شاهین ذوالفقاری

شاهین ذوالفقاری

دیدگاه قهرمان بدنسازی جهان پیرامون نخستین دوره مسابقات فیزیک سلامت (نچرال) در کشورمان

رکنارکنا1 ماه قبل
به گزارش گروه ورزشی رکنا، نخستین دوره مسابقات فیزیک سلامت (نچرال) در کشورمان، پنجشنبه همین هفته در تهران برگزار می‌شود و در این میان شاید بهترین شخصی که می‌تواند جامع‌ترین نقد را داشته باشد، شاهین ذوالفقاری است. قهرمان حرفه‌ای دنیای فیزیک که خود روزگاری از جمله ورزشکاران نچرال (ورزشکارانی که از استرویید‌ها استفاده نکرده و تنها از مکمل‌های مجاز کمک می‌گیرند) به شمار می‌رفت، اگرچه این روزها در بالاترین سطح رقابت‌های بدنسازی شرکت می‌کند اما باز هم حامی شماره یک مسابقات نچرال به حساب می‌آید. به هر ترتیب پیرامون مسابقات روز پنجشنبه گفت و گویی با شاهین نازنین داشتیم که در بالا آن را مشاهده می‌فرمایید. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

گفت و گوی اختصاصی با شاهین ذوالفقاری قهرمان حرفه‌ای فیزیک/ مشکل ویزا بلای جان بدنسازان ایرانی شده است!

رکنارکنا2 ماه قبل
در خبرها آمده بود که به علت عدم صدور ویزا مسابقه ونکوور را هم از دست دادید. آیا این اخبار صحت دارد؟ متاسفانه تا به این لحظه ویزایم صادر نشده است و به همین دلیل به مسابقات ونکوور نخواهم نرسید. با توجه به تمام این مسائل باید بگویم که به طور حتم این مسابقه را از دست داده‌ام. الان اما تا سال آینده زمان دارم که اقداماتی جهت امکان حضور در مستر المپیا انجام داده و شاید بتوانم طعم حضور در این رقابت بزرگ را بچشم. در مجموع سال آینده به صورتی برنامه ریزی خواهم کرد که از مدتی قبل از شروع مسابقات در کانادا بوده و مشکلی برای حضور در رقابت‌ها نداشته باشم.
رکنارکنا3 ماه قبل
از دست دادن رقابت تورنتو؟ خب بنده پارسال موفق به کسب ورودی رقابت‌های کانادا شدم و از ماه‌ها قبل نیز استارت تمرینات آمادگی خود را زده بودم. اما بعد از اینکه متوجه شدم امکان رسیدن به این مسابقه را از دست داده‌ام، تمام تمرکزم را روی شرکت در تورنمنت ونکوورگذاشته و بلافاصله برای تعویض پاسپورت اقدام کردم. از لحاظ آمادگی نیز به دلیل آنکه خود را مهیای ایستادن بر استیج تورنتو کرده بودم، وضعیت رژیم و آمادگیم در حالت آرمانی قرار دارد. کوشش دارم تا برای تورنمنت ونکوور این آمادگی را از این هم بالاتر برده و پرچم‌دار کشور عزیزمان در کانادا باشم. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

به انتهای لیست رسیدید