عصر ایران

عصر ایران

عصر ایرانعصر ایران3 ساعت قبل
بعد بلافاصله اسلحه‌ای را از زیر صندلی بیرون آورد و خشاب را داخل اسلحه گذاشت و به طرف من گرفت. وقتی طلاهایم را سرقت کرد به من گفت راضی باشید مادر من سرطان دارد و این طلاها را برای خرج بیماری اش می‌خواهم. وی ابتدا منکر سرقت بود اما زمانی که با شاکی پرونده مواجه شد به سرقت‌های سریالی اش از زنان اعتراف کرد. گفت‌وگو با متهمچرا به محض آزادی از زندان سرقت را شروع کردی؟ من داخل زندان که بودم نقشه سرقت‌ها را طراحی کردم. چرا فقط از زن‌ها سرقت می‌کردی؟ زن‌ها راحت‌تر اعتماد می‌کنند و از طرفی طلا و جواهر بیشتری نیز به همراه دارند. ‌
عصر ایرانعصر ایران3 ساعت قبل
با افزایش سن، مغز انسان نیز به همراه اندام‌های دیگر پیر می‌شود. خرد و دانش می‌توانند با افزایش سن تقویت شوند، در شرایطی که حافظه و توجه ممکن است افت را تجربه کنند. برای حفظ عملکرد مغز در سطحی مطلوب، موسسه پزشکی آمریکا (Institute of Medicine) هفت اقدام را توصیه کرده است. ارتباط با دوستان و اعضای خانواده می‌تواند به حفظ سلامت مغز کمک کند. به خاطر داشته باشید که پژوهش‌ها در زمینه چگونگی و چرایی تغییرات مغز با افزایش سن همچنان در ابتدای راه قرار دارند.
عصر ایرانعصر ایران3 ساعت قبل
اگرچه سیگار کشیدن همچنان به عنوان دلیل اصلی ابتلا به سرطان ریه در نظر گرفته می‌شود، عوامل دیگری نیز می‌توانند به بروز جهش‌ها در سلول‌های ریه منجر شوند. سرطان ریه یک بیماری بسیار ترسناک است. فیبر و ماستبه نظر می‌رسد افزودن ماست و فیبر بیشتر به رژیم غذایی می‌تواند به مقابله با برخی بیماری‌های خطرناک از جمله سرطان ریه کمک کند. چگونه کار می‌کند؟ به گفته پژوهشگران دانشگاه وندربیلت، خواص پروبیوتیکی و پری‌بیوتیکی دلیل احتمالی کاهش خطر ابتلا به سرطان ریه به واسطه مصرف ماست و فیبر است. پس اگر قصد دارید سد دفاعی بدن خود در برابر سرطان ریه را تقویت کنید، افزودن فیبر و ماست بیشتر به رژیم غذایی روزانه خود را مد نظر قرار دهید.
سلامت نیوزسلامت نیوز3 ساعت قبل
برترین‌هابرترین‌ها14 ساعت قبل
اکسید نیتریک مولکولی است که برخی نقش‌های مهم را در محافظت از سلامت قلب ایفا می‌کند. سبزیجات چلیپایی برای سلامت سرخرگ هابروکلی، گل کلم، کلم، و دیگر سبزیجات چلیپایی معمولا به واسطه خواص ضد سرطان خود شناخته شده هستند، اما آنها برای سلامت قلب نیز مفید محسوب می‌شوند. به طور خاص، دیواره‌های سرخرگ کاروتید در افرادی که بیشترین میزان مصرف سبزیجات چلیپایی را داشتند تقریبا ۰٫۰۵ میلیمتر نازک‌تر از آنهایی بود کمترین میزان مصرف این سبزیجات را داشتند. مصرف مواد غذایی حاوی منیزیم به میزان کافی گامی مهم در جهت پشتیبانی و حفظ سلامت قلب است. سالادها، سبزیجات بخارپز، اسموتی‌ها و سوپ‌های سبزیجات گزینه‌های خوبی برای افزایش مصرف سبزیجات هستند.
الفالف15 ساعت قبل
دولت روحانی در هر دو، در «وضعیت قرمز» است و بنابراین نه ایده‌ای برای حل مسائل و نه اعتمادی برای همراهی با او در جامعه است. دولت روحانی فلسفه وجودی خود را از دست داده است و امتداد آن تا ۱۴۰۰ هیچ توجیهی و با تأکید می‌گویم هیچ توجیهی ندارد. این اتفاق در حالی اجرایی شد که تا چند روز پیش از آن مسئولین افزایش قیمت بنزین را تکذیب می‌کردند. بیشتر بخوانید: افزایش قیمت بنزین؛ ‌ چرا حالا، ‌ چرا به این شکل؟ در روز جمعه تجمعات اعتراضی در برخی شهرها در واکنش به افزایش قیمت بنزین شکل گرفت. از سویی دیگر دو تن از مراجع تقلید قم با انتشار بیانیه‌ای خواستار تجدیدنظر در افزایش قیمت بنزین شدند.
عصر ایرانعصر ایران16 ساعت قبل
پرویز پرستویی به نقد فیلم مطرب در برنامه هفت شب گذشته واکنش نشان داد. به گزارش عصر ایران پرستویی در صفحه اینستاگرامش نوشت: هموطنان عزیزدیشب، مثلا در یک برنامه سینمایی بنام (هفت) که متعلق به صدا و سیمای جمهوری اسلامی است، و بودجه آن از بیت المال تامین میشود، یعنی از خود شما عزیزان، ورئیس صدا و سیمایش را نیز مقام رهبری انتخاب میکنند، و ایشان همیشه در بیاناتشان ازکلمات، شان و منزلت و احترام به مردم استفاده میکنند، مردم انقلابی، مردم شهید داده و جانباز و مدافع نظام، حال سه منتقد […]، مردم یا بهتر بگویم تماشاچیان فیلم مطرب را که از هر طیف و طبقه، از مردم عادی گرفته تا روشنفکر و خانواده شهید و … (به استناد کامنت‌ها و فیلم‌های موجود از مخاطبین) را لمپن و بی فرهنگ خطاب می‌کنند. متاسفانه ما جماعت سینمایی همیشه به فحش و ناسزا و تهمت شنیدن عادت داریم از ماست که برماست تا بلا سرخودمان نیاید دست به کاری نمی‌زنیم، ولی هیچوقت حاضر نمی‌شویم به مردم لقب لمپن و بی فرهنگ بدهیم و اگر پیش بیاید جانمان را برای مردم میدهیم و خود را خادم مردم میدانیم …چرا باید در چنین شرایطی، مردمی را که با این همه مشکلات دست و پنجه نرم میکنند و ساعاتی را باخانواده شان انتخاب میکنند به دیدن این فیلم بروند، لمپن و بی فرهنگ خطاب کنیم. بنده از مسئولین برتر این نظام میخواهم که تذکری به رئیس صدا و سیما داده شود، که نه به خاطر ما، بلکه اجازه به خودشان ندهند مردم را لمپن و بی فرهنگ خطاب کنند. وبااین جماعت مثلا بافرهنگ و دانای کل برخورد کنند، این‌ها ادعا میکنند کارشان نقد کردن است، کجای دنیا نقد یعنی فحاشی و توهین. بنده از طرف خودم و کل گروه (مطرب) از شما مردم عزیز بخاطر توهینی که از جانب این […] به شما شده پوزش میخواهم.
عصر ایرانعصر ایران17 ساعت قبل
من خودم در جریان بررسی بودجه ۹۸ پیشنهاد افزایش قیمت بنزین را دادم اما به این صورت که تا ۸۰ لیتر به همان قیمت ۱۰۰۰ تومان و از آن بالاتر ۳۰۰۰ تومان، ولی تصویب نشد. نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از مرجع تصمیم‌گیر درباره افزایش قیمت بنزین و شیب تند آن، در عین حال گفت که این موارد دلیل نمی‌شود که عده‌ای نظم عمومی را به هم بزنند و احیانا به اموال عمومی آسیب برسانند. به گزارش عصر ایران به نقل از ایسنا، علی مطهری در یادداشتی با عنوان «دو اشتباه در نحوه گران کردن بنزین» نوشت: «در این که برای قیمت بنزین و سایر حامل‌های انرژی در کشور باید فکری کرد تا آثار سوء ارزان بودن آنها مانند قاچاق سوخت از بین برود تردیدی نیست اما نحوه اجرای آن بسیار مهم است. تصمیم‌گیری درباره قیمت بنزین از این سنخ مشکلات نیست و لزوما نباید در آن شورا تصمیم‌گیری می‌شد، نمی‌شود نمایندگان مجلس از نوع تصمیم درباره قیمت بنزین بی‌اطلاع باشند و پاسخی‌ برای موکلان خود نداشته باشند، گرچه اجازه کلی آن را به دولت و نه به شورای عالی سران قوا داده‌اند. اشتباه دیگر مربوط به شیب تند این تصمیم است، من خودم در جریان بررسی بودجه ۹۸ پیشنهاد افزایش قیمت بنزین را دادم اما به این صورت که تا ۸۰ لیتر به همان قیمت ۱۰۰۰ تومان و از آن بالاتر ۳۰۰۰ تومان، ولی تصویب نشد.
عصر ایرانعصر ایران20 ساعت قبل
شهرهای همدان، اصفهان، تبریز، قزوین، تهران و برخی شهرهای استان تهران و استان ایلام امروز شاهد برگزاری تجمعات اعتراضی بودند. دیشب و امروز شنبه با اعلام خبر افزایش قیمت بنزین در ساعت ۲۴ جمعه برخی شهرهای کشور شاهد برگزاری تجمعات اعتراضی نسبت به این سیاست دولت بود. گزارش صداوسیماخبرگزاری صداوسیما نوشت: شب گذشته در شهر‌های اهواز، آبادان، خرمشهر، مشهد و سیرجان تجمعات اعتراضی درباره افزایش قیمت بنزین برگزار شد. در این تجمعات، مردم باخاموش کردن اتومبیل‌های خود، به سیاست‌های دولت در زمینه اصلاح قیمت بنزین انتقاد کردند. استان ایلامجمعی از مردم شهر ایلام و دیگر شهرهای استان خواستار رفع دغدغه‌ها در پی تغییرات قیمت بنزین شدند.
اقتصادنیوزاقتصادنیوز20 ساعت قبل
نشانه‌های بسیاری وجود دارند که درباره خطر ابتلا به دیابت هشدار می‌دهند و آگاهی از آنها اهمیت دارد. تکرر ادرارتکرر ادرار و حتی بی اختیاری ادرار در خواب یک نشانه کلاسیک از قرار داشتن در معرض خطر دیابت است. تشنگی شدید می‌تواند یک نشانه اولیه از دیابت نوع ۲ باشد که با علائم دیگری مانند تکرر ادرار همراه است. این شرایط شما را در معرض خطر دیابت قرار می‌دهد یا یکی از علائم ابتلا به این بیماری است. کاهش وزن ناگهانیاگر کاهش وزن ناگهانی و بدون دلیلی مشخص را تجربه می‌کنید ممکن است در معرض خطر دیابت قرار داشته باشید.
عصر ایرانعصر ایران21 ساعت قبل
تولید داخلی بنزین در ایران، حداکثر ۱۰۰ میلیون لیتر در روز است و همین میزان توزیع و مصرف می‌شود. پس با نگاه اقتصادی نمی‌توان از افزایش قیمت بنزین انتقاد کرد. دولت، پیش از این نشان داده بوده به دو نرخی کردن قیمت بنزین اعتقاد ندارد و آن را فسادزا می‌داند. از سخنان مقامات، این گونه برمی‌آید که دغذغۀ غالب، کنترل مصرف بنزین است نه کسب درآمد. اگر این گونه است آیا بهتر نبود قیمت بنزین سهمیه‌ای حفظ می‌شد؟
عصر ایرانعصر ایران23 ساعت قبل
تعدادی از زنان کره جنوبی از ژاپن به دلیل «کار اجباری در یک فاحشه‌خانه» نظامیان این کشور در سال‌های منتهی به جنگ جهانی دوم از دولت ژاپن شکایت کردند و خواهان غرامت آسیب‌های ناشی از آن دوران هستند. خانم «لی- یونگ سو» بازمانده کره جنوبی از دوره ۱۹۴۵- ۱۹۱۰ در دادگاه این کشور از ژاپن به دلیل حضور نداشتن در دادگاه کره جنوبی انتقاد کرد و این اقدام را «خارج از شرافت» خواند. یادآوری استعمار و اشغالگری ژاپن در شبه‌جزیره کره بین سال‌های ۴۵- ۱۹۱۰ برای دو کشور (کره جنوبی و ژاپن) پر التهاب است. در سال ۲۰۱۶ این پرونده «آسایش زنان» برای اولین بار به دادگاه ناحیه مرکزی کره جنوبی ارجاع شد. به همین دلیل ژاپن با توجه به قوانین مدنی کره جنوبی هیچ نماینده‌ای را به دادگاه این کشور اعزام نمی‌کند.
عصر ایرانعصر ایران23 ساعت قبل
چند کشور، سازمان غیردولتی و شرکت خصوصی متعهد شده‌اند که در یک دهه آینده ۹ میلیارد دلار برای تقویت حقوق زنان در سراسر جهان هزینه کنند. دویچه وله نوشت: آنها قرار است که در ده سال آینده برای این منظور ۹ میلیارد دلار هزینه کنند. انتظار می‌رود که تقویت زنان و بالا بردن آگاهی و اعتماد‌به‌نفس آنان در کنار فواید دیگر، اقدام موثری برای کنترل رشد جمعیت شود. تنها یک سازمان هفت میلیارد دلار می‌پردازدچند کشور، از جمله آلمان و فرانسه وعده داده‌اند که در مجموع یک میلیارد دلار پرداخت کنند. سازمان بین‌المللی «ورلد ویژن» (World Vision) به تنهایی هفت میلیارد دلار در اختیار این طرح می‌گذارد.
عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل
شبکه تلویزیونی زویوزدا وابسته به وزارت دفاع روسیه روز جمعه اعلام کرد هلی‌کوپترهای جنگی و نیروهای نظامی این کشور در پایگاه پیشین آمریکایی‌ها در شمال سوریه مستقر شده‌اند. این شبکه اعلام کرد که این نیروها و تجهیزات برای تأمین امنیت منطقه در این پایگاه مستقر شده‌اند. این اقدام پس از آن صورت می‌گیرد که دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا ماه گذشته به‌طور ناگهانی دستور خروج نیروهای این کشور از بخش‌هایی از سوریه را صادر کرد. وزارت دفاع روسیه روز گذشته اعلام کرده بود که این کشور در حال ایجاد یک پایگاه برای استقرار هلی‌کوپترهای روسی در فرودگاهی غیرنظامی در شهر قامیشلی در شمال شرق سوریه است. روسیه دو پایگاه دائمی نظامی در سوریه دارد؛ پایگاهی هوایی در استان لاذقیه و دیگری پایگاهی دریایی در بندر طرطوس.
عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل
نمک گزارش‌های خیابانی به اشتباهاتش است، اما کاش آقاجواد که گزارش‌های خاطره‌انگیز زیادی در کارنامه‌اش دارد، خودش یک‌بار بنشیند و گزارشش را گوش و درک کند که دیگر شورش درآمده است. با هر کارشناسی که صحبت می‌کردیم، می‌گفت امید زیادی به نتیجه گرفتن تیم‌ملی مقابل عراق ندارد. مهدی تاجقانون منع به‌کار‌گیری افراد بازنشسته حداقل برای رئیس فدراسیون فوتبال آن‌طور که باید اعمال نشد. آخرین بازی درخشان شجاعی در تیم‌ملی را به یاد دارید؟ صحبت از بازی ضعیف برابر عراق نیست. نمک گزارش‌های خیابانی به اشتباهاتش است، اما کاش آقاجواد که گزارش‌های خاطره‌انگیز زیادی در کارنامه‌اش دارد، خودش یک‌بار بنشیند و گزارشش را گوش و درک کند که دیگر شورش درآمده است.
عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل
گاهی اوقات، رادیکال‌های آزاد ممکن است به پروتئین‌های درون چشم آسیب وارد کنند. گاهی اوقات، رادیکال‌های آزاد ممکن است به پروتئین‌های درون چشم آسیب وارد کنند. در ابتدای مطالعه، پژوهشگران میزان آب مروارید چشم شرکت کنندگان را اندازه گیری کردند. در پایان مطالعه، بار دیگر میزان آب مروارید چشم شرکت کنندگان اندازه گیری شد. رویروی یک ماده معدنی است که به حفظ سلامت شبکیه چشم، غشاهای مخاطی و ساختار پروتئینی چشم کمک می‌کند.
برترین‌هابرترین‌ها1 روز قبل
با افزایش ۳ برابری قیمت بنزین در کشور انتظار‌ها بر این بود که حداقل قیمت خودرو‌ها روند کاهشی به خود بگیرند، اما این اتفاق نیافتاد و برعکس آن نیز در حال رخ دادن است به‌طوری که قیمت خودرو‌ها از صبح امروز بصورت لحظه‌ای در حال افزایش است. طبق گزارش‌های رسیده از بازار، پژو ۲۰۶ تیپ ۲ و تیپ ۵ در نسخه‌های فول به ترتیب ۸۵٫۷ و ۱۰۵٫۲ میلیون تومان قیمت خوردند. پژو ۲۰۷ دنده‌ای ۱۳۵ میلیون و نسخه اتوماتیک آن نیز ۱۷۱ میلیون تومان در بازار قیمت دارند. دنا تیپ۱ و تیپ۲ به ترتیب ۱۱۷ و ۱۲۳ میلیون تومان قیمت دارند. دنا پلاس تیپ۱ و تیپ۲ نیز به ترتیب ۱۳۸ و ۱۵۶ میلیون تومان در بازار تا این لحظه قیمت خوردند.
عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل
در ادامه با این مواد مغذی که ممکن است به پیشگیری و درمان آکنه کمک کنند، بیشتر آشنا می‌شویم. یک بررسی سیستماتیک در سال ۲۰۱۳ نیز نشان داد که اشکال خوراکی و موضعی روی ممکن است به درمان آکنه کمک کند. از جمله درمان‌های طبیعی برای آکنه می‌توان به موارد زیر اشاره کرد: روغن درخت چای. نتایج یک مطالعه نشان داد که مکمل عصاره زرشک ممکن است برای درمان آکنه با شدت متوسط تا شدید در بزرگسالان مفید باشد. - استفاده از محصولات مراقبت از پوست و آرایشی با فرمول ویژه که از انسداد منافذ پوست یا بروز آکنه پیشگیری می‌کنند.
برترین‌هابرترین‌ها1 روز قبل
نشانه‌های بسیاری وجود دارند که درباره خطر ابتلا به دیابت هشدار می‌دهند و آگاهی از آنها اهمیت دارد. تکرر ادرارتکرر ادرار و حتی بی اختیاری ادرار در خواب یک نشانه کلاسیک از قرار داشتن در معرض خطر دیابت است. تشنگی شدید می‌تواند یک نشانه اولیه از دیابت نوع ۲ باشد که با علائم دیگری مانند تکرر ادرار همراه است. این شرایط شما را در معرض خطر دیابت قرار می‌دهد یا یکی از علائم ابتلا به این بیماری است. کاهش وزن ناگهانیاگر کاهش وزن ناگهانی و بدون دلیلی مشخص را تجربه می‌کنید ممکن است در معرض خطر دیابت قرار داشته باشید.
برترین‌هابرترین‌ها1 روز قبل
آنفلوآنزا در نتیجه آلوده شدن یک فرد با یک ویروس آنفلوآنزا رخ می‌دهد. واکسن‌های آنفلوآنزا حاوی آنتی‌ژن‌های آنفلوآنزا هستند که سیستم ایمنی بدن انسان را به تولید پادتن‌های بیشتر ترغیب می‌کند. چهار نوع ویروس آنفلوآنزا وجود دارند که همگی می‌توانند در طول سال جهش یابند. اگر واکسن به خوبی با ویروس آنفلوآنزا منطبق شده باشد، می‌تواند از ۴۰ تا ۶۰ درصد عفونت‌های آنفلوآنزا پیشگیری کند. لبخند زدننتایج یک پژوهش نشان داد که شادی نیز ممکن است به مبارزه با میکروب‌های سرماخوردگی و آنفلوآنزا کمک کند.
ایسناایسنا1 روز قبل
تیم‌ملی ایران در یک بازی بد ۲-۱ مقابل عراق در خاک اردن شکست خورد. به گزارش ایسنا، احسان محمدی در عصر ایران نوشت: چند ساعت از سوت پایان بازی عراق- ایران گذشته است. تیم‌ملی ایران در یک بازی بد ۲-۱ مقابل عراق در خاک اردن شکست خورد. حالا دوباره برگشته‌ایم به روزگار اما و اگر و دعا کنید و به ورزشگاه بیایید و دست به دست هم بدهیم و … تیم ایران در آستانه حذف است. یکی، دو پیروزی امیدبخش دوباره می‌تواند تیم‌ملی و ویلموتس را به قلب بخشنده مردم برگرداند اما فعلا همه تلخکام هستند.
ایسناایسنا1 روز قبل
جدای این، بگذارید چند نکته را مرور کنیم:۱. کی روش می‌گفت تیم را باید دست کم ۱۰ روز در اختیار داشته باشم. کاتانچ سرمربی عراق تیم را دو هفته در اختیار داشت. چون لیگ عراق را دیده است. قبل از بازی ویلموتس گفت: باخت، باعث حذف ما نمی‌شود. جواد خیابانی برای آن که حامیان کی روش بر ویلموتس خرده نگیرند در جریان گزارش بازی گفت: تیم کی روش هم در هیچ بازی، عراق را شکست نداد.
برترین‌هابرترین‌ها1 روز قبل
بی تردید، درد سینه مساله‌ای نیست که نادیده گرفته شود اما باید به این نکته توجه داشت که دلایل دیگری به جز مشکلات قلبی نیز می‌توانند موجب احساس درد در سینه شوند. کشیدگی عضلهاصطلاح کشیدگی عضله به آسیب دیدگی ناشی از کشیدگی بیش از حد یا پارگی عضله گفته می‌شود. فرد مبتلا به کشیدگی عضله در ناحیه سینه ممکن است درد ناگهانی و تیزی را در این بخش از بدن تجربه کند. دلایلکشیدگی ماهیچه بین دنده‌ای شایع‌ترین دلیل درد سینه اسکلتی‌عضلانی است که اغلب به عنوان یک کشیدگی عضله شناخته می‌شود. عضلات بین دنده‌ای گروهی از عضلات هستند که بین دنده‌ها قرار گرفته و دیواره سینه را شکل می‌دهند.
عصر ایرانعصر ایران2 روز قبل
از توقیف باید شگفت‌زده شد نه از رفع توقیف. رفع توقیف مجدد از تعامل یک نهاد اجرایی (سازمان سینمایی وزارت ارشاد و دستگاه قضایی) حکایت می‌کند. رفع توقیف، ذهن او را برای کار دیگر هم شاداب‌تر می‌کند: کی شعر‌تر انگیزد، خاطر که حزین باشد؟ ۱۰. رفع توقیف فیلم از این نظر هم خبر خوبی است چون گویا در سطوح بالاتر این تصمیم اتخاذ شده است. سرانجام این که رفع توقیف، خبر خوبی است چون توقیف، خبر بدی است!

هنوز زمین زیر پایمان می‌لرزد/ پیدا کردن خانه سخت‌تر از پیدا کردن نان از زیر سنگ

3+
عصر ایرانعصر ایران2 روز قبل

برج لاکچری «روما رزیدنس»؛ قصری که با پرونده طبری و دانیال زاده گره خورده است (+گزارش تصویری)

14+
عصر ایرانعصر ایران2 روز قبل
عصر ایرانعصر ایران2 روز قبل
ساعاتی پیش، ناسا در تصویر روز خود عکسی را منتشر کرد که حاصل زحمات فضانوردان «ایستگاه فضایی بین‌المللی» در کاشت محصولات غذایی را نشان می‌دهد. هدف ناسا و محققان آن برای پرورش گیاه در فضا نشان دادن تداوم نیاز به محصولات غذایی تازه در فضا است. بنابراین برای پرورش گیاهان در فضا، نور مصنوعی و پنکه‌ها باید به گونه‌ای باشند که جایگزین خورشید و باد شوند. یک گیاه فضایی خوب، باید فشرده باشد و مواد خوراکی زیادی تولید کند. یک گیاه فضایی خوب، باید فشرده باشد و مواد خوراکی زیادی تولید کند.
عصر ایرانعصر ایران3 روز قبل
بخشی از نمای درونی برج روما - طبری و دانیال زادهفقط دو مشکل کوچک (!) طبری راه را برای فرار او هموار کرد ولی طبری که مقام قضایی نبود. پس باید پای یک مقام ارشد قضایی در میان باشد که بتواند فردی با چهار هزار میلیارد تومان بدهی بانکی را با یک دستور از زندان برهاند و به خارج بفرستد. اگر فرار دانیال زاده، مستوجب تعقیب و دستگیری اش بوده است، قطعا مسببان فرارش نیز باید تحت پیگرد قرار گیرند. متوقف کردن پرونده فساد عظیم در دوران پیشین قوه قضائیه به افرادی مانند طبری و دانیال زاده و امثال آنها، ظلم به عدالت خواهد بود.

تیمار خماران را پایانی نیست: از کاخ سفید کارتن خواب‌ها تا زنی با ۶ نوزاد بی‌هویت

3+
عصر ایرانعصر ایران3 روز قبل
عصر ایرانعصر ایران3 روز قبل
آیا احساس خستگی مداوم و سطوح پایین انرژی شما را متعجب کرده است؟ بهتر است بدانید که در جهان تنها نیستید. خستگی مداوم و سطوح پایین انرژی می‌تواند نشانه‌ای از عادات بد و عوامل سبک زندگی منفی نیز باشد. اگر با سطوح پایین انرژی و احساس خستگی مداوم مواجه هستید و دلیل مشخص این شرایط را نمی‌دانید باید برای بررسی دقیق شرایط به پزشک مراجعه کنید. ایجاد تغییر در برخی از این موارد ممکن است به بهبود سطوح انرژی شما کمک کند، اما ممکن است دلایل دیگری در پس احساس خستگی مداوم و سطوح پایین انرژی نیز قرار داشته باشند. بسیاری از افراد مبتلا به هپاتیت C با احساس خستگی مداوم و سطوح پایین انرژی آشنا هستند.

به انتهای لیست رسیدید