عشق

خبر فوریخبر فوری1 ماه قبل
او در مقطع راهنمایی ترک تحصیل و بعد از مدتی شاگردی خودروهای سنگین، رانندگی در جاده‌های برون شهری را به عنوان شغل خودش انتخاب کرده بود. «فرزاد» درآمد خوبی داشت و همواره سوار بر تریلر به کار و تلاش ادامه می‌داد این بود که در یک لحظه عاشق او شدم و رابطه دوستی بین من و او شکل گرفت. به همین دلیل مقابل خانواده‌ام ایستادم و تصمیم گرفتم با فرزاد ازدواج کنم با خودم می‌اندیشیدم اگرچه فرزاد اهل یکی از شهرستان‌های خراسان رضوی است اما من بعد از ازدواج او را به سمت خانواده خودم می‌کشانم تا در مشهد زندگی کند ولی من فقط با احساسات خودم تصمیم می‌گرفتم و از آرزوهای همسرم غافل بودم. وقتی در این باره به تفاهم نرسیدیم همسرم راهی شهرستان شد و من و فرزند خردسالم در مشهد ماندیم. اکنون درحالی آرام آرام آن عشق و محبت از زندگی ما رفته است که من به تنهایی عادت کرده‌ام و همسرم نیز با سپردن تریلر به شاگردش، مشغول دامداری و کشاورزی است.
رکنارکنا1 ماه قبل
او در مقطع راهنمایی ترک تحصیل و بعد از مدتی شاگردی خودروهای سنگین، رانندگی در جاده‌های برون شهری را به عنوان شغل خودش انتخاب کرده بود. «فرزاد» درآمد خوبی داشت و همواره سوار بر تریلر به کار و تلاش ادامه می‌داد این بود که در یک لحظه عاشق او شدم و رابطه دوستی بین من و او شکل گرفت. به همین دلیل مقابل خانواده‌ام ایستادم و تصمیم گرفتم با فرزاد ازدواج کنم با خودم می‌اندیشیدم اگرچه فرزاد اهل یکی از شهرستان‌های خراسان رضوی است اما من بعد از ازدواج او را به سمت خانواده خودم می‌کشانم تا در مشهد زندگی کند ولی من فقط با احساسات خودم تصمیم می‌گرفتم و از آرزوهای همسرم غافل بودم. وقتی در این باره به تفاهم نرسیدیم همسرم راهی شهرستان شد و من و فرزند خردسالم در مشهد ماندیم. اکنون درحالی آرام آرام آن عشق و محبت از زندگی ما رفته است که من به تنهایی عادت کرده‌ام و همسرم نیز با سپردن تریلر به شاگردش، مشغول دامداری و کشاورزی است.

اپرای عروسکی عشق

31+
مهرمهر5 روز قبل
انتخابانتخاب2 ماه قبل
مرد‌ها نه دوست دارند خیلی‌خیلی رمانتیک و احساساتی باشند و نه این‌که احساسات‌شان را کاملا پنهان و سرکوب کنند. همسرتان دوست داشتن را از روی رفتارش به شما نشان می‌دهدمرد‌ها ترجیح می‌دهند، احساسات‌شان را از طریق حرکات و رفتار‌های‌شان به شما نشان بدهند. عشق از نظر یک مرد یعنی تلاش بیشتر برای ساختن یک زندگی آرام‌تر؛ زندگی‌ای که در آن همسرش بتواند بدون دغدغه و با آرامش در کنارش بماند. مرد‌ها فکر می‌کنند اگر بعضی مشکلات را با همسرشان در میان نگذارند و یک‌تنه آن‌ را حل کنند، مردانگی‌شان بیشتر می‌شود. آن‌ها فکر می‌کنند، یک حرف ساده می‌تواند روز‌ها در ذهن شما پرورش پیدا کند و زندگی را از این‌که هست سخت‌تر کند.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 هفته قبل
به گزارش گروه فرهنگی میزان، کتاب «بفرمائید عشق» سروده‌های مجید احمدی همزمان با برگزاری نمایشگاه کتاب رونمائی می‌شود. «بفرمائید عشق» دومین کتاب مجید احمدی شاعر و ترانه سرای جوان با موضوع عشق است. به گزارش گروه فرهنگی میزان، کتاب «بفرمائید عشق» سروده‌های مجید احمدی همزمان با برگزاری نمایشگاه کتاب رونمائی می‌شود. «بفرمائید عشق» دومین کتاب مجید احمدی شاعر و ترانه سرای جوان با موضوع عشق است. بفرمایید عشق شامل ۲۵ قطعه شعری است و در انتهای آن اشعار کوتاهی نیز در قالب دوبیتی و رباعی می‌خوانید. انتشارات ایهام مجموعه «بفرمائید عشق» را در ۷۰ صفحه، با شمارگان ۵۵۰ نسخه و قیمت ۱۵ هزار تومان برای هر جلد منتشر کرده است. قرار است آئین رونمائی از این کتاب در روز‌های ابتدایی نمایشگاه کتاب برگزار شود.
مهرمهر1 هفته قبل
به گزارش خبرنگار مهر، «بفرمائید عشق» دومین کتاب مجید احمدی شاعر و ترانه سرای جوان با موضوع عشق است. در اشعار این کتاب به جز چند غزل که با موضوعات خاص سروده شده‌اند باقی اشعار اغلب فضای عاشقانه دارند. بفرمائید عشق شامل ۲۵ قطعه شعری است و در انتهای آن اشعار کوتاهی نیز در قالب دوبیتی و رباعی می‌خوانید. انتشارات ایهام مجموعه «بفرمائید عشق» را در ۷۰ صفحه، با شمارگان ۵۵۰ نسخه و قیمت ۱۵ هزار تومان برای هر جلد منتشر کرده است. قرار است آئین رونمایی از این کتاب در روزهای ابتدایی نمایشگاه کتاب برگزار شود.
مهرمهر2 روز قبل
به گزارش خبرگزار، مهر فرهنگسرای ابن سینا کتاب «سامان عشق» را با حضور رئیس سازمان فرهنگی هنری تهران، سردار کوثری جانشین قرارگاه ثارالله، خانواده شهید و علاقمندان به فرهنگ ایثار و شهادت رونمایی می‌کند. این مراسم ساعت ۱۷ دوم اردیبشهت ماه در مجموعه معراج شهدای تهران برگزار می‌شود. کتاب داستانی «سامان عشق» روایتی شیرین از زندگی شهید مدافع حرم «سعید سامانلو» از زبان همسر شهید است. سامان عشق به نویسندگی زهرا سلگی کتابی است که به تازگی توسط نشر کتابستان معرفت منتشر شده است. علاقمندان می‌توانند برای شرکت در این برنامه د تاریخ مذکور به خیابان بهشت مجموعه معراج شهدای تهران مراجعه کنند.
فراروفرارو2 ماه قبل
این اقدام به عنوان روشی مطرح شده است تا جلوی انتقام‌گیری در رابطه‌ها را بگیرد. افراد می‌توانند با پرداخت دو دلار گواهی نامگذاری سوسک دریافت کنند. بنابراین، کسانی که نسبت به کسی احساسات منفی دارند، می‌توانند احساسات منفی خود را تخلیه کنند و به باغ وحش هم کمک کنند. نامگذاری سوسک‌ها به اسم معشوق‌های سابق فقط به باغ وحش همسلی محدود نیست. نامگذاری هر سوسک در باغ وحش بویس در ایالت ایداهو ۱۰ دلار هزینه دارد.
تسنیمتسنیم2 روز قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم، فرهنگسرای ابن سینا کتاب «سامان عشق» را با حضور رییس سازمان فرهنگی هنری تهران، سردار کوثری جانشین قرارگاه ثارالله، خانواده شهید و علاقمندان به فرهنگ ایثار و شهادت رونمایی می‌کند. این مراسم ساعت ۱۷ دوم اردیبشهت ماه در مجموعه معراج شهدای تهران واقع در خیابان بهشت برگزار می‌شود. کتاب داستانی «سامان عشق» روایتی شیرین از زندگی شهید مدافع حرم «سعید سامانلو» از زبان همسر شهید است. سامان عشق به نویسندگی زهرا سلگی کتابی است که به تازگی توسط نشر کتابستان معرفت منتشر شده است. شهید سامانلو دی ماه ۱۳۶۰ در قم به دنیا آمد و ۱۶ بهمن ۱۳۹۴ در منطقه نبل الزهرای سوریه به فیض شهادت نائل شد.
عصر ایرانعصر ایران2 ماه قبل
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز3 ماه قبل
ایرناایرنا1 ماه قبل
شهید فیروزی از من خواست با خانواده‌ام صحبت مقدماتی داشته باشم تا کمی بعد خواهرش با ما تماس بگیرد. سرانجام ارائه خدمات وی در روستا و مناطق محروم و سایر حسن خلق‌های وی پدرم را به ازدواج کوروش فیروزی با من راضی کرد. یک مراسم کرمان و یک مراسم حنابندان و عروسی در روستای گتک رابر محل تولد و زندگی همسرم گرفتیم. کم کم که با دوستان همسرم صحبت می‌کردم هر کدام چیزی می‌گفتند یکی می‌گفت مجروح شده و الان آی. شهید فیروزی همیشه می‌گفت، زمانی که شهید شدم برایم سنگ قبر سیمانی درست کنید و روی آن بنویسید 'عبدالله'.

پیرمردی که «عشق» می‌کارد+تصاویر

4+
فارسفارس1 ماه قبل
ایسناایسنا1 ماه قبل
رییس واحد میانجیگری دادگستری میبد، ازدواج‌ در سنین پایین را یکی از معضلات کنونی این شهرستان خواند و در مورد آسیب‌های اجتماعی این اقدام برای خانواده‌ها به ویژه دختران هشدار داد. علیرضا آقایی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، یکی از معضلات جامعه کنونی میبد را ازدواج‌های در سنین پایین خواند و گفت: ازدواج در سنین پایین به ویژه برای دختران همراه با آسیب‌هایی جدی است ولی متاسفانه اغلب خانواده‌ها از آن غافل هستند. وی ضمن هشدار به خانواده‌ها در مورد پیامدها و آسیب‌های ازدواج در سنین پایین، از خانواده‌ها خواست تا در این رابطه آگاه باشند و به چنین ازدواج‌هایی بخصوص در مورد دختران ۱۴ و ۱۵ ساله یا سنین پایین‌تر تن در ندهند. وی عنوان کرد: اکثر دخترانی که در سنین پایین ازدواج می‌کنند، بعد از مواجهه با مشکلات زناشویی و در هنگام مراجعه به واحد میانجیگری اقرار می‌کنند که زمان ازدواجمان نبوده و فقط به عشق لباس عروس و بدون آگاهی ازدواج کردند. آقایی افزود: زندگی درخواست درس خواندن یا رفتن خانه پدر نیست بلکه زندگی ایثار، عشق و از خودگذشتگی است و بسیاری از مسائل پیش‌بینی نشده در طول زندگی به وجود می‌آید که دختران سنین پایین قادر به هضم آن نیستند.
خبر فوریخبر فوری1 ماه قبل
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز3 هفته قبل
به گزارش مشرق، یک زوج جوان کلاله‌ای در شرق استان گلستان در حالی به خانه بخت می‌روند که هزینه آغاز زندگی مشترک‌شان را به سیل‌زدگان غرب استان اهدا می‌کنند و این سیل مهربانی از غرب تا شرق استان به حرکت درآمده است و ناخودگاه این ضرب‌المثل در ذهنمان تداعی می‌شود «بنی آدم اعضای یکدیگرند که در آفرینش ز یک گوهرند، چو عضوی به درد آورد روزگار دگر عضوها را نماند قرار» و اینها تنها گوشه‌ای از مهربانی مردم برای همدلی مشترک است. عشق به همنوع نه تنها در این استان بلکه از گوشه گوشه میهن عزیزمان به این خطه سرسبز سرازیر شده و صحنه زیبایی از اقدام انسان‌دوستانه را به تصویر کشیده است. این زوج جوان الگویی برای سایر زوج‌های جوان شدند و چون نگینی در خطه سرسبز گلستان تمثیل شدند که می‌شود زندگی را آسان گرفت و در نقطه شروع خوش درخشید این زوج خوشبخت مدال‌آوران سبک زندگی اسلامی شدند و ان‌شاءالله در تمام لحظات زندگی توفیق پیدا کنند و دعای خیر مردم پشت‌سرشان باشد. این اتفاقات قشنگ فقط در سبک زندگی اسلامی پیدا می‌شود نه در سبک زندگی غربی و اشرافی‌گری که امیدواریم جوانان دیگر هم از این اتفاق الگو بگیرند که نه تنها خودشان شاد شوند بلکه شادی زندگی‌شان را با دیگران تقسیم کنند.
ایلناایلنا2 هفته قبل
اپرای عروسکی «عشق» دهمین اثر از گروه اپرای عروسکی آران به سرپرستی، نویسندگی و کارگردانی بهروز غریب‌پور از یکشنبه ۲۵ فروردین الی ۶ اردیبهشت در سالن فردوسی ساعت ۱۹:۳۰ اجراهای عموم خود را مجدد در قالب برنامه رپرتوارآغاز می‌کند. به گزارش ایلنا، اپرای عروسکی «عشق» براساس داستان شیخ صنعان عطار نیشابوری، از یکشنبه شب مورخ ۲۵ فروردین در تالار فردوسی اجراهای عموم خود را مجددا در قالب رپرتوار آغاز و به‌مدت ۱۲ اجرا روی صحنه می‌رود. همچنین پیش فروش اینترنتی این اپرا از امروز دوشنبه مورخ ۱۹ فروردین ساعت ۱۴ روی سایت تیوال آغاز می‌شود و علاقه‌مندان برای تماشای اپرای عروسکی عشق می‌توانند از ۲۵ فروردین هر شب ساعت ۱۹:۳۰ به تالار فردوسی بنیاد رودکی مراجعه و برای رزرو و تهیه بلیت به سایت تیوال مراجعه کنند. از این‌رو در خرداد ماه و تیرماه پس از اجرای خیام اجرایی نخواهد داشت و پس از بازگشت از سفر برنامه اجراهای تناوبی (رپرتوار) خود را از سر خواهد گرفت. جالب اینکه در میان ۱۰ اپرای عروسکی این گروه دو اثر به‌نام حضرت حافظ وجود دارد و در سال ۱۳۹۸ حافظ به خوانندگی علیرضا قربانی و آهنگسازی امیر پورخلجی را رونمایی خواهد کرد.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین2 هفته قبل
اپرای عروسکی «عشق» دهمین اثر از گروه اپرای عروسکی آران به سرپرستی، نویسندگی و کارگردانی بهروز غریب‌پور از یکشنبه ۲۵ فروردین الی ۶ اردیبهشت در سالن فردوسی ساعت ۱۹:۳۰ اجراهای عموم خود را مجدد در قالب برنامه رپرتوارآغاز می‌کند. اعتمادآنلاین| اپرای عروسکی «عشق» براساس داستان شیخ صنعان عطار نیشابوری، از یکشنبه شب مورخ ۲۵ فروردین در تالار فردوسی اجراهای عموم خود را مجددا در قالب رپرتوار آغاز و به‌مدت ۱۲ اجرا روی صحنه می‌رود. همچنین پیش فروش اینترنتی این اپرا از امروز دوشنبه مورخ ۱۹ فروردین ساعت ۱۴ روی سایت تیوال آغاز می‌شود و علاقه‌مندان برای تماشای اپرای عروسکی عشق می‌توانند از ۲۵ فروردین هر شب ساعت ۱۹:۳۰ به تالار فردوسی بنیاد رودکی مراجعه و برای رزرو و تهیه بلیت به سایت تیوال مراجعه کنند. از این‌رو در خرداد ماه و تیرماه پس از اجرای خیام اجرایی نخواهد داشت و پس از بازگشت از سفر برنامه اجراهای تناوبی (رپرتوار) خود را از سر خواهد گرفت. جالب اینکه در میان ۱۰ اپرای عروسکی این گروه دو اثر به‌نام حضرت حافظ وجود دارد و در سال ۱۳۹۸ حافظ به خوانندگی علیرضا قربانی و آهنگسازی امیر پورخلجی را رونمایی خواهد کرد.
برترین‌هابرترین‌ها2 هفته قبل
خبرگزاری مهر: اپرای عروسکی «عشق» به کارگردانی بهروز غریب پور از یکشنبه ۲۵ فروردین در قالب رپرتوآر گروه تئاتر «آران» به صحنه می‌رود. اپرای عروسکی «عشق» دهمین اثر از گروه اپرای عروسکی «آران» به سرپرستی، نویسندگی و کارگردانی بهروز غریب پور از یکشنبه ۲۵ فروردین ماه الی ۶ اردیبهشت در سالن فردوسی ساعت ۱۹:۳۰ اجراهای عموم خود را مجدد در قالب برنامه رپرتوار آغاز می‌کند. اپرای عروسکی «عشق» «براساس داستان شیخ صنعان عطار نیشابوری به مدت ۱۲ اجرا روی صحنه می‌رود. همچنین پیش فروش اینترنتی این اپرا از امروز دوشنبه ۱۹ فروردین ساعت ۱۴ در سایت تیوال آغاز می‌شود. گروه تئاتر عروسکی «آران» به دعوت جشنواره «سیبی یو» رومانی، اپرای عروسکی «خیام» را در این جشنواره اجرا خواهد کرد.

کتاب عشق پنجم رونمایی شد

مهرمهر1 ماه قبل
ایسناایسنا2 ماه قبل
معلم زنجانی با عبور از برف و کولاک شدید، اجازه نمی‌دهد مدرسه‌اش برای لحظه‌ای تعطیل شود. به گزارش ایسنا، می‌گویند آدمی که عاشق باشد خود را وقف ایثار برای معشوق می‌کند، شغل معلمی از جمله مشاغلی است که تنها با عشق بدان می‌توان کار کرد. معلم هربار وقتی وارد کلاس درس می‌شود از شیره جان خود کشیده به دانش‌آموزان می‌بخشد تا انسان‌ها را مهیای درست زیستن کند و این محقق نمی‌شود جز اینکه عاشق باشد. محمدرضا بدرلو، مدیر آموزگار مدرسه شهید ابراهیم علوی روستای چلگان، یکی از معلمان ایثارگر به‌شمار می‌آید که در هفته گذشته با پشت سر گذاشتن بسیاری از مشکلات در مسیر، خود را به مدرسه می‌رساند. انتهای پیام
یورونیوزیورونیوز2 هفته قبل
جمشید مشایخی در آذرماه ۱۳۱۳ در تهران به دنیا آمد و وقتی ۲۳ سال داشت وارد بازیگری تئاتر شد. مسیر بازیگری‌اش را با ایفای نقش در چند تئاتر به کارگردانی حمید سمندریان استاد بازیگری ادامه داد. بهروز وثوقی، جمشید مشایخی، بهمن فرمان آرا، فخری خوروش، پروانه معصومی و کامران شیردل در دیدار با فرح پهلوی. مشایخی خیلی زود با ایفای نقش رضا تفنگچی در سریال هزار دستان و استاد نقاش در فیلم کمال‌الملک، هر دو ساخته علی حاتمی در میان مردم محبوبیتی دو چندان یافت. جمشید مشایخی در طول عمرش در حدود ۱۷۰ فیلم کوتاه و بلند و سریال ظاهر شد که آخرین آنها سریال «در جستجوی آرامش» به کارگردانی سعید سلطانی بود.
الفالف5 روز قبل
آنها با گشاده دستی تمام، جان می‌دادند تا هموطنان شان بمانند و ببالند. جاکن می‌کند جامعه را و زمان را و مکان را. و معنا می‌بخشد جلال و جمال زندگی را و مقام انسانیت را و ساحت توحید کلمه و توحید در عمل را. که خو کردگان به لجه‌ی مرداب، از چشمه و چشمه سار و رودهای پاک و صاف، درک و دریافتی ندارند. پس بگذار تا که در حضیض بمانند.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین1 ماه قبل
اپرای عروسکی «عشق» دهمین اثر از گروه اپرای عروسکی آران به سرپرستی، نویسندگی و کارگردانی بهروز غریب‌پور از یکشنبه شب مورخ پنجم اسفندماه در سالن فردوسی ساعت ۱۹:۳۰ اجراهای عموم خود را آغاز می‌کند. اعتمادآنلاین|‌ اپرای عروسکی «عشق» براساس داستان شیخ صنعان عطار نیشابوری که برای نخستین بار و به مناسبت سی و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر به روی صحنه رفت، از یکشنبه، پنجم اسفند در سالن فردوسی اجرای عموم خود را آغاز خواهد کرد. همچنین گروهی از هنرمندان تئاتر به ویژه تئاتر عروسکی در این اثر به عنوان صحنه‌یاران و بازی‌دهندگان حضور دارند. اپرای «عشق» دهمین اثر از گروه اپرای عروسکی آران با مدیریت بهروز غریب‌پور است که در راستای بازشناسی بزرگان و قلل اندیشه و ادبیات ایران‌زمین نوشته و همچون آثار پیشین، موسیقی آن بر اساس دستگاه‌ها و ردیف‌های آوازی ایرانی برای تحقق هدف غائی این گروه و خلق اپرای ملی است. علاقه‌مندان برای تماشای اپرای عروسکی «عشق» می‌توانند از ۵ اسفند ماه هر شب ساعت ۱۹:۳۰ به تالار فردوسی بنیاد رودکی مراجعه و برای رزرو و تهیه بلیت به سایت تیوال مراجعه کنند.
تسنیمتسنیم5 روز قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم، کتاب «بفرمایید عشق» سروده‌های مجید احمدی همزمان با برگزاری نمایشگاه کتاب رونمائی می‌شود. «بفرمایید عشق» دومین کتاب مجید احمدی شاعر و ترانه سرای جوان با موضوع عشق است. در اشعار این کتاب به جز چند غزل که با موضوعات خاص سروده شده‌اند باقی اشعار اغلب فضای عاشقانه دارند. بفرمایید عشق شامل ۲۵ قطعه شعری است و در انتهای آن اشعار کوتاهی نیز در قالب دوبیتی و رباعی می‌خوانید. قرار است آئین رونمائی از این کتاب در روزهای ابتدایی نمایشگاه کتاب برگزار شود.
خبر فوریخبر فوری1 ماه قبل
این روز‌ها در برخی محله‌های تهران شاهد پخش تراکت‌های تبلیغاتی یک قالیشویی با نام پیشکسوت باشگاه پرسپولیس هستیم. بدون شک با دیدن اسم «قالیشویی علی پروین» تمام اذهان ناخودآگاه معطوف به سلطان پرسپولیس می‌شود، ولی اصل قضیه چیز دیگری است. «ما هیچ نسبتی با آقای پروین نداریم و قالیشویی هم مال ایشان نیست.» این حرفی است که یکی از مسئولان کارگاه فوق در پاسخ به خبرورزشی بر زبان آورد و در توضیح بیشتر آن گفت: نام خانوادگی صاحب کارخانه پروین است و اتفاقا از طرفداران پروپاقرص پرسپولیس محسوب می‌شود. ایشان اصلا به عشق آقای پروین، اسم پسرش را علی گذاشت و هم‌اکنون نیز این آقا مدیریت قالیشویی را بر عهده گرفته بنابراین اعلام آن که کارگاه توسط علی پروین اداره می‌شود کار خلاف قانونی نیست. البته چند روز قبل پسر علی پروین (محمد پروین) زنگ زد و سؤال کرد چرا از اسم پدرش استفاده کرده‌ایم!
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز1 ماه قبل
به همین خاطر لزومی ندیدم با ایشان (محمود احمدی‌نژاد) رو در رو شوم که سلام و علیک کنم.» این بخشی از تازه‌ترین صحبت‌های علی دایی درباره محمود احمدی‌نژاد است که ایسنا منتشر کرده. دایی درباره دلیل رو در رو نشدن با احمدی‌نژاد می‌گوید: «من واقعا دوست نداشتم با او (محمود احمدی‌نژاد) رو در رو شوم. دلم نمی‌خواست اصلا ایشان (محمود احمدی‌نژاد) را ببینم.» این که علی دایی، سرمربی این روزهای تیم سایپا، دلش نمی‌خواهد «اصلا» محمود احمدی‌نژاد را ببیند، ریشه در اتفاقی دارد که قریب به ۱۰ سال پیش رخ داد؛ همان زمان که علی دایی سرمربی تیم ملی بود و احمدی‌نژاد رئیس دولت. احمدی‌نژاد دایی را برکنار کردبا این حال اخراج که نه بلکه شیوه اخراج از تیم ملی بود که علی دایی را علیه محمود احمدی‌نژاد کرد. احمدی‌نژاد، دایی را دوست داشت؟ داستان تیره احمدی‌نژاد و دایی به نظر می‌رسد فصل «عاشقانه» ای هم داشته باشد؛ فصلی که البته قبل از رسیدن احمدی‌نژاد به قدرت بود.
برترین‌هابرترین‌ها1 ماه قبل
این بخشی از تازه‌ترین صحبت‌های علی دایی درباره محمود احمدی‌نژاد است که ایسنا منتشر کرده. دایی درباره دلیل رو در رو نشدن با احمدی‌نژاد می‌گوید: «من واقعا دوست نداشتم با او (محمود احمدی‌نژاد) رو در رو شوم. دلم نمی‌خواست اصلا ایشان (محمود احمدی‌نژاد) را ببینم.» این که علی دایی، سرمربی این روز‌های تیم سایپا، دلش نمی‌خواهد «اصلا» محمود احمدی‌نژاد را ببیند، ریشه در اتفاقی دارد که قریب به ۱۰ سال پیش رخ داد؛ همان زمان که علی دایی سرمربی تیم ملی بود و احمدی‌نژاد رئیس دولت. احمدی‌نژاد دایی را برکنار کردبا این حال اخراج که نه بلکه شیوه اخراج از تیم ملی بود که علی دایی را علیه محمود احمدی‌نژاد کرد. احمدی‌نژاد، دایی را دوست داشت؟ داستان تیره احمدی‌نژاد و دایی به نظر می‌رسد فصل «عاشقانه» ‌ای هم داشته باشد؛ فصلی که البته قبل از رسیدن احمدی‌نژاد به قدرت بود.
خبر فوریخبر فوری3 ماه قبل
محمد احمدی تهیه کننده سینما، به آخرین وضعیت اکران و ساخت دو فیلم سینمایی «تهران شهر عشق» و «بعد از تو» اشاره کرد. محمد احمدی تهیه کننده سینما، درباره آخرین وضعیت فیلم‌های «تهران شهر عشق» و «بعد از تو»، گفت: پروانه نمایش فیلم سینمایی «تهران شهر عشق» صادر شده است اما فعلا تصمیمی برای اکران آن نداریم. وی افزود: فیلم سینمایی «بعد از تو» هم در بخش صداگذاری قرار دارد و برای دریافت پروانه نمایش آن پس از جشنواره فیلم فجراقدام می‌کنیم. گفتنی است بازیگرانی چون فروغ قجابگلی، مهدی ساکی، امیرحسام بختیاری، بهناز جعفری و … در «تهران شهر عشق» ایفای نقش می‌کنند. «تهران شهر عشق» طنز تلخ اجتماعی در مورد سه شخصیت است که علی رغم هیاهوی بی حد و حصر، احساس تنهایی می‌کنند و در راه پر کردن این تنهایی به شناخت عمیق‌تری از ابرشهر تهران و وجود خودشان می‌رسند.

به انتهای لیست رسیدید