شبکه سه

شبکه سه

ساعت ۲۴ساعت ۲۴1 روز قبل
این جنگ قدرت باعث شده که کل مجموعه صداوسیما از یک مدیریت یک دست و واحد برخوردار نباشد. با وجود اینکه صداوسیما از مطرح شدن این سخنان اعلام برائت می‌کند، اما ناظران معتقدند این وضعیت ناشی از مدیریت سازمان است. او در این نامه که واکنشی به برنامه‌های «شبکه افق و برنامه جهان‌آرا» بود گفت نگران از دست رفتن «سرمایه شهرتی» سازمان صداوسیما و به تبع آن «از دست رفتن اعتبار رسانه، اعتماد مخاطبان، تعداد و کیفیت مخاطبان و مرجعیت سازمان صداوسیما» است. محمد سرافراز رییس سازمان صداوسیما پیش علی عسکری کتاب خاطرات خود را منتشر کرد. این جاست که می‌توان این تحلیل که کار از دست علی عسکری خارج شده است را پذیرفت.
همشهریهمشهری1 روز قبل
ساعت ۶:۱۹:۳۵ ثانیه/ شهریار، منطقه محمود آباد خلج آباد، پارک لاله: هواپیما سقوط می‌کند. ساعت ۶:۴۷/ سایت خبری نورنیوز در کانال تلگرامی خود برای نخستین بار خبر اولیه سقوط هواپیما را اعلام می‌کند. ساعت حدود ۹ شب/ دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا می‌گوید: «آنچه اتفاق افتاده در مورد هواپیمای اوکراینی اتفاق وحشتناکی بوده است و شاید کسی اشتباه کرده باشد. ساعت ۲۲:۱۳/ خبرگزاری فارس در خبری مدعی می‌شود که نتیجه تحقیقات در مورد هواپیمای اوکراینی فردا مشخص خواهد شد. شنبه ۲۱ دیساعت ۷:۰۴ صبح/ ستاد کل نیروهای مسلح در بیانیه‌ای اعلام می‌کند هواپیمای اوکراینی به دلیل خطای انسانی مورد اصابت موشک قرار گرفته است.
برترین‌هابرترین‌ها1 روز قبل
شبکه یک سیمافیلم سینمایی تشریفات به کارگردانی مهدی فخیم زاده، پنج‌شنبه ساعت ۲۳ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد. فیلم تلویزیونی رگبار (معمای شاه) به کارگردانی محمدرضا ورزی، جمعه ساعت ۱۶ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد. شبکه دو سیمافیلم تلویزیونی گذر به کارگردانی یاسر طالبی، پنج‌شنبه ساعت ‌۸ از شبکه دو سیما پخش می‌شود. فیلم تلویزیونی حانیه به کارگردانی سیدجلال دهقانی اشکذری، جمعه ساعت ۳۰ دقیقه بامداد از شبکه دو سیما پخش می‌شود. فیلم سینمایی زیباتر از زندگی به کارگردانی انسیه شاه حسینی، جمعه ساعت ۱۸:۳۰ از شبکه افق پخش خواهد شد.
تسنیمتسنیم2 روز قبل
شیلات و تیرباران در شبکه سهفیلم سینمایی «شیلات» به کارگردانی رضا میر لوحی، پنج‌شنبه ۲۶ دی ماه ساعت ۱۰ از شبکه سه سیما پخش می‌شود. فیلم سینمایی «ضارب» به کارگردانی پیر مورال، جمعه ۲۷ دی ماه ساعت ۳۰ دقیقه بامداد از شبکه سه سیما پخش می‌شود. آخرین بار مأمورین ساواک محل زندگی او را محاصره می‌کنند و …مجید مجیدی، جعفر دهقان و رضا چراغی در فیلم سینمایی «تیر باران» ایفای نقش کرده‌اند. فیلم سینمایی «مسیر ایرلندی» به کارگردانی کن لوچ، جمعه ۲۷ دی ماه ساعت ۲۰:۳۰ از شبکه چهار روی آنتن می‌رود. تا این که …حامد کمیلی، محمود پاک نیت، قربان نجفی، مهوش صبرکن، سیدجواد طاهری و حسین کلان‌تر در فیلم سینمایی «زیباتر از زندگی» ایفای نقش کرده‌اند.
سینماپرسسینماپرس2 روز قبل
سینماپرس: برنامه تلویزیونی «بدون توقف» به موضوع سیاسی روز کشور و انتخابات می‌پردازد. به گزارش سینماپرس، برنامه تلویزیونی «بدون توقف» گفت و گویی چالشی با موضوع مسائل سیاسی روز کشور و انتخابات مجلس خواهد داشت. این برنامه، این بار با حضور عباس عبدی و عباس سلیمی نمین از سه شنبه ۲۴ دی ماه از شبکه سوم سیما پخش شد و امشب دومین قسمت موضوع انتخابات در «بدون توقف» روی آنتن می‌رود. برنامه چالشی ترکیبی «بدون توقف» فردا حوالی ساعت ۲۰ از شبکه سه پخش می‌شود. «بدون توقف» به تهیه کنندگی رضا غلامحسین نژاد، کارگردانی رحیم صادقپور کاری از خانه تولیدات جوان صدا و سیما است و به صورت روزانه روزهای شنبه تا چهارشنبه هر هفته از آنتن شبکه سه مهمان خانه‌ها می‌شود.
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز2 روز قبل
ساعت ۶:۱۹:۳۵ ثانیه/ شهریار، منطقه محمود آباد خلج آباد، پارک لاله: هواپیما سقوط می‌کند. ساعت ۶:۴۷/ سایت خبری نورنیوز در کانال تلگرامی خود برای نخستین بار خبر اولیه سقوط هواپیما را اعلام می‌کند. ساعت حدود ۹ شب/ دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا می‌گوید: «آنچه اتفاق افتاده در مورد هواپیمای اوکراینی اتفاق وحشتناکی بوده است و شاید کسی اشتباه کرده باشد. ساعت ۲۲:۱۳/ خبرگزاری فارس در خبری مدعی می‌شود که نتیجه تحقیقات در مورد هواپیمای اوکراینی فردا مشخص خواهد شد. شنبه ۲۱ دیساعت ۷:۰۴ صبح/ ستاد کل نیروهای مسلح در بیانیه‌ای اعلام می‌کند هواپیمای اوکراینی به دلیل خطای انسانی مورد اصابت موشک قرار گرفته است.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین2 روز قبل
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری میزان و به نقل از فدراسیون کشتی، موسایی رئیس هیئت کشتی استان فارس آخرین وضعیت شیراز برای میزبانی مسابقات کشتی فرنگی جام تختی را تشریح کرد و اظهار داشت: پنجشنبه و جمعه هفته آینده میزبان رقابت‌های بین‌المللی کشتی فرنگی جام تختی در شیراز هستیم و روند کار‌ها به شکل مناسبی پیگیری شده و آماده میزبانی از این مسابقات هستیم. وی در مورد شرایط کشتی در استان فارس اظهار داشت: رشته کشتی به خصوص کشتی فرنگی در استان فارس بسیار مورد علاقه است و ما قهرمانان خوبی در این رشته داریم که امید نوروزی قهرمان المپیک و جهان به عنوان تنها ورزشکار جنوب کشور محسوب می‌شود که مدال طلای المپیک را در کارنامه قهرمانی خود دارد. رئیس هیئت کشتی استان فارس ادامه داد: در رقابت‌های جام تختی محمدرضا گرایی، میثم دلخانی و محمدرضا رستمی از نفرات مطرح ما هستند که به روی تشک خواهند رفت. وی گفت: قرار است در جریان این رقابت‌ها بازوبند پهلوانی استان طی مراسمی به امید نوروزی اهدا شود. موسایی در پایان خاطرنشان کرد: مردم شیراز بسیار مهمان‌نواز و خونگرم هستند و امیدوارم میزبان خوبی برای چهلمین دوره رقابت‌های بین‌المللی کشتی فرنگی جام جهان پهلوان غلامرضا تختی در این شهر باشیم.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز2 روز قبل
برای مثال این بحران سیاسی ممکن است نقاط قوت و مشترک اقتصادی و سیاسی ایران با کشور عراق را به نقطه ضعفی بزرگ برای ایران تبدیل کند. وی افزود: از سوی دیگر سیاست اقتصادی نادرست و وابستگی عظیم ایران به منابع نفتی برای جبران هزینه‌ها، موضوع بودجه را بسیار حساس کرده است و این در حالی است که دولت و مجلس به دلیل وضعیت مبهم اقتصادی قادر به رفع مشکلات اقتصادی کشور نمی‌باشند. وی با بیان اینکه از دیدگاه کنش‌گری باید با تزریق امید به جامعه، مردم را به انتخابات دعوت کرد، گفت: تحلیلگر بر خلاف کنشگر وظیفه دارد که تمام واقعیات جامعه را بیان کند. برای مثال در ایران اگر تیم فوتبالی دارای بهترین بازیکنان باشد به دلیل قواعد و واقعیت داوری در ایران نمی‌تواند بازی خوبی را از خود به نمایش بگذارد. از سوی دیگر سرمایه‌گذاری‌های صورت گرفته در انتخابات مجلس از سوی نخبگان حاکی از این موضوع دارد که مجلس هنوز در نظر نخبگان، جریان‌ها و صاحب نظران به عنوان کانون قدرت شناخته می‌شود.
ایسناایسنا2 روز قبل
بازی «یوونتوس اودنیزه» چهارشنبه (۲۵ دی ماه) از ساعت ۲۳:۱۵ به صورت مستقیم روانه آنتن شبکه سه سیما می‌شود. به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی شبکه سه سیما، این مسابقه مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی ایتالیا (Coppa Italia۲۰۱۹-۲۰۲۰) است که در استادیوم «الیانتس (یوونتوس)» شهر تورین ایتالیا برگزار خواهد شد. گزارشگری این مسابقه را «آرتور چهار بخشی» برعهده دارد و مجری برنامه رضا جاودانی است که از ساعت ۲۳ از شبکه سه سیما پخش خواهد شد. این رقابت در قالب برنامه «گزارش ورزشی» به تهیه‌کنندگی حسین ذکایی، کاری از گروه ورزش شبکه سه سیما پخش می‌شود. انتهای پیام
تسنیمتسنیم2 روز قبل
اگر روزی کارتان به اختلاف بکشد، چون قراردادتان در سازمان لیگ ثبت نشده، قابل پیگیری نخواهد بود. رئیس کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ در این باره که آیا این کمیته، قرارداد بازیکنانی را که ۱۰ میلیارد تومان بسته‌اند، دارد یا خیر، گفت: ما مدارک و مستندات قانونی می‌خواهیم. فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ به عنوان ناظر، حق دخالت در امور اجرایی باشگاه‌ها را ندارد و این تخلف به حساب نمی‌آید. فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ قراردادها را رویت کرده‌اند. رئیس کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ در پاسخ به اینکه آیا یحیی گل محمدی هم با یک پیامک می‌توانست از شهر خودرو جدا شود، گفت: دقیقا.
فارسفارس2 روز قبل
برنامه تلویزیونی «بدون توقف» در آستانه انتخابات مجلس نمایندگان یازدهم، با دعوت از عباس سلیمی نمین و عباس عبدی به بررسی فضای کشور در آستانه انتخابات و عملکرد مجلس پرداخت. عبدی: وابستگی به نفت، بودجه را حساس کرده/سلیمی‌نمین: احزاب، مسئولیت‌‌پذیری در قبال مجلس ندارندبه گزارش حوزه احزاب خبرگزای فارس، برنامه تلویزیونی «بدون توقف» در آستانه انتخابات مجلس نمایندگان یازدهم، حال و هوای انتخاباتی به خود گرفت و در قسمت ۲۰۷ خود با دعوت از عباس سلیمی نمی‌و عباس عبدی از پژوهشگران و فعالان رسانه به بررسی فضای کشور در آستانه انتخابات و عملکرد مجلس پرداخت. برای مثال این بحران سیاسی ممکن است نقاط قوت و مشترک اقتصادی و سیاسی ایران با کشور عراق را به نقطه ضعفی بزرگ برای ایران تبدیل کند. وی افزود: از سوی دیگر سیاست اقتصادی نادرست و وابستگی عظیم ایران به منابع نفتی برای جبران هزینه‌ها، موضوع بودجه را بسیار حساس کرده است و این در حالی است که دولت و مجلس به دلیل وضعیت مبهم اقتصادی قادر به رفع مشکلات اقتصادی کشور نمی‌باشند. از سوی دیگر سرمایه‌گذاری‌های صورت گرفته در انتخابات مجلس از سوی نخبگان حاکی از این موضوع دارد که مجلس هنوز در نظر نخبگان، جریان‌ها و صاحب نظران به عنوان کانون قدرت شناخته می‌شود.
افکارنیوزافکارنیوز2 روز قبل
برترین‌هابرترین‌ها2 روز قبل
رئیس کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ فوتبال می‌گوید که با توجه به احتمال محرومیت آنتونی استوکس، ممکن است باشگاه پرسپولیس با جذب او به مشکل بخورد. خبرگزاری تسنیم: فریبرز محمودزاده با حضور در برنامه سلام صبح بخیر شبکه سه سیما درباره وضعیت انتقال آنتونی استوکس به پرسپولیس گفت: فصل گذشته باشگاه تراکتور درباره استوکس، مکاتبه‌ای با سازمان لیگ داشت و او را از فهرست خارج کرد. اگر روزی کارتان به اختلاف بکشد، چون قراردادتان در سازمان لیگ ثبت نشده، قابل پیگیری نخواهد بود. رئیس کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ در این باره که آیا این کمیته، قرارداد بازیکنانی را که ۱۰ میلیارد تومان بسته‌اند، دارد یا خیر، گفت: ما مدارک و مستندات قانونی می‌خواهیم. فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ قراردادها را رویت کرده‌اند.
فوتبالیفوتبالی2 روز قبل
پایگاه خبری فوتبالی- رئیس کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ فوتبال می‌گوید که با توجه به احتمال محرومیت آنتونی استوکس، ممکن است باشگاه پرسپولیس با جذب او به مشکل بخورد. اگر روزی کارتان به اختلاف بکشد، چون قراردادتان در سازمان لیگ ثبت نشده، قابل پیگیری نخواهد بود. رئیس کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ در این باره که آیا این کمیته، قرارداد بازیکنانی را که ۱۰ میلیارد تومان بسته‌اند، دارد یا خیر، گفت: ما مدارک و مستندات قانونی می‌خواهیم. فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ قراردادها را رویت کرده‌اند. رئیس کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ در پاسخ به اینکه آیا یحیی گل محمدی هم با یک پیامک می‌توانست از شهر خودرو جدا شود، گفت: دقیقا.
افکارنیوزافکارنیوز2 روز قبل
افکارنیوز، به گزارشبرنامه تلویزیونی «بدون توقف» در آستانه انتخابات مجلس نمایندگان یازدهم، حال و هوای انتخاباتی به خود گرفت و در قسمت ۲۰۷ خود با دعوت از عباس سلیمی نمین و عباس عبدی از پژوهشگران و فعالان رسانه به بررسی فضای کشور در آستانه انتخابات و عملکرد مجلس پرداخت. عباس عبدی، فعال سیاسی در ادامه این برنامه با اشاره به مسائل و مشکلات گسترده‌ کشور و عدم توانایی مجلس و سایر نهادها برای حل این موضوعات گفت: در حال حاضر سیاست خارجی ایران در سطح کلان و خرد به شدت دچار بحران است و رفع چالش‌های آن به راحتی امکانپذیر نمی‌باشد. برای مثال این بحران سیاسی ممکن است نقاط قوت و مشترک اقتصادی و سیاسی ایران با کشور عراق را به نقطه ضعفی بزرگ برای ایران تبدیل کند. وی افزود: از سوی دیگر سیاست اقتصادی نادرست و وابستگی عظیم ایران به منابع نفتی برای جبران هزینه‌ها، موضوع بودجه را بسیار حساس کرده است و این در حالی است که دولت و مجلس به دلیل وضعیت مبهم اقتصادی قادر به رفع مشکلات اقتصادی کشور نمی‌باشند. از سوی دیگر سرمایه‌گذاری‌های صورت گرفته در انتخابات مجلس از سوی نخبگان حاکی از این موضوع دارد که مجلس هنوز در نظر نخبگان، جریان‌ها و صاحب نظران به عنوان کانون قدرت شناخته می‌شود.
فراروفرارو3 روز قبل
نوشتن از اینکه سازمان صداوسیما در یکی دیگر از بزنگاه‌های مهم سرشکسته و رفوزه بیرون آمد، دیگر تکراری شده است. عجیب، اما اینجاست که وقتی مسئولان تغییر رویه دادند و اشتباه خود را پذیرفتند، ما شاهد هیچ تغییر رویکردی در سازمان صداوسیما نبودیم و آن‌ها حتی تندتر از قبل تولید برنامه کردند. این اظهارنظر توهین‌آمیز البته واکنش‌هایی را به همراه داشت؛ اما بیشتر از سوی بخش‌هایی از جامعه و جریان‌های صنفی و نه سازمان صداوسیما. تذکر آشنامجموعه انتقاد‌هایی که به عملکرد صداوسیما مطرح شد، باز‌هم منجر به رویدادی تکراری شد؛ تذکر حسام‌الدین آشنا، نماینده رئیس‌جمهور در شورای نظارت بر سازمان صداوسیما. آشنا در بخش پایانی نامه نسبت به رویکرد جناحی و سیاست‌زده صداوسیما متذکر شد: این‌جانب در مکاتبات متعدد نسبت به سیاسی و جناحی‌شدن رسانه‌ای که می‌بایست ملی باشد و عملکرد غیرحرفه‌ای، سیاست‌زده و همراه با تحلیل‌های مغرضانه برخی مجریان صداوسیما، تذکر داده‌ام و فراتر از موضوع دولت و نمایندگی این‌جانب در قوه مجریه، نگران ازدست‌رفتن «سرمایه_شهرتی» سازمان صداوسیما و به تبع آن از‌دست‌رفتن اعتبار_رسانه، اعتماد_مخاطبان، تعداد و کیفیت مخاطبان و مرجعیت سازمان صداوسیما هستم.
ایسناایسنا3 روز قبل
عضو حقوقدان شورای نگهبان گفت: در بررسی صلاحیت‌های این دوره داوطلبان دو تابعیتی هم بودند که شورای نگهبان آنها را رد صلاحیت کرد. وی ادامه داد: شورای نگهبان یک ناظر بی طرف و یک داور ملی است و از شکست یا پیروزی جریان‌های سیاسی خوشحال یا ناراحت نمی‌شود. طحان نظیف افزود: احزاب سراغ افراد پاکدست و مسئولیت‌پذیر بروند زیرا معمولا احزاب در انتخابات یک لیستی می‌دهند و بعد از انتخابات بعضا مسئولیت‌پذیر نیستند. وی تاکید کرد: در بررسی صلاحیت‌های این دوره داوطلبان دو تابعیتی هم بودند که شورای نگهبان آنها را رد صلاحیت کرد. این عضو حقوقدان شورای نگهبان در تعریف تایید صلاحیت گفت: اگر کسی شرایط قانونی را داشته باشد، تایید می‌شود و اگر کسی شرایط قانونی را نداشته باشد، قطعا رد صلاحیت خواهد شد.
تسنیمتسنیم3 روز قبل
مستند گزارشی «محله ما» از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۱۱ از شبکه پنج سیما پخش می‌شود. شب‌های آرام با «شهر شب» شبکه سلامتبرنامه‌ای آرامش‌بخش برای ساعات پایانی روز با عنوان «شهر شب» روی آنتن شبکه سلامت سیما می‌رود. مخاطبان برنامه «تهران ۲۰» می‌توانند پیام‌های خود را راجع به موضوعات و محورهای برنامه از طریق سامانه پیامکی برنامه ارسال کنند. پخش «بزنگاه» عطاران در آی‌فیلممجموعه تلویزیونی «بزنگاه» به‌کارگردانی رضا عطاران، از پنجشنبه ۲۶ دی از کانال انگلیسی این شبکه پخش می‌شود. سریال طنز «بزنگاه» در ماه رمضان سال ۱۳۸۷ از شبکه سه سیما پخش شده است.
همشهریهمشهری3 روز قبل
به گزارش همشهری آنلاین به نقل از روابط عمومی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی، فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی در راستای طرح جامع و فراگیر افزایش مهارت عمومی رانندگی در کشور و همچنین پاسخگویی به اشتیاق و علاقه‌مندی روزافزون جوانان و نوجوانان، با رویکردی جدید به این دو رشته پرطرفدار در دنیا، با همکاری مدیریت شبکه سه سیما در جهت ساخت دو برنامه تلویزیونی با مضمونی متفاوت به توافق رسید که به زودی این دو برنامه با اعلام قبلی روی آنتن این شبکه خواهد رفت. پس از مذاکرات صورت گرفته و علاقه‌مندی مدیر شبکه ۳ در ساخت برنامه‌های پرمخاطب برای نسل جوان، نخستین برنامه تحت عنوان «شتاب» با محوریت پیشگیری از حوادث رانندگی و ترغیب جوانان به رانندگی صحیح با توجه به معضلات و آسیب‌های اجتماعی ناشی از تصادفات در قالب پوشش مسابقات و رویدادهای فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی با بهره‌گیری از بهترین تجهیزات ممکن و کادری حرفه‌ای با تهیه‌کنندگی و کارگردانی محمدفواد صفاریان‌پور خالق برنامه‌هایی چون خندوانه، آسمان شب، چرخ، تیک تاک، روز و روزگاری، کندو، دایره، مداربسته و مردم ایران سلام و … از اوایل اسفند ماه در باکس پخش قرار خواهد گرفت و برنامه‌ای دیگر با عنوان «شاخ به شاخ نشوید» که با مضمون اجتماعی به شکل مسابقه به منظور پشتیبانی از طرح ملی افزایش مهارت رانندگی در کشور با پیش بینی‌های لازم و قرار گرفتن در کنتداکتور سال آینده از ابتدای سال ۹۹ روی آنتن خواهد رفت. گفتنی است فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی در سال جاری با طرح و ایده‌های جدید با نگاه کیفیت‌بخشی به رقابت‌های ورزشی موتورسواری و اتومبیلرانی، اجرای طرح ملی افزایش مهارت رانندگی را نیز به منظور کاهش تصادفات جاده‌ای و شهری در صدر برنامه‌های خود قرار داده است. پروژه‌ای که با همکاری وزارت ورزش و جوانان و نهادهای مختلف از جمله کمیسیون‌های فرهنگی و اصل نودم مجلس شورای اسلامی، معاونت پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه، بیمه مرکزی، سازمان صدا و سیما و پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا اجرائی شده و با به ثمر نشستن برنامه‌های پیش رو در جهت این طرح عظیم ملی می‌تواند از ضررهای مالی و معنوی تحمیلی به جامعه بکاهد.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین3 روز قبل
محمدعلی محمددوست کارگردان مستند تحسین‌شده «پدر طالقانی» ضمن اشاره به مصائب مستندسازی درباره انقلاب به‌دلیل نبود حمایت کافی، از تغییر شغل خود از مستندسازی به کار در بازار کاغذ خبر داد. اعتمادآنلاین| محمدعلی محمددوست کارگردان مستند «پدر طالقانی»، درباره جدیدترین فعالیت‌های خود گفت: کار ساخت مستند «پدر طالقانی» از چند سال پیش آغاز شده بود، به همین دلیل باید آن را تکمیل می‌کردم و اگر به خاطر آیت‌الله طالقانی نبود همین کار را هم نمی‌کردم، چون مستندسازی حتی زندگی ابتدایی افراد را هم تامین نمی‌کند به همین دلیل در حال حاضر در بازار و در حوزه تولید کاغذ کادو مشغول به کار هستم. او افزود: مستندسازی از جهت مالی فضای خوبی ندارد، مستندسازان از هیچ جایی هیچ حمایتی نمی‌شوند و هیچ ارگان خاصی این کار را نمی‌کند. پس وظیفه شما نسبت به انقلاب چه می‌شود؟ در این هنگام گفتم حتما این کار را خواهم کرد. ضمن اینکه من مشغول تحصیل در مقطع دکتری روانشناسی بالینی هستم حتما در حوزه خانواده برای کشور کار خواهم کرد اما با پول خودم.
افکارنیوزافکارنیوز3 روز قبل
افکارنیوز، به گزارشمحمدعلی محمددوست کارگردان مستند «پدر طالقانی» درباره جدیدترین فعالیت‌های خود گفت: کار ساخت مستند «پدر طالقانی» از چند سال پیش آغاز شده بود، به همین دلیل باید آن را تکمیل می‌کردم و اگر به خاطر آیت‌الله طالقانی نبود همین کار را هم نمی‌کردم، چون مستندسازی حتی زندگی ابتدایی افراد را هم تامین نمی‌کند به همین دلیل در حال حاضر در بازار و در حوزه تولید کاغذ کادو مشغول به کار هستم. وی افزود: مستندسازی از جهت مالی فضای خوبی ندارد، مستندسازان از هیچ جایی هیچ حمایتی نمی‌شوند و هیچ ارگان خاصی این کار را نمی‌کند. در حالی که مستند در ۵ قسمت و یک نسخه سینمایی آن‌هم با این حجم عظیم بازسازی تولید شد. پس وظیفه شما نسبت به انقلاب چه می‌شود؟ در این هنگام گفتم حتما این کار را خواهم کرد. ضمن اینکه من مشغول تحصیل در مقطع دکتری روانشناسی بالینی هستم حتما در حوزه خانواده برای کشور کار خواهم کرد اما با پول خودم.

لژیونر‌های ایرانی، سال ۲۰۱۹ را چگونه گذراندند؟ + ویدئو

اعتمادآنلایناعتمادآنلاین3 روز قبل
برترین‌هابرترین‌ها3 روز قبل
محمدعلی محمددوست کارگردان مستند تحسین‌شده «پدر طالقانی» ضمن اشاره به مصائب مستندسازی درباره انقلاب به‌دلیل نبود حمایت کافی، از تغییر شغل خود از مستندسازی به کار در بازار کاغذ خبر داد! خبرگزاری مهر: محمدعلی محمددوست کارگردان مستند «پدر طالقانی» درباره جدیدترین فعالیت‌های خود گفت: کار ساخت مستند «پدر طالقانی» از چند سال پیش آغاز شده بود، به همین دلیل باید آن را تکمیل می‌کردم و اگر به خاطر آیت‌الله طالقانی نبود همین کار را هم نمی‌کردم، چون مستندسازی حتی زندگی ابتدایی افراد را هم تامین نمی‌کند به همین دلیل در حال حاضر در بازار و در حوزه تولید کاغذ کادو مشغول به کار هستم. وی ادامه داد: همین حالا از چند شبکه تلویزیونی چند ده‌ میلیون طلب دارم که به هر دلیلی پول من را نداده‌اند؛ از شبکه سه گرفته تا شبکه افق. وی افزود: مستندسازی از جهت مالی فضای خوبی ندارد، مستندسازان از هیچ جایی هیچ حمایتی نمی‌شوند و هیچ ارگان خاصی این کار را نمی‌کند. حاج قاسم تبریزی که در پژوهش «پدر طالقانی» بسیار زحمت کشید یک بار به من گفت به سراغ کار بعدی برو ولی من به او گفتم من کار مستندسازی را کنار گذاشته‌ام چون پول ما را نمی‌دهند او به من گفت قبل از انقلاب علاوه بر اینکه به ما پول نمی‌دادند ما را شکنجه هم می‌کردند.
مهرمهر3 روز قبل
وی ادامه داد: همین حالا از چند شبکه تلویزیونی چند ده‌ میلیون طلب دارم که به هر دلیلی پول من را نداده‌اند؛ از شبکه سه گرفته تا شبکه افق. مجموع این شرایط باعث شد تصمیم بگیرم که هر وقت که توانستم با پول خودم فیلم بسازم آنگاه سراغ مستندسازی بروم در غیر این صورت دیگر برای تلویزیون یا سازمان‌ها و ارگان‌های دیگر کار نمی‌کنم. در حالی که مستند در ۵ قسمت و یک نسخه سینمایی آن‌هم با این حجم عظیم بازسازی تولید شد. پس وظیفه شما نسبت به انقلاب چه می‌شود؟ در این هنگام گفتم حتما این کار را خواهم کرد. ضمن اینکه من مشغول تحصیل در مقطع دکتری روانشناسی بالینی هستم حتما در حوزه خانواده برای کشور کار خواهم کرد اما با پول خودم.

گفت‌وگوی متفاوت هاشم بیک زاده با اکبر میثاقیان + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران3 روز قبل
به گزارش گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان، برنامه فوتبال برتر شبکه سه سیما (۲۳ دی ۹۸)، آیتم جذاب «با هاشم» با اجرای هاشم بیک زاده را روی آنتن برد. هاشم بیک زاده در این قسمت گفت‌وگویی جالب و شنیدنی با اکبر میثاقیان، پیشکسوت فوتبال ایران داشته است که در ادامه آن را مشاهده می‌کنید. بیشتر بخوانید: مروری بر بحران‌هایی که استراماچونی برای باشگاه استقلال تهران به وجود آورد + فیلمانتهای پیام/

صحبت‌های انصاری فرد درباره ماجرای اختلاف کالدرون با تیم پرسپولیس + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران4 روز قبل
به گزارش گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان، محمد حسن انصاری فرد مدیر عامل باشگاه پرسپولیس، با حضور در برنامه فوتبال برتر شبکه سه سیما (۲۳ دی ۹۸)، درباره اختلاف کالدرون با تیم پرسپولیس صحبت کرد. بیشتر بخوانید: مروری بر بحران‌هایی که استراماچونی برای باشگاه استقلال تهران به وجود آورد + فیلمانتهای پیام/

لژیونر‌های ایرانی، سال ۲۰۱۹ را چگونه گذراندند؟ + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران4 روز قبل
به گزارش گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان، برنامه فوتبال برتر شبکه سه سیما (۲۳ دی ۹۸)، بخشی را به عملکرد لژیونر‌های ایرانی در سال ۲۰۱۹ اختصاص داده است که در ادامه آن را مشاهده می‌کنید. بیشتر بخوانید: گزارشی از فوتبال محلی در کنار سیل‌زدگان سیستان و بلوچستان + فیلمانتهای پیام/

نگاهی به عملکرد ۹ ساله تیم ملی فوتبال زیر سایه سرمربیان خارجی + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران4 روز قبل
به گزارش گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان، برنامه فوتبال برتر شبکه سه سیما (۲۳ دی ۹۸)، آیتمی ویژه از سرگذشت تیم ملی فوتبال ایران و عملکرد آن در ۹ سال با سرمربیان خارجی پخش کرد. در ادامه این بخش از برنامه را مشاهده می‌کنید. بیشتر بخوانید: نقل و انتقالات نیم فصل و معرفی خرید‌های جدید تیم استقلال + فیلمانتهای پیام/

نقل و انتقالات نیم فصل و معرفی خرید‌های جدید تیم استقلال + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران4 روز قبل
به گزارش گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان، کامران منزوی نایب رئیس هیئت مدیره استقلال، در گفت‌وگوی تلفنی با برنامه فوتبال برتر شبکه سه سیما (۲۳ دی ۹۸)، درباره نقل و انتقالات نیم فصل این تیم صحبت کرد. بیشتر بخوانید: توضیحات سرمربی پرسپولیس پیرامون خط خوردن بیرانوند از لیست سرخپوشان + فیلمانتهای پیام/

مروری بر بحران‌هایی که استراماچونی برای باشگاه استقلال تهران به وجود آورد + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران4 روز قبل
به گزارش گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان، برنامه فوتبال برتر شبکه سه سیما (۲۳ دی ۹۸)، همزمان با پایان نیم فصل اول لیگ برتر فوتبال ایران، آیتمی را به تحولات باشگاه استقلال تهران و بحران‌های به وجود آمده در این باشگاه پس از کناره‌گیری استراماچونی از سرمربی‌گری تیم استقلال، اختصاص داد. بیشتر بخوانید: صحبت‌های کنایه آمیز کالدرون درباره رفتارهای سرمربی استقلال و ویلموتس + فیلمانتهای پیام/

به انتهای لیست رسیدید