عشق

برترین‌هابرترین‌ها20 ساعت قبل
این همه شور وهیجان ستودنی است و فقط امیدوارم در پایان فصل بتوانیم آرزوی دیرین طرفداران خوبمان که همانا قهرمانی در لیگ برتر است را محقق کنیم. من فقط به عشق هواداران تراکتورسازی امسال به تیم محبوبم برگشتم و حاضرم حتی روی سکو بنشینم اما تراکتورسازی قهرمان و هواداران خوشحال شوند. ایشان هر امکاناتی برای یک باشگاه حرفه‌ای لازم است، مهیا کرده و ما باید بتوانیم با قهرمانی در لیگ برتر جواب اعتماد ایشان را بدهیم. این نشان می‌دهد که کیفیت لیگ برتر مان بالا رفته است. در این شرایط ما برای قهرمانی در لیگ برتر تلاش می‌کنیم.
تسنیمتسنیم1 روز قبل
به گزارش خبرنگار فرهنگی باشکاه خبرنگاران پویا، ‌ انتشارات کتاب نیستان چاپ هجدهم رمان «از دیار حبیب» نوشته سید‌مهدی شجاعی را روانه بازار نشر کرد. «از دیار حبیب» رمانی است کوتاه که گوشه هایی از زندگی حبیب بن مظاهر یار سالخورده حضرت سیدالشهدا (ع) را به تصویر می‌کشد. قسمت اعظم این رمان، به شهادت حبیب در کربلا اختصاص دارد و وصف عشق و شیدایی او به امام زمانش. داستان از زاویه دید دانای کل روایت می‌شود و به ده بخش تقسیم شده است. انتشارات کتاب نیستان چاپ هجدهم این رمان را به قیمت ۷۵۰۰ تومان منتشر کرده است.
فارسفارس11 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری فارس، کنسرت کوئینتت «هام سا» آخر هفته جاری با سفر از موسیقی شرق به موسیقی جز در تالار رودکی برگزار می‌شود. کوئینتت «هام سا» با شعار گذر از موسیقی شرق تا جز اجرای خود را به صحنه می‌برد. علی گرامی نوازنده درامز، پویا اسدیان نوازنده گیتار، مژگان حسینی نوازنده قانون، عارف میرباقی نوازنده کنترباس و کاوه غفاری نوازنده آکاردئون اعضای این گروه هستند. گروه «هام سا» دیدگاهش نسبت به موسیقی را اینگونه بیان می‌کند: «برداشتن حصار بین سرزمین‌ها شاید روزی دوباره آنها را به سوی هم بازگرداند تا سرود عشق و صلح سردهند. کنسرت گروه «هام سا» پنجشنبه دوم اسفند از ساعت ۲۰ در تالار رودکی به صحنه می‌رود.
برترین‌هابرترین‌ها23 ساعت قبل
روزنامه فرهیختگان - سید‌علی شاه‌صاحبی: به بهانه موفقیت «شبی که ماه کامل شد» در سی‌وهفتمین جشنواره فیلم فجر، به‌نحوه روایت زنان در آثار نرگس آبیار نگاهی خواهیم داشت. اما اهمیت آبیار صرفا در دوری سیاسی و تشکیلاتی یا فکری از فمینیسم نیست، بلکه در روایت زنانه آثار اوست. اما «روایت زنانه»، مستلزم و توجیه‌گر مقابله، خوارداشتن یا خشونت با دیگری نیست. روایت زنانه می‌تواند موجب درک زنان (چه توسط مردان و چه درک زنان از خود) باشد. آبیار در این فیلم علاوه‌بر «روایت زنانه» و «برانگیختن سمپاتی بیننده» و «گسترش دادن جهان مخاطب»، عشق، خشونت و تحول شخصیت، زندگی و مرگ، خطر و نجات، فرار و قرار و … را از نگاه زنانه روایت کرده است.
مهرمهر15 ساعت قبل
امام موسی صدر هم دانشمند است هم معلم و هم مربیمحسن اسماعیلی در این میزگرد گفت: هر معلمی، مربی نیست. امام موسی صدر دریافته بود که دین از جنس باور است و باور را مخاطب باید بپذیرد. مشارکت و دغدغه نسبت به شاگردان، خود از موضوعات مهم دیگری است که امام موسی صدر بر آن تاکید دارد. امام موسی صدر عنصر ملی گرایی را نیرویی مقوم و مکمل و عشق به وطن را بخشی از ایمان می‌داندذکیانی گفت: بر اساس سیره امام موسی صدر، فرد جزء حقیقی جامعه است و از جامعه اثر می‌پذیرد. امام موسی صدر، انسان و دین را دو منظومه مقابل هم می‌بیند و می‌گوید انسان اگر بخواهد به کمال برسد باید دیندار باشد.
برترین‌هابرترین‌ها16 ساعت قبل
گاسپار نوئه فیلمساز جنجالی فرانسوی در جدیدترین مصاحبه‌اش گفت که واقعا به اسکار اهمیت نمی‌دهد و هرگز هم آن مراسم را نگاه نخواهد کرد. به نقل از ایندی‌وایر، گاسپار نوئه فیلمساز مشهور فرانسوی در جدیدترین مصاحبه خود با اسکایپ از مراسم اسکار و فیلم‌های حاضر در آن صحبت کرد و گفت اهمیتی به مراسم اسکار که نمی‌دهد. شریدر جایزه بهترین کارگردانی را برای آن از کن دریافت کرد، جایزه‌ای که به شدت مستحق آن بود. (البته نوئه در یادآوری جایزه پل شریدر اشتباه کرد، شریدر برای فیلم «میشیما» جایزه بهترین مشارکت هنری را دریافت کرده بود.) او گفت: شگفت زده شدم که فیلم «عشق» هانکه، فیلمی که مرا تحت تاثیر قرار داد توانست جایزه اسکار بهترین فیلم غیرانگلیسی زبان را ببرد.
ایسناایسنا17 ساعت قبل
رییس منطقه آسیا و اقیانوسیه شورای جهانی صنایع دستی، گفت: لازمه توسعه میراث فرهنگی همکاری هنرمندان، نخبگان و دولت است. به گزارش ایسنا، «غدا هیجاوی» در مراسم انتخاب میبد به عنوان شهر جهانی زیلو که با حضور معاون رییس جمهور و رییس سازمان میراث فرهنگی کشور برگزار شد، اظهار کرد: لازمه توسعه میراث فرهنگی همکاری هنرمندان، نخبگان و دولت است. رییس منطقه آسیا و اقیانوسیه شورای جهانی صنایع دستی افزود: در تحقیقات به دست آمده به ما ثابت شده که در میبد تمام افراد زیلو را نفس کشیده و به آن عشق می‌ورزند. این مسوول، پیشرفت درست و خلاقیت را از دیگر ضرورت‌های اجرایی در راستای نگهداری از زیلو عنوان کرد و ادامه داد: زیلو به عنوان یک فرش سلامت در جهان شناخته و معرفی شده است. وی با بیان اینکه زیلو مانند دیگر میراث بشر مورد توجه انسان‌های امروزی است، تصریح کرد: مردم میبد باید با خلاقیت این مهم را بیش از پیش برای آیندگان حفظ و نسبت به انتقال این مهارت از نسل گذشته به نسل جدید اقدام کنند.
تابناکتابناک7 ساعت قبل
رفته‌ای و سهم من این است جانی بی قراردور ماندم از تو و این عشق عمری آزگارآسمان بارانی و بغضی گلوگیر من استبی تو هر شب انتظار و انتظار و انتظاربی تو هر شب انتظارو انتظارو انتظارنامه هایم را جوابی نیست جز عمری سکوتنامه هایم را جوابی نیست جز عمری سکوتعکسهایت را نشانی نیست جز گرد و غباربی تو حتی یک ستاره در شبم سوسو نزدبعد تو تنها شدم در غربت شب‌های تاربی تو حتی یک ستاره در شبم سوسو نزدبعد تو تنها شدم در غربت شب‌های تارقسمت ما جز جدایی جز غمی هر روزه نیستآسمان ابری چشمان امشب ببارنامه هایم را جوابی نیست جز عمری سکوتنامه هایم را جوابی نیست جز عمری سکوتعکسهایت را نشانی نیست جز گرد و غبار «نامه‌ها» قطعه‌ای از وحید تاج است که بر اساس شعری از مرضیه فرمانی خوانده شده است. موزیک ویدیو این قطعه را در تابناک می‌بینید و می‌شنوید. «نامه‌ها» قطعه‌ای از وحید تاج است که بر اساس شعری از مرضیه فرمانی خوانده شده است. موزیک ویدیو این قطعه را در تابناک می‌بینید و می‌شنوید.
تسنیمتسنیم18 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا، ‌ صوت شعرخوانی حامد خاکی در رثای حضرت ام البنین سلام الله علیها در هیئت ریحانه النبی (س) منتشر شد. اگر بهشت شود نیز مثل خار بماندشبیه باغ خزان دیده خاکسار بماندتمام جلوه جنت چو شوره‌زاربماندبعید نیست که در حسرت بهار بماندشکوه وجه تو را‌گر زمین نداشته باشدسلام حضرت قدیسه آمدم به نگاهیبه پاکدامنی ات هست چادر تو گواهیتو شأن سوره‌ی داغی و شأن آیه‌ی آهیبه مظهر تو خداوند نور لایتناهیچگونه سوره‌ای از مومنین نداشته باشدشما کبوتر وحی اید و مابقی همه خفاششما تلألو نورید و مثل شمس جهان فاشچگونه مشق کنیم از شما، ببخشی کاشتو را چگونه به تصویر می‌کشد نقاشبه جای برف اگر نقطه‌چین نداشته باشدبدون حب تو جنت؟ عجب خیال محالیبدون اذن تو بخشندگی؟ چه کفر زلالیبدون عشق تو عرفان؟ عجب حقیر کمالیبهشت بی نفس تو؟ عجب بلند مثالیچو حلقه ای‌ست که گویی نگین نداشته باشدهزار شکر صراط شماست طی مسیرممنی که بر سر راهت یتیم، اسیر و فقیرمبده به راه خدا لقمه‌ای به شعر حقیرممرا گدات نوشتند من چرا نپذیرمگدات بر تو چگونه یقین نداشته باشداگر کمال رسیدن به توست هر چه هدف پرچهار گوهر تو می‌زنند بین صدف پرچنان که روح ملک می‌زند به وادی طف پرهماره شهد شکوه تو می‌زند به نجف پرچگونه شهر نجف پس دهین نداشته باشدتو از صفات خدا لایقی به کنه بدیعشنوشته‌اند تن تو سپرده شد به بقیعشمزار توست به قلب خدا و عرش رفیعشبنین فاطمه هرگز نمی‌شوند شفیعش. کسی که نامه ز ام‌البنین نداشته باشدبگو که آب از آئینه‌ها جداش کنند وشبیه زلف که در بادها رهاش کنند ودلی که بر روی سکوی غم بناش کنند وچگونه می‌شود ام‌البنین صداش کنند و. ولی در آخر عمرش بنین نداشته باشدآنچه در ادامه خواهید شنید شعرخوانی حامد خاکی از شاعران آیینی کشورمان در هیئت ریحانه النبی (س) است. انتهای پیام/
تسنیمتسنیم18 ساعت قبل
به گزارش باشگاه خبرنگاران پویا؛ این آثار از میان دو هزار و ۲۷۸ اثر از ۱۱۹ کشور جهان برای حضور در بخش مسابقه جشنواره انتخاب شدند. بر پایه این خبر؛ فیلم‌های پذیرفته شده از کشورهای: اتریش، بلژیک، برزیل، بلغارستان، چین، جمهوری چک، آلمان، هند، انگلستان، ایتالیا، ژاپن، ترکیه، هلند، پرتغال، سنگاپور، اسپانیا، سوئد، آمریکا، ونزوئلا انتخاب شدند. عناوین فیلم‌های پذیرفته شده در بخش مسابقه بین‌الملل جشنواره به این ترتیب است: «داستان خرچنگ» ساخته فیلیپو ریوتی از اتریش «فشار» ساخته الیز ایتزون از بلژیک «روح محزون» ساخته آدریانو گومز از برزیل «یکی از شما» ساخته اوا جورجیوا از بلغارستان «پرندۀ کوچک» ساخته الن نیکول از بلغارستان «طلوع بهار» ساخته زی چنگلین از چین «زندگی در الگوها» ساخته وویتخ دوملاتیل از جمهوری چک «سوشی دونده» ساخته استفان اتریخ از جمهوری چک «همسایگان جدید» ساخته کونستانز کلائه از آلمان «پول نابینا» ساخته مانیکاندان ساندارامورتی از هند «آخر خط» ساخته آدیتی کووید از هند «استیلای نشدن‌ها» ساخته جولیان گانت از انگلستان «فرار بزرگ» ساخته هرمس مانجالاردو از ایتالیا «شن نگاره‌ها» ساخته هرمس مانجالاردو از ایتالیا «سوشیدو» ساخته میشله بولدونی از ایتالیا «عشق راستین» ساخته پاسک دامیکو از ایتالیا «دوچرخه» ساخته الکس ایشیدا از ژاپن «نویسنده و بینی» ساخته زانا آباسووا از ترکیه «ابرقهرمان من» ساخته یوزه بیبیان از هلند «سنگهای مسیر» ساخته دیوگو آندراده از پرتغال «نقاش» ساخته جیانگ دو از سنگاپور «آن سوی کانال» ساخته پابلو مور از اسپانیا «سلولوئید» ساخته خوزه والرو بالستروس از اسپانیا «انرژی» ساخته والریا کانی از اسپانیا «کامیابی» ساخته یاگو پرادا کورتیزو از اسپانیا «والس خویش فرما» ساخته تانیا گالان از اسپانیا «پیک نیک» ساخته عمر میراک تانک از ترکیه «الاکلنگ» ساخته سرکان اوزومساک از ترکیه «مرگ گرم» ساخته الی لارکین از سوئد «نوپا» ساخته زوئی هاتبر از انگلستان «حیات بخشیدن به گیاهان» ساخته یینگزونگ زین از امریکا «بال کوچک» ساخته وی لی از امریکا «من زندگی‌ام» ساخته خوزه آلیریو روخاس از جمهوری ونزوئلاشایان ذکر است دوازدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم۱۰۰ به همت حوزه هنری و به دبیری علی قربانی طی روزهای ۸ تا ۱۰ اسفند در پردیس سینمایی آزادی تهران برگزار می‌شود. انتهای پیام/

آخرین خبرها درباره «عشق»

انتخابانتخاب3 روز قبل
مرد‌ها نه دوست دارند خیلی‌خیلی رمانتیک و احساساتی باشند و نه این‌که احساسات‌شان را کاملا پنهان و سرکوب کنند. همسرتان دوست داشتن را از روی رفتارش به شما نشان می‌دهدمرد‌ها ترجیح می‌دهند، احساسات‌شان را از طریق حرکات و رفتار‌های‌شان به شما نشان بدهند. عشق از نظر یک مرد یعنی تلاش بیشتر برای ساختن یک زندگی آرام‌تر؛ زندگی‌ای که در آن همسرش بتواند بدون دغدغه و با آرامش در کنارش بماند. مرد‌ها فکر می‌کنند اگر بعضی مشکلات را با همسرشان در میان نگذارند و یک‌تنه آن‌ را حل کنند، مردانگی‌شان بیشتر می‌شود. آن‌ها فکر می‌کنند، یک حرف ساده می‌تواند روز‌ها در ذهن شما پرورش پیدا کند و زندگی را از این‌که هست سخت‌تر کند.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 ماه قبل
عصر ایرانعصر ایران3 هفته قبل
فراروفرارو2 هفته قبل
این اقدام به عنوان روشی مطرح شده است تا جلوی انتقام‌گیری در رابطه‌ها را بگیرد. افراد می‌توانند با پرداخت دو دلار گواهی نامگذاری سوسک دریافت کنند. بنابراین، کسانی که نسبت به کسی احساسات منفی دارند، می‌توانند احساسات منفی خود را تخلیه کنند و به باغ وحش هم کمک کنند. نامگذاری سوسک‌ها به اسم معشوق‌های سابق فقط به باغ وحش همسلی محدود نیست. نامگذاری هر سوسک در باغ وحش بویس در ایالت ایداهو ۱۰ دلار هزینه دارد.
ایسناایسنا3 هفته قبل
معلم زنجانی با عبور از برف و کولاک شدید، اجازه نمی‌دهد مدرسه‌اش برای لحظه‌ای تعطیل شود. به گزارش ایسنا، می‌گویند آدمی که عاشق باشد خود را وقف ایثار برای معشوق می‌کند، شغل معلمی از جمله مشاغلی است که تنها با عشق بدان می‌توان کار کرد. معلم هربار وقتی وارد کلاس درس می‌شود از شیره جان خود کشیده به دانش‌آموزان می‌بخشد تا انسان‌ها را مهیای درست زیستن کند و این محقق نمی‌شود جز اینکه عاشق باشد. محمدرضا بدرلو، مدیر آموزگار مدرسه شهید ابراهیم علوی روستای چلگان، یکی از معلمان ایثارگر به‌شمار می‌آید که در هفته گذشته با پشت سر گذاشتن بسیاری از مشکلات در مسیر، خود را به مدرسه می‌رساند. انتهای پیام
خبر فوریخبر فوری4 هفته قبل
محمد احمدی تهیه کننده سینما، به آخرین وضعیت اکران و ساخت دو فیلم سینمایی «تهران شهر عشق» و «بعد از تو» اشاره کرد. محمد احمدی تهیه کننده سینما، درباره آخرین وضعیت فیلم‌های «تهران شهر عشق» و «بعد از تو»، گفت: پروانه نمایش فیلم سینمایی «تهران شهر عشق» صادر شده است اما فعلا تصمیمی برای اکران آن نداریم. وی افزود: فیلم سینمایی «بعد از تو» هم در بخش صداگذاری قرار دارد و برای دریافت پروانه نمایش آن پس از جشنواره فیلم فجراقدام می‌کنیم. گفتنی است بازیگرانی چون فروغ قجابگلی، مهدی ساکی، امیرحسام بختیاری، بهناز جعفری و … در «تهران شهر عشق» ایفای نقش می‌کنند. «تهران شهر عشق» طنز تلخ اجتماعی در مورد سه شخصیت است که علی رغم هیاهوی بی حد و حصر، احساس تنهایی می‌کنند و در راه پر کردن این تنهایی به شناخت عمیق‌تری از ابرشهر تهران و وجود خودشان می‌رسند.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز3 هفته قبل
به گزارش مشرق، حلقه وصل با نگاه ویژه به سومین اجلاس ملی «اصحاب عشق» منتشر شد. راهبردهای آینده و مسیر طی شده جبهه فرهنگی انقلاب در شماره ۶۶ حلقه وصل پیگیری شده است. ماهنامه فرهنگی-تشکیلاتی حلقه وصل در شماره ۶۶ به‌صورت ویژه به اتفاقات سومین اجلاس ملی اصحاب عشق پرداخته است. در این شماره میتوانید آثار و گفتاری را از حجت الاسلام خسروپناه، حسن رحیم‌پور ازغدی، آیت الله صدیقی، محسن رضایی، سردار عزیز جعفری، حسن عباسی و… مطالعه کنید.
ایلناایلنا3 هفته قبل
بهروز غریب پور که تازه‌ترین اپرای عروسکی گروه تئاتر آران را در بخش میهمان سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر به اجرا درمی‌‌آورد، گروه موسیقی و طراحان این اثر نمایشی را معرفی کرد. به گزارش ایلنا، بهروز غریب پور که تاکنون ۱۰ اپرای عروسکی را براساس شاهکارهای منظوم ادب فارسی تولید و روی صحنه برده است، اپرای عشق را در جشنواره تئاتر فجر رونمایی می‌کند. طی هشت ماه با همکاری بخش عروسک‌سازی گروه تئاتر «آران» آماده شده‌اند. طی این سال‌ها آثارم را در حاشیه جشنواره تئاتر فجر و در بخش میهمان ارائه کرده‌ام که نشان دهنده میل به حضور در جمع و این رنگارنگی است و نه رقابت. وی در پایان تاکید کرد: به‌رغم ورود سلبریتی‌ها به تئاتر و تئاتر لاکچری و … اعتقاد دارم که تئاتر زنده است.
خبر فوریخبر فوری1 ماه قبل
بهزاد فراهانی با بیان خاطراتش از حسین محب‌اهری، تاکید می‌کند او بازیگری قدرتمند بود که حضورش برای همه یک سرمایه و برکت به شمار می‌آمد؛ هنرمندی که هیچ چیز را به نفع خودش مصادره نمی‌کرد. درگذشت حسین محب‌اهری، بازیگر پیشکسوت، موجی از اندوه را در اهالی تئاتر، سینما و تلویزیون را برانگیخته است. زیرک و ظریف بودبهزاد فراهانی درباره دوستی و هم‌نشینی خود با حسین محب‌اهری می‌گوید: «من و حسین همسایه یکدیگر بودیم و هماورد بازی شبانه من در شطرنج بود. امروز صبح هم که خبر درگذشت مرحوم محب‌اهری منتشر شد همه شبکه‌ها اقدام به پخش سری جدید آن کردند.» کدخدایی در پایان درباره روحیه بالا و عشق به کار حسین محب‌اهری توضیح می‌دهد: «همه کسانی که در این وادی هستند عاشق کارشان هستند اما ایشان از همه یک سر و گردن بالاتر بود. به نظر زنده ماندن ایشان در دهه آخر زندگی‌شان تنها به خاطر عشق به کار و امید و روحیه بالایی بود که داشتند.»
برترین‌هابرترین‌ها5 روز قبل
کادوهای دست دوم، پدیده جالب این روزهای سایت دیوار است. کافی است درون باکس سرچ، واژه «ولنتاین» را سرچ کنید، تا با انبوهی از کادوهای دست دومی مواجه شوید که آگهی‌دهندگان، آن را برای هدیه به نامزدتان می‌فروشند. روزنامه شهروند: کادوهای دست دوم، پدیده جالب این روزهای سایت دیوار است. کافی است درون باکس سرچ، واژه «ولنتاین» را سرچ کنید، تا با انبوهی از کادوهای دست دومی مواجه شوید که آگهی‌دهندگان، آن را برای هدیه به نامزدتان می‌فروشند. یکی دیگر از پیج‌های اینستاگرامی باکس‌های تزیین‌شده خیلی شیک را می‌فروشد؛ باکس‌هایی که برخی از آنها بالای ٢میلیون تومان قیمت دارد.
خبرآنلاینخبرآنلاین1 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، درگذشت حسین محب‌اهری، بازیگر پیشکسوت، موجی از اندوه را در اهالی تئاتر، سینما و تلویزیون را برانگیخته است. زیرک و ظریف بودبهزاد فراهانی درباره دوستی و هم‌نشینی خود با حسین محب‌اهری می‌گوید: «من و حسین همسایه یکدیگر بودیم و هماورد بازی شبانه من در شطرنج بود. محمد کدخدایی، بازیگر نقش مبصر با یادآوری خاطرات گذشته می‌گوید: «مرحوم محب‌اهری از همان ابتدای آشنایی که با ایشان داشتم، ایده‌های بسیار خوبی داشتند و در خلاقیت نمایشی‌شان هیچ شکی نبود. امروز صبح هم که خبر درگذشت مرحوم محب‌اهری منتشر شد همه شبکه‌ها اقدام به پخش سری جدید آن کردند.» کدخدایی در پایان درباره روحیه بالا و عشق به کار حسین محب‌اهری توضیح می‌دهد: «همه کسانی که در این وادی هستند عاشق کارشان هستند اما ایشان از همه یک سر و گردن بالاتر بود. به نظر زنده ماندن ایشان در دهه آخر زندگی‌شان تنها به خاطر عشق به کار و امید و روحیه بالایی بود که داشتند.» ۵۷۲۴۵
برترین‌هابرترین‌ها1 ماه قبل
در ادامه به برخی از جمله‌های ممنوعه پس از بهم زدن رابطه، اشاره کرده‌ایم. اگر طرف مقابل تان فردی بود که رابطه را به پایان رساند، شما تحت هیچ شرایطی نباید جمله «دلم برایت تنگ شده» را به زبان آورید. مطمئنا اگر او دلش برای شما تنگ می‌شد، هیچگاه ترک تان نمی‌کرد، بنابراین بیان این جمله تاثیری روی او نخواهد داشت. نه تنها شما نباید جملات عاشقانه را به زبان آورید، بلکه از او هم نباید این سوالات را بپرسید. اگر می‌خواهید برای او جذاب باشید، از بیان این حرف‌ها خودداری کنید و خودتان را فردی شاد و مستقل جلوه دهید.
مهرمهر3 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط‌ عمومی شرکت تصویر دنیای هنر، فیلم سینمایی «شاید عشق نبود» به نویسندگی و کارگردانی سعید ابراهیمی‌فر و تهیه‌کنندگی علی گلبهاران و آرش سجادی‌حسینی امروز دوشنبه ۸ بهمن‌ماه توسط شرکت تصویر دنیای هنر در شبکه نمایش خانگی کشور توزیع شد و علاقه‌مندان به تماشای این فیلم سینمایی می‌توانند از طریق سایت‌ سلام سینما ‌اقدام به خرید و دانلود قانونی آن کنند. در خلاصه داستان این فیلم آمده است: عروسک‌فروشی در پارک ماجراهایی را که بر سر دوست سینماگرش آمده است برای دختر جوانی بازگو می‎کند. دختر جوان که از عوامل فیلمی است که در آن‌ سوی پارک مشغول فیلمبرداری آن هستند، در انتها به هویت مرد عروسک‌فروش پی می‌برد. ساخت این فیلم از سال ۱۳۸۳ تا ۱۳۹۵ به طول انجامیده و در سال ۱۳۹۶ اکران شده است. همچنین سعید ابراهیمی‌فر، سعید پورصمیمی، نیکی کریمی، مهتاب کرامتی، هنگامه قاضیانی، پانته‌آ بهرام، سیامک انصاری، حسن پورشیرازی، لاله اسکندری، سحر زکریا، حمید رفیعی، سیروس همتی، محسن شریفی، سیاوش درخشی، پوریا آذربایجانی، هوشنگ مرادی‌کرمانی، سمانه وفایی، پدرام شریفی و مهران احمدی از بازیگران این فیلم سینمایی هستند.
خبر ورزشیخبر ورزشی4 هفته قبل
به گزارش خبرورزشی، یکی از تماشاگران ایرانی تیم ملی که تسلطی به زبان فارسی نداشت، برای آن که بتواند همراه با بازیکنان و سایر هواداران در ورزشگاه محمدبن زاید، محل برگزاری دیدار دو تیم ایران و عمان از مرحله یک هشتم نهایی، سرود ملی کشورمان را بخواند، ابتکار جالبی به خرج داد. او، کلمات سرود را به زبان فینگیلیش (آوای فارسی با حروف انگلیسی) روی یک برگه کاغذ نوشت و هنگام پخش سرود ملی کشورمان، همصدا با سایر تماشاگران ایرانی، بلندبلند، سرود ملی را با لهجه انگلیسی خواند. عشق به مرز و بوم، عشق به وطن و عشق به زادگاه، چنین صحنه‌های زیبایی را خلق می‌کند و این اتفاقات شیرین را رقم می‌زند.
ورزش۳ورزش۳4 روز قبل
به گزارش «ورزش سه»، بیش از یک ساعت مانده به آغاز بازی استقلال و تراکتورسازی، ظرفیت ورزشگاه یادگار امام پر شد. این باعث شد تا بسیاری از هواداران تراکتورسازی موفق به حضور در ورزشگاه نشوند. گروهی هم موفق به ورود شدند اما جایی روی سکوها پیدا نکردند. تعداد زیادی از گروه دوم، از پشت میله‌های پشت طبقه دوم، جایی که تماشای اتفاقات درون زمین تقریبا غیرممکن است، مشغول تماشای بازی تیم محبوب‌شان هستند و از همان جا، هماهنگ با هواداران روی سکوها، تیم شان را تشویق می‌کنند.
ایرناایرنا1 ماه قبل
مدیرعامل منطقه آزاد کیش ابراز امیدواری کرد که با تلاش همه دست اندرکاران، اقشار زحمتکش کیش بویژه پرستان از رفاه و آرامش برخوردار باشند. وی اضافه کرد: در سالهای گذشته اتفاقاتی خوب در برخی حوزه‌ها در جزیره کیش افتاده که این امر باید بشکلی فراگیر در همه حوزه‌ها رخ دهد و این جزیره نمونه‌ای از رعایت استانداردها باشد. هنچنین خانم دکتر مداح مادر پرستاری نوین ایران طی سخنانی، تحولات علم و شغل پرستاری در ایران را چشمگیر دانست و از کارتیمی پرستاران و پزشکان در بیمارستان کیش قدردانی کرد. وی که دارای ۶۷ سال سابقه پرستاری است از این شغل به عنوان مراقبت به توان عشق نام برد و بر ضرورت پیشگیری از بیماریها و اقدام اجتماعی و فردی برای بیمار نشدن تاکید کرد. در پایان این مراسم از پرستاران نمونه بیمارستان کیش و بخشهای بهداشت و درمان این جزیره تجلیل شد.
تسنیمتسنیم4 هفته قبل
به گزارش خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا، ‌ انتشارات کتاب نیستان چاپ دوم کتاب «ناله‌های عشق» را روانه بازار نشر کرد. در معرفی این کتاب آمده است: «ناله‌های عشق حکایت غریب غربت خاک است که خداوند بسیار دوستش می‌داشت و بر او سلام می‌فرستاد. ناله‌های عشق حکایت اوست. که تنها و غریب بود و رنج بسیار برد و از اهل بیت رسول الله (ص) بود و پاک، پاک پاک به دیدار خدا شادمانه پرواز کرد. ناله‌های عشق روایت زندگی سلمان پارسی است آنچنان که من دیده‌ام.
دنیای اقتصاددنیای اقتصاد3 هفته قبل
این رمان که از روی متن فرانسوی به فارسی برگردانده شده، حکایت اتسویا زن جوان زیبایی است که خیلی زود می‌فهمد چگونه با استفاده از جذابیت‌های خود دلبری کند و مردان را به دام اندازد. شینسوکه خام برای او طعمه آسانی است، اما کسی چه می‌داند عشق پرشور، فرد را به چه‌ کارهای جنون‌آمیزی وا می‌دارد. رمان «قتل اتسویا» در ۹۷ صفحه و به قیمت ۱۴ هزار و ۵۰۰تومان از سوی نشر چترنگ روانه بازار کتاب شده است.
انتخابانتخاب3 هفته قبل
فیلم سینمایی «شاید عشق نبود» امروز وارد شبکه نمایش خانگی شد. به نقل از روابط‌ عمومی شرکت تصویر دنیای هنر، فیلم سینمایی «شاید عشق نبود» به نویسندگی و کارگردانی سعید ابراهیمی‌فر و تهیه‌کنندگی علی گلبهاران و آرش سجادی‌حسینی امروز دوشنبه ۸ بهمن‌ماه توسط شرکت تصویر دنیای هنر در شبکه نمایش خانگی کشور توزیع شد و علاقه‌مندان به تماشای این فیلم سینمایی می‌توانند از طریق سایت‌ سلام سینما ‌اقدام به خرید و دانلود قانونی آن کنند. در خلاصه داستان این فیلم آمده است: عروسک‌فروشی در پارک ماجراهایی را که بر سر دوست سینماگرش آمده است برای دختر جوانی بازگو می‎کند. دختر جوان که از عوامل فیلمی است که در آن‌ سوی پارک مشغول فیلمبرداری آن هستند، در انتها به هویت مرد عروسک‌فروش پی می‌برد. ساخت این فیلم از سال ۱۳۸۳ تا ۱۳۹۵ به طول انجامیده و در سال ۱۳۹۶ اکران شده است.
ایرناایرنا1 ماه قبل
ایران نخستین کشور خاورمیانه و مشهد نخستین شهری است که در سال ۹۳ شاهد راه اندازی مدرسه طبیعت بود. ** مدرسه طبیعت، جایی برای دوستی کودک با محیط زیستهرچند هنوز در ایران بسیاری از صاحبنظران جنبه آموزشی مدرسه طبیعت را باور ندارند، اما در یک موضوع با طرفداران این مکتب اتفاق نظر دارند و آن هم ایجاد پیوند دوستی میان کودک و طبیعت است. برای آشنایی بیشتر در این زمینه، به سراغ نخستین و تنها مدرسه طبیعت استان سمنان در شاهرود رفتیم. این عوامل منجر به آشنایی من با مدرسه طبیعت و انگیزه راه اندازی آن در شهرم به امید استفاده کودکان بیشتری شد. ** طبیعت، بستری آموزشی برای کودکمدیر این مدرسه طبیعت همچنین طبیعت را بهترین بستر برای یادگیری کودکان دانست و افزود: در مدرسه طبیعت آموزش رسمی وجود ندارد.
ایرناایرنا1 ماه قبل
ایران نخستین کشور خاورمیانه و مشهد نخستین شهری است که در سال ۹۳ شاهد راه اندازی مدرسه طبیعت بود. ** مدرسه طبیعت، جایی برای دوستی کودک با محیط زیستهرچند هنوز در ایران بسیاری از صاحبنظران جنبه آموزشی مدرسه طبیعت را باور ندارند، اما در یک موضوع با طرفداران این مکتب اتفاق نظر دارند و آن هم ایجاد پیوند دوستی میان کودک و طبیعت است. برای آشنایی بیشتر در این زمینه، به سراغ نخستین و تنها مدرسه طبیعت استان سمنان در شاهرود رفتیم. این عوامل منجر به آشنایی من با مدرسه طبیعت و انگیزه راه اندازی آن در شهرم به امید استفاده کودکان بیشتری شد. ** طبیعت، بستری آموزشی برای کودکمدیر این مدرسه طبیعت همچنین طبیعت را بهترین بستر برای یادگیری کودکان دانست و افزود: در مدرسه طبیعت آموزش رسمی وجود ندارد.
خبرآنلاینخبرآنلاین1 ماه قبل
حسین محب‌اهری برای لحظه لحظه زندگی له له می‌زد و تا آخرین لحظه از امید می‌گفت. سخنران بعدی این مراسم، ایرج راد بود که گفت: «عزیزی که الان در مقابل ما آرمیده تمام وجودش عشق به زندگی است. ما در هر شرایطی به حسین محب‌اهری فکر کنیم، لبخند می‌زنیم و تاسف‌برانگیز است که برای تشیع لبخند و عشق به زندگی در کنار هم قرار گرفته‌ایم.» او افزود: «همه از شور و عشق وصف‌ناپذیر حسین به زندگی آگاه بودیم. این بازیگر پیشکسوت که حال روحی مناسبی نداشت، در سخنانی کوتاه از غم و اندوه از دست دادن حسین محب‌اهری گفت. در ادامه مراسم، مریم کاظمی در سخنانی گفت: «من احساس می‌کنم حسین زنده است.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین1 ماه قبل
خبر فوریخبر فوری1 هفته قبل
لونه شرفیگ که آخرین ساخته‌اش «محبت غریبه‌ها» پنج شنبه شب جشنواره برلین را افتتاح کرد، مردم آمریکای شمالی را برای آنچه فعالیت مستمر در امور خیریه می‌خواند، تحسین کرد. فیلمساز دانمارکی در کنفرانس مطبوعاتی فیلم اخیرش که محصول مشترک با کشور کانادا است، در جشنواره فیلم برلین گفت: «از دیدن اینکه مردم عادی چطور خودشان را وقف نیازمندان می‌کنند تحت تاثیر قرار می‌گیرم. خصوصا در چنین روز‌هایی که در تورنتو و شمال شرق آمریکا، همان جاهایی که ما فیلمبرداری کردیم، به شدت سرد است.» کارگردان فیلم «درس‌آموزی» در ادامه اشاره کرد فیلم آخرش که با بازی زو کازان، طاهر رحیم، آندرا رایزبرو، جی باروشل، بیلنای لندری جونز عصر پنج شنبه در جشنواره فیلم برلین برای اولین بار نمایش داده می‌شود، پر است از انسان‌هایی که هر کدام به روش خودشان برای زنده ماندن در سرمای زمستان نیویورک تقلا می‌کنند. اما علیرغم تمام این سختی‌ها، کاراکتر‌های فیلم شرفیگ عشق و لبخند و محبت را در یکدیگر پیدا می‌کنند. شرفیگ می‌گوید با وجود پس‌زمینه تلخ فیلم او احساس می‌کرد «محبت غریبه‌ها» به یک پایان شیرین احتیاج دارد: «جهان جای خشنی است، اما برای این فیلم هر روزی که کار می‌کردیم می‌خواستیم فیلمی بسازیم که مخاطب با دیدن آن احساس امید و علاقه به جامعه بکند.» جشنواره برلین از ۱۸ تا ۲۸ بهمن در حال برگزاری است.
رکنارکنا3 هفته قبل
آبشار عشق Loveیکی از جذابیت‌های به خصوص این آبشار به مسیر پیاده‌روی چوبی زیبایش برمی‌گردد که در میان جنگل کشیده شده و شما را تا ارتفاع ۱۰۰ متری آبشار هدایت می‌کند. در نقطه‌ای این آبشار دو جریان متفاوت از هم پیدا می‌کند، اما در نهایت آن دو جریان به هم می‌رسند. شاید یکی از دلایلی که نام این آبشار عشق است هم همین باشد. اخبار ۲۴ ساعت گذشته رکنا را از دست ندهید
مهرمهر1 هفته قبل
امروز مردم خراسان شمالی هم گام با دیگر مردم کشور دوشادوش یکدیگر بصیرت، انسجام، اتحاد و دشمن شناسی خود را به نمایش گذاشتند. همچنین طنین سرودهای انقلابی در میدان شهید مرکز استان خراسان شمالی روزهای خوش پیروزی سال ۵۷ را برای انقلابیون زنده کرد. فاطمه صادقی اظهار می‌کند: انقلاب سال ۵۷ در نتیجه اراده مردم برای تحقق آرمان‌های والای اسلامی و همچنین عدالت و آزادی بود. حجت الاسلام محمدعلی سالاری می‌گوید: مردم ایران ۲۲ بهمن سال ۵۷، طلوع خورشید اسلامی را که به خاموشی کشیده شده بود هر ساله جشن می‌گیرند. امروز همه مردم آمدند، آمدند تا باری دیگر ثابت کنند هیچ‌گاه گذشته ایران را فراموش نخواهند کرد و پای ارزش‌های انقلاب اسلامی ایستاده‌اند.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین4 روز قبل
اما اگر بخواهیم با نگاهی علمی و تحلیلی به موضوع نگاه کنیم، نمی‌توانیم گسترش گرایش جوانان به چنین مناسبتی را فارغ از تحولات نهاد خانواده در جامعه ایرانی بررسی کنیم. در این جامعه‌ ازدواج، بیش از آنکه مبتنی بر نیازهای فرد باشد، نیازهای جامعه را لحاظ می‌کند. فهم عمومی از ازدواج دو فرد نه هم‌پیمانی یک فرد با فرد دیگر بلکه هم‌پیمانی یک طایفه با طایفه دیگر است. اکنون با در نظر گرفتن تغییر معنا وکارکرد نهاد خانواده نگاهی دوباره به ولنتاین بیاندازیم. براستی هنجار و اخلاق رابطه عاطفی در جامعه ایرانی چیست؟ آیا اجماعی بر سر آن وجود دارد؟ منبع: ایرنا
دنیای اقتصاددنیای اقتصاد4 هفته قبل
این رمان روایتی است واقعی از زبان لالی سوکولوف اهل اسلواکی که در دوران جنگ جهانی دوم به اردوگاه کار اجباری آشویتس فرستاده و چندی بعد به‌عنوان خالکوب آنجا مشغول به کار می‎شود. او با استفاده از موقعیتش جان‌های بسیاری را نجات می‎دهد. تجربیات لالی و ماجرای عاشقانه‎اش با دختری به نام گیتا، که او شماره‎اش را بر ساعدش خالکوبی کرده، روایتی خواندنی را پدید آورده که صحت آن با اسناد و مدارک مختلف تأیید شده است. هدر موریس، نویسنده داستان، اعتقاد دارد: «خالکوب آشویتس داستان دو انسان معمولی است که در زمانی منحصربه‌فرد زیسته‌ و نه‎تنها آزادی‎ بلکه احترام، نام و هویتشان نیز از آنها گرفته شده است.» رمان «خالکوب آشویتس» را نشر چترنگ در ۲۷۰ صفحه و به قیمت ۳۳ هزار و ۵۰۰ تومان منتشر کرده است.
دنیای اقتصاددنیای اقتصاد4 روز قبل
در این نمایش که فریدون شهبازیان به همراه ارکستری ۸۰ نفری اجرای موسیقی آن را برعهده خواهد داشت، ژاله صامتی، سیما تیرانداز، اندیشه فولادوند، نسیم ادبی، شقایق فراهانی، ریحانه پارسا و روزبه بمانی به هنرنمایی خواهند پرداخت. محمدامیریاراحمدی (نویسنده)، رازمیک اوهانیان (رهبر گروه کر)، منصور دانشور (آهنگساز)، از دیگر عوامل این اثر اجرایی هستند. علی آقایی‌نسب و مرضیه مهدی‌زاده نیز تهیه‌کنندگی «هفت شهر عشق» را بر عهده دارند. کنسرت - نمایش «هفت شهر عشق» پیش از این قرار بود دی‌ماه امسال با حضور سالار عقیلی و روزبه نعمت‌اللهی در سالن وزارت کشور روی صحنه برود که برگزار نشد و با تغییر برخی عوامل از جمله کارگردان نمایش، اسفندماه در سالن اسپیناس پالاس برگزار خواهد شد.
دنیای اقتصاددنیای اقتصاد3 هفته قبل
داستان فیلم از این قرار است که عروسک‌فروشی در پارک ماجراهایی را که بر سر دوست سینماگرش آمده است برای دختر جوانی بازگو می‎کند. دختر جوان که از عوامل فیلمی است که در آن‌ سوی پارک مشغول فیلمبرداری آن هستند، در انتها به هویت مرد عروسک‌فروش پی می‌برد. در این فیلم که ساخت آن از سال ۱۳۸۳ تا ۱۳۹۵ به طول انجامیده و در سال ۱۳۹۶ اکران شده بازیگرانی چون سعید ابراهیمی‌فر، سعید پورصمیمی، نیکی کریمی، مهتاب کرامتی، هنگامه قاضیانی، پانته‌آ بهرام، سیامک انصاری، حسن پورشیرازی، لاله اسکندری، سحر زکریا و هوشنگ مرادی‌کرمانی ایفای نقش می‌کنند.

موضوع‌های مشابه

جشنواره فیلم ۱۰۰