شاهین شهرداری بوشهر

شاهین شهرداری بوشهر

تسنیمتسنیم1 ساعت قبل
گروه ورزشی خبرگزاری تسنیم, در لیگ نوزدهم همانند چهار دوره گذشته لیگ برتر فوتبال در پایان هر هفته از مسابقات، با نظرخواهی از مربیان و آنالیزورهای تیم‌ها، ۱۱ بازیکن برتر را انتخاب و معرفی می‌شوند. روش کار به این صورت است که سرمربیان، مربیان یا آنالیزور‌های ۱۶ تیم لیگ برتری، نفرات برتر تیم‌شان را معرفی می‌کنند. خبرگزاری تسنیم دخالتی در انتخاب برترین‌های هفته ندارد و صرفا از سرمربیان یا آنالیزورها نظرخواهی کرده و بدون اینکه نامی از آنها ببرد، نظرات‌شان را منعکس می‌کند. تیم منتخب هفته سیزدهم لیگ برتر فوتبال به شرح زیر است: دروازه‌بان: معراج اسماعیلی (ذوب‌آهن) مدافعان: ایوب والی (فولاد خوزستان)، شاهین توکلی و ادواردو سانتوس (ماشین‌سازی) هافبک‌ها: مهدی ترابی (پرسپولیس)، محمدرضا خلعتبری (ذوب‌آهن)، وریا غفوری (استقلال) و مهدی کیانی (سپاهان) مهاجمان: یونس شاکری (شهر خودرو)، فرزاد حاتمی (نفت مسجدسلیمان) و فراز امامعلی (پیکان). نتایج کامل دیدارهای هفته چهاردهم لیگ برتر به شرح زیر است: شهر خودرو یک - سپاهان یکماشین‌سازی تبریز ۲ - تراکتور تبریز صفرفولاد خوزستان یک - پارس جنوبی جم صفرپیکان ۲ - استقلال ۲ذوب‌آهن اصفهان ۲ - نساجی مازندران صفرشاهین شهرداری بوشهر یک - صنعت نفت آبادان یکنفت مسجدسلیمان ۲ - سایپا یکپرسپولیس ۲ - گل‌گهر سیرجان یکانتهای پیام/
روزنوروزنو1 ساعت قبل
مسابقه تیم‌های ماشین سازی تبریز و سایپا تهران در هفته دوازدهم لیگ برتر برگزار شد که ۵ بازیکن تیم ماشین سازی تبریز از سوی داور کارت زرد دریافت کردند. این تیم به پرداخت ۶۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. (این رای قابل تجدید نظر است) باشگاه استقلال تهران به دلیل فحاشی تماشاگران به داور در دیدار مقابل نساجی مازندران باید ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این تیم به پرداخت ۴۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. این تیم به پرداخت ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.
همشهریهمشهری4 ساعت قبل
در دقیقه ۵۲ شلیک زیبای مهدی ترابی از پشت محوطه جریمه قفل دروازه تیم کرمانی را باز کرد. ارسال کوتاه علی علیپور با ضربه سر حسینی درون دروازه گل گهر جای گرفت. با این پیروزی پرسپولیس با ۲۵ امتیاز و تفاضل گل کمتر نسبت به سپاهان در جایگاه سوم قرار گرفت. در ۲ بازی دیگر هفته چهاردهم تیم نفت مسجد سلیمان با نتیجه دو بر یک سایپا را شکست داد تا روند شکست ناپذیری این تیم جنوبی همچنان ادامه داشته باشد. این چهار مسابقه به شرح زیر است: نساجی مازندران - گل‌گهر سیرجان، ساعت ۱۵سایپای تهران - ذوب‌آهن اصفهان، ساعت ۱۵:۱۵شهر خودرو - پیکان تهران، ساعت ۱۵:۴۵صنعت نفت آبادان - فولاد خوزستان، ساعت ۱۶:۴۰
مهرمهر5 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار مهر، دراگان اسکوچیچ در نشست خبری بعد از دیدار و تساوی با تیم شاهین شهرداری بوشهر در ورزشگاه شهید مهدوی اظهار داشت: فکر می‌کنم ما تیم بهتر بودیم و این در بازی کاملا مشخص بود. وی با بیان اینکه از کسب نتیجه مساوی خوشحال نیستیم بیان کرد: حمله‌های خوب بازیکنان ما در بعضی از زمان‌های بازی موجب شد تیم ریلکس باشد و نتیجه مساوی رقم بخورد. اسکوچیچ با بیان اینکه باید تمرکز خود را بر بازی آینده بگذاریم تصریح کرد: به حریفمان تبریک می‌گویم، چون در پنج بازی نتیجه مساوی کسب کرده‌اند و برای بقا می‌جنگند. وی با بیان اینکه از کسب نتیجه مساوی خوشحال نیستیم بیان کرد: حمله‌های خوب بازیکنان ما در بعضی از زمان‌های بازی موجب شد تیم ریلکس باشد و نتیجه مساوی رقم بخورد. اسکوچیچ با بیان اینکه باید تمرکز خود را بر بازی آینده بگذاریم تصریح کرد: به حریفمان تبریک می‌گویم، چون در پنج بازی نتیجه مساوی کسب کرده‌اند و برای بقا می‌جنگند.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین5 ساعت قبل
خداکرم ایزدپناه در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، در مورد تغییر زمان بازی تیم، اظهار داشت: بدون هماهنگی با باشگاه شاهین بازی ما مقابل استقلال را به روز شنبه موکول کردند. مسئولان سازمان لیگ باید برای این تغییر با باشگاه ما هماهنگ می‌کردند. وی ادامه داد: بازی با تیم صنعت نفت تازه تمام شده است و ما در کمال تعجب از طریق سایت‌ها و خبرگزاری‌ها متوجه شدیم زمان بازی ما با استقلال را تغییر دادند. فردا (چهارشنبه) و در اولین فرصت نسبت به این تغییر اعتراض خواهیم کرد. مدیر تیم شاهین شهرداری بوشهر تاکید کرد: ما برای این بازی و سفر به تهران بلیت و هتل رزرو کرده بودیم. از طرفی بر اساس بازی روز جمعه برنامه‌ریزی کرده بودیم. در حالی که تازه بازی ما تمام شده؛ با این کار برای استقلالی‌ها فرصت ریکاوری کامل به وجود آمده است.
ایلناایلنا5 ساعت قبل
سرمربی صنعت نفت در نشست خبری جنجالی پس از بازی با شاهین با خبرنگاران درگیری لفظی پیدا کرد. به گزارش ایلنا، دراگان اسکوچیچ پس از تساوی یک - یک تیم فوتبال صنعت نفت آبادان مقابل شاهین شهرداری بوشهر در هفته چهاردهم لیگ برتر فوتبال اظهار داشت: من و بازیکنانم از کسب نتیجه تساوی خوشحال نیستیم. سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در واکنش به صحبت خبرنگاری مبنی بر اینکه داوری در این مسابقه به سود نفتی‌ها بوده است، تصریح کرد: نمی‌توانم درباره داوری صحبت کنم. با این حال نیاز دارم که بازیکنان بیشتری گل بزنند و سایر بازیکنان به گلزنی تیم کمک کنند. سرمربی کروات صنعت نفت سپس دستش را مشت کرد و با خبرنگاران، درگیری لفظی کوتاهی داشت.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین5 ساعت قبل
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری میزان، میشو کریستیچویچ سرمربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر در نشست خبری پس از دیدار شاگردانش مقابل تیم فوتبال صنعت‌نفت‌‌ آبادان در هفته چهاردهم لیگ برتر فوتبال اظهاراتی داشت که در ادامه می‌خوانید: **شرایط سختی را سپری می‌کنیم. *بازیکنانم بخاطر مساوی در رختکن ناراحت بودند اما صنعت نفت تیم بزرگی است و خوشحالیم یک امتیاز گرفتیم. *متاسفانه در هر بازی داوران علیه ما کار می‌کنند. *این نتیجه مساوی ما را از انتهای جدول جدا نکرده اما با تیمی بزرگ بازی کردیم و این نتیجه هم برای ما خوب است. *بازیکنانم در حال تلاش هستند و باشگاه هم گفته که فردا یا پس فردا به بازیکنان پرداختی دارد.
خوزستان آنلاینخوزستان آنلاین5 ساعت قبل
پیام خوزستان - ایسنا/بوشهر سرمربی صنعت نفت آبادان عنوان کرد: من و بازیکنانم از کسب نتیجه مساوی خوشحال نیستیم، چون دو امتیاز را از دست دادیم. دراگان اسکوچیچ در نشست خبری بعد از دیدار و تساوی با تیم شاهین شهرداری بوشهر در ورزشگاه شهید مهدوی گفت: واقعا من و بازیکنانم از کسب نتیجه مساوی خوشحال نیستیم. سرمربی صنعت نفت آبادان اظهار کرد: به حریفمان تبریک می‌گویم، چون در پنج بازی نتیجه مساوی کسب کرده‌اند و برای بقا می‌جنگند. ما چون دو امتیاز را از دست دادیم خیلی خوشحال نیستیم ولی باید تمرکز خود را بر بازی آینده بگذاریم. تیم ما واقعا بهتر از تیم شاهین است!
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین5 ساعت قبل
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم فوتبال صنعت‌نفت‌ آبادان گفت: ما باشگاه بزرگی هستیم و به همین دلیل داور به سود ما سوت زد. به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری میزان، دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم فوتبال صنعت‌نفت‌ آبادان در نشست خبری پس از دیدار شاگردانش مقابل تیم شاهین شهرداری بوشهر در هفته چهاردهم لیگ برتر فوتبال اظهاراتی داشت که در ادامه می‌خوانید: *من و بازیکنانم از کسب نتیجه تساوی خوشحال نیستیم. *ما تیم بهتر میدان بودیم. *زمانی که ملوان بودم، در نیم‌فصل اول بازی‌های زیادی را شکست خوردیم، اما در نیم‌فصل دوم پیروزی‌های زیادی کسب کردیم. در فولاد هم در اوایل کار خیلی کم می‌بردیم، اما در نیم‌فصل دوم بهتر شدیم.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین5 ساعت قبل
خبرگزاری میزان- تیم فوتبال پرسپولیس در پایان هفته چهاردهم لیگ برتر فوتبال کشورمان به رده سوم جدول رده‌بندی رسید و رسما مدعی قهرمانی شد. به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، هفته چهاردهم لیگ برتر فوتبال امروز (سه‌شنبه) با برگزاری ۳ بازی به پایان رسید. همچنین پرسپولیس مثل سپاهان با یک بازی کمتر، از استقلال صدرنشین فقط یک امتیاز کم دارد. جدول رده‌بندی لیگ برتر پس از پایان بازی‌های هفته چهاردهم به شرح زیر است: روز گذشته (دوشنبه) هم ۵ بازی برگزار شد که نتایج آن به شرح زیر است: شهرخودرو مشهد یک - سپاهان اصفهان یکماشین‌سازی تبریز ۲ - تراکتور صفرفولاد خوزستان یک - پارس جنوبی جم صفرذوب‌آهن اصفهان ۲ - نساجی مازندران صفربه گزارش میزان، بازی‌های هفته پانزدهم از روز جمعه این هفته آغاز می‌شود. بیشتر بخوانید: پرسپولیس با پیروزی مقابل گل‌گهر رسما مدعی شد؛ فوق ستاره‌ای به نام ترابیانتهای پیام/
ایسناایسنا5 ساعت قبل
ایسنا/بوشهر سرمربی تیم فوتبال شاهین بوشهر گفت: متاسفانه در هر بازی داوران علیه ما کار می‌کنند و پنالتی که برای حریف گرفته شد و حتی دو پنالتی برای ما گرفته نشد و این یک مشکل بزرگ است. او ادامه داد: تیم نفت آبادان تیم خوبی است و ما خوشحال هستیم که حداقل یک امتیاز گرفتیم. سرمربی شاهین شهرداری بوشهر عنوان کرد: خداراشکر که در پایان بازی را نباختیم و بازیکنان ما واقعا تلاش کردند. متاسفانه در هر بازی داوران علیه ما کار می‌کنند و پنالتی که برای حریف گرفته شد و حتی دو پنالتی برای ما گرفته نشد و این یک مشکل بزرگ است. اما با تیم بزرگی بازی کردیم و مساوی هم برای ما خوب است.
ایسناایسنا6 ساعت قبل
ایسنا/بوشهر سرمربی صنعت نفت آبادان عنوان کرد: من و بازیکنانم از کسب نتیجه مساوی خوشحال نیستیم، چون دو امتیاز را از دست دادیم. دراگان اسکوچیچ در نشست خبری بعد از دیدار و تساوی با تیم شاهین شهرداری بوشهر در ورزشگاه شهید مهدوی گفت: واقعا من و بازیکنانم از کسب نتیجه مساوی خوشحال نیستیم. فکر می‌کنم ما تیم بهتر بودیم و این در بازی کاملا مشخص بود. سرمربی صنعت نفت آبادان اظهار کرد: به حریفمان تبریک می‌گویم، چون در پنج بازی نتیجه مساوی کسب کرده‌اند و برای بقا می‌جنگند. ما چون دو امتیاز را از دست دادیم خیلی خوشحال نیستیم ولی باید تمرکز خود را بر بازی آینده بگذاریم.
تسنیمتسنیم6 ساعت قبل
الان در حال حاضر در فشار زیادی هستیم و به این سادگی نمی‌توانیم در مورد کل بازی صحبت کنیم. متاسفانه فقط یک روز زمان داریم و دوباره جمعه بازی می‌کنیم اما الان به ما گفتند ممکن است شنبه بازی کنیم. صادقانه می‌گویم مشکلات زیادی داریم اما برای بازیکنان بیشتر تلاش می‌کنیم. ان‌شاالله در نیم‌فصل در مورد کارهایی که در نیم‌فصل اول انجام دادیم صحبت می‌کنیم. متاسفانه ما خیلی از بازی‌ها را باختیم تلاش می‌کنیم ببریم و ان‌شاالله این اتفاق خواهد افتاد.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز6 ساعت قبل
به گزارش مشرق، دیدار تیم‌های فوتبال استقلال و شاهین شهرداری بوشهر به جای روز جمعه ۲۲ آذر از ساعت ۱۵:۱۵ روز شنبه ۲۳ آذر در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود. همچنین دیدار پارس جنوبی جم و نفت مسجدسلیمان نیز به جای روز جمعه در روز شنبه ۲۳ آذر ماه در ورزشگاه تختی شهر جم برگزار خواهد شد. این بازی از ساعت ۱۶:۳۰ آغاز می‌شود. بیشتر بخوانید: شرط استراماچونی برای بازگشت به استقلالهمچنین زمان برگزاری چهار مسابقه از هفته شانزدهم تغییر کرد و تیم‌هایی که در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی حضور ندارند، مسابقات‌شان از روز پنجشنبه ۲۸ آذر به جمعه ۲۹ آذر تغییر کرد. این چهار مسابقه به شرح زیر است: نساجی مازندران - گل‌گهر سیرجان، ساعت ۱۵سایپای تهران - ذوب‌آهن اصفهان، ساعت ۱۵:۱۵شهر خودرو - پیکان تهران، ساعت ۱۵:۴۵صنعت نفت آبادان - فولاد خوزستان، ساعت ۱۶:۴۰
نودنود6 ساعت قبل
به گزارش وبسایت نود، در ادامه هفته چهاردهم لیگ برتر فوتبال تیم‌های نفت‌ مسجدسلیمان و سایپا از ساعت ۱۶:۳۵ امروز (سه‌شنبه) در ورزشگاه شهید بهنام محمدی مسجدسلیمان به مصاف هم رفتند که این دیدار با برتری ۲ بر یک تیم میزبان به پایان رسید. ابتدا رضا جعفری در دقیقه ۳۸ برای سایپا گلزنی کرد اما در ادامه عماد میرجوان در دقیقه ۴۹ و فرزاد حاتمی در دقیقه ۸۵ نتیجه را به نفع نفت مسجدسلیمان برگرداندند. این نتیجه برای سایپا درحالی رقم خورد که این تیم در ۹ بازی اخیر خود در لیگ برتر موفق به گلزنی نشده بود و در این بازی با گل جعفری این طلسم شکسته شد. با این نتیجه، شاهین با شش امتیاز و تفاضل گل کمتر نسبت به گل‌گهر، در قعر جدول لیگ برتر باقی ماند. دیدار مقابل دیگر مربی کروات یعنی دراگان اسکوچیچ هم چهارمین تساوی شاهین از زمان سرمربیگری میشو بوده است.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز6 ساعت قبل
به گزارش مشرق، تیم‌های فوتبال شاهین شهرداری بوشهر و صنعت نفت آبادان از ساعت ۱۶:۳۰ امروز (سه‌شنبه)، در چارچوب هفته چهاردهم مسابقات لیگ برتر فوتبال و در ورزشگاه شهید مهدوی بوشهر، به مصاف هم رفتند که این دیدار با تساوی یک - یک خاتمه یافت. بیشتر بخوانید: برتری نفت مسجدسلیمان مقابل سایپاعیسی آل‌کثیر در دقیقه ۴۴ از روی نقطه پنالتی برای صنعت نفت گلزنی کرد و حسین مالکی در دقیقه ۸۲ باز هم از روی نقطه پنالتی، گل تساوی را برای شاهین به ثمر رساند. میشو کریستیچویچ در سه هفته گذشته که هدایت شاهین شهرداری بوشهر را بر عهده داشت، شکستی متحمل نشد. دیدار مقابل دیگر مربی کروات یعنی دراگان اسکوچیچ هم چهارمین تساوی شاهین از زمان سرمربیگری میشو بوده است. سیدمهدی سیدعلی قضاوت این بازی را بر عهده داشت و به مرتضی غلامعلی‌تبار از شاهین و مسلم مجدمی از صنعت نفت، کارت زرد نشان داد.
خبرآنلاینخبرآنلاین6 ساعت قبل
ابتدا رضا جعفری در دقیقه ۳۸ برای سایپا گلزنی کرد، اما در ادامه عماد میرجوان در دقیقه ۴۹ و فرزاد حاتمی در دقیقه ۸۵ نتیجه را به نفع نفت مسجدسلیمان برگرداندند. این نتیجه برای سایپا درحالی رقم خورد که این تیم در ۹ بازی اخیر خود در لیگ برتر موفق به گلزنی نشده بود و در این بازی با گل جعفری این طلسم شکسته شد. با این حال با عدم پیروزی در این بازی رکورد شاگردان ابراهیم صادقی از این حیث به ۱۱ بازی بدون برد رسید. با این نتیجه، شاهین با شش امتیاز و تفاضل گل کمتر نسبت به گل‌گهر، در قعر جدول لیگ برتر باقی ماند. دیدار مقابل دیگر مربی کروات یعنی دراگان اسکوچیچ هم چهارمین تساوی شاهین از زمان سرمربیگری میشو بوده است.
تسنیمتسنیم6 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری تسنیم از بوشهر، دراگان اسکوچیچ پس از تساوی یک-یک تیم فوتبال صنعت نفت آبادان مقابل شاهین شهرداری بوشهر در هفته چهاردهم لیگ برتر فوتبال اظهار داشت: من و بازیکنانم از کسب نتیجه تساوی خوشحال نیستیم. فکر می‌کنم ما تیم بهتر بودیم. ادامه دارد …
ساعت ۲۴ساعت ۲۴6 ساعت قبل
در این بازی که در ورزشگاه نادر مهدوی بوشهر برگزار شد، عیسی آل کثیر (۴۴ - پنالتی) برای صنعت نفت و حسین مالکی (۸۲ - پنالتی) گلزنی کرد. در دیگر بازی امروز، تیم نفت مسجد سلیمان در خانه خود از تیم سایپا پذیرایی کرد که این مسابقه با نتیجه ۲ بر یک به سود نفت به پایان رسید. رضا جعفری (۳۸) برای سایپا و عماد میرجوان (۴۹) و فرزاد حاتمی (۸۵) برای نفت مسجد سلیمان گلزنی کردند. نفت مسجد سلیمان با این برد ۲۲ امتیازی شد و به رده ششم جدول صعود کرد. ۱۰ تساوی و ۴ برد حاصل تلاش شاگردان مهدی تارتار در تیم نفت مسجد سلیمان بوده است.
ایلناایلنا6 ساعت قبل
سایپا در دیدار مقابل نفت مسج دسلیمان تن به شکست داد. به گزارش ایلنا، تیم‌های فوتبال شاهین شهرداری بوشهر و صنعت نفت آبادان از ساعت ۱۶:۳۰ امروز، در چارچوب هفته چهاردهم مسابقات لیگ برتر فوتبال و در ورزشگاه شهید مهدوی بوشهر، به مصاف هم رفتند که این دیدار با تساوی یک - یک خاتمه یافت. عیسی آل‌کثیر در دقیقه ۴۴ از روی نقطه پنالتی برای صنعت نفت گلزنی کرد و حسین مالکی در دقیقه ۸۲ باز هم از روی نقطه پنالتی، گل تساوی را برای شاهین به ثمر رساند. با این نتیجه، شاهین با شش امتیاز و تفاضل گل کمتر نسبت به گل‌گهر، در قعر جدول لیگ برتر باقی ماند. نفتی‌ها هم با ۲۳ امتیاز، موقتا به رتبه پنجم جدول صعود کردند.
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز6 ساعت قبل
تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان در دیدار با سایپا از باخت پیروزی ساخت و صنعت نفت آبادان مقابل شاهین متوقف شد. در این بازی که در ورزشگاه نادر مهدوی بوشهر برگزار شد، عیسی آل کثیر (۴۴ - پنالتی) برای صنعت نفت و حسین مالکی (۸۲ - پنالتی) گلزنی کرد. رضا جعفری (۳۸) برای سایپا و عماد میرجوان (۴۹) و فرزاد حاتمی (۸۵) برای نفت مسجد سلیمان گلزنی کردند. نفت مسجد سلیمان با این برد ۲۲ امتیازی شد و به رده ششم جدول صعود کرد. ۱۰ تساوی و ۴ برد حاصل تلاش شاگردان مهدی تارتار در تیم نفت مسجد سلیمان بوده است.
ایلناایلنا6 ساعت قبل
جدال شاگردان دو سرمربی کروات لیگ برتر برنده نداشت. به گزارش ایلنا، تیم‌های فوتبال شاهین شهرداری بوشهر و صنعت نفت آبادان از ساعت ۱۶:۳۰ امروز (سه‌شنبه)، در چارچوب هفته چهاردهم مسابقات لیگ برتر فوتبال و در ورزشگاه شهید مهدوی بوشهر، به مصاف هم رفتند که این دیدار با تساوی یک - یک خاتمه یافت. عیسی آل‌کثیر در دقیقه ۴۴ از روی نقطه پنالتی برای صنعت نفت گلزنی کرد و حسین مالکی در دقیقه ۸۲ باز هم از روی نقطه پنالتی، گل تساوی را برای شاهین به ثمر رساند. با این نتیجه، شاهین با شش امتیاز و تفاضل گل کمتر نسبت به گل‌گهر، در قعر جدول لیگ برتر باقی ماند. نفتی‌ها هم با ۲۳ امتیاز، موقتا به رتبه پنجم جدول صعود کردند.
مهرمهر6 ساعت قبل
صنعت نفت با این تساوی ۲۳ امتیازی شد و موقتا به رده پنجم جدول صعود کرد. در دیگر بازی امروز، تیم نفت مسجد سلیمان در خانه خود از تیم سایپا پذیرایی کرد که این مسابقه با نتیجه ۲ بر یک به سود نفت به پایان رسید. رضا جعفری (۳۸) برای سایپا و عماد میرجوان (۴۹) و فرزاد حاتمی (۸۵) برای نفت مسجد سلیمان گلزنی کردند. نفت مسجد سلیمان با این برد ۲۲ امتیازی شد و به رده ششم جدول صعود کرد. ۱۰ تساوی و ۴ برد حاصل تلاش شاگردان مهدی تارتار در تیم نفت مسجد سلیمان بوده است.
تسنیمتسنیم6 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، در هفته چهاردهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های ایران عصر امروز تیم شاهین شهرداری بوشهر میزبان تیم صنعت نفت آبادان در ورزشگاه شهید مهدوی بوشهر بود. تیم شاهین شهرداری بوشهردر بازی‌های گذشته که ناکامی‌های بسیاری در کارنامه خود در لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور دارد با تغییر سرمربی تاکتیک‌های خود را مورد توجه قرار داد ولی این مهم هم هنوز نتوانسته مشکلات این تیم را در این رقابت‌ها بهبود ببخشد. شاهین بوشهر در دیدار امروز با صنعت نفت آبادان که برای پیروزی و کسب سه امتیاز برنامه‌ریزی کرده بود بارها تا دروازه حریف پیش رفت ولی مهاجهان شاهین نتوانستند دروازه حریف را باز کند و نیمه نخست تیم صنعت آبادان در دقایق پایانی این نیمه به یک پنالتی دست یافت و توانست گل نخست خود را توسط عیسی آل‌کثیربه ثمر برساند. در نیمه دوم دوتیم حملات تند و تیزی بر روی دروازه‌ها تدارک دیدند که در دقیقه ۸۲ بازی داور نقطه پنالتی بر روی دروازه تیم صنعت نفت آبادان نشان داد و حسین مالکی توانست از روی نقطه پنالتی گل تساوی را برای تیم شاهین بوشهر به ثمر برساند. دو تیم پس از گل شاهین بوشهر حملاتی بر روی دروازه‌ها داشتند ولی ثمری نداشت تا این بار هم شاهین با تساوی همچنان در قعر جدول لیگ برتر بماند.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین6 ساعت قبل
خبرگزاری میزان- دیدار تیم‌های فوتبال شاهین و صنعت نفت در هفته چهاردهم لیگ برتر با نتیجه مساوی به پایان رسید. به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، تیم‌های فوتبال شاهین شهرداری بوشهر و صنعت نفت آبادان در هفته چهاردهم لیگ برتر از ساعت ۱۶:۳۰ امروز (سه‌شنبه) در ورزشگاه شهید مهدوی بوشهر به مصاف هم رفتند. این بازی در نهایت با نتیجه یک - یک مساوی به پایان رسید. گل‌ها: حسین مالکی (۸۲) برای شاهین بوشهر و عیسی آل‌کثیر (۴۴ - پنالتی) برای صنعت نفت آبادان. به گزارش میزان، با ثبت این نتیجه شاهین بوشهر ۶ امتیازی شد و صنعت نفت هم ۲۳ امتیازی شد.
تسنیمتسنیم6 ساعت قبل
عیسی آل‌کثیر در دقیقه ۴۴ از روی نقطه پنالتی برای صنعت نفت گلزنی کرد و حسین مالکی در دقیقه ۸۲ باز هم از روی نقطه پنالتی، گل تساوی را برای شاهین به ثمر رساند. با این نتیجه، شاهین با شش امتیاز و تفاضل گل کمتر نسبت به گل‌گهر، در قعر جدول لیگ برتر باقی ماند. میشو کریستیچویچ در سه هفته گذشته که هدایت شاهین شهرداری بوشهر را بر عهده داشت، شکستی متحمل نشد. دیدار مقابل دیگر مربی کروات یعنی دراگان اسکوچیچ هم چهارمین تساوی شاهین از زمان سرمربیگری میشو بوده است. سیدمهدی سیدعلی قضاوت این بازی را بر عهده داشت و به مرتضی غلامعلی‌تبار از شاهین و مسلم مجدمی از صنعت نفت، کارت زرد نشان داد.
فوتبالیفوتبالی6 ساعت قبل
پایگاه خبری فوتبالی- مدیر تیم شاهین شهرداری بوشهر گفت: بدون هماهنگی با باشگاه ما، زمان بازی با استقلال را تغییر دادند و به این موضوع اعتراض خواهیم کرد. به گزارش فوتبالی و به نقل از میزان، خداکرم ایزدپناه، در مورد تغییر زمان بازی تیم شاهین بوشهر و استقلال، اظهار داشت: بدون هماهنگی با باشگاه شاهین بازی ما مقابل استقلال را به روز شنبه موکول کردند. وی ادامه داد: بازی با تیم صنعت نفت تازه تمام شده است و ما در کمال تعجب از طریق سایت‌ها و خبرگزاری‌ها متوجه شدیم زمان بازی ما با استقلال را تغییر دادند. مدیر تیم شاهین شهرداری بوشهر تاکید کرد: ما برای این بازی و سفر به تهران بلیت و هتل رزرو کرده بودیم. در حالی که تازه بازی ما تمام شده؛ با این کار برای استقلالی‌ها فرصت ریکاوری کامل به وجود آمده است.
خوزستان آنلاینخوزستان آنلاین7 ساعت قبل
پیام خوزستان - ایسنا/بوشهر سرمربی صنعت نفت آبادان عنوان کرد: من و بازیکنانم از کسب نتیجه مساوی خوشحال نیستیم، چون دو امتیاز را از دست دادیم. دراگان اسکوچیچ در نشست خبری بعد از دیدار و تساوی با تیم شاهین شهرداری بوشهر در ورزشگاه شهید مهدوی گفت: واقعا من و بازیکنانم از کسب نتیجه مساوی خوشحال نیستیم. فکر می‌کنم ما تیم بهتر بودیم و این در بازی کاملا مشخص بود. سرمربی صنعت نفت آبادان اظهار کرد: به حریفمان تبریک می‌گویم، چون در پنج بازی نتیجه مساوی کسب کرده‌اند و برای بقا می‌جنگند. ما چون دو امتیاز را از دست دادیم خیلی خوشحال نیستیم ولی باید تمرکز خود را بر بازی آینده بگذاریم.
ورزش۳ورزش۳7 ساعت قبل
من دیدم یک پنالتی برای حریف گرفتند و دو پنالتی برای ما نگرفتند. الان در حال حاضر در فشار زیادی هستیم و به این سادگی نمی‌توانیم در مورد کل بازی صحبت کنیم. سرمربی تیم شاهین شهرداری در مورد اینکه چقدر از بازیکنان و امکانات باشگاه رضایت دارد؟ گفت: دقیقا دفعه قبل هم این حرف‌ها را زدم. متاسفانه فقط یک روز زمان داریم و دوباره جمعه بازی می‌کنیم اما الان به ما گفتند ممکن است شنبه بازی کنیم. متاسفانه ما خیلی از بازی‌ها را باختیم تلاش می‌کنیم ببریم و ان‌شاالله این اتفاق خواهد افتاد.
ایلناایلنا7 ساعت قبل
دو دیدار از روز دوم هفته چهاردهم لیگ برتر فوتبال در حال پیگیری است. به گزارش ایلنا، در چارچوب مسابقات هفته چهاردهم لیگ برتر فوتبال از ساعت ۱۶:۳۰ امروز دو دیدار همزمان آغاز شد که در پایان نیمه اول تیم‌های سایپا تهران و صنعت نفت آبادان برابر رقبایشان به برتری دست پیدا کردند. تیم صنعت نفت در خانه شاهین شهرداری بوشهر با گل دقیقه ۴۴ عیسی آل کثیر یک بر صفر نیمه نخست را پشت سر گذاشت و پیروز به رختکن رفت. در دیگر دیدار، تیم نفت مسجد سلیمان که از سایپا پذیرایی می‌کند با گل دقیقه ۳۸ رضا جعفری در نیمه اول شکست خورد.

به انتهای لیست رسیدید