عطرافشانی مزار شهدا

عطرافشانی مزار شهدا

مهرمهر1 روز قبل
مدیر کل حفظ آثار دفاع مقدس مازندران با بیان اینکه دفاع مقدس ریشه در فرهنگ عاشورا دارد، گفت: در دوران هشت سال دفاع مقدس رزمندگان اسلام با همه کمبودها، مشکلات و گرفتاری‌ها، نداشتی‌ها و مشکلات اقتصادی مقتدرانه در برابر دنیای استکبار ایستادند و برای ملت ایران عزت وشرف و باور را هدیه آورند. این مسئول قدرت جمهوری اسلامی را در ساقط کردن پهپاد جاسوسس آمریکا و توقیف کشتی انگلیسی را ریشه در دفاع مقدس دانست و گفت: بدون این فرهنگ دشمنان به راحتی به سراغ ما خواهند آمد. ملکی آغاز هفته دفاع مقدس را ۳۱ شهریورماه اعلام کرد و گفت: این روز که با عنوان «قدرت-توانمندی اقتدار نیروهای مسلح» نامگذاری شده است، رژه نیروهای مسلح به میزبانی سپاه پاسداران برگزار خواهد شد. وی با بیان اینکه همایش پیشکسوتان جهاد و شهادت در ۲۲ شهر مازندران نیز برگزار می‌شود، افزود: برنامه استانی با این عنوان در اردوگاه دانش‌آموزی بادله با حضور پیشکسوتان و فرماندهان دفاع مقدس برگزار خواهد شد. این مسئول در پایان ضمن برشمردن برنامه‌های این هفته، بازسازی عملیات والفجر هشت در مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس، اجرای هشت برنامه زنده تلویزیونی از مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس، افتتاح طرح‌های بسیج سازندگی‌ و تجلیل از خانواده‌های شهدای دفاع‌مقدس‌، مدافع حرم، جانبازان و آزادگان را از جمله برنامه‌ها برشمرد.
مازن آنلاینمازن آنلاین1 روز قبل
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس: پیام مازند - ساری - مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مازندران با بیان اینکه دفاع مقدس ریشه در فرهنگ عاشورا دارد بر لزوم انتقال ارزش‌های این دوران به جامعه تاکید کرد. مدیر کل حفظ آثار دفاع مقدس مازندران با بیان اینکه دفاع مقدس ریشه در فرهنگ عاشورا دارد، گفت: در دوران هشت سال دفاع مقدس رزمندگان اسلام با همه کمبودها، مشکلات و گرفتاری‌ها، نداشتی‌ها و مشکلات اقتصادی مقتدرانه در برابر دنیای استکبار ایستادند و برای ملت ایران عزت وشرف و باور را هدیه آورند. این مسئول قدرت جمهوری اسلامی را در ساقط کردن پهپاد جاسوسس آمریکا و توقیف کشتی انگلیسی را ریشه در دفاع مقدس دانست و گفت: بدون این فرهنگ دشمنان به راحتی به سراغ ما خواهند آمد. ملکی آغاز هفته دفاع مقدس را ۳۱ شهریورماه اعلام کرد و گفت: این روز که با عنوان «قدرت-توانمندی اقتدار نیروهای مسلح» نامگذاری شده است، رژه نیروهای مسلح به میزبانی سپاه پاسداران برگزار خواهد شد. این مسئول در پایان ضمن برشمردن برنامه‌های این هفته، بازسازی عملیات والفجر هشت در مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس، اجرای هشت برنامه زنده تلویزیونی از مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس، افتتاح طرح‌های بسیج سازندگی‌ و تجلیل از خانواده‌های شهدای دفاع‌مقدس‌، مدافع حرم، جانبازان و آزادگان را از جمله برنامه‌ها برشمرد.
خبرآنلاینخبرآنلاین2 هفته قبل
در این آشپزخانه از سیستم بخار به جای گاز شهری و فرهای کامبی جهت حذف روغن از برخی غذاها استفاده شده که سه میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان هزینه شده است. وزیر علوم، فناوری و تحقیقات در حاشیه این بازدید به ایرنا گفت: در غذاخوری‌های دانشگاهی به استفاده از فناوری‌های جدید برای پخت غذا تاکید شده است و دانشگاه تبریز به عنوان اولین دانشگاه کشور استفاده از ۲ فناوری جدید در غذاخوری را آغاز کرد. منصور غلامی افزود: دیگر دانشگاه‌ها نیز صنعتی و نیمه صنعتی کردن غذاخوری‌های خود را در برنامه دارند که با حمایت صندوق رفاه انجام می‌شود. وی ادامه داد: تنوع تامین غذا در دانشگاه‌ها جز برنامه‌های صندوق رفاه است تا دانشگاه‌های مختلف بتوانند انواع متنوع غذا با قیمت‌های مختلف را در اختیار دانشجویان قرار دهند. وزیر علوم صبح امروز با استقبال مسئولان محلی وارد تبریز شد و با حضور درمرقد مطهر شهدای گمنام دانشگاه تبریز با ادای احترام به مقام شامخ شهیدان و غبارروبی و عطرافشانی مزار شهدا، برنامه ۲ روزه سفر خود به استان آذربایجان شرقی را آغاز کرد.
تسنیمتسنیم1 ماه قبل
حجت‌الاسلام «علی چراغی پور» در گفت و‌گو با خبرنگار تسنیم در ایلام اظهار داشت: بازخوانی جنایت و افشای اقدامات ضد حقوق آمریکا در ایران، شناسایی و معرفی مجاری و بسترهای نفوذ دشمنان، تبیین ابعاد اقتدار نظام اسلامی در مواجهه با چالش‌ها و تهدیدات، تجلیل و تکریم، گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و ایثارگران انقلاب اسلامی به‌ویژه شهدای هفتم تیر، شهدای ترور، شهدا و جانبازان شیمیایی و میکروبی جهت ترویج اندیشه و معرفی سیره و خصوصیات اخلاقی شهدای هفتم تیر و ۱۷هزار شهید ترور ازجمله اهداف هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی در استان ایلام است. وی خاطرنشان شد: به سبب تاکید رهبر بر افشای حقوق بشر آمریکایی برای هر روز این هفته، برنامه‌ای در نظر گرفته شده که برای شروع هفته گرامی داشت که با ۶ تیر مصادف شده تمامی دستگاه‌های اجرایی باید هماهنگ شوند. رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی افزود: یکی از مهم‌ترین برنامه‌های این هفته برگزاری مراسم شهدای هفت تیر و ۷۲ تن از یاران وفادار است که از دیگر برنامه‌های اجرایی در این هفته، برگزاری سلسله نشست‌های معرفی ابعادی حقوق و بشر اسلامی و برگزاری نشست‌های بصیرت‌افزایی در زمینه شناخت ماهیت و چگونگی چپیدایش گروه‌های تروریستی است. چراغی‌پور بابیان اینکه تبیین جایگاه و نقش ویژه ولایت‌فقیه در مقابله با تهدیدات دشمنان و نظام سلطه، از اولویت‌های برنامه‌های هفته بازخوانی حقوق بشر آمریکایی خواهد بود گفت: مراسم بزرگداشت شهید بهشتی و ۷۲ تن از یاران صدیق در روز جمعه ساعت ۱۱ و ۳۰ دقیقه در محل مصلای بزرگ حضرت امام خمینی (ره) شهر ایلام با سخنرانی حضرت حجت‌الاسلام معصومی معاون فرهنگ دینی و سازمانی معاونت فرهنگی قوه قضائیه برگزار می‌شود. انتهای پیام/ح
مهرمهر2 ماه قبل
وی افزود: به استان‌های دیگر کشور که باغ موزه را احداث کرده‌اند که نگاه می‌کنیم اینگونه پنداشته می‌شود که تمام جنگ در آن استان‌ها رقم خورده در حالی که مردم کردستان بیش از مردم هر منطقه‌ای طعم تلخ جنگ را چشیدند و امیدواریم بتوان با احداث یک باغ موزه که به یک آرزو برای بیشتر مردم تبدیل شده است، مجاهدات تاریخی مردم کردستان را که کمتر کسی آنها را می‌شناسد به همه نشان داد. رجبی اظهار داشت: همچنین اعزام ۱۲۰۰ نفر از خانواده‌های شهدا به مشهد مقدس، برگزاری ۸۰ نشست بصیرتی با موضوع شهدا و دفاع مقدس، برگزاری ۶۰ مورد جشنواره نقاشی و قصه گویی، برگزاری ۴۴۰ مورد مسابقات مختلف ورزشی، ۱۰ هزار و ۶۳۷ دیدار با خانواده شهدای کردستان، هزار مورد عطرافشانی مزار شهدا، ۲۵۰ هزار مورد جمع آوری آثار و اسناد از دوران دفاع مقدس، تکمیل هزار و ۵۰۰ کتابچه با موضوع زندگینامه شهدای کردستان و تدوین و انتشار ۱۲۰ عنوان کتاب با موضوع دفاع مقدس از دیگر برنامه‌های این کنگره بوده است. فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان ادامه داد: بیان خاطرات و رشادت‌های دوران دفاع مقدس، مجاهدت‌های رزمندگان و انتقال مفاهیم ایثارگری و شهادت‌طلبی و انقلابی به نسل جدید با هدف آشنایی با تاریخ خودمان از اهداف برگزاری اجلاسیه‌ها و کنگره‌های شهداست چرا که عدم تکرار و یادآوری، موجب فراموشی می‌شود. وی یادآور شد: اگر به دوران اوایل انقلاب و ناامنی‌هایی که ضدانقلاب در کردستان برای مردم بوجود آورده بود، فکر کنیم، اهمیت برخورداری از نعمت امنیت پایدار بیشتر برای ما عیان می‌شود. فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان بیان کرد: ضمن اینکه از تمامی استان‌های کشور در اجلاسیه نهایی کنگره شرکت می‌کنند سردار سلامی فرمانده کل سپاه سخنران اصلی مراسم است.
کرد آنلاینکرد آنلاین2 ماه قبل
فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان: عصر کرد - سنندج - فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: احداث باغ موزه دفاع مقدس برای نشان دادن رشادت‌ها و مجاهدت‌های مردم کردستان در طول دوران دفاع مقدس به یک آرزو تبدیل شده است. رجبی اظهار داشت: همچنین اعزام ۱۲۰۰ نفر از خانواده‌های شهدا به مشهد مقدس، برگزاری ۸۰ نشست بصیرتی با موضوع شهدا و دفاع مقدس، برگزاری ۶۰ مورد جشنواره نقاشی و قصه گویی، برگزاری ۴۴۰ مورد مسابقات مختلف ورزشی، ۱۰ هزار و ۶۳۷ دیدار با خانواده شهدای کردستان، هزار مورد عطرافشانی مزار شهدا، ۲۵۰ هزار مورد جمع آوری آثار و اسناد از دوران دفاع مقدس، تکمیل هزار و ۵۰۰ کتابچه با موضوع زندگینامه شهدای کردستان و تدوین و انتشار ۱۲۰ عنوان کتاب با موضوع دفاع مقدس از دیگر برنامه‌های این کنگره بوده است. فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان ادامه داد: بیان خاطرات و رشادت‌های دوران دفاع مقدس، مجاهدت‌های رزمندگان و انتقال مفاهیم ایثارگری و شهادت‌طلبی و انقلابی به نسل جدید با هدف آشنایی با تاریخ خودمان از اهداف برگزاری اجلاسیه‌ها و کنگره‌های شهداست چرا که عدم تکرار و یادآوری، موجب فراموشی می‌شود. وی یادآور شد: اگر به دوران اوایل انقلاب و ناامنی‌هایی که ضدانقلاب در کردستان برای مردم بوجود آورده بود، فکر کنیم، اهمیت برخورداری از نعمت امنیت پایدار بیشتر برای ما عیان می‌شود. فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان بیان کرد: ضمن اینکه از تمامی استان‌های کشور در اجلاسیه نهایی کنگره شرکت می‌کنند سردار سلامی فرمانده کل سپاه سخنران اصلی مراسم است.
تسنیمتسنیم2 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از دزفول، به مناسبت روز چهار خرداد گرامیداشت روز «مقاومت و پایداری مردم دزفول» آئین غبارروبی و عطرافشانی مزار شهدا در گلزارشهدای این شهرستان برگزار شد. در این مراسم که با حضور بسیجیان، نیرونظامی و انتظامی، خانواده‌های شهدا و جمعی از مردم در گلزار شهیدآباد دزفول برگزار شد؛ بسیجیان با حضور در گلزار شهیدآباد به شهیدان ادای احترام کردند و ضمن قرائت فاتحه به عطرافشانی و غبارروبی مزار آنها پرداختند. به گزارش تسنیم به پاس ایستادگی و مقاومت مردم شهیدپرور دزفول در هشت سال جنگ تحمیلی این شهر به عنوان پایتخت مقاومت ایران اسلامی نامگذاری شده و چهارم خرداد در تقویم رسمی کشور روز مقاومت و پایداری «روز دزفول» نامگذاری شده است. دزفول در هشت سال دفاع مقدس ۱۷۶ مورد اصابت ۱۷۶ موشک دوربرد فراگ و اسکاد قرار گرفته؛ هواپیماهای دشمن ۴۹۸ بمب و راکت بر سر مردم دزفول فروریختند همچنین پنج هزار و ۸۲۱ گلوله توپ به نقاط مختلف این شهر اصابت کرده است. ۱۹ هزار و ۵۰۰ واحد مسکونی، تجاری، آموزشی و مذهبی در این هشت سال بین ۲۰ تا ۱۰۰ درصد در دزفول خسارت دید و مردم دزفول در این جنگ نابرابر ۲ هزار و ۶۰۰ شهید، ۴۰۰ جانباز، ۴۵۲ آزاده و ۱۴۷ جاویدالاثر تقدیم انقلاب کرد.
تسنیمتسنیم2 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از پارس‌آباد، سرهنگ حسین حسین زاده بعد از ظهر امروز در جلسه شورای اداری شهرستان اصلاندوز ضمن گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر اظهار داشت: سوم خرداد، سالروز آزادسازی خرمشهر قهرمان که از آن به عنوان نماد پیروزی، ایثار و مقاومت ملت همیشه سرافراز ایران اسلامی یاد می‌شود، تجلی قدرت لایزال و معجزه الهی است. حسین زاده در ادامه با تشریح برنامه‌های گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر در شهرستان اصلاندوز، تصریح کرد: از جمله برنامه‌های گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر نشست روشنگری، یادواره شهدای اقشار، محفل انس با قرآن، عطرافشانی مزار شهدا، خاطره گویی رزمندگان در قبل از خطبه‌های نماز جمعه اصلاندوز است. عباس مینایی بخشدار اصلاندوز نیز در ادامه با اشاره به گرامیداشت سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر گفت: مسئولان ادارات باید فضاسازی ادارات، این روزهای عزیز را گرامی داشته و در مراسمات نیز به صورت منسجم حضور پرشکوه داشته باشند. بخشدار اصلاندوز با بیان اینکه امروز تفکر آمریکایی در مقابل ایران شکست خورده است افزود: دشمنان ایران اسلامی همواره از نیروهای مسلح ایران ترس دارند و پی در پی در کشور‌های همسایه به ایران فشار می‌آورند. مینایی تکریم ارباب رجوع و جلب رضایت مردم را سرلوحه کار تمامی مسئولان و کارکنان ادارات دانست و تصریح کرد: مسئولان ادارات با حضور در مراسمات، اتحاد و همدلی خود را به مردم نشان داده و رضایت مندی مردم را بدست آورند.
تسنیمتسنیم2 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از رشت، سرهنگ پاسدار حسین مصطفی‌پور صبح امروز در نشست خبری که به منظور تشریح برنامه‌های سپاه در ایام‌الله حماسه سوم خرداد برگزار شد اظهار داشت: میزهای خدمت جهادی با حضور مسئولان دستگاه‌های ذی‌ربط، در مصلی‌های سراسر گیلان برپا می‌شود. وی انتقال ارزش‌های والای دفاع مقدس به نسل‌های امروز و نسل‌های آینده با هدف حفظ و حراست از انقلاب اسلامی را‌ مورد تأکید قرار داد و ابراز داشت: تاریخ ۸ ساله دفاع مقدس مملو از فداکاری‌ها و ایثارگری‌های مردم این مرز و بوم است که برای میهن خود خالصانه جان‌فشانی کردند. مصطفی‌پور مشارکت سپاه قدس گیلان و کمیته امداد استان برای ساخت هزار واحد مسکن محرومان را نیز مورد تأکید قرار داد و خاطرنشان کرد: ‌ سپاه قدس گیلان در حوزه خدمت‌رسانی و محرومیت‌زدایی آمادگی دارد با نهادها و دستگاه‌های مرتبط استان فعالیت‌های مشترکی را به انجام برساند. معاون هماهنگ‌کننده سپاه قدس گیلان از ویزیت رایگان در مصلی‌های نماز جمعه توسط بسیج جامعه پزشکان استان خبر داد و عنوان کرد: غبار روبی و عطرافشانی مزار شهدا و برگزاری میزهای خدمت جهادی توسط بسیج کارمندان سپاه برای رفع مشکلات مردم، سراسر استان گیلان در دستور کار قرار دارد. معاون هماهنگ‌کننده سپاه قدس گیلان با اشاره به برپایی نمایشگاه کتاب و فضاسازی فرهنگی و تبلیغی در سطح پایگاه‌های مقاومت بسیج گیلان در ایام پاسداشت عملیات بیت‌المقدس گفت: چهارم خرداد به عنوان روز مقاومت مردم دزفول نامگذاری شده، ‌که برای تببین این موضوع نیز برنامه‌هایی برگزار می‌شود.
ایرناایرنا2 ماه قبل
وی تصریح کرد: در این سوی میدان نیز انتظارات و مطالبه حضرت امام خمینی (ره) و مردم از رزمندگان، آزادسازی خرمشهر بود. وی خاطرنشان کرد: در این سوی میدان نیز رزمندگان ایرانی با توکل بر خداوند متعال و با روحیه جهادی و انقلابی وارد جنگ شده بودند که امام (ره) پس از پیروزی فرمودند: «فتح خرمشهر، فتح خاک نبود فتح ارزش‌های انسانی بود و خرمشهر را خدا آزاد کرد». ضمن اینکه در بیانیه گام دوم انقلاب نیز فضایی برای جوانان برای ورود به صحنه و جهت حل مشکلات، باز کرده‌اند. کرمی خاطرنشان کرد: جوانان ایرانی، نیروهای ویژه آمریکایی که به خلیج فارس آمده بودند را با صلابت دستگیر و تحقیر کردند که صحنه تاریخی برای ملت ایران بود و نشان از اقتدار و آمادگی نیروهای ایرانی دارد. غبارروبی مزار شهدا تحت عنوان آیین میهمانی لاله‌ها نیز همزمان با سراسر کشور ساعت ۱۷ روز پنجشنبه /۲ خرداد/ برگزار می‌شود.
ایرناایرنا2 ماه قبل
سرهنگ پاسدار حسن فضلی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: ویزیت رایگان بیماران در کلینیک تخصصی بیمارستان امام خمینی (ره) و مراکز درمانی نوک آباد و ایرندگان از جمله برنامه‌های بود که به مناسبت سوم خرداد برگزار شد. وی بیان کرد: بازخوانی عملیات غرورآفرین بیت المقدس در دانشگاه پیام نور از دیگر برنامه‌های اجرا شده به مناسبت گرامیداشت حماسه سوم خرداد در خاش است. فرمانده سپاه خاش برگزاری محافل معنوی انس با قرآن کریم، دیدار با خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر، غبارروبی و عطرافشانی مزار شهدا را از دیگر برنامه‌های گرامیداشت آزادسازی خرمشهر برشمرد. به گزارش ایرنا در گرامیداشت سوم خرداد ماه سالروز حماسه آزادسازی خرمشهر قهرمان صبحگاه مشترک نیروهای مسلح در مرکز آموزش ۰۸ ارتش خاش سیستان و بلوچستان برگزار شد. ۷۳۱۰**۳۲۱۳انتهای پیام /*
فارسفارس2 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، نشست تخصصی رسانه، دفاع مقدس و مقاومت با موضوع تبیین رسانه‌های معاند و موافق در دفاع مقدس به مناسبت ستاد بزرگداشت سی و هفتمین سالروز حماسه آزادسازی خرمشهر ظهر امروز در اداره حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان مازندران برگزار شد. وی با اشاره به واکنش رسانه‌های بیگانه در آزادی خرمشهر اظهار کرد: با فرا رسیدن سی‌وهفتمین سالروز آزادی خرمشهر جالب است بدانید، که یک روز بعد از آزادی خرمشهر رسانه‌های بیگانه در مقابل این حرکت رزمندگان اسلام سر تعظیم فرود آوردند، رادیو بی‌بی‌سی و رادیو انگلیس و صدام که به صراحت اعلام کرد من صدای شکستن استخوان‌های ارتش عراق را در خرمشهر شنیدم. *آغاز برنامه‌های فرهنگی به مناسبت سالروز آزادی خرمشهرسردار عبدالله ملکی مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس مازندران در حاشیه این نشست اظهار کرد: به مناسبت فرا رسیدن سالروز آزادی خرمشهر امسال با شعار ما پیروزیم، در ماه مبارک رمضان متقارن با شب‌های قدر ۲۵ برنامه وفعالیت با حجم بالا در ۱۰ کمیته و۲۲ شهرستان استان مازندران برگزار خواهد شد. *حضور کویتی‌پور در ساری به مناسبت سالروز آزادی خرمشهروی با اشاره به برنامه‌هایی به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر گفت: دوم خرداد صبحگاه قرآنی در حسینیه عاشقان با مداحی کویتی‌پور و فردا شب در بوستان ولایت بخشی از برنامه‌های شب‌های رمضان، در مساجد هم علما و راویان در این خصوص روایت می‌کنند، همه ادارات شهرستان هم برنامه‌های خاصی دارند، عطرافشانی مزار شهدا در سوم خرداد در دستور کار است. ملکی افزود: حماسه آزادسازی، خرمشهر را باید در تاریخ ثبت شود، خرمشهر حماسه مقاومت و آزادی را به ما هدیه داد، توجه به این حماسه موجب زنده شدن جبهه مقاومت و ادامه پیدا کردن این راه است.
ایرناایرنا2 ماه قبل
به گزارش ایرنا سرهنگ پاسدار مهدی صادق احمدی روز چهارشنبه در نشست خبری در خصوص برنامه‌های سوم خرداد و گرامیداشت سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) افزود: نشست صمیمی با رزمندگان عملیات بیت المقدس و دیدار رزمندگان با نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی از جمله این برنامه‌ها است. فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه بیرجند گفت: در همه پایگاه‌های بسیج، مساجد و محلات شهرستان ویژه برنامه‌های دیگری هم بدین مناسبت داریم. وی گفت: آزادی خرمشهر نقطه عطفی در دفاع مقدس بود و با توجه به اهمیت این شهر برای کشورهای ایران و عراق در ابتدای جنگ صدام اعلام کرده بود که سه روزه به تهران می‌رسیم در حالیکه ۳۵ روز پشت دروازه‌های خرمشهر بود و با وجود اینکه آمادگی نیروی نظامی در خرمشهر نبود بعد از این مدت خرمشهر سقوط کرد اما بعد از ۲۰ ماه خرمشهر را آزاد کردیم. فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه بیرجند اظهار داشت: صدام گفته بود اگر ایرانی‌ها بتوانند خرمشهر را بگیرند من کلید بصره را به آنها می‌دهم و بر دیوار شهر نوشته بودند که ما آماده‌ایم که بمانیم و ۱۹ هزار اسیر از صدام گرفتیم. صادق احمدی گفت: امام خمینی (ره) فرموده بودند که خرمشهر را خدا آزاد کرد و ایشان مبدا همه چیز را خداوند می‌دانستند و اگر توسل به خداوند اهل بیت (ع) نباشد هیچ پیروزی ارزش ندارد و جنگ ما جنگ عقیده و معنویت بود.
تسنیمتسنیم2 ماه قبل
محمدی با بیان اینکه بازخوانی کارکرد رسانه‌ها در دوران دفاع مقدس محور فعالیت یکم خردادماه در استان کرمانشاه است گفت: برگزاری نشست تخصصی با حضور کارشناسان حوزه عرصه خبر و تبیین نقش آنان در دوران دفاع مقدس و مقاومت از برنامه‌های این روز بود. مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان کرمانشاه با اشاره به برنامه‌های مشترک و ویژه به مناسبت حماسه آزادسازی خرمشهر بیان کرد: مراسم صبحگاه مشترک نیروهای مسلح استان به میزبانی سپاه حضرت نبی‌اکرم (ص) در کرمانشاه برگزار می‌شود. محمدی بیان کرد: ویژه برنامه آزادسازی خرمشهر با عنوان «بانگ مقاومت و پیروزی» که همزمان از صدا و سیمای استان پخش می‌شود در معابر و اماکن عمومی، ساختمان‌های ادارات و وسایل نقلیه عمومی پخش می‌شود. مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان کرمانشاه افزود: هدف از اجرای این برنامه‌ها را ترویج فرهنگ ولایت‌مداری، مقاومت، خودباوری دینی و ملی و حفظ و نشر ارزش‌های دفاع مقدس است. مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان کرمانشاه درباره یادمان‌های در حال ساخت استان کرمانشاه گفت: آخرین یادمان استان کرمانشاه برای شهدای شیخ صله در حال ساخت است و در نقطه صفر مرزی قرار دارد و تا دو ماه آینده با مساحت ۸۵۰ مترمربع به بهره‌برداری می‌رسد.
مهرمهر2 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از بنیاد شهید استان زنجان، علی کاظمی افزود: عملیات بیت المقدس توسط ارتش جمهوری اسلامی و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به مدت ۲۲ روز به طول انجامید و منجر به آزادسازی خرمشهر پس از ۵۷۸ روز اشغال شد. وی با بیان اینکه رزمندگان استان زنجان، حضور مؤثری در عملیات‌های مختلف هشت سال دفاع مقدس داشتند، تصریح کرد: عملیات بیت‌المقدس، یکی از مهمترین عملیات‌های نیروهای مسلح ایران در دوران دفاع مقدس به شمار می‌رود که ۱۰ اردیبهشت آغاز شد. کاظمی به حضور رزمندگان پایتخت شور و شعور حسینی در عملیات رمضان نیز اشاره کرد و ادامه داد: عملیات رمضان همزمان با شب ۲۱ ماه مبارک رمضان و سالروز شهادت امام علی (ع) در ۲۳ تیر ماه سال ۶۱ و با رمز «یا صاحب‌الزمان ادرکنی» در منطقه عملیاتی شلمچه در شرق بصره آغاز شد و ۳۵ شهید و ۶۴ جانباز زنجانی متعلق به این عملیات هستند. مدیرکل بنیاد شهید استان زنجان افزود: غبارروبی و عطرافشانی مزار شهدا، برگزاری یادواره شهدای عملیات رمضان و بیت‌المقدس با همکاری هیئت‌های مذهبی در ایام ماه مبارک رمضان، دیدار با خانواده شهیدان و جانبازان حاضر در این ۲ عملیات از جمله مهم‌ترین برنامه‌های بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان به مناسبت گرامیداشت سالروز عملیات‌های رمضان و بیت‌المقدس و گرامیداشت سوم خرداد، سالروز آزادسازی خرمشهر و روز مقاومت، ایثار و پیروزی است.
ایرناایرنا2 ماه قبل
سرهنگ الیاس گل‌محمدزاده روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا، افزود: این طرح علاوه بر مراکز درمانی و کلینیک‌های پزشکی، بیمارستان‌های تحت پوشش سپاه عاشورا در سطح استان را نیز در بر می‌گیرد. وی با بیان اینکه سپاه عاشورا برنامه‌های گرامیداشت آزادسازی خرمشهر را در تمامی شهرستان‌های ۲۱ گانه استان پیش‌بینی کرده است، اظهار داشت: از اول تا سوم خرداد برنامه‌های مختلف فرهنگی، عقیدتی، سیاسی، هنری و ورزشی در تمام پایگاه‌های مقاومت و نواحی بسیجی استان اجرا خواهد شد. گل محمدزاده برگزاری صبحگاه مشترک نیروهای مسلح مستقر در تبریز در محل سپاه عاشورا و تعدادی از شهرستان‌های استان را از جمله برنامه‌های مهم سالروز آزادسازی خرمشهر بیان کرد و ادامه داد: در این صبحگاه‌ها از خانواده معظم شهدای عملیات بیت‌المقدس در تمامی رده‌ها تجلیل می‌ شود. وی، فضاسازی برای بزرگداشت فتح خرمشهر، سخنرانی فرماندهان قبل از خطبه‌های نماز جمعه و نهضت روایت ‌گری عملیات بیت‌المقدس در مساجد و پایگاه‌های بسیج استان، برگزاری یادواره شهدا در شهرستان‌ها و برپایی نمایشگاه با موضوع فتح خرمشهر را از دیگر برنامه‌های سپاه عاشورا اعلام کرد. گل‌محمدزاده اعلام کرد: عطرافشانی مزار شهدا و دیدار با خانواده شهدای عملیات بیت‌المقدس و تجلیل از فاتحان خرمشهر از دیگر برنامه‌های مهم سوم خرداد در استان است.
ایرناایرنا2 ماه قبل
سرهنگ جلیل وحیدی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به اهمیت برگزاری نشست‌های مختلف با محوریت رسانه در دفاع مقدس با حضور اصحاب رسانه، پیشکسوتان و اقشار ۲۲ گانه بسیج افزود: این رویداد در روز نخست که به عنوان روز رسانه، دفاع مقدس و مقاومت نام گذاری شده است با محوریت بازخوانی کارکرد رسانه در آن ایام برگزار می‌شود. وی حضور پرشور در نماز جمعه، عطرافشانی مزار شهدا، نواختن زنگ مقاومت در مدارس استان، برپایی صبحگاه مشترک با هدف نمایش وحدت نیروهای مسلح، برگزاری یادواره شهدای ارومیه، مراسم احیای شب‌های قدر در مزار شهدا، برگزاری مسابقات ورزشی، مسابقات رالی جانبازان با هماهنگی سه دستگاه اجرایی، برگزاری ۱۱ عنوان برنامه محله محور در مساجد و محلات از برنامه‌های این نهاد مقدس است. مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس با بیان اینکه خاطرات هشت سال جنگ تحمیلی برای همیشه در ذهن ملت ما ثبت شده است، گفت: این ایام یک فرصت مغتنم و ارزشمند برای انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل‌های امروز و آینده است. ۶۰۰۹/۷۱۲۹انتهای پیام /*
ایسناایسنا3 ماه قبل
مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس آذربایجان‌شرقی با تاکید بر اهمیت روز سوم خرداد در تاریخ انقلاب اسلامی، به تشریح برنامه‌های تدارک دیده شده در «ستاد گرامیداشت سوم خرداد استان» پرداخت. به گزارش ایسنا، سردار اصغر عباسقلی‌زاده در نشستی با اصحاب رسانه استان به مناسبت بزرگداشت سوم خرداد، اظهار کرد: سوم خرداد از جمله روزهای سرنوشت‌ساز در تاریخ دفاع مقدس است. عباسقلی‌زاده به تشریح برنامه‌های سالروز آزادسازی خرمشهر پرداخت و گفت: برگزاری همایش بازخوانی کارکرد رسانه‌ها در دوران دفاع مقدس با حضور مدیران مسئول و کارشناسان عرصه خبر از ساعت ۱۸ در مسجد بلال صداوسیما و همچنین سلسله کارگاه‌های تاریخ شفاهی دفاع مقدس به مدت ۱۰ روز در حوزه هنری استان از جمله برنامه‌های اول خرداد ماه است. مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان در تشریح برنامه‌های روز چهارم خرداد نیز افزود: برگزاری همایش فاتحان و مدافعان خرمشهر به همراه تجلیل از رزمندگان عملیات آزادسازی خرمشهر از جمله برنامه‌های چهارم خرداد است. وی افزود: برپایی نمایشگاه با موضوع فتح خرمشهر در سطح مراکز فرهنگی، برگزاری مسابقات ورزشی، برگزاری مسابقه فوتسال با عنوان جام رمضان از دیگر برنامه‌ها به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر است.
تسنیمتسنیم3 ماه قبل
از تعداد اسرا و تلفات این را می‌توان متوجه شد که دشمن غافلگیر شده و یک فتح الفتوح بود که نمونه بارز آن آزادسازی خرمشهر بود. رئیس ستاد مرکزی بزرگداشت سی و هفتمین سالروز حماسه آزادسازی خرمشهر اظهار کرد: در هر سال کارهای خوب و جدیدی در مجموعه کشور به مناسبت بزرگداشت آزادسازی خرمشهر داریم. سردار کارگر با اشاره به شعار امسال که «ما پیروزیم» است محور برنامه‌های سالروز مراسم ایام حماسه آزادسازی خرمشهر را شرح داد. رئیس ستاد مرکزی بزرگداشت سی و هفتمین سالروز حماسه آزادسازی خرمشهر تصریح کرد: همچنین از آسایشگاه جانبازان با حضور اساتید و دانشجویان در سراسر کشور بازدید خواهند داشت. سردار کارگر افزود: مردم می‌توانند در این ایام از موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس و همه موزه‌های سراسر کشور در حوزه دفاع مقدس بازدید رایگان داشته باشند.
ایرناایرنا3 ماه قبل
به گزارش ایرنا، علی کاظمی روز دوشنبه در جمع خبرنگاران افزود: این عملیات توسط ارتش جمهوری اسلامی و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به مدت ۲۲ روز به طول انجامید و منجر به آزادسازی خرمشهر پس از ۵۷۸ روز اشغال شد. وی با بیان اینکه رزمندگان استان زنجان، حضور موثری در عملیات‌های مختلف هشت سال دفاع مقدس داشتند، تصریح کرد: عملیات بیت‌المقدس، یکی از مهمترین عملیات‌های نیروهای مسلح ایران در دوران دفاع مقدس به شمار می‌رود که ۱۰ اردیبهشت آغاز شد. کاظمی به حضور رزمندگان پایتخت شور و شعور حسینی در عملیات رمضان نیز اشاره کرد و ادامه داد: عملیات رمضان همزمان با شب ۲۱ ماه مبارک رمضان و سالروز شهادت امام علی (ع) در ۲۳ تیر ماه سال ۶۱ و با رمز «یا صاحب‌الزمان ادرکنی» در منطقه عملیاتی شلمچه در شرق بصره آغاز شد و ۳۵ شهید و ۶۴ جانباز زنجانی متعلق به این عملیات هستند. وی افزود: غبارروبی و عطرافشانی مزار شهدا، برگزاری یادواره شهدای عملیات رمضان و بیت‌المقدس با همکاری هیات‌های مذهبی در ایام ماه مبارک رمضان، دیدار با خانواده شهیدان و جانبازان حاضر در این ۲ عملیات از جمله مهم‌ترین برنامه‌های بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان به مناسبت گرامیداشت سالروز عملیات‌های رمضان و بیت‌المقدس و گرامیداشت سوم خرداد، سالروز آزادسازی خرمشهر و روز مقاومت، ایثار و پیروزی است. غبارروبی مزار شهدا تحت عنوان آیین میهمانی لاله‌ها نیز همزمان با سراسر کشور ساعت ۱۷ روز پنجشنبه /۲ خرداد/ برگزار می‌شود.
تسنیمتسنیم3 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل، در گرامیداشت هفته معلم زنگ سپاس معلم در دبیرستان دوره اول آیت‌الله مروج محله میراشرف اردبیل نواخته شد و نیز با برگزاری آئینی ۴۱۲ معلم و فرهنگی برگزیده استان اردبیل تجلیل شدند. بهروز ندایی افزود: با توجه به نقش معلم در جامعه و تاکید دین بر جایگاه علم و دانش نمی‌توان حق معلم را به نحو احسن ادا کرد چرا که این قشر نقش مهم تربیتیی و علمی و آموزشی بر عهده دارند و در این زمینه پیشگام هستند. احمد ناصری نقش معلم را در تعلیم، تربیت و آموزش نسل جدید جامعه محوری و با اهمیت دانست و افزود: در سند ملی تحول بنیادین آموزش و پرورش از معلمان به عنوان نقش محوری در نظام آموزشی جدید یاد شده است. وی تحقق اهداف آموزشی، پرورشی و تربیتی را در گرو تلاش معلمان دانست و بیان کرد: معلمان کار آموزش نسل جوان را برای استمرار انقلاب اسلامی بر عهده دارند و از طریق مبارزه با جهل و نادانی در راستای اهداف انقلاب تلاش می‌کنند. مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل با اشاره به برنامه‌های هفته معلم گفت: معلمانی همچون مطهری، رجایی و باهنر در تاریخ ایران نقش آفرینی داشته‌اند و جامعه ایرانی همیشه چنین انسان هایی را ستوده‌اند.
ایرناایرنا3 ماه قبل
وی اظهار داشت: عطرافشانی مزار شهدا، برپایی نمایشگاه آثار شهید مطهری و برگزاری نشست‌ هادیان سیاسی از سایر برنامه‌های گرامیداشت این هفته در آذربایجان غربی است. مسوول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدای آذربایجان غربی با اشاره به جایگاه والای اندیشه‌های شهید مطهری در جامعه بیان کرد: این شخصیت والامقام یکی از بزرگترین دانشمندان و تئوریسین‌‌های نظام اسلامی در زمان خود بود و جای خالی ایشان همچنان در کشور احساس می‌شود. حجت الاسلام سرایی دشمن شناسی، نداشتن روحیه محافظه‌ کاری، ایستادگی و مقاومت در مقابل افکار انحرافی و التقاطی، اخلاص در عمل و گفتار را از جمله ویژگی‌های بارز شهید مطهری برشمرد. وی با بیان ضرورت انتشار و بازخوانی و تبیین اندیشه این شهید گفت: باید جوانان را به مطالعه تالیفات و کتاب‌های شهید مطهری ترغیب کرد. به گزارش ایرنا روز ۱۲ اردیبهشت ماه به مناسبت روز شهادت آیت الله شهید مرتضی مطهری به عنوان روز عقیدتی سیاسی در سپاه نامگذاری شده است.
ایرناایرنا3 ماه قبل
حجت الاسلام بیگدلی خاطرنشان کرد: سپاه یعنی گذشت، شجاعت، انفاق، ایثار، مجاهدت، دفاع از حرم و شهادت که جملگی منبعث از آموزه‌ها و دستورات قرآن کریم است. مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان گفت: بیش از ۳۰۰ عنوان برنامه برای گرامیداشت هفته عقیدتی سیاسی در سطح استان برای اجرا پیش بینی شده است. حجت الاسلام بیگدلی ادامه داد: همچنین ستاد عتبات عالیات استان برای طبخ روزانه ۵ هزار پرس غذا در خوزستان مستقر است. حجت الاسلام بیگدلی افزود: این‌ها نشان داد که نظام جمهوری اسلامی قوی و محکم بوده و دشمنان تزلزل دارند. مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالمهدی (عج) زنجان اظهار داشت: همانطور که رهبر معظم انقلاب فرمودند این رفتار دشمن بدون پاسخ نخواهد ماند.
مهرمهر3 ماه قبل
به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام حسن بیگدلی ظهر پنج شنبه در جمع خبرنگاران در محل سپاه انصار المهدی (عج) استان زنجان، با بیان اینکه اجرای بیش از ۳۰۰ عنوان برنامه توسط پایگاه‌های بسیج استان زنجان در هفته عقیدتی در دستور کار قرار دارد، افزود: برنامه‌ریزی لازم برای اجرای مطلوب این برنامه‌ها و تأثیرگذاری آن‌ها در جامعه انجام شده است. وی با یادآوری اینکه یکی از برجسته‌ترین برنامه‌هایی که قرار است در هفته عقیدتی سیاسی امسال برگزار شود، همایش‌های حکمت مطهر در راستای تجلیل از فعالان حوزه‌های عقیدتی است، ادامه داد: اهمیت برگزاری این همایش‌ها از آن جهت است که شهید مطهری شخصیتی بود که امروز بعد از شهادت این عالم ربانی، آثار وی در جامعه قابل استفاده است. مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه انصار المهدی (عج) استان زنجان با بیان اینکه خوشبختانه سپاه و بسیج از گذشته تا به امروز توانسته است در مقابل انواع هجمه‌های دشمنان انقلاب ایستادگی کند، اظهار کرد: بعد از حضور مقتدرانه سپاه و بسیج در عرصه جنگ سخت، خوشبختانه در عرصه جنگ نرم نیز شاهد این حضور مجدانه هستیم که این خود نشأت‌گرفته از روحیه اعتقادی این قشر بوده است. وی برگزاری ۶ هزار نشست بصیرتی، فرهنگی، اعتقادی و معرفتی در حوزه‌ها و پایگاه‌های مقاومت را به‌عنوان یکی دیگر از برنامه‌های شاخص هفته عقیدتی عنوان کرد و ادامه داد: همچنین در هفته مذکور برنامه‌ریزی برای برگزاری جلسات پاسخ‌گویی به شبهات و سوالات، محافل انس با قرآن کریم و یادواره‌های شهدا، مسابقات ورزشی، اعزام تیم‌های پزشکی به مناطق محروم، غبارروبی و عطرافشانی مزار شهدا، اعلام گزارش به ائمه جمعه و سخنرانی قبل از خطبه صورت گرفته است. مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه انصار المهدی (عج) استان زنجان در ادامه ضمن همدردی با هم‌وطنان سیل‌زده ایران اسلامی، از اعزام گروه‌های جهادی به استان‌های سیل‌زده خبر داد و با یادآوری اینکه استان زنجان در این راستا معین مازندران و شادگان شده است، خاطرنشان کرد: خوشبختانه تا به امروز کارهای زیربنایی خوبی در این ۲ منطقه صورت گرفته و خدمات‌رسانی در این راستا تداوم دارد.
تسنیمتسنیم3 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از اسلامشهر، محمدحسن پورطالبیان امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه خانه کارگر یک تشکل صنفی بر مبنای تفکرات شهید بهشتی برای حمایت از حقوق کارگران است اظهار داشت: متأسفانه در چهار دهه گذشته نگاه استثماری، سرمایه‌داری و تفکر خشن استبدادی سبب شده تا کارگران به حقوق قانونی خود نرسند و مورد بهره‌کشی قرار گیرند. پورطالبیان سپس با اشاره به تعداد اندک نمایندگان کارگران در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: با وجود حمایت‌ها و اقدامات مؤثر فراکسیون کارگران در مجلس متأسفانه این خلأ همچنان احساس می‌شود و کمبود وجود نماینده تأثیرگذار در مجلس باعث ایجاد مشکلاتی برای قشر کارگر شده که امیدواریم طرح حمایت از قانون کار به نفع جامعه کارگری تدوین شود. وی در ادامه رونق تولید را در گرو حمایت از تولید داخلی عنوان کرد و افزود: مبارزه با واردات کالاهای خارجی نه تنها دست سرمایه‌دار و دلالان را کوتاه می‌کند، بلکه سبب شکوفا شدن و افزایش تولید داخلی نیز می‌شود. دبیر اجرایی خانه کارگر شهرستان اسلامشهر همچنین با تأکید بر ضرورت ارائه خدمات رفاهی برای خانواده‌های قشر کارگر گفت: با هدف حمایت از قشر ضعیف و کم‌درآمد جامعه، اماکنی در شهرهای مختلف و نقاط توریستی و تفریحی کشور برای اسکان موقت خانواده‌های کارگران در نظر گرفته شده است. انتهای پیام/ش

غبارروبی و عطرافشانی مزار شهدا به مناسبت روز ارتش در کرمان به روایت تصویر‌

9+
تسنیمتسنیم4 ماه قبل

اردبیل| غبارروبی و عطرافشانی مزار شهدا به مناسبت روز ارتش به روایت تصویر‌

12+
تسنیمتسنیم4 ماه قبل
مهرمهر4 ماه قبل
وی با بیان اینکه ارتش بعد از تثبیت انقلاب در تمامی عرصه‌ها فعال بوده است عنوان کرد: وجود ارتش، سپاه و بسیج با تدابیر امام (ره) موجب حفظ و تثبیت انقلاب اسلامی ایران شد. امیر حاجیلو با اشاره به اینکه ارتش برای مردم همانند دژ مستحکمی مقابل دشمنان بوده است ادامه داد: بخشعمده تثبیت انقلاب به سبب وجود ارتش بود. فرمانده قرارگاه منطقه‌ای شمالغرب ارتش جمهوری اسلامی ایران اضافه کرد: داعش هیچ موقع نتوانست مرزهای ایران را تهدید کند. امیر حاجیلو با اشاره به اینکه هیچ اتفاق خاصی بدون اراده انقلاب اسلامی در منطقه رخ نخواهد داد گفت: اعصابی بودن آمریکا از سپاه، نشان دهنده اقدامات صحیح و درست سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است. امیر حاجیلو حضور در نماز در جمعه، عطرافشانی مزار شهدا، دیدار با ائمه جمعه، اعزام سخنران از ارتش به مدارس، مراسم سان و رژه را از دیگر برنامه‌های روز ارتش عنوان کرد.
تسنیمتسنیم5 ماه قبل
فعالیت‌های شاخصی نیز در حوزه هنر انقلاب در این استان انجام شده و به‌عنوان قطب فرهنگ دینی و انقلابی کشور شناخته می‌شود. وی افزود: ۲۰ فروردین، روز شهادت شهید اهل قلم، مرتضی آوینی، در تقویم رسمی کشور به عنوان روز هنر انقلاب اسلامی تعیین شده و حوزه هنری انقلاب اسلامی هرساله ویژه‌برنامه‌های متعددی را به مناسبت هفته هنر انقلاب از تاریخ ۲۰ تا ۲۷ فروردین در سطح کشور برگزار می‌کند. رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی خراسان رضوی درباره مهم‌ترین برنامه‌های محوری که تاکنون برای هفته هنر انقلاب سال ۹۸ در نظر گرفته شده گفت: حوزه هنری هرساله در این هفته و طی مراسمی چهره سال هنر انقلاب کشور را معرفی می‌کند ما نیز در سطح استان با مشارکت مسئولان و فعال فرهنگی و هنری و پیشکسوتان عرصه هنر انقلاب «چهره سال هنر انقلاب خراسان رضوی» را انتخاب کرده و در ویژه‌برنامه‌ای وی را معرفی و از زحمات و فعالیت‌های ایشان تجلیل می‌کنیم. شعار سال و پوستر هفته هنر انقلاب نیز طی روزهای آتی توسط دفتر مرکزی حوزه هنری انقلاب اسلامی اعلام و رونمایی می‌شود. در ادامه جلسه نمایندگان نهادهای مختلف فرهنگی و هنری استان خراسان رضوی پیشنهادات و نقطه‌نظرات خود را درباره کمیت و کیفیت برگزاری ویژه برنامه‌های هفته هنر انقلاب بیان کردند.

به انتهای لیست رسیدید

موضوع‌های مشابه

اجتماعی