عباس جعفری دولت‌آبادی

ایران‌جیبایران‌جیب3 ماه قبل
عباس جعفری دولت‌آبادی، دادستان تهران می‌گوید وحید مظلومین، مشهور به «سلطان سکه»، در هنگام دستگیری اصلا سکه‌ای نداشت …عباس جعفری دولت‌آبادی، دادستان تهران می‌گوید وحید مظلومین، مشهور به «سلطان سکه»، در هنگام دستگیری اصلا سکه‌ای نداشته است. مظلومین در ۲۳ آبان ماه اعدام شد. عباس جعفری دولت‌آبادی، دادستان تهران روز سه‌شنبه دوم بهمن در باره پرونده‌های قضایی فساد مالی گفت‌وگویی رادیویی داشته است. دادستان تهران درباره ضبط سکه‌های سلطان سکه و تکلیف سکه‌ها، گفت: «زمانی که سلطان سکه دستگیر و اعدام شد، در زمان دستگیری سکه از او کشف نشد.» جعفری دولت‌آبادی می‌افزاید: «او به دلیل اینکه در کار سکه بود به سلطان سکه شهرت داشت؛ اما اموال زیادی از او کشف شده و پلیس و دستگاه‌های امنیتی اموال را شناسایی کردند و یکی از معاونان ما که مسئول پیگیری پرونده است، ماموریت دارد که اموال شناسایی شده را بررسی کند و دادگاه حکم به ضبط اموال داده و پلیس اموال زیادی در کیش و تهران شناسایی کرد و بعد از اینکه گزارش نهایی شود ما نسبت به ضبط اموال اقدام می‌کنیم.» سحرگاه روز چهارشنبه ۲۳ آبان (۱۴ نوامبر) حکم اعدام وحید مظلومین ملقب به «سلطان سکه» و محمد اسماعیل قاسمی که قوه قضائیه از او به عنوان «همدست» مظلومین نام می‌برد، به اجرا درآمد. حسین رحیمی، رئیس پلیس تهران بزرگ، روز ۱۳ تیرماه گذشته ضمن اعلام خبر دستگیری «سلطان سکه» گفته بود، افراد مرتبط با وحید مظلومین ۵۸ ساله «در طول سال ۹۶ دو تن سکه از بازار خریداری کرده و سپس با قیمتی که خود تعیین می‌کردند، به فروش رسانده‌اند».
مهرمهر2 ماه قبل
به گزارش خبرنگار مهر، عباس جعفری دولت‌آبادی در گفتگویی رادیویی در رابطه با عفو به مناسبت چهلمین سال پیروی انقلاب اسلامی گفت: این عفو سالهای پیش بود اما امسال گسترده‌تر شده است به طوری که اگر حکم حبس شش ماهه کسی به هر دلیلی اجرا نشده است، مشمول عفو می‌شوند. وی افزود: در این طرح عفو، کمک قابل توجهی به زنان سرپرست خانوار شده است. همچنین تخفیف خوبی برای خانواده شهدا و ایثارگران و بیماران لاعلاج در نظر گرفته شده است. در حال به روز رسانی …
ایران‌جیبایران‌جیب1 ماه قبل
عباس جعفری دولت‌آبادی دادستان تهران می‌گوید «در پرونده بازرگانی پتروشیمی اختلاسی در کار نیست. اتهامی که در ردیف ششم پرونده پتروشیمی به عنوان مدیرعامل این دو شرکت به من وارد شده مبنایی ندارد. تمام گردش‌های مالی و دریافت و پرداخت‌ها براساس قوانین بانکی ملی و بین‌المللی صورت گرفته و اسناد آنها موجود است. نماینده دادستان همچنین گفته مرجان شیخ‌الاسلامی که «هم‌اکنون متواری و خارج از کشور است»، شریک اصلی متهم ردیف اول یعنی حمزه‌لو بوده است. انتشار بیانیه مرجان شیخ‌الاسلامی از سوی ایسنا، به معنای تأیید یا رد محتوای آن نیست و باید منتظر ماند و دید که قاضی رسیدگی‌کننده به این پرونده چه رأیی در این خصوص صادر می‌کند.

توضیحات دادستان درباره چند پرونده/تاکید روحانی برتوسعه روابط باهمسایگان/آخرین اخبار ازمرزبانان

12+
ایسناایسنا1 ماه قبل
نامه‌نیورنامه‌نیور1 ماه قبل
عباس جعفری دولت‌آبادی دادستان تهران می‌گوید «در پرونده بازرگانی پتروشیمی اختلاسی در کار نیست. اتهامی که در ردیف ششم پرونده پتروشیمی به عنوان مدیرعامل این دو شرکت به من وارد شده مبنایی ندارد. تمام گردش‌های مالی و دریافت و پرداخت‌ها براساس قوانین بانکی ملی و بین‌المللی صورت گرفته و اسناد آنها موجود است. نماینده دادستان همچنین گفته مرجان شیخ‌الاسلامی که «هم‌اکنون متواری و خارج از کشور است»، شریک اصلی متهم ردیف اول یعنی حمزه‌لو بوده است. انتشار بیانیه مرجان شیخ‌الاسلامی از سوی ایسنا، به معنای تأیید یا رد محتوای آن نیست و باید منتظر ماند و دید که قاضی رسیدگی‌کننده به این پرونده چه رأیی در این خصوص صادر می‌کند.
دنیای اقتصاددنیای اقتصاد2 ماه قبل
عباس جعفری دولت‌آبادی تاکید کرد: اگر عده‌ای بخواهند از طریق گران‌فروشی کلان، احتکار، قاچاق کالا و فساد در امر توزیع کالاها اخلال ایجاد کنند، به‌صورت جدی برخورد خواهد شد. او خطاب به اخلالگران در عرضه و توزیع کالاهای اساسی مردم اظهار کرد: اگر احراز شود که عده‌ای قصد انحصار یا ایجاد کمبود عرضه گوشت و سایر اقلام ضروری را دارند، از موارد اخلال در نظام اقتصادی محسوب و برخورد می‌شود. عدم عرضه عمدی و احتکار عمده ارزاق، جرم و اخلال در نظام اقتصادی تلقی می‌شود و مطابق ماده ۲ قانون مبارزه با اخلالگران اقتصادی، اگر مرتکب قصد مقابله با نظام را داشته باشد، مجازات آن، مجازات افساد فی‌الارض خواهد بود.
خبرآنلاینخبرآنلاین1 ماه قبل
عباس جعفری دولت‌آبادی دادستان تهران می‌گوید «در پرونده بازرگانی پتروشیمی اختلاسی در کار نیست. اتهامی که در ردیف ششم پرونده پتروشیمی به عنوان مدیرعامل این دو شرکت به من وارد شده مبنایی ندارد. فعالیت این شرکت‌ها کاملا قانونی بوده و ربطی به مقوله پولشویی و کسب درآمد از قبل تحریم‌ها ندارد. نماینده دادستان همچنین گفته مرجان شیخ‌الاسلامی که «هم‌اکنون متواری و خارج از کشور است»، شریک اصلی متهم ردیف اول یعنی حمزه‌لو بوده است. انتشار بیانیه مرجان شیخ‌الاسلامی از سوی ایسنا، به معنای تأیید یا رد محتوای آن نیست و باید منتظر ماند و دید که قاضی رسیدگی‌کننده به این پرونده چه رأیی در این خصوص صادر می‌کند.
انتخابانتخاب1 ماه قبل
عباس جعفری دولت‌آبادی دادستان تهران می‌گوید «در پرونده بازرگانی پتروشیمی اختلاسی در کار نیست. من حدود هشت سال است به طور قانونی به کانادا مهاجرت کرده‌ام و تاکنون هیچ پرونده‌ای در ایران نداشته‌ام که تحت تعقیب باشم؛ چنانکه چندین‌بار پس از مهاجرت به ایران سفر کرده‌ام. اتهامی که در ردیف ششم پرونده پتروشیمی به عنوان مدیرعامل این دو شرکت به من وارد شده مبنایی ندارد. فعالیت این شرکت‌ها کاملا قانونی بوده و ربطی به مقوله پولشویی و کسب درآمد از قبل تحریم‌ها ندارد. نماینده دادستان همچنین گفته مرجان شیخ‌الاسلامی که «هم‌اکنون متواری و خارج از کشور است»، شریک اصلی متهم ردیف اول یعنی حمزه‌لو بوده است.
افتصادنیوزافتصادنیوز1 ماه قبل
عباس جعفری دولت‌آبادی دادستان تهران می‌گوید «در پرونده بازرگانی پتروشیمی اختلاسی در کار نیست. اتهامی که در ردیف ششم پرونده پتروشیمی به عنوان مدیرعامل این دو شرکت به من وارد شده مبنایی ندارد. همچنین تاکنون وکیلی در دادگاه جاری رسیدگی به پرونده بازرگانی پتروشیمی معرفی نکرده‌ام و قبل از دادگاه نیز احضاریه‌ای دریافت نداشته‌ام و مدارک و مستندات و دفاعیه‌ای ارسال نکرده‌ام. نماینده دادستان همچنین گفته مرجان شیخ‌الاسلامی که «هم‌اکنون متواری و خارج از کشور است»، شریک اصلی متهم ردیف اول یعنی حمزه‌لو بوده است. انتشار بیانیه مرجان شیخ‌الاسلامی از سوی ایسنا، به معنای تأیید یا رد محتوای آن نیست و باید منتظر ماند و دید که قاضی رسیدگی‌کننده به این پرونده چه رأیی در این خصوص صادر می‌کند.
عصر ایرانعصر ایران1 ماه قبل
حواشی این پرونده، ساده نیست، بنابراین باید وقت کافی برای بررسی داشته باشیم. سخنگوی هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان می‎گوید این هیئت همچنان در حال بررسی پرونده سلمان خدادادی نماینده مردم ملکان و اتهامات اخلاقی وارده به او است. محمدجواد جمالی نوبندگانی، نماینده مردم فسا و سخنگوی هیئت نظارت مجلس شورای اسلامی درباره پرونده سلمان خدادادی نماینده مردم ملکان به ایرناپلاس می‎گوید: ما فعلا در حال بررسی هستیم. نماینده مردم فسا تأکید می‎کند: در مورد این پرونده بر اساس پیگیری‎های بنده تا روز یکشنبه ۲۶ اسفندماه، حکمی را قوه قضاییه به هیئت نظارت و هیئت رئیسه مجلس نفرستاده ‎است. دیروز نیز عباس جعفری دولت‌آبادی، دادستان تهران در یک گفت‎وگوی رادیویی اعلام کرد که ما گزارش مبسوطی برای هیئت نظارت مجلس ارسال کردیم.
اصلاحات پرساصلاحات پرس1 ماه قبل
به گزارش اصلاحات پرس، متهم ردیف اول این پرونده - که ۱۴ متهم دارد - «رضا حمزه‌لو» است و شیخ‌الاسلامی طبق آنچه در دادگاه مطرح شده، در ردیف ششم متهمان ایستاده است. عباس جعفری دولت‌آبادی دادستان تهران می‌گوید «در پرونده بازرگانی پتروشیمی اختلاسی در کار نیست. اتهامی که در ردیف ششم پرونده پتروشیمی به عنوان مدیرعامل این دو شرکت به من وارد شده مبنایی ندارد. نماینده دادستان همچنین گفته مرجان شیخ‌الاسلامی که «هم‌اکنون متواری و خارج از کشور است»، شریک اصلی متهم ردیف اول یعنی حمزه‌لو بوده است. انتشار بیانیه مرجان شیخ‌الاسلامی از سوی ایسنا، به معنای تأیید یا رد محتوای آن نیست و باید منتظر ماند و دید که قاضی رسیدگی‌کننده به این پرونده چه رأیی در این خصوص صادر می‌کند.
ایسناایسنا2 ماه قبل
یک عضو فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی خواستار عفو مادران زندانی در موضوع عفو گسترده شد. به گزارش ایسنا، فاطمه سعیدی سخنگوی فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی در مطلبی در صفحه شخصی خود در توئیتر در واکنش به عفو زندانیان زن سرپرست خانوار نوشت: «دادستان تهران از عفو زنان زندانی سرپرست خانوار خبر داده است اما زنانی هم هستند که فرزندشان چشم به راه است. می‌توان با رعایت مقررات درباره این زنان نیز با تساهل و تسامح تصمیم‌گیری کرد تا خانواده‌های بیشتری از عفو یاد شده برخوردار شوند.» عباس جعفری دولت‌آبادی دادستان تهران روز گذشته گفت که باقیمانده محکومیت حبس (غیر از حبس ابد) زنانی که به حکم قانون سرپرستی یا حضانت فرزندان‌شان را بر عهده دارند، در صورتی که حداقل یک پنجم حبس را تحمل کرده باشند مشمول عفو گسترده خواهند شد. انتهای پیام
افتصادنیوزافتصادنیوز1 ماه قبل
اقتصادنیوز؛ عباس جعفری دولت‌آبادی، دادستان تهران با اشاره به تشدید تحریم‌ها و جنگ اقتصادی آمریکا علیه ایران، بر لزوم تغییر راهبردها در سال ۹۸ تاکید کرد. جعفری دولت­‌آبادی در این نشست با اشاره به تشدید تحریم‌ها و جنگ اقتصادی آمریکا علیه ایران، بر لزوم تغییر راهبردها در سال ۹۸ تاکید کرد. دادستان تهران تاکید کرد: در سال آینده باید راهبردها و اولویت قائل شدن برای اجرای طرح‌های دولت به­‌گونه‌ای باشد که موجب امیدواری مردم شود. جعفری دولت­‌آبادی از سرپرستان نواحی خواست که در تمام نواحی با مسئولین پلیس و بسیج در مناطق خود پیرامون جرم سرقت جلسه برگزار کنند و در اسفند­ماه بر روی جرم سرقت تمرکز نمایند. دکتر جعفری دولت آبادی آقای نشیبی معاون دادستان تهران را به عنوان سرپرست دادسرای ویژه سرقت در شرق تهران معرفی کرد.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین1 ماه قبل
عباس جعفری دولت‌آبادی، دادستان تهران از تشکیل اولین پرونده در رابطه با گوشت قرمز در شعب ویژه خبر داد و گفت: در این رابطه دو نفر از ستاد تنظیم بازار استان تهران، و دو نفر از سایر دستگاه‌های مرتبط با تأمین و توزیع گوشت بازداشت شده و پرونده آنان در حال تکمیل تحقیقات است. دادستان تهران تاکید کرد: انبار کردن عمدی گوشت احتکار تلقی می­شود و مستوجب تعقیب کیفری است. دادستان تهران با تاکید بر این که باید به مردم اعتماد کرد، اظهار کرد: نباید برای توزیع گوشت صف‌های طولانی ایجاد شود. وی از تشکیل اولین پرونده در رابطه با گوشت قرمز در شعب ویژه خبر داد و گفت: در این رابطه دو نفر از ستاد تنظیم بازار استان تهران، و دو نفر از سایر دستگاه‌های مرتبط با تأمین و توزیع گوشت بازداشت شده و پرونده آنان در حال تکمیل تحقیقات است. وی تاکید کرد: مسؤولان دستگاه­‌ها در خصوص توزیع اقلام اساسی با مردم صحبت کنند و در اطلاع‌رسانی با مردم صادقانه سخن گویند چرا که ملت ما بصیرت دارند.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین2 ماه قبل
عباس جعفری دولت‌آبادی، دادستان عمومی و انقلاب تهران گفت: در بحث تحکیم نهاد خانواده تاکیدات فراوانی در قوانین و اسناد بالادستی شده است، هیچ مشکلی از نظر قانون نداریم و فقط دستگاه‌های مسئول باید هماهنگ باشند. وی در بخش دیگری از سخنانش ارتباط میان آموزش و پرورش و دانشگاه را در بحث خانواده مهم خواند و گفت: نقش صدا و سیما و رسانه‌ها نیز در بحث آموزش خانواده مهم است و برنامه‌های صدا و سیما که بسیار­ هم تنوع دارد باید از حالت نظری به عملیاتی تبدیل شود. جعفری دولت آبادی گفت: در جلسه آینده نقش دستگاه‌ها در انجام وظایفشان را در حوزه خانواده مرور خواهیم کرد و تنها راه نجات از آسیب‌ها خانوادگی­ تقویت و تحکیم نهاد خانواده است. در این نشست که به میزبانی دادستانی عمومی و انقلاب تهران برگزار شد، تعدادی از معاونان دادستان تهران و مسئولانی از سازمان‌های بهزیستی، آموزش و پرورش، امور زنان و خانواده ریاست جمهوری، پزشکی قانونی و نیروی انتظامی حضور داشتند. محور اصلی این جلسه بررسی راهکارهای تحکیم هرچه بیشتر نهاد خانواده بود و شرکت کنندگان عملکرد خود را بیان کردند.
ایسناایسنا2 ماه قبل
دادستان تهران ضمن تشکر از حضور گسترده مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن، گفت: مسئولین باید قدر این مردم قدرشناس و ایثارگر را که در همه حالات برای حفظ انقلاب‌شان به صحنه می‌آیند، بدانند و آن را نعمت بزرگی بدانند. به گزارش ایسنا، عباس جعفری دولت‌آبادی در گفت‌وگویی رادیویی ضمن تشکر از حضور گسترده مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن، گفت: مسئولین باید قدر مردم قدرشناس و ایثارگر را که در همه حالات برای حفظ انقلاب‌شان به صحنه می‌آیند، بدانند و آن را نعمت بزرگی بدانند. وی درباره عفو ۵۰ هزار زندانی به مناسبت چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی، گفت: این عفو همه ساله انجام می‌شد، اما امسال به لحاظ ۴۰ سالگی پیروزی انقلاب اسلامی گستردگی زیادی دارد؛ در دوره‌های قبل یا اسامی ارسال می‌شد یا عفو معیاری اعلام می‌شد و استثنائات زیادی داشت. دادستان تهران خاطرنشان کرد: در عفو جدید چند نکته مهم وجود دارد؛ اولا کسانی که تا شش ماه حبس دارند و به هر علتی حکم اجرا نشده یا دستگیر نشدند یا معرفی نشدند، مشروط به اینکه شاکی نداشته باشند مورد عفو قرار می‌گیرند یا تا ۱۵ اسفند مهلت دارند که رضایت شاکی را بگیرند و حبس‌شان اجرا نمی‌شود. ادامه دارد …
دنیای اقتصاددنیای اقتصاد3 ماه قبل
مطابق گزارشی که شب گذشته گرفتم، ‌ در تماس با خانواده، ‌ اعطای مرخصی و امکانات پزشکی، ‌ بیشترین توجهات نسبت به این نوع محکومان و متهمان صورت می‌گیرد. عباس جعفری دولت‌آبادی در حاشیه نشست آسیب‌های اجتماعی در جمع خبرنگاران طرح این ادعاها را صرفا به منظور غرض‌ورزی و تحت‌الشعاع قرار دادن نظام قضایی ایران دانست و گفت: قاضی مقیم در زندان هم برای جرائم عمومی و هم امنیتی حضور دارد و مرتب با این افراد ملاقات و دیدار می‌‎شود و از لحاظ تماس تلفنی، ‌ ملاقات با خانواده و استفاده از امکانات پزشکی حتی درمان در خارج از زندان، در بهترین وضعیت قرار دارند. او تاکید کرد: به‌خصوص در مورد خانم زاغری ادعایی که اخیرا دولت انگلیس مطرح کرده صحت ندارد و امیدواریم از این فرافکنی‌ها دست بردارند. دادستان تهران در ادامه در رابطه با آخرین وضعیت پرونده واردات خودروی خارجی گفت: این پرونده تا امروز ۳۰ متهم دارد، ۱۰ دلال در این رابطه دستگیر شدند و چهار کارمند وزارت صمت در مورد این پرونده بازداشت هستند و الباقی دستگیرشدگان هم تعدادی وارد‌کننده خودرو هستند. او ادامه داد: اخیرا خواهر فرشته تنگستانی یکی از متهمان این پرونده که به خارج از کشور فرار کرده بود، در ایران دستگیر شده و اعترافاتی در این زمینه داشته است.
دنیای اقتصاددنیای اقتصاد2 ماه قبل
تایید ممنوع‌الخروجی رئیس سازمان خصوصی‌سازیایسنا: محمد جعفرمنتظری، دادستان کل کشور در رابطه با حکم ممنوع‌الخروجی رئیس سازمان خصوصی‌سازی گفت: گزارش‌هایی که در مورد عملکرد ایشان بوده باعث شده پرونده‌ای تشکیل شود. ممنوع‌الخروجی هم به‌خاطر این است که اگر حقوقی از عامه مردم متصور شود، ما باید از ضایع شدن حقوق مردم پیشگیری کنیم. منتظری افزود: به لحاظ اینکه مسایلی در رابطه با ایشان مطرح شده، ممنوع‌الخروج است تا رسیدگی شود.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین2 ماه قبل
سرخط مهم‌ترین خبرهای سیاسی/ ۱۰ بهمن‌ماه ۱۳۹۷برگزاری دادگاه فعالان محیط زیستی و رفع تهدید تلگرامبرگزاری دادگاه فعالان محیط زیستی متهم به جاسوسی از مراکز نظامی، برطرف شدن تهدید تلگرام، آمادگی ایران برای تولید انبوه و صادرات دستاوردهای دفاعی و اعلام جزییات عفو گسترده از مهم‌ترین خبرهای سیاسی امروز بود.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین2 ماه قبل
اعتمادآنلاین| سلام با سرخط خبرهای سیاسی اعتمادآنلاین؛ امروز شنبه ۶ بهمن ماه با شما هستم؛ جاویدنیا، دبیر کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه با بیان اینکه رفع فیلتر تلگرام اساسا منتفی است، گفت: هر گونه فعالیت دستگاه‌های دولتی در تلگرام و نیز هر گونه ارایه خدمات درگاه‌های پرداخت اینترنتی در تلگرام و پوسته‌های فارسی آن اعم از هاتگرام وطلاگرام غیرقانونی است و با آن برخورد قانونی خواهد شد. اصغر جهانگیر، ‌ رییس سازمان زندان‌ها اعلام کرد که جزئیات عفو گسترده زندانیان به‌مناسبت ۴۰سالگی انقلاب که به‌وسیله رییس قوه قضاییه مطرح شده دوشنبه اعلام می‌شودعباس جعفری دولت‌آبادی، دادستان تهران درباره اخبار مربوط به قتل خاوری و سایر اقدامات در این پرونده تاکید کرد: ایشان محکوم شده است اما هنوز نتوانسته‌ایم ایشان را برگردانیم و آن خبر فوتش هم برای ما احراز نشد اما همچنان دنبال برگرداندن وی هستیم. احمد امیرآبادی فراهانی، عضو کمیسیون تلفیق بودجه سال ۹۸ مجلس گفته که سازمان امور استخدامی و اداری کشور می‌گوید که مصوبه راه‌اندازی سامانه ثبت حقوق مقامات و مدیران را از دولت اخذ کرده و احتمالا تا پایان سال این سامانه راه‌اندازی می‌شود. مجمع تشخیص مصلحت نظام امروز جلسه فوق‌العاده تشکیل داد تا تکلیف لایحه پالرمو را که در دستورکارش قرار دارد، مشخص کند اما جلسه بی‌نتیجه ماند و ادامه آن به جلسه بعد موکول شد.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین2 ماه قبل
سرخط مهم‌ترین خبرهای سیاسی/ ۱۷ بهمن‌ماه ۱۳۹۷توصیه رهبر انقلاب برای اصلاح ساختاری کشوری و پیشنهاد همکاری دادستانی با رسانه‌هاروایت علی لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی مبنی بر اعمال اصلاحات ساختاری در کشور مهمترین خبر سیاسی بود که در رسانه‌های کشور نیز بازتاب گسترده‌ای داشت. به ویژه آنکه این موضوع هنوز ابهامات زیادی دارد و نمی‌توان به صورت دقیق گفت که این اصلاحات مشمول چه موضوعاتی می‌شود.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین1 هفته قبل
سرخط مهم‌ترین خبرهای سیاسی/ ۲۰ فروردین‌ماه ۱۳۹۸لباس نظامی بر تن نمایندگان مجلس و حمایت توییتری از سپاهبیشتر خبرهای سیاسی امروز رسانه‌های کشور معطوف به بیانیه اخیر کاخ سفید و تروریست خواندن سپاه از جانب دولت آمریکا بود. نمایندگان مجلس در جلسه امروز لباس سپاه پوشیدند و طرح اقدام متقابل را کلید زدند. همزمان با این اتفاق نیز سازمان انرژی اتمی از آغاز نصب زنجیره سانتریفیوژهای IR۶ خبر داد و حسن روحانی بر ضرورت جایگاه نظامی سپاه در کشور تاکید کرد.

به انتهای لیست رسیدید