آخرین و مهم‌ترین اخبار عبدالرضا رحمانی فضلی
عبدالرضا رحمانی فضلی

اخبار « عبدالرضا رحمانی فضلی »

ایسناایسنا10 ساعت قبل
وزیر کشور در ارتباط زنده تصویری، آخرین شرایط استان‌ها و روند تأمین سوخت در مناطق مختلف کشور را در ۳۱ استان در گفت‌وگو با استانداران بررسی کرد. به گزارش ایسنا، عبدالرضا رحمانی فضلی در این ارتباط زنده، آخرین گزارش استانداران از شرایط استان‌ها، مصرف بنزین و آمادگی‌های لازم برای اجرای تصمیمات دولت را بررسی و تذکرات لازم را ابلاغ کرد. رحمانی فضلی همچنین از استانداران و اعضای شورای تامین استان‌ها خواست پیگیری‌های لازم را برای حمایت از همه اقشار و روند تامین مصرف سوخت در روزهای آینده دنبال کنند و بخش‌های خدمات‌رسان مثل واحدهای پست و ستادهای تنظیم بازار به وظایف خود به دقت عمل کنند. انتهای پیام
ایلناایلنا10 ساعت قبل
وزیر کشور از طریق ارتباط ویدیو کنفرانس با استانداران شرایط ۳۱ استان کشور را بررسی کرد. به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، عبدالرضا رحمانی فضلی ساعتی قبل در ارتباط زنده تصویری، آخرین شرایط استانها و روند تامین سوخت در مناطق مختلف کشور را در ۳۱ استان در گفتگو با استانداران بررسی کرد. وزیر کشور در این ارتباط زنده، آخرین گزارش استانداران از شرایط استان‌ها، مصرف بنزین و آمادگی‌های لازم برای اجرای تصمیمات دولت را بررسی و تذکرات لازم را ابلاغ کرد. رحمانی فضلی همچنین از استانداران و اعضای شورای تامین استان‌ها خواست پیگیری‌های لازم را برای حمایت از همه اقشار و روند تامین مصرف سوخت در روزهای آینده دنبال کنند و بخش‌های خدمات رسان مثل واحدهای پست و ستادهای تنظیم بازار به وظایف خود به دقت عمل کنند.
ایلناایلنا12 ساعت قبل
وی تصریح کرد: به واسطه انقلاب اسلامی، حضور مردم و رهبری امام راحل، شاهد حضور واقعی مردم درعرصه‌های قدرت و تعیین سرنوشت هستیم. وی با تاکید بر اینکه سیاست جاری وزارت کشور اجرای نص قانون است، تصریح کرد: قانون موجود، میثاق وزارت کشور با مردم برای اجرای انتخابات است، لذا در این راستا نباید تحت تاثیر برخی از نظرها، گفتمان‌ها و هیجانات کاذب قرار بگیریم، بلکه باید با صلابت در مسیر اجرای قانون حرکت کنیم. وزیر کشور بیان کرد: هر فرد یا دستگاهی که دست‌اندر کار انتخابات است در درجه اول باید خدا را در نظر بگیرد. اگر از قانون کنار برویم هر کسی نظر خود را قانون خواهد دانست. رحمانی‌فضلی گفت: مقام معظم رهبری چشم امید به انتخابات پیش رو دارند که باشکوه و سالم برگزار شود.
برترین‌هابرترین‌ها12 ساعت قبل
وزیر کشور در ارتباط زنده تصویری، آخرین شرایط استان‌ها و روند تأمین سوخت در مناطق مختلف کشور را در ۳۱ استان در گفت‌وگو با استانداران بررسی کرد. ایسنا: وزیر کشور در ارتباط زنده تصویری، آخرین شرایط استان‌ها و روند تأمین سوخت در مناطق مختلف کشور را در ۳۱ استان در گفت‌وگو با استانداران بررسی کرد. عبدالرضا رحمانی فضلی در این ارتباط زنده، آخرین گزارش استانداران از شرایط استان‌ها، مصرف بنزین و آمادگی‌های لازم برای اجرای تصمیمات دولت را بررسی و تذکرات لازم را ابلاغ کرد. رحمانی فضلی همچنین از استانداران و اعضای شورای تامین استان‌ها خواست پیگیری‌های لازم را برای حمایت از همه اقشار و روند تامین مصرف سوخت در روزهای آینده دنبال کنند و بخش‌های خدمات‌رسان مثل واحدهای پست و ستادهای تنظیم بازار به وظایف خود به دقت عمل کنند.
ایسناایسنا13 ساعت قبل
وی تصریح کرد: به واسطه انقلاب اسلامی، حضور مردم و رهبری امام راحل، شاهد حضور واقعی مردم درعرصه‌های قدرت و تعیین سرنوشت هستیم. رحمانی فضلی خاطرنشان کرد: یکی از کانون‌های اصلی انقلاب همین حضور مردم در انتخابات است، بنابراین خروجی انتخابات به عنوان مظهر تجلی واقعی اراده مردم می‌تواند مطرح باشد. وزیر کشور بیان کرد: هر فرد یا دستگاهی که دست‌اندر کار انتخابات است در درجه اول باید خدا را در نظر بگیرد. اگر از قانون کنار برویم هر کسی نظر خود را قانون خواهد دانست. رحمانی‌فضلی گفت: مقام معظم رهبری چشم امید به انتخابات پیش رو دارند که باشکوه و سالم برگزار شود.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین13 ساعت قبل
وی ادامه داد: تجربه‌ای که ما در حوزه انتخابات به صورت واقعی داریم بعد از انقلاب است. پس از انقلاب به برکت حضور مردم و امام شاهد حضور واقعی مردم در عرصه‌های قدرت و تعیین سرنوشت هستیم. وی با اشاره به اینکه نظام بر اراده مردم استوار است، اظهار داشت: انجام کار خوب در همه عرصه‌ها موجب افزایش اعتماد و تقویت نظام است. وی اجرای قانون، حرکت در مسیر کلی انقلاب و منافع مردم را مورد تاکید قرار داد و خاطرنشان کرد: به موضوع نظارت اعتقاد دارم همانگونه که بر اجرا اعتقاد دارم. رحمانی فضلی ادامه داد: در انجام کار باید اول خدا را در نظر بگیریم و با طهارت روح و بدن نظر بدهیم.
افکارنیوزافکارنیوز14 ساعت قبل
افکارنیوز، به گزارش، از سال ۹۵ برای جلوگیری از برگزاری نمایشگاه‌های پر مخاطب در نمایشگاه بین المللی تهران، نمایشگاه شهر آفتاب مورد بهره برداری قرار گرفت. اخبار اجتماعی- علت این اقدام هم کاهش مراجعه به نمایشگاه بین المللی تهران، برای جلوگیری از ترافیک ناشی از آن در بزرگراه شهید چمران بود. اما بعد از این اقدام، شرکت نمایشگاه بین المللی تهران که متعلق به سازمان توسعه و تجارت وزارت صنعت است، بار‌ها اقدام به برگزاری نمایشگاه‌های پر مخاطب و برگزاری هم زمان نمایشگاه‌های کم مخاطب کرد. بار‌ها پرسش از شهردار پایتخت و رئیس شورای شهر تهران در مورد علت برگزاری نمایشگاه‌هایی مانند الکامپ در محل نمایشگاه‌های دائمی شهر تهران بدون پاسخ صریح ماند و آن‌ها از پاسخ طفره رفتند. محسن هاشمی هم اینگونه پاسخ داد که «چون در شرایط تحریم هستیم، لذا شرکت‌های خارجی در این نمایشگاه حاضر نمی‌شوند و این نمایشگاه پر مخاطب نیست».
اقتصادنیوزاقتصادنیوز14 ساعت قبل
به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرگزاری فارس، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور عصر امروز (پنج شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۸) طی سخنانی در همایش سراسری هیئت‌های نظارت بر انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه به برکت انقلاب اسلامی مردم در تعیین سرنوشت خودشان مشارکت دارند، گفت: تا مشروطیت مفهوم ملت در قاموس ادبیات سیاسی ایران نبود و اوج افتخار این ملت در کلام قدرتمندان کلمه رعیت بود، اما بعد از مشروطیت فرصتی پیش آمد تا مردم هرچند به صورت ظاهری در سرنوشت خود مشارکت کنند. وی ادامه داد: تجربه‌ای که ما در حوزه انتخابات به صورت واقعی داریم بعد از انقلاب است. پس از انقلاب به برکت حضور مردم و امام شاهد حضور واقعی مردم در عرصه‌های قدرت و تعیین سرنوشت هستیم. وزیر کشور گفت: بنده هم موافق نیستم کسی که به نظام اعتقاد ندارد و یا سوابق اقتصادی یا اخلاقی‌اش به گونه‌ای است که در تراز انقلاب نیست، تایید شود.
برنابرنا15 ساعت قبل
وی تصریح کرد: به واسطه انقلاب اسلامی، حضور مردم و رهبری امام راحل، شاهد حضور واقعی مردم درعرصه‌های قدرت و تعیین سرنوشت هستیم. رحمانی فضلی خاطرنشان کرد: یکی از کانون‌های اصلی انقلاب همین حضور مردم در انتخابات است، بنابراین خروجی انتخابات به عنوان مظهر تجلی واقعی اراده مردم می‌تواند مطرح باشد. وزیر کشور بیان کرد: هر فرد یا دستگاهی که دست‌اندر کار انتخابات است در درجه اول باید خدا را در نظر بگیرد. اگر از قانون کنار برویم هر کسی نظر خود را قانون خواهد دانست. رحمانی‌فضلی گفت: مقام معظم رهبری چشم امید به انتخابات پیش رو دارند که باشکوه و سالم برگزار شود.
مهرمهر18 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار مهر، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور دقایقی قبل به همراه علیرضا رزم‌حسینی استاندار خراسان‌رضوی به زیارت حرم مطهر امام رضا (ع) مشرف شد. وزیر کشور پیش از ظهر امروز به منظور زیارت بارگاه علی بن موسی الرضا (ع) و حضور در همایش سراسری هیأت‌های نظارت بر انتخابات با استقبال علیرضا رزم‌حسینی استاندار خراسان‌رضوی وارد مشهد مقدس شد.
مهرمهر20 ساعت قبل
وی با تأکید بر اینکه این جابه‌جایی‌ها به روند انتخابات مجلس شورای اسلامی صدمه نخواهد زد، افزود: دستگاه‌های نظارتی فعالیت‌های خود را آغاز کرده‌اند و هرجایی لازم باشد برخورد صورت می‌گیرد. رحمانی فضلی با اشاره به بازرسان وزارت کشور، تصریح کرد: در خصوص انتخابات الکترونیک با شورای نگهبان به توافق رسیده‌ایم، احراز هویت همانند دورهای پیشین انجام خواهد شد. وزیر کشور ابراز کرد: شورای نگهبان باید موارد فنی را بررسی کنند تا اگر به توافق و تایید مشترک رسیدیم انتخابات الکترونیک برگزار خواهد شد. وی با اشاره به اینکه امیدواریم این انتخابات الکترونیکی را در انتخابات امسال شاهد باشیم، افزود: امیدواریم با رضایت کارشناسان در این حوزه به توافق برسیم. همایش سراسری هیئت‌های نظارت بر انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از سه‌شنبه ۲۱ آبان با سخنرانی دبیر شورای نگهبان در مشهد آغاز و عصر امروز ۲۳ آبان ماه در محل تالار قدس کتابخانه آستان قدس رضوی به کار خود پایان می‌دهد.
تسنیمتسنیم21 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهد مقدس، عبدالرضا رحمانی فضلی ظهر امروز به همراه علیرضا رزم‌حسینی استاندار خراسان‌رضوی به زیارت حرم مطهر امام رضا (ع) مشرف شد. وی با هدف حضور در نشست هیئت‌های نظارت بر انتخابات در مشهد حضور پیدا کرده بود. انتهای پیام/۲۸۱/ش
ایسناایسنا23 ساعت قبل
رحمانی فضلی بیان کرد: در حین انجام انتخابات هیات‌های نظارت را داریم، هرجا خلافی صورت گیرد، چه تغییر کنند چه نکنند و هرجا هر دستگاه اجرایی اعم از دولت یا غیر دولت در انتخابات دخالت کند، هیات‌های نظارت باید نظارت و گزارش کرده و برخورد کنند. وزیر کشور در پاسخ به سوال ایسنا در خصوص تامین امنیت آرا در انتخابات الکترونیک، گفت: با شورای نگهبان به توافق رسیدیم. در بخش اخذ و شمارش آرا در انتخابات شوراها در دور قبل در ۱۴۰ شهرستان بدون هیچ‌گونه اشکالی انتخابات الکترونیک را اجرا کردیم. شورای نگهبان باید نرم‌افزارها و مسائل فنی ما را در جلسات کارشناسی بررسی کنند، اگر به توافق مشترک رسیدیم، اجرا می‌کنیم، امیدواریم به توافق برسیم چون این مساله تایید و تجربه شده و نسبت به روند آن اطمینان داریم. وی اضافه کرد: برای کشور ما بد است نتوانیم در انتخابات مهمی مانند شوراها بخشی را به صورت الکترونیک انجام دهیم.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز23 ساعت قبل
صرف اینکه کدام جریان سیاسی انتخابات را برگزار کند، ‌ به‌خودی خود، حائز اهمیت نیست، اما چنانچه در آستانه انتخابات، تلاش‌های گسترده‌ای برای روی کار آوردن مجریانی با یک گرایش سیاسی خاص صورت گیرد، زمینه‌های نگرانی نسبت به نحوه برگزاری انتخابات را فراهم می‌کند. همچنین ۲۵ معاون سیاسی- امنیتی استاندار، اصلاح‌طلب، ۲ اصول‌گرا، ۳ اعتدال و توسعه و ۱ نفر مستقل نصب شده‌ است. در بین مدیران کل انتخابات استانداری‌های کشور که تغییر پیدا کرده‌اند، ۲۸ نفر اصلاح‌طلب و ۳ نفر عضو حزب اعتدال و توسعه هستند. گرایش سیاسی مدیران کل ثبت احوال نیز از این قرار است: ۱۸ اصلاح‌طلب، ۱ اصول‌گرا، ۴ اعتدال و توسعه و ۷ مستقل. بررسی گرایش سیاسی مدیران کل آموزش و پرورش نشان می‌دهد که ۲۶ تن از آن‌ها اصلاح‌طلب هستند.
مهرمهر1 روز قبل
به گزارش خبرنگار مهر، دقایقی پیش عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور به منظور زیارت بارگاه منور امام رضا (ع) و حضور در همایش سراسری هیأت‌های نظارت بر انتخابات با استقبال علیرضا رزم‌حسینی استاندار خراسان‌رضوی وارد مشهد مقدس شد.
فارسفارس1 روز قبل
از بین استانداران، فرمانداران، معاونان سیاسی- امنیتی استانداران، مدیران کل انتخابات استانداری‌ها و سایر مدیران مرتبط با انتخابات، حدود ۹۰ درصد منصوب شده‌ها، دارای گرایش اصلاح‌طلبی؛ ۸ درصد مستقل و ۲ درصد نیز اصول‌گرا هستند. صرف اینکه کدام جریان سیاسی انتخابات را برگزار کند، ‌ به‌خودی خود، حائز اهمیت نیست، اما چنانچه در آستانه انتخابات، تلاش‌های گسترده‌ای برای روی کار آوردن مجریانی با یک گرایش سیاسی خاص صورت گیرد، زمینه‌های نگرانی نسبت به نحوه برگزاری انتخابات را فراهم می‌کند. در بین مدیران کل انتخابات استانداری‌های کشور که تغییر پیدا کرده‌اند، ۲۸ نفر اصلاح‌طلب و ۳ نفر عضو حزب اعتدال و توسعه هستند. گرایش سیاسی مدیران کل ثبت احوال نیز از این قرار است: ۱۸ اصلاح‌طلب، ۱ اصول‌گرا، ۴ اعتدال و توسعه و ۷ مستقل. بررسی گرایش سیاسی مدیران کل آموزش و پرورش نشان می‌دهد که ۲۶ تن از آن‌ها اصلاح‌طلب هستند.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 روز قبل
رییس‌جمهوری اما حداقل این‌بار سکوت نکرد و در مقابل هم با انتقادات تنی چند از اصلاح‌طلبان و البته اصولگرایان مواجه شد. عمده انتقادات از رییس‌جمهوری در این جمله خلاصه می‌شد که چرا این فسادها پیش از این اعلام نشده بود و روحانی در فاصله حدود۱۰۰ روز مانده به انتخابات مجلس به یاد آن افتاده است؛ پرسشی که هم شخص رییس‌جمهوری در جریان نشست روز گذشته هیات دولت به آن پاسخ داد و هم وزرا در حاشیه نشست. یکی از قابل‌توجه‌ترین اظهارات در این زمینه به لعیا جنیدی، معاون حقوقی رییس‌جمهوری اختصاص داشت. این بدان معنا نیست که با فساد در دولت مبارزه نشود. با فساد در دولت هم باید مقابله شود ولی در قوه قضاییه هم باید مقابله شود.
افکارنیوزافکارنیوز1 روز قبل
انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی برای تعیین منتخبان ۲۹۰ کرسی، در سراسر کشور برگزار می‌شود. گشایش ستاد انتخابات کشورروز دوشنبه ۲۰ آبان، ستاد انتخابات کشور افتتاح شد و بدین ترتیب کشور رسما وارد فضای انتخاباتی شد. شرایط نامزدهای انتخاباتیطبق ماده­‌ ۲۸ قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی، نامزدهای انتخابات مجلس، هنگام ثبت‌نام باید دارای این شرایط باشند: اعتقاد و التزام عملی به اسلام. کار چاپ تعرفه‌های اخذ رأی انتخابات مجلس یازدهم، از هفته گذشته آغاز شده است. تعیین ۵ عضو هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات مجلسدر تاریخ ۹ مرداد، پنج عضو هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات مجلس مشخص شدند.
الفالف1 روز قبل
خوب است نتایج این نظرسنجی و دستگاه مسئول این نظرسنجی منتشر شود تا رسانه‌ها در جریان کم و کیف این نظرسنجی قرار گیرند. بیشتر بخوانید: وزیر کشور: شب انتخابات هم لازم باشد استانداران را تغییر می‌دهیم***توضیحات عجیب واعظی درباره سخنان روحانیسخنان روحانی در یزد همچنان با واکنش‌های مختلفی روبروست. مطلبی که پیش از این بارها به قوه قضائیه تذکر داده شده و حتی رهبری هم دستور دادند قضات متخلف باید رسوا شوند. امروز هم خبری منتشر شد که تعدادی از کارکنان متخلف سازمان ثبت اسناد که زیرمجموعه قوه قضائیه است بازداشت شده‌اند. برای افراد آگاه، یک نمونه از این بازداشت‌ها از درون قوه قضائیه نشاندهنده عزم این قوه برای برخورد با فساد درونی خویش است.

امروز در حیاط دولت چه گذشت؟

3+
خبر فوریخبر فوری1 روز قبل
تسنیمتسنیم1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم، ۱۸ روز دیگر استانداری تهران و فرمانداری‌های سراسر میزبان ثبت‌نام کاندیدای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی خواهد بود تا ۲۹۰ نماینده مجلس یازدهم با رأی مردم انتخاب شود. اجرای انتخابات در ایران با دولت، نظارت با شورای نگهبان و تأمین امنیت با نیروی انتظامی و دیگر نهادهای امنیتی است. بعد از انقلاب اسلامی تقریبا هر سال یک انتخابات برگزارشده و نیروی انتظامی امنیت آن را به خوبی تأمین کرده است. آقای لاریجانی که من می‌شناسم به درخواست اصلاح‌طلبان در هیچ شهری نامزد نمی‌شود. * دعوت از حسین مرعشی برای کاندیداتوریدر اردوگاه اصلاح‌طلبی نیز مسئله کاندیداتوری شخصیت‌های همچنان مطرح است؛ هر روز یک فعال سیاسی اصلاح‌طلب یکی از شخصیت‌های مطرح را دعوت به کاندیداتوری می‌کند، یک روز عارف و روز دیگر موسوی‌لاری را.

۶۰ میلیون نفر مشمول احتمالی دریافت حمایت‌های اجتماعی معیشتی + فیلم

رکنارکنا1 روز قبل
سخنگوی دولت خاطر نشان کرد: امروز مجددا تاکید شد که این طرح بیش از ۱۸ میلیون خانوار را در بر خواهد گرفت. دستیار ارتباطات اجتماعی رئیس جمهوری افزود: امروز درباره شیوه انتخاب بیش از ۱۸ میلیون خانوار بحث شد و درباره ترکیبی از درآمد به علاوه شاخص‌های برخوداری و همچنین گروه‌های هدف مشخص مطالبی مطرح شد. دستیار ارتباطات اجتماعی رئیس جمهوری درباره نحوه تامین مالی اجرای این طرح نیز گفت: سناریوهای مختلف در این زمینه مطرح است تا ما بتوانیم رقم قابل توجهی برای حمایت‌های اجتماعی و معیشتی تخصیص دهیم. ربیعی اعلام کرد: از امشب دستگاه‌های مجری در برنامه‌های تلویزیونی حضور می‌یابند و ابعاد مختلف موضوع را برای مردم مطرح خواهند کرد. وی تصریح کرد: نظر دولت در موضوع مبارزه با فساد، فساد ستیزی ساختارمند و دراز مدت مبتنی بر جامعه محور بودن و افزایش نظارت مردم است.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 روز قبل
این تصمیم به معنی برهم‌خوردن بیشتر توازن در بازار شیر به نفع تولیدکنندگان شیرخشک است. تصمیم دامداران در حالی اتخاذ شده که دبیر کانون انجمن گاوداران ٣٠ مهر ماه اعلام کرده بود درخواست افزایش قیمت شیرخام به سازمان حمایت از مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان ارایه شده و تصریح کرده بود که چاره‌ای جز افزایش قیمت وجود ندارد. علی آقابابایی یکی از دلایل لزوم افزایش قیمت شیر را هزینه‌هایی غیر از غذای دام، از جمله ذرت دانه‌ای، کنجاله سویا و جو عنوان کرد، چون سه محصول مذکور با ارز ٤هزارو٢٠٠ تومان به کشور وارد می‌شود. توزیع شیر رایگان در مدارس از اولویت خارج شدهاز سوی دیگر، سرانه مصرف شیر در ایران کمتر از استانداردهای جهانی است. اما به نظر می‌رسد به دلیل کمبود بودجه در سال‌جاری، شیر مدارس به اجبار از اولویت خارج شده است.
ایران‌جیبایران‌جیب1 روز قبل
در حالی که در ماه‌های اخیر بارها قیمت شیر و فرآورده‌های لبنی افزایش یافته، دبیر انجمن صنایع لبنی ایران دیروز سه‌شنبه به زمزمه گران‌شدن …شهروند | در حالی که در ماه‌های اخیر بارها قیمت شیر و فرآورده‌های لبنی افزایش یافته، دبیر انجمن صنایع لبنی ایران دیروز سه‌شنبه به زمزمه گران‌شدن قیمت شیر رسمیت داد. این تصمیم به معنی برهم‌خوردن بیشتر توازن در بازار شیر به نفع تولیدکنندگان شیرخشک است. تصمیم دامداران در حالی اتخاذ شده که دبیر کانون انجمن گاوداران ٣٠ مهر ماه اعلام کرده بود درخواست افزایش قیمت شیرخام به سازمان حمایت از مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان ارایه شده و تصریح کرده بود که چاره‌ای جز افزایش قیمت وجود ندارد. علی آقابابایی یکی از دلایل لزوم افزایش قیمت شیر را هزینه‌هایی غیر از غذای دام، از جمله ذرت دانه‌ای، کنجاله سویا و جو عنوان کرد، چون سه محصول مذکور با ارز ٤هزارو٢٠٠ تومان به کشور وارد می‌شود. اما به نظر می‌رسد به دلیل کمبود بودجه در سال‌جاری، شیر مدارس به اجبار از اولویت خارج شده است.
الفالف1 روز قبل
ابعاد، چگونگی خانوارهایی که مشمول این مساله می‌شوند، چگونگی شیوه اعتراض، تامین منافع درآمد و … امروز مورد بررسی قرار گرفت. ربیعی ادامه داد: امروز در مورد شیوه انتخاب بیش از ۱۸ میلیون خانوار بحث شد. امروز تصمیم گرفته شد هر زمان اعتراض پذیرفته شود، این پول برای افراد معترض ذخیره شود. سخنگوی دولت گفت: این خانه‌ها برای کسانی است که پول نقد نمی‌خواهند تا به صورت موقت از سرما در مصون باشند. سخنگوی دولت ادامه داد: فکر می‌کنم اگر به این نگرانی‌ها پاسخ داده شود بهتر از متهم کردن دولت است.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل
به گزارش مشرق، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور با اشاره به اظهارات اخیر دبیر شورای نگهبان درباره تغییر فرمانداران و استانداران اظهار کرد: براساس قانون و بنابر وظیفه‌ای که دارم هر زمان که احساس کنم منافع مردم، اجرای قانون و انجام ماموریت‌ها و مسئولیت‌ها در جابه‌جایی استانداران و فرمانداران است حتما این کار را انجام می‌دهم، قبلا هم گفته‌ام که اگر لازم باشد در شب انتخابات هم این کار را انجام می‌دهم. وی گفت: من درباره مساله تغییر استانداران و فرمانداران به صورت حضوری به آیت الله جنتی توضیح دادم و گفتم ما با قانونی در بحث بازنشستگان مواجه شدیم. رحمانی فضلی تصریح کرد: اما نکته اصلی این است که قطعا و حتما تغییر استانداران و فرمانداران در جهت انجام صحیح و قانونی انتخابات است. وزیر کشور خاطرنشان کرد: درباره فرمانداران و استانداران که مجری انتخابات هستند حرفی گفته شود، شبهه انداختن در انتخابات است و خلاف نظر رهبری است که تاکید بر مشارکت دارند. او همچنین تاکید کرد: به عنوان وزیر کشور میگویم محال است بگذارم حق قانونی هیچ کس چه رای دهنده و چه نامزد انتخابات از بین برود.
ایسناایسنا1 روز قبل
اعضای کابینه دوازدهم در حاشیه جلسه امروز (چهارشنبه) بیست و دوم آبان ماه ۱۳۹۸ هیات وزیران در حیاط دولت با حضور در جمع خبرنگاران به سوالاتشان پاسخ دادند. روحانی تاکید کرد: باید شرایط زندگی راحت‌تر مردم مناطق زلزله زده آذربایجان شرقی را در این زمستان سرد، خیلی سریع فراهم کنیم. همچنین مشروح گفت‌وگوهای علی ربیعی سخنگوی دولت، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور، لعیا جنیدی معاون حقوقی ریاست جمهوری، محمود واعظی رییس دفتر رییس جمهور، امیر حاتمی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، رضا رحمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت (صمت) با خبرنگاران را می‌توانید در لینک‌های زیر دنبال کنید. بازرسی ویژه رییس جمهوری فساد در وزارت صمت را پیگیری می‌کندمحمود واعظی رییس دفتر رییس جمهور در توضیح توصیه‌های اخیر رییس جمهور به مقامات قضایی درباره برخورد بامفاسد اقتصادی، گفت: حرف رئیس جمهور روشن است. وی می‌گوید از مبارزه با فساد استقبال می‌کند اما مقابله با فساد در همه دستگاه‌ها و نهادها و قوا باشد.
خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل
اهم اظهارات وزیر کشور را به نقل از فارس و ایسنا بخوانید؛ *یکی دو مورد هم جابجا شدند چون پست‌های بالاتر گرفتند مانند سازمان تامین اجتماعی. معاونان سیاسی هم به همین شکل و بقیه موارد را هم هر وقت تشخیص دهیم انجام می‌دهیم. چون اگر القا شود خدای ناکرده انتخابات سالم برگزار نمی‌شود، موجب دلسردی مردم می‌شود و این خلاف نظر مقام معظم رهبری است که روی مشارکت تاکید دارند. خواهش می‌کنم در حوزه نظارت هم همین قدر دقت شود تا نظارت، صدا وسیما قوه قضاییه همه در کنار هم انتخابات سالم، باشکوه، قانونی و در بستر امن برگزار شود. * به عنوان وزیر کشور محال است بگذارم حق قانونی کسی چه در حوزه رای دهنده و چه در حوزه شرکت کننده و انتخاباتی خدای ناکرده از بین برود و همه تلاشم را خواهم کرد.
تسنیمتسنیم1 روز قبل
وی ادامه داد: بنده درباره مساله تغییر استانداران و فرمانداران به صورت حضوری به آیت الله جنتی توضیح دادم و گفتم ما با قانونی در بحث بازنشستگان مواجه شدیم. بعضی استانداران بازنشسته شدند و بعضی هم پست‌های بالاتری گرفتند. اما نکته اصلی این است که قطعا و حتما تغییر استانداران و فرمانداران در جهت انجام صحیح و قانون انتخابات است. وزیر کشور خاطرنشان کرد: اظهارات درباره تغییر فرمانداران و استانداران که مجری انتخابات هستند، شبهه افکنی در انتخابات است و خلاف نظر رهبری است که تاکید بر مشارکت دارند. رحمانی‌فضلی تصریح کرد: به عنوان وزیر کشور می‌گویم محال است بگذارم حق قانونی هیچ فردی چه رای دهنده و چه نامزد انتخابات از بین برود.
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز1 روز قبل
وزیر کشور با تاکید بر این‌که وزیر کشور براساس قانون و بنابر وظیفه‌ای که دارد هر زمان که احساس کند منافع مردم، اجرای قانون و انجام ماموریت‌ها و مسئولیت‌ها در جابه‌جایی استانداران و فرمانداران است حتما این کار را انجام می‌دهد، اظهار کرد: قبلا هم گفته‌ام که اگر لازم باشد در شب انتخابات هم این کار را انجام می‌دهم.

به انتهای لیست رسیدید

عبدالرضا رحمانی فضلی

عبدالرضا رحمانی فضلی (زاده ۱۳۳۸ شیروان) سیاستمدار و مدرس دانشگاه ایرانی است، در حال حاضر به عنوان وزیر کشور جمهوری اسلامی ایران، جانشین فرمانده کل قوا در نیروی انتظامی، رئیس شورای امنیت کشور، رییس ستاد اطلاع رسانی و تبلیغات اقتصادی کشور، عضو شورای‌عالی جمعیت هلال احمر و نماینده رئیس‌جمهور در ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز فعالیت می‌نماید. در این صفحه آخرین و مهم‌ترین اخبار عبدالرضا رحمانی فضلی را می‌خوانید. ویکی‌پدیا