شعب ارزی بانک‌ها

شعب ارزی بانک‌ها

ایسناایسنا2 ماه قبل
قیمت ارز در صرافی‌های مجاز بانک مرکزی نسبت به روز ثابت ماند. به گزارش ایسنا، بانک‌ها امروز (۱۹ آبان) قیمت خرید دلار از مردم را ۱۱ هزار و ۱۲۲ تومان اعلام کرده‌اند. آخرین قیمت ارز مسافرتیشعب ارزی بانک‌ها که ارز مسافرتی را در اختیار متقاضیان قرار می‌دهند نیز هر یورو را به عنوان ارز مسافرتی و با احتساب کارمزد، ۱۲ هزار و ۷۰۰ تومان می‌فروشند. همچنین در این صرافی‌ها هر یورو ۱۲ هزار و ۶۵۰ تومان فروخته و ۱۲ هزار و ۵۵۰ تومان خریده می‌شود. بر این اساس نرخ‌های خرید و فروش در صرافی‌های بانکی نسبت به روز گذشته ثابت مانده است.
ایسناایسنا2 ماه قبل
بازار سکه و ارز این هفته را مانند اکثر هفته‌های اخیر آرام و کاهشی شروع کرد، با این تفاوت که قیمت ربع‌سکه و سکه گرمی نسبت مدت مشابه هفته گذشته رشد اندکی را تجربه کرد. به گزارش ایسنا، قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در بازار امروز (شنبه) به سه میلیون و ۹۶۰ هزار تومان رسیده و هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز ۴۰۲ هزار و ۶۰۰ تومان قیمت دارد. این در حالی است که قیمت نیم‌سکه دو میلیون و ۴۰۰ هزار تومان، ربع سکه یک میلیون و ۳۰۰ هزار تومان و سکه گرمی ۸۳۰ هزار تومان است. دلار و یورو ارزان شداما در بازار ارز، آخرین قیمت‌ انواع ارز در صرافی‌های بانکی و شعب بانکی اعلام شد که نسبت به روز پنجشنبه کاهش یافته است. همچنین در این صرافی‌ها هر یورو ۱۲ هزار و ۶۵۰ تومان فروخته و ۱۲ هزار و ۵۵۰ تومان خریده می‌شود.
فردا نیوزفردا نیوز4 ماه قبل
نوع قیمت لحظه قیمت سکه بهارآزادی طرح جدید ۴ میلیون و ۱۸ هزار تومان قیمت سکه بهارآزادی طرح قدیم ۳ میلیون و ۹۹۴ هزار تومان قیمت نیم سکه بهارآزادی ۲ میلیون و ۳۷ هزار تومان قیمت ربع سکه بهارآزادی یک میلیون و ۲۴۳ هزار تومان قیمت سکه گرمی ۸۶۲ هزار تومان قیمت هرگرم طلای ۱۸ عیار ۴۰۶ هزار و ۸۰۰ تومان قیمت هر گرم طلای ۲۴ عیار ۵۴۲ هزار و ۴۰۰ تومان قیمت هر مثقال طلا یک میلیون و ۷۶۱ هزار تومان قیمت هر اونس طلای جهانی ۱۵۰۶٫۲ دلارقیمت ارز| قیمت دلار، قیمت یورو، قیمت درهم و قیمت پوند امروز۹۸/۰۶/۲۵قیمت دلار در صرافی‌های بانکی امروز ۱۱ هزار و ۳۵۰ تومان، قیمت یورو ۱۲ هزار و ۶۵۰ تومان و قیمت درهم امارات در بازار آزاد ۳ هزار و ۱۳۷ تومان و قیمت پوند ۱۴ هزار و ۲۴۳ تومان تعیین شده است. به گزارش تسنیم، قیمت خرید و فروش انواع ارز امروز نسبت به روز قبل با تغییر همراه شده است. قیمت دلار و قیمت یورو و قیمت پوند نسبت به روز کاری قبل کاهش یافته است. نوع ارز قیمت قیمت دلار صرافی بانکی ۱۱ هزار و ۳۵۰ تومان قیمت دلار در بازار آزاد ۱۱ هزار و ۳۷۰ تومان قیمت یورو ۱۲ هزار و ۶۵۰ تومان قیمت درهم امارات ۳ هزار و ۱۳۷ تومان قیمت پوند ۱۴ هزار و ۲۴۳ تومان قیمت ارز مسافرتی ۱۲ هزار و ۶۲۹ تومان قیمت خرید دلار در بانک‌ها ۱۱ هزار و ۲۴۷ تومان قیمت خرید یورو در بانک‌ها ۱۲ هزار و ۴۵۳ تومان قیمت خرید پوند در بانک‌ها ۱۴ هزار و ۳۱ تومانارز مسافری هم صعودی شدشعب منتخب بانکی امروز قیمت ارز مسافرتی را بدون کارمزد ۱۲ هزار و ۶۲۹ تومان اعلام کرده‌اند. قیمت دلار و قیمت یورو و قیمت پوند نسبت به روز کاری قبل افزایش یافته است.
همشهریهمشهری4 ماه قبل
به گزارش تسنیم، بعد از شتاب ریزش قیمت‌ها در بازار ارز و افزایش مراجعه مردم به مراکز خرید و فروش ارز برای فروش ارزهای خانگی، بانک مرکزی از بانک‌ها خواست نسبت به خرید ارزهای مردمی فعال شوند. بر همین‌ اساس شعب ارزی بانک‌ها هر روز بعد از دریافت نرخ از بانک مرکزی، نسبت به خرید ارز از مردم اقدام می‌کنند. دستور بانک مرکزی به بانک‌ها بعد از آن صادر شد که صرافی‌ها از خرید ارزهای مردمی خودداری و میدان را به دلال‌ها واگذار کرده بودند. قیمت دلار و یورو و پوند نسبت به روز کاری قبل افزایش یافته است. ** توجه داشته باشید که قیمت‌های درج‌شده در این خبر برای دلار، یورو و پوند، قیمت خرید بانک از مردم است نه فروش!
تسنیمتسنیم4 ماه قبل
بر همین‌ اساس شعب ارزی بانک‌ها هر روز بعد از دریافت نرخ از بانک مرکزی، نسبت به خرید ارز از مردم اقدام می‌کنند. دستور بانک مرکزی به بانک‌ها بعد از آن صادر شد که صرافی‌ها از خرید ارزهای مردمی خودداری و میدان را به دلال‌ها واگذار کرده بودند. گفتنی است، امروز بانک‌های عامل قیمت دلار را ۱۱ هزار و ۲۴۷ تومان و ۸ ریال، قیمت یورو را ۱۲ هزار و ۴۵۳ تومان و ۷ ریال و قیمت پوند انگلیس را ۱۴ هزار و ۳۱ تومان و ۲ ریال برای خرید از مردم اعلام کرده‌اند. قیمت دلار و قیمت یورو و قیمت پوند نسبت به روز کاری قبل افزایش یافته است. ** توجه داشته باشید که قیمت‌های درج‌شده در این خبر برای دلار، یورو و پوند، قیمت خرید بانک از مردم است نه فروش!
همشهریهمشهری4 ماه قبل
بر همین‌ اساس شعب ارزی بانک‌ها هر روز بعد از دریافت نرخ از بانک مرکزی، نسبت به خرید ارز از مردم اقدام می‌کنند. دستور بانک مرکزی به بانک‌ها بعد از آن صادر شد که صرافی‌ها از خرید ارزهای مردمی خودداری و میدان را به دلال‌ها واگذار کرده بودند. گفتنی است، امروز بانک‌های عامل قیمت دلار را ۱۱ هزار و ۱۹۸ تومان و ۳ ریال، قیمت یورو را ۱۲ هزار و ۴۰۶ تومان و ۸ ریال و قیمت پوند انگلیس را ۱۴ هزار و ۱۱ تومان و ۴ ریال برای خرید از مردم اعلام کرده‌اند. قیمت دلار و یورو و پوند نسبت به روز کاری قبل کاهش یافته است. ** توجه داشته باشید که قیمت‌های درج‌شده در این خبر برای دلار، یورو و پوند، قیمت خرید بانک از مردم است نه فروش!
فردا نیوزفردا نیوز4 ماه قبل
قیمت طلا، قیمت سکه و قیمت مثقال طلا امروز ۹۸/۰۶/۲۳به گزارش تسنیم، همزمان با نوسان قیمت ارز در بازار، قیمت طلا و سکه نیز نسبت به روز قبل، با تغییر همراه شده است؛ فعالان بازار می‌گویند حباب قیمت سکه نسبت به روز‌های قبل کاهش چشم گیر داشته است؛ ضمن آنکه تقاضا برای خرید طلا و سکه نیز کم شده است. نوع قیمت لحظه قیمت سکه بهارآزادی طرح جدید ۴ میلیون و ۷۹ هزار تومان قیمت سکه بهارآزادی طرح قدیم ۴ میلیون و ۵۴ هزار تومان قیمت نیم سکه بهارآزادی ۲ میلیون و ۸۸ هزار تومان قیمت ربع سکه بهارآزادی یک میلیون و ۲۸۹ هزار تومان قیمت سکه گرمی ۸۹۹ هزار تومان قیمت هرگرم طلای ۱۸ عیار ۴۱۰ هزار و ۹۰۰ تومان قیمت هر گرم طلای ۲۴ عیار ۵۴۷ هزار و ۹۰۰ تومان قیمت هر مثقال طلا یک میلیون و ۷۸۰ هزار تومان قیمت هر اونس طلای جهانی ۱۴۹۹٫۵ دلار انتهای پیام/ قیمت دلار، قیمت یورو، قیمت درهم و قیمت پوند امروز۹۸/۰۶/۲۳قیمت دلار در صرافی‌های بانکی امروز ۱۱ هزار و ۴۵۰ تومان، قیمت یورو ۱۲ هزار و ۷۰۰ تومان و قیمت درهم امارات در بازار آزاد ۳ هزار و ۲۱۸ تومان و قیمت پوند ۱۴ هزار و ۴۰۳ تومان تعیین شده است. قیمت دلار و قیمت یورو و قیمت پوند نسبت به روز کاری قبل کاهش یافته است. نوع ارز قیمت قیمت دلار صرافی بانکی ۱۱ هزار و ۴۵۰ تومان قیمت دلار در بازار آزاد ۱۱ هزار و ۴۲۰ تومان قیمت یورو ۱۲ هزار و ۷۰۰ تومان قیمت درهم امارات ۳ هزار و ۲۱۸ تومان قیمت پوند ۱۴ هزار و ۴۰۳ تومان قیمت ارز مسافرتی ۱۲ هزار و ۷۴۹ تومان قیمت خرید دلار در بانک‌ها ۱۱ هزار و ۳۴۶ تومان قیمت خرید یورو در بانک‌ها ۱۲ هزار و ۵۷۱ تومان قیمت خرید پوند در بانک‌ها ۱۴ هزار و ۱۹۷ تومان انتهای پیام/ قیمت ارز مسافرتی امروز ۹۸/۰۶/۲۳|یورو ارزان شد؟ شعب منتخب بانکی امروز قیمت ارز مسافرتی را بدون کارمزد ۱۲ هزار و ۷۴۹ تومان اعلام کرده‌اند. قیمت دلار و قیمت یورو در صرافی ملی/دلار ارزان شدقیمت دلار در صرافی‌های بانک‌ها امروز ۱۱هزار و ۴۵۰ تومان و قیمت یورو ۱۲هزار و ۷۰۰ تومان تعیین شده است.
تسنیمتسنیم4 ماه قبل
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، بعد از شتاب ریزش قیمت‌ها در بازار ارز و افزایش مراجعه مردم به مراکز خرید و فروش ارز برای فروش ارزهای خانگی، بانک مرکزی از بانک‌ها خواست نسبت به خرید ارزهای مردمی فعال شوند. بر همین‌ اساس شعب ارزی بانک‌ها هر روز بعد از دریافت نرخ از بانک مرکزی، نسبت به خرید ارز از مردم اقدام می‌کنند. دستور بانک مرکزی به بانک‌ها بعد از آن صادر شد که صرافی‌ها از خرید ارزهای مردمی خودداری و میدان را به دلال‌ها واگذار کرده بودند. قیمت دلار و قیمت یورو و قیمت پوند نسبت به روز کاری قبل کاهش یافته است. ** توجه داشته باشید که قیمت‌های درج‌شده در این خبر برای دلار، یورو و پوند، قیمت خرید بانک از مردم است نه فروش!
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز4 ماه قبل
بر همین‌ اساس شعب ارزی بانک‌ها هر روز بعد از دریافت نرخ از بانک مرکزی، نسبت به خرید ارز از مردم اقدام می‌کنند. دستور بانک مرکزی به بانک‌ها بعد از آن صادر شد که صرافی‌ها از خرید ارزهای مردمی خودداری و میدان را به دلال‌ها واگذار کرده بودند. گفتنی است، امروز بانک‌های عامل قیمت دلار را ۱۱ هزار و ۴۹۵ تومان و ۶ ریال، قیمت یورو را ۱۲ هزار و ۷۰۳ تومان و ۸ ریال و قیمت پوند انگلیس را ۱۴ هزار و ۲۰۵ تومان و ۹ ریال برای خرید از مردم اعلام کرده‌اند. قیمت دلار و قیمت یورو و قیمت پوند نسبت به روز کاری قبل افزایش یافته است. ** توجه داشته باشید که قیمت‌های درج‌شده در این خبر برای دلار، یورو و پوند، قیمت خرید بانک از مردم است نه فروش!
تسنیمتسنیم4 ماه قبل
بر همین‌ اساس شعب ارزی بانک‌ها هر روز بعد از دریافت نرخ از بانک مرکزی، نسبت به خرید ارز از مردم اقدام می‌کنند. دستور بانک مرکزی به بانک‌ها بعد از آن صادر شد که صرافی‌ها از خرید ارزهای مردمی خودداری و میدان را به دلال‌ها واگذار کرده بودند. گفتنی است، امروز بانک‌های عامل قیمت دلار را ۱۱ هزار و ۴۹۵ تومان و ۶ ریال، قیمت یورو را ۱۲ هزار و ۷۰۳ تومان و ۸ ریال و قیمت پوند انگلیس را ۱۴ هزار و ۲۰۵ تومان و ۹ ریال برای خرید از مردم اعلام کرده‌اند. قیمت دلار و قیمت یورو و قیمت پوند نسبت به روز کاری قبل افزایش یافته است. ** توجه داشته باشید که قیمت‌های درج‌شده در این خبر برای دلار، یورو و پوند، قیمت خرید بانک از مردم است نه فروش!
فردا نیوزفردا نیوز4 ماه قبل
نوع قیمت لحظه قیمت سکه بهارآزادی طرح جدید ۴ میلیون و ۱۲۹ هزار تومان قیمت سکه بهارآزادی طرح قدیم ۴ میلیون و ۸۵ هزار تومان قیمت نیم سکه بهارآزادی ۲ میلیون و ۹۸ هزار تومان قیمت ربع سکه بهارآزادی یک میلیون و ۳۱۰ هزار تومان قیمت سکه گرمی ۹۰۹ هزار تومان قیمت هرگرم طلای ۱۸ عیار ۴۱۴ هزار تومان قیمت هر گرم طلای ۲۴ عیار ۵۵۱ هزار و ۹۰۰ تومان قیمت هر مثقال طلا یک میلیون و ۷۹۵ هزار تومان قیمت هر اونس طلای جهانی ۱۵۰۷ دلارقیمت دلار، قیمت یورو، قیمت درهم و قیمت پوند امروز۹۸/۰۶/۱۷قیمت دلار در صرافی‌های بانکی امروز ۱۱ هزار و ۵۵۰ تومان، قیمت یورو ۱۲ هزار و ۸۰۰ تومان و قیمت درهم امارات در بازار آزاد ۳ هزار و ۲۱۳ تومان و قیمت پوند ۱۴ هزار و ۳۶۲ تومان تعیین شده است. صرافی‌های بانک‌ها امروز یکشنبه قیمت دلار را برای فروش به مردم با افزایش قیمت نسبت به روز قبل ۱۱ هزار و ۵۵۰ تومان اعلام کرده‌اند. گفتنی است، امروز بانک‌های عامل قیمت دلار را ۱۱ هزار و ۴۴۶ تومان، قیمت یورو را ۱۲ هزار و ۶۲۲ تومان و ۶ ریال و قیمت پوند انگلیس را ۱۴ هزار و ۸۵ تومان و ۷ ریال برای خرید از مردم اعلام کرده‌اند. قیمت دلار و قیمت یورو و قیمت پوند نسبت به روز قبل افزایش یافته است. نوع ارز قیمت قیمت دلار صرافی بانکی ۱۱ هزار و ۵۵۰ تومان قیمت دلار در بازار آزاد ۱۱ هزار و ۶۶۰ تومان قیمت یورو ۱۲ هزار و ۸۰۰ تومان قیمت درهم امارات ۳ هزار و ۲۱۳ تومان قیمت پوند ۱۴ هزار و ۳۶۲ تومان قیمت ارز مسافرتی ۱۲ هزار و ۸۰۱ تومان قیمت خرید دلار در بانک‌ها ۱۱ هزار و ۴۴۶ تومان قیمت خرید یورو در بانک‌ها ۱۲ هزار و ۶۲۲ تومان قیمت خرید پوند در بانک‌ها ۱۴ هزار و ۸۵ تومانقیمت ارز مسافرتی/یورو ۱۲ هزار و ۸۰۱ تومان شد
نامه‌نیورنامه‌نیور4 ماه قبل
قیمت خرید دلار امروز در شعب ارزی بانک‌ها با افزایش نسبت به روز کاری قبل ۱۱ هزار و ۴۴۶ تومان اعلام شد. بر همین‌ اساس شعب ارزی بانک‌ها هر روز بعد از دریافت نرخ از بانک مرکزی، نسبت به خرید ارز از مردم اقدام می‌کنند. گفتنی است، امروز بانک‌های عامل قیمت دلار را ۱۱ هزار و ۴۴۶ تومان، قیمت یورو را ۱۲ هزار و ۶۲۲ تومان و ۶ ریال و قیمت پوند انگلیس را ۱۴ هزار و ۸۵ تومان و ۷ ریال برای خرید از مردم اعلام کرده‌اند. قیمت دلار و قیمت یورو و قیمت پوند نسبت به روز قبل افزایش یافته است. ** توجه داشته باشید که قیمت‌های درج‌شده در این خبر برای دلار، یورو و پوند، قیمت خرید بانک از مردم است نه فروش!
تسنیمتسنیم4 ماه قبل
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، بعد از شتاب ریزش قیمت‌ها در بازار ارز و افزایش مراجعه مردم به مراکز خرید و فروش ارز برای فروش ارزهای خانگی، بانک مرکزی از بانک‌ها خواست نسبت به خرید ارزهای مردمی فعال شوند. بر همین‌ اساس شعب ارزی بانک‌ها هر روز بعد از دریافت نرخ از بانک مرکزی، نسبت به خرید ارز از مردم اقدام می‌کنند. دستور بانک مرکزی به بانک‌ها بعد از آن صادر شد که صرافی‌ها از خرید ارزهای مردمی خودداری و میدان را به دلال‌ها واگذار کرده بودند. قیمت دلار و قیمت یورو و قیمت پوند نسبت به روز قبل افزایش یافته است. ** توجه داشته باشید که قیمت‌های درج‌شده در این خبر برای دلار، یورو و پوند، قیمت خرید بانک از مردم است نه فروش!
مهرمهر4 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از انجمن واردکنندگان گوشی تلفن همراه، حسین غروی رام به مشکلات پیش روی واردکنندگان گوشی تلفن همراه و تبلت همچون متصل نبودن مقطعی سامانه جامع گمرک به سامانه جامع تجارت اشاره کرد و گفت: کدهایی که برای رجیستری تلفن‌های همراه فعال کرده‌ایم، به دلیل قطع مکرر اتصال بین سامانه گمرک و سامانه جامع تجارت و مشکلات فنی در این سامانه‌ها، فعال نمی‌شوند. وی گفت: به همین خاطر با حجم بالایی از نارضایتی از سوی مصرف کنندگاه تلفن همراه روبرو هستیم. چرا که بعضا تلفن‌های خریداری شده توسط آن‌ها به دلیل این اختلال در سامانه، ثبت رجیستری نمی‌شود. رئیس انجمن واردکنندگان تلفن همراه، تبلت و لوازم جانبی خاطرنشان کرد: وارد کنندگان رسمی تلفن همراه در بحث حمل و نقل کالا از کشور مبداء به ایران معمولا با مشکلات زیادی روبرو هستند. وی اضافه کرد: در صورتی که پروسه طولانی و پیچیده واردات تلفن همراه ساده شود و قطع اتصال سامانه‌های میان دستگاه‌های ناظر و اجرایی رفع شود، شرکت‌های وارد کننده نیز می‌توانند با تامین به موقع و کافی گوشی‌های تلفن همراه و تزریق آن به بازار، بستر تعادل و کاهش قیمت گوشی تلفن همراه را بیشتر از پیش فراهم کنند.
تسنیمتسنیم4 ماه قبل
بر همین‌ اساس شعب ارزی بانک‌ها هر روز بعد از دریافت نرخ از بانک مرکزی، نسبت به خرید ارز از مردم اقدام می‌کنند. دستور بانک مرکزی به بانک‌ها بعد از آن صادر شد که صرافی‌ها از خرید ارزهای مردمی خودداری و میدان را به دلال‌ها واگذار کرده بودند. گفتنی است، امروز بانک‌های عامل قیمت دلار را ۱۱ هزار و ۲۴۷ تومان و ۸ ریال، قیمت یورو را ۱۲ هزار و ۳۴۵ تومان و ۶ ریال و قیمت پوند انگلیس را ۱۳هزار و ۶۱۸ تومان و ۵ ریال برای خرید از مردم اعلام کرده‌اند. قیمت دلار و قیمت یورو نسبت به روز کاری قبل کاهش اما قیمت پوند افزایش یافته است. ** توجه داشته باشید که قیمت‌های درج‌شده در این خبر برای دلار، یورو و پوند، قیمت خرید بانک از مردم است نه فروش!
نامه‌نیورنامه‌نیور4 ماه قبل
قیمت خرید دلار امروز در شعب ارزی بانک‌ها با افزایش نسبت به روز کاری قبل ۱۱ هزار و ۲۹۷ تومان اعلام شد. بر همین‌ اساس شعب ارزی بانک‌ها هر روز بعد از دریافت نرخ از بانک مرکزی، نسبت به خرید ارز از مردم اقدام می‌کنند. گفتنی است، امروز بانک‌های عامل قیمت دلار را ۱۱ هزار و ۲۹۷ تومان و ۴ ریال، قیمت یورو را ۱۲ هزار و ۳۵۶ تومان و ۳ ریال و قیمت پوند انگلیس را ۱۳هزار و ۵۹۷ تومان و ۸ ریال برای خرید از مردم اعلام کرده‌اند. قیمت دلار، قیمت یورو و قیمت پوند نسبت به روز کاری قبل افزایش یافته است. ** توجه داشته باشید که قیمت‌های درج‌شده در این خبر برای دلار، یورو و پوند، قیمت خرید بانک از مردم است نه فروش!
همشهریهمشهری4 ماه قبل
بر همین‌ اساس شعب ارزی بانک‌ها هر روز بعد از دریافت نرخ از بانک مرکزی، نسبت به خرید ارز از مردم اقدام می‌کنند. دستور بانک مرکزی به بانک‌ها بعد از آن صادر شد که صرافی‌ها از خرید ارزهای مردمی خودداری و میدان را به دلال‌ها واگذار کرده بودند. گفتنی است، امروز بانک‌های عامل قیمت دلار را ۱۱ هزار و ۲۹۷ تومان و ۴ ریال، قیمت یورو را ۱۲ هزار و ۳۵۶ تومان و ۳ ریال و قیمت پوند انگلیس را ۱۳هزار و ۵۹۷ تومان و ۸ ریال برای خرید از مردم اعلام کرده‌اند. قیمت دلار، یورو و پوند نسبت به روز کاری قبل افزایش یافته است. ** توجه داشته باشید که قیمت‌های درج‌شده در این خبر برای دلار، یورو و پوند، قیمت خرید بانک از مردم است نه فروش!
نامه‌نیورنامه‌نیور4 ماه قبل
قیمت خرید دلار امروز در شعب ارزی بانک‌ها با افزایش نسبت به روز کاری قبل ۱۱ هزار و ۱۹۸ تومان اعلام شد. بر همین‌ اساس شعب ارزی بانک‌ها هر روز بعد از دریافت نرخ از بانک مرکزی، نسبت به خرید ارز از مردم اقدام می‌کنند. گفتنی است، امروز بانک‌های عامل قیمت دلار را ۱۱ هزار و ۱۹۸ تومان و ۳ ریال، قیمت یورو را ۱۲ هزار و ۳۰۷ تومان و ۹ ریال و قیمت پوند انگلیس را ۱۳هزار و ۶۱۳ تومان و ۵ ریال برای خرید از مردم اعلام کرده‌اند. قیمت دلار، قیمت یورو و قیمت پوند نسبت به روز کاری قبل افزایش یافته است. ** توجه داشته باشید که قیمت‌های درج‌شده در این خبر برای دلار، یورو و پوند، قیمت خرید بانک از مردم است نه فروش!
تسنیمتسنیم4 ماه قبل
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، بعد از شتاب ریزش قیمت‌ها در بازار ارز و افزایش مراجعه مردم به مراکز خرید و فروش ارز برای فروش ارزهای خانگی، بانک مرکزی از بانک‌ها خواست نسبت به خرید ارزهای مردمی فعال شوند. بر همین‌ اساس شعب ارزی بانک‌ها هر روز بعد از دریافت نرخ از بانک مرکزی، نسبت به خرید ارز از مردم اقدام می‌کنند. دستور بانک مرکزی به بانک‌ها بعد از آن صادر شد که صرافی‌ها از خرید ارزهای مردمی خودداری و میدان را به دلال‌ها واگذار کرده بودند. قیمت دلار، قیمت یورو و قیمت پوند نسبت به روز کاری قبل افزایش یافته است. ** توجه داشته باشید که قیمت‌های درج‌شده در این خبر برای دلار، یورو و پوند، قیمت خرید بانک از مردم است نه فروش!
تسنیمتسنیم4 ماه قبل
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، بعد از شتاب ریزش قیمت‌ها در بازار ارز و افزایش مراجعه مردم به مراکز خرید و فروش ارز برای فروش ارزهای خانگی، بانک مرکزی از بانک‌ها خواست نسبت به خرید ارزهای مردمی فعال شوند. بر همین‌ اساس شعب ارزی بانک‌ها هر روز بعد از دریافت نرخ از بانک مرکزی، نسبت به خرید ارز از مردم اقدام می‌کنند. دستور بانک مرکزی به بانک‌ها بعد از آن صادر شد که صرافی‌ها از خرید ارزهای مردمی خودداری و میدان را به دلال‌ها واگذار کرده بودند. قیمت دلار، قیمت یورو و قیمت پوند نسبت به روز کاری قبل افزایش یافته است. ** توجه داشته باشید که قیمت‌های درج‌شده در این خبر برای دلار، یورو و پوند، قیمت خرید بانک از مردم است نه فروش!
تسنیمتسنیم4 ماه قبل
بر همین‌ اساس شعب ارزی بانک‌ها هر روز بعد از دریافت نرخ از بانک مرکزی، نسبت به خرید ارز از مردم اقدام می‌کنند. دستور بانک مرکزی به بانک‌ها بعد از آن صادر شد که صرافی‌ها از خرید ارزهای مردمی خودداری و میدان را به دلال‌ها واگذار کرده بودند. گفتنی است، امروز بانک‌های عامل قیمت دلار را ۱۰ هزار و ۸۷۷ تومان و ۲ ریال، قیمت یورو را ۱۲ هزار و ۵۹ تومان و ۹ ریال و قیمت پوند انگلیس را ۱۳هزار و ۳۴۷ تومان و ۵ ریال برای خرید از مردم اعلام کرده‌اند. قیمت دلار، قیمت یورو و قیمت پوند نسبت به روز کاری قبل افزایش یافته است. ** توجه داشته باشید که قیمت‌های درج‌شده در این خبر برای دلار، یورو و پوند، قیمت خرید بانک از مردم است نه فروش!
فردا نیوزفردا نیوز4 ماه قبل
به گزارش تسنیم، همزمان با کاهش قیمت ارز در بازار، قیمت طلا و سکه نیز نسبت به روز قبل، کاهش یافته است؛ فعالان بازار می‌گویند حباب قیمت سکه نسبت به روز‌های قبل کاهش چشم گیر داشته و به ۴۰ هزار تومان رسیده است؛ ضمن آنکه تقاضا برای خرید طلا و سکه نیز کم شده است. نوع قیمت لحظه قیمت سکه بهارآزادی طرح جدید ۳ میلیون و ۹۵۸ هزار تومان قیمت سکه بهارآزادی طرح قدیم ۳ میلیون و ۹۵۴ هزار تومان قیمت نیم سکه بهارآزادی ۲ میلیون و ۹۸ هزار تومان قیمت ربع سکه بهارآزادی یک میلیون و ۲۹۹ هزار تومان قیمت سکه گرمی ۹۳۹ هزار تومان قیمت هرگرم طلای ۱۸ عیار ۴۰۱ هزار و ۹۰۰ تومان قیمت هر گرم طلای ۲۴ عیار ۵۳۵ هزار و ۹۰۰ تومان قیمت هر مثقال طلا یک میلیون و ۷۴۱ هزار تومان قیمت هر اونس طلای جهانی ۱۵۳۲٫۱ دلار شعب منتخب بانکی امروز قیمت ارز مسافرتی را بدون کارمزد ۱۲ هزار و ۴۵۶ تومان اعلام کرده‌اند. قیمت فروش ارز مسافرتی روزانه بعد از ساعت ۱۱ صبح به شعب منتخب اعلام و بعد از آن فروش ارز مسافرتی در بانک‌های عامل آغاز می‌شود. گفتنی است؛ تجربه هفته‌های اخیر نشان داده که فروش ارز مسافرتی در شعب محدود است و این شعب روزانه می‌توانند به تعداد مشخصی از مسافران ارز بفروشند. قیمت دلار، قیمت یورو و قیمت پوند نسبت به روز کاری قبل کاهش یافته است.
تسنیمتسنیم4 ماه قبل
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، بعد از شتاب ریزش قیمت‌ها در بازار ارز و افزایش مراجعه مردم به مراکز خرید و فروش ارز برای فروش ارزهای خانگی، بانک مرکزی از بانک‌ها خواست نسبت به خرید ارزهای مردمی فعال شوند. بر همین‌ اساس شعب ارزی بانک‌ها هر روز بعد از دریافت نرخ از بانک مرکزی، نسبت به خرید ارز از مردم اقدام می‌کنند. دستور بانک مرکزی به بانک‌ها بعد از آن صادر شد که صرافی‌ها از خرید ارزهای مردمی خودداری و میدان را به دلال‌ها واگذار کرده بودند. قیمت دلار، قیمت یورو و قیمت پوند نسبت به روز کاری قبل کاهش یافته است. ** توجه داشته باشید که قیمت‌های درج‌شده در این خبر برای دلار، یورو و پوند، قیمت خرید بانک از مردم است نه فروش!
نامه‌نیورنامه‌نیور4 ماه قبل
قیمت خرید دلار امروز در شعب ارزی بانک‌ها با کاهش نسبت به روز کاری قبل ۱۱هزار و ۲۱۷ تومان اعلام شد. بر همین‌ اساس شعب ارزی بانک‌ها هر روز بعد از دریافت نرخ از بانک مرکزی، نسبت به خرید ارز از مردم اقدام می‌کنند. گفتنی است، امروز بانک‌های عامل قیمت دلار را ۱۱هزار و ۲۱۷ تومان، قیمت یورو را ۱۲ هزار و ۵۱۰ تومان و قیمت پوند انگلیس را ۱۳هزار و ۷۹۳ تومان و ۸ ریال برای خرید از مردم اعلام کرده‌اند. قیمت دلار، قیمت یورو و قیمت پوند نسبت به روز کاری قبل کاهش یافته است. ** توجه داشته باشید که قیمت‌های درج‌شده در این خبر برای دلار، یورو و پوند، قیمت خرید بانک از مردم است نه فروش!
تسنیمتسنیم4 ماه قبل
بر همین‌ اساس شعب ارزی بانک‌ها هر روز بعد از دریافت نرخ از بانک مرکزی، نسبت به خرید ارز از مردم اقدام می‌کنند. دستور بانک مرکزی به بانک‌ها بعد از آن صادر شد که صرافی‌ها از خرید ارزهای مردمی خودداری و میدان را به دلال‌ها واگذار کرده بودند. گفتنی است، امروز بانک‌های عامل قیمت دلار را ۱۱هزار و ۲۱۷ تومان، قیمت یورو را ۱۲ هزار و ۵۱۰ تومان و قیمت پوند انگلیس را ۱۳هزار و ۷۹۳ تومان و ۸ ریال برای خرید از مردم اعلام کرده‌اند. قیمت دلار، قیمت یورو و قیمت پوند نسبت به روز کاری قبل کاهش یافته است. ** توجه داشته باشید که قیمت‌های درج‌شده در این خبر برای دلار، یورو و پوند، قیمت خرید بانک از مردم است نه فروش!
فردا نیوزفردا نیوز5 ماه قبل
باب هابرکورن، تحلیلگر بازار طلا در موسسه آر جی او فیوچرز گفت: «این گفته رئیس بانک مرکزی آمریکا که فدرال رزرو برای تداوم روند رو به رشد اقتصادی اقدام مناسب را انجام خواهد داد تاثیری افزایشی در بازار طلا داشته است. نوع قیمت لحظه قیمت سکه بهارآزادی طرح جدید ۴ میلیون و ۱۶۷ هزار تومان قیمت سکه بهارآزادی طرح قدیم ۴ میلیون و ۱۱۴ هزار تومان قیمت نیم سکه بهارآزادی ۲ میلیون و ۱۳۸ هزار تومان قیمت ربع سکه بهارآزادی یک میلیون و ۳۳۹ هزار تومان قیمت سکه گرمی ۹۴۹ هزار تومان قیمت هرگرم طلای ۱۸ عیار ۴۱۹ هزار و ۳۰۰ تومان قیمت هر گرم طلای ۲۴ عیار ۵۵۹ هزار تومان قیمت هر مثقال طلا یک میلیون و ۸۱۶ هزار تومان قیمت هر اونس طلای جهانی ۱۵۳۷٫۶ دلارقیمت انواع ارزقیمت دلار در صرافی‌های بانکی امروز ۱۱ هزار و ۶۵۰ تومان، قیمت یورو ۱۳ هزار و ۱۰۰ تومان و قیمت درهم امارات در بازار آزاد ۳ هزار و ۱۸۳ تومان و قیمت پوند ۱۴ هزار و ۳۵۶ تومان تعیین شده است. به گزارش تسنیم، قیمت خرید و فروش انواع ارز امروز نسبت به روز‌های قبل تغییر جزئی داشته است. قیمت دلار، قیمت یورو و قیمت پوند نسبت به روز کاری قبل کاهش یافته است. نوع ارز قیمت قیمت دلار صرافی بانکی ۱۱ هزار و ۶۵۰ تومان قیمت دلار در بازار آزاد ۱۱ هزار و ۶۳۰ تومان قیمت یورو ۱۳ هزار و ۱۰۰ تومان قیمت درهم امارات ۳ هزار و ۱۸۳ تومان قیمت پوند ۱۴ هزار و ۳۵۶ تومان قیمت ارز مسافرتی ۱۳ هزار و ۲۵۲ تومان قیمت خرید دلار در بانک‌ها ۱۱ هزار و ۵۵۰ تومان قیمت خرید یورو در بانک‌ها ۱۳ هزار تومان قیمت خرید پوند در بانک‌ها ۱۳ هزار و ۹۰۰ تومانقیمت ارز مسافرتی امروز ۹۸/۰۶/۰۲| ارز مسافری۱۳ هزار و ۲۵۲ تومان شد
تسنیمتسنیم5 ماه قبل
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، بعد از شتاب ریزش قیمت‌ها در بازار ارز و افزایش مراجعه مردم به مراکز خرید و فروش ارز برای فروش ارزهای خانگی، بانک مرکزی از بانک‌ها خواست نسبت به خرید ارزهای مردمی فعال شوند. برهمین‌اساس شعب ارزی بانک‌ها هر روز بعد از دریافت نرخ از بانک مرکزی، نسبت به خرید ارز از مردم اقدام می‌کنند. گفتنی است، امروز بانک‌های عامل قیمت دلار را ۱۱ هزار و ۵۵۰ تومان، قیمت یورو را ۱۳ هزار تومان و یک ریال و قیمت پوند انگلیس را ۱۳ هزار و ۹۰۰ تومان برای خرید از مردم اعلام کرده‌اند. قیمت دلار، قیمت یورو و قیمت پوند نسبت به روز کاری قبل کاهش یافته است. ** توجه داشته باشید که قیمت‌های درج‌شده در این خبر برای دلار، یورو و پوند، قیمت خرید بانک از مردم است نه فروش!
ساعت ۲۴ساعت ۲۴5 ماه قبل
ساعت۲۴-در بازار امروز قیمت طلا و سکه کاهشی بود و بازار ارز ثبات را پشت سر گذاشت. قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در بازار امروز (دوشنبه) چهار میلیون و ۱۵۰ هزار تومان است که نسبت به دیروز ۱۵ هزار تومان کاهش قیمت دارد. سکه تمام طرح قدیم نیز با کاهش ۲۰ هزار تومانی، چهار میلیون و ۷۰ هزار تومان قیمت دارد. همچنین سکه یک گرمی ۵۰ هزار تومان ارزان شده و ۹۲۰ هزار تومان قیمت دارد. در طلافروشی‌ها نیز هر گرم طلای ۱۸ عیار ۴۱۴ هزار تومان فروخته می‌شود که ۴۰۰۰ تومان کاهش قیمت را تجربه می‌کند.
تسنیمتسنیم5 ماه قبل
برهمین‌اساس شعب ارزی بانک‌ها هر روز بعد از دریافت نرخ از بانک مرکزی، نسبت به خرید ارز از مردم اقدام می‌کنند. دستور بانک مرکزی به بانک‌ها بعد از آن صادر شد که صرافی‌ها از خرید ارزهای مردمی خودداری و میدان را به دلال‌ها واگذار کرده بودند. گفتنی است، امروز بانک‌های عامل قیمت دلار را ۱۱ هزار و ۴۱۱ تومان و ۳ ریال، قیمت یورو را ۱۲ هزار و ۶۵۷ تومان و یک ریال و قیمت پوند انگلیس را ۱۳ هزار و ۸۷۵ تومان و ۳ ریال برای خرید از مردم اعلام کرده‌اند. قیمت دلار، قیمت یورو و قیمت پوند نسبت به روز قبل ثابت مانده است. ** توجه داشته باشید که قیمت‌های درج‌شده در این خبر برای دلار، یورو و پوند، قیمت خرید بانک از مردم است نه فروش!
ساعت ۲۴ساعت ۲۴5 ماه قبل
ساعت۲۴-در بازار امروز قیمت طلا و سکه کاهشی بود اما در بازار ارز نرخ یورو ثابت ماند و نرخ دلار نیز اندکی افزایش یافت. قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در بازار امروز (یکشنبه) به چهار میلیون و ۱۷۵ هزار تومان است که نسبت به دیروز ۲۰ هزار تومان کاهش قیمت دارد. سکه تمام طرح قدیم نیز با کاهش ۲۰ هزار تومانی، چهار میلیون و ۹۰ هزار تومان قیمت دارد. اما سکه یک گرمی ۴۰ هزار تومان گران شده و ۹۷۰ هزار تومان قیمت دارد. همچنین در صرافی‌های مجاز بانک مرکزی، قیمت دلار را نسبت به روز گذشته ۵۰ تومان افزایش دادند؛ به طوری که قیمت خرید دلار در این صرافی‌ها ۱۱ هزار و ۶۵۰ تومان و قیمت فروش آن ۱۱ هزار و ۷۵۰ تومان است.

به انتهای لیست رسیدید