عظیمی نژاد

عظیمی نژاد

نوید احسان علیخانی برای مخاطبان عصر جدید+فیلم

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز2 روز قبل
سرویس فرهنگ و هنر مشرق، پس از پایان فصل اول مسابقه استعدادیابی «عصر جدید» به تهیه کنندگی و اجرای احسان علیخانی، علی فروغی مدیر شبکه سه ۲۵ شهریور ماه ۹۸ در گفتگوی خود درباره برنامه‌های آتی این شبکه اعلام کرد «با توجه به استقبال مخاطبان از «عصرجدید»، در حال طراحی و تامین مقدمات «عصر جدید ۲» هستیم و در تلاشیم تا ان شالله این برنامه به زمستان امسال برسد. احسان علیخانی مجری و تهیه کننده این برنامه دیشب جمعه ۱۷ آبان‌ماه با انتشار ویدیویی در صفحه مجازی خود اعلام کرد که پیش تولید فصل دوم «عصر جدید» را آغاز کرده‌اند و از اوایل اسفند ماه برنامه روی آنتن می‌رود. مرورگر شما از ویدئو پشتیبانی نمی‌کند. فایل آن‌را از اینجا دانلود کنید: video/mp۴ «عصر جدید» به تهیه کنندگی احسان علیخانی یک رقابت تلویزیونی استعدادیابی ایرانی است که از بهمن سال ۱۳۹۷ از شبکه سه سیما روی آنتن رفت. در فصل اول این برنامه شرکت کنندگان در رشته‌های هنری ورزشی و سرگرمی به رقابت پرداختند و داوران فصل اول امین حیایی، رویا نونهالی، آریا عظیمی نژاد و سید بشیر حسینی بودند.
مهرمهر3 روز قبل
به گزارش خبرنگار مهر، درحالی‌که این روزها برداشت پنبه در دیار سربداران ازجمله سبزوار و شهرستان خوشاب آغازشده و برخی از کشاورزان شهرستان خوشاب و سبزوار محصول خودشان را تحویل خریداران داده‌اند اما تاکنون دولت هیچ‌گونه قیمتی اعلام نکرده و کشاورزان و خریداران چشم‌انتظار اعلام قیمت‌های جدید هستند. تولید پنبه در دیار سربداران تاریخی کهن دارد و قبل از انقلاب و در اوایل پیروزی آن بسیاری از مناطق شهرستان‌های جوین، جغتای سبزوار و سلطان‌آباد قبل از آنکه زیر کشت چغندرقند بروند کشاورزان به کاشت پنبه و قوزه مشغول بودند. در دهه ۸۰ به علت حمایت دولت از کشاورزان پنبه‌کار و رونق تولید محصولات نساجی در کشور صندوق پنبه ایران توانست ۱۲ هزار تن تولید مازاد بر مصرف صنایع ایران را به کشورهای خارجی صادر کند اما بعد از مدتی به دلیل باز کردن درهای واردات پنبه و عدم‌حمایت کافی دولت از کشاورزان آن‌ها دلسرد شدند و تولید پنبه در ایران رو به افول گذاشت و وابستگی کشور روزبه‌روز به وارات آن بیشتر شد تا جایی که در سال ۹۷ به گفته محمدحسین کاویانی رئیس صندوق پنبه ایران ۵۰ درصد پنبه ایران از طریق واردات تأمین می‌شود. با پیگیری از مسئولان سبزوار برای اعلام نشدن قیمت خرید تضمینی پنبه، محمد عظیمی نژاد، مسئول باغبانی مدیریت جهاد کشاورزی سبزوار به خبرنگار مهر گفت: تاکنون هیچ نامه‌ای در این رابطه نداشتیم و در صورت اعلام قیمت‌ها آن را اعلام خواهیم کرد. همچنین با پیگیری‌های خبرنگار ما مدیر روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان خراسان رضوی وی در این رابطه هیچ پاسخی نداد.
زوم‌جیزوم‌جی4 روز قبل
در جریان پخش فصل اول چندین بار به ساخته شدن فصل دوم «عصر جدید» نیز اشاره شد. بنابر جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون ایران، احسان علیخانی اخیرا از آغاز پیش تولید فصل دوم برنامه تلویزیونی «عصر جدید» خبر داده است. بنابر اعلام احسان علیخانی، فصل دوم برنامه «عصر جدید» از اسفند ماه آغاز خواهد شد. داوران فصل اول برنامه «عصر جدید» رویا نونهالی، آریا عظیمی نژاد، سید بشیر حسینی و امین حیایی بودند. نظرات خود را درباره برنامه «عصر جدید» با ما به اشتراک بگذارید.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز5 روز قبل
رادیو، تئاتر را نقد می‌کند «صدادر صحنه» برنامه‌ای درباره نقد نمایشنامه‌های در حال اجرا در سالن‌های تهران است که روزهای شنبه از رادیو نمایش پخش می‌شود. «صدادر صحنه» به تهیه کنندگی ژاله محمدعلی و با کارشناسی و اجرای رضا آشفته شنبه‌ها ساعت ۲۱ از رادیو نمایش پخش می‌شود. اسفندماه زمان شروع فصل دوم «عصر جدید» فصل دوم برنامه تلویزیونی «عصر جدید» هم با رویکرد استعدادیابی در زمینه‌های هنری، ورزشی و سرگرمی تولید می‌شود. «جاده جنگ» به تهیه‌کنندگی اشرف‌السادات اشرف‌نژاد، صدابرداری فرزاد شریفی و گویندگی احمد گنجی هر روز ساعت ۱ بامداد از رادیو نمایش پخش می‌شود. «کتاب‌باز» به تهیه‌کنندگی محمدرضا رضاییان و اجرای سروش صحت، شنبه تا چهارشنبه ساعت ۲۰ از شبکه نسیم پخش می‌شود.
تسنیمتسنیم5 روز قبل
رادیو، تئاتر را نقد می‌کند «صدادر صحنه» برنامه‌ای درباره نقد نمایشنامه‌های در حال اجرا در سالن‌های تهران است که روزهای شنبه از رادیو نمایش پخش می‌شود. «صدادر صحنه» به تهیه کنندگی ژاله محمدعلی و با کارشناسی و اجرای رضا آشفته شنبه‌ها ساعت ۲۱ از رادیو نمایش پخش می‌شود. همچنین دومین رویداد رویازی در هفته آخر آذر ماه با حضور سرمایه گذاران داخلی و خارجی برگزار خواهد شد. «جاده جنگ» به تهیه‌کنندگی اشرف‌السادات اشرف‌نژاد، صدابرداری فرزاد شریفی و گویندگی احمد گنجی هر روز ساعت ۱ بامداد از رادیو نمایش پخش می‌شود. «کتاب‌باز» به تهیه‌کنندگی محمدرضا رضاییان و اجرای سروش صحت، شنبه تا چهارشنبه ساعت ۲۰ از شبکه نسیم پخش می‌شود.
اقتصادنیوزاقتصادنیوز5 روز قبل
«عصر جدید» به تهیه کنندگی احسان علیخانی یک رقابت تلویزیونی استعدادیابی ایرانی است که از بهمن سال ۱۳۹۷ از شبکه سه سیما روی آنتن رفت. در فصل اول این برنامه شرکت کنندگان در رشته‌های هنری ورزشی و سرگرمی به رقابت پرداختند و داوران فصل اول امین حیایی، رویا نونهالی، آریا عظیمی نژاد و سید بشیر حسینی بودند. نکته قابل اعتنا اینکه هنوز مشخص نیست که داوران این سری «عصر جدید» همین افراد هستند یا ممکن است ترکیب جدیدی را شاهد باشیم. حضور بشیر حسینی در بین داوران این مسابقه بیشترین نقد و چالش را داشت. در فصل اول عصر جدید فاطمه عبادی، محمد زارع، پارسا خائف، سعید فتحی روشن و گروه دختران نینجا به ترتیب نفرات اول تا پنجم شدند.
افکارنیوزافکارنیوز5 روز قبل
فصل اول مسابقه استعدادیابی «عصر جدید» سال گذشته روی آنتن رفت و با استقبال خوب مخاطبان مواجه شد. اخبار چهره‌ها - احسان علیخانی مجری و تهیه کننده این برنامه به تازگی در صفحه مجازی این برنامه با انتشار ویدئویی به مخاطبان خود گفت: پیش تولید فصل دوم «عصر جدید» را به طور رسمی آغاز می‌کنیم و اسفند ماه پیش روی شما هستیم. صحنه فصل دوم عصر جدید منتظر شماست …. در فصل اول عصر جدید فاطمه عبادی (هنرمند نقاش با شن)، محمد زارع (آکروبات کار)، پارسا خائف (خواننده نوجوان)، سعید فتحی روشن (شعبده باز و منتالیست) وگروه دختران نینجا (هنر‌های رزمی) به ترتیب نفرات اول تا پنجم شدند. برنامه تلویزیونی «عصر جدید» با رویکرد استعدادیابی در زمینه‌های هنری، ورزشی و سرگرمی تولید می‌شود. فصل اول این مسابقه تلویزیونی با اجرای احسان علیخانی و داوری رویا نونهالی، آریا عظیمی نژاد، بشیر حسینی و امین حیایی روی آنتن رفت.
ساعت ۲۴ساعت ۲۴2 هفته قبل
مسابقه استعدادیابی عصر جدید که سال گذشته روی آنتن رفت و با استقبال خوب مخاطبان مواجه شد. لحظاتی پیش در صفحه مجازی این برنامه به مخاطبان علاقمند اعلام شد: از بین شما کسی هست که همچین استعدادی داشته باشه؟ صحنه فصل دوم عصر جدید منتظر شماست. به نظرمی رسد آغاز پیش تولید فصل دوم عصر جدید به زودی کلید می‌خورد. برنامه تلویزیونی «عصر جدید» با رویکرد استعدادیابی در زمینه‌های هنری، ورزشی و سرگرمی تولید می‌شود. فصل اول این مسابقه تلویزیونی با اجرای احسان علیخانی و داوری رویا نونهالی، آریا عظیمی نژاد، بشیر حسینی و امین حیایی روی آنتن رفت.
تسنیمتسنیم2 هفته قبل
«آمدم ای شاه …» شعری است که هم شاعرش در سرودن آن مخلص بوده و هم خواننده و هم آریا عظیمی نژاد که قطعه‌ای از بهشت را ساخته است. ماجرا چه بود که این قطعه شعر را در خطاب به امام رضا علیه السلام خواندید؟ این شعر را سال‌ها قبل به شوق امام رضا علیه السلام خواندم. خواندن این قطعه شعر «آمدم ای شاه پناهم بده» را شروع کردم. در نهایت توسلی به امام رضا علیه السلام کردیم تا این که همین قطعه‌ای که می‌شنوید و مشهور شده، تهیه شد. ماجرای ساخت قطعه‌ای از بهشتمدت‌هاست که این قطعه شعر از رسانه‌ها منتشر می‌شود اما هر بار برای مخاطب تازگی دارد.
برترین‌هابرترین‌ها1 ماه قبل
علی عسکری رئیس صداوسیما، «عصر جدید» را برنامه‌ای امیدآفرین، نشاط‌بخش و وحدت‌آفرین خواند و از قضاوت‌های دلسوزانه و دقیق داوران این برنامه قدردانی کرد. وی از توانمندی‌های مردم ایران به عنوان گنجی پنهان یاد کرد که گوشه‌ای از آن در فصل اول برنامه «عصر جدید» به تصویر درآمد و این برنامه دریچه‌ای برای یافتن این گنج پنهان شد. «عصرجدید» سطح جدیدی از استانداردهای برنامه‌سازیعلی فروغی مدیر شبکه سه سیما نیز برنامه «عصر جدید» را قدم رو به جلویی در برنامه‌های سرگرمی تلویزیون خواند که هم از نظر فرم و قالب سطح جدیدی از استانداردهای برنامه‌سازی را نشان داد و هم از نظر محتوا قابل دفاع و پرفایده بود. وی حمایت‌های رئیس سازمان صداوسیما و مسئولان را از این برنامه در سال‌های پس از انقلاب بی‌سابقه خواند و آن را از عوامل توفیق این برنامه برشمرد. برگزاری کنسرت با خوانندگان «عصر جدید» در ادامه، سیدبشیر حسینی این برنامه را نمونه‌ای موفق از سرگرم‌آموزی اسلامی دانست که الگویی برای برنامه‌سازی ایجاد کرده است.
خبرآنلاینخبرآنلاین2 ماه قبل
یزدان فتوحی، کارگردان این سریال درباره شوخی با برنامه «عصر جدید» گفت: «برای آیتم «نسل جدید» هم از احسان علیخانی اجازه گرفتیم. تشکر ویژه می‌کنم که به من کمک کرد تا با برنامه «عصر جدید» شوخی کنیم. حتی او در برنامه خودش برنامه ما را پخش کرد.» سالار کریمخانی، بازیگر نقش بدل احسان علیخانی از تجربه حضور خود در این سریال گفت: «البته من در سال ۹۴ در مجموعه دست به نقد هم دو آیتم به جای احسان علیخانی بازی کردم. البته خانم نونهالی خاص هستند و برخی از دیالوگ‌های خاص خود را دارد و این خاص بودن، آدم را به چالش می‌کشد. در سریال «ناخونک» پیوستگی در آیتم و قصه زندگی را می‌بینیم.
تسنیمتسنیم2 ماه قبل
گفت‎وگوی صریح محمدحسین رنجبران با وزیر صنعت، معدن و تجارت جمعه ساعت ۱۷:۱۰ از شبکه پنج سیما پخش می‌شود. ۳۳٫۳درصد از بینندگان «مسابقه عصرجدید» داوری امین حیایی و ۲۶٫۲درصد داوری آریا عظیمی نژاد را بیش از سایر داوران پسندیده‌اند. ۹۵٫۴ درصد از بینندگان در حد زیاد و ۳٫۷درصد در حد کم موافق ادامه پخش مسابقه عصر جدید هستند. بنا بر نظر بینندگان این مسابقه درخصوص اینکه کدامیک از فینالیست‌ها باید به عنوان نفر اول انتخاب می‌شدند ۴۸٫۱درصد فاطمه عبادی، را شایسته کسب عنوان اول مسابقه دانسته‌اند. بر اساس این نظر سنجی۴۵٫۹ درصد بینندگان مسابقه عصر جدید را فاقد هرگونه نقطه ضعفی دانسته‌اند.
صدا و سیماصدا و سیما2 ماه قبل
۶۰ و ۶ دهم درصد بینندگان نیز گروه داوری انتخاب شده برای این مسابقه را در حد زیاد مناسب دانستهاند. تخصص و آگاهی مرتبط با اجراها، قضاوت عادلانه درباره اجرا‌ها و استدلال مناسب و مرتبط با رأی ارائه شده در رتبه‌های بعدی این بخش از نظر سنجی هستند. ۳۳ و ۳ دهم درصد از بینندگان «مسابقه عصرجدید» داوری امین حیایی و ۲۶ و ۲ دهم درصد داوری آریا عظیمی نژاد را بیش از سایر داوران پسندیدهاند. ۹۵ و ۴ دهم درصد از بینندگان در حد زیاد و ۳ و ۷ دهم درصد در حد کم موافق ادامه پخش مسابقه عصر جدید هستند. بر اساس این نظر سنجی ۴۵ و ۹ دهم درصد بینندگان مسابقه عصر جدید را فاقد هرگونه نقطه ضعفی دانسته‌اند و از نظر ۸ و ۶ دهم درصد از بینندگان مهمترین نقطه ضعف مسابقه عصر جدید «رأی دادن داوران بر اساس احساس» بوده است.
پارس نیوزپارس نیوز2 ماه قبل
سعید فتحی روشن، تردست است و مهارتش را از بزرگان این رشته فراگرفته است. اوج کار سعید فتحی روشن را می‌توان در ۴ برنامه عصر جدید که او را به فینال رساند، تماشا کرد. پیش از بیان راز تردستی سعید فتحی روشن در برنامه فینال، اجرای کامل سعید فتحی روشن را در ویدیو زیر مشاهده کنید. داستان توزیع کارت سعید فتحی روشن برای انتخاب کارت غذا، از یک بازی پاسور، شبیه سازی شده بود. در اتاق تاریکی که سعید فتحی روشن با یکی از داوران (سید بشیر حسینی) حضور یافت، حضور دستیاران فتحی روشن، غیر قابل انکار است.

واکنش توییتری‌ها به «عصر جدید» +تصاویر

12+
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز2 ماه قبل

از بازیگر فراری تا بانو و بابایا در عصر جدید

4+
الفالف2 ماه قبل
فردا نیوزفردا نیوز2 ماه قبل
اکثرشان از شهرستان‌های مختلف به عشق دیدن احسان علیخانی و داوران برنامه آمده‌اند و اصلا قرار نیست حتی مهمان برنامه هم باشند! این تابلو‌ها مسیر برنامه «عصر جدید» را نشان می‌دهد که آغاز برنامه از کجا بوده و به کجا رسیده است. چیزی به آغاز برنامه نمانده، گروه سیاه پوش ماه عسل اینجا هم حضور دارند و با سرعت مشغول به کار هستند. اعلام آماری از‌ترین‌های برنامه عصر جدید نیز بخش دیگر این برنامه بود. اولین آسیب دیدگی برنامه گروه آکروبات آقای قنبری بود که در ویدئوی ارسالی دندان‌های خود را از دست داد.

داور عصر جدید از ازدواج احسان علیخانی چه می‌دانست؟ + فیلم

رکنارکنا2 ماه قبل
احسان علیخانی، مجری محبوب سیما، با انتشار یک سلفی با یک هوادار خود، توضیح جالبی زیر این عکس منتشر کرده که به خاطر شایعات و گمانه زنی‌های این روزهای فضای مجازی است. احسان علیخانی در این پست اینستاگرامش تاکید کرده که فرد حاضر در عکس همسرش نیست و تنها یک طرفدار اوست. جنجال الهام عربیکی از جنجالی‌ترین مهمان‌های ماه عسل سال ۹۴ الهام عرب بود. پس از باز شدن دکور، یک زوج میانسال به همراه ۶ مهمان دیگر در قاب کهکشانی «ماه عسل» جای گرفتند. بعد یکی از مهمانان از علیخانی پرسید: چرا شما ازدواج نمی‌کنید؟ علیخانی پاسخ داد: ما گرفتار کار هستیم البته با دیدن این بزرگواران فهمیدیم ما تا سن ٩٢ سالگی برای ازدواج فرصت داریم.
پارس نیوزپارس نیوز2 ماه قبل
«داستان به پایان رسید، صندلی‌ها خالی شدند، صدای تشویق تماشاگران به گوش نمی‌رسد، سکوتی غم انگیز حکمفرماست اما این ظاهر ماجراست … شوری در دل جوانان و استعدادهای نادیده در گوشه کنار این مرز و بوم پر از گنجینه‌های پنهان برپاست. لحظه‌ها به سرعت میگذرد تا عصر جدیدی دیگر، تا عرصه‌ای دیگر برای دیده شدن، برای رسیدن.. تبریک به برندگان، تبریک به احسان علیخانی عزیز و گروه بی همتاش، تبریک به مردم برای حمایت بی دریغ»

(تصاویر) فاطمه عبادی برنده برنامه عصر جدید؛ بازی با شن‌ و رنگ!

فراروفرارو2 ماه قبل
فرارو- کتاب برنامه تلویزیونی پرمخاطب عصر جدید با پیروزی «فاطمه عبادی» بانوی نقاشی با شن با کسب ۶ میلیون و ۵۴۴ هزار و ۹۶۴ رای به آخرین برگ خود رسید. بیش از ۲۴ میلیون رای مردمی در سبد ۵ فینالیست برنامه عصر جدید ریخته شد تا در ساعت‌های اولیه بامداد جمعه، محبوب‌ترین استعدادهای شناخته شده در برنامه عصر جدید مشخص شوند. فینال برنامه عصر جدید همه چیز را برای یک برنامه پرمخاطب و جذاب داشت. و اما فاطمه عبادی برنده فینال عصر جدید کیست؟ فاطمه عبادی متولد ۱ مرداد ۱۳۶۸ در ماهشهر، نقاش است. فاطمه عبادی با همسر و فرزندشفاطمه عبادی سال ۸۸ – ۸۹ با همسرش که یک آتش نشان ازدواج کرده است که ثمره این زندگی یک فرزند پسر متولد ۱۳۹۰ است.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز2 ماه قبل
به گزارش مشرق، آریا عظیمی نژاد، داور سخت گیر عصر جدید با انتشار این عکس نوشت: «داستان به پایان رسید، صندلی‌ها خالی شدند، صدای تشویق تماشاگران به گوش نمی‌رسد، سکوتی غم انگیز حکمفرماست اما این ظاهر ماجراست … شوری در دل جوانان و استعدادهای نادیده در گوشه کنار این مرز و بوم پر از گنجینه‌های پنهان برپاست. لحظه‌ها به سرعت میگذرد تا عصر جدیدی دیگر، تا عرصه‌ای دیگر برای دیده شدن، برای رسیدن.. تبریک به برندگان، تبریک به احسان علیخانی عزیز و گروه بی همتاش، تبریک به مردم برای حمایت بی دریغ»
موجموج2 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری موج، برنامه عصر جدید با اجرای احسان علیخانی به آخر خط رسید و با رای مخاطبان نتیجه نهایی این مسابقه اعلام شد. فینالیست‌‌های عصر جدید آخرین هنرنمایی خود را در برابر احسان علیخانی، داوران (امین حیایی، بشیر حسینی، آریا عظیمی نژاد و رویا نونهالی) و تماشاگران اجرا کردند؛ این پنج نفر از میان بیش از ۳۰۰ گروه شرکت کننده به فینال رسیدند. جایزه این مسابقات به شرح زیر است: نفر اول: ۵۰۰ میلیون تومان اعتبار تخصصینفر دوم: ۲۰۰ میلیون تومان اعتبار تخصصینفر سوم: ۱۰۰ میلیون تومان اعتبار تخصصینفر چهارم: ۷۵ میلیون تومان اعتبار تخصصینفر پنجم: ۵۰ میلیون تومان اعتبار تخصصیگفتنی است؛ در این نظرسنجی ۲۴٫۴۰۵٫۶۰۸ نفر شرکت داشتند. نفرات اول تا پنجم این رقابت‌ها براساس آرای مردمی انتخاب شدند که به شرح زیر هستند:
صدا و سیماصدا و سیما2 ماه قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، ­بر اساس اعلام احسان علیخانی مجری این برنامه، سخت گیرترین داور، آریا عظیمی نژاد با ۶۷/۲ رأی مثبت و مهربان‌ترین داور امین حیایی با ۷۸ درصد رأی مثبت بود. سریعترین رأی مثبت برای آرمان امیدی در مرحله دوم از آریا عظیمی نژاد بود که در دقیقه یک اجرا به او رأی مثبت داد. پرهزینه‌ترین اجرا ویدئو مپینگ بود برای گروه «شوک» و با حوصله‌ترین اجرا متعلق به گروه «دومینو» بود که حدود ۱۵ ساعت دومینوها را چیدند و در دو دقیقه تمام شد. تحصیل کرده‌ترین شرکت کننده آقای حامد نصرآبادیان با مدرک دکتری بود. مسن‌ترین شرکت کننده مصطفی فراهانی با ۶۱ سال سن بود.
موجموج2 ماه قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج، برنامه عصر جدید با اجرای احسان علیخانی و داوری امین حیایی، بشیر حسینی، آریا عظیمی نژاد و رویا نونهالی به پایان خط خود رسید. در حالیکه قرار است برنامه معرفی برندگان این برنامه ساعت ۱۷:۴۵ از شبکه سه به صورت زنده پخش شود، خبرگزاری موج با نظرسنجی ای که انجام داد، پیش بینی ای از برندگان این مسابقه انجام داده است. طبق این نظرسنجی نفرات اول تا پنجم مسابقه عصر جدید به تفکیک آرا به صورت زیر است: فاطمه عبادی ۲۷٫۱۸٪ آراپارسا خائف ۲۶٫۱۸٪ آرامحمد زارع ۲۴٫۴۴٪ آراسعید فتحی ۱۸٫۲۰٪ آرادختران نینجا ۳٫۹۹٪ آرابه گزارش موج، در این نظر سنجی حدود ۴۰ هزار نفر شرکت داشتند و اختلاف اندک آرا بین نفرات اول تا سوم نشان دهنده این مورد است که شاید پیش بینی برنده عصر جدید چندان کار آسوده‌ای نباشد.
موجموج2 ماه قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج، برنامه عصر جدید با اجرای احسان علیخانی و داوری امین حیایی، بشیر حسینی، آریا عظیمی نژاد و رویا نونهالی به پایان خط خود رسید. در حالیکه قرار است برنامه معرفی برندگان این برنامه ساعت ۱۷:۴۵ از شبکه سه به صورت زنده پخش شود، خبرگزاری موج با نظرسنجی ای که انجام داد، پیش بینی ای از برندگان این مسابقه انجام داده است. طبق این نظرسنجی نفرات اول تا پنجم مسابقه عصر جدید به تفکیک آرا به صورت زیر است: فاطمه عبادی ۲۶٫۷۷٪ آراپارسا خائف ۲۶٫۲۶٪ آرامحمد زارع ۲۴٫۷۵٪ آراسعید فتحی ۱۸٫۴۳٪ آرادختران نینجا ۳٫۷۹٪ آرابه گزارش موج، در این نظر سنجی حدود ۴۰ هزار نفر شرکت داشتند و اختلاف اندک آرا بین نفرات اول تا سوم نشان دهنده این مورد است که شاید پیش بینی برنده عصر جدید چندان کار آسوده‌ای نباشد.
خبر فوریخبر فوری2 ماه قبل
احسان علیخانی از آغاز ساخت فصل دوم «عصر جدید» برای زمستان ۹۸ خبر داد. وی گفت: برنامه «عصر جدید» یک برنامه استعداد یابی عمومی است و من تصور می‌کنم برای این برنامه فراتر از ضبط یک برنامه تلویزیونی وقت گذاشته شده است. طرح برنامه «عصر جدید» از سال ۹۶ است اما آن زمان فکر می‌کردم ساخت این برنامه ناممکن است. ۱۰۳۸ نفر به صحنه «عصر جدید» آمدندعلیخانی گفت:۱۰۳۸ نفر در قالب اجراهای انفرادی و گروهی، از عشایر تا شهرستان‌ها برای اجرا به صحنه «عصر جدید» آمدند. اگر این بخش‌ها در برنامه نبود، برنامه «عصر جدید» برای من هم جالب نبود.
الفالف2 ماه قبل
علیخانی عنوان کرد: «عصر جدید» برنامه تلویزیونی استعدادیابی عمومی است و تخصصی نیست اما فراتر از برنامه تلویزیونی برای آن وقت گذاشته شده است. وی ادامه داد: برای من «عصر جدید» سخت‌ترین کار تمام عمرم بود و پروژه‌ای است که تمامی ندارد. کارگردان عصر جدید درباره شباهت برنامه عصر جدید و ماه عسل نیز توضیح داد: باورم این است که تلنت شو زیرمجموعه رئالیتی شو است و من این حوزه را دوست دارم. البته پول به حساب هلال احمر واریز شد نه صداوسیما و برنامه عصر جدید. سیدبشیر حسینی نیز در این زمینه مطرح کرد: احسان علیخانی از سلطان غم به غول چراغ جادو تغییر نام داد.
پارس نیوزپارس نیوز2 ماه قبل
پارس نیوز، به گزارشنشست خبری برنامه «عصر جدید» امروز شنبه ۲۶ مرداد با حضور احسان علیخانی و داوران این مسابقه استعدادیابی در مرکز همایش‌های صداوسیما برگزار شد. احسان علیخانی در ابتدا در پاسخ به پرسشی درباره حساسیت استعدادیابی در برنامه عنوان کرد: در ظرف «عصر جدید» فراتر از ارسال یک ویدیو عمل می‌کنیم. علیخانی اضافه کرد: برنامه ما صرفا این نبود که هرکسی ویدئو بفرستد، او را روی صحنه بفرستیم. البته الان معضلات جدی درباره نگاه پدر و مادرها به استعدادها داریم که امیدوارم «عصر جدید» در این روند استعدادیابی تاثیر بگذارد. اگر «عصر جدید» این بعد را نداشت که با بچه‌ها زندگی کنیم برنامه‌ای لوس و بی مزه می‌شد.

به انتهای لیست رسیدید