علی‌رضا قدمی

علی‌رضا قدمی

تسنیمتسنیم1 هفته قبل
سرهنگ پاسدار علی‌رضا قدمی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در ساری اظهار داشت: هم اکنون بارش برف در محورهای کندوان و هراز سبب کندی تردد در این دو محور مواصلاتی استان مازندران شده است. وی افزود: در محور سوادکوه نیز بارش برف خفیف گزارش شده و سطح جاده‌ها لغزنده بوده و مه‌گرفتگی است. فرمانده پلیس راه مازندران با اشاره به اینکه مسافران از ترددهای غیرضروری در محورهای استان خودداری کنند، تصریح کرد: تردد در محورهای کوهستانی مازندران با زنجیر چرخ امکان‌پذیر است. قدمی بیان کرد: محور فرعی وازک - بلده به دلیل نامناسب بودن و صعب‌العبور بودن مسیر در ایام زمستان مسدود است و تردد از محورهای جایگزین در کندوان و هراز انجام می‌شود. کمربندی فریدونکنار نیز به دلیل مرمت آسفالت تقاطع همسطح مسدود است و تردد از محورهای جایگزین شهری صورت می‌گیرد.
تسنیمتسنیم2 هفته قبل
سرهنگ پاسدار علی‌رضا قدمی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در ساری، اظهار داشت: با توجه به ورود توده هوای سرد به کشور در ۱۲ ساعت گذشته و بارش برف در محورهای کوهستانی استان، ۱۹۴ کیلومتر از محورهای کوهستانی اصلی و شریانی استان توسط راهداران در ۷۳ مرحله با ۷۳۰ تن نمک برف روبی شد. فرمانده پلیس راه مازندران تصریح کرد: در شب گذشته و به طور مستمر و بی وقفه ۳۳ اکیپ راهداری در قالب ۲۵۰ ماشین و ۳۵۰ راهدار در محورهای مواصلاتی استان انجام وظیفه کردند. قدمی همچنین از مسدودیت محور هراز از فردا شب به مدت دو شب خبر داد و گفت: این محدودیت از ساعت ۲۱ تا پنج روز بعد روزهای یک‌شنبه و دوشنبه اعمال خواهد شد. رئیس پلیس راه مازندران بیان کرد: دلیل انسداد شبانه محور هراز انجام تعمیرات روشنایی و تهویه تونل‌های سپاسد، وانا و تکاور است. در ایام انسداد محور هراز، سوادکوه و کندوان به‌عنوان محورهای جایگزین اعلام شده است.
تسنیمتسنیم2 هفته قبل
سرهنگ پاسدار علی‌رضا قدمی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در ساری اظهار داشت: وضعیت تردد در محورهای هراز و سوادکوه به صورت روان و جو این محورها بارانی و برفی است و جاده‌ها لغزنده و مه‌آلود است. وی افزود: محورهای چالوس و سوادکوه دارای بارش پراکنده برف و باران بوده و محور هراز نیز دارای جوی بارانی و ابری است. فرمانده پلیس راه مازندران با اشاره به بارش برف در برخی محورهای کوهستانی شرقی و غربی استان، تصریح کرد: جهت تردد در محورهای کوهستانی و برف‌گیر استان، به همراه داشتن زنجیر چرخ و تجهیزات زمستانی الزامی است. وی با بیان اینکه جو بارانی و برفی تا صبح یکشنبه در استان مازندران حاکم است، افزود: رانندگان از سفرهای غیرضروری در محورهای استان خودداری کنند. مازندران دارای شش محور ترانزیتی هراز، سوادکوه، کندوان، گلوگاه، کیاسر و رامسر است.
تسنیمتسنیم1 ماه قبل
سرهنگ پاسدار علی‌رضا قدمی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در ساری، از انسداد شبانه محور هراز در روزهای شنبه و یکشنبه ۲۳ و ۲۴ آذر به مدت دو روز از ساعت ۲۱ تا ۵ بامداد روز بعد خبر داد. وی افزود: در راستای عملیات تعمیر و نگهداری سیستم روشنایی و تهویه تونل تکاور در کیلومتر ۸۰ محور هراز این محور از ساعت ۲۱ تا ۵ بامداد روزهای شنبه و یک شنبه ۲۳ و ۲۴ آذرماه جاری مسدود می‌شود. قدمی به رانندگان وسایل نقلیه‌ای که قصد تردد از این محور را دارند، توصیه کرد: از محور‌های جایگزین سوادکوه و کندوان تردد کنند. شاهد بارش برف در محور کیاسر هستیم و در دیگر مناطق آسمان ابری و همراه با بارش پراکنده در نوار مرکزی و شرقی است. وی درباره وضعیت ترافیک راه‌های استان نیز گفت: در محورهای کیاسر، هراز، کندوان و سوادکوه تردد به صورت عادی در جریان است.
تسنیمتسنیم1 ماه قبل
سرهنگ پاسدار علی‌رضا قدمی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در ساری، با اشاره به جلوگیری از سفرهای غیرضرور توسط رانندگان در محورهای جاده‌ای استان اظهار داشت: هم اکنون در محور کندوان محدوده ولی‌آباد تا تونل کندوان بارش برف بین ۵ تا ۱۲ سانتی‌متر گزارش شده است. وی افزود: در محدوده پلور تا گردنه امامزاده هاشم محور هراز نیز بارش برف بین ۴ تا ۸ سانتی‌متر گزارش شده است. محدوده شورآب و گدوک محور سوادکوه نیز شاهد بارش برف هستیم. فرمانده پلیس راه مازندران با اشاره به اینکه در فولادمحله تا ورودی استان سمنان شاهد بارش شدید برف هستیم، تصریح کرد: بارش برف امشب در اکثر محورهای کوهستانی استان گزارش شده است. وی بیان کرد: جاده کندوان از ساعت ۱۷ جمعه تا دو بامداد شنبه از مرزن آباد به کرج یک طرفه است.
تسنیمتسنیم1 ماه قبل
سرهنگ پاسدار علی‌رضا قدمی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در ساری، از آغاز اجرای این طرح از امروز در مازندران خبر داد و اظهار داشت: این طرح تا ۲۰ اسفند امسال به مدت سه ماه ادامه دارد. وی با تاکید بر پرهیز از سفرهای غیرضروری به‌ویژه به مناطق کوهستانی مازندران، خاطرنشان کرد: رانندگانی که قصد تردد از محورهای کوهستانی استان را دارند لازم است نسبت به کنترل فنی وسیله نقلیه خود اقدام کنند. وی بیان کرد: پرهیز از ارتکاب به تخلفات حادثه‌ساز همواره مورد تاکید پلیس است که در این ایام ضرورت دارد رانندگان بیشتر به این مسائل توجه کنند. وی با اشاره به بکارگیری ۱۶ تیم پلیس راه روزانه در گردنه‌ها و محورهای برفگیر و کوهستانی مازندران، افزود: البته تمام ماموران پلیس راه در این طرح حضور فعال دارند. تمامی توصیه‌ها و هشدارهای پلیس برای حفظ ایمنی بیشتر است که لازم است رانندگان به این مسائل توجه کنند.
تسنیمتسنیم2 ماه قبل
سرهنگ پاسدار علی‌رضا قدمی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در ساری، اظهار داشت: هم اکنون وضعیت جوی محورهای مازندران به صورت آرام و صاف و نیمه ابری بوده است. وی افزود: محدودیت ترافیکی در محورهای استان اعمال شده و محور کندوان به منظور سهولت در آمد و شد خودرو‌ها از عصر امروز یک طرفه می‌شود. فرمانده پلیس راه مازندران تصریح کرد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۳ امروز جمعه هشتم آذرماه تا دو بامداد شنبه نهم آذر از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع و از ساعت ۱۷ امروز جمعه هشتم آذر تا دو بامداد شنبه نهم آذرماه از مرزن آباد به سمت کرج یک طرفه خواهد بود. ️قدمی بیان کرد: تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی نیز از ساعت شش تا ۲۴ امروز جمعه هشتم آذرماه در محور هراز ممنوع است. ️ تردد خودروها اکنون در محورهای هراز، چالوس و سوادکوه در مسیر رفت و برگشت عادی و سطح جاده‌ها خشک است. مازندران دارای شش محور ترانزیتی هراز، سوادکوه، کندوان، گلوگاه، کیاسر و رامسر است.
رکنارکنا2 ماه قبل
به گزارش رکنا، بارش نزولات آسمانی از روزهای گذشته میهمان مردم مازندران شده است. هوای مازندران از پاییزی گذر کرده و در برخی از ساعات شبانه‌روز سرمای آن روحبخش زمستان پربرکت را نوید می‌دهد. اگر چه بارش‌ها به صورت پراکنده بارانی در نقاط مختلف استان مشهود است ولی بر شدت سرما و بارش‌ها در نقاط مرکزی مازندران کاسته شده و بارش‌ها در ارتفاعات به صورت برف گزارش شده است. علی اصغر احمدی با بیان اینکه امروز به شکل بی‌سابقه‌ای در آلاشت سوادکوه بیش از ۱۶۰ سانتی‌متر برف بارید تصریح کرد: خسارت‌های سیلاب بیشترین در شهرستان سیمرغ گزارش شده بود. وی افزود: رانندگان تجهیزات زمستانه مانند زنجیر چرخ و پوشاک گرم به همراه داشته و از سفر‌های غیرضروری در جاده‌های کوهستانی مازندران خودداری کنند.
تسنیمتسنیم2 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از مازندران، بارش نزولات آسمانی از روزهای گذشته میهمان مردم مازندران شده است. هوای مازندران از پاییزی گذر کرده و در برخی از ساعات شبانه‌روز سرمای آن روحبخش زمستان پربرکت را نوید می‌دهد. اگر چه بارش‌ها به صورت پراکنده بارانی در نقاط مختلف استان مشهود است ولی بر شدت سرما و بارش‌ها در نقاط مرکزی مازندران کاسته شده و بارش‌ها در ارتفاعات به صورت برف گزارش شده است. علی اصغر احمدی با بیان اینکه امروز به شکل بی‌سابقه‌ای در آلاشت سوادکوه بیش از ۱۶۰ سانتی‌متر برف بارید تصریح کرد: خسارت‌های سیلاب بیشترین در شهرستان سیمرغ گزارش شده بود. وی افزود: رانندگان تجهیزات زمستانه مانند زنجیر چرخ و پوشاک گرم به همراه داشته و از سفر‌های غیرضروری در جاده‌های کوهستانی مازندران خودداری کنند.
تسنیمتسنیم2 ماه قبل
سرهنگ پاسدار علی‌رضا قدمی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در ساری اظهار داشت: در محور سوادکوه از محدوده دوگل تا گدوک بارش پراکنده برف گزارش شده و در سایر نقاط این محور بارش باران است. وی افزود: در محدوده کیاسر تا فولادمحله بارش برف را شاهد هستیم و تردد در این محور با زنجیرچرخ است و در برخی نقاط این محور بارش باران به صورت شدید است. فرمانده پلیس راه مازندران با اشاره به اینکه همه نقاط شرقی و غربی استان هم اکنون بارش باران را شاهد هستیم، تصریح کرد: رانندگان قبل از طی مسیر از طریق مرکز راه‌های مازندران متوجه شوند و حتی‌الامکان از ترددهای غیرضرور خودداری شود. استان مازندران دارای شش محور ترانزیتی هراز، سوادکوه، کندوان، گلوگاه، کیاسر و رامسر است. انتهای پیام/۶۸۱/ح
تسنیمتسنیم2 ماه قبل
سرهنگ پاسدار علی‌رضا قدمی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در ساری اظهار داشت: هم اکنون تردد روان در محورهای هراز، چالوس و سوادکوه در مسیر رفت و برگشت گزارش شده است. فرمانده پلیس راه مازندران افزود: در محورهای چالوس، سوادکوه بارش برف و باران و در ارتفاعات محور هراز مه گرفتگی گزارش شده است. مدیرکل هواشناسی مازندران نیز با اشاره به اینکه هفته‌ای سرد و بارانی در انتظار مازندرانی‌ها است، تصریح کرد: آسمان استان امروز تا آخر آبان‌ماه همراه با بارش باران، رعد و برق، کاهش محسوس دما بین ۶ تا ۱۰ درجه، وزش باد و بارش برف در ارتفاعات پیش‌بینی می‌شود. محور هراز مسدود شد ‌محور شهداد نهبندان از سیل قبل همچنان مسدود است محورهای مواصلاتی خراسان رضوی لغزنده استرضوی تصریح کرد: دامنه تغییرات‌ دما در شهرهای ساحلی و جلگه‌ای استان در شب بین ۶ تا ۸ درجه و در روز بین ۱۳ تا ۱۵ درجه است. رضوی تصریح کرد: دامنه تغییرات‌ دما در شهرهای ساحلی و جلگه‌ای استان در شب بین ۶ تا ۸ درجه و در روز بین ۱۳ تا ۱۵ درجه است.
تسنیمتسنیم2 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از ساری، به نقل از مرکز اطلاع رسانی پلیس مازندران، سرهنگ پاسدار علی‌رضا قدمی اظهار داشت: روزهای دوشنبه و سه‌شنبه ‌۲۰ و ۲۱ آبان، محور هراز در محدوده تونل وانا و پیچ ابتهاج به‌ دلیل اجرای عملیات حفاری و انجام آزمایشات ژئوتکنیک‌ بسته است. وی از رانندگانی که قصد تردد از این مسیر را دارند خواست تا به‌جای جاده هراز از محورهای جایگزین شامل جاده فیروزکوه و محور چالوس در مدت زمان بسته بودن این محور استفاده کنند. فرمانده پلیس راه مازندران از رانندگانی که قصد تردد در جاده‌های مازندران را دارند خواست ضمن رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی و مدیریت سفر خود در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با شماره‌های پلیس راه استان تماس بگیرند. مازندران دارای شش محور مواصلاتی هراز، سوادکوه، کندوان، گلوگاه، کیاسر و رامسر است. انتهای پیام/ح
تسنیمتسنیم2 ماه قبل
سرهنگ پاسدار علی‌رضا قدمی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در ساری، اظهار داشت: به واسطه تعطیلی چند روزه پایان هفته، مسافران بسیاری از طریق محورهای هراز، کندوان و سوادکوه وارد مازندران شدند. وی افزود: تراکم ترافیکی در محورهای هراز و کندوان به مراتب بیشتر از محور سوادکوه بوده ولی تراکم ترافیکی در محور سوادکوه در مدت اخیر بی سابقه بوده است. فرمانده پلیس راه مازندران با اشاره به اینکه اوج ترافیک محورهای استان از عصر دیروز تا بامداد امروز بوده است، تصریح کرد: هم اکنون ترافیک ر محورهای درون شهری و گردشگری مازندران نیمه سنگین است. قدمی بیان کرد:: به منظور افزایش ایمنی، ایجاد کشش و تسهیل در عبور و مرور وسایل نقلیه، محدودیت‌های ترافیکی تا ساعت ۶ صبح شنبه در محورهای مواصلاتی استان به اجرا در خواهد آمد. مازندران دارای شش محور ترانزیتی هراز، کندوان، سوادکوه، گلوگاه، کیاسر و رامسر است.
تسنیمتسنیم3 ماه قبل
سرهنگ پاسدار علی‌رضا قدمی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در ساری اظهار داشت: هم اکنون ارتفاعات جاده‌های کندوان و سوادکوه مه آلود گزارش شده است. وی افزود: آمد و شد خودرو‌ها هم اکنون در ارتفاعات جاده‌های کندوان و سوادکوه به دلیل مه شدید به کندی انجام می‌شود. فرمانده پلیس راه مازندران با اشاره به اینکه وضعیت تردد در محورهای کوهستانی سوادکوه نظیر کسیلیان به دلیل رانش زمین مسدود است تصریح کرد: تلاش راهداران برای بازگشایی این محور است. قدمی با بیان اینکه تردد در محورهای کیاسر و شرق مازندران به صورت روان گزارش شده است، افزود: مردم قبل از سفر با پلیس در ارتباط باشند. استان مازندران دارای شش محور ترانزیتی هراز، سوادکوه، کندوان، گلوگاه، کیاسر و رامسر است.
تسنیمتسنیم3 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از ساریبه نقل از پایگاه خبری پلیس مازندران، سرهنگ پاسدار علی‌رضا قدمی اظهار داشت: به منظور عملیات تعمیر و نگهداری سیستم‌های روشنایی و تهویه تونل در محور هراز در محدوده وانا و سد محدودیت‌های ترافیکی تا امشب محدودیت ترافیکی در این محور به اجرا در خواهد آمد. وی افزود: تردد وسایل نقلیه از ساعت ۹ امشب تا ۵ صبح فردا در این محور ممنوع بوده و رانندگان گرامی برای تردد در این محور در روزهای یاد شده می‌توانند از محورهای جایگزین کندوان و فیروزکوه تردد کنند. فرمانده پلیس راه مازندران از رانندگانی که قصد تردد در محورهای مواصلاتی مازندران را دارند، خواست با رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های ۲۱۸۲۴۴۲۰ و ۲۱۸۲۴۴۳۴ پلیس راه استان با پیش شماره ۰۱۱ تماس بگیرند. مازندران دارای شش محور ترانزیتی هراز، کندوان، گلوگاه، کیاسر و رامسر است. انتهای پیام/ش
تسنیمتسنیم3 ماه قبل
سرهنگ پاسدار علی‌رضا قدمی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در ساری، اظهار داشت: هم اکنون ترافیک سنگین در محور هراز جنوب به شمال محدوده‌های مشا، گالری امامزاده هاشم، پلور، آب اسک، گزنک، وانا تا بایجان و بومهن به سمت تهران محدوده پلیس راه جاجرود را شاهد هستیم. وی افزود: ترافیک سنگین در محور کندوان جنوب به شمال محدوده‌های بیلقان، وینه، ارنگه، آسارا، چنارستان، نسا تا سیاه بیشه مشهود است. قدمی وضعیت تردد در محور سوادکوه را روان اعلام و تصریح کرد: محورهای مازندران هرگونه مداخلات جوی هستند و تردد در محورهای درون شهری غرب استان به صورت نیمه سنگین گزارش شده است. وی از اعمال محدودیت ترافیکی در محورهای استان تا صبح روز شنبه خبر داد و افزود: احتمال یکطرفه شدن محور کندوان از عصر فردا جمعه وجود دارد و تردد خودروها از کرج به چالوس ممنوع شود. مازندران دارای شش محور ترانزیتی هراز، سوادکوه، کندوان، گلوگاه، کیاسر و رامسر است.
تسنیمتسنیم4 ماه قبل
سرهنگ پاسدار علی‌رضا قدمی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در ساری، اظهار داشت: بازگشت مسافران تابستانی به شهرهای خود از محورهای مازندران از روز گذشته آغاز شده و هم اکنون محورهای هراز، کندوان دارای تراکم ترافیکی شدید و سنگین است. فرمانده پلیس راه مازندران با اشاره به یک‌طرفه شدن محور هزار از عصر امروز جمعه، تصریح کرد: تردد در این محور از ساعت ۱۴ امروز از رودهن به آمل ممنوع است. قدمی با بیان اینکه ترافیک پرحجمی را در محور سوادکوه به تهران شاهد هستیم، افزود: محور کندوان نیز عصر امروز از کرج به چالوس یکطرفه می‌شود. وی با اشاره به جو صاف و آفتابی در استان مازندران، گفت: وضعیت ترافیکی در محورهای کناره‌ای استان به صورت نیمه سنگین گزارش شده است. استان مازندران دارای شش محور ترانزیتی هراز، سوادکوه، کندوان، گلوگاه، کیاسر و رامسر است.
موجموج4 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری موج، علی‌رضا قدمی، رئیس پلیس راه مازندران درخصوص آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌های مازندران در ۱۶ شهریور گفت: روز گذشته، روز پرترافیکی تجربه کردیم به‌طوری‌که مسافرانی که بازگشت خود را در ساعات روز به بامداد موکول کردند نیز درگیر ترافیک شدند. وی با بیان اینکه درحال حاضر محدودیتی در دستور کار نداریم، افزود: تردد خودروها در تمامی محورهای مازندران به‌صورت پرحجم است. قدمی بیان کرد: تردد تمامی وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ تا ۲۴ روز سه‌شنبه (عاشورای حسینی) از رودهن به سمت شمال ممنوع بوده و با اعلام ماموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ تا ۲۴ همان روز از آب‌اسک به سمت رودهن به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود. قدمی یادآور شد: بحث ممنوع بودن تردد تریلی نیز از ساعت ۸ تا ۲۴ روز جمعه ۲۲ شهریور ماه امسال از محور سوادکوه در دستور کار قرار دارد. وی در پایان گفت: طی این مدت با توجه به دسته‌روی‌ها و برگزاری مراسم‌های عزاداری لازم است مسؤولان هیات‌ها با پلیس راه هماهنگ باشند تا شاهد بروز مشکلی نباشیم.
تسنیمتسنیم4 ماه قبل
سرهنگ پاسدار علی‌رضا قدمی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در ساری، اظهار داشت: هم اکنون تراکم ترافیک در مبادی ورودی جاده ساری - کیاسر، جاده کناره جویبار تا محمودآباد، ورودی شهرهای نوشهر تا رامسر و جاده ساری به گرگان شاهد تراکم ترافیک است. فرمانده پلیس راه مازندران با اشاره به ترافیک سنگین در محور کندوان، تصریح کرد: از ساعت ۱۳ امروز تا دو بامداد شنبه، تردد وسایل نقلیه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع است. تردد وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ امرو جمعه تا دو بامداد روز بعد از مرزن آباد به سمت کرج یک طرفه خواهد بود. مازندران دارای شش محور ترانزیتی هراز، سوادکوه، کندوان، گلوگاه، کیاسر و رامسر است. انتهای پیام/ ع
تسنیمتسنیم4 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از ساری به نقل از پایگاه خبری پلیس مازندران، سرهنگ پاسدار علی‌رضا قدمی اظهار داشت: به منظور افزایش ایمنی، ایجاد کشش و تسهیل در عبور و مرور وسایل نقلیه، محدودیت‌های ترافیکی تا ساعت ۶ صبح شنبه ۱۶ شهریور در محورهای مواصلاتی استان به اجرا در خواهد آمد. وی افزود: تردد انواع موتورسیکلت به جز موتورسیکلت‌های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت‌های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک تا ساعت ۶ صبح شنبه ۱۶ شهریور ماه از محورهلی کندوان، هراز، سوادکوه و بالعکس ممنوع است. قدمی با اشاره به ممنوع بودن تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کندوان، تصریح کرد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۳ جمعه ۱۵ شهریور تا ساعت ۲ بامداد شنبه ۱۶ شهریور از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ روز جمعه تا ساعت دو بامداد روز شنبه از مرزن آباد به سمت کرج بصورت یک طرفه خواهد بود. فرمانده پلیس راه مازندران از رانندگانی که قصد تردد در محورهای مواصلاتی مازندران را دارند، خواست با رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های ۲۱۸۲۴۴۲۰ و ۲۱۸۲۴۴۳۴ پلیس راه استان با پیش شماره ۰۱۱ تماس بگیرند. انتهای پیام/ ت
موجموج4 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری موج، علی‌رضا قدمی، رئیس پلیس راه مازندران درخصوص جزئیات محدودیت‌های ترافیکی پایان هفته گفت: درحال حاضر تردد خودروها در تمامی محورهای مازندران به‌صورت پرحجم است. وی با اشاره به اینکه چهارشنبه با ترافیک از راه رسید، افزود: معمولا روزهای چهارشنبه شاهد افزایش حجم ورودی در محورهای مازندران هستیم که این موضوع موجب شد روز جمعه در محورهای خروجی استان شاهد ترافیک باشیم. رئیس پلیس راه مازندران با اشاره به آغاز محدودیت‌های ترافیکی پایان هفته از ظهر امروز در محورهای استان، اضافه کرد: تردد تمامی تریلی از محور هراز و همچنین تردد تمامی تریلی، کامیون و کامیونت از محور کندوان کماکان ممنوع است. این مسؤول بیان کرد: تردد تمامی کامیون و کامیونت از ساعت ۱۲ تا ۲۴ امروز، ساعت ۶ تا ۲۴ روزهای پنج‌شنبه و جمعه و همچنین از ساعت ۶ تا ۱۲ روز شنبه از محور هراز ممنوع است. رئیس پلیس راه مازندران یادآور شد: انتظار داریم هفته جاری نیز شاهد ترافیک سنگینی در محورهای استان باشیم.
تسنیمتسنیم5 ماه قبل
سرهنگ پاسدار علی‌رضا قدمی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در ساری، اظهار داشت: هم اکنون ترافیک در بخش‌هایی از محور هراز و محور کندوان به صورت سنگین و نیمه‌سنگین گزارش شده است و محدودیت ترافیکی ظهر فردا در محور کندوان نیز اعمال می‌شود. وی افزود: وضعیت ترافیک در ورودی و درون شهرهای گردشگری غرب مازندران نظیر نوشهر، چالوس، تنکابن و رامسر پرتراکم است و مسافران به دلیل تعطیلات تابستانه قبل ماه محرم حضوری بسیار در مازندران داشتند. فرمانده پلیس راه مازندران با اشاره به اینکه ترافیک در مسیر جاده ساری - کیاسر و محورهای کناره استان به صورت نیمه‌سنگین و روان گزارش شده است، تصریح کرد: محدودیت ترافیکی تا روز شنبه در محورهای مازندران اعمال می‌شود. قدمی افزود: تردد انواع موتورسیکلت به جز موتورسیکلت‌های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت‌های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک تا ساعت ۶ صبح شنبه نهم شهریور از محورهای کرج- چالوس، هراز، فیروزکوه و بالعکس ممنوع است. فرمانده پلیس راه مازندران از رانندگانی که قصد تردد در محورهای مواصلاتی مازندران دارند، خواست تا با رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های ۲۱۸۲۴۴۲۰ و ۲۱۸۲۴۴۳۴ پلیس راه استان با پیش شماره ۰۱۱ تماس بگیرند.
تسنیمتسنیم5 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از ساری، به نقل از پایگاه خبری پلیس مازندران، سرهنگ پاسدار علی‌رضا قدمی اظهار داشت: به منظور افزایش ایمنی، ایجاد کشش و تسهیل در عبور و مرور وسایل نقلیه، محدودیت‌های ترافیکی از ساعت ۱۵ امروز شنبه دوم شهریور تا ساعت ۶ بامداد یکشنبه سوم شهریور ماه در محورهای مواصلاتی استان به اجرا در خواهد آمد. وی افزود: تردد انواع موتورسیکلت به جز موتورسیکلت‌های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت‌های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک تا ساعت ۶ صبح یکشنبه سوم شهریورماه از محورهای کندوان، هراز، سوادکوه و بالعکس ممنوع است. قدمی با اشاره به ممنوع بودن تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کندوان، تصریح کرد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ شنبه دوم شهریور ماه تا ساعت ۲ بامداد یکشنبه سوم شهریور ماه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت۱۹ شنبه تا ساعت ۲ بامداد یکشنبه از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یک طرفه خواهد بود. رئیس پلیس راه مازندران از رانندگانی که قصد تردد در محورهای مواصلاتی مازندران را دارند، خواست تا با رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های ۲۱۸۲۴۴۲۰ و ۲۱۸۲۴۴۳۴ پلیس راه استان با پیش شماره ۰۱۱ تماس بگیرند. انتهای پیام/ح
تسنیمتسنیم5 ماه قبل
سرهنگ پاسدار علی‌رضا قدمی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در ساری، اظهار داشت: اکنون شاهد مه گرفتگی همراه با کاهش دید در ارتفاعات محورهای کندوان، هراز و سوادکوه هستیم و ترافیک در این محور نیمه سنگین است. وی افزود: ترافیک در محور هراز محدوده آب اسک، در هر دو مسیر و مسیر جنوب به شمال در محدوده سه راهی چلاو نیمه سنگین است. سایر محورهای مواصلاتی استان از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردار هستند. فرمانده پلیس راه مازندران از اعمال محدودیت‌های ترافیکی از امروز تا ساعت ۶ صبح شنبه ۲۶ مردادماه در محورهای مواصلاتی استان خبر داد و افزود: تردد انواع موتورسیکلت به جز موتورسیکلت‌های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت‌های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک از ساعت تا ساعت ۶ صبح شنبه ۲۶ مرداد ماه از محورهای کندوان، هراز، سوادکوه و بالعکس ممنوع است. وی خاطرنشان کرد: در صورت افزایش حجم تردد و عدم گنجایش سطح راه و به‌منظور تخلیه بار ترافیکی محدودیت‌های مقطعی از مسیر شمال به جنوب و یا جنوب به شمال محورهای هراز و کندوان اعمال خواهد شدانتهای پیام/ن
تسنیمتسنیم5 ماه قبل
سرهنگ پاسدار علی‌رضا قدمی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در ساری، اظهار داشت: ترافیک در محور کندوان مسیر جنوب به شمال محدوده بیلقان سنگین گزارش شده است. وی افزود: تردد در محورهای هراز و سوادکوه به صورت نیمه‌سنگین گزارش شده و وضعیت جوی این محورها بارانی و ابری است. فرمانده پلیس راه مازندران با اشاره به اینکه بارش باران در محورهای کیاسر و گلوگاه مازندران گزارش شده است، تصریح کرد: به دلیل بارش رگباری و پراکنده وضعیت تردد در این محورها لغزنده است. مازندران دارای شش محور ترانزیتی هراز، سوادکوه، کندوان، گلوگاه، کیاسر و رامسر است. انتهای پیام/ ت
تسنیمتسنیم5 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از ساریبه نقل از پایگاه خبری پلیس مازندران، سرهنگ پاسدار علی‌رضا قدمی اظهار داشت: به منظور عملیات کارگاهی و اجرای عملیات اصلاح قوس جاده و ایمن‌سازی محور هراز در محدوده پیچ ابتهاج، گزنگ، مش ورزان و تلخرود بنا به درخواست سازمان راهداری و حمل ونقل جاده‌ای، محدودیت‌های ترافیکی از شنبه دو شهریورماه تا چهارشنبه ۱۳ شهریورماه، محدودیت ترافیکی در این محور به اجرا در خواهد آمد. وی افزود: تردد وسایل نقلیه از ساعت هشت صبح تا ۱۷ عصر روزهای یکشنبه، دوشنبه و سه شنبه ۳ تا ۵ شهریورماه در محدوده پیچ ابتهاج در کیلومتر ۸۹ ممنوع بوده و رانندگان گرامی برای سفر به استان مازندران در روزهای یاد شده می‌توانند از محورهای جایگزین کندوان و سوادکوه تردد کنند. قدمی با اشاره به اجرای عملیات اصلاح درز انبساط پل‌ها در محدوده گزنگ، مش ورزان و تلخرود در کیلومتر ۷۱ تا ۷۲ از دوم تا ۱۳ شهریور ماه، تصریح کرد: تردد در این محدوده در روزهای شنبه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲، روزهای یکشنبه، دوشنبه و سه شنبه از ساعت ۸ صبح تا ۶ بعد از ظهر و روزهای چهارشنبه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ به استثنای ایام تعطیلات رسمی و روزهای قبل و بعد از تعطیلات چند روزه، همزمان با اجرای عملیات با رعایت جوانب احتیاط و محدودیت لازم انجام خواهد شد. رئیس پلیس راه مازندران از رانندگانی که قصد تردد در محورهای مواصلاتی مازندران را دارند، خواست ضمن رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های ۲۱۸۲۴۴۲۰ و ۲۱۸۲۴۴۳۴ پلیس راه استان با پیش شماره ۰۱۱ تماس بگیرند. انتهای پیام/ ت
تسنیمتسنیم6 ماه قبل
سرهنگ پاسدار علی‌رضا قدمی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در ساری، اظهار داشت: ورود بیش از حد مسافران مناطق ییلاقی در جاده هراز، موجب شده که حجم خودروها در محدوده نارنجستان ترافیک سنگین به سمت جنوب را رقم بزند. وی با اشاره به تراکم ترافیکی در محورهای ورودی شهرهای غربی استان، افزود: ترافیک در محورهای غربی استان نیز نیمه سنگین است. فرمانده پلیس راه مازندران تصریح کرد: تردد خودرو از ساعت ۱۳ فردا جمعه تا ساعت دو بامداد روز شنبه ۱۲ مرداد از کرج به سمت مرزن‌آباد ممنوع است‌. وی بیان کرد: با ‌اعلام پلیس راه در محل تردد از ساعت ۱۶ فردا ‌از مرزن‌آباد به سمت کرج یک‌طرفه است. مازندران دارای شش محور ترانزیتی هراز، سوادکوه، کندوان، گلوگاه، کیاسر و رامسر است.
برترین‌هابرترین‌ها6 ماه قبل
خبرگزاری تسنیم: سرهنگ پاسدار علی‌رضا قدمی، فرمانده پلیس راه مازندران اظهار داشت: ورود بیش از حد مسافران مناطق ییلاقی در جاده هراز، موجب شده که حجم خودروها در محدوده نارنجستان ترافیک سنگین به سمت جنوب را رقم بزند. وی با اشاره به تراکم ترافیکی در محورهای ورودی شهرهای غربی استان، افزود: ترافیک در محورهای غربی استان نیز نیمه سنگین است. فرمانده پلیس راه مازندران تصریح کرد: تردد خودرو از ساعت ۱۳ فردا جمعه تا ساعت دو بامداد روز شنبه ۱۲ مرداد از کرج به سمت مرزن‌آباد ممنوع است‌. وی بیان کرد: با ‌اعلام پلیس راه در محل تردد از ساعت ۱۶ فردا ‌از مرزن‌آباد به سمت کرج یک‌طرفه است. مازندران دارای شش محور ترانزیتی هراز، سوادکوه، کندوان، گلوگاه، کیاسر و رامسر است.
موجموج6 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری موج، علی‌رضا قدمی، رئیس پلیس راه مازندران درباره آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌های مازندران گفت: درحال حاضر تردد خودروها در محدوده سه‌راهی چلاو محور هراز به‌صورت سنگین و در سایر محورهای کندوان، کیاسر و سوادکوه به‌صورت پرحجم است. وی افزود: از روز گذشته شاهد افزایش حجم ترافیک در محورهای مازندران بودیم به‌طوری‌که امروز نیز در محورهای استان ادامه دارد. رئیس پلیس راه مازندران با اشاره به ممنوع بودن تردد کامیون و کامیونت امروز و فردا در محور هراز، افزود: همچنین فردا بحث محدودیت محور کندوان در دستور کار قرار دارد که باتوجه به تابستان در ساعت اجرای آن تغییراتی به وجود آمده است. این مسؤول یادآور شد: همچنین بحث اعمال محدودیت‌های مقطعی فردا در محور کیاسر مازندران نیز باتوجه به حضور مسافران و بومیان در دستور کار قرار دارد. قدمی با تأکید بر پرهیز از ارتکاب به تخلفات حادثه‌ساز، خاطرنشان کرد: لازم است مسافران در زمان بروز ترافیک از انحراف به شانه خاکی جاده پرهیز کنند.
موجموج6 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری موج، علی‌رضا قدمی، رئیس پلیس راه مازندران درباره آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌های مازندران گفت: در حال حاضر تردد خودروها در تمامی محورهای مازندران به‌صورت پرحجم است. وی افزود: معمولا روزهای چهارشنبه شاهد افزایش حجم ترافیک در محورهای مازندران هستیم که این موضوع بار ترافیک آخر هفته را به‌ویژه باتوجه به ایام تابستان افزایش می‌دهد. رئیس پلیس راه مازندران با اشاره به افزایش تصادفات باتوجه به بالا رفتن حجم تردد در محورهای مازندران، اضافه کرد: هشدار پلیس بر رعایت بیش از پیش مقررات و قوانین راهنمایی و رانندگی است. این مسؤول درباره اعمال محدودیتهای ترافیکی پایان هفته در محورهای مازندران، تصریح کرد: تردد تمامی کامیون و کامیونت از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز چهارشنبه و همچنین از ساعت ۶ تا ۲۴ روزهای پنج‌شنبه و جمعه از محور هراز ممنوع است. رئیس پلیس راه مازندران بیان کرد: همچنین تردد تمامی تریلی از محور هراز و همچنین تردد تمامی تریلی، کامیون و کامیونت از محور کندوان ممنوع است.

به انتهای لیست رسیدید