عصرایران

عصرایران

وضعیت «بی‌وطنی» یک داعشی در مرز ترکیه و یونان (+عکس)

3+
عصر ایرانعصر ایران31 دقیقه قبل
عصر ایرانعصر ایران53 دقیقه قبل
«ایوو مورالس» رییس جمهوری مستعفی و چپگرای بولیوی تصویری از خود را در حساب توییتری، هنگام خروج از کشور و عزیمت به کشور مکزیک در داخل هواپیما منتشر کرد. به گزارش عصرایران، او زیر این تصویر نوشت: برادران، من در راه عزیمت به مکزیک هستم. ترک این کشور بنا به دلایل سیاسی برایم دردناک است. مورالس همچنین به خاطر اعطای پناهندگی سیاسی، از دولت مکزیک قدردانی کرد. مورالس در پی اعتراضات مخالفانش به نتایج انتخابات اخیر ریاست جمهوری با وجودی که قبول کرده بود دوباره انتخابات برگزار کند، با فشار ارتش بولیوی مجبور به استعفا شد.
عصر ایرانعصر ایران1 ساعت قبل
آنها در انتخابات اخیر باید به فکر سوال‌های مردم باشند. عصرایران؛ مصطفی داننده- اصلاح‌طلبان به دنبال در انداختن طرح جدیدی برای انتخابات پیش روی مجلس هستند. آنها در مجلس دهم به عنوان یک منتقد پارلمان در صحنه رقابت حضور پیدا کردند اما امروز خود آنها بخشی از قدرت در کشور هستند. وقتی شفافیت انجام شد و ضعف‌ها معلوم شد بعد می‌شود به انتخابات آینده و سازوکارهای آن فکر کرد. بازهم تاکید می‌کنم، جریان اصلاحات در انتخابات مجلس یازدهم، در جایگاه منتقد سیستم نیستند و خود بخشی از این ساختار و سیستم هستند.
عصر ایرانعصر ایران1 ساعت قبل
دیشب هنگام اجرای تئاتری در قالب جشنواره «فصل ریاض» در مجموعه تفریحی ملک عبدالله ریاض، دو مرد مسلح به روی سن رفته و دستکم ۳ هنرمند در حال اجرای نمایش را با چاقو زخمی کردند. در جریان حمله دو مهاجم به اجرای نمایش تئاتر زنده در شهر ریاض عربستان سعودی، ۳ هنرمند عربستانی زخمی شدند. منابع خبری سعودی گزارش داده‌اند که مهاجمان دو نفر بوده‌اند و دستکم یکی از آنها از سوی پلیس دستگیر شده است. در ۲ سال گذشته در راستای همین اصلاحات، جمعی از خواننده‌های مطرح «پاپ» و «راک» غربی در عربستان سعودی کنسرت داشته‌اند؛ اقدامی بی‌سابقه که سنت گرایان را علیه ولیعهد سعودی تحریک کرده است. مجموعه تفریحی ملک عبدالله در شهر ریاض/عکس: خبرگزاری فرانسه
عصر ایرانعصر ایران1 ساعت قبل
مارسلو ابرارد وزیر خارجه مکزیک تایید کرد که آقای مورالس اکنون سوار یک هواپیمای دولتی مکزیک شده است. در پی استعفای اوو مورالس درگیری‌هایی در این کشور روی داده و همزمان منتقدان آقای مورالس کناره گیری او را جشن گرفته‌اند. آقای مورالس بعد از آن استعفای خود را اعلام کرد که فرمانده ارتش و رئیس پلیس علنا از او خواستند کناره‌گیری کند. وزارت خارجه روسیه گفت که «موج خشونت به راه افتاده توسط مخالفان اجازه نداد آقای مورالس دستور کارش را تکمیل کند.» وزارت خارجه روسیه گفت که "موج خشونت به راه افتاده توسط مخالفان اجازه نداد آقای مورالس دستور کارش را تکمیل کند.
عصر ایرانعصر ایران2 ساعت قبل
احتمالا روسیه در این فرودگاه، مرکز مدیریت موشک‌های ویژه ارتش روسیه را برای مقابله با تهدیدات موشکی آمریکا ایجاد می‌کند. خبرهای رسانه‌ای از مذاکرات مسکو و دمشق برای ایجاد پایگاه نظامی جدید روس‌ها در سوریه حکایت دارد. شرح عکس: هواپیماهای نظامی روسیه در پایگاه حمیمیم سوریهتلاش روسیه اجاره ۴۹ ساله فرودگاه قامشلی سوریه است. قبل از بحران سوریه، مسکو در بندر طرطوس (غرب سوریه و در ساحل دریای مدیترانه) یک پایگاه نظامی پشتیبانی دریایی داشت. بعد از بحران، ارتش روسیه در فرودگاه حمیمم استان لاذقیه سوریه نیز یک پایگاه هوایی ایجاد کرد.
عصر ایرانعصر ایران2 ساعت قبل
در گفت‌وگو با عصرایرانپیوستن ما به FATF مشکل را آنگونه که انتظار داریم حل نمی‌کند اما پیوستن ما باعث می‌شود که با مشکل جدیدی هم روبرو نشویم. محمد کاظمی نماینده مجلس در مورد ضرورت تصویب «FATF» در مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: مجمع تشخیص مصلحت نظام می‌توانست طی یکسال گذشته نظرش را در مورد لوایح بیان کند. نماینده ملایر افزود: آیین نامه مجمع تشخیص مصلحت نظام تاکید دارد که اگر طی یکسال نظر ندادند لوایح و طرح‌ها مصوب محسوب می‌شوند. یکسال از ارسال این لوایح به مجمع می‌گذرد و الان باید نظر مجلس که تأیید و تصویب لوایح بوده است اجرایی شود. این نماینده مجلس تاکید کرد: دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام باید نظر مجمع در مورد این لوایح را مثبت یا منفی اعلام کنند.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز3 ساعت قبل
الان برخی از آنها کاندیدای ریاست جمهوری بودند و دست‌کم می‌توانستند صدای مردم ایران را به گوش افکار عمومی در آمریکا برسانند. واقعا اگر ایران در چنین موضع ضعفی قرار داشت، دولت اوباما حاضر می‌شد فرصت نجات به ایران بدهد؟! فراموش نکنیم که نقض برجام در دوره دولت دموکرات‌ها و به واسطه تصویب یا اجرای تحریم‌های ویزا و کاتسا و آیسا آغاز شد. وقتی کسانی چون هیلاری کلینتون گفته بودند در صورت پیروزی در انتخابات، فشارهای تحریمی جدیدی را بر ایران وارد می‌کنند. با چنین محدودیت‌هایی، معلوم نیست چرا وزارت امور خارجه ایران اساسا اینستکس را پذیرفت و بسیار پیش از اینها، در رویارویی‌اش با دولت آمریکا، از اروپایی‌ها قطع امید نکرد.

چهارچرخ‌های لوکس با مصرف سوخت شگفت انگیز! (+تصاویر)

144+
عصر ایرانعصر ایران11 ساعت قبل
عصر ایرانعصر ایران14 ساعت قبل
نماینده مردم اهواز، باوی، کارون و حمیدیه و نائب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس از تصویب یک فوریت طرح بومی گزینی در استخدام‌های دولتی در نشست علنی مجلس خبرداد. به گفته او، در صورت تصویب طرح مزبور، دولت ملزم به بومی گزینی در استخدام‌های دولتی می‌شود، بنابراین وقتی در شهرستان‌ها نیروهای بومی و نخبه و با استعداد وجود دارند و می‌توانند در مشاغل دولتی همان شهرستان یا مراکز استان کار کنند. نماینده اهواز در ادامه گفت: اولویت اشتغال و استخدام بومی‌ها در استخدامات دولتی باید مد نظر قرار بگیرد زیرا با جذب نیروهای غیربومی فرد استخدام شده از فردای استخدام به دنبال انتقال به شهر خود است. وی با اشاره به نبود بومی گزینی در آزمون استخدامی توضیح داد: به همین دلیل افراد از شهرهای مختلف پذیرش می‌شوند که این هزینه‌های زیادی را به وجود آورده و در نهایت هم ممکن است آنها به دنبال انتقال باشند؛ لذا باید بومی گزینی را لحاظ کرد. ساری در پایان از نامه نگاری نمایندگان به رئیس‌جمهور برای توقف موقت استخدام‌ها تا اجرای کامل این مصوبه برای جلوگیری از استخدام غیربومی‌ها خبر داد.
عصر ایرانعصر ایران15 ساعت قبل
رئیس جمهور ادامه داد: اگر سدسازی‌های سالهای گذشته نبود در سیل فروردین ماه سال جاری که ۲۵ استان کشور درگیر شدند جان مردم به خطر می‌افتاد. روحانی با تاکید بر اینکه ممکن است کسی با دولت خوب یا بد باشد اما نباید کفران نعمت کنیم، افزود: برخی فکر می‌کنند اگر بگویند در صنعت برق پیشرفت نکرده‌ایم ضربه به دولت است اما این صنعت برق، متعلق به کل کشور است. روحانی تاکید کرد: همه استان‌ها، استانداران و بخش‌های برنامه ریز در سطح استانی و همچنین کسانی که به دنبال اشتغالزایی در کشور هستند باید بخشی از فرصت‌های خود را برای دانش‌های روز بگذارند. روحانی در ادامه سخنان خود با تاکید بر اینکه اخلاق درسی است که باید از پیامبر اسلام (ص) بگیریم تصریح کرد: اگر در کشور همه چیز باشد اما اخلاق نباشد به جایی نمی‌رسیم. اگر در دنیای سیاست قواعد بازی را یاد نگرفته باشیم آبرو، قدرت، پیشرفت و رفاه کشور را از بین می‌بریم.
عصر ایرانعصر ایران19 ساعت قبل
دولت آرژانتین از دولت آذربایجان درخواست کرده تا «علی اکبر ولایتی» مشاور بین‌الملل مقام معظم رهبری و وزیر امور خارجه اسبق ایران را به اتهام نقش داشتن در حادثه انفجار ساختمان یهودیان آرژانتین (آمیا) در سال ۱۹۹۴، دستگیر و تحویل دهد. وزارت امور خارجه آرژانتین روز جمعه گذشته سفیر آذربایجان را در «بوینوس آیرس» احضار کرده و ضمن ابراز «نگرانی عمیق» دولت آرژانتین از حضور ولایتی در باکو، از دولت آذربایجان درخواست همکاری کرده تا ولایتی را به محض ورود به این کشور بازداشت و تحویل مقامات قضایی آرژانتین بدهد. این سومین درخواست استرداد ولایتی از سوی دولت آرژانتین از سال ۲۰۱۶ به بعد است. علی اکبر ولایتی در زمان انفجار ساختمان آمیا در شهر «بوینوس‌آیرس» – پایتخت- آرژانتین (۱۸ ژوئیه ۱۹۹۴) وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران بوده است. در تاریخ قضایی آرژانتین پرونده آمیا یک رکورد قضایی محسوب می‌شود.
عصر ایرانعصر ایران20 ساعت قبل
یک پایان معمولی در کشوری معمولی برای مردی که می‌خواست «معمولی» به نظر برسد. عصرایران؛ احسان محمدی- آبان‌ماه سال ۱۳۸۹ اوا مورالس رئیس‌جمهور بولیوی در یک مسابقه دوستانه فوتسال به محمود احمدی‌نژاد پاس داد تا او گل بزند. ۹ سال بعد از آن شب، حالا اوو مورالس رئیس‌جمهور بولیوی استعفا کرد. گفته می‌شود بولیوی بزرگترین پناهگاه پروانه‌ای جهان است، بیشترین معادن نمک را دارند و سویا مهم‌ترین محصول درآمدزا در کشور بولیوی است. یک پایان معمولی در کشوری معمولی برای مردی که می‌خواست «معمولی» به نظر برسد اما بخش بزرگی از مردم باورش نکردند.
عصر ایرانعصر ایران23 ساعت قبل
«قسط پایانی نیز به مبلغ ۲۰ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان در قالب اسناد خزانه تامین و آماده پرداخت به سپاه شده است». مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی لرستان گفت: ۲۰ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان به عنوان آخرین قسط آزادسازی حریم قلعه فلک الافلاک در قالب اسناد خزانه تامین شده و آماده تبادل است. به گزارش عصرایران، سید امین قاسمی روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: ‌ مجموع ارزش کارشناسی املاک در اختیار سپاه واقع در محدوده این قلعه ۶۹ میلیارد تومان بوده که ۲۸ میلیارد تومان از این رقم تا پایان سال ۹۶ پرداخت شده است. وی تصریح کرد: قسط پایانی نیز به مبلغ ۲۰ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان در قالب این اسناد تامین و آماده پرداخت به سپاه شده است. این بنای کم ‌نظیر مربوط به دوره ساسانی است و به شماره ۸۸۳ در فهرست آثار ملی ایران به ثبت رسیده است.
عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل
به آنها تلقین شده است تنها راه رسیدن به دانشگاه خوب از کتاب‌های موسسه فلان یا جزوه‌های بهمان می‌گذرد. معلم دخترم گفته است بدون خواندن کتاب‌های فلان موسسه، در کنکور قبول نخواهید شد یا حداقل جای خوبی قبول نخواهید شد. بخشی از مردم به خاطر قیمت بالای این کتاب‌ها، دست به دامن کتاب‌های دست دومی شده‌اند که در این سایت‌ها به فروش گذاشته شده است. چون به آنها تلقین شده است تنها راه رسیدن به دانشگاه خوب از کتاب‌های موسسه فلان یا جزوه‌های بهمان می‌گذرد. آنها یکسری فرمول را به مخ بچه‌ها پیچ می‌کنند و می‌گویند اگر از این روش استفاده کنید، حتما در دانشگاه قبول می‌شوید.
عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل
در گفت‌وگو عصرایران: عبدالکریم حسین زاده نماینده مجلس در مورد سازوکار اصلاح‌طلبان که به «طرح سرا» معروف شده است گفت: چند ایراد را به ما اصلاح طلبان در لیست بندی‌های گذشته و ائتلاف‌های که انجام شده است وارد کرده‌اند، ما ضمانت فعالیت و همکاری با افرادی که انتخاب می‌شوند را بعد از رای آوری نداشتیم و مردم از این لیست بندی‌ها احساس رضایت و امنیت نداشته‌اند. یعنی هم در مورد نحوه بستن لیست و هم در مورد نحوه فردای بعد ازرای آوری نقدهای به ما وارد بوده است. نایب رئیس فراکسیون امید در گفت‌وگو با عصرایران ادامه داد: برای مرتفع کردن این موضوع باید چاره اندیشی انجام می‌شد که کمیته سیاست گذاری استراتژی‌ها و راهبردهای شورای عالی سیاست گذاری برای این موضوع همفکری کردند و به این نتیجه رسیدند که باید از شرایطی که الان در آن هستیم یک گام جلوتر برویم شاید این شرایط هم صددرصد مطلوب و رفورم خواهانه‌ای نباشد اما در هر صورت یک گام رو به جلو است. عضو شورای عالی اصلاح طلبان گفت: ما که کار صددرصدی انجام نمی‌دهیم، من خودم به عنوان کسی که در شورای عالی حضوردارم می‌توانم نسبت به عملکرد خودمان منتقد باشم، دنیای که خودمان تصویر کرده‌ایم را دنیای آرمانی نمی‌دانم بلکه آن را دنیا مقدورات می‌دانم وما با یکسری مقدورات به عنوان ابزارمان کار می‌کنیم که نتیجه مطلوب را بگیریم و تا جایی که امکان داشته است سعی شده است ایراداتی که احزاب مطرح کرده‌اند رادر این طرح مرتفع کنند. وی با بیان اینکه این طرح سه چهارم رای اعضا را کسب کرده است گفت: احزابی که منتقد این طرح هستند اگر مکانیزمی بهتراز این مکانیزم دارند ارائه دهند و مااز پیشنهادات دراین زمینه استقبال می‌کنیم.

FN ۵۰۹ تاکتیکال؛ محصولی براساس یک پلتفرم سازگار! (+تصاویر)

14+
عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل
عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل
در ادامه مقاله برخی از ویژگی‌های یک رابطه سالم آورده شده است. رابطه‌ای سالم است که شما در آن بدون ترس از قضاوت شدن یا پاسخ احتمالی طرف مقابل با وی صحبت کنید. گاهی ممکن است حرفی که شریک زندگی ما می‌زند خوشایندمان نباشد، اما پاسخی که به آن می‌دهیم باید کاملا سنجیده باشد. رابطه‌ای که در آن یک فرد خود را از دیگری برتر ببیند و سعی کند صرفا نظرات خودش را به کرسی بنشاند، رابطه رابطه سالمی نیست. در ضمن در یک رابطه سالم هرگز نباید وفاداری طرف مقابلتان را آزمایش کنید.

محصول جدید از «کپی کار» جنجالی/ شاسی بلند چینی که هوا را تصفیه می‌کند! (+تصاویر)

40+
عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل
عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل
کمیساریای عالی مستقل حقوق بشر عراق اعلام کرد که تعداد کشته شدگان در اعتراضات اخیر این کشور به ۳۱۹ نفر افزایش یافته است. به گزارش عصرایران به نقل از آناتولی؛ کمیساریای عالی مستقل حقوق بشر عراق اعلام کرد که شمار کشته شدگان در اعتراضات اخیر این کشور از اول ماه اکتبر گذشته تاکنون به ۳۱۹ نفر رسیده و بیش از ۱۵ هزار نفر دیگر نیز طی آن زخمی شده‌اند. این در حالی است که اکرم البیاتی، سخنگوی کمیساریای عالی مستقل حقوق بشر عراق پیشتر شمار قربانیان اعتراضات اخیر این کشور را ۳۰۱ نفر اعلام کرده بود. نهاد مذکور همچنین صبح امروز اعلام کرد که در اعتراضات شب گذشته در بغداد ۶ معترض کشته شده‌اند. گفتنی است موج دوم تظاهرات ضد دولتی در مناطق مختلف عراق از ۲۵ اکتبر آغاز شده و همچنان ادامه دارد.
عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل
به گزارش عصرایران؛ استقلال در آمار گلزنی از حریفان سبقت زیادی گرفته و حالا توانسته در پایان هفته دهم لیگ برتر عنوان بهترین خط حمله لیگ برتر را به خود اختصاص بدهد. استقلال بعد از پیروزی پنج بر صفر برابر نفت آبادان ۲۱ گله شد و توانست با فاصله‌ای زیاد عنوان بهترین خط حمله لیگ را به خود اختصاص بدهد. آبی‌های پایتخت با در اختیار داشتن زوج قائدی و دیاباته صاحب بهترین زوج هجومی لیگ برتر است و انتظار می‌رود این دو زوج اصلی خط آتش استقلال در لیگ نوزدهم باشند. آبی‌ها در چهار هفته اول لیگ برتر تنها دو گل زده بودند اما موتور آبی‌ها بعد از بازی با پرسپولیس روشن شد، جایی که آبی‌ها دو گل وارد دروازه ذوب آهن کردند، به گل گهر دو گل زدند، چهار گل وارد دروازه سایپا کردند، با نتیجه دو بر یک پارس را بردند و نیز در بازی با تراکتورسازی و نفت آبادان چهار و پنج گل به ثمر رساندند. شاگردان استراماچونی در مجموع ۶ بازی آخر خود ۱۹ گل وارد دروازه حریفان کرده و به طور میانگین تقریبا در هر بازی ۳ گل زده‌اند.
عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل
عصرایران؛ مصطفی داننده- رییس جمهور روحانی گفته است از این به بعد شهر به شهر در مورد فسادها و رقم آن با مردم سخن می‌گوید. او در جمع مردم یزد گفت: «وزیر نفت را مسئول می‌کنم که پرونده ۷۰۰ میلیون دلار پول نفت را برای مردم توضیح دهد و رئیس بانک مرکزی را مسئول می‌کنم که در باره پرونده دو میلیارد دلاری برای مردم توضیح دهد. اگر رفتار روحانی ادامه پیدا می‌کرد قطعا همه مردم در پایان دوران دولت دوازدهم، انگشت اتهام را به سمت روحانی می‌گرفتند و او را مقصر تمام مشکلات کشور می‌دانستند. روحانی که در یزد سخنرانی کرد، شبیه‌ترین روحانی این سال‌ها به روحانی جریان انتخابات سال ۹۶ بود. تا ۱۴۰۰ راهی نمانده است و اگر روحانی می‌خواهد گفتمان دولت یازدهم و دوازدهم ادامه پیدا کند باید کمی بی‌پروا باشد درست مثل روزهای انتخاب.
عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل
«انور قرقاش»: من معتقدم می‌توان راهی برای توافق با ایران پیدا کرد که همه طرف‌ها آماده آن باشند. وزیر مشاور در امور خارجه دولت امارات متحده عربی در اظهاراتی گفته است ایران باید برای حل و فصل اختلافات و پایان دادن به تنش و بحران در منطقه، به پای میز مذاکره با قدرت‌های جهانی (آمریکا) و کشورهای منطقه بیاید. او همچنین نسبت به «انتخاب غلط» بین دو گزینه «جنگ» و یک «توافق ناقص هسته‌ای» هشدار داد. قرقاش که در یک نشست سالانه مباحث استراتژیک در ابوظبی سخنرانی می‌کرد، گفت کشورهای عربی منطقه نیز به دلیل نگرانی‌هایی که از فعالیت‌های هسته‌ای، موشکی و منطقه‌ای ایران دارند، باید ضلعی از میز مذاکره با ایران باشند. او گفت: " من معتقدم می‌توان راهی برای توافق با ایران پیدا کرد که همه طرف‌ها آماده آن باشند.
عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل
مخالفان توانستند کنترل دو شبکه رادیو تلویزیونی را در دست بگیرند و همزمان فرمانده ارتش از سرکوب مخالفان خودداری کرد. مخالفان معتقدند در انتخابات ریاست جمهوری، تقلب شده تا مورالس برای چهارمین بار، رییس جمهوری باشد اما دولت این ادعا را رد می‌کند. مدیر شبکه رادیویی «پاتریا نوویا» به خبرگزاری اسپوتنیک روسیه گفت که معترضان شبکه‌های رادیو تلویزیونی را محاصره و به مدت دو ساعت کارکنان آنها را بازداشت کردند. ارتش تماشاچی شدارتش اعلام کرد که وارد سرکوب مخالفان نمی‌شود. رهبر مخالفان از مورالس خواست، به خواسته‌های مخالفان پاسخ مثبت دهد و با برگزاری مرحله دوم انتخابات ریاست جمهوری موافقت کند.
عصر ایرانعصر ایران2 روز قبل
مردم ترکیه امروز (یکشنبه) هشتاد و یکمین سالمرگ مصطفا کمال پاشا (آتاترک) را گرامی داشتند. به گزارش عصرایران به نقل از خبرگزاری آناتولی، اعضای هیات دولت ترکیه و «رجب طیب اردوغان» رییس جمهوری ترکیه و روسای ارتش ترکیه در شهر آنکارا با حضور در مقبره آتاترک (آنیتکابیر) به بنیانگذار جمهوری نوین ترکیه ادای احترام کردند. جمعی از شهروندان ترکیه نیز همزمان با ساعت درگذشت آتاترک در صبح روز ۱۰ نوامبر ۱۹۳۸، با حضور در قصر «دلما باغچه» در شهر استانبول (اقامتگاه آتاترک) به او ادای احترام کردند. تصاویر زیر از خبرگزاری آناتولی از مراسم رسمی بزرگداشت آتاترک در مقبره او در آنکارا و نیز حضور دوستداران آتاترک در اقامتگاه او در قصر «دلما باغچه» در شهر استانبول است.
عصر ایرانعصر ایران2 روز قبل
در ۹۰ دقیقه گفت‌وگوی امروز در مورد خدمات ارزش افزوده با هم گفت‌وگو کنیم. زمان این گفت‌وگو ۹۰ دقیقه است. عصرایران- وزیر ارتباطات اعلام کرده است که مردم می‌توانند از مبلغ پولی که در ۳ سال اخیر که از حساب آنها برای شرکت‌های خدمات ارزش افزوده موبایلی کسر شده اگاه شوند. حالا در ۹۰ دقیقه گفت‌وگوی امروز می‌خواهیم در مورد این ارزش افزوده با هم حرف بزنیم. ۱-به این سامانه زنگ زده‌اید؟ ۲-شرکت‌های خدمات ارزش افزوده از شما چقدر پول کسر کرده‌اند؟ ۳- شکایت کرده‌اید؟ ۴- آیا به اعضای خانواده خود و دوستان هم توصیه کرده‎‌اید که از این خدمات ارزش افزوده شکایت کنند؟ زمان این گفت‌وگو ۹۰ دقیقه است. از ساعت ۱۱:۰۰ تا ۱۲:۳۰، نظرات ثبت شده بعد از این ساعت منتشر نخواهد شد.

سی‌امین سالگرد فروپاشی دیوار برلین (+عکس)

3+
عصر ایرانعصر ایران2 روز قبل
عصر ایرانعصر ایران2 روز قبل
یزد ممکن است ییلاق خوش یا آنطور که خودشان می‌گویند «خش» داشته باشد اما دریا و ساحل ندارد، با این همه معدن ستاره‌های فوتبال‌ساحلی است. یزد ممکن است ییلاق خوش یا آنطور که خودشان می‌گویند «خش» داشته باشد اما دریا و ساحل ندارد، با این همه معدن ستاره‌های فوتبال‌ساحلی است. آنها در تیم‌ملی فوتبال ساحلی بانوان و حتی ناشنوایان هم بازیکنان برجسته‌ای دارند. یزد بارها مسابقات فوتبال ساحلی باشگاه‌های جهان و همینطور اوراسیا را با بهترین کیفیت میزبانی کرده است و در فوتبال‌ ساحلی یک قطب به شمار می‌رود. درست مثل درخشش تیم‌ملی فوتبال‌ساحلی ایران که شب گذشته توانست با پیروزی ۶-۳ مقابل اسپانیا به عنوان فاتح جام بین قاره‌ای معرفی شود.
عصر ایرانعصر ایران2 روز قبل
فروشگاه‌های زنجیره‌ای آجیل تواضع یکی از مشهورترین برند‌های عرضه این کالا در تهران است. به گزارش عصرایران، او در سال ۱۳۱۵ در شهر تبریز و در محله احراب به دنیا آمد. اما پدرش به فکر شغلی بود که درآینده بتوان در آن پیشرفت کرد؛ به همین دلیل به شغلی می‌اندیشید که با کشاورزی نیز در ارتباط باشد. خشکبار روش جدیدی از نگهداری محصولات کشاورزی بود، هم عمر محصول بیشتر می‌شد و هم مشتریان جدیدی ایجاد می‌کرد. در همین راستا پدرش درسال ۱۲۷۰ -درخیابان امام خمینی (پهلوی سابق) - مغازه خشکبار فروشی افتتاح کرد.

تویوتا از شاسی بلند جدیدش رونمایی کرد+ عکس

7+
اقتصادنیوزاقتصادنیوز2 روز قبل

به انتهای لیست رسیدید