آخرین و مهم‌ترین اخبار عبدالرضا رحمانی فضلی
عبدالرضا رحمانی فضلی

اخبار « عبدالرضا رحمانی فضلی »

همشهریهمشهری1 روز قبل
به گزارش همشهری آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور در حاشیه جلسه ستاد اطلاع رسانی و تبلیغات اقتصادی کشور اظهار کرد: در جلسه امروز درباره مقابله با ویروس کرونا بررسی شد و تمام مسئولان مربوطه این اطمینان را دادند که هیچ امری نباید موجب اختلال در کشور شود. او با بیان اینکه شبکه‌های خارجی کشور این‌گونه موضوعات را دستاویز قرار می‌دهند از شیوه‌های دروغ‌پراکنی استفاده می‌کنند ادامه داد: همه اطمینان دادند در روند اطلاع رسانی مشکلی ایجاد نمی‌شود؛ این مسئله عمومی شده و بدون حضور مردم کنترلش سخت خواهد بود. وزیر کشور با تاکید بر اینکه رئیس‌جمهور در دولت همه دستگاه‌ها را در زمینه مقابله با کرونا مسئول کرده است اظهار کرد: طبق گزارش وزارت بهداشت روند کنترل و مدیریت شده است. وی درباره ادامه تعطیلی مدارس و دانشگاه‌ها گفت: ادامه داشتن تعطیلات مدارس و دانشگاه‌ها فردا در جلسه ستاد ملی مبارزه با کرونا که با حضور رئیس جمهرو برگزار می‌شود مشخص خواهد شد.
خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل
عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور در پایان جلسه ستاد اطلاع‌رسانی و تبلیغات کشور در جمع خبرنگاران گفت: امروز موضوع بحث این جلسه کرونا و آثار اقتصادی آن بود. وزیر کشور خاطرنشان کرد: دستگاه اجرایی در این جلسه حاضر بودند و واحدهای تولیدی و توزیعی اطمینان دادند که در روند خدمات رسانی و قیمت‌ها مشکلی ایجاد نخواهد کرد. رحمانی فضلی تصریح کرد: همه مسئولین در حوزه‌های مختلف به ویژه وزارت بهداشت به عنوان متولی اصلی این موضوع دستورالعمل‌های لازم صادر کردندو اقدامات لازم را انجام می‌دهند. وی ادامه داد: رسانه‌های خارج از ایران از شیوه‌های دروغ پراکنی برجسته سازی و خبرهای تحریف شده استفاده می‌کنند. وزیر کشور خاطر نشان کرد: امروز در خدمت وزارت بهداشت بودیم و بخاطر این تشکیل دادیم که همه دستگاه بتوانند کمک لازم را انجام دهند.
فردا نیوزفردا نیوز1 روز قبل
خبرگزاری فارس: جلسه هیأت وزیران عصر یکشنبه برگزار شد و در آن مواردی به منظور مقابله با ویروس کرونا به تصویب رسید. به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دولت، در یک‌ماه گذشته و در پی شیوع ویروس کرونا در چین، دولت اقدامات متعددی برای پیشگیری و مهار این ویروس در کشور انجام داده است. همچنین آموزش‌های لازم در خصوص پیشگیری و کنترل «ویروس کرونا» به ۶٠٠٠ سوپروایزر در سراسر کشور داده شد و دستورالعمل مقابله با کرونا به مدارس نیز ابلاغ شد. جزییات آخرین جلسه ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کروناهمچنین جلسه ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا عصر روز یکشنبه ۴ اسفند به ریاست معاون اول رییس جمهور برگزار شد. با تشکیل کارگروه اطلاع‌رسانی در حال حاضر آموزش‌های مورد نیاز به جامعه ارائه می‌شود تا با اقدامات بهداشتی و آگاهی بخش به زودی شاهد مهار ویروس کرونا در کشور باشیم.
ایسناایسنا1 روز قبل
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد وزیر کشور در حکمی فرماندار جدید شهرستان دنا را منصوب کرد. به گزارش ایسنا، رحمانی فضلی طی حکمی «عبدالحمید پناهی» را به عنوان فرماندار شهرستان دنا منصوب کرد. پناهی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا ضمن تایید این خبر گفت: از طریق استانداری اطلاع پیدا کردم. گفتنی است پناهی ۴۶ ساله و داری مدرک تحصیلی دکترای DBA مدیریت کسب و کار است و سابقه معاون سرگروه اموزشی استان کهگیلویه و بویراحمد، معاون مدیرکل پژوهشی و اموزشی استانداری استان دبیر و مدیر مقطع متوسطه را در کارنامه خود دارد. پیش از این «علی یار علی پور» سرپرستی فرمانداری دنا را بر عهده داشت.
ایرناایرنا1 روز قبل
با بررسی عملکرد مجلس دهم و ریشه یابی نقاط ضعف و قوت آن می‌توان دستور کار آینده مجلس یازدهم را پیش‌بینی کرد. حالا مجلس یازدهم رکورد مجلس هفتم در مشارکت پایین را از آن خود کرده است. روزنامه آفتاب یزد در بخشی از گزارشی با عنوان ««در اقلیت» بودن زنان در پارلمان» نوشته است: مجلس یازدهم نیز مانند مجلس دهم فضای مردانه خود را حفظ کرد و زن‌ها باز هم با تعداد بسیار اندک مجلس یازدهم را پشت سر گذاشتند. راز عدم حمایت صاحبان «تکرار» از لیست‌های اصلاح‌طلبان در انتخابات مجلس یازدهم که جمعه برگزار شد نیز در ضعف فزاینده مجلس دهم و خاصه لیست امیدنهفته است. این تئوریسین طیف موسوم به اصلاح‌طلب در آن مصاحبه ضمن تحلیل از انتخابات مجلس مدعی شد: «با مجلسی بهتر از مجلس پنجم روبه‌رو خواهیم شد»!!
ایرناایرنا1 روز قبل
با اعلام نتایج انتخابات روز جمعه دوم اسفندماه، پرونده مرحله نخست انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی بسته شد. این میزان، پایین‌ترین نرخ مشارکت در میان ادوار مختف انتخابات‌ مجلس طی چهل سال گذشته را نشان می‌دهد. پیش از این، انتخابات مجلس هفتم با حدود ۵۰ درصد، پایین‌ترین نرخ مشارکت را رقم زده بود. در انتخابات مجلس هفتم هم اصلاح‌طلبان با رد صلاحیت گسترده شورای نگهبان، از گود رقابت‌های انتخاباتی حذف شده بودند. به رغم فراهم نشدن شرایط مطلوب، ولی باز هم رئیس‌جمهوری مردم را به حضور پای صندوق‌های رای ترغیب کرد.
ایرناایرنا1 روز قبل
به گزارش روز دوشنبه وزارت، متن ابلاغ سعید نمکی به شرح زیر است: جناب آقای مهندس اسلامیوزیر محترم راه و شهرسازی و عضو ستاد ملی مدیریت بیماری کرونابا عنایت به ابلاغ شماره ۱۵۴۴۸۹ مورخ ۱۳۹۸/۱۲/۴ رئیس محترم جمهور، بدینوسیله مدیریت کمیته پیشگیری از آلودگی ناوگان حمل و نقل و همچنین مراکز تجمع مسافرین اعم از ترمینالها و فرودگاه‌های سراسرکشور و همچنین تعیین تکلیف سفرهای بهداشتی ایمن در تعطیلات نوروزی به جنابعالی محول می-شود تا با مشارکت صاحب نظران و دیگر اعضاء ستاد، اینجانب را یاری فرمائید. به گزارش ایرنا، همچنین نمکی امروز (دوشنبه) در ابلاغ‌های جداگانه مدیریت کمیته اطلاع‌رسانی ستاد ملی بیماری کرونا را به علی ربیعی و مدیریت کمیته اجتماعی، انتظامی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا را عبدالرضا رحمانی فضلی محول کرد. به گزارش ایرنا، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و رییس ستاد ملی مدیریت ملی بیماری کرونا همچنین امروز، با توجه به ابلاغ رییس جمهوری، مدیریت کمیته اطلاع‌رسانی ستاد ملی مبارزه با کرونا را به دکتر علی ربیعی سخنگوی دولت محول کرد. کیانوش جهانپور رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی امروز (دوشنبه) گفت: تعداد تلفات بیماری کرونا در ایران به ۱۲ و تعداد مبتلایان به ۶۱ نفر رسید.
ایرناایرنا1 روز قبل
به گزارش روز دوشنبه وزارت بهداشت درمان وآموزش پزشکی، متن این ابلاغ به شرح زیر است: جناب آقای دکتر رحمانی فضلیوزیر محترم کشور و عضو ستاد ملی مدیریت بیماری کرونابا سلام واحترامبا عنایت به ابلاغ شماره ۱۵۴۴۸۹ مورخ ۴/۱۲۱/ ۱۳۹۸ رییس جمهور محترم بدینوسیله مدیریت کمیته اجتماعی، انتظامی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا به جنابعالی محول می‌شود. امید است با عنایت پروردگار و بکارگیری کلیه عوامل موثر بخصوص استانداران، شهرداران و فرماندهی محترم نیروی انتظامی در راستای اهداف، سیاستها و تدابیر ستاد که با مشارکت کلیه اعضاء محترم اتخاذ می‌شود اینجانب را همراهی فرمائید. به گزارش ایرنا، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و رییس ستاد ملی مدیریت ملی بیماری کرونا همچنین امروز، با توجه به ابلاغ رییس جمهوری، مدیریت کمیته اطلاع‌رسانی ستاد ملی مبارزه با کرونا را به دکتر علی ربیعی سخنگوی دولت محول کرد. کیانوش جهانپور رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی امروز (دوشنبه) گفت: تعداد تلفات بیماری کرونا در ایران به ۱۲ و تعداد مبتلایان به ۶۴ نفر رسید.
مهرمهر1 روز قبل
به گزارش خبرنگار مهر، به دنبال دستور رئیس جمهور به وزیر بهداشت برای کنترل و پیشگیری از کرونا ویروس در کشور، ستاد اطلاع رسانی این بیماری در محل ساختمان وزارت بهداشت مستقر شد. در حال حاضر سعید نمکی وزیر بهداشت، با حکم رئیس جمهور به عنوان رئیس ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا منصوب شده است. بر همین اساس، وزیر بهداشت در احکام جداگانه‌ای روسای کمیته‌های مختلف این ستاد را منصوب کرد. علی ربیعی به عنوان مدیر کمیته اطلاع رسانی ستاد ملی مدیریت کرونا منصوب شده است. رضا رحمانی وزیر صمت به عنوان مدیر کمیته پشتیبانی و تدارکات ستاد ملی مدیریت کرونا و عبدالرضا رحمانی فضلی به عنوان مدیر کمیته اجتماعی، انتظامی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا منصوب شده‌اند.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین4 روز قبل
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا، عبدالرضا رحمانی فضلی، صبح روز جمعه در گفت و گویی در ستاد انتخابات کشور، با اشاره به اینکه انتخابات مجلس شورای اسلامی در ۳۱ استان و ۲۰۸ حوزه و ۵۵ هزار شعبه برگزار می‌شود، گفت: انتخابات مجلس خبرگان هم در ۵ استان برگزار می‌شود. وی افزود: امیدوارم مردم عزیزمان در فرصت ۱۰ ساعت قانونی مراجعه کنند و آرای خودشان را بدهند تا در آخر وقت دچار کمبود وقت و عدم امکان توفیق برای اخذ رای مردم عزیز و برخی از دوستان را نداشته باشیم. وزیر کشور ادامه داد: امروز روز مهمی است و رهبر معظم انقلاب تعبیر به جهاد عمومی کردند و باید نشان دهیم که پیرو و رهرو امام و شهدایمان هستیم. به مشارکت ایمان داریم و بحث مقابله با دشمنان انقلاب و نظام و کشور را با کمترین هزینه و پرمنفعت‌ترین روش که انتخابات است، جواب می‌دهیم. وی افزود: ما در این روز به امید خدا این جشن را به جشن مقاومت تبدیل می‌کنیم و اثبات خواهیم کرد با این روش می‌توانیم به اهداف عالی انقلاب برسیم.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز4 روز قبل
به گزارش مشرق، مستقر در وزارت کشور، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور در حاشیه بازدید از ستاد انتخابات وزارت کشور درباره زمان شمارش آراء، گفت: ما قانونا انتخابات را باید در یک روز بگیریم و ساعت ۱۲ شب روز جمعه تمام می‌شود، از این رو ساعت ۱۲ و ۱ دقیقه غیرقانونی است، از این رو توصیه ما این است که همه مراجعه کنند که ما بتوانیم کاملا شعبه‌ها راس ساعت ۱۲ ببندیم یعنی رای‌گیری و صندوق‌ها ببندیم و از ۱۲ و ۱ دقیقه شمارش آراء را شروع کنیم. وی افزود: انتخابات مجلس شورای اسلامی در ۳۱ استان و ۲۰۸ حوزه و ۵۵ هزار شعبه برگزار می‌شود. وزیر کشور تصریح کرد: انتخابات مجلس خبرگان هم در ۵ استان برگزار می‌شود از این رو امیدوارم خداوند متعال توفیق دهد امروز ما بتوانیم به کمک هیئت‌های اجرایی، نظارت و همه دست‌اندکاران اجرا، نظارت و نیروهای امنیتی و انتظامی و تمام دوستانی که در این امر دارند خدمت می‌کنند آرای مردم را در کمال صحت، سلامت و قانونی و دریک بستر امن اخذ کنیم. رحمانی فضلی افزود: امیدوارم مردم عزیزمان در فرصت ۱۰ ساعت قانونی که هست مراجعه کنند و آرای خودشان را بدهند تا ما در آخر وقت دچار کمبود وقت و خدای ناکرده عدم امکان توفیق برای اخذ رای برای مردم عزیز و برخی از دوستان نداشته باشیم. وی تصریح کرد: امروز روز مهمی است و مقام معظم رهبری تعبیر به جهاد عمومی کردند و باید نشان دهیم که پیرو و رهرو امام (ره) و شهدایمان هستیم و به آینده کشورمان معتقدیم و به مشارکت ایمان داشته و بحث مقابله با دشمنان انقلاب و نظام و کشور عزیزمان را با کمترین هزینه و پرمنفعت‌ترین روش که انتخابات است جواب می‌دهیم.
ایمناایمنا5 روز قبل
به گزارش ایمنا، عبدالرضا رحمانی فضلی روز جمعه در حاشیه بازدید از ستاد انتخابات و محل اخذ رأی در جمع خبرنگاران افزود: با تشکر از همکاری همه دست اندر کاران انتخابات امیدواریم با حضور خوب مردم حماسه دیگری خلق کنیم. وی افزود: مردم در سایه امنیت امروز با حضور در صندوق‌های رأی، با استقامت، وظیفه خود را برابر خون شهدا انجام می‌دهند. وزیر کشور انتخابات را گام بلندی برای رسیدن به اهداف انقلاب و امام دانست و تصریح کرد: همه همکاران شعبه‌ها انتخابات را در کمال صحت، سلامت، دقت و امن برگزار می‌کنند. فضلی از مردم خواست در ۱۰ ساعت قانونی تعیین شده، سر صندوق بروند و همچنین خاطرنشان کرد: ناگزیریم ساعت ۱۲ شب با بستن صندوق‌های رأی، شمارش آرا را داشته باشیم. منبع: ایرنا
ساعت ۲۴ساعت ۲۴5 روز قبل
ماراتنی که قرار است در آن تکلیف ۲۹۰ کرسی پارلمان یازدهم با رأی مستقیم مردم مشخص شود. بنا به گفته سیداسماعیل موسوی دبیر و سخنگوی ستاد انتخابات کشور رأی‌گیری از ساعت هشت صبح آغاز و بر اساس قانون، حداقل به مدت ۱۰ ساعت انتخابات جریان خواهد داشت. از ۲۰۸ حوزه انتخابیه، ۲۰۳ حوزه انتخابیه، ملی محسوب می‌شوند و ۵ حوزه انتخابیه هم مربوط به اقلیت‌های دینی است، همچنین ۱۷۴ حوزه انتخابیه هم تک‌نماینده هستند. همچنین به گفته جمال‌ عرف رئیس ستاد انتخابات کشور، تا روز یکشنبه ۴ اسفند، نتایج انتخابات در تهران و سایر کلانشهرها هم اعلام می‌شود. طبق اعلام سخنگوی شورای نگهبان بین ۳ تا ۷ ناظر در هر شعبه اخذ رأی حضور دارند؛ البته شورای نگهبان دارای بازرسان سیار هم هست که در روز انتخابات، به حوزه‌ها سرکشی می‌کنند.
نامه‌نیورنامه‌نیور5 روز قبل
وزیر کشور با بیان اینکه ساعت ۲۴ امشب شعب اخذ رأی تعطیل می‌شوند، گفت: مردم به‌موقع در شعب اخذ رای حاضر شوند. به گزاش ایسنا، عبدالرضا رحمانی فضلی در حاشیه بازدید از ستاد انتخابات کشور با تشکر از همه اعضای هیات‌های اجرایی و نظارت و همه دست اندرکاران انتخابات، اظهار کرد: امیدواریم با حضور مردم خوب و عزیز، حماسه دیگری را شاهد باشیم و نشان دهیم که در سایه امنیت، مردم با مقاومت خود وظیفه خود را در قبال انقلاب، شهدا و امان راحل انجام می‌دهند. وی ادامه داد: امیدوارم این انتخابات که به تعبیر رهبری جهاد عمومی نام گرفته است، بتواند یک گام بلند مردم را به طرف اهداف انقلاب سوق دهد. وزیر کشور با بیان اینکه امید داریم همه اعضای اجرایی و نظارت و همه اعضای ۵۵ هزار شعبه اخذ رأی، انتخابات را در کمال سلامت، صحت، قانونمند و در یک بستر امن برگزار کنند، ‌ بیان کرد: از مردم هم می‌خواهیم که در مهلت ۱۰ ساعته اخذ رأی، به شعب مراجعه کنند؛ زیرا ما ناگزیریم در ساعت ۱۲ امشب، شعب را ببندیم. امیدواریم همه مردم با حضور به موقع در شعب اخذ رأی، کمک کنند تا رای آنها را در موعد قانونی اخذ کنیم.
ایسناایسنا5 روز قبل
وزیر کشور با بیان اینکه ساعت ۲۴ امشب شعب اخذ رأی تعطیل می‌شوند، گفت: مردم به‌موقع در شعب اخذ رای حاضر شوند. وی ادامه داد: امیدوارم این انتخابات که به تعبیر رهبری جهاد عمومی نام گرفته است، بتواند یک گام بلند مردم را به طرف اهداف انقلاب سوق دهد. وزیر کشور با بیان اینکه امید داریم همه اعضای اجرایی و نظارت و همه اعضای ۵۵ هزار شعبه اخذ رأی، انتخابات را در کمال سلامت، صحت، قانونمند و در یک بستر امن برگزار کنند، ‌ بیان کرد: از مردم هم می‌خواهیم که در مهلت ۱۰ ساعته اخذ رأی، به شعب مراجعه کنند؛ زیرا ما ناگزیریم در ساعت ۱۲ امشب، شعب را ببندیم. امیدواریم همه مردم با حضور به موقع در شعب اخذ رأی، کمک کنند تا رای آنها را در موعد قانونی اخذ کنیم. انتهای پیام
مهرمهر5 روز قبل
به گزارش خبرنگار مهر، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور پس از بازدید از محل اخذ رأی یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و اولین میاندوره‌ای پنجمین مجلس خبرگان رهبری در جمع خبرنگاران، اظهارداشت: امیدوارم با حضور مردم عزیز امروز حماسه دیگر بیافرینیم و نشان دهیم مردم وظیفه خود را در مقابل انقلاب و خون شهدا انجام می‌دهند. وی ضمن تشکر از عوامل اجرایی و دست اندرکاران امر انتخابات، افزود: امیدوار هستیم با حضور مردم در پای صندوق‌های رأی امروز حماسه دیگری بیافرینیم. از مردم عزیز هم خواهشمند هستیم با مراجعه به صندوق‌های آرا ظرف ده ساعت مدت اولیه قانونی رأی خود را بدهند. وی تاکید کرد: ما ناگزیر خواهیم بود ساعت ۱۲ امشب صندوق‌ها را تعطیل و شعبه‌ها را ببندیم. امیدوارم همه مردم با حضور به موقع خود باعث شوند که به موقع رای‌ها را اخذ کنیم و خداوند به همه شما توفیق عنایت کند.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین5 روز قبل
خبرگزاری میزان- وزیر کشور گفت: متخصصان فناوری سایت پشتیبانی انتخابات الکترونیک، ۵۵ هزار شعبه اخذ رأی در کشور را به صورت لحظه‌ای رصد می‌کنند. به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان، عبدالرضارحمانی فضلی، وزیر کشور گفت: متخصصان فناوری سایت پشتیبانی انتخابات الکترونیک، ۵۵ هزار شعبه اخذ رأی در کشور را به صورت لحظه‌ای رصد می‌کنند. بیشتر بخوانید: آغاز انتخابات از دقایقی دیگرمنبع: باشگاه خبرنگاران جوانانتهای پیام/خبرگزاری میزان: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.
مهرمهر5 روز قبل
به گزارش خبرنگار مهر، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور با حضور در ساختمان وزارت کشور از محل اخذ رأی یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و اولین میاندوره‌ای پنجمین مجلس خبرگان رهبری بازدید کرد.
اصلاحات پرساصلاحات پرس6 روز قبل
ایرنا نوشت: طرح شفافیت و نظارت بر تامین مالی فعالیت‌های انتخاباتی در انتخابات مجلس با قید دو فوریت در سال جاری به مجلس شورای اسلامی ارائه شد. این شورا نیز دو روز بعد طرح شفافیت و نظارت بر تامین مالی فعالیت‌های انتخاباتی را مغایر با شرع و قانون اساسی ندانسته و به تایید رساند. در نهایت هم ۱۵ بهمن ماه «قانون شفافیت و نظارت بر تامین مالی فعالیت‌های انتخاباتی در انتخابات مجلس شورای اسلامی» از سوی رئیس جمهور برای اجرا به وزارت کشور ابلاغ شد. در واقع این قانون تامین مالی انتخابات را در چارچوب مشخصی محدود کرده است. بنابراین شفاف و نظارت‌پذیر شدن هزینه‌های انتخاباتی با وجود قانون و تصویب آن همچنان نیازمند انتظار چهار ساله است.
ایرناایرنا6 روز قبل
وی ابراز امیدواری کرد، روز جمعه بسیار باشکوهی با حضور گسترده مردم باشد البته در تهران و جاهای دیگر فهرست‌هایی است که می‌توانند انتخاب کنند. رییس دفتر رییس جمهوری با اشاره به دستوری روز گذشته رئیس جمهوری به رییس سازمان برنامه و بودجه گفت: رییس جمهوری دستور داد حقوق آن دسته از کارمندانی که افزایش نیافته، براساس صرفه‌جویی انجام شده برخی دستگاه‌ها مقدماتی برای پرداخت فراهم شود تا آنها هم بتوانند از حقوق بالاتر برخوردار شوند. خیلی نباید به این موضوع بپردازیم و ملاحظات مختلفی وجود دارد که شاید این امر اتفاق نیفتد. وی گفت: ما هم موافق هستیم که دستگاه ذیربط آمار را اعلام کند. در آن صورت معلوم می‌شود میان کشته‌شدگان چند نفر نیروی بسیج و مرم عادی و عابر بودند.
ایمناایمنا1 هفته قبل
وزیر کشور ادامه داد: با وجود این، وظیفه وزارت کشور، ابلاغ این مصوبه است که ما به همه فرمانداری‌ها ابلاغ کرده‌ایم. رحمانی فضلی خاطرنشان کرد: یکی از مسائل محوری در جلسه استانداران موضوع مشارکت و الزامات افزایش مشارکت بود. روزنامه ابتکار، در صفحه نخست امروز خود با تیتر «تریبون‌های خاص در اختیار جریان خاص» به بررسی عملکرد صداوسیما و برخی تریبون‌های رسمی در ایام انتخابات پرداخت و نوشت: از بامداد پنجشنبه هفته گذشته تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی آغاز شد. آغاز تبلیغاتی که ما آن را در تریبون‌هایی شاهد هستیم که فقط در اختیار یک جریان خاص قرار گرفته و در تلاش هستند با ایجاد یک دوقطبی منفی و تفرقه‌انگیز فضای کشور را انتخاباتی کنند. روزنامه دنیای اقتصاد، در صفحه نخست امروز خود با تیتر «نقشه مهار هسته مذاب نقدینگی‌» نوشت: آمارهای بانک مرکزی در آذرماه حاکی از دو رخداد مهم در متغیرهای پولی است.
ایمناایمنا1 هفته قبل
رحمانی فضلی خاطرنشان کرد: یکی از مسائل محوری در جلسه امروز موضوع مشارکت و الزامات افزایش مشارکت بود. وی درباره نحوه نظارت بر هزینه کرد نامزدها در انتخابات گفت: این موضوع اصلاحیه‌ای بوده است که اخیرا در قانون انجام شد و چند روزی بیشتر نیست که به ما ابلاغ شده است. وزیر کشور در همین زمینه ادامه داد: با این وجود، وظیفه وزارت کشور، ابلاغ این مصوبه است که ما به همه فرمانداری‌ها ابلاغ کرده‌ایم. وی ادامه داد: در صورتی که انتخابات در برخی حوزه‌ها به دور دوم کشیده شود، در فروردین ماه سال ۹۹، بعد از سیزدهم؛ دو جمعه متوالی را در نظر گرفتیم و به شورای نگهبان پیشنهاد دادیم که هرکدام را قبول کنند، ما آمادگی برگزاری داریم. بنابراین هم شورای نگهبان به عنوان ناظر و هم قوه قضائیه به عنوان پیشگیری و هم وزارت کشور این کار را به عنوان مجری انجام می‌دهد.
تسنیمتسنیم2 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرج، عبدالرضا رحمانی فضلی در بازدید از یک واحد تولیدی دارو در شهرستان فردیس در جمع خبرنگاران در مورد آخرین اخبار انتخابات مجلس شورای اسلامی، اظهار داشت: مراحل اجرای انتخابات مجلس شورای اسلامی در حال حاضر به خوبی پیش می‌رود. وی افزود: شورای نگهبان در این مرحله با تجدید نظر در آرای هیات نظارت امکان شرکت افراد بیشتری را در انتخابات فراهم کرد. وزیر کشور با بیان اینکه در حال حاضر حدود ۷۱۰۰ نفر برای شرکت در انتخابات مجلس تا دیروز از سوی شورای نگهبان تأیید صلاحیت شده‌اند، بیان کرد: آنچه مهم است موضوع مشارکت مردم در انتخابات مجلس شورای اسلامی است، همه باید برای برگزاری با شکوه انتخابات تلاش کنند. رحمانی فضلی با بیان اینکه حضور در انتخابات مشارکت مردم در تعیین سرنوشت و آزمون دموکراسی و مردم سالاری است، عنوان کرد: انتخابات هدیه خداوند با لطف شهدا و امام شهداست که باید قدردان این نعمت باشیم. انتهای پیام/ش
عصر ایرانعصر ایران2 هفته قبل
نتایج نهایی تایید صلاحیت شدگان انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی فردا -دوشنبه- ۲۲ بهمن، از سوی شورای نگهبان به وزارت کشور اعلام می‌شود. به گزارش ایرنا، طبق فهرست برنامه‌های انتخابات، شورای نگهبان نتایج نهایی تایید و ردصلاحیت شدگان یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی را به وزارت کشور اعلام می‌کند و وزارت کشور هم این اسامی را در اختیار حوزه‌های انتخابیه سراسر کشور قرار می‌دهد. براساس این گزارش بیش از ۱۶ هزار نفر در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی نام نویسی کردند که از این تعداد ۱۱درصد زن بوده‌اند. حمیدملانوری مدیرکل سیاسی وزارت کشور در گفت وگو با ایرنا از رایزنی هایی این وزارت خانه با شورای نگهبان برای بررسی بیشتر پرونده‌های ردصلاحیت شدگان خبر داد و گفت که گروه‌های سیاسی هم خود از طریق شورای نگهبان رایزنی‌های مدنظر را انجام می‌دهند. به گزارش ایرنا، یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی دوم اسفند امسال برای تعیین ۲۹۰ نماینده در ۲۰۸ حوزه انتخابیه کشور برگزار می‌شود.
عصر ایرانعصر ایران2 هفته قبل
وزیر کشور اعلام کرد که با تائید صلاحیت ۲ هزار نفر دیگر از داوطلبان مجلس شورای اسلامی، تعداد نامزدهای این دوره مجلس از پنج هزار و ۱۰۰ نفر به هفت هزار و ۱۰۰ نفر رسیده است. رحمانی فضلی در خصوص روند اجرایی انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: مراحل اجرا به خوبی پیش می‌رود. وی ادامه داد: این مجموعه در امر صادرات و تامین بازار داخلی موفق است؛ نیروهای آن از سرمایه‌های کشور محسوب می‌شوند. به گفته وزیر کشور، مشکلات این شرکت دارویی در سیستم اداری حل خواهد شد. وزیر کشور در سفر به استان البرز ضمن بازدید از چند پروژه عمرانی در نشست ستاد اقتصاد مقاومتی استان شرکت کرد.
وانانیوزوانانیوز2 هفته قبل
وزیر کشور با بیان اینکه در جایی که دشمنان درصدد کاهش مشارکت هستند قابل قبول نیست که با اهداف آنها همراهی کنیم، گفت: باید گاهی مانند استخوانی در گلو و خاری در چشم رفتار کنیم. زیرساخت‌های اقتصادی کشور ما به آن شکلی که اروپایی‌ها از قرن ۱۸ داشتند، محقق نشده بنابراین حدود۳۰۰ سال با چپاول و غارت، عقب ماندیم. وی با اشاره به حضور مردم در تشییع پیکر سردار سلیمانی، گفت: مردم آمدند تا بگویند برای حفاظت از منافع کشور حضور می‌یابند. وزیر کشور تاکید کرد: همه باید تلاش کنیم انتخاباتی با شکوه برگزار کنیم و بعد منافع ملی و اقتدار کشور را در نظر بگیریم. وزیر کشور افزود: تفویض اختیار به تمامی استان‌ها صورت گرفته و مسائل باید در داخل هر استانی به صورت مستقل حل شود.
تسنیمتسنیم2 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرج، عبدالرضا رحمانی فضلی در حاشیه جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان البرز که ظهر امروز در سالن شهدای دولت استانداری برگزار شد، اظهار داشت: جلسات اقتصاد مقاومتی یکی از بهترین جلساتی است که در استان‌ها تشکیل می‌شود. بیشتر بخوانیدبیرجند|ضرورت کار عملیاتی و جهادی در بحث تولید/فعالان اقتصادی سربازان جبهه اقتصادی هستندجزئیات رشد اقتصادی در ۹ماهه ابتدایی سال ۹۸ + جدولفرمانده سپاه کردستان: مردم مشکلات اقتصادی کشور را به پای نظام نمی‌گذارندوی افزود: در جلسات ستاد اقتصاد مقاومتی بخش خصوصی، دولتی، قوه قضائیه و بانک‌ها در قالب یک جمع بسیار خوبی حضور دارند. وی با اشاره به اینکه امروز در این جلسه موضوعات خوبی مورد بحث و بررسی قرار گرفت، عنوان کرد: روند کار البرز در شاخص‌های کلان بسیار خوب است، در این نشست چند خواسته مطرح شد که در حوزه‌های خود مورد بررسی قرار می‌گیرد. رحمانی‌فضلی خاطرنشان کرد: با تلاش استاندار البرز و وزیر راه و شهرسازی قول داده شده تا در اسفندماه پروژه ادامه همت در البرز افتتاح شود. انتهای پیام/ش+
فردا نیوزفردا نیوز2 هفته قبل
وزیر کشور با تاکید بر اینکه پروژه همت طولانی شده است، گفت: دلایل تاخیر پروژه قابل قبول نیست. وی ادامه داد: بر اساس برنامه ریزی‌ها و اولویت بندی‌هایی که در استان‌ها صورت گرفته، جلسات، اشکالات، ایرادها، آسیب‌ها، نیاز‌ها و تقاضا‌ها مطرح می‌شود و مورد پیگیری قرار می‌گیرد. وی افزود: دولت پیگیری‌های لازم را در زمینه بهره برداری از پروژه ادامه همت دارد، این پروژه طولانی شده و پروژه‌ای ۱۶ کیلومتری است که ظرف هشت سال زمان برده است. وزیر کشور ادامه داد: دلایل تأخیر در بهره برداری از آن امروز مطرح شده، اما از نظر من قابل قبول نیست تمام ابعاد پروژه باید دیده شود. رحمانی فضلی گفت: با تلاش استاندار البرز و وزیر راه و شهرسازی قول داده شده تا در اسفندماه پروژه ادامه همت در البرز افتتاح شود.
تسنیمتسنیم2 هفته قبل
وزیر کشور‌ افزود: زیرساخت‌های اقتصادی کشور ما به آن شکلی که اروپایی‌ها از قرن ۱۸ داشتند، محقق نشده بنابراین حدود ۳۰۰ سال با چپاول و غارت، عقب ماندیم. وی با اشاره به مانور عظیم مردم در تشییع پیکر سردار سلیمانی، گفت: مردم آمدند تا بگویند برای حفاظت از منافع کشور حضور می‌یابند. رحمانی به انتخابات پیش رو اشاره کرد و گفت: انتخابات موضوع خیلی مهمی است و ۴۰ سال است علی رغم فراز و فرودها، انتخابات را در کشور داریم. وزیر کشور تأکید کرد: همه باید تلاش کنیم انتخاباتی باشکوه برگزار کنیم و بعد منافع ملی و اقتدار کشور را درنظر بگیریم. وزیر کشور افزود: تنفیذ اختیار به تمامی استان‌ها صورت گرفته و مسائل باید در داخل هر استانی به صورت مستقل حل شود.

به انتهای لیست رسیدید

عبدالرضا رحمانی فضلی

عبدالرضا رحمانی فضلی (زاده ۱۳۳۸ شیروان) سیاستمدار و مدرس دانشگاه ایرانی است، در حال حاضر به عنوان وزیر کشور جمهوری اسلامی ایران، جانشین فرمانده کل قوا در نیروی انتظامی، رئیس شورای امنیت کشور، رییس ستاد اطلاع رسانی و تبلیغات اقتصادی کشور، عضو شورای‌عالی جمعیت هلال احمر و نماینده رئیس‌جمهور در ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز فعالیت می‌نماید. در این صفحه آخرین و مهم‌ترین اخبار عبدالرضا رحمانی فضلی را می‌خوانید. ویکی‌پدیا