صهیونیسم

صهیونیسم

صدا و سیماصدا و سیما4 ساعت قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما؛ مردم شماری از کشورهای جهان در اعتراض به کنفرانس بحرین که به دعوت آمریکا برگزار شده است و برای اعلام مخالفت با توطئه جدید آمریکا و صهیونیسم موسوم به معامله قرن تظاهرات کردند. شبکه تلویزیونی الجزیره مباشر همزمان با اعلام این خبر، تصاویری از تظاهرات در شهرهای مختلف از جمله بیت لحم و الخلیل در کرانه باختری، بیروت پایتخت لبنان و لاهه در سوئیس پخش کرد.

معامله قرن محکوم به شکست است

صدا و سیماصدا و سیما5 ساعت قبل
رئیس مجمع جهانی علمای مقاومت در سخنانی در برابر ساختمان سازمان ملل متحد در بیروت با اشاره به کنفرانس بحرین و توطئه جدید آمریکا و صهیونیسم موسوم به معامله قرن گفت این توطئه نیز محکوم به شکست است. آیا نمی‌بینند توطئه در سوریه و عراق شکست خورد و توطئه و تجاوز به یمن شکست خواهد خورد اگرچه الان هم شکست خورده است. به همین خاطر می‌گویم ما پیروزیم این رویکرد پیروز است مقاومت پیروز است ائتلاف مقاومت پیروز است. به زودی زود ساقط شدن معامله قرن و سیاست ترامپ و سیاست همه کسانی را که با او هستند به یکدیگر تبریک خواهیم گفت. به زودی زود ساقط شدن معامله قرن و سیاست ترامپ و سیاست همه کسانی را که با او هستند به یکدیگر تبریک خواهیم گفت.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین6 ساعت قبل
سید محمدعلی شهیدی، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: تلاش می‌کنیم از حقوق جانبازان شیمیایی و خانواده‌های آنها دفاع کنیم. وی با اشاره به سخن مقام معظم رهبری مبنی بر حقوق بشر آمریکایی گفت: جنگ عراق حدود ۱۶۰۰ جانباز شیمایی روی دست جمهوری اسلامی گذاشت. همچنین با حقوق‌دان‌های مجرب بین‌المللی، بانک اطلاعاتی جانبازان شیمیایی تشکیل شد. رئیس بنیاد شهید با بیان اینکه در این زمینه ۱۰۰ درصد نتوانسته‌ایم موفق باشیم، گفت: در شهر سردشت تیم‌های متشکل از متخصصان مختلف چندین بار اعزام شده‌اند. شهیدی با اظهار امیدواری به ادامه همکاری بنیاد شهید و وزارت امور خارجه و دادگستری گفت: تلاش می‌کنیم از حقوق جانبازان شیمیایی و خانواده‌های آنها دفاع کنیم.
افکارنیوزافکارنیوز7 ساعت قبل
افکارنیوز، به گزارشاسماعیل هنیه، رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) گفت: کاملا واضح می‌گوییم که فلسطین فروشی نیست و معامله‌ها و کنفرانس‌هایی را که برای تثبیت اشغالگران در سرزمین ما برگزار می‌شود، رد می‌کنیم. اخبار بین الملل_ هنیه گفت: مسئله فلسطین در معرض تهدید استراتژیک بی سابقه‌ای قرار گرفته است. ملت فلسطین به هیچ کسی اجازه امتیاز دادن یا سازش را نداده است. رئیس دفتر سیاسی حماس خاطرنشان کرد: ملت فلسطین در حال حاضر همزمان با نشست بحرین انتفاضه‌ای سیاسی را آغاز کرده است و مورد حمایت نیرو‌های مقاومتی قرار دارد که دستانشان روی ماشه است. رئیس دفتر سیاسی حماس گفت: تشکیل دولت وحدت ملی را برای اداره امور ملت فلسطین در کرانه باختری و نوار غزه و همه نقاط خواستاریم.
صدا و سیماصدا و سیما8 ساعت قبل
نیروهای اشغالگر اسرائیلی همچنین برای پراکنده کردن تظاهرکنندگان فلسطینی در شهر بیت لحم به آنان یورش بردند که به زخمی شدن شماری از تظاهرکنندگان منجر شد. فلسطینیان در مخالفت با کارگاه بحرین و توطئه جدید آمریکا و صهیونیسم علیه آرمان فلسطین موسوم به معامله قرن در حال تظاهرات هستند. آنان کارگاه اقتصادی بحرین را محکوم و با دستور العملها و نتایجش مخالفت کردند. خالده جرار عضو دفتر سیاسی جبهه خلق برای آزادی فلسطین گفت: "ما از تلاشهای مردمی صحبت می‌کنیم. توده‌های فلسطینی که در شهرهای مرکزی فلسطین به خیایانها آمده‌اند پیامهایشان را به حکام بحرین و به هر کسی که با حکام بحرین در کارگاه اقتصادی ائتلاف کرده است، فرستادند و اعلام کردندفلسطین فروشی نیست.
مهرمهر10 ساعت قبل
هفتم تیرماه نیز روز یادآور انفجار حزب جمهوری و شهادت دکتر بهشتی و ۷۲ نفر از یاران ایشان بود و ۸ تیر سالگرد بمباران شیمیایی سردشت است. معاون رئیس جمهور ادامه داد: ما در کشورمان حدود ۶۵ هزار جانباز شیمیایی داریم و وظیفه ما این است که نگذاریم این مسائل فراموش شود. در سال ۱۳۸۷ مصوبه‌ای از سوی مجلس شورای اسلامی برای پیگیری حقوق جانبازان شیمیایی به دولت ابلاغ شد و از سال ۱۳۹۰ نیز بنیاد شهید و امور ایثارگران با همکاری وزارت امور خارجه، وزارت دادگستری و معاونت حقوقی ریاست جمهوری مسؤول پیگیری این موضوع شدند. حجت الاسلام والمسلمین شهیدی ابراز امیدواری کرد با همکاری بنیاد شهید و امور ایثارگران، وزارت امور خارجه، وزارت دادگستری و معاونت حقوقی ریاست جمهوری جنایات شیمیایی علیه کشورمان بیش از پیش به دنیا شناسانده شود و حقوق قربانیان سلاح‌های شیمیایی گرفته شود. در این مراسم با حضور حجت الاسلام والمسلمین شهیدی و محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان، از جمعی از جانبازان شیمیایی سردشت و پزشکان فعال در عرصه درمان جانبازان شیمیایی تقدیر شد.
تسنیمتسنیم11 ساعت قبل
رهبر انقلاب این هفته را هفته حقوق بشر آمریکایی نامگذاری کردند؛ بنابراین باید بکوشیم که این حوادث تلخ فراموش نشود. سال ۹۰ مجددا این وظیفه به بنیاد شهید واگذر شد و بنیاد شهید مجددا با همکاری همین وزارتخانه‌ها به بحث ورود پیدا کرد. شهیدی با اشاره به فعالیت‌های بنیاد در سال‌های گذشته در زمینه حقوق جانبازان شیمیایی گفت: بعد از سال ۹۰ که این کار به بنیاد شهید واگذار شد اولین اقدامی که انجام دادیم تدوین آیین‌نامه اجرایی قانون دولت برای پیگیری حقوق جانبازان شیمیایی بود. همکاری با شعب بین‌المللی برای استیفای حقوق جانبازان و اثبات وقوع جرم و تشکیل پرونده‌های زیادی در این رابطه از سایر اقدامات بود. وی در پایان تصریح کرد: امیدواریم باهمکاری صمیمی میان وزارت امور خارجه، بنیاد شهید و دادگستری بتوانیم قدم‌های بیشتر و مؤثرتری در این راستا برداریم و نسبت به جانبازان شیمیایی احقاق حق کنیم.
ایلناایلنا11 ساعت قبل
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: تلاش می‌کنیم از حقوق جانبازان شیمیایی و خانواده‌های آنها دفاع کنیم. وی با اشاره به سخن مقام معظم رهبری مبنی بر حقوق بشر آمریکایی گفت: جنگ عراق حدود ۱۶۰۰ جانباز شیمایی روی دست جمهوری اسلامی گذاشت. همچنین با حقوق‌دان‌های مجرب بین‌المللی، بانک اطلاعاتی جانبازان شیمیایی تشکیل شد. رئیس بنیاد شهید با بیان اینکه در این زمینه ۱۰۰ درصد نتوانسته‌ایم موفق باشیم، گفت: در شهر سردشت تیم‌های متشکل از متخصصان مختلف چندین بار اعزام شده‌اند. شهیدی با اظهار امیدواری به ادامه همکاری بنیاد شهید و وزارت امور خارجه و دادگستری گفت: تلاش می‌کنیم از حقوق جانبازان شیمیایی و خانواده‌های آنها دفاع کنیم.
ایسناایسنا12 ساعت قبل
مرجع تقلید شیعه با تاکید بر اینکه به لحاظ شرعی هر نوع همکاری با صهیونیست‌ها حرام است، گفت: هیچ کس نخواهد توانست با طرح‌هایی مانند معامله قرن، قبله اول مسلمانان را معامله کند. به گزارش ایسنا، آیت‌الله ناصر مکارم شیرازی، در خصوص همایش «شباب‌المقاومه» که شامگاه دوشنبه در سالن همایش‌های غدیر شهر قم برگزار شد، پیامی را صادر کرد که به شرح زیر است: "فرزندانم! ای مقاومان و ای حامیان خط مقاومت در جهانسلام علیکم و رحمه‌الله و برکاتهعزیزانم! شما کسانی هستید که هموراه مسئولیت مبارزه با طاغوت را به دوش می‌کشید و کید و حیله دشمن را به فضل الهی و با تلاش و عزم خود برهم می‌زنید؛ در جبهه جهاد علیه دشمنان امت اسلام خصوصا صهیونیسم و آمریکای مستکبر و دنباله‌های منطقه‌ای آن، جوانان مقاومت همواره نقش ثقل اکبر و پرچم‌داران جبهه را ایفا می‌کنند. اما از آن‌جا که پیروزی از آن مستضعفین است، امت مقاوم این نقشه را برهم خواهد زد، همان‌گونه که پیش از این چنین بوده‌است و خداوند فرمود: «ونرید أن نمن علی الذین استضعفوا فی الأرض ونجعلهم أئمة ونجعلهم الوارثین؛ قصص/۵».
ایرناایرنا12 ساعت قبل
شهیدی ادامه داد: مقام معظم رهبری این هفته را هفته حقوق بشر آمریکایی نامگذاری کردند و باید این حوادث تلخ را زنده نگهداریم. معاون رئیس جمهوری گفت: از سال ٩٠ وظیفه ارائه خدمات به بنیاد شهید داده شد و تاکنون کارهایی برای جانبازان شیمیایی انجام داده است. پس از آن با همکاری وزارت امروز خارجه و دادگستری، تدوین آیین نامه اجرایی برای الزام پیگیری امور جانبازان شیمیایی را در برنامه کاری داشتیم و بر اساس آن بانک اطلاعات جانبازان شیمیایی را تشکیل دادیم. وی اظهار داشت: این نشست به مناسبت سالگرد بمباران شیمیایی سردشت تشکیل شده است و بزرگداشتی برای شهدا این حادثه است. همایش نفس‌های سوخته و تجلیل از صبوری قربانیان سلاح شیمیایی در محل هتل پارسیان انقلاب با حضور محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه و ١٠٠ نفر از جانبازان شیمیایی سردشت و کشور و جمعی از پزشکان فعال در عرصه خدمات رسانی به جانبازان شیمیایی برگزار شد.
ایرناایرنا14 ساعت قبل
و او را هم به من معرفی نمود و گفت: «الاخ محمد مرسی من اعضاء مکتب الارشاد»! آقای مرسی کیست؟ محمد مرسی عیسی العیاط، در سال ۱۹۵۱ م در روستای «العدوه» در استان شرقی مصر، به دنیا آمد. و جاسوسی برای ایران به دادگاه جدید تحویل گردید… و در آخرین جلسه محاکمه به دلیل جاسوسی برای قطر! رسانه‌های مصر نیز اعلام کردند که پیکر وی در آرامگاهی در شهر نصر واقع در شرق قاهره به خاک سپرده شد. نیروهای امنیتی از دفن او در مقبره خانوادگی جلوگیری کردند و در نتیجه، پیکر او در گورستان مسئولان اخوان‌المسلمین دفن شد.
مهرمهر14 ساعت قبل
در جبهه جهاد علیه دشمنان امت اسلام خصوصا صهیونیسم و آمریکای مستکبر و دنباله‌های منطقه‌ای آن، جوانان مقاومت همواره نقش ثقل اکبر و پرچم‌داران جبهه را ایفا می‌کنند. تا پیش از این رزمندگان مقاوم امت اسلام، صحنه‌هایی زیبا از فداکاری را در جبهه‌ها خلق نمودند و شهدای بسیاری در دفاع از امت اسلام و مقدسات اسلام تقدیم کردند. اما از آنجا که پیروزی از آن مستضعفین است، امت مقاوم این نقشه را برهم خواهد زد، همانگونه که پیش از این چنین بوده است. ثالثا: تاکید می‌کنیم بر اینکه حق بازگشت ملت فلسطین «ألذین أخرجوا من دیارهم بغیر حق» حقی مشروع است، که همه قوانین انسانی به آن اذعان دارند چه رسد به قوانین دولتی. و تحیت می‌گوییم به ملت فلسطین _که در هفت دهه اخیر همواره از مسئله فلسطین دفاع کرده است_، ملت لبنان، بحرین، سوریه و یمن و سایر ملل.
رجانیوزرجانیوز15 ساعت قبل
روزنامه الشرق نوشت برخی سران عرب با حضور در نشست بحرین برای پیشبرد اهداف صهیونیسم و اجرای «معامله قرن» تلاش می‌کنند. «عرب‌های صهیونیست شده» تسلیت‌های گرم ما را پذیرا باشند؛ «عرب‌های صهیونیست شده» کسانی هستند که مایک ایونس، موسس و رئیس مرکز میراث صهیونیسم در نیویورک چندی پیش درباره آن‌ها گفت: «آن‌ها بیشتر از ما صهیونیست هستند!. از کنفرانس لندن سال ۱۹۰۷ گرفته تا وعده بالفور سال ۱۹۱۷، سپس تأسیس رژیم اسرائیل سال ۱۹۴۷، سپس مجهز کردن این رژیم به سلاح هسته‌ای فرانسوی سال ۱۹۵۷. (۱۸۹۷-۱۹۰۷-۱۹۱۷-۱۹۴۷-۱۹۵۷-۱۹۶۷-۱۹۷۷-۲۰۱۷ و ۲۰۲۷) در ادامه مقاله آمده است: بنابراین امروز ما شرایط شرم آوری را تجربه می‌کنیم زیرا می‌بینیم که «عرب‌های صهیونیست شده» به فکر قدسی کاملا یهودی‌سازی شده هستند. جالب است که «عرب‌های صهیونیست شده» می‌خواهند از نشست بحرین نتیجه بگیرند و در انتظار راه حل هستند!
ایسناایسنا20 ساعت قبل
یک کارشناس مسائل خاورمیانه با تاکید بر این‌که مساله فلسطین به کل امت اسلام مرتبط است، گفت: ‌ کنفرانس منامه که قرار است فردا آغاز شود نوعی دست و پا زدن مانند سایر طرح‌های سازش است که به شکست می‌انجامد. این کارشناس مسائل فلسطین اظهار کرد: متأسفانه راهکاری که محمود عباس و همراهان وی در پیش گرفته‌اند قدرت مردم را نادیده گرفته و همه توان و قدرت‌شان را بر این مبنا گذاشته‌اند که با دولت‌ها به نتیجه برسند و این تجربه شکست خورده است. حاجیان با تاکید بر این‌که کنفرانس منامه از پیش همانند سایر نشست‌ها و کنفرانس‌ها شکست خورده است، گفت: این کنفرانس حداقلی از پارامترها و شاخص‌هایی که یک روند گفت‌وگو باید داشته باشد را ندارد و آن هم در نظر گرفتن خواسته‌های مردمی است. وی در پایان خاطرنشان کرد: مساله فلسطین تنها مرتبط با یک شخص و یا حتی مردم فلسطین نیست بلکه مربوط به یک ملت و امت اسلام است، مردم منطقه وجود رژیم صهیونیستی را یک توطئه برای چپاول و سیطره منطقه می‌دانند. انتهای پیام
فارسفارس1 روز قبل
آیت‌الله مکارم شیرازی در پیامی به دومین همایش بزرگ شباب المقاومة با عنوان «تکریم شهدای بحرین و مرگ معامله قرن» تصریح کرد: هیچ کس نمی‌تواند قبله اول مسلمانان را معامله کند، چه با طرح‌هایی مانند معامله قرن و چه با غیر آن. در جبهه جهاد علیه دشمنان امت اسلام خصوصا صهیونیسم و آمریکای مستکبر و دنباله‌های منطقه‌ای آن، جوانان مقاومت همواره نقش ثقل اکبر و پرچم‌داران جبهه را ایفا می‌کنند. اما امروز امت اسلامی مواجهه‌ای جدید با هجمه‌های بزرگتر و حیله‌هایی سخت‌تر را آغاز کرده است تا پیش از این رزمندگان مقاوم امت اسلام، صحنه‌هایی زیبا از فداکاری را در جبهه‌ها خلق نمودند و شهدای بسیاری در دفاع از امت اسلام و مقدسات اسلام تقدیم کردند. هیچ کس نخواهد توانست قبله اول مسلمانان را معامله کندبنابراین فرزندان و عزیزانم! و تحیت می‌گوییم به ملت فلسطین _که در هفت دهه اخیر همواره از مسأله فلسطین دفاع کرده است_، ملت لبنان، بحرین، سوریه و یمن و سایر ملل.
افکارنیوزافکارنیوز1 روز قبل
در جبهه جهاد علیه دشمنان امت اسلام خصوصا صهیونیسم و آمریکای مستکبر و دنباله‌های منطقه‌ای آن، جوانان مقاومت همواره نقش ثقل اکبر و پرچم‌داران جبهه را ایفا می‌کنند. اما امروز امت اسلامی مواجهه‌ای جدید با هجمه‌های بزرگتر و حیله‌هایی سخت‌تر را آغاز کرده است تا پیش از این رزمندگان مقاوم امت اسلام، صحنه‌هایی زیبا از فداکاری را در جبهه‌ها خلق نمودند و شهدای بسیاری در دفاع از امت اسلام و مقدسات اسلام تقدیم کردند. هیچ کس نخواهد توانست قبله اول مسلمانان را معامله کندبنابراین فرزندان و عزیزانم! و تحیت می‌گوییم به ملت فلسطین _که در هفت دهه اخیر همواره از مسأله فلسطین دفاع کرده است_، ملت لبنان، بحرین، سوریه و یمن و سایر ملل. از خداوند متعال مسألت داریم که از کار سایر ملت‌های مظلوم خصوصا فرزندان کشور بحرین گره‌گشایی نماید و آنان را از دست طواغیت نجات بخشد.
مهرمهر1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از العهد، «محمود الزهار» عضو ارشد جنبش مقاومت اسلامی حماس در سخنانی گفت: امروز فلسطین سخت‌ترین شرایط ممکن را سپری می‌کند و به همین دلیل، وحدت برنامه مقاومت در لبنان، سوریه و فلسطین یک ضرورت است. بر اساس این گزارش، وی از نقش کشورهای عربی در همراهی با آمریکا و صهیونیسم برای پیاده سازی طرح‌های ضد فلسطینی انتقاد کرد. الزهار در این خصوص تأکید کرد: سران عرب از اینگونه اقدامات خود نتیجه‌ای جز ناامیدی به دست نخواهند آورد. وی اظهار داشت: پول‌هایی که سران عرب هزینه می‌کنند، تا زمانی که پروژه شأن با شکست مواجه می‌شود، جز حسرت نتیجه‌ای برای آنها به دنبال نخواهد داشت.
ایرناایرنا1 روز قبل
کاریکاتور نیویورک تایمز اثر آنتونیو موری را آنتونز، کارتونیست پرتغالی، اشاره به پیروی کورکورانه رئیس جمهوری آمریکا از نتانیاهو دارد. صراحت بیان نیویورک تایمز در انتقاد از نفوذ رژیم صهیونیستی در سیاست‌های واشنگتن، اعتراض لابی‌ها و حامیان صهیونیست‌ها را همراه داشت. وی انتشار کاریکاتور سیاسی را بخشی جدانشدنی از روزنامه و منع انتشار آن را نقض دموکراسی و آزادی بیان توصیف کرد. تصمیم نیویورک تایمز برای پایان دادن به انتشار کاریکاتور حتی از نگاه رسانه‌های اسرائیلی اقدامی افراط گرایانه و متعصبانه است. هاآرتص، دیگر نشریه صهیونیستی، کاریکاتور ترامپ و نتانیاهو را تصویری تلخ اما واقعی از روابط میان این دو توصیف کرد.

مقام بلندپایه سعودی از طرح موسوم به معامله قرن دفاع کرد

صدا و سیماصدا و سیما2 روز قبل
شبکه تلویزیونی الجزیره؛ مقام سعودی در گفتگو با یک رسانه وابسته به صهیونیستها از توطئه جدید آمریکا و صهیونیسم موسوم به معامله قرن و فروش فلسطین در برابر مبالغ ناچیزی دفاع و به فلسطینیان به دلیل مخالفت با این توطئه و نپذیرفتن آن حمله کرد و آنان را مسئولیت ناشناس خواند. به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صداوسیما به نقل ازمنابع خبری در فلسطین اشغالی از گفتگوی یک مقام عالی رتبه سعودی با پایگاه اینترنتی گوبلز وابسته به رژیم صهیونیستی خبر دادند. وی ادعا کرد: با آنکه عربستانی‌ها به خوبی به این باور رسیده‌اند اما این کشور همچنان تعهدات عمیقی در قبال فلسطین دارد. وی اضافه کرد: در بهبود روابط عربستان با اسرائیل فوایدی است که تمامی کشورهای عربی می‌توانند از آن بهره ببرند. این مقام سعودی مقامات فلسطینی را به دلیل نپذیرفتن طرح معامله قرن, مسئولیت نشناس خواند و مدعی شد: طرح معامله قرن برای فلسطینیان پول هایی را به دنبال خواهد داشت که در خواب هم نخواهند دید چنانچه این طرح مسیر شفافی را می‌پیماید که پایانش استقلال کامل فلسطین است.

معامله قرن به آرمان فلسطین پایان می‌دهد

صدا و سیماصدا و سیما2 روز قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما به نقل از المنار, رئیس تشکیلات خودگردان فلسطینی ضمن مخالفت با معامله قرن یا همان توطئه جدید آمریکا و صهیونیسم علیه آرمان فلسطین تأکید کرد معامله قرن به مسئله و آرمان فلسطین پایان می‌دهد. محمود عباس بار دیگر با کنفرانس بحرین مخالفت کرد. کنفرانس بحرین قرار است هفته آینده در منامه برگزار شود. محمود عباس در نشست کمیته مرکزی جنبش فتح در رام الله بر اولویت داشتن حل و فصل سیاسی مسئله فلسطین تأکید کرد و گفت امکان ندارد معامله قرن به سرانجام برسد زیرا معامله قرن به آرمان فلسطین پایان می‌دهد.
اقتصادنیوزاقتصادنیوز2 روز قبل
وی افزود: کارگاه «شکوفایی برای صلح» کارگاهی برای فروش فلسطین به خاطر صلح است که اسرائیل و آمریکا برای آن تلاش می‌کنند. بحرینی‌ها در مقابل چنین تلاش‌هایی که فروش فلسطین و نابود کردن قدس را هدف گرفته‌اند، خواهند ایستاد. الدیهی تصریح کرد: ملت بحرین به رغم سرکوب و این وضعیت دیکتاتوری حاکم بر کشورشان به خیابان‌ها آمدند تا فروش مسأله فلسطین را محکوم کنند. معاون دبیرکل جمعیت وفاق بحرین گفت: تمامی ملت‌های منطقه از جمله ملت بحرین باید از هر طریقی برای به شکست کشاندن این معامله (معامله قرن) و معاملات دیگر تلاش کنند. وی خاطرنشان کرد: نظام بحرین و نظام‌های دیگر نمی‌توانند به اهداف کثیف خود برای افتادن در آغوش صهیونیسم دست یابند.
ایسناایسنا2 روز قبل
معاون دبیر کل جمعیت وفاق ملی بحرین در سخنانی گفت که ملت این کشور در مقابل تلاش‌ها برای فروش مسأله فلسطین خواهند ایستاد. وی افزود: کارگاه «شکوفایی برای صلح» کارگاهی برای فروش فلسطین به خاطر صلح است که اسرائیل و آمریکا برای آن تلاش می‌کنند. بحرینی‌ها در مقابل چنین تلاش‌هایی که فروش فلسطین و نابود کردن قدس را هدف گرفته‌اند، خواهند ایستاد. الدیهی تصریح کرد: ملت بحرین به رغم سرکوب و این وضعیت دیکتاتوری حاکم بر کشورشان به خیابان‌ها آمدند تا فروش مسأله فلسطین را محکوم کنند. معاون دبیرکل جمعیت وفاق بحرین گفت: تمامی ملت‌های منطقه از جمله ملت بحرین باید از هر طریقی برای به شکست کشاندن این معامله (معامله قرن) و معاملات دیگر تلاش کنند.
صدا و سیماصدا و سیما3 روز قبل
ملت ما به ایستادگی و مقاومت خود ادامه خواهد داد تا طرح نژادپرستانه صهیونیسم در سرزمین ما خنثی شود؛ با هر هزینه و قربانیانی که داشته باشد. به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما به نقل از شبکه تلویزیونی المیادین، سخنگوی رسمی جنبش حماس گفت دولت آمریکا تصور می‌کند ملت فلسطین، حقوق و مقدسات خود را با هر طرح یا پولی معامله می‌کند. وی افزود: یکی دیگر از نشانه‌های توهم آمریکا، اظهارات کوشنر درباره اختصاص پول برای نشست بحرین است. ملت ما به ایستادگی و مقاومت خود ادامه خواهد داد تا طرح نژادپرستانه صهیونیسم در سرزمین ما خنثی شود؛ با هر هزینه و قربانیانی که داشته باشد.
ایسناایسنا3 روز قبل
صدها تن از عناصر جنبش یهودی «ناطوری کارتا» (گروه یهودی مخالف دولت رژیم صهیونیستی) مقابل کنسولگری تل‌آویو در نیویورک در اعتراض به سربازگیری ارتش رژیم صهیونیستی و بازداشت فعالان زن مخالف با جذب زنان برای خدمت سربازی تظاهرات کردند. «ناطوری کارتا» یک جنبش دینی یهودی ارتدوکس است که کاملا صهیونیسم را رد می‌کند و تشکیل کشور اسرائیل را نمی‌پذیرد. تظاهرکنندگان در اعتراض به بازداشت سه فعال زن از سازمان «حوموتایخ» که به جوانان قبل از عضویت در خدمت سربازی مشاوره‌های قضایی ارائه می‌دهد، با اتوبوس‌هایی از بروکلین به این مکان آمده و اعلام کردند که پلیس اسرائیل فعالان زن را بازداشت کرده‌ است. تظاهرکنندگان شعارهایی علیه دولت و ارتش رژیم صهیونیستی از جمله «دولت اسرائیل از یهودیان متنفر است»، «در ارتش دولتی که آن را به رسمیت نمی‌شناسیم خدمت نمی‌کنیم» و «اجبار یهودیان برای خدمت سربازی در ارتش صهیونیستی را متوقف کنید» سر دادند. کلار ادامه داد: تحرک اصلی دولت اسرائیل همسو با قوانین کنونی خدمت سربازی همان جذب یهودیان متدین در فرهنگ و جامعه است، به همین دلیل در خدمت روی زنان و مردان جوان متدین سرمایه‌گذاری می‌کنند و برای تکمیل سقف جذب‌گیری از زنان جوان استفاده می‌کنند.
تسنیمتسنیم3 روز قبل
به گزارش حوزه احزاب خبرگزاری تسنیم، ‌ اعضای شورای مرکزی جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی در سی و سومین نشست خود به بررسی ابعاد انتخابات پیش‌رو، انسجام نیروهای انقلاب، ارزیابی فرآیندها و مشارکت حداکثری مردم به ویژه نقش‌آفرینی جوانان پرداختند. امروز تجلی غلبه ابابیل بر اصحاب فیل است و ریز پرنده‌های پهبادی مبارزان یمن ابابیل‌وار عمق راهبردی ائتلاف عبری، غربی، عربی را هدف موشک‌های خود قرار می‌دهند. به اعتقاد جمعیت جانبازان، در عصر جدید در روزگار میدان‌داری قطب‌های قدرت هیچگاه پدیده‌ای اینچنین از سوی جمعیتی اندک و مظلوم همچون یمن در مقابل ائتلاف گسترده‌ای همچون آمریکا، آل سعود و صهیونیسم دیده نشده است. کما اینکه هنوز کلام امام (ره) که ترجمان مقاومت ما که در جبهه مقاومت منطقه است، از یاد نرفته که فرمود «تا شرک و کفر هست، مبارزه هست و تا مبارزه هست، ما هستیم. ما تصمیم داریم پرچم «لا اله الا الله» را بر قلل رفیع کرامت و بزرگوارى به اهتزاز درآوریم».
فارسفارس3 روز قبل
به گزارش حوزه احزاب خبرگزاری فارس اعضای شورای مرکزی جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی در سی و سومین نشست خود به بررسی ابعاد انتخابات پیش‌رو، انسجام نیروهای انقلاب، ارزیابی فرآیندها و مشارکت حداکثری مردم به ویژه نقش‌آفرینی جوانان پرداختند. امروز تجلی غلبه ابابیل بر اصحاب فیل است و ریز پرنده‌های پهبادی مبارزان یمن ابابیل‌وار عمق راهبردی ائتلاف عبری، غربی، عربی را هدف موشک‌های خود قرار می‌دهند. به اعتقاد جمعیت جانبازان، در عصر جدید در روزگار میدان‌داری قطب‌های قدرت هیچگاه پدیده‌ای اینچنین از سوی جمعیتی اندک و مظلوم همچون یمن در مقابل ائتلاف گسترده‌ای همچون آمریکا، آل سعود و صهیونیسم دیده نشده است. کما اینکه هنوز کلام امام (ره) که ترجمان مقاومت ما که در جبهه مقاومت منطقه است، از یاد نرفته که فرمود «تا شرک و کفر هست، مبارزه هست و تا مبارزه هست، ما هستیم. ما تصمیم داریم پرچم «لا اله الا الله» را بر قلل رفیع کرامت و بزرگوارى به اهتزاز درآوریم».
صدا و سیماصدا و سیما3 روز قبل
(خبرگزاری صداوسیما) دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا گفت تصمیم دارد مارک اسپر را به عنوان وزیر دفاع معرفی کند. (خبرگزاری رویترز) دونالد ترامپ رئیس جمهور امریکا در جشنی با برخی از اعضای کنگره در کاخ سفید گفت: در دوره ریاست جمهوری من دستاوردهایی بدست آمد و ۶ میلیون شغل ایجاد شد. (الجزیره مباشر) ­ دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در صفحه مکتوب خود نوشت تا ابد رئیس جمهور آمریکا است. در این پیام ‏، تصویر ترامپ به عنوان رئیس جمهور سالهای آتی آمریکا نشان داده می‌شود. (العربیه) ترامپ بعد از تروریست خواندن ملت ایران گفت: تحریم‌های فلج کننده، مردم ایران را ورشکسته و گرسنه کرده است. (آناتولی)، اسماعیل دمیر، رئیس صنایع دفاعی، وابسته به نهاد ریاست جمهوری ترکیه گفت: دولت ترکیه در تاریخ اعلام شده توسط رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور ترکیه، سامانه پدافند هوایی و موشکی اس ۴۰۰ را تحویل می‌گیرد و آن را مستقر خواهد کرد.
خبرآنلاینخبرآنلاین4 روز قبل
در حالی که در حکومت ایران بخش اصلی حکومت همواره بر روابط خوب با همسایگان بخصوص عربستان تاکید داشته‌اند. عجم همچنین درباره پیش بینی نادرست و خطای استراتژیک عربستان و همچنین اظهارات متناقض محمد بن سلمان اظهار داشت: عربستان فکر می‌کرد حکومت ایران در تنگناها و محاصره اقتصادی فرو می‌پاشد با این دید حاضر به برداشتن گامی در جهت رفع سوء تفاهمات نشد. بن سلمان خود اعتراف می‌کند که در خروج ترامپ از برجام نقش مهمی داشته است. این کارشناس جهان عرب درباره حادثه اخیر در دریای عمان نیز گفت: عربستان و تیم B (بی بی نتانیاهو بن سلمان. البته تیم «بی» همچنان اصرار دارند که تاییددولتهای دیگری را بگیرند و از این فرصت برای ائتلاف علیه ایران و انزوای ایران حداکثر استفاده را ببرند.

برکات «قاطعیت» رهبر انقلاب در عصر «عدم‌قطعیت» / چگونه نماد «فرعونیت» آمریکا با تیر غیب سپاه تبدیل به آهن‌پاره شد

7+
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز4 روز قبل
فارسفارس5 روز قبل
گروهها و طیفهای فلسطینی در دمشق نشستی در رد طرح آمریکا برای صلح با رژیم صهیونیستی برگزار و تأکید کردند که این طرح موسوم به «معامله قرن» اجرایی نخواهد شد. به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس، گروهها، هیئتها، مراکز و طیفهای فلسطینی، سوری و عربی چهارشنبه (روز گذشته) در دمشق نشستی در محکومیت طرح آمریکایی موسوم به «معامله قرن» برگزار کردند. شعار این نشست، «نه به معامله قرن، نه به نشست بحرین، نه به تصمیم ترامپ برای حاکمیت صهیونیسم بر قدس و جولان» بود. وی به روزنامه «الوطن» سوریه گفت که هیچ یک از طیفهای فلسطینی در این نشست حضور نخواهند داشت. وی درباره تلاش «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی برای احداث شهرکی به نام ترامپ در جولان اشغالی سوریه، تصریح کرد، «هر آنچه آن را بنامند، جولان است.

به انتهای لیست رسیدید

موضوع‌های مشابه

صهیونیسم