علیرضا رزم حسینی

علیرضا رزم حسینی

ایسناایسنا2 هفته قبل
ایسنا/کرمان «علیرضا رزم‌حسینی» همرزم و قائم‌مقام سردار قاسم سلیمانی در لشکر ۴۱ ثارالله در زمان جنگ تحمیلی با صدور پیامی، شهادت سردار دل‌ها و فرمانده قلب‌ها حاج قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را تسلیت گفت. سپس روز پنجم مهر ماه سال ۱۳۶۰ به صورت یک تیپ منها با دو گردان پیاده درآمد و نام «ثارالله» برای آن انتخاب شد. همچنین در تاریخ ۱۳۶۱/۱۱/۱۸ با گسترش سازمان آن به سه تیپ و یک گردان زرهی، به «لشکر ۴۱ ثارالله» تغییر نام داد. یک تیپ دیگر و یک گردان مستقل ضد زره سال بعد به سازمان لشکر اضافه شد و در روز نوزدهم اسفندماه تاریخ ۱۳۶۳ گردان مستقل ضد زره به تیپ ضد زره ارتقاء یافت. فرماندهی این یگان را از بدو تشکیل تا انتهای دوران دفاع مقدس، قاسم سلیمانی بر عهده داشته است.
ایرناایرنا2 هفته قبل
افزون بر ۹۲ درصد معین‌های اقتصادی خراسان رضوی از بخش خصوصی و هشت درصد از بخش دولتی و نهادهای غیردولتی هستند. آیت الله علم الهدی گفت: عمده مشکلات حاشیه شهر مشهد به دلیل تشخیص غلط در گذشته بوده است. حل مشکل حاشیه نشینیرییس شورای اسلامی شهرستان مشهد نیز گفت: حل مشکل حاشیه نشینی این کلانشهر بدون توجه به مشکلات روستاها امکان پذیر نیست و این شهر برای توسعه متوازن نیازمند توجه به روستاهاست. رمارم افزود: اکنون شهر مشهد بیش از سه میلیون نفر جمعیت دارد که یک سوم آن حاشیه نشین هستند و بی توجهی مدیران به روستاها طی سالیان گذشته افزایش حاشیه نشینی مشهد را به دنبال داشته و تا زمانی که این مشکلات حل نشود و روستاییان نتوانند در روستاهای خود شاغل باشند و زندگی کنند، حل مقطعی مشکلات حاشیه نشینی فایده ندارد و فقر و تنگدستی و عدم برنامه ریزی صحیح روستاییان را به حاشیه شهرها می‌کشاند. حاشیه مشهد طرح ملی استاستاندار خراسان رضوی گفت: توجه به حاشیه شهر مشهد یکی از طرح‌های ملی کشور و مورد تاکید مقامات عالی نظام است.
فارسفارس3 هفته قبل
استاندار خراسان رضوی مهم‌ترین دغدغه مقام معظم رهبری و دولت را حاشیه‌نشینی در مشهد عنوان کرد و گفت: رهبر انقلاب در سفرهایی که به مشهد دارند، اولین سؤال و مطالبه‌ای که از مسؤولان شهری و استانی می‌پرسند بحث حاشیه‌نشینی و اقداماتی است که در این زمینه انجام داده‌ایم. استاندار خراسان رضوی ادامه داد: برای ۳۱ دستگاه اجرایی استان در حاشیه شهر مشهد مسؤولیت تعریف شده است، از حوزه‌های اجتماعی و آسیب‌شناسی تا ایجاد واحدهای وی. ای. سی ترک اعتیاد، تا کسب‌وکار و طرح کالبدی جابه‌جایی جمعیت و اصلاح بافت‌های نامناسب حاشیه شهر، همه برای رفع این دغدغه در حال انجام است. وی با بیان اینکه کارها گام به‌گام و تدریجی در حال انجام است، عنوان کرد: حاشیه‌نشینی معضلی است که از ۶۰ سال گذشته در مشهد به‌وجود آمده و نمی‌توان آن را در مدتی کوتاه حل کرد، اما کارهایی که توسط مدیریت شهری و اعتباراتی که دولت برای این کار اختصاص داده، قابل تقدیر است. رزم حسینی به یک ملک دولتی اشاره کرد و گفت: اگر در جلسه روز سه‌شنبه آن محل برای حل مشکلات حاشیه شهر اختصاص یابد و تصویب شود، منابع بسیار خوبی برای ساماندهی حاشیه شهر در اختیار ما قرار می‌گیرد. انتهای پیام/ ۷۰۰۶۸/الف
مهرمهر3 هفته قبل
به گزارش خبرنگار مهر، مراسم عملیات اجرایی ساخت ۱۰ هزار واحد مسکن محرومین روستایی در خراسان رضوی ظهر امروز با حضور محمدباقر نوبخت، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه، رئیس سازمان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، علیرضا رزم حسینی، استاندار خراسان رضوی، دیگر مسؤولان استانی و شهری در روستای عشایری چاه تلخ بخش روداب سبزوار برگزار شد. محمدباقر نوبخت، رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور ظهر امروز در جمع مردم شهرستان سبزوار در مراسم آغاز عملیات اجرایی ساخت ۱۰ هزار واحد مسکونی در این شهرستان گفت: در استان خراسان رضوی ۱۰ هزار واحد مسکونی ساخته می‌شود که از این تعداد هشت هزار واحد در روستاها و دو هزار واحد مسکونی در حاشیه شهر مشهد ساخته خواهد شد. وی با اشاره به اینکه مشابه این طرح سال گذشته در خراسان جنوبی آغاز شده و دو هزار واحد آن آماده فرش شدن است، افزود: این طرح‌ها با همکاری بنیاد مسکن و با اعتباری ۵۰۰ میلیارد تومانی یک ساله به اتمام خواهد رسید. معاون رئیس جمهور در رابطه با مشکلات جاده‌ای که توسط مردم بیان شد، اضافه کرد: اعتبار آسفالت ۲۵ کیلومتر از جاده منطقه عشایری چاه تلخ روداب سبزوار اعتبارش تأمین خواهد شد و از تعهدات این سفر است.
اقتصادنیوزاقتصادنیوز1 ماه قبل
پناهی تعیین نرخ ارز مبادله شده بین صادرکننده و واردکننده را بر عهده خودشان دانست و ادامه داد: در سامانه نیما طی ۹ ماه اخیر نزدیک به ۱۲ میلیارد یورو ارز فروخته شده که از این مبلغ پنج میلیارد سهم پتروشیمی و بیش از ۶ میلیارد سهم دیگر صادرکنندگان بوده است که عمده آن مربوط به خشکبار می‌باشد. وی به سازوکار واردات در مقابل صادرات اشاره کرد و گفت: بیش از هفت میلیارد یورو در رویه واردات در مقابل صادرات تامین ارز شده که از این میزان پنج میلیارد یورو توسط صادرکنندگان برای تامین مواد اولیه استفاده شده است. وی ادامه داد: بسیاری از مشکلات با پول رفع نمی‌شود اما یک مصوبه می‌تواند بسیاری از گره‌ها را در عرصه تولید و اشتغال باز کند. حذف بوروکراسی اداری در ستاد تسهیل خراسان رضویاستاندار خراسان رضوی نیز گفت: در ستاد تسهیل و رفع موانع تولید این استان که کمیته‌های آن توسط بخش خصوصی اداره می‌شود، سعی کرده‌ایم بوروکراسی را حذف کرده و اقدامات را تسهیل کنیم. ‌علی رسولیان با بیان اینکه ۲۰۰ پروژه دارای اولویت استان احصا شده است افزود: هم‌اکنون تراز تجاری خراسان رضوی در سال جاری به رقم ۸۰۰ میلیون دلار افزایش یافته است.
ایسناایسنا1 ماه قبل
ایسنا/خراسان رضوی استاندار خراسان رضوی گفت: یکی از این امور مهمی که امروزه همه ما را رنج می‌دهد، موضوع عدم وجود تفکر سیستمی در اداره کشور است. اموری وجود دارد که مانع توسعه کشور شده است؛ اولین موضوعی که در این میان می‌توان به آن اشاره کرد، نظام تمرکزگرایی است. دولت‌ها باید تسهیل‌کننده امر دولت باشند، اما امروز با استخدام بی رویه کارمندان، این موضوع مانعی بر سر راه توسعه کشور شده است. استاندار خراسان رضوی، گفت: عدم انسجام ارکان حکومتی نیز موضوع سومی است که باید در این خصوص از آن یاد کرد. استاندار خراسان رضوی، اضافه کرد: از این رو باید گفت که مشکلی که ما با آن مواجه هستیم دیوان سالاری اداری است.
ساعت ۲۴ساعت ۲۴1 ماه قبل
رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان ضمن اعلام این خبر، در خصوص پیگیری‌های انجام‌شده برای گنجاندن ردیف اعتباری اختصاصی در لایحه بودجه ۹۹ به منظور سامان دهی کشف رود، به «خراسان رضوی» می‌گوید: با توجه به وضعیت اسفناک حاشیه رودخانه کشف رود، استانداری و سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان پیگیری‌های زیادی را به منظور گنجاندن ردیف خاص برای سامان دهی کشف رود در لایحه بودجه انجام دادند. گزارشی که کشف رود را از ذیل به صدر آوردسوم مهرماه امسال روزنامه «خراسان رضوی»، در گزارشی با عنوان «دو دهه کشت مرگ در کشف رود» به ابعاد وقوع فاجعه زیست محیطی و انسانی در این رودخانه تاریخی پرداخت و موضوع کشف رود را که مدت‌ها از دستور کار مسئولان استان خارج شده بود، از ذیل اولویت‌ها به صدر آورد. ابعاد این فاجعه به حدی بود که استاندار سامان دهی کشف رود را به بودجه دولتی گره نزد و در همان جلسه، بعد از شنیدن نظرات نمایندگان کارگروه ویژه کشف رود، خطاب به همه اعضای آن اعلام کرد یک فرماندهی واحد برای کشف رود تشکیل شود تا این که در ۱۸ آبان ماه کارگروه سامان دهی کشف رود دوباره تشکیل جلسه داد و شهرداری مشهد به عنوان فرماندهی واحد سامان دهی کشف رود انتخاب شد که خبر خوشی بود برای پایان روزهای سیاه کشف رود. انتخاب شهرداری مشهد به عنوان مدیر واحد سامان‌دهی کشف رود این امید را داد که این بار طرح منسجم‌تری برای نجات کشف رود کلید بخورد و امید می‌رود با اقدامات و پیگیری استانداری و همراهی دستگاه‌های اجرایی، جذب بودجه‌های ملی و تلاش شهرداری، این بار طرح نجات کشف رود به نتیجه نهایی خود برسد و شر فاجعه زیست محیطی در کشف رود از سر مردم مشهد کم شود. روزنامه خراسان پیگیری احیای این بودجه را همواره در دستور کار خود داشت و بعد از این اتفاقات در ۲۹ مهرماه در گزارشی با عنوان «عزم رزم حسینی برای احیای بودجه کشف رود» از پیگیری استاندار برای اختصاص اعتبار سامان دهی کشف رود نوشت.
تسنیمتسنیم1 ماه قبل
هشدار رئیس مجمع نمایندگان خراسان رضوی نسبت به تحریف‌ آرمان‌های انقلابحجت‌الاسلام والمسلمین نصرالله پژمانفر رئیس مجمع نمایندگان استان خراسان رضوی در این مراسم با اشاره به خطرات جدی تحریف در جامعه اظهار داشت: یکی از مسائلی که جامعه را به شدت تهدید می‌کند موضوع تحریف است که جوامع بشری را با اتفاقات نامناسب پس از گذشت زمان روبه رو می‌کند. وی با اشاره به ظرفیت‌های فرهنگی خراسان رضوی بیان کرد: سرزمین خورشید سرزمینی عجیب است که متصل به خراسان بزرگ بوده و برخی نویسندگان معتقدند که این سرزمین مهد سیاست و برخی دیگر آن را مهد زبان مادری فارسی می‌دانند که قطعا هر دو مورد صحیح است اما به دلایلی ناشناخته مانده است. وی بیان کرد: ارزش‌هایی که به نام خراسان ثبت شده‌اند نشان‌دهنده آن است که خراسان بزرگ صرفا منحصر به خراسان‌ کنونی نبوده بلکه دربردارنده منطقه بزرگی تحت عنوان خراسان بزرگ است. این شاهنامه‌پژوه بزرگ ایرانی افزود: بخش عمده نام هویت خراسان به دلیل مضجع شریف امام رضا (ع) است که ارادتمندانی در سراسر جهان دارد و این امام بزرگ را به چشم تقدیس می‌نگرند اما بخش دیگری از هویت خراسان برآمده از آثار فرهیختگان، ادبا و شعرایی است که در محدوده مرزهای خراسان پرورش یافته‌اند. یاحقی هرگونه توجه به میراث مکتوب خراسان را برای ایران مهم برشمرد و افزود: این حق فرهنگ بزرگ ایران است که خراسان پاره تن خود را شناخته و از آن بهره‌مند شوند.
وانانیوزوانانیوز1 ماه قبل
رئیس دفتر رئیس جمهور، حمایت از بخش خصوصی را موجب رونق اقتصادی کشور دانست و تأکید کرد: دستیابی به رونق اقتصادی و سرعت دادن به روند توسعه و پیشرفت کشور، در گرو حمایت از بخش خصوصی است و دولت تدبیر و امید با اعتقاد به این مهم بیشترین ارتباط با بخش خصوصی را داشته است. واعظی با اشاره به فشارهای اقتصادی بی‌سابقه دشمنان علیه ایران اسلامی و اثرات آن بر کشور اظهارداشت: تکیه بر توان داخلی، رونق تولید و مقاومت مردم، راه حل مشکلات امروز کشور و عبور از جنگ اقتصادی دشمنان است. این دیدگاه از سوی رئیس جمهور و دولت نیز پیگیری می‌شود که هدف اصلی خود را توسعه کشور و حل مشکلات مردم می‌داند. رئیس دفتر رئیس جمهور با اشاره به طرح مهم مثلث توسعه استان، تأکید کرد: تردید ندارم که با همدلی و انسجام موجود این طرح حتما به نتیجه مطلوب خواهد رسید. باید به جوان‌ها اعتماد کنیم و آنها را باور داشته باشیم و در این حالت حتما خواهیم توانست مشکلات کشور را حل کنیم.
ایلناایلنا1 ماه قبل
رئیس دفتر رئیس‌جمهور بر برگزاری منظم جلسات کارگروه ملی زیارت با حضور تمامی اعضا برای حل مشکلات زائران و اتخاذ تصمیمات مناسب در این زمینه تاکید کرد و گفت: دولت در خدمت رسانی و کمک به زائران و ارائه تسهیلات و صدور مجوزهای لازم در این زمینه از هیج کمکی دریع نخواهد کرد. رئیس دفتر رئیس جمهورهمچین با اشاره به برقراری روابط خوب دولت با تولیت آستان قدس رضوی ابراز امیدواری کرد که این ارتباط موجب پیشرفت بهتر کارهای مربوط به زائران گردد. حجت الاسلام و المسلمین مروی همچنین در این دیدار گزارشی از وضعیت امکانات و خدمات آستان قدس رضوی ارائه کرد. در این دیدار علیرضا رزم حسینی استاندار خراسان رضوی به عنوان دبیر کارگروه ملی زیارت، گزارشی از جلسات این کارگروه و مصوبات آن در جلسات برگزار شده ارائه کرد. رئیس دفتر رئیس جمهور پس از دیدار با تولیت آستان قدس رضوی، حرم مطهر و نورانی حضرت ثامن الحجج، امام رضا (ع) را زیارت کرد.
ایسناایسنا1 ماه قبل
رئیس دفتر رئیس جمهور بر برگزاری منظم جلسات کارگروه ملی زیارت با حضور تمامی اعضا برای حل مشکلات زائران و اتخاذ تصمیمات مناسب در این زمینه تاکید کرد و گفت: دولت در خدمت رسانی و کمک به زائران و ارائه تسهیلات و صدور مجوزهای لازم در این زمینه از هیج کمکی دریع نخواهد کرد. رئیس دفتر رئیس جمهورهمچین با اشاره به برقراری روابط خوب دولت با تولیت آستان قدس رضوی ابراز امیدواری کرد که این ارتباط موجب پیشرفت بهتر کارهای مربوط به زائران گردد. حجت الاسلام و المسلمین مروی همچنین در این دیدار گزارشی از وضعیت امکانات و خدمات آستان قدس رضوی ارائه کرد. در این دیدار علیرضا رزم حسینی استاندار خراسان رضوی به عنوان دبیر کارگروه ملی زیارت، گزارشی از جلسات این کارگروه و مصوبات آن در جلسات برگزار شده ارائه کرد. رئیس دفتر رئیس جمهور پس از دیدار با تولیت آستان قدس رضوی، حرم مطهر و نورانی حضرت ثامن الحجج، امام رضا (ع) را زیارت کرد.
مهرمهر1 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، به نقل از اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، علیرضا رزم‌حسینی امروز در جریان بازدید از بخش‌های مختلف موزه بزرگ خراسان در مجموعه کوهسنگی مشهد اظهارکرد: با توجه به پتانسیل قابل توجه تاریخی و هنری خراسان بزرگ و ایران، باید تلاش کنیم این ظرفیت بیش از پیش به جهان معرفی شود. وی با تاکید بر ظرفیت موزه بزرگ خراسان در جذب بیشتر گردشگران خارجی افزود: در کنار به نمایش گذاشتن آثار تاریخی در این موزه، در نظر گرفتن محصولات فاخر هنری با قیمت مناسب برای عرضه به گردشگران و بازدیدکنندگان داخلی و خارجی موضوع بسیار مهمی است. استاندار خراسان رضوی تاکید کرد: میراث تاریخی خراسان بزرگ ظرفیت بسیار مناسبی برای افزایش جذب گردشگران خارجی به شمار می‌رود و برای تحقق این مهم باید برنامه ریزی لازم انجام گیرد. در ادامه این بازدید علیرضا رزم حسینی، استاندار خراسان رضوی در مجموعه خانه تاریخی ملک واقع در خیابان امام خمینی (ره) حضور یافت و از قسمت‌های مختلف این مجموعه بازدید کرد. وی در این بازدید ضمن گفت‌وگوی صمیمانه با هنرمندان فعال، از نزدیک در جریان فعالیت‌های مختلف هنری در خانه تاریخی ملک قرار گرفت.
مهرمهر1 ماه قبل
وی با اشاره به اینکه استان خراسان رضوی آمادگی برگزاری مسابقات بین المللی قرآن کریم را دارد، افزود: در ایام برگزاری سی‌وهفتمین دوره این مسابقات، شهر مشهد باید فضای قرآنی داشته باشد لذا برای برگزاری باشکوه این مراسم تلاش خواهیم کرد. رزم‌حسینی افزود: سازمان اوقاف و امور خیریه، دارایی‌ها و پتانسیل‌های بسیاری دارد که می‌تواند با بهره گیری از آن‌ها، در زمینه توسعه و توانمندسازی خراسان رضوی ورود پیدا کند. حجت الاسلام والمسلمین مهدی خاموشی، رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه هم در این دیدار گفت: وظیفه داریم از دولت و مدیران استانی در زمینه تحقق منویات رهبر معظم انقلاب حمایت کنیم. وی با تقدیر از دستاوردهای استاندار خراسان رضوی در حوزه اقتصادی، اظهار کرد: در حوزه منابع آبی استان آمادگی داریم تا ورود پیدا کنیم چراکه این حوزه پتانسیل دارد و مزیت نسبی اشتغال به واسطه آن ایجاد خواهد شد. حجت الاسلام والمسلمین مهدی خاموشی با اشاره به آماری پیرامون برگزاری سی‌وهفتمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم در مشهد مقدس، تصریح کرد: این مسابقات فروردین ماه سال آینده برگزار و اختتامیه آن در حضور مقام معظم رهبری برگزار می‌شود.
تسنیمتسنیم1 ماه قبل
اما پس از گذشت چندین ماه از امضای این تفاهم‌نامه؛ مردم گناباد هنوز تاثیر معین‌های اقتصادی را تجربه نکرده‌اند تاجایی که حجت‌الاسلام حسن صادقی‌نسب؛ امام جمعه گناباد در خطبه‌های نماز جمعه از وضعیت فعالیت معین‌های اقتصادی این شهرستان گلایه کرد. دیگر مسئولان گنابادی نیز نسبت به وضعیت معین‌های اقتصادی و وعده‌های داده شده در این حوزه ابراز نگرانی کرده‌اند و از سوی دیگر نیز مردم و شهروندان گنابادی نیز در ماه‌های اخیر پیگیر حرکت جدی از سوی معین‌های اقتصادی شهرستان گناباد هستند. بررسی بیشتر آخرین وضعیت حرکت معین‌های اقتصادی شهرستان در مسیر توسعه خبرنگار تسنیم خراسان رضوی را بر آن داشت تا با تعدادی از مسئولان در این حوزه گفت‌‌وگو داشته باشد. دبیر نهاد اقتصاد مقاومتی خراسان رضوی تصریح کرد: بیش از ۱۵۰ معین اقتصادی در سطح استان فعالیت دارند و در برخی از مناطق که معین‌های اقتصادی نتوانسته‌اند به موفقیت دست یابند با مشارکت دیگر معین‌های اقتصادی طرح هر روستا یک معین یا هر تعاونگر یک روستا در ۷۰ روستای استان در دست اجراست. حامد قربانی فرماندار گناباد نیز درباره فعالیت معین‌های اقتصادی در شهرستان گناباد در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم اظهار داشت: در اجرای طرح مثلث توسعه اقتصادی تاکنون ۱۶ تفاهم‌نامه با مجموع سرمایه‌گذاری هفت هزار و ۳۹ میلیارد ریال با معین‌های اقتصادی این شهرستان منعقد شده که با تحقق این طرح‌ها برای یک‌هزار و ۲۵۰ نفر اشتغال ایجاد می‌شود.
مهرمهر1 ماه قبل
رزم حسینی تصریح کرد: خراسان رضوی درزمینهٔ شرکت‌های دانش‌بنیان ظرفیت‌های بسیار خوبی دارد که می‌تواند گره‌گشایی بسیاری از مشکلات باشد. صدور اسناد معتبر برای واحدهای شهرک پارک علم و فناوری در بوروکراسی اداری، مانع فعالیت آنان می‌شود. وی ادامه داد: این عدم صدور اسناد معتبر باعث شده شرکت‌های دانش‌بنیان در استفاده از تسهیلات بانکی دچار مشکل می‌شوند. رزم حسینی با اشاره به اینکه ۳۰ پارک علم و فناوری در ایران وجود دارد، اظهار کرد: پارک علم و فناوری خراسان رضوی یکی از بزرگ‌ترین پارک‌ها در منطقه شرق کشور است. ۲۲۰ موسسه فناور و چهار هزار و ۶۰۰ شرکت دانش‌بنیان در پارک علم و فناوری خراسان رضوی فعالیت دارند.
تسنیمتسنیم1 ماه قبل
استاندار خراسان رضوی بیان کرد: باید الگوی مشارکتی و همراهی مردم را افزایش دهیم زیرا تجربه دولت‌های بدون نفت و مبتنی بر مشارکت مردمی موید موفقیت بیشتر است. رزم حسینی افزود: یکی از مهمترین رسالت‌ها در این حوزه این است که چتر حمایتی قوی‌تر بالای سر شرکت‌های خصوصی و دانش‌بنیان قرار گیرد تا زمینه شکوفایی اقتصادی استان فراهم شود. وی با اشاره به اینکه بسیاری از شرکت‌های دانش‌بنیان گرفتار بروکراسی اداری هستند و فعالیت آنها با مانع روبه‌رو شده است تصریح کرد: حل مشکلات عمرانی پارک علم و فناوری خراسان رضوی باید در دستور کار قرار گیرد و باید در نخستین فرصت زمینه بازدید شهردار مشهد و رئیس سازمان برنامه و بودجه استان از این نهاد فراهم شود. وی اظهار داشت: بیشترین تعداد مرکز رشد تخصصی کشور در حوزه کشاورزی، انرژی، فناوری اطلاعات و فرهنگی در این استان است. قنبری با بیان اینکه شمار هسته‌های اولیه یا همان استارتاپ‌ها در استان ۱۱۹ واحد است تاکید کرد: همچنین شرکت‌های فناور ۱۳۸ واحد فعال در استان دارند و شمار شرکت‌های توسعه یافته به عنوان همکار پارک ۷۳ شرکت است.
فارسفارس1 ماه قبل
استاندار خراسان رضوی گفت: پروژه احیای کشف‌رود یک کار مشترک با چند دستگاه است و یک خرد جمعی با کار جمعی است که دو یا چند سال ممکن است به طول بیانجامد. وی ادامه داد: کار نیمه‌تمام را باید تمام می‌کردیم، این پروژه یک کار مشترک با چند دستگاه است و یک خرد جمعی با کار جمعی است که دو یا چند سال ممکن است، به طول بیانجامد و مورد وفاق همه مسؤولان است. استاندار خراسان رضوی به طرح‌ها و برنامه‌هایی که برای احیای کشف‌رود در نظر گرفته شده اشاره کرد و گفت: از جمله طرح و برنامه‌های احیای کشف‌رود می‌توان به ایجاد تصفیه‌خانه، بسترسازی رودخانه، احداث فضای سبز و گردشگری و اکتشاف تمدن‌های بزرگ باستانی که در گذشته وجود داشته است، اشاره کرد. رزم حسینی بیان کرد: امیدواریم با حمایت سازمان محیط زیست این پروژه ملی به کارنامه خوبی برای بهداشت و محیط زیست کشور و استان تبدیل شود. فرزاد بهشتی افزود: با توجه به اینکه رودخانه کشف رود یک رودخانه حفاظت‌شده است، از وظایف محیط زیست حفاظت از آن است و اولویت تمام مسائل زیست محیطی استان هم اکنون احیای کشف‌رود است.
رکنارکنا2 ماه قبل
رزم حسینی افزود: بی عدالتی محض در پرداخت تسهیلات و توزیع بانکی وجود دارد و معوقات تسهیلات خرد بانکی به مراتب کمتر از معوقات تسهیلات بزرگ است. رزم حسینی افزود: براساس یک قانون ظالمانه، دارنده هر پروژه اقتصادی باید حداقل ۲۵ درصد آورده داشته باشد تا بانک طبق این آورده مالی به وی تسهیلات پرداخت کند. رزم حسینی افزود: خراسان رضوی قابلیت اجرای پروژه‌های اقتصادی در پنج حوزه خدمات، سلامت، معدن، صنعت و کشاورزی و گردشگری با مبلغ ۳۰۰ هزار میلیارد تومان را دارد. وی اظهار داشت: از سوی دیگر خراسان رضوی استان مهاجرپذیر است که بیشتر آن‌ها در حاشیه شهر مشهد ساکن شده و نرخ بیکاری استان را افزایش داده‌اند و باید برای آنان شغل ایجاد شود. وی گفت: خداپسندانه نیست که تسهیلات بانکی متعلق به خراسان رضوی توسط بانک‌ها در استان دیگر پرداخت شود یا سرمایه‌گذاران را که برای تولید و ایجاد اشتغال وارد میدان شده‌اند برای پرداخت تسهیلات تحت فشار قرار دهند.
الفالف2 ماه قبل
استاندار خراسان رضوی ضمن انتقاد از وجود بی‌عدالتی در پرداخت تسهیلات و توزیع منابع بانکی در کشور، بیان کرد: معوقات تسهیلات خرد به‌مراتب از تسهیلات با مبلغ بالاتر کمتر است، بنابراین بهتر است که بانک‌ها در زمینهٔ پرداخت وام‌های خرد اهتمام بیشتری داشته باشند. استانداری خراسان رضوی اعلام کرد: خراسان رضوی دومین استان کشور در زمینهٔ تراکنش مالی است، خلق پول، گردش مالی بالا و حضور زائران در خراسان رضوی برای بانک‌ها فرصت مغتنمی محسوب می‌شود که می‌توانند از آن استفاده کنند. رتبه چهارم خراسان رضوی در سپرده‌های بانکیوی افزود: بر اساس آمار رتبه خراسان رضوی در سال جاری در سپرده‌های بانکی چهارم و در پرداخت تسهیلات بیست و چهارم بوده است و از طرف دیگر ۸۰ درصد بانک‌ها به شرکت‌های زیرمجموعه خود تسهیلات داده‌اند که بی‌عدالتی است. استاندار خراسان رضوی تأکید کرد: به دنبال این هستیم هرچقدر امکان دارد، اعتبارات مذکور در قالب پروژه‌های تعریف‌ شده در استان اجرایی شود، اما در این پروژه‌های تعریف‌ شده مشکلاتی از جمله اختیارات محدود برخی از بانک‌ها و بروکراسی پرداخت تسهیلات وجود دارد. غلامعلی صادقی تأکید کرد: آمادگی داریم در صورت لزوم از مرکز پیگیری کنیم تا در زمینهٔ حمایت از فعالیت‌های اقتصادی، در شأن خراسان رضوی باشیم.
تسنیمتسنیم2 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهد مقدس، علیرضا رزم حسینی ظهر امروز در مراسم افتتاح ایستگاه الندشت خط دو قطارشهری مشهد اظهار داشت: با بهره‌برداری از ایستگاه متروی الندشت خط دو قطارشهری مشهد مقدس تقریبا کامل خواهد شد و خوشبختانه استفاده شهروندان از خطوط مترو افزایش پیدا می‌کند. وی با بیان اینکه دولت به طور جدی از پروژه‌های شهری به خصوص خطوط مترو و قطارشهری حمایت می‌کند، گفت: در سال جاری در بخش اوراق مشارکت دولت مجموعا ۳۰۰۰ میلیارد تومان به خطوط مترو و قطارشهری اختصاص داده است. وی اضافه کرد: ما برای پشتیبانی از روند سازندگی شهر بزرگ و مهم مشهد بدون نگاه به گرایش‌های سیاسی آماده‌ایم و حمایت جدی داریم. رزم‌حسینی عنوان کرد: در استان خراسان رضوی ۱۲۸ هزار میلیارد تومان تا امروز موافقت‌نامه‌های سرمایه‌گذاری امضا شده که جزییات آن به صورت شفاف در سایت استانداری در دسترس مردم است. استاندار خراسان رضوی در رابطه با حاشیه شهر مشهد مقدس نیز گفت: در سیاست‌هایی که دولت اعلام کرده است به حوزه حاشیه شهر مشهد به صورت جدی ورود پیدا کرده‌ایم و به دنبال آن هستیم تا مشکلات حاشیه شهر را مرتفع کنیم؛ در این راستا امیدواریم سال آینده بخشی از حاشیه شهر مشهد به مناطق برخوردار تبدیل شود.
ایمناایمنا2 ماه قبل
به گزارش ایمنا، علیرضا رزم حسینی در مراسم افتتاح ایستگاه الندشت خط دو قطارشهری مشهد که با حضور شهردار مشهد، رییس شورای شهر و جمعی از مدیران شهری برگزار شد، اظهارکرد: با بهره‌برداری از ایستگاه متروی الندشت، خط دو قطارشهری مشهد تقریبا کامل خواهد شد و خوشبختانه استفاده شهروندان از خطوط مترو افزایش پیدا می‌کند. وی با بیان اینکه دولت به طور جدی از پروژه‌های شهری به خصوص خطوط مترو و قطارشهری حمایت می‌کند، گفت: در سال جاری در بخش اوراق مشارکت دولت مجموعا ۳۰۰۰ میلیارد تومان به خطوط مترو و قطارشهری اختصاص داده است. رزم‌حسینی اضافه کرد: ما برای پشتبانی از روند سازندگی شهر بزرگ و مهم مشهد بدون نگاه به گرایش‌های سیاسی آماده‌ایم و حمایت جدی داریم. وی افزود: در استان خراسان رضوی ۱۲۸ هزار میلیارد تومان تا امروز موافقت‌نامه‌های سرمایه‌گذاری امضا شده که جزئیات آن به صورت شفاف در سایت استانداری در دسترس مردم است. استاندار خراسان رضوی در خصوص حاشیه شهر مشهد گفت: در سیاست‌هایی که دولت اعلام کرده است به حوزه حاشیه شهر مشهد به صورت جدی ورود پیدا کرده‌ایم و به دنبال آن هستیم تا مشکلات حاشیه شهر را مرتفع کنیم؛ در این راستا امیدواریم سال آینده بخشی از حاشیه شهر مشهد به مناطق برخوردار تبدیل شود.

افتتاح ایستگاه مترو الندشت

10+
ایسناایسنا2 ماه قبل
نهاد کتاب‌خانه‌های عمومی کشورنهاد کتاب‌خانه‌های عمومی کشور2 ماه قبل
مراسم بزرگداشت روز کتاب، کتابخوانی و کتابدار، با تقدیر از برگزیدگان حوزه کتابخانه‌های عمومی در بخش‌های کتابداران، کتابخانه‌ها، مسئولان کتابخانه، کتابخوانان، انجمن‌ها، خیرین، خدمتگذاران و مروج خواندن برگزار شد. به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، مراسم روز بزرگداشت کتاب، کتابخوانی و کتابدار ۲۳ آبان ماه با حضور سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، علیرضا مختارپور، محسن جوادی، معاون فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عموی کشور، معاونان و مدیران نهاد و مسئولان فرهنگی کشور و همچنین مسئولان استانی یزد، به میزبانی شهر یزد، پایتخت کتاب ایران در سال ۱۳۹۸، برگزار شد که طی آن برگزیدگان فعال در حوزه کتابخانه‌های عمومی شامل، کتابداران، کتابخانه‌ها، انجمن‌ها، کتابخوانان، مروج خواندن، خیرین، پیشکسوتان و خدمتگذاران نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور به شرح زیر معرفی و تقدیر شدند. کتابداران برگزیدهنهادی: آزاده شهبازی، کتابخانه عمومی رئیس فرهمند، استان یزدطیبه رحیمی، کتابخانه عمومیولیعصر (عج)، استان مرکزیمهدیه ایزدی، کتابخانه عمومی شهید اول، استان کرمانرویا اسماعیلی دهاقانی، کتابخانه عمومی بقیه‌الله الاعظم، استان اصفهانخدیجه صادق پور، کتابخانه عمومی آیت‍الله نجفی اهری، استان آذربایجان شرقیزهرا هاشمی کوشک قاضی، کتابخانه عمومی ۲۲بهمن، استان سمنانمطهره پیمان خواه، کتابخانه مرکزی سمنانزکیه آذرمهر، کتابخانه، عمومی شهید بهشتی آشخانه، استان خراسان شمالیمیترا عزتی چهارقلعه، کتابخانه عمومی ملت، استان آذربایجان غربیسیده کبری سپهر سید زیادی، کتابخانه مرکزی همدانمشارکتی: زهرا قربانی ولیک چالی، کتابخانه عمومی گنجینه نور، استان مازندرانکتابدار کتابخانه سیارمنوچهر برزگر، کتابدار کتابخانه سیار یارمهربان۱، استان تهرانتقدیر ویژهافسانه مظفری، کتابخانه عمومی کوثر نور، استان فارسسمیه رجبی، کتابخانه عمومی ۲۲ بهمن، استان سمنانزینب وفائی، کتابخانه مرکزی تبریز، استان آذربایجان شرقیلیلی شبانی، کتابخانه‌ عمومی شهید اول، استان کرمانالهام فغانی، کتابخانه عمومی شهدای باقریه، استان خراسان جنوبیزیبا عبدالملکی، کتابخانه عمومی شهید مدرس، استان کردستانشایسته تقدیرحمیده میرزاده، کتابخانه عمومی امام خمینی (ره)، استان سمنانفنی (فهرست نویسی) فهیمه صبوری، کتابخانه مرکزی امام خمینی‌ (قدس سره)، استان خراسان رضویکتابخانه‌های برگزیدهروستایی: کتابخانه روستایی شهدای سپاه ینه‌گز، استان بوشهر (کلثوم عالی‌پور) کتابدار کتابخانه روستایی میرزا ملال دزکی، استان چهارمحال و بختیاری (نجمه الله گانی) شهری: کتابخانه عمومی مهدی موعود (عج)، استان اصفهان (مهناز قربانپور؛ نماینده کتابخانه) کتابخانه عمومی ملاصدرا فرخ‌شهر، استان چهارمحال و بختیاری (فرزانه جعفری؛ نماینده کتابخانه) مشارکتی: کتابخانه عمومی زنده‌یاد استاد سید رضا صدیق ضیابری، استان گیلان (معصومه کریمی؛ نماینده کتابخانه) مسئولان برگزیده کتابخانه‌هانهادی: افسانه فرسا، کتابخانه عمومی غدیر، استان لرستانالهام آقایی نژاد، کتابخانه عمومی حضرت ابوالفضل بیده میبد، استان یزدزهره حیدری، کتابخانه عمومی حافظ، استان چهارمحال و بختیاریزینب سادات سیدی، کتابخانه عمومی علامه سید عبدالهادی حسینی دلیجانی، استان مرکزیسکینه پازکی، کتابخانه عمومی علامه محمدتقی ایوانکی، استان سمنانفاطمه کمالی، کتابخانه عمومی الزهرا، استان زنجانکبری حیدری، کتابخانه عمومی مولوی، چهارمحال و بختیاریبتول ابراهیمی، کتابخانه عمومی مهدی موعود (عج)، استان اصفهانراضیه عابدی، کتابخانه عمومیشهید شیخ علی کلانتری زارچ، استان یزدالهام مرادی، کتابخانه عمومیامام علی (ع) کرند غرب، استان کرمانشاهرقیه صداقت بناب، کتابخانه عمومی شیخ اسماعیل نائب بناب جدید، استان آذربایجان شرقیمحمدرضا ابراهیمی، کتابخانه عمومی ابوریحان، استان فارسزهرا السادات طباطبایی، کتابخانه عمومی رئیس فرهمند، استان یزدرقیه حسینی، کتابخانه عمومی شمیم کوثر مرند، آذربایجان شرقیمشارکتی: سمیه حقیقت، کتابخانه عمومی مکتب جعفری، استان فارساعظم پرنده خوزانی، کتابخانه عمومی بعثت، استان اصفهانکتابخوانان برترخردسال: زهرا جعفری، کتابخانه عمومی وحدت، استان خراسان شمالینگین دودانگه، کتابخانه عمومی باقرالعلوم، استان زنجانزهرا جعفری، کتابخانه عمومی شهید اول، استان کرمانکودک: فاطمه طاهری مقدم، کتابخانه عمومی امام صادق (ع)، استان آذربایجان شرقیمحمد حسینی‌پور، کتابخانه عمومی امام محمد باقر (ع)، استان بوشهرفاطمه مرادی، کتابخانه عمومی ۲۲ بهمن، استان خراسان شمالینوجوان: سیده درسا هاشمی، کتابخانه عمومی علامه مجلسی، استان کرمانشاهفاطمه شبانی کبودان، کتابخانه عمومی شهدای غزه، استان خراسان جنوبیزینب جنگی، تابخانه عمومی شهدای غزه، استان خراسان جنوبیجوان: زینب بالگردی، کتابخانه عمومی استاد احمدی، استان خراسان جنوبیمحمود رحمانی، کتابخانه عمومی شهید مدنی، استان خوزستانرضا صالح احمدی، کتابخانه عمومی شهید بهشتی، استان بوشهرعلی کرمیان، کتابخانه عمومی شهید رجایی، استان لرستانفرنگیس صفرپور، کتابخانه عمومی شهدای رودان، استان هرمزگانفریبا صفرپور، کتابخانه عمومی شهدای رودان، استان هرمزگانروسای انجمن‌های برتراحمد حسین زادگان، استاندار مازندرانهوشنگ بازوند، استاندار کرمانشاهغلامرضا شریعتی، استاندار خوزستانعلیرضا رزم حسینی، استاندار خراسان رضویعلی صادق زاده زرندی، فرماندار زرندعبدالعلی ارژنگ، فرماندار شهرکردپیشکسوتان برگزیدهغلامرضا قانع مبارکه، استان یزدرحمان بیاتی، استان فارسخدمتگزاران برگزیدهعباس صوفی، استان آذربایجان غربیمجتبی رستمی، استان خراسان رضویعبدالله پیرعلی، استان چهارمحال و بختیاریخیرین برگزیدهبنیاد علمی آموزشی قلم چی (وقف عام) بنیاد برکتمحمد طهماسبی کوهبنانی، استان کرمانشمسی موسوی و حمیدرضا صادقی پور، استان گیلانشهرام یزدانی، استان فارسعلی اکبر کاظمینی، استان یزدمحمد حسین داودی، استان خراسان رضویمروج خواندن برگزیدهقباد یاری، ا
ایسناایسنا2 ماه قبل
ایسنا/خراسان رضوی استاندار خراسان رضوی گفت: با تشکیل یک کنسرسیوم بانکی معادل ۵۰۰ میلیارد تومان منابع برای شرکت پدیده تجهیز شد. علیرضا رزم حسینی در نشست ستاد تدبیر شرکت پدیده در خصوص اقدامات انجام شده برای حل مشکلات شرکت پدیده در زمان استاندار سابق اظهار کرد: ستاد تدبیر وقت در حل مشکلات مالیاتی و تامین اجتماعی اقدامات بسیار خوبی انجام داد و از طریق وزیر کشور در سطح ملی خوشبختانه توافقاتی صورت گرفت و مشکلات حل شد. وی ادامه داد: در مراحل بررسی پرونده شرکت پدیده، همزمان مدیران وقت شرکت را به خوبی اداره و سعی کردند که پروژه‌ها متوقف نشود و دولت هم از طریق خط اعتباری که صادر کرد به تامین نقدینگی و حفظ حقوق مردم سهامدار کمک کرد. رزم حسینی در خصوص رویکرد ستاد تدبیر تصریح کرد: نگاه ستاد تدبیر این بود که حقوق سهامداران را که سهام یک شرکت را خریده‌اند و در یک پروژه آبادانی سهیم شدند، حفظ کنیم. وی با اشاره به برگزاری مجمع شرکت پدیده تا پایان آذر ماه بیان کرد: اینکه آقای کریمی (مدیرعامل شرکت پدیده) و همکارانشان شرکت را به مرحله‌ای رسانده‌اند که می‌خواهند مجمع برگزار کنند، این کار بزرگی است و نشان می‌دهد به طور کامل در حساب‌ها ریز شده‌اند.
نهاد کتاب‌خانه‌های عمومی کشورنهاد کتاب‌خانه‌های عمومی کشور2 ماه قبل
استاندار خراسان رضوی در پیامی با اشاره به آغاز هفته کتاب، نقش مسئولان را در توسعه و ترویج فرهنگ کتابخوانی مهم ارزیابی کرد. به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی خراسان رضوی، علیرضا رزم حسینی، استاندار خراسان رضوی در پیامی با اشاره به آغاز هفته کتاب، نقش مسئولان را در توسعه و ترویج فرهنگ کتابخوانی مهم ارزیابی کرد. متن این پیام به شرح ذیل است: بسم الله الرحمن الرحیمان شاءالله مناسبتی که در حوزه کتابخوانی و با عنوان هفته کتاب و به منظور فرهنگ سازی، تشویق و گسترش فرهنگ کتابخوانی پیش بینی شده است، فرصتی باشد برای مسئولان که بتوانند فرهنگ کتابخوانی را گسترش بدهند. توجه و اهتمام مسئولان و ایجاد بسترهای مطالعه و کتابخوانی و توجه و استقبال مردمی دو مسیر مهم ارتقای میزان مطالعه و کتابخوانی کشور است که امیدواریم این هدف حاصل شده و در نظام مقدس جمهوری اسلامی هر روز شاهد رشد روز افزون آگاهی و دانایی باشیم.
مهرمهر2 ماه قبل
به گزارش خبرنگار مهر، علیرضا رزم حسینی در نشست خبری ستاد تدبیر با موضوع پدیده که امروز در دفتر استاندار خراسان رضوی برگزار شده بود، اظهار کرد: شرکت پدیده در زمینه‌های گردشگری، ساختمانی و خدماتی فعالیت‌های گسترده‌ای انجام داده است. استاندار خراسان رضوی با تاکید بر اینکه همه اقدامات در جهت حفظ منافع سهامداران است، گفت: مشکلات مالی در این زمینه با تجهیز ۵۰۰ میلیارد تومان در حال رفع شدن است‌. مدیران وقت شرکت پدیده نیز همکاری خوبی با ما داشته‌اند و اجازه تعطیلی پروژه‌ها در این مدت را ندادند. استاندار خراسان رضوی با تاکید بر اینکه فرش قرمز برای سرمایه گذاران پهن می‌کنیم، عنوان کرد: قطعا از سرمایه گذاری، سرمایه داران در مشهد استقبال می‌کنیم. خوشحالیم که خراسان رضوی به عنوان تنها استان در کل کشور ریاست کل دادگستری استان پای همه قراردادهای سرمایه گذاری را امضا می‌کند.
مهرمهر2 ماه قبل
به گزارش خبرنگار مهر، علیرضا رزم حسینی پیش از ظهر امروز در گردهمایی امامان جمعه خراسان رضوی در مشهد، اظهار کرد: مشهد از جمله شهرهای کم حاشیه است، اما این کم حاشیه بودن به معنای عدم فعالیت گروه‌های سیاسی نیست. رزم حسینی ادامه داد: با ایجاد طرح مثلث توسعه اقتصادی و فرهنگی در استان هم اکنون ۱۰۲ معین اقتصادی تفاهم نامه سرمایه‌گذاری به ارزش ۱۲۸ هزار میلیارد تومان امضا کرده‌اند که بیشتر این معین‌های اقتصادی از بخش خصوصی هستند. استاندار خراسان رضوی با اشاره به طرح مثلث اقتصادی و فرهنگی گفت: قطعا همکاری همه ارگان‌ها و نهادها می‌تواند در اجرای موفقیت آمیز طرح بسیار تأثیر گذار باشد. استقبال خوبی از این طرح در خراسان رضوی شده است. همچنین در ادامه حجت‌الاسلام محمدحسین ایزدی، مسئول دفتر شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه خراسان‌رضوی، با بیان اینکه یکی از کارهای خوب استاندار خراسان رضوی، طرح مثلث توسعه اقتصادی - فرهنگی بود، اظهار کرد: این طرح مورد تاکید مقام معظم رهبری نیز قرار گرفته است.
خبر فوریخبر فوری2 ماه قبل
استاندار خراسان‌رضوی گفت: این استان از نظر سیاسی و امنیتی به لطف و برکت حضرت امام رضا (ع) کم حاشیه‌ترین استان در سراسر کشور است. به گزارش مشهد فوری علیرضا رزم حسینی روز سه‌شنبه در گردهمایی امامان جمعه خراسان رضوی در مشهد افزود: کم بودن حاشیه، به معنای عدم فعالیت گروه‌های سیاسی نیست. وی با اشاره به طرح مثلث توسعه اقتصادی و فرهنگی در خراسان رضوی گفت: این طرح پیش از این در استان کرمان به اجرا درآمده و در آن استان ۲۳ معین اقتصادی پیدا کردیم اما در خراسان رضوی هم اکنون ۱۰۲ معین اقتصادی تفاهمنامه سرمایه‌گذاری به ارزش ۱۲۸ هزار میلیارد تومان امضا کرده‌اند که بیشتر این معین‌های اقتصادی از بخش خصوصی هستند. شاکله اصلی طرح مثلث توسعه اقتصادی – فرهنگی در خراسان رضوی توسعه اشتغال روستایی و توانمندسازی ساکنان آن از نظر بهره‌گیری از ظرفیت‌های هر منطقه است و در این راستا معین‌های اقتصادی مشخص شده و با آنها تفاهمنامه سرمایه گذاری به امضا رسیده است. طرح مثلت توسعه اقتصادی، فرهنگی شامل سه ضلع کارگزاران حکومتی، سرمایه گذاران و کارآفرینان و نمایندگان مجلس شورای اسلامی است و امامان جمعه نیز به عنوان ناظران عالی در درون این مثلث جای دارند.
مهرمهر2 ماه قبل
وی با تاکید بر اینکه دشمنان حتی در شبکه‌های مجازی نیز به جان انقلاب اسلامی افتاده‌اند، ادامه داد: صدا و سیمای جمهوری اسلامی با همه قوا در برابر این دشمنی‌ها ایستاده و لحظه‌ای عقب نشینی نخواهد کرد. علیدادی گفت: در حال حاضر حدود ۹۶ درصد خراسان رضوی تحت پوشش سازمان صدا و سیما قرار دارد. وی با اشاره به اینکه امروزه شاهد جنگ اقتصادی، اجتماعی دشمن علیه انقلاب اسلامی هستیم، ابراز کرد: دشمن برای رسیدن به اهداف خود از همه ابزارها از جمله رسانه استفاده کرده است. در همین راستا محسن نصرپور، رئیس صدا و سیمای خراسان رضوی، با اشاره به بهره برداری ۲۰۵ طرح فنی در سازمان صدا و سیمای خراسان رضوی، اظهار کرد: این طرح با هزینه معادل هفت هزار میلیارد ریال به بهره برداری خواهد رسید. در ادامه آیت‌الله سید احمد علم‌الهدی، نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی از صدا و سیما به خاطر پوشش مطلوب اخبار اربعین قدردانی کرد.
تسنیمتسنیم2 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهدمقدس، علیرضا رزم حسینی ظهر امروز در مراسم بهره‌برداری از پروژه‌های جدید صدا و سیمای خراسان رضوی اظهار داشت: به اهمیت کار رسانه و اثرگذاری آن در عصر جدید واقف هستیم و از این رو اعتبارات صدا و سیمای استان را امسال دو برابر کرده‌ایم. استاندار خراسان رضوی گفت: دشمنان امروز با نومیدی از تمامی نبردهای خود، عرصه نبرد را به حوزه اقتصادی آورده‌اند و در این مسیر از مهمترین ابزاری که بهره می‌گیرند رسانه است. رزم حسینی خاطرنشان کرد: باید بار دیگر مانند دوران دفاع مقدس یکدل و یک صدا باشیم و در مسیر اقتصاد مقاومتی گام برداریم و در این مسیر قطعا فقط رسانه‌ها هستند که می‌توانند اثرگذاری مطلوبی داشته باشند. محسن نصرپور؛ مدیرکل صدا و سیمای خراسان رضوی نیز در این مراسم اظهار داشت: ۲۰۵ طرح فنی سازمان صدا و سیما در استان خراسان رضوی با هزینه کردی معادل هفت هزار میلیارد ریال به بهره برداری می‌رسد. مدیرکل صدا و سیمای خراسان رضوی افزود: افتتاح فرستنده پر قدرت ثامن، آغاز پخش رادیو زیارت در شهرهای تهران، بیرجند و بجنورد و پخش برنامه‌های تلویزیونی سیمای خراسان رضوی با کیفیت HD جزو این پروژه‌ها است.

به انتهای لیست رسیدید