عبادی سیاسی

عبادی سیاسی

کرد آنلاینکرد آنلاین2 روز قبل
امام‌جمعه سنندج، عصر کرد - ایسنا/کردستان امام‌جمعه سنندج، امنیت را امر خطیر و اصلی‌ترین نیاز کشور دانست و گفت: دشمن امروز با توطئه جدیدی سعی در ایجاد تفرقه بین مردم ایران دارد که ملت هوشیار ایران اسلامی با حمایت خود از نیروهای نظامی و امنیتی این توطئه دشمن را نیز خنثی می‌کنند. ماموستا فایق رستمی، امروز (۲۷ دی‌ماه) در آیین عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته مسجد جامع سنندج با اشاره به اینکه نماز جمعه دانشگاه تربیت و یادگیری مسلمانان است، اظهار کرد: نماز جمعه به مسلمانان درس وحدت، یکپارچگی، همدلی، عدالت، مساوات و محبت را آموزش می‌دهد. وی با اشاره به وقوع سیل در استان سیستان و بلوچستان، افزود: مردم همیشه درصحنه استان کردستان مثل همیشه به یاری هم‌وطنان خود می‌شتابند و به‌زودی کاروان کمک‌های نقدی و غیر نقدی کردستان به این استان محروم کشور ارسال خواهد شد. وی به سه حادثه ترور سردار سلیمانی، شهادت جمعی از هم‌وطنان در مراسم تشییع شهید سردار سلیمانی و شهادت جمعی از هم‌وطنانمان در سانحه هواپیما، عنوان کرد: این حوادث اخیر برای ملت ایران بسیار ناراحت‌کننده بوده و تمام ملت ایران را داغدار هم‌وطنانشان کرد. وی امنیت را امر خطیر و اصلی‌ترین نیاز کشور دانست و یادآور شد: دشمن امروز با توطئه جدیدی سعی در ایجاد تفرقه بین مردم ایران دارد که ملت هوشیار ایران اسلامی با حمایت خود از نیروهای نظامی و امنیتی این توطئه دشمن را نیز خنثی می‌کنند.
تسنیمتسنیم3 روز قبل
به گزارش گروه پارلمانی خبرگزاری تسنیم، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در حاشیه نماز عبادی سیاسی جمعه تهران به امامت رهبر معظم انقلاب اسلامی با اشاره به بیانات ایشان، گفت: ما به وحدت و استقامت در این راه نیاز داریم و همان‌طور که رهبری گفتند، باید در همه ابعاد قوی شویم. بر اساس گزارش خبرگزاری صداوسیما، وی افزود: کشور قدرتمند در مقابل دیگران می‌تواند استقامت نشان دهد. انتهای پیام/
ایسناایسنا3 روز قبل
ایسنا/کردستان امام‌جمعه سنندج، امنیت را امر خطیر و اصلی‌ترین نیاز کشور دانست و گفت: دشمن امروز با توطئه جدیدی سعی در ایجاد تفرقه بین مردم ایران دارد که ملت هوشیار ایران اسلامی با حمایت خود از نیروهای نظامی و امنیتی این توطئه دشمن را نیز خنثی می‌کنند. ماموستا فایق رستمی، امروز (۲۷ دی‌ماه) در آیین عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته مسجد جامع سنندج با اشاره به اینکه نماز جمعه دانشگاه تربیت و یادگیری مسلمانان است، اظهار کرد: نماز جمعه به مسلمانان درس وحدت، یکپارچگی، همدلی، عدالت، مساوات و محبت را آموزش می‌دهد. وی با اشاره به وقوع سیل در استان سیستان و بلوچستان، افزود: مردم همیشه درصحنه استان کردستان مثل همیشه به یاری هم‌وطنان خود می‌شتابند و به‌زودی کاروان کمک‌های نقدی و غیر نقدی کردستان به این استان محروم کشور ارسال خواهد شد. وی به سه حادثه ترور سردار سلیمانی، شهادت جمعی از هم‌وطنان در مراسم تشییع شهید سردار سلیمانی و شهادت جمعی از هم‌وطنانمان در سانحه هواپیما، عنوان کرد: این حوادث اخیر برای ملت ایران بسیار ناراحت‌کننده بوده و تمام ملت ایران را داغدار هم‌وطنانشان کرد. وی امنیت را امر خطیر و اصلی‌ترین نیاز کشور دانست و یادآور شد: دشمن امروز با توطئه جدیدی سعی در ایجاد تفرقه بین مردم ایران دارد که ملت هوشیار ایران اسلامی با حمایت خود از نیروهای نظامی و امنیتی این توطئه دشمن را نیز خنثی می‌کنند.
نامه‌نیورنامه‌نیور3 روز قبل
فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: ما به اتحاد نیاز داریم و این‌که قلب‌هایمان به هم پیوند بخورد و دستهایمان در دست هم باشد به سمت آینده حرکت کنیم و در گذشته متوقف نشویم و مسیر مقاومت را کاملا طی کنیم. به گزارش ایسنا، سردار سلامی در حاشیه نماز عبادی سیاسی جمعه تهران به امامت رهبر انقلاب گفت: ما اول از همه به قلب‌های محکم مردم ایران نیاز داریم که دل‌هایشان باید آرام، مطمئن و امیدوار باشد. وی افزود: ما دشمن را خیلی به عقب بردیم و کشور هم به مرحله‌ای از سرافرازی و ثبات رسیده است. ما به اتحاد نیاز داریم و این‌که قلب‌هایمان به هم پیوند بخورد و دستهایمان در دست هم باشد به سمت آینده حرکت کنیم و در گذشته متوقف نشویم و مسیر مقاومت را کاملا طی کنیم. ما به تحربه‌های قوی و نزدیک دریافتیم که راه عبور ما از فراز اراده دشمن ایستادگی است اما نه ایستادگی در سکون بلکه ایستادگی در حال حرکت.
وانانیوزوانانیوز3 روز قبل
به گزارش وانانیوز، به نقل از صدا و سیما علی لاریجانی رییس قوه مقننه در حاشیه نماز عبادی سیاسی جمعه تهران به امامت رهبر معظم انقلاب اسلامی با اشاره به فرمایشان ایشان گفت: ما به وحدت و استقامت در این راه نیاز داریم و همان‌طور که رهبری گفتند باید در همه ابعاد قوی شویم. کشور قدرتمند در مقابل دیگران می‌تواند استقامت نشان دهد. انتهای پیام
فردا نیوزفردا نیوز3 روز قبل
فرمانده کل سپاه گفت: ما به تجربه‌های قوی و نزدیک دریافتیم که راه عبور ما از فراز اراده دشمن ایستادگی است اما نه ایستادگی در سکون بلکه ایستادگی در حال حرکت. خبرگزاری مهر: سردار سرلشکر حسین سلامی امروز در حاشیه نماز عبادی سیاسی جمعه تهران که به امامت رهبر معظم انقلاب برگزار شد، گفت: ما اول از همه به قلب‌های محکم مردم ایران نیاز داریم که دل‌هایشان باید آرام، مطمئن و امیدوار باشد. وی با بیان اینکه ما دشمن را خیلی به عقب بردیم و کشور هم به مرحله‌ای از سرافرازی و ثبات رسیده است، افزود: ما به اتحاد نیاز داریم و اینکه قلب‌هایمان به هم پیوند بخورد و دست‌هایمان در دست هم باشد تا به سمت آینده حرکت کنیم و در گذشته متوقف نشویم و مسیر مقاومت را کاملا طی کنیم. فرمانده کل سپاه اظهار داشت: ما به تجربه‌های قوی و نزدیک دریافتیم که راه عبور ما از فراز اراده دشمن ایستادگی است اما نه ایستادگی در سکون بلکه ایستادگی در حال حرکت. سلامی تاکید کرد: باید جلو برویم و ایران را بسازیم و پیشرفته کنیم و آن را به نماد یک کشور درخشان در عالم تبدیل کنیم؛ این هدف را تعقیب می‌کنیم و این از هدف‌هایی است که ما به آن زود می‌رسیم.
مهرمهر3 روز قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، سردار سرلشکر حسین سلامی امروز در حاشیه نماز عبادی سیاسی جمعه تهران که به امامت رهبر معظم انقلاب برگزار شد، گفت: ما اول از همه به قلب‌های محکم مردم ایران نیاز داریم که دل‌هایشان باید آرام، مطمئن و امیدوار باشد. وی با بیان اینکه ما دشمن را خیلی به عقب بردیم و کشور هم به مرحله‌ای از سرافرازی و ثبات رسیده است، افزود: ما به اتحاد نیاز داریم و اینکه قلب‌هایمان به هم پیوند بخورد و دست‌هایمان در دست هم باشد تا به سمت آینده حرکت کنیم و در گذشته متوقف نشویم و مسیر مقاومت را کاملا طی کنیم. فرمانده کل سپاه اظهار داشت: ما به تجربه‌های قوی و نزدیک دریافتیم که راه عبور ما از فراز اراده دشمن ایستادگی است اما نه ایستادگی در سکون بلکه ایستادگی در حال حرکت. سلامی تاکید کرد: باید جلو برویم و ایران را بسازیم و پیشرفته کنیم و آن را به نماد یک کشور درخشان در عالم تبدیل کنیم؛ این هدف را تعقیب می‌کنیم و این از هدف‌هایی است که ما به آن زود می‌رسیم.
انتخابانتخاب3 روز قبل
سردار سلامی در حاشیه نماز عبادی سیاسی جمعه تهران به امامت رهبر انقلاب گفت: ما اول از همه به قلب‌های محکم مردم ایران نیاز داریم که دل‌هایشان باید آرام، مطمئن و امیدوار باشد. بنا بر گزارش خبرگزاری صدا و سیما، وی افزود: ما دشمن را خیلی به عقب بردیم و کشور هم به مرحله‌ای از سرافرازی و ثبات رسیده است. ما به اتحاد نیاز داریم و این‌که قلب‌هایمان به هم پیوند بخورد و دستهایمان در دست هم باشد به سمت آینده حرکت کنیم و در گذشته متوقف نشویم و مسیر مقاومت را کاملا طی کنیم. ما به تحربه‌های قوی و نزدیک دریافتیم که راه عبور ما از فراز اراده دشمن ایستادگی است اما نه ایستادگی در سکون بلکه ایستادگی در حال حرکت. سلامی گفت: باید جلو برویم و ایران را بسازیم و پیشرفته کنیم و آن را به نماد یک کشور درخشان در عالم تبدیل کنیم و این هدف را تعقیب می‌کنیم و این از هدف‌هایی است که ما به آن زود می‌رسیم.
عصر ایرانعصر ایران3 روز قبل
ما به تحربه‌های قوی و نزدیک دریافتیم که راه عبور ما از فراز اراده دشمن ایستادگی است اما نه ایستادگی در سکون بلکه ایستادگی در حال حرکت. فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: ما به اتحاد نیاز داریم و این‌که قلب‌هایمان به هم پیوند بخورد و دستهایمان در دست هم باشد به سمت آینده حرکت کنیم و در گذشته متوقف نشویم و مسیر مقاومت را کاملا طی کنیم. وی افزود: ما دشمن را خیلی به عقب بردیم و کشور هم به مرحله‌ای از سرافرازی و ثبات رسیده است. ما به اتحاد نیاز داریم و این‌که قلب‌هایمان به هم پیوند بخورد و دستهایمان در دست هم باشد به سمت آینده حرکت کنیم و در گذشته متوقف نشویم و مسیر مقاومت را کاملا طی کنیم. ما به تحربه‌های قوی و نزدیک دریافتیم که راه عبور ما از فراز اراده دشمن ایستادگی است اما نه ایستادگی در سکون بلکه ایستادگی در حال حرکت.
فردا نیوزفردا نیوز3 روز قبل
باشگاه خبرنگاران جوان: علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در حاشیه نماز عبادی سیاسی جمعه تهران به امامت رهبر معظم انقلاب اسلامی با اشاره به فرمایشات رهبر انقلاب در نماز جمعه امروز تهران گفت: ما به وحدت و استقامت در این راه نیاز داریم و همان‌طور که رهبری گفتند باید در همه ابعاد قوی شویم. او افزود: کشور قدرتمند در مقابل دیگران می‌تواند استقامت نشان دهد.
ایسناایسنا3 روز قبل
فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: ما به اتحاد نیاز داریم و این‌که قلب‌هایمان به هم پیوند بخورد و دستهایمان در دست هم باشد به سمت آینده حرکت کنیم و در گذشته متوقف نشویم و مسیر مقاومت را کاملا طی کنیم. به گزارش ایسنا، سردار سلامی در حاشیه نماز عبادی سیاسی جمعه تهران به امامت رهبر انقلاب گفت: ما اول از همه به قلب‌های محکم مردم ایران نیاز داریم که دل‌هایشان باید آرام، مطمئن و امیدوار باشد. وی افزود: ما دشمن را خیلی به عقب بردیم و کشور هم به مرحله‌ای از سرافرازی و ثبات رسیده است. ما به اتحاد نیاز داریم و این‌که قلب‌هایمان به هم پیوند بخورد و دستهایمان در دست هم باشد به سمت آینده حرکت کنیم و در گذشته متوقف نشویم و مسیر مقاومت را کاملا طی کنیم. ما به تحربه‌های قوی و نزدیک دریافتیم که راه عبور ما از فراز اراده دشمن ایستادگی است اما نه ایستادگی در سکون بلکه ایستادگی در حال حرکت.
انتخابانتخاب3 روز قبل
رییس مجلس شورای اسلامی گفت: امروز بیش از هر زمان دیگر به وحدت در کشور و استقامت نیاز داریم. به گزارش صدا و سیما علی لاریجانی رییس قوه مقننه در حاشیه نماز عبادی سیاسی جمعه تهران به امامت رهبر معظم انقلاب اسلامی با اشاره به فرمایشان ایشان گفت: ما به وحدت و استقامت در این راه نیاز داریم و همان‌طور که رهبری گفتند باید در همه ابعاد قوی شویم. کشور قدرتمند در مقابل دیگران می‌تواند استقامت نشان دهد.
ایسناایسنا3 روز قبل
رییس مجلس شورای اسلامی گفت: امروز بیش از هر زمان دیگر به وحدت در کشور و استقامت نیاز داریم. به گزارش ایسنا، به نقل از صدا و سیما علی لاریجانی رییس قوه مقننه در حاشیه نماز عبادی سیاسی جمعه تهران به امامت رهبر معظم انقلاب اسلامی با اشاره به فرمایشان ایشان گفت: ما به وحدت و استقامت در این راه نیاز داریم و همان‌طور که رهبری گفتند باید در همه ابعاد قوی شویم. کشور قدرتمند در مقابل دیگران می‌تواند استقامت نشان دهد. انتهای پیام
ایسناایسنا3 روز قبل
ایسنا/خراسان جنوبی استاندار خراسان جنوبی گفت: اعتبارات حوزه راه شهرستان سربیشه ۱۰ برابر افزایش یافته است. محمدصادق معتمدیان، امروز جمعه ۲۷ دی، در نماز عبادی سیاسی جمعه شهرستان سربیشه اظهار کرد: جاده فراه به ماهیرود، مسیر ترانزیتی جمهوری اسلامی ایران تا آسیای میانه را ۴۰۰ کیلومتر نزدیکتر خواهد کرد. وی افزود: امیدواریم با اجرای پروژه‌های در دست اقدام، شاهد رفع محرومیت از این شهرستان و تحول اقتصادی در این منطقه باشیم. وی با بیان اینکه سربیشه از شهرستان‌های بااستعداد است و زمینه‌های خوبی برای توسعه دارد، خاطرنشان کرد: مرز ماهیرود، یکی از ظرفیت‌های بسیار خوب شهرستان سربیشه بوده که مورد توجه دولت نیز واقع شده است. به گزارش ایسنا، استاندار خراسان جنوبی با سفر به شهرستان سربیشه، از سد سیاهو این شهرستان بازدید کرد.

راهپیمایی حمایت از اقتدار نظام یاسوج

8+
ایسناایسنا3 روز قبل

راهپیمایی مردم یزد در حمایت از اقتدار و صلابت نظام

5+
ایسناایسنا3 روز قبل
ایسناایسنا3 روز قبل
ایسنا/خراسان جنوبی راهپیمایی مردم خراسان جنوبی در حمایت از اقتدار و صلابت نظام مقدس جمهوری اسلامی در برابر آمریکا برگزار شد. پس از اقامه نماز دشمن شکن عبادی - سیاسی، امروز ۲۷ دی ماه، راهپیمایی در سطح استان همزمان با سراسر کشور برگزار شد. در شهر بیرجند، مرکز خراسان جنوبی، مردم پس از اقامه نماز جمعه، در مسیر مصلای المهدی (عج)، تقاطع بلوار صنعت و معدن، بلوار مصلی به سمت میدان آدینه راهپیمایی کردند. عکس: حسین امیرآبادیزادهانتهای پیام
مهرمهر3 روز قبل
به گزارش خبرنگار مهر، امروز مردم سرزمین آفتاب، پس از اقامه نماز عبادی سیاسی روز جمعه، در حمایت از صلابت و اقتدار نظام اسلامی در برابر استکبار جهانی و آمریکای جنایتکار راهپیمایی کردند. براساس این گزارش، امروز مردم استان مرکزی همچون سایر نقاط ایران اسلامی، با مشت‌های گره کرده به نشانه اتحاد و انسجام و مخالفت با دشمنان و بدخواهان نظام، در کنار یکدیگر قرار گرفتند. اهالی سرزمین آفتاب، با حضور در این راهپیمایی؛ ولایتمداری و حمایت و پشتیبانی خود از نظام جمهوری اسلامی ایران و سپاه پاسداران را بار دیگربه جهانیان نشان دادند. «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل»، «مرگ بر منافق»، «این همه لشکر آمده، به عشق رهبر آمده»، «ملت ما بیدار است، از آمریکا بیزار است» از جمله شعارهایی بود که راهپیمایان سرزمین آفتاب در این آئین سر دادند و انزجار خود از اقدامات استکبار جهانی و صهیونیسم را اعلام کردند. در این مراسم مردم استان مرکزی همچون سایر نقاط کشور یک بار دیگر ثابت کردند که دشمن را به خوبی می‌شناسند و به بدخواهان نظام اسلامی اجازه نمی‌دهند ناامنی را در سطح کشور بگسترانند و به اهداف پلید خود دست یابند.
ایسناایسنا3 روز قبل
ایسنا/اصفهان امروز همزمان با سراسر کشور در شهرهای مختلف استان اصفهان نماز جمعه با حضور پرشور مردم برگزار شد. امام جمعه چادگان گفت: دشمنان کشور با ورود به قشر دانشگاهی درصدد بودند که خیانتی را کلید بزنند. تشییع سردار سلیمانی بزرگ‌ترین بدرقه تاریخ بود و هر کجا برگزار شد مردم فریاد انتقام می‌دادند. تشییع پیکر سردار دل‌ها رفراندوم ملی بودحجت الاسلام والمسلمین قاسم هاشمی، امام جمعه شاهین شهر در خطبه‌های نماز عبادی سیاسی این هفته با اشاره به تشییع جنازه باشکوه شهید سپهبد قاسم سلیمانی اظهار کرد: تشییع پیکر پاک این شهید رفراندوم ملی برای نخبگان مقاومت بود. راهبر نظام اسلامی اخراج آمریکایی‌ها از منطقه استامام جمعه خمینی شهر گفت: راهبر نظام اسلامی اخراج آمریکایی‌ها از منطقه است.
ایسناایسنا3 روز قبل
ایسنا/کرمانشاه همزمان با سراسر کشور، مردم انقلابی و ولایت مدار کرمانشاه و شهرستان‌های این استان در راهپیمایی باشکوه ضد آمریکایی شرکت کردند. بعد از نماز عبادی سیاسی امروز جمعه (۲۸ دی) مردم انقلابی کرمانشاه راهپیمایی باشکوه ضد آمریکایی خود از مقابل مسجد جامع را شروع کرده و با سردادن شعارهای مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسراییل و مرگ بر انگلیس به سمت میدان آزادی حرکت کردند. راهپیمایان کرمانشاهی در طول مسیر با سردادن شعارهای «آمریکا، آمریکا فتنه‌گر بزرگ است»، «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسراییل»، «مزدور انگلیسی مرگ به نیرنگتان»، انزجار خود را از رژیم تروریستی آمریکا و اسراییل اعلام و حمایت خود را از آرمان‌های انقلاب اسلامی نشان دادند. شرکت کنندگان درپایان این راهپیمایی قطعنامه‌ای در پنج بند قرائت کردند: در این قطعنامه راهپیمایان ضمن تاکید بر میثاق ناگسستنی امت اسلامی با رهبر معظم انقلاب و پایبندی عملی به منویات ولایت فقیه به عنوان رمز بقای عزت و عبور از فتنه‌ها و مشکلات جامعه بر اطاعت محض از رهبری تا پای جان تاکید کردند. در بخش پایانی این قطعنامه نیز پرهیز مطلق مسئولین از مذاکره با رژیم آمریکا که نتیجه‌ای جز ذلت برای کشور را در پی نداشته، خواستار شدند.
مهرمهر3 روز قبل
به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله قربانعلی دری نجف آبادی در خطبه‌های نماز عبادی سیاسی روز جمعه اراک با اشاره به تشییع باشکوه پیکر سپهبد شهید سردار حاج قاسم سلیمانی و هم رزمان شهیدش اظهار داشت: این تشییع باشکوه اتحاد و همدلی هرچه بیشتر امت اسلامی را بار دیگر به رخ جهانیان کشید. نماینده ولی فقیه در استان مرکزی ادامه داد: شهادت این شهید والامقام و هم رزمان شهیدش زمینه اتحاد و همدلی و همبستگی هرچه بیشتر مسلمانان و نابودی دشمنان را فراهم ساخته است. وی ادامه داد: با توجه به شهادت رسیدن این شهید والامقام و هم رزمان شهیدش پارلمان عراق اخراج نظامیان آمریکایی را از کشور خود صادر کرده است که نشانه بیداری اسلامی و پیروزی بزرگ در منطقه است. آیت الله دری نجف آبادی گفت: در گذشته بسیاری از تسلیحات نظامی از خارج از کشور تأمین می‌شد اما امروز جوانان کشور به برکت انقلاب به تکنولوژی ساخت موشک‌های نقطه زن و بسیاری از تجهیزات نظامی دست پیدا کرده‌اند که این نشان از قدرت ایران در منطقه دارد. وی در ادامه با اشاره حادثه سقوط هواپیمای اوکراینی افزود: در زمانی که سربازان سپاه پاسداران در جریان حمله به پایگاه عین الاسد بودند این حادثه غم انگیز به دلیل خطای انسانی و شلیک اشتباه اتفاق افتاد که البته علت این حادثه در دست بررسی است و تاکنون بررسی علت حادثه سقوط هواپیما به دستگیری چند نفر انجامیده است و باید با مسببین حادثه سقوط هواپیما اوکراینی برابر با قانون برخورد شود.
مهرمهر3 روز قبل
به گزارش خبرنگار مهر، راهپیمایی حمایت از اقتدار و صلابت نظام در برابر آمریکای جنایتکار با حضور گسترده مردم بعد از برگزاری آئین عبادی سیاسی نماز جمعه در کرمان برگزار شد. مردم با حضور در این راهپیمایی؛ ولایتمداری و حمایت و پشتیبانی خود از نظام جمهوری اسلامی ایران و سپاه پاسداران را به جهانیان نشان دادند. این راهپیمایی با حضور گسترده مردم از مصلی امام علی (ع) تا میدان بسیج شهر کرمان برگزار شد. «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل»، «مرگ بر منافق»، «این همه لشکر آمده به عشق رهبر آمده»، «ملت ما بیدار است از آمریکا بیزار است» از جمله شعارهایی بود که راهپیمایان در این آئین سر دادند و بار دیگر انزجار خود از اقدامات آمریکای جنایتکار را اعلام کردند. امروز راهپیمایی حمایت از اقتدار و صلابت نظام در سراسر استان کرمان همزمان با سایر مناطق کشور بعد از اقامه آئین عبادی سیاسی نماز جمعه برگزار شد.
ایسناایسنا3 روز قبل
ایسنا/گیلان مردم گیلان امروز پس از اقامه نماز جمعه با حضور در راهپیمایی و سردادن شعارهایی از اقتدار و صلابت نظام مقدس جمهوری اسلامی در برابر آمریکا حمایت کردند. مراسم راهپیمایی مردم گیلان امروز ۲۷ دی همزمان با سراسر کشور در حمایت از اقتدار و صلابت نظام مقدس جمهوری اسلامی، دفاع از آرمان‌های انقلاب، ولایت‌فقیه و شهدا به ویژه شهید قاسم سلیمانی و شهدای سقوط هواپیما و همچنین تکریم سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در برابر آمریکا پس از اقامه نماز جمعه با حضور پرشور نمازگزاران در شهرهای مختلف این استان برگزار شد. مردم ولایتمدار گیلان امروز در راهپیمایی سراسری با شعارهایی نظیر «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسراییل»، «مرگ بر انگلیس» و «ما با ولایت زنده‌ایم تا زنده‌ایم رزمنده‌ایم» ضمن تجدید بیعت با ولایت، گرامیداشت یاد سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و همرزمان شهیدش و ابراز همدردی با خانواده شهدای سانحه سقوط هواپیمای اوکراینی، از اقدام شجاعانه و با صلابت سپاه پاسدران اسلامی در ضربه حیثیتی به هیبت ابرقدرتی آمریکا حمایت کردند. به گزارش ایسنا، راهپیمایی سراسری حمایت از اقتدار و صلابت نظام مقدس جمهوری اسلامی پس از اقامه نماز عبادی سیاسی جمعه از میدان مصلی تا میدان فرهنگ در شهر رشت برگزار شد. انتهای پیام
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین3 روز قبل
خبرگزاری میزان- امروز جمعه ۲۷ دی، پس از اقامه نماز دشمن شکن عبادی سیاسی جمعه در سراسر کشور، راهپیمایی سراسری ملت در حمایت از اقتدار و صلابت نظام مقدس جمهوری اسلامی در برابر آمریکای جنایتکار برگزار شد. به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری میزان، امروز جمعه ۲۷ دی، پس از اقامه نماز دشمن شکن عبادی سیاسی جمعه در سراسر کشور، راهپیمایی سراسری ملت در حمایت از اقتدار و صلابت نظام مقدس جمهوری اسلامی در برابر آمریکای جنایتکار برگزار شد. مردم شهرهای مختلف استان خوزستان نیز پس از اقامه نماز دشمن‌شکن جمعه با برگزاری راهپیمایی‌های باشکوهی، حمایت خود را از اقدام شجاعانه و باصلابت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در شکستن هیمنه پوشالی آمریکای جنایتکار اعلام داشتند. در استان گیلان نیز مردم در شهرهای مختلف، بعد از اقامه نماز جمعه، با برگزاری راهپیمایی‌هایی، ضمن پاسداشت مجاهدت‌های خالصانه و شبانه‌روزی نیرو‌های مسلح با جانباختگان حادثه هواپیمای اوکراینی همدردی کردند و از جنایات و شرارت‌های رژیم تروریستی آمریکا اعلام انزجار کردند. تهران دربه دلیل اینکه نماز جمعه به امامت مقام معظم رهبری با حضور انبوهی از جمعیت نمازگزاران تهرانی برگزار شد و تمام ظرفیت‌ها برای این منظور به کار گرفته شد، در این هفته راهپیمایی برگزار نشد.
ایسناایسنا3 روز قبل
ایسنا/خراسان شمالی راهپیمایی مردم خراسان شمالی در حمایت از اقتدار و صلابت نظام مقدس جمهوری اسلامی در برابر آمریکا برگزار شد. پس از اقامه نماز دشمن شکن عبادی سیاسی، امروز جمعه ۲۷ دی ماه، راهپیمایی در بجنورد در حمایت مردمی از اقدام شجاعانه و باصلابت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در شکستن هیمنه پوشالی آمریکا و پشتیبانی از مولفه‌های قدرت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی برگزار شد. مردم در این راهپیمایی با شعارهای دشمن شکن مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل، مرگ بر آل سعود، مرگ بر انگلیس و مرگ بر فتنه‌گر حمایت خود را نظام جمهوری اسلامی ایران نشان دادندمحور هر جنایت مرگ بر آمریکا، حافظ انقلاب ما سپاه است و دشمن ما همیشه روسیاه است و سفیر انگلیسی از کشور خارج باید گردد از دیگر شعارهایی بود که امروز توسط مردم حاضر در راهپیمایی بجنورد سر داده شد. انتهای پیام
ایسناایسنا3 روز قبل
ایسنا/آذربایجان غربی همزمان با سراسر کشور راهپیمایی حمایت از نظام و مجاهدت مقتدرانه نیروهای مسلح و سپاه در ارومیه برگزار شد. مردم همیشه در صحنه ارومیه، امروز پس از اقامه نماز عبادی- سیاسی جمعه، راهپیمایی در حمایت از مجاهدت مقتدرانه نیروهای مسلح خصوصا سپاه پاسداران در پاسخ به آمریکا، همدردی با خانواده‌های داغ دیده سانحه هوایی، محکومیت جنایات آمریکا، خباثت انگلیس و فتنه گران منافق، توام با محکومیت هتاکی‌های بی شرمانه ساختار شکنان و وقاحت سفیر خبیث انگلیس روباه صفت راهپیمایی کردند. به گزارش ایسنا، در راهپیمایی مردم ارومیه که از مصلی امام خمینی این شهر برگزار شد، مردم با دردست داشتن تصاویری از شهید سردار سلیمانی با سر دادن شعارهای «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل»، «مرگ بر انگلیس»، «آمریکای جهانخوار نابود باید گردد» و «ماهمه پای رکاب رهبریم» حمایت خود را از نظام و تنفر خود را از آمریکا و دشمنان نشان دادند. در پایان نیز قطعنامه‌ای در محکومیت آمریکا قرائت شد. انتهای پیام
مهرمهر3 روز قبل
به گزارش خبرنگار مهر، مردم همیشه در صحنه و ولایتمدار کرمانشاه پس از اقامه نماز دشمن شکن عبادی سیاسی جمعه این هفته با راهپیمایی پرشور، حمایت خود را از اقتدار و صلابت نظام مقدس جمهوری اسلامی در برابر آمریکای جنایتکار اعلام کردند. مردم سینه ستبر ایران اسلامی با حضور پرصلابت خود از مؤلفه‌های قدرت، اقتدار و صلابت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و حافظان نظم و امنیت عمومی حمایت کردند و با این کار به دشمنان این مرز و بوم که به جدایی مردم از نظام دل بسته بودند اعلام کردند که حاضرند با خون خود از این نظام مقدس و آرمان‌های والای آن دفاع کنند. همچنین در این راهپیمایی مردم با دستنوشته‌هایی از اقدام شجاعانه و باصلابت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در شکستن هیمنه پوشالی شیطان بزرگ حمایت کردند و از این اقتدارآفرینی نیروهای ارزشی و مردمی قدردانی کردند.
ایسناایسنا3 روز قبل
ایسنا/گلستان امام‌جمعه گرگان با اشاره به اینکه برخی از مزدوران آمریکا و عوامل نفاق پس از سقوط هواپیمای اوکراینی به میدان آمدند، گفت: ملت به هیچ‌کس اجازه نمی‌دهد که از احساسات پاک مردم سوءاستفاده کنند؛ با همه زحماتی که دشمن و عوامل نفاق کشیدند، در کل کشور ۲ هزار نفر را هم نتوانستند برای اعتراض به میدان بیاورند. امام‌جمعه گرگان بیان کرد: حادثه سقوط هواپیما اوکراینی بسیار تلخ بود. باید جوانب حادثه تلخ سقوط هواپیمای اوکراینی به‌طور دقیق بررسی شود و عوامل، قصور و تقصیر احتمالی در درون و یا بیرون کشور شناسایی شود. وی خاطرنشان کرد: سقوط هواپیمای اوکراینی منجر به جریحه‌دار شدن احساسات مردم شد و نباید اجازه دهیم عده‌ای مزدور آمریکا بخواهند با احساسات پاک مردم موج‌سواری کنند. امام‌جمعه گرگان ‌بابیان اینکه باید به این سؤال پاسخ داده شود که سفیر انگلیس در بین معترضان چه می‌کرد، گفت: ملت به هیچ‌کس اجازه نمی‌دهد که از احساسات پاک مردم سوءاستفاده کنند.
مهرمهر3 روز قبل
امام جمعه موقت کرمانشاه افزود: یکی از کشورهایی که تاریخ درخشان و گویا دارد کشور کهن ایران است که یک تاریخ ۱۲ هزار ساله در عقبه خود دارد. وی به ظلم‌های خاندان پهلوی در تاریخ قبل از انقلاب اشاره کرد و گفت: ظلم‌های بسیاری را از خاندان پهلوی دیدیم و فرزند رضا پهلوی قاتل نواب صفوی‌ها، ذوالقدرها و واحدی‌ها و هزاران شهید دیگر بود. امام جمعه موقت کرمانشاه با اشاره به بیانات امام راحل اظهار داشت: همانطور که امام فرمودند ما این انقلاب را صادر می‌کنیم و انقلاب را به دست امام زمان (عج) می‌رسانیم. وی افزود: به دشمنان داخلی و خارجی با جدیت و یقین گوشزد می‌کنیم که نه خود را رنج دهید و نه زحمت ایجاد کنید این انقلاب با شعار یک تعدادی از بین نخواهد رفت. تأثیر شهادت او از حیاتش بیشتر است و انسجام بیش از پیش ملت ایران را رقم زد.
مهرمهر3 روز قبل
به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام و المسلمین هاشم صوفی در خطبه‌های نماز عبادی سیاسی جمعه شادگان که در محل مسجد حضرت امیر المومنین (ع) این شهر برگزار شد، اظهار کرد: اقدام قاطع و پاسخ کوبنده دلاورمردان سپاه پاسداران به ارتش تروریست آمریکا و انتقام ترور سردار شهید حاج قاسم سلیمانی نمایشی از اقتدار ایران اسلامی بود. وی با اشاره به اینکه ملت ایران همواره در تمامی صحنه‌ها و عرصه‌ها مدافع و حامی سپاه پاسداران انقلاب است، افزود: آثار از بین رفتن استکبار و دشمن کاملا مشهود است به طوری که نشانه‌های نصرت الهی و وعده‌های خداوند در حال تحقق است. وی در فراز دیگر خطبه‌های خود با اشاره به روز ۲۹ دی‌ماه روز غزه، بیان کرد: «مقاومت» بزرگ‌ترین سلاح مردم غزه در برابر دشمنان است و امید است همان گونه که مردم با مقاومت در حلب و عراق پیروز شدند این مهم نیز در غزه محقق شود. حجت الاسلام صوفی در بخش دیگری از خطبه‌های خود با اشاره به فرا رسیدن ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) و ضمن تسلیت این ایام اظهار کرد: سیره حضرت فاطمه (س) بهترین الگو برای جامعه بشری است. خطیب موقت جمعه شادگان در پایان با اشاره به زندگانی پر برکت حضرت زهرا (س) در طول عمر کوتاه وی گفت: «ولایتمداری» مهم‌ترین درس از سیره اجتماعی دختر نبی مکرم اسلام است.

به انتهای لیست رسیدید