شرکت نفت

شرکت نفت

فارسفارس17 دقیقه قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری فارس مرکز پژوهش‌های مجلس اخیرا گزارشی درباره ساخت تجهیزات نفتی در داخل منتشر کرده است. خودش عملیات انجام می‌دهد. بنابراین ما هنوز با شرکت نفت رابطه مان مشخص نیست. * کارخانه سوسیس و کالباسی که تبدیل به کارخانه ساخت تجهیزات نفتی شدفارس: ناامید نشدید؟ کار به کجا رسید؟ صمیمی دهکردی: دو ماه از این ماجرا گذشت. اما آنها رسما گفتند ما تا چیزی که بتوانیم از خارج خریداری کنم هرگز به دنبال ساخت داخل نخواهیم رفت. قرار بود صندوق حمایت از بخش خصوصی راه اندازی شود که شرکت نفت ۴۹ درصد سهم بیاورد و بخش خصوصی ۵۱ درصد بیاورد که مصوبه هم بود اما شرکت نفت هرگز نیامد به ما کمک کند.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین25 دقیقه قبل
رویترز مدعی شد دو کشتی باربری ایران چند هفته است که به خاطر تحریم‌های آمریکا در برزیل قادر به سوختگیری و بازگشت به ایران نیستند. اعتمادآنلاین| در گزارش رویترز آمده است: شرکت نفت پتروبراس برزیل به خاطر تحریم‌های آمریکا علیه ایران، قادر نیست به دو کشتی ایرانی سوخت‌رسانی کند، این دو کشتی در آب‌های ساحلی بندر پاراناگوا، واقع در ایالت پارانا در جنوب برزیل، لنگر انداخته‌اند. العالم به نقل از رویترز نوشت: دو کشتی مذکور محموله‌های «اوره» که در تولید کود شیمیایی کاربرد دارد برای برزیل حمل می‌کردند و قرار بود با محموله ذرت به ایران برگردند. منبع: ایسنا
عصر ایرانعصر ایران37 دقیقه قبل
رویترز مدعی شد که دو کشتی باربری ایران چند هفته است که به خاطر تحریم‌های آمریکا در برزیل قادر به سوختگیری و بازگشت به ایران نیستند. به گزارش ایسنا، در گزارش رویترز آمده است: شرکت نفت «پتروبراس» برزیل به خاطر تحریم‌های آمریکا علیه ایران، قادر نیست به دو کشتی ایرانی سوخت رسانی کند، این دو کشتی در آب‌های ساحلی بندر «پاراناگوا»، واقع در ایالت پارانا در جنوب برزیل، لنگر انداخته‌اند. العالم به نقل از رویترز نوشت: «دو کشتی مذکور محموله‌های» اوره" که در تولید کود شیمیایی کاربرد دارد برای برزیل حمل می‌کردند و قرار بود با محموله ذرت به ایران برگردند.
رکنارکنا41 دقیقه قبل
راننده مصدوم و بیهوش در خودرو مچاله شده و آهن پاره‌ها محبوس شد. عارف خرم روز از ماموران ایستگاه آتش نشانی و فرمانده عملیات نجات جان راننده این خودرو گفت: راننده خودرو با بکارگیری دستگاه‌های برش بدنه خودرو بسختی از داخل آهن پاره‌های پراید بیرون کشیده شد. او اظهار کرد: راننده تحویل ماموران فوریت‌های پزشکی خلخال شده و بلافاصله به بیمارستان امام خمینی این شهر انتقال یافت. به گفته فتحی، مسئول فوریت‌های پزشکی خلخال راننده خودرو پراید از نواحی مختلف بدن آسیب دیده و هم اکنون تحت درمان است. خلخال در جنوب اردبیل قرار دارد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
فراروفرارو46 دقیقه قبل
رویترز مدعی شد که دو کشتی باربری ایران چند هفته است که به خاطر تحریم‌های آمریکا در برزیل قادر به سوختگیری و بازگشت به ایران نیستند. در گزارش رویترز آمده است: شرکت نفت «پتروبراس» برزیل به خاطر تحریم‌های آمریکا علیه ایران، قادر نیست به دو کشتی ایرانی سوخت رسانی کند، این دو کشتی در آب‌های ساحلی بندر «پاراناگوا»، واقع در ایالت پارانا در جنوب برزیل، لنگر انداخته‌اند. العالم به نقل از رویترز نوشت: «دو کشتی مذکور محموله‌های» اوره" که در تولید کود شیمیایی کاربرد دارد برای برزیل حمل می‌کردند و قرار بود با محموله ذرت به ایران برگردند.
خبر فوریخبر فوری56 دقیقه قبل
رویترز مدعی شد که دو کشتی باربری ایران چند هفته است که به خاطر تحریم‌های آمریکا در برزیل قادر به سوختگیری و بازگشت به ایران نیستند. به گزارش خبر فوری، در گزارش رویترز آمده است: شرکت نفت «پتروبراس» برزیل به خاطر تحریم‌های آمریکا علیه ایران، قادر نیست به دو کشتی ایرانی سوخت رسانی کند، این دو کشتی در آب‌های ساحلی بندر «پاراناگوا»، واقع در ایالت پارانا در جنوب برزیل، لنگر انداخته‌اند. العالم به نقل از رویترز نوشت: «دو کشتی مذکور محموله‌های» اوره" که در تولید کود شیمیایی کاربرد دارد برای برزیل حمل می‌کردند و قرار بود با محموله ذرت به ایران برگردند.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز57 دقیقه قبل
به گزارش مشرق به نقل از رویترز، دو کشتی باری ایران چند هفته است که در برزیل به دلیل تحریم‌های آمریکا قادر به سوختگیری و بازگشت به ایران نیستند. شرکت نفت دولتی برزیل، پتروبراس به دلیل تحریم‌های آمریکا از سوخت رسانی به این دو کشتی باری ایرانی خودداری کرده است. آمریکا اخیرا محصولات شیمیایی ایران را تحریم کرده است، اما رویترز می‌گوید یک شرکت محلی برزیلی اقدام به خرید اوره از ایران کرده است. یک خریدار محصولات شیمیایی هم به رویترز گفته است: دو کشتی باری گیر افتاده‌اند. طبق این گزارش، کشتی باوند ۵۰ هزار تن ذرت بارگیری کرده و قرار است کشتی ترمه هم ۶۶ هزار تن ذرت بارگیری کند.
انتخابانتخاب58 دقیقه قبل
رویترز مدعی شد که دو کشتی باربری ایران چند هفته است که به خاطر تحریم‌های آمریکا در برزیل قادر به سوختگیری و بازگشت به ایران نیستند. به گزارش ایسنا، در گزارش رویترز آمده است: شرکت نفت «پتروبراس» برزیل به خاطر تحریم‌های آمریکا علیه ایران، قادر نیست به دو کشتی ایرانی سوخت رسانی کند، این دو کشتی در آب‌های ساحلی بندر «پاراناگوا»، واقع در ایالت پارانا در جنوب برزیل، لنگر انداخته‌اند. العالم به نقل از رویترز نوشت: «دو کشتی مذکور محموله‌های» اوره" که در تولید کود شیمیایی کاربرد دارد برای برزیل حمل می‌کردند و قرار بود با محموله ذرت به ایران برگردند.
ایسناایسنا1 ساعت قبل
رویترز مدعی شد که دو کشتی باربری ایران چند هفته است که به خاطر تحریم‌های آمریکا در برزیل قادر به سوختگیری و بازگشت به ایران نیستند. به گزارش ایسنا، در گزارش رویترز آمده است: شرکت نفت «پتروبراس» برزیل به خاطر تحریم‌های آمریکا علیه ایران، قادر نیست به دو کشتی ایرانی سوخت رسانی کند، این دو کشتی در آب‌های ساحلی بندر «پاراناگوا»، واقع در ایالت پارانا در جنوب برزیل، لنگر انداخته‌اند. العالم به نقل از رویترز نوشت: «دو کشتی مذکور محموله‌های» اوره" که در تولید کود شیمیایی کاربرد دارد برای برزیل حمل می‌کردند و قرار بود با محموله ذرت به ایران برگردند. انتهای پیام
ایلناایلنا1 ساعت قبل
دو کشتی ایرانی به دلیل تحریم‌های آمریکا در برزیل متوقف شدند و قادر به سوخت‌گیری نیستند. به گزارش ایلنا به نقل از رویترز، «پتروبراس»، شرکت نفتی برزیلی، به دلیل تحریم‌های آمریکا از سوخت‌رسانی به دو کشتی باری ایرانی خودداری کرده است. بنابراین این دو کشتی قادر به سوخت‌گیری و بازگشت به ایران نیستند. شرکت نفت پتروبراس در این باره گفته است: نام این دو کشتی در فهرست تحریمی آمریکا قرار دارد و فروش سوخت به این دو کشتی می‌تواند عواقبی برای این شرکت برزیلی داشته باشد. در صورتی که این دو کشتی باری نتوانند سوخت مورد نیاز خود را در برزیل و منطقه تامین کنند، آخرین راه برای آنها ارسال سوخت از ایران است.
رکنارکنا1 ساعت قبل
به گزارش رکنا به نقل از رویترز، دو کشتی باری ایران چند هفته است که در برزیل به دلیل تحریم‌های آمریکا قادر به سوختگیری و بازگشت به ایران نیستند. شرکت نفت دولتی برزیل، پتروبراس به دلیل تحریم‌های آمریکا از سوخت رسانی به این دو کشتی باری ایرانی خودداری کرده است. آمریکا اخیرا محصولات شیمیایی ایران را تحریم کرده است، اما رویترز می‌گوید یک شرکت محلی برزیلی اقدام به خرید اوره از ایران کرده است. رویترز اضافه کرده است در صورتی که این دو کشتی باری قادر نباشند سوخت مورد نیاز خود را در برزیل و منطقه تامین کنند، آخرین چاره ارسال سوخت از ایران است. طبق این گزارش، کشتی باوند ۵۰ هزار تن ذرت بارگیری کرده و قرار است کشتی ترمه هم ۶۶ هزار تن ذرت بارگیری کند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
جام نیوزجام نیوز2 ساعت قبل
شما قبلا به این مطلب رای داده ایدبه گزارش جام نیوز، خبرگزاری رویترز گزارش داده که دو کشتی باربری ایران چند هفته است که به خاطر تحریم‌های آمریکا در برزیل قادر به سوختگیری و بازگشت به ایران نیستند. بنا بر این گزارش، شرکت نفت پتروبراس دولت برزیل به خاطر تحریم‌های ایالات متحده علیه حکومت ایران، از تامین سوخت دو کشتی باوند و ترمه خودداری کرده است. این دو کشتی در آب‌های ساحلی بندر پاراناگوا، واقع در ایالت پارانا در جنوب برزیل، لنگر انداخته‌اند. شرکت پتروبراس به خبرگزاری رویترز گفته است که به خاطر تحریم‌های آمریکا از فروش سوخت به دو کشتی ایرانی خودداری کرده است. رویترز می‌گوید که اگر دو کشتی ایرانی قادر به تامین سوخت نباشند، ایران به عنوان گزینه آخر احتمالا باید برای آنها سوخت ارسال کند.
برترین‌هابرترین‌ها4 ساعت قبل
رویترز مدعی شد که دو کشتی باربری ایران چند هفته است که به خاطر تحریم‌های آمریکا در برزیل قادر به سوختگیری و بازگشت به ایران نیستند. خبرگزاری ایسنا: رویترز مدعی شد که دو کشتی باربری ایران چند هفته است که به خاطر تحریم‌های آمریکا در برزیل قادر به سوختگیری و بازگشت به ایران نیستند. در گزارش رویترز آمده است: شرکت نفت «پتروبراس» برزیل به خاطر تحریم‌های آمریکا علیه ایران، قادر نیست به دو کشتی ایرانی سوخت رسانی کند، این دو کشتی در آب‌های ساحلی بندر «پاراناگوا»، واقع در ایالت پارانا در جنوب برزیل، لنگر انداخته‌اند. العالم به نقل از رویترز نوشت: «دو کشتی مذکور محموله‌های» اوره" که در تولید کود شیمیایی کاربرد دارد برای برزیل حمل می‌کردند و قرار بود با محموله ذرت به ایران برگردند.
تسنیمتسنیم5 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، در جریان معاملات هفته پایانی بورس انرژی، در بازار فیزیکی بیش از ۱۰۶ هزار تن انواع فرآورده‌های هیدروکربوری به ارزش بیش از ۴هزار و ۶۸۳ میلیارد ریال مورد معامله قرار گرفت که بر این اساس ارزش معاملات بازار فیزیکی نسبت به هفته قبل‌تر افزایش ۵۰ درصدی را تجربه کرده است. این در حالی است که در این بازار بیش از ۸۴ هزار تن از محصولات در رینگ داخلی معامله شده و بیش از ۲۲ هزار تن در رینگ بین‌الملل این بازار مورد دادوستد قرار گرفته‌اند. همچنین ارزش ریالی معاملات در رینگ داخلی بیش از ۴ هزار میلیارد ریال و در رینگ بین‌الملل بیش از ۶۶۵ میلیارد ریال بوده است. همچنین در هفته‌ای که گذشت سه کالا در بازار فیزیکی فرآورده‌های هیدروکربونی که بیشترین ارزش معاملات را به خود اختصاص داده‌اند شامل هیدروکربن، نفتای سبک و گاز مایع به ترتیب با اختصاص ۲۱، ۱۵ و ۱۴ درصد از ارزش کل معاملات، نیمی از ارزش معاملات را به خود اختصاص دادند. همچنین، در تابلوی قراردادهای سلف موازی استاندارد با سررسید یکسال و بیشتر در نماد «سنفت۹۸۳»، تعداد ۴۵ هزار و ۲۰۰ قرارداد به ارزش بیش از ۳۹۹ میلیارد و ۸۷۶ میلیون ریال مورد معامله قرار گرفت.
برنابرنا8 ساعت قبل
رویترز مدعی شد؛ خبرگزاری رویترز گزارش داده که دو کشتی باربری ایران چند هفته است که به خاطر تحریم‌های آمریکا در برزیل قادر به سوختگیری و بازگشت به ایران نیستند.
همشهریهمشهری16 ساعت قبل
به گزارش ایسنا، در این بازار بیش از ۸۴ هزار تن از محصولات معامله شده در رینگ داخلی و بیش از ۲۲ هزار تن در رینگ بین‌الملل این بازار مورد داد و ستد قرار گرفته‌اند. همچنین ارزش ریالی معاملات در رینگ داخلی بیش از ۴۰۰۰ میلیارد ریال و در رینگ بین‌الملل بیش از ۶۶۵ میلیارد ریال بوده است. گفتنی است؛ ارزش معاملات بازار فیزیکی نیز نسبت به هفته گذشته افزایش ۵۰ درصدی را تجربه کرده است. همچنین طی این هفته سه کالا در بازار فیزیکی فرآورده‌های هیدروکربوری که بیشترین ارزش معاملات را به خود اختصاص داده‌اند عبارتند از: هیدروکربن، نفتای سبک و گازمایع که به ترتیب با اختصاص ۲۱، ۱۵ و ۱۴ درصد از ارزش کل معاملات، نیمی از ارزش معاملات هفته جاری را به خود اختصاص دادند. گفتنی است؛ در جریان معاملات هفته جاری بورس انرژی ایران، بازار برق نیز شاهد معامله ۴۱ میلیون و ۶۶۴ هزار کیلووات ساعت به ارزش بیش از ۱۷ میلیارد و ۸۱۱ میلیون ریال بود که در تابلوی فیزیکی این بازار و از سوی نیروگاه‌های پرند مپنا و سیکل ترکیبی ارومیه برای دوره مصرف مرداد ‌ماه ۹۸ و دوره تحویل ماهانه عرضه شد.
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز19 ساعت قبل
۱۱۰ میلیارد تومان اعتبار به مسجدسلیمان اختصاص یافترئیس ستاد اجرایی فرمان امام خمینی ره گفت: ۱۱۰ میلیارد تومان اعتبارات برای خدمات رسانی به زلزله زدگان مسجدسلیمان اختصاص یافت. رییس ستاد اجرایی فرمان امام خمینی ره بیان کرد: قول هایی که به سیل زدگان خوزستان دادیم به وقت خود اجرایی می‌شود. مسجدسلیمان حتی یک طرح جامع شهری هم نداردامام جمعه مسجدسلیمان گفت: مسجدسلیمان شاید شهر هم محسوب نشود چون حتی یک طرح جامع شهری هم ندارد. امینی گلایه کرد: استان خوزستان از سال ۹۲ تا ۹۵ به میزان پنج هزار میلیارد تومان از چهار شرکت نفت مطالبه دارد که سهم مسجدسلیمان شاید حدود ۵۰۰ میلیارد تومان باشد. امام جمعه مسجدسلیمان در پایان گفت: مسجدسلیمان شاید شهر هم محسوب نشود چون حتی یک طرح جامع شهری هم ندارد.
مهرمهر20 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام محمد صادق امینی ظهر امروز در جلسه ستاد بحران شهرستان مسجدسلیمان اظهار کرد: از محرومیت‌های شهرستان مسجدسلیمان دل پردردی داریم که در این جلسه نمی‌گنجد. وی افزود: باید فکری اساسی برای مردم مسجدسلیمان شود که با گذشت ۴۰ سال از انقلاب همچنان مشکلات بسیاری دارند. امام جمعه مسجدسلیمان تصریح کرد: آب، گاز، راه، پارک، سینما و بوی متعفن فاضلاب همه مشکلات عدیده مسجدسلیمان هستند. امینی گلایه کرد: استان خوزستان از سال ۹۲ تا ۹۵ به میزان پنج هزار میلیارد تومان از چهار شرکت نفت مطالبه دارد که سهم مسجدسلیمان شاید حدود ۵۰۰ میلیارد تومان باشد. امام جمعه مسجدسلیمان در پایان گفت: مسجدسلیمان شاید شهر هم محسوب نشود چون حتی یک طرح جامع شهری هم ندارد.
مهرمهر20 ساعت قبل
معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی تصریح کرد: در مسجدسلیمان اینقدر وضعیت فرسودگی بالاست که اماکن با شتاب زلزله ۲۵ سانتی‌متری تخریب شده در حالی که باید تاب شتاب زلزله تا میزان ۲۰۰ سانتی‌متر داشته باشند. حسینی عنوان کرد: تسهیلات بانکی که در تبصره ماده ۱۸ به مردم پرداخت می‌کنیم برای مسجدسلیمان کارساز نیست چون این مردم توانایی بازپرداخت آن را ندارند. وی بیان کرد: برای مسجدسلیمان تفاهمنامه‌ای باید منعقد شود که مشکل اساسی شهر حل و نگران آینده مردم آن نباشیم؛ در عین حال باید واحدهای مسکونی با کیفیتی را با تخصص و توان مهندسان داخلی برای آنها بسازیم. معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی ادامه داد: برخی منازل را می‌توان با هزینه‌های پایین اما مهندسی دقیق بازسازی و تعمیر کرد. حسینی با تأکید بر اینکه شرکت نفت باید به تعهدات خود عمل کند، گفت: در زمینه مسکن مهر ظرفیت مازاد حدود ۱۲۰ واحد داریم که می‌توان از آن برای جابجایی منازل آسیب دیده از زلزله استفاده کرد.
ایسناایسنا1 روز قبل
طی هفته اخیر، در بازار فیزیکی بورس انرژی ایران بیش از ۱۰۶ هزار تن انواع فرآورده‌های هیدروکربوری به ارزش بیش از ۴، ۶۸۳ میلیارد ریال معامله شد. بازار برق نیز شاهد معامله ۴۱ میلیون و ۶۶۴ هزار کیلووات ساعت به ارزش بیش از ۱۷ میلیارد و ۸۱۱ میلیون ریال بود. به گزارش ایسنا، در این بازار بیش از ۸۴ هزار تن از محصولات معامله شده در رینگ داخلی و بیش از ۲۲ هزار تن در رینگ بین‌الملل این بازار مورد داد و ستد قرار گرفته‌اند. همچنین ارزش ریالی معاملات در رینگ داخلی بیش از ۴۰۰۰ میلیارد ریال و در رینگ بین‌الملل بیش از ۶۶۵ میلیارد ریال بوده است. گفتنی است؛ ارزش معاملات بازار فیزیکی نیز نسبت به هفته گذشته افزایش ۵۰ درصدی را تجربه کرده است.
موجموج1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، همایش پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی با محوریت پیشگیری از اعتیاد و با تکیه بر جامعه کارگری هرمزگان، دیروز (۲۶ تیر ماه) به میزبانی شرکت نفت ستاره خلیج‌فارس بندر عباس برگزار شد. هادی ابراهیمی، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان، با اشاره به روز افزون شدن آسیب‌های اجتماعی، تصریح کرد: هدف از برگزاری این نوع همایش‌ها، حساس‌سازی مدیران دستگاه‌های اجرایی و کلیه ضینفعان آن‌ها، از آسیب‌های اجتماعی به ویژه اعتیاد است. در ادامه این همایش ابراهیم فرهادی‌نیا با اشاره به موقعیت حساس بندرعباس برای ترانزیت مواد مخدر، گفت: ما در راه مبارزه با این پدیده عجیب و غریب سه هزار و ۸۰۰ شهید و ۱۲ هزار جانباز داشتیم و در مقوله مبارزه با مواد مخدر در دنیا دارای مقام هستیم. دبیر شورای هماهنگی مواد مخدر هرمزگان پیشگیری را بهترین راه مقابله دانست و بیان داشت: اعتیاد پدیده‌ای نیست که یک متولی داشته باشد، همه‌ی ما باید باهم در این باره همکاری کنیم. وی با معرفی مورفین، حشیش و شیشه به عنوان پر‌مصرف‌ترین مواد مخدر در جامعه کارگری، بیان کرد: بیشترین افرادی که در دام اعتیاد گرفتار می‌شوند، کارگران ماهر هستند که دچار غرور کاذب نسبت به اراده خود شده‌اند.
برترین‌هابرترین‌ها1 روز قبل
رضا فیاضی که چند‌سال پیش به کیش مهاجرت کرد، یکی از کسانی است که در میان هم‌نسلانش همچنان پرکار است. فکر می‌کنم هنوز خیلی‌ها نمی‌دانند که شعر‌ها و برنامه‌های نوستالژی دوران کودکی‌شان خالقی به نام «رضا فیاضی» داشته؟ و شما برای خیلی‌ها با همان آقای جمالی زی‌زی‌گولو دیده شدید. ماجرای مهاجرت به کیش و باز کردن کتاب‌فروشیآقای فیاضی چند سالی است که برای زندگی به کیش رفتید. در کیش کتابفروشی هم باز کردید و شنیده‌ام کتابفروشی خاصی است. نقش آقای جمالی چطور درآمد؟ به‌خصوص این‌که تک‌زبانی حرف می‌زدید، ولی حرف‌زدن خودتان این مدلی نیست.
مهرمهر1 روز قبل
مدیر فوریت‌های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی اهواز در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: شب چهارشنبه یک دستگاه خودروی پراید در محور جراحی - سربندر کیلومتر ۱۵ (ماهشهر) بر اثر ترکیدگی لاستیک واژگون شد. محمدامین زرگر ادامه داد: متأسفانه در این سانحه رانندگی هفت نفر مصدوم شدند. وی یادآور شد: مصدومان چهار فرد مذکر با سنین ۱۲، ۱۳، ۳۶ و ۳۸ ساله و سه فرد مونث با سنین ۹، ۱۷ و ۳۸ ساله بودند. زرگر در پایان از انتقال همه مصدومان به بیمارستان ممکو شرکت نفت ماهشهر خبر داد.
الفالف1 روز قبل
آدم داشت، خاندان و افرادی که نسل اندرنسل نوکر و دنبال کننده منافع انگلستان بودند. چه آزادی خواهانی که با توطئه انگلستان جان خود را از دست دادند: رئیسعلی دلواری، میرزا کوچک‌جنگلی و …نصرت الدوله، شاهزاده قاجار که خود در ابتدا زندگی سیاسی طرفدار انگلیس بود با آنها به تعارض منافع رسید. سفیر انگلستان در تهران از نخست وزیر خواست تا «در دهان او بکوبد» چون عظمت بریتانیا را فراموش کرده است، شاهزاده امنیت نداشت و در مقابل انگلستان هیچ بود چه رسد به مردم و رعیت بیچاره! از زمانی که در مسجد سلیمان نفت کشف شد، جناب دارسی نفت مان را با شرکت نفت ایران و انگلیس میبرد. فردوست یار غار و دوست صمیمی محمدرضا شاه در دیدار سفیر انگلستان تذکر آقای سفیر به شاه را انتقال داد که ما میدانیم شاه جوان از رادیو پیگیر پیشروی‌های آلمان در جنگ جهانی دوم است.
برترین‌هابرترین‌ها1 روز قبل
هفت نفر بر اثر ترکیدگی لاستیک یک دستگاه خودروی پراید در ماهشهر مصدوم شدند که در این میان پنج نفر کودک و نوجوان بودند. خبرگزاری مهر: مدیر فوریت‌های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی اهواز اظهار کرد: شب چهارشنبه یک دستگاه خودروی پراید در محور جراحی - سربندر کیلومتر ۱۵ (ماهشهر) بر اثر ترکیدگی لاستیک واژگون شد. محمدامین زرگر ادامه داد: متأسفانه در این سانحه رانندگی هفت نفر مصدوم شدند. وی یادآور شد: مصدومان چهار فرد مذکر با سنین ۱۲، ۱۳، ۳۶ و ۳۸ ساله و سه فرد مونث با سنین ۹، ۱۷ و ۳۸ ساله بودند. زرگر در پایان از انتقال همه مصدومان به بیمارستان ممکو شرکت نفت ماهشهر خبر داد.
خوزستان آنلاینخوزستان آنلاین1 روز قبل
پیام خوزستان - اهواز - هفت نفر بر اثر ترکیدگی لاستیک یک دستگاه خودروی پراید در ماهشهر مصدوم شدند که در این میان پنج نفر کودک و نوجوان بودند. مدیر فوریت‌های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی اهواز در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: شب چهارشنبه یک دستگاه خودروی پراید در محور جراحی - سربندر کیلومتر ۱۵ (ماهشهر) بر اثر ترکیدگی لاستیک واژگون شد. محمدامین زرگر ادامه داد: متأسفانه در این سانحه رانندگی هفت نفر مصدوم شدند. وی یادآور شد: مصدومان چهار فرد مذکر با سنین ۱۲، ۱۳، ۳۶ و ۳۸ ساله و سه فرد مونث با سنین ۹، ۱۷ و ۳۸ ساله بودند. زرگر در پایان از انتقال همه مصدومان به بیمارستان ممکو شرکت نفت ماهشهر خبر داد.
مهرمهر1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از بورس انرژی، طی هفته منتهی به ۲۶ تیرماه ۹۸ در بازار فیزیکی بورس انرژی ایران بیش از ۱۰۶ هزار تن انواع فرآورده‌های هیدروکربوری به ارزش بیش از ۴، ۶۸۳ میلیارد ریال مورد معامله قرار گرفت. در این بازار بیش از ۸۴ هزار تن از محصولات معامله شده در رینگ داخلی و بیش از ۲۲ هزار تن در رینگ بین‌الملل این بازار مورد داد و ستد قرار گرفته‌اند. همچنین ارزش ریالی معاملات در رینگ داخلی بیش از ۴ هزار میلیارد ریال و در رینگ بین‌الملل بیش از ۶۶۵ میلیارد ریال بوده است. گفتنی است ارزش معاملات بازار فیزیکی نیز نسبت به هفته گذشته افزایش ۵۰ درصدی را تجربه کرده است. همچنین طی این هفته سه کالا در بازار فیزیکی فرآورده‌های هیدروکربوری که بیشترین ارزش معاملات را به خود اختصاص داده‌اند عبارتند از: هیدروکربن، نفتای سبک و گازمایع که به ترتیب با اختصاص ۲۱، ۱۵ و ۱۴ درصد از ارزش کل معاملات، نیمی از ارزش معاملات هفته جاری را به خود اختصاص دادند.
ایلناایلنا1 روز قبل
عملیات اجرایی طرح افزایش تولید میدان نفتی سعادت‎آباد در قالب پروژه‎های EPC و EPD، با اعتباری بالغ بر دو هزار و ۲۴۵ میلیارد ریال، با حضور مدیران ارشد شرکت ملی نفت ایران و شرکت نفت مناطق مرکزی ایران، به طور رسمی آغاز شد. به گزارش ایلنا، رامین حاتمی مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران در این مراسم با اشاره به اهداف اجرایی طرح اظهار داشت: طرح توسعه میدان نفتی سعادت‎آباد با هدف افزایش تولید روزانه سه‌هزار بشکه‎ نفت خام در منطقه عملیاتی سروستان و سعادت‎آباد و افزایش خوراک پالایشگاه شیراز اجرا می‌شود. وی درباره جزییات این طرح افزود: پروژه توسعه میدان نفتی سعادت‎آباد در دو بخش تحت الارضی و سطح الارضی توسط یکی از شرکت‎های خصوصی داخلی اجرایی شده است. رامین حاتمی، درباره طرح افزایش تولید نفت در قالب پروژه‌های EPC/EPD تصریح کرد: توسعه میدان نفتی سعادت‎آباد بخشی از طرح توسعه سه میدان‎ نفتی سعادت‎آباد، دانان و نفت شهر است که در قالب پروژه‌های EPC/EPD توسط شرکت‌های داخلی و در حوزه جغرافیایی دو شرکت بهر‎ه‎برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی و نفت و گاز غرب از شرکت‌های تابعه شرکت نفت مناطق مرکزی ایران اجرا می‌شود. منطقه عملیاتی سروستان و سعادت‎آباد یکی از مناطق پنجگانه عملیاتی شرکت بهره‎برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی است که خوراک پالایشگاه نفت شیراز را تامین می‌کند.
مهرمهر2 روز قبل
به گزارش خبرنگار مهر، عبدالکریم گراوند ظهر چهارشنبه در نشست با مدیران مناطق نفت خیز جنوب اظهار داشت: با توجه به اینکه طرح‌های مختلف در حوزه نفت و گاز در شمال استان در حال انجام است باید به مسائل زیست محیطی نیز توجه ویژه شود. وی با بیان اینکه مجموعه نفت باید به مسئولیت‌های اجتماعی خود عمل کند، افزود: مجموعه نفت باید در راستای وظیفه اجتماعی خود در شهرهایی که پروژه‌های نفتی اجرا می‌کنند به محیط پیرامونی خود نیز توجه ویژه‌ای داشته باشد. استاندار بوشهر تصریح کرد: یکی از طرح‌هایی که بنا بود با اعتبارات نفت اجرا شود، ورودی شهر گناوه است که باید طبق زمان مقرر تعهد خود را انجام دهد. گراوند به همکاری‌فرمانداری گناوه با شرکت نفت و گاز گچساران که بخشی از طرح‌هایشان در محدوده استان بوشهر است اشاره کرد و خاطر نشان کرد: شرکت مناطق نفت خیز جنوب و شرکت نفت گچساران جهت حفاظت از لوله‌های گاز و نفتی که درمحدوده استان بوشهر است نیروی انسانی در نظر بگیرد و فرمانداری گناوه نیز همکاری لازم را داشته باشد.
ایلناایلنا2 روز قبل
معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی معتقد است: علی‌رغم تحریم‌های اقتصادی می‌توان تولیدات را رونق بخشید و با استفاده از ظرفیت‌ها و توانمندی‌های داخلی تهدیدات را می‌توان به فرصت تبدیل کرد. این در حالی است که پالایشگاه نفت پارس از سوی استکبار جهانی در فهرست تحریم‌های اقتصادی قرار گرفته است. در ادامه این جلسه خلیلی، مدیرعامل شرکت نفت پارس تصریح کرد: شرکت نفت پارس یکی از قدیمی‌ترین کارخانجات کشور با ۶۱ سال سابقه فعالیت می‌باشد. شرکت نفت پارس، و پالایشگاه پارس نخستین پالایشگاه و شرکت نفت خصوصی ایران است که در اول آذرماه ۱۳۳۷ تاسیس شد. در خاتمه از خطوط تولید شرکت نفت پارس بازدید به عمل آمد.

به انتهای لیست رسیدید

موضوع‌های مشابه

شرکت نفت
نفت جهانی