آخرین و مهم‌ترین اخبار عبدالرضا رحمانی فضلی
عبدالرضا رحمانی فضلی

اخبار « عبدالرضا رحمانی فضلی »

خبر فوریخبر فوری1 ماه قبل
به دنبال انتقادات مهران مدیری در «دورهمی» از عملکرد برخی مسئولان، رحمانی فضلی در واکنش به این صحبت‌ها گفت: من آن برنامه تلویزیون را دیدم. ببه دنبال انتقادات مهران مدیری در «دورهمی» از عملکرد برخی مسئولان، رحمانی فضلی در واکنش به این صحبت‌ها گفت: من آن برنامه تلویزیون را دیدم. نمی دانم از کی مسخره کردن و تحقیر کردن و ناامید کردن مردم و توهین به مسئولینی که برخواسته از رای مردم هستند اسمش شده هنر! بعد هم یک عده نشستند برای مسخره کردن و تحقیر کردن کف می‌زنند. مگر سیل را دولت اورده؟ مگر سیل را مسئولین آوردند؟ پرستو صالحی در واکنش به این سخنان نوشت: از کی؟!
افکارنیوزافکارنیوز1 ماه قبل
افکارنیوز، به گزارشروح‌الله جمعه‌ای مشاور وزیر کشور از سفر عبدالرضا رحمانی‌فضلی وزیر کشور به استان خوزستان برای برعهده گرفتن مدیریت بحران سیلاب در این استان خبر داد. وی در توئیتی نوشت: "رحمانی فضلی وزیر کشور لحظاتی پیش به منظور مدیریت مستقیم و میدانی بحران ملی سیلاب در استان خوزستان عازم اهواز شد. جمالی نژاد و نجار و رستم‌وندی معاونین وی نیز نیمه شب عازم این استان شده بودند. ذوالفقاری معاونت امنیتی و انتظامی وزارت کشور وی را همراهی می‌کند. "
تسنیمتسنیم3 هفته قبل
به گزارش خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا، عبدالرضا رحمانی‌فضلی صبح امروز در حاشیه بیست‌وسومین همایش سراسری فرماندهان، روسا و مدیران نیروی انتظامی در پاسخ به سوالی درباره پیامک‌های ارائه‌شده به برخی افراد در زمینه امنیت اخلاقی اظهار کرد: نیروی انتظامی باید قانون را رعایت کند، در قانون بحث مسائل اخلاقی در جامعه و ایجاد امنیت و شرایط مناسب برای تمام مردم از وظایف نیروی انتظامی است. وزیر کشور ادامه داد: نیروی انتظامی تاکنون با تدبیر، دوراندیشی و رعایت مسائل عمومی عمل کرده است. وی افزود: زمانی که تذکرات به دو یا سه مورد می‌رسد، نیروی انتظامی باید اعمال قانون کند و اعمال قانون در این مواقع اخذ تعهد و صحبت حضوری است. رحمانی‌فضلی از مردم خواست با احترام به قانون، مجریان و ضابطان قانون، کمک کنند تا اتفاقی رخ ندهد که دشمنان از آن سوءاستفاده کنند و به گونه‌ای رفتار شود که بین مردم و ضابطان فاصله بیفتد. انتهای پیام/
خبر فوریخبر فوری1 ماه قبل
عبدالرضا رحمانی‌فضلی برای بازدید از مناطق سیل زده خوزستان، به این استان سفر می‌کند. رحمانی فضلی عصر امروز (جمعه) در سفری یک روزه به خوزستان از مناطق سیل‌زده این استان بازدید می‌کند. بازدید وزیر کشور از این مناطق به صورت هوایی است. او پس از بازدید از مناطق سیل‌زده استان در جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران خوزستان شرکت خواهد کرد.
ایسناایسنا1 ماه قبل
عبدالرضا رحمانی‌فضلی برای بازدید از مناطق سیل زده خوزستان، به این استان سفر می‌کند. به گزارش ایسنا، رحمانی فضلی عصر امروز (جمعه) در سفری یک روزه به خوزستان از مناطق سیل‌زده این استان بازدید می‌کند. بازدید وزیر کشور از این مناطق به صورت هوایی است. او پس از بازدید از مناطق سیل‌زده استان در جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران خوزستان شرکت خواهد کرد. انتهای پیام
خبر فوریخبر فوری1 ماه قبل
رحمانی‌فضلی وزیر کشور برای برعهده گرفتن مدیریت میدانی بحران سیلاب راهی خوزستان شد. روح‌الله جمعه‌ای مشاور وزیر کشور از سفر عبدالرضا رحمانی‌فضلی وزیر کشور به استان خوزستان برای برعهده گرفتن مدیریت بحران سیلاب در این استان خبر داد. وی در توئیتی نوشت: "رحمانی فضلی وزیر کشور لحظاتی پیش به منظور مدیریت مستقیم و میدانی بحران ملی سیلاب در استان خوزستان عازم اهواز شد. جمالی نژاد و نجار و رستم‌وندی معاونین وی نیز نیمه شب عازم این استان شده بودند. ذوالفقاری معاونت امنیتی و انتظامی وزارت کشور وی را همراهی می‌کند. "
ایسناایسنا2 ماه قبل
عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور با استقبال استاندار هرمزگان وارد بندرعباس شد. به گزارش ایسنا، قرار است وزیر کشور در سفر به استان هرمزگان ضمن بازدید از طرح‌های توسعه جزیره هرمز، فاز نخست طرح ساماندهی خط ساحلی این جزیره را افتتاح می‌کند. حضور در نشست صمیمی با دهیاران، کارمندان استانداری و جمعی از روحانیون استان هرمزگان و جلسه شورای تامین استان، دیگر برنامه‌های سفر رحمانی‌فضلی به هرمزگان است. انتهای پیام
تسنیمتسنیم1 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از اهواز، عبدالرضا رحمانی‌فضلی ساعتی پیش به منظور نظارت بر خدمات‌رسانی به مناطق سیل‌زده خوزستان وارد اهواز شد. وی در این سفر ضمن بازدید از رودخانه‌های کارون، دز و کرخه و بررسی وضعیت استان خوزستان در شهرستان‌های دشت آزدگان و اهواز نیز حضور یافته از آخرین وضعیت امداد رسانی به مناطق سیلزده بازدید می‌‌کند. این دومین سفر رحمانی فضلی در هفته اخیر به استان خوزستان است. انتهای پیام/ش
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین1 ماه قبل
عبدالرضا رحمانی فضلی، وزیر کشور گفت: باید با یک نظام عادلانه و صحیح کار کنیم تا کسی مورد غفلت قرار نگیرد. اعتمادآنلاین| عبدالرضا رحمانی فضلی، وزیر کشور در بازدید از پلدختر در جمع خبرنگاران با بیان اینکه امروز در خدمت مردم عزیز استان هستیم و بازدیدهایی از مناطق مختلف سیل‌زده داشتیم، بیان کرد: حجم خرابی‌های سیل در اینجا بالاتر از استان‌های دیگر است و باید با جدیت و فوریت به این مسائل رسیدگی شود. وزیر کشور بیان کرد: جلسه استانی در شهر پلدختر برگزار و تصمیمات مختلفی در مورد نحوه اسکان گرفته شد و در رابطه با خدمات و تغذیه نیز هماهنگی‌ها به عمل آمد. وی با اشاره به اینکه قرار است تا یکشنبه تمامی دستگاه‌های اجرایی خسارات را به ما اعلام کنند، گفت: باید سریع‌تر این خسارت‌ها جبران شوند. رحمانی‌فضلی تصریح کرد: در خصوص اسکان نیز مخیر کردیم کسانی که می‌توانند جاهای دیگر بروند و اجاره کنند؛ همکاری لازم را با آنها داشته باشیم.
خبرآنلاینخبرآنلاین1 ماه قبل
روح‌الله جمعه‌ای مشاور وزیر کشور از سفر عبدالرضا رحمانی‌فضلی وزیر کشور به استان خوزستان برای برعهده گرفتن مدیریت بحران سیلاب در این استان خبر داد. وی در توئیتی نوشت: "رحمانی فضلی وزیر کشور لحظاتی پیش به منظور مدیریت مستقیم و میدانی بحران ملی سیلاب در استان خوزستان عازم اهواز شد. جمالی نژاد و نجار و رستم‌وندی معاونین وی نیز نیمه شب عازم این استان شده بودند. ذوالفقاری معاونت امنیتی و انتظامی وزارت کشور وی را همراهی می‌کند. "
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 ماه قبل
به گزارش مشرق، روح‌الله جمعه‌ای مشاور وزیر کشور از سفر عبدالرضا رحمانی‌فضلی وزیر کشور به استان خوزستان برای برعهده گرفتن مدیریت بحران سیلاب در این استان خبر داد. وی در توئیتی نوشت: "رحمانی فضلی وزیر کشور لحظاتی پیش به منظور مدیریت مستقیم و میدانی بحران ملی سیلاب در استان خوزستان عازم اهواز شد. جمالی نژاد و نجار و رستم‌وندی معاونین وی نیز نیمه شب عازم این استان شده بودند. ذوالفقاری معاونت امنیتی و انتظامی وزارت کشور وی را همراهی می‌کند. "
تسنیمتسنیم1 ماه قبل
به گزارش حوزه دولت خبرگزاری تسنیم، روح‌الله جمعه‌ای مشاور وزیر کشور از سفر عبدالرضا رحمانی‌فضلی وزیر کشور به استان خوزستان برای برعهده گرفتن مدیریت بحران سیلاب در این استان خبر داد. وی در توئیتی نوشت: "رحمانی فضلی وزیر کشور لحظاتی پیش به منظور مدیریت مستقیم و میدانی بحران ملی سیلاب در استان خوزستان عازم اهواز شد. جمالی نژاد و نجار و رستم‌وندی معاونین وی نیز نیمه شب عازم این استان شده بودند. ذوالفقاری معاونت امنیتی و انتظامی وزارت کشور وی را همراهی می‌کند. " انتهای پیام/
خبر فوریخبر فوری1 ماه قبل
۶۰ هزار نفر باید تخلیه کنند، وزیر کشور لحظاتی پیش عازم اهواز شدروح‌الله جمعه‌ای مشاور وزیر کشور از سفر عبدالرضا رحمانی‌فضلی وزیر کشور به استان خوزستان برای برعهده گرفتن مدیریت بحران سیلاب در این استان خبر داد. وی در توئیتی نوشت: "رحمانی فضلی وزیر کشور لحظاتی پیش به منظور مدیریت مستقیم و میدانی بحران ملی سیلاب در استان خوزستان عازم اهواز شد. جمالی نژاد و نجار و رستم‌وندی معاونین وی نیز نیمه شب عازم این استان شده بودند. ذوالفقاری معاونت امنیتی و انتظامی وزارت کشور وی را همراهی می‌کند. "
الفالف1 ماه قبل
گروه اجتماعی الف، ۲۱ فروردین ۱۳۹۸، ۱۸:۲۷ ۳۹۸۰۱۲۱۲۱۸به گزارش تسنیم، روح‌الله جمعه‌ای مشاور وزیر کشور از سفر عبدالرضا رحمانی‌فضلی وزیر کشور به استان خوزستان برای برعهده گرفتن مدیریت بحران سیلاب در این استان خبر داد. وی در توئیتی نوشت: "رحمانی فضلی وزیر کشور لحظاتی پیش به منظور مدیریت مستقیم و میدانی بحران ملی سیلاب در استان خوزستان عازم اهواز شد. جمالی نژاد و نجار و رستم‌وندی معاونین وی نیز نیمه شب عازم این استان شده بودند. ذوالفقاری معاونت امنیتی و انتظامی وزارت کشور وی را همراهی می‌کند. "
فارسفارس2 هفته قبل
عبدالرضا رحمانی فضلی در حاشیه تمبر یادبود رونمائی از سند توسعه خراسان شمالی نوشت: ان شاالله موجب خیر و برکت برای مردم خوب استان شود. به گزارش حوزه دولت خبرگزاری فارس عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور در حاشیه تمبر یادبود رونمائی از سند توسعه خراسان شمالی نوشت: ان شاالله موجب خیر و برکت برای مردم خوب استان شود. انتهای پیام/
مهرمهر2 هفته قبل
به گزارش خبرنگار مهر، عبدالرضا رحمانی فضلی، وزیر کشور بعدازظهر چهارشنبه با استقبال رسمی سرپرست استانداری گلستان و دیگر مسئولان استانی وارد گلستان شد. بازدید از مناطق سیل زده و حضور در مراسم نکوداشت مختومقلی فراغی از جمله برنامه‌های سفر دو روزه رحمانی فضلی به استان گلستان است. گفتنی است رحمانی فضلی سوم فروردین سال جاری هم به منظور بازدید از مناطق سیل زده و دیدار با مردم به گلستان سفر کرده بود.
مهرمهر2 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور در جمع مردم جزیره هرمز و در مراسم افتتاح فاز نخست طرح ساماندهی خط ساحلی جزیره هرمز با بیان اینکه نام هرمز بر تارک تاریخ ایران می‌درخشد، عنوان کرد: جزیره هرمز در جغرافیای دنیا جایگاه ویژه‌ای دارد. وی ادامه داد: رشادت‌های مردم این جزیره در دوران دفاع مقدس نام هرمز را درخشان‌تر کرده است. وزیر کشور با تأکید بر اینکه باید تلاش بیشتری برای خدمت به مردم جزیره هرمز صورت گیرد، بیان کرد: دفتر مقام معظم رهبری و دولت به دنبال اجرای کار ویژه‌ای در جزیره هرمز هستند. رحمانی فضلی اضافه کرد: از سال گذشته تاکنون پروژه‌های طراحی شده برای جزیره هرمز به شکل مناسبی پیش رفته است اما توقع ما این است که سرعت انجام کار افزایش یابد. رحمانی‌فضلی افزود: باید با نگاه جهادی، اقتصاد مقاومتی را به منصه تحقق برسانیم و به همه دنیا اعلام کنیم که ایران اسلامی با تکیه بر ظرفیت‌ها و توانمندی‌های خود می‌تواند مسیر سربلندی این کشور را در گام دوم انقلاب اسلامی طبق منشور مقام معظم رهبری تداوم بخشد.
ایسناایسنا2 هفته قبل
وزیر کشور گفت: در حال حاضر تولید و اشتغال از اولویت‌های نخست کشور هستند. به گزارش ایسنا، عبدالرضا رحمانی فضلی در مراسم رونمایی از سند توسعه خراسان شمالی در بجنورد افزود: دلیل اصلی اینکه اولویت‌های نخست کشور را تولید و اشتغال اعلام می‌کنیم آن است که دشمن بر روی این موضوعات تکیه دارد. وی اظهار کرد: در حال حاضر هر استانی باید خودش برای خود برنامه داشته باشد و باید تبدیل به یک سنگر پرقدرت در تولید اشتغال شود. گفتنی است در این مراسم سند توسعه خراسان شمالی با حضور وزیر کشور و مدیران استانی در بجنورد رونمایی شد. رحمانی فضلی بیان کرد: خلاقیت، ابتکار، نوآوری، مشارکت جدی، ایجاد امنیت در سرمایه گذاری سبب ایجاد توسعه خواهد شد.
مهرمهر4 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور در پیامی انتصاب سردار سلامی به فرماندهی کل سپاه پاسداران را تبریک گفت. متن کامل پیام به شرح زیر است: بسم الله الرحمن الرحیمبرادر ارجمند سردار سرلشگر پاسدار حسین سلامیسلام علیکمافتخار انتصاب فرماندهی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از سوی فرمانده کل قوا مقام معظم رهبری را که نشان از شایستگی در پاسداری صادقانه از دستاوردهای انقلاب اسلامی و درایت و ایثار در اعتلای نظام جمهوری اسلامی ایران و خدمت خاضعانه به هموطنان دارد را به جنابعالی تبریک عرض نموده و از خداوند منان، توجهات ویژه حضرت بقیه الله الاعظم (عج) را در موفقیت و عزت برای شما خواستارم. همچنین ضمن قدردانی از مجاهدت و خدمات ارزشمند سردار سرلشکر پاسدار محمد علی جعفری در دوران تصدی فرماندهی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، برای ایشان آرزوی توفیق و سربلندی در دیگر عرصه‌های بالنده انقلاب اسلامی دارم.
خبر فوریخبر فوری4 هفته قبل
وزیر کشور در پیامی انتصاب سردار سلامی به فرماندهی کل سپاه پاسداران را تبریک گفت. عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور در پیامی انتصاب سردار سلامی به فرماندهی کل سپاه پاسداران را تبریک گفت. متن کامل پیام به شرح زیر است: بسم الله الرحمن الرحیمبرادر ارجمند سردار سرلشگر پاسدار حسین سلامیسلام علیکمافتخار انتصاب فرماندهی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از سوی فرمانده کل قوا مقام معظم رهبری را که نشان از شایستگی در پاسداری صادقانه از دستاوردهای انقلاب اسلامی و درایت و ایثار در اعتلای نظام جمهوری اسلامی ایران و خدمت خاضعانه به هموطنان دارد را به جنابعالی تبریک عرض نموده و از خداوند منان، توجهات ویژه حضرت بقیه الله الاعظم (عج) را در موفقیت و عزت برای شما خواستارم. همچنین ضمن قدردانی از مجاهدت و خدمات ارزشمند سردار سرلشکر پاسدار محمد علی جعفری در دوران تصدی فرماندهی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، برای ایشان آرزوی توفیق و سربلندی در دیگر عرصه‌های بالنده انقلاب اسلامی دارم.

خریداری لوازم مورد نیاز برای سیل‌زدگان از زبان وزیر کشور

مهرمهر3 هفته قبل
مهرمهر1 ماه قبل
به گزارش خبرنگار مهر، بعدازظهر شنبه جلسه مدیریت بحران گلستان با حضور عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور در شهرستان آق قلا برگزار شد. در این جلسه رئیس جمعیت هلال احمر کشور، رئیس سازمان مدیریت بحران کشور، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گلستان و چند از مسئولان استانی و شهرستانی حضور دارند. بررسی میزان خسارات سیل در آق قلا و پیش بینی اقدامات برای تسریع در روند امدادرسانی در دستور کار این جلسه است. گفتنی است که رحمانی فضلی صبح شنبه وارد گلستان شده و از مناطق سیل زده آق قلا بازدید کرد.

توضیحات وزیر کشور درباره زمان سهمیه بندی و قیمت بنزین + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران2 هفته قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، عبدالرضا رحمانی فضلی، وزیر کشور از حجم بالای مصرف بنزین در کشورمان سخن گفت و درباره سهمیه بندی و قیمت آن در آینده توضیحاتی ارائه داد که برنامه‌ای خاص در دست بررسی است اما میزان دقیق قیمت فعلا مشخص نیست. بیشتر بخوانید: کنایه دلاوری به کسانی که در صف بنزین بودند! انتهای پیام/صحبت‌های رحمانی فضلی درباره آینده بنزین + فیلم
ساعت ۲۴ساعت ۲۴1 هفته قبل
ساعت۲۴ - دبیرکل حزب موتلفه اسلامی در نامه‌ای به وزیر کشور خواستار پرداخت هزینه برگزاری انتخابات شورایاری محلات به بازسازی مناطق سیل‌زده شد. اسدالله بادامچیان دبیرکل حزب موتلفه اسلامی در نامه‌ای خطاب به عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور خواستار پرداخت هزینه برگزاری انتخابات شورایاری محلات به بازسازی مناطق سیل‌زده شد. متن این نامه به شرح زیر است: جناب آقای عبدالرضا رحمانی فضلیوزیر محترم کشورسلام علیکمنظر به خسارات عظیم ناشی از سیل اخیر و زیان‌دیدگی جمع کثیری از هموطنان عزیزمان که حتی رئیس‌جمهور محترم از مقام معظم رهبری، تقاضای استفاده از منابع صندوق توسعه ملی را نمودند و از سوی دیگر همانگونه که اطلاع دارید وفق قانون بودجه و نیز برنامه ششم توسعه، درصدی از اعتبارات دستگاه‌های اجرایی اختصاص به خسارات سیل و حوادث غیر مترقبه دارد؛ پیشنهاد می‌شود: برگزاری انتخابات شورایاری‌های محلات به وقت دیگری موکول شود و هزینه برگزاری این انتخابات جهت تأمین نیازهای فوری و زیربنایی مناطق سیل زده کشور اختصاص یابد. با مسئلت مزید توفیقاتاسدالله بادامچیاندبیرکل حزب موتلفه اسلامی
ایلناایلنا1 ماه قبل
رحمانی فضلی، همزمان با طلوع آفتاب در جبهه عملیاتی تقویت سیل بند کانال سلمان فارسی اهواز حاضر شد و با ارزیابی نتایج کار نیروها در طول شب، دستورات جدیدی برای تقویت روند کار صادر کرد. به گزارش ایلنا، رحمانی فضلی وزیر کشور که از عصر روز گذشته، برای سومین بار در هفته‌های اخیر در خوزستان به سر می‌برد، مقارن طلوع آفتاب امروز از آخرین وضعیت روند تکمیل سیل شکن در محیط پیرامونی کانال سلمان‌فارسی ورودی اهواز بازدید کرد و در جریان آخرین اقدامات در این جبهه کاری و نتایج عملیات در شب گذشته قرار گرفت و تصمیمات جدیدی را برای تقویت روند کار ابلاغ کرد. وزیر کشور پس از ارزیابی‌ها در این جبهه و صدور دستورات جدید راهی مسیر اهواز به شوش شد و از سیل بند در حال احداث در این جبهه بازدید کرد. قائم مقام شورای عالی هماهنگی مدیریت بحران کشور همچنین ساعتی قبل با حضور در کوی زردشت اهواز از تلاش‌ها برای تکمیل و تقویت سیل بند در این منطقه بازدید و روند کار را مورد ارزیابی و رسیدگی قرار داد.
خبرآنلاینخبرآنلاین3 ماه قبل
اهم سخنان عبدالرضا رحمانی فضلی به شرح زیر است: * امید و اعتماد نقطه برجسته انقلاب ایران بود. اعتماد به امام، راه امام و امید به پیروزی که از اعتماد به امام و پشتوانه معنوی ایشان نشأت می‌گرفت؛ چرا که همه مردم به باور و دم مسیحایی امام ایمان و اعتماد داشتند. در واقع؛ در حالی انقلاب ایران پیروز شد که هیچ گروه و تفکر سیاسی تصور نمی‌کرد، بدون پرداخت هزینه بسیار و کشتار و خونریزی، این انقلاب موفق شود. *در حوزه اختیار، امکان و قانون هرچه در توان داریم، برای ارتقای وزارت کشور و بهبود وضعیت کارکنان آن انجام می‌دهیم و در این مسیر از هیچ تلاشی فروگذار نیستیم. *تلاش داریم که استانداران، فرمانداران و معاونین از بدنه وزارت کشور انتخاب شوند و این نگاه به درون تا کنون به خوبی تحقق یافته و بازخورد مثبتی نیز به همراه داشته است.
خبرآنلاینخبرآنلاین1 ماه قبل
عبدالرضا رحمانی‌فضلی وزیر کشور در ارتباط مستقیم با خبر ساعت ۲۱ از اهواز در واکنش به برخی شایعات درباره وضعیت بحرانی خوزستان گفت: هیچ گونه نفوذ آب در منازل و مساکن مردم در اهواز نداریم. با تلاش مجدانه همه دستگاه‌ها و زحمات مردم، اهواز و عمده شهرهای دشت آزادگان از نفوذ سیلاب مصون مانده است. وی با تاکید بر اینکه شایعات مطرح شده کاملا بی‌اساس است، گفت: هیچ گونه دغدغه امنیتی وجود ندارد. وزیر کشور تاکید کرد: ۱۰۰ هزار اسکان اضطراری، مهیا شده است و ۵ استان معین خوزستان در مناطق تعیین شده استان مستقر شدند و تحت فرماندهی استاندار خوزستان فعالیت می‌کنند. وی خاطرنشان کرد: بر اساس تصمیمات مشترک اتخاذ شده با وزیر نیرو، مدیریت پائین دست سدها ظرف روزهای آینده تسهیل خواهد شد.
جام نیوزجام نیوز2 هفته قبل
به گزارش سرویس سیاسی جام نیوز، عبدالرضا عزیزی، نماینده مردم شیروان در مجلس شورای اسلامی و رئیس پیشین کمیسیون اجتماعی در حاشیه همایش دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی روستاهای خراسان شمالی در حضور وزیر کشور، تصویر وی را بوسید. در این برنامه که تصویری از رحمانی فضلی به‌عنوان هدیه مجموعه مدیران ارشد استان برای وی طراحی‌شده بود، نمایندگان مردم خراسان شمالی در مجلس، وزیر کشور و استاندار خراسان شمالی حضور داشتند که مراسم رونمایی از تصویر وزیر کشور به‌عنوان هدیه انجام شد. پس‌ازاین رونمایی ناگهان عبدالرضا عزیزی به سمت این قاب عکس حرکت کرد و تصویر وزیر کشور را در تعجب همگان بوسید. گفتنی است چندی پیش عزیزی کاندیدای ریاست نظام پزشکی کشور نیز شده بود که با اختلاف آرا دوم شد و نتوانست بر کرسی ریاست نظام پزشکی کشور بنشیند. عبدالرضا رحمانی فضلی و عبدالرضا عزیزی هر دو اهل شهرستان شیروان استان خراسان شمالی هستند.
افتصادنیوزافتصادنیوز1 ماه قبل
اقتصادنیوز؛ عبدالرضا رحمانی فضلی نسبت به پخش برنامه‌ای در صداوسیما واکنش نشان داد و خواستار برخورد رییس صداوسیما با مسئله شد. وزیر کشور با انتقاد از برنامه‌ای‌ پخش شده در صدا و سیما که مجری با تمسخر به عملکرد مسئولان بعد از وقوع سیل اخیر پرداخت، تاکید کرد: عذرخواهی فایده‌ای ندارد و حتما رئیس صدا و سیما باید برخورد کند. وزیر کشور با بیان اینکه ما چنین هنری نداریم، ادامه داد: عذرخواهی فایده‌ای ندارد و حتما رئیس صدا و سیما باید برخورد کند. رحمانی‌فضلی با بیان اینکه آن شب عده‌ای در سیل گرفتار بودند، اضافه کرد: کشور ماسیل خیز است؛ مگر دولت و مسئولان سیل را آورده‌اند؟! وزیر کشور خاطرنشان کرد: تمام کشور پای کار آمده‌اند اما یک آقایی به اسم هنر می‌رود و همه را مسخره می‌کند و حضار هم کف می‌زنند.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین2 ماه قبل
وی اضافه کرد: آمریکایی‌ها هر کاری که می‌توانستند امسال انجام دادند و چه کاری مانده که در سال ۹۸ انجام دهند؟ در حوزه سیاسی، اجتماعی، رسانه‌ها و اعمال تحریم‌ها، هرکاری که بلد بودند انجام دادند. ما هم با تجربه‌ای که داشتیم توانستیم راه‌هایی را باز کنیم و راه‌های بهتر و بزرگتری را نیز باز خواهیم کرد. وزیر کشور در ادامه با بیان اینکه سال ۹۷ سال سختی بود و با خروج آمریکا از برجام، فشارهایی به کشور وارد شد، گفت: دولت در این مدت خود را با شرایط جدید وفق داده است. رحمانی فضلی در ادامه تاکید کرد: ما کمبود منابع نداریم بلکه در تجهیز و مدیریت منابع ضعف داریم که باید بهره وری در کارها را نیز زیادتر کنیم. مرز ما قانون است و ذره‌ای از قانون و اصولمان نباید عقب نشینی کنیم.

به انتهای لیست رسیدید

عبدالرضا رحمانی فضلی

عبدالرضا رحمانی فضلی (زاده ۱۳۳۸ شیروان) سیاستمدار و مدرس دانشگاه ایرانی است، در حال حاضر به عنوان وزیر کشور جمهوری اسلامی ایران، جانشین فرمانده کل قوا در نیروی انتظامی، رئیس شورای امنیت کشور، رییس ستاد اطلاع رسانی و تبلیغات اقتصادی کشور، عضو شورای‌عالی جمعیت هلال احمر و نماینده رئیس‌جمهور در ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز فعالیت می‌نماید. در این صفحه آخرین و مهم‌ترین اخبار عبدالرضا رحمانی فضلی را می‌خوانید. ویکی‌پدیا