علیرضا فغانی

علیرضا فغانی

برترین‌هابرترین‌ها2 روز قبل
بازیگر سینما و تلوزیون کشورمان در استرالیا با خانواده علیرضا فغانی دیدار کرد. برترین‌ها: شبنم قلی خانی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان که در شب تولدش در کنار خانواده علیرضا فغانی داور بین‌المللی کشورمان بود، با انتشار عکسی از این دیدار نوشت: یک شب به یاد ماندنی در کنار یکی از افتخارات ورزش ایران و جهان آقای علیرضا فغانی (داور بین‌المللی فوتبال) و خانواده محترمشان در شهر زیبای بریزبین.
طرفداریطرفداری2 روز قبل
علیرضا فغانی داور مطرح و ایرانی فوتبال جهان در باره‌ی دو صحنه‌ی مشکوک دیدار دیشب گفت: 🔺در صحنه‌ی اول، ابتدا توپ به دست بازیکن منچستر سیتی (برناردو سیلوا) می‌خورد و بعد به دست مدافع برخورد می‌کند. 🔺در صحنه‌ی دوم هم، دست مدافع لیورپول در حالت طبیعی است و خطای پنالتی نیست. او درباره اینکه چرا برای صحنه دوم VAR اعلام نشد هم می‌گوید: var چک می‌کند و طبق روال می‌گویند هند مدافع درست است و صحنه قبلی را هم چک می‌کنند یعنی تیم مهاجم خطایی نکرده باشد که خب در این صحنه قبل از آن خطای هند مهاجم شده است. اگر بازی قطع شده باشد باید به داور بگویند که هند مهاجم را اعلام کند اگر ادامه پیدا کرده باشد که هیچ؛ همان ادامه بازی!
خبر فوریخبر فوری2 روز قبل
داور سرشناس ایرانی در پنجمین هفته از رقابت‌های لیگ استرالیا پنجمین قضاوتش را در این رقابت‌ها انجام داد. علیرضا فغانی یکی از داوران مطرح حال حاضر فوتبال استرالیا است. او شب گذشته بازی تیم‌های آدلاید یونایتد و بریزبین رور را سوت زد که این بازی در نهایت با نتیجه یک بر صفر به نفع تیم آدلاید به پایان رسید. فغانی از همان هفته اول رقابت‌های لیگ استرالیا و در اولین روزهای حضورش در این کشور در رقابت‌های ای لیگ قضاوت را شروع کرد. او در بازی شب گذشته تیم‌های آدلاید و بریزبین دوبار به بازیکنان کارت زرد نشان داد تا مجموع کارت زردهایش در ۵ هفته از مسابقات ای لیگ استرالیا به عدد ۱۹ برسد.
ورزش۳ورزش۳2 روز قبل
به گزارش «ورزش سه» بازی تیم‌های لیورپول و من سیتی همانطور که انتظار می‌رفت یک بازی جذاب و پرحادثه از آب در آمد. علیرضا فغانی داور مطرح و ایرانی فوتبال جهان در این ارتباط گفت: «در این صحنه ابتدا توپ به دست بازیکن منچستر سیتی (برناردو سیلوا) می‌خورد و بعد به دست مدافع برخورد می‌کند.» اما این تنها صحنه جنجالی بازی نبود. فغانی درباره این صحنه هم می‌گویند: «دست مدافع لیورپول در حالت طبیعی است و خطای پنالتی نیست.» اگر بازی قطع شده باشد باید به داور بگویند که هند مهاجم را اعلام کند اگر ادامه پیدا کرده باشد که هیچ؛ همان ادامه بازی. "
ورزش۳ورزش۳2 روز قبل
به گزارش «ورزش سه» علیرضا فغانی یکی از داوران مطرح حال حاضر فوتبال استرالیا است. او شب گذشته بازی تیم‌های آدلاید یونایتد و بریزبین رور را سوت زد که این بازی در نهایت با نتیجه یک بر صفر به نفع تیم آدلاید به پایان رسید. فغانی از همان هفته اول رقابت‌های لیگ استرالیا و در اولین روزهای حضورش در این کشور در رقابت‌های ای لیگ قضاوت را شروع کرد. او در این ۵ هفته بازی تیم‌های وسترن سیدنی-سنترال کاست، وسترن یونایتد-پرث گلوری، وسترن سیدنی-اف سی سیدنی، ملبورن-وسترن یونایتد و آدلاید یونایتد و بریزبین رور را سوت زده است. او در بازی شب گذشته تیم‌های آدلاید و بریزبین دوبار به بازیکنان کارت زرد نشان داد تا مجموع کارت زردهایش در ۵ هفته از مسابقات ای لیگ استرالیا به عدد ۱۹ برسد.
دنیای اقتصاددنیای اقتصاد4 روز قبل
این درحالی است که این هزینه‌ها با مهاجرت افراد نخبه از خزانه کشورخارج شده و بی‌ثمر می‌ماند. ورزش ایران نیز درطول دوره‌های مختلف شاهد خروج نخبه‌های خود از کشورو مهاجرت آنها به کشورهای مختلف بوده است. این اتفاق اثرات منفی بر روی پیکر ورزش داشته و از چند جهت حائز اهمیت است. ماجرا اما وقتی دردناک می‌شود که گاهی همین ورزشکاران نخبه مهاجر، حریف ملی‌پوشان کشورمان در مسابقات بین‌المللی خواهند بود. این موضوع حالا زنگ خطر را برای وزارت ورزش به‌صدا درآورده تا بیشتر مراقب سرمایه‌های خود باشد.
ایمناایمنا1 هفته قبل
هر دو تیم احتیاط داشتند، اما بعد از گل سپاهان تراکتور به دلیل جبران گل، باز بازی کرد، تیم‌های امیر قلعه نویی هنر ارسال از کناره‌ها را دارند و بر اثر همین توانستند گل دوم را هم بزنند. این برد برای هر دو تیم حساس بود که سپاهان بازی را به نفع خود تمام کرد. مگر به داوران چقدر پول می‌دهند که از آن‌ها انتظار دارند؟ حتی شده داوران چند هفته پول نگرفته‌اند. وی درخصوص امیر قلعه نویی و شعار هایی که برعلیه او داده می‌شود، گفت: او یکی از موفق‌ترین مربی‌های کشور بوده و هست. قلعه نویی نشان داده که هر شخصی موفق باشد سعی بر تخریب آن دارند، نمی‌توانیم وقتی تیم نتیجه نمی‌گیرد شخصیت‌ها را تخریب کنیم به خاطر اینکه کاره قشنگی نیست و از زیبایی‌های فوتبال کم می‌کند.
تابناکتابناک1 هفته قبل
و طی دو سه سال اخیر شاهد پیوستن چندین ملی پوش برجسته ایرانی به تیم‌های رقیب بوده‌ایم که بعضا در مهمترین مسابقات جهانی نماینده ایران را شکست داده و حذف کرده‌اند! در ادامه موج مهاجرت برخی چهره‌های معروف ورزش ایران که اغلب با هدف کسب درآمد بیشتر و امکانات مطلوب‌تر رخ داده است، ملی‌پوش سرشناس تیم ملی تکواندو ایران با تغییر تابعیت، برای تیم کشور صربستان به میدان خواهد رفت. در همین حال برخی کارشناسان از خروج استعداد‌های ورزشی ایران و پذیرفتن تابعیت دیگر کشور‌ها بدلیل برخی کاستی‌های داخلی اظهار نگرانی می‌کنند. بدین ترتیب در آخرین رنکینگ اعلامی از سوی فدراسیون جهانی تکواندو در ماه نوامبر، مهدی خدابخشی به جای پرچم ایران، پرچم کشور صربستان مقابل نامش قرار گرفته و از این پس عضو تیم ملی تکواندو این کشور است. و طی دو سه سال اخیر شاهد پیوستن چندین ملی پوش برجسته ایرانی به تیم‌های رقیب بوده‌ایم که بعضا در مهمترین مسابقات جهانی نماینده ایران را شکست داده و حذف کرده‌اند!
الفالف1 هفته قبل
*چند روز پیش دربی سیدنی بین اف‌سی سیدنی و وسترن سیدنی را قضاوت کردید، در این مورد چه صحبتی دارید؟ بازی بدی نبود و خدا را شکر بدون هیچ مشکلی این دیدار را قضاوت کردم. *دربی سیدنی به اندازه دربی تهران حاشیه دارد؟ اینجا بازی که تمام می‌شود همه چیز تمام است. دربی سیدنی برخلاف دربی تهران حاشیه قبل و بعد از بازی ندارد. *راستی شرایط سخت افزاری لیگ استرالیا چطور است؟ لیگ بسیار منظم و سازمان‌یافته است. با وجود تجربه‌ای که دارم معتقد هستند که از نظر مدل برگزاری بازی‌ها، لیگ استرالیا شبیه لیگ قهرمانان آسیا است.
ورزش۳ورزش۳1 هفته قبل
به گزارش «ورزش سه»، رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا در فصل ۲۰۱۹ به مرحله فینال رسیده و تیم‌های الهلال عربستان و اوراوا ردز ژاپن به ترتیب از مناطق غرب و شرق به دیدار نهایی رسیده‌اند. بازی‌های دور رفت و برگشت این مرحله به ترتیب در روزهای ۱۸ آبان و آذر برگزار خواهد شد. در شرایطی که قبلا شایعه شده بود علیرضا فغانی، داور بین المللی ایرانی قاضی بازی برگشت فینال آسیا شده، امروز خبر دیگری منتشر شده و والنتین کووالنکو به عنوان داور بازی برگشت فینال معرفی شده است. البته علیرضا فغانی خودش هم خبر داوری در بازی برگشت مرحله نهایی لیگ قهرمانان آسیا را تکذیب کرده بود.
ورزش۳ورزش۳1 هفته قبل
هر دو گلی که پیام نیازمند در بازی‌های اخیر سپاهان در لیگ هجدهم و نوزدهم دریافت کرده، روی دو ضربه پنالتی بوده که بسیاری از کارشناسان به اشتباه داوران این دو مسابقه اذعان داشته‌اند. به گزارش «ورزش سه»، پیام نیازمند در دیدار برابر سایپا موفق شد آمار ۸۷۲ دقیقه گل نخوردن حسین حسینی که در لیگ هفدهم ثبت شده بود، را جابجا کند و سرانجام در دیدار برابر پارس جنوبی جم در دقیقه ۴۵ از روی نقطه پنالتی گل خورد، تا آمار ۹۴۰ دقیقه برای او ثبت شود؛ آماری که مدت‌ها او را به عنوان رکورددار دروازه بانی فوتبال ایران مطرح خواهد کرد. در واقع سه گل آخری که گلر سپاهان دریافت کرده، با ضربه‌های پنالتی آرمان رمضانی (هفته ۲۶ لیگ هجدهم، دقیقه ۶۶)، امین قاسمی نژاد (هفته ۲۹ لیگ هجدهم، دقیقه ۵) و محمد نوری (هفته نهم لیگ نوزدهم، دقیقه ۴۵) رقم خورده است. نکته دیگر اینکه دو گل آخری که پیام نیازمند دریافت کرده، به اذعان کارشناسان اشتباه داوری بوده است. با این وصف و اگر دو اشتباه داوری علیه سپاهان در دیدار برابر شهرخودرو و پارس جنوبی رخ نمی‌داد، حالا آمار ۹۴۰ دقیقه برای نیازمند ثبت نشده بود و او می‌توانست در دیدار برابر تراکتور امیدوار به بهبود رکورد ۱۱۷۰ دقیقه‌ای خود باشد.
افکارنیوزافکارنیوز1 هفته قبل
۵ بازی این هفته با همان نتیجه شروع به پایان رسید و گلی نداشت و اگر ۶ گل بازی تبریز نبود عددی به جا می‌ماند که در تاریخ نمونه نداشت. تیم هفتهاستقلال تهراناخبار ورزشی-​در خانه پنجمین تیم پرطرفدار جهان، دومین تیم پرطرفدار ایران کاری کرد کارستان. حساس‌ترین بازی فصل را هم باخته بود، اما هیچ‌کدام از کمبود‌ها باعث ناامیدی او نشد. گل هفته: ارسلان مطهری (ذوب‌آهن) ذوب‌آهن برای خروج از بحران خودساخته شاهین بوشهر قعرنشین را باید در خانه خود می‌برد و مطهری بهترین گل ممکن را برای حتمی کردن ۳ امتیاز زد. او سانتر قاسم حدادی‌فر را روی شش قدم با قیچی‌برگردان به تور رساند تا از گل تماشایی علی کریمی به سقف دروازه تراکتور در تبریز (گل چهارم) پیشی بگیرد.

صحبت‌های فغانی درباره شرایط داوری در استرالیا

مهرمهر1 هفته قبل
علیرضا فغانی داور بین‌المللی کشورمان که به تازگی فعالیت خود را در کشور استرالیا شروع کرده، درباره شرایط و وضعیت داوری در این کشور توضیح داد.
خبر فوریخبر فوری1 هفته قبل
داور بین‌المللی فوتبال ایران، در ارتباط با اخبار منتشر شده مبنی بر قضاوت در دیدار برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا، ‌ اعلام کرد: برخلاف آنچه عنوان می‌شود هنوز ابلاغیه‌ای به دست ما نرسیده و تصور می‌کنم این مساله شایعه است. علیرضا فغانی در ارتباط با آخرین وضعیت حضورش در فوتبال استرالیا، اظهار کرد: سه هفته از رقابت‌های ای لیگ فوتبال استرالیا را پشت سر گذاشته‌ایم و در این مدت سه دیدار را قضاوت کرده‌ام و امروز (شنبه) نیز در ملبورن قضاوت دیداری را از هفته چهارم رقابت‌های لیگ فوتبال استرالیا بر عهده دارم. وی در مورد کیفیت برگزاری رقابت‌های ای لیگ فوتبال استرالیا، خاطر نشان کرد: از نظر برگزاری رقابت‌ها، لیگ فوتبال استرالیا بسیار منظم و سازمان‌یافته است و همه بازی‌ها از طریق شبکه فاکس تی وی پخش می‌شوند و از نظر مدل برگزاری بازی‌ها شاهد تورنمنتی در حد لیگ قهرمانان آسیا هستیم. فغانی در مورد برنامه قضاوتش در رقابت‌های بین‌المللی آتی، بیان کرد: ۱۹ نوامبر در رقابت‌های مقدماتی جام جهانی دیدار تیم‌های فوتبال مالزی و اندونزی را قضاوت خواهم کرد و یک هفته پس از آن نیز در سمینار داوران آسیا در مالزی حضور خواهم یافت. وی در مورد این‌که اعلام شده دیدار برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا بین تیم‌های اوراواردز ژاپن و الهلال عربستان را قضاوت خواهد کرد، گفت: در ارتباط با قضاوت برگشت لیگ قهرمانان آسیا هنوز برای ما ابلاغیه‌ای نیامده است و تصور می‌کنم این مساله شایعه است.
روزنوروزنو1 هفته قبل
علیرضا فغانی گفت: «خوشحالم در لیگی هستم که هر مسابقه‌اش از نظر کیفیت و نحوه برگزاری مثل لیگ قهرمانان آسیا است. فوتبال ایران شده جنگ و دعوا و فحاشی. مربی یا بازیکنی که تیمش نتیجه نمی‌گیرد جوی علیه داور، تیم حریف و مربی مقابل راه می‌اندازند و مردم را به جان هم می‌اندازند؛ مردمی که حقشان این نیست. فوتبال استرالیا و ایران جزو لیگ‌های تاپ هستند ولی دربحث برگزاری و رفتارها بین ایران و استرالیا تفاوت است و رفتارهایی که در فوتبال ایران دیده می‌شود، اینجا نیست. اعتراض و برخوردهایی که همیشه در فوتبال بوده، اینجا هم هست البته درایران کمی شناخته شده تربودیم و بیشتر مراعات می‌کردند اما اینجا شاید زمان ببرد!»
وانانیوزوانانیوز1 هفته قبل
شاید یک مقدار دلم برای نزدیکانم تنگ شده باشد، ولی چیز دیگری در ایران و فوتبال ایران نبود که دلم برایش تنگ شود. * در سه هفته‌ای که قضاوت کردید ارزیابی‌تان از فوتبال استرالیا چیست؟ - فوتبال استرالیا و ایران جزو لیگ‌های تاپ هستند، ولی در بحث برگزاری و رفتار‌ها بین ایران و استرالیا تفاوت است و رفتار‌هایی که در فوتبال ایران دیده می‌شود، اینجا نیست. تقریبا هر بازی لیگ داخلی استرالیا شرایط لیگ قهرمانان آسیا را داشته است. فکر می‌کنید VAR چقدر می‌تواند مشکلات و جنجال فوتبال ایران را کم کند؟ - قطعا تاثیرگذار خواهد بود. یک موقع تیم‌ها دوست دارند فوتبال بازی کنند و ما هم اجازه می‌دهیم که بازی روان باشد.
رکنارکنا1 هفته قبل
شاید یک مقدار دلم برای نزدیکانم تنگ شده باشد ولی چیز دیگری در ایران و فوتبال ایران نبود که دلم برایش تنگ شود. پسرم هم در ایران قضاوت می‌کرد و اینجا هم می‌تواند به فوتبالش ادامه بدهد و حتی داوری کند. من توانستم این کار را با تیم داوری ایران رقم بزنم. تقریبا هر بازی لیگ داخلی استرالیا شرایط لیگ قهرمانان آسیا را داشته است. فکر می‌کنید VAR چقدر می‌تواند مشکلات و جنجال فوتبال ایران را کم کند؟ - قطعا تاثیرگذار خواهد بود.
روزنوروزنو2 هفته قبل
یکی از حساس‌ترین مسابقات باشگاهی در فوتبال استرالیا بین دو تیم اف سی سیدنی و وسترن سیدنی در حالی برگزار شد که علیرضا فغانی داور بین المللی اهل ایران قضاوت این دیدار را برعهده داشت. فغانی در این بازی مهم و پر تلاطم مطابق انتظار عملکردی خوب از خود به جای گذاشت به طوری که فغانی در این بازی هفت کارت زرد به بازیکنان دو تیم داد و یک بار هم از کمک داور ویدئویی (var) استفاده کرد که البته باعث تایید نظر خود فغانی شد و در نهایت توانست از این آزمون سخت در لیگ استرالیا سربلند بیرون بیاید.
ورزش۳ورزش۳2 هفته قبل
به گزارش «ورزش سه» علیرضا فغانی تنها بعد از سه هفته از شروع رقابت‌های ای-لیگ استرالیا دربی شهر سیدنی را سوت زد. فغانی خیلی زودتر از آنچه تصور می‌شد توانست در استرالیا به عنوان داور مسابقات مهم مطرح شد و کیفیت کارش اش به گونه‌ای بود که خبرنگار فاکس اسپورت آسیا در توئیترش نوشت که انتقال فغانی به استرالیا بهترین نقل و انتقالات فصل بوده است. فغانی در ارتباط با حضورش در لیگ فوتبال استرالیا هم گفت: «زمانی که آمدم کلاس‌های ابتدای فصل داوری لیگ استرالیا بود؛ در کلاس‌ها شرکت کردم و دقیقا بعد از دو هفته بازی‌ها شروع شد.» او افزود: «خوشبختانه در این سه هفته به من قضاوت دادند و در مجموع می‌توانم بگویم خداراشکر شرایط خیلی خوب است.» او با اشاره به اینکه بشدت مورد توجه رسانه‌های استرالیایی قرار گرفته است گفت: " رسانه‌ها به من لطف دارند.
روزنوروزنو2 هفته قبل
علیرضا فغانی داور بین‌المللی فوتبال ایران که به استرالیا مهاجرت کرده و در لیگ این کشور سوت می‌زند، دربی شهر سیدنی را قضاوت خواهد کرد. دیدار تیم‌های وسترن سیدنی و اف‌سی سیدنی امروز و از ساعت ۱۹:۳۰ به وقت محلی برگزار خواهد شد و فغانی همراه با ۲ کمک خود این دیدار را قضاوت خواهد کرد.
خبرآنلاینخبرآنلاین2 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ یکی از حساس‌ترین مسابقات باشگاهی در فوتبال استرالیا بین دو تیم اف سی سیدنی و وسترن سیدنی در حالی برگزار شد که علیرضا فغانی داور بین المللی اهل ایران قضاوت این دیدار را برعهده داشت. فغانی در این بازی مهم و پر تلاطم مطابق انتظار عملکردی خوب از خود به جای گذاشت به طوری که فغانی در این بازی هفت کارت زرد به بازیکنان دو تیم داد و یک بار هم از کمک داور ویدئویی (var) استفاده کرد که البته باعث تایید نظر خود فغانی شد و در نهایت توانست از این آزمون سخت در لیگ استرالیا سربلند بیرون بیاید.
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز2 هفته قبل
هفته سوم رقابت‌های لیگ استرالیا موسوم به‌ای لیگ دیروز با انجام یک دیدار بسیار حساس پیگیری شد. نکته جالب این مسابقه قضاوت علیرضا فغانی بود. داور ایرانی کشورمان که به‌تازگی راهی لیگ استرالیا شده دومین قضاوت این فصل خود را انجام داد و داور مهمترین بازی هفته بود. قضاوت فغانی بسیار مورد توجه فوتبال‌دوستان استرالیایی قرار گرفته است و این را می‌شد از توئیت‌های کاربران در صفحات مجازی حین برگزاری مسابقه متوجه شد. در ادامه گوشه‌ای از نظرات کابران راجع به قضاوت فغانی و همچنین صحنه مشکوک را در تصاویری خواهید دید.
ورزش۳ورزش۳2 هفته قبل
فغانی در سومین هفته از رقابت‌های ای- لیگ، دربی حساس شهر سیدنی را بین تیم‌های اول و دوم جدول رده بندی سوت زد. او در این مسابقه ۴ کارت زرد به بازیکنان اف سی سیدنی و ۳ کارت زرد به بازیکنان وسترن سیدنی نشان داد. با وجود اظهار نظرهای بعضا مثبت اما علیرضا فغانی داور مطرح فوتبال ایران و جهان عملکردی سطح بالا در این مسابقه داشت. تصمیم او در نپذیرفتن صحنه مشکوک تیم اف سی سیدنی نشان از قدرت دید او دارد. او از پس این بازی پر از درگیری سربلند بیرون آمد تا حضورش درسومین مسابقه از لیگ استرالیا با موفقیت همراه باشد.
همشهریهمشهری2 هفته قبل
به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، مسابقه دو تیم مالزی و اندونزی از گروه G مرحله دوم مسابقات انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ روز سه‌شنبه ۲۸ آبان ماه ساعت ۲۰:۴۵ به وقت محلی در ورزشگاه ملی بوکیت جلیل کوالالامپور برگزار می‌شود. با اعلام فیفا علیرضا فغانی به عنوان داور، محمدرضا منصوری و محمدرضا ابوالفضلی به عنوان کمک‌ها و موعود بنیادی‌فر به عنوان داور چهارم این بازی را قضاوت خواهند کرد. همچنین عبدالکریم اونی به عنوان ناظر داوری و طلال محمدعلی از کشور اردن نماینده مسابقه هستند.
طرفداریطرفداری2 هفته قبل
طرفداری- پس از وداع علیرضا فغانی با لیگ داخلی فوتبال ایران، این داور باسابقه همراه با تیم ایرانی خود دیدار مالزی و اندونزی را در چارچوب انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر قضاوت خواهد کرد. به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، دیدار تیم‌های مالزی و اندونزی در چهارچوب انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر در روز ۲۸ آبان ماه و ساعت ۲۰:۴۵ به وقت محلی با قضاوت تیم ایرانی در شهر کوالالامپور برگزار خواهد شد. کمک داوران ایرانی این دیدار محمدرضا منصوری و محمدرضا ابوالفضلی و داور چهارم نیز موعود بنیادی فر خواهد بود.
فارسفارس2 هفته قبل
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، علیرضا فغانی داور بین‌المللی فوتبال ایران امروز دیدار شهرآورد سیدنی را قضاوت خواهد کرد. دیدار تیم‌های وسترن سیدنی و اف‌سی سیدنی امروز و از ساعت ۱۹:۳۰ به وقت محلی برگزار خواهد شد و فغانی همراه با ۲ کمک خود این دیدار را قضاوت خواهد کرد. انتهای پیام/س
ایمناایمنا2 هفته قبل
تیم ملی ووشوی ایران در جدول رده بندی مدال‌ها در رتبه دوم و پشت سر چین قرار گرفت. * علیرضا حقیقی دروازه بان سابق تیم ملی فوتبال که به جمع نساجی چی‌ها اضافه شده امروز معارفه میشود. * به نقل از رسانه لاتینا اسپرت، کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی فوتبال کلمبیا این روزها به دلیل اینکه خامس رودریگز را به تیم ملی دعوت نکرده مورد انتقاد شدید طرفداران فوتبال این کشور قرار گرفت. * کاپیتان تیم ملی فوتسال در نیم فصل دوم لیگ برتر فصل ۹۸ _۹۹ به گیتی پسند پیوست. علی اصغر حسن زاده که اکنون کاپیتان تیم ملی فوتسال ایران است در سال‌های ۹۵ و ۹۶ طی دو سال در باشگاه گیتی پسند حضور داشت و با این باشگاه سابقه قهرمانی در لیگ ایران و نایب قهرمانی آسیا را در کارنامه دارد.
خبر فوریخبر فوری2 هفته قبل
یک رسانه عربستانی اعلام کرد علیرضا فغانی دیدار فینال برگشت لیگ قهرمانان آسیا را در روز سوم آذرماه سوت می‌زند. حساب توییتری «نواف الآسیوی» که یک رسانه ورزشی عربستان است اعلام کرده کنفدراسیون فوتبال آسیا به داوران ایران و عراقی خود ابلاغ کرده که باید دو مسابقه فینال لیگ قهرمانان را سوت بزنند. در خبری که امروز رسانه عربستانی منتشر کرده، آمده است: «علیرضا فغانی داور ایرانی دیدار برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا میان الهلال عربستان و اوراواردز ژاپن را در ورزشگاه سایتامای ژاپن قضاوت می‌کند. این مسابقه روز ۲۴ نوامبر (سوم آذرماه) برگزار می‌شود.» فغانی در مرحله قبلی لیگ قهرمانان قضاوت دیدار برگشت اوراواردز و گوانگژوی چین را نیز انجام داد و حالا این داور ایرانی که مدتی است به استرالیا مهاجرت کرده بار دیگر در صحنه‌های بین المللی با نام ایران حضور خواهد داشت. بر اساس اعلام رسانه عربستانی دیدار رفت فینال لیگ قهرمانان نیز روز ۹ نوامبر (۱۸ آبان) در ریاض با قضاوت علی صباح از کشور عراق برگزار خواهد شد.

به انتهای لیست رسیدید