عصر جدید

عصر جدید

تسنیمتسنیم1 ساعت قبل
فینال ۵ ساعته «عصر جدید» در شب‌های چراغانی شبکه سهویژه برنامه دهه ولایت با عنوان «چراغانی» از یکشنبه شب بیستم مردادماه تا پنجشنبه سی‌ام مردادماه، هر شب حدود ساعت ۲۳:۳۰ از شبکه سه سیما پخش می‌شود. این برنامه عید سعید غدیر خم هم با حضور خوانندگان و هنرمندان روی آنتن می‌رود. جنگ «غدیر تا غدیر» با اجرای مهدی آقابیگی و تهیه‌کنندگی مهدی سلگی به مدت ۵ شب از شبکه پنج سیما پخش می‌شود. این ویژه برنامه سه شنبه ساعت ۱۰:۴۰ روانه آنتن شبکه پنج سیما می‌شود. فیلم‌های برگزیده سینمایی نیز طبق روال جدول پخش تابستانی شبکه نمایش، ساعت ۱۷ هر روز از این شبکه پخش می‌شوند.
نامه‌نیورنامه‌نیور3 ساعت قبل
داور مسابقه استعدادیابی تلویزیونی «عصر جدید» از تجربه‌های حضور خود در این برنامه و همچنین راز موفقیتش صحبت کرد. امین حیایی درباره حضور خود به‌عنوان داور در برنامه «عصر جدید» شبکه ۳ سیما گفت: حضورم در این برنامه، اتفاق بسیار خوبی بود که برایم رقم خورد. حیایی افزود: خوشبختانه برنامه عصر جدید از اقبال بسیار خوبی برخوردار شد و مورد توجه مخاطبان خاص و عام قرار گرفت و بسیار خوب دیده شد. حضورم در تلویزیون و برنامه عصر جدید عاملی شد که ارتباطم بیش از پیش با مردم افزایش پیدا کند و مهمان خانه‌های آن‌ها شوم. امیدوارم برنامه عصر جدید همچنان در راه و رسالتی که در پیش گرفته است موفق باشد.
فردا نیوزفردا نیوز6 ساعت قبل
آنا: امین حیایی درباره حضور خود به‌عنوان داور در برنامه «عصر جدید» شبکه ۳ سیما گفت: حضورم در این برنامه، اتفاق بسیار خوبی بود که برایم رقم خورد. قبل از برنامه عصر جدید تنها قضاوت می‌شدم و فرصتی برای قضاوت کردن پیدا نکرده بودم؛ حضورم در این برنامه به عنوان داور این تجربه را نیز برایم فراهم کرد. وی در این خصوص اظهار کرد: زمانی که داوری در برنامه عصر جدید را پذیرفتم، بسیاری از برنامه‌های همسان در شبکه‌های دیگر تلویزیون در مراحل پیش‌تولید و ساخت بودند. حضورم در تلویزیون و برنامه عصر جدید عاملی شد که ارتباطم بیش از پیش با مردم افزایش پیدا کند و مهمان خانه‌های آن‌ها شوم. امیدوارم برنامه عصر جدید همچنان در راه و رسالتی که در پیش گرفته است موفق باشد.
فراروفرارو8 ساعت قبل
قدیر گلکاریان استاد دانشگاه نییرایست قبرس در دنیای اقتصاد نوشت: بعد از کش و قوس‌های زیاد میان آنکارا- واشنگتن بر سر تشکیل منطقه حائل در شمال سوریه به منظور دور ساختن نیرو‌های موسوم به «پ. براساس اظهارنظر‌های مقامات نظامی و وزارت خارجه ترکیه و همچنین اطلاعات منتشره از رسانه‌های ترکیه، گویا این توافق در مذاکرات دوجانبه تحقق پیدا کرده است. واشنگتن پیش از اینکه بهانه‌ای به‌دست آنکارا برای آغاز عملیات نظامی در سوریه بدهد، ترجیح می‌دهد خطایی در قبال ترکیه مرتکب نشود. و حمایت مادی و تسلیحاتی واشنگتن از کرد‌های شمال سوریه استارت عملیات عفرین را زده بود و اگر واشنگتن در مذاکرات اخیر با آنکارا به توافق نمی‌رسید، یقینا حضور وسیع نیرو‌های نظامی ترکیه در شمال سوریه محقق می‌شد و شاید هم مانند سایر مناطق حضوری مداوم می‌یافت که برخلاف خواسته‌های کاخ سفید بود. این رخداد در شرایط کنونی که ترکیه برای مذاکرات سران ترکیه- روسیه - ایران حاضر می‌شود، به هیچ‌وجه به نفع آمریکا نمی‌توانست باشد.
الفالف8 ساعت قبل
منظور از کیفیت کشورداری، کیفیت در دستآوردهای ملی (چه در عرصه عمومی و چه خصوصی) و کیفیت در فرآیند تحقق اهداف و دست‌یابی به دستآوردهای مورد نظر است. پدیده‌ای که کیفیت کشورداری را مخدوش می‌سازد، پدیده انتقال مسئولیت است. ۲- طرح «برپایی رژیم سنجش عملکرد کلیت دولت (حکومت) بجای سنجش عملکرد وزارتی» عصر هر وزارتخانه باید سرش در لاک خود باشد سپری شده است. با برپایی سازمان نظام مدیریت کشور می‌توان کیفیت بوروکراسی را ارتقاء داد زیرا اجازه ورود هر فرد صرفا سیاست‌زده‌ای به این نهاد حیاتی را نمی‌دهد. احتراز از این سه مدل خط‌مشی‌گذاری در کشور کیفیت کشورداری را ممکن است ارتقاء دهد.
دنیای اقتصاددنیای اقتصاد8 ساعت قبل
واشنگتن پیش از اینکه بهانه‌ای به‌دست آنکارا برای آغاز عملیات نظامی در سوریه بدهد، ترجیح می‌دهد خطایی در قبال ترکیه مرتکب نشود. واشنگتن مصمم است در شرایطی که بحران امنیتی- سیاسی منطقه خاورمیانه را درگیر کرده و هنوز تنش موجود با تهران به قوت خود باقی است، به نحوی آنکارا را در کنار خود به‌عنوان متحد نگهدارد. از سوی دیگر آغاز عملیات می‌توانست راه‌های تعامل دیپلماتیک را میان دو کشور از بین ببرد و بحران واقعی نظامی میان ترکیه وآمریکا را شکل دهد. این رخداد در شرایط کنونی که ترکیه برای مذاکرات سران ترکیه- روسیه - ایران حاضر می‌شود، به هیچ‌وجه به نفع آمریکا نمی‌توانست باشد. بروز این چالش‌ها برگرفته از تداوم بقای نیروهای کرد سوری است که هنوز به‌عنوان بازو و مکانیزمی بالقوه از سوی ایالات‌متحده مورد حمایت قرار می‌گیرد.
مهرمهر9 ساعت قبل
وی، تبیین و تحلیل بیانیه «گام دوم انقلاب»، تسریع در رشد و انتشار گفتمان انقلاب اسلامی، تبیین صحیح و شفاف مواضع در چارچوب «نظریه‌ی نظام انقلابی»، امیدآفرینی و افزایش روحیه جهادی و انقلابی را از اهداف این نشست‌ها برشمرد. رئیس حوزه هنری استان یزد افزود: در این سلسله نشست‌ها با نگاه به آینده از منظرهای دینی، آخرالزمانی، علمی، اخلاقی، سیاسی و اجتماعی مباحث کاربردی و روزآمد با محوریت بیانیه «گام دوم انقلاب» تبیین و بررسی می‌شود. کوچک‌زاده از فعالان فرهنگی، هنرمندان، نویسندگان، شعرا و علاقه‌مندان برای حضور در این مراسم دعوت کرد. این نشست با همکاری حوزه هنری یزد و ستاد مردمی جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی استان برگزار می‌شود. سلسله نشست‌های اندیشه‌ورزی «والعصر»، عصر دوشنبه‌ هر هفته در نارنجستان حوزه هنری یزد واقع در ابتدای خیابان آیت الله کاشانی، کوچه آزادی برگزار می‌شود.

تصاویر روز: از دستگیری اراذل و اوباش شمشیری تا نشست خبری عوامل عصر جدید

31+
انتخابانتخاب13 ساعت قبل

تمرین امروز پرسپولیس (ویدیو)

ایلناایلنا14 ساعت قبل

هیچ مشکلی برای ضربه زدن به استقلال وجود ندارد / کمپ انقلاب دفتر کار استراماچونی است / یک هافبک جذب می‌کنیم

ایلناایلنا14 ساعت قبل

فیلم / گل دیدنی دیبالا در بازی دوستانه یوونتوس

ایلناایلنا15 ساعت قبل
زوم‌جیزوم‌جی15 ساعت قبل
به تازگی پروانه ساخت فیلم «برف آخر» به کارگردانی امیرحسین عسگری و تهیه‌کنندگی احسان علیخانی صادر شده است. علیخانی همچنین توضیحاتی درباره وضعیت تولید فیلم ایرانی «برف آخر» داده است. وی در ادامه از وضعیت فیلم سینمایی «برف آخر» گفت: در کش و قوس ساخت «برف آخر» قرار داریم و منتظر شرایط جوی مناسب برای آغاز تولید این فیلم هستیم؛ چون برای فیلمبرداری به فصل پاییز و زمستان احتیاج داریم. احسان علیخانی اضافه کرد: هم‌اکنون در مراحل تحقیقات هستیم و معلوم نیست فیلم امسال ساخته بشود. تهیه‌کننده فیلم سینمایی «برف آخر» درباره کارگردان این فیلم سینمایی گفت: امیرحسین عسگری کارگردان فیلم اولی نیست و پیش از این فیلم «بدون مرز» را در گروه هنر و تجربه اکران داشته که فیلم موفقی هم بوده است.

حمله احسان علیخانی به بازیگر زن سینما: کجای تلویزیون رقصیدی؟ +فیلم

آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز17 ساعت قبل
ورزش۳ورزش۳17 ساعت قبل
بعد از سه سال درخشان در چلسی و مغلوب کردن سرالکس؛ نوبت سفر به ایتالیا، مهد عاشقان فرا رسید و ژوزه مورینیو فلب‌های مالامال از عشق کوروانورد را نیز از آن خود کرد. خشم فروخورده ۴۵ سال حسرت ناکامی در فتح لیگ قهرمانان، با جادوی آقای خاص شکسته شد و اینتر با غلبه بر بارسلونای شکست ناپذیر، فاتح لیگ قهرمانان شد. به گفته خودش، دیگر نمی‌شد برای سومین بار پیشنهاد رئال مادرید را رد کرد و حالا آقای خاص آماده شکستن امپراطوری خدشه ناپذیر پپ گواردیولا بود. بله، کارنامه آقای خاص در برنابئو فوق العاده نبود اما با هیچ متر و معیاری نمی‌توان او را ناکام خطاب کرد. این روی پنهان و غیرمنتظره یک ابر قهرمان بود؛ ژوزه مورینیو، مردی که سالها پشت یک نقاب شیشه‌ای پنهان شده بود.
خبر فوریخبر فوری18 ساعت قبل
فینال برنامه «عصر جدید» دوشنبه ۲۸ مردادماه روی آنتن شبکه سه سیما می‌رود. فینال برنامه «عصر جدید» با رقابت ۵ شرکت کننده نهایی دوشنبه ۲۸ مردادماه همزمان با شب عید غدیر روی آنتن شبکه سه سیما می‌رود. فینالیست‌های عصر جدید برای رسیدن به فینال عصر جدید ۴ مرحله را پشت سر گذاشتند و در مرحله فینال شاهد پنجمین اجرای آن‌ها خواهیم بود و انتظار می‌رود با توجه به بالا آمدن قوی‌ترین افراد و گروه‌ها شاهد اجرا‌هایی بی نظیر و شگفت انگیز روی صحنه عصر جدید باشیم. خصوصا که شرکت کنندگان برای مرحله فینال زمان و کمک کافی برای طراحی اجرا‌های دقیق و تمرین داشته‌اند. تیزر فینال عصر جدید را در ادامه ببینید.
تسنیمتسنیم18 ساعت قبل
محمدصادق کوچک‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در یزد اظهار داشت: دومین نشست از سلسله نشست‌های اندیشه‌ورزی «والعصر» با هدف تبیین و تحلیل بیانیه «گام دوم انقلاب» با حضور استاد غلامحسین دشتی ‌تحلیلگر مسائل فرهنگی و اجتماعی‌ و جمعی از اندیشمندان، هنرمندان و فعالان فرهنگی، دوشنبه ۲۸ مرداد، ساعت ۱۸ در حوزه هنری یزد برگزار می‌شود. وی، تبیین و تحلیل بیانیه «گام دوم انقلاب»، تسریع در رشد و انتشار گفتمان انقلاب اسلامی، تبیین صحیح و شفاف مواضع در چارچوب «نظریه‌ی نظام انقلابی»، امیدآفرینی و افزایش روحیه جهادی و انقلابی را از اهداف این نشست‌ها برشمرد. رئیس حوزه هنری استان افزود: در این سلسله نشست‌ها با نگاه به آینده از منظرهای دینی، آخرالزمانی، علمی، اخلاقی، سیاسی و اجتماعی مباحث کاربردی و روزآمد با محوریت بیانیه «گام دوم انقلاب» تبیین و بررسی می‌شود. کوچک‌زاده از فعالان فرهنگی، هنرمندان، نویسندگان، شعرا و علاقه‌مندان برای حضور در این مراسم دعوت کرد و گفت: این نشست با همکاری حوزه هنری یزد و ستاد مردمی جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی استان برگزار می‌شود. وی عنوان کرد: سلسله نشست‌های اندیشه‌ورزی «والعصر»، عصر دوشنبه‌ هر هفته در نارنجستان حوزه هنری یزد واقع در ابتدای خیابان آیت الله کاشانی، کوچه آزادی برگزار می‌شود.

فیلم / ۹ دقیقه با بمب افکن تراکتور؛ ستاره پرویی در سودای آقای گلی

ایلناایلنا19 ساعت قبل
فارسفارس19 ساعت قبل
مصرف‌گرایی که برخاسته از اصالت سود است و هرقدر بیشتر مصرف کنیم بیشتر صاحبان سرمایه سود می‌برند. سرمایه‌داری با دعوت شهروندان به مصرف بیشتر در واقع زمینه محکم شدن پایه‌های خود را فراهم می‌کند؛ زیرا مصرف بیشتر به بازگشت سود بیشتر کمک می‌کند. در حالی که در فرهنگ دینی و حتی بومی ما مصرف به‌قاعده توصیه شده و فرهنگ قناعت بر فرهنگ اسراف غلبه دارد. تنها راه مقابله با این فرهنگ، تقویت فرهنگ قناعت و پرهیز از اسراف است. رفتاری که دیگر خریدن و مصرف کردن در آن اصالت ندارد و بودن انسان با مصرف کردن او گره نخورده است.
قدس آنلاینقدس آنلاین20 ساعت قبل
فینال برنامه «عصر جدید» با رقابت ۵ شرکت کننده نهایی دوشنبه ۲۸ مردادماه همزمان با شب عید غدیر روی آنتن شبکه سه سیما می‌رود. به گزارش گروه فرهنگی قدس آنلاین، فینال برنامه «عصر جدید» با رقابت ۵ شرکت کننده نهایی دوشنبه ۲۸ مردادماه همزمان با شب عید غدیر روی آنتن شبکه سه سیما می‌رود. فصل اول برنامه عصر جدید احسان علیخانی به ایستگاه پایانی رسید و طبق اعلام قبلی زمان دقیق پخش فینال عصر جدید ساعت ۱۰:۳۰ روز دوشنبه ۲۸ مرداد ۹۸ است که در آن ۵ فینالیست عصر جدید آخرین اجرایشان را به روی صحنه می‌آورند تا با آرای مردمی قهرمان فصل اول برنامه عصر جدید مشخص شود. پارسا خائف، محمد زارع، فاطمه عبادی، سعید فتحی روشن و دختران نینجا ۵ فینالیست عصر جدید هستند که اقبال خود را برای جایزه ۵۰۰ میلیونی می‌سنجند و برنده فینال عصر جدید به آن دست می‌یابد. البته نفرات بعدی نیز به فراخور رتبه جوایزی را دریافت خواهند کرد.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین20 ساعت قبل
هم‌زمان با برپایی سی و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم کودک و نوجوان، ۲۲ کارگاه آموزشی و سخنرانی ملی و بین‌المللی در سینما ساحل اصفهان برگزار می‌شود. اعتمادآنلاین|‌ در این دوره از جشنواره، هفت کارگاه‌ در بخش بین‌الملل و با حضور اساتید مجرب بین‌المللی برگزار می‌شود. ۱۵ کارگاه نیز در بخش ملی برگزار خواهد شد که چهار کارگاه آن ویژه کودکان و نوجوانان و ۱۱ کارگاه دیگر، مختص سینماگران و علاقه‌مندان به سینماست. این کارگاه‌ها روزهای ۲۸ تا ۴ شهریورماه در سینما ساحل برپا خواهد شد. منبع: ایسنا

(ویدیو) حمله احسان علیخانی به بازیگر زن سینما: کجای تلویزیون رقصیدی؟

فراروفرارو20 ساعت قبل

هیچ تجربه‌ای در برابر ما نبود/ الگوی جمهوری اسلامی کدام نظام بوده است؟ + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران20 ساعت قبل
نگاهی به بیانیه گام دوم رهبر انقلاب؛ به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، شکل‌گیری نظام انقلاب اسلامی در دوره‌ای آغاز شد که جهان میان قدرت‌های شرق و غرب تقسیم شده بود و به فرموده حضرت آیت الله خامنه‌ای عصر جدیدی بنیان نهاده شد که چهارچوب‌ها را شکست و کهنگی کلیشه‌ها را به رخ دنیا کشید. هیچ تجربه‌ای در برابر ما وجود نداشترهبر معظم انقلاب درباره الگوگیری جمهوری اسلامی می‌فرمایند: در نظامی که براساس انقلاب به وجود آمد، ما از شرق و غرب الگو نگرفتیم. ما نمی‌توانستیم از کسانی الگو بگیریم که نظام‌های آنها را غلط و برخلاف مصالح بشریت می‌دانستیم. بحث تعصب مذهبی و دینی و جغرافیایی مطرح نبود؛ بحث این بود که پایه‌هایی که نظام‌های شرقی کمونیستی آن روز بر آنها بنا شده بود - که امروز در دنیا دیگر چنین هویتی وجود ندارد. بیشتر بخوانید: همه چیز علیه ما بود/ اتهام توهم توطئه به مقام معظم رهبری + فیلمانتهای پیام/پیروزی انقلاب اسلامی؛ آغازگر عصر جدید عالم
الفالف21 ساعت قبل
علیخانی عنوان کرد: «عصر جدید» برنامه تلویزیونی استعدادیابی عمومی است و تخصصی نیست اما فراتر از برنامه تلویزیونی برای آن وقت گذاشته شده است. وی ادامه داد: برای من «عصر جدید» سخت‌ترین کار تمام عمرم بود و پروژه‌ای است که تمامی ندارد. کارگردان عصر جدید درباره شباهت برنامه عصر جدید و ماه عسل نیز توضیح داد: باورم این است که تلنت شو زیرمجموعه رئالیتی شو است و من این حوزه را دوست دارم. البته پول به حساب هلال احمر واریز شد نه صداوسیما و برنامه عصر جدید. سیدبشیر حسینی نیز در این زمینه مطرح کرد: احسان علیخانی از سلطان غم به غول چراغ جادو تغییر نام داد.

حمله احسان علیخانی به ستاره زن سینما / کجای تلویزیون رقصیدی؟ + فیلم

رکنارکنا21 ساعت قبل
احسان علیخانی مجری ایرانی می‌باشد که با اجرای برنامه ماه عسل به شهرت فراوانی رسیده است این مجری ایرانی اخیرا برنامه عصر جدید را اجرا می‌کند برنامه عصر جدیدیکی از پربیننده‌ترین برنامه‌های تلویزیونی می‌باشد که ۴ داور و داوران برای شرکت کنندگان رای می‌دهنداحسان علیخانی اخیرا به بازیگر ایرانی خانم پریناز ایزدیار حمله کرده است و از او سوال کرده است که کجای تلویزیون یا سینما رقصیدی که ما ندیدیم؟ برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

زمان دقیق پخش فینال عصر جدید مشخص شد؛ چه کسی برنده فینال عصر جدید می‌شود؟

فراروفرارو21 ساعت قبل
فینال برنامه «عصر جدید» با رقابت ۵ شرکت کننده نهایی دوشنبه ۲۸ مردادماه همزمان با شب عید غدیر روی آنتن شبکه سه سیما می‌رود. فصل اول برنامه عصر جدید احسان علیخانی به ایستگاه پایانی رسید و طبق اعلام قبلی زمان دقیق پخش فینال عصر جدید ساعت ۱۰:۳۰ روز دوشنبه ۲۸ مرداد ۹۸ است که در آن ۵ فینالیست عصر جدید آخرین اجرایشان را به روی صحنه می‌آورند تا با آرای مردمی قهرمان فصل اول برنامه عصر جدید مشخص شود. فینال «عصرجدید» با تنوعی چشمگیر اتفاق خواهد افتاد، تنوعی که موسیقی سنتی، سیرک، نقاشی با شن، شعبده ذهن‌خوانی و نمایش‌های رزمی را شامل می‌شود و این فینالیست‌ها تمام تلاش خود را خواهند کرد تا برنده اعتبار «۵۰۰ میلیون تومانی» قهرمانی باشند.
ایسناایسنا22 ساعت قبل
هم‌زمان با برپایی سی و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم کودک و نوجوان، ۲۲ کارگاه آموزشی و سخنرانی ملی و بین‌المللی در سینما ساحل اصفهان برگزار می‌شود. به گزارش ایسنا، در این دوره از جشنواره، هفت کارگاه‌ در بخش بین‌الملل و با حضور اساتید مجرب بین‌المللی برگزار می‌شود. ۱۵ کارگاه نیز در بخش ملی برگزار خواهد شد که چهار کارگاه آن ویژه کودکان و نوجوانان و ۱۱ کارگاه دیگر، مختص سینماگران و علاقه‌مندان به سینماست. این کارگاه‌ها روزهای ۲۸ تا ۴ شهریورماه در سینما ساحل برپا خواهد شد. انتهای پیام

به انتهای لیست رسیدید