اخبار شارژ - آخرین و مهم ترین اخبار شارژ از خبرگزاری‌های ایران | خبری

شارژ

همشهریهمشهری1 روز قبل
یک شرکت هلدینگ هوایی هم قصد دارد در آینده سیستم تشخیص چهره را جایگزین کارت‌های سنتی پرواز برای سفر هوایی کند. هوش مصنوعی در فرودگاه‌های آیندههوش مصنوعی در مقایسه با سیستم بیومتریک در فرودگاه‌ها کمتر مورد استفاده قرار می‌گیرد، اما این وضعیت به‌زودی تغییر خواهد کرد. به گفته فینشتین، سخنگوی American Airlines، این شرکت هواپیمایی هم می‌خواهد کاربردی بودن اپلیکیشن خود را افزایش دهد تا خدمات‌رسانی‌اش بیشتر شود. شرکت هواپیمایی بریتیش ایرویز یکی از شرکت‌هایی است که به سراغ این فناوری رفته و برچسب دیجیتال به نام ویو تگ را در دست آزمایش دارد. استفاده از باربرهای خودراندر فرودگاه‌های آینده برای تسریع در انتقال بار مسافران به داخل فرودگاه استفاده گسترده‌ای از خودروهای یدک‌کش خودران می‌شود.
ساعت ۲۴ساعت ۲۴1 روز قبل
ساعت۲۴-خرید آنلاین بلیت تک سفره مترو و شارژ کارت بلیت مترو و اتوبوس یکی از کارآمدترین خدماتی که این روزها با افزایش نگرانی‌ها پیرامون ویروس کرونا در سامانه و اپلیکیشن «تهران من» در دسترس است. شهروندان و مسافران مترو تهران می‌توانند با خرید بلیت تک سفره مترو و شارژ کارت بلیت مترو و اتوبوس به صورت برخط از طریق سامانه یا اپلیکیشن «تهران من» بلیت تهیه و دیگر از حضور در صف‌های طولانی و تماس‌های غیرضروری جلوگیری کنند. شهروندان به این شیوه بدون نیاز برای حضور در صف‌های طویل خرید یا شارژ بلیت و لمس غیر ضروری وسایل و اسکناس و اماکن عمومی یکی از مهم‌ترین نیازهای روزمره شهروندی را دریافت می‌کنند. در سامانه تهران من به نشانی my. tehran. ir و اپلیکیشن ویژه آن که از کافه بازار و گوگل پلی و خود سامانه تهران من به طور مستقیم قابل دانلود است. به گزارش ایرنا، تاکنون ۲۸ نفر در کشور به ویروس کرونا جدید مبتلا شده و پنج نفر فوت کرده‌اند.
رکنارکنا1 روز قبل
عصر شنبه مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه، در روزهایی که نگرانی‌ها درباره شیوع و انتقال ویروس کرونا افزایش یافته، برخی مسائل به ویژه استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی به دغدغه‌ای همگانی تبدیل شده، اما برای رفع این نگرانی‌ها تکنولوژی به کمک پیشگیری از شیوع بیماری‌ها در مترو رسیده است. شهروندان و مسافران مترو تهران می‌توانند با خرید بلیت تک سفره مترو و شارژ کارت بلیت مترو و اتوبوس به صورت برخط از طریق سامانه یا اپلیکیشن «تهران من» بلیت تهیه و دیگر از حضور در صف‌های طولانی و تماس‌های غیرضروری جلوگیری کنند. شهروندان به این شیوه بدون نیاز برای حضور در صف‌های طویل خرید یا شارژ بلیت و لمس غیر ضروری وسایل و اسکناس و اماکن عمومی یکی از مهم‌ترین نیازهای روزمره شهروندی را دریافت می‌کنند. در سامانه تهران من به نشانی my. tehran. ir و اپلیکیشن ویژه آن که از کافه بازار و گوگل پلی و خود سامانه تهران من به طور مستقیم قابل دانلود است. به گزارش ایرنا، تاکنون ۲۸ نفر در کشور به ویروس کرونا جدید مبتلا شده و پنج نفر فوت کرده‌اند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
ایرناایرنا1 روز قبل
به گزارش روز شنبه سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور، شیوه نامه استفاده از متروها با رویکرد جلوگیری از شیوع ویروس کرونا از سوی مدیرکل دفتر حمل و نقل ریلی درون شهری و حومه سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور به مدیران عامل شرکت‌ها و سازمان‌های قطارشهری شهرداری‌ها ابلاغ شد. در این شیوه نامه آمده است: با عنایت به لزوم پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا و نحوه مدیریت صحیح این همه گیری و ارائه خدمات ایمن و موثر به شهروندان ضروری است در راستای سلامت محیط، با آمادگی کافی به رعایت موارد ذیل اهتمام ورزند که توجه به این اقدامات کنترلی ساده می‌تواند در جلوگیری از ابتلا به این بیماری بسیار مفید به فایده باشد. در توصیه‌های این شیوه نامه به این نکات اشاره شده: نصب دستگاه‌های ضدعفونی کننده دست در هر ایستگاه مترو و دقت در شارژ مرتب مواد شوینده، نظافت سطوح دارای تماس مشترک شامل میله‌های افقی و عمودی، نرده پله‌ها، پله‌های برقی، دستگیره‌ها، پشتی صندلی‌ها در واگن‌های مترو، دستگاه‌های شارژ کارت مترو، خودپرداز، گیت بلیت و سایر سطوح با کمک مواد شوینده و گندزدا در پایان هر نوبت کاری و ضدعفونی و گندزدایی کل واگن هر شب بعد از پایان کاری، ‌ نصب توصیه‌های بهداشتی در ایستگاههای مترو و تابلوهای آموزشی و پخش تصاویر بهداشتی از طریق سیستم PIS قطارها در داخل واگن‌ها برای آموزش شهروندان برای رعایت اصول و نکات بهداشت فردی (رعایت نکات و آداب تنفسی می‌تواند منجر به قطع زنجیره بیماری شود). وجود مواد شوینده، گندزدا، امکانات و تجهیزات نظافت، به مقدار کافی و لازم در محل، شستشو، نظافت و گندزدایی تمام سطوح سرویس‌های بهداشتی در ساعات مشخص به طور مرتب و مستمر، قراردادن سطل‌های درب دار پدالی در کلیه ایستگاه‌ها، جمع آوری دستمال کاغذی‌های استفاده شده و همچنین وسایل یکبار مصرف نظافت در کیسه‌های پلاستیکی محکم و سطل‌های در دار پدالی و دفع آنها در آخر هر نوبت کاری توسط مسئول نظافت همان شیفت، ممانعت از ادامه فعالیت کارکنان بیمار و مشکوک به بیماریهای تنفسی، کنترل دائم دستگاه‌های تهویه ایستگاه‌ها به منظور اطمینان از جریان منظم هوا در داخل ایستگاه‌ها از دیگر توصیه‌های آمده در شیوه نامه جلوگیری از شیوع ویروس در متروها می‌باشد. به گزارش ایرنا، تاکنون ۲۸ نفر در کشور به ویروس کرونا جدید مبتلا شده و پنج نفر فوت کرده‌اند.
ایمناایمنا1 روز قبل
به گزارش خبرنگار ایمنا، عدم تأثیر کرونا ویروس بر عرضه آیفون SE ۲ در ماه آینده، تولید دستگاه نشت‌یاب گاز، قرار گیری شیشه UTG در گلکسی Z Flip و ویژگی جدید گلکسی اس ۲۰ سامسونگ را در بسته تکنولوژی ایمنا بخوانید. کرونا ویروس تاثیری بر عرضه آیفون SE ۲ نداردباوجود اختلالی که ویروس کرونا در روند تولیدی کارخانجات ایجاد کرده، اپل برای عرضه آیفون SE ۲ آماده است و آی‌پد پرو جدید نیز در نیمه دوم سال جاری میلادی معرفی می‌شود. باتری گلکسی Z Flip به دلیل محدودیت وزن و فضا، به دو بخش تقسیم شده است؛ در نیمه بالایی دستگاه، باتری کوچک‌تر بوده و ظرفیت آن ۹۳۰ میلی‌آمپرساعت است. هنگام اجرای بعضی اپلیکیشن‌ها مانند برنامه دوربین و نقشه‌های گوگل به‌صورت هم‌زمان نیز نرخ نوسازی به ۶۰ هرتز تغییر می‌کند. این قابلیت بسته به سناریوهای مختلف، به‌طور خودکار نرخ نوسازی را بین ۶۰ هرتز و ۱۲۰ هرتز تغییر می‌دهد.
قدس آنلاینقدس آنلاین1 روز قبل
افرادی که در شهرستان و روستا زندگی می‌کنند و به ابزارها و تلفن‌های هوشمند دسترسی ندارند هم با چالش روبه‌رو شده‌اند، چون پیش از ورود رمز پویا از این طریق برای خرید اقدام می‌کردند. وی در خصوص رمز پویا نیز به این مسئله مهم اشاره کرد که اطلاع‌رسانی و فرهنگ‌سازی خوبی برای کاربران انجام نشده و کاربران به شیوه خدمت‌رسانی سرویس جدید اشراف ندارند. اگر رمز پویا شامل خریدهای کوچک زیر ۱۰۰ هزار تومان هم می‌شد واقعا نگران‌کننده بود و خسارت کاملا جدی و اساسی به کسب‌وکارهایی شبیه ما وارد می‌کرد. وی با تأکید بر اینکه تعداد مسدودی کارت‌های بانکی به دلیل رمز نامعتبر بالا رفته و تقریبا دو برابر شده، می‌افزاید: به نظر می‌رسد چالش اصلی رمز پویا در دو بانک اول ایران بیشتر از بقیه به چشم می‌آید. برخی از کاربران اعلام کرده‌اند آپدیت کردن اپلیکیشن ارائه‌دهنده رمز پویا در برخی از بانک‌ها موجب مشکل می‌شود.
ایلناایلنا1 روز قبل
مدیرکل دفتر توانمندسازی معلولان سازمان بهزیستی کشور از تلاش بهزیستی برای دریافت کارت سوخت ویژه معلولان برای حدود ۳۵۰ هزار معلول خبر داد. وی درباره تعداد کارت‌های صادر شده گفت: ما آماری از کارت‌های سوخت تحویل داده شده در اختیار نداریم، اما قرار بود برای ۲۷ هزار نفر کارت سوخت صادر شود. مدیرکل دفتر توانمندسازی معلولان کشور با بیان اینکه یک میلیون و ۵۰۰ هزار معلول تحت پوشش سازمان بهزیستی در کشور وجود دارد، گفت: حداقل ۵۵۴ نفر از این معلولان افراد دارای معلولیت جسمی و حرکتی هستند. شهبازی خاطرنشان کرد: در حال حاضر فقط به افراد دارای معلولیتی که خودروهایی با پلاک معلولیت دارند، کارت سوخت معلولان تعلق می‌گیرد. قطعا یک فرد دارای معلولیت ذهنی شدید که نمی‌تواند خودش خودرو داشته باشد و خانواده‌اش خودرو دارد و باید سهمیه بنزین به آنها نیز تعلق بگیرد.
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز1 روز قبل
خوشبختانه راننده موفق به بیرون آمدن ار خودرو شده و شاهد در آتش سوختن خودرو بود‌. به تازگی مدلی نادر از یک دستگاه فراری اف ۴۰ به ارزش یک میلیون پوند در میان شعله‌های آتش در مونت کارلو سوخت. به گزارش آفتاب‌نیوز؛ آتش سوزی از قسمت محفظه موتور این خودرو آغاز شده بود‌ و امکان اطفای حریق از طریق جریان آب با فشار کم موجود در باغ یک خانه وجود نداشت‌. خوشبختانه راننده موفق به بیرون آمدن ار خودرو شده و شاهد در آتش سوختن خودرو بود‌. آتش سوزی توسط آتش نشانان به سرعت مهار شد.
ایبناایبنا2 روز قبل
بر اساس بررسی‌ها تراکنش‌های زیر ۳۰ هزار تومان باید به‌صورت بزن و برو (TAP AND GO) با کیف پول و بدون پین اجرایی شود و در مبالغ بالای ۳۰ هزار تومان تا یک مبلغ مشخص از کیف پول آنلاین و با پین باید استفاده شود و از یک مبلغی به بعد هم در کل کیف پول نباید کاربرد داشته باشد. به عقیده من کیف پول باید تمام کارکردهای یک کیف پول واقعی را داشته باشد و استانداردها در آن اعمال شود که به این سمت هم در حال حرکت هستیم. شاه گشتاسبی: اعتباری که در یک حلقه بسته برای دریافت یک خدمت خاص مورد بهره برداری قرار می‌گیرد از دیدگاه بانک مرکزی کیف پول است؟ محمدبیگی: من اسم آن را کیف پول نمی‌گذارم؛ اما می‌تواند شبه کیف پول و تمرینی از کیف پول باشد. محمد بیگی: کیف پول در معنای عام کیف پول است؛ ولی با توجه به کارکردش در جاهای خاص مدل‌های متفاوتی را به خود می‌گیرد که شامل کیف پول بسته، نیمه باز و باز می‌شود. من اعتقاد دارم تا رگولاتور قوانین بخش کیف پول را ابلاغ نکند، نمی‌توان یک کیف پول فراگیر را راه اندازی و توسعه داد.
فردا نیوزفردا نیوز4 روز قبل
باشگاه خبرنگاران: شهرام رضایی مدیر برنامه‌ریزی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی، با بیان اینکه اول هر ماه کارت سوخت خودروها شارژ می‌شود، گفت: این ماه نیز طبق روال در بامداد کارت سوخت تمام وسائل نقلیه شارژ می‌شود و جای هیچگونه نگرانی نیست. به عبارت دیگر اگر فردی در طول این شش ماه مثلا ۳۰ لیتر از سهمیه خود استفاده کند، در ماه هفتم، سهمیه ۶۰ لیتر به او تعلق نخواهد گرفت، بلکه این عدد به ۳۰ لیتر می‌رسد. او در ادامه با اشاره به سهمیه بنزین نوروز تصریح کرد: در واقع شرکت پخش فرآوردهای نفتی ما مجری این طرح هستیم و منتظریم مصوبه‌ی بدین منظور به ما اعلام شود. رضایی در ادامه با اشاره به اینکه آیا سهمیه بنزین نوروز اختصاص پیدا می‌کند یا خیر؟ گفت: امکان واریز وجود دارد و این طرح باید از مصوبه هئیت وزیران عبور کند و اگر اجرا شود ماهم به کارت‌های سوخت خودروها واریز می‌کنیم. او افزود: در حال حاضر سهمیه بنزین نوروز در حال بررسی است و امیدواریم اختصاص پیدا کند.
تجارت‌نیوزتجارت‌نیوز4 روز قبل
کدام درگاه پرداخت اینترنتی مطمئن است؟ با توجه به نظارت مستمر بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران بر فعالیت شرکت‌های پرداخت‌یار که ارائه‌دهنده درگاه پرداخت اینترنتی هستند، استفاده از خدمات این شرکت‌ها اعتبار دوجانبه‌ای را بین فروشنده و خریدار برقرار می‌کند. اگر سایت ندارید کافی‌ست با یک لینک پرداخت مشتری خود را به درگاه پرداخت اینترنتی متصل کنید. با درگاه پرداخت اینترنتی چه خدماتی می‌توان ارائه داد؟ خرید کالا یا خدمات به صورت اینترنتی، پرداخت کلیه قبوض و خرید شارژ خطوط اعتباری تلفن همراه تنها خدمات مجاز در درگاه‌های پرداخت اینترنتی هستند. تصمیم گرفتید درگاه پرداخت اینترنتی داشته باشید؟ می‌دانید کجا باید بروید یا برای دریافت درگاه پرداخت چکار کنید؟ به سیزپی سر بزنید؛ شرکتی که برای شما بهترین درگاه پرداخت اینترنتی را می‌سازد! درج لوگوی پذیرنده در درگاه پرداخت: سیزپی به شما امکان ساخت درگاه پرداخت اختصاصی با درج لوگوی خودتان را می‌دهد.
اصلاحات پرساصلاحات پرس4 روز قبل
در حالی که بررسی‌ها ادامه داشت، مدارکی به دست آمد که نشان می‌داد زن همسایه به نام مریم در این ماجرا دخیل است. مریم ادامه داد: پیرمرد همسایه یک صندلی قدیمی داشت که جلوی ورودی ساختمان می‌گذاشت و آنجا می‌نشست. متهم به قتل در ادامه اعترافاتش توضیح داد: مدتی از این ماجرا گذاشت تا اینکه سه روز قبل از قتل، حبیبه به من گفت: وقت آن رسیده است که شوهرش را بکشم. من چند ساعت در خانه پسر حبیبه بودم و آنجا لباس‌هایم را عوض کردم. این زن در ادامه گفت: من می‌خواهم زودتر قصاص شوم.
تسنیمتسنیم4 روز قبل
به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم؛ یک شرکتی ژاپنی صفحات خورشیدی طراحی کرده‌ است که به راحتی بر روی سقف خودرو‌ها نصب می‌شود. این سلولهای خورشیدی می‌تواند در نقاط دور افتاده برای مسافران این خودرو‌ها تأمین برق کند. این تکنولوژی با عنوان «سی بی ایکس سولار» کم وزن، با هزینه اندک است و به راحتی قابل استقرار بر روی خودرو است. این صفحات خورشیدی ۳۶ وات انرژی تولید می‌کند و قابلیت ارائه برق ۵ ولتی دارد و از طریق پورت یو‌ اس بی می‌تواند وسایل برقی را شارژ کند. این دستگاه‌های تولیدکننده برق در برابر فشار و ضربه مقاوم است در هر دمایی می‌تواند کار کند؛ این سلول‌های خورشیدی به صورت ۱۶ سلولی و ۱۸ سلولی ساخته شده و قیمت‌های ۸۴۹ و ۹۴۹ دلاری برای آن در نظر گرفته شده است.
مهرمهر4 روز قبل
این ربات به فرد در راه رفتن و همچنین نشست و برخاست کمک می‌کند و می‌تواند جایگزین ویلچر شود. این فعال فناور گفت: ربات اسکلت بیرونی اکسوپد در ۲ نسخه درمانگاهی و نسخه شخصی قابل ارائه است. در نسخه درمانگاهی این محصول به همراه حامل نگهدارنده کاربر و نرم‌افزار ویژه کنترل ربات ارائه می‌شود که کاربر زیر نظر پزشک از دستگاه استفاده می‌کند. مدیرعامل شرکت دانش‌بنیان درباره مشخصات فنی این ربات توضیح داد: وزن این ربات ۲۹ کیلوگرم و دارای ۴ مفصل فعال و ۲ مفصل غیرفعال است. وی افزود: باتری‌های لیتیم یون این ربات قابل شارژ هستند و حداکثر وزن مجاز بیمار برای استفاده از این ربات ۹۰ کیلوگرم است.
انتخابانتخاب4 روز قبل
گوشی گلکسی M۳۱ سامسونگ از ۲۵ فوریه برابر با ششم اسفند در هندوستان به بازار عرضه خواهد شد و امروز رندرهای مطبوعاتی رسمی این گوشی به نمایش در آمده‌اند که نشان می‌دهند شاهد سه رنگ جدید خواهیم بود. دوربین عقب این گوشی از نوع چهارگانه و شامل یک دوربین اصلی ۶۴ مگاپیکسلی f / ۱٫۸، یک اولتراواید ۸ مگاپیکسلی f / ۲٫۲، یک سنسور عمقی ۵ مگاپیکسلی ۵ f / ۲٫۲ و یک اسکنر اختصاصی ۵ مگاپیکسلی f / ۲٫۴ است. افزون بر این‌ها این گوشی دارای تراشه Exynos ۹۶۱۱ سامسونگ است که به کمک ۶ گیگابایت رم و ۱۲۸ گیگابایت حافظه داخلی است. انتظار می‌رود قیمت گذاری در حدود نرخ ۲۰۸ دلار یا ۱۹۳ یورو با نرخ ارز فعلی باشد. همانطور که در عکسها مشاهده می‌شود M۳۱ به رنگ مشکی، آبی و قرمز عرضه می‌شود.
نامه‌نیورنامه‌نیور4 روز قبل
هوآوی با لپ‌تاپ Matebook ۱۳، محصولی را ارائه کرده که از زوایای مختلف انتخابی ایده‌آل برای علاقه‌مندان به لپ‌تاپ‌های مدرن است. به گزارش نامه نیوز، لپ‌تاپ Huawei MateBook ۱۳ با وزن نزدیک به ۱۳۰۰ گرم، از صفحه نمایش باکیفیت ۱۳ اینچی از نوع IPS با وضوح تصویر۲۱۶۰x۱۴۴۰ پیکسل استفاده می‌کند. برای بسیاری از کاربران، کار کردن با صفحه کلید لپ‌تاپ‌های سبک و کوچک دشوار است، اما لپ‌تاپ Huawei MateBook ۱۳ از صفحه نمایش تمام لمسی با فناوری Light Touch بهره می‌برد که حساسیت بالایی به لمس دارد. لپ تاپ Huawei MateBook ۱۳ از طراحی مینمالیستی استفاده کرده و تنها ۱۴٫۹ میلی‌متر ضخامت دارد. نیروی پردازشی Huawei MateBook ۱۳ از پردازنده نسل هشتمی Core i۷/Core i۵ اینتل و پردازنده گرافیکی مجزای GeForce MX۲۵۰ انویدیا با ۲ گیگابایت حافظه ویدئویی اختصاصی تامین می‌شود.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین4 روز قبل
همچنین می‌توانید مقداری شن و ماسه در کیسه یا حتی داخل لنگه جوراب قرار دهید؛ این کار سبب می‌شود رطوبت داخل خودرو گرفته شود و شیشه‌ها دیرتر غبار بگیرند. این خبر از جمله اخباری بود که در چند روز گذشته در شبکه‌های مجازی دست به دست ‌شد. برف سنگین روی درختان گاهی توان ریشه‌ها را نیز می‌گیرد و سبب می‌شود این ریشه‌ها از زمین بیرون بیایند. به همین دلیل معاون آموزش‌وپژوهش هلال‌احمر گیلان تأکید می‌کند همیشه هم نباید وسایل سنتی را کنار گذاشت و استفاده از برخی از آنها می‌تواند در چنین مواقعی به درد بخورد. اگر دل‌تان برف بازی می‌خواهد بهتر است در همان زمان بارش برف این کار را انجام دهید.
کرد آنلاینکرد آنلاین6 روز قبل
مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کردستان: عصر کرد - مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کردستان گفت: با توجه به شرایط جوی اخیر و مسدود شدن راه‌های مواصلاتی برخی از روستاهای استان کردستان هیچ گونه نگرانی بابت تامین سوخت روستائیان وجود ندارد. عبدالله گیتی منش اظهار کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون ۴۲ میلیون و ۵۰۰ هزار لیتر نفت سفید به روستاهای استان ارسال شده است. وی افزود: با اعلام مسدود بودن راه‌های ارتباطی اغلب روستاهای استان به دلیل بارش‌های پی در پی برف و کاهش محسوس دما در سطح استان، عملیات تامین و توزیع مطلوب سوخت در تمام نواحی ۹ گانه استان در جریان است. مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کردستان با اشاره به هماهنگی و برنامه ریزی‌های صورت گرفته در کمیته بحران منطقه در خصوص آمادگی تامین سوخت زمستانی از ارسال بیش از ۲۱ میلیون لیتر نفت سفید به روستاهای صعب العبور استان خبرداد و افزود: سوخت روستاهای فوق از خرداد ماه سال جاری ارسال و ذخیره سازی شده است. وی با بیان این مطلب که توزیع نفت سفید در استان به صورت الکترونیکی انجام و سهمیه خانوارها در کارت‌های بانکی متصل به شبکه شتاب شارژ می‌شود عنوان کرد: سهمیه ویژه‌ای به مناسبت دهه مبار ک فجر و برودت هوای اخیر استان برای دریافت نفت سفید مازاد بر سهمیه اختصاصی خانوارهای نفت سفید سوز اختصاص یافته است که تاپایان سال دارای اعتبار است.
ایمناایمنا1 هفته قبل
به گزارش خبرنگار ایمنا، صفحه رسمی جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران در اینستاگرام با انتشار یک پست نوشت: "رئیس سازمان برنامه و بودجه اعلام کرد: اختصاص اعتبارات لازم برای تقویت انبارها و خدمات امدادی به هلال احمرمعاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه با اعلام اینکه در ابتدای سال جاری برای شارژ انبارها و بالگردهای هلال احمر اعتبارات خوبی را تخصیص دادیم، گفت: آماده‌ایم تا اعتبارات بیشتری را در اختیار جمعیت هلال احمر قرار دهیم. با وجود گزارش هواشناسی با بارش‌هایی بیش از آنچه که پیش بینی می‌شد، مواجه شدیم. دستگاه‌های مسئول نیز تلاش کردند تا آمادگی لازم را داشته باشند. او با تشکر و قدردانی از خدمات جمعیت هلال احمر استان گیلان در امدادرسانی به هموطنان در پی بارش برف سنگین، اظهار کرد: از جمعیت هلال احمر گیلان به منظور تقویت انبارهای امدادی و خدمات امداد و نجات پشتیبانی بیشتری خواهیم کرد. "
برترین‌هابرترین‌ها1 هفته قبل
کنسول‌هایی که تا هفت سال پیش با قیمتی نازل به فروش می‌رسیدند و بازی‌های آن‌ها نیز به واسطه رعایت نشدن کپی‌رایت، قیمت اندکی داشت. واقعیت ماجرا، اما این است که کنسول مایکروسافت همچنان به شکل کامل کپی‌خور نشده و امکان اجرای بازی‌های غیر اورجینال را ندارد. ترفند موجود به فروشنده اجازه می‌دهد که یک حساب کاربری مخصوص توسعه‌دهندگان را با چند بازی خریداری شده روی تعداد زیادی کنسول مورد استفاده قرار دهد. آرمین روی کنسول خود وارد اکانت مجید می‌شود، به تنظیمات کنسول رفته و پلی استیشن ۴ خودش را به عنوان کنسول اصلی این اکانت مشخص و تعیین می‌کند. البته هزینه این اکانت‌ها بسته به قیمت بازی و قدیمی یا جدید بودن آن‌ها متفاوت است.
برترین‌هابرترین‌ها1 هفته قبل
وسعت بارش‌ها در استان گیلان ۱۴ هزار متر مربع بوده است، میزان بارش‌ها ۲۷ برابر متوسط کشور؛ حالا اما این استان در حال خروج از بحران است. خبرآنلاین: وسعت بارش‌ها در استان گیلان ۱۴ هزار متر مربع بوده است، میزان بارش‌ها ۲۷ برابر متوسط کشور؛ حالا اما این استان در حال خروج از بحران است. حسین اسماعیل‌پور رباره آخرین وضعیت منطقه رودسر و توابع آن پس از بارش برف بی‌سابقه در استان گیلان به ایلنا گفته است: در حال حاضر ۴٠ درصد منطقه و ٢٠٠ روستا در خاموشی به سر می‌برند و دو فیدر برق رودسر که از رشت تامین می‌شود، قطع شده‌اند تا زمانی که برق فیدری وصل نشود، برق منطقه پایدار نیست. بخشدار کلاچای ادامه داد: نه تنها برق این منطقه بلکه برق رودسر هم قطع است و در خاموشی قرار داریم. خلقی با تاکید براینکه شرایط منطقه با توجه به استمرار نبود برق و آب بحرانی است، گفت: توانستیم نقاطی را از طریق برق مازندران روشن کنیم اما نمی‌توانیم از رشت برق بگیریم چون برق رشت هم قطع است. خلقی با تاکید بر اینکه در این سرما شرایط زندگی بدون آب و برق بسیار سخت است، گفت: بدون برق نانوایی‌ها نمی‌توانند کار کنند.
همشهریهمشهری1 هفته قبل
وی با ابراز نگرانی از قطع آب اظهار کرد: متاسفانه آب شرق گیلان کاملا قطع شده و ۳۰ درصد از مشترکان سایر نقاط استان آب وصل است. همچنین مشکل قطع آب ۶۰۰۰ نفر از ۱۲ هزار مشترک آب استان که طی روزهای گذشته آب نداشتند، رفع شد. همچنین مشکل قطع آب ۶۰۰۰ نفر از ۱۲ هزار مشترک آب استان که طی روزهای گذشته آب نداشتند، رفع شد. آب ۳۶ روستای گیلان همچنان قطع استمدیرعامل شرکت آبفار گیلان گفت: علیرغم قطع شدن بارش برف هنوز آب ۳۶ روستا قطع است. زارع قطع آب شش هزار مشترک گیلانی را به واسطه قطع برق دانست و اضافه کرد: به محض برقراری برق آب نیز وصل خواهد شد.
مجله سخت‌افزارمجله سخت‌افزار1 هفته قبل
ردمی، زیر بند کمپانی شیائومی است و اگر از طرفداران و دنبال کننده‌های این کمپانی باشید می‌دانید که پاوربانک‌های شیائومی همیشه در رتبه بالایی از کیفیت قرار داشته‌اند. بعد از رونمایی ردمی از دستگاه Redmi ۸A Dual نوبت به رونمایی این برند از پاوربانک‌های جدید آن با دو ظرفیت ۱۰ هزار و ۲۰ هزار رسید. تفاوت اصلی هر دو پاوربانک در سرعت اتفاق انرژی است و این مورد برای نسخه ۱۰ هزار میلی آمپری به سرعت ۱۰ وات و در نسخه ۲۰ هزار میلی آمپری تا سرعت ۱۸ وات می‌باشد. فروش دو پاوربانک از ۱۸ فوریه در سایت اصلی شرکت شیائومی شروع خواهد شد و قیمت گذاری خوب شیائومی به ردمی نیز کشیده شده است. به همین دلیل پاوربانک ۱۰ هزار میلی آمپری معرفی شده، ۱۱ دلار و نسخه ۲۰ هزار میلی آمپری قیمت ۲۱ دلاری خواهد داشت.
تجارت‌نیوزتجارت‌نیوز1 هفته قبل
حالا سخنان معاون گردشگری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مهر تاییدی است بر سخنان وزیر این وزارتخانه در خصوص تخصیص بنزین برای سفرهای نوروزی. سابقه تخصیص بنزین نوروزی برای سفرپیش از این نیز در دوره سهمیه‌بندی بنزین، سهمیه ویژه‌ای علاوه بر سهمیه ماهانه بنزین برای خودروها، با هدف توسعه گردشگری به خودروها اختصاص داده می‌شد. سئوال اما اینجاست؛ در صورت موافقت با تخصیص بنزین نوروزی، چه میزان بنزین در این قالب به خودروها تخصیص خواهد یافت. طبق اطلاعات رسیده اما مقرر است سهمیه نوروزی تنها به خودروها تخصیص یابد، چرا که خودرو وسیله نقلیه مناسب برای سفر تلقی می‌شود. برخی پیشنهادات نیز بر تعیین سهمیه‌ای معادل یک ماه یعنی ۶۰ لیتر بابت سفر نوروزی دلالت دارد به این ترتیب با احتساب سهمیه معمول یک ماه و سهمیه ۶۰ لیتری بابت سفر، کل سهمیه فروردین به ۱۲۰ لیتر برسد.
رکنارکنا1 هفته قبل
گرد و خاکاگر مشکل از آن نبود شاید گردوخاک درگاه یو‌اس‌بی شارژر و یا درگاه شارژ گوشی شما را آلوده کرده است. اگر گوشی اندروید شما روشن نمی‌شود یک روش برای یافتن مشکل آن چرخه نیرو است. ۴- صفحه نمایش را چک کنیدشاید گوشی شما روشن است، اما متوجه نمی‌شوید. اگر صفحه نمایش شما از کار افتاده باشد ممکن است فکر کنید که گوشی شما خاموش است. ۶- دستگاه اندروید خود را ریستارت کنیدشاید دستگاه شما روشن می‌شود، اما نمی‌تواند روند بوت را طی کند و صفحه نمایش شما را روشن کنید.

۱۰ ترفند ساده و مفید برای افزایش میزان شارژدهی باتری گوشی

4+
رکنارکنا1 هفته قبل
اقتصادنیوزاقتصادنیوز1 هفته قبل
اما بهترین پلتفرم خرید و اجاره ماینر کدام است؟ معتبر‌ترین و تنها برند بین المللی فعال در حوزه خرید و اجاره ماینر که به تازگی در ایران نیز به کاربران خدمات منحصر به فردی را ارائه میدهد پلتفرم iMiner است. درواقع آی ماینر، نخستین و پیشرفته‌ترین سرویس آنلاین اجاره ماینر و استخراج بیت کوین است که منحصرا توسط این شرکت در ترکیه طراحی، ثبت و تاسیس شده است. آی ماینر علاوه بر اجاره ماینر، در زمینه فروش ماینر و تجهیزات ماینینگ نیز فعالیت دارد و با توجه به واردات مستقیم از چین، کمترین قیمت بازار را به شما ارئه می‌دهد. اما بطور کلی ماینر چیست؟ دستگاه ماینر یا Asic اصطلاحی است که برای دستگاه‌های استخراج رمزارزها و ماینر بیت کوین به‌کار برده می‌شود و درحال حاضر این دستگاه‌ها بسیار متنوع هستند. در انتها پیشنهاد می‌کنیم برای اجاره ماینر و یا خرید ماینر بیت کوین به وب سایت iminer. net مراجعه کنید.
فراروفرارو1 هفته قبل
مردم استان گیلان به خصوص شرق استان پس از بیش از ۳۰ ساعت قطعی برق، آب و تلفن هم ندارند. خانه‌های مردم سرد استعارف لطفی ساکن یکی از روستاهای شهرستان لنگرود گفت: وضعیت بسیار بحرانی است ساعت‌ها از قطع برق و آب می‌گذرد. وی افزود: خوشبختانه برق شهر آستانه اشرفیه از شب گذشته وصل شده اما روستاهای آستانه ارتباطشان با شهر کاملا قطع شده و آب و برق ندارند. وضعیت استان گیلان بحرانی استنماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی وضعیت استان گیلان را بحرانی عنوان و تاکید کرد: جا دارد وزرای کشور و نیرو شخصا در استان حضور یافته و مشکلات را مدیریت کنند. وی با ابراز نگرانی از قطع آب اظهار کرد: متاسفانه آب شرق گیلان کاملا قطع شده و ۳۰ درصد از مشترکان سایر نقاط استان آب وصل است.
خبر فوریخبر فوری1 هفته قبل
حالا سخنان معاون گردشگری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مهر تاییدی است بر سخنان وزیر این وزارتخانه در خصوص تخصیص بنزین برای سفرهای نوروزی. سابقه تخصیص بنزین نوروزی برای سفرپیش از این نیز در دوره سهمیه بندی بنزین، سهمیه ویژه‌ای علاوه بر سهمیه ماهانه بنزین برای خودروها، با هدف توسعه گردشگری به خودروها اختصاص داده می‌شد. بر اساس تصمیمات اتخاذ شده بنزین سهمیه‌ای به قیمت لیتری ۱۵۰۰ تومان و بنزین غیر سهمیه بندی با قیمت لیتری ۳ هزار تومان عرضه می‌شود. سئوال اما اینجاست؛ در صورت موافقت با تخصیص بنزین نوروزی، چه میزان بنزین در این قالب به خودروها تخصیص خواهد یافت. برخی پیشنهادات نیز بر تعیین سهمیه‌ای معادل یک ماه یعنی ۶۰ لیتر بابت سفر نوروزی دلالت دارد به این ترتیب با احتساب سهمیه معمول یک ماه و سهمیه ۶۰ لیتری بابت سفر، کل سهمیه فروردین به ۱۲۰ لیتر برسد.
تسنیمتسنیم1 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از روابط عمومی شرکت به‌پرداخت ملت، در مراسم اختتامیه این جشنواره که با حمایت معاونت علم‌وفناوری ریاست‌جمهوری و همراه با حضور محمود فتوحی فیروزآبادی، رییس دانشگاه صنعتی‌شریف در سالن جابربن‌حیان این دانشگاه برگزار شد، ۲۲ محصول نوآور برتر ایرانی از میان ۷۰۰ محصول در بخش‌های مختلف ازجمله صنایع پتروشیمی، پالایشگاهی، بانکداری، پرداخت الکترونیک، غذایی، دارویی، قطعات خودرو، فروشگاهی و … معرفی شدند و مورد تقدیر قرار گرفتند. هادی اسدی، رییس کمیته اجرایی جشنواره ملی نوآوری محصول برتر ایرانی در این مراسم با تشریح فرایند انتخاب محصولات نوآور برتر گفت: «رصد بازار توسط تیم اجرایی، ارسال کاربرگ‌های عادی ارزیابی تولید، برگزاری جلسات ارزیابی حضوری برای شرکت در جشنواره و ارسال گزارش بازخورد محصول، از اقدامات انجام‌شده در مسیر انتخاب این محصولات بوده است.» گفتنی است محصول دستیار هوشمند صوتی با عنوان «سکه‌یار»، که روی اپلیکیشن «سکه» شرکت به‌پرداخت ملت نصب شده است، دارای این قابلیت است که با شنیدن صدای مشتری، درخواست او را عملیاتی می‌کند؛ به‌طور مثال اگر بخواهید یک شارژ ۱۰۰٫۰۰۰ ریالی برای تلفن همراه خریداری کنید، اپلیکیشن را راه‌اندازی کرده و درخواست خود را به‌صورت صوتی برای آن بیان می‌کنید. بدین‌ترتیب، بدون استفاده از کلیک یا دستور نوشتاری، مستقیم به مرحله پرداخت خواهید رسید و سرویس مورد نظر خود را دریافت می‌کنید.» این ویژگی که برای «این اولین بار در حوزه پرداخت الکترونیک کشور پیاده‌سازی شده و مختص اپلیکیشن سکه است.» محمد حیدری مدیر محصول اپلیکیشن سکه، مهم‌ترین دلیل راه‌یابی محصول دستیار صوتی به مرحله نهایی جشنواره را نوآوری بی‌بدیل این محصول در عرصه پرداخت الکترونیک دانست و بیان کرد: «از آن‌جا که کاربران همواره به دنبال راحتی و سرعت عمل بیش‌تر در فرآیند خرید و پرداخت هستند، کوشیدیم تا این امکان را در اپلیکیشن سکه خودمان که حدود ۴میلیون نفر کاربر دارد، براساس نیازهای مشتری طراحی و تعبیه کنیم.» انتهای پیام/

به انتهای لیست رسیدید