عبدالرضا رحمانی فضلی

اخبار « عبدالرضا رحمانی فضلی »

ایسناایسنا1 هفته قبل
عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور با استقبال استاندار هرمزگان وارد بندرعباس شد. به گزارش ایسنا، قرار است وزیر کشور در سفر به استان هرمزگان ضمن بازدید از طرح‌های توسعه جزیره هرمز، فاز نخست طرح ساماندهی خط ساحلی این جزیره را افتتاح می‌کند. حضور در نشست صمیمی با دهیاران، کارمندان استانداری و جمعی از روحانیون استان هرمزگان و جلسه شورای تامین استان، دیگر برنامه‌های سفر رحمانی‌فضلی به هرمزگان است. انتهای پیام
مهرمهر1 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور در جمع مردم جزیره هرمز و در مراسم افتتاح فاز نخست طرح ساماندهی خط ساحلی جزیره هرمز با بیان اینکه نام هرمز بر تارک تاریخ ایران می‌درخشد، عنوان کرد: جزیره هرمز در جغرافیای دنیا جایگاه ویژه‌ای دارد. وی ادامه داد: رشادت‌های مردم این جزیره در دوران دفاع مقدس نام هرمز را درخشان‌تر کرده است. وزیر کشور با تأکید بر اینکه باید تلاش بیشتری برای خدمت به مردم جزیره هرمز صورت گیرد، بیان کرد: دفتر مقام معظم رهبری و دولت به دنبال اجرای کار ویژه‌ای در جزیره هرمز هستند. رحمانی فضلی اضافه کرد: از سال گذشته تاکنون پروژه‌های طراحی شده برای جزیره هرمز به شکل مناسبی پیش رفته است اما توقع ما این است که سرعت انجام کار افزایش یابد. رحمانی‌فضلی افزود: باید با نگاه جهادی، اقتصاد مقاومتی را به منصه تحقق برسانیم و به همه دنیا اعلام کنیم که ایران اسلامی با تکیه بر ظرفیت‌ها و توانمندی‌های خود می‌تواند مسیر سربلندی این کشور را در گام دوم انقلاب اسلامی طبق منشور مقام معظم رهبری تداوم بخشد.
مهرمهر3 روز قبل
به گزارش خبرنگار مهر، بعدازظهر شنبه جلسه مدیریت بحران گلستان با حضور عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور در شهرستان آق قلا برگزار شد. در این جلسه رئیس جمعیت هلال احمر کشور، رئیس سازمان مدیریت بحران کشور، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گلستان و چند از مسئولان استانی و شهرستانی حضور دارند. بررسی میزان خسارات سیل در آق قلا و پیش بینی اقدامات برای تسریع در روند امدادرسانی در دستور کار این جلسه است. گفتنی است که رحمانی فضلی صبح شنبه وارد گلستان شده و از مناطق سیل زده آق قلا بازدید کرد.
خبرآنلاینخبرآنلاین1 ماه قبل
اهم سخنان عبدالرضا رحمانی فضلی به شرح زیر است: * امید و اعتماد نقطه برجسته انقلاب ایران بود. اعتماد به امام، راه امام و امید به پیروزی که از اعتماد به امام و پشتوانه معنوی ایشان نشأت می‌گرفت؛ چرا که همه مردم به باور و دم مسیحایی امام ایمان و اعتماد داشتند. در واقع؛ در حالی انقلاب ایران پیروز شد که هیچ گروه و تفکر سیاسی تصور نمی‌کرد، بدون پرداخت هزینه بسیار و کشتار و خونریزی، این انقلاب موفق شود. *در حوزه اختیار، امکان و قانون هرچه در توان داریم، برای ارتقای وزارت کشور و بهبود وضعیت کارکنان آن انجام می‌دهیم و در این مسیر از هیچ تلاشی فروگذار نیستیم. *تلاش داریم که استانداران، فرمانداران و معاونین از بدنه وزارت کشور انتخاب شوند و این نگاه به درون تا کنون به خوبی تحقق یافته و بازخورد مثبتی نیز به همراه داشته است.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین2 هفته قبل
وی اضافه کرد: آمریکایی‌ها هر کاری که می‌توانستند امسال انجام دادند و چه کاری مانده که در سال ۹۸ انجام دهند؟ در حوزه سیاسی، اجتماعی، رسانه‌ها و اعمال تحریم‌ها، هرکاری که بلد بودند انجام دادند. ما هم با تجربه‌ای که داشتیم توانستیم راه‌هایی را باز کنیم و راه‌های بهتر و بزرگتری را نیز باز خواهیم کرد. وزیر کشور در ادامه با بیان اینکه سال ۹۷ سال سختی بود و با خروج آمریکا از برجام، فشارهایی به کشور وارد شد، گفت: دولت در این مدت خود را با شرایط جدید وفق داده است. رحمانی فضلی در ادامه تاکید کرد: ما کمبود منابع نداریم بلکه در تجهیز و مدیریت منابع ضعف داریم که باید بهره وری در کارها را نیز زیادتر کنیم. مرز ما قانون است و ذره‌ای از قانون و اصولمان نباید عقب نشینی کنیم.
ایلناایلنا3 روز قبل
رحمانی فضلی بمنظور ارزیابی میدانی از روند امدادرسانی به مناطق سیل زده و دیدار با مردم فردا وارد استان گلستان می‌شود. به گزارش ایلنا، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور فردا سوم فروردین ماه، به منظور نظارت مستقیم بر مدیریت بحران در شمال شرق کشور و ارزیابی میدانی از مناطق سیلزده و دیدار مستقیم با مردم وارد استان گلستان می‌شود. حضور در مناطق سیل زده در استان‌های مازندران و خراسان شمالی و دیدار با مردم در این مناطق، در ادامه برنامه‌های وزیر کشور در سفر به شمال شرق کشور، دنبال خواهد شد.
تسنیمتسنیم1 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از اهواز، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور در حکمی سید زین‌العابدین موسوی را به عنوان فرماندار شهرستان آبادان منصوب کرد. پیش از وی عزیزالله شهبازی فرماندار ویژه این شهرستان بود. انتهای پیام/ ع
آخرین خبرآخرین خبر3 روز قبل
نماینده گرگان رحمانی فضلی را تهدید کردخبرآنلاین/ نماینده مردم گرگان و آق‌قلا در مجلس گفت: با توجه به حجم بحران اخیر و عدم اهتمام لازم وزارت کشور و ستاد مدیریت بحران حتما رحمانی فضلی را به مجلس می‌کشانم و از او دلایل این ضعف را جویا می‌شوم چرا که ستاد بحران در استان گلستان و گرگان و آق‌قلا می‌توانست مسیر سیل را به سمت دیگری سوق دهد. نبی هزارجریبی نماینده مردم گرگان و آق‌قلا در مجلس شورای اسلامی گفت: امسال آق‌قلا عید نداشت چرا که سیل چند روز اخیر باعث بروز خسارت‌های فراوانی در استان گلستان و شهرستان‌های آن شده است. وی با بیان اینکه سومین روزی است که مردم استان گلستان درگیر سیل هستند، گفت: فقط امروز نظم خوبی در توزیع خدمات بین مردم وجود داشته است و در روزهای گذشته چنین موضوعی را شاهد نبودیم. نماینده مردم گرگان و آق‌قلا در مجلس تصریح کرد: امروز تلاش‌ها برای غذا رساندن به مردم نظم بیشتری پیدا کرده است این در حالی است که هم اکنون ۱۵ روستا در شهرستان آق‌قلا در محاصره سیل و حجم زیادی از آب قرار دارد. وی گفت: ‌شهر آق‌قلا به زیر آب رفته و در حقیقت تمامی اقدامات یکی دو روز اخیر نوش‌دارو پس از مرگ سهراب است.
تسنیمتسنیم1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از گرگان، عبدالرضا رحمانی‌فضلی ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهارداشت: مشکل اصلی آب‌گرفتگی در آق‌قلا و گمیشان بوده که موجب نگرانی مردم شده است. وی افزود: از روز گذشته با همکاری نیروهای مسلح که در منطقه مستقر شدند کار تخلیه آب از شهر آق‌قلا و روستاهای اطراف با سرعت آغاز شده است. وزیر کشور گفت: از روز گذشته تاکنون نیمی از آب آق‌قلا فروکش کرده و تا ۷۲ ساعت آینده نیز آب از شهر آق‌قلا تخلیه می‌شود. وی اظهارداشت: خسارت‌ها و آسیب‌های که به مردم وارد شده از سوی دستگاه‌های مختلف در حال ارزیابی است و به زودی جمع‌بندی می‌شود. رحمانی فضلی بیان داشت: با اینکه اوضاع رو به بهبود است اما مردم هنوز مشکلات زیادی دارند که قول می‌دهیم در نخستین جلسه هیئت دولت خسارت‌ها مطرح و برای جبران آن تصمیم‌گیری شود.
تسنیمتسنیم2 ماه قبل
به گزارش باشگاه خبرنگاران پویا به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت کشور؛ عبدالرضا رحمانی‌فضلی وزیر کشور روند پیگیری‌های منجر به ابلاغ برنامه کاهش محرومیت از منطقه بلوچستان را از سوی ریاست جمهوری به ۲۴ دستگاه اجرایی کشور، تشریح کرد. رحمانی فضلی گفت: در ادامه تلاش‌های وزارت کشور برای توسعه متوازن مناطق مختلف کشور، هیأتی از وزارت کشور به‌سرپرستی معاون اقتصادی بنده عازم جنوب استان سیستان و بلوچستان؛ یعنی منطقه بلوچستان شد و در جریان ۶ روز حضور در این منطقه، بازدیدهای میدانی مفصل، دیدار با مردم و نخبگان و شرکت در جلسات شورای اداری شهرستان‌های مختلف، مشکلات اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی بخشهای مختلف منطقه بلوچستان را بررسی کرد. وزیر کشور افزود: پس از جمع‌بندی نهائی مسائل، برنامه کاهش محرومیت‌های منطقه بلوچستان شامل پیشنهادات عملی برای رفع مشکلات اولویت‌بندی‌شده منطقه، در قالب ۴۸۶ محور در وزارت کشور تدوین شد و به رئیس محترم جمهوری پیشنهاد گردید. رحمانی فضلی اضافه کرد: خوشبختانه ظرف روزهای جاری، پس از موافقت رئیس جمهور محترم با برنامه‌های ارائه‌شده، مراتب از سوی دفتر رئیس جمهور به ۲۴ وزارتخانه و دستگاه اجرائی مسئول، ابلاغ شد و روند اجرای عملی این اقدامات به‌زودی آغاز خواهد شد. وی همچنین، سازمان امور اداری و استخدامی کشور، ستاد مبارزه با مواد مخدر، ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز، کمیته امداد خمینی (ره)، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، جمعیت هلال احمر و همچنین وزارت کشور را دیگر دستگاه‌های مخاطب برنامه‌های ابلاغی برشمرد.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین4 روز قبل
خبرگزاری میزان- رحمانی فضلی بمنظور ارزیابی میدانی از روند امدادرسانی به مناطق سیل زده و دیدار با مردم فردا وارد استان گلستان می‌شود. به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری میزان، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور فردا سوم فروردین ماه، به منظور نظارت مستقیم بر مدیریت بحران در شمال شرق کشور و ارزیابی میدانی از مناطق سیلزده و دیدار مستقیم با مردم وارد استان گلستان می‌شود. حضور در مناطق سیل زده در استان‌های مازندران و خراسان شمالی و دیدار با مردم در این مناطق، در ادامه برنامه‌های وزیر کشور در سفر به شمال شرق کشور، دنبال خواهد شد. انتهای پیام/
برترین‌هابرترین‌ها1 ماه قبل
خبرگزاری مهر: عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور درگذشت آیت الله مومن عضو مجلس خبرگان رهبری را تسلیت گفت. متن پیام تسلیت وزیر کشور: العلماء ورثة الأنبیاءاکنون که روح پاک فقیه مبارز؛ آیت الله محمد مؤمن قمی، به جوار ب الهی سفر کرده است، این مصیبت را به خانواده محترم و شاگردان آن روحانی مجاهد و عموم مردم قم، تسلیت عرض میکنم. آن عالم ربانی که از جمله السابقون فضلای حوزه در لبیک به ندای رهبر کبیر انقلاب اسلامی بود و سال‌ها رنج تبعید در دوران طاغوت را به جان خرید، پس از انقلاب نیز نقش موثری در مجلس خبرگان رهبری، شورای بازنگری قانون اساسی و شورای نگهبان ایفا کرد و طلاب بسیاری را از خرمن دانش خود بهره مند ساخت. رضوان و رحمت واسعه الهی و حشر با ابرار قرین او باد. عبدالرضا رحمانی فضلی
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین1 هفته قبل
عبدالرضا رحمانی‌فضلی، وزیر کشور گفت: باید با نگاه جهادی، اقتصاد مقاومتی را محقق کنیم و به همه دنیا بگوییم که ایران با تکیه بر ظرفیت‌های خود می‌تواند مسیر سربلندی را طی کند. اعتمادآنلاین| عبدالرضا رحمانی فضلی در جمع مردم جزیره هرمز و در مراسم افتتاح فاز نخست طرح ساماندهی خط ساحلی جزیره هرمز با بیان اینکه نام هرمز بر تارک تاریخ ایران می‌درخشد، بیان کرد: جزیره هرمز در جغرافیای دنیا جایگاه ویژه‌ای دارد. وی ادامه داد: رشادت‌های مردم این جزیره در دوران دفاع مقدس نام هرمز را درخشان‌تر کرده است. وزیر کشور با تأکید بر اینکه باید تلاش بیشتری برای خدمت به مردم جزیره هرمز صورت گیرد، اظهار داشت: دفتر مقام معظم رهبری و دولت به دنبال اجرای کار ویژه‌ای در جزیره هرمز هستند. وی یادآور ش: باید با نگاه جهادی، اقتصاد مقاومتی را به منصه تحقق برسانیم و به همه دنیا اعلام کنیم که ایران اسلامی با تکیه بر ظرفیت‌ها و توانمندی‌های خود می‌تواند مسیر سربلندی این کشور را در گام دوم انقلاب اسلامی طبق منشور مقام معظم رهبری تداوم بخشد.
برترین‌هابرترین‌ها3 هفته قبل
خبرگزاری مهر: عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور امشب، بعد از برگزاری شانزدهمین جلسه ستاد اطلاع رسانی تبلیغات اقتصادی کشور در جمع خبرنگاران درباره جزئیات جلسه، گفت: امشب در جلسه ستاد اطلاع رسانی اقتصادی کشور تمام همکاران حضور داشتند و چند مورد وجود داشت که باید تصمیم گیری می‌شد. وزیر کشور تاکید کرد: طبق آماری که از استان‌های کشور به ما رسیده، بیش از ۹۵ درصد تأمین شده است و باقی آن نیز انشاالله طی چند روز آینده تأمین خواهد شد. رحمانی فضلی با اشاره به تأمین کالاهای اساسی، اظهار داشت: تأمین کالاهای اساسی را نیز در جلسه مطرح کردیم، برخی نگرانی‌ها نسبت به تأمین این کالاها در جامعه وجود داشت. وی تاکید کرد: همه دوستان تاکید داشتند که تأمین کالاهای اساسی با جدیت در حال پیگیری است. وزیر کشور گفت: در عین حال میزان شکری هم که از خارج از کشور خریداری شده در مسیر ایران است.
تسنیمتسنیم1 ماه قبل
وزیر کشور گفت: مولفه‌های امنیتی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی مولفه‌هایی هستند که می‌توانند، قابلیت انسان را به فعالیت برسانند. ما به عنوان جمهوری اسلامی می‌خواهیم حکومتی را ارائه کنیم که انسان در آن در امنیت کامل زندگی کنند. رحمانی فضلی تصریح کرد: امنیت موضوع مهمی است که ما در همه برنامه‌ریزی‌ها آن را مورد توجه قرار می‌دهیم. وزیر کشور عنوان کرد: اگر مردم احساس کنند، شرایط سیاسی کشور به گونه‌ای است که امکان حضور سیاسی برای همه وجود دارد این می‌شود، مشارکت واقعی مردم و می‌توانیم مشارکت سیاسی را به جریان تعمیق بخشی اهداف نظام تبدیل کنیم. این حضور منتج به حضور شایستگان نخواهد شد و منتج به حضور ویژه‌ها می‌شود.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 هفته قبل
به گزارش مشرق، عبدالرضارحمانی فضلی وزیر کشور عصر امروز در حاشیه آخرین جلسه ستاد اطلاع رسانی تبلیغات اقتصادی کشور در سال ۹۷ گفت: در جلسه امروز مروری بر عملکرد ستاد طی یک سال گذشته داشتیم تا ضعف‌ها، قوت‌ها و آسیب‌ها کاملا شناسایی شود. وضعیت سال ۹۸ را ترسیم کردیم و چالش‌های احتمالی در حوزه تبلیغات، رسانه و جنگ روانی را بررسی کردیم. وی همچنین افزود: در موضوع کالاهای مورد نیاز در ایام عید از تمام دستگاه‌ها گزارش گیری شد که الحمدلله همه آنها گزارش مناسبی را ارایه کردند که تمام کالاها تامین است و بازار به طور کامل از نظر کالاهای اساسی و مورد نیاز اشباع است و هیچ مشکلی نخواهیم داشت. وی افزود: در اینجا لازم است بگویم که در مدتی که این ستاد آغاز به کار کرد و به خصوص در این یک ماه اخیر با توجه به سیاست‌هایی که ما باید بازار را در ثبات و آرامش نگه می‌داشتیم، صدا و سیما و باقی رسانه‌ها همکاری خوبی داشتند. وزیر کشور اظهار داشت: تجربه شش ماهه ما در ستاد نشان داد که اگر در حوزه رسانه و اطلاع رسانی در کنار مسئولین اقتصادی همکاری داشته باشیم، خواهیم توانست اطلاع رسانی خوب و مناسب و همچنین افزایش مشارکت و در عین حال ایجاد ثبات در روند بازار را شاهد باشیم.
ایلناایلنا3 روز قبل
وزیر کشور با تاکید بر اینکه از مردم مناطق سیل زده می‌خواهیم به شایعات توجه نکنند، گفت: در حال حاضر خطر سیل در گلستان کاملا رفع شده و فقط آبگرفتگی‌ها را داریم که باید تخلیه شوند. به گزارش ایلنا، عبدالرضا رحمانی فضلی اظهار کرد: ‌ امروز بازدید هوایی از مناطق سیل زده گلستان داشتیم. تا الان با تلاش مردم و دستگاه‌های اجرایی امکان کمک رسانی به منطقه خوب بوده ولی حجم سیلاب بسیار بالاست. رحمانی فضلی بیان کرد: ‌ در این سیلاب ۵۲ روستا مشکل برق داشتند که تا الان مشکل ۵۰ روستا حل شده است. همچنین حدود ۶۰ روستا مشکل آب داشتند که مشکل بیش از ۴۰ روستا برطرف شده است.
همشهریهمشهری3 روز قبل
ایسنا نوشت: عبدالرضا رحمانی فضلی در گفت وگو با خبرنگاران اظهار کرد: ‌ امروز بازدید هوایی از مناطق سیل زده گلستان داشتیم. رحمانی فضلی بیان کرد: ‌ در این سیلاب ۵۲ روستا مشکل برق داشتند که تا الان مشکل ۵۰ روستا حل شده است. همچنین حدود ۶۰ روستا مشکل آب داشتند که مشکل بیش از ۴۰ روستا برطرف شده است. وزیر کشور تصریح کرد: امروز با مساعد شدن هوا، ‌ وسایل امدادی با بکارگیری بالگرد با سرعت بیشتری به دست مردم می‌رسد. وزیر کشور تاکید کرد: بازسازی و رسیدگی به منازل آسیب دیده اولویت دیگر ما است و بنیاد مسکن و نهادهای دیگر در حال ارزیابی هستند.
خبرآنلاینخبرآنلاین3 روز قبل
به گزارش خبرآنلاین به نقل از وزارت کشور، «عبدالرضا رحمانی فضلی» اعلام کرد که برای کاهش آلام مردم و استمرار و تقویت هماهنگی‌های لازم بین دستگاه‌های عمل کننده تا زمان اطمینان از روند عادی شدن اوضاع، در مناطق سیل زده حضور خواهد داشت. وزیر کشور ظهر امروز از چند محله شهر آق قلا که در محاصره سیل هستند دیدن کرد و در گفت وگو با تعدادی از ساکنان این محله‌ها، دستور تسریع در رفع مشکلات سیلزدگان را به دستگاه‌های مرتبط داد. رحمانی فضلی از پل تاریخی آق قلا، میدان مختومقلی، خیابان بازار و میدان قدس شهر آق قلا دیدن کرد. وزیر کشور همچنین در این بازدید، به پلیس راهور و راهنمایی و رانندگی گلستان دستور داد که خودروهای حامل قایق برای امداد و نجات سیلزدگان را جریمه نکرده و اقلام مورد نیاز سیلزدگان در کوتاه‌ترین زمان ممکن در اختیار سیلزدگان قرار گیرد. رحمانی فضلی همچنین در نشست ستاد مدیریت بحران شهرستان آق قلا شرکت کرد.
تسنیمتسنیم2 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از روابط عمومی وزارت کشور، عبدالرضا رحمانی فضلی امروز با صدور حکمی، جمال عرف را به عنوان معاون سیاسی وزارت کشور منصوب کرد. جمال عرف پیش از این ریاست مرکز بررسی‌های استراتژیک امنیت ملی را بر عهده داشته است. انتهای پیام/
ایرناایرنا1 هفته قبل
به گزارش ایرنا، عبدالرضا رحمانی فضلی در سفر دو روزه به هرمزگان قرار است در نشست شورای تامین و همچنین دهیاران استان شرکت کند. بازدید از طرح‌های پیشرفتی جزیره هرمز و افتتاح مرحله اول طرح ساماندهی خط ساحلی این جزیره از دیگر برنامه وزیر کشور است. ۳۲۱۹ /۶۰۴۸انتهای پیام /*

فیلم | علت غیبت استاندار گلستان در امدادرسانی سیل؛ سفر یک ماهه به خارج از کشور!

خبرآنلاینخبرآنلاین3 روز قبل
عبدالرضا رحمانی فضلی صبح امروز در گفتگویی تلویزیونی اعلام کرد که استاندار گلستان از یک ماه قبل برای رسیدگی به مسایل خانوادگی در خارج از کشور حضور دارد و به همین دلیل در هنگام بروز سیل در این استان نتوانسته شخصا در محل حضور داشته باشد. صحبت‌های او را بشنوید.
خبر فوریخبر فوری3 روز قبل
وزیر کشور با تاکید بر اینکه از مردم مناطق سیل زده می‌خواهیم به شایعات توجه نکنند، گفت: در حال حاضر خطر سیل در گلستان کاملا رفع شده و فقط آبگرفتگی‌ها را داریم که باید تخلیه شوند. عبدالرضا رحمانی فضلی در گفت وگو با خبرنگاران اظهار کرد: ‌ امروز بازدید هوایی از مناطق سیل زده گلستان داشتیم. رحمانی فضلی بیان کرد: ‌ در این سیلاب ۵۲ روستا مشکل برق داشتند که تا الان مشکل ۵۰ روستا حل شده است. همچنین حدود ۶۰ روستا مشکل آب داشتند که مشکل بیش از ۴۰ روستا برطرف شده است. وزیر کشور تصریح کرد: امروز با مساعد شدن هوا، ‌ وسایل امدادی با بکارگیری بالگرد با سرعت بیشتری به دست مردم می‌رسد.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین2 ماه قبل
به گزارش اقتصاد آنلاین، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور در سیزدهمین نشست ستاد اطلاع رسانی و تبلیغات اقتصادی کشور که شامگاه یکم بهمن ماه در وزارت کشور برگزار شد، با اشاره به سوگیری مثبتی که در نتیجه هدایت‌های رهبری و تلاش‌های ستاد، در روندهای اطلاع رسانی و تبلیغات اقتصادی کشور واقع شده است، بر تداوم تلاش‌ها برای توجه به اقتضائات شرایط جاری کشور و تحقق رویکرد مسئولانه و زمان شناسانه، در گفتارها و تحلیل‌های سیاسی اقتصادی رسانه‌ای تاکید کرد. رحمانی فضلی با اشاره به برخی زمینه‌های پیش رو؛ مانند ورود به سال انتخابات که به طور طبیعی، میل به فعالیت‌های سیاسی را تشدید می‌کند، با یادآوری واقعیت‌های شرایط جاری کشور ازجمله برخی دشواری‌های حادث در وضعیت معیشتی جامعه، تحقق موفق امر سیاسی در این شرایط را در گرو فعالیت‌های موفق و مؤثر در جهت اصلاح شرایط اقتصادی و خیر عمومی حاصل از این فعالیت‌ها ارزیابی کرد. وزیر کشور مردم را قوی‌ترین عنصر در برابر دشمن برشمرد و گفت: شکوه حضور مردم در ۲۲ بهمن، توطئه دشمن را بر باد خواهد داد. جانشین رئیس جمهور در شورای اجتماعی کشور در فراز دیگری از سخنان خود در سیزدهمین جلسه ستاد اطلاع رسانی و تبلیغات اقتصادی کشور با مرور نتایج واحد و هماهنگ پژوهش‌ها و پیمایش‌های علمی انجام شده در حوزه‌های اجتماعی، بر ضرورت هنجارمند و قاعده مند کردن گفتارهای ابراز شده از تریبون مختلف در هر یک از بخش‌های جامعه، در راستای همبستگی اجتماعی تاکید کرد. رحمانی فضلی در ادامه همین بحث، نتیجه واحد پژوهش‌های یاد شده؛ یعنی فاصله بسیار زیاد پنداشته‌های عمومی مردم و واقعیت‌های جامعه و کشور را؛ نتیجه تبلیغات غلط، رقابت‌های غیر سازنده سیاسی و تبلیغات ناشی از آن، سیاه نمایی‌ها و مهم‌تر از همه؛ گفتارهای ناآگاهانه و غیرمسئولانه از تریبون‌های گوناگون دانست و از همه صاحبان دغدغه و دلسوزان انقلاب اسلامی و ایران خواست با اهتمام به اصلاح این وضعیت، زمینه‌های نظری و عملی این اصلاح را فراهم آورند.
فراروفرارو3 روز قبل
وزیر کشور با تاکید بر اینکه از مردم مناطق سیل زده می‌خواهیم به شایعات توجه نکنند، گفت: در حال حاضر خطر سیل در گلستان کاملا رفع شده و فقط آبگرفتگی‌ها را داریم که باید تخلیه شوند. به گزارش ایسنا، عبدالرضا رحمانی فضلی در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: امروز بازدید هوایی از مناطق سیل زده گلستان داشتیم. رحمانی فضلی بیان کرد: در این سیلاب ۵۲ روستا مشکل برق داشتند که تا الان مشکل ۵۰ روستا حل شده است. همچنین حدود ۶۰ روستا مشکل آب داشتند که مشکل بیش از ۴۰ روستا برطرف شده است. وزیر کشور تصریح کرد: امروز با مساعد شدن هوا، وسایل امدادی با بکارگیری بالگرد با سرعت بیشتری به دست مردم می‌رسد.
ایسناایسنا3 روز قبل
وزیر کشور با تاکید بر اینکه از مردم مناطق سیل زده می‌خواهیم به شایعات توجه نکنند، گفت: در حال حاضر خطر سیل در گلستان کاملا رفع شده و فقط آبگرفتگی‌ها را داریم که باید تخلیه شوند. به گزارش ایسنا، عبدالرضا رحمانی فضلی در گفت وگو با خبرنگاران اظهار کرد: ‌ امروز بازدید هوایی از مناطق سیل زده گلستان داشتیم. رحمانی فضلی بیان کرد: ‌ در این سیلاب ۵۲ روستا مشکل برق داشتند که تا الان مشکل ۵۰ روستا حل شده است. همچنین حدود ۶۰ روستا مشکل آب داشتند که مشکل بیش از ۴۰ روستا برطرف شده است. وزیر کشور تصریح کرد: امروز با مساعد شدن هوا، ‌ وسایل امدادی با بکارگیری بالگرد با سرعت بیشتری به دست مردم می‌رسد.
مهرمهر1 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور با صدور پیامی درگذشت محمدنبی حبیبی را تسلیت گفت. متن پیام وزیر کشور بدین شرح است: انا لله و انا الیه راجعونخبر درگذشت مرحوم محمد نبی حبیبی، دبیر کل یکی از دیرپاترین احزاب و تشکل‌های سیاسی کشور، موجب تاثر بسیار است. آن مرحوم که نامش در زمره مبارزین علیه رژیم ستم شاهی ثبت شده است و از پیشروان همراهی و همگامی با نهضت امام خمینی بود، در سالهای پس از پیروزی انقلاب اسلامی، در سنگرهای مختلفی از جمله در خانواده بزرگ وزارت کشور در مسئولیت استانداری تهران، فارس و خراسان و همچنین شهرداری تهران منشأ خدمات و آثار بسیار بوده است، که ان شا أ … نزد پروردگار قادر متعال، متنعم و بهره مند خواهد بود. اینجانب با تسلیت درگذشت این پیشکسوت انقلابی و مدیر مبارز، از خداوند بزرگ، غفران و رحمت واسعه و همنشینی با ابرار را برای ایشان و صبر و اجر برای خانواده محترم، همرزمان و همسنگران آن فقید سعید مسألت دارم. عبدالرضا رحمانی فضلی
ایلناایلنا1 ماه قبل
یک عضو کمیسیون شوراها از قانع نشدن یک نماینده از پاسخ‌های وزیر در این کمیسیون خبر داد و گفت: شش نماینده دیگر هم برای پاسخگویی به وزیر کشور فرصت دادند. اصغر سلیمی در گفت‌و‌گو با خبرنگار سیاسی ایلنا، درباره جلسه عصر امرور کمیسیون شوراها گفت: تعداد ۱۰ نفر از نمایندگان از رحمانی فضلی وزیر کشور سوال داشتند که سه نفر از این نمایندگان از سوال خود صرف‌نظر کردند و یک نفر قانع نشد و شش نفر مابقی هم به وزیر کشور فرصتی دادند تا پاسخ‌های قانع کننده‌ای دریافت کنند. وی تاکید کرد: سوالی که نماینده مجلس از پاسخ وزیر قانع نشد در صحن مجلس مطرح خواهد شد.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز3 هفته قبل
وی گفت: این نظام‌های مالیاتی، بانکی و بودجه ریزی ما لازم است که تغییرات اساسی داشته باشد. نظام بانکی موجود ایرادات زیادی دارد. وزیر کشور تصریح کرد: نظام بانکی ما نتوانسته رابطه معقولی بین توسعه و امور بانکی ایجاد کند. نظام مالیات ما که همیشه به آن به دید تامین منابع نگاه کردیم، یا نظام بودجه ریزی که داریم جدا باید تغییراتی داشته باشند. رحمانی فضلی گفت: الان که رهبری انقلاب توصیه کردند به ما اصلاح ساختار کنیم باید تلاش کنیم واقعا این امر تحقق یابد.
مهرمهر3 روز قبل
به گزارش خبرنگار مهر، در پی وقوع سیل عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور روز شنبه (سوم فروردین) به گلستان سفر می‌کند. در روزهای اخیر اکثر شهرها و روستاهای گلستان درگیر سیلاب و آبگرفتگی شده و رحمانی فضلی به منظور نظارت مستقیم بر مدیریت بحران در شمال شرق کشور و ارزیابی میدانی از مناطق سیل‌زده و دیدار مستقیم با مردم وارد استان گلستان می‌شود. وی همچنین در مناطق سیل‌زده استان‌های مازندران و خراسان شمالی حضور خواهد یافت. همچنین علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی هم روز شنبه وارد استان خواهد شد و از نزدیک شاهد خسارات سیل خواهد بود. بارندگی شدید روزهای اخیر موجب وقوع سیلاب و رانش زمین و ایجاد خسارات‌های سنگین به شهرهای چهار استان گلستان، مازندران، سمنان و خراسان شده است.

به انتهای لیست رسیدید

عبدالرضا رحمانی فضلی

عبدالرضا رحمانی فضلی (زاده ۱۳۳۸ شیروان) سیاستمدار و مدرس دانشگاه ایرانی است، در حال حاضر به عنوان وزیر کشور جمهوری اسلامی ایران، جانشین فرمانده کل قوا در نیروی انتظامی، رئیس شورای امنیت کشور، رییس ستاد اطلاع رسانی و تبلیغات اقتصادی کشور، عضو شورای‌عالی جمعیت هلال احمر و نماینده رئیس‌جمهور در ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز فعالیت می‌نماید. در این صفحه آخرین و مهم‌ترین اخبار عبدالرضا رحمانی فضلی را می‌خوانید. ویکی‌پدیا