شفر

شفر

خبر ورزشیخبر ورزشی3 ماه قبل
تجربه و خونسردى و بازى خوش‌استیل و برخوردار از تکنیک پژمان منتظرى را، در جاى حقیقى اش- قلب دفاع و مرکز دفاع- به خدمت تیم درآورد! هم استقلال صاحب دفاع چپ واقعى‌ترى شد و هم نورافکن، بازیکن بهترى! تغییرات استقلال که تحت تأثیر باخت به تراکتور مقاومت‌ناپذیر می‌نمود، در خط هافبک هم چشمگیر بود! منشا نشان داد که فقط پیراهنش آبى شده! آقاى شفر هرچه دوست دارد بگوید! بازى روزبه چشمى، بازى پاتوسى، بازى صیادمنش و بازى گادوین منشا از استقلال که به این تغییرات بایسته و ضرورى دست زده بود، تیم دیگرى ساخت! آقاى کى‌روش‌- نه ببخشید، آقاى شفر- از این پس باید هر دو نیمه، از استقلال بازى سطح بالا و صاحب کار بگیرد!
خبر ورزشیخبر ورزشی3 ماه قبل
تجربه و خونسردى و بازى خوش‌استیل و برخوردار از تکنیک پژمان منتظرى را، در جاى حقیقى اش- قلب دفاع و مرکز دفاع- به خدمت تیم درآورد! هم استقلال صاحب دفاع چپ واقعى‌ترى شد و هم نورافکن، بازیکن بهترى! تغییرات استقلال که تحت تأثیر باخت به تراکتور مقاومت‌ناپذیر می‌نمود، در خط هافبک هم چشمگیر بود! منشا نشان داد که فقط پیراهنش آبى شده! آقاى شفر هرچه دوست دارد بگوید! بازى روزبه چشمى، بازى پاتوسى، بازى صیادمنش و بازى گادوین منشا از استقلال که به این تغییرات بایسته و ضرورى دست زده بود، تیم دیگرى ساخت! آقاى کى‌روش‌- نه ببخشید، آقاى شفر- از این پس باید هر دو نیمه، از استقلال بازى سطح بالا و صاحب کار بگیرد!
خبر ورزشیخبر ورزشی1 ماه قبل
هنوز پای وینفرد شفر به تهران باز نشده بود که مصاحبه‌ای از مربی آلمانی پیرامون بازگرداندن بهنام برزای، مهاجم مغضوب سرمربی ناکام، تعجب همگان را برانگیخت. بهنام برزای مهاجم جوان آبی‌ها که با شرایط متفاوتی روبه‌رو شده بود با این مصاحبه شفر بیشتر از قبل در صدر اخبار قرار گرفت گرچه اضافه شدن برزای به استقلالی‌ها هم نتوانست انتظارات را برآورده کند تا سرمربی آلمانی را مجاب کند برزای تابستان گذشته از تیم کنار گذاشته شود. با گذشت چند ماه از این تصمیم شفر، چرخ روزگار در اردوی استقلال چرخید تا مهاجم مغضوب و اخراجی، نسخه مردی را بپیچد که در تیم بهای چندانی به این بازیکن نداده بود. برزای این بار با پیراهن پدیده در مشهد زننده تک گل سه امتیازی میزبان لقب گرفت تا با درخشش او در مصاف با تیم سابق، زمینه صدور حکم برکناری شفر فراهم شود. سرمربی برکنار شده استقلال اصلا تصور نمی‌کرد روزی از راه برسد که یکی از شاگردان سابقش حکم به اخراج او از تیم بدهد، اما این اتفاق در مشهد افتاد تا نام بهنام برزای هیچ وقت از ذهن شفر خارج نشود.
خبر ورزشیخبر ورزشی4 ماه قبل
استقلال با اینکه در نوک خط حمله اللهیار صیادمنش، روح‌الله باقری و مرتضی تبریزی را در اختیار داشت در تعطیلات زمستانی دو مهاجم جدید به ترکیب اضافه کرد؛ منشا و گونسالوس. از سویی استقلال می‌تواند از این مهره‌ها در خط هافبک استفاده کند و این استقلال را تهاجمی‌تر می‌کند. از خوشبختی استقلال محسن کریمی و داریوش شجاعیان هم به شرایط ایده‌آل گذشته برگشته‌اند و شفر در خط هافبک هم می‌تواند تیمش را تهاجمی ارنج کند. استقلال با این ترکیب باز هم می‌تواند ارائه‌گر بازی تهاجمی باشد و خوب نتیجه بگیرد. به این خاطر که تراکتورسازی هم در بازی با استقلال در پی ارائه بازی تهاجمی و کسب سه امتیاز خواهد بود.
عصر ایرانعصر ایران1 ماه قبل
سرمربی تعلیق شده استقلال تهران اعلام کرد در ایران حضور دارد. به گزارش ایلنا، ساعاتی قبل با انتشار تصویری از وینفرد شفر در فضای مجازی مطرح شده بود که او ظهر امروز تهران را ترک کرده است. شفر که حضور فعالی در فضای مجازی به خصوص در اینستاگرام دارد در صفحه شخص خود شایعات را تکذیب کرد و اعلام کرد که در ایران حضور دارد. شفر پس از شکست آبی پوشان تهرانی در هفته بیست و هفتم لیگ برتر با اعلام امیرحسین فتحی، مدیرعامل باشگاه استقلال قراردادش تا پایان فصل تعلیق شد.
خبر ورزشیخبر ورزشی1 ماه قبل
دنیای اقتصاددنیای اقتصاد3 ماه قبل
شفر؛ علائم روشن سقوطبخش دیگری از مشکلات این روزهای استقلال به بحث کاهش مقبولیت وینفرد شفر مربوط می‌شود. فتحی گفته است: «زمین، اردو و بازیکنان شفر را تامین کردم، دیگر گل که نمی‌توانم بزنم. بزنگاه مهمدر چنین اوضاع و احوالی، استقلال باید بازی آغازین هفته نوزدهم را از ساعت ۱۸:۳۰ امروز در ورزشگاه آزادی برابر پارس‌جنوبی‌جم برگزار کند. شفر در این بازی علی کریمی را که یکی از مهره‌های کلیدی‌اش محسوب می‌شود به خاطر مصدومیت از ناحیه مچ دست در اختیار نخواهد داشت. آیا مهدی تارتار برای شفر همان نقشی را بازی می‌کند که پارسال رضا مهاجری برای منصوریان ایفا کرد؟ یادتان باشد شفر همین چند روز پیش گفته بود اوایل فصل در باشگاه تصمیم گرفته بودند او را کنار بگذارند.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 ماه قبل
توفیقی: قرارداد شفر به صورت اتوماتیک تمدید می‌شدتوفیقی در اظهارت جنجالی در خصوص قرارداد شفر اظهار داشت: اولین قراردادی که با شفر بستیم مبلغ ۳۰۰ هزار دلار خالص بود بود. ماحصل قضیه این شد وقتی شفر نتیجه گرفت، جو وحشتناک رسانه‌ای ایجاد شد که ما قرارداد شفر را تمدید کنیم. ما رفتیم با اسپانسر جلسه گذاشتیم و ماحصل آن شد ۸۰۰ هزار دلار از قرارداد شفر را باشگاه استقلال بدهد و ۲۰۰ هزار دلار مابقی را هم اسپانسر از طریق قراردادهای جدیدی که با شفر می‌بندد بدهد. آقایان بگویند این ۲۰۰ هزار دلار کجا رفته؟ رقم قرارداد شفر اصلا درست نیستخطیر بیان داشت: یک میلیون دلار خیلی بیشتر از حد شفر است. قرارداد عجیب برای آنالیزوری که مدرک نداردوی تاکید کرد: آنالیزور شفر ۱۲۰ هزار دلار قرارداد داشته.
برترین‌هابرترین‌ها2 ماه قبل
خبرگزاری فارس: وینفرد شفر این روزها آرامش بعد از طوفان را در استقلال تجربه می‌کند. مرد آلمانی هرگر فکر نمی‌کرد بعد از نتایج درخشان تیمش در نیم فصل دوم با یک شکست در دربی اینقدر خود و تیمش تحت فشار قرار بگیرد اما شیر پیر آلمانی با برد قابل قبول در قطر مقابل الهلال این بار در اصفهان یک پیروزی خوب را کسب کرد تا او دوباره به مرد محبوب طرفداران آبی تبدیل شود. شفر حالا به نوعی روی ابرها است، درست مثل ثانیه‌هایی که توسط بازیکنانش به آسمان پرتاب می‌شد:
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز2 ماه قبل
به گزارش مشرق، تیم فوتبال استقلال در شرایطی نتیجه دربی هشتاد و نهم را واگذار کرد که وینفرد شفر همچنان در حسرت پیروزی در این بازی حساس بماند. نکته قابل تامل در خصوص سرمربی آلمانی استقلال این است که وی در طول بازی روز گذشته مدام بر سر بازیکنان فریاد می‌کشید و این در حالیست که برانکو بر خلاف شفر روز آرامی داشت و همین مسئله موجب شد بازیکنانش نیز با تمرکز بیشتر بازی کنند. دربی به خودی خود دارای حساسیت است و هیجانات کاذبی که شفر از کنار زمین به بازیکنانش انتقال می‌دهد نه تنها فایده‌ای ندارد بلکه باعث می‌شود آنها نتوانند با آرامش به بازی بپردازند. شرایط به گونه‌ای شده بود که هر کدام از بازیکنان استقلال با کوچک‌ترین اشتباهی که انجام می‌دادند نگاهشان به نیمکت ذخیره بود تا واکنش شفر را ببینند. بیشتر بخوانید: رمز پیروزی پرسپولیس مقابل استقلالشاید اگر شفر این رویه اشتباه خود را کنار بگذارد استقلال در نتیجه گیری عملکرد بهتری داشته باشد چرا که مشخص است این فریادها هیچ کمکی به عملکرد تیم استقلال نمی‌کند.
ورزش۳ورزش۳1 ماه قبل
فتحی در مورد اینکه گفته می‌شود رفتار باشگاه استقلال سبب تشدید احتمال شکایت شفر می‌شود، توضیح داد: اول اینکه از آقای شفر تشکر می‌کنم، چون مربی بزرگی بود. به آقای شفر اعلام کرده بودیم که به تمرین نیایند و پیام ما را هم خوانده بودند. به نظرم کار شفر خوب نبود و حرفه‌ای نبود. مدیرعامل استقلال در مورد مدت قرارداد شفر و شرایط همکاری دستیارانش بیان کرد: خود شفر فقط یک سال قرارداد دارد و آقای کولی. وی در مورد قرارداد دستیاران شفر بیان کرد: دستیاران آقای شفر تا پایان فصل معلق هستند و در مورد آنها تصمیم گیری می‌شود.
افکارنیوزافکارنیوز2 ماه قبل
* در حالی که قرار بود ۳۰ دقیقه از ابتدای تمرین به روی خبرنگاران باز باشد اما با گذشت دقایقی شفر به یکباره خواستار خروج خبرنگاران، عکاسان و گزارشگران از محل تمرین شد. * الهیار صیادمنش و کادرپزشکی استقلال یک ساعت جلوتر در محل تمرین حضور داشتند و منتظر حضور بازیکنان بودند. * یک رأس گوسفند در محل تمرین استقلال قربانی شد. * وینفرد شفر جلسه‌ای را به صورت سرپایی با اصغر حاجیلو سرپرست تیم و کادرپزشکی استقلال از جمله دکتر امین نوروزی برگزار کرد. اگرچه بازیکنان از نداشتن زمین تمرین ناراحت بودند اما در طول تمرین با شوخی می‌کردند.
خبرآنلاینخبرآنلاین3 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ وینفرد شفر در تابستان گذشته نتوانست بعضی از بازیکنانش را همراه با باشگاه نگه دارد. بازیکنانی چون نورافکن و مجید حسینی از چنگ استقلال در رفتند و از سویی تیام هم به عجمان رفت تا این تجربه برای شفر بد باشد. حالا هم چشم او ترسیده و از فتحی خواسته تا بیشتر مراقب بازیکنان باشد. ظاهرا این روزها هم بعضی دلال‌ها به ویژه از خارج از ایران با بعضی بازیکنان استقلال تماس گرفته و آنها را وسوسه کرده‌اند. شفر هم متوجه این موضوع شده است.
برترین‌هابرترین‌ها1 ماه قبل
پیشکسوت تیم فوتبال استقلال تهران گفت: شفر دیگر توان مربیگری ندارد و نمی‌تواند نظم لازم را حاکم کند. ایرنا: پیشکسوت تیم فوتبال استقلال تهران گفت: شفر دیگر توان مربیگری ندارد و نمی‌تواند نظم لازم را حاکم کند. همدانی در خصوص احتمال برکناری شفر گفت: سال گذشته حامی شفر بودم اما او دیگر نظم و توان مربیگری را ندارد. همه این‌ها را وقتی دیدم فهمیدم که دیگر شفر توان مربیگری را ندارد. وی در مورد فعالیت فرهاد مجیدی به عنوان جایگزین شفر گفت: به نظر من اگر شفر قرار است آخر فصل برود الان برود بهتر است.
مهرمهر1 ماه قبل
وی همچنین به انتقاد مدیران فعلی باشگاه درباره مبلغ بالای قرارداد شفر واکنش نشان داد و گفت: وزارت ورزش دستور داد که قرارداد شفر تمدید شود. * یکی از انتقاداتی که مدیران فعلی باشگاه استقلال دارند، مفاد قرارداد شفر و مبلغ بالای آن است. چرا زمانی که شما در باشگاه بودید فکری به حال این موضوع نکرده بودید؟ - قرارداد شفر بدون نظر وزارت ورزش بسته و تمدید نشد. * یعنی هیأت مدیره حتی در حد یک بررسی ساده هم به قرارداد شفر ورود نکرد؟ - بنده روحم هم از تمدید قرارداد شفر خبر نداشت. افتخاری بعد از گرفتن دستور وزارتخانه اقدام به تمدید قرارداد شفر کرد.
برترین‌هابرترین‌ها1 ماه قبل
موسوی در واکنش به اخراج شفر از سرمربیگری تیم استقلال گفت: شفر خیلی خوب توانست در آشفته‌ترین زمان ممکن استقلال را به روز‌های خوبش برگرداند. با این وضعیت اقتصادی اخراج شفر و جذب یک مربی جدید تنها باعث می‌شود تا استقلال دوباره به همان شرایط سالیان گذشته خود برگردد. معتقدم مسئولان به جای اخراج شفر باید بازیکنان با کیفیتی در نقل و انتقالات تابستانی خریداری کنند و مشکل از شفر نبود بلکه استقلال یک مهاجم شش دانگ ندارد تا برای این تیم گلزنی کند. موسوی خاطرنشان کرد: اخراج شفر یک گام رو به عقب بود. رفتن شفر باعث می‌شود تا خیلی بازیکنان هم ساز جدایی کوک کنند.
ایسناایسنا1 ماه قبل
پسر وینفرد شفر با مدیرعامل استقلال دیدار کرد. به گزارش ایسنا، ساشا شفر، آنالیزور تیم فوتبال استقلال و پسر وینفرد شفر، سرمربی تعلیق شده این تیم امشب (سه‌شنبه) در محل اردوی آبی‌پوشان حضور پیدا کرد و با امیرحسین فتحی، مدیرعامل استقلال گفت‌وگو کرد. این دیدار در حالی رخ داد که ساشا شفر دیروز به همراه وینفرد شفر در محل تمرین استقلال حضور پیدا کردند اما از ورود آن‌ها جلوگیری شد. از اردوی استقلال خبر می‌رسد که باشگاه قصد دارد ساشا شفر را برای آنالیز دیدار نساجی و صنعت نفت به قائم‌شهر بفرستد که همین موضوع دلیل حضور شفر در هتل استقلال است. او تصمیم دارد در اعتراض به این کار با فرهاد مجیدی صحبت کند.
ایران ورزشیایران ورزشی1 ماه قبل
مدیرعامل استقلال صراحتا به نقش آفرینی شفر در ماجرای ترانسفر اللهیار صیادمنش اشاره می‌کند. نکته‌ای مهم که مشخص نیست چرا اکنون از سوی مدیرعامل استقلال مطرح می‌شود؟! این افشاء‌گری سندی است بر معامله شفر بر سر بازیکنان استقلال. اعتراض به قرارداد شفر؛ این هم دیراست آقای مدیرعاملفتحی دربخش دیگری از حرف هایش از شیوه قراردادی که با شفر منعقد شده نیز انتقاد کرده. فتحی در اظهارات خود درباره قراردادی که با شفر منعقد شده این جملات را به زبان آورده است: «متاسفانه با شفر قرارداد غیر حرفه‌ای امضا شده است.
طرفداریطرفداری1 ماه قبل
طرفداری- امیرحسین فتحی در گفت و گوی تلفنی با برنامه شب‌های فوتبالی درباره برکناری شفر از استقلال گفت: فوتبال ورزش بی رحمی است. به این نتیجه با هیات مدیره و مشاوران رسیدیم که بنا به دلایلی که داریم، وجود شفر به مصلحت استقلال نیست. آقای شفر به من گفتند ۵۰ سال مربی بودند و ایشان بارها تودیع و معارفه شدند. رفتار آقای شفر بعد از اعلام قطع همکاری نادرست بود. او در پاسخ به این سوال که چه زمانی با شفر جلسه خواهید داشت، بیان کرد: روز گذشته با ساشا شفر در هتل تیم صحبت کردم.
خبرآنلاینخبرآنلاین2 هفته قبل
یک منبع خبری در باشگاه بن‌یاس درباره این توافق اطلاعاتی داده که در نوع خود جالب است. شفر- بن‌یاس؛ ۷۰۰هزار دلارتواق مالی وینفرد شفر و باشگاه بن‌یاس ۷۰۰هزار دلار است. شفر: هر ۴ بازیکن خارجی را رد کنیدوینفرد شفر در ماجرای جذب بازیکنان خارجی استقلال کم جنجال‌ساز نبود. این باشگاه در حال حاضر ۴ بازیکن خارجی دارد که شفر به مسئولان گفته باید هر ۴ بازیکن را رد کنند، اوست که باید بازیکن خارجی بگیرد! شفر به مسئولان باشگاه بن‌یاس هم گفته باید اردوی آماده‌سازی خود را در شهر نورنبرگ و در همان مرکز تمرینی برگزار کنند.
خبرآنلاینخبرآنلاین3 هفته قبل
مثلا وقتی وینفرد شفر تصمیم گرفت وارد اردوی استقلال شود، مانع حضور او شدند. به نظر می‌رسد باشگاه استقلال می‌خواهد در مقابل وینفرد شفر یک سیاست «استمرارطلبانه» داشته باشد. ابتدا اخباری منتشر شد که مدعی بود مدرک پسر وینفرد شفر جعلی است! استقلالی‌ها منتظر هستند تا وینفرد شفر از حضور در ایران خسته شود و برای یک توافق مظلومانه مقابل باشگاه تسلیم شود. حتی چند کانال تلگرامی استقلالی مدعی شدند وینفرد شفر ایران را ترک کرده است!
وانانیوزوانانیوز1 ماه قبل
اینکه گفته می‌شود در رابطه با قرارداد دو ساله شفر با استقلال وزیر دستور داده حرف درستی نیست و کاملا برعکس است. اتفاقا وزیر ورزش گفت قرارداد یکساله ببندید و آقای افتخاری اصرار داشت قرار داد دو ساله امضا شود. من آپشن‌های قرارداد شفر را نمی‌دانم، ولی آیا به نظر شما قرارداد شفر زیاد است. حتی در مورد قرارداد شفر هم چنین نظری داشت. قرارداد شفر که روز فینال جام حذفی بسته شده به پول ما می‌شد ۳٫۵ میلیارد تومان، همان موقع قرارداد یکی دو بازیکن استقلال از جمله همین مرتضی تبریزی بین ۲ تا ۲٫۵ میلیارد بود پس طبیعی است که قرارداد شفر منطقی بود.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 ماه قبل
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، ساشا شفر، آنالیزور تیم فوتبال استقلال و پسر وینفرد شفر، سرمربی تعلیق شده این تیم امشب (سه‌شنبه) در محل اردوی آبی‌پوشان حضور پیدا کرد و با امیرحسین فتحی، مدیرعامل استقلال گفت‌وگو کرد. این دیدار در حالی رخ داد که ساشا شفر دیروز به همراه وینفرد شفر در محل تمرین استقلال حضور پیدا کردند اما از ورود آن‌ها جلوگیری شد. از اردوی استقلال خبر می‌رسد که باشگاه قصد دارد ساشا شفر را برای آنالیز دیدار نساجی و صنعت نفت به قائم‌شهر بفرستد که همین موضوع دلیل حضور شفر در هتل استقلال است. او تصمیم دارد در اعتراض به این کار با فرهاد مجیدی صحبت کند.
نودنود1 ماه قبل
مدیران باشگاه استقلال سرانجام با انتشار بیانیه‌ای تصمیم خود را اعلام کردند؛ جایگزین کردن فرهاد مجیدی به جای وینفرد شفر. به گزارش سایت نود، ساعاتی پس از شکست استقلال در خانه پدیده، شایعه اخراج وینفرد شفر منتشر شد. اخراج شفر به معنی این است که آبی‌ها باید مبلغ قرارداد فصل آینده سرمربی استقلال را به صورت کامل پرداخت کنند. در بیانیه باشگاه استقلال آمده است: «فعالیت آقایان وینفرد شفر و ساشا شفر در تیم استقلال معلق گردید. باید دید شفر راضی می‌شود با کم کردن مبلغ قرارداد فصل آینده‌اش با استقلال فسخ کند و یا مدیران استقلال مجبور به پرداخت کامل قرارداد فصل بعد می‌شوند.
نودنود1 ماه قبل
به نظر می‌رسد مدیران استقلال تصمیم گرفته‌اند به همکاری خود با وینفرد شفر ادامه ندهند. به گزارش وب سایت نود، ساعاتی پس از باخت استقلال به پدیده، شایعه اخراج وینفرد شفر منتشر شد. ظاهرا مدیران استقلال تصمیم گرفته‌اند وینفرد شفر را برکنار کنند و فرهاد مجیدی سرمربی استقلال تا پایان فصل باشد. در این میان یک مانع بزرگ وجود دارد؛ قرارداد سنگین وینفرد شفر با استقلال. بعید است که شفر راضی شود با بخشش مطالباتش از استقلال برود و مدیران استقلال برای تغییر سرمربی تنها یک راه دارند؛ اخراج وینفرد شفر و پرداخت کامل رقم قرارداد دو ساله او.
ایران ورزشیایران ورزشی2 هفته قبل
درباره تکذیب ساشا شفر می‌توان دو تحلیل داشت. چهره واقعی ساشا شفر زمانی برای هواداران استقلال آشکار شد که او بعد از تعلیق فعالیت‌های پدرش به محل تمرین باشگاه استقلال مراجعه کرد تا از لحظه‌ای با ورود پدر خود به محل تمرین استقلال ممانعت می‌شود فیلم بگیرد. به هر حال این ماجرا با تکذیب حضور شفر در تیم بن یاس امارات با اظهارات اخیر ساشا شفر وارد فاز تازه‌ای خواهد شد. این فکر که وینفرد شفر چه خوابی برای آن‌ها دیده و قصد دارد در نشست‌های آتی که پیرامون تعیین مفاد مالی قراردادش به جهت جدایی خواهد بود، چه پیشنهادی به باشگاه استقلال می‌دهد. هر احتمالی به دنبال اظهارات اخیر ساشا شفر باید به ذهن مدیران باشگاه استقلال برسد و در مقابل اظهارات اخیر ساشا شفر نباید ساده لوح و بی توجه باشند.
خبر فوریخبر فوری1 ماه قبل
جلسه مهدی رحمتی و ساشا شفر در هتل، گمانه‌زنی‌هایی مختلفی در خصوص برکناری شفر به وجود آورد. سه عضوهیات مدیره در تماس با مدیرعامل باشگاه استقلال موضع خود در خصوص برکناری شفر را اعلام کردند، البته یکی دیگر از اعضای هیات مدیره مخالف برکناری شفر است و به فتحی اعلام کرده که وی را تا پایان فصل در سمت خود نگه دارد. استدلال وی این است که در شرایط اقتصادی کنونی، در صورت برکناری و شکایت شفر اوضاع وخیم‌تر خواهد شد. هرچند به نظر می‌رسد که باشگاه استقلال در صورت برکناری شفر سراغ گزینه‌های داخلی نخواهد رفت. در این بین صبح امروز در لابی هتل محل اقامت تیم استقلال در مشهد مهدی رحمتی جلسه‌ای را با ساشا شفر برگزار می‌کند که باعث حرف و حدیث‌های زیادی شده است.
برترین‌هابرترین‌ها1 ماه قبل
وینفرد شفر سرمربی سابق استقلال این روز‌ها به طور کامل سکوت کرده. خبر ورزشی: وینفرد شفر منتظر است تعلیقش تمام شود و بعد از آن به صورت رسمی علیه استقلال اقدام کند. این را یکی از افرادی می‌گوید که هم به باشگاه استقلال نزدیک است و هم به وینفرد شفر. شفر به وکیلش گفته نامه شکایت را تنظیم کند تا همه چیز برای شکایت آماده باشد. ولی این فرد آگاه فاش کرد استقلال نه یک ماه که سه ماه به وینفرد شفر بدهکار است.
ساعت ۲۴ساعت ۲۴1 ماه قبل
این دیدار در حالی رخ داد که ساشا شفر دیروز به همراه وینفرد شفر در محل تمرین استقلال حضور پیدا کردند اما از ورود آن‌ها جلوگیری شد. از اردوی استقلال خبر می‌رسد که باشگاه قصد دارد ساشا شفر را برای آنالیز دیدار نساجی و صنعت نفت به قائم‌شهر بفرستد که همین موضوع دلیل حضور شفر در هتل استقلال است. او تصمیم دارد در اعتراض به این کار با فرهاد مجیدی صحبت کند. ایسناساشا شفر، آنالیزور تیم فوتبال استقلال و پسر وینفرد شفر، سرمربی تعلیق شده این تیم امشب (سه‌شنبه) در محل اردوی آبی‌پوشان حضور پیدا کرد و با امیرحسین فتحی، مدیرعامل استقلال گفت‌وگو کرد.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز2 ماه قبل
مسابقه با الهلال عربستان هم خیلی دشوار است. روی کاغذ خیلی‌ها شانس الهلال عربستان را برای پیروزی بیشتر می‌دانند بخصوص اینکه استقلال از نظر روحی و روانی وضعیت مناسبی ندارد. این پیشکسوت استقلال در مورد شایعه اولتیماتوم مدیران باشگاه به شفر گفت: در این مقطع اولتیماتوم به شفر درست و حرفه‌ای نیست زیرا شفر مربی بزرگی است و در حال حاضر بزرگ‌تر از شفر در ایران نداریم. اگر شفر در چند بازی اخیر خوب نتیجه نگرفته دلایلی زیادی دارد که یکی از آنها می‌تواند هجمه تماشاگران و هواداران به شفر و رحمتی باشد. به هر حال استقلال می‌تواند دوباره به جمع مدعیان در لیگ برتر برگردد.

به انتهای لیست رسیدید