اخبار علیرضا بیرانوند - آخرین و مهم ترین اخبار علیرضا بیرانوند از خبرگزاری‌های ایران | خبری
علیرضا بیرانوند

علیرضا بیرانوند

ساعت ۲۴ساعت ۲۴1 ساعت قبل
ساعت ۲۴-دروازه بان ملی پوش تیم فوتبال پرسپولیس تهران از برگزاری اردوی ترکیه بدون بازی تدارکاتی ناراحت بود و آن را یکی از بدترین و ضعیف‌ترین اردوهای ۳ سال اخیر پرسپولیس دانست. علیرضا بیرانوند، دروازه بان تیم فوتبال پرسپولیس تهران درباره برگزاری اردو در ترکیه گفت: «۱۰ - ۱۱ روز در ترکیه بودیم و متاسفانه در ۳ سالی که در پرسپولیس هستم، یکی از بدترین و ضعیف‌ترین اردوهایی بود که پشت سر گذاشتیم. از لحاظ کمپی که بودیم، خوب بود، اما از آن استفاده نکردیم که بتوانیم محک خوبی مقابل تیم‌های خوب ترکیه بخوریم. سال سختی را پشت سر داریم و پس از ۳ سال قهرمانی متوالی، تیم‌ها می‌آیند و بازیکنان جدید جذب می‌کنند. ۱۰۰ درصد بهتر بود که در ایران می‌ماندیم و اردوها و بازی‌های تدارکاتی خوبی با تیم‌های لیگ دسته یکی برگزار می‌کردیم.
ورزش ۱۱ورزش ۱۱1 ساعت قبل
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت خورشید عصر ارتباطات می‌باشد و هرگونه کپی‌برداری بدون ذکر نام و لینک منبع غیر قانونی بوده و قابل پیگرد میباشد. Copyright © ۲۰۱۳-۱۹
وانانیوزوانانیوز1 ساعت قبل
به گزارش وانانیوز، علیرضا بیرانوند بازیکن کلیدی و بزرگ باشگاه پرسپولیس مدعی شده است که اردوی ترکیه تیمش که در راستای آماده‌سازی پیش‌فصل ۹۸/۹۹ برگزار شده بود، هیچ کمکی را به این تیم نکرده و یکی از بدترین اردوهای پرسپولیس در این چندساله بوده است که موجب عصبانیت مدیران تیمش شد. بیرانوند در این باره اظهار داشت: این یکی از بدترین اردوهای ما بود، دائما درگیر باران بودیم و مه باعث شده بود تا نتوانیم پیش روی خود را ببینیم، وضعیت آب و هوا اصلا اجازۀ فعالیت را به ما نمی‌داد و بدون شک این اردو به ما هیچ کمکی نکرد.
جام نیوزجام نیوز1 ساعت قبل
به گزارش سرویس ورزشی جام نیوز، علیرضا بیرانوند بازیکن کلیدی و بزرگ باشگاه پرسپولیس مدعی شده است که اردوی ترکیه تیمش که در راستای آماده‌سازی پیش‌فصل ۹۸/۹۹ برگزار شده بود، هیچ کمکی را به این تیم نکرده و یکی از بدترین اردوهای پرسپولیس در این چندساله بوده است که موجب عصبانیت مدیران تیمش شد. بیرانوند در این باره اظهار داشت: این یکی از بدترین اردوهای ما بود، دائما درگیر باران بودیم و مه باعث شده بود تا نتوانیم پیش روی خود را ببینیم، وضعیت آب و هوا اصلا اجازۀ فعالیت را به ما نمی‌داد و بدون شک این اردو به ما هیچ کمکی نکرد.
نودنود2 ساعت قبل
با توجه به عدم اشراف نسل جدید علاقه‌مندان فوتبال به بازیکنان نسل گذشته، بزرگانی نظیر همایون بهزادی، حسین کلانی، و … در تیم منتخب تاریخ پرسپولیس قرار نگرفتند. جلال حسینی تنها بازیکن تیم رویایی تاریخ پرسپولیس است که در حال حاضر عضو این تیم هست. پرستاره‌ترین تیم تاریخ پرسپولیس: پرسپولیس ابتدای فصل ۱۳۷۵همیشه در محافل فوتبالی این بحث شکل می‌گیرد که کدام تیم در کدام در دوره از بازیکنان بهتری برخوردار بوده است. بر اساس این نظرسنجی، پرسپولیس ابتدای فصل ۱۳۷۵ پرستاره‌ترین تیم تاریخ پرسپولیس محسوب می‌شود. در مجموع استانکو پوکله پوویچ در مدت کمتر از ۲ فصل حضور خود در پرسپولیس بیشترین سهم را در تیم منتخب دارد و ۶ بازیکن تیم منتخب شاگرد این مربی بودند.
ورزش ۱۱ورزش ۱۱3 ساعت قبل
اختصاصی | سنگربان بزرگ باشگاه پرسپولیس ادعایی را مطرح کرد که خیلی به کام مدیران سرخ‌ها خوش ننشست. ورزش ۱۱ - علیرضا بیرانوند بازیکن کلیدی و بزرگ باشگاه پرسپولیس مدعی شده است که اردوی ترکیه تیمش که در راستای آماده‌سازی پیش‌فصل ۹۸/۹۹ برگزار شده بود، هیچ کمکی را به این تیم نکرده و یکی از بدترین اردوهای پرسپولیس در این چندساله بوده است که موجب عصبانیت مدیران تیمش شد. علیرضا بیرانوندبیرانوند در این باره اظهار داشت: این یکی از بدترین اردوهای ما بود، دائما درگیر باران بودیم و مه باعث شده بود تا نتوانیم پیش روی خود را ببینیم، وضعیت آب و هوا اصلا اجازۀ فعالیت را به ما نمی‌داد و بدون شک این اردو به ما هیچ کمکی نکرد.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز3 ساعت قبل
به گزارش مشرق، علیرضا بیرانوند، دروازه بان تیم فوتبال پرسپولیس درباره برگزاری اردو در ترکیه بیان کرد: ۱۰ - ۱۱ روز در ترکیه بودیم و متاسفانه در ۳ سالی که در پرسپولیس هستم، یکی از بدترین و ضعیف‌ترین اردوهایی بود که پشت سر گذاشتیم. در ترکیه، یکی از ضعیف‌ترین اردوهای پرسپولیس را پشت سر گذاشتیمدروازه بان پرسپولیس خاطرنشان کرد: بینی سیامک نعمتی شکست و امیری، ماهینی و حسینی مصدوم شدند و اتفاقات بدی افتاد. در ۳ سالی که بودم و اکنون سال چهارم را پشت سر می‌گذارم، یکی از ضعیف‌ترین اردوهای پرسپولیس را پشت سر گذاشتیم. این اردو (ترکیه) متاسفانه به دست کسانی سپرده شد که نتوانستند به خوبی برگزار کنند. بیرانوند در پایان در مورد ماندنی شدنش در پرسپولیس گفت: فعلا در اختیار پرسپولیس هستم.
خبرآنلاینخبرآنلاین3 ساعت قبل
علیرضا بیرانوند، دروازه بان تیم فوتبال پرسپولیس تهران درباره برگزاری اردو در ترکیه گفت: «۱۰ - ۱۱ روز در ترکیه بودیم و متاسفانه در ۳ سالی که در پرسپولیس هستم، یکی از بدترین و ضعیف‌ترین اردوهایی بود که پشت سر گذاشتیم. از لحاظ امکانات، شرایط خوبی بود، اما تیمی که برای برگزاری اردوی آماده سازی به خارج از ایران می‌رود، باید بازی دوستانه برگزار کند که متاسفانه در اردوی ترکیه این اتفاق رخ نداد. از لحاظ کمپی که بودیم، خوب بود، اما از آن استفاده نکردیم که بتوانیم محک خوبی مقابل تیم‌های خوب ترکیه بخوریم. در ۳ سالی که بودم و اکنون سال چهارم را پشت سر می‌گذارم، یکی از ضعیف‌ترین اردوهای پرسپولیس را پشت سر گذاشتیم.» او درباره شرایط تیم با کالدرون گفت: «امروز (یکشنبه) استراحت است و امیدوارم از فردا بتوانیم بازی‌های خوبی را برگزار کنیم تا آماده شروع لیگ شویم. سال سختی را پشت سر داریم و پس از ۳ سال قهرمانی متوالی، تیم‌ها می‌آیند و بازیکنان جدید جذب می‌کنند.
تسنیمتسنیم5 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از ایلام، با صدور حکمی از سوی جمال انصاری رئیس سازمان تعزیرات حکومتی کشور «علیرضا لطفی» به عنوان مدیر کل جدید تعزیرات حکومتی استان ایلام منصوب شد. لطفی پیش از این به عنوان معاون اجرایی اداره کل تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه مشغول به خدمت بوده است، معارفه مدیر کل جدید تعزیرات حکومتی استان ایلام، روز یکشنبه در دادگستری استان ایلام برگزار می‌شود. پیش از این نعمت‌اله بیرانوند در این سمت مشغول به خدمت بود که به عنوان مدیرکل تعزیرات حکومتی خوزستان منصوب شد. انتهای پیام/ ع
افکارنیوزافکارنیوز6 ساعت قبل
در ترکیه، یکی از ضعیف‌ترین اردو‌های پرسپولیس را پشت سر گذاشتیمدروازه بان پرسپولیس خاطرنشان کرد: بینی سیامک نعمتی شکست و امیری، ماهینی و حسینی مصدوم شدند و اتفاقات بدی افتاد. در ۳ سالی که بودم و اکنون سال چهارم را پشت سر می‌گذارم، یکی از ضعیف‌ترین اردو‌های پرسپولیس را پشت سر گذاشتیم. سال سختی را پشت سر داریم و پس از ۳ سال قهرمانی متوالی، تیم‌ها می‌آیند و بازیکنان جدید جذب می‌کنند. این اردو (ترکیه) متاسفانه به دست کسانی سپرده شد که نتوانستند به خوبی برگزار کنند. ۱۰۰ درصد بهتر بود که در ایران می‌ماندیم و اردو‌ها و بازی‌های تدارکاتی خوبی با تیم‌های لیگ دسته یکی برگزار می‌کردیم.
تسنیمتسنیم7 ساعت قبل
هر دو بازی درون تیمی به اندازه کافی برای سرخپوشان پرفشار بود و کالدرون نیز سعی کرد با جابه‌جایی بازیکنان در پست‌های مدنظرش به ترکیب اصلی خود برسد. با این شرایط سیدجلال حسینی، شجاع خلیل‌زاده، محمد انصاری و محمدحسین کنعانی‌زادگان نفراتی هستند که برای قرار گرفتن در ترکیب اصلی باید رقابت کنند. سرمربی آرژانتینی پرسپولیس همه‌ی نفرات نامبرده را در ترکیب مدنظرش به کار گرفت و فقط ترابی بود که دقایق بیشتری را در جمع نفرات اصلی بازی کرد. کالدرون در هر دو بازی درون تیمی از حسینی در بین نفرات اصلی بازی گرفت تا نشان دهد توجه ویژه‌ای به او دارد. شریفی زوج علیپور در خط حملهکالدرون در هر دو بازی درون تیمی از علیپور و شریفی در نوک خط حمله بازی گرفت.
ایلناایلنا8 ساعت قبل
سرمربی پرسپولیس نام ۳ بازیکن را در فهرست مازاد قرار داد و صحبت از اضافه شدن نفراتی به جمع این ۳ نفر هم مطرح است. این بازیکن که سهمیه زیر ۲۱ سال به حساب می‌آید، خیلی زود در اختیار باشگاه قرار گرفت و حتی به اردوی ترکیه نرفت. مازاد شدن سروش اما با اینکه خودش خیلی پیش از این متوجه بی‌اعتمادی سرمربی شده بود، همه را غافلگیر کرد. دقت پاس ۳/۷۵ درصد هم این بازیکن را در جایگاه نهمین بازیکن پرسپولیس قرار داد. برای همین شاید کالدرون مجبور شود در فهرست مازادش دست ببرد.
ورزش ۱۱ورزش ۱۱8 ساعت قبل
اختصاصی | علیرضا بیرانوند واکنش تازه‌ای را به لقب جدیدش نشان داد. ورزش ۱۱ - علیرضا بیرانوند مهرۀ کلیدی باشگاه پرسپولیس در فصل‌های اخیر، پس از پایان یافتن اردوی آماده‌سازی تیم خود با خبرنگاران به گفت‌وگو پرداخت و در ارتباط با مسائل زیادی صحبت کرد که به یکباره پس از شنیدن لقب هیولا از سوی یکی از خبرنگاران، واکنش بسیار جالبی را از خود بروز داد! علیرضا بیرانوندبیرانوند در حالی که می‌خندید، گفت: هیولا کجا بوده؟! + عکسبا غول خارجی پرسپولیس در خط حمله بیشتر آشنا شویدهایجک ستارۀ استقلال به دست مهدی رحمتی؛ بمب آبی‌ها در اردوی قرمزها! آبروریزی عجیب و شوکه‌کننده برای تراکتور در ترکیه + عکس
برنابرنا8 ساعت قبل
سومین نشست «مدافعان فرهنگی حرم» با هدف مدون سازی و بررسی چگونگی فعالیت‌های فرهنگی در سوریه با حضور حسن شمشادی و مهرداد بیرانوند برگزار می‌شود. به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا؛ با گذشت بیش از ۷ سال از حضور مستشاری ایران در بحران سوریه و تقدیم بیش از ۲۰۰۰ شهید مدافع حرم در راه دفاع و حفاظت از حریم اسلام و اهل بیت (ع) اکنون دوران اندیشیدن به سوریه پساداعش عملا آغاز شده است. واحد بین الملل دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی به منظور مدون سازی و بررسی ظرفیت‌ها، چالش‌ها و چگونگی فعالیت‌های فرهنگی در سوریه اقدام به برگزاری سلسله جلساتی با عنوان «مدافعان فرهنگی حرم» کرده است. سومین جلسه این نشست، با موضوع «بحران روایت از سوریه»، سی و یکم تیر ماه با حضور حسن شمشادی و مهرداد بیرانوند از ساعت ۱۸ الی ۲۰ در حسینه هنر واقع در خیابان انقلاب خیابان ۱۶ آذر نبش خیابان نصرت پلاک ۶۰ برگزار می‌شود. حضور در این مراسم برای عموم علاقه مندان آزاد است.
ایلناایلنا8 ساعت قبل
در ترکیه پرسپولیسی‌ها بازی دوستانه‌ای برگزار نکرده بودند و در آخرین روز اردو، قرار بود بالاخره این اتفاق بیفتد. تیم ترکیه‌ای در رستوران پرسپولیسی‌ها ناهار را صرف کرد و طبق برنامه پس از ان باید به سمت زمین می‌رفت. - پرسپولیس حدود ۱۵ دقیقه قبل از شروع بازی به زمین مسابقه رسید اما خبری از تیم کوجالی نبود. - حدود ساعت ۱۵:۵۰ دقیقه بود که گابریل کالدرون از محسن خلیلی خواست تیم دوم پرسپولیس را فرا بخواند. بازیکنان پرسپولیس نسبت به این مسئله و حضور نداشتن حریف تدارکاتی معترض شدند.
فوتبالیفوتبالی10 ساعت قبل
البته می‌دانم چه کسانی و چرا شایعه کردند که کالدرون من را نمی‌خواهد اما دیدید که دروغ بود. وقتی دو سال دیگر قرارداد دارم و کالدرون هم به من اعتماد دارد، چطور می‌خواهند بیرونم کنند؟ نه، نمی‌توانند. من پرسپولیس را دوست دارم که می‌خواهم بمانم وگرنه خیلی زودتر از اینها می‌توانستم به خاطر پول بروم و حتی شکایت کنم. من هنوز بخش زیادی از پول قرارداد سال گذشته‌ام را نگرفته‌ام اما باشگاه قول داده‌ که تا پیش از شروع فصل جدید، پولم را بدهد. من حتی حاضر بودم به خاطر مشکلات مالی باشگاه، قرارداد جدیدم ریالی باشد اما خودشان این‌طور نخواستند و حالا هم باید پولم را بدهند.
فوتبالیفوتبالی12 ساعت قبل
وبسایت رسمی فوتبالی – بعید است بوژیدار رادوشوویچ از فهرست پرسپولیس برای فصل جدید حذف شود. به گزارش فوتبالی، دروازه‌بان کروات قرمزها یکی از بازیکنانی است که خطر حذف از فهرست تهدیدش می‌کند و حتی یکبار و برای کمتر از ۲۴ ساعت هم از فهرست پرسپولیس خط خورد اما بعد از صحبتی که با کالدرون داشت، بدون هیچ مشکلی به تمرینش با پرسپولیس ادامه داد. به نظر می‌رسد دلیل اصلی مطرح شدن نام رادو، قرارداد دلاری او باشد که هزینه زیادی به باشگاه تحمیل می‌کند و باشگاه بدش نمی‌آید که با حذف او، در بخشی از هزینه‌هایش صرفه جویی کند اما کنار گذاشت رادو کار راحتی نیست. روزنامه خراسان ورزشی درباره این موضوع نوشته: رادو یک سال دیگر قرارداد دارد؛ ضمن این‌که پرسپولیسی‌ها در چند سال اخیر به واسطه داشتن دروازه‌بان خوبی چون علیرضا بیرانوند به فکر تربیت و جذب دروازه‌بان درجه یک نبوده‌اند. از این‌رو با خروج احتمالی رادو خلا بزرگی در دروازه پرسپولیس ایجاد خواهد شد به خصوص اگر بیرانوند در بازی‌های باشگاهی یا ملی مصدوم و محروم شود.
افکارنیوزافکارنیوز17 ساعت قبل
افکارنیوز، به گزارشکاروان تیم فوتبال پرسپولیس تهران که برای برگزاری اردوی ۱۰ روزه راهی ترکیه شده بود، پس از اتمام اردو، دقایقی پیش به تهران رسیدند. اخبار ورزشی- سرخپوشان درصدد بودند در این اردو بازی‌های تدارکاتی برگزار کنند که بنا به دلایلی لغو شد. برخی افراد در زمان حضور پرسپولیس، سرخپوشان را تشویق کردند. پرسپولیسی‌ها پس از حضور با پویا فیاضی که زودتر از آن‌ها به تهران رسیده بود، خوش و بش کردند. کالدرون و اینیگو قرار است دوشنبه شب به تهران باز ‎گردند و از روز سه‌شنبه قرمزپوشان را همراهی کنند.
روزنوروزنو22 ساعت قبل
تا پیش از دوران برانکو ایوانکوویچ پرسپولیس در بحران عمیقی فرو رفته بود و به خاطر ضعف و کیفیت پایین بازیکنان عملا ملی پوش ثابتی در ترکیب خود نداشت اما حالا میراث برانکو ایوانکوویچ یک دوجین ملی پوش در تیم ملی بزرگسالان، امید و جوانان است. در تیم بزرگسالان علیرضا بیرانوند، محمدحسین کنعانی زادگان، احمد نوراللهی، مهدی ترابی، وحید امیری و علی علیپور هستند. علاوه بر این بازیکنان، در تیم امید نیز پرسپولیس نمایندگانی دارد. امیر روستایی، محمد امین اسدی، سعید کریمی و … همگی بازیکنانی هستند که می‌توانند به تیم فرهاد مجیدی اضافه شوند. البته باتوجه به خرید چند بازیکن جوان، طبیعتا تعداد ملی پوشان پرسپولیس افزایش خواهد یافت.
صدا و سیماصدا و سیما22 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما، بیستمین جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده متهمان بانک سرمایه در شعبه سوم دادگاه ویژه جرائم اقتصادی به ریاست قاضی مسعودی مقام برگزار شد. او گفت ضیایی اولین بازداشتی بانک سرمایه بود و زاهدی خیال می‌کرد که ضیایی او را لو داده است. نماینده دادستان تصریح کرد: بعد از آن که قندالی ۴ ماه به صورت غیر قانونی رئیس هیات مدیره بانک سرمایه شد، زاهدی را به بانک سرمایه برد و مهره چینی کرد و بعد قندالی با فشار بانک مرکزی از بانک سرمایه خارج شد. قهرمانی گفت: دیگر حضور قندالی در بانک سرمایه مهم نبود، زیرا آن‌ها مهره چینی خود را کرده بودند. او گفت: بعد از ورود زاهدی به بانک سرمایه داستان اعطای ضمانت نامه‌ها شروع می‌شود که پشت پرده‌هایی دارد و در جلسه بعد توضیح می‌دهم.
ایسناایسنا23 ساعت قبل
تیم ملی هاکی مردان ایران به فینال رقابت‌های قهرمانی داخل سالن آسیا رسید. به گزارش ایسنا، تیم ملی هاکی مردان ایران در نیمه نهایی رقابت‌های قهرمانی داخل سالن آسیا برابر ازبکستان به میدان رفت و با پیروزی ۹بریک با اقتدار راهی فینال شد. در این دیدار رضا نوروززاده (۵گل)، نوید طاهری راد (۳گل) و بهداد بیرانوند (۱ گل) برای ایران به ثمر رساندند. تیم ایران در فینال این رقابت‌ها از ساعت ۱۸:۳۰ فردا، ۳۰ تیر به وقت محلی برابر برنده دیگر دیدار نیمه نهایی بین قزاقستان و مالزی به میدان می‌رود. انتهای پیام
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین23 ساعت قبل
خبرگزاری میزان- بیستمین جلسه رسیدگی به اتهامات متهمان بانک سرمایه در شعبه سوم ویژه رسیدگی به جرایم اخلاگران و مفسدان اقتصادی به ریاست قاضی مسعودی مقام برگزار شد. به گزارش خبرنگار گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان، بیستمین جلسه رسیدگی به اتهامات متهمان بانک سرمایه در شعبه سوم ویژه رسیدگی به جرایم اخلاگران و مفسدان اقتصادی به ریاست قاضی مسعودی مقام برگزار شد. قهرمانی نماینده دادستان ضمن قرائت ادامه کیفرخواست گفت: متهم ردیف دوازدهم محمود لطف‌الله‌پور، رئیس شعبه پاسداران آزادی بانک سرمایه متهم است به مشارکت در اخلال عمده در نظام اقتصادی کشور از طریق اخلال در نظام پولی و بانکی. وی افزود: ۸ فقره گزارش نهادهای امنیتی به پرداخت تسهیلات به ۸ فقره از شرکت‌های آقای هدایتی دلالت دارد. در ادامه مشغول به کار شدم و با آمدن آقای بیرانوند حکم معاون اعتباری برای من زده شد و از سال ۹۴ دوباره در بانک سرمایه مشغول به کار شدم.
فردا نیوزفردا نیوز1 روز قبل
نماینده دادستان در پرونده بانک سرمایه با بیان اینکه می‌دانستیم زاهدی حرفهای زیادی برای گفتند دارد افزود: زاهدی قبل از آمدن به بانک سرمایه عضو و رئیس هیئت مدیره شرکت پارساتجارت قشم بود و عضو دیگر و مدیرعامل این شرکت حمیدرضا شیرخان بوده است. وی ادامه داد: متوجه شدیم که شیرخان و زاهدی قبل از آمدن به بانک سرمایه در یک شرکت حضور داشتند و از طرف دیگر متوجه شدیم زاهدی قبل از آمدن به بانک سرمایه به عنوان نماینده شرکتهای امامی به بانک سرمایه می‌آمده تا درباره بدهی‌ها چانه‌زنی کند. قهرمانی گفت: بعد از این درخشنده مدیرعامل اسبق بانک سرمایه توسط تیم صندوق ذخیره فرهنگیان با محوریت غندالی و امامی برکنار می‌شود، غندالی به مدت ۴ ماه به صورت غیرقانونی سرپرست بانک سرمایه می‌شود و نهایتا نیز بانک مرکزی با اخطار و دستورالعمل غندالی را از بانک سرمایه بیرون می‌کند. وی به مزاح گفت: بعد از انتصاب بیرانوند به عنوان مدیرعامل بانک سرمایه با او شرط ثمن عقد می‌کنند که زاهدی، کلهر، پویانمهر، نانچیان و تاروقی در بانک حضور داشته باشند. این متهم افزود: ‌ با آمدن آقای بیرانوند به بانک سرمایه به عنوان معاون اعتباری فعالیت خود را آغاز کردم و در این زمان بانک سرمایه نمی‌توانست تسهیلاتی را پرداخت کند و معاونت اعتباری بیشتر برای وصول مطالبات قبلی بود.
تسنیمتسنیم1 روز قبل
متهم گفت: مدارک مورد نیاز را به ضابطین قضایی داده‌ام. قاضی اظهار کرد: شما درباره روابطی که با خیرالله بیرانوند سرپرست وقت بانک سرمایه داشتید توضیح دهید و بعدا مدارک خود را به دادگاه ارائه دهید. شما در جلسه بیرانوند دائما می‌گفتید که مستندات را ارائه می‌کنم ولی حالا می‌گویید اسناد به دست من نرسیده است. باید الان از خود دفاع کنید و اگر دفاعی ندارید بنشینید تا وکیل تان از شما دفاع کند. متهم گفت: من در زندان بودم و فقط هفته گذشته روز چهارشنبه توانستم به مدت ۲۰ دقیقه با وکیلم صحبت کنم.
فوتبالیفوتبالی1 روز قبل
در ترکیه پرسپولیسی‌ها بازی دوستانه‌ای برگزار نکرده بودند و در آخرین روز اردو، قرار بود بالاخره این اتفاق بیفتد. مروری می‌کنیم بر اتفاقات و نکات قابل توجه روز گذشته اردوی پرسپولیس: - قرار بود بازی پرسپولیس با تیم کوجالی اسپور ترکیه راس ساعت ۱۵:۳۰ به وقت محلی آغاز شود. - پرسپولیس حدود ۱۵ دقیقه قبل از شروع بازی به زمین مسابقه رسید اما خبری از تیم کوجالی نبود. - حدود ساعت ۱۵:۵۰ دقیقه بود که گابریل کالدرون از محسن خلیلی خواست تیم دوم پرسپولیس را فرا بخواند. بازیکنان پرسپولیس نسبت به این مسئله و حضور نداشتن حریف تدارکاتی معترض شدند.
ورزش۳ورزش۳1 روز قبل
در ترکیه پرسپولیسی‌ها بازی دوستانه‌ای برگزار نکرده بودند و در آخرین روز اردو، قرار بود بالاخره این اتفاق بیفتد. تیم ترکیه‌ای در رستوران پرسپولیسی‌ها ناهار را صرف کرد و طبق برنامه پس از ان باید به سمت زمین می‌رفت. - پرسپولیس حدود ۱۵ دقیقه قبل از شروع بازی به زمین مسابقه رسید اما خبری از تیم کوجالی نبود. - حدود ساعت ۱۵:۵۰ دقیقه بود که گابریل کالدرون از محسن خلیلی خواست تیم دوم پرسپولیس را فرا بخواند. بازیکنان پرسپولیس نسبت به این مسئله و حضور نداشتن حریف تدارکاتی معترض شدند.
برترین‌هابرترین‌ها1 روز قبل
خبرگزاری ایسنا: تیم ملی هاکی مردان ایران به فینال رقابت‌های قهرمانی داخل سالن آسیا رسید. تیم ملی هاکی مردان ایران در نیمه نهایی رقابت‌های قهرمانی داخل سالن آسیا برابر ازبکستان به میدان رفت و با پیروزی ۹بریک با اقتدار راهی فینال شد. در این دیدار رضا نوروززاده (۵گل)، نوید طاهری راد (۳گل) و بهداد بیرانوند (۱ گل) برای ایران به ثمر رساندند. تیم ایران در فینال این رقابت‌ها از ساعت ۱۸:۳۰ فردا، ۳۰ تیر به وقت محلی برابر برنده دیگر دیدار نیمه نهایی بین قزاقستان و مالزی به میدان می‌رود.
ورزش۳ورزش۳1 روز قبل
اردوی تیم پرسپولیس در ترکیه به پایان رسید و حالا می‌توان آخرین روز آن که بازی درون تیمی برگزار شد را بررسی کرد. در تیم مقابل علیرضا بیرانوند، سیامک نعمتی، احسان حسینی، محمد نادری، آدام همتی، محمد حسینی، امید عالیشاه، مهدی ترابی، فرشاد احمدزاده، سعید کریمی و محمد امین اسدی حضور داشتند. خط هافبک تیم اصلی را کمال کامیابی نیا، احمد نوراللهی و سعید حسین پور تشکیل می‌دادند. مهدی ترابی هافبک هجومی تیم ذخیره‌ها یکی از بهترین بازیکنان تیم پرسپولیس بود. محمد حسینی و سعید حسین پور دو هافبک جوان پرسپولیس در ابتدای نیمه دوم جای خود را تغییر دادند.
ورزش ۱۱ورزش ۱۱1 روز قبل
اختصاصی | بوژیدار رادوشوویچ دروازه‌بان خارجی پرسپولیس، با رویکرد جدید مدیران پرسپولیس روبرو شده است. ورزش ۱۱ - بوژیدار رادوشوویچ دروازه‌بان خارجی پرسپولیس که این روزها شرایطی بسیار نامشخص را در جمع سرخ‌های تهران دارد، در گفت و گوی آخر خود با مدیران باشگاه، با رویکردی جدید روبرو شده است که موجب تعجب این سنگربان کروات شده است. بوژیدار رادوشوویچرادوشوویچ که پیش‌تر با نظر منفی کالدرون و مدیران باشگاه روبرو شده بود، این بار از آنها پاسخ مثبت گرفته است! چرا که حضور دائم بیرانوند در اردوی تیم ملی و ایجاد فشار بر روی این سنگربان باعث شده تا مدیران باشگاه روی به حفظ رادو بیاورند که این کشمکش‌ها موجب عصبانیت وی شده است.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 روز قبل
به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری میزان به نقل از همایش «مدافعان فرهنگی حرم»، با گذشت بیش از ۷ سال از حضور مستشاری ایران در بحران سوریه و تقدیم بیش از ۲۰۰۰ شهید مدافع حرم در راه دفاع و حفاظت از حریم اسلام و اهل بیت (ع) اکنون دوران اندیشیدن به سوریه پساداعش عملا آغاز شده است. نگاهی به همکاری گسترده ایران و سوریه در محور مقاومت و ضرورت تقویت این فرهنگ و تقویت همکاری‌های فرهنگی و اجتماعی با سوریه پسابحران و نگاهی به تجربه ناکام در همکاری‌های فرهنگی در بوسنی این نگرانی وجود دارد که دشمنان مقاومت این بار در پوشش دوستان ظاهر شوند تا بتوانند آنچه را که در میدان جنگ از دست دادند از طریق فعالیت‌های فرهنگی در شرایط صلح پیدا کنند. واحد بین الملل دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی به منظور مدون سازی و بررسی ظرفیت‌ها، چالش‌ها و چگونگی فعالیت‌های فرهنگی در سوریه اقدام به برگزاری سلسله جلساتی با عنوان «مدافعان فرهنگی حرم» کرده است. سومین جلسه این نشست، با موضوع «بحران روایت از سوریه»، سی و یکم تیر ماه با حضور حسن شمشادی و مهرداد بیرانوند از ساعت ۱۸ الی ۲۰ در حسینه هنر واقع در خیابان انقلاب خیابان ۱۶ آذر نبش خیابان نصرت پلاک ۶۰ برگزار می‌شود. حضور در این مراسم برای عموم علاقه‌مندان آزاد است.

به انتهای لیست رسیدید

علیرضا بیرانوند

علیرضا بیرانوند (زاده ۳۰ شهریور ۱۳۷۱، سرابیاس) بازیکن فوتبال اهل ایران است که در باشگاه فوتبال پرسپولیس و تیم ملی فوتبال ایران بازی می‌کند. بیرانوند برای نخستین‌بار با تیم پرسپولیس به قهرمانی لیگ دست پیدا کرد. ویکی‌پدیا