اخبار علیرضا جهانبخش - آخرین و مهم ترین اخبار علیرضا جهانبخش از خبرگزاری‌های ایران | خبری
علیرضا جهانبخش

علیرضا جهانبخش

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل
به گزارش مشرق، علیرضا جهانبخش بعد از جام جهانی روسیه با قراردادی قابل توجه از تیم آلکمار هلند راهی تیم برایتون انگلیس شد ولی به دلیل مصدومیت‌هایی که برای این بازیکن پیش آمد و همچنین غیبت در برایتون به خاطر جام ملت‌های آسیا، عملکرد او نسبت به فصل گذشته دور از انتظار بود. هرچند جهانبخش همچنان با تیم برایتون قرارداد دارد اما «جرارد لیله‌ی» خبرنگار انگلیسی از احتمال حضور این بازیکن در تیم آژاکس هلند خبر داده است. این خبرنگار اعلام کرد: شایعاتی مبنی بر علاقه باشگاه آژاکس به جذب علیرضا جهانبخش مطرح شده است. جهانبخش بازیکن شناخته شده‌ای در لیگ هلند است و فصل گذشته هم توانست با تیم آلکمار عنوان آقای گلی این لیگ را از آن خود کند.
افتصادنیوزافتصادنیوز1 ماه قبل
به گزارش اقتصاد نیوز، فردی که شباهتی نسبی به کریستیانو رونالدو دارد مدت‌ها است که در کشور در حال استفاده از این شباهت است. این فرد جدا از درآمد خوبی که به دلیل حضور در یک تیزر تبلیغاتی بدست آورد، با اکثرفوتبالیست‌های مشور کشورمان نیز در ارتباط بوده است. یکی از ستاره هایی که بدل رونالدو با آن دیدار داشته عایرضا جهانبخش است که در فوتبال انگلیس و باشگاه برایتون بازی می‌کند. این عکس مدتی پیش و در خلال برگزاری بازی‌های ملی گرفته شده است.
روزنوروزنو1 روز قبل
علیرضا جهانبخش بعد از جام جهانی روسیه با قراردادی قابل توجه از تیم آلکمار هلند راهی تیم برایتون انگلیس شد، ولی به دلیل مصدومیت‌هایی که برای این بازیکن پیش آمد و همچنین غیبت در برایتون به خاطر جام ملت‌های آسیا، عملکرد او نسبت به فصل گذشته دور از انتظار بود. هرچند جهانبخش همچنان با تیم برایتون قرارداد دارد، اما «جرارد لیله‌ی» خبرنگار انگلیسی از احتمال حضور این بازیکن در تیم آژاکس هلند خبر داده است. این خبرنگار اعلام کرد: شایعاتی مبنی بر علاقه باشگاه آژاکس به جذب علیرضا جهانبخش مطرح شده است. جهانبخش بازیکن شناخته شده‌ای در لیگ هلند است و فصل گذشته هم توانست با تیم آلکمار عنوان آقای گلی این لیگ را از آن خود کند.
نودنود3 هفته قبل
مدیربرنامه‌های علیرضا جهانبخش معتقد است که هر دقیقه‌ای که او بازی می‌کند برای این بازیکن پیروزی است، چون برای جا افتادن در تیم به فرصت نیاز دارد. به گزارش وب سایت نود، امیر هاشمی‌مقدم، مدیربرنامه‌های علیرضا جهانبخش درباره آخرین وضعیت علیرضا جهانبخش در تیم فوتبال برایتون اظهار داشت: اوضاع جهانبخش از لحاظ فوتبالی خوب است و با توجه به دقایقی که بازی کرده مربیان و کادرفنی تیم خیلی به او اطمینان پیدا کرده است. این بازیکن باید جا بیفتد و بازیکنان تیم او را بشناسند تا فرم اصلی خودش را پیدا کند. من مطمئن هستم که سال آینده سال علیرضا جهانبخش خواهد بود. هاشمی‌مقدم در پایان درباره این موضوع که مردم نگران آینده علیرضا جهانبخش هستند، تصریح کرد: من پیشنهاد می‌کنم، مردم ایران به روزهای خوب علیرضا جهانبخش در آینده فکر کنند.
خبر ورزشیخبر ورزشی3 هفته قبل
به گزارش خبرورزشی، امیر هاشمی‌مقدم، مدیربرنامه‌های علیرضا جهانبخش درباره آخرین وضعیت علیرضا جهانبخش در تیم فوتبال برایتون اظهار داشت: اوضاع جهانبخش از لحاظ فوتبالی خوب است و با توجه به دقایقی که بازی کرده مربیان و کادرفنی تیم خیلی به او اطمینان پیدا کرده است. علیرضا یک فوتبالیست صد درصد حرفه‌ای است و فوتبالیست حرفه‌ای همیشه دیده خواهد شد و شانس دارد. در فوتبال انگلیس یک تیمی مثل منچسترسیتی ۱۷ بازیکن ملی‌پوش دارد و بازیکنان باید از لحاظ روحی آماده باشند. در رختکن تیم فوتبال برایتون هم چندین ملی‌پوش وجود دارد و اینجاست که علیرضا با روش حرفه‌ای که دارد خودش را نشان خواهد داد. مدیربرنامه‌های علیرضا جهانبخش درباره این موضوع که پیش از این بازیکنان ایرانی مانند آندو تیموریان در لیگ برتر موفق نبودند، انتخاب لیگ برتر برای جهانبخش مناسب بوده است، تصریح کرد: من هنوز هم می‌گویم انتخاب جهانبخش درست بوده است، چون علیرضا خیلی فکر کرد و با فکر انتخاب کرد. من مطمئن هستم که سال آینده سال علیرضا جهانبخش خواهد بود. هاشمی‌مقدم در پایان درباره این موضوع که مردم نگران آینده علیرضا جهانبخش هستند، تصریح کرد: من پیشنهاد می‌کنم، مردم ایران به روز‌های خوب علیرضا جهانبخش در آینده فکر کنند.
ایلناایلنا2 ماه قبل
وینگر ایرانی برایتون به دنبال اثبات ارزش‌های خود در دیدار برابر کریستال پالاس است. به گزارش ایلنا، ترکیب تیم برایتون برای دیدار برابر کریستال پالاس اعلام شد که علیرضا جهانبخش وینگر ایرانی این تیم از ابتدا در ترکیب قرار گرفته‌است. این بازی دومین حضور ثابت جهانبخش در ترکیب برایتون بعد از پایان مصدومیت است و به نظر می‌رسد جهانبخش به شرایط آرمانی خود بازگشته‌است. علیرضا جهانبخش در دیدار هفته گذشته برایتون نیز ۷۸ دقیقه برابر هادرفیلد بازی کرد و از بهترین بازیکنان تیمش بود. تیم برایتون در اولین دیدار هفته سی‌ام لیگ جزیره از ساعت ۱۶ به مصاف کریستال پالاس خواهد رفت و باید ببینیم آیا جهانبخش می‌تواند در این بازی اولین گل خود را در لیگ برتر ثبت کند یا خیر.
نودنود1 هفته قبل
بعد از برنلی و لسترسیتی، آخرین امید لیورپول به برایتون و کریس هاتن خواهد بود. به گزارش وبسایت نود، از ساعت ۱۸:۳۰ روز یکشنبه سوت شروع ۱۰ بازی هفته پایانی لیگ برتر انگلیس به شکل همزمان به صدا درخواهد آمد تا تکلیف جذاب‌ترین جنگ قهرمانی تاریخ لیگ برتر مشخص شود. منچسترسیتی در آخرین مسابقه در ورزشگاه آمکس مهمان برایتونی خواهد بود که قبل از مسابقه هفته قبل برابر آرسنال، از ماندن خود در لیگ برتر مطمئن شد. در آخرین هفته فصل ۱۸-۲۰۱۷ سیتی به سنت مری رفت و با گل دقیقه ۹۴ گابریل ژسوس به پیروزی ۱-۰ رسید تا لیگ را با ۱۰۰ امتیاز به پایان برساند. برای آخرین شکست سیتی در بازی‌های هفته پایانی باید به فصل ۱۳-۲۰۱۲ بازگشت.
برترین‌هابرترین‌ها4 ماه قبل
به همین بهانه محمد بات، نویسنده وبسایت اسکواکا به معرفی ۱۱ انتقال ناموفق لیگ برتری در فصل تابستان اشاره کرده که کمتر کسی آن‌ها را به خاطر می‌آورد. بات از علیرضا جهانبخش هم به عنوان یکی از این بازیکنان فراموش شده یاد کرده است. در بخش مربوط به انتقال علیرضا جهانبخش می‌خوانیم: جهانبخش با انتقالی ۱۷ میلیون پوندی (که رکورد نقل و انتقالات باشگاه برایتون را شکست) از آلکمار جدا شد و به لیگ برتر آمد تا پیراهن برایتون را بپوشد. با ۲۱ گل و ۱۲ پاس گل در فصل ۱۸-۲۰۱۷ اردیویسه، انتظارات از جهانبخش در ساسکس شرقی به حداکثر رسیده بود. جهانبخش نشان داد که بستن قرارداد با یک مهاجم خارق العاده در لیگ هلند، این روزها بیشتر از آن که یادآور بازیکنی نظیر رود فن‌نیستلروی باشد، خاطرات بازیکنی چون وینسنت یانسن را تداعی خواهد کرد.
تسنیمتسنیم3 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم، امیر هاشمی‌مقدم، مدیربرنامه‌های علیرضا جهانبخش درباره آخرین وضعیت علیرضا جهانبخش در تیم فوتبال برایتون اظهار داشت: اوضاع جهانبخش از لحاظ فوتبالی خوب است و با توجه به دقایقی که بازی کرده مربیان و کادرفنی تیم خیلی به او اطمینان پیدا کرده است. این بازیکن باید جا بیفتد و بازیکنان تیم او را بشناسند تا فرم اصلی خودش را پیدا کند. در رختکن تیم فوتبال برایتون هم چندین ملی‌پوش وجود دارد و اینجاست که علیرضا با روش حرفه‌ای که دارد خودش را نشان خواهد داد. من مطمئن هستم که سال آینده سال علیرضا جهانبخش خواهد بود. هاشمی‌مقدم در پایان درباره این موضوع که مردم نگران آینده علیرضا جهانبخش هستند، تصریح کرد: من پیشنهاد می‌کنم، مردم ایران به روزهای خوب علیرضا جهانبخش در آینده فکر کنند.
برترین‌هابرترین‌ها1 هفته قبل
بعد از برنلی و لسترسیتی، آخرین امید لیورپول به برایتون و کریس هاتن خواهد بود. وبسایت نود: از ساعت ۱۸:۳۰ روز یکشنبه سوت شروع ۱۰ بازی هفته پایانی لیگ برتر انگلیس به شکل همزمان به صدا درخواهد آمد تا تکلیف جذاب‌ترین جنگ قهرمانی تاریخ لیگ برتر مشخص شود. منچسترسیتی در آخرین مسابقه در ورزشگاه آمکس مهمان برایتونی خواهد بود که قبل از مسابقه هفته قبل برابر آرسنال، از ماندن خود در لیگ برتر مطمئن شد. در آخرین هفته فصل ۱۸-۲۰۱۷ سیتی به سنت مری رفت و با گل دقیقه ۹۴ گابریل ژسوس به پیروزی ۱-۰ رسید تا لیگ را با ۱۰۰ امتیاز به پایان برساند. برای آخرین شکست سیتی در بازی‌های هفته پایانی باید به فصل ۱۳-۲۰۱۲ بازگشت.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 ماه قبل
دبیر سرویس ورزشی روزنامه «دیلی تلگراف» و ۳۲ سال است که به‌عنوان یک ورزشی‌نویس مشغول به کار هستم. همان‌طوری که حتما همکاران عزیز من در ایران هم تجربه‌اش را دارند، کار کردن در یک روزنامه ورزشی صرفا بیرون از تحریریه نیست. اتفاقی که همین حالا هم بحث‌های مربوط به داوری را در فوتبال انگلیس به‌شدت داغ کرده. خب در مورد نمایش علیرضا جهانبخش در بازی مقابل منچسترسیتی صحبت کنیم. اما قضاوت کلی من در مورد این بازیکن؛ او فصل اول خیلی سختی را در فوتبال انگلیس سپری کرد.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین3 ماه قبل
اعتمادآنلاین| علیرضا جهانبخش بعد از جام ملت‌های آسیا دو بار برای برایتون بازی کرد و رفته رفته جایگاه خود در ترکیب ثابت را به دست می‌آورد. کریس هاتون، سرمربی برایتون درباره جهانبخش، گفت: علیرضا بازیکنی است که تکنیک خوبی در تمرین و بازیهای تیم نشان داده است و به تنها چیزی که نیاز دارد زمان است. مهم این است که او بتواند در کنار ما بازی کند. او روز به روز بهتر می‌شود و پیشرفت می‌کند. منبع: ایسنا
ورزش۳ورزش۳4 ماه قبل
یکی از نکات قابل توجه در این بازی حضور یا عدم حضور علیرضا جهانبخش در زمین مسابقه است. مطمئنا هنگامی که ما مسابقات را شروع کردیم، نیاز داشتیم تا بازی به بازی پیشرفت کنیم و خوشبختانه در دو بازی اول این اتفاق رخ داد. ۴ سال قبل جهانبخش ۲۱ ساله بود و تیم ملی ایران هم مقابل عراق شکست تلخی را تجربه کرد. تجربه حضور ما در جام جهانی با تمام بازی هایی که داشتیم، واقعا به ما کمک می‌کند. ما ترکیب تیم ملی عراق را می‌شناسیم، در ترکیب آن‌ها بازیکنانی هستند که ما را ۴ سال پیش حذف کردند.
ورزش۳ورزش۳4 ماه قبل
علیرضا جهانبخش از سوی ای اف سی به عنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب شد. به گزارش «ورزش سه»، ستاره ایرانی تیم برایتون که پس از رهایی از بند مصدومیت در مقابل عراق به میدان رفت و نتوانست در فرآیند هجومی تیم خیلی خوب کار کند، این بار در مقابل عمان درخشان ظاهر شد و موفق شد گل اول ایران را بزند. پس از گل هم جهانبخش با تکنیک بالایش بارها از مدافعان حریف عبور کرد و آن‌ها را آزار داد و سرانجام در دقیقه ۶۹ تعویض شد. علی رغم تعویض باتوجه به نمایش فوق العاده این بازیکن لژیونر، او به عنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب شد تا به نوعی بازگشت خود را به فوتبال آسیا و رقبایش اعلام کند.
ایلناایلنا3 ماه قبل
بعد از جام ملت‌های آسیا و گذراندن یک دوره مصدومیت علیرضا جهانبخش به ترکیب تیم برایتون بازمی گردد. به گزارش ایلنا، با اعلام رسمی باشگاه برایتون علیرضا جهانبخش در دیدار روز چهارشنبه برابر بیرمنگام در جام حذفی به ترکیب این تیم باز خواهد گشت. این دیدار از چارچوب دور پنجم جام حذفی انگلیسی برگزار می‌شود که دو تیم به خاطر تساوی در بازی قبل مجبور به تکرار بازی هستند. پیش از این علیرضا جهانبخش به همراه تیم ملی ایران در جام ملت‌های آسیا حضور داشت که به دلیل مصدومیت دقایق کمتری به میدان رفت.

علیرضا جهانبخش؛ صعود و سقوط یک ستاره (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران2 هفته قبل
جهانبخش فصل ناامیدکننده‌ای را گذرانده، اما مربی برایتون همچنان استعداد او را باور دارد. او در مصاحبه‌ای قبل از بازی با آرسنال گفت: جهانبخش فصل آینده در برایتون خواهد درخشید.
خبر فوریخبر فوری2 ماه قبل
یاران علیرضا جهانبخش بعد از دو شکست این هفته موفق شدند مقابل میهمان قعرنشین خود به پیروزی برسند. در ادامه‌ی هفته‌ی بیست و نهم لیگ جزیره امروز برایتون به مصاف قعرنشین جدول رده بندی هادرسفیلد رفت. علیرضا جهانبخش ملی‌پوش ایرانی در این بازی از ابتدا در ترکیب برایتون حضور داشت و بازی قابل قبولی هم انجام داد. جهانبخش یکبار در نیمه اول با یک شوت دیدنی تیر دروازه‌ی هادرسفیلد را هم به لرزه در آورد. علیرضا جهانبخش که در این بازی از ابتدا به میدان رفته بود، تا دقیقه ۷۸ در زمین حضور داشت.
برترین‌هابرترین‌ها2 روز قبل
وبسایت نود: باشگاه برایتون انگلیس اعلام کرده گراهام پاتر را با قراردادی ۴ ساله به عنوان سرمربی جدید خودش منصوب کرده است. برایتون فصل را در رده هفدهم لیگ برتر و در ۲ امتیازی منطقه سقوط تمام کرد. پاتر ۴۳ ساله در فصل گذشته توانست تیم سوانسی را به رده دهم جدول چمپیونشیپ برساند و با این تیم تا مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی صعود کرد. قبل از حضور در انگلیس، پاتر ۸ سال هدایت اوسترشوندس سوئد را به عهده داشت. او این تیم را در دو فصل متوالی قهرمان سطح‌های چهارم و سوم فوتبال سوئد کرد و سرانجام در سال ۲۰۱۵، این تیم را به سطح اول فوتبال سوئد رساند.

(ویدئو) درگیری علیرضا جهانبخش با کایل واکر

فراروفرارو1 ماه قبل
در بازی شب گذشته برایتون و منچسترسیتی در چارچوب رقابت‌های جام حذفی باشگاه‌های انگلیس، علیرضا جهانبخش و کایل واکر مدافع ملی پوش تیم ملی انگلیس با هم درگیری پیدا کردند. در این درگیری کایل واکر ضربه‌ای با سر به جهانبخضش زد که به عقیده کارشناسان مستحق کارت قرمز بود. اما داور پس از بازبینی، به دادن کارت زرد به هردو بازیکن اکتفا کرد.
الفالف1 ماه قبل
اما شرایط از هفته هشتم تغییر کرد و جهانبخش برای ۴ بازی متوالی در ترکیب اصلی تیمش قرار گرفت. در‌حالی که نمایش ستاره تیم ملی کشورمان بازی به بازی بهتر می‌شد، یک مصدومیت بد‌موقع باعث شد تا او ۶۰ روز خانه‌نشین شود و ۱۱ بازی تیمش را از دست بدهد. البته این اعتماد نمی‌تواند پایان خوش جهانبخش در اولین فصل حضورش در لیگ برتر را تضمین کند، چرا‌که او و برایتون در شرایط چندان خوبی به‌سر نمی‌برند. در بازی‌های این هفته لیگ برتر حضور‌ ۷۰ دقیقه‌ای علیرضا جهانبخش در ترکیب برایتون هم مانع ادامه ناکامی‌های این تیم نشد تا شکست دو بر صفر مقابل کاردیف آن هم در آمکس استادیوم زنگ خطر را برای این تیم و ستاره‌هایش به صدا در آورد. نکته‌ ترسناک‌تر برای برایتونی‌ها، قرعه ۵ بازی پایانی فصل است که یک ماه پراضطراب را پیش‌روی آن‌ها قرار می‌دهد.
ایلناایلنا3 ماه قبل
پس از اعلام لیست برایتون برابر برنلی مشخص شد علیرضا جهانبخش روی نیمکت قرار دارد. به گزارش ایلنا، از ساعت ۲۱:۰۰ امشب دو تیم برایتون و برنلی در چارچوب هفته ۲۶ لیگ جزیره به مصاف هم می‌روند. در آستانه این دیدار ترکیب برایتون به صورت رسمی اعلام شده است که علیرضا جهانبخش ملی پوش ایرانی این تیم، روی نیمکت حضور دارد. برایتون هم اکنون با ۲۷ امتیاز در رده سیزدهم لیگ برتر انگلیس قرار دارد.
خبرآنلاینخبرآنلاین4 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ وبسایت «اسپورت انگلیش» در گزارشی از ۱۲ خرید ضعیف تیم‌های لیگ برتر انگلیس رونمایی کرد که در این لیست نام علیرضا جهانبخش نیز به چشم می‌خورد. علیرضا جهانبخش بالاتر از خریدهای جدید چلسی، آرسنال و اورتون، پنجمین خرید ناامیدکننده لیگ برتر انگلیس برای فصل جاری نام گرفت. لیست کامل این خریدهای ناامیدکننده به شرح زیر است:۱- فرد، منچستریونایتد - ۵۲ میلیون پوند۲- آندره آنگوئیسا، فولام - ۲۲ میلیون پوند۳- جک ویلشر، وستهام - آزاد۴- ماکسیم مارچاند، فولام - ۳۰ میلیون پوند۵- علیرضا جهانبخش - برایتون - ۱۷ میلیون پوند۶- جو هارت - برنلی - ۳۰۵ میلیون پوند۷- آدام دیاکابی - هادرسفیلد - ۷ میلیون پوند۸- بن گیبسون، برنلی - ۱۶ میلیون پوند۹- کپا آریسابالاگا، چلسی - ۷۱ میلیون پوند۱۰- دنیس سوارس، آرسنال - قرضی۱۱- محمد الیونسی، ساوتهمپتون - ۱۶ میلیون پوند۱۲- یری مینا، اورتون - ۳۰ میلیون پوند۲۵۵ ۴۳

صحبت‌های جهانبخش درباره درگیری با کایل واکر

الفالف1 ماه قبل
صحبت‌های جهانبخش درباره درگیری با کایل واکرگروه ویدئو الف، ۲۳ فروردین ۱۳۹۸، ۰۵:۳۸ ۳۹۸۰۱۲۳۰۲۱فوتبال ۱۲۰ مورخ ۲۲ فروردین ۹۸، تماس تصویری با علیرضا جهانبخش برقرار کرد. جهانبخش در این گفتگو درباره درگیری با واکر صحبت کرد.
نودنود2 روز قبل
سرمربی جدید تیم برایتون مشخص شد. به گزارش وبسایت نود، باشگاه برایتون انگلیس اعلام کرده گراهام پاتر را با قراردادی ۴ ساله به عنوان سرمربی جدید خودش منصوب کرده است. برایتون فصل را در رده هفدهم لیگ برتر و در ۲ امتیازی منطقه سقوط تمام کرد. قبل از حضور در انگلیس، پاتر ۸ سال هدایت اوسترشوندس سوئد را به عهده داشت. او این تیم را در دو فصل متوالی قهرمان سطح‌های چهارم و سوم فوتبال سوئد کرد و سرانجام در سال ۲۰۱۵، این تیم را به سطح اول فوتبال سوئد رساند.
فراروفرارو4 ماه قبل
هافبک عضو باشگاه برایتون و تیم ملی کشورمان پیش از دیدار با عراق گفت: اشتباهات گذشته را مقابل عراق تکرار نخواهیم کرد. به گزارش فارس، تیم ملی فوتبال کشورمان امشب از ساعت ۱۹:۳۰ به وقت تهران در سومین دیدارش در مرحله گروهی به مصاف عراق می‌رود. علیرضا جهانبخش، هافبک تیم ملی کشورمان که دو بازی اخیر تیم ملی را به خاطر مصدومیت از دست داده از آمادگی اش برای دیدار با عراق در مصاحبه با سایت AFC گفت: خوشبختانه وضعیتم بهتر است. در ۲ روز گذشته به همراه تیم ملی ایران تمرین کردم. بازی با عراق یکی از بازی هایی است که ما باید با تمرکز بالا وارد شویم و امیدوارم با قدرت این بازی را انجام دهیم.

دانلود؛ خداحافظی علیرضا جهانبخش با هواداران آلکمار

طرفداریطرفداری2 ماه قبل
روزنوروزنو4 هفته قبل
وبسایت «اسپورت انگلیش» در گزارشی از ۱۲ خرید ضعیف تیم‌های لیگ برتر انگلیس رونمایی کرد که در این لیست نام علیرضا جهانبخش نیز به چشم می‌خورد. علیرضا جهانبخش بالاتر از خریدهای جدید چلسی، آرسنال و اورتون، پنجمین خرید ناامیدکننده لیگ برتر انگلیس برای فصل جاری نام گرفت. لیست کامل این خریدهای ناامیدکننده به شرح زیر است:۱- فرد، منچستریونایتد - ۵۲ میلیون پوند۲- آندره آنگوئیسا، فولام - ۲۲ میلیون پوند۳- جک ویلشر، وستهام - آزاد۴- ماکسیم مارچاند، فولام - ۳۰ میلیون پوند۵- علیرضا جهانبخش - برایتون - ۱۷ میلیون پوند۶- جو هارت - برنلی - ۳۰۵ میلیون پوند۷- آدام دیاکابی - هادرسفیلد - ۷ میلیون پوند۸- بن گیبسون، برنلی - ۱۶ میلیون پوند۹- کپا آریسابالاگا، چلسی - ۷۱ میلیون پوند۱۰- دنیس سوارس، آرسنال - قرضی۱۱- محمد الیونسی، ساوتهمپتون - ۱۶ میلیون پوند۱۲- یری مینا، اورتون - ۳۰ میلیون پوند
خبر فوریخبر فوری3 هفته قبل
سایت نزدیک به باشگاه برایتون به انتقاد از رفتارهای کریس هیوتون در برایتون از جمله درست بازی نگرفتن از علیرضا جهانبخش پرداخت. علیرضا جهانبخش با ۱۷ میلیون پوند ازآلکمار راهی برایتون شد و در اولین فصل حضورش در این تیم انتظارات را برآورده نکرد. سایت wearebrighton نوشت: کریس هیوتون مشکلات زیادی در تیم برایتون داشته است که از جمله این بوده است که نتوانسته از بازیکن با استعدادی چون علیرضا جهانبخش بهترین بازی‌ها را بگیرد. جهانبخش در تیم آلکمارگل‌های زیادی به ثمر رساند و نشان داد که بازیکن بزرگی است ولی تاکتیک‌های اشتباه این مربی باعث خفه شدن مهاجمانی چون جهانبخش شده است. برایتون در دو بازی بعدی خود در لیگ برتر باید برابر آرسنال و منچسترسیتی قرار گیرد که بازی آخر این تیم برابر سیتی می‌تواند در تعیین قهرمان نقش داشته باشد.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین3 ماه قبل
اعتمادآنلاین|‌ علیرضا جهانبخش دیروز اولین جلسه تمرینی تیمش را برگزار کرد. این اولین تمرین جهانبخش با برایتون بعد از جام ملت‌ها بود. خب جهانبخش بعد از جام جهانی خیلی دیر به ما اضافه شد و در ادامه خیلی تلاش کرد تا به تیم عادت کند. جام ملت‌ها هم در بدترین زمان ممکن برای جهانبخش بود. جهانبخش می‌تواند در حمله و یا در کناره‌ها برای تیم به میدان برود ولی من دوست دارم که او را در کناره‌ها ببینم.
ایسناایسنا3 هفته قبل
سایت نزدیک به باشگاه برایتون به انتقاد از رفتارهای کریس هیوتون در برایتون از جمله درست بازی نگرفتن از علیرضا جهانبخش پرداخت. به گزارش ایسنا، علیرضا جهانبخش با ۱۷ میلیون پوند از آلکمار راهی برایتون شد و در اولین فصل حضورش در این تیم انتظارات را برآورده نکرد. سایت wearebrighton نوشت: کریس هیوتون مشکلات زیادی در تیم برایتون داشته است که از جمله این بوده است که نتوانسته از بازیکن با استعدادی چون علیرضا جهانبخش بهترین بازی‌ها را بگیرد. جهانبخش در تیم آلکمار گل‌های زیادی به ثمر رساند و نشان داد که بازیکن بزرگی است ولی تاکتیک‌های اشتباه این مربی باعث خفه شدن مهاجمانی چون جهانبخش شده است. برایتون در دو بازی بعدی خود در لیگ برتر باید برابر آرسنال و منچسترسیتی قرار گیرد که بازی آخر این تیم برابر سیتی می‌تواند در تعیین قهرمان نقش داشته باشد.

به انتهای لیست رسیدید

علیرضا جهانبخش

علیرضا جهانبخش (زادهٔ ۲۰ مرداد ۱۳۷۲) بازیکن فوتبال اهل ایران است. او فوتبال خود را از داماش گیلان آغاز کرد و هم‌اکنون در تیم فوتبال برایتون اند هوو آلبیون و تیم ملی فوتبال ایران در پست وینگر و هافبک راست بازی می‌کند. جهانبخش در فصل ۲۰۱۳–۲۰۱۴ به عنوان دومین استعداد برتر لیگ برتر فوتبال هلند برگزیده شد. در سال ۲۰۱۵، او به عنوان برترین بازیکن دستهٔ اول لیگ هلند در فصل ۲۰۱۴–۲۰۱۵ برگزیده شد.همچنین او در فصل ۲۰۱۸–۲۰۱۷ با ۲۱ گل زده آقای گل لیگ هلند شد و به عنوان نخستین بازیکن ایرانی لقب گرفت که در اروپا آقای گل می‌شود. ویکی‌پدیا