شبنم طلوعی

شبنم طلوعی

ایسناایسنا3 روز قبل
اجازه بدهید فقط از درون این مجموعه بگوییم؛ راستش این تئاتر شهر، دیگر آن تئاتر شهر نیست! درست است که در سال‌های اخیر چندین سالن خصوصی تئاتر راه‌اندازی شده و حالا دیگر تئاتر شهر کعبه آمال تئاتری‌ها نیست اما این ساختمان همچنان نماد تئاتر کل کشور و برند تئاتر ماست که البته برای برند ماندنش، هرگز تلاش کافی نکرده‌ایم. اصلا چرا باید جایی مثل تئاتر شهر پاتوق روزنامه‌نگاران و خبرنگاران باشد که بنشینند و گپ بزنند و جریان‌سازی کنند، قهوه‌خانه که نیست! یا چه معنی دارد در کافه تئاتر شهر جلسه نمایشنامه‌خوانی «عصری با نمایش» برگزار شود؟ چرا ما فکر می‌کنیم تئاتر شهر وظیفه دارد با مرور نمایش‌نامه‌های نویسندگان داخلی و خارجی، آنان را به مخاطبان و دانشجویان تئاتر بشناساند؟! کافه، کافه است دیگر … چه فرقی می‌کند این کافه در مجموعه تئاتر شهر باشد یا در آن طرف خیابان، کنار دانشگاه هنر.

عکسی که ازدواج دوم هومن سیدی را لو داد / او و آزاده صمدی ۷ سال گذشته جدا شده بودند + تصاویر

22+
رکنارکنا1 ماه قبل
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین2 ماه قبل
حذف اطلاعات نیمی از تاریخ سینمای ایران از دایره‌المعارف دیجیتال فیلم‌های ایرانی شبهه وجود دست‌های پنهانی را در ذهن ایجاد می‌کند که به سلیقه شخصی خود بخش‌هایی از تاریخ سینمای کشور را به رسمیت نشناخته و آن را از بانک اطلاعاتی مهم‌ترین ارگان فرهنگی رسمی کشور، یعنی وزارت ارشاد، پاک کند. بسیاری از این پایگاه‌های تجاری، از اطلاعات ما هم استفاده می‌کنند. عجیب این است که تقریبا در همه‌ی آنها به بازیگران و سینماگران قبل از انقلاب هم اشاره شده است. چطور کسی که فیلم ندیده می‌تواند قضاوت کند که کس دیگری اهل سینما بوده یا خیر. در فیلم «بودن یا نبودن» ساخته کیانوش عیاری هم اثری از هیچ یک از بازیگران اصلی فیلم یعنی عسل بدیعی، فرهاد شریفی، چکامه چمن ماه و شبنم طلوعی نیست، در کنار بازیگران فیلم «خانه‌ای روی آب» ساخته بهمن فرمان‌آرا هم نام هدیه تهرانی و رضا کیانیان دیده نمی‌شود.
قدس آنلاینقدس آنلاین6 ماه قبل
برخلاف هیاهوی کاربران فضای مجازی و سروصدایی که روزنامه‌های ورزشی به راه انداخته‌اند، مهاجرت «مزدک میرزایی» آن‌قدرها هم ابعاد پیچیده سیاسی ندارد. محمد تربت‌زاده/برخلاف هیاهوی کاربران فضای مجازی و سروصدایی که روزنامه‌های ورزشی به راه انداخته‌اند، مهاجرت «مزدک میرزایی» آن‌قدرها هم ابعاد پیچیده سیاسی ندارد. هیچ‌کس اما نفهمید چه اتفاقی رخ داد که ستاره رادیو جوان درحالی که در آستانه جهش شغلی قرار داشت، یکباره تصمیم به مهاجرت گرفت. منافی سال ۸۹ به پراگ در جمهوری چک رفت و در شبکه «رادیو فردا» مشغول به کار شد. اما لابد بنا بر دلایل شخصی، علایق خاص و سبک زندگی متفاوت، تصمیم گرفتند بار و بنه‌شان را جمع کرده و مهاجرت کنند.
جام نیوزجام نیوز7 ماه قبل
شما قبلا به این مطلب رای داده ایدبه گزارش جام نیوز، انتشار ویدئویی از ستاره اسکندری بازیگر سینما در ترکیه که بازتاب‌های متفاوتی داشت با حمایت برخی بازیگران سینما و تلویزیون همراه شد. الان خانم ستاره اسکندری دقیقا به چه چیزی و چه کسی خیانت کرده؟! در این کلیپ که گفته می‌شود حمایت او از ستاره اسکندری است وی نامی از فردی نمی‌برد و تنها عمل زشت مچ گیری از افراد را تقبیح می‌کند. همچنین شبنم طلوعی بازیگر زن ساکن پاریس هم در گفتگو با بی بی سی فارسی به دفاع از ستاره اسکندری پرداخت. برخلاف این عده مسیح علی‌نژاد که به شدت به رفتار ستاره اسکندری حمله کرده، با بی بی سی به گفتگو نشسته و از اینکه بسیاری از سلبریتی‌های ایرانی رفتار او در بازنشر فیلم ستاره اسکندری را زشت خوانده‌اند، گلایه کرد.
جام نیوزجام نیوز7 ماه قبل
به گزارش جام نیوز، انتشار ویدئویی از ستاره اسکندری بازیگر سینما بدون حجاب در ترکیه، بازتاب‌های متفاوتی بین کاربران شبکه‌های اجتماعی برانگیخت. در این میان شبنم طلوعی بازیگر ساکن پاریس به این رویداد واکنش نشان داد و در گفتگو با شبکه بی بی سی فارسی از ستاره اسکندری حمایت کرد. به نظر من حجاب مانع حرکت بازیگر روی صحنه و مقابل دوربین نیست، مانع درس دادن یک معلم نیست. وی بدون آنکه بداند خانم اسکندری کیست که بشود او را ریاکار یا خائن دانست، آمد آن ویدئو را بازنشر کرد. در پی انتقادات شدید از اقدام اخیر علینژاد علیه خانم اسکندری وی در گفتگو با بی بی سی از اینکه بسیاری از سلبریتی‌های ایرانی رفتار او در بازنشر فیلم ستاره اسکندری را زشت خوانده‌اند، گلایه کرد.

به انتهای لیست رسیدید