شهسوار حسینی

شهسوار حسینی

:: شهسوار حسینی - اهداء جایزه ابن سینا به دانشمند ضد ترامپ

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
:: شهسوار حسینی - اهداء جایزه ابن سینا به دانشمند ضد ترامپ:: شهسوار حسینی - اهداء جایزه ابن سینا به دانشمند ضد ترامپگزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما از پاریس درباره، اهداء جایزه ابن سینا به دانشمند آمریکایی ضد ترامپاظهارات:۱- دکتر محمد غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری۲- پروفسور دونالد براون، برنده پنجمین جایزه ابن سینا۳- احمد جلالی، سفیر ایران در یونسکو

:: شهسوار حسینی- اعتراض دانشجویان در فرانسه

صدا و سیماصدا و سیما2 روز قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما از پاریس، پس از جلیقه زردها کشاورزان، بازنشستگان، آتش نشانان، پلیس‌ها، کادربیمارستانی و کارکنان راه آهن اینک نوبت به دانشجویان فرانسوی رسیده است.

:: شهسوار حسینی - چهلمین کنفرانس عمومی یونسکو

صدا و سیماصدا و سیما3 روز قبل
دکتر محمد غلامی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در اجلاس امسال آخرین دستاورد‌های علمی آموزشی و فناوری کشورمان را در سال‌های اخیر تشریح می‌کند. وزیر علوم همچنین قرار است درباره فعالیت‌های ایران در زمینه پذیرش مهاجران از سوی جمهوری اسلامی ایران در بالاترین سطح آنهم در زمانی که رژیم صدام و حامیان جهانی اش به ایران حمله کرده بود صحبت کند. فردا پنج شنبه نیز مراسم اهداء پنجمین جایزه جهانی ابن سینا به برگزیدگان علمی که به موضوع اخلاق اهتمام داشته‌اند برگزار می‌شود.

:: شهسوار حسینی - لافارژ؛ تشت رسوایی غرب

صدا و سیماصدا و سیما6 روز قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما از پاریس، سرانجام پس از چهار سال شرکت سیمان لافارژ مظنون به تامین مالی تروریسم تحت پیگرد قضایی قرار گرفت.

:: شهسوار حسینی - خطرات امواج موبایل بر سلامتی افراد

صدا و سیماصدا و سیما1 هفته قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما از پاریس، پژوهشگران فرانسوی معتقدند حمل تلفن همراه می‌تواند تاثیرات مخرب و جدی روی سلامتی افراد داشته باشد. کد ویدیو دانلود فیلم اصلیاظهارات: - شارل مری آن، کارشناس سلامت و ایمنی

:: شهسوار حسینی سبقت ایرباس از بوئینگ

صدا و سیماصدا و سیما2 هفته قبل

:: شهسوار حسینی -تابلویی که پیرزن ۹۰ ساله را میلیونر کرد

صدا و سیماصدا و سیما2 هفته قبل

:: شهسوار حسینی - جنوب فرانسه زیر آب

صدا و سیماصدا و سیما3 هفته قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما از پاریس، سیل جنوب فرانسه را فراگرفته و «کریستف کاستانه» وزیر کشور فرانسه اعلام کرد: تاکنون ۳ نفر در سیل در جنوب این کشور کشته شده‌اند. امدادرسانی به مردم سیل زده ادامه دارد.

:: گزارش ترکیبی -افزایش تنش تجاری در دو سوی آتلانتیک

صدا و سیماصدا و سیما1 ماه قبل
شهسوار حسینی و شجاعی خبرنگاران سرویس بین الملل خبرگزاری صداوسیما از افزایش تنش تجاری در دو سوی آتلانتیک گزارش می‌دهند: کد ویدیو دانلود فیلم اصلی------------------مصاحبه ها۱- دانیل روساریو، سخنگوی کمیسیون اروپا۲- برونو لومر، وزیر اقتصاد فرانسه۳- کارشناس آلمانی۴- لاوس میشل زن، سخنگوی موسسه پژوهشهای اقتصادی آلمان

:: شهسوار حسینی-ابعاد تازه‌ای از حمله به پلیس فرانسه

صدا و سیماصدا و سیما1 ماه قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما، روز پنجشنبه، یکی از کارکنان بخش رایانه اداره اطلاعات پلیس پاریس، چهار نفر را با استفاده از سلاح سرد در محل کار خود کشت. عامل این حمله مردی ۴۵ ساله بود که به عنوان کارشناس رایانه در اداره پلیس مشغول به کار بود. کریستوف کاستانر وزیر کشور فرانسه در این باره گفت: این فرد در اداره پلیس شناخته شده بود.۱- امانوئل مکرون، رئیس جمهور فرانسه۲- رمی هیتز، دادستان پاریس

:: شهسوار حسینی - حمله مرگبار در فرانسه

صدا و سیماصدا و سیما1 ماه قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما از پاریس، وزارت کشور فرانسه اعلام کرد: در حمله فرد مهاجم به پلیس، چهار پلیس کشته و شماری زخمی شده‌اند.

:: شهسوار حسینی - پلیس فرانسه هم علیه مکرون

صدا و سیماصدا و سیما1 ماه قبل
به دعوت سندیکاها و اتحادیه‌ها؛ نیروهای پلیس در یک تظاهرات اعتراضی با عنوان «راهپیمایی خشم» شرکت کردند. با خودکشی پنجاه و یک پلیس از آغاز سال جاری میلادی تاکنون، همه سندیکاها و اتحادیه‌های نیروهای پلیس بر این باورند که پلیس فرانسه از بیماری غیررایجی رنج می‌برد. از طرفی بیش از ۲۰ میلیون ساعت اضافه کاری پلیس از زمان روی کار آمدن مکرون به ویژه در رابطه با مقابله با حوادث تروریستی و اعتراضات اجتماعی هنوز پرداخت نشده است. در حاشیه تظاهرات امروز پلیس عده‌ای از فعالان جنبش ضد سرمایه نیز با در دست داشتن عکس زخمی‌ها و کشته‌های خشونت پلیس فرانسه حضور یافنتند که با دخالت پلیس ضد شورش متفرق شدند. در جریان ۱۱ ماه اخیر اعتراضات جنبش ضد سرمایه داری موسوم به جلیقه زردها ۱۱ نفر کشته و بیش از ۱۴ هزار نفر زخمی یا بازداشت شده‌اند.

:: شهسوار حسینی تظاهرات پلیس علیه سیاست‌های مکرون

صدا و سیماصدا و سیما1 ماه قبل

:: شهسوار حسینی لودریان قلابی

صدا و سیماصدا و سیما1 ماه قبل
آن زمان لودریان وزیر دفاع فرانسه بود. کد ویدیو دانلود فیلم اصلیمحاکمه ۷ تن از کلاهبرداران حرفه‌ای یک پرونده استثنایی به نام «لودریان قلابی» بازتاب زیادی در رسانه‌های فرانسه و برخی از کشور‌های اروپایی و آفریقایی داشته است. از موارد بسیار جالب این گروه؛ چهره قلابی ژان ایو لودریان وزیر امور خارجه فعلی و وزیر دفاع سابق فرانسه است. آن‌ها با درست کردن چهره قلابی لودریان و تماس از طریق اسکایپ با برخی از افراد ثروتمند به نام دولت فرانسه و برای مبارزه با تروریسم پول دریافت می‌کردند. یک کلاهبرداری و شیادی عظیم و غیر قابل تصور که ۸۰ میلیون یورو اخاذی راحت را به همراه داشته است.

:: شهسوار حسینی شیراک در خاک

صدا و سیماصدا و سیما1 ماه قبل

:: شهسوار حسینی- فاجعه زیست محیطی در فرانسه

صدا و سیماصدا و سیما1 ماه قبل

:: شهسوار حسینی چهل و ششمین شنبه اعتراضی در فرانسه

صدا و سیماصدا و سیما1 ماه قبل

:: شهسوار حسینی - آتش سوزی در کارخانه‌ای در شمال غرب فرانسه

صدا و سیماصدا و سیما1 ماه قبل
صدا و سیماصدا و سیما1 ماه قبل
قاره سبز چند سالی است که گرفتار بحران‌های اجتماعی، فرهنگی، سیاسی و اقتصادی شده است و در این بین، به نظر می‌رسد نمود بحران مالی بیش از دیگر بحران‌ها خودنمایی می‌کند. به عبارتی، قدرت‌های اقتصادی اروپا درحالی تلاش می‌کنند در معادلات جهانی ژست سیاسی به خود بگیرند که خود با بحران‌های انباشته شده دست و پنجه نرم می‌کنند.

:: شهسوار حسینی- ادامه اعتراضات در فرانسه

صدا و سیماصدا و سیما1 ماه قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما از پاریس، هزاران تن از مردم فرانسه پس از ماهها ممنوعیت برای کسب خواسته‌های خود دست به تظاهرات زدند.

:: شهسوار حسینی- افشاگری جدید از مشارکت فرانسه در تجاوز به یمن

صدا و سیماصدا و سیما1 ماه قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما از پاریس؛ رسانه‌های فرانسوی از فروش ناوچه و شناورهای نظامی فرانسه به عربستان و امارات پرده برداشت.

:: شهسوار حسینی نگرانی‌های فرانسه از حمله به آرامکو

صدا و سیماصدا و سیما1 ماه قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما پاریس، حملات پهپادی به تاسیسات نفتی عربستان سعودی و اوضاع بازار نفت موجب نگرانی دولت فرانسه شده است. کارشناسان می‌گویند: افزایش بهای سوخت در فرانسه موجب گسترش اعتراضات ضد سرمایه داری که هم اکنون پاریس به آن گرفتار است، خواهد شد.

:: شهسوار حسینی -نمایشگاه عاشورا و مسیحیت در پاریس

صدا و سیماصدا و سیما2 ماه قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما از پاریس، نمایشگاه نقاشی با عنوان کشتی نجات به میزبانی رایزنی فرهنگی ایران در پاریس برگزار شد.

پیامد حمله به آرامکو بر بازار‌های اروپایی

صدا و سیماصدا و سیما2 ماه قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما؛ بعد از حملات به تاسیسات نفتی عربستان که موجب اختلال در عرضه جهانی نفت شد، کارشناسان نسبت به افزایش قیمت نفت و تاثیرآن بر اقتصادهای بیمار کشورهای اروپایی هشدار دادند. تحلیلگران و کارشناسان مسائل اقتصادی و مالی بر این باورند که ضربه زدن به تأسیسات تولید نفت عربستان و تعطیل کردن آنها به مدت سه ماه باعث می‌شود قیمت نفت به بالای ۱۰۰ دلار در هر بشکه برسد. خبرنگاران: قاسم زاده- شهسوار حسینی - شجاعی

:: شهسوار حسینی-احضار نزدیکان مکرون به دادگاه

صدا و سیماصدا و سیما2 ماه قبل

:: شهسوار حسینی- چهل و چهارمین شنبه اعتراضات علیه مکرون

صدا و سیماصدا و سیما2 ماه قبل

:: شهسوار حسینی- جمعه سیاه پاریس

صدا و سیماصدا و سیما2 ماه قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا وسیما از پاریس، اعتصاب کارکنان شبکه‌های حمل و نقل شهری، جمعه سیاهی را برای شهروندان پاریسی رقم زده است. این اعتصاب ۲۴ ساعته در اعتراض به برنامه اصلاحی دولت برای بازنشستگی است که پرونده‌ای دردسر ساز برای دولت «ادوارد فیلیپ» به حساب می‌آید. ۹۰ درصد شبکه‌های مترو بحالت تعطیل درآمده است و شبکه‌های راه آهن درون و برون شهری هم ۷۰ درصد تردد خود را کاهش داده‌اند. ترافیک فشرده در بزرگراهای منتهی به پاریس به ۲۸۰ کیلومتر رسید. چنین اعتصاب گسترده‌ای در شبکه‌های حمل و نقل شهری از سال ۲۰۰۷ تا کنون سابقه نداشته است.

:: شهسوار حسینی- زن کشی در فرانسه

صدا و سیماصدا و سیما2 ماه قبل

:: شهسوار حسینی - مرگ ۱۵۰۰ نفر در تابستان داغ

صدا و سیماصدا و سیما2 ماه قبل

شدیدترین تدابیر امنیتی در آستانه نشست گروه ۷

صدا و سیماصدا و سیما2 ماه قبل

به انتهای لیست رسیدید

موضوع‌های مشابه

جلیقه زردها
پاریس
فرانسه