شفر

خبر ورزشیخبر ورزشی1 ماه قبل
تجربه و خونسردى و بازى خوش‌استیل و برخوردار از تکنیک پژمان منتظرى را، در جاى حقیقى اش- قلب دفاع و مرکز دفاع- به خدمت تیم درآورد! هم استقلال صاحب دفاع چپ واقعى‌ترى شد و هم نورافکن، بازیکن بهترى! تغییرات استقلال که تحت تأثیر باخت به تراکتور مقاومت‌ناپذیر می‌نمود، در خط هافبک هم چشمگیر بود! منشا نشان داد که فقط پیراهنش آبى شده! آقاى شفر هرچه دوست دارد بگوید! بازى روزبه چشمى، بازى پاتوسى، بازى صیادمنش و بازى گادوین منشا از استقلال که به این تغییرات بایسته و ضرورى دست زده بود، تیم دیگرى ساخت! آقاى کى‌روش‌- نه ببخشید، آقاى شفر- از این پس باید هر دو نیمه، از استقلال بازى سطح بالا و صاحب کار بگیرد!
خبر ورزشیخبر ورزشی1 ماه قبل
تجربه و خونسردى و بازى خوش‌استیل و برخوردار از تکنیک پژمان منتظرى را، در جاى حقیقى اش- قلب دفاع و مرکز دفاع- به خدمت تیم درآورد! هم استقلال صاحب دفاع چپ واقعى‌ترى شد و هم نورافکن، بازیکن بهترى! تغییرات استقلال که تحت تأثیر باخت به تراکتور مقاومت‌ناپذیر می‌نمود، در خط هافبک هم چشمگیر بود! منشا نشان داد که فقط پیراهنش آبى شده! آقاى شفر هرچه دوست دارد بگوید! بازى روزبه چشمى، بازى پاتوسى، بازى صیادمنش و بازى گادوین منشا از استقلال که به این تغییرات بایسته و ضرورى دست زده بود، تیم دیگرى ساخت! آقاى کى‌روش‌- نه ببخشید، آقاى شفر- از این پس باید هر دو نیمه، از استقلال بازى سطح بالا و صاحب کار بگیرد!
خبر ورزشیخبر ورزشی2 ماه قبل
استقلال با اینکه در نوک خط حمله اللهیار صیادمنش، روح‌الله باقری و مرتضی تبریزی را در اختیار داشت در تعطیلات زمستانی دو مهاجم جدید به ترکیب اضافه کرد؛ منشا و گونسالوس. از سویی استقلال می‌تواند از این مهره‌ها در خط هافبک استفاده کند و این استقلال را تهاجمی‌تر می‌کند. از خوشبختی استقلال محسن کریمی و داریوش شجاعیان هم به شرایط ایده‌آل گذشته برگشته‌اند و شفر در خط هافبک هم می‌تواند تیمش را تهاجمی ارنج کند. استقلال با این ترکیب باز هم می‌تواند ارائه‌گر بازی تهاجمی باشد و خوب نتیجه بگیرد. به این خاطر که تراکتورسازی هم در بازی با استقلال در پی ارائه بازی تهاجمی و کسب سه امتیاز خواهد بود.
دنیای اقتصاددنیای اقتصاد1 ماه قبل
شفر؛ علائم روشن سقوطبخش دیگری از مشکلات این روزهای استقلال به بحث کاهش مقبولیت وینفرد شفر مربوط می‌شود. فتحی گفته است: «زمین، اردو و بازیکنان شفر را تامین کردم، دیگر گل که نمی‌توانم بزنم. بزنگاه مهمدر چنین اوضاع و احوالی، استقلال باید بازی آغازین هفته نوزدهم را از ساعت ۱۸:۳۰ امروز در ورزشگاه آزادی برابر پارس‌جنوبی‌جم برگزار کند. شفر در این بازی علی کریمی را که یکی از مهره‌های کلیدی‌اش محسوب می‌شود به خاطر مصدومیت از ناحیه مچ دست در اختیار نخواهد داشت. آیا مهدی تارتار برای شفر همان نقشی را بازی می‌کند که پارسال رضا مهاجری برای منصوریان ایفا کرد؟ یادتان باشد شفر همین چند روز پیش گفته بود اوایل فصل در باشگاه تصمیم گرفته بودند او را کنار بگذارند.
افکارنیوزافکارنیوز3 هفته قبل
* در حالی که قرار بود ۳۰ دقیقه از ابتدای تمرین به روی خبرنگاران باز باشد اما با گذشت دقایقی شفر به یکباره خواستار خروج خبرنگاران، عکاسان و گزارشگران از محل تمرین شد. * الهیار صیادمنش و کادرپزشکی استقلال یک ساعت جلوتر در محل تمرین حضور داشتند و منتظر حضور بازیکنان بودند. * یک رأس گوسفند در محل تمرین استقلال قربانی شد. * وینفرد شفر جلسه‌ای را به صورت سرپایی با اصغر حاجیلو سرپرست تیم و کادرپزشکی استقلال از جمله دکتر امین نوروزی برگزار کرد. اگرچه بازیکنان از نداشتن زمین تمرین ناراحت بودند اما در طول تمرین با شوخی می‌کردند.
خبرآنلاینخبرآنلاین1 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ وینفرد شفر در تابستان گذشته نتوانست بعضی از بازیکنانش را همراه با باشگاه نگه دارد. بازیکنانی چون نورافکن و مجید حسینی از چنگ استقلال در رفتند و از سویی تیام هم به عجمان رفت تا این تجربه برای شفر بد باشد. حالا هم چشم او ترسیده و از فتحی خواسته تا بیشتر مراقب بازیکنان باشد. ظاهرا این روزها هم بعضی دلال‌ها به ویژه از خارج از ایران با بعضی بازیکنان استقلال تماس گرفته و آنها را وسوسه کرده‌اند. شفر هم متوجه این موضوع شده است.
برترین‌هابرترین‌ها1 هفته قبل
خبرگزاری فارس: وینفرد شفر این روزها آرامش بعد از طوفان را در استقلال تجربه می‌کند. مرد آلمانی هرگر فکر نمی‌کرد بعد از نتایج درخشان تیمش در نیم فصل دوم با یک شکست در دربی اینقدر خود و تیمش تحت فشار قرار بگیرد اما شیر پیر آلمانی با برد قابل قبول در قطر مقابل الهلال این بار در اصفهان یک پیروزی خوب را کسب کرد تا او دوباره به مرد محبوب طرفداران آبی تبدیل شود. شفر حالا به نوعی روی ابرها است، درست مثل ثانیه‌هایی که توسط بازیکنانش به آسمان پرتاب می‌شد:
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز2 هفته قبل
به گزارش مشرق، تیم فوتبال استقلال در شرایطی نتیجه دربی هشتاد و نهم را واگذار کرد که وینفرد شفر همچنان در حسرت پیروزی در این بازی حساس بماند. نکته قابل تامل در خصوص سرمربی آلمانی استقلال این است که وی در طول بازی روز گذشته مدام بر سر بازیکنان فریاد می‌کشید و این در حالیست که برانکو بر خلاف شفر روز آرامی داشت و همین مسئله موجب شد بازیکنانش نیز با تمرکز بیشتر بازی کنند. دربی به خودی خود دارای حساسیت است و هیجانات کاذبی که شفر از کنار زمین به بازیکنانش انتقال می‌دهد نه تنها فایده‌ای ندارد بلکه باعث می‌شود آنها نتوانند با آرامش به بازی بپردازند. شرایط به گونه‌ای شده بود که هر کدام از بازیکنان استقلال با کوچک‌ترین اشتباهی که انجام می‌دادند نگاهشان به نیمکت ذخیره بود تا واکنش شفر را ببینند. بیشتر بخوانید: رمز پیروزی پرسپولیس مقابل استقلالشاید اگر شفر این رویه اشتباه خود را کنار بگذارد استقلال در نتیجه گیری عملکرد بهتری داشته باشد چرا که مشخص است این فریادها هیچ کمکی به عملکرد تیم استقلال نمی‌کند.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 هفته قبل
مسابقه با الهلال عربستان هم خیلی دشوار است. روی کاغذ خیلی‌ها شانس الهلال عربستان را برای پیروزی بیشتر می‌دانند بخصوص اینکه استقلال از نظر روحی و روانی وضعیت مناسبی ندارد. این پیشکسوت استقلال در مورد شایعه اولتیماتوم مدیران باشگاه به شفر گفت: در این مقطع اولتیماتوم به شفر درست و حرفه‌ای نیست زیرا شفر مربی بزرگی است و در حال حاضر بزرگ‌تر از شفر در ایران نداریم. اگر شفر در چند بازی اخیر خوب نتیجه نگرفته دلایلی زیادی دارد که یکی از آنها می‌تواند هجمه تماشاگران و هواداران به شفر و رحمتی باشد. به هر حال استقلال می‌تواند دوباره به جمع مدعیان در لیگ برتر برگردد.
تسنیمتسنیم3 روز قبل
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم, وینفرد شفر در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل ماشین‌سازی در هفته بیست‌وششم لیگ برتر, اظهار داشت: پیش از شروع نشست، باید چند نکته را بگویم. بارها گفته‌ام که به خبرنگاران اعتماد دارم. شما کار مهمی در فوتبال ایران دارید، اما اگر بیرون از کنفرانس صدای من را ضبط کنید، به خانه‌ام برمی‌گردم. لطفا اصول کاری‌تان را حفظ کنید. وی در ادامه افزود: درباره کسانی که نسبت به بازی‌های قبلی‌مان انتقاد کردند، باید بگویم که راه خودمان را طی می‌کنیم.
خبرآنلاینخبرآنلاین1 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، وینفرد شفر به دلیل سفر دیرهنگام کاروان استقلال به اصفهان، در نشست خبری پیش از بازی تیمش مقابل سپاهان حضور نیافت. سپاهان فردا از ساعت ۱۵:۴۵ در ورزشگاه نقش جهان میزبان استقلال است.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 هفته قبل
به گزارش مشرق، وینفرد شفر از زمان حضورش در ایران، ۴ بار به مصاف تیم‌های امیر قلعه‎نویی رفته که ماحصل آن برای پیرمرد آلمانی، ۳ شکست و یک پیروزی بوده است. قلعه‌نویی به همراه ذوب‌آهن در نخستین تقابل خود با شفر، در دور برگشت لیگ هفدهم توانست این سرمربی آلمانی را دو بر یک از پیش‌رو بردارد. ذوب‌آهن قلعه‌نویی در دور رفت لیگ قهرمان آسیا توانست در دقایق پایانی استقلال را شکست دهد. در سومین تقابل، شفر بالاخره توانست مچ قلعه‎نویی را بخواباند و شاگردان او را در دور برگشت مرحله یک هشتم نهایی با شکست سه بر یک در تهران بدرقه کند. حالا باید دید که در پنچمین تقابل قلعه‎نویی و شفر، زور کدام به دیگری می‌چربد، آن هم در شرایطی که شکست در این دیدار، دست تیم بازنده را از قهرمانی کوتاه می‌کند.
برترین‌هابرترین‌ها1 هفته قبل
برترین‌هابرترین‌ها4 هفته قبل
خبرآنلاین: صفحه ای‌اف‌سی تصویری جالب از سرمربی تیم استقلال منتشر کرده است. وینفرد شفر سرمربی تیم استقلال که همیشه با شور و حرارت خاصی از کنار زمین تیمش را هدایت می‌کند حالا به سوژه‌ای اف سی برای نشان دادن شور و حرارت حاکم بر لیگ قهرمانان آسیا تبدیل شده. شفر در بازی با العین چندین و چند بار بر سر داوران فریاد کشید و حالا تصویر یکی از فریادهای او توسط صفحه‌ای اف سی منتشر شده است.
دنیای اقتصاددنیای اقتصاد1 ماه قبل
شفر گفته: «کی‌روش ۸ سال در اینجا بود و حضور یک مربی در این مدت در یک کشور نشان می‌دهد که او مربی قوی است. در سال ۲۰۱۴ که شما با آرژانتین بازی می‌کردید من در جامائیکا حضور داشتم. معتقدم در آن دیدار خاص فقط مسی بود که ایران را شکست داد و ایران فقط به‌خاطر یک ضربه مسی بازی را از دست داد وگرنه شانس رفتن به مرحله بعد مسابقات را داشت. کی‌روش کارهای خوبی انجام داده و قبل از اینکه از ایران برود اطلاعاتی به من داد و گفت مواظب باش! حالا هم من بیشتر از قبل مواظب هستم.» او حاضر نیست توضیح بدهد کی‌روش در مورد چه چیزی به او هشدار داده است.
برترین‌هابرترین‌ها1 ماه قبل
درست است، در آلمان می‌شود یک لطیفه ساخت و مثلا یک صحبت شوخی و خاصی انجام داد. می‌توانید یک دروغ ۱۳ به ایرانیان بگویید؟ فکر می‌کند … پرسپولیس قهرمان می‌شود (با خنده) البته این یک شوخی با خود آقای برانکو است. مربی تیم ملی باید تمامی اطلاعات را داشته باشد و همه چیز را بداند. او دو بار تیم ملی ایران را به جام‌جهانی هدایت کرد. مربی تیم ملی ایران باید در تهران زندگی کند و دورنمای کاری خوبی داشته باشد.
برترین‌هابرترین‌ها1 ماه قبل
خبرورزشی: از وینفرد شفر خواستند سه بازیکن برتر سال ۹۷ را انتخاب کند که انتخاب اول او پژمان منتظری بود. انتخاب دوم شفر، اما سیدمهدی رحمتی بود. گلری که معمولا شفر او را به حسینی ترجیح می‌دهد و حالا در انتخابات بهترین‌های سال هم رحمتی را انتخاب کرده است. اما انتخاب سوم شفر هم فرشید اسماعیلی است. او حتی وریا را هم انتخاب نکرد.
عصر ایرانعصر ایران1 هفته قبل
سرمربی استقلال در نشست خبری پیش از بازی با سپاهان حاضر نشد. به گزارش ایسنا، وینفرد شفر به دلیل سفر دیرهنگام کاروان استقلال به اصفهان، در نشست خبری پیش از بازی تیمش مقابل سپاهان حضور نیافت. سپاهان فردا از ساعت ۱۵:۴۵ در ورزشگاه نقش جهان میزبان استقلال است.
فارسفارس1 هفته قبل
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، وینفرد شفر این روزها آرامش بعد از طوفان را در استقلال تجربه می‌کند. مرد آلمانی هرگر فکر نمی‌کرد بعد از نتایج درخشان تیمش در نیم فصل دوم با یک شکست در دربی اینقدر خود و تیمش تحت فشار قرار بگیرد اما شیر پیر آلمانی با برد قابل قبول در قطر مقابل الهلال این بار در اصفهان یک پیروزی خوب را کسب کرد تا او دوباره به مرد محبوب طرفداران آبی تبدیل شود. شفر حالا به نوعی روی ابرها است، درست مثل ثانیه‌هایی که توسط بازیکنانش به آسمان پرتاب می‌شد: انتهای پیام/
خبر فوریخبر فوری1 هفته قبل
مروی: سال ۵۳ یک حالت عاطفی بین من و آقای رئیسی به وجود آمد/ آقای رئیسی اگر اراده می‌کرد، از راه قانونی می‌توانست خانه آنچنانی داشته باشد اما …
ایسناایسنا1 ماه قبل
سرمربی استقلال به کشورش بازگشت. به گزارش ایسنا، وینفرد شفر، سرمربی استقلال صبح امروز (دوشنبه) تهران را به مقصد آلمان ترک کرد. هم‌چنین شفر دوم فروردین به تهران باز می‌گردد. هم‌چنین با تصمیم کادر فنی تیم فوتبال استقلال، آبی‌پوشان از روز سوم فروردین‌ماه تمرینات خود را دوباره از سر خواهند گرفت تا برای مسابقات پیش‌رو آماده شوند. آبی‌پوشان روز یک‌شنبه یک جلسه تمرینی برگزار کردند و با تصمیم کادر فنی در مدت تعطیلی مسابقات، به تمرینات اختصاصی که از سوی بدنساز تیم برای آن‌ها در نظر گرفته شده، خواهند پرداخت.
افتصادنیوزافتصادنیوز1 ماه قبل
۲۰۰۹پس از باخت برابر الاتحاد عربستان، استقلال برابر الجزیره امارات به یک تساوی خانگی رسید تا شروع ضعیفی در این رقابتها داشته باشد. تیم امیر قلعه نویی در سومین بازی خود هم برابر ام صلال مغلوب شد تا کار این تیم برای صعود بسیار دشوار شود. در بازی پنجم استقلال که در خانه الشباب عربستان برگزار شد، نتیجه بازی تا دقایق پایانی با تساوی یک بر یک دنبال می‌شد. پیروزی تیم قلعه نویی در بازی آخر برابر الریان هیچ سودی برای صعود این تیم از مرحله گروهی نداشت. استقلال باید در انتظار ادامه رقابت‌های این گروه باشد تا مشخص شود که آیا شفر می‌تواند طلسم استقلال را شکسته و پس از ناکامی در کسب پیروزی در دو بازی اول، می‌تواند از مرحله گروهی صعود کند یا خیر.
برترین‌هابرترین‌ها2 ماه قبل
اما تازه‌واردهای تیم برانکو در این دو بازی عملکرد چندان درخشانی نداشتند تا حدی که خیلی‌ها می‌گویند همان تیم قبلی و بدون بازیکن به خاطر هماهنگی بیشتر عملکرد بهتری داشت. بازیکنی که بسیاری از تیم‌ها را خواهان خود می‌دید، از همان روزهای اول چشم برانکو را گرفت. دیگر ویژگی نادری این است که می‌تواند در چند پست برای پرسپولیس بازی کند. بودیمیر در سه بازی (دو بازی لیگ و یک بازی حذفی) به میدان رفته و موفق به گلزنی نشده است. اسماعیل گونسالوسدر همان بازی اول گل زد؛ گلی زیبا با استارتی طولانی تا هواداران استقلال را امیدوار کند.
خبر ورزشیخبر ورزشی2 ماه قبل
از میانه‌های راه امسال شفر با خطیر به مشکل خورد. این دو دوست نداشتند با هم رودررو شوند و شفر هم ترجیح می‌داد وقتی به باشگاه می‌رود، خطیر نباشد. ظاهرا اختلاف خطیر و شفر بر سر یک خارجی بوده است. خطیر که مسئول نقل و انتقالات هم هست، در نیم‌فصل تصمیم گرفت با بعضی بازیکنان مذاکره کند و این مسئله به کام شفر خوش نیامد. او گلایه کرد که چرا با بازیکنی که مد نظر او نیست مذاکره کرده‌اند؟ البته او و خطیر سر ساناک دستیار قبلی شفر هم به مشکل خوردند.
ورزش ۱۱ورزش ۱۱2 روز قبل
اختصاصی | وینفرید شفر سرمربی استقلال در مدت حضورش در جمع آبی‌ها، همواره در اوج گیری برابر یک مرد دچار مشکل شده است. ورزش ۱۱ - وینفرید شفر که سخت امیدوار است امروز با پیروزی برابر ماشین‌سازی تبریز بتواند خود را به صدر جدول لیگ برتر نزدیک‌تر کند و در آن سو پرسپولیس با توقف برابر ذوب‌آهن، روز خوشش را تکمیل‌تر نماید، دچار نگرانی بزرگی شده است! نگرانی به نام رضا مهاجری که راه مقابله با وی را به خوبی بلد است! وینفرید شفر و رضا مهاجریشفر در برابر رضا مهاجری ۲ تساوی را کسب کرده و خیلی خاطرات خوشی را از تقابل با این مربی باهوش ندارد، چرا که در ۲ تقابل گذشته‌اش با مهاجری، متحمل ۲ تساوی شده و کار بسیار سختی را در برابر تیم‌های مهاجری داشته است.
خبر فوریخبر فوری6 روز قبل
مدافع استقلال در بازی شب گذشته برابر سپاهان در هفته بیست و پنجم لیگ برتر در دو پست دفاعی برای استقلال بازی کرد که در هر دو پست هم نمایش موفقی داشت. محمد دانشگر در بازی شب گذشته برابر سپاهان بازی را در پست دفاع وسط شروع کرد، او در بیشتر دقایق بازی مامور مهار توپ‌های بلند که روی سر کی روش استنلی فرود می‌آمد بود که اتفاقا نمایش موفقی هم داشت و به جز یک صحنه این بازیکن هرگز موقعیت سرزنی پیدا نکرد. اما بعد از اینکه امیرقلعه نویی در نیمه دوم تصمیم گرفت علی قربانی را وارد زمین کند تا تیمش بتواند از ضربات بلند استفاده کند، شفر ترجیح داد سهرابیان را جانشین خسرو حیدری کوتاه قامت کند تا میانگین قدی تیمش در خط دفاع راست را بالا بیاورد. بعد از این دقیقه دانشگر به پست دفاع راست اضافه شد تا استقلال ۴ دفاع وسط بلند قد داشته باشد، موضوعی که باعث شد بازیکنان قد بلند سپاهان از بازی خارج شود. محمد دانشگر مدت‌ها است که بازیکن اصلی استقلال تبدیل شده است و شفر روی درخشش او در کنار پژمان منتظری در خط دفاع حساب ویژه‌ای باز کرده است.
ایمناایمنا1 هفته قبل
بعد از بازی در قطر، در روزهای اخیر همه سخت کار کردند، استحقاق این پیروزی را داشتیم. وی با بیان اینکه سپاهان تیم قدرتمندی بود، ادامه داد: هرگز تسلیم نمی‌شویم همانطور که رحمتی با وجود مصدومیت امروز به اصفهان آمد. شفر افزود: بازیکن به حمایت مربی نیاز دارد، روحیه و کار تیمی برای کسب پیروزی بسیار مؤثر است و امروز همه برای یک نفر و یک نفر برای برد تلاش کردند. سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران تصریح کرد: ما به مسیر مستقیم خود ادامه می‌دهیم. دو بازی سخت را در خاه پیروز شدیم، فقط باید بگویم که من به بازی بعدی تیمم فکر می‌کنم.
خبر ورزشیخبر ورزشی1 هفته قبل
به گزارش خبرورزشی، وینفرد شفر به دلیل سفر دیرهنگام کاروان استقلال به اصفهان، در نشست خبری پیش از بازی تیمش مقابل سپاهان حضور نیافت. سپاهان فردا از ساعت ۱۵:۴۵ در ورزشگاه نقش جهان میزبان استقلال است.
ایسناایسنا1 هفته قبل
سرمربی استقلال در نشست خبری پیش از بازی با سپاهان حاضر نشد. به گزارش ایسنا، وینفرد شفر به دلیل سفر دیرهنگام کاروان استقلال به اصفهان، در نشست خبری پیش از بازی تیمش مقابل سپاهان حضور نیافت. سپاهان فردا از ساعت ۱۵:۴۵ در ورزشگاه نقش جهان میزبان استقلال است. انتهای پیام
خبرآنلاینخبرآنلاین3 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ کمتر از سه روز تا آغاز دربی مهم تهران باقی مانده است. سرمربی آلمانی استقلال در این میان اما به فکر آرامش اتمسفر باشگاه است. او به بازیکنانش گفته درباره دربی مصاحبه نکنند و در فضای مجازی هم کری نخوانند. او از شاگردانش خواسته تا تمرکز خود را برای این دیدار بالا برده و به دور از حاشیه و کری به فکر بالا بردن آمادگی خود باشند. استقلال و پرسپولیس شنبه دهم فروردین در ساعت ۱۶ به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

به انتهای لیست رسیدید