شکر

شکر

اقتصادنیوزاقتصادنیوز1 روز قبل
به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، ژنرال «قمر جاوید باجوا» فرمانده ارتش پاکستان که در رأس یک هیئت عالی‌رتبه نظامی به کشورمان سفر کرده است، امروز با حضور در ستاد فرماندهی کل سپاه، با سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه دیدار و گفتگو کرد. سرلشکر سلامی در این دیدار از آمریکا و رژیم جعلی صهیونیستی به عنوان دشمنان مشترک جهان اسلام یاد و با قدردانی از تلاش‌های سازنده پاکستان در کاهش تنش در منطقه، بر ضرورت وحدت و همگرایی هرچه بیشتر امت اسلام برای مقابله با توطئه‌های شوم دشمنان تأکید کرد. ژنرال قمر باجوا نیز در این دیدار با ابراز خرسندی از حضور در کشورمان، ایران و پاکستان را همسایگانی با وجوه اشتراک فراوان دینی، فرهنگی، تاریخی و دارای مرزهای مشترک دانست و این مهم را زمینه‌ساز توسعه هرچه بیشتر همکاری‌های دو کشور توصیف کرد. فرمانده ارتش پاکستان همچنین از ایفای نقش تعیین‌کننده جمهوری اسلامی ایران در مبارزه با تروریسم تکفیری در منطقه به‌ویژه در عراق و سوریه قدردانی کرد. گسترش مناسبات نظامی و امنیتی، توسعه تعاملات در برقراری امنیت و مقابله با اشرار و گروه‌های تروریستی در مرزهای مشترک، انتقال تجربیات و ارتقای همکاری‌های آموزشی و پژوهشی از مهمترین محورهای گفت‌وگوی ژنرال باجوا و فرمانده کل سپاه بود.

فیلم | وعده سرلشکر سلامی به مردم زلزله‌زده: سپاه تا پایان کار در کنار شما خواهد بود

خبرآنلاینخبرآنلاین5 روز قبل

اشک‌های فرمانده کل سپاه در دیدار با خانواده زهرا جانباخته زلزله ورنکش میانه + فیلم

رکنارکنا5 روز قبل
به گزارش رکنا، سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در دیدار با خانواده جانباختگان زلزله آذربایجان شرقی، ضمن عرض تسلیت، برای بازماندگان از خداوند متعال صبر مسئلت داشت. در بازدید از مناطق زلزله‌زده، سردار سلامی با خانواده زهرا عابدی کوچولو دیدار و گفت‌وگو کرد، پدر زهرا عابدب با بالا بردن دست سرلشکر سلامی، وی را سردار سازندگی ایران معرفی کرد که همه باید قدردان و سربازش باشند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
افکارنیوزافکارنیوز5 روز قبل
شما از سنگر دیگری دفاع می‌کنید که یقینا موثرتر و قوی‌تر از سنگری است که همسرانتان از آن دفاع می‌کنند. فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه خانواده پاسداران در عرصه حجاب و عفاف می‌درخشند اظهار داشت: خانه‌های شما شب و روز محل ذکر است که از آنجا کلام طیب به سوی خداوند تصاعد می‌یابد. خداوند قرآن را برای مومنان شفا قرار داده است و قرآن به زیباترین راه ما را هدایت می‌کند، زیرا قرآن نور است. اینها هستند که خانه را محل معراج می‌کنند و منزل رحمت الهی و محل نزول رحمت الهی قرار می‌دهند. وی تصریح کرد: معیشت خوب نیز از ذکر است، اگر از ذکر خدا که قرآن است اعراض شود دچار تنگی در معیشت می‌شویم.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز6 روز قبل
به گزارش مشرق، سرلشکر حسین سلامی صبح امروز در جمع مردم زلزله‌زده روستای ورنکش اظهار داشت: از طرف رهبر معظم انقلاب امام خامنه‌ای مامور شدیم تا به خدمت شما مردم عزیز برسیم. فرمانده کل سپاه پاسداران ادامه داد: مطمئن باشید ما آخرین نفراتی خواهیم بود که مناطق زلزله‌زده را ترک خواهیم کرد. سرلشکر سلامی با بیان اینکه در دو هفته آینده آواربرداری را کامل تمام خواهیم کرد، اظهار داشت: مردم روستا نیز باید برای بازسازی نهایت همکاری را داشته باشند. فرمانده کل سپاه ادامه داد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مدافع اصلی و همیشگی مردم در سختی‌ها و مشکلات است و همیشه در کنار آنها خواهد بود. سرلشکر سلامی همچنین در این بازدید ۵۰۰ بسته فرهنگی و اسباب بازی را به کودکان ورنکش میانه به عنوان هدیه عید میلاد پیامبر اعظم صلی الله علیه و آله اهدا کرد.
فردا نیوزفردا نیوز6 روز قبل
فرمانده کل سپاه با بیان اینکه سعی می‌کنیم خانه‌های موقت و کانکس در اختیار مردم زلزله‌زده میانه و سراب قرار دهیم، گفت: جای هیچ نگرانی نیست و منازلی بهتر و زیباتر از گذشته ساخته خواهد شد. خبرگزاری تسنیم: سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی به منظور دیدار با زلزله‌زدگان شهرستان‌های میانه و سراب و باز‌دید از روند امداد‌رسانی، آوار‌برداری و بازسازی مناطق زلزله زده آذربایجان شرقی، صبح امروز وارد این مناطق شد. سرلشکر سلامی در جمع مردم مناطق زلزله‌زده، درگذشت تعدادی از هموطنان در زلزله را به تمامی اهالی روستا و خانواده‌های داغدار تسلیت گفت و افزود: آرزو می‌کنم وظیفه سربازی خود را در امدادرسانی و بازسازی روستا انجام دهیم. فرمانده کل سپاه با بیان اینکه سپاه مدافع اصلی و همیشگی مردم در سختی‌ها و مشکلات است و همیشه در کنار آن‌ها خواهد بود، تاکید کرد: اگر سیاست‌های مجریان مشخص شود بضاعت خود را پای کار خواهیم آورد. سرلشکر سلامی همچنین در این بازدید ۵۰۰ بسته فرهنگی و اسباب بازی را به کودکان ورنکش میانه به عنوان هدیه عید میلاد پیامبر اعظم صلی الله علیه و آله اهدا کرد.
فارسفارس6 روز قبل
فرمانده کل سپاه گفت: سپاه پاسداران تا لحظه آخر در کنار زلزله‌زده‌گان آذربایجان بوده و مطمئن باشید ما آخرین نفراتی خواهیم بود که مناطق زلزله‌زده را ترک خواهیم کرد. به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، سرلشکر حسین سلامی صبح امروز در جمع مردم زلزله‌زده روستای ورنکش اظهار داشت: از طرف رهبر معظم انقلاب امام خامنه‌ای مامور شدیم تا به خدمت شما مردم عزیز برسیم. فرمانده کل سپاه پاسداران ادامه داد: مطمئن باشید ما آخرین نفراتی خواهیم بود که مناطق زلزله‌زده را ترک خواهیم کرد. سرلشکر سلامی با بیان اینکه در دو هفته آینده آواربرداری را کامل تمام خواهیم کرد، اظهار داشت: مردم روستا نیز باید برای بازسازی نهایت همکاری را داشته باشند. فرمانده کل سپاه ادامه داد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مدافع اصلی و همیشگی مردم در سختی‌ها و مشکلات است و همیشه در کنار آنها خواهد بود.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین6 روز قبل
خبرگزاری میزان- حوزه امنیتی و دفاعی کشور در هفته جاری، اخبار گوناگونی داشت که جزئیات آن پیش‌تر منتشر شده است. سرلشکر باقری: تلاش‌های طهرانی‌مقدم ایران را به قدرت اول موشکی منطقه تبدیل کردرئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: به ثمر نشستن تلاش‌های جهادی شهید طهرانی‌مقدم باعث شد که ایران به قدرت اول موشکی منطقه بدل شود. وزیر دفاع: دشمن می‌داند اگر حمله کند پاسخ دندان‌شکن دریافت می‌کندوزیر دفاع گفت: امروز دشمن می‌داند که اگر بخواهد حمله کند، پاسخ دندان‌شکن دریافت خواهد کرد و اگر این موضوع برای دشمن تفهیم شد، صلح برقرار خواهد ماند. سرلشکر باقری از مرکز بهینه‌سازی و نوسازی شهید زرهرن بازدید کردرئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح از مرکز بهینه‌سازی و نوسازی شهید زرهرن نزاجا بازدید کرد. وزیر دفاع: تحریم برخی فرماندهان تأثیری در اداره نیرو‌های مسلح نخواهد داشتوزیر دفاع با بیان اینکه تحریم برخی از فرماندهان تأثیری در اداره نیرو‌های مسلح نخواهد داشت، گفت: ما اصولا نیرو‌های مسلح را به شکل خودکفا و متکی به توانمندی‌های داخل اداره می‌کنیم که این نوع حرکات اثری بر اداره نیرو‌های مسلح نخواهد داشت.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 هفته قبل
خواسته به حق و منطقی زلزله زدگان این است که در مورد اسکان موقت چاره جویی شود. نماینده مردم میانه در مجلس اظهارداشت:. به گزارش میزان، روز جمعه ۱۷ آبان زمین‌لرزه‌ای به بزرگی ۵٫۹ ریشتر، مناطقی از استان آذربایجان شرقی را لرزاند. این زلزله در استان‌های آذربایجان غربی، اردبیل، زنجان، گیلان و مازندران احساس شد. امیر سرتیپ شاهین تقی‌خانی سخنگوی ارتش نیز روز شنبه ۱۸ آبان، به خبرنگار سیاسی میزان، گفت: به‌محض وقوع زلزله یگان‌های مستقر در شمال‌غرب کشور و نیرو‌های پیشرو به مناطق زلزله‌زده اعزام و در مناطق حوالی نقاط‌کانونی زلزله مستقر شدند. سردار رمضان شریف سخنگوی سپاه هم از دستور ویژه سرلشکر سلامی به فرماندهان نیروی زمینی و قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) و معاون آماد و پشتیبانی سپاه برای امدادرسانی به زلزله‌زدگان آذربایجان شرقی خبر داد.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 هفته قبل
گروه سیاسی خبرگزاری میزان؛ سردار سرلشکر پاسدارامروز پنجشنبه در مراسم گرامیداشت سردار شهید حاج حسن طهرانی مقدم و یادواره شهدای نیروی هوافضای سپاه اظهار داشت: هر جامعه‌ای منبعی برای تعیین هویت خود در اختیار دارد و شهیدان منابع اصلی و سرچشمه‌های پایان ناپذیر امنیت، عزت، اعتبار، پیشرفت و شکوه ما در جهان هستند. وی افزود: شهدا هم راه هستند و هم راهگشا و چراغ‌های صراط مستقیم ما هستند. خصوصیت بزرگ شهدا، جاودانگی است جنس شهید و شهادت، جنس حیات است، ارمغان آن‌ها برای جامعه حیات ابدی است. سرلشکر سلامی با تاکید بر اینکه بدون شهدا ما نمی‌توانستیم پایدار و ثابت قدم بمانیم، گفت: کافی است در مقطعی یک قوم به میدان نرود و از دشمن بترسد، آن قوم می‌شکند، شکست می‌خورد و دفن می‌شود. هنر شهدای ما موقعیت شناسی بود که در موقعیت لازم درک کردند و به میدان رفتند. وی با بیان اینکه شهید تهرانی مقدم شاهد مثالی بی‌نظیر از یک مجاهد فی سبیل الله با اراده و همتی بلند است، تصریح کرد: شهید تهرانی مقدم خستگی را خسته می‌کرد و هرگزخسته نمی‌شد. در افق آرزوی او هدف‌های بلندی دیده می‌شد. سرلشکر سلامی با بیان اینکه این شهید والامقام تنها به هدف نمی‌اندیشید و برای تحقق آن عمل می‌کرد، عنوان کرد: شهید طهرانی مقدم مرد غلبه بر بن‌بست‌ها بود و بر فراز شکست‌ها حرکت می‌کرد. او پیشرانی بود که ما را با خود می‌کشید تا از دشمن فاصله و آنان را پشت سر بگذاریم.
فارسفارس1 هفته قبل
فرمانده کل سپاه تاکید کرد: ما هرگز در حوزه افزایش توانمندی‌های دفاعی نه متوقف می‌شویم و نه عقب‌نشینی می‌کنیم زیرا این موضوع جزو خطوط قرمز ما است پس موضوع توانمندی‌های دفاعی مذاکره پذیر، تعدیل پذیر، توقف پذیر و مهار پذیر نیست. وی افزود: ما به ملت ایران این اطمینان را می‌دهیم که استعداد و ظرفیت نیروهای مسلح کشور و سپاه در حدی است که با هر دشمنی هرچقدر هم بزرگ باشد، مقابله خواهد کرد لذا ملت این اطمینان خاطر را داشته باشند و با آسودگی زندگی کنند چراکه ما قادر هستیم هر دشمنی را درهم بشکنیم. سردار سلامی در پاسخ به سوالی در زمینه احتمال مذاکرات موشکی به دلیل تحریم‌ها علیه کشور نیز بیان داشت: هرگز چنین اتفاقی نمی‌افتد؛ ما هرگز در حوزه افزایش توانمندی‌های دفاعی نه متوقف می‌شویم و نه عقب‌نشینی می‌کنیم زیرا این موضوع جزو خطوط قرمز ما است پس موضوع توانمندی‌های دفاعی مذاکره پذیر، تعدیل پذیر، توقف پذیر و مهار پذیر نیست. فرمانده کل سپاه تاکید کرد: آستانه‌ تحمل جهان اسلام کم کم در حال تمام شدن بوده و با ادامه شرارت‌های رژیم صهیونسیتی، زمینه‌هایی سقوط آن توسط خودشان فراهم می‌شود. انتهای پیام/
خبر فوریخبر فوری1 هفته قبل
سردار سلامی در مورد احتمال مذاکرات موشکی گفت: هرگز چنین اتقافی نمی‌افتد و این موضوع خط قرمز ماست. فرمانده کل سپاه تصریح کرد: ملت این اطمینان خاطر را داشته باشند و با آسودگی زندگی کنند چراکه ما قادر هستیم هر دشمنی را درهم بشکنیم. سردار سلامی در پاسخ به سوالی در زمینه احتمال مذاکرات موشکی به دلیل تحریم‌ها علیه کشور ادامه داد: هرگز چنین اتفاقی نمی‌افتد. وی اظهار داشت: موضوع توانمندی‌های دفاعی مذاکره پذیر، تعدیل پذیر، توقف پذیر و مهار پذیر نیست. فرمانده سپاه خاطرنشان کرد: ما به شکل مهار ناپذیری در حال پیشرفت هستیم.
مهرمهر1 هفته قبل
فرمانده کل سپاه تصریح کرد: ملت این اطمینان خاطر را داشته باشند و با آسودگی زندگی کنند چراکه ما قادر هستیم هر دشمنی را درهم بشکنیم. سردار سلامی در پاسخ به سوالی در زمینه احتمال مذاکرات موشکی به دلیل تحریم‌ها علیه کشور ادامه داد: هرگز چنین اتفاقی نمی‌افتد. وی اظهار داشت: موضوع توانمندی‌های دفاعی مذاکره پذیر، تعدیل پذیر، توقف پذیر و مهارپذیر نیست. فرمانده سپاه خاطرنشان کرد: ما به شکل مهار ناپذیری در حال پیشرفت هستیم. وی گفت: آستانه‌های تحمل جهان اسلام کم کم در حال تمام شدن بوده و با ادامه شرارت‌های رژیم صهیونیستی، زمینه‌هایی سقوط آن توسط خودشان فراهم می‌شود.
مهرمهر1 هفته قبل
سردار سلامی ادامه داد: ارمغان شهدا برای جامعه حیات جاودانه است و آنها برای ما جاودانگی ساخته‌اند. شهدا به ما یاد دادند که برای عزت مسلمانان نباید میدان جهاد را ترک کرد. امام علی فرمودند که جهاد لباس عزت مومنان است و هرکس این لباس از تن بیرون کند عزت از او گرفته می‌شود. لذا شهدا لباس عزت پوشیدند و به ما نیز پوشاندند. در میان این شهدای بزرگ، سردار شهید حسن طهرانی مقدم است که یک شخصیت استثنایی و مثال زدنی بود.
برترین‌هابرترین‌ها1 هفته قبل
خبرگزاری مهر: سردار سلامی در مورد احتمال مذاکرات موشکی گفت: هرگز چنین اتقافی نمی‌افتد و این موضوع خط قرمز ماست. فرمانده کل سپاه تصریح کرد: ملت این اطمینان خاطر را داشته باشند و با آسودگی زندگی کنند چراکه ما قادر هستیم هر دشمنی را درهم بشکنیم. سردار سلامی در پاسخ به سوالی در زمینه احتمال مذاکرات موشکی به دلیل تحریم‌ها علیه کشور ادامه داد: هرگز چنین اتفاقی نمی‌افتد. وی اظهار داشت: موضوع توانمندی‌های دفاعی مذاکره پذیر، تعدیل پذیر، توقف پذیر و مهارپذیر نیست. فرمانده سپاه خاطرنشان کرد: ما به شکل مهار ناپذیری در حال پیشرفت هستیم.
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز1 هفته قبل
تولید باورهای صحیح در افکار عمومی نتیجه اقدام اطلاعات است و امید با این اقدامات به جامعه برمی گردد. کار اصلی جامعه اطلاعاتی فراهم کردن دقت و صحت عمل و تصمیم درست است. سرلشکر سلامی در ادامه با بیان اینکه نقطه آغاز کار جامعه اطلاعاتی فضای تفکر دشمن است، گفت: شناخت دشمن اول از شناخت نوع تفکر و فضای تصمیم او آغاز می‌شود. درگیر شدن در مساحت ذهنی دشمن، اولین کار جامعه اطلاعاتی است و هیچ عملی در میدان واقعیت بدون ساختن یک تصویر در ذهن صورت نمی‌گیرد. تولید باورهای صحیح در افکار عمومی نتیجه اقدام اطلاعات است و امید با این اقدامات به جامعه برمی گردد.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 هفته قبل
خبرگزاری میزان- رئیس‌جمهور گفت: به وزیر کشور و ستاد بحران دستور می‌دهم که شرایط اجاره خانه یا اتاق را برای مردم زلزله‌زده استان آذربایجان شرقی فراهم کنند؛ پرداخت اجاره‌بها آن‌ها را دولت برعهده می‌گیرد. روحانی تاکید کرد: از همه دستگاه‌ها می‌خواهم برای اسکان زلزله‌زدگان استان آذربایجان شرقی در منازل استیجاری به فوریت اقدام کنند. به گزارش میزان، روز جمعه ۱۷ آبان زمین‌لرزه‌ای به بزرگی ۵٫۹ ریشتر، مناطقی از استان آذربایجان شرقی را لرزاند. این زلزله در استان‌های آذربایجان غربی، اردبیل، زنجان، گیلان و مازندران احساس شد. سردار رمضان شریف سخنگوی سپاه هم از دستور ویژه سرلشکر سلامی به فرماندهان نیروی زمینی و قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) و معاون آماد و پشتیبانی سپاه برای امدادرسانی به زلزله‌زدگان آذربایجان شرقی خبر داد.
خبر فوریخبر فوری1 هفته قبل
سرلشکر سلامی و سردار حاجی زاده با حضور در بیمارستان از آیت الله حسینی بوشهری عضو مجلس خبرگان رهبری و دبیر شورای عالی حوزه علمیه قم عیادت کردند. سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده کل سپاه و سردار سرتیپ پاسدار امیر علی حاجی زاده فرمانده نیروی هوا فضای سپاه با حضور در یکی از بیمارستان‌های تهران از آیت الله حسینی بوشهری عضو مجلس خبرگان رهبری و دبیر شورای عالی حوزه علمیه قم عیادت و در جریان وضعیت و روند درمان ایشان قرار گرفتند. گفتنی است؛ آیت‌الله سیدهاشم حسینی بوشهری که به دلیل عوارض قلبی، ابتدا در یکی از بیمارستان‌های قم بستری و سپس برای ادامه معالجات پزشکی به تهران منتقل شد، این روزها دوره درمان پس از عمل جراحی را می‌گذراند.
ایسناایسنا1 هفته قبل
سرلشکر سلامی و سردار حاجی زاده با حضور در بیمارستان از آیت الله حسینی بوشهری عضو مجلس خبرگان رهبری و دبیر شورای عالی حوزه علمیه قم عیادت کردند. به گزارش ایسنا به نقل از سپاه نیوز؛ سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده کل سپاه و سردار سرتیپ پاسدار امیر علی حاجی زاده فرمانده نیروی هوا فضای سپاه با حضور در یکی از بیمارستان‌های تهران از آیت الله حسینی بوشهری عضو مجلس خبرگان رهبری و دبیر شورای عالی حوزه علمیه قم عیادت و در جریان وضعیت و روند درمان ایشان قرار گرفتند. گفتنی است؛ آیت‌الله سیدهاشم حسینی بوشهری که به دلیل عوارض قلبی، ابتدا در یکی از بیمارستان‌های قم بستری و سپس برای ادامه معالجات پزشکی به تهران منتقل شد، این روزها دوره درمان پس از عمل جراحی را می‌گذراند. انتهای پیام
تسنیمتسنیم1 هفته قبل
سرلشکر موسوی فرمانده کل ارتش در سخنان یوم‌الله ۱۳ آبان در مقابل لانه جاسوسی سابق آمریکا گفت که دشمنان ما تقریبا از مقابله نظامی ناامید شده‌اند. سرلشکر سلامی فرمانده کل سپاه نیز ۲۹ اردیبهشت سال جاری گفت: آمریکایی‌ها در برابر ایران اسلامی در وضعیت انفعال قرار گرفته‌اند و در حال فرسایش و پوکی استخوان هستند. سرلشکر سلامی، نهم آبان در مراسم افتتاح ۱۲۰۰ پروژه محرومیت‌زدایی استان البرز در جمع مردم روستای جارو شهرستان اشتهارد، از دستور فرماندهی معظم کل قوا به سپاه پاسداران برای «جنگ با فقر» نیز خبر داد. تحریم‌هایی که به زعم باطل آمریکایی‌ها سد راه پیشرفت و توسعه ایران اسلامی است، اما برخلاف تصور و طراحی آنها، این تحریم‌ها به برکت هدایت‌های مقام معظم رهبری و استقامت مردم و جهاد نیرو‌های خدمتگذاری نظیر سپاه پاسداران به سکوی جهش و پیشرفت ایران اسلامی تبدیل شده است. در اصل ۱۵۰ قانون اساسی بر نقش سپاه پاسداران در نگهبانی از انقلاب و دستاورد‌های آن تاکید شده است.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 هفته قبل
سرلشکر موسوی فرمانده کل ارتش در سخنان یوم‌الله ۱۳ آبان در مقابل لانه جاسوسی سابق آمریکا گفت که دشمنان ما تقریبا از مقابله نظامی ناامید شده‌اند. سرلشکر سلامی فرمانده کل سپاه نیز ۲۹ اردیبهشت سال جاری گفت: آمریکایی‌ها در برابر ایران اسلامی در وضعیت انفعال قرار گرفته‌اند و در حال فرسایش و پوکی استخوان هستند. سرلشکر سلامی، نهم آبان در مراسم افتتاح ۱۲۰۰ پروژه محرومیت‌زدایی استان البرز در جمع مردم روستای جارو شهرستان اشتهارد، از دستور فرماندهی معظم کل قوا به سپاه پاسداران برای «جنگ با فقر» نیز خبر داد. تحریم‌هایی که به زعم باطل آمریکایی‌ها سد راه پیشرفت و توسعه ایران اسلامی است، اما برخلاف تصور و طراحی آنها، این تحریم‌ها به برکت هدایت‌های مقام معظم رهبری و استقامت مردم و جهاد نیرو‌های خدمتگذاری نظیر سپاه پاسداران به سکوی جهش و پیشرفت ایران اسلامی تبدیل شده است. در اصل ۱۵۰ قانون اساسی بر نقش سپاه پاسداران در نگهبانی از انقلاب و دستاورد‌های آن تاکید شده است.
ایسناایسنا1 هفته قبل
سخنگوی سپاه از دستور ویژه سرلشکر سلامی به فرماندهان نیروی زمینی و قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) و معاون آماد و پشتیبانی سپاه برای امدادرسانی به زلزله‌زدگان آذربایجان شرقی خبر داد. به گزارش ایسنا، در پی وقوع زلزله ۵٫۹ ریشتری بامداد امروز در شهرستان میانه و تشکیل قرارگاه شهید باکری برای مدیریت و ساماندهی خدمات امدادی سپاه، سردار سرتیپ دوم پاسدار رمضان شریف سخنگو و مسئول روابط عمومی کل سپاه از دستور ویژه سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به فرماندهان نیروی زمینی و قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) و معاون آماد و پشتیبانی سپاه برای کمک به مردم غیور و ولایتمدار استان آذربایجان شرقی در مناطق زلزله زده خبرداد و گفت: با تشکیل قرارگاه شهید باکری در منطقه سیل زده استان برای مدیریت، ساماندهی و سرعت بخشی به عملیات امداد و خدمت رسانی سپاه به زلزله‌زدگان، فرمانده کل سپاه طی ابلاغی به فرماندهان نیروی زمینی سپاه، فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص) و معاون آماد و پشتیبانی سپاه به آنان دستور داد با نقش‌آفرینی فعال در قرارگاه مذکور، نسبت به گسیل امکانات لازم برای سرعت بخشیدن به عملیات امدادی و خدماتی و رسیدگی به خسارات و وضعیت مصدومان و رفع نیازهای فوری و ضروری زلزله‌زدگان عزیز از جمله اسکان موقت، تغذیه و خدمات بهداشتی و درمانی اقدام نمایند. سردار شریف تاکید کرد: قرارگاه شهید باکری و سایر یگان‌ها و ظرفیتهای سپاه و بسیج تا پایان عملیات امدادی و خدماتی و عادی شدن وضعیت و زندگی جاری مردم عزیز، در کنار آنان بوده و همراه باسایر دستگاه‌ها و سازمان‌ها در مناطق زلزله‌زده فعال و به تامین امکانات و نیازمندی‌ها خواهند پرداخت. انتهای پیام
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 هفته قبل
سردار جلالی از بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس تقدیر کردرئیس سازمان پدافند غیرعامل در حاشیه هشتمین همایش ملی پدافند غیرعامل از «مهدی ترابی» تقدیر کرد. ارتش جمهوری اسلامی ایران با صدور بیانیه‌ای، تحریم‌های آمریکا علیه برخی از مقامات کشوری و لشکری کشور را بیانگر استیصال و ناتوانی واشنگتن در مقابل راهبرد مقاومت فعالانه جمهوری اسلامی ایران برشمرد. ملت ایران آمریکا را بزرگترین دشمن بشریت می‌داندرئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش گفت: ملت ایران آمریکا را بزرگترین دشمن بشریت می‌داند به همین دلیل ما هرگز نمی‌توانیم دشمنی آمریکا علیه ملت ایران را فراموش کنیم. دبیر شورای عالی فضای مجازی: باید حداقل ۵۰ درصد از لایه‌های مختلف فضای مجازی بومی شوددبیر شورای عالی فضای مجازی، گفت: ضرورت دارد حداقل ۵۰ درصد از لایه‌های مختلف فضای مجازی بومی شود. دبیر شورای عالی فضای مجازی، گفت: ضرورت دارد حداقل ۵۰ درصد از لایه‌های مختلف فضای مجازی بومی شود.
کرد آنلاینکرد آنلاین1 هفته قبل
عصر کرد - فرمانده کل سپاه گفت: کمیت این ملت ایران کوچک نیست، زیرا آن‌ها بزرگ هستند تا زمانی که خیرین هستند و شادی‌ها را تقسیم می‌کنند این شادی‌ها زیاد و مشکلات کاهش می‌یابند، شأن مردم داشتن زندگی شادتر و خوب استسرلشکر حسین سلامی: شأن مردم داشتن زندگی شادتر و خوب استسرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در آیین افتتاح ۷۰۰ پروژه عمرانی محرومیت‌زدایی سپاه تهران که صبح امروز پنج شنبه به صورت ویدئو کنفرانس و همزمان در سراسر کشور در سپاه تهران انجام شد، گفت: ما هیچ‌گاه نمی‌توانیم بجز به پیروزی به چیزی فکر کنیم، ما هیچ‌گاه با وجود این جوانان نمی‌توانیم شکست بخوریم. وی افزود: گروه‌های جهادی افسران و سربازان نبرد بزرگ هستند نبردی که عزت امت و ملت ایران را نشانه گرفته است، برخی جنگ‌ها سرزمین را نشانه می‌گیرند و برخی جنگ‌ها فخر، هویت و شرافت را نشانه می‌گیرند. سرلشکر سلامی عنوان کرد: کمیت این ملت ایران کوچک نیست زیرا آن‌ها بزرگ هستند تا زمانی که خیرین هستند و شادی‌ها را تقسیم می‌کنند این شادی‌ها زیاد و مشکلات کاهش می‌یابند، شأن مردم داشتن زندگی شادتر و خوب است. وی اضافه کرد: به دشمنان می‌گوییم از هر تهدیدی که بسازید فرصت می‌سازیم هر هدفی را دنبال کنید ما ناکامتان می‌کنیم، شما یادگرفته‌اید که از ما شکست بخورید و ما هم آموخته‌ایم که پیروز شویم. منبع: tanimnews. com
خوزستان آنلاینخوزستان آنلاین1 هفته قبل
پیام خوزستان - فرمانده کل سپاه گفت: کمیت این ملت ایران کوچک نیست، زیرا آن‌ها بزرگ هستند تا زمانی که خیرین هستند و شادی‌ها را تقسیم می‌کنند این شادی‌ها زیاد و مشکلات کاهش می‌یابند، شأن مردم داشتن زندگی شادتر و خوب استسرلشکر حسین سلامی: شأن مردم داشتن زندگی شادتر و خوب استسرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در آیین افتتاح ۷۰۰ پروژه عمرانی محرومیت‌زدایی سپاه تهران که صبح امروز پنج شنبه به صورت ویدئو کنفرانس و همزمان در سراسر کشور در سپاه تهران انجام شد، گفت: ما هیچ‌گاه نمی‌توانیم بجز به پیروزی به چیزی فکر کنیم، ما هیچ‌گاه با وجود این جوانان نمی‌توانیم شکست بخوریم. وی افزود: گروه‌های جهادی افسران و سربازان نبرد بزرگ هستند نبردی که عزت امت و ملت ایران را نشانه گرفته است، برخی جنگ‌ها سرزمین را نشانه می‌گیرند و برخی جنگ‌ها فخر، هویت و شرافت را نشانه می‌گیرند. سرلشکر سلامی عنوان کرد: کمیت این ملت ایران کوچک نیست زیرا آن‌ها بزرگ هستند تا زمانی که خیرین هستند و شادی‌ها را تقسیم می‌کنند این شادی‌ها زیاد و مشکلات کاهش می‌یابند، شأن مردم داشتن زندگی شادتر و خوب است. وی اضافه کرد: به دشمنان می‌گوییم از هر تهدیدی که بسازید فرصت می‌سازیم هر هدفی را دنبال کنید ما ناکامتان می‌کنیم، شما یادگرفته‌اید که از ما شکست بخورید و ما هم آموخته‌ایم که پیروز شویم. منبع: tanimnews. com
ایمناایمنا1 هفته قبل
شمخانی گفت: اعتماد میان حاکمیت و مردم، لازمه پایداری امنیت ملی است و قوه قضائیه در این ایجاد و تحکیم اعتماد نقش مهم و منحصر بفردی دارد. او ادامه داد: دشمن در کشور شبکه جاسوسی راه انداخته است و زم بازیگر آن بود و نباید در حال حاضر به آن پرداخت. باید ابتدا تمامی ابعاد پرونده زم نمایان شود و بعد از آن اطلاع‌رسانی کنیم. او درباره اخبار مبنی بر وقوع حادثه برای زم در زندان گفت: در گزارشی که ارائه شد خبری مبنی بر اینکه برای روح‌الله زم در زندان اتفاقی افتاده باشد اعلام نشد. بنابراین وقتی این ترکیب با هدف هم افزایی بسته شده است اینکه ما بین دو بخش اعضای حقیقی و حقوقی شورای عالی سیاست گذاری هم وزن کشی کنیم نقض غرض است.

بازدید فرمانده سپاه از مرکز معتادان متجاهر

20+
باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران1 هفته قبل
فارسفارس2 هفته قبل
فرمانده کل سپاه، استراتژی سپاه را متلاشی کردن لیدرها و مافیای اصلی، تولید و توزیع کنندگان خرد و کلان مواد مخدر دانست و گفت: باید به مرحله‌ای برسیم که هزینه انجام جرم بالا برود تا عاملان جرم از انجام آن صرف نظر کنند. وی ادامه داد: سپاه با نابسامانی‌های اجتماعی کنار نمی‌آید و با بسیج همه ظرفیت‌ها به مبارزه با آن خواهد رفت. فرمانده کل سپاه با تاکید بر اینکه استراتژی سپاه این است که همه لیدرها و مافیای اصلی، تولید و توزیع کنندگان خرد و کلان مواد مخدر را متلاشی کند، اظهار داشت: ما باید به مرحله‌ای برسیم که هزینه انجام جرم بالا برود تا عاملان جرم از انجام آن صرف نظر کنند. سرلشکر سلامی در ادامه تصریح کرد: طبق قرآن کریم که فرمود اگر یک نفر را زنده کنید کل بشریت را زنده کرده‌اید، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در شهر تهران به عنوان پایتخت عالم اسلام به شیوه‌ای عمل می‌کند که ریشه بدی هایی که در شان نظام اسلامی نیست خشکانده شود. وی در پایان خاطرنشان کرد: طبق فرموده مقام معظم رهبری که فرمود مردم عائله ما هستند ما موظفیم در کمال احترام به آنها خدمت کنیمانتهای پیام/
خبر فوریخبر فوری2 هفته قبل
فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: ما به دشمنان می‌گوییم از هر تهدیدی که بسازید فرصت می‌سازیم و هر هدفی را دنبال کنید، ناکامتان می‌کنیم. سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در آئین افتتاح ۷۰۰ پروژه عمرانی محرومیت زدایی سپاه تهران که امروز (پنج شنبه) به صورت ویدئو کنفرانس و همزمان در سراسر کشور در سپاه تهران انجام شد، گفت: ما هیچ گاه نمی‌توانیم بجز به پیروزی به چیزی فکر کنیم، ما هیچ گاه با وجود این جوانان نمی‌توانیم شکست بخوریم. وی افزود: گروه‌های جهادی افسران و سربازان نبرد بزرگ هستند نبردی که عزت امت و ملت ایران را نشانه گرفته است، برخی جنگ‌ها سرزمین را نشانه می‌گیرند و برخی جنگ‌ها فخر، هویت و شرافت را نشانه می‌گیرند. فرمانده کل سپاه تاکید کرد دشمن در جنگ اقتصادی و عملیات روانی عزت و عزمت و اقتدار و سربلندی ما را نشانه گرفته بود که تمام شد. ما ملت ایران با هم تصمیم می‌گیریم که ایران را بسازیم.

به انتهای لیست رسیدید