علی مطهری

اخبار «علی مطهری»

حواشی یک اعتراض جنجالی در صحن مجلس

6+
الفالف3 هفته قبل
ایلناایلنا3 هفته قبل
دومین روز همایش تهران ۴ دهه معماری و طرح‌های شهری با حضور علی مطهری نماینده و نایب رییس دوم مجلس شورای اسلامی همراه بود. به گزارش خبرنگار ایلنا، علی مطهری در همایش تهران چهار دهه معماری و طرح‌های شهری گفت: امروز شهر تهران به شهری متراکم تبدیل شده که همه دنبال پر کردن جای خالی هستند. شهری که در آن از آرامش روانی خبری نیست و از مهمترین اولویت‌های معماری عبور از این فضای در هم تنیده است. دیدگاهی که می‌گوید خراب کن و برج بساز و همین امر سبب شده امروز استانداردهای پیاده‌راه‌ها در شهر رعایت نشود. نایب رییس مجلس همچنین افزود: در این راه ایجاد و تشکیل مدیریت واحد شهری می‌تواند یاری رسان باشد و من همواره از این مهم حمایت کرده‌ام.
ایرناایرنا2 هفته قبل
به گزارش خبرنگار پارلمانی ایرنا، ‌ مصطفی کواکبیان در جلسه علنی امروز یکشنبه مجلس در تذکری خطاب به علی مطهری نایب رییس دوم مجلس گفت: مجلس و کمیسیون‌های ذی ربط باید قبل از پایان سال واکنش نشان دهند زیرا رقم بسیار بالایی اختلاس شده است و مجلس باید هر چه سریعتر در این زمینه اقدام کند. **به جای طرح استانی شدن انتخابات، گرانی‌ها را بررسی کنیدحسینعلی حاجی دلیگانی نماینده شاهین شهر نیز در تذکری خطاب به علی مطهری نایب رییس دوم مجلس گفت: در پایان سال چرا وقت مجلس را با طرح استانی شدن انتخابات که ضرورت آنچنانی ندارد می‌گذرانید مردمی که صدای ما را از رادیو می‌شنوند چه قضاوتی می‌کنند. وی افزود: در حوزه‌های انتخابیه مردم از ما در مورد علت گرانی‌ها پرسیدند جواب قانع کننده‌ای برای آنان نداشته‌ایم، گوشت گوسفند کیلویی ۱۲۵ هزار تومان است چند بار گفتم که مجلس در این بار جلسه بگذارد. علی مطهری نایب رییس دوم مجلس در این باره گفت: پیشنهاد شما در هیات رییسه مجلس مطرح شد، چون هم اکنون بحث بودجه در مجلس مطرح است قرار شده که بعدا در این باره جلسه‌ای برگزار شود. سیام**۹۱۲۱**۳۰۵۰انتهای پیام /*
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین1 ماه قبل
علی مطهری، نایب رئیس مجلس با اشاره به مخالفت امام جمعه کرج با سخنرانی رئیس مجلس شورای اسلامی در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن این شهر، گفت: ان‌شاءالله مقامات قضائی موضوع را دنبال می‌کنند. اعتمادآنلاین| علی مطهری، نایب رییس مجلس شورای اسلامی که ریاست جلسه علنی امروز (یکشنبه) را برعهده داشت، پس از پایان نطق‌میان‌دستور محمدعلی وکیلی با اشاره به لغو سخنرانی رییس مجلس رد کرج بیان کرد: ان‌شاءالله مقامات قضائی موضوع را دنبال می‌کنند. به گزارش اعتمادآنلاین؛ او افزود: آقای وکیلی در نطق میان‌دستور خود درباره این مسئله صحبت کردند و البته سایر نمایندگان نیز از صبح تا الان درخواست بیان تذکر در همین رابطه را داشتند که نوبت‌شان نبود. ما به عنوان هیأت‌رئیسه مجلس وظیفه دفاع از اقتدار و شأن نمایندگان مجلس را بر عهده داریم. نماینده تهران در مجلس عنوان کرد: امیدوارم مقامات مسؤول این مسئله را بررسی کنند.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین1 ماه قبل
علی مطهری، نایب رییس مجلس شورای اسلامی با اشاره به تغییرات ایجاد شده در آیین‌نامه داخلی درباره بودجه سالانه گفت: اگر امروز کلیات بودجه در صحن علنی مجلس رای نیاورد دیگر به کمیسیون تلفیق برگشت داده نشده و مستقیم به دولت فرستاده می‌شود. اعتمادآنلاین| علی مطهری، نایب رییس مجلس اسلامی که در نوبت عصر ریاست جلسه مجلس را برعهده دارد، درباره تغییرات جدید در آیین‌نامه مجلس تو. ضیحاتی ارائه کرد. به گزارش اعتمادآنلاین؛ او درباره بودجه‌های سالانه بیان کرد: با توجه به تغییرات جدید در آیین‌نامه مجلس، اگر امروز کلیات بودجه در صحن علنی مجلس رای نیاورد دیگر به کمیسیون تلفیق برگشت داده نشده و مستقیم به دولت فرستاده می‌شود. مطهری در ادامه افزود: دولت باید ظرف دو هفته بودجه سالانه یا بودجه چند دوازدهم را بر اساس بودجه سال ۹۷ به مجلس بیاورد.

ویدیو/ ماجرای عاشقانه علی مطهری

انتخابانتخاب1 ماه قبل
ایلناایلنا4 هفته قبل
نماینده مردم بوشهر در جریان بررسی بودجه سال ۹۸ برای وضعیت مردم حوزه انتخابیه‌اش در صحن مجلس گریه کرد. در این هنگام علی مطهری نایب رییس دوم مجلس که ریاست جلسه علنی مجلس را بر عهده داشت خطاب به وی گفت که اخطار شما وارد نیست که در این هنگام با واکنش تند خدری مواجه شد. علی مطهری نایب رییس دوم مجلس در این راستا اظهار داشت: من از روی قیافه شما متوجه شدم که می‌خواهید در مورد محیط زیست و مالچ‌پاشی اخطار دهید. در این هنگام خدری نماینده بوشهر با عصبانیت و فریاد گفت: اگر شما که این را تصویب کردید یک هفته در خوزستان زندگی می‌کردید این را تصویب نمی‌کردید چرا که مردم خوزستان در تابستان به دلیل گرد و خاک اصلا نمی‌توانند بیرون بیایند. پس از مدتی خدری که حالش نامناسب بود از مجلس بیرون رفت.
تسنیمتسنیم4 هفته قبل
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، نمایندگان مجلس شورای اسلامی، در جلسه علنی نوبت عصر امروز (شنبه، ۴‌اسفند) پارلمان و در جریان بررسی بخش درآمدی لایحه بودجه ۹۸، با پیشنهاد علی مطهری نایب رئیس مجلس درباره افزایش یارانه نقدی دهک‌های کم‌درآمدی جامعه مخالفت کردند. وی افزود: طبق این پیشنهاد، از اردیبهشت سال آینده، یارانه نقدی فقط به خانواده‌های تحت پوشش کمیته امداد و سازمان بهزیستی، زنان بی‌سرپرست یا بدسرپرست متقاضی و فرزندان آنان تعلق گیرد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، سکینه الماسی نماینده مردم عسلویه در مجلس هم با پیشنهاد مطهری موافقت کرد. حمید پورمحمدی معاون اقتصادی سازمان برنامه و بودجه به نمایندگی از دول، ضمن موافقت با پیشنهاد مطهری، گفت: شرط اجرای این پیشنهاد، حمایت مجلس است. در نهایت، نمایندگان مجلس در این جلسه، از مجموع ۲۲۷ نماینده حاضر، با ۴۶ رأی موافق، ۱۳۱ رأی مخالف و ۸ رأی ممتنع با پیشنهاد علی مطهری مخالفت کردند.
تسنیمتسنیم4 هفته قبل
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، نمایندگان مجلس شورای اسلامی، در جلسه علنی نوبت عصر امروز (شنبه، ۴‌اسفند) پارلمان و در جریان بررسی بخش درآمدی لایحه بودجه ۹۸، با پیشنهاد علی مطهری نایب رئیس مجلس درباره افزایش یارانه نقدی دهک‌های کم‌درآمدی جامعه مخالفت کردند. وی افزود: طبق این پیشنهاد، از اردیبهشت سال آینده، یارانه نقدی فقط به خانواده‌های تحت پوشش کمیته امداد و سازمان بهزیستی، زنان بی‌سرپرست یا بدسرپرست متقاضی و فرزندان آنان تعلق گیرد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، سکینه الماسی نماینده مردم عسلویه در مجلس هم با پیشنهاد مطهری موافقت کرد. حمید پورمحمدی معاون اقتصادی سازمان برنامه و بودجه به نمایندگی از دول، ضمن موافقت با پیشنهاد مطهری، گفت: شرط اجرای این پیشنهاد، حمایت مجلس است. در نهایت، نمایندگان مجلس در این جلسه، از مجموع ۲۲۷ نماینده حاضر، با ۴۶ رأی موافق، ۱۳۱ رأی مخالف و ۸ رأی ممتنع با پیشنهاد علی مطهری مخالفت کردند.
ایسناایسنا2 هفته قبل
علی مطهری با اشاره به چاپ کتب مربوط به برخی سخنرانی‌های شهید مطهری گفت: تلاش ما این بود که اصالت آثار ایشان را حفظ کنیم. به گزارش ایسنا، علی مطهری در نشست ستاد بزرگداشت شهید مطهری که عصر امروز (شنبه) با حضور نمایندگان دستگاه‌های مختلف اجرایی برگزار شد، با تاکید بر ضرورت توجه ویژه به مراسم صدمین سال ولادت و چهلمین سال شهادت شهید مطهری اظهار کرد: یکی از مسائلی که از زمان شهادت شهید مطهری مطرح بود این بود که عده‌ای می‌گفتند سخنرانی‌های ایشان را به صورت ویرایش شده و ادبی به شکل کتاب دربیاوریم اما ما به شدت مقابل این موضوع ایستادیم و می‌گفتیم سخنرانی باید به همان شکل چاپ شود تا شیرینی کلام ایشان حفظ شود. وی اظهار کرد: ما اصرار داشتیم اصالت آثار ایشان حفظ شود بنابراین همان طور که در دو کتاب ۱۰ گفتار و ۲۰ گفتار که در زمان ایشان به چاپ رسید و حالت گفتاری در این کتاب حفظ شده بود سعی کردیم بعد از شهادت ایشان هم همین روش را دنبال کنیم. در این مراسم نمایندگان دستگاه‌های مختلف اجرایی آخرین برنامه‌های خود را برای مراسم بزرگداشت چهلمین سال شهادت استاد مطهری تشریح کردند. انتهای پیام

کنایه سنگین مجری به علی مطهری

آخرین خبرآخرین خبر1 ماه قبل
عصر ایرانعصر ایران2 هفته قبل
مطهری به اعلام جرم دادستان علیه نمایندگان مجلس به خاطر نطق میان دستور آنها اشاره کرده است. به گزارش عصر ایران به نقل از جماران، در نامه علی مطهری خطاب به رییس جدید قوه قضاییه، آمده است: «جناب حجت‌الاسلام‌ آقای رئیسی دامت برکاتهرئیس محترم قوه قضائیهبا اهداء سلام و آرزوی توفیق در سمت خطیر جدید، چند نکته را به عرض می‌رساند:۱. گرچه دادگاه ویژه روحانیت زیر مجموعه قوه قضائیه نیست ولی فعلا جناب‌عالی دادستان این دادگاه هستید. اکنون پرونده‌هایی در قوه قضائیه مفتوح است که میان دو نهاد اطلاعاتی کشور مورد اختلاف است. مستدعی است دستور فرمایید از ورود افراد غیر مسئول در این پرونده‌ها جلوگیری و به این رویه خاتمه داده شود.
آخرین خبرآخرین خبر1 ماه قبل
پاسخ تند علی مطهری به کیهانخبرآنلاین/ علی مطهری در واکنش به خبری که این روزنامه علیه وی منتشر کرده، جوابیه‌ای ارسال کرد. همه می‌دانیم هیچ‌کس از شهید مطهری نزدیک‌تر و علاقه‌مندتر به امام (ره) نبود و امام نیز هیچ کس را به اندازه استاد مطهری عزیز نمی‌داشت تا آنجا که او را پاره تن خود نامید. اما همین شهید مطهری ارادت و علاقه کورکورانه به امام نداشت و مطیع چشم بسته امام خمینی نبود و چند بار نظر امام عزیز را تغییر داد. مرحوم آقای مهدوی‌کنی چندبار این خاطره را نقل کردند و می‌گفتند من اکنون حکم خودم به ریاست کمیته‌های انقلاب اسلامی را به خط شهید مطهری و امضای امام دارم. شاید کوتاه‌ترین راه، مطالعه کتاب «آینده انقلاب اسلامی ایران» اثر استاد شهید مطهری توسط سردمداران کیهان است.
ایسناایسنا1 ماه قبل
علی مطهری در پاسخ به تذکر نماینده مردم سیرجان در مجلس که گفت دولت محترم به بحث استمهال وام‌های کشاورزی توجه کنند، تصریح کرد: حتما با وزیر اقتصاد صحبت خواهیم کرد. وی خطاب به علی مطهری گفت: شما نماینده مردم شریف تهران هستید شاید به مشکلات ما شهرستانی‌ها واقف نباشید. استمهال وام‌های کشاورزان فریاد مردم را درآورده است. انتظار می‌رود شما که مورد تأیید نظام و دولت هستید دستور دهید که دولت محترم به بحث استمهال وام‌های کشاورزی توجه کنند. علی مطهری که اداره جلسه را بر عهده داشت، در پاسخ به این تذکر گفت: در مورد استمهال وام‌های کشاورزان ما حتما با وزیر اقتصاد صحبت خواهیم کرد.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل
به گزارش مشرق، حجت‌الاسلام نصرالله پژمان‌فر نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی درباره اظهار نظر علی مطهری درخصوص گلایه مقام معظم رهبری از مجلس تأکید کرد: برد اظهار نظر یک نماینده با اظهار نظر کنگره آمریکا متفاوت است. وی افزود: اظهارات آقای مطهری نظر شخصی و فردی اوست البته نظرش هم نادرست و غیردقیق است ولی برداشت شخصی افراد معنای این را ندارد که آن نهادی که در آنجا حضور دارند ولو اینکه نایب ریاست آن را هم داشته باشند؛ این مجموعه چنین نظری داشته باشند. حجت‌الاسلام پژمان‌فر ادامه داد: نه اینکه طرحی در فضای مجلس وجود نداشته باشد بلکه مقداری همراهی بعضی از دوستان مجلس نسبت به حمایت از این طرح‌ها ضعیف است. من خودم در سال گذشته دو طرح در مقابله با رفتار خصمانه آمریکا داشتم و امضاهایی جمع شده و در نوبت است. به وزارت خارجه هم تکلیفی داریم که با کشورهای که در این موضوع هستند به‌عنوان جریان جهانی پیگیری کند و مقابله با آمریکا با حذف دلار باشد.
ایرناایرنا3 هفته قبل
علی مطهری نایب رییس دوم مجلس که ریاست ساعاتی از جلسه علنی امروز مجلس را بر عهده داشت، اجازه طرح پیشنهاد را به وی نداد و گفت: پیشنهاد شما ماهیت بودجه‌ای ندارد. در این زمان نمایندگان استان مازندران در جایگاه هیات رییسه تجمع و به این سخنان مطهری اعتراض کردند. وی افزود: به عنوان مثال نماینده قائم شهر می‌توانست بگوید ردیف‌های انتقال آب خزر به فلات مرکزی صرف محل‌هایی دیگر شود، اما اینگونه که وی مطرح کرد که انتقال آب ممنوع است، تصمیمی است که شورای عالی آب می‌گیرد و اصلا ماهیت بودجه‌ای ندارند. در ادامه نمایندگان استان مازندران در جلوی درب خروجی تجمع کردند و خواهان خروج از جلسه علنی بودند. نمایندگان مازندران تا پایان جلسه علنی امروز صبح خواهان خروج از جلسه بودند که مطهری اجازه خروج به آنان نداد.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین3 روز قبل
علی مطهری نماینده تهران و نایب رئیس مجلس شورای اسلامی می‌گوید: مجلس اقداماتی به‌منظور حل مشکلات معیشتی مردم انجام داده و باید دولت اقدام کند. *مهم‌ترین دستور کار مجلس شورای اسلامی در سال ۹۸ چیست؟ دستور جاری که دارد و طرح‌ها و لوایحی در دستور کار مجلس وجود دارد. *در هر صورت مشکلات معیشتی مردم زیاد است آیا نباید مجلس با طرح‌هایی به حل این مشکلات کمک کند؟ این وظیفه دولت است. *آیا مجلس نمی‌تواند در راستای کمک به دولت اقدامی انجام دهد؟ مجلس اقداماتی که در این خصوص می‌توانست را انجام داده و باید دولت اقدام کند. دولت اختیارات کافی را دارد.

پاسخ‌های علی مطهری به چند سوال چالشی

آخرین خبرآخرین خبر1 ماه قبل
برای دیدن این کلیپ لطفا امکان استفاده از جاوا اسکریپت را در مرورگر خود فعال نمایید، و از مرورگر خود را بروزرسانی نماییدآخرین خبر/ تیزر گفتگوی چالشی با علی مطهری در برنامه «رو در رو» را مشاهده میکنید. از چرخش ۱۸۰ درجه‌ای مواضع سیاسی درباره هاشمی و اصلاح طلبان تا حمایت قاطع از قانون حجاب، حضور در سوریه و حمایت از فلسطین.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 ماه قبل
به گزارش مشرق، پس از انتشار جوابیه علی مطهری به مصاحبه مهدی طالقانی با یکی از سایت‌ها، وی در یادداشتی که برای تسنیم ارسال کرده است، به برخی ادعاهای مطهری پاسخ داده است. در روزهای گذشته مهدی طالقانی، فرزند مرحوم آیت‌اللله طالقانی، گفتگویی با سایت انتخاب داشت که بخش‌هایی از این مصاحبه با واکنش علی مطهری، نائب رئیس مجلس، مواجه شد. آقای علی مطهری چون از تشکیل آغازین شورای انقلاب توسط آیت‌الله طالقانی بی‌خبر مانده‌اند، این نهاد را صرفا در شکل دوم آن می‌بینند. ۲- آقای علی مطهری چون از تشکیل آغازین شورای انقلاب توسط آیت‌الله طالقانی بی‌خبر ماندند، این نهاد را صرفا در شکل دوم آن می‌بینند. ۳- آقای علی مطهری در جایی از جوابیه خود مدعی شدند که اینجانب از تاریخچه حسینیه ارشاد بی‌خبرم!
انتخابانتخاب2 هفته قبل
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به تذکر نماینده مردم کرمان که در مورد امهال وام‌های کشاورزان بود، گفت: به وزیر اقتصاد توصیه می‌کنیم که این امهال را جدی‌تر بگیرد. همچنین از دولت می‌خواهم که نسبت به همسان سازی حقوق‌ها خصوصا حقوق بازنشستگی کشوری و لشگری اقدام جدی انجام دهد. وی در ادامه تذکر خود خطاب به علی مطهری گفت: مجموعه‌ای از نمایندگان مجلس خصوصا مجمع نمایندگان استان کرمان بالاخص نماینده رفسنجان از شما در مورد امهال وام‌های کشاورزان این استان درخواست دارد. علی مطهری در پاسخ به این تذکر تاکید کرد: در رابطه با وام‌های کشاورزان ما به وزیر اقتصاد توصیه می‌کنیم که امهال را جدی‌تر بگیرند. این موضوع وظیفه قانونی وزارت اقتصاد است.
انتخابانتخاب2 هفته قبل
نایب رییس مجلس با بیان اینکه اروپایی‌ها برای راه اندازی سازوکار مالی مصمم هستند، گفت: نمی‌توان گفت که اینستکس آثار فوق العاده‌ای دارد، بلکه کمکی برای کم کردن آثار تحریم‌ها است. علی مطهری امروز- سه شنبه- با اشاره به سفر روز گذشته رییس اینستکس به ایران، اظهار داشت: پر فیشر، رییس اینستکس به ایران سفر کرده تا با طرف‌های ایرانی مذاکره و سازوکار اینستکس را بررسی کنند. نایب رییس مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه یکی از اهداف این سفر روشن شدن ابهامات اینستکس است، افزود: پر فیشر به ایران سفر کرده تا با توافقاتی که انجام می‌شود سامانه را راه اندازی کنند. مطهری با تاکید بر اینکه سفر پر فیشر رییس اینستکس به ایران می‌تواند گامی به جلو باشد، ادامه داد: اروپایی‌ها برای راه اندازی اینستکس مصمم هستند و این سامانه برای کشور ما نیز مفید است که ان شاء الله در آینده راه اندازی می‌شود. نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: نمی‌توان گفت که اینستکس آثار فوق العاده‌ای دارد، بلکه کمکی برای کم کردن آثار تحریم‌ها است.
فارسفارس1 ماه قبل
به گزارش خبرنگارپارلمانی خبرگزاری فارس، علی مطهری نایب رئیس مجلس شورای اسلامی که ریاست جلسه علنی نوبت صبح امروز پارلمان را بر عهده داشت، در پایان جلسه علنی صبح امروز مجلس گفت: رحلت حجت الاسلام علی زادسر نماینده اسبق مردم جیرفت را به نمایندگان و خانواده ایشان تسلیت می‌گوئیم. به گفته وی، نمایندگان کرمان نیز درگذشت نماینده اسبق جیرفت را تسلیت گفته‌اند. انتهای پیام/
آخرین خبرآخرین خبر4 هفته قبل
*پیشنهادهای مطهری، جلالی و حسین زاده بحرینی برای اختصاص سهمیه بنزین به خودروبه گزارش فارس، مطهری، جلالی و حسین زاده بحرینی سه پیشنهاد متفاوت با محوریت اختصاص سهمیه بنزین به خودرو مطرح کرده‌اند. متن پیشنهاد کاظم جلالی درباره توزیع بنزین با اختصاص سهمیه به خودروها عبارتست از: «۱-قیمت پایه بنزین در سال ۱۳۹۸ همان قیمت پایان سال ۱۳۹۷ خواهد بود. ۵- منابع حاصل از افزایش قیمت بنزین، براساس قانون هدفمندی یارانه‌ها، تخصیص می‌یابد. براساس این گزارش، در صورت تصویب پیشنهاد مطهری، بنزین دونرخی و در صورت تصویب پیشنهاد جلالی، بنزین سه نرخی می‌شود. پیشنهادهای جلالی، امیرآبادی، برزگر و پژمانفر برای اختصاص سهمیه بنزین به افرادبه گزارش فارس، جلالی، امیرآبادی (دو پیشنهاد)، برزگر و پژمانفر پنج پیشنهاد متفاوت با محوریت اختصاص سهمیه بنزین به افراد را مطرح کرده‌اند.
ایلناایلنا1 ماه قبل
نایب رئیس مجلس تاکید کرد: مشکلات کوچک نیست اما مسئولان باید تلاش خود را انجام دهند. به گزارش خبرنگار سیاسی ایلنا، علی مطهری در حاشیه راهپیمایی ۲۲ بهمن در جمع خبرنگاران گفت: حضور مردم باعث ناامیدی ترامپ، پمپئو و بولتون می‌شود. آنها می‌خواستند به مردم فشار آورند تا آنها علیه حکومت شورش کنند اما اتفاق برعکسی رخ داد و مردم علیه ترامپ، پمپئو و بولتون تطاهرات کردند. نایب رییس مجلس درباره وطیفه مسئولان اظهار داشت: مسئولان تلاش خود را انجام می‌دهند اما باید تلاششان را بیشتر کنند. مطهری افزود: مشکلات کوچک نیست اما مسئولان باید تلاش خود را انجام دهند.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز3 روز قبل
به گزارش مشرق، کدخدایی در واکنش به اظهار نظر یکی از نمایندگان مجلس در رابطه با رد طرح مجلس برای تصویب قطعنامه توسط شورای نگهبان، در توییتر خود نوشت:
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز4 هفته قبل
*پیشنهادهای مطهری، جلالی و حسین زاده بحرینی برای اختصاص سهمیه بنزین به خودرومطهری، جلالی و حسین زاده بحرینی سه پیشنهاد متفاوت با محوریت اختصاص سهمیه بنزین به خودرو مطرح کرده‌اند. متن پیشنهاد کاظم جلالی درباره توزیع بنزین با اختصاص سهمیه به خودروها عبارتست از: «۱- قیمت پایه بنزین در سال ۱۳۹۸ همان قیمت پایان سال ۱۳۹۷ خواهد بود. ۵- منابع حاصل از افزایش قیمت بنزین، براساس قانون هدفمندی یارانه‌ها، تخصیص می‌یابد. *پیشنهادهای جلالی، امیرآبادی، برزگر و پژمانفر برای اختصاص سهمیه بنزین به افرادجلالی، امیرآبادی (دو پیشنهاد)، برزگر و پژمانفر پنج پیشنهاد متفاوت با محوریت اختصاص سهمیه بنزین به افراد را مطرح کرده‌اند. امیرآبادی پیشنهاد مشابه دیگری هم در این زمینه ارائه کرده است که تنها تفاوت آن میزان اختصاص بنزین سهمیه‌ای به هر فرد است.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز4 هفته قبل
*پیشنهادهای مطهری، جلالی و حسین زاده بحرینی برای اختصاص سهمیه بنزین به خودرومطهری، جلالی و حسین زاده بحرینی سه پیشنهاد متفاوت با محوریت اختصاص سهمیه بنزین به خودرو مطرح کرده‌اند. متن پیشنهاد کاظم جلالی درباره توزیع بنزین با اختصاص سهمیه به خودروها عبارتست از: «۱- قیمت پایه بنزین در سال ۱۳۹۸ همان قیمت پایان سال ۱۳۹۷ خواهد بود. ۵- منابع حاصل از افزایش قیمت بنزین، براساس قانون هدفمندی یارانه‌ها، تخصیص می‌یابد. *پیشنهادهای جلالی، امیرآبادی، برزگر و پژمانفر برای اختصاص سهمیه بنزین به افرادجلالی، امیرآبادی (دو پیشنهاد)، برزگر و پژمانفر پنج پیشنهاد متفاوت با محوریت اختصاص سهمیه بنزین به افراد را مطرح کرده‌اند. امیرآبادی پیشنهاد مشابه دیگری هم در این زمینه ارائه کرده است که تنها تفاوت آن میزان اختصاص بنزین سهمیه‌ای به هر فرد است.

به انتهای لیست رسیدید

علی مطهری

علی مطهری (زادهٔ ۶ بهمن ۱۳۳۶ تهران) سیاستمدار و استاد دانشگاه ایرانی است، که هم‌اکنون به عنوان نماینده تهران در دوره دهم مجلس شورای اسلامی و نایب رئیس دوم مجلس، فعالیت می‌کند. وی پیشتر در دوره هشتم و نهم مجلس شورای اسلامی نیز به عنوان نماینده تهران در مجلس حضور داشت. او فرزند مرتضی مطهری و برادر همسر علی لاریجانی است. علی مطهری همچنین عهده‌دار مسئولیت نشر و نظارت بر نشر تألیفات مرتضی مطهری است. در این صفحه آخرین و مهم ترین اخبار مرتبط با علی مطهری را می‌خوانید. ویکی‌پدیا