شیخ دیاباته

شیخ دیاباته

روزنوروزنو21 دقیقه قبل
بعد از دیدار استقلال و نفت مسجد سلیمان که در نهایت این دیدار با نتیجه تساوی تساوی یک - یک به پایان رسید اتفاقات ناخوشایندی برای آبی‌های پایتخت به وجود آمد و نوعی شوک به هواداران این تیم وارد شد. گفته می‌شد، باشگاه استقلال باتوجه به اظهار نظر کارشناسان داوری مبنی بر اشتباه فاحش داور مسابقه در صحنه اخراج فرشید اسماعیلی برابر نفت مسجد سلیمان و همچنین ماده ۴۹ آیین نامه انظباطی فدراسیون فوتبال قصد دارد خواستار بخشیده شدن کارت قرمز هافبک خود شود. حال طبق اخبار رسیده معلوم گردیده که بر اساس قانون فیفا، فدراسیون فوتبال نمی‌تواند کارت قرمز فرشید اسماعیلی را ببخشد. در چند روز گذشته جنجال بسیاری بر سر کارت قرمز فرشید اسماعیلی ایجاد شده؛ حرف‌های دوپهلوی حسن زاده رئیس کمیته انضباطی این ابهام را ایجاد کرد که آیا فرشید بخشیده می‌شود؟ حالا مظفری کارشناس داوری می‌گوید بر اساس اصل ۵ قوانین فیفا بخشیدن این کارت قرمز زیر پا گذاشتن اصول قانونی است و می‌تواند تبعات منفی بدی برای فوتبال مان داشته باشد. البته آبی‌های پایتخت دو ستاره دیگر دارد که تکلیف آنها برای شهرآورد هنوز به صورت قطعی مشخص نیست که مهدی قائدی و شیخ دیاباته دچار مصدومیت هستند و رسیدن قائدی احتمال زیادی دارد.
روزنوروزنو36 دقیقه قبل
آبی‌های پایتخت در دربی پیش رو یازده بازیکن دارد که برای اولین بار شهرآورد پایتخت را تجربه می‌کنند. در چارچوب هفته چهارم نوزدهمین دوره لیگ برتر تیم‌های فوتبال استقلال و پرسپولیس روز یکشنبه به مصاف هم می‌روند. محمد بلبلی بازیکن جدید آبی‌ها به دلیل محرومیت نمی‌تواند برای آبی پوشان در دربی ۹۰ بازی کند. گفتنی است، طبق اعلام معاون امنیتی و انتظامی استانداری تهران، زمان بازی استقلال و پرسپولیس در هفته چهارم لیگ برتر فوتبال از ساعت ۱۸:۴۵ به ۱۶ تغییر یافت. این بازی یکشنبه هفته آینده ۳۱ شهریور برگزار می‌شود.
نامه‌نیورنامه‌نیور4 ساعت قبل
بازیکن تیم فوتبال استقلال، گفت: پرسپولیس تیم بزرگی است و تا به حال هیچ وقت برای آنها کری نخوانده‌ام اما امیدوارم در بازی با پرسپولیس عملکرد خوبی داشته باشیم و هوادارانمان را خوشحال کنیم. بازیکن تیم فوتبال استقلال خاطرنشان کرد: از نظر روحی روانی شرایط بازیکنان استقلال کمی خراب است چرا که آن طور که لیاقت و استحقاقش را داشتیم نتوانستیم نتایج خوبی را کسب کنیم. شجاعیان تصریح کرد: استراماچونی و اعضای کادر فنی استقلال با بازیکنان صحبت کرده‌اند و به خوبی می‌دانیم دربازی با پرسپولیس چگونه و چطور باید بازی کنیم. شجاعیان در پایان گفت: پرسپولیس تیم بزرگی است و تا به حال هیچ وقت برای آنها کری نخوانده‌ام اما امیدوارم در بازی با پرسپولیس عملکرد خوبی داشته باشیم و هوادارانمان را خوشحال کنیم. با محرومیت فرشید اسماعیلی از شهرآورد سی‌و یکم شهریور که امروز از سوی سازمان لیگ فوتبال تایید شد به نظر می‌رسد آندره استراماچونی از داریوش شجاعیان در ترکیب ثابت استفاده کند.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین4 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، تمرین امروز (پنجشنبه) تیم فوتبال استقلال تهران از ساعت ۱۷:۰۰ در زمین مجموعه ورزشی انقلاب برگزار شد. *در ۳۰ دقیقه ابتدایی تمرین امروز، اهالی رسانه در محل تمرین حاضر شدند و با بازیکنان و کادر فنی تیم مصاحبه کردند. *شیخ دیاباته و فرشید باقری امروز با لباس شخصی در تمرین حاضر شدند و پس از دقایقی محل تمرین را ترک کردند. *بخش بعدی تمرین مختص به تمرینات تاکتیکی بود که زیر نظر استراماچونی پیگیری شد. *در آخرین بخش تمرینی امروز، بازیکنان فوتبال درون تیمی بازی کردند.
افکارنیوزافکارنیوز4 ساعت قبل
افکارنیوز، به گزارشاز سال ۱۳۴۷ تاکنون ۸۹ بازی بین ۲ تیم استقلال و پرسپولیس انجام شده است. اخبار ورزشی - ۳بازیکن خارجی پرسپولیس موفق شدند در شهرآورد‌های قبلی برای تیمشان گلزنی کنند، اما بازیکنان خارجی استقلال همواره در گلزنی به رقیب سنتی ناکام بودند. حال در نودمین شهرآورد پایتخت، استقلال از ۲ بازیکن خارجی در ترکیب خود بهره می‌برد یعنی هرویه میلیچ کروات و شیخ دیاباته مهاجم اهل مالی. با این وجود دیاباته مهاجم است و سابقه بازی در تیم‌های مطرح فرانسوی را در کارنامه دارد. همین‌ها باعث می‌شود تا او برای گلزنی در شهرآورد شانس بیشتری به نسبت دیگر خارجی استقلال داشته باشد.
تسنیمتسنیم6 ساعت قبل
* گروهی از کودکان پویش کار که تحت نظر کمیته امداد هستند، میهمان تمرین استقلال بودند و شاخه گل‌هایی تقدیم بازیکنان استقلال کردند. همچنین بازیکنان استقلال نیز به آنها کیف مدرسه اهدا کرده تا به نوعی پاسخ آنها را بدهند. * اگر چه حضور خبرنگاران و عکاسان در تمرین استقلال پررنگ بود، اما افراد متفرقه نیز در کنار زمین تمرین استقلال دیده می‌شدند. * چند بانوی هوادار فوتبال در محل تمرین استقلال حضور داشتند. * در هنگام آغاز تمرین، موزیک‌های عجیبی از یکی از مجموعه‌های اطراف زمین چمن انقلاب پخش می‌شد که در نوع خودش عجیب بود!
ورزش۳ورزش۳6 ساعت قبل
در یکی از معدود روزهایی که درهای بسته تمرین استقلال به روی خبرنگاران باز شد، سه بازیکن و مربی ایتالیایی آبی‌ها به سوالات خبرنگاران پاسخ دادند. به گزارش «ورزش سه»، تمرین عصر پنجشنبه استقلال با حضور چند دقیقه‌ای خبرنگاران در مجموعه ورزشی انقلاب برگزار شد. دیاباته در این جلسه تمرینی با لباس شخصی حضور داشت و بعد از چند دقیقه، تمرین را ترک کرد. *استراماچونی برای اولین بار در یک جلسه تمرینی، پاسخگوی چند سوال خبرنگاران بود. * هنگامی که استقلالی‌ها زیر نظر مربی بدنساز به گرم کردن مشغول بودند، استراماچونی به گوشه دنجی از زمین رفته بود و روی کاغذ کوچکی که در دست داشت، نکاتی را یادداشت می‌کرد.
خبرآنلاینخبرآنلاین7 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ شیخ دیاباته مهاجم تنومند استقلال در بازی مقابل نفت مسجد سلیمان دچار مصدومیت شد. طبق گزارشی که کادر پزشکی استقلال به استراماچونی ارائه داده‌اند دیاباته از غایبین دربی خواهد بود تا استراماچونی مهاجم دیگری را جانشین او کند.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز8 ساعت قبل
به گزارش مشرق، آندره آ استراماچونی سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران در دیدار تیمش برابر پرسپولیس در چهارچوب رقابت‌های لیگ برتر بازیکنان زیادی را در اختیار نخواهد داشت. شیخ دیاباته به دلیل درد از ناحیه دنده هنوز وضعیت مشخصی برای حضور در شهرآورد ندارد. بیشتر بخوانید: بازیکن استقلال بخشیده نشدمهدی قائدی از ناحیه مچ پا دچار مصدومیت شده و شانس حضورش در ترکیب ۹۰ دقیقه بسیار کم خواهد بود. محمد بلبلی بازیکن تیم استقلال به دلیل محرومیت ۶ ماه غایب است. فرشید اسماعیلی هم به دلیل محرومیت غایب آبی پوشان است.
ورزش۳ورزش۳10 ساعت قبل
مهاجم اهل مالی استقلال به طور قطع به بازی با پرسپولیس در هفته چهارم لیگ برتر نخواهد رسید. به گزارش «ورزش سه»، شیخ دیاباته در دقیقه ۳۷ بازی با نفت مسجد سلیمان مصدوم شد تا استراماچونی مجبور شود او را از زمین بازی تعویض کند. در این مدت پزشکان استقلال تلاش زیادی کردند که بتوانند دیاباته را آماده دربی کنند اما این بازیکن امروز هم در تمرین غایب بود تا مشخص شود به طور قطع به این بازی نخواهد رسید. دیاباته امروز هم با لباس شخصی در تمرین استقلال حاضر شد و حالا استراماچونی باید از بین مرتضی تبریزی، محسن کریمی یا سجاد آقایی یک نفر را به عنوان مهاجم هدف در بازی با پرسپولیس انتخاب کند.
فوتبالیفوتبالی10 ساعت قبل
وب سایت رسمی فوتبالی- وریا غفوری، کاپیتان تیم استقلال گفت که تیمش یک بازی سخت و حساس را برابر پرسپولیس پیش رو دارد. به گزارش فوتبالی، وریا غفوری در حاشیه تمرین امروز (پنجشنبه) تیم استقلال در مورد دربی ۹۰ اظهار داشت: همه شرایط و حساسیت این بازی را می‌دانند. شاید بگویند ما خوب نتیجه نگرفتیم، اما می‌خواهیم در این بازی بهترین نمایش را داشته باشیم و بهترین نتیجه را بگیریم. باید در دربی نتیجه خوبی بگیریم تا هم برگشت خوبی به لیگ داشته باشیم و هم در جایگاه خوبی در جدول قرار بگیریم. سخت است دفاع گلزنی کند، اما سعی می‌کنیم بهترین بازی را انجام بدهیم تا هواداران‌مان به ما افتخار کنند.
روزنوروزنو15 ساعت قبل
تیم فوتبال استقلال در هفته چهارم رقابت‌های لیگ برتر در حالی به مصاف پرسپولیس می‌رود که به احتمال زیاد تعدادی از بازیکنانش را برای این دیدار در اختیار نخواهد داشت. فرشید باقری یکی از این بازیکنان است که به دلیل مصدومیت از ناحیه پا به طور قطع غایب اصلی آبی‌ها در شهرآورد پایتخت خواهد بود. مهدی قائدی بازیکن تیم فوتبال استقلال نیز این روز‌ها از ناحیه مچ پا با مصدومیت روبرو شده و زیر نظر پزشکان، فیزیوتراپی می‌کند تا بتواند آمادگی خود را به دست بیاورد و به دربی هفته آینده برسد. فرشید اسماعیلی هم که در دیدار برابر نفت مسجدسلیمان کارت قرمز گرفته در صورت رد شدن اعتراض استقلالی‌ها به این کارت قرمز، در دربی غایب خواهد بود. همچنین پرسپولیسی‌ها برای دیدار با استقلال محرومی ندارند، اما کمال کامیابی نیا و شجاع خلیل زاده مصدوم هستند و به این دیدار نخواهند رسید.
خبرآنلاینخبرآنلاین16 ساعت قبل
حالا بدترین سناریو برای استقلال این است که علاوه بر اسماعیلی محروم، دیاباته و قائدی هم به دربی نرسند! در این صورت در دربی خط حمله استقلال را مرتضی تبریزی و محسن کریمی تشکیل خواهند داد! آقای کلین‌شیت فصل قبل، در این فصل در هر ۳ بازی گل خورده که روی دو گل مقصر اصلی بود. حالا تصور کنید چنین تیمی روز یک‌شنبه بدون کسب حتی یک برد، باید در دربی به مصاف پرسپولیس برود. تنها امیدواری هواداران استقلال همان قانون نانوشته دربی است: تیمی که ضعیف‌تر است دربی را می‌برد!
ورزش ۱۱ورزش ۱۱18 ساعت قبل
اختصاصی | ستارۀ مورد علاقۀ آندره‌آ استراماچونی، وضعیت بسیار نگران‌کننده‌ای را دارد. ورزش ۱۱ - شیخ دیاباته که به دلیل مصدومیت در دیدار برابر نفت مسجد سلیمان راهی بیمارستان شده بود و گفته می‌شد که به دلیل مصدومیت از ناحیۀ دنده قادر به همراهی آبی‌ها در دربی نودم نخواهد بود؛ اکنون در وضعیت کاملا نامشخصی قرار دارد و شایعات فراوانی پیرامون وضعیت وی به گوش می‌رسد. شیخ دیاباتهپزشکان استقلال شدیدا بر این باورند که او دربی را از دست نداده است، اما شایعاتی که اکنون از وضعیت این مهاجم به گوش می‌رسد هیچ سنخیتی با اعلام وضعیت قبلی این بازیکن از سوی پزشکان باشگاه ندارد؛ چرا که گفته می‌شود وضعیت حضور دیاباته در دربی برابر پرسپولیس به طور رسمی در روز جمعه مشخص خواهد شد تا تنها ۲ روز پیش از دربی، استراماچونی استراتژی خط حملۀ خود را تشریح کند.
روزنوروزنو1 روز قبل
بعد از دیدار استقلال و نفت مسجد سلیمان که در نهایت این دیدار با نتیجه تساوی تساوی یک - یک به پایان رسید اتفاقات ناخوشایندی برای آبی‌های پایتخت به وجود آمد و نوعی شوک به هواداران این تیم وارد شد. شیخ دیاباته در دیدار مقابل نفت از ناحیه دنده به شدت مصدوم شد و در حالی که تشخیص اولیه شکستگی دنده‌اش بود به بیمارستان منتقل شد. فرشید اسماعیلی با اخراج در دیدار مقابل نفت، شهرآورد پیش رو را از دست داد. بازی آبی‌های پایتخت و نفت مسجد سلیمان قبل از شهرآورد پایتخت تلفات زیادی داشت و این موضوع باعث شده سرمربی استقلال با مهره‌های کمتری آماده دیدار با رقیب سنتی خود شود. به هر حال دو یا سه ستاره اصلی آبی‌های پایتخت در این دیدار حضور ندارند و حضور روزبه چشمی هم در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.
خبر فوریخبر فوری1 روز قبل
مهدی قائدی در تمرین امروز (چهارشنبه) استقلال حضور پیدا کرد. تمرین نوبت صبح امروز (چهارشنبه) استقلال در زمین چمن مجموعه ورزشی تهرانسر برگزار شد. در این جلسه تمرینی مهدی قائدی، بازیکنی که در دیدار با نفت مسجد سلیمان دچار مصدومیت شده بود، حضور پیدا کرد و در تمرینات گروهی هم شرکت کرد. البته هنوز وضعیت شیخ دیاباته، ‌ دیگر بازیکن مصدوم استقلال که در تمرین امروز هم حضور نداشت، مشخص نیست. دیاباته امروز به کلینیک استقلال رفته بود تا مراحل درمان مصدومیتش را پیگیری کند.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین1 روز قبل
اعتمادآنلاین|‌‌‌ تمرین نوبت صبح امروز (چهارشنبه) استقلال در زمین چمن مجموعه ورزشی تهرانسر برگزار شد. در این جلسه تمرینی مهدی قائدی، بازیکنی که در دیدار با نفت مسجد سلیمان دچار مصدومیت شده بود، حضور پیدا کرد و در تمرینات گروهی هم شرکت کرد. با این اوصاف به نظر می‌رسد که قائدی مشکلی برای حضور در داربی ندارد و می‌تواند آبی‌پوشان را در این دیدار همراهی کند. البته هنوز وضعیت شیخ دیاباته، ‌ دیگر بازیکن مصدوم استقلال که در تمرین امروز هم حضور نداشت، مشخص نیست. دیاباته امروز به کلینیک استقلال رفته بود تا مراحل درمان مصدومیتش را پیگیری کند.
ایسناایسنا1 روز قبل
مهدی قائدی در تمرین امروز (چهارشنبه) استقلال حضور پیدا کرد. به گزارش ایسنا، تمرین نوبت صبح امروز (چهارشنبه) استقلال در زمین چمن مجموعه ورزشی تهرانسر برگزار شد. در این جلسه تمرینی مهدی قائدی، بازیکنی که در دیدار با نفت مسجد سلیمان دچار مصدومیت شده بود، حضور پیدا کرد و در تمرینات گروهی هم شرکت کرد. با این اوصاف به نظر می‌رسد که قائدی مشکلی برای حضور در داربی ندارد و می‌تواند آبی‌پوشان را در این دیدار همراهی کند. البته هنوز وضعیت شیخ دیاباته، ‌ دیگر بازیکن مصدوم استقلال که در تمرین امروز هم حضور نداشت، مشخص نیست.
طرفداریطرفداری1 روز قبل
طرفداری- تیم فوتبال استقلال بعد از یک روز استراحت از ساعت ۹:۳۰ امروز در زمین ورزشگاه نفت تهرانسر تمرینات خود را پیگیری کرد. *پیش از شروع تمرین استراماچونی با استقلالی‌ها صحبت کرد و سپس برنامه‌های تاکتیکی آبی پوشان آغاز شد. * مهدی قائدی که در دیدار با نفت مسجد سلیمان دچار مصدومیت شده بود در تمرین امروز حاضر شد و پا به پای استقلالی‌ها تمرین کرد. *بخش پایانی این تمرین، شوتزنی به سمت دروازه‌ها و تمرینات گلزنی بود. به نقل از فارس، تیم فوتبال استقلال قرار است روز یکشنبه اینده در ورزشگاه ازادی به مصاف پرسپولیس برود.
ورزش۳ورزش۳1 روز قبل
لیگ نوزدهم تا اینجای کار برای مرتضی تبریزی به شکل عجیبی پیش رفته است. اما حالا در آستانه دربی تهران، هنوز وضعیت جسمانی و میزان مصدومیت دیاباته مشخص نیست و معلوم نیست این مهاجم ۱۹۴ سانتی می‌تواند استقلال را همراهی کند یا نه. با وضعیت مبهم دیاباته و فرشید اسماعیلی، شاید استراماچونی یک بار دیگر این فرصت را به مرتضی تبریزی بدهد که در دربی به عنوان مهاجم ثابت استقلال به زمین برود. تبریزی خوب می‌داند گل زدن در دربی چقدر می‌تواند روی آینده او در استقلال تاثیرگذار باشد. شاید ادامه مصدومیت شیخ دیاباته، این فرصت طلایی را نصیب تبریزی کند که یک بار دیگر در دربی بخت خود را آزمایش کند.
تسنیمتسنیم1 روز قبل
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم, شیخ دیاباته که در جریان دیدار استقلال مقابل نفت مسجدسلیمان در هفته سوم لیگ برتر از ناحیه دنده دچار مصدومیت شده بود, به احتمال زیاد نمی‌تواند تیمش را در دربی پایتخت همراهی کند. روند درمان این مهاجم مالیایی در حال انجام است، اما پزشکان استقلال شانس کمی برای رسیدن این بازیکن به دیدار با پرسپولیس متصور هستند. مهدی قائدی، دیگر مهاجم استقلال که در مسجدسلیمان دچار مصدومیت شد, اما وضعیت خوبی دارد و می‌تواند در هفته چهارم به میدان برود. دربی نودم تهران روز یکشنبه هفته آینده در ورزشگاه آزادی تهران برگزار می‌شود. انتهای پیام/
مهرمهر1 روز قبل
به گزارش خبرنگار مهر، شیخ دیاباته مهاجم تیم فوتبال استقلال که در دیدار مقابل نفت مسجد سلیمان دقایق کمی در زمین حضور داشت و بسیار تاثیر گذار بود، با آسیب دیدگی از ناحیه دنده دست و پنجه نرم می‌کند و به همین علت حضور او در دربی مشخص نیست. معایناتی که از این بازیکن به عمل آمد مشخص کرد از ناحیه دنده دچار شکستگی نیست اما ضایعاتی به وی وارد شده که ممکن است بر اثر آن دیدار روز یکشنبه تیمش را از دست بدهد. در این خصوص خبرنگار مهر کسب اطلاع کرد این بازیکن تاثیر گذار بعد از طی دوران درمان اولیه، روز جمعه مورد تست قرار می‌گیرد تا در صورت رفع کامل مصدومیت، برای حضور در دربی در اختیار کادر فنی قرار بگیرد. دیاباته مقابل نفت مسجد سلیمان در ترکیب اولیه تیمش قرار گرفت و یک شوت منجر به گل داشت. وی در آن بازی از ناحیه دنده آسیب دید و در دقیقه ۳۷ زمین بازی را ترک کرد.
ایلناایلنا1 روز قبل
مهاجم بلندقامت استقلال تهران به دلیل مصدومیت در کلینیک باشگاه حضور یافت. به گزارش ایلنا، شیخ دیاباته به دلیل مصدومیت در بازی هفته سوم مقابل نفت مسجد سلیمان در تمرین امروز آبی پوشان حضور ندارد و با نظر کادر پزشکی در کلینیک باشگاه استقلال حاضر شده است. با اعلام باشگاه استقلال در این تمرین مهدی قائدی حاضر است و بدون مشکل در کنار سایر بازیکنان تمرین می‌کند.
خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ بازی نفت مسجدسلیمان برای استقلال هزینه‌های زیادی داشت، آن‌ها تا این لحظه شرایط مشخص حضور داشتن یا نداشتن مهدی قائدی و شیخ دیاباته را در دربی نمی‌دانند و فرشید اسماعیلی هم به‌دلیل گرفتن کارت قرمز دست استراماچونی را خالی‌تر از قبل کرده‌ است، اما شرایط برای استقلال در دفاع بهتر از بقیه خط‌های بازی است و آن‌ها محروم یا مصدومی ندارند. بزرگ‌ترین خوش‌شانسی استراماچونی و آبی‌ها این است که در عقب زمین آن‌ها مصدوم یا محرومی ندارند و ترکیب‌شان تغییر نخواهد کرد. یعنی حسین حسینی مطمئنا دروازه بان فیکس استقلال در دربی خواهد بود. حضور وریا غفوری، محمد دانشگر و سیاوش یزدانی هم تا حد زیادی حتمی است و در سمت چپ هم احتمالا استراماچونی باز هم از میلیچ استفاده کند. متن کامل این گزارش را اینجا بخوانید.
ورزش۳ورزش۳1 روز قبل
به گزارش ورزش سه، تیم فوتبال استقلال بعد از یک روز استراحت از امروز تمرین خود را برای بازی با پرسپولیس آغاز کرد و نکته مهم این که مهدی قائدی در این تمرین حاضر بود و بدون مشکل در کنار سایر بازیکنان تمرین می‌کند. قائدی در ثانیه‌های پایانی بازی با نفت مسجدسلیمان مصدوم شد و شائبه هایی در مورد غیبت او در دربی به گوش می‌رسید. اما شیخ دیاباته که در دقیقه ۳۷ بازی با نفت مسجدسلیمان مصدوم و از زمین بازی تعویض شد، در تمرین امروز غایب است و با نظر کادر پزشکی در کلینیک باشگاه استقلال حاضر شده است. البته مدیران استقلال در تلاش هستند تا این بازیکن را آماده بازی با پرسپولیس کنند تا استقلال در خط حمله خود این مهاجم اهل مالی را در اختیار داشته باشد.
روزنوروزنو1 روز قبل
شیخ دیاباته مهاجم تیم استقلال که در بازی دیشب این تیم مقابل نفت مسجدسلیمان دچار آسیب دیدگی شده بود، با تشخیص پزشکان به بیمارستان منتقل شد تا روند درمان خود را ادامه دهد. اتفاق عجیب در این میان اما نبودن آمبولانس در استادیوم تیم نفت بود. این بازیکن قرار بود با آمبولانس به بیمارستان انتقال داده شود اما چون ناظر بازی اجازه ورود خودرو به داخل ورزشگاه را نداده بود، خبری از آمبولانس در اطراف زمین نبود و همین موضوع کادر پزشکی استقلال را به دردسر انداخت. در نتیجه دیاباته با مصدومیت از ورزشگاه خارج و سپس با آمبولانس به بیمارستان منتقل شد.
فوتبالیفوتبالی1 روز قبل
استقلال شیخ دیاباته را جذب کرد که گفته می‌شود گران‌ترین مهاجم این فصل لیگ برتر است. * دو: یک‌سوم گل‌های لیگ در بازی‌های نساجیتا پایان هفته سوم، ۴۶ گل در لیگ نوزدهم رد و بدل شده است. اما سهم نساجی مازندران در گل‌های این فصل لیگ برتر زیاد و البته عجیب است. حسینی در هر سه بازی استقلال گل خورده و روی دو گل مقصر اصلی بود اما رحمتی فقط یک گل خورده که گرفتنش کار هر کسی نبود! تیم رحمتی صدرنشین لیگ برتر است و تیم حسینی در رده یازدهم!
وانانیوزوانانیوز1 روز قبل
اخراج فرشید اسماعیلی، مصدومیت شیخ دیاباته و مهدی قائدی اتفاقاتی بودند که در بازی روز یکشنبه مقابل نفت مسجدسلیمان به ضرر استقلال رخ دادند. علاوه بر اینکه فرشید باقری هم پیش از این یکی از مصدومان استقلال بود و نرسیدنش به دربی قطعی است. همه این‌ها بدون شک باعث خواهند شد که ترکیب استقلال در بازی روز یکشنبه آینده دست خوش تغییرات زیادی شود. در نوک حمله هم این روزها تنها گزینه استراماچونی برای استفاده به جای دیاباته، مرتضی تبریزی است. گزینه‌ای که البته استراماچونی بارها در صحبت هایش گفته از جهات مختلف تفاوت‌های زیادی با دیاباته دارد.

به انتهای لیست رسیدید