عمل جراحی کتف

عمل جراحی کتف

مازن آنلاینمازن آنلاین3 روز قبل
پیام مازند - دلیل عدم حضور بشار رسن در لیست ۱۸ نفره پرسپولیس در بازی با پارس‌جنوبی مشخص شددلیل عدم حضور بشار رسن در لیست ۱۸ نفره پرسپولیس چه بود؟ نام بشار رسن در شرایطی در لیست ۱۸ نفره پرسپولیس در هفته اول لیگ برتر دیده نمی‌شد که این بازیکن چند هفته‌ای است که در تمرینات گروهی سرخپوشان شرکت می‌کند. رسن اگرچه از نظر بدنی شرایط خوبی دارد، اما با توجه به اینکه او عمل جراحی کتف را پشت سر گذاشته است باید از بازی درگیرانه پرهیز کند و رفته رفته در مسابقات حاضر شود. با توجه به اینکه بازی‌های لیگ بعد از هفته دوم دو هفته‌ای تعطیل خواهد شد، ممکن است کادر فنی و پزشکی پرسپولیس برای بازی با تراکتور هم بشار رسن را به تبریز نبرند تا او در شرایط بهتری در بازی‌های آینده تیمش به میدان برود. کالدرون کاملا به هافبک عراقی تیمش اعتقاد دارد، اما می‌خواهد او را از هر نظر آماده و بدون ترس از مصدومیت در اختیار داشته باشد. منبع: footballi. net
خوزستان آنلاینخوزستان آنلاین3 روز قبل
پیام خوزستان - دلیل عدم حضور بشار رسن در لیست ۱۸ نفره پرسپولیس در بازی با پارس‌جنوبی مشخص شددلیل عدم حضور بشار رسن در لیست ۱۸ نفره پرسپولیس چه بود؟ نام بشار رسن در شرایطی در لیست ۱۸ نفره پرسپولیس در هفته اول لیگ برتر دیده نمی‌شد که این بازیکن چند هفته‌ای است که در تمرینات گروهی سرخپوشان شرکت می‌کند. رسن اگرچه از نظر بدنی شرایط خوبی دارد، اما با توجه به اینکه او عمل جراحی کتف را پشت سر گذاشته است باید از بازی درگیرانه پرهیز کند و رفته رفته در مسابقات حاضر شود. با توجه به اینکه بازی‌های لیگ بعد از هفته دوم دو هفته‌ای تعطیل خواهد شد، ممکن است کادر فنی و پزشکی پرسپولیس برای بازی با تراکتور هم بشار رسن را به تبریز نبرند تا او در شرایط بهتری در بازی‌های آینده تیمش به میدان برود. کالدرون کاملا به هافبک عراقی تیمش اعتقاد دارد، اما می‌خواهد او را از هر نظر آماده و بدون ترس از مصدومیت در اختیار داشته باشد. منبع: footballi. net
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین2 هفته قبل
به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، کمال کامیابی‌نیا هافبک پرسپولیس بعد از عمل جراحی کتف خود دوران نقاهت را پشت سر گذاشته و مدتی است که تمرینات گروهی را با سایر بازیکنان دنبال می‌کند و به زودی آماده حضور در ترکیب سرخپوشان می‌شود. کامیابی‌نیا از ابتدای فصل تاکنون بازی نکرده اما با این حال، طلب سنگینی از باشگاه پرسپولیس دارد. در واقع، طلب هافبک پرسپولیس چیزی بیش از ۵۰۰ ملیون تومان است. در این شرایط باشگاه درصدد است بخشی از طلب کامیابی‌نیا را پرداخت کند هرچند پرداخت کل طلب کامیابی‌نیا در حالض حاضر برای باشگاه پرسپولیس سنگین است. انتهای پیام/
افکارنیوزافکارنیوز2 هفته قبل
افکارنیوز، به گزارشکمال کامیابی‌نیا هافبک پرسپولیس بعد از عمل جراحی کتف خود دوران نقاهت را پشت سر گذاشته و مدتی است که تمرینات گروهی را با سایر بازیکنان دنبال می‌کند و به زودی آماده حضور در ترکیب سرخپوشان می‌شود. اخبار ورزشی- کامیابی‌نیا از ابتدای فصل تاکنون بازی نکرده اما با این حال، طلب سنگینی از باشگاه پرسپولیس دارد. در واقع، طلب هافبک پرسپولیس چیزی بیش از ۵۰۰ ملیون تومان است. در این شرایط باشگاه درصدد است بخشی از طلب کامیابی‌نیا را پرداخت کند هرچند پرداخت کل طلب کامیابی‌نیا در حالض حاضر برای باشگاه پرسپولیس سنگین است.
فوتبالیفوتبالی2 هفته قبل
پایگاه خبری فوتبالی- ممکن است سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس از ۲ بازیکن تیمش در بازی بعدی استفاده کند. به گزارش فوتبالی، تیم فوتبال پرسپولیس روز جمعه و بعد از وقفه‌ای یک هفته‌ای در ورزشگاه آزادی میزبان تیم نفت مسجدسلیمان خواهد بود. سرخپوشان در شرایطی مقابل حریف خود قرار می‌گیرند که با توجه به دو بازی خانگی پیاپی خود مقابل نفت مسجدسلیمان و نساجی فرصت مناسبی دارند تا بتوانند فاصله خود را با صدر جدول کم کنند. نکته مهم، اما در دیدار روز جمعه سرخپوشان رونمایی از کمال کامیابی‌نیا در این بازی است. از طرف دیگر بعد از مسابقات مقدماتی جوانان، مهاجم جوان سرخپوشان هم بعد از درخشش در این بازی‌ها به تمرینات پرسپولیس بازگشته است و اتفاقا در تمرینات هم شرایط خوبی داشته است.
روزنوروزنو3 هفته قبل
بشار رسن در بازی اخیر تیمش برابر فولاد خوزستان هم روی نیمکت نشست. با توجه به عملکرد اخیر شماره ۵ بعید می‌دانیم بشار رسن در دیدار بعدی پرسپولیس برابر نفت مسجدسلیمان (اول آذرماه) هم بتواند راهی به ترکیب اصلی پیدا کند. البته یک منبع مطلع و نزدیک به باشگاه پرسپولیس مدعی بود بشار رسن بعد از جراحی کتف خودش دچار افت و نزول شده است. بشار رسن ۲۴ اردیبهشت ماه گذشته کتف مصدوم خود را به وسیله لیزر و بدون استفاده از تیغ جراحی عمل کرد. آن زمان پزشک تیم پرسپولیس گفت مدت زمان دوری رسن از میادین فوتبالی حدود سه ماه خواهد بود.
افکارنیوزافکارنیوز3 هفته قبل
با توجه به عملکرد اخیر شماره ۵ بعید می‌دانیم بشار رسن در دیدار بعدی پرسپولیس برابر نفت مسجدسلیمان (اول آذرماه) هم بتواند راهی به ترکیب اصلی پیدا کند. البته یک منبع مطلع و نزدیک به باشگاه پرسپولیس مدعی بود بشار رسن بعد از جراحی کتف خودش دچار افت و نزول شده است. بشار رسن ۲۴ اردیبهشت ماه گذشته کتف مصدوم خود را به وسیله لیزر و بدون استفاده از تیغ جراحی عمل کرد. آن زمان پزشک تیم پرسپولیس گفت مدت زمان دوری رسن از میادین فوتبالی حدود سه ماه خواهد بود. بشار به همراه کمال کامیابی‌نیا دومین بازیکنی است که کتف مصدوم خودش را به تیغ جراحان سپرده است.
ورزش۳ورزش۳1 ماه قبل
به گزارش «ورزش سه»، کمال کامیابی نیا، هافبک دفاعی پرسپولیس که بعد از تحمل ششمین مصدومیت از ناحیه کتف در نهایت تصمیم گرفت کتف خود را تحت عمل جراحی قرار دهد، در دیدارهای این فصل غایب سرشناس سرخپوشان محسوب شد. او طی روزهای اخیر با پیگیری مراحل درمانی خود، روند بهبودی مثبتی را دنبال کرده و بر اساس اعلام کادرپزشکی و معالج این بازیکن، او قادر خواهد بود از یک ماه دیگر در اختیار کادرفنی قرار گیرد و شرایط حضور در بازی را دنبال کند. بشار رسن، دیگر بازیکن پرسپولیس بود که در اواخر فصل گذشته مورد عمل جراحی کتف قرار گرفت و با حضور در قطر و کمپ اسپایر مراحل درمانی خود را پشت سر گذاشت و اکنون در جمع بازیکنان حاضر شده است.
برترین‌هابرترین‌ها2 ماه قبل
خبرورزشی: در آستانه دربی ۹۰ پایتخت بد ندیدیم گزارشی از بازیکنان دربی‌باز پرسپولیس تقدیم حضورتان کنیم. نوراللهی در شهرآورد ۳ فروردین ۱۳۹۵ نیز نقش ویژه‌ای در پیروزی تاریخی و ۴ بر ۲ پرسپولیس مقابل استقلال بازی کرد. در طول تاریخ شهرآورد بازیکنان زیادی بودند که گل‌های حساس و سرنوشت‌ساز برای تیمشان به ثمر رساندند. او پس از زدن گل پیروزی پرسپولیس مقابل استقلال از خود بی‌خود شد و آن حرکت را انجام داد. این اولین بار بود که یک بازیکن پرسپولیس پس از گلزنی در شهرآورد به دلیل درآوردن پیراهن اخراج شد!
ورزش۳ورزش۳2 ماه قبل
مسابقات جهانی وزنه برداری ۲۰۱۹ از امروز به میزبانی تایلند در شرایطی آغاز می‌شود که ایران بعد از سال‌ها در سبک وزن امید به کسب مدال دارد. به گزارش «ورزش‌سه»، در روزهایی که کشتی‌گیران ایرانی در مسابقات جهانی ۲۰۱۹ به میزبانی قزاقستان روی تشک می‌روند و والیبالیست‌های ایرانی در تهران در رقابت‌های قهرمانی آسیا مقابل حریفان ظاهر می‌شوند، وزنه برداران ایرانی هم کار خود را در مسابقات جهانی ۲۰۱۹ آغاز خواهند کرد. در این میان می‌توان به غیبت سهراب مرادی، ستاره وزنه برداری ایران در سال‌های اخیر اشاره کرد. از سوی دیگر سعید علی حسینی، وزنه بردار سنگین وزن ایرانی هم به خاطر آسیب دیدگی نتوانست به رقابت‌های جهانی اعزام شود. برای نخستین بار تیم ملی بانوان ایران هم به همراه مردان به رقابت‌های جهانی اعزام می‌شود؛ اگرچه بعید است هیچ یک از ۴ وزنه بردار اعزامی بتوانند در دسته A وزنه بزنند.
روزنوروزنو3 ماه قبل
تیم فوتبال پرسپولیس اگر چه در هفته نخست به یک پیروزی شیرین دست یافت اما عدم حضور یکی از بازیکنان تاثیر گذار سال پیش در فهرست ۱۸ نفره سوالاتی را برای هواداران ایجاد کرده بود. بر اساس این خبر نام بشار رسن در شرایطی در لیست ۱۸نفره پرسپولیس در هفته اول لیگ برتر دیده نمی‌شد که این بازیکن چند هفته‌ای است که در تمرینات گروهی سرخپوشان شرکت می‌کند. رسن اگرچه از نظر بدنی شرایط خوبی دارد، اما با توجه به اینکه او عمل جراحی کتف را پشت سر گذاشته است باید از بازی درگیرانه پرهیز کند و رفته رفته در مسابقات حاضر شود. با توجه به اینکه بازی‌های لیگ بعد از هفته دوم دو هفته‌ای تعطیل خواهد شد، ممکن است کادر فنی و پزشکی پرسپولیس برای بازی با تراکتور هم بشار رسن را به تبریز نبرند تا او در شرایط بهتری در بازی‌های آینده تیمش به میدان برود. کالدرون کاملا به هافبک عراقی تیمش اعتقاد دارد، اما می‌خواهد او را از هر نظر آماده و بدون ترس از مصدومیت در اختیار داشته باشد.
افکارنیوزافکارنیوز3 ماه قبل
افکارنیوز، به گزارشنام بشار رسن در شرایطی در لیست ۱۸ نفره پرسپولیس در هفته اول لیگ برتر دیده نمی‌شد که این بازیکن چند هفته‌ای است که در تمرینات گروهی سرخپوشان شرکت می‌کند. اخبار ورزشی _ رسن اگرچه از نظر بدنی شرایط خوبی دارد، اما با توجه به اینکه او عمل جراحی کتف را پشت سر گذاشته است باید از بازی درگیرانه پرهیز کند و رفته رفته در مسابقات حاضر شود. با توجه به اینکه بازی‌های لیگ بعد از هفته دوم دو هفته‌ای تعطیل خواهد شد، ممکن است کادر فنی و پزشکی پرسپولیس برای بازی با تراکتور هم بشار رسن را به تبریز نبرند تا او در شرایط بهتری در بازی‌های آینده تیمش به میدان برود. کالدرون کاملا به هافبک عراقی تیمش اعتقاد دارد، اما می‌خواهد او را از هر نظر آماده و بدون ترس از مصدومیت در اختیار داشته باشد.
روزنوروزنو3 ماه قبل
کمال کامیابی نیا، هافبک دفاعی پرسپولیس که تصمیم به عمل جراحی کتف خود گرفته بود ساعتی پیش عمل خود را زیر نظر دکتر اصلانی در بیمارستان بهمن تهران انجام داد و این عمل موفقیت آمیز بود. به گفته جراح کامیابی نیا، ولی دوره نقاهتی بین ۶ هفته تا ۲ ماه خواهد داشت و در این مدت از میادین دور خواهد بود.
فوتبالیفوتبالی3 ماه قبل
وبسایت رسمی فوتبالی - عمل جراحی کتف کمال کامیابی‌نیا سبب شد تا سرمربی پرسپولیس برای انتخاب جانشین او با مشکل روبرو شود. گابریل کالدرون که در این بازی برای اولین بار در یک بازی رسمی روی نیمکت پرسپولیس می‌نشیند، با چالش جدی برای انتخاب هافبک دفاعی تیم روبرو شده است. تنها یک روز به دیدار پرسپولیس با پارس جنوبی باقی مانده است. در این فاصله کالدرون تصمیم گرفته از احمد نورالهی به عنوان هافبک دفاعی استفاده کند اما نهایی شدن این تصمیم را به آخرین جلسه تمرینی سرخ پوشان موکول کرده است. محسن ربیع خواه گزینه دیگر سرخ‌ها برای حضور در هافبک دفاعی است اما شرایط آمادگی جسمانی وی به گونه‌ای است که بعید به نظر می‌رسد در بین یازده مرد اصلی تیمش برای اولین بازی حضور داشته باشد.
ایلناایلنا3 ماه قبل
ساعتی پیش عمل جراحی کتف هافبک پرسپولیس به صورت موفقیت آمیز انجام شدبه گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، کمال کامیابی نیا، هافبک دفاعی پرسپولیس که تصمیم به عمل جراحی کتف خود گرفته بود ساعتی پیش عمل خود را زیر نظر دکتر اصلانی در بیمارستان بهمن تهران انجام داد و این عمل موفقیت آمیز بود. به گفته جراح کامیابی نیا ولی دوره نقاهتی بین ۶ هفته تا ۲ ماه خواهد داشت و در این مدت از میادین دور خواهد بود.
خبر فوریخبر فوری3 ماه قبل
هافبک دفاعی پرسپولیس که در آخرین تمرین این تیم دچار مصدومیت شده بود، تصمیم گرفت برای پایان این مصدومیت سریالی کتف خود را به تیغ جراحان بسپارد. کمال کامیابی نیا، هافبک دفاعی پرسپولیس که از مصدومیت قدیمی کتف رنج می‌برد، در این فصل نیز در تمرینات این تیم بار دیگر با در رفتگی کتف مواجه و راهی بیمارستان شده بود. با این حال او بعد از اینکه طی روزهای اخیر در دو راهی تصمیم بزرگ برای جراحی کتف خود و رهایی کامل از این موضوع قرار داشت، در نهایت تصمیم گرفت با حضور در بیمارستان کتف خود را به تیغ جراحان بسپارد. کامیابی نیا برای اینکه آینده حرفه‌ای خود را تضمین کند نیازمند این بود تا کتف خود را به تیغ جراحی بسپارد و بر این اساس بعد از صحبت با کادرفنی و کالدرون این تصمیم را اتخاذ کرد. مصدومیت از ناحیه کتف در فصل گذشته برای سه بازیکن پرسپولیس به اپیزودی دردناک تبدیل شده بود و کامیابی نیا، احمد نوراللهی و بشار رسن را مورد هدف قرار داده بود.
ایلناایلنا3 ماه قبل
سهراب مرادی بعد از انجام عمل جراحی کتف خود به این مسئله واکنش نشان داد. به گزارش ایلنا، سهراب مرادی، قهرمان وزنه‌برداری کشورمان در جریان تمرینات وزنه‌برداری دچار مصدومیت شد و پس از معاینات انجام شده مشخص شد از ناحیه کتف دچار دررفتگی شد و پس از مدتی تصمیم به عمل جراحی گرفت. او با انتشار تصاویر بعد از عمل جراحی خود نوشت: «سلام به همه مردم عزیز ایران، امروز کتفم که در حین تمرینات آسیب دیده بود جراحی شد، خداروشکر خیلی‌خوب بود و ان شاء الله با دعای خیر شما دوستانم، مردم عزیز ایران، دوباره به تخته بازمیگردم، از دکتر بابک امینی عزیز و دوستم حسین ابرون که سنگ تموم گذاشتن ممنونم ازشون خیلی تشکر میکنم و همه عزیزانی که نگران من بودن، التماس دعا یاعلی»
الفالف3 ماه قبل
با این حال او بعد از اینکه طی روزهای اخیر در دو راهی تصمیم بزرگ برای جراحی کتف خود و رهایی کامل این موضوع قرار داشت، در نهایت تصمیم گرفت با حضور در بیمارستان کتف خود را به تیغ جراحان بسپارد. کامیابی نیا برای اینکه آینده حرفه‌ای خود را تضمین کند نیازمند این بود تا کتف خود را به تیغ جراحی بسپارد و بر این اساس بعد از صحبت با کادرفنی و کالدرون این تصمیم را اتخاذ کرد. مصدومیت از ناحیه کتف در فصل گذشته برای سه بازیکن پرسپولیس به اپیزودی دردناک تبدیل شده بود و کامیابی نیا، احمد نوراللهی و بشار رسن را مورد هدف قرار داده بود. کامیابی نیا که اکنون هفتمین بار است با مصدومیت از ناحیه کتف مواجه شده، با توجه به نقش تاثیرگذاری که در جمع شاگردان کالدرون برخوردار است، امیدوار است بتواند با خلاصی از این مصدومیت به ترکیب سرخپوشان بازگردد. کامیابی نیا که طی این مدت بنا به نظر کادرپزشکی‌اش و علیرغم مشکلی که از ناحیه کتف داشته، ترجیح داده بود با توجه به نیاز تیم، نسبت به عمل جراحی بی تفاوت باشد، اکنون در فرصت شکل گرفته راهی بیمارستان شده و کتف خود را به تیغ جراحان سپرده است.
ورزش۳ورزش۳3 ماه قبل
به گزارش «ورزش سه»، کمال کامیابی نیا، هافبک دفاعی پرسپولیس که از مصدومیت قدیمی کتف رنج می‌برد، در این فصل نیز در تمرینات این تیم بار دیگر با در رفتگی کتف مواجه و راهی بیمارستان شده بود. با این حال او بعد از اینکه طی روزهای اخیر در دو راهی تصمیم بزرگ برای جراحی کتف خود و رهایی کامل از این موضوع قرار داشت، در نهایت تصمیم گرفت با حضور در بیمارستان کتف خود را به تیغ جراحان بسپارد. کامیابی نیا برای اینکه آینده حرفه‌ای خود را تضمین کند نیازمند این بود تا کتف خود را به تیغ جراحی بسپارد و بر این اساس بعد از صحبت با کادرفنی و کالدرون این تصمیم را اتخاذ کرد. مصدومیت از ناحیه کتف در فصل گذشته برای سه بازیکن پرسپولیس به اپیزودی دردناک تبدیل شده بود و کامیابی نیا، احمد نوراللهی و بشار رسن را مورد هدف قرار داده بود. کامیابی نیا که طی این مدت بنا به نظر کادرپزشکی‌اش و علیرغم مشکلی که از ناحیه کتف داشته، ترجیح داده بود با توجه به نیاز تیم، نسبت به عمل جراحی بی تفاوت باشد، اکنون در فرصت شکل گرفته راهی بیمارستان شده و کتف خود را به تیغ جراحان سپرده است.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین4 ماه قبل
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری میزان، ‌ بشار رسن هافبک عراقی تیم فوتبال پرسپولیس پس از سپری کردن دوران نقاهت، امشب (جمعه) وارد ایران خواهد شد و فردا در محل تمرینات این تیم خودش را به گابریل کالدرون معرفی خواهد کرد. رسن برای عمل جراحی کتف خود و همچنین سپری کردن دوران نقاهت به قطر رفته بود. انتهای پیام/
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین4 ماه قبل
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از خبرآنلاین، بشار رسن بازیکن عراقی تیم پرسپولیس که این روزها در قطر دوران درمان خود را پشت سر می‌گذارد، با بازیکن مطرح تیم لیورپول انگلیس تمرینات خود را در کمپ اسپایر پشت سر می‌گذارد.
افکارنیوزافکارنیوز4 ماه قبل
افکارنیوز، به گزارشبشار رسن هافبک عراقی تیم فوتبال پرسپولیس روزهای پایانی فصل گذشته عمل جراحی کتف را در ایران انجام داد تا برای شروع فصل جدید مسابقات لیگ برتر مشکلی برای همراهی تیمش نداشته باشد. اخبار ورزشی- این هافبک پرسپولیس که این روزها در قطر و کلینیک اسپایر تمرینات درمانی‌اش را دنبال می‌کند، قرار است در پایان برنامه‌های درمانی خود در این کلینیک که بیش از یک هفته به طول خواهد انجامید، به تمرینات پرسپولیس اضافه شود. این بازیکن چند روز پیش در قطر قراردادش را با پرسپولیس برای یک فصل دیگر تمدید کرد.
خبر فوریخبر فوری4 ماه قبل
هر چند گفته شد عملکرد ضعیف سروش رفیعی در تمرینات و بازی‌های دوستانه و درون‌تیمی اخیر پرسپولیس باعث اخراج شماره ۷ شده، اما شنیدیم پای بشار رسن در میان است. دیروز یکی از نزدیکان باشگاه پرسپولیس به ما خبر داد بشار رسن با این باشگاه به توافق رسیده و حاضر شده پای برگه تمدید را امضا کند. این خبر از طریق مدیران پرسپولیس به گوش گابریل کالدرون رسید و سرمربی آرژانتینی هم عذر سروش رفیعی را خواست. کالدرون فیلم بازی‌های بشار رسن در لیگ قهرمانان آسیا و تیم ملی عراق را دیده است. همچنین دریبل‌های بشار رسن در بازی دوستانه مهرماه سال گذشته تیم ملی عراق و آرژانتین (همزمان با درگذشت مادر بشار رسن) در خاطر گابریل کالدرون مانده بود.
فوتبالیفوتبالی4 ماه قبل
وبسایت رسمی فوتبالی - هر چند گفته شد عملکرد ضعیف سروش رفیعی در تمرینات و بازی‌های دوستانه و درون‌تیمی اخیر پرسپولیس باعث اخراج شماره ۷ شده، اما شنیدیم پای بشار رسن در میان است. حتما در جریان هستید که بشار رسن با این باشگاه به توافق رسیده و حاضر شده پای برگه تمدید را امضا کند. این خبر از طریق مدیران پرسپولیس به گوش گابریل کالدرون رسید و سرمربی آرژانتینی هم عذر سروش رفیعی را خواست. کالدرون فیلم بازی‌های بشار رسن در لیگ قهرمانان آسیا و تیم ملی عراق را دیده است. همچنین دریبل‌های بشار رسن در بازی دوستانه مهرماه سال گذشته تیم ملی عراق و آرژانتین (همزمان با درگذشت مادر بشار رسن) در خاطر گابریل کالدرون مانده بود.
برترین‌هابرترین‌ها4 ماه قبل
هر چند گفته شد عملکرد ضعیف سروش رفیعی در تمرینات و بازی‌های دوستانه و درون‌تیمی اخیر پرسپولیس باعث اخراج شماره ۷ شده، اما شنیدیم پای بشار رسن در میان است. این خبر از طریق مدیران پرسپولیس به گوش گابریل کالدرون رسید و سرمربی آرژانتینی هم عذر سروش رفیعی را خواست. کالدرون فیلم بازی‌های بشار رسن در لیگ قهرمانان آسیا و تیم ملی عراق را دیده است. همچنین دریبل‌های بشار رسن در بازی دوستانه مهرماه سال گذشته تیم ملی عراق و آرژانتین (همزمان با درگذشت مادر بشار رسن) در خاطر گابریل کالدرون مانده بود. سرمربی جدید پرسپولیس دوست داشت بشار تکنیکی را در تیم هجومی خودش داشته باشد و همین اتفاق هم افتاد!
فوتبالیفوتبالی5 ماه قبل
اما چرا باشگاه پرسپولیس هنوز قرارداد بشار رسن را به رغم اعلام آمادگی این بازیکن تمدید نمی‌کند؟ دلیل اول مشکل مالی و درخواست دلاری بشار رسن است. این هافبک عراقی رقمی حدود ۴۰۰ هزار دلار می‌خواهد که به نظر مدیران این تیم مبلغ زیادی به نظر می‌رسد. مدیران پرسپولیس معتقدند این پول و درخواست بشار رسن نظام مالی باشگاه را به‌هم ریخته و باعث اعتراض بازیکنان دیگر می‌شود. از آن گذشته برانکو ایوانکوویچ مدافع اصلی بشار که علاقه زیادی به سبک بازی هافبک عراقی دارد هم از پرسپولیس رفته است. برانکو اصرار زیادی به حفظ بشار رسن داشت در حالی که معلوم نیست سرمربی بعدی هم چنین نظری داشته باشد.
فوتبالیفوتبالی6 ماه قبل
وب سایت رسمی فوتبالی- هافبک عراقی پرسپولیس که چندی پیش تحت عمل جراحی کتف قرار گرفته بود، بار دیگر به تهران بازگشت. به گزارش فوتبالی، به نقل از ورزش سه، بشار رسن، هافبک عراقی پرسپولیس که در هفته‌های پایانی لیگ به دلیل مصدومیت کتف، مورد عمل جراحی قرار گرفته بود و راهی عراق شده بود، امروز به تهران بازگشته تا تحت نظر کادرپزشکی به بررسی آخرین وضعیت خود بپردازد. در این زمینه گفته می‌شود، این بازیکن برخلاف پیشنهادات قبلی که مبلغ قرارداد او برای تمدید را نزدیک به ۶۰۰ هزار دلار برآورد کرده بود، حاضر به مذاکره با مبلغ ۳۵۰ هزار برای ادامه همکاری با پرسپولیس است و باید دید این جلسه چه زمانی برگزار خواهد شد و طرفین به توافق در این زمینه دست خواهند یافت یا خیر. بشار رسن در فصل هفدهم به پرسپولیس پیوسته بود و اکنون در پایان مدت قرارداد دو ساله خود در انتظار مذاکره با مدیران این باشگاه قرار دارد. باشگاه پرسپولیس چندی پیش با اعلام اینکه پیشنهاد ابتدایی مدیربرنامه این باشگاه بالاتر از حد توان پرداختی آنهاست از آن عبور کرده بود.
مهرمهر6 ماه قبل
* علیرضا بیرانوند در حالی به سمت سکو رفت که پیراهن شماره ۳ را در دست داشت. * بیرانوند و خلیل زاده پس از دریافت مدال بسیار خوشحال بودند و روی سکو به شادمانی پرداختند. * نام بشار رسن برای دریافت مدال اعلام شد که وی روز چهارشنبه تحت عمل جراحی کتف قرار گرفته بود و در جشن حضور نداشت. * کریم باقری مربی سرخپوشان زمانی که برای دریافت مدال رفت به سمت هواداران رفت و به تشویق‌های آنها پاسخ داد. * سیدجلال حسینی کاپیتان پرسپولیس جام قهرمانی این تیم در هجدهمین دوره رقابت‌های لیگ برتر را بالای سر برد.
روزنوروزنو6 ماه قبل
بشار رسن که پیش از جدال با نفت مسجدسلیمان در هتل اوین با انتشار عکسی از خود در کنار سیدجلال حسینی در حال امضای تمدید قرارداد خبرساز شده بود، اکنون با گمانه‌زنی‌های بزرگی همراه شده است. اواخر فصل بود که زمزمه پیشنهادات خارجی این بازیکن تکنیکی مطرح شد و مقصد او لیگ ستارگان قطر اعلام شد. این درحالی بود که هواداران پرسپولیس با اتکا به عکس مربوط به تمدید قراردادش این مساله را باور نداشتند. بشار رسن که توافق مالی خود را با پرسپولیس به امضا رسانده با توجه به مشکلات ارزی اکنون با بی اعتنایی باشگاه برای تامین خواسته‌هایش همراه شده است. مساله‌ای که البته از سوی باشگاه جدی نگرفته نمی‌شود و آن‌ها به دنبال این هستند در شرایط فعلی و با توجه به مشکلات اقتصادی و ارزی قید ادامه همکاری و تمدید قرارداد او را بزنند.
ورزش۳ورزش۳6 ماه قبل
به گزارش «ورزش سه»، بشار رسن یکی از خریدهای جالب توجه پرسپولیس در فصل هفدهم محسوب می‌شد؛ بازیکنی که با توجه به شرایط سنی و کیفی‌اش می‌توانست روزهای خوبی برای این تیم هم از حیث مالی و هم فنی شکل دهد. بشار رسن که پیش از جدال با نفت مسجد سلیمان در هتل اوین با انتشار عکسی از خود در کنار سیدجلال حسینی در حال امضای تمدید قرارداد خبرساز شده بود، اکنون با گمانه‌زنی‌های بزرگی همراه شده است. این در حالی بود که هواداران پرسپولیس با اتکا به عکس مربوط به تمدید قراردادش این مساله را باور نداشتند. بشار رسن که توافق مالی خود را با پرسپولیس به امضا رسانده با توجه به مشکلات ارزی اکنون با بی اعتنایی باشگاه برای تامین خواسته‌هایش همراه شده است. مساله‌ای که البته از سوی باشگاه جدی نگرفته نمی‌شود و آنها به دنبال این هستند در شرایط فعلی و با توجه به مشکلات اقتصادی و ارزی قید ادامه همکاری و تمدید قرارداد او را بزنند.

به انتهای لیست رسیدید