شبکه یک

شبکه یک

آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز1 ساعت قبل
شبکه ملی اطلاعات بنا به تعاریفی که برایش ذکر شده، شبکه‌ ملی متشکل از زیرساخت‌های ارتباطی با مدیریت مستقل کاملا داخلی، حفاظت‌شده نسبت به اینترنت و با امکان عرضه انواع محتوا و خدمات ارتباطی است و عبارت «اینترنت ملی» که جایگزین آن شده، تعبیری است که این روزها به‌اشتباه از آن استفاده می‌شود. طرح شبکه ملی اطلاعات در کشور از اواخر سال ۱۳۸۴ مطرح و مهم‌ترین دلیل پیاده‌سازی این شبکه در آن سال‌ کاهش وابستگی به شبکه جهانی اینترنت اعلام شد. در سند «ضرورت تبیین الزامات شبکه ملی اطلاعات» آمده که شبکه ملی اطلاعات به عنوان زیرساخت ارتباطی کل فضای مجازی، شبکه همه شبکه‌های کشور است. اما همان‌طور که محمدجواد آذری جهرمی - وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات- در روزهایی که اینترنت جهانی قطع شده بود و البته کاربران قادر به استفاده از شبکه ملی اطلاعات و سایت‌های داخلی بودند، در مورد استقرار اینترنت ملی گفته بود: چیزی به نام اینترنت ملی وجود خارجی ندارد، شبکه ملی اطلاعات به معنای قطع اینترنت نیست و قطع اینترنت به کارکردهای شبکه ملی اطلاعات ضربه می‌زند. او همچنین به‌تازگی با بیان این‌که شبکه ملی اطلاعات با اینترنت ملی متفاوت است، اظهار کرد: آن‌ها که از لفظ اینترنت ملی یا عناوینی از این دست استفاده می‌کنند، هدف‌شان تخریب دستاوردهای جوانان ایرانی در حوزه خودشان است.
ایسناایسنا1 ساعت قبل
ایسنا/کرمانشاه مدیر شبکه یک سیما رویکرد این شبکه در تولید برنامه‌های مختلف را بازنمایی اقوام مختلف ایرانی عنوان کرد و افزود: تمام تلاشمان این است که بتوانیم شبکه ملی بوده و بازنمایی خوبی از اقوام مختلف ایرانی داشته باشیم. مجید زین العابدین در گفت و گو با ایسنا، با بیان اینکه رویکرد شبکه یک سیما همواره فعالیت به عنوان شبکه ملی بوده، گفت: تمام تلاش ما این است که بتوانیم به عنوان شبکه ملی بازنمایی خوبی از فرهنگ و آداب و رسوم و زبان اقوام مختلف ایرانی داشته باشیم. وی افزود: همچنین مستندهای «مرز پرگهر» و «ایرانگرد» نیز که هر یک به معرفی اقوام ایرانی و فرهنگ و آداب و رسوم آنها می‌پردازند، برای پخش از شبکه یک سیما در حال ساخت است. زین العابدین در ادامه با بیان اینکه ساخت سریال و مستند مستلزم تامین هزینه‌های بالایی است، گفت: درحال حاضر در بحث تولید سریال با مشکلات مالی فراوانی مواجه هستیم و انتظار داریم دولت و مجلس توجه بیشتری به حوزه فرهنگ داشته باشند، همانطور که تا امروز توجه کرده‌اند. وی افزود: در حال حاضر تمام سریال‌های در حال تولید شبکه یک سیما با بودجه سازمان صدا و سیما در حال ساخت است و در ساخت و تولید هیچ یک از آنها بر اساس اسپانسر و مشارکت نبوده است.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین1 ساعت قبل
شبکه ملی اطلاعات بنا به تعاریفی که برایش ذکر شده، شبکه‌ ملی متشکل از زیرساخت‌های ارتباطی با مدیریت مستقل کاملا داخلی، حفاظت‌شده نسبت به اینترنت و با امکان عرضه انواع محتوا و خدمات ارتباطی است و عبارت «اینترنت ملی» که جایگزین آن شده، تعبیری است که این روزها به‌اشتباه از آن استفاده می‌شود. اعتمادآنلاین| طرح شبکه ملی اطلاعات در کشور از اواخر سال ۱۳۸۴ مطرح و مهم‌ترین دلیل پیاده‌سازی این شبکه در آن سال‌ کاهش وابستگی به شبکه جهانی اینترنت اعلام شد. در سند «ضرورت تبیین الزامات شبکه ملی اطلاعات» آمده که شبکه ملی اطلاعات به عنوان زیرساخت ارتباطی کل فضای مجازی، شبکه همه شبکه‌های کشور است. اما همان‌طور که محمدجواد آذری جهرمی - وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات- در روزهایی که اینترنت جهانی قطع شده بود و البته کاربران قادر به استفاده از شبکه ملی اطلاعات و سایت‌های داخلی بودند، در مورد استقرار اینترنت ملی گفته بود: چیزی به نام اینترنت ملی وجود خارجی ندارد، شبکه ملی اطلاعات به معنای قطع اینترنت نیست و قطع اینترنت به کارکردهای شبکه ملی اطلاعات ضربه می‌زند. او همچنین به‌تازگی با بیان این‌که شبکه ملی اطلاعات با اینترنت ملی متفاوت است، اظهار کرد: آن‌ها که از لفظ اینترنت ملی یا عناوینی از این دست استفاده می‌کنند، هدف‌شان تخریب دستاوردهای جوانان ایرانی در حوزه خودشان است.
ایسناایسنا7 ساعت قبل
شبکه ملی اطلاعات بنا به تعاریفی که برایش ذکر شده، شبکه‌ ملی متشکل از زیرساخت‌های ارتباطی با مدیریت مستقل کاملا داخلی، حفاظت‌شده نسبت به اینترنت و با امکان عرضه انواع محتوا و خدمات ارتباطی است و عبارت «اینترنت ملی» که جایگزین آن شده، تعبیری است که این روزها به‌اشتباه از آن استفاده می‌شود. به گزارش ایسنا، طرح شبکه ملی اطلاعات در کشور از اواخر سال ۱۳۸۴ مطرح و مهم‌ترین دلیل پیاده‌سازی این شبکه در آن سال‌ کاهش وابستگی به شبکه جهانی اینترنت اعلام شد. در سند «ضرورت تبیین الزامات شبکه ملی اطلاعات» آمده که شبکه ملی اطلاعات به عنوان زیرساخت ارتباطی کل فضای مجازی، شبکه همه شبکه‌های کشور است. اما همان‌طور که محمدجواد آذری جهرمی - وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات- در روزهایی که اینترنت جهانی قطع شده بود و البته کاربران قادر به استفاده از شبکه ملی اطلاعات و سایت‌های داخلی بودند، در مورد استقرار اینترنت ملی گفته بود: چیزی به نام اینترنت ملی وجود خارجی ندارد، شبکه ملی اطلاعات به معنای قطع اینترنت نیست و قطع اینترنت به کارکردهای شبکه ملی اطلاعات ضربه می‌زند. او همچنین به‌تازگی با بیان این‌که شبکه ملی اطلاعات با اینترنت ملی متفاوت است، اظهار کرد: آن‌ها که از لفظ اینترنت ملی یا عناوینی از این دست استفاده می‌کنند، هدف‌شان تخریب دستاوردهای جوانان ایرانی در حوزه خودشان است.
صدا و سیماصدا و سیما11 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا وسیما‏‏، آقای قانعی در ارتباط تصویری با تحریریه بخش خبری ۲۱ شبکه یک سیما با ارائه تعریفی از «زیست فناوری» و کاربردهای آن در حوزهای دارو، کشاورزی، صنعت، غذا، محیط زیست، دام، طیور، آبزیان و شکوفایی اقتصادی افزود: در منطقه ما هیچ کدام از کشورها چنین فناوری را ندارند و روسیه هم داروی زیست فناوری را از ایران وارد می‌کند. وی ادامه داد: پارسال ایران در ترکیه تولید داروی زیست فناوری را آغاز کرده است. دبیر ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت: تا دو سال آینده با اضافه شدن ۲۳ داروی دیگر زیست فناوری علاوه بر ۲۲ داروی فعلی، رتبه کشورمان در این زمینه در آسیا پس از ژاپن به دوم ارتقا می‌یابد. آقای قانعی با اشاره به اینکه تولید واکسن آبزیان تا کنون در کشورمان وجود نداشته است, ادامه داد: با استفاده از «زیست فناوری» امیدواریم در حوزه آبزیان هم تولید واکسن داشته باشیم. آقای قانعی افزود: در حوزه مربوط به واکسن‌ها هم با تولید واکسن طاعون هزینه‌های واردات، کاهش یافت.
روزنامه سازندگیروزنامه سازندگی15 ساعت قبل
نام پست الکترونیک کد امنیتیقوانین ارسال نظرسازندگی نظراتی که حاوی تهمت یا افتراست منتشر نمیکند. لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت لاتین (فینگیلیش) خودداری کنید. اگرچه تلاش میشود نظرات ظرف ۲ ساعت تعیین تکلیف شوند، اما نظراتی که پس از ساعت ۱۹ نوشته شود، حداکثر تا ساعت ۹ صبح روزبعد منتشر میشوند.
مهرمهر20 ساعت قبل
چهره هفته؛ هومن شاهی از خوانندگی زیرزمینی تا بازیگری در سیماسریال «زیر همکف» جدیدترین طنز تلویزیونی است که قرار است از شبکه یک سیما به پخش برسد. جدیدترین تجربه بهمن گودرزی در تلویزیون هم ساخت سریال «سفر در خانه» بود که از شبکه نسیم روی آنتن رفت و توفیق چندانی در جذب مخاطب نیافت. گامنو پیش از این در سریال «گلشیفته» و در شبکه نمایش خانگی نیز به عنوان بازیگر حضور پیدا کرده بود. همچنین باید دید با پایان پخش سریال «فوق لیسانسه‌ها» در شبکه سه و آغاز روی آنتن رفتن این کمدی جدید در شبکه یک چقدر این سریال توجه مخاطب علاقه مند به طنز را جلب خواهد کرد. این‌ها سخنان مجری یکی از برنامه‌های تلویزیون است که اینگونه روی آنتن زند خودزنی می‌کند و سریال‌ها و برنامه‌های تلویزیون را در رقابت با نمونه‌های خارجی به هیچ می‌گیرد!
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین21 ساعت قبل
هجوم جمعیت و ابراز علاقه به او و دیگر هنرمندان این سریال حتی اجازه نداد پلان نمادین فیلمبرداری شود. خ «۲ ساخته شود؛ او به ماجرای شرط سعید آقاخانی برای تولید» نون. خ" اشاره کرد که آقاخانی گفته سریال باید از آپارتمان خارج شود و به جذابیت‌های کشور بپردازد. مجید زین‌العابدین مدیر شبکه یک سیما هم ابراز امیدواری کرد که بسیار خوشحالیم دل این مردم با سریال "نون. امیدواریم سریال "نون.
تسنیمتسنیم22 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، ‌ سعید آقاخانی در حالی از حمایت‌های صداوسیما و کمک‌های مردم کرمانشاه تشکر می‌کند که حدود ۱۲ روز است میهمانی مردم روستای پریان است؛ روستایی که در منطقه دینور قرار گرفته و مردم بی‌اندازه با او همراهی می‌کنند. هجوم جمعیت و ابراز علاقه به او و دیگر هنرمندان این سریال حتی اجازه نداد پلان نمادین فیلمبرداری شود. مردمی که خودشان به میدان آمدند و هرچه بخواهیم در اختیارمان بگذارند تا «نون. خ» ۲ ساخته شود؛ او به ماجرای شرط سعید آقاخانی برای تولید «نون. خ» اشاره کرد که آقاخانی گفته سریال باید از آپارتمان خارج شود و به جذابیت‌های کشور بپردازد. مجید زین‌العابدین مدیر شبکه یک سیما هم ابراز امیدواری کرد که بسیار خوشحالیم دل این مردم با سریال «نون. خ» شاد شده است و فرهنگ و آداب و رسوم مردم کرد را نمایش دادیم. امیدواریم سریال «نون. خ» فصل‌های بعدی داشته باشد و «نون. خ» ۲ زمینه‌ساز «نون. خ» ۳ باشد؛ از سعید آقاخانی و دیگر هنرمندان این سریال می‌خواهیم این برند و سهم مردم کرد را در شبکه ملی تلویزیون (شبکه یک سیما) حفظ کنند.
افکارنیوزافکارنیوز23 ساعت قبل
افکارنیوز، به گزارشسریال «زیر همکف» جدیدترین طنز تلویزیونی است که قرار است از شبکه یک سیما به پخش برسد. این سریال به کارگردانی بهمن گودرزی و تهیه کنندگی رضا جودی ساخته شده است. این سریال اولین حضور تلویزیونی هومن شاهی در عرصه بازیگری محسوب می‌شود. گامنو پیش از این در سریال «گلشیفته» و در شبکه نمایش خانگی نیز به عنوان بازیگر حضور پیدا کرده بود. حالا او در یک تجربه جدی در یک سریال طنز حضور پیدا کرده است و باید دید در این تجربه می‌تواند توفیقی در جذب مخاطب سریال داشته باشند یا خیر.
خبر فوریخبر فوری23 ساعت قبل
مهر_ مهدی فرجی تهیه کننده سریال «نون. خ» از شرط سعید آقاخانی برای فصل اول این سریال در پرداختن به یکی از قومیت‌ها سخن گفت. سعید آقاخانی نیز در این مراسم اظهار کرد: ما اینجا خیلی آرام و راحت کار می‌کنیم و من از این بابت ممنونم. فیلمبرداری این سریال بخشی در استان کرمانشاه و بخش دیگری در مناطق کردنشین دیگر و کردستان می‌گذرد. استان کرمانشاه دارای پیشینه‌ای فرهنگی است و کردها مردم غیور و مهربانی هستند. امید قادری مدیرکل میراث فرهنگی استان کرمانشاه نیز عنوان کرد: ان شالله بتوانیم بزرگترین پروژه تبلیعاتی گردشگری مرتبط با کرمانشاه را کلید و برای کرمانشاه ۲۰۲۰ که موضوع آن توریسم گردشگری است، آماده شویم.
صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
شبکه یک سیمافیلم سینمایی «مهره سوخته» به کارگردانی کانر الین، امشب ساعت ۲۳ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد. شبکه دو سیمافیلم تلویزیونی «من قهرمان نیستم» به کارگردانی محسن توکلی، پنجشنبه ۲۱ آذر ساعت ۸ از شبکه دو سیما پخش می‌شود. فیلم سینمایی «حالا می‌بینی» به کارگردانی جان ام چو، جمعه ۲۲ آذر ساعت ۳۰ دقیقه بامداد از شبکه دو سیما پخش می‌شود. فیلم سینمایی «شرلوک هولمز ۱» به کارگردانی آندری کاوان، جمعه ۲۲ آذر ساعت ۱۹ از شبکه سه سیما پخش می‌شود. فیلم سینمایی «کشتی آنجلیکا» به کارگردانی محمد بزرگ نیا، جمعه ۲۲ آذر ماه ساعت ۱۸:۳۰ از شبکه افق پخش خواهد شد.

اهدای زرشک زرین توجیه‌گری و فرار از پاسخگویی به سخنگوی دولت توسط مجری تلویزیون + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران1 روز قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، محسن مقصودی مجری برنامه ثریا شبکه یک سیما، کنایه جالبی به علی ربیعی سخنگوی دولت درباره توجیه‌گری و فرار از پاسخگویی انداخت. وی گفت: با وعده مهار تورم آمدید، اما با تورم ۵۲ درصدی رکورد تورم چند دهه اخیر کشور را شکستید، حالا به جای عذرخواهی توجیه می‌کنید. بیشتر بخوانید: کنایه جالب مجری تلویزیون به سلبریتی‌هایی که دائم رنگ عوض می‌کنند + فیلمانتهای پیام/
سینماپرسسینماپرس1 روز قبل
سینماپرس: کارگردان‌های نام آشنای سینما و تلویزیون کشورمان، سریال‌های جذابی را برای پخش از رسانه ملی آماده می‌کنند. مجموعه دیگری که از شبکه یک سیما پخش خواهد شد، «بعد از آزادی» است که سعید سعدی تهیه کننده این مجموعه است. اشکذری سال ۱۳۹۳ هم سریال «حانیه» را برای رسانه ملی ساخت و کارگردانی چهار فیلم تلویزیونی هم از دیگر فعالیت‌های اوست. «بچه مهندس ۳»؛ علی غفاری در سومین فصل هم کارگردانی مجموعه بچه مهندس را به عهده دارد. جشن سر برون هم به کارگردانی مجتبی راعی از دیگر سریال‌های الف ویژه رسانه ملی است.
ایسناایسنا1 روز قبل
ایسنا/کرمانشاه ساخت فصل دوم سریال «نون. خ» با حضور عوامل این سریال و جمعی از مسئولان استان کرمانشاه در روستای «پریان» شهرستان صحنه کلید خورد. وی افزود: سرانجام با پیگیری‌های بسیار بویژه از سوی استاندار کرمانشاه قرار شد فصل دوم این سریال در کرمانشاه ساخته شود. در ادامه این مراسم سعید آقاخانی کارگردان این سریال پشت تریبون رفت و در سخنانش تنها به تشکر از مردم استان کرمانشاه و بویژه روستای پریان و نیز قدردانی از همکاری مسئولین استان کرمانشاه بسنده کرد. وی افزود: برای میزانی هرچه بهتر در این رویداد بین المللی ۷۰ روستای گردشگری استان در حال آماده سازی است که یکی از آنها روستای «پریان» است که ساخت سریال «نون. خ» در این روستا کلید خورده است. فصل دوم سریال «نون. خ» در ۲۵ قسمت ساخته و ماه مبارک رمضان سال آینده از شبکه یک سیما پخش می‌شود.
سینماپرسسینماپرس1 روز قبل
نکته جالب توجه اما بالاتر قرار گرفتن سریال‌ «یوسف پیامبر» از سریال‌هایی مثل «گیله‌وا» و «پناه آخر» است. اگرچه شخصا سریال «یوسف پیامبر» را از حیث اجرایی و کارگردانی چندان قوی نمی‌دانم و به نظرم جذابیت، خود قصه نقش مهمی در جلب مخاطب داشته اما اگر معیار موفقیت هر سریال و مجموعه تلویزیونی را میزان مخاطب آن بدانیم، قطعا این سریال یکی از موفق‌ترین آنهاست. این آمار فارغ از اینکه کدام محبوبیت سریال «یوسف پیامبر» را نشان می‌دهد کارآمدی و موفقیت شبکه آی فیلم در انتخاب سریال‌ها برای بازپخش سریال‌های قدیمی را هم به اثبات می‌رساند. با استناد به این آمار می‌توان به مخاطب شناسی سریال هم دست زد. مثلا شاید قصه گو بودن سریال «یوسف پیامبر» را باید یکی از عوامل موفقیت آن دانست.
ایمناایمنا1 روز قبل
به گزارش ایمنا، فصل دوم سریال «نون خ» که برای رمضان ۹۹ تولید می‌شود با حضور مدیر شبکه یک، استاندار کرمانشاه، جمعی از نمایندگان این استان در مجلس شورای اسلامی، مدیر کل صداوسیمای مرکز کرمانشاه، مدیران محلی و در حضور پرشور مردم در یکی از روستاهای کرمانشاه آغاز شد. استاندار کرمانشاه در این مراسم در سخنانی با قدردانی از رئیس رسانه ملی به دلیل بازنمایی فرهنگ غنی مردم و چهره زیبای کرمانشاه گفت: دکتر عسکری با تعصب مثال زدنی هنگام سختی‌ها و در شادی‌ها در کنار مردم کرمانشاه بوده است.
فارسفارس1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، عصر امروز با حضور مدیر شبکه یک سیما و همراهی استاندار کرمانشاه فصل دوم سریال «نون. خ» به کارگردانی سعید آقاخانی و تهیه کنندگی مهدی فرجی در روستای پریان از منطقه دینه‌ور از توابع استان کرمانشاه کلید خورد. استاندار کرمانشاه گفت: علاوه براین کرمانشاه چهره زیبای ایران‌اسلامی است و کمتر استانی دارای چنین زیبایی‌ها و پتانسیل‌هایی است. مهندس بازوند تاکید کرد: انتخاب کرمانشاه به عنوان محل تولید سریال پربیننده «نون خ» یک اتفاق خوب برای نمایش چهره زیبای استان است. سریال «نون.
فردا نیوزفردا نیوز1 روز قبل
سریال «نون. خ» به کارگردانی سعید آقاخانی و با حضور مدیر شبکه یک سیما صبح امروز رسما در یک روستای تاریخ کلید خورد. خبرگزاری مهر: فصل دوم سریال «نون. نوروز قرار است سریال «پایتخت» پخش شود و بعد از این سریال، «نون. جشنواره پویانمایی که سال گذشته اینجا برگزار شد، فرصت بسیار خوبی را برای توجه به این استان فراهم کرد و سریال «نون.
تسنیمتسنیم1 روز قبل
حالا ماجراهای جدید آقای نون. خ و دیگر سلطان‌های تخمه داستان به سفره‌های افطار ماه مبارک رمضان ایرانی‌ها می‌آید. سعید آقاخانی خودش در وهله اول جلوی دوربین قرار گرفت تا به عنوان نقش اول سریال، زنگ آغاز را رسما به صدا درآورد. «نون. خ» دوم ۲۵ قسمتی است و روزهای آغازین فیلمبرداری‌اش را در کرمانشاه طی می‌کند. مدیران، مسئولان صداوسیما، دست‌اندرکاران، اصحاب رسانه و هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه بر سر فیلمبرداری سریال «نون. خ» ۲ حاضر شده‌اند. مشروح گپ و گفت و گزارش تفصیلی از پشت صحنه این سریال به زودی منتشر خواهد شد.

پخش پشت صحنه سریال به رنگ خاک

میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 روز قبل
به گزارش گروه فرهنگی خبرگزای میزان به نقل از روابط عمومی شبکه یک، پس از پایان پخش سریال ۳۴ قسمتی «به رنگ خاک» پشت صحنه ساخت این پروژه امشب چهارشنبه نمایش داده می‌شود. در تصاویری که پخش می‌شود تهیه کننده، کارگردان و سایر عوامل پشت و مقابل دوربین درخصوص ساخت این سریال توضیح می‌دهند. بیشتر بخوانید: برای مشاهده آخرین خبر سیما اینجا کلیک کنیدمجموعه تلویزیونی «به رنگ خاک» به تهیه کنندگی سعید بشیری و حسن لفافیان کاری از گروه فیلم و سریال شبکه یک سیما بود. /انتهای پیام
فراروفرارو1 روز قبل
هنوز از ویژه‌برنامه شبکه ۲ خبری نیست، اگرچه طی سال‌های اخیر، این شبکه در مناسبت‌ها نتوانسته مخاطب فراوانی را جلب کند. شبکه نسیم و بازگشت دوباره مهران مدیریهنوز جزئیات ویژه‌برنامه «دورهمی» اعلام نشده، اما بنابر آن چه تا به حال در «دورهمی» دیده‌ایم، برنامه «دورهمی» معمولا آیتم خاصی ندارد. بخش اصلی برنامه مربوط به گفت‌وگوی مهران مدیری با هنرمندان و چهره‌های مشهور است و بخش‌هایی از آن نیز مربوط به استندآپ‌کمدی مهران مدیری درباره موضوعات روز است. باید منتظر ماند و دید رضا رشیدپور بعد از ۹ ماه غیبت در تلویزیون دست پر می‌آید یا خیر. علی ضیا در ویژه برنامه شبکه یکشبکه یک امسال هم اجرای ویژه برنامه خود در شب یلدا را به علی ضیا سپرده و از برنامه «فرمول یک» استفاده کرده.
انتخابانتخاب2 روز قبل
سیدجلال الدین دری فیلمنامه سریال «بیگانه» را در ۳۰ قسمت به نگارش درآورده و به سیمافیلم تحویل داده است. سیدجلال الدین دری نگارش سریال «بیگانه» را به تازگی به پایان رسانده و این مجموعه از سریال‌های جدید سیمافیلم است. این سریال در ۳۰ قسمت نوشته شده و مجموعه‌ای با فضای ملودرام و اجتماعی دارد. دری در حال حاضر نگارش این متن را به پایان برده و فیلمنامه آن را به سیمافیلم تحویل داده است و احتمالا کارگردانی «بیگانه» را هم خودش به عهده خواهد گرفت. این سریال درباره دختری به نام حمیراست که در پنج سالگی یتیم می‌شود و مردی او را به فرزندی می‌پذیرد.
برترین‌هابرترین‌ها2 روز قبل
این که چرا وریا نمی‌خواهد با تلویزیون حرف بزند، به خود او و تلویزیون مربوط است. اخبار به لطف شبکه‌های اجتماعی به سرعت برق و باد دست‌به‌دست می‌شود. قبل از این که صداوسیما خبری را پوشش بدهد، مردم در شبکه‌های اجتماعی خبر و تحلیل آن را خوانده‌اند. شبکه‌های اجتماعی بر خلاف صداوسیما تیغ سانسور هم ندارند و مردم بدون ممیزی می‌توانند نقطه نظرات مختلف را بخوانند و ببیند. بخشی از مردم واقعا دیگر حوصله رفتار صداوسیما را ندارند و ترجیح می‌دهند برای به دست آوردن اطلاعات و دیدن برنامه‌های سرگرم کننده دست به دامن شبکه‌های اجتماعی و ماهواره‌ای شوند.»

پایان انحصار صداوسیما؛ «من با تلویزیون حرف نمیزنم»

عصر ایرانعصر ایران2 روز قبل
هواداران فوتبال و استقلال هم مصاحبه کامل وریا غفوری را در کانال‌های تلگرامی یا سایت‌های خبری خواندند. این دیالوگ معروف وریا غفوری کاپیتان تیم استقلال است که در فضای مجازی دست به دست می‌شود. اینکه چرا وریا نمی‌خواهد با تلویزیون حرف بزند، به خود او تلویزیون مربوط است. هواداران فوتبال و استقلال هم مصاحبه کامل وریا غفوری را در کانال‌های تلگرامی یا سایت‌های خبری خواندند. شبکه‌های اجتماعی بر خلاف صداوسیما تیغ سانسور هم ندارند و مردم بدون ممیزی می‌توانند نقطه نظرات مختلف را بخوانند و ببیند.
ساعت ۲۴ساعت ۲۴2 روز قبل
ساعت۲۴- «محمد جواد ظریف» وزیرامور خارجه ایران در مصاحبه با شبکه یک تلویزیون افغانستان که سه شنبه شب منتشر شد، گفت: مداخله بیگانگان در گفت و گوهای صلح افغانستان برای تهران قابل قبول نیست. ظریف افزود: صلح میان افغان‌ها است و دولت افغانستان باید مدیریت آن را در اختیار داشته باشد و طالبان نیز باید بخشی از این روند باشد. تارنمای شبکه یک تلویزیون افغانستان نوشت: سخنان ظریف واکنشی بر تلاش‌های اخیر زلمی خلیل‌زاد نماینده ویژه آمریکا در امور صلح افغانستان است. براساس این گزارش «طاهر قادری» سرپرست سفارت افغانستان در دهلی گفت: صلح تنها راه حل برای طالبان است و این گروه باید بدون قید و شرط به روند صلح افغانستان با دولت ملحق شود و از طریق روند سیاسی و دموکراتیک نظیر انتخابات، وارد حکومت‌داری در افغانستان شود. این رسانه افغانستان ادامه داد: «سید اکبر آغا» عضو پیشین گروه طالبان امروز سه شنبه در همایشی در هرات، از آغاز مجدد گفت و گوهای صلح میان امریکا و طالبان در قطر حمایت کرده و خواهان برجسته شدن نقش ملت در روند گفت و گوهای صلح و آتش‌بس دائمی شد.
خبرآنلاینخبرآنلاین2 روز قبل
تارنمای شبکه یک تلویزیون افغانستان نوشت: سخنان ظریف واکنشی بر تلاش‌های اخیر زلمی خلیل‌زاد نماینده ویژه آمریکا در امور صلح افغانستان است. براساس این گزارش «طاهر قادری» سرپرست سفارت افغانستان در دهلی گفت: صلح تنها راه حل برای طالبان است و این گروه باید بدون قید و شرط به روند صلح افغانستان با دولت ملحق شود و از طریق روند سیاسی و دموکراتیک نظیر انتخابات، وارد حکومت‌داری در افغانستان شود. این رسانه افغانستان ادامه داد: «سید اکبر آغا» عضو پیشین گروه طالبان امروز سه شنبه در همایشی در هرات، از آغاز مجدد گفت و گوهای صلح میان امریکا و طالبان در قطر حمایت کرده و خواهان برجسته شدن نقش ملت در روند گفت و گوهای صلح و آتش‌بس دائمی شد. وی تاکید کرد: الان تلویزیون معلوم الحال ایران اینترنشنال مدعی مصاحبه اختصاصی با وزیر امور خارجه ایران است که به شدت این ادعا را تکذیب و پیگیری می‌کنیم. بیشتر بخوانید: توضیح موسوی درباره مصاحبه پخش شده از ظریف در شبکه اینترنشنال۳۱۰ ۳۱۰
افکارنیوزافکارنیوز2 روز قبل
افکارنیوز، به گزارشپخش سریال «به رنگ خاک» به کارگردانی مشترک حسن لفافیان و محسن یوسفی و تهیه کنندگی سعید بشیری به تازگی به پایان رسیده است. با پایان سریال قرار است پشت صحنه این مجموعه تلویزیونی به مدت ۵۰ دقیقه امشب چهارشنبه ۲۰ آذر ماه از شبکه یک پخش شود. اخبار فرهنگ و هنر - این مجموعه ادای دین سازمان صدا و سیما به مردمان خونگرم جزایر جنوب کشور بود. به گفته سعید بشیری تهیه کننده این سریال، تنوع جغرافیایی جزایر خلیج فارس و تعدد بازیگران شناخته شده و محبوب، موسیقی جنوبی، پرداختن به اهمیت هویت تاریخی خلیج فارس از ویژگی‌های سریال «به رنگ خاک» بود. این تهیه کننده در ادامه اظهار کرد: از شاخصه‌های جذاب این سریال استفاده از جزایر لارک، هرمز و هنگام به عنوان لوکیشن اصلی سریال و همچنین معرفی این جزایر به عنوان مناطق بکر گردشگری در ایران بوده است.

بوی ناخوشایند ماجرای عدم بارگذاری مجوز‌های وکالت در درگاه ملی مجوز‌های کشور + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران2 روز قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، حامد دهقان کارشناس حقوقی در برنامه شب گذشته برنامه «پایش» شبکه یک سیما، درباره ماجرای عدم بارگذاری مجوز‌های وکالت در درگاه ملی مجوز‌های کشور و برگزاری آزمون ۶ میلیاردی توسط کانون وکلا توضیحاتی را ارائه داد. در ادامه صحبت‌های این کارشناس را مشاهده می‌کنید. بیشتر بخوانید: کنایه مجری پایش به قهر کردن سلبریتی‌ها با تلویزیون + فیلمانتهای پیام/
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین2 روز قبل
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا، ظریف افزود: صلح میان افغان‌ها است و دولت افغانستان باید مدیریت آن را در اختیار داشته باشد و طالبان نیز باید بخشی از این روند باشد. تارنمای شبکه یک تلویزیون افغانستان نوشت: سخنان ظریف واکنشی بر تلاش‌های اخیر زلمی خلیل‌زاد نماینده ویژه آمریکا در امور صلح افغانستان است. براساس این گزارش «طاهر قادری» سرپرست سفارت افغانستان در دهلی گفت: صلح تنها راه حل برای طالبان است و این گروه باید بدون قید و شرط به روند صلح افغانستان با دولت ملحق شود و از طریق روند سیاسی و دموکراتیک نظیر انتخابات، وارد حکومت‌داری در افغانستان شود. سید عباس موسوی در این توییت افزود: دیروز در حاشیه نشست ویژه افغانستان در استانبول خبرنگار جوانی با نشان دادن کارت خبرنگاری خود برای تلویزیون یک افغانستان گفت وگوی کوتاهی با ظریف انجام داد. وی تاکید کرد: الان تلویزیون معلوم الحال ایران اینترنشنال مدعی مصاحبه اختصاصی با وزیر امور خارجه ایران است که به شدت این ادعا را تکذیب و پیگیری می‌کنیم.

به انتهای لیست رسیدید