از دید این سایت روسی به این شرح است؛ ژانویه ۲۰۱۳ «ویلیان» از ماخاچ قلعه به زنیت با ۳۵ میلیون یوروژانویه ۲۰۱۴ «سالومون روندون» از روبین کازان به زنیت با ۱۸ میلیون یوروفوریه ۲۰۱۹ «ویلمیر باریوس» از بوکاجونیورز به زنیت با ۱۵ میلیون یوروفوریه ۲۰۰۷ «آناتولی تیموشچوک» از شاختار دونتسک با ۱۴٫۵ میلیون یوروفوریه ۲۰۱۹ «سردار آزمون» از روبین کازان به زنیت با ۱۲ میلیون یوروسایت prostoprosport در تحلیل خود از ستاره ایرانی نوشت: «بعد از هفت سال حضور در روسیه وقتش رسیده بود تا سردار با نمایش‌ها و توانایی‌های بالقوه پیراهن باشگاهی بزرگ را برتن کند. او برحسب روابط خوب روبینی‌ها با زنیت سر از سن پطرزبورگ در آورد و در همان سال اول ثابت کرد ارزش این هزینه گزاف را داشت چون حالا تیم‌های از انگلیس، ایتالیا و سوپرلیگ چین حاضر به پرداخت سه تا چهار برابر ۱۲ میلیون یورو برای شکار او هستند».
خبر فوریخبر فوری2 هفته قبل
رونالدو یکشنبه شب امید اول یوونتوس در بازی برابر رم خواهد بود و پائولو فونسه کا سرمربی رم امیدوار است که فوق ستاره پرتغالی در پایان با شکست زمین را ترک کند. پائولو فونسه کا، سرمربی تیم فوتبال رم ابراز امیدواری کرد یکشنبه شب پس از مصاف خانگی شاگردانش با یوونتوس در هفته نوزدهم سری آ، کریستیانو رونالدو را ناراضی ببیند. این اولین باری است که سرمربی پیشین شاختار دونتسک در سری آ با هموطنش روبه‌رو می‌شود. او درباره این موضوع گفت: «نمی‌دانم وقتی رونالدو را می‌بینم به او چه خواهم گفت، اما امیدوارم که بعد از بازی او را عصبانی ببینم. یوونتوس تیم فوق‌العاده‌ای است.
وانانیوزوانانیوز2 هفته قبل
به گزارش وانانیوز، پائولو فونسکا، سرمربی تیم فوتبال رم ابراز امیدواری کرد یکشنبه شب پس از مصاف خانگی شاگردانش با یوونتوس در هفته نوزدهم سری A، کریستیانو رونالدو را ناراضی ببیند. این اولین باری است که سرمربی پیشین شاختار دونتسک در سری A با هموطنش روبه‌رو می‌شود. او درباره این موضوع گفت: نمی‌دانم وقتی رونالدو را می‌بینم به او چه خواهم گفت، اما امیدوارم که بعد از بازی او را عصبانی ببینم. یوونتوس تیم فوق‌العاده‌ای است. ما مقابل حریفی بزرگ قرار خواهیم گرفت، اما ما به چشم یک بازی معمولی به آن نگاه می‌کنیم.

بهترین‌های آاس رم در دهه ۱۰ میلادی

4+
طرفداریطرفداری2 هفته قبل
طرفداریطرفداری3 هفته قبل
طرفداری- میلان اشکرینیار از اینتر و میکولا ماتفینکو از شاختار دونتسک، در صدر لیست پنج نفره پپ گواردیولا برای تقویت قلب خط دفاع منچسترسیتی در پنجره نقل و انتقالات ژانویه هستند. در نتیجه گواردیولا به دنبال این است که در پنجره نقل و انتقالات زمستانی، تیمش را در این پست تقویت کند. امکان دارد اینتر خواستار انتقالی رکوردشکن باشد و در همین راستا گواردیولا در تلاش است تا سران باشگاه را برای شکستن رکورد نقل و انتقالات ۶۲ میلیون پوندی منچسترسیتی، متقاعد کند. ماتفینکو که قراردادش با شاختار در سال ۲۰۲۱ به پایان می‌رسد، می‌تواند گزینه ارزان‌تری باشد. ماتفینکو همچنین سابقه انجام ۲۰ بازی ملی برای کشور اوکراین را در کارنامه دارد.
فارسفارس4 هفته قبل
اما دس‌مارکو گزارش کرد مدیریت باشگاه بارسلونا تصمیم جدی دارد تا ویلیان، ‌ وینگر برزیلی آبی‌‌‌پوشان لندنی را در پنجره زمستانی از آن خود کند. طبق اعلام این رسانه، ستاره تکنیکی تا پایان فصل جاری با تیم استفموردبریجی قرارداد دارد. او ظاهرا تمایلی به امضای تفاهم‌نامه کاری جدیدی با آبی‌پوشان نداشته و خواهان انتقال به تیمی دیگر است تا چالش جدیدی را شروع کند. ویلیان در فصل جاری در ۲۴ بازی برای آبی‌ها به میدان رفته که ۵ گل زده است. فوروارد تکنیکی که سابقه حضور در کورینتیانس، شاختار دونتسک و آنژی ماخاچکالا را در کارنامه دارد، از سال ۲۰۱۳ عضو چلسی است.
فوتبالیفوتبالی1 ماه قبل
پایگاه خبری فوتبالی – ریاض محرز به شکلی ناخواسته لو داد که این فصل، آخرین فصل حضور فرناندینیو در منچستر سیتی است. این بازیکن ۳۴ساله ۲۷۰ بازی برای آبی‌های منچستر انجام داده و کمک کرده آنها سه بار قهرمان لیگ شوند. قرارداد فعلی او با سیتی در پایان فصل منقضی می‌شود، و توافقی برای تمدید آن انجام نشده است. مجری پرسید: «کدام بازیکن آخرین فصل حضورش در سیتی را می‌گذراند؟» و محرز زنگ را زد و گفت: «داوید (سیلوا) و فرناندینیو». مجری به فرناندینیو اشاره‌ای نکرد و بابت سیلوا یک امتیاز به محرز داد، اما مندی نگاهی معنادار به محرز کرد.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 ماه قبل
شاید در آن زمان (۱۵ فوریه ۲۰۱۸) کمتر کسی تصور می‌کرد این شکست خانگی، برای حدود ۲ سال آخرین شکست مائوریتسیو ساری در مسابقات اروپایی باشد. ساری در پایان فصل ۱۸-۲۰۱۷ از ناپولی جدا شد و هدایت چلسی را به دست گرفت؛ تیمی که با توجه به حضور در رده پنجم لیگ برتر فصل قبل، به لیگ اروپا تبعید شده بود. حضور در یوونتوس، ساری را پس از یک فصل غیبت، دوباره به لیگ قهرمانان بازگردانده اما بزرگتر شدن رقبا، هیچ خللی در روند ترسناک ساری نداشته است. همانند فصل قبل و مرحله گروهی لیگ اروپا با چلسی، ساری مرحله گروهی لیگ قهرمانان با یوونتوس را هم با ۱۶ امتیاز به پایان رسانده تا اکنون یک رکورد عجیب و غریب به ثبت رسانده باشد. مائوریتسیو ساری برای آن که بتواند از رکورد سرآلکس فرگوسن عبور کند، ناچار است مراحل یک هشتم و یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان را بدون شکست سپری کرده و به سلامت به نیمه نهایی برسد؛ اتفاقی که وقوع آن، اندکی دور از ذهن به نظر می‌رسد.
فوتبالیفوتبالی1 ماه قبل
پایگاه خبری فوتبالی – دور گروهی لیگ اروپا تمام شد و ۲۴ تیم از ۱۲ گروه این مسابقات به دور بعد راه یافتند. ۸ تیم هم از لیگ قهرمانان به این مسابقات رسیدند و به این ترتیب ۳۲ تیم در مرحله یک‌شانزدهم نهایی این مسابقات حضور خواهند یافت. ۲۴ تیمی که از لیگ اروپا صعود کردند به این ترتیب هستند: سید یک: سویا (اسپانیا)، مالمو (سوئد)، بازل (سوییس)، لاسک (اتریش)، سلتیک (اسکاتلند)، آرسنال (انگلیس)، پورتو (پرتغال)، اسپانیول (اسپانیا)، خنت (بلژیک)، استانبول باشاک‌شهیر (ترکیه)، براگا (پرتغال)، منچستر یونایتد (انگلیس) سید دو: آپوئل (قبرس)، کپنهاگن (دانمارک)، ختافه (اسپانیا)، اسپورتینگ لیسبون (پرتغال)، کلوژ (رومانی)، آینتراخت فرانکفورت (آلمان)، رنجرز (اسکاتلند)، لودوگورتس رازگراد (بلغارستان)، ولفسبورگ (آلمان)، رم (ایتالیا)، ولوز (انگلیس)، آلکمار (هلند) تیم‌های راه‌یافته از لیگ قهرمانان هم به این ترتیب هستند: سید یک: آژاکس، سالزبورگ، اینتر، بنفیکاسید دو: بایر لورکوزن، شاختار دونتسک، المپیاکوس، بروژ۸۴۴۴
نودنود1 ماه قبل
مائوریتسیو ساری روند بدون شکست خود در اروپا را به ۲ سال رسانده است. شاید در آن زمان (۱۵ فوریه ۲۰۱۸) کمتر کسی تصور می‌کرد این شکست خانگی، برای حدود ۲ سال آخرین شکست مائوریتسیو ساری در مسابقات اروپایی باشد. حضور در یوونتوس، ساری را پس از یک فصل غیبت، دوباره به لیگ قهرمانان بازگردانده اما بزرگتر شدن رقبا، هیچ خللی در روند ترسناک ساری نداشته است. همانند فصل قبل و مرحله گروهی لیگ اروپا با چلسی، ساری مرحله گروهی لیگ قهرمانان با یوونتوس را هم با ۱۶ امتیاز به پایان رسانده تا اکنون یک رکورد عجیب و غریب به ثبت رسانده باشد. مائوریتسیو ساری برای آن که بتواند از رکورد سرآلکس فرگوسن عبور کند، ناچار است مراحل یک هشتم و یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان را بدون شکست سپری کرده و به سلامت به نیمه نهایی برسد؛ اتفاقی که وقوع آن، اندکی دور از ذهن به نظر می‌رسد.
طرفداریطرفداری1 ماه قبل
طرفداری- بازیکن تیم آتالانتا از ماموریت غیر ممکنی که به همراه تیمش انجام داده می‌گوید. حالا بازیکن هلندی تیم آتالانتا در این مورد می‌گوید: بسیار خوشحال هستیم. نیمه دوم بازی برابر منچسترسیتی باعث به وجود آمدن اعتماد به نفس در ما شد. بعد یک بازی عالی برابر دینامو زاگرب انجام دادیم و خوش شانس بودیم که دینامو زاگرب و شاختار در هر دوبازی رو در روی خود به تساوی رسیدند. وی درمورد پیروزی آتالانتا برابر شاختار دونتسک در زمین حریف اضافه می‌کند:

گیشه خارجی؛ پنجشنبه، ۱۲ دسامبر ۲۰۱۹: معجزه گاسپرینی

4+
طرفداریطرفداری1 ماه قبل
تابناکتابناک1 ماه قبل
رئال مادرید که خیالش از صعود به دور بعد راحت بود به مصاف کلوپ بروژ رفت و با نتیجه سه بر یک به پیروزی دست پیدا کرد. تاتنهام در دیدار برابر بایرن مونیخ با نتیجه سه بر یک تن به شکست داد. تیم‌های پاری سن ژرمن، رئال مادرید، اتلتیکو و یوونتوس هم با پیروزی، صعود کردند. به گزارش تابناک ورزشی، مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا با انجام ۸ دیدار به پایان رسید و تکلیف ۳۲ تیم راه یافته به مرحله حذفی مشخص شد. دیگر گل تیم گواردیولا را فودن جوان به ثمر رساند.
فوتبالیفوتبالی1 ماه قبل
پایگاه خبری فوتبالی - با پایان بازی‌های مرحله گروهی لیگ قهرمانان فصل ۲۰ - ۲۰۱۹ تکلیف تمامی تیم‌های صعود کرده به مرحله یک هشتم نهایی این رقابت‌ها مشخص شد و حالا همه در انتظار قرعه کشی و مشخص شدن رقبای مرحله حذفی هستند. به گزارش فوتبالی، شب گذشته ۸ بازی باقی مانده از دور برگشت مرحله گروهی رقابت‌های لیگ قهرمانان برگزار شد تا تمامی تیم هایی که مجوز صعود به مرحله یک هشتم نهایی را دریافت کرده‌اند، مشخص شوند. در این مرحله نیز مانند مرحله گروهی تیم هایی که از یک کشور موفق در رقابت‌ها حضور دارند، به یکدیگر برخورد نخواهند کرد. مراسم قرعه کشی مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان روز دوشنبه برگزار خواهد شد تا تیم‌ها رقبای خود در مرحله بعدی این رقابت‌ها را بشناسند. تیم‌های صعود کننده به مرحله یک هشتم به عنوان سرگروه: بایرن مونیخ، منچسترسیتی، بارسلونا، لایپزیک، یوونتوس، والنسیا، لیورپول، پاریسن ژرمنتیم‌های صعود کننده به مرحله یک هشتم به عنوان تیم دوم: رئال مادرید، اتلتیکو مادرید، چلسی، لیون، ناپولی، آتالانتا، دورتموند، تاتنهام۱۰۷۰
طرفداریطرفداری1 ماه قبل
طرفداری- دیدار شاختار دونتسک و آتالانتا در هفته ششم لیگ قهرمانان اروپا با برتری ۳-۰ تیم ایتالیایی به پایان رسید تا آتالانتا پس از منچسترسیتی به عنوان تیم دوم گروه راهی مرحله بعدی شود. آتالانتا در لیگ قهرمانان اروپا از هر نظر پیشرفت کرد. خوشبختانه طی دو هفته اخیر همه نتایج در لیگ قهرمانان اروپا به نفع ما رقم خورد تا توانستیم صعود کنیم. این موفقیت به نام تیم آتالانتا ثبت شد. دلیل موفقیت آتالانتا، ذهنیت و نگرش بازیکنان است.

خلاصه بازی شاختار دونتسک ۰-۳ آتالانتا (لیگ قهرمانان اروپا - ۲۰۱۹/۲۰)

طرفداریطرفداری1 ماه قبل
فارسفارس1 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری فارس، در شب دوم از هفته پایانی مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا، آتالانتا میهمان شاختار دونتسک بود و به پیروزی ۳ بر صفر رسید. این دومین برد تیم ایتالیایی بود و آن‌ها موفق شدند با توجه به شکست دینامو زاگرب به عنوان تیم دوم با ۷ امتیاز به مرحله بعد لیگ قهرمانان صعود کنند. شاگردان گاسپرینی با این صعود رکوردی تاریخی را ثبت کردند. آن‌ها به اولین تیم تاریخ لیگ قهرمانان اروپا مبدل شدند که با وجود شکست در سه بازی ابتدایی خود در دور گروهی مسابقات به مرحله حذفی صعود می‌کنند. انتهای پیام/
طرفداریطرفداری1 ماه قبل
طرفداری- دیدار شاختار دونتسک و آتالانتا در هفته ششم لیگ قهرمانان اروپا با برتری ۳-۰ تیم ایتالیایی به پایان رسید تا آتالانتا پس از منچسترسیتی به عنوان تیم دوم گروه راهی مرحله بعدی شود. آتالانتا هر ۳ بازی دور رفت را باخته بود و تا پایان هفته چهارم فقط ۱ امتیاز داشت اما در نهایت با ۷ امتیاز به دور بعدی صعود کرد. به نقل از اوپتا؛ آتالانتا اولین تیم تاریخ لیگ قهرمانان اروپا است که با وجود متحمل شدن ۳ شکست پیاپی در دور رفت، سرانجام موفق به صعود از مرحله گروهی می‌شود. گفتنی است ۷ امتیاز در تاریخ لیگ قهرمانان اروپا، حداقل امتیاز صعود یک تیم به دور بعدی نیست. همچنین آتالانتا نهمین تیم متفاوت ایتالیایی تاریخ لیگ قهرمانان اروپاست که موفق به صعود از دور گروهی می‌شود:
فارسفارس1 ماه قبل
در بازی‌های‌پایانی گروه C آتالانتا با برتری در آخرین مصاف مقابل شاختار به همراه من‌سیتی راهی مرحله بعد شد. لیگ قهرمانان اروپا|آتالانتا بعد از من‌سیتی بالاتر از شاختار و دینامو صعود کردبه گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در هفته ششم و پایانی مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا از ساعت ۲۱ و ۲۵ دقیقه در گروه C دو دیدار برگزار شد که دیناموزاگرب به مصاف منچستر سیتی می‌رود و شاختاردونتسک مقابل آتالانتا قرار گرفت. من‌سیتی که هفته گذشته صعودش قطعی شده بود با نتیجه ۴ بر یک بر دینامو زاگرب غلبه کرد و به همراه آتالانتا راهی مرحله حذفی شد. دیناموزاگرب یک- منچستر سیتی ۴برای من‌سیتی فودن ۸۴، گابریل ژسوس، ۲۴ ۵۰ و ۵۴ گلزنی کردند. در این گروه من‌سیتی هفته گذشته صعودش را قطعی کرده بود و با ۱۴ امتیاز صدرنشین شد و آتالانتا با ۷ امتیار در هفته پایانی جواز صعود را دریافت کرد.
طرفداریطرفداری1 ماه قبل
آتالانتا هر سه بازی دور رفت را باخته بود و تا پایان هفته چهارم فقط ۱ امتیاز داشت اما در نهایت با ۷ امتیاز به دور بعدی صعود کرد تا اولین تجربه آنها در لیگ قهرمانان اروپا، بسیار شیرین باشد. در سال هایی که میلان و اینتر، غول‌های اصلی منطقه لمباردی در لیگ قهرمانان اروپا موثر ظاهر نمی‌شوند، آتالانتا مایه افتخار ایتالیا شد.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 ماه قبل
به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، شب دوم از هفته پایانی مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا با صدرنشینی مقتدرانه تیم فوتبال منچسترسیتی و صعود شاختار دونتسک آغاز شد. در ۲ بازی همزمان گروه سوم، منچسترسیتی درخانه دیناموزاگرب به برتری ۳ - یک رسید و به عنوان تیم اول صعود کرد. در بازی همزمان، آتالانتا توانست با نتیجه سه بر صفر در اوکراین از سد شاختاردونتسک بگذرد و جشن صعود بگیرد. دودو از تیم شاختار در دقیقه ۷۷ با دریافت کارت قرمز از زمین مسابقه اخراج شد. به این ترتیب منچسترسیتی و آتالانتا با ۱۴ و ۷ امتیاز صعود کردند.
برترین‌هابرترین‌ها1 ماه قبل
ناکامی تیم فوتبال اینتر برای صعود به مرحله حذفی لیگ قهرمانان اروپا، از نظر مالی ضرر قابل توجهی را به این تیم تحمیل کرد. خبرگزاری تسنیم: شکست خانگی شب گذشته (سه‌شنبه) تیم فوتبال اینتر مقابل بارسلونا در ورزشگاه سن‌سیرو در هفته پایانی مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا که منجر به ناکامی نراتزوری در صعود به مرحله حذفی شد، ضرری مالی معادل ۱۲٫۲ میلیون یورو به این تیم تحمیل کرد. طبق گزارش سایت «کالچو ای فیانتزا» ضرر مالی اینتر شامل پاداش‌های از دست رفته‌ای می‌شود که در صورت صعود این تیم به مراحل بالاتر به آن تعلق می‌گرفت. طبق گزارش کالچو ای فیانتزا ضرری که اینتر از بابت حذفش از لیگ قهرمانان متحمل شده تنها در صورتی جبران می‌شود که این تیم این فصل قهرمان لیگ اروپا شود وبه سوپرجام اروپا راه یابد. رکورد قبلی مربوط به بازی تیم‌های اینتر و یوونتوس در ماه اکتبر بود که ۷۵ هزار و ۹۲۳ نفر برای تماشای آن به ورزشگاه سن‌سیرو رفتند و برای اینتر ۶٫۵ میلیون یورو از محل فروش بلیت درآمد حاصل شد.
طرفداریطرفداری1 ماه قبل
طرفداری- شاختار دونتسک و آتالانتا در هفته ششم لیگ قهرمانان اروپا از ساعت ۲۱:۲۵ به وقت ایران به مصاف یکدیگر می‌روند. ترکیب رسمی دو تیم به شرح زیر است: شاختار دونتسکپیاتوف، دودو، کریستوف، ماتوینکو، ایسمایلی، پاتریک، استپاننکو، تته، کوالنکو، تایسون، مورائسآتالانتاگولینی، ماسیلو، پالومینو، جیمسیتی، کاستانیه، ده رون، فرئولر، گوسنس، پاشالیچ، گومز، موریل
فوتبالیفوتبالی1 ماه قبل
پایگاه خبری فوتبالی – آتالانتا با پیروزی در خانه شاختار دونتسک تاریخ‌ساز شد و به دور بعد لیگ قهرمانان صعود کرد. این در حالی است که آنها هر سه بازی اول خود در این فصل لیگ قهرمانان را باخته بودند. دودو از شاختار در دقیقه ۷۷ با ضربه به صورت رمو فرویلر اخراج شد. در دقیقه ۹۴ هم پاس رو به عقب استپاننکو به دروازه‌بان شاختار را روبین گوسنس گرفت و آن را گل کرد. به این ترتیب، آتالانتا که در فصل گذشته سری آ شگفتی‌ساز شده و به لیگ قهرمانان رسیده بود، از گروهش صعود کرد.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 ماه قبل
به گزارش مشرق، شکست خانگی شب گذشته (سه‌شنبه) تیم فوتبال اینتر مقابل بارسلونا در ورزشگاه سن‌سیرو در هفته پایانی مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا که منجر به ناکامی نراتزوری در صعود به مرحله حذفی شد، ضرری مالی معادل ۱۲٫۲ میلیون یورو به این تیم تحمیل کرد. طبق گزارش سایت «کالچو ای فیانتزا» ضرر مالی اینتر شامل پاداش‌های از دست رفته‌ای می‌شود که در صورت صعود این تیم به مراحل بالاتر به آن تعلق می‌گرفت. اینتر تا الان از نتایجی که در این فصل از لیگ قهرمانان کسب کرده ۴۰٫۷ میلیون یورو درآمد داشته اما این رقم می‌تواند از حداقل ۳٫۴ میلیون یورو تا ۵٫۴ میلیون یوروی دیگر افزایش افزایش پیدا کند که این به میزان پیشروی دیگر نمایندگان فوتبال ایتالیا یعنی یوونتوس، ناپولی و آتالانتا در این فصل از لیگ قهرمانان اروپا بستگی دارد. طبق گزارش کالچو ای فیانتزا ضرری که اینتر از بابت حذفش از لیگ قهرمانان متحمل شده تنها در صورتی جبران می‌شود که این تیم این فصل قهرمان لیگ اروپا شود وبه سوپرجام اروپا راه یابد. رکورد قبلی مربوط به بازی تیم‌های اینتر و یوونتوس در ماه اکتبر بود که ۷۵ هزار و ۹۲۳ نفر برای تماشای آن به ورزشگاه سن‌سیرو رفتند و برای اینتر ۶٫۵ میلیون یورو از محل فروش بلیت درآمد حاصل شد.
تسنیمتسنیم1 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم، شکست خانگی شب گذشته (سه‌شنبه) تیم فوتبال اینتر مقابل بارسلونا در ورزشگاه سن‌سیرو در هفته پایانی مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا که منجر به ناکامی نراتزوری در صعود به مرحله حذفی شد، ضرری مالی معادل ۱۲٫۲ میلیون یورو به این تیم تحمیل کرد. طبق گزارش سایت «کالچو ای فیانتزا» ضرر مالی اینتر شامل پاداش‌های از دست رفته‌ای می‌شود که در صورت صعود این تیم به مراحل بالاتر به آن تعلق می‌گرفت. صعود آتالانتا مستلزم پیروزی این تیم در بازی امشب مقابل شاختار دونتسک و توقف دیناموزاگرب در بازی دیگر گروه C‌ مقابل منچسترسیتی است. طبق گزارش کالچو ای فیانتزا ضرری که اینتر از بابت حذفش از لیگ قهرمانان متحمل شده تنها در صورتی جبران می‌شود که این تیم این فصل قهرمان لیگ اروپا شود وبه سوپرجام اروپا راه یابد. رکورد قبلی مربوط به بازی تیم‌های اینتر و یوونتوس در ماه اکتبر بود که ۷۵ هزار و ۹۲۳ نفر برای تماشای آن به ورزشگاه سن‌سیرو رفتند و برای اینتر ۶٫۵ میلیون یورو از محل فروش بلیت درآمد حاصل شد.

به انتهای لیست رسیدید