عدالت اجتماعی

عدالت اجتماعی

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل
من با صاحبنظران حوزه فقر که صحبت می‌کردم متفق القول می‌گفتند که گفتمان جامع فقرزدایی در ایران نداریم. وی افزود: زمانی که آیت الله هاشمی در سالهای جنگ تحمیلی به ایراد خطبه نماز جمعه می‌پرداخت همواره به موضوع فقر اشاره می‌کرد اما پس از جنگ و در آغاز دوره سازندگی این موضوع کمرنگ شد. وی در مورد طرح معیشتی اظهار داشت: با اجرای آزمون وسع که ۲۵ آیتم برای بررسی وضعیت اقتصادی خانوارها در نظر گرفته بودیم این طرح اجرا شد و به ۶۰ میلیون نفر پرداخت طرح معیشتی صورت گرفت. در حال حاضر استان تهران کمترین میزان دریافتی و دو استان کردستان و سیستان و بلوچستان بیشترین میزان توزیع طرح معیشتی را داشتند که نشان داد اجرای آن عادلانه بوده است. به گفته این مقام مسئول در شهر تهران از هر ۱۰ نفر ۳٫۷ نفر و در استان تهران ۵٫۷ نفر از مزایای طرح معیشتی برخوردار شدند این در حالی است که در سیستان و بلوچستان ۹ نفر از ۱۰ نفر و در کهکیلویه و بویراحمد ۷ نفر از ۱۰ نفر طرح معیشتی دریافت کردند.
ایسناایسنا1 روز قبل
ایسنا/خراسان رضوی مدیر کل آموزش و پرورش خراسان رضوی گفت: عدالت آموزشی مقدمه عدالت اجتماعی خواهد بود، باید کیفیت فعالیت‎های آموزشی و پرورشی در مدارس افزایش و ارتقا یابد. وی ادامه داد: امیدواریم این پروژ‎ه‎های آموزشی سال آینده و در چنین مراسمی با حضور وزیر آموزش و پرورش به بهره‎برداری برسد. وی عنوان کرد: همان‎گونه که شهرستان نیشابور در حوزه‎های صنعتی، کشاورزی، سیاسی و اجتماعی در استان و کشور بسیار تاثیرگذار است، در حوزه آموزش و پرورش نیز تاکنون دستاوردهای بسیار خوبی داشته است. وی مطرح کرد: بدون شک ساخت فضاهای استاندارد و مطلوب و در اختیار قرار دادن آن‌ها برای دانش‌آموزان به ما کمک می‎کند تا وظیفه‎‌ای که سند تحول بنیادین در حوزه اجرای عدالت آموزشی از ما انتظار دارد، بتوانیم محقق کنیم و کیفیت فعالیت‎های آموزشی و پرورشی در مدارس افزایش و ارتقاء یابد. خدابنده گفت: عدالت آموزشی مقدمه عدالت اجتماعی خواهد بود، با حضور خیرینی از قبیل مهندس وکیلی امیدواریم به زودی مشکل کمبود فضای آموزشی در قطب شهید شوشتری برای همیشه حل شود.
تسنیمتسنیم1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از کاشان، مراسم تودیع و معارفه دادستان عمومی و انقلاب شهرستان کاشان با حضور مدیرکل دادگستری استان اصفهان، دادستان اصفهان، نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس، فرماندار کاشان و سایر مسئولان برگزار شد. علی اکبر مرتضایی در این مراسم ضمن اشاره به اقدامات دادستان اسبق عمومی و انقلاب شهرستان کاشان اظهار داشت: وجود امنیت بالا در جامعه در سایه همدلی و همکاری اعضای شورای تامین این شهرستان به ویژه دادستان عمومی و انقلاب شهرستان کاشان است. فرماندار کاشان ضمن اشاره به راه‌اندازی صدای عدالت در رادیو کاشان ابراز داشت: افتتاح پایگاه بسیج و بهره‌برداری از کتابخانه عمومی دادستان عمومی و انقلاب کاشان از دیگر اقداماتی بوده که صورت پذیرفته است و امیدواریم این اقدامات سازنده ادامه داشته باشد. وی ضمن درخواست از مدیرکل دادگستری استان اصفهان نسبت به برخورد قاطع با برداشت‌های غیرمجاز از دشت کاشان گفت: از مدیرکل دادگستری استان اصفهان درخواست داریم تا به صورت خارج از نوبت به ساخت و ساخت‌های غیر مجاز در باغات کاشان رسیدگی کند و از تعطیلی واحدهای تولیدی برای رونق تولید جلوگیری به عمل آید. دادستان عمومی و انقلاب استان اصفهان ضمن اشاره به بخشی از تاریخ اسلام ابراز داشت: اطاعت از رهبری تنها راه مبارزه و شکست فتنه‌ها به شمار می‌رود در حالی که فتنه‌ها در صدر اسلام تاکنون با هدایت و رهبری امامان معصوم (ع) خنثی شده است.
تسنیمتسنیم2 روز قبل
به گزارش دفتر منطقه‌ای خبرگزاری تسنیم، «جان سپکو» سربازرس ویژه آمریکا در امور بازسازی افغانستان (سیگار) در کمیته روابط خارجی سنای آمریکا، به حمایت واشنگتن از افراد جنگ سالار و مقامات فاسد در افغانستان اذعان کرد. وی اظهار داشت که آمریکا با حمایت از این افراد در افغانستان، اهداف راهبردی خود را تضعیف کرده و ناخواسته سبب تقویت طالبان شده است. همچنین «فرانک واگل» از بنیانگذاران سازمان «شفافیت بین‌الملل» در نشستی اعلام کرده بود که فقدان حاکمیت قانون و فساد اداری از عوامل اساسی بحران در افغانستان است. وی اظهار داشت که اخاذی در نهادهای قضایی، پلیس و سطوح مختلف دولت افغانستان سبب افزایش حمایت مردم از طالبان شده است. به گفته واگل، به دلیل وجود فساد اداری در دولت افغانستان وعده طالبان برای تامین عدالت اجتماعی در این کشور سبب شده تا مردم از آنها حمایت کنند.
تسنیمتسنیم2 روز قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهدمقدس، ۱۴ پروژه آموزشی خیرساز مهندس عبدالرضا وکیلی با حضور وزیر ٖآموزش و پرورش و مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی در مشهد به بهره‌برداری رسید. خدابنده؛ مدیرکل آموزش و پرورش استان در این مراسم اظهار داشت: امروز برای شهرستان نیشابور یک روز تاریخی است که قرار است ۱۴ پروژه آموزشی افتتاح و قرارداد ساخت ۱۰ پروژه آموزشی منعقد شود و این مهم با همت و تلاش خیر نیک اندیش عبدالرضا وکیلی محقق می‌شود. وی گفت: شهرستان نیشابور از شهرهای تاریخی، ریشه‌دار و اصیل استان و کشور است و علاوه بر اینکه از یک علم، فرهنگ و ادب دیرینهای برخوردار است در حوزه‌های کشاورزی، صنعتی و اجتماعی نیز پیشرو بوده است. مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی عنوان کرد: شهرستان نیشابور در حوزه آموزش و پرورش دستاوردها و توفیقات فراوانی به دست آورده که این مهم جزء با همت و تلاش تمام فرهنگیان این شهرستان محقق نمی‌شد. خدابنده عنوان کرد: ساخت فضاهای آموزشی استاندارد و مطلوب به ما در جهت تحقق عدالت آموزشی که از سیاست‌های اصلی سند تحول بنیادین است کمک می‌کند و باید تلاش کنیم عدالت آموزشی که زیربنای عدالت اجتماعی است و همچنین کیفیت بخشی فعالیت‌های آموزشی و پرورشی را ارتقاء دهیم که این مهم به تعالی نظام تعلیم و تربیت منجر خواهد شد.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز2 روز قبل
شرایط نماز جمعه نوپای پایتخت طوری شده بود که حتما باید خطیبی توانمند در این جایگاه قرار می‌گرفت تا این گردهمایی عبادی - سیاسی تداوم یافته و کم‌کم در بین مردم جا بیفتد. والسلام علیکم و رحمة الله. ‏‏‏۲۵ صفر ۱۴۰۰ / ۲۴ دی ماه ۵۸‏‏‏روح الله الموسوی الخمینی++ ۲۸ دی ۵۸، اولین خطبهآیت‌الله خامنه‌ای چند روز بعد در اولین جمعه پیش رو یعنی ۲۸ دی ماه سال ۵۸ به عنوان امام جمعه، در نماز جمعه تهران حضور یافته و به ایراد سخنرانی پرداختند. ++ ۲۴ اسفند ۶۳ و انفجار در نماز جمعه تهرانماجرای انفجار بمب در خطبه‌های نماز جمعه تهران در سال ۶۳، یکی از ممهمترین خبرهای سال‌های میانی جنگ بود. چند روز بعد از این واقعه، امام راحل پیامی به مناسبت عید نوروز منتشر و در پیام‌شان به ماجرای انفجار در نماز جمعه اینگونه اشاره می‌کنند: «قصه‌ی روز جمعه را که آن‌طور باشکوه، با نورانیت، با استقامت گذشت. ملتی که این‌طور است؛ آن روزی که اعلام می‌کنند که می‌خواهیم بمباران کنیم نماز جمعه را، بیایند و بیشتر بیایند، حتی آن‌هایی که نمی‌آمدند برای نماز، (از) قراری که برای من نقل کرده‌اند، آن‌هایی که برای نماز جمعه هم نمی‌آمدند، هفته‌های دیگر، این هفته آمده‌اند.» ++ مشهورترین خطبه‌های نماز جمعه آیت‌الله خامنه‌ای ++۱ - موضوع: بنی‌صدر (۲۹ خرداد سال ۱۳۶۰) «برادران!
تسنیمتسنیم2 روز قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم ازاصفهان، حجت‌الاسلام محمدعلی رضایی امشب در حاشیه برگزاریکنگره بازخوانی ابعاد شخصیتی امیرالمؤمنین امام علی (ع) با اشاره به اینکه برگزاری کنگره به شناخت بیشتر ابعاد شخصیتی امام علی (ع) منجر می‌شود، اظهار داشت: این کنگره میزبان مهمان‌هایی با ملیت‌های مختلف است که باهدف شناخت فضائل حضرت علی (ع) از منظر قرآن و پیامبر (ص) برگزار شده است و می‌تواند راه تبیین نقشه‌ای برای ولایت امیر المومنین علی (ع) باشد. دبیر علمی کنگره بازخوانی ابعاد شخصیتی امیرالمؤمنین امام علی (ع) بابیان اینکه از مجموعه مقالات، ۱۹۰ مقاله در ۵۲۳۴ صفحه و در ۱۴ جلد چاپ‌شده است، تصریح کرد: شاه‌بیت محوری‌ترین بحث این کنگره یعنی مرجعیت حضرت علی (ع)، از ابعاد مختلف تاریخی و ولایی بررسی می‌شود که باید آن را به جهانیان معرفی کنیم. وی خاطرنشان کرد: آموزه‌های علوی در مبانی علوم انسانی، هستی شناختی و معرفت‌شناختی می‌تواند در حوزه علوم انسانی کاربرد داشته باشد، ازاین‌رو پیامدهای این مرجع دینی، بر محور وحدت انجام می‌شود که قرآن پیامبر (ص) و علی (ع) محور وحدت در جهان اسلام هستند. دبیر علمی این کنگره در خصوص عنوان کتاب‌های چاپ‌شده گفت: قرآن و امام علی (ع) دو جلد، ولایت و امام علی (ع) یک جلد، امام علی (ع) و نهج‌البلاغه یک جلد، امام علی (ع) ازنظر دانشمندان یک جلد، امام علی (ع) در آیه شعر و ادب یک جلد، امام علی (ع) و علوم انسانی در تاریخ یک جلد، امام علی (ع) و علوم انسانی در بحث تربیت یک جلد، امام علی (ع) و اخلاق و عرفان یک جلد، علوم انسانی و بحث اجتماعی یک جلد، امام علی (ع) و اقتصاد یک جلد و مدیریت سیاست یک جلد، مقالات غیرفارسی یک جلد و چکیده مقالات هم در یک جلد به چاپ رسیده است. انتهای پیام/۱۶۹/ ع
عصر ایرانعصر ایران2 روز قبل
دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی، وجود پدیده فساد اقتصادی در کشور را ناشی از باز بودن فضای فساد دانست و گفت: نیازمند نظام معماری هوشمند فضای مجازی هستیم. وی ادامه داد: افتخار می‌کنیم که ۱۳ دیماه روز شهادت سردار سلیمانی را در شورای عالی انقلاب فرهنگی به عنوان روز جهانی مقاومت نامگذاری کردیم. به گفته وی، بنیان‌ها شامل زمان مجازی، انرژی مجازی، کار مجازی، محیط مجازی، محیط فیزیکی، کار فیزیکی، انرژی فیزیکی و زمان فیزیکی است. دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی اظهارکرد: در حال حاضر دو فضای فیزیکی و مجازی داریم. دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: حکمرانی در سطح دولت باید با الگوی جدیدی بازمهندسی شود تا منجر به استقرار نظام‌مند عدالت اجتماعی و ایجاد ظرفیت برای استقرار توحید شود.
قدس آنلاینقدس آنلاین2 روز قبل
قدس آنلاین: دولت انگلیس در واکنش به بازداشت سفیر خود در تجمع شامگاه شنبه در تهران، مدعی شد این اقدام نقض قوانین بین‌المللی است. «دومینیک راب» وزیر خارجه انگلیس بازداشت سفیر این کشور در ایران را مغایر با قوانین بین‌المللی دانسته و مدعی شد: «بازداشت سفیر ما در تهران بدون هیچ توضیحی، نقض فاحش قوانین بین‌المللی است. احترام به قوانین و مقررات دولت پذیرنده، لازمه منطقی اعطای مصونیتهاست و در سایه آن، امنیت و مصالح دولت پذیرنده تأمین می‌گردد. بی اعتنایی به مقررات دولت پذیرنده در پناه مصونیت، روشن‌ترین تعریف سوءاستفاده از مصونیت است. مصونیت نمایندگان دول در واقع اعطای اطمینان به آنان است، تا بدون مانع به انجام وظایف خود بپردازند.
مهرمهر3 روز قبل
به گزارش خبرنگار مهر، طی انعقاد تفاهم‌نامه همکاری مشترک بین کمیته امداد خوزستان، شهرداری اهواز و اداره کل فنی و حرفه‌ای خوزستان ۵۰ واحد کوچک بازیافت زباله‌های خشک در شهرستان اهواز راه اندازی می‌شود. در این تفاهم‌نامه شهرداری باید همکاری در جانمایی مکان‌های مناسب برای استقرار دستگاه‌های بازیافت زباله، صدور مجوز فعالیت و همچنین تخصیص زمین و مکان مناسب به صورت رایگان برای استقرار دستگاه بازیافت زباله در سطح شهرستان اهواز را انجام دهد. همکاری و پیگیری انشعاب برق از سوی شرکت توزیع برق انجام شود؛ همچنین هدایت و الزام پیمانکاران جمع‌آوری زباله‌های خشک طرف قرارداد با شهرداری در شرق و غرب شهرستان اهواز در خصوص همکاری با مددجویان و تحویل خرید زباله خشک تولیدی دستگاه‌ها نیز از دیگر وظایف شهرداری‌ها است. همکاری در خصوص ساماندهی مراکز انبارهای ضایعات فاقد مجوز جمع‌آوری زباله‌های خشک، همکاری در ایجاد هماهنگی با دستگاه‌های بخش تخصصی، واگذاری امتیاز انجام تبلیغات در فضای دستگاه‌ها و اختصاص کل درآمد حاصل از آن به مددجویان نیز از دیگر وظایف شهرداری است. همچنین نظارت بر حسن اجرای طرح‌های اشتغال اجرا شده به مدت پنج سال و اطمینان از پایداری مشاغل ایجاد شده نیز از دیگر وظایف کمیته امداد است.
ساعت ۲۴ساعت ۲۴3 روز قبل
بودجه سال ۹۹ به‌طور قطع به صورت یک بودجه انقباضی تدوین شده و بودجه‌ریزی با توجه به پیش‌بینی‌هایی است که برای سال آینده وجود دارد، ولی چند اشکال اساسی در بودجه سال آینده وجود دارد. با این وجود، برای اولین سال نظرات بخش خصوصی برای بودجه سال آینده خواسته نشد. این سه قشر امروز مالیات پرداخت می‌کنند، ولی اقشار دیگری هستند که بیشترین حجم تجارت در اختیار آنهاست و مالیات پرداخت نمی‌کنند. سال‌هاست که این اتفاق در کشور ما نیفتاده و صنوف ما به صورت توافقی هر سال یک مالیاتی پرداخت می‌کنند. آقای خوانساری، رییس اتاق بازرگانی تهران چندی پیش عنوان کردند اگر بودجه سال آینده تصویب شود، شاهد جهش ارزی همچون سال ۹۷ خواهیم بود.
فارسفارس3 روز قبل
عضو کمیسیون برنامه مجلس گفت: در لایحه بودجه ۹۹ دولت ۵ پله مالیاتی در نظر گرفته بود که تعداد پله‌های آن در کمیسیون تلفیق به ۲ پله کاهش پیدا کرده ولی تلاش می‌کنیم در صحن علنی با افزایش تعداد پلکان به سمت عدالت بیشتر گام برداریم. مفتح اظهار داشت: وقتی یک کارمند دریافتی بیشتری دارد طبیعتا باید مالیات بیشتری هم بپردازد. وی افزود: وقتی تعداد پله‌های مالیاتی بیشتر شود خروجی آن یعنی دریافتی افراد به یکدیگر نزدیک‌تر خواهد شد و در حقیقت اختلاف و مابه‌التفاوت آن کمتر خواهد شد لذا ما بیشتر به سمت عدالت اجتماعی سوق پیدا خواهیم کرد. مفتح گفت: شنیده‌ام که لایحه بودجه دولت در سال جاری بین ۴ تا ۵ پله مالیاتی بوده است و تعداد طبقات آن در کمیسیون تلفیق کاهش پیدا کرده است ولی تلاش می‌کنیم تا در صحن علنی مجلس با افزایش تعداد پلکان مالیاتی به سمت عدالت بیشتر گام برداریم. وی گفت: خود کمیسیون تلفیق هم می‌تواند مصوبه قبلی خود را اصلاح کند این در حالی است که طبق آیین‌نامه چنین اختیاری را دارد و ما چنین رویه‌ای را در کمیسیون تلفیق سال‌های قبل داشته‌ایم.
مهرمهر3 روز قبل
وی موضوع ساماندهی سکونت‌گاه‌های غیررسمی در کشور را یکی از اساسی‌ترین چالش‌های اجتماعی در جامعه دانست و عنوان کرد: جلسات متعددی با حضور شخص رهبر معظم انقلاب در ارتباط با ساماندهی معضلات اجتماعی برگزار شده و ایشان خواستار اهتمام جدی مسئولان در این زمینه هستند. محبوبی استقرار دفاتر تسهیل‌گری در بدنه مدیریت شهری را خواستار شد و عنوان کرد: فعالین این مراکز باید به گونه‌ای باشد که این عزیزان خودشان را کارمند دولت تلقی نکنند و در کنار این موضوع، استانداری‌ها به حمایت خود از دفاتر تسهیل‌گری ادامه دهند. شهرام دبیری، رئیس شورای اسلامی کلانشهر تبریز نیز در این جلسه با اشاره به بخش مهمی از عملکرد شورا و شهرداری‌تبریز در ارتباط با ساماندهی سکونتگاه‌های غیررسمی و حاشیه‌نشین عنوان کرد: در بودجه سال آتی شهرداری تبریز، اعتبار ویژه‌ای برای این موضوع اختصاص داده‌ایم. فریدون بابایی اقدم، رئیس کمیسیون شهرسازی شورای اسلامی کلانشهر تبریز نیز در این جلسه از تخصیص چهار میلیارد تومان اعتبار به موضوع ساماندهی سکونتگاه‌های غیررسمی در تبریز خبر داد و گفت: دفاتر تسهیل‌گری اقدامات بسیار ارزنده‌ای انجام داده‌اند و باید حمایت‌های مسئولین در این زمینه افزایش یابد. این تفاهم نامه در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری (مدظله) در زمینه کنترل و کاهش آسیب‌های اجتماعی و در چارچوب سیاست‌ها وخط مشی‌های مصوب شورای اجتماعی کشور و به منظور طراحی و اجرای برنامه‌های فوق‌العاده برای کنترل و کاهش آسیب‌های اجتماعی منعقد شد.
ایرناایرنا3 روز قبل
از آن رخداد که به عنوان نقطه آغاز انقلاب یاسمین تونس شناخته می‌شود، ۹ سال می‌گذرد. یک ماه بعد دولت موقت تونس در درخواستی رسمی، از دولت سعودی خواست زین‌العابدین بن‌علی را تحویل دهد، امری که با مخالفت ریاض روبرو شد. تونس پس از انقلاب یاسمنفرار بن‌علی در چهاردهم ژانویه ۲۰۱۱ میلادی، تونس را وارد مرحله جدیدی از تاریخ خود کرد. براساس گزارش مرکز آمار تونس میانگین بیکاری در سال ۲۰۱۶ به ۱۵٫۵ درصد بالغ شد، در حالی که این نسبت در سال ۲۰۱۱ حدود ۱۵٫۲ بود. از سوی دیگر، تونس از دیدگاه پیاده‌سازی اصول دموکراتیک، کامل‌ترین نمونه میان همتایان خویش به شمار می‌رود.
صدا و سیماصدا و سیما3 روز قبل
سپس آیاتی از کلام الله مجید تلاوت و سرود ملی جمهوری اسلامی ایران پخش شد. بر همین اساس، نشست تقویت هویت ملی را برپا کردیم و اکنون نشست علمی حقوق اقلیت‌های دینی در نظام جمهوری اسلامی ایران الگوی تحقق عدالت اجتماعی را برپا کرده‌ایم. پس از آن نمایندگان و رهبران ادیان مختلف به جایگاه ایران اسلامی برای رسیدن به عدالت اجتماعی مطالبی را ارائه کردند. همچنین امیدوارم تمامی ادیان توحیدی با مفاد بیانیه گام دوم انقلاب که توسط رهبر انقلاب صادر شده است، همراه شوند. با انقلاب اسلامی تردیدی نبود زنگ بیداری برای جامعه زنده به صدا در آید و نگرش‌های چپ و راست فرو ریزد.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین3 روز قبل
دادستان کل کشور بیان کرد: مسئله ارجاع امر به داوری در اساسنامه اتاق تعاون ذکر شده است. حجت‌الاسلام و المسلمین منتظری گفت: اگر به این اهداف به درستی عمل شود بیش از ۲۵ درصد کنونی تعاونی‌ها می‌توانند در اقتصاد کشور اثرگذار باشند. دادستان کل کشور افزود: اگر اعضای تعاونی‌ها که بنا به گزارشات چندین میلیون نفر هستند عدالت را در مراکز داوری مشاهده کنند قطعا در گردش چرخ اقتصادی تمایل بیشتری خواهند داشت. حجت‌الاسلام و المسلمین منتظری بیان کرد: نکته دیگر این است اگر چنانچه ملاحظه می‌کنید که باید در قوه قضاییه اقدامی شود که پرونده‌ها به مراکز داوری ارجاع شوند این مطلب را حتما به ما منتقل کنید تا ما آن را پیگیری کنیم، چون قوه قضاییه سیاستش این است که پرونده‌ها هر چه بیشتر در مراکز صلح و سازش و مراکز داوری حل و فصل شود. حجت‌الاسلام و المسلمین منتظری گفت: در راستای حل مشکلات تعاونی‌ها شما باید از هر سه قوه کمک بخواهید تا به مشکلات شما رسیدگی شود.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین3 روز قبل
به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری میزان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، نصرت الله لطفی گفت: شعار محوری به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری میزان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، گفت: شعار محوری دهه فجر چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی «انقلاب اسلامی، زنده و پویا در پرتو ولایتمداری، جهاد و مقاومت» خواهد بود. وی درباره عناوین روزهای ایام الله دهه فجر چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی نیز اظهارداشت: شنبه۱۲ بهمن «ولایتمداری، انقلابی‌گری، پیوند ناگسستنی امت و امام»، یکشنبه۱۳ بهمن به نام «تفکر دینی، فرهنگ و هنر انقلابی، تمدن نوین اسلامی»، دوشنبه ۱۴ بهمن «جوان انقلابی، جهاد علمی، امیدآفرینی»، سه شنبه ۱۵ بهمن «مدیریت جهادی، اقتصاد مقاومتی، رونق تولید»، روز چهارشنبه ۱۶ بهمن به عنوان «سبک زندگی ایرانی- اسلامی، اعتلای منزلت زن، تحکیم خانواده» و روز پنج شنبه ۱۷ بهمن «معنویت، ایثار، شهادت»، جمعه ۱۸ بهمن به نام «قرآن و عترت، وحدت اسلامی، آمادگی برای طلوع خورشید ولایت عظمی (عجل الله تعالی فرجه الشریف)»، روز شنبه ۱۹ بهمن به نام «امنیت پایدار، بازدارندگی، پاسداری از انقلاب اسلامی»، یکشنبه ۲۰ بهمن به نام «مردم‌سالاری دینی، عدالت اجتماعی، مبارزه با فساد» و روز دوشنبه ۲۱ بهمن به نام «جهاد، مقاومت، استکبارستیزی» و در نهایت روز سه شنبه ۲۲ بهمن نیز به نام «حماسه حضور، عظمت ملت، تکریم سردار دل‌ها» نامگذاری شده‌اند. بیشتر بخولانید: انتهای پیام/
تسنیمتسنیم3 روز قبل
به گزارش خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا، «موبد اردشیر خورشیدیان» پیش از ظهر امروز در نشست تخصصی «حقوق اقلیت‌های دینی در نظام جمهوری اسلامی ایران الگوی تحقق عدالت اجتماعی» اظهار کرد: ابلاغ بیانیه گام دوم انقلاب و نگاه ویژه مقام معظم رهبری به مثابه نقشه راه نظام در راستای ترسیم چشم‌انداز روشن است و آینده کشور را در جهت تضمین حوزه اقلیت‌های دینی و ایجاد همزیستی مسالمت‌آمیز بیشتر شهروندان ایرانی و حرکت به سمت حقوق آنها تحقق می‌بخشد. رئیس انجمن زرتشتیان جهان گفت: خداوند یکتا هرچه را آفریده قوانینی بر آن حاکم کرده است که ۴ ویژگی دارد: جهانشمولی، همواره یکسان، غیرقابل تغییر و بی‌نهایت دقیق از این جمله‌اند؛ خدا به صورت فطری عقل و دین را به انسان بخشیده است، همه انسان‌ها از سوی خدای یکتا برگزیده شدند تا خدای متعال را نماز گزارند و به خلق خدا خدمت کنند؛ همه ما پیروان ادیان الهی ایمان داریم که خداوند رب‌العالمین است. موبد خورشیدیان خاطرنشان کرد: اگر ما انسان‌ها به ترتیبی که مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب فرمودند ۳ بعد تعریفی شرعی، عرفی و مدنی خود را بر پایه حقوق خدادادی انسان که حق بشر است سازماندهی نکنیم نباید انتظار داشته باشیم که الگوی واقعی تحقق عدالت اجتماعی از خانواده تا جامعه و جهان تحقق یابد. رئیس انجمن زرتشتیان جهان تاکید کرد: مقام معظم رهبری جانشین برحق امام خمینی (ره) همیشه به اصول قانون اساسی پایبند بوده‌اند؛ امید که همه ما ایرانیان پیروان ادیان توحیدی شناخته شده در قانون اساسی با مفاد بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی و با همراهی همه اقوام در تمام عرصه‌ها در راستای پیشرفت الگوی تحقق عدالت اجتماعی در کشور عزیرتر از جانمان حرکت کنیم و این دستور عالمانه مقام معظم رهبری باید به قانونگذاران ابلاغ شود که مفاد قانون ۸۸۱ مکرر قانون مدنی شامل پیروان توحیدی شناخته شده در قانون اساسی از جمله زرتشتیان، کلیمیان و مسیحیان نمی‌شود؛ باشد که گام دوم الگوی تحقق عدالت اجتماعی بشر برای جهانیان باشد. انتهای پیام/
ایسناایسنا3 روز قبل
دادستان کل کشور گفت: ریشه حوادث ناگوار اخیر به سیاست‌های شیطانی استکبار جهانی یعنی آمریکای جنایتکار برمی‌گردد. به خصوص رئیس جمهور خبیث آمریکا که دستور ترور را صادر کرد و عناصر وابسته به او در منطقه دستورات او را اجرا کردند. دادستان کل کشور بیان کرد: مسئله ارجاع امر به داوری در اساسنامه اتاق تعاون ذکر شده است. منتظری گفت: اگر به این اهداف به درستی عمل شود بیش از ۲۵ درصد کنونی تعاونی‌ها می‌توانند در اقتصاد کشور اثرگذار باشند. منتظری گفت: در راستای حل مشکلات تعاونی‌ها شما باید از هر سه قوه کمک بخواهید تا به مشکلات شما رسیدگی شود.
تسنیمتسنیم4 روز قبل
نماینده کلیمیان در مجلس شورای اسلامی گفت: خود شهید سلیمانی یکی از نمونه‌های عدالت اجتماعی در رابطه با کل انسانها بود. کمک‌هایی که سردار سلیمانی به دوستان ارمنی و آشوری در عراق و سوریه کرد به نحوی بود که من در یک جلسه پارلمانی در بروکسل به آن اشاره کردم و گفتم اروپایی‌ها باید از این خجالت بکشند که تنها کسی که از مسیحیان شرقی دفاع می‌کند سردار سلیمانی به عنوان یک مسلمان است. ایشان همواره تاکید کردند که جمهوری اسلامی نسبت به هیچکدام از اقلیت‌های دینی موضع تبشیری ندارد. گام بزرگ دیگری که در دوره انقلاب اسلامی محقق شده، قبولی حل مسائل داخلی اقلیت‌های دینی براساس قوانین خودشان است. مره‌صدق افزود: کشوری که چنین افراد بزرگ و شایسته‌ای را پرورش می‌دهد حتما جایی برای تحقق عدالت اجتماعی خواهد بود.
ایسناایسنا4 روز قبل
ایسنا/چهارمحال و بختیاری قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور با حضور در چهارمحال‌وبختیاری، شعار محوری چهل‌ویکمین سالگرد دهه فجر انقلاب اسلامی و نیز عناوین ایام دهه فجر امسال را اعلام کرد. لطفی در ادامه با اشاره به در پیش رو بودن ایام دهه فجر انقلاب اسلامی و نخستین سال از حیات طیبه دهه پنجم انقلاب پس از صدور بیانیه گران‌سنگ گام دوم از سوی رهبر معظم انقلاب، گفت: اوج همدلی برنامه‌های دهه فجر در ۲۲ بهمن رقم خواهد خورد که هر ایرانی با تمثالی از شهید سردار سلیمانی در دست، در خیابان‌ها حضور خواهد داشت. قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور با اشاره به اینکه شعار محوری دهه فجر انقلاب اسلامی امسال و نیز نام‌گذاری ایام دهه فجر روز گذشته به تصویب رسیده است، گفت: برای ادای دین به انقلاب اسلامی در بستر مناسبت‌ها، یک نقشه راه مبتنی بر بیانیه گام دوم انقلاب مقام معظم رهبری تدوین و مصوب شده است و از این منظر، مناسبت‌ها و عناوین دهه فجر برگرفته از بیانیه گام دوم انقلاب هستند. لطفی بیان کرد: شعار محوری چهل‌ویکمین سالگرد دهه فجر انقلاب اسلامی «انقلاب اسلامی، زنده و پویا در پرتو ولایت‌مداری، جهاد و مقاومت» اعلام شده است. یادآوری می‌شود در پایان این جلسه، سرهنگ موسی انصاری به عنوان رئیس جدید شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی چهارمحال‌وبختیاری معرفی شد.
رکنارکنا4 روز قبل
به گزارش رکنا، سرکیس داویدیان، رهبر ارامنه کاتولیک ایران در نشست علمی حقوق اقلیت‌های دینی در نظام جمهوری اسلامی ایران الگوی تحقق عدالت اجتماعی که از امروز (سه‌شنبه ۲۴ دی ماه) در حال برگزاری است، با بیان اینکه چند روز قبل مسیحیان جهان و‌ ایران با به جای آوردن آیین‌های میلاد مسیح این ایام را گرامی داشتند، اظهار داشت: امروز ما به عنوان اقلیت با بهره‌مندی از بیانیه گام دوم انقلاب که توسط رهبر معظم انقلاب ابلاغ شده است، جمع شده‌ایم تا آرمان‌های کشور را در چارچوب پیشرفت و توسعه به تحقق برسانیم. رهبر ارامنه کاتولیک کشورمان با اشاره به اینکه در گذشته زمانی که ایران لحظات خطرناکی به واسطه جنگ را پشت سر می‌گذاشت، جوانان غیور ارمنی از هیچ‌کوششی در راه دفاع خاک‌وطن دریغ نکردند، تصریح کرد: شهادت در این راه برای حفظ ارزش‌ها و‌ خانواده برای ما بسیار ارزشمند است. ما هیچ گاه دوست نداریم آن دوران تکرار شود، اما با این‌ وجود اگر اتفاقی بیفتد و مشکلی ایجاد شود، ما با تمام قوا در این مسیر فعال خواهیم بود و‌ پای انقلاب اسلامی می‌مانیم. وی با اشاره به شهادت سردار قاسمی سلیمانی ابراز داشت: ما این فاجعه یعنی شهادت سردار سلیمانی را محکوم کرده و‌ مراتب تسلیت خویش را خدمت رهبر معظم انقلاب و مردم ایران اعلام می‌داریم. همچنین خبر سقوط هواپیمای اوکراین هم‌ ما را متأسف کرد که از این بابت نیز ‌به رهبر معظم انقلاب اسلامی و مردم ایران و‌ روسای جمهور درگیر در این حادثه تسلیت می‌گوییم و برای جان‌باختگان و همچنین صلح و آرامش در جهان در کلیسا دعا خواهیم کرد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
تسنیمتسنیم4 روز قبل
به گزارش خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا؛ دکتر کارن خانلری امروز در نشست تخصصی «حقوق اقلیت‌های دینی در نظام جمهوری اسلامی ایران الگوی تحقق عدالت اجتماعی» اظهار کرد: ایران کشوری است که در آن به آموزه‌های قرآن درباره خواستگاه مشترک ادیان توحیدی ارج فراوان نهاده شده است. وی افزود: اقلیت‌های دینی ایران براساس اصول قانون اساسی در احوال شخصی خود آزاد بوده و نمایندگی‌های مستقیم خود را در مجلس دارند؛ براساس مفاهیم قانون اساسی، مسیحیان مشتمل از ارمنیان و آشوریان هستند؛ آشوریان از ۳ هزار سال پیش و ارامنه از هزار سال پیش در ایران حضور دارند در حال حاضر ۱۰۰ هزار ارامنه دارای ۲۵۰ کلیسا هستند ارمنیان ایران به عنوان زیرمجموعه‌ای از جامعه ایرانی در همه عرصه‌های سیاسی، اجتماعی، فرهنگی هنری، ورزشی جمهوری اسلامی ایران حضور دارند. خانلری با اشاره به شهادت سپهبد حاجم قاسم سلیمانی خاطرنشان کرد: شهید سلیمانی امنیت و صلح را برای منطقه و ادیان مختلف آن تأمین کرد و آنها را در حول محور مقاومت هم‌داستان کرد؛ حدود ۴ سال پیش در حلب گروهی از جوانان ارامنه مدافع سوری را ملاقات کردم که از من می‌خواستند سلام و درودشان را به ژنرال قاسم سلیمانی برسانم؛ آنان می‌گفتند که این ژنرال ایرانی بارها سوریه را از شر داعش و جبهةالنصره در امان نگاه داشته است. وی یادآور شد: در نخستین فرصت دیدار با سردار، ادای وظیفه کرده و در پاسخ از تبسم دلنشین و پدرانه این بزرگوار تداعی اصل الهی حراست از کرامات انسانی را دریافت کردم؛ حاج قاسم سلیمانی با شهادت خود نیز برکت تحکیم و تعمق وحدت ملی را برای ملت بزرگ ایران به ارمغان آورد. انتهای پیام/
ایرناایرنا4 روز قبل
وی اظهار داشت: ۱۲ بهمن ماه همزمان با سالروز ورود حضرت امام (ره) روز ولایتمداری، انقلابی‌گری، پیوند ناگسستنی امت و امام، ۱۳ بهمن ماه تفکر دینی، فرهنگ و هنر انقلابی و تمدن نوین اسلامی، ۱۴ بهمن ماه جوان انقلابی، جهاد علمی، امید آفرینی و ۱۵ بهمن‌ماه، مدیریت جهادی، اقتصادمقاومتی، رونق تولید نامگذاری شده است. به گفته وی، ۱۶ بهمن ماه با عنوان سبک زندگی ایرانی اسلامی، اعتلای منزلت زن و تحکیم خانواده، ۱۷ بهمن ماه با عنوان معنویت، ایثار و شهادت، ۱۸ بهمن ماه روز قرآن و عترت، وحدت اسلامی، آمادگی بیشتر برای طلوع خورشید ولایت عظما، ۱۹ بهمن ماه امنیت پایدار، بازدارندگی، پاسدارای از انقلاب اسلامی و ۲۰ بهمن ماه روز مردم سالاری دینی، عدالت اجتماعی و مبارزه با فساد است. لطفی تاکید کرد: امت اسلامی در ایام الله ۲۲ بهمن ماه جواب دندان‌شکنی به استعمار سلطه‌گر انگلیس نیز خواهند داد. به گزارش ایرنا نصرالله لطفی قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور به منظور شرکت در آیین تکریم و معارفه رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری به این استان سفر کرده بود. در این آیین سرهنگ موسی انصاری به عنوان رییس جدید شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان معرفی و از زحمات ۱۲ ساله علی گرجی تجلیل شد.
فارسفارس4 روز قبل
مرجع دینی کلیمیان ایران با بیان اینکه الگوهای اعتقادی تمامی ادیان در ایران اسلامی تجلی یافته است، گفت: خداوند یک آدم آفرید که پدر همه باشد و بگوید که کسی بر دیگری به خاطر ژن و نسل‌ها برتری ندارد. به گزارش خبرنگار قرآن و فعالیت‌های دینی خبرگزاری فارس، خاخام یونس حمامی لاله‌زار مرجع دینی کلیمیان ایران در نشست علمی حقوق اقلیت‌های دینی در نظام جمهوری اسلامی ایران الگوی تحقق عدالت اجتماعی با بیان اینکه ایران به عنوان حکومت دینی و حق‌باور به شمار می‌رود، گفت: الگوهای اعتقادی تمامی ادیان در ایران اسلامی تجلی یافته است و کلیمیان در ایران اسلامی در امنیت کامل زندگی می‌کنند. بنابراین، تمامی انسان‌ها از نظر ژنتیک از یک نسل هستند. مرجع دینی کلیمیان ایران با بیان اینکه اقلیت‌های دینی به نسبت جمعیت‌شان در میدان مبارزه و سیاست و سایر موارد با سایر مردم همراهی داشتند، گفت: اقلیت‌های دینی همگام با سایر ملت ایران قدم برمی‌دارند؛ البته موانعی وجود دارد که سعی شده برخی موانع قانونی اصلاح شود که این امر در قانون ارث و دیه به خوبی مشهود است. وی افزود: بهتر است با همکاری علما راهکاری مناسب در چارچوب قوانین دینی در تمامی عرصه‌ها برای اقلیت‌های دینی اتخاذ شود که این امر نیازمند فرهنگسازی است.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز4 روز قبل
به گزارش مشرق، سرکیس داویدیان، رهبر ارامنه کاتولیک ایران در نشست علمی حقوق اقلیت‌های دینی در نظام جمهوری اسلامی ایران الگوی تحقق عدالت اجتماعی که از صبح امروز (سه‌شنبه ۲۴ دی ماه) در حال برگزاری است، با بیان اینکه چند روز قبل مسیحیان جهان و ایران با به جای آوردن آیین‌های میلاد مسیح این ایام را گرامی داشتند، اظهار داشت: امروز ما به عنوان اقلیت با بهره‌مندی از بیانیه گام دوم انقلاب که توسط رهبر معظم انقلاب ابلاغ شده است، جمع شده‌ایم تا آرمان‌های کشور را در چارچوب پیشرفت و توسعه به تحقق برسانیم. رهبر ارامنه کاتولیک کشورمان با اشاره به اینکه در گذشته زمانی که ایران لحظات خطرناکی به واسطه جنگ را پشت سر می‌گذاشت، جوانان غیور ارمنی از هیچ‌کوششی در راه دفاع خاک‌وطن دریغ نکردند، تصریح کرد: شهادت در این راه برای حفظ ارزش‌ها و خانواده برای ما بسیار ارزشمند است. ما هیچ گاه دوست نداریم آن دوران تکرار شود، اما با این‌ وجود اگر اتفاقی بیفتد و مشکلی ایجاد شود، ما با تمام قوا در این مسیر فعال خواهیم بود و پای انقلاب اسلامی می‌مانیم. وی با اشاره به شهادت سردار قاسمی سلیمانی ابراز داشت: ما این فاجعه یعنی شهادت سردار سلیمانی را محکوم کرده و مراتب تسلیت خویش را خدمت رهبر معظم انقلاب و مردم ایران اعلام می‌داریم. همچنین خبر سقوط هواپیمای اوکراین هم‌ ما را متأسف کرد که از این بابت نیز ‌به رهبر معظم انقلاب اسلامی و مردم ایران و روسای جمهور درگیر در این حادثه تسلیت می‌گوییم و برای جان‌باختگان و همچنین صلح و آرامش در جهان در کلیسا دعا خواهیم کرد.
فارسفارس4 روز قبل
رئیس انجمن موبدان تهران با اشاره به اینکه بیانیه گام دوم انقلاب نقشه راه و‌ چشم انداز روشنی برای تضمین آینده روشن محسوب می‌شود، گفت: ما نیز در مسیر تحقق آن فعالیت خواهیم کرد و این بیانیه را سرلوحه اقدامات خود می‌دانیم. خورشیدیان با اشاره به اینکه خداوند رب العالمین است و‌ به مخلوقاتش عشق می‌ورزد، خاطرنشان کرد: همه باید به خرد و وجدان توجه کرده و‌ مهرورزی کنند تا عشق الهی سرلوحه اندیشه، گفتار و‌ کردار آن‌ها شود. رئیس انجمن موبدان تهران گفت: همه افرادی که در بهمن ۵۷ حضور داشتند، به یاد‌می‌آوردند که بنیانگذار انقلاب اسلامی فرمودند توحید سرلوحه امور باید باشد. بر همین اساس بود که در اصول ۱۳ و ۲۰ قانون اساسی همه ادیان توحیدی به رسمیت شناخته شدند. البته برای اجرای بهتر این بیانیه باید دستور رهبری به مجریان قانون و قوه قضاییه هم به درستی ابلاغ شده و در مسیر تحقق آن اقدامات روشنی صورت گیرد.
فارسفارس4 روز قبل
نماینده مسیحیان ارمنی شمال در مجلس با بیان اینکه سردار قاسم سلیمانی امنیت و‌ صلح را برای همه‌مردم‌ منطقه ‌و‌ مذاهب و‌ ادیان گوناگون به ارمغان آورد، گفت: خداوند آدمیان بزرگ را چنین می‌آفریند تا پس از مرگ هم موجب خیرات شوند. وی به بیان خاطره‌ای از ادیان حاضر در سوریه و جایگاه سردار سلیمانی برا آن‌ها پرداخت و افزود: اقلیت‌های سوریه از حقیر می‌خواستند تا درود آن‌ها را به سردار سلیمانی برسانم. وقتی صحبت‌های مردم سوریه را به سردار سلیمانی ابلاغ کردم، ایشان تبسم پدرانه‌ای کرد که برایم تداعی‌گر‌ کرامت اسلامی بود. خانلری با اشاره به اینکه سردار سلیمانی با شهادتش تحکیم و ‌وحدت را ‌به ارمغان آورد، گفت: خداوند آدمیان بزرگ را چنین می‌آفریند تا پس از مرگ هم موجب خیرات شوند. وی با بیان اینکه ارامنه در حوزه‌های مختلف نیز برای ایران اسلامی افتخارآفرینی کردند، گفت: در عرصه علمی کشور، پدر علم رباتیک ایران و‌ مادر اخترشناسی ایران از ارامنه هستند.
تجارت‌نیوزتجارت‌نیوز4 روز قبل
بر اساس مصوبه اخذ مالیات بر ثروت اگر خانه‌ای ۱۵ میلیارد تومان ارزش داشته باشد صاحب این واحد مسکونی باید سالانه پنج میلیون تومان مالیات پرداخت کند، اگر خانه‌ای ۲۵ میلیارد تومان ارزش داشته باشد صاحب آن باید سالانه ۲۵ میلیون تومان مالیات بپردازد. بخشی از جزئیات این طرح اخذ مالیات از خانه‌های بالای ده میلیارد تومان و خودروهای بالای یک میلیارد تومان با توجه به ارزش معاملاتی آن است. البته کارشناسان معتقدند باید ضریبی از قیمت منطقه‌ای برای دریافت مالیات مشخص شود تا خانه‌های بالای ده میلیارد تومان قابل‌شناسایی باشند. به بیان بهتر یک خانه ده میلیارد تومانی باید سالانه ده میلیون تومان مالیات پرداخت کند. بر این اساس خودروهای بالای یک میلیارد تومان و خانه‌های بالای ده میلیارد تومان مشمول مالیات شدند.
افکارنیوزافکارنیوز4 روز قبل
افکارنیوز، به گزارشنصرت الله لطفی قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور در جلسه‌ای عناوین ایام‌الله دهه فجر چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی را با شعار محوری «انقلاب اسلامی، زنده و پویا در پرتو ولایتمداری، جهاد و مقاومت» به شرح زیر اعلام کرد. شنبه (۱۳۹۸/۱۱/۱۲) مناسبت: بازگشت پیروزمندانه حضرت امام خمینی (رحمت الله علیه) عنوان روز: ولایتمداری، انقلابی‌گری، پیوند ناگسستنی امت و امامیک‌شنبه (۱۳۹۸/۱۱/۱۳) عنوان روز: تفکر دینی، فرهنگ و هنر انقلابی، تمدن نوین اسلامیدوشنبه (۱۳۹۸/۱۱/۱۴) مناسبت: روز فناوری فضاییعنوان روز: جوان انقلابی، جهاد علمی، امیدآفرینیسه‌شنبه (۱۳۹۸/۱۱/۱۵) عنوان روز: مدیریت جهادی، اقتصاد مقاومتی، رونق تولیدچهارشنبه (۱۳۹۸/۱۱/۱۶) عنوان روز: سبک زندگی ایرانی- اسلامی، اعتلای منزلت زن، تحکیم خانوادهپنج‌شنبه (۱۳۹۸/۱۱/۱۷) مناسبت: روز خانوادهعنوان روز: معنویت، ایثار، شهادتجمعه (۱۳۹۸/۱۱/۱۸) عنوان روز: قرآن و عترت، وحدت اسلامی، آمادگی برای طلوع خورشید ولایت عظمی (عجل الله تعالی فرجه الشریف) شنبه (۱۳۹۸/۱۱/۱۹) مناسبت: روز نیروی هوایی/ سالروز وفات حضرت ام‌البنین/ روز تکریم مادران و همسران شهداعنوان روز: امنیت پایدار، بازدارندگی، پاسداری از انقلاب اسلامییک‌شنبه (۱۳۹۸/۱۱/۲۰) عنوان روز: مردم‌سالاری دینی، عدالت اجتماعی، مبارزه با فساددوشنبه (۱۳۹۸/۱۱/۲۱) عنوان روز: جهاد، مقاومت، استکبارستیزیسه‌شنبه (۱۳۹۸/۱۱/۲۲) مناسبت: پیروزی انقلاب اسلامی/چهلمین روز شهادت سردار بزرگ و پرافتخار اسلام حاج قاسم سلیمانی و همرزمان شهید او

به انتهای لیست رسیدید