شهاب زاهدی

شهاب زاهدی

برترین‌هابرترین‌ها2 روز قبل
بچه کولومبوسداوا چاکونته فوتبالیستی متولد ۹ آوریل ۱۹۹۶ در شهر کولومبوس کشور کامرون است که امسال ۲۳ ساله شده است. ۶ بازی ملی دارداین سیه‌چرده بلند قامت در تیم ملی کامرون هم شش بازی انجام داده است. او از سال ۲۰۱۸ که به اردوی تیم ملی کامرون دعوت شده تاکنون ۶ بار با پیراهن تیم ملی کشورش بازی کرده است. یک ماه پیش بازی کردداوا آخرین بار در تاریخ ۲۳ آذر ماه امسال در ترکیب تیم ماریوپول به میدان رفت. دیدار برابر المپیک دونتسک که در پایان با برد ۲- یک تیم چاکونته تمام شد.
ایلناایلنا5 روز قبل
مهاجم ایرانی تیم المپیک دونتسک اوکراین با عملکرد خوبش در تیم منتخب نیم فصل اول لیگ برتر این کشور قرار گرفت. به گزارش ایلنا، شهاب زاهدی مهاجم ایرانی تیم المپیک دونتسک اوکراین که سابقه عضویت در تیم فوتبال پرسپولیس را هم دارد توانست با عملکرد خوبش در تیم منتخب نیم فصل اول لیگ برتر این کشور قرار بگیرد. پیش از این زاهدی توانسته بود در نیم فصل اول لیگ فوتبال اوکراین با حضور در ۱۳ بازی ۳ گل برای تیمش و در هفته هجدهم لیگ فوتبال اوکراین نیز سومین گل فصل خودش را برای تیمش به ثمر برساند و به عنوان برترین بازیکن ماه لیگ فوتبال این کشور پیش از آغاز سال جدید میلادی انتخاب شود. به علاوه این مهاجم ایرانی توانسته با عملکرد خوبش در ماه‌های گذشته ۲ بار بعنوان برترین بازیکن هفته در لیگ اوکراین انتخاب شود.
ورزش۳ورزش۳6 روز قبل
مهاجم ایرانی تیم المپیک دونتسک اوکراین با عملکرد خوبش در تیم منتخب نیم فصل اول لیگ برتر این کشور قرار گرفت. به گزارش «ورزش سه»، شهاب زاهدی، مهاجم ایرانی تیم المپیک دونتسک اوکراین با عملکرد خوبش در تیم منتخب نیم فصل اول لیگ برتر این کشور قرار گرفت. زاهدی که هم اکنون برای تعطیلات در ایران به سر می‌برد بیش از شروع رقابت‌های نیم فصل با توجه به گلزنی‌های خودش طی هفته آخر چندین بار دیگر نیز موفق شده بود در تیم منتخب هفته و ماه قرار گیرد. زاهدی بعد از تغییر سرمربی المپیک به عنوان یکی از بازیکنان اصلی این تیم فرصت بازی پیدا کرد و با زدن ۳ گل در هفته‌های پایانی توانست نمایش خوبی در این تیم اوکراینی داشته باشد.
وانانیوزوانانیوز1 هفته قبل
تعداد لژیونرهای فوتبال ایران در کشورهای خارجی در سال‌های اخیر افزایش قابل توجهی داشته و بازیکنان ایرانی توانسته‌اند در لیگ‌های مختلف خارجی خود را نشان دهند. به گزارش وانانیوز، تعداد لژیونرهای فوتبال ایران در کشورهای خارجی در سال‌های اخیر افزایش قابل توجهی داشته و بازیکنان ایرانی توانسته‌اند در لیگ‌های مختلف خارجی خود را نشان دهند. البته عملکرد همه نمایندگان ایران در لیگ‌های خارجی موفقیت‌آمیز نبوده و برخی از آنها اصلا وضعیت خوبی در تیم‌هایشان ندارند. پرتغالی‌های پرفراز و نشیبلیگ پرتغال سه بازیکن ایرانی دارد که این نفرات امسال روزهای پرفراز و نشیبی را تجربه کرده‌اند. جایگاه ثابت قطری‌هاامسال در لیگ قطر سه بازیکن ایرانی حاضر هستند که همگی در تیم‌هایشان جایگاه ثابتی دارند.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز2 هفته قبل
در سال ۲۰۱۹ نیز بازیکنان ما در کشورهایی چون انگلیس، هلند، بلژیک، اوکراین، لهستان، هلند، ترکیه، پرتغال، قطر، کرواسی، فرانسه، ویتنام، آذربایجان، روسیه و … فعالیت داشتند. شنیده‌ها حکایت از آن دارد که سال ۲۰۱۹، آخرین سال حضور سردار در فوتبال روسیه است و طی ۲ پنجره نقل و انتقالاتی بعدی باید شاهد ترانسفر شدنش به لیگ‌های درجه یک اروپایی باشیم. با این حال مهدی جولای سال ۲۰۱۹ با عقد قراردادی ۲ ساله به تیم پرتغالی ریو آوه پیوست. ۵ - مهرداد محمدییکی از جدیدترین لژیونرهای ایران در سال ۲۰۱۹ توانسته نگاه‌های زیادی را به سمت خود جلب کند. علی قلی‌زاده و کاوه رضایی در اواخر سال ۲۰۱۹ به ستاره‌های شارلروا تبدیل شدند اما با در نظر گرفتن سطح لیگ‌ها و همچنین امتداد درخشش در طول سال، آنها جزو پنج نفر نهایی قرار نگرفتند.
ایرناایرنا2 هفته قبل
در سال ۲۰۱۹ نیز بازیکنان ما در کشورهایی چون انگلیس، هلند، بلژیک، اوکراین، لهستان، هلند، ترکیه، پرتغال، قطر، کرواسی، فرانسه، ویتنام، آذربایجان، روسیه و … فعالیت داشتند. شنیده‌ها حکایت از آن دارد که سال ۲۰۱۹، آخرین سال حضور سردار در فوتبال روسیه است و طی ۲ پنجره نقل و انتقالاتی بعدی باید شاهد ترانسفر شدنش به لیگ‌های درجه یک اروپایی باشیم. با این حال مهدی جولای سال ۲۰۱۹ با عقد قراردادی ۲ ساله به تیم پرتغالی ریو آوه پیوست. ۵ - مهرداد محمدییکی از جدیدترین لژیونرهای ایران در سال ۲۰۱۹ توانسته نگاه‌های زیادی را به سمت خود جلب کند. علی قلی‌زاده و کاوه رضایی در اواخر سال ۲۰۱۹ به ستاره‌های شارلروا تبدیل شدند اما با در نظر گرفتن سطح لیگ‌ها و همچنین امتداد درخشش در طول سال، آنها جزو پنج نفر نهایی قرار نگرفتند.

درخشش کاوه و سردار در نیم فصل اول/ عزت‌الهی و صیادمنش پایین‌تر از حد انتظار

19+
ایلناایلنا2 هفته قبل
ایران ورزشیایران ورزشی2 هفته قبل
دقیقا از چه سالی در پرسپولیس بازی می‌کردی؟ من از سال ۹۲ تا ۸۵ در خدمت تیم پرسپولیس بودم. ‌ در زمان برانکو هم در پرسپولیس بازی کردی؟ بله، بعد از محرومیت یک‌سال‌ونیمه در زمان برانکو در پرسپولیس حضور داشتم. سابقه دعوت به تیم ملی را داری؟ در تیم ملی جوانان در زمان مربیگری علی ‌دوستی‌مهر در سال ۹۱-۹۰ دعوت شدم اما به‌دلیل محرومیت قسمت نشد که به تیم امیدهای تیم ملی راه پیدا کنم. تفاوت بزرگ فوتبال اوکراین و فوتبال ایران؟ به لحاظ پایه‌ای فوتبال‌شان خیلی قوی‌تر و متفاوت‌تر است. چند سال ‌داری و امیدواری که به تیم ملی دعوت شوی؟ خیلی امیدوارم با پیشرفتی که در فوتبالم داشتم به تیم ملی دعوت شوم.
ورزش۳ورزش۳1 ماه قبل
تیم المپیک هم شرایط ایده‌آلی دارد. پرسپولیس مثل خانه‌ام است و از آنها به یک اشاره تا برگردمتمامی بازی‌های پرسپولیس را نگاه می‌کنم. معتقدم که در این فصل کمی با بدشانسی مواجه شده ولی شرایط تیم خوب است و شکی ندارم که بهتر از این هم خواهد شد. پرسپولیس مثل همیشه تیم بسیار بزرگی بود و این بزرگی خیلی کمکم کرد و به جرات می‌توانم بگویم که هرچه دارم از پرسپولیس است و هیچ شکی در این موضوع ندارم. آنقدر به تیم پرسپولیس علاقه دارم که اگر پیشنهادی از این تیم به من داده شود بدون شک حاضر به ترک اروپا خواهم بود و با کمال میل به پرسپولیس برمی‌گردم و کافی است فقط یک اشاره کنند!
صدا و سیماصدا و سیما1 ماه قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صداوسیما به گزارش گلز، در اولین دیدار هفته دیشب تیم المپیک دونیتسک در خانه شاختار دونیتسک (داربی شهر دونیتسک) با ۳ گل شکست خورد. شهاب زاهدی مهاجم ایرانی تا دقیقه ۸۱ در ترکیب تیم المپیک به میدان آمد. زاهدی این فصل ۲ گل برای تیم المپیک به ثمر رسانده است. در جدول لیگ برتر اوکراین تیم شاختار دونیتسک با ۴۷ امتیاز در صدر تثبیت شد و تیم‌های دینامو کیف با ۳۳، زوریا لوگانسک با ۳۱ و دنسا چرنیگیف با ۳۰ امتیاز دوم تا چهارم هستند. تیم المپیک دونیتسک با ۱۸ امتیاز در رده هفتم ماند.

ورزشکاران ایران در شبکه‌های اجتماعی؛ ۱۳ آذر

6+
طرفداریطرفداری1 ماه قبل
ایلناایلنا1 ماه قبل
بعد از درخشش طی دو هفته اخیر در لیگ اوکراین، زاهدی امیدوار است روزهای سختی که پشت سر گذاشته به نتیجه برسد. تیم المپیک هم شرایط ایده‌آلی دارد. معتقدم که پرسپولیس در این فصل کمی با بدشانسی مواجه شده ولی شرایط تیم خوب است و شکی ندارم که بهتر از این هم خواهد شد. انقدر به تیم پرسپولیس علاقه دارم که اگر پیشنهادی از این تیم به من داده شود بدون شک حاضر به ترک اروپا خواهم بود و با کمال میل به پرسپولیس برمی‌گردم. قطعا تمامی تلاشم را می‌کنم تا علاوه بر درخشش در لیگ اوکراین و المپیک دونتسک بتوانم به تیم‌ملی هم دعوت شوم.

ویدیو؛ گل شهاب زاهدی مقابل دیناموکیف (المپیک دونتسک ۱-۳ دیناموکیف)

طرفداریطرفداری1 ماه قبل
طرفداری- در شب شکست المپیک دونتسک مقابل دیناموکیف با نتیجه ۳-۱، شهاب زاهدی لژیونر ایرانی تیم المپیک دونتسک به این شکل تک گل تیمش مقابل دیناموکیف را به ثمر رساند.

گلزنی مهاجم سابق پرسپولیس در اوکراین / گل زاهدی به کار المپیک نیامد + فیلم گل

رکنارکنا1 ماه قبل
به گزارش گروه ورزشی رکنا، در چارچوب هفته شانزدهم رقابت‌های لیگ برتر اوکراین شب گذشته المپیک دونتسک در خانه میزبان دیناموکیف بود که در پایان این مسابقه با نتیجه ۳ بر یک شکست خورد. در این بازی که المپیک ۹۰ دقیقه شهاب زاهدی را در اختیار داشت با یک اخراجی مقابل تیمی شکست خورد که توانست باخت چند روز قبل خود مقابل مالمو در لیگ اروپا را جبران کند. تک گل المپیک در این بازی را شهاب زاهدی به ثمر رساند که برای دومین هفته متوالی توانست برای این تیم گلزنی کند. گل هفته گذشته زاهدی یک گل سه امتیازی برای المپیک بود و این گل او نتوانست مانع از شکست تیمش شود. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
ورزش۳ورزش۳1 ماه قبل
مهاجم ایرانی المپیک دونتسک شب گذشته توانست در دومین هفته پیاپی موفق به گلزنی شود. به گزارش «ورزش سه»، در چارچوب هفته شانزدهم رقابت‌های لیگ برتر اوکراین شب گذشته المپیک دونتسک در خانه میزبان دیناموکیف بود که در پایان این مسابقه با نتیجه ۳ بر یک شکست خورد. در این بازی که المپیک ۹۰ دقیقه شهاب زاهدی را در اختیار داشت با یک اخراجی مقابل تیمی شکست خورد که توانست باخت چند روز قبل خود مقابل مالمو در لیگ اروپا را جبران کند. تک گل المپیک در این بازی را شهاب زاهدی به ثمر رساند که برای دومین هفته متوالی توانست برای این تیم گلزنی کند. گل هفته گذشته زاهدی یک گل سه امتیازی برای المپیک بود و این گل او نتوانست مانع از شکست تیمش شود.
ایلناایلنا1 ماه قبل
تیم المپیک دونتسک در حضور زاهدی مهاجم ایرانی تیمش مقابل دیناموکیف شکست خورد. به گزارش ایلنا، در چارچوب هفته شانزدهم لیگ فوتبال اوکراین تیم دیناموکیف از ساعت ۱۹:۰۰ میزبان تیم المپیک دونستک بود این دیدار در نهایت با ۳ بر ۱ به پایان رسید. شهاب زاهدی مهاجم ایرانی تیم المپیک دونستک در این دیدار ۹۴ دقیقه برای تیمش به میدان رفت. همچنین وی موفق شد تا در دقیقه ۳۸ گل برتری تیمش را به ثمر برساند. المپیک دونتسک با این شکست ۱۸ امتیازی شد و در رده هشتم جدول قرار گرفت.
خبر فوریخبر فوری1 ماه قبل
مهاجم سابق پرسپولیسی‌ها این روزها در اوکراین می‌درخشد. زاهدی با گل دیدنی خود موفق شد باعث پیروزی مهم تیمش و صعود در جدول رده بندی شود. تیم المپیک دونتسک با گل دیدنی مهاجم ایرانی خود توانست از سد حریف هفته پانزدهم لیگ اوکراین عبور کند. گل سه امتیازی شهاب زاهدی به تیم کارپتی و گرفتن سه امتیاز این بازی در نهایت قرار گرفتن این تیم در جایگاه ششم منجر شد. بازی تاثیرگذار شهاب زاهدی در این دیدار و به ثمر رساندن یک گل دیدنی باعث شد تا مهاجم ایرانی به عنوان بهترین بازیکن هفته لیگ برتر اوکراین انتخاب شود و این شانس را داشته باشد که با تیمش در صورت تداوم و حفظ این جایگاه در جدول به عنوان یکی از نمایندگان اوکراین در لیگ اروپا سال آینده حضور پیدا کند.
فارسفارس1 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری فارس، از هفته پانزدهم رقابت‌های فوتبال اوکراین، المپیک دونتسک میهمان کارپتی بود و به پیروزی دو بر یک رسید. در این بازی شهاب زاهدی در ترکیب اصلی دونتسک حضور داشت و ۹۰ دقیقه بازی کردوی گل دوم تیمش را در دقیقه ۴۵ به ثمر رساند تا زمینه ساز پیروزی المپیک دونتسک شود. یاران زاهدی با ۱۸ امتیاز به رده ششم قرار دارند. انتهای پیام/
ورزش۳ورزش۳1 ماه قبل
در چارچوب رقابت‌های هفته پانزدهم لیگ برتر اوکراین تیم المپیک دونتسک که شهاب زاهدی مهاجم ایرانی را در اختیار دارد با گل این بازیکن مقابل کارپتی با نتیجه دو بر یک به برتری رسید. این پایان کار در نیمه نخست نبود و المپیک دونتسک با گل زیبای شهاب زاهدی توانست در وقت‌های اضافی نیمه نخست (۲+۴۵) گل دوم و پیروزی بخش خودش را به ثمر برساند. در نیمه دوم همین نتیجه باقی ماند تا المپیک با گل سه امتیازی زاهدی دست پر از زمین میزبان به خانه بازگردد. با این پیروزی المپیک دونتسک ۲۱ امتیازی شد و در جایگاه ششم جدول لیگ برتر اوکراین قرار گرفت. طبق برنامه بازی‌ها هفته آینده یاران زاهدی مقابل دیناموکیف به میدان خواهند رفت.
ورزش۳ورزش۳1 ماه قبل
مهاجم سابق پرسپولیس سرنوشت خود را در فوتبال اروپا و به شکل ویژه دنبال می‌کند و امیدوار است روزی رویاهایش در فوتبال تکمیل شود. او ابتدا والیبالیست بود اما به فوتبال علاقه‌مند شد و حالا با استعدادی بالا در تیم‌های پایه پرسپولیس بازی می‌کند. بازیکنان مستعد فراوانی در فوتبال ایران هستند اما فضا و امکاناتی برای پیشرفتشان وجود ندارد. هیچ باشگاهی در فوتبال ایران امکاناتش شبیه شاختار یا دینامو نیست. اگر در پرسپولیس می‌ماندم فالوورهایم بیش از یک میلیون بودپرسپولیس نه تنها پرطرفدارترین تیم ایران بلکه پرطرفدارترین تیم آسیا است.
ورزش۳ورزش۳2 ماه قبل
به گزارش «ورزش سه»، یکی از لژیونرهای فوتبال ایران که این روزها در اوکراین فوتبالش را دنبال می‌کند شهاب زاهدی است. سطح فوتبال اوکراین را چطور ارزیابی می‌کنی؟ بی تعارف شرایط فوتبال اوکراین فراتر از آن تصوری است که ابتدا به این کشور آمدم. اثبات این صحبت من هم کیفیت نمایندگان اوکراین در چمپیونز لیگ و لیگ اروپاست که نشان دهنده سطح بالای فوتبال ایران است. اوکراینی‌ها فوتبال ایران را دنبال می‌کنند و اصلا شناختی از آن دارند؟ بله کاملا فوتبال ایران را به خاطر بازیکنان لژیونری که دارد، می‌شناسند. جالب است آنها شناخت کافی از دو علی بزرگ فوتبال ایران یعنی علی آقا دایی و علی آقا کریمی دارند و به قولی فوتبال ایران را به اسم این دو نفر می‌شناسند.
وانانیوزوانانیوز2 ماه قبل
به گزارش وانانیوز، تیم فوتبال المپیک دونتسک از سری مسابقات لیگ اوکراین به مصاف تیم الکساندرا رفت که این بازی در پایان با تساوی بدون گل به پایان رسید. شهاب زاهدی مهاجم ایرانی تیم المپیک دونتسک در این بازی ۸۵ دقیقه بازی کرد و در دقیقه سوم بازی زمینه اخراج دروازه‌بان تیم الکساندرا را فراهم کرد اما با وجود ۱۰ نفره شدن تیم حریف، یاران زاهدی نتوانستند در این بازی به برتری برسند. شهاب زاهدی در خصوص این بازی گفت: بازی ما خیلی خوب بود و در این بازی هجومی حاضر شدیم اما در حالی که بعد از ۴ هفته برد پیاپی به مصاف تیم الکساندرا آمدیم، ولی نتوانستیم به برتری برسیم. تیم الکساندرا از تیم‌های خیلی خوب اوکراین است که جزو ۵ تیم بالای جدول محسوب می‌شود و حتی در لیگ اروپا به میدان می‌رود. توپ حتی روی خط دروازه حریف هم رفت، اما گل نشد.
ورزش۳ورزش۳2 ماه قبل
مهاجم ایرانی تیم المپیک دونتسک با نمایشی درخشان در دیدار این هفته تیمش، به عنوان برترین بازیکن زمین نیز انتخاب شد. به گزارش «ورزش سه»، شهاب زاهدی، مهاجم ایرانی تیم المپیک دونتسک که بار دیگر توانسته با حضور در ترکیب این تیم در لیگ اوکراین نمایش درخشانی از خود به جا بگذارد، در دیدار این هفته برابر اولکساندریا نقش پررنگی در پیروزی تیمش و جدا شدن از قعر جدول ایفا کرد. زاهدی در دقیقه سوم این بازی و روی فرار خود، دروازه‌بان حریف را مجبور به خطا کرد تا داور حریف را ۱۰ نفره کند و در پایان دیدار نیز با کسب نمره ۷٫۹ به عنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب شد.
طرفداریطرفداری2 ماه قبل
طرفداری- در چارچوب رقابت‌های لیگ اوکراین و در هفته چهاردهم دو تیم المپیک دونستک و اولکساندریا به مصاف هم رفتند که این بازی با تساوی بدون گل به پایان رسید. در این بازی شهاب زاهدی ۸۵ دقیقه برای تیمش بازی کرد. المپیک دونستک با این تساوی ۱۵ امتیازی شد و در رده هفتم جدول ۱۲ تیمی اوکراین قرار گرفت.

پیروزی خانگی ترابوزان با گلزنی حسینی/شکست برایتون در غیاب جهانبخش

6+
ایلناایلنا2 ماه قبل
وانانیوزوانانیوز2 ماه قبل
خوشبختانه شرایط تیم ما خیلی خوب است و خود من هم بازی به بازی بیشتر به زمین می‌روم. برای اینکه در لیگ اوکراین جا بیفتم نیاز به زمان داشتم اما سطح فوتبال در این کشور واقعا خوب است. با آمدن ویلموتس به تیم ملی این امیدواری را داری که بتوانی روزی به اردوی تیم ملی دعوت شوی؟ قبل از هر چیز باید به دنبال عملکرد خوب باشم. دعوت به تیم ملی همیشه یک افتخار است اما مهم این است که بتوانم در تیم ملی عملکرد خوبی داشته باشم. همه تمرکزم روی تیم باشگاهی خودم است و هر زمان که به تیم ملی دعوت شوم با همه توان برای تیم ملی کشورم کار خواهم کرد.
طرفداریطرفداری2 ماه قبل
طرفداری- دو تیم المپیک دونتسک و کولاس کاوالیوکا در هفته سیزدهم لیگ اوکراین به مصاف هم رفتند که این بازی با نتیجه ۲ بر ۱ به سود المپیک دونتسک به پایان رسید. در این بازی شهاب زاهدی، لژیونر ایرانی المپیک دونتسک ۷۷ دقیقه برای تیمش بازی کرد اما موفق به گلزنی نشد. المپیک دونتسک با این پیروزی ۱۴ امتیازی شد و در رده هفتم جدول ۱۲ تیمی لیگ اوکراین قرار گرفت.

صعود استانبول اسپور با گل صیادمنش/تساوی ری‌آوه در شب گلزنی طارمی

4+
ایلناایلنا2 ماه قبل

به انتهای لیست رسیدید