شهرستان شادگان

شهرستان شادگان

تسنیمتسنیم8 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از اهواز، آئین تشییع پیکر پاک و مطهر شهید عبدالحسین مجدمی فرمانده بسیج دارخوین و از همرزمان سردار سپهبد شهید قاسم سلمانی با حضور گسترده مردم استان خوزستان در زادگاهش شهر شادگان برگزار شد. جمعی از مسئولان استانی از جمله سردار محمود معین پور جانشین سپاه حضرت ولیعصر (عج) استان خوزستان نیز در آئین تشییع پیکر پاک و مطهر شهید عبدالحسین مجدمی فرمانده بسیج دارخوین شرکت کردند. جمعی از مردم اهواز از جمله اعضای هیئت رهروان شهدای استان خوزستان نیز با سفر به شادگان در آئین تشییع پیکر پاک و مطهر شهید عبدالحسین مجدمی فرمانده بسیج دارخوین شرکت کردند. جمعی از خانواده معظم شهدا، ایثارگران، رزمندگان هشت سال دفاع مقدس، جانبازان و مردم شهیدپرور شادگان نیز در آئین تشییع پیکر پاک شهید عبدالحسین مجدمی فرمانده شهید بسیج دارخوین حضور داشتند. سردار شهید ناصر بهبهانی نیا، شهید عبدالامام خیاط، شهید عادل حمادی، شهید کاظم صالحی، شهیده هاشمیه صالحی، شهید عبدالزهرا بازوله، شهیده فضیله صالحی، شهیده رضیه علی‌پور، شهید حبیب بهبهانی، شهیده شرهان صالحی، شهیده لیلا حزبائی، سرباز شهید سلیم شاوردی، شهید محمدعلی کاظمی و شهید عبدالحسین مجدمی از جمله شهدای شهرستان شادگان هستند.
تسنیمتسنیم1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از اهواز، پیکر پاک و مطهر شهید عبدالحسین مجدمی فرمانده بسیج دارخوین و از همرزمان سردار سپهبد شهید قاسم سلمانی با حضور گسترده مردم استان خوزستان در زادگاهش شهر شادگان تشییع شد. پیش از این نیز پیکر پاک و مطهر شهید عبدالحسین مجدمی فرمانده بسیج دارخوین با حضور گسترده مردم استان خوزستان در شهر شهیدپرور دارخوین تشییع شد. جمعی از خانواده معظم شهدا، ایثارگران، رزمندگان هشت سال دفاع مقدس، جانبازان و مردم شهیدپرور شادگان نیز در آئین تشییع پیکر پاک شهید عبدالحسین مجدمی فرمانده شهید بسیج دارخوین حضور داشتند. شیوخ و سران عشایر عرب استان خوزستان در کنار اقشار مختلف مردم ولایتمدار نیز با حضور در آئین تشییع پیکر پاک شهید عبدالحسین مجدمی یاد این شهید را گرامی داشتند. نیروهای نظامی و انتظامی، فرماندهان سپاه پاسداران و جمعی از پرسنل ناجا نیز با حضور در آئین تشییع پیکر پاک شهید عبدالحسین مجدمی در شهر دارخوین به مقام شامخ این شهید ادای احترام کردند.
تسنیمتسنیم1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از اهواز، پیکر پاک و مطهر شهید عبدالحسین مجدمی فرمانده بسیج دارخوین با حضور گسترده مردم استان خوزستان در این شهر شهیدپرور تشییع شد. جمعی از خانواده معظم شهدا، ایثارگران، رزمندگان هشت سال دفاع مقدس، جانبازان و مردم شهیدپرور شادگان نیز در آئین تشییع پیکر پاک شهید عبدالحسین مجدمی فرمانده شهید بسیج دارخوین حضور داشتند. شیوخ و سران عشایر عرب استان خوزستان در کنار اقشار مختلف مردم ولایتمدار نیز با حضور در آئین تشییع پیکر پاک شهید عبدالحسین مجدمی یاد این شهید را گرامی داشتند. نیروهای نظامی و انتظامی، فرماندهان سپاه پاسداران و جمعی پرسنل ناجا نیز با حضور در آئین تشییع پیکر پاک شهید عبدالحسین مجدمی به مقام شامخ این شهید ادای احترام کردند. شهید عبدالامام خیاط، شهید عادل حمادی، شهید کاظم صالحی، شهیده هاشمیه صالحی، شهید عبدالزهرا بازوله، شهیده فضیله صالحی، شهیده رضیه علی‌پور، شهید حبیب بهبهانی، شهیده شرهان صالحی، شهیده لیلا حزبائی، سرباز شهید سلیم شاوردی، شهید محمدعلی کاظمی و شهید عبدالحسین مجدمی از جمله شهدای شهرستان شادگان هستند.
مهرمهر2 روز قبل
به گزارش خبرنگار مهر، سروان پاسدار عبدالحسین مجدمی مقدم که ساعت دو شب چهارشنبه در مقابل منزل خود با حمله افراد ناشناس به صورت مسلحانه به شهادت رسیده بود، امروز با حضور مردم شهرهای شادگان و دارخوین به صورت باشکوهی تشییع شد. تعدادی از فرماندهان نظامی استان خوزستان و شهرستان شادگان در کنار مردم در این مراسم حضور داشتند. روابط عمومی و تبلیغات سپاه حضرت ولی عصر (عج) خوزستان در مورد شهادت سروان پاسدار عبدالحسین مجدمی مقدم اطلاعیه‌ای صادر کرد. در این اطلاعیه آمده است: بدین وسیله به اطلاع امت شهید پرور خوزستان می‌رساند سروان پاسدار عبدالحسین مجدمی مقدم از پاسداران مجاهد و تلاشگر ناحیه مقاومت بسیج شادگان شب گذشته به فیض شهادت نائل گردید. در ادامه این اطلاعیه عنوان شده است: سپاه ولی عصر (عج) خوزستان ضمن تبریک و تسلیت شهادت این عزیز مجاهد به حضرت بقیه الله الاعظم ارواحناه فداء و نایب بر حقش امام خامنه‌ای و عموم مردم شهید پرور خوزستان به ویژه خانواده مکرم آن مرحوم از خداوند متعال علو درجات برای روح آن شهید بزرگوار و صبر جمیل برای بازماندگان مسئلت دارد.
ایمناایمنا3 روز قبل
به گزارش ایمنا، عبدالحسین مجدمی، فرمانده حوزه بسیج شهر دارخوین از توابع شهرستان شادگان استان خوزستان بامداد چهارشنبه توسط افراد ناشناس و نقاب‌دار مورد ضرب مستقیم گلوله اسلحه قرار گرفته است. منبع: صدا و سیما
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین3 روز قبل
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، عبدالحسین مجدمی فرمانده حوزه بسیج شهر دارخوین از توابع شهرستان شادگان استان خوزستان بامداد چهارشنبه توسط افراد ناشناس و نقاب‌دار مورد ضرب مستقیم گلوله اسلحه قرار گرفته است. تحقیقات درباره جان باختن فرمانده بسیج دارخوین آغاز شدفرماندار شادگان جزئیات بیشتری از جان باختن فرمانده حوزه بسیج شهر دارخوین شادگان را اعلام کرد و گفت: تحقیقات در این زمینه آغاز شده است. سعید حاجیان ضمن تأیید جان باختن عبدالحسین مجدمی فرمانده حوزه بسیج بخش دارخوین شادگان حوالی ساعت دو بامداد امروز اظهار کرد: این فرمانده که به منزل بازگشته بود، مقابل در خانه‌اش توسط افراد ناشناس که برای وی، کمین کرده بودند به ضرب گلوله‌های سلاح کلاشینکوف جان باخت. وی افزود: در همان ساعات اولیه تحقیقات برای دستگیری افراد مسلح آغاز شده و به زودی در این باره اطلاع رسانی خواهد شد. همچنین فردا مراسم تشییع شهید مجدمی برگزار می‌شود اما مکان مراسم تشییع پس از برگزاری جلسه شورای تأمین اعلام خواهد شد.
همشهریهمشهری3 روز قبل
به گزارش همشهری آنلاین به نقل از صدا و سیما، عبدالحسین مجدمی فرمانده حوزه بسیج شهر دارخوین از توابع شهرستان شادگان استان خوزستان بامداد چهارشنبه توسط افراد ناشناس و نقاب‌دار مورد ضرب مستقیم گلوله اسلحه قرار گرفته است. مهر نیز نوشت: فرماندار شادگان جزئیات بیشتری از جان باختن فرمانده حوزه بسیج شهر دارخوین شادگان را اعلام کرد و گفت: تحقیقات در این زمینه آغاز شده است. سعید حاجیان ضمن تأیید جان باختن عبدالحسین مجدمی فرمانده حوزه بسیج بخش دارخوین شادگان حوالی ساعت دو بامداد امروز اظهار کرد: این فرمانده که به منزل بازگشته بود، مقابل در خانه‌اش توسط افراد ناشناس که برای وی، کمین کرده بودند به ضرب گلوله‌های سلاح کلاشینکوف جان باخت. وی افزود: در همان ساعات اولیه تحقیقات برای دستگیری افراد مسلح آغاز شده و به زودی در این باره اطلاع رسانی خواهد شد.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز3 روز قبل
به گزارش مشرق، حجت الاسلام و المسلمین مرادی رئیس کل دادگستری استان خوزستان از تشکیل پرونده قضایی در رابطه با شهادت عبدالحسین مجدمی فرمانده بسیج دارخوین شادگان خبرداد. وی در تشریح جزئیات این خبر گفت: ساعت ۳۰ دقیقه بامداد روز جاری، فرمانده حوزه بسیج دارخوین شادگان در منزل شخصی برای انتقال خودرو از منزل خارج می‌شود که فرد یا افراد ناشناس به سمت وی تیراندازی می‌کنند که براثر اصابت گلوله به سینه مجروح و حین انتقال به بیمارستان به شهادت می‌رسد. بیشتر بخوانید: فرمانده بسیج دارخوین شادگان ترور شد
خوزستان آنلاینخوزستان آنلاین3 روز قبل
پیام خوزستان - اهواز - روابط عمومی و تبلیغات سپاه حضرت ولی عصر (عج) خوزستان در مورد شهادت سروان پاسدار عبدالحسین مجدمی مقدم اطلاعیه‌ای صادر کرد. به گزارش خبرگزاری مهر، در این اطلاعیه آمده است: بدین وسیله به اطلاع امت شهید پرور خوزستان می‌رساند سروان پاسدار عبدالحسین مجدمی مقدم از پاسداران مجاهد و تلاشگر ناحیه مقاومت بسیج شادگان شب گذشته به فیض شهادت نائل گردید. در ادامه این اطلاعیه عنوان شده است: سپاه ولی عصر (عج) خوزستان ضمن تبریک و تسلیت شهادت این عزیز مجاهد به حضرت بقیه الله الاعظم ارواحناه فداء و نایب بر حقش امام خامنه‌ای و عموم مردم شهید پرور خوزستان به ویژه خانواده مکرم آن مرحوم از خداوند متعال علو درجات برای روح آن شهید بزرگوار و صبر جمیل برای بازماندگان مسئلت دارد. به گزارش خبرنگار مهر، مراسم تشییع این سروان پاسدار شهید عبدالحسین مجدمی مقدم فردا پنج شنبه مورخ سوم بهمن ماه ۹۸ ساعت ۸:۳۰ صبح از حوزه مقاومت بسیج دارخوین تا سه راهی دارخوین انجام و سپس ساعت ۱۰ صبح در شهرستان شادگان از حسینیه امام علی (ع) به سمت گلزار شهدای این شهر برگزار می‌شود.
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز3 روز قبل
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شادگان سعید حاجیان چهارشنبه اظهار داشت: سروان پاسدار عبدالحسین مجدمی بامداد امروز هنگام بازگشت به منزل توسط افراد ناشناس که مقابل منزل وی کمین کرده بودند به ضرب گلوله به شهادت رسید. وی افزود: از همان ساعات اولیه بامداد امروز تحقیقات برای دستگیری عاملان ترور آغاز شده و به زودی در این خصوص اطلاع‌رسانی لازم انجام می‌شود. حاجیان اضافه کرد: در صورت موافقت شورای تامین آیین تشییع پیکر این شهید در شهر دارخوین برگزار می‌شود. به گزارش ایرنا پاسدار مجدمی فرمانده ناحیه بسیج دارخوین در نخستین ساعات بامداد امروز توسط افراد ناشناس به ضرب گلوله اسلحه کلاشینکف و اسلحه شکاری به شهادت رسید. شهر دارخوین در بخش مرکزی شهرستان شادگان در جنوب غرب استان خوزستان با ۱۵ هزار نفر جمعیت در فاصله ۷۰ کیلومتری اهواز واقع است.
ایران‌جیبایران‌جیب3 روز قبل
فرمانده حوزه بسیج دارخوین شادگان در جنوب استان خوزستان توسط افراد ناشناس ترور شد‌. عبدالحسین مجدمی فرمانده حوزه بسیج شهر دارخوین از توابع شهرستان شادگان، بامداد امروز چهارشنبه توسط افراد ناشناس و نقاب‌دار مورد ضرب مستقیم گلوله اسلحه قرار گرفته است. این فرمانده، طی حمله به منزلش توسط افراد ناشناس به شهادت رسیده است. لازم به ذکر است که دارخوین شهری در بخش مرکزی شهرستان شادگان در استان خوزستان ایران است. دارخوین با ادغام سه روستای بزرگ آلبوبالد، دارخوین و یوخان (علی ابن الحسین) در سال ۱۳۸۷ به شهر تبدیل شد.
مهرمهر3 روز قبل
به گزارش خبرنگار مهر، عبدالحسین مجدمی فرمانده حوزه بسیج شهر دارخوین از توابع شهرستان شادگان حوالی ساعت ۲ بامداد امروز بر اثر حمله مسلحانه افراد ناشناس مقابل منزل خود در شهرستان شادگان جان خود را از دست داد. هنوز علت حمله این افراد به وی به صورت رسمی اعلام نشده است. اخبار تکمیلی متعاقبا اعلام می‌شود.
مهرمهر4 روز قبل
به گزارش خبرنگار مهر، سعید حاجیان عصر امروز در جلسه شورای اداری شهرستان شادگان اظهار کرد: محتوای برنامه‌های بزرگداشت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی باید زمینه همدلی و مشارکت حداکثری مردم در انتخابات را فراهم کند. وی پیروزی انقلاب اسلامی را نتیجه حضور گسترده مردم ولایتمدار و رهبری بنیان‌گذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) برشمرد و افزود: امروز نیز به برکت وجود مقام عظمای ولایت و رهبری هوشمندانه ایشان و به پشتوانه مردم غیور و دلیر، نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران باقدرت و اقتدار در حال حرکت به سوی تعالی و پیشرفت است. فرماندار شادگان با بیان اینکه باید تلاش شود تا حضور پرشور در انتخابات داشته باشیم، تصریح کرد: حضور پرشور در انتخابات نشان از اقتدار نظام و مقبولیت نظام در بین مردم است. حاجیان در پایان با بیان اینکه در این زمینه باید اقدامات قابل توجه و شاخصی انجام گیرد، افزود: برای این منظور باید مردم نسبت به حضور در انتخابات تشویق شوند.
خوزستان آنلاینخوزستان آنلاین4 روز قبل
فرماندار شادگان: پیام خوزستان - شادگان- فرماندار شادگان گفت: حضور حداکثری در انتخابات باعث تحکیم و اقتدار ایران اسلامی است. به گزارش خبرنگار مهر، سعید حاجیان عصر امروز در جلسه شورای اداری شهرستان شادگان اظهار کرد: محتوای برنامه‌های بزرگداشت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی باید زمینه همدلی و مشارکت حداکثری مردم در انتخابات را فراهم کند. وی پیروزی انقلاب اسلامی را نتیجه حضور گسترده مردم ولایتمدار و رهبری بنیان‌گذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) برشمرد و افزود: امروز نیز به برکت وجود مقام عظمای ولایت و رهبری هوشمندانه ایشان و به پشتوانه مردم غیور و دلیر، نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران باقدرت و اقتدار در حال حرکت به سوی تعالی و پیشرفت است. فرماندار شادگان با بیان اینکه باید تلاش شود تا حضور پرشور در انتخابات داشته باشیم، تصریح کرد: حضور پرشور در انتخابات نشان از اقتدار نظام و مقبولیت نظام در بین مردم است. حاجیان در پایان با بیان اینکه در این زمینه باید اقدامات قابل توجه و شاخصی انجام گیرد، افزود: برای این منظور باید مردم نسبت به حضور در انتخابات تشویق شوند.
رکنارکنا4 روز قبل
به گزارش رکنا، سردار حیدر عباس زاده فرمانده انتظامی استان خوزستان گفت: در پی وقوع یک فقره قتل در ۱۲ آذرماه سال جاری در حومه شهرستان اهواز، موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت. او درادامه افزود: دیروز کارآگاهان پلیس آگاهی خرمشهر با کار اطلاعاتی یک باند ۵ نفره سارقان مسلح که درسطح شهرستان‌های اهواز، آبادان، خرمشهر، شادگان اقدام به سرقت مسلحانه می‌کردند را شناسایی وبا هماهنگی مرجع قضایی اعضای باند را در مخفیگاهشان دستگیر کردند. فرمانده انتظامی استان خوزستان با اشاره به اینکه متهمان در تحقیقات پلیس به ۴ فقره سرقت مسلحانه معترف شدند، افزود: یکی از سارقان مسلح در ادامه تحقیقات پلیس به قتل ارتکابی درحومه اهواز اعتراف کرد. سردار عباس زاده با اشاره به اینکه تحقیقات در خصوص سایر سرقت‌های مسلحانه حوزه ۳ شهرستان، شادگان، آبادان، اهواز کماکان ادامه دارد، تاکید کرد: نیروی انتظامی در جهت کشف جرایم از هیچ گونه تلاشی دریغ نخواهد کرد و مصمم است با جرائم خشن با قاطعیت برخورد کند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
مهرمهر6 روز قبل
خلیل منیعات در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: با هدف بهبود مدیریت آبیاری در مزارع، کاهش مصرف آب و افزایش راندمان آبیاری این سطح از اراضی شهرستان شادگان تحت پوشش آبیاری نوین قرار گرفت. وی افزود: پیش‌بینی می‌شود ۵۵۰ هکتار از اراضی دیگر این شهرستان تحت پوشش سیستم آبیاری نوین قرارمی گیرد. مدیر جهاد کشاورزی شادگان در پایان صرفه‌جویی در مصرف آب، رشد بهتر گیاه و افزایش محصول، کاهش نیروی انسانی، بالا بودن راندمان آبیاری و کاهش رویش علف‌های هرز را از دیگر مزایای طرح آبیاری نوین عنوان کرد.
خوزستان آنلاینخوزستان آنلاین6 روز قبل
مدیر جهاد کشاورزی شادگان: پیام خوزستان - شادگان- مدیر جهاد کشاورزی شادگان گفت: ۸۵۰ هکتار از اراضی کشاورزی شادگان تحت پوشش آبیاری نوین قرار دارد. خلیل منیعات در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: با هدف بهبود مدیریت آبیاری در مزارع، کاهش مصرف آب و افزایش راندمان آبیاری این سطح از اراضی شهرستان شادگان تحت پوشش آبیاری نوین قرار گرفت. وی افزود: پیش‌بینی می‌شود ۵۵۰ هکتار از اراضی دیگر این شهرستان تحت پوشش سیستم آبیاری نوین قرارمی گیرد. مدیر جهاد کشاورزی شادگان در پایان صرفه‌جویی در مصرف آب، رشد بهتر گیاه و افزایش محصول، کاهش نیروی انسانی، بالا بودن راندمان آبیاری و کاهش رویش علف‌های هرز را از دیگر مزایای طرح آبیاری نوین عنوان کرد.
مهرمهر1 هفته قبل
به گزارش خبرنگار مهر، سعید حاجیان ظهر سه شنبه در جلسه ستاد ارتقای خدمات سفر شهرستان شادگان که در محل سالن جلسات فرمانداری این شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: با توجه به پیش رو بودن تعطیلات نوروزی، عزم اعضای ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی شهرستان شادگان ایجاد امکانات موردنیاز برای گردشگران و مسافران است. وی با تأکید بر اینکه تمامی دستگاه‌های اجرایی شهرستان شادگان با به کار گرفتن تمام امکانات همه تسهیلات و شرایط را برای مهمانان نوروزی فراهم کنند، افزود: ایجاد رفاه همراه با امنیت از اولویت‌های اصلی برای مهمانان نوروزی است. فرماندار شادگان با اشاره به اهمیت فعالیت مطلوب ستاد تسهیلات سفر گفت: برنامه‌ریزی و تبادل نظر برای استفاده از توانمندی‌ها، ظرفیت‌ها و امکانات دستگاه‌های مرتبط با امر سفر به منظور ارائه خدمات بهینه به مسافران و شهروندان از اهداف تشکیل این جلسه است که باید در راستای اجرایی شدن آنها به صورت مطلوب و قابل‌قبول اهتمام ورزید. به گزارش مهر، ساماندهی وضعیت پارک‌ها، اماکن بین راهی و سایت‌های گردشگری موجود در سطح شهرستان شادگان، توسعه فضای سبز، چاپ برشور و نقشه ویژه مسافران نوروزی، ساماندهی اردوگاه ساحلی دارخوین، سازمان‌دهی پایگاه‌های هلال احمر بین راهی و… از مهم‌ترین مصوبات این جلسه بود.
خوزستان آنلاینخوزستان آنلاین1 هفته قبل
فرماندار شادگان تأکید کرد؛ پیام خوزستان - فرماندار شادگان گفت: ‌ از تمامی توان دستگاه‌های اجرایی عضو ستاد سفر در پذیرایی از گردشگران و مسافران نوروز ۹۹ استفاده شود. به گزارش خبرنگار مهر، سعید حاجیان ظهر امروز در جلسه ستاد ارتقای خدمات سفر شهرستان شادگان که در محل سالن جلسات فرمانداری این شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: با توجه به پیش رو بودن تعطیلات نوروزی، عزم اعضای ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی شهرستان شادگان ایجاد امکانات موردنیاز برای گردشگران و مسافران است. وی با تأکید بر اینکه تمامی دستگاه‌های اجرایی شهرستان شادگان با به کار گرفتن تمام امکانات همه تسهیلات و شرایط را برای مهمانان نوروزی فراهم کنند، افزود: ایجاد رفاه همراه با امنیت از اولویت‌های اصلی برای مهمانان نوروزی است. فرماندار شادگان با اشاره به اهمیت فعالیت مطلوب ستاد تسهیلات سفر گفت: برنامه‌ریزی و تبادل نظر برای استفاده از توانمندی‌ها، ظرفیت‌ها و امکانات دستگاه‌های مرتبط با امر سفر به منظور ارائه خدمات بهینه به مسافران و شهروندان از اهداف تشکیل این جلسه است که باید در راستای اجرایی شدن آنها به صورت مطلوب و قابل‌قبول اهتمام ورزید. به گزارش مهر، ساماندهی وضعیت پارک‌ها، اماکن بین راهی و سایت‌های گردشگری موجود در سطح شهرستان شادگان، توسعه فضای سبز، چاپ برشور و نقشه ویژه مسافران نوروزی، ساماندهی اردوگاه ساحلی دارخوین، سازمان‌دهی پایگاه‌های هلال احمر بین راهی و… از مهم‌ترین مصوبات این جلسه بود.
مهرمهر1 هفته قبل
افشین دریانبرد در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: ۷ پزشک متخصص به شهرستان شادگان اختصاص داده شده است. وی ادامه داد: به پشتوانه حمایت‌های ریاست دانشگاه علوم پزشکی آبادان تعداد ۷ پزشک متخصص شامل تخصص‌های گوش و حلق بینی، چشم، رادیولوژیست، زنان،، اطفال، اعصاب و روان و جراح عمومی به شهرستان شادگان اختصاص یافت که در آینده بسیاری از مشکلات و چالش‌های این شهرستان را در حوزه بهداشت و درمان رفع خواهد کرد. وی افزود: تأمین این تعداد پزشکان در شهرستان باعث شود که بیماران و مراجعین برای دریافت خدمات پزشکی تخصصی نیازی به مراجعه به شهرهای هم‌جوار نداشته و صرف انرژی و هزینه‌های جانبی نیز نخواهند داشت. مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان شادگان یادآور شد: امید می‌رود در آینده نیز بتوانیم با حمایت و توجه ویژه ریاست محترم دانشکده علوم پزشکی آبادان تخصص‌های دیگری نیز به شهرستان شادگان اختصاص یابد و شاهد ارتقای روزافزون سطح سلامت مردم قدرشناس این شهرستان باشیم.
خوزستان آنلاینخوزستان آنلاین1 هفته قبل
فارسفارس2 هفته قبل
جشنواره تلاوت‌های مجلسی ویژه بانوان به میزبانی خوزستان برگزار و معصومه آلبوغبیش به عنوان نفر برتر معرفی شد. به گزارش خبرنگار قرآن و فعالیت‌های دینی خبرگزاری فارس؛ اولین دوره جشنواره تلاوت‌های مجلسی ویژه بانوان به میزبانی استان خوزستان برگزار و نفرات برتر این جشنواره معرفی و تجلیل شدند. این جشنواره در سالن همایش‌های دارالقرآن حضرت قائم (عج) شهرستان شادگان استان خوزستان و با استقبال بانوان خوزستانی برگزار شد و نفرات برتر با رأی عموم مردم معرفی و تجلیل شدند که اسامی آنها به شرح ذیل است. معصومه آلبوغبیش رتبه اولآمنه آلبوخنفر رتبه دومنزیهه جنامی رتبه سومنفر اول جشنواره در روز ۲۰ دی‌ماه در جشنواره فجر تلاوت تجلیل می‌شود. در این برنامه به قید قرعه به ۱۰ نفر از حاضران در جشنواره کارت هدیه ۵۰ هزار تومانی اهداء شد. ژاین اولین دوره جشنواره تلاوت‌های مجلسی ویژه بانوان است که به صورت آزمایشی در خوزستان برگزار شد و قرار است سال آینده در سراسر کشور برگزار شود.
مهرمهر3 هفته قبل
وی افزود: بر همین اساس ادارات شهرهای اهواز، کارون، باوی و حمیدیه برای فردا تعطیل اعلام شده است. مدارس و ادارات شوشتر یکشنبه تعطیل شدفرماندار شوشتر گفت: مدارس و ادارات شوشتر فردا یکشنبه تایم صبح و عصر تعطیل است. اندیمشک هم تعطیل شدفرماندار شهرستان اندیمشک هم گفت: همه مدارس، ادارات و دانشگاه‌های این شهرستان فردا یکشنبه ۱۵ دی ماه در بخش‌های مرکزی و الوار گرمسیری تعطیل اعلام شدند. بهبهان هم تعطیل شدفرماندار بهبهان گفت: مدارس، دانشگاه‌ها و ادارات شهرستان بهبهان روز یکشنبه ۱۵ دی به مناسبت تشییع پیکر مطهر سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و همرزمانش در اهواز، تعطیل است. ادارات مدارس شادگان تعطیل شدبا اعلام فرمانداری شادگان؛ کلیه مدارس، ادارات و دانشگاه‌ها شهرستان شادگان فردا یکشنبه ۱۵ دی ماه تعطیل است.
خوزستان آنلاینخوزستان آنلاین3 هفته قبل
پیام خوزستان - آبادان - فرماندار شادگان گفت: اداره‌ها و مدارس شهرستان شادگان به منظور شرکت شهروندان در آیین تشییع سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در اهواز، روز یکشنبه ۱۵ دی تعطیل است. سعید حاجیان روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: کلیه اداره‌ها، مدارس و دانشگاه‌های شهرستان شادگان روز یکشنبه ۱۵ دی‎ برای حضور مردم در آیین تشییع پیکر مطهر سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و همرزمان ایشان در اهواز تعطیل هستند. وی افزود: چند دستگاه اتوبوس برای اعزام مردم شهیدپرور شادگان برای حضور در آیین تشییع شهید سلیمانی که فردا در اهواز برگزار می‌شود در نظر گرفته خواهد شد. به گزارش ایرنا، طبق اعلام غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان، این استان نخستین میزبان پیکر پاک و مطهر سردار رشید اسلام سپهبد شهید قاسم سلیمانی در کشور خواهد بود. شهید حاج قاسم سلیمانی همچنین در جریان سیلاب فروردین امسال خوزستان، خاضعانه و خالصانه در کنار مردم آسیب دیده قرار گرفت و منشاء خدمات ارزنده و ماندگاری شد.
ایرناایرنا3 هفته قبل
به گزارش ایرنا مرتضی شهیدزاده روز سه شنبه در آیین شروع عملیات اجرایی کارخانه کاغذسازی مجتمع کشت و صنعت سلمان فارسی در شادگان خوزستان افزود: در سال‌های اخیر در مجموع ۴۸ میلیارد دلار از صندوق توسعه ملی برداشت شده که از این میزان ۱۰میلیارد دلار آن سهم خوزستان بوده، که نشان‌دهنده اهتمام دولت و نظام اسلامی به استان زرخیز خوزستان است. پرداخت کامل هشت میلیارد دلار برای مهار آب‌های مرزی کشوررییس هیات عامل صندوق توسعه ملی گفت: هشت میلیارد دلار از محل صندوق توسعه ملی نیز برای مهار آب‌های مرزی و جلوگیری از هدررفت آب به کشورهای همسایه به‌طور کامل پرداخت شده است. شهیدزاده بیان کرد: با اجرای طرح‌های مهار آب‌های مرزی، ضمن توسعه بخش کشاورزی و تقویت آب‌های زیرزمینی، از مهاجرت ساکنان مناطق مرزی و خالی شدن روستاهای همجوار مرز جلوگیری شده است. آمادگی برای سرمایه گذاری در طرح‌های کلان اقتصادی خوزستانرییس هیات عامل صندوق توسعه ملی از آمادگی این صندوق برای سرمایه گذاری بیشتر در طرح‌های کلان و عظیم اقتصادی و اشتغال‌زا در خوزستان خبر داد. مواد اولیه این کارخانه از ۱٫۵میلیون تن باگاس طرح‌های نیشکری خوزستان است که هر سال سوزانده می‌شود و سبب افزایش آلودگی هوا در خوزستان ازجمله کلانشهر اهواز می‌شود.
خوزستان آنلاینخوزستان آنلاین3 هفته قبل
پیام خوزستان - اهواز - استاندار خوزستان گفت: راه‌اندازی کارخانه کاغذسازی در کشت و صنعت نیشکر سلمان فارسی در شهرستان شادگان از باگاس یا تفاله نیشکر که از آن به عنوان یک تهدید زیست‌محیطی نام برده می‌شود، می‌تواند به فرصتی ارزشمند برای ایجاد اشتغال و رونق صنعت چاپ و نشر کشور تبدیل شود. وی گفت: با شروع عملیات اجرایی کارخانه کاغذسازی از باگاس نیشکر یکی از آرزوهای مردم خوزستان محقق شد و یک گام به استقلال کشور و قطع وابستگی کشور به واردات کاغذ برداشته شد. استاندار خوزستان با بیان اینکه با تبدیل شدن خوزستان به قطب کاغذ کشور، اهمیت اقتصادی خوزستان برای تامین نیازهای اساسی کشور دو چندان خواهد شد و از این رهگذر نیز اشتغال و رونق اقتصادی برای خوزستان به همراه خواهد داشت. شریعتی به سرمایه گذاری ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در بخش‌های نفت، فولاد و صنایع خوزستان اشاره کرد و گفت: اهتمام ویژه این ستاد به توسعه خوزستان قابل تقدیر است. برچسب‌هاستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) تولید کاغذ غلامرضا شریعتی نیشکر خوزستان
خوزستان آنلاینخوزستان آنلاین3 هفته قبل
پیام خوزستان - اهواز - رییس هیات عامل صندوق توسعه ملی گفت: ۱۰میلیارد دلار از صندوق توسعه ملی برای طرح‌های اشتغال‌زا و زیربنایی خوزستان پرداخت شده است. به گزارش ایرنا مرتضی شهیدزاده روز سه شنبه در آیین شروع عملیات اجرایی کارخانه کاغذسازی مجتمع کشت و صنعت سلمان فارسی در شادگان خوزستان افزود: در سال‌های اخیر در مجموع ۴۸ میلیارد دلار از صندوق توسعه ملی برداشت شده که از این میزان ۱۰میلیارد دلار آن سهم خوزستان بوده، که نشان‌دهنده اهتمام دولت و نظام اسلامی به استان زرخیز خوزستان است. پرداخت کامل هشت میلیارد دلار برای مهار آب‌های مرزی کشوررییس هیات عامل صندوق توسعه ملی گفت: هشت میلیارد دلار از محل صندوق توسعه ملی نیز برای مهار آب‌های مرزی و جلوگیری از هدررفت آب به کشورهای همسایه به‌طور کامل پرداخت شده است. شهیدزاده بیان کرد: با اجرای طرح‌های مهار آب‌های مرزی، ضمن توسعه بخش کشاورزی و تقویت آب‌های زیرزمینی، از مهاجرت ساکنان مناطق مرزی و خالی شدن روستاهای همجوار مرز جلوگیری شده است. آمادگی برای سرمایه گذاری در طرح‌های کلان اقتصادی خوزستانرییس هیات عامل صندوق توسعه ملی از آمادگی این صندوق برای سرمایه گذاری بیشتر در طرح‌های کلان و عظیم اقتصادی و اشتغال‌زا در خوزستان خبر داد.
ایرناایرنا3 هفته قبل
محمد مخبردزفولی تصریح کرد: احداث کارخانه تولید کاغذ دغدغه مهمی را از کشور رفع خواهد کرد ضمن اینکه احداث این کارخانه در شهرستان شادگان گام مهمی در راستای رونق اشتغال و تولید محسوب می‌شود. وی همچنین گفت: برای ساخت کارخانه تولید کاغذ شادگان ۹۰ هزار میلیارد ریال اعتبار در نظر گرفته شده است که با راه اندازی آن و تکمیل ظرفیت، سالانه ۲۶۰ میلیون یورو صرفه‌جویی ارزی می‌شود. مخبر دزفولی اظهار داشت: با احداث و راه اندازی کارخانه تولید کاغذ حدود ۲هزار فرصت شغلی مستقیم و غیرمستقیم در منطقه محروم شادگان طی سه سال ایجاد خواهد شد. وی تصریح کرد: احداث این کارخانه نقش مهمی در رونق تولید و ایجاد اشتغال در شهرستان شادگان دارد. شهرستان شادگان در فاصله ۷۰ کیلوکتری اهواز مرکز استان خوزستان قرار دارد.
خوزستان آنلاینخوزستان آنلاین3 هفته قبل
پیام خوزستان - آبادان - عملیات احداث کارخانه تولید کاغذ با حضور رئیس ستاد اجرایی فرمان امام (ره) و استاندار خوزستان روز سه‌شنبه در شادگان آغاز شد. محمد مخبردزفولی تصریح کرد: احداث کارخانه تولید کاغذ دغدغه مهمی را از کشور رفع خواهد کرد ضمن اینکه احداث این کارخانه در شهرستان شادگان گام مهمی در راستای رونق اشتغال و تولید محسوب می‌شود. وی همچنین گفت: برای ساخت کارخانه تولید کاغذ شادگان ۹۰ هزار میلیارد ریال اعتبار در نظر گرفته شده است که با راه اندازی آن و تکمیل ظرفیت، سالانه ۲۶۰ میلیون یورو صرفه‌جویی ارزی می‌شود. مخبر دزفولی اظهار داشت: با احداث و راه اندازی کارخانه تولید کاغذ حدود ۲هزار فرصت شغلی مستقیم و غیرمستقیم در منطقه محروم شادگان طی سه سال ایجاد خواهد شد. برچسب‌هاشادگان رونق تولید تولید کاغذ خوزستان ریاست ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)

به انتهای لیست رسیدید